Inakustik Excellence XLR 1.5m (006050015)

Inakustik Premium 1.5m (004101015)

Inakustik Premium 1.5m (004101015)

Audio kabel oboustranný a jack m (3,5 mm) konektor, délka 1,5 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, stříbrná a bílá barva   Audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Kabel je navíc poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. (alza.cz)

Inakustik Premium RCA 1.5m (00404015)

Inakustik Premium RCA 1.5m (00404015)

Audio kabel oboustranný a 2x cinch m konektor, délka 1,5 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, modrá a stříbrná barva   Audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Kabel je navíc poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. Struktura double mono zajišťuje optimální separaci kanálů a lepší elektrické vlastnosti. (alza.cz)

Inakustik Star 1.5m (003105015)

Inakustik Star 1.5m (003105015)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a jack f (3,5 mm) konektor, délka 1,5 m, rovné zakončení kabelu, prodlužovací kabel, bílá barva   Pokud si chcete užít větší svobodu při pohybu se sluchátky, správnou volbou je prodloužení tímto kabelem. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star 1.5m (003100015)

Inakustik Star 1.5m (003100015)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a 2x cinch m konektor, délka 1,5 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá barva   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Premium 1.5m (004100015)

Inakustik Premium 1.5m (004100015)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a 2x cinch m konektor, délka 1,5 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá a stříbrná barva   Audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Kabel je navíc poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. (alza.cz)

Inakustik Premium 1.5m (00410202)

Inakustik Premium 1.5m (00410202)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a jack f (3,5 mm) konektor, délka 1,5 m, rovné zakončení kabelu, prodlužovací kabel, bílá a stříbrná barva   Prodlužovací audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Navíc je poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. Ke kabelu je dodávaná redukce na konektor jack 6,3 mm. (alza.cz)

Inakustik Star II 1.5m (00312115)

Inakustik Star II 1.5m (00312115)

Audio kabel oboustranný a optical m konektor, délka 1,5 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, černá barva   Optický kabel Star II z dílen německé společnosti InAkustik s konektory toslink. Ideální pro všechny náročné posluchače vyžadující perfektní přenos vícekanálového zvuku do domácího kina. K němu připojíte televize, CD, DVD, Blu-ray přehrávače, herní konzole a další zařízení s tímto digitálním zvukovým konektorem. Vodič z měděného vlákna se postará o přenos optického signálu do koncového zařízení s minimálními ztrátami a v maximální kvalitě. Doplňující informace:Délka:1,5 mKonektory:Toslink - Toslink (alza.cz)

Inakustik Premium HDMI 1.5m (00423015)

Inakustik Premium HDMI 1.5m (00423015)

Video kabel propojující HDMI M, rozhraní HDMI 2.0, a opletený kabel, délka 1,5 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, stíněný, modrá a stříbrná barva   Vysoce kvalitní HDMI kabel od firmy Inakustik je skvělým řešením pro propojení zařízení jako jsou monitory, televize, DVD a Blu-Ray přehrávače, herní konzole a další. Kabel dokáže přenášet kvalitní oboustranné audio a video s vysokým rozlišením 1080p, 2160p (4K) a dokonce i 3D video. Krom toho je schopen přenášet ethernetový signál s datovou propustností až 10,2 Gbit/s. Samotný kabel je vyroben z pocínované mědi, která je opletena trojnásobným stíněním pro špičkovou kvalitu přenosu. Na obou koncích je vybaven pozlacenými konektory HDMI - HDMI. (alza.cz)

Inakustik Star RCA 1.5m (00304115)

Inakustik Star RCA 1.5m (00304115)

Audio kabel oboustranný a 2x cinch m konektor, délka 1,5 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, průhledná barva   Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat v kvalitě nenarušené přenosem. Audio kabel Star snižuje zvukovou ztrátu pomocí silného jádra z  bezkyslíkaté mědi, která patří k materiálům s nejlepšími elektrickými vlastnostmi pro bezztrátový přenos. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení hustým stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Exzellenz II HDMI 1.5m (0062443015)

Inakustik Exzellenz II HDMI 1.5m (0062443015)

Video kabel propojující HDMI M, rozhraní HDMI 2.0, a opletený kabel, délka 1,5 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, stíněný, černá barva HDMI kabel Inakustik Exzellenz II je určen pro excelentní přenos video signálu, a to až do rozlišení 4K (2160p). Záleží-li vám tedy na kvalitě, nemusíte váhat. HDMI kabel Exzellenz II mimořádně spolehlivě přenáší video až do rozlišení 4K (2160p), a k tomu má datový kanál pro navázání internetového spojení bez nutnosti dalšího kabelu. Také dokáže posílat zvukový signál zpět. Díky tomu dokáže kompatibilní AV receiver přehrávat stejným kabelem i zvuk z televize. Jeho největší předností je však provedení na špičkové úrovni, takže přenos signálu obstojí i v prostředí, kde by průchod klasickým kabelem již… (alza.cz)

Inakustik Star HDMI 1.5m (00324515)

Inakustik Star HDMI 1.5m (00324515)

Video kabel propojující HDMI M, rozhraní HDMI 2.0, a opletený kabel, délka 1,5 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, stíněný, černá barva   Vysoce kvalitní HDMI kabel od firmy Inakustik je skvělým řešením pro propojení zařízení jako jsou monitory, televize, DVD a Blu-Ray přehrávače, herní konzole a další. Kabel dokáže přenášet kvalitní oboustranné audio a video s vysokým rozlišením 1080p, 2160p (4K) a dokonce i 3D video. Krom toho je schopen přenášet ethernetový signál s datovou propustností až 10,2 Gbit/s. Samotný kabel je opleten trojnásobným stíněním pro špičkovou kvalitu přenosu. Na obou koncích je vybaven pozlacenými konektory HDMI - HDMI. (alza.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 25 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 25 m, černá

Kabel Paccs, vyrobený v Evropě, nabízí vysokou kvalitu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka25 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, zelená

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, zelená

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR zástrčka / XLR zásuvkaRozměr, délka5 mBarvaZelená (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 1 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 1 m, černá

Symetrický mikrofonní kabel s XLR konektorem na obou stranách. Je vybaven konektory od výrobce Adam Hall a velmi kvalitní kabeláží. Kabel nabízí optimální vlastnosti vinutí i při malém průměru.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (F) / XLR (M)Rozměr, délka1 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Duální xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 3 m

Duální xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 3 m

S robustními kovovými zástrčkamiTechnické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)2 x XLR kolík/XLR dutinka, s barevným kódovánímRozměr, délka3 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 15 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 15 m, černá

Kabel značky Paccs evropské výroby přesvědčí svou kvalitou za atraktivním cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M)/XLR (F)Rozměr, délka15 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, černá

Symetrický mikrofonní kabel s XLR konektorem na obou stranách. Je vybaven konektory od výrobce Adam Hall a velmi kvalitní kabeláží. Kabel nabízí optimální vlastnosti vinutí i při malém průměru.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (F) / XLR (M)Rozměr, délka10 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m , černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m , černá

V Evropě vyrobený kabel Paccs nabízí perfektní kvalitu za příznivou cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka10 mBarvaČernáVybavení2násobně stíněnýZvláště odolný vůči pošlapání (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, zelená

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, zelená

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M)/XLR (F)Rozměr, délka10 mBarvaZelená (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, černá

V Evropě vyrobený kabel Paccs nabízí perfektní kvalitu za příznivou cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M) / XLR (F)Rozměr, délka5 mBarvaČernáVybaveníDvojnásobné stíněníVelmi odolné proti sešlápnutí (fonetip.cz)

Redukce xlr (m) / xlr (m)

Redukce xlr (m) / xlr (m)

Adaptér pro spojení kabeluTechnické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)Dvojitý konektor XLR (M)/(M)Typ konektoru (příp. výstup)XLR zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)XLR zástrčkaVlastnostiDvojitý konektor XLR (M)/(M) (fonetip.cz)

Xlr kabel sp37xlf/sp38xlm, xlr(f)/xlr(m), 10 m, černá

Xlr kabel sp37xlf/sp38xlm, xlr(f)/xlr(m), 10 m, černá

S kovovým konektorem. Kabel Paccs, vyrobený v Evropě, nabízí vysokou kvalitu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR dutinka/XLR kolíkRozměr, délka10 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m , modrá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m , modrá

V Evropě vyrobený kabel Paccs nabízí perfektní kvalitu za příznivou cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka10 mBarvaModrá (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 6 m,černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 6 m,černá

Symetrický mikrofonní kabel s XLR konektorem na obou stranách. Je vybaven konektory od výrobce Adam Hall a velmi kvalitní kabeláží. Kabel nabízí optimální vlastnosti vinutí i při malém průměru.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (F) / XLR (M)Rozměr, délka6 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 3 m,černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 3 m,černá

Symetrický mikrofonní kabel s XLR konektorem na obou stranách. Je vybaven konektory od výrobce Adam Hall a velmi kvalitní kabeláží. Kabel nabízí optimální vlastnosti vinutí i při malém průměru.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (F) / XLR (M)Rozměr, délka3 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, červená

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, červená

V Evropě vyrobený kabel Paccs nabízí perfektní kvalitu za příznivou cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka10 mBarvaČervená (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, modrá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, modrá

V Evropě vyrobený kabel Paccs nabízí perfektní kvalitu za příznivou cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka5 mBarvaModrá (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, žlutá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, žlutá

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR zástrčka / XLR zásuvkaRozměr, délka5 mBarvaŽlutá (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 4 m, modrá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 4 m, modrá

Kabel značky Paccs evropské výroby přesvědčí svou kvalitou za atraktivním cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M)/XLR (F)Rozměr, délka4 mBarvaModrá (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 20 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 20 m, černá

Kabel značky Paccs evropské výroby přesvědčí svou kvalitou za atraktivním cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka20 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, žlutá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, žlutá

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR zástrčka / XLR zásuvkaRozměr, délka10 mBarvaŽlutá (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 1 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 1 m, černá

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M) / XLR (F)Rozměr, délka1 mBarvaČernáVlastnosti2x 0,22 mm2 spirálové měděné stíněníkonektory: NEUTRIK NC3MXX/ NC3FXXVybaveníProfesionální mikrofonní kabel, ručně pájený95% + AL/PT fólie = 100% izolace proti kročejovému hlukuJe velmi flexibilní a svých výborných elektrických vlastností dosahuje pomocí těsného stáčení žil (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 3 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 3 m, černá

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M)/XLR (F)Rozměr, délka3 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Inakustik Star 0.5m (003101005)

Inakustik Star 0.5m (003101005)

Audio kabel oboustranný a jack m (3,5 mm) konektor, délka 0,5 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá barva   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star 0.75m (0031010075)

Inakustik Star 0.75m (0031010075)

Audio kabel oboustranný a jack m (3,5 mm) konektor, délka 0,75 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá barva   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Premium 3m (00410003)

Inakustik Premium 3m (00410003)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a 2x cinch m konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá a stříbrná barva   Audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Kabel je navíc poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star 0.75m (0031000075)

Inakustik Star 0.75m (0031000075)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a 2x cinch m konektor, délka 0,75 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá barva   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star 10m (00310010)

Inakustik Star 10m (00310010)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a 2x cinch m konektor, délka 10 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá barva   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Miele Compact C2 Excellence (41DRP435SEE)

Miele Compact C2 Excellence (41DRP435SEE)

Sáčkový vysavač 550W, komfortní navíjení kabelu, sáček HyClean FJM, teleskopická trubice, XXL rukojeť, oboustranný parkovací systém, regulace výkonu otočným voličem, šetrná pojezdová kolečka, 3bodové řízení, akční rádius 11m, hubice na vysávání spár, hubice na čalouněný nábytek, sací štětec (alza.cz)

Zámek pedálů Bullock Excellence (model K)

Zámek pedálů Bullock Excellence (model K)

Zámek pedálů Bullock Excellence blokuje sešlápnutí brzdového pedálu a spojky. Je vyroben z karbonitridové oceli, která je odolná vůči řezání i vrtání. Karbonitrid velmi špatně vede teplo a díku tomu je zámek odolný i vůči nástřiku tekutým dusíkem! Jednotlivé části celého zařízení jsou pozinkované a lakované práškovým lakem. Háky na pedály jsou plně galvanizované a tedy odolné vůči korozi. Bezpečnostní zámek je vyrobený z materiálu odolného vůči vrtání a jsou k němu dodávány 2 bezpečnostní očíslované klíče. Jednoduchá instalace je otázkou několika sekund, jak je patrné z videa níže.Zámek pedálů Bullock Excellence je dodáván v různých velikostech (C, G, J, K, L, M, S, W, X, Y, Z) Správný model pro konkrétní auto je třeba vybrat podle tabulky, která je níže ke stažení. Na vhodný model zámku… (autohotarek.cz)

Xlr kabel sp37xlf/sp38xlm, xlr(f)/xlr(m), 5 m, černá

Xlr kabel sp37xlf/sp38xlm, xlr(f)/xlr(m), 5 m, černá

S kovovým konektorem.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR dutinka/XLR kolíkRozměr, délka5 mBarvaČerná (fonetip.cz)

XLR adaptér Kash 55063, XLR zástrčka - XLR zástrčka, stereo, pólů 3,…

XLR adaptér Kash 55063, XLR zástrčka - XLR zástrčka, stereo, pólů 3, 1 ks

XLR adaptér·XLR zástrčka- XLR zástrčka (conrad.cz)

Redukce xlr (m) / mini xlr (m)

Redukce xlr (m) / mini xlr (m)

Adaptér pro spojení kabeluTechnické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M) / mini XLR (M)Typ konektoru (příp. výstup)Mini XLR zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)XLR zástrčkaVlastnostiXLR (M) / mini XLR (M) (fonetip.cz)

Inakustik Star 3m (00310103)

Inakustik Star 3m (00310103)

Audio kabel oboustranný a jack m (3,5 mm) konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá barva   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star 0.7m (00316207)

Inakustik Star 0.7m (00316207)

Audio kabel oboustranný a cinch m konektor, délka 0,7 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, černá barva   Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí obraz i zvuk vychutnat v kvalitě nenarušené přenosem. Koaxiální kabel Star snižuje ztrátu signálu pomocí silného jádra z  bezkyslíkaté mědi, která patří k materiálům s nejlepšími elektrickými vlastnostmi pro bezztrátový přenos. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení hustým stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star 5m (00310505)

Inakustik Star 5m (00310505)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a jack f (3,5 mm) konektor, délka 5 m, rovné zakončení kabelu, prodlužovací kabel, bílá barva   Pokud si chcete užít větší svobodu při pohybu se sluchátky, správnou volbou je prodloužení tímto kabelem. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star II 1,5m

Inakustik Star II 1,5m

Kvalitní optický kabel Inakustik Star II pro přenos digitálního zvuku AV zařízení. (smarty.cz)

Inakustik Premium HDMI 0.75m (00423007)

Inakustik Premium HDMI 0.75m (00423007)

Video kabel propojující HDMI M, rozhraní HDMI 2.0, a opletený kabel, délka 0,75 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, stíněný, modrá a stříbrná barva   Vysoce kvalitní HDMI kabel od firmy Inakustik je skvělým řešením pro propojení zařízení jako jsou monitory, televize, DVD a Blu-Ray přehrávače, herní konzole a další. Kabel dokáže přenášet kvalitní oboustranné audio a video s vysokým rozlišením 1080p, 2160p (4K) a dokonce i 3D video. Krom toho je schopen přenášet ethernetový signál s datovou propustností až 10,2 Gbit/s. Samotný kabel je vyroben z pocínované mědi, která je opletena trojnásobným stíněním pro špičkovou kvalitu přenosu. Na obou koncích je vybaven pozlacenými konektory HDMI - HDMI. (alza.cz)

Inakustik Star video kabel 0,7m

Inakustik Star video kabel 0,7m

Kvalitní propojovací video kabel Inakustik Star se Cinch pozlacenými konektory a stíněním. (smarty.cz)

Inakustik Star HDMI kabel 5m

Inakustik Star HDMI kabel 5m

Kvalitní HDMI 2.0a kabel inakustik Star s podporou rozlišení 4K při 60 snímcích za vteřinu včetně HDR. Nabízí trojité stínění a pozlacené konektory v kvalitním provedení. (smarty.cz)

Miele Swing H1 Excellence EcoLine (41ACP333SEE)

Miele Swing H1 Excellence EcoLine (41ACP333SEE)

Tyčový vysavač 550W, řada Swing, sáček HyClean KK, nerezová teleskopická trubice, rukojeť s otvorem pro zavěšení, regulace výkonu posuvným voličem, akční rádius 9m, hubice na vysávání spár, hubice na čalouněný nábytek Vysávejte pohodlně a snadnoFiltrační systém Air Clean zabezpečuje odfiltrování až 99,9 % jemného prachu a mimo motorový a vzduchový filtr zahrnuje i speciální inovativní sáček Miele.Regulace výkonu vždy po ruceErgonomické a snadné ovládání umožňuje spínač na přední straně. Díky tomu máte aktuální stupeň výkonu neustále pod kontrolou.Vysávejte rozsáhlejší plochyS ručními vysavači Miele můžete bez problému vysávat v akčním rádiu 9 metrů. Pohodlně tak vysajete i velké plochy, protože nemusíte často hledat další zásuvku.Ochrana proti přehříváníV případě, že dojde k ucpání… (alza.cz)

Kabel xlr - xlr, 4 m - červený

Kabel xlr - xlr, 4 m - červený

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka4 mBarvaČervená (fonetip.cz)

Inakustik Star 3m (00310003)

Inakustik Star 3m (00310003)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a 2x cinch m konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá barva   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Premium 5m (00410005)

Inakustik Premium 5m (00410005)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a 2x cinch m konektor, délka 5 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá a stříbrná barva   Audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Kabel je navíc poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star 5m (00310005)

Inakustik Star 5m (00310005)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a 2x cinch m konektor, délka 5 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá barva   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star 7m (00310007)

Inakustik Star 7m (00310007)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a 2x cinch m konektor, délka 7 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá barva   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star II 0,75m

Inakustik Star II 0,75m

Kvalitní optický kabel Inakustik Star II pro přenos digitálního zvuku AV zařízení. (smarty.cz)

Patchkabel xlr (m) / xlr (f), 1 m, černá

Patchkabel xlr (m) / xlr (f), 1 m, černá

Pro propojování, propojení s rackem, kytarové efekty, pro použití ve studiu atd.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M) / XLR (F)Rozměr, délka1 mBarvaČerná (fonetip.cz)

XLR adaptér Kash 55070, XLR zásuvka - XLR zásuvka, mono, pólů 3, 1 ks

XLR adaptér Kash 55070, XLR zásuvka - XLR zásuvka, mono, pólů 3, 1 ks

XLR adaptér·XLR zásuvka- XLR zásuvka (conrad.cz)

Inakustik Premium 3m (00410103)

Inakustik Premium 3m (00410103)

Audio kabel oboustranný a jack m (3,5 mm) konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá a stříbrná barva   Audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Kabel je navíc poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít