Ipaky ipak set silikonovy kryt 9h tvrzene sklo apple iphone xr

IPAKY IPAK SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone XS Max

IPAKY IPAK SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone XS Max

IPAK Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone XS Max Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAK. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Apple iPhone XS Max - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Apple iPhone XS Max - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY IPAK 360 ° Obal + 9H tvrzené sklo Apple iPhone XR modrý

IPAKY IPAK 360 ° Obal + 9H tvrzené sklo Apple iPhone XR modrý

IPAK 360 ° Obal Apple iPhone XR modrý Kvalitní obal pro kompletní ochranu celého těla Vašeho Apple iPhone XR. Obal poskytuje 360-stupňovou ochranu - chrání telefon zezadu i zepředu a taktéž chrání i jeho displej. Obal je složen ze samotného obalu (tvrzený pogumovaný plast) a tvrzeného skla a tak poskytuje optimální ochranu celého těla telefonu. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone XR (vsechnonamobil.cz)

IPAKY IPAK 360 ° Obal + 9H tvrzené sklo Apple iPhone XR červený

IPAKY IPAK 360 ° Obal + 9H tvrzené sklo Apple iPhone XR červený

IPAK 360 ° Obal Apple iPhone XR červený Kvalitní obal pro kompletní ochranu celého těla Vašeho Apple iPhone XR. Obal poskytuje 360-stupňovou ochranu - chrání telefon zezadu i zepředu a taktéž chrání i jeho displej. Obal je složen ze samotného obalu (tvrzený pogumovaný plast) a tvrzeného skla a tak poskytuje optimální ochranu celého těla telefonu. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone XR (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone 6 / 6S

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone 6 / 6S

IPAKY Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone 6 / 6S Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Apple iPhone 6 / 6S - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Apple iPhone 6 / 6S - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY IPAK 360 ° Obal + 9H tvrzené sklo Apple iPhone XR černý

IPAKY IPAK 360 ° Obal + 9H tvrzené sklo Apple iPhone XR černý

IPAK 360 ° Obal Apple iPhone XR černý Kvalitní obal pro kompletní ochranu celého těla Vašeho Apple iPhone XR. Obal poskytuje 360-stupňovou ochranu - chrání telefon zezadu i zepředu a taktéž chrání i jeho displej. Obal je složen ze samotného obalu (tvrzený pogumovaný plast) a tvrzeného skla a tak poskytuje optimální ochranu celého těla telefonu. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone XR (vsechnonamobil.cz)

Uživatele, kteří hledají "Ipaky ipak set silikonovy kryt 9h tvrzene sklo apple iphone xr" se dívají také na:

Apple wired keyboard cz
Ochranný kryt na sporák
Gigabyte gsmart elite kryt
Jamo s 628 hcs dark apple

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone X / XS

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone X / XS

IPAKY Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone X / XS Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Apple iPhone X / XS - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Apple iPhone X / XS - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone 6 Plus / 6S…

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus

IPAKY Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / 8…

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus

IPAKY Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY IPAK 360 ° Obal + 9H tvrzené sklo Apple iPhone XS Max červený

IPAKY IPAK 360 ° Obal + 9H tvrzené sklo Apple iPhone XS Max červený

IPAK 360 ° Ochraný obal Apple iPhone XS Max červený Unikátní obal, který chrání Váš Apple iPhone XS Max z každé strany. Obal se skládá ze tří částí (přední část, zadní část a tvrzené sklo) a tak se může pochlubit 360 ° ochranou. Je vyroben z pevného plastu, na kterém se nachází speciální protiskluzová vrstva a tak se telefon neklouže v ruce. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro tlačítka a konektory. Obal je ultratenký a tak jej můžete používat i na bezdrátové nabíjení. určený pro Apple iPhone XS Max tvoří 3 části - přední část, zadní část a tvrzené sklo vyrobený z pevného plastu vysokokvalitní ochrana před každodenním opotřebením obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství ultratenký - možnost používat i na bezdrátové nabíjení (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Xiaomi Mi 8 SE

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Xiaomi Mi 8 SE

IPAKY Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Xiaomi Mi 8 SE Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Xiaomi Mi 8 SE - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Xiaomi Mi 8 SE - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8- tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Xiaomi Mi 8

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Xiaomi Mi 8

IPAKY Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Xiaomi Mi 8 Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Xiaomi Mi 8 - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Xiaomi Mi 8 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Xiaomi Mi 6X / A2

IPAKY SET Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Xiaomi Mi 6X / A2

IPAKY Silikonový Kryt + 9H tvrzené sklo Xiaomi Mi 6X / A2 Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Xiaomi Mi 6X / A2 - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Xiaomi Mi 6X / A2 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY IPAK 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 5 / 5S /…

IPAKY IPAK 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 5 / 5S / SE růžový

IPAK 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatý Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 5 / 5S / SE (vsechnonamobil.cz)

IPAKY IPAK SET Silikonový Kryt + ochranná fólie Huawei P30

IPAKY IPAK SET Silikonový Kryt + ochranná fólie Huawei P30

IPAK SET Kryt + tvrzené sklo Huawei P30 průhledný Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAK. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Huawei P30 - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. Díky průhlednému designu zůstane zachován původní vzhled Vašeho smartphonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Huawei P30 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY IPAK SET Kryt + tvrzené sklo Xiaomi Redmi Note 6 Pro

IPAKY IPAK SET Kryt + tvrzené sklo Xiaomi Redmi Note 6 Pro

IPAK SET Kryt + tvrzené sklo Xiaomi Redmi Note 6 Pro Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAK. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Xiaomi Redmi Note 6 Pro- tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. Díky průhlednosti krytu zůstane zachován původní tvar Vašeho smartphonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Honor 9

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Honor 9

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Honor 9 Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Honor 9 - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Honor 9 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

iWant FlexiGlass 2.5D tvrzené sklo 0,2mm / tvrdost 9H Apple iPhone XR

iWant FlexiGlass 2.5D tvrzené sklo 0,2mm / tvrdost 9H Apple iPhone XR

Speciální ochranné tvrzené sklo na displej vašeho iPhone XR. Nesnižuje kvalitu displeje, pouze 0,2mm tenké a velmi příjemné na dotek. Navíc s nanovrstvou proti šmouhám na displeji a pomůckou pro snadnou aplikaci. (smarty.cz)

BASEUS FULLY 360 ° Obal + 9H tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8…

BASEUS FULLY 360 ° Obal + 9H tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrý

BASEUS FULLY 360 ° Obal + 9H tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrý Kvalitní obal pro kompletní ochranu celého těla Vašeho Apple iPhone 7 / iPhone 8. Obal poskytuje 360-stupňovou ochranu - chrání telefon zezadu i zepředu a taktéž chrání i jeho displej. Obal je vyroben z flexibilního TPU materiálu a chrání telefon před pády a poškozením. Obal je složen ze samotného obalu a tvrzeného skla a tak poskytuje optimální ochranu celého těla telefonu. Obal je vyroben od předních výrobců BASEUS. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka vyrobený z kvalitního TPU materiálu zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Huawei P20

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Huawei P20

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Huawei P20 Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Huawei P20 - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Huawei P20 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Honor 10

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Honor 10

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Honor 10 Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Honor 10 - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Honor 10 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

FORCELL X-ONE DROP Obal + 9H Tvrzené sklo Apple iPhone X / XS černé

FORCELL X-ONE DROP Obal + 9H Tvrzené sklo Apple iPhone X / XS černé

X-ONE DROP Obal + 9H Tvrzené sklo Apple iPhone X / XS černé Obal byl navržen tak, aby absorboval a chránil před vnějšími vlivy. Díky speciální technologii ochrany hran je obal v bezpečí i při pádu z výšky. Obal je vyroben z kombinace kvalitního plastu a TPU materiálu. Obal poskytuje přesně vyřezané otvory pro konektory a reproduktory, jakož i pečlivě navrženy tlačítka, které dělají každodenní použití mimořádně intuitivní a jednoduché. V balení se nachází i sklo, které je chemicky vyztužené, takže bude Váš smartphone Apple iPhone X / XS po celou dobu v bezpečí. -určený pro Apple iPhone X / XS -vyroben z plastu a TPU materiálu -Balení obsahuje 9H ochranné sklo -vysoká ochrana celého těla smartphonu - vyztužené hrany obalu -ochrana ovládacích tlačítek (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Xiaomi Redmi 5

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Xiaomi Redmi 5

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Xiaomi Redmi 5 Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Xiaomi Redmi 5- tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Xiaomi Redmi 5 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Huawei P20 Pro průhledný

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Huawei P20 Pro průhledný

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Huawei P20 Pro průhledný Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Huawei P20 Pro - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. Díky průhlednému designu zůstane zachován původní vzhled Vašeho smartphonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Huawei P20 Pro - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

Swissten 2.5D tvrzené sklo Apple iPhone XR čiré

Swissten 2.5D tvrzené sklo Apple iPhone XR čiré

Odolné Swissten tvrzené sklo pro telefon Apple iPhone XR, které dokonale chrání displej telefonu. (smarty.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Xiaomi Redmi 5 Plus

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Xiaomi Redmi 5 Plus

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Xiaomi Redmi 5 Plus Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Xiaomi Redmi 5 Plus tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Xiaomi Redmi 5 Plus - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Samsung Galaxy Note 8…

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Samsung Galaxy Note 8 průhledný

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Samsung Galaxy Note 8 průhledný Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Samsung Galaxy Note 8 - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. Díky průhlednému designu zůstane zachován původní vzhled Vašeho smartphonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Samsung Galaxy Note 8 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

FORCELL NANO FLEXIBILNÍ Ochranné tvrzené sklo Apple iPhone XR

FORCELL NANO FLEXIBILNÍ Ochranné tvrzené sklo Apple iPhone XR

NANO flexibilního Ochranné tvrzené sklo Apple iPhone XR Nano Flexibilní tvrzené (temperované) sklo - unikátní ochrana pro Apple iPhone XR. Sklo je flexibilní, Což Prodlužuje jeho životnost při zachování ochrany displeje. Tloušťka pouze 0,15 mm zaručí, že o Tvrzené skle téměř ani nevíte. Sklo ochrání displej před Poškození, poškrábáním a nečistotami při každodenním používání. Tvrdost 9H zajišťuje, že se sklo nepoškrábal od klíčů a jiných předmětů. Snadno se aplikuje a nijak neovlivňuje citlivost displeje. Z důvodu zaoblení předního panelu sklo nepokrývají celý displej. Určeno pro Apple iPhone XR Speciální 9H tvrdost odolná vůči škrábancům Ochrana displeje před Poškození snadná aplikace Nijak neovlivňuje citlivost displeje Tloušťka pouze 0,15 mm (vsechnonamobil.cz)

Smarty 2D tvrzené sklo Apple iPhone XR 6,1" čiré

Smarty 2D tvrzené sklo Apple iPhone XR 6,1" čiré

Odolné Smarty tvrzené sklo pro telefon Apple iPhone XR 6,1", které dokonale chrání displej telefonu. (smarty.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 zlatý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 zlatý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 zlatý Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 8. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 8 (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 černý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 černý

 IPAKY 360° Ochranný obal + tvrdené sklo Apple iPhone 7 čiernyKvalitný celotelový kryt určený pre Váš Apple iPhone 7. Tento ochranný kryt poskytuje kompletnú 360-stupňovú ochranu Vášho telefónu. Je vyrobený z tvrdeného plastu, je príjemný na dotyk a chráni telefón z každej strany. Predná časť krytu navyše obsahuje tvrdené sklo, ktoré chráni displej pred rozbitím. Už sa ďalej nemusíte obávať škrabancov, či odrenín! Balenie obsahuje aj tvrdené sklo pre kompletnú ochranu displeja.kompletná ochrana z každej stranyobsahuje aj tvrdené skloobsal chr… (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 stříbrný

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 stříbrný

IPAKY 360 ° Obal Apple iPhone 8 stříbrný Kvalitní celotělový obal určený pro Váš Apple iPhone 8. Obal poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část obalu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 8 (vsechnonamobil.cz)

iWant silikonový kryt Apple iPhone XR modrý

iWant silikonový kryt Apple iPhone XR modrý

Elegantní a příjemné pouzdro pro váš Apple iPhone XR, ve kterém vypadá mobilní telefon prostě úžasně. Pouzdro navíc chrání ovládací tlačítka a nijak nebrání konektorům či fotoaparátu. (smarty.cz)

iWant silikonový kryt Apple iPhone XR černý

iWant silikonový kryt Apple iPhone XR černý

Elegantní a příjemné pouzdro pro váš Apple iPhone XR, ve kterém vypadá mobilní telefon prostě úžasně. Pouzdro navíc chrání ovládací tlačítka a nijak nebrání konektorům či fotoaparátu. (smarty.cz)

Smarty 3D Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone XR bílé

Smarty 3D Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone XR bílé

Ochranné 3D tvrzené sklo s faktorem tvrdosti 9H nabízí vysokou ochranu displeje před povrchovým poškozením a snižuje jeho poškození v případě pádu. S tloušťkou pouhých 0,3mm, lepidlem po celé ploše a barevným rámečkem se jedná o kvalitní ochranu s maximální průhledností. (smarty.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 červený

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 červený

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 červený Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 8. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 8 (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 zlatý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 zlatý

IPAKY 360 ° Obal Apple iPhone 7 zlatý Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 7. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 stříbrný

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 stříbrný

IPAKY 360 ° Obal Apple iPhone 7 stříbrný Kvalitní celotělový obal určený pro Váš Apple iPhone 7. Obal poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část obalu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 červený

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 červený

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 červený Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 7. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 Plus červený

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 Plus červený

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 Plus červený Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 8 Plus. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 8 Plus (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 6 / 6S červený

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 6 / 6S červený

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 6 / 6S červený Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 6 / 6S. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 6 / 6S (vsechnonamobil.cz)

SPIGEN ULTRA HYBRID 360° obal + 9H Ochranné sklo Apple iPhone XR…

SPIGEN ULTRA HYBRID 360° obal + 9H Ochranné sklo Apple iPhone XR čierny

SPIGEN ULTRA HYBRID 360° obal +  9H Ochranné sklo Apple iPhone XR čiernyCeloplošná ochrana pre minimálnu úroveň. S tenkým, ale trvanlivým dvojdielnym dielom je Thin Fit 360 vyhotovený s presnosťou, aby sa mohol brániť pred každodennými kvapkami a pádmi. Je vyrobený z pevného PC materiálu, ktorý zostáva ľahký pri zachovaní originálneho vzhľadu Apple iPhone XR. Všetky tlačidlá ponúkajú hmatovú odpoveď, zatiaľ čo výrezy ponechávajú všetky funkcie rýchlo prístupné. Tenký Fit 360 poskytuje plnú pokrytie obrany s jedinečnou jednoduchosťou. Balenie… (vsechnonamobil.cz)

Smarty 3D Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone XR černé

Smarty 3D Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone XR černé

Ochranné 3D tvrzené sklo s faktorem tvrdosti 9H nabízí vysokou ochranu displeje před povrchovým poškozením a snižuje jeho poškození v případě pádu. S tloušťkou pouhých 0,3mm, lepidlem po celé ploše a barevným rámečkem se jedná o kvalitní ochranu s maximální průhledností. (smarty.cz)

iWant silikonový kryt Apple iPhone XR fialový

iWant silikonový kryt Apple iPhone XR fialový

Elegantní a příjemné pouzdro pro váš Apple iPhone XR, ve kterém vypadá mobilní telefon prostě úžasně. Pouzdro navíc chrání ovládací tlačítka a nijak nebrání konektorům či fotoaparátu. (smarty.cz)

iWant silikonový kryt Apple iPhone XR khaki

iWant silikonový kryt Apple iPhone XR khaki

Elegantní a příjemné pouzdro pro váš Apple iPhone XR, ve kterém vypadá mobilní telefon prostě úžasně. Pouzdro navíc chrání ovládací tlačítka a nijak nebrání konektorům či fotoaparátu. (smarty.cz)

iWant silikonový kryt Apple iPhone XR červený

iWant silikonový kryt Apple iPhone XR červený

Elegantní a příjemné pouzdro pro váš Apple iPhone XR, ve kterém vypadá mobilní telefon prostě úžasně. Pouzdro navíc chrání ovládací tlačítka a nijak nebrání konektorům či fotoaparátu. (smarty.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 modrý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 modrý

IPAKY 360 ° Obal Apple iPhone 7 modrý Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 7. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek obsahuje tvrzené sklo kompletní 360-stupňová ochrana zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 růžový

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 růžový

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 růžový Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 8. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 8 (vsechnonamobil.cz)

iWant silikonový kryt Apple iPhone XR bílý

iWant silikonový kryt Apple iPhone XR bílý

Elegantní a příjemné pouzdro pro váš Apple iPhone XR, ve kterém vypadá mobilní telefon prostě úžasně. Pouzdro navíc chrání ovládací tlačítka a nijak nebrání konektorům či fotoaparátu. (smarty.cz)

Swissten 3D Ultra Durable Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone XR bílé

Swissten 3D Ultra Durable Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone XR bílé

Odolné tvrzené sklo Swissten Ultra Durable 3D Full Glue pro mobilní telefon Apple iPhone XR s lepidlem po celé ploše zajistí maximální ochranu displeje před povrchovým poškozením a poškrábáním. S tloušťkou pouhých 0,2 mm je téměř neviditelné. (smarty.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus červený

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus červený

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus červený Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 7 Plus. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 Plus (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 Plus černý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 Plus černý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 Plus černý Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 8 Plus. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 8 Plus (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus černý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus černý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus černý Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 7 Plus. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 Plus (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 6 / 6S černý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 6 / 6S černý

IPAKY 360° Ochranný obal + tvrdené sklo Apple iPhone 6 / 6S čiernyKvalitný obal pre kompletnú ochranu celého tela Vášho iPhone 6 a 6 S. Obal poskytuje 360-stupňovú ochranu - chráni telefón zozadu aj spredu a taktiež chráni aj jeho displej. Obal je zložený zo samotného obalu (tvrdený pogumovaný plast) a tvrdeného skla a tak poskytuje optimálnu ochranu celého tela telefónu. Obal obsahuje výrez pre logo Apple. Balenie obsahuje aj tvrdené sklo pre kompletnú ochranu displeja.kompletná ochrana z každej stranybalenie obsahuje aj tvrdené skloobsal chráni aj bočné tlačidlámateriál je pr… (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus růžový

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus růžový

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus růžový Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 7 Plus. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 Plus (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 5 / 5S / SE…

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 5 / 5S / SE stříbrný

 IPAKY 360° Ochranný obal + tvrdené sklo Apple iPhone 5 / 5S / SE striebornýKvalitný celotelový kryt určený pre Váš Apple iPhone 5 / 5S / SE. Tento ochranný kryt poskytuje kompletnú 360-stupňovú ochranu Vášho telefónu. Je vyrobený z tvrdeného plastu, je príjemný na dotyk a chráni telefón z každej strany. Predná časť krytu navyše obsahuje tvrdené sklo, ktoré chráni displej pred rozbitím. Už sa ďalej nemusíte obávať škrabancov, či odrenín! Balenie obsahuje aj tvrdené sklo pre kompletnú ochranu displeja. Obal má výrez pre logo Apple.kompletná… (vsechnonamobil.cz)

IPAKY IPAK SET Kryt + ochranná fólie Samsung Galaxy S10

IPAKY IPAK SET Kryt + ochranná fólie Samsung Galaxy S10

IPAK SET Kryt + tvrzené sklo Samsung Galaxy S10 Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAK. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Samsung Galaxy S10 - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. Díky průhlednosti krytu zůstane zachován původní tvar Vašeho smartphonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Samsung Galaxy S10 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 Plus růžový

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 Plus růžový

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 8 Plus růžový Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 8 Plus. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 8 Plus (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus zlatý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus zlatý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus zlatý Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 7 Plus. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 Plus (vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít