Infračervený multifunkční teploměr

Infračervený čelní, multifunkční teploměr OMRON GentleTemp 720

Infračervený čelní, multifunkční teploměr OMRON GentleTemp 720

Bezkontaktní čelní teploměr 3v1 Rychlé 1 vtěrinové měření Vysoce přesné a opakovatelné výsledky Podsvícený displej Zvuková signalizace lze vypnout Měří také teplotu povrchů a okolí Klinicky testováno Vhodný např. pro měření teploty stravy pro kojence apod. Šetrné a rychlé měření Velký, přehledný a čitelný displej Měření na jedno desetinné místo Výměnitelná baterie Výdrž nové baterie cca 2500 měření Paměť pro 25 měření Příkon 0,018 W Automatické vypnutí - pro delší životnost baterií Rozsah měření na čele: 35.0 - 42.0 °C / 95.0- 107.6 °F, s přesností ± 0.2°C (± 0.3°F) Přesnost mimo toto rozmezí (měření na čele) : ± 0.3°C (± 0.5°F) Rozsah (DRMAX.CZ)

Multifunkční infračervený lékařský teploměr Sanitas SFT65

Multifunkční infračervený lékařský teploměr Sanitas SFT65

6 funkcí v jednom výrobku. Tím je možné velmi rychlé měření teploty na čele nebo v uchu. Navíc je tento výrobek vybaven měřením teploty objektů, udáním data a času, 10 místy v paměti a optický alarmem zvýšené teploty. (Conrad.cz)

Multifunkční infračervený lékařský teploměr sanitas sft65

Multifunkční infračervený lékařský teploměr sanitas sft65

6 funkcí v jednom výrobku. Tím je možné velmi rychlé měření teploty na čele nebo v uchu. Navíc je tento výrobek vybaven měřením teploty objektů, udáním data a času, 10 místy v paměti a optický alarmem zvýšené teploty.Technické parametryHodnotaOblast použití (lékařský teploměr)Do uší · na čeloPočet míst v paměti10Typ zařízení pro WellnessInfračervený teploměrTeplota (max.)42 °CTeplota (min.)22 °CBarvaBílošedáRozměr, výška38 mmRozměr, šířka46 mmVlastnosti WellnessS alarmem horečkyHmotnost90 gVlastnostiVelký, dobře čitelný displejUkazatel normální a zvýšené teploty barevnými LEDZelená = vše v pořádku;Červená = pozor teplota (38 °C / 100,4 °F)Laboratorní přesnost měření:Čelo ± 0,3 °C od 22 do 40 °C (± 0,5 °F od 71,6 °F do 104 °F)Ucho ± 0,2 °C od 35,5 do 42 °C (± 0,4 °F od 95,5 °F do 107,6 °F… (Fonetip.cz)

Počet míst v paměti:
10
Teplota (max.):
42 °C
Teplota (min.):
22 °C
Hmotnost:
90 g
Šířka:
46 mm
výška:
38 mm
Značka:
Sanitas
Dodavatel na trh:
BORGY CZ
Výrobce:
SANITAS
Pro:
Pro muže, Pro ženy
Barva:
Bílá
Distribuce:
CZ

Omron Teploměr GentleTemp 521 multifunkční

Omron Teploměr GentleTemp 521 multifunkční

Infračervený multifunkční teploměr GentleTemp 521 zvládá zároveň měření teploty v uchu, teploty povrchu i teploty v okolí. (Vivantis.cz)

Omron Teploměr GentleTemp 521 multifunkční

Omron Teploměr GentleTemp 521 multifunkční

Infračervený multifunkční teploměr GentleTemp 521 zvládá zároveň měření teploty v uchu, teploty povrchu i teploty v okolí. (Prozdravi.cz)

Značka:
OMRON
Dodavatel na trh:
Celimed s.r.o.
Výrobce:
OMRON
Pro:
Pro muže, Pro ženy

Uživatele, kteří hledají "Infračervený multifunkční teploměr" se dívají také na:

Teploměr sanitas sft 75
Multifunkční hrnec multicooker hd4749/70
Teploměr sanitas sft 75 navod
Teploměr spalin na kamna a kotle

Infračervený teploměr TFA 31.1128

Infračervený teploměr TFA 31.1128

Bezdotykové měření povrchové teploty i horkých, nebezpečných nebo těžko dostupných objektů. (Conrad.cz)

Infračervený teploměr Fluke VT04

Infračervený teploměr Fluke VT04

Vizuální IR teploměr VT04 je stejně praktický jako bodové měření teploměru s výhodami vizuálních rysů termokamery. To má za následek v kombinované kategorii měřicí přístroj-fotoaparát pro ladění s mapou tepelného IR. VT04 je vybaven integrovaným digitálním fotoaparátem, perspektivním obrazem, takže můžete přesně určit problémové oblasti. Vizuální VT04 IR teploměr je chybějící článek - nástroj pro všechny aplikace, kde jednoduchá měření teploty nejsou dostačující a vysoké rozlišení termovize není nutné. (Conrad.cz)

Infračervený teploměr Braun NTF3000

Infračervený teploměr Braun NTF3000

Pohodlné, rychlé a přesné měření teploty pro celou rodinu Snadné měření tělesné teploty bez stresu, při němž lze díky novému patentovanému senzoru a duální technologii zaručující stejnou přesnost v bezdotykovém režimu i při přiložení na čelo dosáhnout maximálně přesných výsledků. Teploměr poskytuje maximální pohodlí uživateli i měřené osobě. (Conrad.cz)

Infračervený teploměr fluke 63

Infračervený teploměr fluke 63

Infračervené teploměry Fluke se budou ideálně hodit elektrikářům a technikům k jednoduchému a bezpečnému měření povrchových teplot špatně dostupných ploch, např. rotujících částí, objektů vedoucích napětí nebo nebezpečně horkých.Technické parametryHodnotaRozlišení teploty0.2 °CStupeň emisivity0,95 pevně nastavenoMin. hodnota emisivity0.1Základní přesnost (±)1,5 %Max. hodnota emisivity1.0NapájeníATT.PRODSPEC.1083Základní přesnost měření (+/-)2 °COptika12:1Doba odezvy< 0.5 sTeplota (max.)+535 °CTeplota (min.)-32 °CRozměr, hloubka160 mmKalibrace možná podleISO / DAkkSRozměr, výška200 mmRozměr, šířka55 mmHmotnost320 gTyp měření teploty (kategorie)IR teploměrVlastnostiData Hold pro krátkodobé uložení naměřených hodnotVypínatelný laserMax. záznamPodsvětlení.Obsah baleníOchranný kufr 1 baterie … (Fonetip.cz)

AGU IHE5 Infračervený teploměr

AGU IHE5 Infračervený teploměr

AQU IHE5 Infračervený teploměr je navržen speciálně pro rychlé a přesné měření teploty těla u kojenců a dětí na čele nebo v uchu. Díky své jedinečné technologii teploměr udává přesné odečty teploty při každém měření; odečty nezávisí na okolní teplotě. Je-li zapnutý režim měření pinna (bez uzávěru pro měření v uchu), může přístroj měřit také teplotu povrchu (mléko v lahvičce, vodu ke koupání) a okolní teplotu. Přesný, rychlý, kompaktní a lehký teploměr se stane vaším spolehlivým pomocníkem doma i na cestách. (Docsimon.cz)

Veroval dotykový infračervený teploměr (DuoScan)

Veroval dotykový infračervený teploměr (DuoScan)

Veroval Duoscan je infračervený teploměr určený pro rychlé a přesné měření teploty na čele či v uchu. Teoploměr změří teplotu již za 1 sekundu a do jeho paměti se automaticky ukládá posledních 10 výsledků měření. Ovládání teploměru je velmi jednoduché - nastavíte způsob měření a stisknete tlačítko. Při zahájení a ukončení měření vydá teploměr zvukový i optický signál (zvukovou signalizaci lze vypnout, takže teplotu snadno změříte i spícímu dítěti). Balení obsahuje teploměr a 10 hygienických krytů. Další kryty lze dokoupit. (BENU.CZ)

TESCOMA infračervený kuchařský teploměr ACCURA

TESCOMA infračervený kuchařský teploměr ACCURA

Infračervený kuchařský teploměr ACCURA - Měřit teplotu pokrmů můžete nyní okamžitě a bezdotykově! &nbsp; V&nbsp;čem Infračervený kuchařský teploměr ACCURA vyniká? &nbsp; Měří teplotu pokrmů bezdotykově, pomocí infračerveného paprsku. Měření je rychlé a přesné, čidlo teploměru nemusíte po použití čistit. Neviditelný infračervený paprsek snadno nasměrujete na střed pokrmu pomocí laserového ukazovátka, místo měření bude zřetelně označeno červenou tečkou. Změřená teplota vám zůstane na displeji zobrazena&nbsp;až do dalšího měření nebo do automatického vypnutí teploměru.&nbsp; &nbsp; Jaké má Infračervený kuchařský teploměr ACCURA další výhody? &nbsp; podsvícený LCD displej s&nbsp;velkými dobře čitelnými číslicemi měří teplotu ve stupních Celsia i… (TESCOMA CZ-PL)

Teploměr NC300 infračervený bezdotykový 1ks

Teploměr NC300 infračervený bezdotykový 1ks

Bezkontaktní Teploměr NC300 měří teplotu i v průběhu spánku, takže je velmi vhodný i pro ty nejmenší. Má rychlý způsob měření, při zvýšené teplotě se ozve alarm. S podsvíceným displayem, který je zároveň velmi dobře čitelný. Měří teplotu tekutin, prostředí i lidského těla. (BENU.CZ)

Teploměr THERMOVAL Baby bezdotykový infračervený

Teploměr THERMOVAL Baby bezdotykový infračervený

Digitální infračervený bezdotykový teploměr je určený pro šetrné měření teploty kojenců a batolat. Umožňuje změřit teplotu na čele za cca 3 sekundy. Teploměr se vyznačuje tichým provozem (bez zvukového znamení), snadným ovládáním jedním tlačítkem, optickým alarmem při horečce, pamětí na posledních 10 naměřených hodnot. Součástí je praktické pouzdro na uložení teploměru. (BENU.CZ)

Microlife Teploměr NC120 infračervený bezkontaktní

Microlife Teploměr NC120 infračervený bezkontaktní

Infračervený teploměr Microlife NC 120 umožňuje bezkontaktní měření, je praktický a hygienický. Dále umožňuje multifunkční měření, a to měření teploty těla, předmětů a okolí. Má funkce jako je alarm horečky, paměť pro 30 měření, automatické vypnutí, zvuková signalizace. Na jeho těle je velký podsvícený LCD display a k teploměru dále náleží úložné pouzdro. NC 120 má Silent GlowTM technologie. Jeho výhodou je jednoduché použití a praktické provedení je vhodné pro každého lékaře.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby! (BENU.CZ)

Medisana Bezkontaktní infračervený teploměr FTN

Medisana Bezkontaktní infračervený teploměr FTN

Bezkontaktní infračervený teploměr FTN umožňuje bezdotykové měření teploty. (Vivantis.cz)

Thermofocus Teploměr bezkontaktní infračervený 1500

Thermofocus Teploměr bezkontaktní infračervený 1500

Teploměr bezkontaktní infračervený 1500 umožňuje měření teploty v přesně stanovené vzdálenosti. (Vivantis.cz)

Biotter BoboScan teploměr bezdotykový infračervený

Biotter BoboScan teploměr bezdotykový infračervený

Pokud požadujete moderní zařízení vybavené zajímavými funkcemi, nesmí vám uniknout bezdotykový infračervený teploměr BoboScan. Hlavní předností tohoto modelu je jeho neuvěřitelná rychlost. Již během pouhé 1 sekundy se vám výsledek zobrazí na přehledném displeji. Můžete tak zapomenout na někdy i několikaminutové čekání. Revoluce v měření teploty Díky tomu, že je teploměr bezdotykový a měření se provádí na vzdálenost 3–5 cm, je samotné použití teploměru daleko hygieničtější v porovnání s konvenčními teploměry. Pokud budete mít horečku, ozve se varovný alarm, který naznačí, že situaci je třeba řešit. Další výhodou teploměru je jeho multifunkčnost – nemusíte jej používat pouze na měření teploty lidského těla, ale také na zjištění teploty tekutin nebo okolního prostředí. Součástí balení je… (DRMAX.CZ)

Thermoval Baby bezdotykový infračervený teploměr

Thermoval Baby bezdotykový infračervený teploměr

Pohodlné a šetrné měření teploty, při kterém nemusíte dítě budit - bezdotykové měření teploty na čele ve 3 sekundách - tichý provoz – bez zvukového znamení - měří teplotu lidského těla, předmětů (např. kojenecké lahve, vody ve vaničce) a okolí (např. dětského pokoje) - hygienický - paměť na posledních 10 naměřených hodnot - snadné ovládání jedním tlačítkem - praktické pouzdro na uložení - optický alarm při horečce - kapacita baterií až 1 000 měření - záruka 3 roky (DRMAX.CZ)

AGU Baby IHE5 infračervený teploměr

AGU Baby IHE5 infračervený teploměr

Přístroj je speciálně vyroben pro potřeby rodičů – měří teplotu u kojenců a dětí. Můžete si vybrat, zda chcete měřit na čele, nebo v uchu, výsledky jsou vždy přesné a neovlivněné okolní teplotou. Teploměr je doplněn uzávěrem; po jeho sejmutí ho lze použít také k měření teploty povrchu, např. mléka v lahvičce nebo koupele pro miminko. Zvuková a světelná signalizace horečky Zařízení pracuje šetrně a bezpečně. Pokud by dítě mělo horečku, budete na to upozorněni světelnou a akustickou signalizací. Podsvícení i zvuk si můžete podle svých preferencí také vypnout. Posledních dvanáct měření se ukládá do interní paměti, takže snadno porovnáte výsledky a uvidíte přehledně vývoj teploty miminka. Teploměr je napájen jednou baterií typu CR2032. Hlavní vlastnosti: měří teplotu na čele i v uchu vhodný… (DRMAX.CZ)

Infračervený teploměr Braun ThermoScan 5

Infračervený teploměr Braun ThermoScan 5

Nástupce předního výrobku na trhu ušních teploměrů - zcela přepracovaný, se stejnou osvědčenou technologií pro přesné výsledky a zároveň ještě snáze ovladatelný. Braun ThermoScan - lékaři nejčastěji používaný a doporučovaný teploměr Prokazatelně přesnější než rektální nebo čelní teploměry S novým ergonomickým designem a dalšími funkcemi pro ještě spolehlivější výsledky měření (Conrad.cz)

Hartmann Veroval Infračervený dotykový teploměr

Hartmann Veroval Infračervený dotykový teploměr

Veroval Infračervený dotykový teploměr rychle a přesně měří teplotu na čele nebo v uchu již za 1 sekundu. (Vivantis.cz)

Infračervený teploměr Braun ThermoScan® 3

Infračervený teploměr Braun ThermoScan® 3

Měří infračervené záření vydávané vnitřním uchem, a to s klinicky testovanou přesností. (Conrad.cz)

Teploměr bezdotykový infračervený BoboScan 1ks

Teploměr bezdotykový infračervený BoboScan 1ks

Bezkontaktní infračervený teploměr BoboScan měří teplotu na čele, bez potřeby kontaktu s pokožkou. Měřit lze i teplotu okolního prostředí nebo tekutin, stačí přepnout režim. Rozsah měření: 32 °C - 42,9 °C. Doba měření: 1 sek. Vzdálenost měření: 3 - 5 cm. Automatické vypnutí: po 30 sek. Paměť: 32 měření. Alarm horečky: 37,8 °C. Napájení: 1 baterie CR2032. Souprava obsahuje: plastové pouzdro, baterie, návod k použití. Jednotka měření: °C nebo °F. Hmotnost: 64 g. Rozměry: 125mm x 49mm x 27mm. Životnost produktu: 40 000 měření. (BENU.CZ)

Big Green Egg Infračervený teploměr

Big Green Egg Infračervený teploměr

Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva. Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem. Profesionální infračervený teploměr zvládne s velkou přesností naměřit teplotu všech povrchů vašeho grilu (roštů, desek, keramiky). Jednoduše namíříte laser například na pizza kámen a zkontrolujte teplotu ještě předtím, než umístíte potraviny do grilu. Profesionální infračervený teploměr Pro měření teploty roštů, desek nebo keramiky Monitorování teploty povrchů před vložením pokrmů do grilu Signalizace o dosažené teplotě do 6 sekund od zápichu sondy Rozsah teplot od 0 °C do 427 °C (Kulina.cz)

REER Infračervený teploměr Skin 3v1

REER Infračervený teploměr Skin 3v1

Infračervenýte­ploměr Skin 3 v 1 od značky Reerz Německa Teploměr měří teplotu z ucha nebo z čela dítěte. Teploměr díkyodnímatelnému nástavci, bezpečně a přesně změří teplotu z ucha.Teploměr lze využít nejen pro měření tělesné teploty, ale také teplotymateriálu nebo okolního prostředí. Optické a zvukové značení běžné azvýšené tělesné teploty, společně s jediným tlačítkem umožňujívelice jednoduchou obsluhu. Vlastnosti: Infračervený teploměr 3 v 1Vhodný již od narozeníMěří teplotu z ucha a z čela za 1 sekunduMěří teplotu materiálu nebo z okolního prostředíOptické a zvukové označení při zvýšené tělesné teplotyRozsah měření teploty těla: 32° C – 42,9° CRozsah měření povrchové teploty: 0° C – 100° CDatová paměť: 19 paměťových místOdnímatelný nástavec pro snadné přepínání mezi uchem a… (Feedo.cz)

THERMOVAL Baby - infračervený bezkontaktní teploměr

THERMOVAL Baby - infračervený bezkontaktní teploměr

Infračervený bezkontaktní teploměr určený k měření teplotyna čele. Teploměr měří: Teplotu lidského tělaTeplotu předmětů (kojenecké láhve, vody na koupání, atd…)Teplotu okolí (dětského pokoje)Vlastnosti teploměru: Tichý – bez zvukového signáluHygienickýMá optický alarm (Feedo.cz)

Medisana Bezkontaktní infračervený teploměr FTN

Medisana Bezkontaktní infračervený teploměr FTN

Bezkontaktní infračervený teploměr FTN umožňuje bezdotykové měření teploty. (Prozdravi.cz)

Počet míst v paměti:
30
Teplota (max.):
42.2 °C
Teplota (min.):
34 °C
Hmotnost:
48 g
Šířka:
38 mm
výška:
21 mm
Sekce:
Kosmetické přístroje
Sekce VV:
Kosmetika
Typ produktu:
přístroje
Určení:
bez určení
Značka:
Medisana
Výrobce:
Medisana
Barva:
Šedá

Thermofocus Teploměr bezkontaktní infračervený 1500

Thermofocus Teploměr bezkontaktní infračervený 1500

Teploměr bezkontaktní infračervený 1500 umožňuje měření teploty v přesně stanovené vzdálenosti. (Prozdravi.cz)

hmotnost:
0 kg
Dodavatel na trh:
TECNIMED SRL
Výrobce:
TECNIMED SRL
Barva:
Bílá

Hartmann Veroval Infračervený dotykový teploměr

Hartmann Veroval Infračervený dotykový teploměr

Veroval Infračervený dotykový teploměr rychle a přesně měří teplotu na čele nebo v uchu již za 1 sekundu. (Prozdravi.cz)

Infračervený teploměr STANLEY STHT0-77365

Infračervený teploměr STANLEY STHT0-77365

(Torriacars.cz)

Teploměr bezdotykový infračervený BoboScan 1ks

Teploměr bezdotykový infračervený BoboScan 1ks

Bezdotykový infračervený teploměr BoboScan zajistí přesné a rychlé (1 sek) měření teploty lidského těla, tekutin a prostředí. Má podsvícený displej a alarm při horečce. Součástí balení je plastové pouzdro. (Pilulka.cz)

Veroval® infračervený dotykový teploměr 2v1

Veroval® infračervený dotykový teploměr 2v1

Teploměr digitální, infračervený, na čelo, do ucha, paměť pro poslední měření, možnost vypnutí zvukové signalizace. Vhodný pro celou rodinu včetně miminek. Změří teplotu již za 1 sekundu. Má velmi jednoduché ovládání a baterie vydrží bez výměny až 1000 měření. (Pilulka.cz)

Teploměr THERMOVAL Baby bezdotykový infračervený

Teploměr THERMOVAL Baby bezdotykový infračervený

Bezdotykový infračervený teploměr Thermoval baby pro pohodlné a šetrné měření teploty kojenců a batolat, při kterém nemusíte dítě budit. Nyní v dárkovém balení s veselou hračkou, která rozvíjí zrakové a hmatové schopnosti miminka. Přesný, rychlý, tichý. (Pilulka.cz)

hmotnost:
0 kg
Značka:
THERMOVAL
Dodavatel na trh:
Hartmann-Rico a.s.
Výrobce:
PAUL HARTMANN AG
Pro:
Pro děti

Teploměr NC300 infračervený bezdotykový 1ks

Teploměr NC300 infračervený bezdotykový 1ks

Bezkontaktní infračervený teploměr Diagnostic NC 300 měří teplotu na čele, bez potřeby kontaktu s pokožkou. (Pilulka.cz)

hmotnost:
0 kg
barva:
červená
Konzistence:
konzistence
Prioritní:
Teploměry
Sekce:
Přístroje a pomůcky
Sekce PZ:
Děti a novorozenci
Určení:
unisex
Značka:
Biotter Pharma
Dodavatel na trh:
BIOTTER PHARMA s.r.o.
Výrobce:
DIAGNOSIS S.A.

Teploměr bezdotykový infračervený BoboScan 1ks

Teploměr bezdotykový infračervený BoboScan 1ks

Teploměr bezdotykový infračervený BoboScan měří teplotu na čele bez potřeby kontaktu s pokožkou. Teploměrem můžete měřit i teplotu okolního prostředí nebo tekutin. Stačí přepnout režim. Teploměr má automatické vypnutí po 30 sekundách, alarm horečky při teplotě 37,8 °C, paměť pro 32 měření a rozsah měření je 32 °C - 42,9 °C. Teplotu měřte ze vzdálenosti 3-5 cm po dobu 1 sekundy. Obsah balení: Teploměr, plastové pouzdro, baterie, návod k použití. (Docsimon.cz)

Geratherm Teploměr ucho/čelo Duotemp zelený

Geratherm Teploměr ucho/čelo Duotemp zelený

Teploměr ucho/čelo Duotemp zelený je infračervený multifunkční digitální teploměr 3v1, který je určen pro měření teploty v uchu a na čele a také pro měření povrchové teploty. (Vivantis.cz)

Geratherm Teploměr ucho/čelo Duotemp zelený

Geratherm Teploměr ucho/čelo Duotemp zelený

Teploměr ucho/čelo Duotemp zelený je infračervený multifunkční digitální teploměr 3v1, který je určen pro měření teploty v uchu a na čele a také pro měření povrchové teploty. (Prozdravi.cz)

Dodavatel na trh:
GERATHERM MEDICAL AG
Výrobce:
GERATHERM MEDICAL AG
Pro:
Pro děti
Barva:
Zelená

Infračervený lékařský teploměr Beurer FT 90

Infračervený lékařský teploměr Beurer FT 90

Bezdotykový infračervený lékařský teploměr změří během několika vteřin tělesnou teplotu na čele, teplotu předmětu a pokojovou teplotu. Hygienické a bezpečné měření bez kontaktu s pokožkou. (Conrad.cz)

Teploměr Beurer FT 90 bezkontaktní infračervený

Teploměr Beurer FT 90 bezkontaktní infračervený

Bezkontaktní infračervený teploměr Beurer FT 90 dokáže změřit teplotu těla a objektů během pár vteřin. Je vybaven velkým modře podsvětleným, snadno čitelným displejem, automatickým vypnutím, indikátorem stavu baterie, akustickým signálem při naměření teploty a teplotním alarmem. Je hygienický a bezpečný, jelikož měří bez kontaktu s pokožkou. Je vhodný pro měření teploty dětí. (BENU.CZ)

Infračervený lékařský teploměr Medisana FTN 76120

Infračervený lékařský teploměr Medisana FTN 76120

Infračervený lékařský teploměr Medisana FTN 76120 (Conrad.cz)

Laica Digitální infračervený ušní teploměr TH2002

Laica Digitální infračervený ušní teploměr TH2002

Digitální infračervený ušní teploměr TH2002 umožňuje měření tělesné teploty v uchu rychle, přesně a bezbolestně a je vhodný pro dospělé i děti. (Vivantis.cz)

Medisana Infračervený lékařský teploměr Ecomed 23400

Medisana Infračervený lékařský teploměr Ecomed 23400

Infračervený lékařský teploměr Ecomed 23400 vám poskytne přesné měření teploty dětí i dospělých, teploty povrchů, koupele a pokojovou teplotu. (Vivantis.cz)

Reer Infračervený teploměr 98020 Skin 3v1

Reer Infračervený teploměr 98020 Skin 3v1

Infračervený teploměr 98020 Skin 3v1 je pro bezkontaktní měření dítěte, které nechcete vyrušit ze spaní. (Vivantis.cz)

Hartmann Infračervený teploměr Thermoval Duo Scan

Hartmann Infračervený teploměr Thermoval Duo Scan

Infračervený teploměr Thermoval Duo Scan je určen pro jemné a velmi rychlé měření teploty již během 1–3 sekund. (Vivantis.cz)

Hartmann Teploměr THERMOVAL Baby bezdotykový infračervený

Hartmann Teploměr THERMOVAL Baby bezdotykový infračervený

Teploměr THERMOVAL Baby bezdotykový infračervený je určen pro jemné a rychlé měření teploty z čela do 3 sekund. (Vivantis.cz)

Omron Infračervený ušní teploměr GentleTemp 520

Omron Infračervený ušní teploměr GentleTemp 520

Infračervený ušní teploměr GentleTemp 520 změří teplotu lidského těla během 1 vteřiny. (Vivantis.cz)

Infračervený čelní teploměr JOYCARE JC-138

Infračervený čelní teploměr JOYCARE JC-138

Rychlé a přesné měření z čela. Druhá funkce - měření pokojové teploty Třetí funkce - digitální hodiny. Měření na jedno desetinné místo LCD -podsvícený displej Zvuková signalizace ukončení měření Výměnitelná baterie Paměť pro 9 naměřených hodnot Doba měření tělesné teploty cca 3-4 vteřiny Automatické vypnutí po cca 60 vteřinách- pro delší životnost baterií Rozsah měření tělesné teploty : 32 - 42.0 °C Rozsah měření pokojové teploty : 10 - 40 °C Přesnost měření tělesné teploty : ± 0.2°C (35,5 až 42,0°C)/ ostatní rozmezí ± 0.3°C Hmotnost přístroje cca 34g Rozměr přístroje: cca 32 (Š) x 114 (V) x 21 mm (H) Balení obsahuje: Přístroj,1x testovací baterie 3 V DC (DRMAX.CZ)

DIAGNOSTIC Teploměr NC300 infračervený bezdotykový 1ks

DIAGNOSTIC Teploměr NC300 infračervený bezdotykový 1ks

U malých dětí se nemoce střídají pomalu každý týden. Mějte vždy přehled o tom, jaká je jejich teplota, abyste v případě nutnosti mohli zavčas vyhledat odbornou lékařskou pomoc. NC300 je bezkontaktní infračervený teploměr, který vám pomůže změřit teplotu lidí, ale i okolního prostředí. Jeho klinické testování zaručuje, že jej lze bezpečně použít i u velmi malých dětí, stejně jako u dospělých. Výborně se proto hodí do každé domácnosti. Upozornění na horečku Měření je rychlé, výsledky získáte během několika málo vteřin. Kdykoliv teploměr zaznamená hodnotu vyšší než 37,8 °C, bude vás ihned informovat alarmem, abyste věděli, že něco není v pořádku. Měřené hodnoty se zobrazí na přehledném podsvíceném displeji. Jednotlivé hodnoty se uchovávají v paměti s kapacitou pro 12 posledních měření, máte… (DRMAX.CZ)

Microlife NC 120 teploměr infračervený bezkontaktní

Microlife NC 120 teploměr infračervený bezkontaktní

Mnohonásobné využití: měření teploty těla, předmětů a okolí. • Technologie Silent GlowTM, lehká čitelnost • Osvětlený displej/podsvícení • Paměť pro 30 měření • Alarm horečky • Ochranný obal • Automatické vypnutí • Zvukový signál oznamuje připravenost teploměru a konec měření • Klinicky ověřená přesnost • Jednoduché používání Rozsah měření: měření tělesné teploty: 34,0 - 42,2 °C měření teploty předmětů: 0 - 100,0 °C Rozlišení: 0,1 °C Displej: LCD, 4 číslice + zvláštní ikony Paměť: 30 naposledy naměřených hodnot Provozní teplota: měření tělesné teploty: 16 - 40,0 °C měření teploty předmětů: 5 - 40,0 °C Skladovací teplota: -20 °C až +50 °C Automatické vypnutí: asi 1 minutu po posledním měření. Baterie: CR2032 Výdrž baterie: nejméně 1 000 měření Rozměry: 120 x 28 x 21 mm Hmotnost: 39g (s… (DRMAX.CZ)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít