Ipad mini 2 3 kryt apple jobs

Našli jsme pro tebe Ipad mini 2 3 kryt apple jobs. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Ipad mini 2 3 kryt apple jobs

FORCELL Silikónový kryt Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4/3/2/1…

FORCELL Silikónový kryt Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4/3/2/1 priehľadný

MATTE TPU obal Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4/3/2/1 priehľadnýMATTE TPU je séria vysoko flexibilných obalou s príjemným povrchom na dotyk. Vyrobený na mieru Vášho Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4/3/2/1 z vysoko kvalitného materiálu TPU vďaka čomu je ľahký a tenký. Kryt poskytuje veľkú ochranu pred poškriabaním, nárazom, prachom a ďalším poškodením. A vďaka špeciálnemu povrchu odoláva odtlačkom prstov. Tiež má elegantný priehľadný dizajn a presné výrezy, takže získate jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím… (vsechnonamobil.cz)

Kryt Spigen Rugged Armor pro Apple iPad mini 5 2019 černý

Kryt Spigen Rugged Armor pro Apple iPad mini 5 2019 černý

Spigen Rugged Armor pro Apple iPad mini 5 2019, černá Spigen Rugged Armor je skutečně odolné pouzdro přímo navržené pro Apple iPad mini 5 2019. Poskytne mu skvělou ochranu a přitom zvýrazní jeho moderní design. Vojenská odolnost Pouzdro zajistí odolnost podle vojenské certifikace MIL-STD 810G-516.6. Maximální ochranu vašemu zařízení zajistí i prostřednictvím technologie Air Cushion, díky níž se nemusíte obávat pádů, otřesů ani nárazů. Je na něj spolehnutí Můžete si být jistí 100% ochranou před poškrábáním, prachem a také výrazným zmírněným pádů. Pouzdro kvůli tomu má i výztuhy v rozích. Stoprocentní kompatibilita s vaším iPadem Kryt byl navržen tak, aby přesně seděl na Apple iPad Mini 5 2019. Proto je také opatřen přesnými výřezy na vše, co je třeba – najdete v něm otvory na veškeré… (euronics.cz)

Kryt Spigen Tough Armor TECH pro Apple iPad Mini 5 2019 černý

Kryt Spigen Tough Armor TECH pro Apple iPad Mini 5 2019 černý

Spigen Tough Armor TECH pro Apple iPad Mini 5 2019, černá Používáte při své práci Apple iPad Mini 5 2019? Nebo na tomto moderním zařízení hrajete hry, sledujete filmy či procházíte sociální sítě? Ať už je to jakkoliv, kryt Spigen Tough Armor TECH se postará o to, aby vám váš chytrý elektronický pomocník vydržel sloužit co nejdéle. Jedná se totiž o ultra odolný kryt, v němž bude váš tablet jako v bavlnce. Vyhnou se mu tak zbytečné nehody, jejichž výsledkem může být poškrábání, znečištění či jiné poškození přístroje. Odolné zpracování Výhodou tohoto krytu je zejména jeho nadstandardní odolnost. Pouzdro mírně přesahuje přes displej, a tak chrání tablet skutečně efektivně. I když vám zařízení spadne na zem, nic závažného se mu nestane – postarají se o to důkladně vyztužené rohy krytu.… (euronics.cz)

Kryt Spigen Tough Armor TECH pro Apple iPad Mini 5 2019 šedý

Kryt Spigen Tough Armor TECH pro Apple iPad Mini 5 2019 šedý

Spigen Tough Armor TECH pro Apple iPad Mini 5 2019, šedá Používáte při své práci Apple iPad Mini 5 2019? Nebo na tomto moderním zařízení hrajete hry, sledujete filmy či procházíte sociální sítě? Ať už je to jakkoliv, kryt Spigen Tough Armor TECH se postará o to, aby vám váš chytrý elektronický pomocník vydržel sloužit co nejdéle. Jedná se totiž o ultra odolný kryt, v němž bude váš tablet jako v bavlnce. Vyhnou se mu tak zbytečné nehody, jejichž výsledkem může být poškrábání, znečištění či jiné poškození přístroje. Odolné zpracování Výhodou tohoto krytu je zejména jeho nadstandardní odolnost. Pouzdro mírně přesahuje přes displej, a tak chrání tablet skutečně efektivně. I když vám zařízení spadne na zem, nic závažného se mu nestane – postarají se o to důkladně vyztužené rohy krytu.… (euronics.cz)

Kryt Spigen Rugged Armor pro Apple iPad mini 5 2019 černý (051CS21447)

Kryt Spigen Rugged Armor pro Apple iPad mini 5 2019 černý (051CS21447)

kryt na tablet • určeno pro Apple iPad Mini 5 2019 • ochrana zařízení před poškrábáním, znečištěním, poškozením • 100% kompatibilita (přesné výřezy na konektory, senzory a tlačítka) Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

DUX zaklapovací obal Apple iPad Mini (2019) / iPad Mini 4 modrý

DUX zaklapovací obal Apple iPad Mini (2019) / iPad Mini 4 modrý

DUX zaklapovací obal Apple iPad Mini (2019) / iPad Mini 4 modrý Zaklapávací obal pro Váš Apple iPad mini 2019 / iPad Mini 4 od značky DUX. Obal chrání před pády, prachem a poškozením. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a TPU vanička, která Váš iPad perfektně drží a chrání před vyklouznutí. Obal obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). Obal se dá použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství. -určený pro Apple Ipad Mini (2019) / iPad Mini 4 -chrání před poškozením a prachem -kombinácia syntetické kůže a TPU vaničky -obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne) -možnost obal složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

DUX zaklapovací obal Apple iPad Mini (2019) / iPad Mini 4 černý

DUX zaklapovací obal Apple iPad Mini (2019) / iPad Mini 4 černý

DUX zaklapovací obal Apple iPad Mini (2019) / iPad Mini 4 černý Zaklapávací obal pro Váš Apple iPad mini 2019 / iPad Mini 4 od značky DUX. Obal chrání před pády, prachem a poškozením. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a TPU vanička, která Váš iPad perfektně drží a chrání před vyklouznutí. Obal obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). Obal se dá použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství. -určený pro Apple Ipad Mini (2019) / iPad Mini 4 -chrání před poškozením a prachem -kombinácia syntetické kůže a TPU vaničky -obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne) -možnost obal složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

DUX zaklapovací obal Apple iPad Mini (2019) / iPad Mini 4 růžový

DUX zaklapovací obal Apple iPad Mini (2019) / iPad Mini 4 růžový

DUX zaklapovací obal Apple iPad Mini (2019) / iPad Mini 4 růžový Zaklapávací obal pro Váš Apple iPad mini 2019 / iPad Mini 4 od značky DUX. Obal chrání před pády, prachem a poškozením. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a TPU vanička, která Váš iPad perfektně drží a chrání před vyklouznutí. Obal obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). Obal se dá použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství. -určený pro Apple Ipad Mini (2019) / iPad Mini 4 -chrání před poškozením a prachem -kombinácia syntetické kůže a TPU vaničky -obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne) -možnost obal složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

Kryt Spigen Tough Armor TECH pro Apple iPad Mini 5 2019 šedý …

Kryt Spigen Tough Armor TECH pro Apple iPad Mini 5 2019 šedý (051CS26115)

kryt na tablet • určeno pro Apple iPad Mini 5 2019 • ochrana zařízení před poškrábáním, znečištěním, poškozením • 100% kompatibilita (přesné výřezy na konektory, senzory a tlačítka) • stojánek s 2 možnostmi polohování • vyztužené rohy • možnost nabíjení/synchronizace přístroje v krytu Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt Spigen Tough Armor TECH pro Apple iPad Mini 5 2019 černý …

Kryt Spigen Tough Armor TECH pro Apple iPad Mini 5 2019 černý (051CS26114)

kryt na tablet • určeno pro Apple iPad Mini 5 2019 • ochrana zařízení před poškrábáním, znečištěním, poškozením • 100% kompatibilita (přesné výřezy na konektory, senzory a tlačítka) • stojánek s 2 možnostmi polohování • vyztužené rohy • možnost nabíjení/synchronizace přístroje v krytu Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

DUX DOMO zaklapovací pouzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 modré

DUX DOMO zaklapovací pouzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 modré

DUX osém Pouzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 modré Zaklapávací obal pro Váš Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 od prémiového výrobce DUX. Obal chrání před pády, prachem a poškozením. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a plastové vaničky, ktera Váš iPad perfektně drží a chrání před vyklouznutí. Obal obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). Obal se dá použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství. -určený pro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 -chrání před poškozením a prachem -kombinácia syntetické kůže a TPU vaničky -obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne) -možnost obal složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

DUX DOMO Zaklápacie puzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 modré

DUX DOMO Zaklápacie puzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 modré

DUX OSOM Puzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 čierneZaklápací obal pre Váš Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 od prémiového výrobcu DUX. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš iPad perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal obsahuje funkciu sleep/wake (po zatvorení sa zamkne po otvorení odomkne). Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.-určený pre Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4-chráni pred po… (vsechnonamobil.cz)

DUX DOMO zaklapovací pouzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 růžové

DUX DOMO zaklapovací pouzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 růžové

DUX osém Pouzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 růžové Zaklapávací obal pro Váš Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 od prémiového výrobce DUX. Obal chrání před pády, prachem a poškozením. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a plastové vaničky, ktera Váš iPad perfektně drží a chrání před vyklouznutí. Obal obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). Obal se dá použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství. -určený pro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 -chrání před poškozením a prachem -kombinácia syntetické kůže a TPU vaničky -obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne) -možnost obal složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

DUX DOMO zaklapovací pouzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 zlaté

DUX DOMO zaklapovací pouzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 zlaté

DUX osém Pouzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 zlaté Zaklapávací obal pro Váš Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 od prémiového výrobce DUX. Obal chrání před pády, prachem a poškozením. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a plastové vaničky, ktera Váš iPad perfektně drží a chrání před vyklouznutí. Obal obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). Obal se dá použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství. -určený pro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 -chrání před poškozením a prachem -kombinácia syntetické kůže a TPU vaničky -obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne) -možnost obal složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

DUX DOMO zaklapovací pouzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4…

DUX DOMO zaklapovací pouzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 červené

DUX osém Pouzdro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 červené Zaklapávací obal pro Váš Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 od prémiového výrobce DUX. Obal chrání před pády, prachem a poškozením. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a plastové vaničky, ktera Váš iPad perfektně drží a chrání před vyklouznutí. Obal obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). Obal se dá použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství. -určený pro Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4 -chrání před poškozením a prachem -kombinácia syntetické kůže a TPU vaničky -obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne) -možnost obal složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

Apple iPad mini Smart Cover - Cactus MXTG2ZM/A

Apple iPad mini Smart Cover - Cactus MXTG2ZM/A

Kvalitní polohovací pouzdro pro Apple iPad mini zajišťuje ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple iPad mini Smart Cover – Cactus MXTG2ZM/A funguje i jako stojánek pro psaní na klávesnici či sledování filmů. Otevřením a zavřením pouzdra se tablet uspává a probouzí. (mall.cz)

Apple iPad mini Smart Cover - Black MX4R2ZM/A

Apple iPad mini Smart Cover - Black MX4R2ZM/A

Kvalitní polohovací pouzdro pro Apple iPad mini zajišťuje ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple iPad mini Smart Cover MX4R2ZM/A funguje i jako stojánek pro psaní na klávesnici či sledování filmů. Magnetické spojení zaručuje bezpečné zavření pouzdra. (mall.cz)

Apple iPad mini Smart Cover - Surf Blue MY1V2ZM/A

Apple iPad mini Smart Cover - Surf Blue MY1V2ZM/A

Kvalitní polohovací pouzdro pro Apple iPad mini zajišťuje ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple iPad mini Smart Cover – Surf Blue MY1V2ZM/A funguje i jako stojánek pro psaní na klávesnici či sledování filmů. Otevřením a zavřením pouzdra se tablet uspává a probouzí. (mall.cz)

Apple iPad Mini Cellular 64 GB Silver (MUX62FD/A)

Apple iPad Mini Cellular 64 GB Silver (MUX62FD/A)

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech tabletů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Velmi kompaktní a lehký iPad Mini má 7,9" Retina displej s rozlišením 2048×1536 px, širokým barevným rozsahem a zobrazením True Tone. Čip A12 Bionic s Neural Enginem poskytuje vysoký výkon pro všechny aplikace, hry i rozšířenou realitu. 64GB vnitřní úložiště, podpora Apple Pencil, iOS 12, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, LTE, čtečka otisků prstů Touch ID, výdrž baterie až 10 hodin. (mall.cz)

Apple iPad Mini Cellular 64 GB Gold (MUX72FD/A)

Apple iPad Mini Cellular 64 GB Gold (MUX72FD/A)

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech tabletů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Velmi kompaktní a lehký iPad Mini má 7,9" Retina displej s rozlišením 2048×1536 px, širokým barevným rozsahem a zobrazením True Tone. Čip A12 Bionic s Neural Enginem poskytuje vysoký výkon pro všechny aplikace, hry i rozšířenou realitu. 64GB vnitřní úložiště, podpora Apple Pencil, iOS 12, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, LTE, čtečka otisků prstů Touch ID, výdrž baterie až 10 hodin. (mall.cz)

Apple iPad Mini Cellular 256 GB Silver (MUXD2FD/A)

Apple iPad Mini Cellular 256 GB Silver (MUXD2FD/A)

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech tabletů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Velmi kompaktní a lehký iPad Mini má 7,9" Retina displej s rozlišením 2048×1536 px, širokým barevným rozsahem a zobrazením True Tone. Čip A12 Bionic s Neural Enginem poskytuje vysoký výkon pro všechny aplikace, hry i rozšířenou realitu. 256GB vnitřní úložiště, podpora Apple Pencil, iOS 12, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, LTE, čtečka otisků prstů Touch ID, výdrž baterie až 10 hodin. (mall.cz)

Apple iPad Mini Cellular 256 GB Gold (MUXE2FD/A)

Apple iPad Mini Cellular 256 GB Gold (MUXE2FD/A)

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech tabletů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Velmi kompaktní a lehký iPad Mini má 7,9" Retina displej s rozlišením 2048×1536 px, širokým barevným rozsahem a zobrazením True Tone. Čip A12 Bionic s Neural Enginem poskytuje vysoký výkon pro všechny aplikace, hry i rozšířenou realitu. 256GB vnitřní úložiště, podpora Apple Pencil, iOS 12, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, LTE, čtečka otisků prstů Touch ID, výdrž baterie až 10 hodin. (mall.cz)

Apple iPad mini Smart Cover - Seversky modrý (MX4T2ZM/A)

Apple iPad mini Smart Cover - Seversky modrý (MX4T2ZM/A)

Pouzdro na tablet pro Apple iPad mini, zavírací, integrovaný stojánek a ochrana displeje proti poškrábání Smart Cover na iPad mini je vyrobený z jediného kusu polyuretanu a chrání přední stranu zařízení. Při otevření iPad probudí a při zavření uspí. Přeložením do různých pozic uděláš ze Smart Coveru stojánek na čtení, sledování videí, psaní nebo videohovory přes FaceTime. A snadno ho kdykoli sundáš i nasadíš. KompatibilitaModely iPaduiPad mini (5. generace)iPad mini 4 (alza.cz)

Pipetto pro Apple iPad Mini 5 (2019) / Mini 4 (PI32-103-BC)

Pipetto pro Apple iPad Mini 5 (2019) / Mini 4 (PI32-103-BC)

Pouzdro na tablet tvrdé pro Apple iPad Mini 5 (2019) a iPad Mini 4, materiál: polyuretan Vybíráte elegantní řešení, jak šetřit tablet před odřenými hranami? Tvrdé pouzdro PIPETTO je ideální odpovědí. Bytelná konstrukce obalu Pipetto pro Apple iPad Mini 5 (2019) / Mini 4 zabezpečí, že váš tablet už nic neohrozí. Příjemnému pocitu na omak značně dopomáhá užitý materiál - polyuretan. Transparentní varianta pouzdra na tablet pak utváří kompletní a dokonalý celek. (alza.cz)

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Cyan - iPad 2 / 3 / 4

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Cyan - iPad 2 / 3 / 4

Dodejte originální vzhled vašemu iPadu se stylovým Smart Cover pouzdrem iSaprio. Pouzdro na iPad funguje zároveň jako stojánek, který usnadní práci se zařízením. Pouzdro chrání také zadní část vašeho tabletu před poškrábáním. (isaprio.cz)

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Purple - iPad 2 / 3 / 4

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Purple - iPad 2 / 3 / 4

Dodejte originální vzhled vašemu iPadu se stylovým Smart Cover pouzdrem iSaprio. Pouzdro na iPad funguje zároveň jako stojánek, který usnadní práci se zařízením. Pouzdro chrání také zadní část vašeho tabletu před poškrábáním. (isaprio.cz)

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Gold - iPad 2 / 3 / 4

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Gold - iPad 2 / 3 / 4

Dodejte originální vzhled vašemu iPadu se stylovým Smart Cover pouzdrem iSaprio. Pouzdro na iPad funguje zároveň jako stojánek, který usnadní práci se zařízením. Pouzdro chrání také zadní část vašeho tabletu před poškrábáním. (isaprio.cz)

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Black - iPad 2 / 3 / 4

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Black - iPad 2 / 3 / 4

Dodejte originální vzhled vašemu iPadu se stylovým Smart Cover pouzdrem iSaprio. Pouzdro na iPad funguje zároveň jako stojánek, který usnadní práci se zařízením. Pouzdro chrání také zadní část vašeho tabletu před poškrábáním. (isaprio.cz)

Apple iPad Mini Wi-Fi 64 GB Silver (MUQX2FD/A)

Apple iPad Mini Wi-Fi 64 GB Silver (MUQX2FD/A)

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech tabletů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Velmi kompaktní a lehký iPad Mini má 7,9" Retina displej s rozlišením 2048×1536 px, širokým barevným rozsahem a zobrazením True Tone. Čip A12 Bionic s Neural Enginem poskytuje vysoký výkon pro všechny aplikace, hry i rozšířenou realitu. 64GB vnitřní úložiště, podpora Apple Pencil, iOS 12, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, čtečka otisků prstů Touch ID, výdrž baterie až 10 hodin. (mall.cz)

Apple iPad Mini Cellular 64 GB Space Grey (MUX52FD/A)

Apple iPad Mini Cellular 64 GB Space Grey (MUX52FD/A)

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech tabletů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Velmi kompaktní a lehký iPad Mini má 7,9" Retina displej s rozlišením 2048×1536 px, širokým barevným rozsahem a zobrazením True Tone. Čip A12 Bionic s Neural Enginem poskytuje vysoký výkon pro všechny aplikace, hry i rozšířenou realitu. 64GB vnitřní úložiště, podpora Apple Pencil, iOS 12, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, LTE, čtečka otisků prstů Touch ID, výdrž baterie až 10 hodin. (mall.cz)

Apple iPad Mini Wi-Fi 64 GB Gold (MUQY2FD/A)

Apple iPad Mini Wi-Fi 64 GB Gold (MUQY2FD/A)

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech tabletů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Velmi kompaktní a lehký iPad Mini má 7,9" Retina displej s rozlišením 2048×1536 px, širokým barevným rozsahem a zobrazením True Tone. Čip A12 Bionic s Neural Enginem poskytuje vysoký výkon pro všechny aplikace, hry i rozšířenou realitu. 64GB vnitřní úložiště, podpora Apple Pencil, iOS 12, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, čtečka otisků prstů Touch ID, výdrž baterie až 10 hodin. (mall.cz)

Apple iPad Mini Wi-Fi 256 GB Silver (MUU52FD/A)

Apple iPad Mini Wi-Fi 256 GB Silver (MUU52FD/A)

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech tabletů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Velmi kompaktní a lehký iPad Mini má 7,9" Retina displej s rozlišením 2048×1536 px, širokým barevným rozsahem a zobrazením True Tone. Čip A12 Bionic s Neural Enginem poskytuje vysoký výkon pro všechny aplikace, hry i rozšířenou realitu. 256GB vnitřní úložiště, podpora Apple Pencil, iOS 12, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, čtečka otisků prstů Touch ID, výdrž baterie až 10 hodin. (mall.cz)

Apple iPad Mini Wi-Fi 256 GB Gold (MUU62FD/A)

Apple iPad Mini Wi-Fi 256 GB Gold (MUU62FD/A)

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech tabletů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Velmi kompaktní a lehký iPad Mini má 7,9" Retina displej s rozlišením 2048×1536 px, širokým barevným rozsahem a zobrazením True Tone. Čip A12 Bionic s Neural Enginem poskytuje vysoký výkon pro všechny aplikace, hry i rozšířenou realitu. 256GB vnitřní úložiště, podpora Apple Pencil, iOS 12, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, čtečka otisků prstů Touch ID, výdrž baterie až 10 hodin. (mall.cz)

Apple iPad Mini Cellular 256 GB Space Grey (MUXC2FD/A)

Apple iPad Mini Cellular 256 GB Space Grey (MUXC2FD/A)

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech tabletů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Velmi kompaktní a lehký iPad Mini má 7,9" Retina displej s rozlišením 2048×1536 px, širokým barevným rozsahem a zobrazením True Tone. Čip A12 Bionic s Neural Enginem poskytuje vysoký výkon pro všechny aplikace, hry i rozšířenou realitu. 256GB vnitřní úložiště, podpora Apple Pencil, iOS 12, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, LTE, čtečka otisků prstů Touch ID, výdrž baterie až 10 hodin. (mall.cz)

FIXED pro Apple iPad Mini 4 (FIXG-271-033)

FIXED pro Apple iPad Mini 4 (FIXG-271-033)

Ochranné sklo , tloušťka 0,33 mm,  Displej mobilního telefonu se může poměrně snadno poškodit. Ochranné sklo Fixed pro Samsung Galaxy J3 (2016) ovšem taková rizika eliminuje. Displej se může poměrně snadno poškodit. Ochranné sklo Fixed pro Apple iPad Mini 4 ovšem taková rizika eliminuje. Tvrdost 9H totiž zajišťuje výjimečnou odolnost proti fyzickému poškození. To je však pouze jedna, nikoli jediná pozitivní vlastnost. Tvrzené sklo je navíc oleofóbní, což znamená, že chrání i proti olejovitým látkám a mastnotě. Samozřejmostí je 100% průhlednost, snadné čištění a vysoká citlivost dotyku, takže vás nová úprava nebude jakkoli omezovat. Obávat se nemusíte ani instalace, která je velice jednoduchá. Ochránit displej zkrátka můžete bez větších komplikací. Důležité vlastnosti… (alza.cz)

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Rose Gold - iPad 2 / 3 / 4

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Rose Gold - iPad 2 / 3 / 4

Dodejte originální vzhled vašemu iPadu se stylovým Smart Cover pouzdrem iSaprio. Pouzdro na iPad funguje zároveň jako stojánek, který usnadní práci se zařízením. Pouzdro chrání také zadní část vašeho tabletu před poškrábáním. (isaprio.cz)

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - White Marble - iPad 2 / 3 / 4

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - White Marble - iPad 2 / 3 / 4

Dodejte originální vzhled vašemu iPadu se stylovým Smart Cover pouzdrem iSaprio. Pouzdro na iPad funguje zároveň jako stojánek, který usnadní práci se zařízením. Pouzdro chrání také zadní část vašeho tabletu před poškrábáním. (isaprio.cz)

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Beauty Flowers - iPad 2 / 3 / 4

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Beauty Flowers - iPad 2 / 3 / 4

Dodejte originální vzhled vašemu iPadu se stylovým Smart Cover pouzdrem iSaprio. Pouzdro na iPad funguje zároveň jako stojánek, který usnadní práci se zařízením. Pouzdro chrání také zadní část vašeho tabletu před poškrábáním. (isaprio.cz)

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Old Paint - iPad 2 / 3 / 4

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Old Paint - iPad 2 / 3 / 4

Dodejte originální vzhled vašemu iPadu se stylovým Smart Cover pouzdrem iSaprio. Pouzdro na iPad funguje zároveň jako stojánek, který usnadní práci se zařízením. Pouzdro chrání také zadní část vašeho tabletu před poškrábáním. (isaprio.cz)

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Watercolor 01 - iPad 2 / 3 / 4

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Watercolor 01 - iPad 2 / 3 / 4

Dodejte originální vzhled vašemu iPadu se stylovým Smart Cover pouzdrem iSaprio. Pouzdro na iPad funguje zároveň jako stojánek, který usnadní práci se zařízením. Pouzdro chrání také zadní část vašeho tabletu před poškrábáním. (isaprio.cz)

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Blue Marble - iPad 2 / 3 / 4

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Blue Marble - iPad 2 / 3 / 4

Dodejte originální vzhled vašemu iPadu se stylovým Smart Cover pouzdrem iSaprio. Pouzdro na iPad funguje zároveň jako stojánek, který usnadní práci se zařízením. Pouzdro chrání také zadní část vašeho tabletu před poškrábáním. (isaprio.cz)

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Wood Planks - iPad 2 / 3 / 4

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Wood Planks - iPad 2 / 3 / 4

Dodejte originální vzhled vašemu iPadu se stylovým Smart Cover pouzdrem iSaprio. Pouzdro na iPad funguje zároveň jako stojánek, který usnadní práci se zařízením. Pouzdro chrání také zadní část vašeho tabletu před poškrábáním. (isaprio.cz)

Apple iPad Mini Wi-Fi 64 GB Space Grey (MUQW2FD/A)

Apple iPad Mini Wi-Fi 64 GB Space Grey (MUQW2FD/A)

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech tabletů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Velmi kompaktní a lehký iPad Mini má 7,9" Retina displej s rozlišením 2048×1536 px, širokým barevným rozsahem a zobrazením True Tone. Čip A12 Bionic s Neural Enginem poskytuje vysoký výkon pro všechny aplikace, hry i rozšířenou realitu. 64GB vnitřní úložiště, podpora Apple Pencil, iOS 12, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, čtečka otisků prstů Touch ID, výdrž baterie až 10 hodin. (mall.cz)

Apple iPad Mini Wi-Fi 256 GB Space Grey (MUU32FD/A)

Apple iPad Mini Wi-Fi 256 GB Space Grey (MUU32FD/A)

DÁREK: Digitální předplatné 6 titulů v hodnotě 4 800 Kč při nákupu všech tabletů (platí do 31. 12. 2020 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. Velmi kompaktní a lehký iPad Mini má 7,9" Retina displej s rozlišením 2048×1536 px, širokým barevným rozsahem a zobrazením True Tone. Čip A12 Bionic s Neural Enginem poskytuje vysoký výkon pro všechny aplikace, hry i rozšířenou realitu. 256GB vnitřní úložiště, podpora Apple Pencil, iOS 12, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac, čtečka otisků prstů Touch ID, výdrž baterie až 10 hodin. (mall.cz)

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Heart on Window - iPad 2 / 3 / 4

Kryt iSaprio Smart Cover na iPad - Heart on Window - iPad 2 / 3 / 4

Dodejte originální vzhled vašemu iPadu se stylovým Smart Cover pouzdrem iSaprio. Pouzdro na iPad funguje zároveň jako stojánek, který usnadní práci se zařízením. Pouzdro chrání také zadní část vašeho tabletu před poškrábáním. (isaprio.cz)

Datový kabel pro Apple iPhone 5/iPad Mini s Win7 (Bulk)

Datový kabel pro Apple iPhone 5/iPad Mini s Win7 (Bulk)

Datový kabel pro Apple iPhone 5/iPad Mini s Win7 (Bulk)Neoriginální datový kabel USB pro Apple iPhone 5/iPad Mini pracující do operačního systému Windows 7. (mrakyhracek.cz)

Dotykový tablet Apple iPad mini (2019) Wi-Fi 256 GB - Silver

Dotykový tablet Apple iPad mini (2019) Wi-Fi 256 GB - Silver

Apple iPad mini (2019) Wi-Fi 256 GB, stříbrná iPad mini (2019) je nejvýkonnější a nejlépe vybavený malý tablet v nabídce Applu. Přichází se skvělým 7,9palcovým True Tone displejem s vysokým rozlišením 2048×1536 pixelů, přičemž obrovský výkon obstarává supervýkonný čip A12 Bionic s 64bitovou architekturou Neural Engine pro ještě rychlejší výpočty. Novinkou je pak u nejmenšího iPadu podpora Apple Pencil, díky němuž můžete z mini vytvořit digitální blok. Spousta možností využití se vám otevírá s propracovaným systémem iOS a také více než milionem aplikací v App Store. Nádherné fotografie pořídíte zásluhou 7Mpx předního a 8Mpx zadního fotoaparátu, zatímco o bezpečí dat se postará Touch ID, díky němuž zároveň můžete využívat služeb Apple Pay. Menší, lehčí a přesto výkonnější a s více funkcemi.… (euronics.cz)

Dotykový tablet Apple iPad mini (2019) Wi-Fi 64 GB - Gold

Dotykový tablet Apple iPad mini (2019) Wi-Fi 64 GB - Gold

Apple iPad mini (2019) Wi-Fi 64 GB, zlatá iPad mini (2019) je nejvýkonnější a nejlépe vybavený malý tablet v nabídce Applu. Přichází se skvělým 7,9palcovým True Tone displejem s vysokým rozlišením 2048×1536 pixelů, přičemž obrovský výkon obstarává supervýkonný čip A12 Bionic s 64bitovou architekturou Neural Engine pro ještě rychlejší výpočty. Novinkou je pak u nejmenšího iPadu podpora Apple Pencil, díky němuž můžete z mini vytvořit digitální blok. Spousta možností využití se vám otevírá s propracovaným systémem iOS a také více než milionem aplikací v App Store. Nádherné fotografie pořídíte zásluhou 7Mpx předního a 8Mpx zadního fotoaparátu, zatímco o bezpečí dat se postará Touch ID, díky němuž zároveň můžete využívat služeb Apple Pay. Menší, lehčí a přesto výkonnější a s více funkcemi.… (euronics.cz)

Dotykový tablet Apple iPad mini (2019) Wi-Fi 64 GB - Silver

Dotykový tablet Apple iPad mini (2019) Wi-Fi 64 GB - Silver

Apple iPad mini (2019) Wi-Fi 64 GB, stříbrná iPad mini (2019) je nejvýkonnější a nejlépe vybavený malý tablet v nabídce Applu. Přichází se skvělým 7,9palcovým True Tone displejem s vysokým rozlišením 2048×1536 pixelů, přičemž obrovský výkon obstarává supervýkonný čip A12 Bionic s 64bitovou architekturou Neural Engine pro ještě rychlejší výpočty. Novinkou je pak u nejmenšího iPadu podpora Apple Pencil, díky němuž můžete z mini vytvořit digitální blok. Spousta možností využití se vám otevírá s propracovaným systémem iOS a také více než milionem aplikací v App Store. Nádherné fotografie pořídíte zásluhou 7Mpx předního a 8Mpx zadního fotoaparátu, zatímco o bezpečí dat se postará Touch ID, díky němuž zároveň můžete využívat služeb Apple Pay. Menší, lehčí a přesto výkonnější a s více funkcemi.… (euronics.cz)

FORCELL Silikónový kryt Apple iPad 10.2'' 2019 / iPad Pro 10.5'' 2017…

FORCELL Silikónový kryt Apple iPad 10.2'' 2019 / iPad Pro 10.5'' 2017 / iPad Air priehľadný

MATTE TPU obal Apple iPad 10.2'' 2019 / iPad Pro 10.5'' 2017 / iPad Air priehľadnýMATTE TPU je séria vysoko flexibilných obalou s príjemným povrchom na dotyk. Vyrobený pre iPad 10.2'' 2019 / iPad Pro 10.5'' 2017 / iPad Air z vysoko kvalitného materiálu TPU vďaka čomu je ľahký a tenký. Kryt poskytuje veľkú ochranu pred poškriabaním, nárazom, prachom a ďalším poškodením. A vďaka špeciálnemu povrchu odoláva odtlačkom prstov. Tiež má elegantný priehľadný dizajn a presné výrezy, takže získate jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikónový kryt Apple Apple iPad Pro 11'' 2018 priehľadný

FORCELL Silikónový kryt Apple Apple iPad Pro 11'' 2018 priehľadný

MATTE TPU obal Apple Apple iPad Pro 11'' 2018 priehľadnýMATTE TPU je séria vysoko flexibilných obalou s príjemným povrchom na dotyk. Vyrobený na mieru Vášho Apple Apple iPad Pro 11'' 2018 z vysoko kvalitného materiálu TPU vďaka čomu je ľahký a tenký. Kryt poskytuje veľkú ochranu pred poškriabaním, nárazom, prachom a ďalším poškodením. A vďaka špeciálnemu povrchu odoláva odtlačkom prstov. Tiež má elegantný priehľadný dizajn a presné výrezy, takže získate jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom.kvalitný… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikónový kryt Apple Apple iPad Pro 12.9'' 2018 priehľadný

FORCELL Silikónový kryt Apple Apple iPad Pro 12.9'' 2018 priehľadný

MATTE TPU obal Apple Apple iPad Pro 12.9'' 2018 priehľadnýMATTE TPU je séria vysoko flexibilných obalou s príjemným povrchom na dotyk. Vyrobený na mieru Vášho Apple iPad Pro 12.9'' 2018 z vysoko kvalitného materiálu TPU vďaka čomu je ľahký a tenký. Kryt poskytuje veľkú ochranu pred poškriabaním, nárazom, prachom a ďalším poškodením. A vďaka špeciálnemu povrchu odoláva odtlačkom prstov. Tiež má elegantný priehľadný dizajn a presné výrezy, takže získate jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom.kvalitný… (vsechnonamobil.cz)

Pouzdro na tablet Apple Silicone Case pro iPad mini 4 - Stone …

Pouzdro na tablet Apple Silicone Case pro iPad mini 4 - Stone (MKLP2ZM/A)

pouzdro na tablet • Apple iPad mini 4 • magnetický pant • funkce stojánku Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pipetto Origami pro Apple iPad Mini 5 (2019) - fialové (PIP032-52-5)

Pipetto Origami pro Apple iPad Mini 5 (2019) - fialové (PIP032-52-5)

Pouzdro na tablet pro Apple iPad Mini 5 (2019), materiál: polyuretan, zavírací, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek a ochrana displeje proti poškrábání Chcete najít povedenou možnost, jak uchránit svůj tablet před poškrabáním a případnými pády? Zavírací pouzdro PIPETTO je to pravé. Pouzdro je určeno pro tablety do velikosti 7,9". Kvalitní tělo krytu Pipetto Origami pro Apple iPad Mini 5 (2019) - fialové ručí za to, že váš tablet bude mimo ohrožení. Stejně tak vás ani trochu nelimituje v používání tlačítek či konektorů. Příjemnému pocitu na omak značně dopomáhá užitý materiál - polyuretan. Fialová barva pouzdra na tablet je jen posledním kamínkem tvořícím pomyslný vrchol. Významné vlastnosti pouzdra na tablet Pipetto Origami pro Apple iPad Mini 5 (2019) - fialové… (alza.cz)

Pouzdro na tablet Apple Smart Cover pro iPad mini 7.9" (2019) bílé

Pouzdro na tablet Apple Smart Cover pro iPad mini 7.9" (2019) bílé

Apple Smart Cover pro iPad mini 7.9 (2019), bílá Vlastníte-li Apple iPad, jistě nám dáte za pravdu, že se jedná o přístroj, který by měl jeho majitel doslova hýčkat. Jde přece o stylové zařízení, které vám dnes a denně otevírá dveře k těm nejmodernějším technologiím. Apple Smart Cover vám pomůže váš elektronický klenot ochránit před zbytečným poškozením. V tomto šikovném flipovém pouzdru totiž bude váš iPad v dokonalém bezpečí, takže si jej budete moci vzít s sebou takřka kamkoliv. Pouzdro je speciálně určeno pro zařízení Apple iPad mini (2019) s displejem o úhlopříčce 7,9 palce. Ochrana i uživatelský komfort Apple Smart Cover ochrání displej vašeho iPadu a ještě vám usnadní práci s tímto přístrojem. Jeho hlavní část je totiž polohovatelná, takže ji můžete snadno proměnit v praktický… (euronics.cz)

Pouzdro na tablet Apple Smart Cover pro iPad mini 7.9" (2019) -…

Pouzdro na tablet Apple Smart Cover pro iPad mini 7.9" (2019) - papájové

Apple Smart Cover pro iPad mini 7.9" (2019), papájová Vlastníte-li Apple iPad, jistě nám dáte za pravdu, že se jedná o přístroj, který by měl jeho majitel doslova hýčkat. Jde přece o stylové zařízení, které vám dnes a denně otevírá dveře k těm nejmodernějším technologiím. Apple Smart Cover vám pomůže váš elektronický klenot ochránit před zbytečným poškozením. V tomto šikovném flipovém pouzdru totiž bude váš iPad v dokonalém bezpečí, takže si jej budete moci vzít s sebou takřka kamkoliv. Pouzdro je speciálně určeno pro zařízení Apple iPad mini (2019) s displejem o úhlopříčce 7,9 palce. Ochrana i uživatelský komfort Apple Smart Cover ochrání displej vašeho iPadu a ještě vám usnadní práci s tímto přístrojem. Jeho hlavní část je totiž polohovatelná, takže ji můžete snadno proměnit v praktický… (euronics.cz)

Dotykový tablet Apple iPad mini (2019) Wi-Fi + Cellular 256 GB -…

Dotykový tablet Apple iPad mini (2019) Wi-Fi + Cellular 256 GB - Silver

Apple iPad mini (2019) Wi-Fi + Cellular 256 GB, stříbrná iPad mini (2019) je nejvýkonnější a nejlépe vybavený malý tablet v nabídce Applu. Přichází se skvělým 7,9palcovým True Tone displejem s vysokým rozlišením 2048×1536 pixelů, přičemž obrovský výkon obstarává supervýkonný čip A12 Bionic s 64bitovou architekturou Neural Engine pro ještě rychlejší výpočty. Novinkou je pak u nejmenšího iPadu podpora Apple Pencil, díky němuž můžete z mini vytvořit digitální blok. Spousta možností využití se vám otevírá s propracovaným systémem iOS a také více než milionem aplikací v App Store. Nádherné fotografie pořídíte zásluhou 7Mpx předního a 8Mpx zadního fotoaparátu, zatímco o bezpečí dat se postará Touch ID, díky němuž zároveň můžete využívat služeb Apple Pay. Verze Cellular navíc nabízí možnost… (euronics.cz)

Dotykový tablet Apple iPad mini (2019) Wi-Fi + Cellular 64 GB - Gold

Dotykový tablet Apple iPad mini (2019) Wi-Fi + Cellular 64 GB - Gold

Apple iPad mini (2019) Wi-Fi + Cellular 64 GB, zlatá iPad mini (2019) je nejvýkonnější a nejlépe vybavený malý tablet v nabídce Applu. Přichází se skvělým 7,9palcovým True Tone displejem s vysokým rozlišením 2048×1536 pixelů, přičemž obrovský výkon obstarává supervýkonný čip A12 Bionic s 64bitovou architekturou Neural Engine pro ještě rychlejší výpočty. Novinkou je pak u nejmenšího iPadu podpora Apple Pencil, díky němuž můžete z mini vytvořit digitální blok. Spousta možností využití se vám otevírá s propracovaným systémem iOS a také více než milionem aplikací v App Store. Nádherné fotografie pořídíte zásluhou 7Mpx předního a 8Mpx zadního fotoaparátu, zatímco o bezpečí dat se postará Touch ID, díky němuž zároveň můžete využívat služeb Apple Pay. Verze Cellular navíc nabízí možnost… (euronics.cz)

Dotykový tablet Apple iPad mini (2019) Wi-Fi 64 GB - Silver (MUQX2FD…

Dotykový tablet Apple iPad mini (2019) Wi-Fi 64 GB - Silver (MUQX2FD/A)

tablet s Wi-Fi • 7,9" Retina displej • rozlišení 2048×1536 pixelů • antireflexní vrstva • 64GB úložiště • procesor A12 Bionic (64bitový) • čtečka otisků prstů Touch ID • zadní 8Mpx fotoaparát • přední 7Mpx kamerka FaceTime HD • Wi-Fi ac • Bluetooth 5.0 • podpora Apple Pencil • operační systém iOS Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít