Inakustik Excellence XLR 1.5m (006050015)

Inakustik Premium 1.5m (004101015)

Inakustik Premium 1.5m (004101015)

Audio kabel 3,5mm Mini jack propojovací, pozlacené konektory, dvojité stínění   Audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Kabel je navíc poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star 1.5m (003100015)

Inakustik Star 1.5m (003100015)

Audio kabel 3,5mm jack s Cinch propojovací, pozlacené konektory, stíněný,   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Premium 1.5m (004100015)

Inakustik Premium 1.5m (004100015)

Audio kabel 3,5mm Mini jack s Cinch propojovací, pozlacené konektory, dvojité stínění   Audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Kabel je navíc poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star 1.5m (003105015)

Inakustik Star 1.5m (003105015)

Audio kabel 3,5mm jack prodlužovací, pozlacené konektory, stíněný,   Pokud si chcete užít větší svobodu při pohybu se sluchátky, správnou volbou je prodloužení tímto kabelem. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Premium 1.5m (00410202)

Inakustik Premium 1.5m (00410202)

Audio kabel 3,5mm jack prodlužovací, pozlacené konektory, stíněný, s adapterem 6,3mm   Prodlužovací audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Navíc je poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. Ke kabelu je dodávaná redukce na konektor jack 6,3 mm. (alza.cz)

Inakustik Star RCA 1.5m (00304115)

Inakustik Star RCA 1.5m (00304115)

Audio kabel osazený Cinch konektory ,husté stíněný, pozlacené konektory, obousměrný přenos   Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat v kvalitě nenarušené přenosem. Audio kabel Star snižuje zvukovou ztrátu pomocí silného jádra z  bezkyslíkaté mědi, která patří k materiálům s nejlepšími elektrickými vlastnostmi pro bezztrátový přenos. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení hustým stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star II 1.5m (00312115)

Inakustik Star II 1.5m (00312115)

Audio kabel - optické elastické vlákno, konektory toslink   Optický kabel Star II z dílen německé společnosti InAkustik s konektory toslink. Ideální pro všechny náročné posluchače vyžadující perfektní přenos vícekanálového zvuku do domácího kina. K němu připojíte televize, CD, DVD, Blu-ray přehrávače, herní konzole a další zařízení s tímto digitálním zvukovým konektorem. Vodič z měděného vlákna se postará o přenos optického signálu do koncového zařízení s minimálními ztrátami a v maximální kvalitě. Doplňující informace:Délka:1,5 mKonektory:Toslink - Toslink (alza.cz)

Inakustik Premium HDMI 1.5m (00423015)

Inakustik Premium HDMI 1.5m (00423015)

Video kabel Ethernetový, 18.2 Gbit/s, 1080p, 3D, 4K, pozlacené kontakty, tři vrstvy stínění, certifikovaný pro HDMI 2.0b   Vysoce kvalitní HDMI kabel od firmy Inakustik je skvělým řešením pro propojení zařízení jako jsou monitory, televize, DVD a Blu-Ray přehrávače, herní konzole a další. Kabel dokáže přenášet kvalitní oboustranné audio a video s vysokým rozlišením 1080p, 2160p (4K) a dokonce i 3D video. Krom toho je schopen přenášet ethernetový signál s datovou propustností až 10,2 Gbit/s. Samotný kabel je vyroben z pocínované mědi, která je opletena trojnásobným stíněním pro špičkovou kvalitu přenosu. Na obou koncích je vybaven pozlacenými konektory HDMI - HDMI. (alza.cz)

Inakustik Premium RCA 1.5m (00404015)

Inakustik Premium RCA 1.5m (00404015)

Audio kabel osazený Cinch konektory, pozlacené konektory, dvojité stínění   Audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Kabel je navíc poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. Struktura double mono zajišťuje optimální separaci kanálů a lepší elektrické vlastnosti. (alza.cz)

Inakustik Star HDMI 1.5m (00324515)

Inakustik Star HDMI 1.5m (00324515)

Video kabel Ethernetový, 10.2Gbit/s, 1080p, 3D, 4K, pozlacené konektory, tři vrstvy stínění, certifikovaný pro HDMI 2.0b   Vysoce kvalitní HDMI kabel od firmy Inakustik je skvělým řešením pro propojení zařízení jako jsou monitory, televize, DVD a Blu-Ray přehrávače, herní konzole a další. Kabel dokáže přenášet kvalitní oboustranné audio a video s vysokým rozlišením 1080p, 2160p (4K) a dokonce i 3D video. Krom toho je schopen přenášet ethernetový signál s datovou propustností až 10,2 Gbit/s. Samotný kabel je opleten trojnásobným stíněním pro špičkovou kvalitu přenosu. Na obou koncích je vybaven pozlacenými konektory HDMI - HDMI. (alza.cz)

Inakustik Exzellenz II HDMI 1.5m (0062443015)

Inakustik Exzellenz II HDMI 1.5m (0062443015)

Video kabel Ethernetový, 18.2 Gbit/s, Ultra HD 2160p (4K@50/60 Hz x 2K Video), 3D, pozlacené kontakty, tři vrstvy stínění, certifikovaný pro HDMI 2.0b HDMI kabel Inakustik Exzellenz II je určen pro excelentní přenos video signálu, a to až do rozlišení 4K (2160p). Záleží-li vám tedy na kvalitě, nemusíte váhat. HDMI kabel Exzellenz II mimořádně spolehlivě přenáší video až do rozlišení 4K (2160p), a k tomu má datový kanál pro navázání internetového spojení bez nutnosti dalšího kabelu. Také dokáže posílat zvukový signál zpět. Díky tomu dokáže kompatibilní AV receiver přehrávat stejným kabelem i zvuk z televize. Jeho největší předností je však provedení na špičkové úrovni, takže přenos signálu obstojí i v prostředí, kde by průchod klasickým kabelem již selhával. … (alza.cz)

PowerCube PowerBar 1.5m

PowerCube PowerBar 1.5m

Napájecí kabel - prodlužovací, 4 zásuvky, montážní konzole, 1.5m kabel, kulatá zástrčka Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube PowerBar. PowerCube PowerBar je jedinečné řešení prodlužovacích kabelů. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube PowerBar. PowerCube PowerBar je jedinečné řešení prodlužovacích kabelů. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.PowerCube PowerBar nabízí 4 zásuvky (250V~, 10A, 2 300 W), 1,5m prodlužovací kabel, montážní konzoli a dětskou pojistku… (alza.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m , modrá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m , modrá

V Evropě vyrobený kabel Paccs nabízí perfektní kvalitu za příznivou cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka10 mBarvaModrá (fonetip.cz)

Cordial 5m REAN XLR Female/XLR male XLR Female / XLR male černá

Cordial 5m REAN XLR Female/XLR male XLR Female / XLR male černá

Mikrofonní kabel velmi dobré kvality pro použití na jevišti, ve studiu atd. (conrad.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 25 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 25 m, černá

Kabel Paccs, vyrobený v Evropě, nabízí vysokou kvalitu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka25 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, zelená

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, zelená

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR zástrčka / XLR zásuvkaRozměr, délka5 mBarvaZelená (fonetip.cz)

Mikrofonní kabel Cordial 2,5 m REAN XLR Female/XLR male XLR Female /…

Mikrofonní kabel Cordial 2,5 m REAN XLR Female/XLR male XLR Female / XLR male černá

Cordial CCM série je ideální pro živá vystoupení. REAN konektor zahrnuje čistotu a spolehlivost. Potěší i dlouhou životností. (conrad.cz)

Mikrofonní kabel Cordial REAN XLR Female/XLR male 10 m XLR Female /…

Mikrofonní kabel Cordial REAN XLR Female/XLR male 10 m XLR Female / XLR male černá

Cordial CCM série má optimální poměr ceny a výkonu a je ideální pro živá vystoupení. REAN konektor zahrnuje čistotu a spolehlivost. Potěší vás i dlouhou životností. (conrad.cz)

Gosset Excellence brut

Gosset Excellence brut

sumive vino (cellarius.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, černá

Symetrický mikrofonní kabel s XLR konektorem na obou stranách. Je vybaven konektory od výrobce Adam Hall a velmi kvalitní kabeláží. Kabel nabízí optimální vlastnosti vinutí i při malém průměru.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (F) / XLR (M)Rozměr, délka10 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 15 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 15 m, černá

Kabel značky Paccs evropské výroby přesvědčí svou kvalitou za atraktivním cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M)/XLR (F)Rozměr, délka15 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, zelená

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, zelená

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M)/XLR (F)Rozměr, délka10 mBarvaZelená (fonetip.cz)

Duální xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 3 m

Duální xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 3 m

S robustními kovovými zástrčkamiTechnické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)2 x XLR kolík/XLR dutinka, s barevným kódovánímRozměr, délka3 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m , černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m , černá

V Evropě vyrobený kabel Paccs nabízí perfektní kvalitu za příznivou cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka10 mBarvaČernáVybavení2násobně stíněnýZvláště odolný vůči pošlapání (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, černá

V Evropě vyrobený kabel Paccs nabízí perfektní kvalitu za příznivou cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M) / XLR (F)Rozměr, délka5 mBarvaČernáVybaveníDvojnásobné stíněníVelmi odolné proti sešlápnutí (fonetip.cz)

Mikrofonní kabel Cordial REAN XLR-F/XLR-M 1 m černá XLR (F) / XLR (M)

Mikrofonní kabel Cordial REAN XLR-F/XLR-M 1 m černá XLR (F) / XLR (M)

Mikrofonní kabel velmi dobré kvality pro použití na jevišti, ve studiu atd. (conrad.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, žlutá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, žlutá

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR zástrčka / XLR zásuvkaRozměr, délka10 mBarvaŽlutá (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, žlutá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, žlutá

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR zástrčka / XLR zásuvkaRozměr, délka5 mBarvaŽlutá (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 3 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 3 m, černá

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M)/XLR (F)Rozměr, délka3 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 4 m, modrá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 4 m, modrá

Kabel značky Paccs evropské výroby přesvědčí svou kvalitou za atraktivním cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M)/XLR (F)Rozměr, délka4 mBarvaModrá (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 20 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 20 m, černá

Kabel značky Paccs evropské výroby přesvědčí svou kvalitou za atraktivním cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka20 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 1 m, černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 1 m, černá

Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (M) / XLR (F)Rozměr, délka1 mBarvaČernáVlastnosti2x 0,22 mm2 spirálové měděné stíněníkonektory: NEUTRIK NC3MXX/ NC3FXXVybaveníProfesionální mikrofonní kabel, ručně pájený95% + AL/PT fólie = 100% izolace proti kročejovému hlukuJe velmi flexibilní a svých výborných elektrických vlastností dosahuje pomocí těsného stáčení žil (fonetip.cz)

EXCELLENCE LOW skříňka KIS

EXCELLENCE LOW skříňka KIS

Plastové skříně řady EXCELLENCE vynikají příjemným designem, snadnou sestavitelností, širokou nabídkou variant a rukojeťmi, které jsou výborně přilnavé. Můžete je zabezpečit visacím zámkem, integrovat do nich úložné boxy a díky spojovacímu systému si vytvořit celou skříňovou sestavu. Jsou skvělým řešením do míst s rizikem záplav a navlhnutí. Skříně jednoduše vypláchnete a nemusíte se obávat rzi ani hniloby.​Nízká plastová skříň EXCELLENCE LOW obsahuje 2 poličky, z nichž každá unese 15 kg. Vznikají tak tři úložné prostory vhodné na skladování ručníků, oblečení, saponátů, ale i kancelářských a jiných potřeb. Díky možnosti zamknout skříň na visací zámeček se hodí i do společných prostor klubů, recepcí a učeben.​ posunutím polic si úložné prostory můžete přizpůsobit svým potřebám … (dekorhome.cz)

KRK KNS kabel 1.5m

KRK KNS kabel 1.5m

Sluchátkový kabel Kabel pro sluchátka KRK - rovný, délka 1,5m. (kytary.cz)

Mikrofonní kabel Cordial 7,5 m REAN XLR Female/XLR male XLR Female /…

Mikrofonní kabel Cordial 7,5 m REAN XLR Female/XLR male XLR Female / XLR male černá

Cordial CCM série má optimální poměr ceny a výkonu a je ideální pro živá vystoupení. REAN konektor zahrnuje čistotu a spolehlivost. Potěší vás i dlouhou životností. (conrad.cz)

Mikrofonní kabel Cordial 1,5 m REAN XLR Female/XLR male XLR Female /…

Mikrofonní kabel Cordial 1,5 m REAN XLR Female/XLR male XLR Female / XLR male černá

Cordial CCM série je ideální pro živá vystoupení. REAN konektor zahrnuje čistotu a spolehlivost. Potěší i dlouhou životností. (conrad.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 3 m,černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 3 m,černá

Symetrický mikrofonní kabel s XLR konektorem na obou stranách. Je vybaven konektory od výrobce Adam Hall a velmi kvalitní kabeláží. Kabel nabízí optimální vlastnosti vinutí i při malém průměru.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (F) / XLR (M)Rozměr, délka3 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, červená

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 10 m, červená

V Evropě vyrobený kabel Paccs nabízí perfektní kvalitu za příznivou cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka10 mBarvaČervená (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, modrá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 5 m, modrá

V Evropě vyrobený kabel Paccs nabízí perfektní kvalitu za příznivou cenu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR-Male/XLR-FemaleRozměr, délka5 mBarvaModrá (fonetip.cz)

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 6 m,černá

Xlr kabel, xlr(f)/xlr(m), 6 m,černá

Symetrický mikrofonní kabel s XLR konektorem na obou stranách. Je vybaven konektory od výrobce Adam Hall a velmi kvalitní kabeláží. Kabel nabízí optimální vlastnosti vinutí i při malém průměru.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (F) / XLR (M)Rozměr, délka6 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Redukce xlr (m) / xlr (m)

Redukce xlr (m) / xlr (m)

Adaptér pro spojení kabeluTechnické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)Dvojitý konektor XLR (M)/(M)Typ konektoru (příp. výstup)XLR zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)XLR zástrčkaVlastnostiDvojitý konektor XLR (M)/(M) (fonetip.cz)

Opticable scart profi 1.5m

Opticable scart profi 1.5m

Opticable SCART Profi 1.5M1) Konektory potažené 24 karátovým zlatem zaručují minimální ztratu signálu, studiová kvalita.2) Vylepšený povrch konektorů pro snadné propojení a nejlepší přenos signálu.3) Komfortní uchycení konektorů zaručující snadnou manipulaci a úchyt.4) Trvanlivý PVC přebal kabelu: Přidává flexibilitu, sílu a přitažlivost.5) Stíněný plášť z 99% m2d9 odstraňuje větčinu nízkofrekvenčních šumů a interferencí.6) Vnítřní stínění: folie ze 100% hliníku/mylaru pro odstranění vysokofrekvenčního šumu a interferencí.7) Vnitřní vodič: Digitální signál je doručován pomocí vysoce kvalitního měděného vodiče, 100% non-oxygen. (fonetip.cz)

Kabel 3xCINCH - 3xCINCH 1.5m

Kabel 3xCINCH - 3xCINCH  1.5m

Kabel 3xCINCH - 3xCINCH 1.5m (tipa.eu)

Xlr kabel sp37xlf/sp38xlm, xlr(f)/xlr(m), 10 m, černá

Xlr kabel sp37xlf/sp38xlm, xlr(f)/xlr(m), 10 m, černá

S kovovým konektorem. Kabel Paccs, vyrobený v Evropě, nabízí vysokou kvalitu.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR dutinka/XLR kolíkRozměr, délka10 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Cordial 5 m REAN XLR-F/XLR-M mikrofonní kabel černá XLR (F) / XLR (M)

Cordial 5 m REAN XLR-F/XLR-M mikrofonní kabel černá XLR (F) / XLR (M)

Mikrofonní kabel velmi dobré kvality pro použití na jevišti, ve studiu atd. (conrad.cz)

Mikrofonní kabel Cordial REAN XLR Female/XLR male 20 m XLR Female /…

Mikrofonní kabel Cordial REAN XLR Female/XLR male 20 m XLR Female / XLR male černá

Cordial CCM série má optimální poměr ceny a výkonu a je ideální pro živá vystoupení. REAN konektor zahrnuje čistotu a spolehlivost. Potěší vás i dlouhou životností. (conrad.cz)

Mikrofonní kabel Cordial 10 m REAN XLR-F/XLR-M černá XLR (F) / XLR (M)

Mikrofonní kabel Cordial 10 m REAN XLR-F/XLR-M černá XLR (F) / XLR (M)

Mikrofonní kabel velmi dobré kvality pro použití na jevišti, ve studiu atd. (conrad.cz)

AQ XLR-XLR 1m (XLR1)

AQ XLR-XLR 1m (XLR1)

Audio kabel pro profesionální použití, mechanicky odolnější, délka 1m Propojovací kabel značky AQ typu XLR-XLR je určen především pro profesionální použití a zajistí vždy ty nejlepší výsledky. Nabídne délku 1 metr a značnou mechanickou odolnost. Tento kabel vás zkrátka nikdy nezklame.  (alza.cz)

AQ XLR-XLR 2m (XLR2)

AQ XLR-XLR 2m (XLR2)

Audio kabel pro profesionální použití, mechanicky odolnější, délka 2m, černá Propojovací kabel značky AQ typu XLR-XLR je určen především pro profesionální použití a zajistí vždy ty nejlepší výsledky. Nabídne délku 2 metry a značnou mechanickou odolnost. Tento kabel vás zkrátka nikdy nezklame.  (alza.cz)

AQ XLR-XLR 5m (XLR5)

AQ XLR-XLR 5m (XLR5)

Audio kabel pro profesionální použití, mechanicky odolnější, délka 5m Propojovací kabel značky AQ typu XLR-XLR je určen především pro profesionální použití a zajistí vždy ty nejlepší výsledky. Nabídne délku 5 metrů a značnou mechanickou odolnost. Tento kabel vás zkrátka nikdy nezklame.  (alza.cz)

Xlr kabel sp37xlf/sp38xlm, xlr(f)/xlr(m), 5 m, černá

Xlr kabel sp37xlf/sp38xlm, xlr(f)/xlr(m), 5 m, černá

S kovovým konektorem.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR dutinka/XLR kolíkRozměr, délka5 mBarvaČerná (fonetip.cz)

Vivanco SCART kabel 1.5m

Vivanco SCART kabel 1.5m

1,5 metrový SCART kabel se hodí v případech, kdy potřebujete propojit například televizi s videorekordérem nebo staršími zařízeními, které nepodporují HD rozlišení. Tento kabel využívá 21 pinového rozhraní a je plně stíněný. To zajišťuje čistý přenos obrazu i zvuku. Kabel je dlouhý 1,5 metru, tudíž je vhodný pro propojení dvou zařízení, které jsou velmi blízko sebe, typicky třeba v jednom televizním stolku. Specifikace kabel SCART - SCART délka 1,5 m 21 pinové rozhraní plně stíněný (okay.cz)

XLR kabel SP37XLF/SP38XLM, XLR(F)/XLR(M), 5 m, černá

XLR kabel SP37XLF/SP38XLM, XLR(F)/XLR(M), 5 m, černá

S kovovým konektorem. (conrad.cz)

Inakustik Star 5m (00310505)

Inakustik Star 5m (00310505)

Audio kabel 3,5mm jack prodlužovací, pozlacené konektory, stíněný,   Pokud si chcete užít větší svobodu při pohybu se sluchátky, správnou volbou je prodloužení tímto kabelem. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star 3m (00310103)

Inakustik Star 3m (00310103)

Audio kabel 3,5mm jack propojovací, pozlacené konektory, stíněný   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star II 1,5m

Inakustik Star II 1,5m

Kvalitní optický kabel Inakustik Star II pro přenos digitálního zvuku AV zařízení. (smarty.cz)

Reloop Adaptor XLR M / XLR M

Reloop Adaptor XLR M / XLR M

Redukce Propojka XLR (samec) / XLR (samec) (kytary.cz)

EXCELLENCE HIGH skříňka KIS

EXCELLENCE HIGH skříňka KIS

Plastové skříně řady EXCELLENCE vynikají příjemným designem, snadnou sestavitelností, širokou nabídkou variant a rukojeťmi, které jsou výborně přilnavé. Můžete je zabezpečit visacím zámkem, integrovat do nich úložné boxy a díky spojovacímu systému si vytvořit celou skříňovou sestavu. Jsou skvělým řešením do míst s rizikem záplav a navlhnutí. Skříně jednoduše vypláchnete a nemusíte se obávat rzi ani hniloby.​ Tato skříň se skvěle hodí do interiéru domu či bytu pro uložení oblečení, ložního prádla, ale i saponátů a mnohých dalších materiálů. posunutím polic si prostor můžete přizpůsobit svým potřebám skříň stojí na zvednutých nohách, snadno tak pod ní zametete nenáročná na údržbu, nerezaví, nehnije spojovací systém pro vytvoření skříňové sestavy 4 nastavitelné police, každá unese 15… (dekorhome.cz)

Redukce xlr (f) / mini xlr (m)

Redukce xlr (f) / mini xlr (m)

Adaptér pro spojení kabeluTechnické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)XLR (F) / mini XLR (M)Typ konektoru (příp. výstup)Mini XLR zástrčkaTyp konektoru (příp. vstup)XLR zásuvkaVlastnostiXLR (F) / mini XLR (M) (fonetip.cz)

Reloop Adaptor XLR F / XLR F

Reloop Adaptor XLR F / XLR F

Redukce Propojka XLR (samice) / XLR (samice) (kytary.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít