Iwill book pu leather case pro xiaomi redmi note 9t 5g black (dab625_175)

Produkt Iwill book pu leather case pro xiaomi redmi note 9t 5g black (dab625_175) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Iwill book pu leather case pro xiaomi redmi note 9t 5g black (dab625_175) upraviť a produkt hľadať znova.

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9T 5G Black (DAB625_175)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9T 5G Black (DAB625_175)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Note 9T, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje stoprocentní ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Umělá kůže zajišťuje pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9T 5G Black ještě k vyšší odolnosti i působivou eleganci. Nepostradatelné jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Chytrou drobností je přihrádka vhodná pro platební kartu. Je zkonstruován tak, aby zabezpečoval ochranu displeje před poškrábáním. Zavírání na magnet zabezpečuje, že se sám nemůže otevřít. Pouzdro na mobil na Xiaomi Note 9T zaručeně ochrání váš telefon. Nejdůležitější výhody flipového pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9T 5G Black Vyklápěcí provedení střeží zadní část telefonu i... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9T 5G Black (DAB625_175) , Iwill book pu leather case pro xiaomi redmi note 9t 5g black (dab625_175)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 10 Black (DAB625_173)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 10 Black (DAB625_173)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 10, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon obstarává řádnou ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Umělá kůže poskytuje pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 10 Black krom praktické odolnosti i nenucenou eleganci. Nezbytné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Nápaditou drobností je přihrádka, ve které můžete pohodlně nosit svou platební kartu neustále u sebe. Jeho konstrukce je navržena tak, aby zajistil ochranu displeje proti poškrábání. Zavírání na magnet zabezpečuje, že se sám neotvírá. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi Note 10 obstará ochranu vašeho telefonu. Klíčové vlastnosti pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 10... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 10 Black (DAB625_173) , Iwill book pu leather case pro poco m3 pro 5g black (dab625_175)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 10S Black (DAB625_178)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 10S Black (DAB625_178)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 10S, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon představuje znamenitou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Umělá kůže zajišťuje pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 10S Black mimo posílené odolnosti i nenucenou eleganci. Samozřejmostí jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Důmyslnou vychytávkou je přihrádka velikosti platební či jiné karty. Vyrábí se tak, aby poskytoval ochranu displeji před poškrábáním. Prostřednictvím zavírání na magnet budete mít jistotu, že nehrozí možnost, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi Note 10S bez problémů ochrání váš telefon. Hlavní znaky flipového pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 10S Black (DAB625_178) , Iwill book pu leather case pro xiaomi redmi note 10s black (dab625_178)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 White (DAB625_103)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 White (DAB625_103)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 9, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje osvědčenou ochranu proti běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Umělá kůže přidává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 White mimo posílené odolnosti i elegantní dojem. Zcela potřebné jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Oblíbenou maličkostí je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Vyrábí se tak, aby zajišťoval ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že jeho uzavření je naprosto bezpečné, sám se neotevře. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi Note 9 bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Podstatné znaky flipového pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 White (DAB625_103) , Iwill book pu leather case pro xiaomi redmi note 10 black (dab625_173)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pink (DAB625_51)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pink (DAB625_51)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 9, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří slušnou ochranu proti jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Umělá kůže poskytuje pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pink ještě k vyšší odolnosti i ležerní eleganci. Zcela potřebné jsou otvory určené pro významné ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Důmyslnou maličkostí je přihrádka, do které krásně pasuje např. platební karta. Vyrábí se tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že vám nehrozí jeho otevření. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi Note 9 zaručeně ochrání váš telefon. Zajímavé vlastnosti flipového pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pink Vyklápěcí provedení ochraňuje tělo mobilu... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pink (DAB625_51) , Iwill book pu leather case pro xiaomi redmi note 9 pink (dab625_51)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S Gold (DAB625_78)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S Gold (DAB625_78)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří náležitou ochranu proti odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Umělá kůže přidává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S Gold mimo posílené odolnosti i elegantní vzhled. Nepostradatelné jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Šikovnou výhodou je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Je zkonstruován tak, aby se díky němu displej nepoškrábal. Prostřednictvím zavírání na magnet budete mít jistotu, že se nedokáže sám otevřít. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S obstará ochranu vašeho telefonu. Nejdůležitější parametry pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S Gold (DAB625_78) , Iwill book pu leather case pro xiaomi redmi note 9 white (dab625_103)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S Pink (DAB625_52)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S Pink (DAB625_52)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí spolehlivou ochranu vůči popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Umělá kůže zajišťuje pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S Pink mimo výrazné odolnosti i příjemnou eleganci. Nutné jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Příjemnou vychytávkou je příhrádka, která může posloužit např. k uschování platební karty. Je navržen tak, aby dokázal uchránit displej před poškrábáním. Zavírání na magnet zajistí, že nehrozí možnost, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S zaručeně ochrání váš telefon. Podstatné přednosti flipového pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S Pink (DAB625_52) , Iwill book pu leather case pro nokia 8.3 5g black (dab625_153)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S White (DAB625_104)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S White (DAB625_104)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří úplnou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Umělá kůže dodává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S White navíc k posílené odolnosti i elegantní vzhled. Nezbytné jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Oblíbenou výhodou je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Je zhotoven tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Prostřednictvím zavírání na magnet budete mít jistotu, že se sám nemůže otevřít. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Základní znaky flipového pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S White (DAB625_104) , Iwill book pu leather case pro xiaomi mi 11 lite 5g black (dab625_172)

iWill Book PU Leather Case pro POCO M3 Pro 5G Black (DAB625_175)

iWill Book PU Leather Case pro POCO M3 Pro 5G Black (DAB625_175)
Detail

Pouzdro na mobil - pro POCO M3 Pro 5G, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon obstarává solidní ochranu proti častým poškozením, jako je například poškrábání. Umělá kůže poskytuje pouzdru iWill Book PU Leather Case pro POCO M3 Pro 5G Black mimo posílené odolnosti i vytříbený vzhled. Nezbytné jsou výřezy pro důležité ovládací prvky telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Praktickou maličkostí je přihrádka na kartu, nejčastěji platební. Byl navržen tak, aby zajistil ochranu displeje proti poškrábání. Uzavírá se na magnet a tím se můžete spolehnout, že není možné, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na POCO M3 Pro 5G bez problémů ochrání váš telefon. Ústřední parametry pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro POCO M3 Pro 5G Black Odklápěcí provedení opatruje celý telefon, včetně displeje K... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro POCO M3 Pro 5G Black (DAB625_175) , Iwill book pu leather case pro xiaomi mi 11 black (dab625_188)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 9A Black (DAB625_145)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 9A Black (DAB625_145)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 9A, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon přináší spolehlivou ochranu proti vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Nutné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, které umožňují používání bez omezení. Dobíjíte-li váš telefon bezdrátově pomocí indukce, pouzdro je s touto funkcí kompatibilní. Byl zkonstruován tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 9A obstará ochranu vašeho telefonu. Hlavní vlastnosti flipového pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 9A Black Vyklápěcí provedení chrání obrazovku i zadní část mobilu Ochrání dokonce i displej před poškrábáním Výřezy pro tlačítka Pouzdro podporuje bezdrátové nabíjení mobilu Materiál flipového pouzdra iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 9A... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 9A Black (DAB625_145) , Iwill book pu leather case pro xiaomi redmi note 9 pro / note 9s pink (dab625_52)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 9C Black (DAB625_146)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 9C Black (DAB625_146)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 9C, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 164,9 mm, max. šířka zařízení 77,07 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje řádnou ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Nezanedbatelné jsou otvory náležící nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Dobíjíte-li váš telefon bezdrátově pomocí indukce, toto pouzdro by nemělo být překážkou. Je zhotoven tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 9C bez problémů ochrání váš telefon. Podstatné parametry pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 9C Black Odklápěcí provedení střeží obrazovku i zadní část mobilu Disponuje ochranou displeje proti poškrábání Výřezy pro tlačítka a důležité prvky Pouzdro nijak neomezuje indukční... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 9C Black (DAB625_146) , Iwill book pu leather case pro xiaomi redmi note 9 pro / note 9s gold (dab625_78)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 8 Pink (DAB625_47)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 8 Pink (DAB625_47)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 8, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá osvědčenou ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Umělá kůže přináší pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 8 Pink navíc k odolnosti i působivou eleganci. Nezbytností jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, které umožňují používání bez omezení. Nápaditou drobností je přihrádka, do které můžete uložit svou platební kartu. Je zhotoven tak, aby zajistil ochranu displeje proti poškrábání. Uzavírá se na magnet a tím máte jistotu, že se sám nikdy nedokáže otevřít. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 8 bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Důležité vlastnosti pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 8 Pink Flipové provedení opatruje celý telefon, včetně displeje K dispozici... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 8 Pink (DAB625_47) , Iwill book pu leather case pro xiaomi redmi note 9 pro / note 9s white (dab625_104)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 11 Lite 5G Black (DAB625_172)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 11 Lite 5G Black (DAB625_172)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Mi 11 Lite 5G, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí řádnou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Umělá kůže poskytuje pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 11 Lite 5G Black mimo posílené odolnosti i ležerní eleganci. Zcela samozřejmé jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, které umožňují používání bez omezení. Praktickou vychytávkou je přihrádka velikosti platební či jiné karty. Jeho konstrukce je navržena tak, aby displej dokázal zabezpečit proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zajistí, že není možné, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Xiaomi Mi 11 Lite 5G bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Zajímavé parametry flipového pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 11... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 11 Lite 5G Black (DAB625_172) , Iwill book pu leather case pro xiaomi redmi 8 pink (dab625_47)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi POCO M3 Black (DAB625_189)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi POCO M3 Black (DAB625_189)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Poco M3, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zajistí slušnou ochranu vůči vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Umělá kůže dodává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi POCO M3 Black krom praktické odolnosti i elegantní vzhled. Nezbytností jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Důmyslnou výhodou je přihrádka, která poslouží k uschování vaší platební či jiné karty. Je navržen tak, aby poskytoval ochranu displeji před poškrábáním. Díky zavírání na magnet budete mít jistotu, že vám nehrozí jeho otevření. Pouzdro na mobil na Xiaomi Poco M3 obstará ochranu vašeho telefonu. Základní vlastnosti pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi POCO M3 Black Zavírací provedení střeží kompletně celý smartphone K dispozici bude... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi POCO M3 Black (DAB625_189) , Iwill book pu leather case pro xiaomi mi 10t pro black (dab625_171)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 11 Black (DAB625_188)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 11 Black (DAB625_188)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Mi 11, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje úplnou ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Umělá kůže přináší pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 11 Black mimo posílené odolnosti i pocit elegance. Zcela potřebné jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Oblíbenou výhodou je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Je zkonstruován tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Zavírání na magnet zabezpečuje, že jeho uzavření je naprosto bezpečné, sám se neotevře. Pouzdro na mobil na Xiaomi Mi 11 obstará ochranu vašeho telefonu. Zajímavé rysy pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 11 Black Vyklápěcí provedení uchrání kompletně celý smartphone K dispozici bude místo... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 11 Black (DAB625_188) , Iwill book pu leather case pro google pixel 4a 5g black (dab625_106)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 10T Pro Black (DAB625_171)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 10T Pro Black (DAB625_171)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi 10T Pro, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí osvědčenou ochranu vůči poškrábání, odření nebo prasknutí. Umělá kůže dodává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 10T Pro Black mimo posílené odolnosti i příjemnou eleganci. Nutností jsou otvory odpovídající důležitým ovládacím prvkům telefonu, které umožňují plnohodnotný provoz. Důmyslnou vychytávkou je přihrádka, do které můžete uložit svou platební kartu. Je vyroben tak, aby zabezpečoval ochranu displeje před poškrábáním. Zavírá se na magnet a to vám zaručí, že vám nehrozí jeho otevření. Pouzdro na mobil na Xiaomi 10T Pro zaručeně ochrání váš telefon. Hlavní vlastnosti pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 10T Pro Black Flipové provedení chrání záda telefonu i displej Nechybí místo na platební... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 10T Pro Black (DAB625_171) , Iwill book pu leather case pro oneplus nord n10 5g black (dab625_154)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 10 Lite Black (DAB625_187)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 10 Lite Black (DAB625_187)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Mi 10 Lite, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává úplnou ochranu vůči odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Umělá kůže obstarává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 10 Lite Black navíc k odolnosti i nedbalou eleganci. Nezbytností jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, které umožňují plnohodnotný provoz. Důmyslnou maličkostí je přihrádka vhodná pro platební kartu. Byl vyroben tak, aby chráníl displej před poškrábáním. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že se sám nemůže otevřít. Pouzdro na mobil na Xiaomi Mi 10 Lite obstará ochranu vašeho telefonu. Podstatné výhody pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 10 Lite Black Vyklápěcí provedení opatruje kompletně celý smartphone K dispozici je místo na občanku nebo... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 10 Lite Black (DAB625_187) , Iwill book pu leather case pro google pixel 4a 5g black (dab625_147)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi POCO X3 / POCO X3 Pro Black (DAB625_144)

iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi POCO X3 / POCO X3 Pro Black (DAB625_144)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Poco X3 Pro, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 165 mm, max. šířka zařízení 77 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří stoprocentní ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Nutné jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Probíhá-li nabíjení vašeho telefonu indukcí, pouzdro je na tuto funkci připraveno. Je vyroben tak, aby se díky němu displej nepoškrábal. Pouzdro na mobil na Xiaomi Poco X3 Pro se postará o ochranu vašeho telefonu. Základní vlastnosti pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi POCO X3 / POCO X3 Pro Black Zavírací provedení chrání celý smartphone včetně displeje Dokáže uchránit displej před poškrábáním Výřezy pro důležité prvky a tlačítka Pouzdro podporuje wireless nabíjení telefonu Materiál pouzdra... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi POCO X3 / POCO X3 Pro Black (DAB625_144) , Iwill book pu leather case pro realme 6 black (dab625_128)

iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 5G Black (DAB625_158)

iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 5G Black (DAB625_158)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme 7 5G, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří úplnou ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Umělá kůže přidává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 5G Black krom odolnosti i ležerní eleganci. Nezanedbatelné jsou výřezy určené pro podstatné ovládací prvky telefonu, které umožňují používání bez omezení. Příjemnou výhodou je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Vyrábí se tak, aby poskytoval ochranu displeji před poškrábáním. Díky zavírání na magnet budete mít jistotu, že se sám nemůže otevřít. Pouzdro na mobil na Realme 7 5G bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Základní specifikace pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 5G Black Odklápěcí provedení chrání obrazovku i zadní část mobilu... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 5G Black (DAB625_158) , Iwill book pu leather case pro realme 7i black (dab625_159)

iWill Book PU Leather Case pro Nokia 8.3 5G Black (DAB625_153)

iWill Book PU Leather Case pro Nokia 8.3 5G Black (DAB625_153)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Nokia 8,3 5G, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon představuje náležitou ochranu proti vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Umělá kůže poskytuje pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Nokia 8.3 5G Black krom odolnosti i ležerní eleganci. Nezbytné jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Praktickou vychytávkou je přihrádka, ve které můžete pohodlně nosit svou platební kartu neustále u sebe. Je navržen tak, aby zajišťoval ochranu displeje proti poškrábání. Zavírání na magnet zabezpečuje, že se sám nemůže otevřít. Pouzdro na mobil na Nokia 8,3 5G obstará ochranu vašeho telefonu. Hlavní specifikace flipového pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Nokia 8.3 5G Black Odklápěcí provedení ochraňuje celý telefon, včetně... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Nokia 8.3 5G Black (DAB625_153) , Iwill book pu leather case pro poco f3 black (dab625_156)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_147)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_147)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Google Pixel 4a 5G, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon obstarává osvědčenou ochranu vůči popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Umělá kůže přináší pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black navíc k odolnosti i vkusný vzhled. Samozřejmostí jsou výřezy pro tlačítka telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Šikovnou maličkostí je přihrádka, která poslouží k uschování vaší platební či jiné karty. Vyrábí se tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Prostřednictvím zavírání na magnet budete mít jistotu, že se sám nikdy nedokáže otevřít. Pouzdro na mobil na Google Pixel 4a 5G bez problémů ochrání váš telefon. Podstatné rysy flipového pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black Zavírací provedení ochrání obrazovku i zadní... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_147) , Iwill book pu leather case pro realme c3 black (dab625_182)

iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord N10 5G Black (DAB625_154)

iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord N10 5G Black (DAB625_154)
Detail

Pouzdro na mobil - pro OnePlus Nord N10 5G, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří patřičnou ochranu vůči prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Umělá kůže dodává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord N10 5G Black ještě k výrazné odolnosti i vkusný vzhled. Samozřejmostí jsou výřezy pro důležité ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Šikovnou vychytávkou je přihrádka velikosti platební či jiné karty. Byl vyroben tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Uzavírá se na magnet a tím se můžete spolehnout, že se sám nikdy nedokáže otevřít. Pouzdro na mobil na OnePlus Nord N10 5G bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Ústřední výhody pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord N10 5G Black Odklápěcí provedení schová zadní část... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord N10 5G Black (DAB625_154) , Iwill book pu leather case pro nokia 2.4 black (dab625_150)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_106)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_106)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Google Pixel 4a 5G, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za řádnou ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Nezbytností jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které dovolují plnohodnotné používání. Pokud jde o indukční nabíjení, pouzdro tento proces nijak nenaruší. Byl vyroben tak, aby poskytoval ochranu displeji před poškrábáním. Pouzdro na mobil na Google Pixel 4a 5G se postará o ochranu vašeho telefonu. Zajímavé rysy flipového pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black Odklápěcí provedení střeží tělo mobilu zepředu i zezadu Zabraňuje poškrábání displeje Výřezy pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Pouzdro podporuje wireless dobíjení telefonu Materiál flipového pouzdra iWill Book PU Leather Case pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_106) , Iwill book pu leather case pro realme 6s black (dab625_181)

iWill Glitter Liquid Heart Case pro Xiaomi Redmi Note 9T 5G Pink (DIP123_76)

iWill Glitter Liquid Heart Case pro Xiaomi Redmi Note 9T 5G Pink (DIP123_76)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 9T, materiál silikon a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš mobilní telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu iWill Glitter Liquid Heart Case pro Xiaomi Redmi Note 9T 5G Pink. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou odolnosti. Povrch krytu je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Silikon je jedinečný pro svoji tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil iWill zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k ovládacím prvkům nezbytným pro plynulé používání vašeho telefonu. Kryt je měkký a proto je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi Note 9T zaručí vašemu telefonu ochranu. Základní funkce ochranného krytu na mobil iWill Glitter Liquid Heart Case pro Xiaomi Redmi Note 9T 5G Pink Praktická ochrana mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 9T Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Glitter Liquid Heart Case pro Xiaomi Redmi Note 9T 5G Pink (DIP123_76) , Iwill book pu leather case pro realme 7 black (dab625_130)

iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A52, A52 5G, A52s Black (DAB625_167)

iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A52, A52 5G, A52s Black (DAB625_167)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí znamenitou ochranu proti odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Umělá kůže obstarává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A52, A52 5G, A52s Black mimo posílené odolnosti i elegantní vzhled. Zcela potřebné jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Důmyslnou drobností je přihrádka, ve které můžete nosit platební kartu a mít ji tak neustále u sebe. Je navržen tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Zavírá se na magnet a tím máte zaručeno, že se sám nikdy nedokáže otevřít. Pouzdro na mobil na Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Důležité znaky pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A52, A52 5G, A52s Black (DAB625_167) , Iwill book pu leather case pro huawei y6p black (dab625_110)

iWill Book PU Leather Case pro Nokia 5.4 Black (DAB625_152)

iWill Book PU Leather Case pro Nokia 5.4 Black (DAB625_152)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Nokia 5,4, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zajistí stoprocentní ochranu vůči jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Umělá kůže obstarává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Nokia 5.4 Black ještě k vyšší odolnosti i ležerní eleganci. Nutností jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by plnohodnotný provoz nebyl možný. Příjemnou drobností je přihrádka vhodná pro platební kartu. Byl zkonstruován tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Zavírání na magnet zabezpečuje, že se sám neotvírá. Pouzdro na mobil na Nokia 5,4 bez problémů ochrání váš telefon. Podstatné přednosti pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Nokia 5.4 Black Odklápěcí provedení opatruje celý smartphone včetně displeje Najdete také místo na kartu či občanku Ochrání dokonce i... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Nokia 5.4 Black (DAB625_152) , Iwill book pu leather case pro oneplus 8t black (dab625_126)

iWill Book PU Leather Case pro OnePlus 8T Black (DAB625_126)

iWill Book PU Leather Case pro OnePlus 8T Black (DAB625_126)
Detail

Pouzdro na mobil - pro OnePlus 8T, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí patřičnou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Nutné jsou výřezy pro tlačítka telefonu, bez kterých by bylo běžné užívání velmi omezené a prakticky nemožné. Když jde o nabíjení indukcí, pouzdro tuto funkci nijak nenaruší. Byl zhotoven tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Pouzdro na mobil na OnePlus 8T obstará ochranu vašeho telefonu. Zajímavé přednosti pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro OnePlus 8T Black Odklápěcí provedení ochraňuje záda telefonu i displej Zabraňuje poškrábání displeje Výřezy pro správnou funkci tlačítek a jiných prvků Pouzdro umožňuje wireless nabíjení smartphonu Materiál flipového pouzdra iWill Book PU Leather Case pro OnePlus 8T Black: plast a umělá kůže Pouzdro pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro OnePlus 8T Black (DAB625_126) , Iwill book pu leather case pro nokia 2.3 black (dab625_122)

iWill Book PU Leather Case pro LG K51S Black (DAB625_115)

iWill Book PU Leather Case pro LG K51S Black (DAB625_115)
Detail

Pouzdro na mobil - pro LG K51S, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 165,2 mm, max. šířka zařízení 76,7 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří stoprocentní ochranu vůči odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Nezbytné jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Zda-li dobíjíte indukcí, pouzdro by tento proces nemělo nijak narušovat. Je navržen tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Pouzdro na mobil na LG K51S obstará ochranu vašeho telefonu. Základní parametry pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro LG K51S Black Flipové provedení opatruje celý smartphone včetně displeje Chrání displej proti poškrábání Otvory pro tlačítka a další prvky Pouzdro nijak neomezuje indukční nabíjení mobilu Materiál pouzdra iWill Book PU... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro LG K51S Black (DAB625_115) , Iwill book pu leather case pro realme c11 black (dab625_132)

iWill Book PU Leather Case pro Vivo Y70 Black (DAB625_170)

iWill Book PU Leather Case pro Vivo Y70 Black (DAB625_170)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Vivo Y70, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje řádnou ochranu vůči vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Umělá kůže přináší pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Vivo Y70 Black ještě k odolnosti i elegantní dojem. Samozřejmostí jsou otvory určené pro významné ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Příjemnou drobností je přihrádka, která poslouží k uschování vaší platební či jiné karty. Jeho konstrukce je navržena tak, aby chráníl displej před poškrábáním. Zavírá se na magnet a tím máte zaručeno, že se sám neotevře. Pouzdro na mobil na Vivo Y70 bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Nejdůležitější rysy pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Vivo Y70 Black Vyklápěcí provedení ochraňuje záda telefonu i displej K dispozici je místo na... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Vivo Y70 Black (DAB625_170) , Iwill book pu leather case pro nokia 5.4 black (dab625_152)

iWill Book PU Leather Case pro Huawei Y6p Black (DAB625_110)

iWill Book PU Leather Case pro Huawei Y6p Black (DAB625_110)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Huawei Y6p, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává naprostou ochranu proti častým poškozením, jako je například poškrábání. Zcela potřebné jsou výřezy pro tlačítka telefonu, které jsou zásadní pro práci a provoz bez omezení. Probíhá-li nabíjení vašeho telefonu indukcí, pouzdro tuto funkci nijak neomezuje. Je navržen tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Pouzdro na mobil na Huawei Y6p bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Důležité přednosti pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Huawei Y6p Black Odklápěcí provedení chrání celé tělo telefonu Dokáže uchránit displej před poškrábáním Otvory pro správnou funkci tlačítek a jiných prvků Pouzdro nijak neomezuje wireless nabíjení mobilu Materiál pouzdra iWill Book PU Leather Case pro Huawei Y6p Black: plast a... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Huawei Y6p Black (DAB625_110) , Iwill book pu leather case pro vivo y70 black (dab625_170)

iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 Black (DAB625_130)

iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 Black (DAB625_130)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme 7, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá řádnou ochranu vůči odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Nezbytné jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Když jde o nabíjení indukcí, pouzdro s touto funkcí nemá problém. Je zkonstruován tak, aby zabezpečoval ochranu displeje před poškrábáním. Pouzdro na mobil na Realme 7 bez problémů ochrání váš telefon. Nejdůležitější přednosti pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 Black Odklápěcí provedení uchrání kompletně celý smartphone Poskytuje displeji ochranu proti poškrábání Výřezy pro správnou funkci tlačítek a jiných prvků Pouzdro podporuje wireless nabíjení mobilu Materiál pouzdra iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 Black:... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 Black (DAB625_130)

iWill Book PU Leather Case pro Nokia 5.3 Black (DAB625_124)

iWill Book PU Leather Case pro Nokia 5.3 Black (DAB625_124)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Nokia 5,3, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 164,3 mm, max. šířka zařízení 76,6 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za spolehlivou ochranu vůči jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Nezbytností jsou výřezy pro důležité ovládací prvky telefonu, bez kterých by bylo běžné užívání velmi omezené a prakticky nemožné. Probíhá-li nabíjení vašeho telefonu indukcí, pouzdro tuto funkci nijak nenaruší. Byl vyroben tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Pouzdro na mobil na Nokia 5,3 bez problémů ochrání váš telefon. Zajímavé specifikace pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Nokia 5.3 Black Flipové provedení opatruje celé tělo telefonu Zajišťuje displeji ochranu před poškrábáním Otvory pro tlačítka a další prvky Pouzdro nijak neomezuje wireless nabíjení smartphonu Materiál flipového... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Nokia 5.3 Black (DAB625_124)

iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord Black (DAB625_127)

iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord Black (DAB625_127)
Detail

Pouzdro na mobil - pro OnePlus Nord, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za řádnou ochranu vůči častým poškozením, jako je například poškrábání. Zcela potřebné jsou výřezy pro důležité ovládací prvky telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Jestli probíhá dobíjení vašeho telefonu indukcí, pouzdro je na tuto funkci připraveno. Vyrábí se tak, aby poskytoval ochranu displeji před poškrábáním. Pouzdro na mobil na OnePlus Nord bez problémů ochrání váš telefon. Důležité rysy flipového pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord Black Vyklápěcí provedení schová záda telefonu i displej Disponuje ochranou displeje proti poškrábání Výřezy pro tlačítka a další prvky Pouzdro podporuje wireless dobíjení smartphonu Materiál pouzdra iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord Black:... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord Black (DAB625_127)

iWill Book PU Leather Case pro Nokia 2.3 Black (DAB625_122)

iWill Book PU Leather Case pro Nokia 2.3 Black (DAB625_122)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Nokia 2,3, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 157,7 mm, max. šířka zařízení 75,4 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí náležitou ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Nezbytné jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by nemohlo dojít k plnohodnotnému provozu. Pokud využíváte dobíjení indukcí, toto pouzdro by nemělo být překážkou. Je vyroben tak, aby zajišťoval ochranu displeje proti poškrábání. Pouzdro na mobil na Nokia 2,3 bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Klíčové vlastnosti flipového pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Nokia 2.3 Black Vyklápěcí provedení uchrání celé tělo telefonu Ochrání dokonce i displej před poškrábáním Výřezy pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Pouzdro nijak neomezuje bezdrátové nabíjení... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Nokia 2.3 Black (DAB625_122)

iWill Book PU Leather Case pro Realme C11 Black (DAB625_132)

iWill Book PU Leather Case pro Realme C11 Black (DAB625_132)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme C11, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 164,4 mm, max. šířka zařízení 75,9 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá stoprocentní ochranu vůči popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Nutností jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro práci a provoz bez omezení. Dobíjíte-li váš telefon bezdrátově pomocí indukce, pouzdro tuto funkci nijak nevylučuje. Vyrábí se tak, aby se díky němu displej nepoškrábal. Pouzdro na mobil na Realme C11 obstará ochranu vašeho telefonu. Hlavní přednosti flipového pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Realme C11 Black Odklápěcí provedení ochraňuje zadní a boční strany i dislpej Ochrání dokonce i displej před poškrábáním Výřezy pro tlačítka Pouzdro nijak neomezuje wireless nabíjení mobilu Materiál pouzdra iWill... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Realme C11 Black (DAB625_132)

iWill Book PU Leather Case pro Realme 6s Black (DAB625_181)

iWill Book PU Leather Case pro Realme 6s Black (DAB625_181)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme 6S, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon přináší patřičnou ochranu vůči vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Umělá kůže přináší pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Realme 6s Black navíc k vyšší odolnosti i ležerní eleganci. Zcela samozřejmé jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Praktickou maličkostí je prostor pro platební kartu. Byl zkonstruován tak, aby dokázal uchránit displej před poškrábáním. Uzavírá se na magnet a tím máte jistotu, že se sám neotevře, a proto z něj nic nevypadne. Pouzdro na mobil na Realme 6S se postará o ochranu vašeho telefonu. Důležité rysy pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Realme 6s Black Odklápěcí provedení ochraňuje obrazovku i zadní část mobilu K... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Realme 6s Black (DAB625_181)

iWill Book PU Leather Case pro Nokia 2.4 Black (DAB625_150)

iWill Book PU Leather Case pro Nokia 2.4 Black (DAB625_150)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Nokia 2,4, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá spolehlivou ochranu vůči častým poškozením, jako je například poškrábání. Umělá kůže obstarává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Nokia 2.4 Black navíc k odolnosti i nádech elegance. Nepostradatelné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, bez kterých by bylo běžné užívání velmi omezené a prakticky nemožné. Nápaditou vychytávkou je přihrádka, do které krásně pasuje např. platební karta. Je zhotoven tak, aby dokázal uchránit displej před poškrábáním. Uzavírá se na magnet a tím máte jistotu, že nehrozí možnost, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Nokia 2,4 bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Důležité rysy flipového pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Nokia 2.4 Black Zavírací provedení... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Nokia 2.4 Black (DAB625_150)

iWill Book PU Leather Case pro Realme C3 Black (DAB625_182)

iWill Book PU Leather Case pro Realme C3 Black (DAB625_182)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme C3, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje osvědčenou ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Umělá kůže přináší pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Realme C3 Black navíc k posílené odolnosti i příjemnou eleganci. Samozřejmostí jsou otvory určené pro významné ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Chytrou vychytávkou je přihrádka, ve které můžete pohodlně nosit svou platební kartu neustále u sebe. Je zhotoven tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Zavírání na magnet zajistí, že nehrozí možnost, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Realme C3 se postará o ochranu vašeho telefonu. Podstatné přednosti flipového pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Realme C3 Black Odklápěcí provedení uchrání zadní a boční... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Realme C3 Black (DAB625_182)

iWill Book PU Leather Case pro Realme 6 Black (DAB625_128)

iWill Book PU Leather Case pro Realme 6 Black (DAB625_128)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme 6, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 163,8 mm, max. šířka zařízení 75,8 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje naprostou ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Nezanedbatelné jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Pakliže využíváte indukční dobíjení, pouzdro tuto funkci nijak neomezuje. Vyrábí se tak, aby se díky němu displej nepoškrábal. Pouzdro na mobil na Realme 6 zaručeně ochrání váš telefon. Nejdůležitější parametry pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Realme 6 Black Vyklápěcí provedení opatruje obrazovku i zadní část mobilu Poskytuje displeji ochranu proti poškrábání Výřezy pro důležité prvky a tlačítka Pouzdro umožňuje wireless dobíjení smartphonu Materiál flipového pouzdra iWill... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Realme 6 Black (DAB625_128)

iWill Book PU Leather Case pro POCO F3 Black (DAB625_156)

iWill Book PU Leather Case pro POCO F3 Black (DAB625_156)
Detail

Pouzdro na mobil - pro POCO F3, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí poctivou ochranu vůči prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Umělá kůže přidává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro POCO F3 Black ještě k odolnosti i vkusný vzhled. Zcela samozřejmé jsou výřezy pro tlačítka telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Důmyslnou maličkostí je přihrádka, která poslouží k uschování vaší platební či jiné karty. Je vyroben tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Uzavírá se na magnet a tím se můžete spolehnout, že nehrozí možnost, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na POCO F3 se postará o ochranu vašeho telefonu. Hlavní znaky flipového pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro POCO F3 Black Vyklápěcí provedení ochraňuje tělo mobilu zepředu i zezadu K dispozici... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro POCO F3 Black (DAB625_156)

iWill Book PU Leather Case pro Realme 7i Black (DAB625_159)

iWill Book PU Leather Case pro Realme 7i Black (DAB625_159)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme 7i, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří osvědčenou ochranu vůči častým poškozením, jako je například poškrábání. Umělá kůže přináší pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Realme 7i Black navíc k odolnosti i pocit elegance. Samozřejmostí jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Šikovnou drobností je přihrádka, ve které můžete nosit platební kartu a mít ji tak neustále u sebe. Jeho konstrukce je navržena tak, aby chráníl displej před poškrábáním. Uzavírá se na magnet a tím máte jistotu, že se sám nemůže otevřít. Pouzdro na mobil na Realme 7i bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Zajímavé znaky flipového pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Realme 7i Black Vyklápěcí provedení ochrání (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Realme 7i Black (DAB625_159)

iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A12 Black (DAB625_183)

iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A12 Black (DAB625_183)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Samsung Galaxy A12, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří patřičnou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Umělá kůže přidává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A12 Black ještě k odolnosti i elegantní vzhled. Nezanedbatelné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, bez kterých by nemohlo dojít k plnohodnotnému provozu. Praktickou výhodou je přihrádka, do které krásně pasuje např. platební karta. Je vyroben tak, aby dokázal uchránit displej před poškrábáním. Zavírá se na magnet a tím máte zaručeno, že se sám neotvírá. Pouzdro na mobil na Samsung Galaxy A12 zaručeně ochrání váš telefon. Zajímavé parametry flipového pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A12 Black Flipové provedení chrání záda telefonu i... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A12 Black (DAB625_183)

iWill Book PU Leather Case pro iPhone 12 mini Black (DAB625_112)

iWill Book PU Leather Case pro iPhone 12 mini Black (DAB625_112)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Apple iPhone 12 mini, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za spolehlivou ochranu vůči jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Jistotou jsou výřezy pro tlačítka telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Když jde o nabíjení indukcí, pouzdro by tento proces nemělo nijak narušovat. Je zkonstruován tak, aby zabezpečoval ochranu displeje před poškrábáním. Pouzdro na mobil na Apple iPhone 12 mini bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Ústřední přednosti flipového pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro iPhone 12 mini Black Zavírací provedení střeží obrazovku i zadní část mobilu Dokáže uchránit displej před poškrábáním Otvory pro tlačítka a důležité prvky Pouzdro podporuje indukční dobíjení telefonu Materiál pouzdra iWill Book PU Leather Case pro iPhone 12 mini... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro iPhone 12 mini Black (DAB625_112)

iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 Pro Black (DAB625_131)

iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 Pro Black (DAB625_131)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme 7 Pro, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 160,9 mm, max. šířka zařízení 75,4 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje úplnou ochranu vůči poškrábání, odření nebo prasknutí. Nepostradatelné jsou otvory náležící nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které umožňují používání bez omezení. Jestli probíhá dobíjení vašeho telefonu indukcí, pouzdro tuto funkci nijak nevylučuje. Je navržen tak, aby zajistil ochranu displeje proti poškrábání. Pouzdro na mobil na Realme 7 Pro bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Základní výhody pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 Pro Black Vyklápěcí provedení ochrání záda telefonu i displej Dokáže uchránit displej před poškrábáním Výřezy pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Pouzdro nijak neomezuje indukční dobíjení mobilu... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 Pro Black (DAB625_131)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 3a Black (DAB625_105)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 3a Black (DAB625_105)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Google Pixel 3a , flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 151,3 mm, max. šířka zařízení 70,1 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří naprostou ochranu vůči jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Nezanedbatelné jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Probíhá-li nabíjení vašeho telefonu indukcí, pouzdro se s touto funkcí nijak nevylučuje. Je zhotoven tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Pouzdro na mobil na Google Pixel 3a se postará o ochranu vašeho telefonu. Podstatné znaky pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 3a Black Vyklápěcí provedení střeží tělo mobilu zepředu i zezadu Dokáže uchránit displej před poškrábáním Otvory pro tlačítka a jiné prvky Pouzdro nijak neomezuje bezdrátové dobíjení telefonu... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 3a Black (DAB625_105)

iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord N100 Black (DAB625_155)

iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord N100 Black (DAB625_155)
Detail

Pouzdro na mobil - pro OnePlus Nord N100, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zajistí řádnou ochranu proti častým poškozením, jako je například poškrábání. Umělá kůže zajišťuje pouzdru iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord N100 Black mimo posílené odolnosti i nedbalou eleganci. Samozřejmostí jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by provoz nebyl plnohodnotný. Nápaditou výhodou je příhrádka, která může posloužit např. k uschování platební karty. Jeho konstrukce je navržena tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Jeho zavírání na magnet se postará o to, že se nedokáže sám otevřít. Pouzdro na mobil na OnePlus Nord N100 bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Důležité výhody pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord N100 Black Zavírací... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord N100 Black (DAB625_155)

iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A32 Black (DAB625_165)

iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A32 Black (DAB625_165)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Samsung Galaxy A32, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon představuje znamenitou ochranu proti téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Umělá kůže přináší pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A32 Black mimo výrazné odolnosti i pocit elegance. Nezbytné jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by plnohodnotný provoz nebyl možný. Příjemnou drobností je prostor pro platební kartu. Je navržen tak, aby zabezpečoval ochranu displeje před poškrábáním. Prostřednictvím zavírání na magnet budete mít jistotu, že nemá možnost se sám otevřít. Pouzdro na mobil na Samsung Galaxy A32 bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Důležité parametry pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A32 Black Zavírací provedení ochraňuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A32 Black (DAB625_165)

iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A22 Black (DAB625_176)

iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A22 Black (DAB625_176)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Samsung Galaxy A22, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon představuje úplnou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Umělá kůže přidává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A22 Black mimo výrazné odolnosti i nádech elegance. Nezanedbatelné jsou výřezy pro tlačítka telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Oblíbenou maličkostí je přihrádka, ve které můžete nosit platební kartu a mít ji tak neustále u sebe. Vyrábí se tak, aby zabezpečoval ochranu displeje před poškrábáním. Jeho zavírání na magnet zajistí, že se nedokáže sám otevřít. Pouzdro na mobil na Samsung Galaxy A22 se postará o ochranu vašeho telefonu. Základní rysy pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A22 Black Vyklápěcí provedení (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy A22 Black (DAB625_176)

iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy S21+ Black (DAB625_186)

iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy S21+ Black (DAB625_186)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Samsung Galaxy S21+, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje solidní ochranu vůči prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Umělá kůže přidává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy S21+ Black mimo odolnosti i vkusný vzhled. Samozřejmostí jsou výřezy pro důležité ovládací prvky telefonu, bez kterých by provoz nebyl plnohodnotný. Nápaditou vychytávkou je přihrádka na kartu, nejčastěji platební. Jeho konstrukce je navržena tak, aby zabezpečoval ochranu displeje před poškrábáním. Uzavírá se na magnet a tím se můžete spolehnout, že se vám sám nikdy neotevře. Pouzdro na mobil na Samsung Galaxy S21+ se postará o ochranu vašeho telefonu. Základní parametry pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy S21+ Black Zavírací provedení schová zadní část... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Samsung Galaxy S21+ Black (DAB625_186)

iWill Book PU Leather Case pro Honor 10 Lite Black (DAB625_107)

iWill Book PU Leather Case pro Honor 10 Lite Black (DAB625_107)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Honor 10 Lite, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 154,8 mm, max. šířka zařízení 73,6 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon přináší poctivou ochranu vůči poškrábání, odření nebo prasknutí. Nezbytností jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Probíhá-li nabíjení vašeho telefonu indukcí, pouzdro se s touto funkcí nijak nevylučuje. Je zkonstruován tak, aby zajišťoval ochranu displeje proti poškrábání. Pouzdro na mobil na Honor 10 Lite bez problémů ochrání váš telefon. Základní vlastnosti pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Honor 10 Lite Black Vyklápěcí provedení uchrání obrazovku i zadní část mobilu Chrání displej proti poškrábání Otvory pro tlačítka a jiné prvky Pouzdro umožňuje bezdrátové dobíjení vašeho mobilu Materiál flipového pouzdra... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Honor 10 Lite Black (DAB625_107)
iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9T 5G Black (DAB625_175), iWill Book PU Leather Case pro POCO M3 Pro 5G Black (DAB625_175), iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 10S Black (DAB625_178), iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 10 Black (DAB625_173), iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pink (DAB625_51), iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 White (DAB625_103), iWill Book PU Leather Case pro Nokia 8.3 5G Black (DAB625_153), iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 11 Lite 5G Black (DAB625_172), iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 11 Black (DAB625_188), iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S Pink (DAB625_52), iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S Gold (DAB625_78), iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S White (DAB625_104), iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Redmi 8 Pink (DAB625_47), iWill Book PU Leather Case pro Xiaomi Mi 10T Pro Black (DAB625_171), iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_106), iWill Book PU Leather Case pro OnePlus Nord N10 5G Black (DAB625_154), iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_147), iWill Book PU Leather Case pro Realme 6 Black (DAB625_128), iWill Book PU Leather Case pro Realme 7i Black (DAB625_159), iWill Book PU Leather Case pro POCO F3 Black (DAB625_156), iWill Book PU Leather Case pro Realme C3 Black (DAB625_182), iWill Book PU Leather Case pro Nokia 2.4 Black (DAB625_150), iWill Book PU Leather Case pro Realme 6s Black (DAB625_181), iWill Book PU Leather Case pro Realme 7 Black (DAB625_130), iWill Book PU Leather Case pro Huawei Y6p Black (DAB625_110), iWill Book PU Leather Case pro OnePlus 8T Black (DAB625_126), iWill Book PU Leather Case pro Nokia 2.3 Black (DAB625_122), iWill Book PU Leather Case pro Realme C11 Black (DAB625_132), iWill Book PU Leather Case pro Nokia 5.4 Black (DAB625_152), iWill Book PU Leather Case pro Vivo Y70 Black (DAB625_170)