Jak dostat tatínka do karantény

Produkt Jak dostat tatínka do karantény sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Jak dostat tatínka do karantény upraviť a produkt hľadať znova.

Jak dostat tatínka do karantény

Jak dostat tatínka do karantény
Detail

Audiokniha na CD - autor Vojtěch Bernatský; čte Vojtěch Bernatský Vojtěch Bernatský neztrácí dobrou náladu ani v časech pandemie – aspoň tak může strávit více času se svými milovanými dětmi. A že je to někdy na zbláznění? Lepší zbláznit se spolu s celou rodinou, než zešílet sám! Nadšený dvojnásobný tatínek vypráví další zábavné historky, které se tentokrát odehrávají v nelehké době. Přesto srší optimismem, protože rodičovská láska překoná všechno, i tu nejotravnější karanténu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat tatínka do karantény

Vojtěch Bernatský: Jak dostat tatínka do karantény ()

Vojtěch Bernatský: Jak dostat tatínka do karantény ()
Detail

Audiokniha MP3 - Venku pandemie, doma blázinec. Třetí sbírka rodinných historek oblíbeného moderátora. Sportovní moderátor Vojtěch Bernatský neztrácí dobrou náladu ani v časech pandemie – aspoň tak může strávit více času se svými milovanými dětmi. A že je to někdy na zbláznění - autor Vojtěch Bernatský, čte Vojtěch Bernatský Venku pandemie, doma blázinec. Třetí sbírka rodinných historek oblíbeného moderátora.Vojtěch Bernatský neztrácí dobrou náladu ani v časech pandemie – aspoň tak může strávit více času se svými milovanými dětmi. A že je to někdy na zbláznění? Lepší zbláznit se spolu s celou rodinou, než zešílet sám! Nadšený dvojnásobný tatínek vypráví další zábavné historky, které se tentokrát odehrávají v nelehké době. Přesto srší optimismem, protože rodičovská láska překoná všechno, i tu nejotravnější karanténu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vojtěch Bernatský: Jak dostat tatínka do karantény () , Vojtěch bernatský: jak dostat tatínka do karantény ()

Jak dostat tatínka do karantény (MP3-CD) - audiokniha

Jak dostat tatínka do karantény (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Jak dostat tatínka do karantény napsal autor: Vojtěch Bernatský, čte: Vojtěch Bernatský. Celková stopáž: 6 hodin, 3 minuty. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat tatínka do karantény (MP3-CD) - audiokniha , Jak dostat tatínka do karantény (978-80-265-1004-8)

Vojtěch Bernatský: Jak dostat tatínka do karantény - Vojtěch Bernatský

Vojtěch Bernatský: Jak dostat tatínka do karantény - Vojtěch Bernatský
Detail

Vojtěch Bernatský neztrácí dobrou náladu ani v časech pandemie – aspoň tak může strávit více času se svými milovanými dětmi. A že je to někdy na zbláznění? Lepší zbláznit se spolu s celou rodinou, než zešílet sám! Nadšený dvojnásobný tatínek vypráví další zábavné historky, které se tentokrát odehrávají v nelehké době. Přesto srší optimismem, protože rodičovská láska překoná všechno, i tu nejotravnější karanténu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vojtěch Bernatský: Jak dostat tatínka do karantény - Vojtěch Bernatský , Jak dostat tatínka do polepšovny (remasterovaná verze) - dvd (ect322)

Vojtěch Bernatský: Jak dostat tatínka do karantény - Vojtěch Bernatský - audiokniha

Vojtěch Bernatský: Jak dostat tatínka do karantény - Vojtěch Bernatský - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Vojtěch Bernatský neztrácí dobrou náladu ani v časech pandemie – aspoň tak může strávit více času se svými milovanými dětmi. A že je to někdy na zbláznění? Lepší zbláznit se spolu s celou rodinou, než zešílet sám! Nadšený dvojnásobný tatínek vypráví další zábavné historky, které se tentokrát odehrávají v nelehké době. Přesto srší optimismem, protože rodičovská láska překoná všechno, i tu nejotravnější karanténu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vojtěch Bernatský: Jak dostat tatínka do karantény - Vojtěch Bernatský - audiokniha , Jak dostat firmu z krize

Jak dostat tatínka do karantény (978-80-265-1004-8)

Jak dostat tatínka do karantény (978-80-265-1004-8)
Detail

Elektronická kniha - Venku pandemie, doma blázinec. Třetí sbírka rodinných historek oblíbeného moderátora. Sportovní moderátor Vojtěch Bernatský neztrácí dobrou náladu ani v časech pandemie – aspoň tak může strávit více času se svými milovanými dětmi. A že je to někdy na zbláznění? - autor Vojtěch Bernatský, 200 stran, česky Venku pandemie, doma blázinec.Třetí sbírka rodinných historek oblíbeného moderátora.Vojtěch Bernatský neztrácí dobrou náladu ani v časech pandemie – aspoň tak může strávit více času se svými milovanými dětmi. A že je to někdy na zbláznění? Lepší zbláznit se spolu s celou rodinou, než zešílet sám! Nadšený dvojnásobný tatínek vypráví další zábavné historky, které se tentokrát odehrávají v nelehké době. Přesto srší optimismem, protože rodičovská láska překoná všechno, i tu nejotravnější karanténu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat tatínka do karantény (978-80-265-1004-8) , Dítě školkou povinné - jak nacpat věci do tatínka (978-80-247-3514-6)

Jak dostat tatínka do karantény (978-80-265-1004-8)

Jak dostat tatínka do karantény (978-80-265-1004-8)
Detail

Kniha - autor Vojtěch Bernatský, 200 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Venku pandemie, doma blázinec.Třetí sbírka rodinných historek oblíbeného moderátora.Vojtěch Bernatský neztrácí dobrou náladu ani v časech pandemie – aspoň tak může strávit více času se svými milovanými dětmi. A že je to někdy na zbláznění? Lepší zbláznit se spolu s celou rodinou, než zešílet sám! Nadšený dvojnásobný tatínek vypráví další zábavné historky, které se tentokrát odehrávají v nelehké době. Přesto srší optimismem, protože rodičovská láska překoná všechno, i tu nejotravnější karanténu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat tatínka do karantény (978-80-265-1004-8) , Jak dostat modelku k oltáři (978-83-276-8959-7)

Jak dostat tatínka do polepšovny (DVD) - remasterovaná verze

Jak dostat tatínka do polepšovny (DVD) - remasterovaná verze
Detail

Nestárnoucí příběh malého Vaška a jeho rodičů ve volném pokračování komedie Jak vytrhnout velrybě stoličku. Vašek, Anna a Luboš jedou na prázdniny k dědovi do Českého ráje. Zatímco maminka se těší na rodinnou pohodu, táta a malý Vašek si ji představují po svém - zdolat zakázanou skálu. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat tatínka do polepšovny (DVD) - remasterovaná verze , Zážitky z karantény (9788026718529)

Jak dostat tatínka do polepšovny (DVD) (papírový obal)

Jak dostat tatínka do polepšovny (DVD) (papírový obal)
Detail

Pokračování příběhů malého Vaška zasazeného doprostřed krásného léta. Děj se odehrává na venkově, kam odveze TATÍNEK malého Vaška s maminkou, a kde je očekává další překvapení: nejen vynikající prázdniny v prostředí skalního "města", ale i postava dědečka, chápajícího všechny nebezpečné víry v rozbouřené hladině obnovovaného vztahu tří nejbližších lidí. Vaškovi se splní i další přání - táta jej zaučuje do tajů horolezectví. Tato společná vášeň je však příčinou dalších konfliktů mezi oběma rodiči - k velkému žalu Vaška i dědečka. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat tatínka do polepšovny (DVD) (papírový obal) , Bohemia gifts pro tatínka (8595590708884)

Jak dostat tatínka do polepšovny (remasterovaná verze) - DVD (ECT322)

Jak dostat tatínka do polepšovny (remasterovaná verze) - DVD (ECT322)
Detail

Film na DVD - Vašek, Anna a Luboš jedou na prázdniny k dědovi do Českého ráje. Zatímco maminka se těší na rodinnou pohodu, děda, táta a malý Vašek si ji představují po svém... Pokračování příběhů malého Vaška z filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku. Vašek, Anna a Luboš jedou na prázdniny k dědovi do Českého ráje. Zatímco maminka se těší na rodinnou pohodu, děda, táta a malý Vašek si ji představují po svém - zdolat zakázanou skálu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat tatínka do polepšovny (remasterovaná verze) - DVD (ECT322) , Praktický průvodce reiki: jak se dostat k podstatě reiki (978-80-7336-392-5)

Jak dostat firmu z krize

Jak dostat firmu z krize
Detail

Audiokniha MP3 Vladimír John, čte Helena Brabcová, Alexej Pyško, Tomáš Borůvka Jak už název napovídá, jde o téma velmi aktuální. Kniha je určena všem podnikatelům, kteří se v krizi buď ocitli a řeší jak se z ní dostat ven nebo těm, kteří se jí snaží předejít. Nabízí ucelený pohled na krizi firmy, její signály, formy krize a hlavně možnosti řešení jak krizi čelit a jak se jí ideálně vyhnout. Obsah: - Co je to krize firmy a jak se projevuje - Nejčastější signály krize firmy - Jednoduchá analýza aktiv a pasiv - Jak nalézt příčiny krize - Jaká jsou řešení krize - Jak si vypracovat strategický plán boje proti krizi - Jak se chovat v krizi a jak realizovat plán boje proti krizi Rada na závěr: - Podnikání by mělo přinášet radost (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat firmu z krize , Nůž na houby "pro tatínka" (8594167098182)

Jak dostat firmu z krize

Jak dostat firmu z krize
Detail

Audiokniha na CD - autor Vladimír John, čte Alexej Pyško Tato audiokniha je určena všem podnikatelům, kteří se v krizi buď ocitli a řeší jak se z ní dostat ven nebo těm, kteří se jí snaží předejít. Nabízí ucelený pohled na krizi firmy, její signály, formy krize a hlavně možnosti řešení jak krizi čelit a jak se jí ideálně vyhnout. OBSAH: Co je to krize firmy Nejčastější signály krize Jaká jsou řešení krize Jak si vypracovat strategický plán boje proti krizi Jak se chovat v krizi RADA NA ZÁVĚR: Podnikání musí přinášet radost (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat firmu z krize , Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno (978-80-247-4164-2)

Jak dostat od života, co chceme - Zacharová Katarína

Jak dostat od života, co chceme - Zacharová Katarína
Detail

Kniha Jak dostat od života to, co chceme je sbírkou inspirujících myšlenek, které mi hluboce změnily život.Pomohly mi nalézt směřování a uskutečnit vytoužené změny. Jsou to jednoduché pravdy a uvědomění, které vám dodají inspiraci, pozitivní změnu a pomohou vám objevit vaši vnitřní sílu. Jejich přijetím se začnete zbavovat svých omezení a uchopíte život pevně do svých rukou. Věřím, že změna musí začít v nás, pokud chceme žít šťastný a naplněný život a být sami sebou. Nabízím vám pohled do vašeho vnitřního světa a ukazujem, jak tvoří a ovlivňuje váš svět vnější. Jednotlivé části se věnují klíčovým oblastem života, jako jsou láska, vztahy, práce, zdraví nebo spiritualita.Hledáte-li odpovědi na otázky o vlastním směřování nebo podporu při uskutečňování změny a posunu v životě směrem vpřed, pak vám tato kniha určitě poskytne inspiraci a zahřeje pri srdci. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat od života, co chceme - Zacharová Katarína , Jak bezpečně investovat do nemovitostí

Jak dostat firmu z krize - Vladimír John - audiokniha

Jak dostat firmu z krize - Vladimír John - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Co je to krize firmy – Nejčastější signály krize – Jaká jsou řešení krize – Jak si vypracovat strategický plán boje proti krizi – Jak se chovat v krizi Jak už název napovídá, jde o téma velmi aktuální. Kniha je určena všem podnikatelům, kteří se v krizi buď ocitli a řeší jak se z ní dostat ven nebo těm, kteří se jí snaží předejít. Nabízí ucelený pohled na krizi firmy, její signály, formy krize a hlavně možnosti řešení jak krizi čelit a jak se jí ideálně vyhnout. Interpret: Tomáš Borůvka a Alexej PyškoDélka nahrávky: 40 min. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat firmu z krize - Vladimír John - audiokniha , Jak se dostat na vysokou sociologie testy k priprave na prijimaci zkousky 80 86917 10 x

Jak dostat firmu z krize - Vladimír John - audiokniha

Jak dostat firmu z krize - Vladimír John - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Jak už název napovídá, jde o téma velmi aktuální. Kniha je určena všem podnikatelům, kteří se v krizi buď ocitli a řeší jak se z ní dostat ven nebo těm, kteří se jí snaží předejít. Nabízí ucelený pohled na krizi firmy, její signály, formy krize a hlavně možnosti řešení jak krizi čelit a jak se jí ideálně vyhnout. Obsah: Co je to krize firmy a jak se projevuje Nejčastější signály krize firmy Jednoduchá analýza aktiv a pasiv Jak nalézt příčiny krize Jaká jsou řešení krize Jak si vypracovat strategický plán boje proti krizi Jak se chovat v krizi a jak realizovat plán boje proti krizi Rada na závěr: Podnikání by mělo přinášet radost (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat firmu z krize - Vladimír John - audiokniha , Jak se dostat z maléru: občanskoprávní průvodce pro děti od 8 let (978-80-262-1638-4)

Jak dostat modelku k oltáři (978-83-276-8959-7)

Jak dostat modelku k oltáři (978-83-276-8959-7)
Detail

Elektronická kniha - ze série Harlequin Sladký život, autor Melanie Milburneová, 155 stran, česky Když přiznáte, že někoho milujete, musíte přijmout, že vám může ublížit, opustit vás… ponížit vás… Před sedmi roky nechala Elodie Lancastera stát před oltářem! Zůstaly jenom pohádkové kulisy bez pohádkově šťastného konce. A teď za ní Lancaster znovu přichází s tím, že se má za něj provdat. Jenom ale na šest měsíců! Během nichž se jeden druhého ani nedotkne! Elodie Lancastera miluje stále stejně jako tenkrát. Jako tenkrát, kdy právě proto, že ho milovala tak moc, od něj utekla… Ztratí Lancaster Elodii i podruhé? (Příběh navazuje na Plachou lvici salonů z ledna!) (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat modelku k oltáři (978-83-276-8959-7) , Zážitky z karantény (978-80-267-1852-9)

Jak vytrh.velrybě+Jak dostat tatínka do pol.+Jak se krotí krokodýli (3xDVD) (papírový obal)

Jak vytrh.velrybě+Jak dostat tatínka do pol.+Jak se krotí krokodýli (3xDVD) (papírový obal)
Detail

Tři úsměvné odpovědi na otázku JAK…? přinášejí populární komedie Marie Poledňákové. Zatímco v prvních dvou exceluje dětská hvězda Tomáš Holý, v té třetí se po více než třiceti letech sešly naše přední herecké osobnosti.... Tři úsměvné odpovědi na otázku JAK…? přinášejí populární komedie Marie Poledňákové. Zatímco v prvních dvou exceluje dětská hvězda Tomáš Holý, v té třetí se po více než třiceti letech sešly naše přední herecké osobnosti. Všechny tři snímky vám nabízí naše dárková kolekce. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Jak vytrh.velrybě+Jak dostat tatínka do pol.+Jak se krotí krokodýli (3xDVD) (papírový obal) , Pravidla úspěchu: jak se z mista, kde jste, dostat tam, kde chcete být (978-80-7617-375-0)

Jóga s vůní aromaterapie: Jak dostat tělo i duši do harmonie (978-80-264-3951-6)

Jóga s vůní aromaterapie: Jak dostat tělo i duši do harmonie (978-80-264-3951-6)
Detail

Kniha - autor Barbora Vlasáková, 216 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Chcete-li se zbavit neduhů těla, úzkostí mysli a nechat se pohladit po duši, právě jste našli ideálního pomocníka. Tato kniha propojuje jógu a aromaterapii pomocí tradiční čínské medicíny a jejího pojetí pěti elementů. Každý z elementů se v našem těle specificky projevuje. Střídavě podle ročních období, naší kondice, věku nebo pohlaví potřebujeme harmonizovat jeden z elementů. Dozvíte se, jak se v sobě zorientovat a jak vybrat element, s nímž následně budete pracovat pomocí jógy a aromaterapie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jóga s vůní aromaterapie: Jak dostat tělo i duši do harmonie (978-80-264-3951-6) , Pro tatínka: dárková knížka (978-80-7268-670-4)

Vydej si vlastní KNIHU - Jak zachránit rukopis před šuplíkem a jak dostat knihu ke čtenářům - Jiří Nosek

Vydej si vlastní KNIHU - Jak zachránit rukopis před šuplíkem a jak dostat knihu ke čtenářům - Jiří Nosek
Detail

Vydání a propagace knih od A do Z pro autory, kterým na úspěchu jejich knihy záležíVlastní knihu si můžete vydat i vy. Nenechte se odradit nedostatkem peněz, zkušeností ani odmítnutím od nakladatelství.Jediné, co doopravdy potřebujete, je odvaha a víra ve své dílo!Chcete svou knihu vidět na pultech obchodů a v e-shopech?Víte, jak pro ni vytvořit tu nejlepší startovní pozici?Přejete si, aby se čtenářům líbila a dobře se prodávala?Dozvíte se, jak- dovést svůj text k dokonalosti,- ohlídat, aby pro vás vydání knihy nebyl finanční průšvih,- navrhnout obálku, která přitáhne pozornost,- knihu vydat bez obětování vlastních úspor,- ji dostat do knihkupectví a e-shopů,- stanovit cenu a pracovat s nástrahami českého knižního trhu,- najít čtenáře, kteří knihu nejvíc ocení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vydej si vlastní KNIHU - Jak zachránit rukopis před šuplíkem a jak dostat knihu ke čtenářům - Jiří Nosek , Jak běžet do kopce (978-80-863-6263-2)

Conni dostane kočku

Conni dostane kočku
Detail

Conni se splní její sen, dostane kočičku. Ze zatoulaného koťátka se stane kamarád, o kterého se bude starat. Zjistí, co všechno takový mazlíček potřebuje. A kdopak další jí pomůže, aby bylo o koťátko co nejlépe postaráno? Kapesní sešitové vydání vhodné i do kapsy na výlet, do čekárny nebo na prázdniny. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Conni dostane kočku , Jak ztloustnout do plavek (999-00-034-0175-5)

Stupnice - Dostal Jan

Stupnice - Dostal Jan
Detail

Druh publikace:pedagogická hudebninaNástrojová skupina: KlavírObsazení / žánr: klavír sóloJazyk publikace: cz./ger.Přehledně uspořádaný návod ke cvičení stupnic s prstoklady a nácvikovými variantami připravuje klavíristy na bezpečné zvládnutí stupnicových pasáží.Obsah: autor hudby / textu / skladba 1. O studiu stupnic: Počáteční nácvik stupnic Cvičení pro podkládání palce a překládání prstu přes palec 2. Základní prstoklady stupnic: Stupnice dur Stupnice moll 3. Způsoby studia stupnic: Hlavní způsoby Artikulační varianty Dynamické varianty Rytmické varianty Polyrytmické varianty Staccatové varianty 4. Chormatická stupnice 5. Hra stupnic v profesionálním výcviku: Stupnice v terciích Stupnice v decimách Stupnice v sextách Stupnice v dvojitých terciích Stupnice v dvojitých oktávách (patro.cz)

Podobné produkty ako Stupnice - Dostal Jan , Jak hurvínek do lesa volá, tak se spejbl ozývá

Jak dostat firmu z krize - John Vladimír

Jak dostat firmu z krize - John Vladimír
Detail

Tato audiokniha je určena všem podnikatelům, kteří se v krizi buď ocitli a řeší jak se z ní dostat ven nebo těm, kteří se jí snaží předejít. Nabízí ucelený pohled na krizi firmy, její signály, formy krize a hlavně možnosti řešení jak krizi čelit a jak se jí ideálně vyhnout. OBSAH: Co je to krize firmy Nejčastější signály krize Jaká jsou řešení krize Jak si vypracovat strategický plán boje proti krizi Jak se chovat v krizi RADA NA ZÁVĚR: Podnikání musí přinášet radost (patro.cz)

Podobné produkty ako Jak dostat firmu z krize - John Vladimír , Jak ztloustnout do plavek (978-80-260-4489-5)

Terka dostane vreckové - Liane Schneider

Terka dostane vreckové - Liane Schneider
Detail

Konečne aj Terka dostane vreckové! Každú mincu si hádže do svojho guľatučkého prasiatka na sporenie. Keď ho naplní, plánuje si kúpiť poníka s tajnou skry´šou pod sedlom. Ky´m sa to však podarí, neustále si prerátava našetrené peniaze, dedko jej ukazuje mince z iny´ch krajín a dokonca si v banke otvorí vlastny´ účet. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Terka dostane vreckové - Liane Schneider , Jak neztratit chuť do života (978-80-264-3871-7)

Hubený nás nedostanou - Richard Skolek

Hubený nás nedostanou - Richard Skolek
Detail

Všechny fejetony této debutové knížky nadějného brněnského autora Richarda Skolka líčí příběhy ze života od jeho útlého mládí až po současnost. Fejetony vycházely jednotlivě v Brněnském a Blanenském deníku a rovněž v týdeníku Týden u nás. Vydavatelství Akcent se rozhodlo oslovit těmito texty širší okruh čtenářů a upravilo je do knižní podoby. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hubený nás nedostanou - Richard Skolek , Jak podnikat po vstupu do eu (80-247-0906-6)

Terka dostane vreckové - Schneider Liane

Terka dostane vreckové - Schneider Liane
Detail

Konečne aj Terka dostane vreckové! Každú mincu si hádže do svojho guľatučkého prasiatka na sporenie. Keď ho naplní, plánuje si kúpiť poníka s tajnou skry´šou pod sedlom. Ky´m sa to však podarí, neustále si prerátava našetrené peniaze, dedko jej ukazuje mince z iny´ch krajín a dokonca si v banke otvorí vlastny´ účet. (patro.cz)

Podobné produkty ako Terka dostane vreckové - Schneider Liane , Jak kouzlo do houslí vklouzlo (978-80-204-5918-3)

Dostaňte mě odsud! - McNab Andy

Dostaňte mě odsud! - McNab Andy
Detail

Danny je obyčejný kluk z obyčejného města. Má spoustu kamarádů, maminku a otravného staršího bratra Dylana. A taky má rád nebezpečí. Když se ve škole dozví, že by měli se třídou odjet na super výlet do divočiny, je nadšený! Bude šplhat po horách, jezdit v kajaku, spát ve stanu… Jenže problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Bez signálu se Danny těžko dozví, jak postavit stan. A kde je v něm vypínač? Jahodové mléko neteče jen tak z tetrapacku? Kde je toaletní papír? Jak se řídí kajak na zdivočelé řece? A proč musel jet na výlet i otravný Dyl? Dynamický příběh plný akce a mnoha zvratů pro čtenáře od 8 do 11 let, v němž nechybí humor i napětí. Andy McNab je válečný veterán a autor mnoha (seriózních) knih zaměřujících se na téma přežití ve válečném konfliktu. U nás dosud vyšly jeho knihy Konečná stanice Bagdád (1995), Den osvobození (2006), Agresor (2012) nebo Průstřel (2011). Phil Earle je uznávaným a oceňovaným autorem knih pro děti. Pracoval v dětském domově, po té ale přešel ke klidnější práci redaktora a autora dětských knih. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dostaňte mě odsud! - McNab Andy , Jak (ne)vyhodit školu do povětří (80-86285-99-5)

Hubený nás nedostanou - Skolek Richard

Hubený nás nedostanou - Skolek Richard
Detail

Všechny fejetony této debutové knížky nadějného brněnského autora Richarda Skolka líčí příběhy ze života od jeho útlého mládí až po současnost. Fejetony vycházely jednotlivě v Brněnském a Blanenském deníku a rovněž v týdeníku Týden u nás. Vydavatelství Akcent se rozhodlo oslovit těmito texty širší okruh čtenářů a upravilo je do knižní podoby. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hubený nás nedostanou - Skolek Richard , Pohádky víly srdíčkové – jak chtěl rarášek odnést bětku do pekla ()

Ako ho dostať - Macková Kristína

Ako ho dostať - Macková Kristína
Detail

Laura je blogerka, ktorá radí ženám vo vzťahoch. Vďaka veľkej popularite má rubriku v prestížnom ženskom magazíne. Je mladá, krásna, známa, miluje módu, má peniaze a môže mať ktoréhokoľvek muža... No zrazu sa v jej živote objaví Dávid. Je to dokonalý muž... Akú hru to s ňou hrá? Raz o ňu javí záujem, raz nie. Laura sa snaží poradiť sama sebe. Je dosť dobrá, aby získala aj jeho? Román z prostredia takzvanej dobrej spoločnosti s hviezdami, celebritami a škandálmi Príbeh, v ktorom ženám komplikujú život muži, no napriek tomu sa nevzdávajú Aj samostatné cieľavedomé ženy túžia iba po obyčajnej láske... (patro.cz)

Podobné produkty ako Ako ho dostať - Macková Kristína , Potenciál migrace: hranice, karantény a osudy meziválečných uprchlíků (978-80-7485-259-6)

Kámen jsem dostal darem - Martina Řehořová

Kámen jsem dostal darem - Martina Řehořová
Detail

Intimní knižní rozhovor představuje Petra Váňu, jednoho z předních představitelů současného českého křesťanského umění. Akademický sochař, který je stěžejní postavou úsilí o obnovu mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze, v knize rekapituluje např. dvacetiletou práci svého týmu na zhotovení kopie této barokní památky jedinečného významu a barvitě líčí všechna úskalí, kterým bylo třeba při tom čelit. Velmi otevřeně hovoří o sochařském řemesle a jeho zákonitostech, o kameni jako materiálu i zdroji inspirace či o vlivech, které byly rozhodující v jeho vlastním uměleckém vývoji. Představuje se nejen jako svébytný moderní autor, zkušený restaurátor či tvůrce sakrálních prostor, ale také jako hluboce věřící člověk, u něhož víra v Boha prostupuje osobním životem i celou dosavadní uměleckou tvorbou. Text je doplněn unikátním fotografickým doprovodem, který mapuje život a tvorbu Petra Váni od dětství po současnost. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kámen jsem dostal darem - Martina Řehořová , Jak připravit dítě do 1. třídy (978-80-247-4856-6)

Dostaňte mě ven! - Dina El-Nawabová

Dostaňte mě ven! - Dina El-Nawabová
Detail

Po zpackaném pokusu uvízl Tobiáš v těle chemikářky Doutnákové, což odstartovalo následující katastrofy: má na sobě její trapné hadry, musí čelit šíleným žákům 9. A a odolávat romantickým náletům kolegy Matušky. Aby toho nebylo málo, chodí chemikářka po škole v jeho těle a chová se naprosto nemožně. Dokonce se vecpala do jeho rodiny! Jestli s tím něco neudělá, vezme jeho reputace v pouhých třinácti a čtvrt letech za své! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dostaňte mě ven! - Dina El-Nawabová , Jak (ne)vyhodit školu do povětří 2 (80-7358-017-9)

Kámen jsem dostal darem - Řehořová Martina

Kámen jsem dostal darem - Řehořová Martina
Detail

Intimní knižní rozhovor přibližuje Petra Váňu, jednoho z předních představitelů současného českého křesťanského umění. Akademický sochař, který je stěžejní postavou úsilí o obnovu mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze, v knize rekapituluje např. dvacetiletou práci svého týmu na zhotovení kopie této barokní památky jedinečného významu a barvitě líčí všechna úskalí, kterým bylo třeba při tom čelit. Velmi otevřeně hovoří o sochařském řemesle a jeho zákonitostech, o kameni jako materiálu i zdroji inspirace či o vlivech, které byly rozhodující v jeho vlastním uměleckém vývoji. Představuje se nejen jako svébytný moderní autor, zkušený restaurátor či tvůrce sakrálních prostor, ale také jako hluboce věřící člověk, u něhož víra v Boha prostupuje osobním životem i celou dosavadní uměleckou tvorbou. Text je doplněn unikátním fotografickým doprovodem, který mapuje život a tvorbu Petra Váni od dětství po současnost. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kámen jsem dostal darem - Řehořová Martina

MS Stupnice - Kraus Arnošt, Dostal Jan

MS Stupnice - Kraus Arnošt, Dostal Jan
Detail

Hudební škola Přehledně uspořádaný návod ke cvičení stupnic s prstoklady a nácvikovými variantami připravuje klavíristy na bezpečné zvládnutí stupnicových pasáží. Obsah: 1. O studiu stupnic: Počáteční nácvik stupnic Cvičení pro podkládání palce a překládání prstu přes palec 2. Základní prstoklady stupnic: Stupnice dur Stupnice moll 3. Způsoby studia stupnic: Hlavní způsoby Artikulační varianty Dynamické varianty Rytmické varianty Polyrytmické varianty Staccatové varianty 4. Chormatická stupnice 5. Hra stupnic v profesionálním výcviku: Stupnice v terciích Stupnice v decimách Stupnice v sextách Stupnice v dvojitých terciích Stupnice v dvojitých oktávách (kytary.cz)

Podobné produkty ako MS Stupnice - Kraus Arnošt, Dostal Jan

Chcete se dostat na právnickou fakultu?

Chcete se dostat na právnickou fakultu?
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Chcete se dostat na právnickou fakultu?

Jak se dostat na vysokou školu?

Jak se dostat na vysokou školu?
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Jak se dostat na vysokou školu?

Jak se dostat z dluhové pasti

Jak se dostat z dluhové pasti
Detail

Audiokniha MP3 Dan Miller, čte Vítězslav Kryške Tento program je právě pro Vás, pokud: - jste neustále v psychickém tlaku kvůli své finanční situaci - máte pocit, že vyděláváte dost a přece nestíháte platit své účty - celý den přemýšlíte o zajištění peněz na pokrytí svých závazků - vybíráte poštovní schránku s obavami z nečekaných výdajů - nedokážete se obejít bez půjček a kreditních karet Audioprogram "Jak se dostat z dluhové pasti" je navržen tak, aby vám v několika krocích ukázal cestu k finanční nezávislosti: - pomůže vám podívat se jinak na své příjmy - dokážete reálně zhodnotit svoji finanční situaci - vytvoříte si plán, s jehož pomocí rychle opustíte červená čísla - budete mít své peníze pod kontrolou - otočíte příliv finančních prostředků ve váš prospěch Existuje mnoho věcí, které můžete rychle a efektivně udělat pro dosažení svých finančních cílů. Je to mnohem jednodušší, než si myslíte! Metody a strategie, představené v tomto programu,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak se dostat z dluhové pasti

Nebojte, pěšky se daleko nedostane - John Callahan

Nebojte, pěšky se daleko nedostane - John Callahan
Detail

Nepotřebujete nohy, abyste se dostali daleko. Nekorektní autobiografie karikaturisty, kvadruplegika, alkoholika a provokatéra Johna Callahana. Je možné najít humor - sžíravý, bořící veškerá tabu, humor, u něhož nevíte, jestli se smát, nebo brečet - v příběhu osmatřicetiletého karikaturisty, který je současně kvadruplegik a léčící se alkoholik? Odpověď zní ano, pokud je tím karikaturistou John Callahan, jehož skandální dílo zdobilo stránky časopisů Omni, Penthouse a The New Yorker - a pokud ho navíc vypráví vlastními slovy a obrázky. Callahanovo necenzurované líčení vlastního problematického a občas neuvěřitelného života je navíc skutečně inspirativní. V této osvobozující knize nám bez sebelítosti nebo pokrytectví vypráví, jak provozuje kvadruplegik se zdravým libidem sex, jaké to je žít v bezvýchodném bludišti sociálního systému, kde humorista nachází náměty pro své vtipy, a jak člověk, který nemá nejmenší důvod v cokoliv věřit, může najít svou vlastní víru. Podle předlohy Callahanovy knihy Don't Worry, He Won't Get Far on Foot natočil v roce 2018 americký režisér Gus Van Sant stejnojmenný životopisný film. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nebojte, pěšky se daleko nedostane - John Callahan

Chcete se dostat do ráje? - Eduard Martin

Chcete se dostat do ráje? - Eduard Martin
Detail

Eduard Martin zachycuje radostné i smutné příběhy lidí do krátkých vyprávění, která věrně předává svým čtenářům. Vše, co život přináší, přijímá jako možnost projevit druhému člověku lásku, usmát se, potěšit, ale také se podělit o své zkušenosti a jejich poselství. Z jeho příběhů prosvítá naděje, kterou potřebuje každý z nás. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Chcete se dostat do ráje? - Eduard Martin

Než malej Ventil dostal rozum - Jan Řehnounek

Než malej Ventil dostal rozum - Jan Řehnounek
Detail

Autor Jan Řehounek svoji knížku nazvanou Než malej Ventil dostal rozum charakterizuje jako "autobiografii dvanáctiletého kluka", který se svými kamarády zažívá všední i nevšední příhody doma, ve škole i v ulicích malého města v první polovině šedesátých let minulého století. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Než malej Ventil dostal rozum - Jan Řehnounek

Kto dostane prvú cenu - Mei-Shi Hsiao

Kto dostane prvú cenu - Mei-Shi Hsiao
Detail

Okruhliačik rád maľoval červené slniečka. Ak ich niekto na obrázku nemal, kritizoval ho. Pretože často vyhrával výtvarné súťaže, raz ho pozvali do súťažnej poroty, aby hodnotil obrázky iných. Nepáčili sa mu, lebo neboli na nich červené slniečka. Každé zo zúčastnených zvieratiek videlo svet svojimi očami, a pritom vždy krásny. A kto dostal prvú cenu? O tom viac v knihe. Taiwanská autorka textu aj ilustrácií Mei-Shi Hsiao približuje deťom paralelu so stvárnením sveta v dielach svetových výtvarníkov. Knihu preložila významná prekladateľka kníh pre deti Chen Liang Podstavek. Vyšla s finančnou podporou Ministerstva kultúry Taiwanu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kto dostane prvú cenu - Mei-Shi Hsiao

Dostaňte mě odsud! - Andy McNab, Phil Earle

Dostaňte mě odsud! - Andy McNab, Phil Earle
Detail

Danny je obyčejný kluk z obyčejného města. Má spoustu kamarádů, maminku a otravného staršího bratra Dylana. A taky má rád nebezpečí. Když se ve škole dozví, že by měli se třídou odjet na super výlet do divočiny, je nadšený! Bude šplhat po horách, jezdit v kajaku, spát ve stanu… Jenže problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Bez signálu se Danny těžko dozví, jak postavit stan. A kde je v něm vypínač? Jahodové mléko neteče jen tak z tetrapacku? Kde je toaletní papír? Jak se řídí kajak na zdivočelé řece? A proč musel jet na výlet i otravný Dyl?Dynamický příběh plný akce a mnoha zvratů pro čtenáře od 8 do 11 let, v němž nechybí humor i napětí.Andy McNab je válečný veterán a autor mnoha (seriózních) knih zaměřujících se na téma přežití ve válečném konfliktu. U nás dosud vyšly jeho knihy Konečná stanice Bagdád (1995), Den osvobození (2006), Agresor (2012) nebo Průstřel (2011).Phil Earle je uznávaným a oceňovaným autorem knih pro děti. Pracoval v dětském domově, po té ale přešel ke klidnější práci redaktora a autora dětských knih. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dostaňte mě odsud! - Andy McNab, Phil Earle

Hubený nás nedostanou - Richard Skolek - e-kniha

Hubený nás nedostanou - Richard Skolek - e-kniha
Detail

eBook:,„V mládí jsem se viděl v celé řadě profesí. Kromě velmi populární dráhy kosmonauta či popeláře jsem uvažoval i o kariéře na Hradě, ale brzy jsem pochopil, že nemá cenu plánovat tak daleko dopředu. Můj život ovšem nabral nečekaný směr. Byl jsem v důsledku špatného zdravotního stavu velmi hubený a neduživý. Rodiče si řekli, že hlavu mám v pořádku a tělo potřebuje tužit; a proto mne nechali zapsat do sportovní třídy. Sport ovšem nepomáhal a všichni příbuzní říkali: ‚Jez, jez!‘ A tak jsem holt jedl a jedl. Po pár letech se karta obrátila. Obětavým gastronomickým úsilím jsem dosáhl váhy vskutku enormní. Sport nepomáhal a všichni příbuzní říkali: ‚Už nejez!‘ Když mi bylo osmnáct a o dívkách jsem si mohl nechat jenom zdát, byla mi darována zvláštní kniha – Jak sbalit ženu. Vyjeveně jsem pročítal tipy na neobvyklé rande, manévry zaručeně vedoucí k polibku a způsoby, jak si z dívky či ženy udělat stálou milenku. Jádro problému jsem nicméně odhalil až o pár let později. Důvodem mé nepřitažlivosti nebyla žádná chyba ve „strategii“, žádný nesprávný způsob seznamování. Celé to bylo mnohem prostší – o člověka žijícího podle hesla ‚Hubený nás nedostanou‘ je prostě menší zájem!“ V podobně hravém tónu se nesou všechny fejetony této debutové knížky brněnského autora Richarda Skolka. Fejetony vycházely jednotlivě v Brněnském a Blanenském deníku a rovněž v týdeníku Týden u nás. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hubený nás nedostanou - Richard Skolek - e-kniha

Ako ho dostať - Kristína Macková - e-kniha

Ako ho dostať - Kristína Macková - e-kniha
Detail

eBook:,Laura je blogerka, ktorá radí ženám vo vzťahoch. Vďaka veľkej popularite má rubriku v prestížnom ženskom magazíne. Je mladá, krásna, známa, miluje módu, má peniaze a môže mať ktoréhokoľvek muža... No zrazu sa v jej živote objaví Dávid. Je to dokonalý muž... Akú hru to s ňou hrá? Raz o ňu javí záujem, raz nie. Laura sa snaží poradiť sama sebe. Je dosť dobrá, aby získala aj jeho? Román z prostredia takzvanej dobrej spoločnosti s hviezdami, celebritami a škandálmi Príbeh, v ktorom ženám komplikujú život muži, no napriek tomu sa nevzdávajú Aj samostatné cieľavedomé ženy túžia iba po obyčajnej láske... Kristína Macková (1986) študovala na Ekonomickej univerzite v Bratislave, ale už počas štúdií ju zlákali cudzie krajiny. Po rokoch života v zahraničí sa vrátila na Slovensko, žije v Bratislave. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ako ho dostať - Kristína Macková - e-kniha

Nebojte, pěšky se daleko nedostane - Callahan John

Nebojte, pěšky se daleko nedostane - Callahan John
Detail

Nepotřebujete nohy, abyste se dostali daleko. Nekorektní autobiografie karikaturisty, kvadruplegika, alkoholika a provokatéra Johna Callahana. Je možné najít humor – sžíravý, bořící veškerá tabu, humor, u něhož nevíte, jestli se smát, nebo brečet – v příběhu osmatřicetiletého karikaturisty, který je současně kvadruplegik a léčící se alkoholik? Odpověď zní ano, pokud je tím karikaturistou John Callahan, jehož skandální dílo zdobilo stránky časopisů Omni, Penthouse a The New Yorker – a pokud ho navíc vypráví vlastními slovy a obrázky. Callahanovo necenzurované líčení vlastního problematického a občas neuvěřitelného života je navíc skutečně inspirativní. V této osvobozující knize nám bez sebelítosti nebo pokrytectví vypráví, jak provozuje kvadruplegik se zdravým libidem sex, jaké to je žít v bezvýchodném bludišti sociálního systému, kde humorista nachází náměty pro své vtipy, a jak člověk, který nemá nejmenší důvod v cokoliv věřit, může najít svou vlastní víru. Podle předlohy Callahanovy knihy Don't Worry, He Won't Get Far on Foot natočil v roce 2018 americký režisér Gus Van Sant stejnojmenný životopisný film. (patro.cz)

Podobné produkty ako Nebojte, pěšky se daleko nedostane - Callahan John

Chcete se dostat na vysokou školu? Němčina

Chcete se dostat na vysokou školu? Němčina
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Chcete se dostat na vysokou školu? Němčina

Kto dostane prvú cenu - Hsiao Mei-Shi

Kto dostane prvú cenu - Hsiao Mei-Shi
Detail

Okruhliačik rád maľoval červené slniečka. Ak ich niekto na obrázku nemal, kritizoval ho. Pretože často vyhrával výtvarné súťaže, raz ho pozvali do súťažnej poroty, aby hodnotil obrázky iných. Nepáčili sa mu, lebo neboli na nich červené slniečka. Každé zo zúčastnených zvieratiek videlo svet svojimi očami, a pritom vždy krásny. A kto dostal prvú cenu? O tom viac v knihe. Taiwanská autorka textu aj ilustrácií Mei-Shi Hsiao približuje deťom paralelu so stvárnením sveta v dielach svetových výtvarníkov. Knihu preložila významná prekladateľka kníh pre deti Chen Liang Podstavek. Vyšla s finančnou podporou Ministerstva kultúry Taiwanu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kto dostane prvú cenu - Hsiao Mei-Shi

Jak se dostat z maléru - Štarková Petra

Jak se dostat z maléru - Štarková Petra
Detail

Myslíte si, že není možné, aby se z normálních kluků stali jednoho dne nevědomky zločinci, po kterých pátrá policie? Standovi, Romanovi a Štěpánovi se to právě podařilo. Napadlo je totiž schovat něco, co patří jednomu z nich. Anebo už nepatří? Kluci ještě netuší, že svou nevědomostí způsobili hromadu problémů nejen sobě, ale i svému okolí. Roztočí se kolotoč nedorozumění, průšvihů a starostí. Jedinou cestou z téhle bryndy je pochopit, jak vlastně funguje stát, ve kterém všichni žijeme, a začít dodržovat jeho pravidla. A naopak: nebát se vyhledat a přijmout pomoc státu tam, kde ji potřebují. Vedle poutavého příběhu trojice kamarádů v knize najdete jednoduše a srozumitelně podané základní informace například o tom, co jsou to úspory a co dluhy, jaké platby jsou povinné a bez kterých služeb se obejdeme, jak vypadá pomoc státu, co jsou to sociální služby, jak funguje policie, k čemu slouží exekuce a jak to vypadá u soudu. Kniha je určena všem (zodpovědným) občanům od 8 do 100 let. Petra Štarková je psycholožka a autorka dětských knížek. V Portále jí vyšla kniha Jak to chodí v lidské hlavě (2016). (patro.cz)

Podobné produkty ako Jak se dostat z maléru - Štarková Petra

Než malej Ventil dostal rozum - Řehnounek Jan

Než malej Ventil dostal rozum - Řehnounek Jan
Detail

Autor Jan Řehounek svoji knížku nazvanou Než malej Ventil dostal rozum charakterizuje jako "autobiografii dvanáctiletého kluka", který se svými kamarády zažívá všední i nevšední příhody doma, ve škole i v ulicích malého města v první polovině šedesátých let minulého století. (patro.cz)

Podobné produkty ako Než malej Ventil dostal rozum - Řehnounek Jan

Nedáš, dostaneš! (978-80-271-0744-5)

Nedáš, dostaneš! (978-80-271-0744-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Petr Diviš, 112 stran Co potřebuje každý sportovec? Pohádky a odpočinek! Čtěte, bavte se, sportujte i relaxujte s originálními vtipnými pohádkami. Víte, proč se mlsný fotbalový míč nikdy netrefil do brány? Proč se za čtvrté místo dává bramborová medaile? Jak to dopadlo s hokejkou, která tuze ráda faulovala? A co dělá starosti šachovému králi? (alza.cz)

Podobné produkty ako Nedáš, dostaneš! (978-80-271-0744-5)

Dostaňte ma zo školy pre čarodejnice - Monika Srnková

Dostaňte ma zo školy pre čarodejnice - Monika Srnková
Detail

Druhý diel pútavej a dobrodružnej série z prostredia čarodejníckej školy, v ktorom NESKROTNÝ ČARODEJNÝ ZMÄTOK prenasleduje Hviezdu na každom kroku. Daisy Wartová je teraz Hviezda Ropušná, najčarodejnicovejšia čarodejnica zo všetkých čarodejníc a TAKTIEŽ je úžasná herečka. Nanešťastie, zmanipulovalo ju čarodejné MAČA KATASTROF z Ropušnej veže. Mača spôsobuje chaos a jednu katastrofu za druhou, preto ho niekto MUSÍ ZASTAVIŤ… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dostaňte ma zo školy pre čarodejnice - Monika Srnková

Chcete se dostat na VŠ? Němčina - Balušková Soňa

Chcete se dostat na VŠ? Němčina - Balušková Soňa
Detail

Podstatná jména, přídavná jména, zájmena, číslovky, slovesa, slovesné časy a tvary, souvětí, příslovce, předložky, spojky, trpný rod, podmiňovací způsob. Aktuální pro rok 2009. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Chcete se dostat na VŠ? Němčina - Balušková Soňa
Vojtěch Bernatský: Jak dostat tatínka do karantény (), Jak dostat tatínka do karantény (978-80-265-1004-8), Jak dostat tatínka do polepšovny (remasterovaná verze) - DVD (ECT322), Jak dostat firmu z krize, Dítě školkou povinné - Jak nacpat věci do tatínka (978-80-247-3514-6), Jak dostat modelku k oltáři (978-83-276-8959-7), Zážitky z karantény (9788026718529), BOHEMIA GIFTS Pro tatínka (8595590708884), Praktický průvodce Reiki: Jak se dostat k podstatě Reiki (978-80-7336-392-5), Nůž na houby "Pro tatínka" (8594167098182), Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno (978-80-247-4164-2), Jak bezpečně investovat do nemovitostí, jak se dostat na vysokou sociologie testy k priprave na prijimaci zkousky 80 86917 10 x, Jak se dostat z maléru: Občanskoprávní průvodce pro děti od 8 let (978-80-262-1638-4), Zážitky z karantény (978-80-267-1852-9), Pravidla úspěchu: Jak se z mista, kde jste, dostat tam, kde chcete být (978-80-7617-375-0), Pro tatínka: Dárková knížka (978-80-7268-670-4), Jak běžet do kopce (978-80-863-6263-2), Jak ztloustnout do plavek (999-00-034-0175-5), Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá, Jak ztloustnout do plavek (978-80-260-4489-5), Jak neztratit chuť do života (978-80-264-3871-7), Jak podnikat po vstupu do EU (80-247-0906-6), Jak kouzlo do houslí vklouzlo (978-80-204-5918-3), Jak (ne)vyhodit školu do povětří (80-86285-99-5), Pohádky víly srdíčkové – Jak chtěl rarášek odnést Bětku do pekla (), Potenciál migrace: Hranice, karantény a osudy meziválečných uprchlíků (978-80-7485-259-6), Jak připravit dítě do 1. třídy (978-80-247-4856-6), Jak (ne)vyhodit školu do povětří 2 (80-7358-017-9)