InvisibleSHIELD Sapphire Defence safírové sklo Apple iPhone 7 čiré

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass Contour pro Apple iPhone 7 - bílý…

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass Contour pro Apple iPhone 7 - bílý rám průhledné

InvisibleSHIELD Glass Contour pro Apple iPhone 7, bíláTak špičkový smartphone, jako je váš Apple iPhone 7, si zaslouží důslednou ochranu svého krásného displeje. Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass Contour přesně padne na váš iPhone a dokonale ho ochrání. Sklo je vyrobené tak, aby zachovávalo špičkovou citlivost samotného displeje. Jeho prémiový povrch působí luxusně a je mimořádně příjemný na dotyk. Jas a čistota obrazu nejsou nijak ovlivněny – ani nebudete vědět, že jste sklo nainstalovali. Praktická ochrana displejeS InvisibleSHIELD Glass Contour se nemusíte bát, že byste displej telefonu poškrábali při běžném používání nebo například v kapse či tašce. Chrání displej od okraje k okraji, a výrazně zvyšuje vaše šance dokonce i v případě nárazu nějakého předmětu do plochy displeje. Je… (euronics.cz)

Smarty 2D zadní tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 čiré

Smarty 2D zadní tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 čiré

Odolné Smarty tvrzené sklo pro telefon Apple iPhone 7/8, které dokonale chrání záda telefonu. (smarty.cz)

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass Contour pro Apple iPhone 7 Plus -…

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass Contour pro Apple iPhone 7 Plus - černý rám průhledné

InvisibleSHIELD Glass Contour pro Apple iPhone 7 Plus, černáTak špičkový smartphone, jako je váš Apple iPhone 7 Plus, si zaslouží důslednou ochranu svého krásného displeje. Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass Contour přesně padne na váš iPhone a dokonale ho ochrání. Sklo je vyrobené tak, aby zachovávalo špičkovou citlivost samotného displeje. Jeho prémiový povrch působí luxusně a je mimořádně příjemný na dotyk. Jas a čistota obrazu nejsou nijak ovlivněny – ani nebudete vědět, že jste sklo nainstalovali. Praktická ochrana displejeS InvisibleSHIELD Glass Contour se nemusíte bát, že byste displej telefonu poškrábali při běžném používání nebo například v kapse či tašce. Chrání displej od okraje k okraji, a výrazně zvyšuje vaše šance dokonce i v případě nárazu nějakého předmětu do plochy… (euronics.cz)

Smarty 3D Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 čiré

Smarty 3D Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 čiré

Ochranné 3D tvrzené sklo s faktorem tvrdosti 9H nabízí vysokou ochranu displeje před povrchovým poškozením a snižuje jeho poškození v případě pádu. S tloušťkou pouhých 0,3mm, lepidlem po celé ploše a barevným rámečkem se jedná o kvalitní ochranu s maximální průhledností. (smarty.cz)

Swissten 3D Ultra Durable Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 čiré

Swissten 3D Ultra Durable Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 čiré

Odolné tvrzené sklo Swissten Ultra Durable 3D Full Glue pro mobilní telefon Apple iPhone 7/8 s lepidlem po celé ploše zajistí maximální ochranu displeje před povrchovým poškozením a poškrábáním. S tloušťkou pouhých 0,2 mm je téměř neviditelné. (smarty.cz)

Uživatele, kteří hledají "InvisibleSHIELD Sapphire Defence safírové sklo Apple iPhone 7 čiré" se dívají také na:

Apple wired keyboard cz
Jamo s 628 hcs dark apple

Smarty 3D Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus čiré

Smarty 3D Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus čiré

Ochranné 3D tvrzené sklo s faktorem tvrdosti 9H nabízí vysokou ochranu displeje před povrchovým poškozením a snižuje jeho poškození v případě pádu. S tloušťkou pouhých 0,3mm, lepidlem po celé ploše a barevným rámečkem se jedná o kvalitní ochranu s maximální průhledností. (smarty.cz)

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass Glass+ pro Apple iPhone 8/7/6s/6

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass Glass+ pro Apple iPhone 8/7/6s/6

InvisibleSHIELD Glass+ pro Apple iPhone 8/7/6s/6Tak špičkový smartphone, jako je váš Apple iPhone 8/7/6s/6, si zaslouží důslednou ochranu svého krásného displeje. Temperované sklo InvisibleSHIELD Glass+ přesně padne na váš iPhone a dokonale ho ochrání. Sklo je vyrobené tak, aby zachovávalo špičkovou citlivost samotného displeje. Jeho prémiový povrch, chemicky posílený na molekulární úrovni, působí luxusně a je mimořádně příjemný na dotyk. Jas a čistota obrazu nejsou nijak ovlivněny – ani nebudete vědět, že jste sklo nainstalovali. Důsledná, ale komfortní ochranaInvisibleSHIELD Glass+ nabízí až 3× vyšší odolnost proti nárazům než nechráněný displej. Chrání displej od okraje k okraji a výrazně zvyšuje vaše šance, že i při silném nárazu jen sloupnete roztříštěné ochranné sklo, ale displej… (euronics.cz)

Cellularline TETRA FORCE GLASS 2D prémiové tvrzené sklo Apple iPhone…

Cellularline TETRA FORCE GLASS 2D prémiové tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus/8 Plus čiré

Prémiové tvrzené sklo Cellularline Tetra Force, jenž nabídne až třikrát delší výdrž než běžná skla. Je vyrobeno ve spolupráci s firmou Corning a perfektně padne na displej telefonu. (smarty.cz)

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass+ pro Apple iPhone XR

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass+ pro Apple iPhone XR

InvisibleSHIELD Glass+ pro Apple iPhone XRTak špičkový smartphone, jako je váš Apple iPhone XR, si zaslouží důslednou ochranu svého krásného displeje. Temperované sklo InvisibleSHIELD Glass+ přesně padne na váš iPhone a dokonale ho ochrání. Sklo je vyrobené tak, aby zachovávalo špičkovou citlivost samotného displeje. Jeho prémiový povrch, chemicky posílený na molekulární úrovni, působí luxusně a je mimořádně příjemný na dotyk. Jas a čistota obrazu nejsou nijak ovlivněny – ani nebudete vědět, že jste sklo nainstalovali. Důsledná, ale komfortní ochranaInvisibleSHIELD Glass+ nabízí až 3× vyšší odolnost proti nárazům než nechráněný displej. Chrání displej od okraje k okraji a výrazně zvyšuje vaše šance, že i při silném nárazu jen sloupnete roztříštěné ochranné sklo, ale displej telefonu pod… (euronics.cz)

Nillkin 2.5D tvrzené sklo H+ PRO Apple iPhone 7/8 Plus čiré

Nillkin 2.5D tvrzené sklo H+ PRO Apple iPhone 7/8 Plus čiré

Odolné a kvalitní tvrzené sklo chránící přední stranu pro mobilní telefon Apple iPhone 7/8 Plus s tloušťkou pouhých 0,2 mm. Dokonalá neviditelná ochrana. (smarty.cz)

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass Glass+ pro Apple iPhone 8 Plus/ 7…

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass Glass+ pro Apple iPhone 8 Plus/ 7 Plus/6s Plus/6 Plus

InvisibleSHIELD Glass+ pro Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus / 6s Plus / 6 PlusTak špičkový smartphone, jako je váš Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus / 6s Plus / 6 Plus, si zaslouží důslednou ochranu svého krásného displeje. Temperované sklo InvisibleSHIELD Glass+ přesně padne na váš iPhone a dokonale ho ochrání. Sklo je vyrobené tak, aby zachovávalo špičkovou citlivost samotného displeje. Jeho prémiový povrch, chemicky posílený na molekulární úrovni, působí luxusně a je mimořádně příjemný na dotyk. Jas a čistota obrazu nejsou nijak ovlivněny – ani nebudete vědět, že jste sklo nainstalovali. Důsledná, ale komfortní ochranaInvisibleSHIELD Glass+ nabízí až 3× vyšší odolnost proti nárazům než nechráněný displej. Chrání displej od okraje k okraji a výrazně zvyšuje vaše šance, že i při silném nárazu… (euronics.cz)

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass+ pro Apple iPhone Xs Max

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass+ pro Apple iPhone Xs Max

InvisibleSHIELD Glass+ pro Apple iPhone Xs MaxTak špičkový smartphone, jako je váš Apple iPhone Xs Max, si zaslouží důslednou ochranu svého krásného displeje. Temperované sklo InvisibleSHIELD Glass+ přesně padne na váš iPhone a dokonale ho ochrání. Sklo je vyrobené tak, aby zachovávalo špičkovou citlivost samotného displeje. Jeho prémiový povrch, chemicky posílený na molekulární úrovni, působí luxusně a je mimořádně příjemný na dotyk. Jas a čistota obrazu nejsou nijak ovlivněny – ani nebudete vědět, že jste sklo nainstalovali. Důsledná, ale komfortní ochranaInvisibleSHIELD Glass+ nabízí až 3× vyšší odolnost proti nárazům než nechráněný displej. Chrání displej od okraje k okraji a výrazně zvyšuje vaše šance, že i při silném nárazu jen sloupnete roztříštěné ochranné sklo, ale displej… (euronics.cz)

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass+ pro Apple iPhone Xs/X

Ochranné sklo InvisibleSHIELD Glass+ pro Apple iPhone Xs/X

InvisibleSHIELD Glass+ pro Apple iPhone Xs/XTak špičkový smartphone, jako je váš Apple iPhone Xs/X, si zaslouží důslednou ochranu svého krásného displeje. Temperované sklo InvisibleSHIELD Glass+ přesně padne na váš iPhone a dokonale ho ochrání. Sklo je vyrobené tak, aby zachovávalo špičkovou citlivost samotného displeje. Jeho prémiový povrch, chemicky posílený na molekulární úrovni, působí luxusně a je mimořádně příjemný na dotyk. Jas a čistota obrazu nejsou nijak ovlivněny – ani nebudete vědět, že jste sklo nainstalovali. Důsledná, ale komfortní ochranaInvisibleSHIELD Glass+ nabízí až 3× vyšší odolnost proti nárazům než nechráněný displej. Chrání displej od okraje k okraji a výrazně zvyšuje vaše šance, že i při silném nárazu jen sloupnete roztříštěné ochranné sklo, ale displej telefonu… (euronics.cz)

FORCELL NANO flexibilní sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8

FORCELL NANO flexibilní sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8

NANO flexibilní sklo Apple iPhone 7 / span> NANO flexibilní sklo - unikátní ochrana Vašeho displeje Apple iPhone 7. Na rozdíl od běžného tvrzeného skla je NANO flexibilnější a má delší životnost. Díky speciální struktuře je sklo odolnější při pádech a je méně náchylné k poškození. Sklo je 100% průhledné, hrubé jen 0,15 mm a nesnižuje citlivost dotyku. -unikátní ochrana pro iPhone 7 -sklo je odolnější a flexibilnější -sklo je 100% průhledné a nesnižuje citlivost dotyku -hrubá jen 0,15 mm Pozn .: Z důvodu zahnutí předního panelu, tvrzené sklo nepokrývá celou jeho plochu.   (vsechnonamobil.cz)

Smarty 2D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8

Smarty 2D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8

Odolné Smarty tvrzené sklo pro telefon Apple iPhone 7/8, které dokonale chrání displej telefonu. (smarty.cz)

Swissten 2.5D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8

Swissten 2.5D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8

Odolné Swissten tvrzené sklo pro telefon Apple iPhone 7/8, které dokonale chrání displej telefonu. (smarty.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8

FORCELL   Ochranné tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8

Ochranné tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš iPhone 7 / iPhone 8, Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš displej. Ochranné sklo nijak neovlivňuje odezvu na dotyk a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Tvrdost 9H zaručuje, že se temperované sklo nepoškrábe od klíčů a ostatních předmětů. Jelikož ochranné sklo je silné pouze 0,33 mm, nepřidává telefonu zbytečnou tloušťku, ale zároveň ho chrání před pády a škrábanci.   - sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - tvrzené sklo je 100% průhledné - jednoduchá instalace - balení obsahuje vše potřebné k nalepení Pozn .… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 bílé

FORCELL   3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 bílé

3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 bílé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Apple iPhone 7 / iPhone 8. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej.   - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

InvisibleSHIELD Glass Contour pro Apple iPhone 7 - bílý rám (ZGIP7CGS…

InvisibleSHIELD Glass Contour pro Apple iPhone 7 - bílý rám (ZGIP7CGS-WHE) průhledné

Neuvěřitelně odolné, vysoce kvalitní temperované sklo, zakřivené kolem okrajů vaší obrazovky, díky čemuž ji celou chrání. Vysoce kvalitní temperované sklo vám zajišťuje maximální průzračnost obrazu a přesné vyhodnocení dotyku. Chrantě svůj telefon Konečně nové, zakřivené tvrzené sklo invisibleSHIELD Glass Contour od firmy ZAGG. Sklo poskytuje stejné výhody jako ostatní temperovaná skla invisibleSHIELD, navíc je však zakřiveno tak, aby skvěle padlo vašemu telefonu Apple iPhone 7 a chránilo displej od kraje ke kraji. Doživotní garance výměny Doživotní garance splňuje všechno, co slibuje. Výrobce zaručuje Doživotní garanci výměny fólie, pokud se poškrábe, potrhá nebo jinak poškodí. A to po celou dobu životnosti přístroje. Přejeme si, abyste se ve svém digitálním světě cítili v bezpečí a… (kasa.cz)

InvisibleSHIELD Glass Contour pro Apple iPhone 7 Plus - černý rám …

InvisibleSHIELD Glass Contour pro Apple iPhone 7 Plus - černý rám (ZGI7LCGS-BKE) průhledné

Neuvěřitelně odolné, vysoce kvalitní temperované sklo, zakřivené kolem okrajů vaší obrazovky, díky čemuž ji celou chrání. Vysoce kvalitní temperované sklo vám zajišťuje maximální průzračnost obrazu a přesné vyhodnocení dotyku. Chrantě svůj telefon Konečně nové, zakřivené tvrzené sklo invisibleSHIELD Glass Contour od firmy ZAGG. Sklo poskytuje stejné výhody jako ostatní temperovaná skla invisibleSHIELD, navíc je však zakřiveno tak, aby skvěle padlo vašemu telefonu Apple iPhone 7 Plus a chránilo displej od kraje ke kraji. Doživotní garance výměny Doživotní garance splňuje všechno, co slibuje. Výrobce zaručuje Doživotní garanci výměny fólie, pokud se poškrábe, potrhá nebo jinak poškodí. A to po celou dobu životnosti přístroje. Přejeme si, abyste se ve svém digitálním světě cítili v bezpečí… (kasa.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 černé

FORCELL   3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 černé

3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 černé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Apple iPhone 7 / iPhone 8. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej.   - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 zlaté

FORCELL 3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 zlaté

3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 zlaté Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Apple iPhone 7 / iPhone 8. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej.   - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

REMAX CAESAR 3D Sklo Apple iPhone 7/8 černé

REMAX CAESAR 3D Sklo Apple iPhone 7/8 černé

REMAX CAESAR 3D Sklo Apple iPhone 7/8 černé Odolné 3D temperované sklo s filtrem ochrany osobních údajů, který chrání vaše soukromí před zvědavýma očima druhých tím, že zabraňuje pohledem na obrazovku v úhlu většího než 45 °. Chraňte svůj smartphone před náhodnými poškozením, škrábanci, nečistotami. Díky oleofobní povlak nezachytává otisky prstů. Sklo nijak neovlivní citlivost displeje. Určeno pro Apple iPhone 7/8 Speciální ochrana soukromí Ochrana displeje před poškozením při každodenním používání Pokrývá celý povrch obrazovky Speciální oleofobní vrstva (vsechnonamobil.cz)

Smarty 2D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 Plus

Smarty 2D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 Plus

Odolné Smarty tvrzené sklo pro telefon Apple iPhone 7/8 Plus, které dokonale chrání displej telefonu. (smarty.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 průhledné

FORCELL   3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 průhledné

3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 průhledné Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Apple iPhone 7 / iPhone 8. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Flexibilní tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 černé

FORCELL 3D Flexibilní tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 černé

3D Flexibilní ochranné sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 černé Ochranné tvrzené sklo pokrývající celou plochu displeje Vašeho iPhone 7. Díky speciální technologii tvrzené sklo perfektně sedne na displej a ochrání celou přední stranu telefonu. Temperované sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku. Displej je pokryt tvrzeným sklem s tvrdostí 9H a zbylá část displeje je chráněná karbonovým vláknem, které je flexibilní a tak ještě více zvyšuje ochranu při pádech. - sklo pokrývá celý displej - chrání displej před poškozením - nemá žádný vliv na odezvu při dotyku - precizní výřez pro home button pro pohodlné používání - temperované sklo perfektně sedí k telefonu - jednoduchá instalace bez bublin - díky "měkkým" okrajem má tvrzené sklo delší životnost (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Flexibilní tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 bílé

FORCELL   3D Flexibilní tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 bílé

3D Flexibilní ochranné sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 bílé Ochranné tvrzené sklo pokrývající celou plochu displeje Vašeho iPhone 7. Díky speciální technologii tvrzené sklo perfektně sedne na displej a ochrání celou přední stranu telefonu. Temperované sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku. Displej je pokryt tvrzeným sklem s tvrdostí 9H a zbylá část displeje je chráněná karbonovým vláknem, které je flexibilní a tak ještě více zvyšuje ochranu při pádech. Ochranné tvrzené sklo pokrývající celou plochu displeje Vašeho iPhone 7. Díky speciální technologii tvrzené sklo perfektně sedne na displej a ochrání celou přední stranu telefonu. Temperované sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku. Displej je pokryt tvrzeným sklem s tvrdostí 9H a zbylá část displeje je chráněná karbonovým vláknem,… (vsechnonamobil.cz)

Smarty 3D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 bílé

Smarty 3D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 bílé

Odolné Smarty tvrzené 3D sklo pro telefon iPhone 7/8, které dokonale chrání celý displej telefonu, včetně zakřivených hran. (smarty.cz)

Smarty 3D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 černé

Smarty 3D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 černé

Odolné Smarty tvrzené 3D sklo pro telefon iPhone 7/8, které dokonale chrání celý displej telefonu, včetně zakřivených hran. (smarty.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8- tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

FIXED 3D Full-Cover sklo Apple iPhone 7+/8+, Black

FIXED 3D Full-Cover sklo Apple iPhone 7+/8+, Black

Vysoce kvalitn (mrakyhracek.cz)

Fixed 3d full-cover sklo apple iphone 7/8, white

Fixed 3d full-cover sklo apple iphone 7/8, white

Vysoce kvalitní temperované 3D tvrzené sklo FIXED Full-Cover je ideální volbou pro ochranu displeje vašeho telefonu. 3D provedení určené pro zaoblené displeje, tloušťka: 0,33 mm. Sklo kryje celou plochu displeje až k okrajům, 100% průhlednost. (fonetip.cz)

Swissten 2.5D tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus/8 Plus

Swissten 2.5D tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus/8 Plus

Odolné Swissten tvrzené sklo pro telefon Apple iPhone 7 Plus/8 Plus, které dokonale chrání displej telefonu. (smarty.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 modrý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 modrý

IPAKY 360 ° Obal Apple iPhone 7 modrý Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 7. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek obsahuje tvrzené sklo kompletní 360-stupňová ochrana zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus

FORCELL   Ochranné tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus

Ochranné tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš iPhone 7 Plus / 8 Plus. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš displej. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při a plikácii ně vznikají žádné bubliny. Tvrdost 9H zaručuje, že temperované sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů, přičemž tloušťka 0,3 mm nepřidává telefonu zbytečnou tloušťku, ale chrání displej před pády a škrábanci a samozřejmě chrání displej před rozbitím. Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 černý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 černý

 IPAKY 360° Ochranný obal + tvrdené sklo Apple iPhone 7 čiernyKvalitný celotelový kryt určený pre Váš Apple iPhone 7. Tento ochranný kryt poskytuje kompletnú 360-stupňovú ochranu Vášho telefónu. Je vyrobený z tvrdeného plastu, je príjemný na dotyk a chráni telefón z každej strany. Predná časť krytu navyše obsahuje tvrdené sklo, ktoré chráni displej pred rozbitím. Už sa ďalej nemusíte obávať škrabancov, či odrenín! Balenie obsahuje aj tvrdené sklo pre kompletnú ochranu displeja.kompletná ochrana z každej stranyobsahuje aj tvrdené skloobsal chr… (vsechnonamobil.cz)

CellularLine 2D Glass ochranné tvrzené sklo Apple iPhone 7/8

CellularLine 2D Glass ochranné tvrzené sklo Apple iPhone 7/8

Speciální tvrzené sklo pro mobilní telefon Apple iPhone 7/8, které dokonale chrání jeho displej. (smarty.cz)

FIXED 3D Full-Cover sklo Apple iPhone 7/8, White

FIXED 3D Full-Cover sklo Apple iPhone 7/8, White

Vysoce kvalitn (mrakyhracek.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 růžový

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 růžový

IPAKY 360 ° Obal Apple iPhone 7 růžový Kvalitní celotělový obal určený pro Váš Apple iPhone 7. Obal poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část obalu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 (vsechnonamobil.cz)

Swissten 2.5D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 Přední + Zadní

Swissten 2.5D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 Přední + Zadní

Odolné Swissten tvrzené sklo pro telefon Apple iPhone 7/8, které dokonale chrání displej a záda telefonu. (smarty.cz)

Smarty 2D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 přední + zadní

Smarty 2D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 přední + zadní

Odolné Smarty tvrzené sklo pro telefon Apple iPhone 7/8, které dokonale chrání displej i záda telefonu. (smarty.cz)

Zizo PIK Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8…

Zizo PIK Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 průhledný

Zizo PIK Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 průhledný Zizo PIK je jedinečný dvoudílný obal, který chrání bezpečnost Vašeho telefonu a současně se stará o jeho jedinečný vzhled a tenký a elegantní kryt. Obal zaručuje maximální ochranu a jedinečný inovativní design. Díky použití kvalitních materiálů a drážkování na bocích obalu je zajištěno bezpečné uchopení které brání vyklouznutí z ruky. Obal zachovává funkčnost a tenký tvar smartphonu. Obla prošel přísnými testy, které splňují požadavky vojenského štandrardu MIL-STD-810G. Balení obsahuje také ochranné sklo 9H pro kompletní ochranu Vašeho displeje Apple iPhone 7/8. -ochranný obal pro Apple iPhone 7/8 -Balení obsahuje i tvrzené sklo -obal je vyroben z kvalitních materiálů plast a TPU -splňuje požadavky vojenského… (vsechnonamobil.cz)

Zizo PIK Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 černý

Zizo PIK Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 černý

Zizo PIK Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 černý Zizo PIK je jedinečný dvoudílný obal, který chrání bezpečnost Vašeho telefonu a současně se stará o jeho jedinečný vzhled a tenký a elegantní kryt. Obal zaručuje maximální ochranu a jedinečný inovativní design. Díky použití kvalitních materiálů a drážkování na bocích obalu je zajištěno bezpečné uchopení které brání vyklouznutí z ruky. Obal zachovává funkčnost a tenký tvar smartphonu. Obla prošel přísnými testy, které splňují požadavky vojenského štandrardu MIL-STD-810G. Balení obsahuje také ochranné sklo 9H pro kompletní ochranu Vašeho displeje Apple iPhone 7/8. -ochranný obal pro Apple iPhone 7/8 -Balení obsahuje i tvrzené sklo -obal je vyroben z kvalitních materiálů plast a TPU -splňuje požadavky vojenského… (vsechnonamobil.cz)

BASEUS SOFT 3D Temperované sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 bílé

BASEUS SOFT 3D Temperované sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 bílé

BASEUS SOFT 3D Temperované sklo Apple iPhone 7 / iPhone 8 bílé Baseus SOFT 3D tvrzené sklo s barevným PET rámem pro Váš smartphone. Ultratenká (0,23 mm) a odolná (9H tvrdost) ochrana obrazovky s hladkým povrchem pro pohodlný pocit dotyku. Poskytuje vysokou ochranu před náhodnými kapkami, škrábanci, nečistotami a otisky prstů. Je dokonale namontován a nesnižuje citlivost displeje. Určený pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 100% průhledné ultratenké sklo Ochrana displeje před poškozením Nesnižuje citlivost displeje Dokonale přilne na telefon (vsechnonamobil.cz)

FIXED 3D Full-Cover sklo Apple iPhone 7/8, Black

FIXED 3D Full-Cover sklo Apple iPhone 7/8, Black

Vysoce kvalitn (mrakyhracek.cz)

FIXED 3D Full-Cover sklo Apple iPhone 7+/8+, White

FIXED 3D Full-Cover sklo Apple iPhone 7+/8+, White

Vysoce kvalitn (mrakyhracek.cz)

Fixed 3d full-cover sklo apple iphone 7/8, black

Fixed 3d full-cover sklo apple iphone 7/8, black

Vysoce kvalitní temperované 3D tvrzené sklo FIXED Full-Cover je ideální volbou pro ochranu displeje vašeho telefonu. 3D provedení určené pro zaoblené displeje, tloušťka: 0,33 mm. Sklo kryje celou plochu displeje až k okrajům, 100% průhlednost. (fonetip.cz)

Fixed 3d full-cover sklo apple iphone 7+/8+, black

Fixed 3d full-cover sklo apple iphone 7+/8+, black

Vysoce kvalitní temperované 3D tvrzené sklo FIXED Full-Cover je ideální volbou pro ochranu displeje vašeho telefonu. 3D provedení určené pro zaoblené displeje, tloušťka: 0,33 mm. Sklo kryje celou plochu displeje až k okrajům, 100% průhlednost. (fonetip.cz)

Smarty 3D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 Plus bílé

Smarty 3D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 Plus bílé

Odolné Smarty tvrzené 3D sklo pro telefon iPhone 7/8 Plus, které dokonale chrání celý displej telefonu, včetně zakřivených hran. (smarty.cz)

Smarty 3D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 Plus černé

Smarty 3D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 Plus černé

Odolné Smarty tvrzené 3D sklo pro telefon iPhone 7/8 Plus, které dokonale chrání celý displej telefonu, včetně zakřivených hran. (smarty.cz)

Swissten 2.5D tvrzené sklo Apple iPhone XR čiré

Swissten 2.5D tvrzené sklo Apple iPhone XR čiré

Odolné Swissten tvrzené sklo pro telefon Apple iPhone XR, které dokonale chrání displej telefonu. (smarty.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus průhledné

FORCELL 3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus průhledné

3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus průhledné Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Apple iPhone 7+ / iPhone 8+. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus zlatý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus zlatý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus zlatý Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 7 Plus. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! Balení obsahuje také tvrzené sklo pro kompletní ochranu displeje. Obal má výřez pro logo Apple. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 Plus (vsechnonamobil.cz)

Smarty 3D Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 zlaté

Smarty 3D Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 zlaté

Ochranné 3D tvrzené sklo s faktorem tvrdosti 9H nabízí vysokou ochranu displeje před povrchovým poškozením a snižuje jeho poškození v případě pádu. S tloušťkou pouhých 0,3mm, lepidlem po celé ploše a barevným rámečkem se jedná o kvalitní ochranu s maximální průhledností. (smarty.cz)

Smarty 2D tvrzené sklo Apple iPhone X/XS čiré

Smarty 2D tvrzené sklo Apple iPhone X/XS čiré

Odolné Smarty tvrzené sklo pro telefon iPhone X/XS, které dokonale chrání celý displej telefonu, včetně zakřivených hran. (smarty.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 stříbrný

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 stříbrný

IPAKY 360 ° Obal Apple iPhone 7 stříbrný Kvalitní celotělový obal určený pro Váš Apple iPhone 7. Obal poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část obalu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 (vsechnonamobil.cz)

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 zlatý

IPAKY 360 ° Ochranný obal + tvrzené sklo Apple iPhone 7 zlatý

IPAKY 360 ° Obal Apple iPhone 7 zlatý Kvalitní celotělový kryt určený pro Váš Apple iPhone 7. Tento ochranný kryt poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu, je příjemný na dotek a chrání telefon z každé strany. Přední část krytu navíc obsahuje tvrzené sklo, které chrání displej před rozbitím. Již dále nemusíte obávat škrábanců, či odřenin! kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone 7 (vsechnonamobil.cz)

Smarty 2D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 Plus přední + zadní

Smarty 2D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8 Plus přední + zadní

Odolné Smarty tvrzené sklo pro telefon Apple iPhone 7/8 Plus, které dokonale chrání displej i záda telefonu. (smarty.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus bílé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus bílé

3D Tvrzené sklo Apple iPhone 7 Plus bílé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Apple iPhone 7 Plus. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej.   - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít