Immax neo lite smart zavlažovací systém wifi (07508l)

Produkt Immax neo lite smart zavlažovací systém wifi (07508l) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Immax neo lite smart zavlažovací systém wifi (07508l) upraviť a produkt hľadať znova.

Immax NEO LITE Smart zavlažovací systém WiFi (07508L)

Immax NEO LITE Smart zavlažovací systém WiFi (07508L)
Detail

Chytrý zavlažovač na hadici, zavlažovač Nejlepší pomocník pro vaši zahradu, se kterým bude každodenní rutina mnohem jednodušší. Chytrý zavlažovací systém Immax Neo, s možností připojení k domácí WiFi síti, je velice praktický a rychle se tak stane součástí vašeho domova. Automatizovaný systém Immax Neo Lite se skládá z vnitřní a vnější jednotky, ty spolu komunikují pomocí RF signálu na frekvenci 433 MHz ve vzdálenosti až 100 m. Venkovní část, která je napájena pomocí čtyř AA baterií, vydrží v provozu 10 až 12 měsíců. Pomocí aplikace Immax Neo Pro lze nastavit scénáře, kdy přesně spustit zavlažování nebo dokonce jemné mlžení, doba zalévání je 1 - 60 minut a průtok vody 5 - 35 litrů za minutu. Vhod přijde určitě také sledování dlouhodobé spotřeby vody. K jedné hlavní stanici systému Immax Neo lze připojit až 4 ventily nebo senzory, v kombinaci například s půdním senzorem tak můžete nechat celou zahradu zcela na chytré automatizaci. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart zavlažovací systém WiFi (07508L) , Immax neo lite smart zavlažovací systém wifi (07508l)

Smart zavlažovací systém IMMAX NEO 07508L WiFi Tuya

Smart zavlažovací systém IMMAX NEO 07508L WiFi Tuya
Detail

NakupteSmart zavlažovací systém IMMAX NEO 07508L WiFi Tuyaz kategorieDům a zahrada > Domácnost > SMART chytrá domácnost > SMART chytré ovládací a řídicí jednotkyza1549.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Smart zavlažovací systém IMMAX NEO 07508L WiFi Tuya , Immax neo lite smart zavlažovací systém + čidlo půdní vlhkosti, wifi (07510l)

Immax NEO LITE Smart zavlažovací systém + čidlo půdní vlhkosti, WiFi (07510L)

Immax NEO LITE Smart zavlažovací systém + čidlo půdní vlhkosti, WiFi (07510L)
Detail

Sada na zavlažování - vnitřní a vnější jednotka,WiFi připojení, funkce detekce spotřeby vody, sledování stavu, režim zavlažování a režim mlžení, materiál ABS / nerezová ocel, průtok 5 - 35 l/min, doba zalévání 1 - 60 minut, komunikace s venkovní jednotkou přes RF signál 433 MHz na vzdálenost až 100 m, stupeň krytí venkovní jednotky IP54, napájení 4× AA baterie (výdrž 10 - 12 měsíců), ovládání pomocí mobilní aplikace, rozměr vnitřní jednotky 59 × 64 × 125 mm, rozměr venkovní jednotky 102 × 45 × 154 mm + čidlo půdní vlhkosti světlo pro každéhoImmax NEO LITE Smart zavlažovací systémNejlepší pomocník pro vaši zahradu, se kterým bude každodenní rutina mnohem jednodušší. Chytrý zavlažovací systém Immax Neo, s možností připojení k domácí WiFi síti, je velice praktický a rychle se tak stane součástí vašeho domova. Automatizovaný systém Immax Neo Lite se skládá z vnitřní a vnější jednotky a kompatibilního čidla půdní vlhkosti, ty spolu komunikují pomocí RF signálu na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart zavlažovací systém + čidlo půdní vlhkosti, WiFi (07510L) , Immax neo lite smart vnitřní zásuvka, wifi (07715l)

Smart zavlažovací systém IMMAX NEO 07510L WiFi Tuya

Smart zavlažovací systém IMMAX NEO 07510L WiFi Tuya
Detail

NakupteSmart zavlažovací systém IMMAX NEO 07510L WiFi Tuyaz kategorieDům a zahrada > Domácnost > SMART chytrá domácnost > SMART chytré ovládací a řídicí jednotkyza2299.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Smart zavlažovací systém IMMAX NEO 07510L WiFi Tuya , Immax neo lite smart vypínač / switch 16a, wifi (07731l)

Smart zavlažovací systém IMMAX NEO 07514L WiFi Tuya

Smart zavlažovací systém IMMAX NEO 07514L WiFi Tuya
Detail

NakupteSmart zavlažovací systém IMMAX NEO 07514L WiFi Tuyaz kategorieDům a zahrada > Domácnost > SMART chytrá domácnost > SMART chytré ovládací a řídicí jednotkyza2299.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Smart zavlažovací systém IMMAX NEO 07514L WiFi Tuya , Immax neo lite smart vnitřní dvojzásuvka, 16a, wifi (07751l)

IMMAX NEO LITE Smart vnitřní zásuvka, WiFi

IMMAX NEO LITE Smart vnitřní zásuvka, WiFi
Detail

IMMAX NEO LITE Smart vnitřní zásuvka Chytrá Wi-Fi zásuvka je navržena k ovládání elektrických spotřebičů odkudkoliv přes internet. Můžete tak automatizovat zapínání spotřebičů či sledovat spotřebu energie. Zásuvku lze ovládat skrze bezplatnou aplikaci, která podporuje hlasové ovládání pomocí Google Assistant a Amazon Alexa. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Počet zástrček: 1 Wi-Fi standard: 802.11b/g/n Napájecí napětí: 230 V / 16 A Hlasová podpora: Google Assistant, Amazon Alexa Rozměry: 71 x 45 x 45 mm Barva: šedá - bílá TuyaSmart: Aplikace pro Android Aplikace pro iOS (patro.cz)

Podobné produkty ako IMMAX NEO LITE Smart vnitřní zásuvka, WiFi , Immax neo lite smart venkovní vypínač 16a, ip68, wifi (07746l)

Immax NEO LITE Smart vnitřní zásuvka, WiFi (07715L)

Immax NEO LITE Smart vnitřní zásuvka, WiFi (07715L)
Detail

Chytrá zásuvka ovládaná přes Wifi, funguje samostatně, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky a Lidl Home, ovládání: digitální a hlasové, female konektory: 1× zásuvka typu E/F, měření spotřeby energie, aplikace v angličtině a v češtině pro Android a iOS, světlo pro každéhoImmax NEO LITE Smart vnitřní zásuvkaMějte všechna vaše zařízení, připojená do chytré zásuvky Immax, zcela pod kontrolou. Nejenže lze sledovat odběr energie, aktuální příkon i napětí, ale můžete si nastavit časovač zapnutí/vypnutí a obecně ovládat připojená zařízená na dálku. To využijete například při péči o zázemí akvária, spuštění filtrace bazénu nebo vířivky i spuštění sezónního dekorativního osvětlení a podobně. Jednoduché ovládání je zajištěno prostřednictvím WiFi připojení a vychytané aplikace Immax NEO PRO, která je kompatibilní s iOS, Android, s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a dále se systémy TUYA, SmartThings,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart vnitřní zásuvka, WiFi (07715L) , Immax neo lite smart security venkovní kamera na baterie, wifi (07727l)

Immax NEO LITE Smart Video zvonek, WiFi, stříbrný (07728L)

Immax NEO LITE Smart Video zvonek, WiFi, stříbrný (07728L)
Detail

Videozvonek - připojení přes WiFi 2,4 GHz, zabudovaný mikrofon, senzor pohybu, reproduktor, noční vidění, rozlišení kamery 1920 × 1200 px, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya a Lidl Home, bateriové napájení světlo pro každéhoImmax NEO LITE Smart VideoPořiďte si inteligentní WiFi video zvonek Immax a mějte dokonalý přehled o tom, co se děje za vašimi dveřmi, nebo kdo k vám jde na návštěvu. Videozvonek Immax NEO LITE Smart Video oplývá 2Mpx senzorem poskytující Full HD rozlišení (1920 × 1200 px) a úhel záběru dosahuje 140°. Oceníte přítomnost PIR detekce pohybu se zasláním notifikační zprávy do vašeho mobilního zařízení. Benefitem je rovněž infračervené noční vidění, možnost obousměrné komunikace, kompenzace protisvětla a baterie s vysokou kapacitou 6700 mAh, kterou nabijete pomocí micro USB 5V 1A nebo lze využít přímé napájení adaptérem 12V - 24V AC. Na výběr budete mít ze 4 melodií vyzvánění.Další videa o Immax NEO naleznete v záložce... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart Video zvonek, WiFi, stříbrný (07728L) , Immax neo lite smart ovládání garážových vrat a automatických bran, wifi (07706l)

Immax NEO LITE Smart vypínač / switch 16A, WiFi (07731L)

Immax NEO LITE Smart vypínač / switch 16A, WiFi (07731L)
Detail

Vypínač pro ovládání domácnosti, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky a Lidl Home, napájení: Ze sítě, připojení: WiFi 2,4 GHz, funguje Android a iOS, aplikace v češtině a v angličtině Pro případy, kdy jste mimo domov a potřebujete vypnout, zapnout nebo zjistit stav vašich elektrických zařízení, zde máme připraven vypínač Immax NEO LITE Smart. S tímto vypínačem budete mít domácnost pod kontrolou s možností ovládat ji vzdáleně. Vypínač Immax NEO LITE Smart propojíte s mobilní aplikací Immax NEO PRO a získáte možnost ovládání spotřebičů přes Wi-Fi. Aplikace je připravena ve 46 jazycích včetně češtiny. K ovládání zařízení komunikující přes Wi-Fi není zapotřebí centrální jednotka. Zibbee zařízení vyžadují Immax NEO BRIDGE PRO. Ovládejte také světla, topení, klimatizaci, zásuvky, kamery venkovní i vnitřní, videozvonek nebo další zabezpečovací systém přes jednu společnou aplikaci. Klíčové vlastnosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart vypínač / switch 16A, WiFi (07731L) , Immax neo lite smart sada 3x vnitřní zásuvka, wifi, 16a, 3680w (07715c)

Immax NEO LITE Smart vnitřní dvojzásuvka, 16A, WiFi (07751L)

Immax NEO LITE Smart vnitřní dvojzásuvka, 16A, WiFi (07751L)
Detail

Chytrá zásuvka ovládaná přes Wifi, funguje samostatně, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky a Lidl Home, ovládání: na dálkové ovládání, male konektory: 1× vidlice typu E, female konektory: 2× zásuvka typu F, měření spotřeby energie, aplikace v angličtině, v češtině a v němčině pro Android a iOS, světlo pro každéhoImmax NEO LITE Smart vnitřní 2zásuvkaMějte všechna vaše zařízení, připojená do chytré 2zásuvky Immax, zcela pod kontrolou. Nejenže lze sledovat odběr energie, aktuální příkon i napětí, ale můžete si nastavit časovač zapnutí/vypnutí a obecně ovládat připojená zařízená na dálku. To využijete například při péči o zázemí akvária, spuštění filtrace bazénu nebo vířivky i spuštění sezónního dekorativního osvětlení a podobně. Jednoduché ovládání je zajištěno prostřednictvím WiFi připojení a vychytané aplikace Immax NEO PRO, která je kompatibilní s iOS, Android, s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart vnitřní dvojzásuvka, 16A, WiFi (07751L) , Immax neo smart vypínač 2-tlačítkový wifi, 230v (07513l)

Immax NEO LITE Smart vnitřní zásuvka EU, WiFi, 3680W (07737L)

Immax NEO LITE Smart vnitřní zásuvka EU, WiFi, 3680W (07737L)
Detail

Chytrá zásuvka ovládaná přes Wifi, funguje samostatně, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky a Lidl Home, ovládání: digitální a hlasové, male konektory: 1× vidlice typu E/F, female konektory: 1× zásuvka typu F, měření spotřeby energie, aplikace v angličtině, v češtině, v němčině, ve slovenštině, v maďarštině, v polštině, v japonštině, v rumunštině, ve francouzštině, v holandštině, ve španělštině a v italštině pro Android a iOS, IP20 světlo pro každéhoImmax NEO LITE Smart vnitřní zásuvkaMějte všechna vaše zařízení, připojená do chytré zásuvky Immax, zcela pod kontrolou. Nejenže lze sledovat odběr energie, aktuální příkon i napětí, ale můžete si nastavit časovač zapnutí/vypnutí a obecně ovládat připojená zařízená na dálku. To využijete například při péči o zázemí akvária, spuštění filtrace bazénu nebo vířivky i spuštění sezónního dekorativního osvětlení a podobně. Jednoduché ovládání je zajištěno prostřednictvím WiFi připojení a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart vnitřní zásuvka EU, WiFi, 3680W (07737L) , Immax neo lite smart venkovní dekorační světelný řetěz 15m, tuya wifi, ip65 (07900l)

Immax NEO LITE Smart venkovní vypínač 16A, IP68, WiFi (07746L)

Immax NEO LITE Smart venkovní vypínač 16A, IP68, WiFi (07746L)
Detail

Smart Switch - Smart Kontroler Outdoor, TUYA, IP68, 16A, WiFi, aplikace Immax NEO PRO v češtině a dalších 60 jazycích kompatibilní s iOS, Android, s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a dále se systémy TUYA, LIDL světlo pro každéhoImmax NEO LITE Smart venkovní vypínačVypínač Immax NEO Smart je chytrý doplněk v odolnějším provedení se stupněm krytí IP68. Je tak ideální pro venkovní použití. Prostřednictvím aplikace Immax NEO PRO můžete vytvářet inteligentní scény nebo časové plány osvětlení a dalších zařízení. Samozřejmostí je kompatibilita s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a Tuya.Další videa o Immax NEO naleznete v záložce Foto a video.Immax NEO LITE Smart venkovní vypínačProstřednictvím chytrého vypínače budete mít možnost kontrolovat a vypínat/zapínat připojená zařízeníBezdrátový dosah až 30 m při přímé viditelnosti, 10 m v zastavěném prostoruAplikace Immax NEO PROPomocí mobilní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart venkovní vypínač 16A, IP68, WiFi (07746L) , Immax neo lite smart security venkovní, sun, wifi, solární, hd, pir, bílá (07753l)

Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera na baterie, WiFi (07727L)

Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera na baterie, WiFi (07727L)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, digitální zoom, detekce pohybu, cloud platforma, odpojení od sítě a obousměrný zvuk, napájení bateriemi, s rozlišením 1920 × 1200 px, zorný úhel 100 °, noční vidění s max. dosvitem 20 m, slot pro MicroSD kartu max. 128000 MB, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya a Lidl Home, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině světlo pro každéhoKamera Immax NEO LITE Smart Security ElegantSvěřte dohled nad okolím vašeho domova drobné a elegantní kameře Immax NEO LITE Smart Security Elegant. Ta pracuje přes WiFi, takže si můžete kdykoliv prohlédnout, jak to v okolí vašeho domova vypadá, nebo pořídit fotografii. Kamera je opatřena mikrofonem i reproduktorem pro zajištění obousměrné komunikace. V případě detekce pohybu vám bude na mobilní telefon zasláno oznámení o aktivitě. Immax NEO LITE Smart Security Elegant se vyznačuje kvalitou pořízených záznamů. Pro správné fungování kamery... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera na baterie, WiFi (07727L) , Immax neo lite smart vánoční led osvětlení - řetěz 16m, rgb, wifi, tuya (07736l)

Immax NEO LITE Smart Ovládání garážových vrat a automatických bran, WiFi (07706L)

Immax NEO LITE Smart Ovládání garážových vrat a automatických bran, WiFi (07706L)
Detail

Smart modul TUYA, WiFi, napájení DC5V 2A, aplikace Immax NEO PRO v češtině a dalších 60 jazycích kompatibilní s iOS, Android, s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a dále se systémy TUYA, LIDL, IFTTT světlo pro každéhoImmax NEO LITE Smart Ovládání garážových vrat a automatických branS pohonem vrat Immax NEO LITE Smart můžete z dálky ovládat garážová, pojezdová a automatická vrata. Propojení s Immax NEO funguje skrze WiFi 2,4 GHz a pracovní teplota zařízení je 85 % RH. S pracovní teplotou od -10 do 50 stupňů můžete bez problémů ovládat svá vrata s Immax NEO LITE Smart téměř kdykoliv. Tento bezdrátový otevírač je zároveň kompatibilní se všemi pohony umožňující zapojení ovládacího tlačítka typu "NO" (normally open = normálně rozpojeno), navíc je možnost jej použít i pro ovládání pojezdových bran s kontrolou stavu otevření či zavření. Pomocí aplikace Immax NEO PRO můžete rovněž ovládat i ostatní prvky chytré domácnosti.Další... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart Ovládání garážových vrat a automatických bran, WiFi (07706L) , Immax neo lite smart ir ovladač se senzory teploty a vlhkosti, wifi (07730l)

Immax NEO LITE Smart sada 3x vnitřní zásuvka, WiFi, 16A, 3680W (07715C)

Immax NEO LITE Smart sada 3x vnitřní zásuvka, WiFi, 16A, 3680W (07715C)
Detail

Chytrá zásuvka ovládaná přes Wifi, funguje samostatně, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky a Lidl Home, ovládání: na dálkové ovládání, male konektory: 1× vidlice typu E, měření spotřeby energie, LED indikace, aplikace v angličtině, v češtině, v němčině, ve slovenštině, v maďarštině, v polštině, v japonštině, v rumunštině, ve francouzštině, v holandštině, ve španělštině a v italštině pro Android a iOS, Budete svůj dům přestavovat na chytrou domácnost nebo jenom chcete přeměnit běžné spotřebiče na chytré? Pokud ano, tak byste měli zkusit chytrou zásuvku IMMAX. Díky tomuto chytrému zařízení budete moci zapojené spotřebiče vypínat a zapínat na dálku. Má systém, který je otevřený, což znamená, že zvládá nejrozšířenější komunikační standardy. Kromě ovládání spotřebičů umí měřit energii jednotlivých spotřebičů. Immax NEO LITE Smart sada 3x vnitřní zásuvka, WiFi, 16A, 3680W zvládá fungovat samostatně bez nutnosti připojení k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart sada 3x vnitřní zásuvka, WiFi, 16A, 3680W (07715C) , Immax neo lite ancora smart stropní svítidlo 45cm, 36w tuya wifi (07156-45)

Immax NEO LITE Smart vánoční LED strom, 180cm, RGB, WiFi, TUYA (07750L)

Immax NEO LITE Smart vánoční LED strom, 180cm, RGB, WiFi, TUYA (07750L)
Detail

Vánoční stromek svíticí, venkovní a vnitřní použití, vysoký 180 cm, do sítě, napětí 230 V, stupeň krytí IP44, stmívatelnost, mobilní aplikace a hlasové ovládání světlo pro každéhoImmax NEO LITE Smart vánoční LED stromChytrý dekorativní stromeček IMMAX NEO LITE je obtěžkán velkým množstvím LED baněk v příjemných pastelových barvách. Vybrat si můžete svícení v široké škále rozmanitých barev a vytvořit si nezapomenutelnou atmosféru u vás doma, na terase nebo na zahradě. Chytrý LED stromek v dekoru břízy je vyroben z odolného materiály, kterému neuškodí povětrnostní vlivy ani UV záření. Osvětlení se jednoduše ovládá pomocí aplikace Immax NEO PRO, kterou si stačí stáhnout do svého chytrého zařízení s operačním systémem iOS či Android. Prostřednictvím aplikace můžete následně měnit barvy, nebo využít jeden z 12 přednastavených světelných módů, stmívat osvětlení nebo nastavit časovač. Kompatibilní je přitom s Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant i Tuya. Balení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart vánoční LED strom, 180cm, RGB, WiFi, TUYA (07750L) , Immax neo lite smart led žárovka gu10 6w barevná a bílá wifi (07724l)

Immax NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 16m, RGB, WiFi, TUYA (07736L)

Immax NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 16m, RGB, WiFi, TUYA (07736L)
Detail

Světelný řetěz - chytrý, délka 16 m, 160× LED, venkovní a vnitřní použití, IP44, časovač, napájení do sítě, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky a Lidl Home světlo pro každéhoImmax NEO LITE SmartVánoce se kvapem blíží tak neváhejte a pořiďte si tematické osvětlení v podobě LED pásků NEO LITE Smart od společnosti Immax. Prostřednictvím chytré aplikace pro iOS i Android můžete jednoduše měnit barvu i jas osvětlení dle vaší nálady. Immax NEO LITE Smart je koncipován tak, abyste jej mohli použít v interiéru i exteriéru. Řetěz sestává ze 160 LED diod s životností až 25 000 hodin. Délka LED řetězu je 16 metrů, takže jej snadno naaranžujete dle vašich potřeb.Další videa o Immax NEO naleznete v záložce Foto a video.Proč LED řetěz Immax NEO LITE SmartLED RGB řetěz pro vnitřní i venkovní použitíDostačující délka 16 metrů postačí k naaranžování dle vašich představŘetěz je složen ze 160 LED diodSoučástí balení dálkové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 16m, RGB, WiFi, TUYA (07736L) , Immax neo lite smart digitální led pásek 5m, rgb, wifi, tuya, music, ip65 (07734l)

Immax NEO LITE Smart IR ovladač se senzory teploty a vlhkosti, WiFi (07730L)

Immax NEO LITE Smart IR ovladač se senzory teploty a vlhkosti, WiFi (07730L)
Detail

Bezdrátový ovladač chytrý IR, TUYA, WiFi, vzdálené ovládání všech zařízení, které jsou běžně ovládána dálkovým ovladačem s IR portem, vzdálené ovládání, automatizace, měří teplotu a vlhkost, aplikace Immax NEO PRO v češtině a dalších 60 jazycích kompatibilní s iOS, Android, s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a dále se systémy TUYA, LIDL světlo pro každéhoImmax NEO LITE Smart IRInfračervený dálkový ovladač Immax NEO Lite Smart IR dokáže monitorovat a ovládat odkudkoliv a kdykoliv pomocí telefonu vaše domácí spotřebiče, které podporují přenos pomocí infračerveného signálu. Lze ho použít například na televize, TV boxy, DVD přehrávače, klimatizace, ventilátory a další zařízení. Jednoduše přidáte ovládaná zařízení do aplikace Immax NEO PRO v telefonu a nahradíte všechny dálkové ovladače s IR portem. V aplikaci lze také nastavit automatizaci propojení s teplotním nebo pohybovým čidlem. Dálkový ovladač Immax NEO Lite Smart IR je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart IR ovladač se senzory teploty a vlhkosti, WiFi (07730L) , Immax neo lite smart žárovka led e27 11w barevná a bílá, stmívatelná, wifi (07733l)

Immax NEO LITE SMART LED žárovka GU10 6W barevná a bílá WiFi (07724L)

Immax NEO LITE SMART LED žárovka GU10 6W barevná a bílá WiFi (07724L)
Detail

LED žárovka - chytrá, patice GU10, příkon 6 W, 230 V, světelný tok 350 lm, nastavitelná barevná teplota světla (2700-6500 K), průměr 50 mm, WiFi 2,4 GHz a Bluetooth, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky, Lidl Home, aplikace v angličtině a češtině, životnost 25000 h, energetický štítek G, 1 kus v balení světlo pro každéhoImmax NEO LITE SmartSmart žárovka Immax NEO LITE zajistí perfektní osvětlení vaší domácnosti. Nabízí barevnou teplotu 2700-6500 K a světelný tok 350 lumenů. Funguje na spolehlivé bezdrátové komunikaci přes Wi-Fi a je kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa i Google Assistant, díky čemuž ji lze pohodlně ovládat i hlasem. Žárovka umožňuje nastavení barvy i jasu světla, výsledné světlo si tak můžete maximálně přizpůsobit podle potřeby. Její průměrná životnost je 25 000 hodin a úhel světelného paprsku 120°. Tělo žárovky je vyrobeno z plastu a opatřená je paticí GU10. Odpovídá přitom klasické 25W žárovce. Smart... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE SMART LED žárovka GU10 6W barevná a bílá WiFi (07724L) , Immax neo smart sada 3x vypínač 1-tlačítkový wifi, 230v (07512c)

Immax NEO LITE Smart Security venkovní, SUN, WiFi, solární, HD, PIR, bílá (07753L)

Immax NEO LITE Smart Security venkovní, SUN, WiFi, solární, HD, PIR, bílá (07753L)
Detail

IP kamera venkovní, digitální zoom, detekce pohybu, PIR senzor, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor, cloud platforma a LED reflektor, napájení bateriemi, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 95 °, rotace, noční vidění s max. dosvitem 30 m, slot pro MicroSD kartu max. 128000 MB, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa a Tuya, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině světlo pro každéhoKamera Immax NEO LITE Smart SUN WiFiSvěřte dohled nad okolím vašeho domova drobné a elegantní solární kameře Immax NEO LITE Smart SUN. Ta pracuje přes WiFi připojení, takže si můžete kdykoliv prohlédnout, jak to v okolí vašeho domova vypadá, nebo pořídit fotografii. Kamera je opatřena mikrofonem i reproduktorem pro zajištění obousměrné komunikace. V případě detekce pohybu vám bude na mobilní telefon zasláno oznámení o aktivitě. Immax NEO LITE Smart SUN se vyznačuje kvalitou pořízených záznamů a zorným úhlem 95° s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart Security venkovní, SUN, WiFi, solární, HD, PIR, bílá (07753L) , Immax neo smart sada 3x vypínač 2-tlačítkový wifi, 230v (07513c)

Immax NEO LITE Smart venkovní dekorační světelný řetěz 15m, Tuya WiFi, IP65 (07900L)

Immax NEO LITE Smart venkovní dekorační světelný řetěz 15m, Tuya WiFi, IP65 (07900L)
Detail

Dekorativní osvětlení světlo pro každéhoImmax NEO LITE Smart světelný řetězDekorační světelný řetěz Immax NEO LITE Smart je vhodný k osvětlení venkovních teras, pergol i zahrad. Jednoduše se ovládá pomocí aplikace Immax NEO PRO, kterou si stačí stáhnout do svého chytrého zařízení s operačním systémem iOS či Android. Prostřednictvím aplikace můžete následně měnit jas i barvu řetězu přesně podle potřeby či nálady. Díky funkci RGB nabízí více jak 16 milionů barev při teplotě chromatičnosti 2700, 4000 či 6500 K. Řetěz disponuje délkou 15 m a krytím IP65. Kompatibilní je přitom s Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant i Tuya. Balení obsahuje také dálkové ovládání, pomocí něhož lze řetěz rovněž ovládat. Dekorační světelný řetěz Immax NEO LITE Smart obohatí každý večírek a párty.Proč řetěz Immax NEO LITE Smart Dekorační světelný řetěz vhodný k osvětlení venkovních teras, pergol i zahradJednoduše se ovládá pomocí aplikace Immax NEO PROAplikace je dostupná pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart venkovní dekorační světelný řetěz 15m, Tuya WiFi, IP65 (07900L) , Immax neo lite smart led žárovka e14 6w barevná a bílá wifi set 3ks (07716c)

Immax NEO LITE Smart digitální LED pásek 5m, RGB, WiFi, TUYA, MUSIC, IP65 (07734L)

Immax NEO LITE Smart digitální LED pásek 5m, RGB, WiFi, TUYA, MUSIC, IP65 (07734L)
Detail

LED pásek - chytrý, 500 cm, stmívatelný, s dálkovým ovládáním, 120 LED, nastavitelná barva světla, napájení ze sítě, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky a Lidl Home, podporované OS: Android a iOS, mobilní aplikace v češtině, energetický štítek G, jeden kus v balení světlo pro každéhoImmax NEO LITE SmartVyšperkujte interiér i exteriér vaší domácnosti stylovým RGB LED páskem, který nabízí rozmanité způsoby využití, a to hlavně díky voděodolnosti IP65. Pásek Immax NEO LITE Smart je vyroben z kombinace plastu a pryže a obsahuje celkem 120 diod. LED pásek umožňuje nastavení barvy i jasu světla, výsledné světlo si tak můžete maximálně přizpůsobit podle potřeby. Pásek je dlouhý 5 metrů, napájí se přímo ze sítě a sestává z 20 samostatně řiditelných 25centimetrových sekcí, přičemž každý z nich obsahuje 6 diod. LED pásek Immax dokonce umí reagovat na přehrávanou hudbu. Ovládat jej můžete i přes aplikaci Immax NEO PRO... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart digitální LED pásek 5m, RGB, WiFi, TUYA, MUSIC, IP65 (07734L) , Immax neo lite fresco smart stropní svítidlo s ventilátorem 18w, 1500lm, wifi,tuya (07141-w)

Immax NEO LITE Smart žárovka LED E27 11W barevná a bílá, stmívatelná, WiFi (07733L)

Immax NEO LITE Smart žárovka LED E27 11W barevná a bílá, stmívatelná, WiFi (07733L)
Detail

LED žárovka - chytrá, patice E27, příkon 11 W, 230 V, světelný tok 1055 lm, nastavitelná barevná teplota světla (2700-6500 K), průměr 60 mm, WiFi 2,4 GHz, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky, Lidl Home, aplikace v angličtině a češtině, životnost 25000 h, energetický štítek F, 1 kus v balení světlo pro každéhoImmax NEO LITE SmartSmart žárovka Immax NEO LITE zajistí perfektní osvětlení vaší domácnosti. Nabízí barevnou teplotu 2700-6500 K a světelný tok 1055 lumenů. Funguje na spolehlivé bezdrátové komunikaci přes Wi-Fi a je kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa i Google Assistant, díky čemuž ji lze pohodlně ovládat i hlasem. Žárovka umožňuje nastavení barvy i jasu světla, výsledné světlo si tak můžete maximálně přizpůsobit podle potřeby. Její průměrná životnost je 25 000 hodin a úhel světelného paprsku 240°. Tělo žárovky je vyrobeno z plastu a opatřená je paticí E27. Odpovídá přitom klasické 75W žárovce. Smart žárovka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart žárovka LED E27 11W barevná a bílá, stmívatelná, WiFi (07733L) , Immax neo lite smart pásek led 5m, rgb, cct, barevný, stmívatelný, wifi ip67, outdoor (07725l)

Immax NEO LITE SMART LED žárovka GU10 6W barevná a bílá WiFi set 3ks (07724C)

Immax NEO LITE SMART LED žárovka GU10 6W barevná a bílá WiFi set 3ks (07724C)
Detail

LED žárovka - chytrá, patice GU10, příkon 6 W, 230 V, světelný tok 350 lm, nastavitelná barevná teplota světla (2700-6500 K), průměr 50 mm, WiFi 2,4 GHz a Bluetooth, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky, Lidl Home, aplikace v angličtině a češtině, životnost 25000 h, energetický štítek G, 3 kusy v balení LED žárovka IMMAX je určena pro světelné zdroje s označením patice GU10 a napájecím napětím o hodnotě 230 V. Zcela jistě vás potěší, že se tato žárovka může prokázat třídou spotřeby G, která vám pomůže snížit náklady na elektřinu proti obyčejným žárovkám. A to nesmíme opomenout její příkon 6 W a životnost atakující hranici 25000 h, což je už opravdu dlouho. Patří mezi stmívatelné žárovky, můžete si tedy přizpůsobit světlo podle potřeby. Jedná se také o SMART výrobek, který nabízí všechny moderní funkce. Tato žárovka podporuje možnost připojení skrze WiFi 2,4 GHz a Bluetooth. Podporované operační systémy jsou Android a iOS.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE SMART LED žárovka GU10 6W barevná a bílá WiFi set 3ks (07724C) , Immax neo lite smart security venkovní kamera 355°, p/t, hd 2mp,wifi,onvif (07729l)

Immax NEO LITE SMART LED žárovka E14 6W barevná a bílá WiFi set 3ks (07716C)

Immax NEO LITE SMART LED žárovka E14 6W barevná a bílá WiFi set 3ks (07716C)
Detail

LED žárovka - chytrá, patice E14, příkon 6 W, 230 V, nastavitelná barevná teplota světla (2700-6500 K), průměr 37 mm, WiFi 2,4 GHz a Bluetooth, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky, Lidl Home, aplikace v angličtině a češtině, životnost 25000 h, energetický štítek F, 3 kusy v balení LED žárovka IMMAX je určena pro světla s paticí E14 a napětím o hodnotě 230 V. Vaši kapsu jistě potěší, že tato žárovka disponuje třídou spotřeby F, funguje tedy za výrazně přijatelnějších finančních podmínek ve srovnání s klasickými žárovkami. A to nesmíme zapomenout zejména na její příkon 6 W a životnost dostatečných 25000 h, se kterou se svícení bezpochyby vyplatí. Patří mezi stmívatelné žárovky, můžete si tedy přizpůsobit výsledné světlo. Jde rovněž o SMART výrobek, který vám nabídne všechny moderní funkce. Tato žárovka podporuje možnost připojení skrze WiFi 2,4 GHz a Bluetooth. Spolupracuje s operačními systémy Android a iOS. Chladná varianta... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE SMART LED žárovka E14 6W barevná a bílá WiFi set 3ks (07716C) , Immax neo lite vento smart stropní svítidlo s ventilátorem 26w, 2080lm, wifi, tuya (07142-w)

Immax NEO LITE Smart Atmosphere lamp 3W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi (07739L)

Immax NEO LITE Smart Atmosphere lamp 3W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi (07739L)
Detail

LED světlo - chytré, stmívatelné, příkon 3 W, světelný tok 230 lm, nastavitelná teplota světla, (2700-6500K) ovládání pomocí aplikace v češtině, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Siri zkratky, k využití všech funkcí je nutný bridge, materiál: plast, max. výška 9,5 cm, šířka 11,6 cm, IP20 světlo pro každéhoImmax NEO LITE Smart Atmosphere lampPořiďte si k vám domů stylové dekorativní lampy Immax NEO LITE Smart Atmosphere lamp a vytvořte si útulnou atmosféru přesně podle vašich představ. Lampu snadno spárujete s vaším telefonem pomocí WiFi sítě 2,4 GHz a následně si můžete užívat všech výhod chytrého osvětlení. V aplikaci upravíte barvu i intenzitu svícení, vytvoříte si vlastní scénáře a mnoho dalšího. Aplikace Immax NEO PRO je kompatibilní s iOS, Android a s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a dále se systémy TUYA, LIDL.Další videa o Immax NEO naleznete v záložce Foto a video.Není vyplněn Alternativní text... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart Atmosphere lamp 3W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi (07739L) , Immax neo lite smart atmosphere lamp 3w rgb+cct barevná a bílá, stmívatelná, wifi (07739l)

Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera 355°, P/T, HD 2MP,WiFi,ONVIF (07729L)

Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera 355°, P/T, HD 2MP,WiFi,ONVIF (07729L)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, digitální zoom, detekce pohybu, sledování pohybu (Auto tracking), ONVIF, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor, záznam zvuku, hlasový intercom, cloud platforma, odpojení od sítě, obousměrný zvuk, celodenní nahrávání, mobilní notifikace a zóny aktivity, napájení ze sítě, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 360 °, rotace, noční vidění s max. dosvitem 10 m, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya a Lidl Home, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině, vestavěná paměť o kapacitě 16 GB, adaptér je součástí balení světlo pro každéhoKamera Immax NEO LITE Smart EYESvěřte dohled nad okolím vašeho domova drobné a elegantní kameře Immax NEO LITE Smart EYE. Ta pracuje přes WiFi, takže si můžete kdykoliv prohlédnout, jak to v okolí vašeho domova vypadá, nebo pořídit fotografii. Kamera je opatřena mikrofonem i reproduktorem pro zajištění obousměrné komunikace. V případě detekce... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera 355°, P/T, HD 2MP,WiFi,ONVIF (07729L) , Immax neo lite cube smart led nástěnné, venkovní svítidlo, 15w,rgb+cct,tuya wifi (07901l)

Immax NEO LITE Smart pásek LED 5m, RGB, CCT, barevný, stmívatelný, wifi IP67, outdoor (07725L)

Immax NEO LITE Smart pásek LED 5m, RGB, CCT, barevný, stmívatelný, wifi IP67, outdoor (07725L)
Detail

LED pásek - chytrý, 500 cm, stmívatelný, 360 LED, nastavitelná barva světla, napájení ze sítě, nastavitelná teplota světla (2700-6500 K), kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky a Lidl Home, podporované OS: Android a iOS, mobilní aplikace v češtině, energetický štítek G, jeden kus v balení světlo pro každéhoImmax NEO LITE SmartVyšperkujte interiér i exteriér vaší domácnosti stylovým RGB LED páskem, který nabízí rozmanité způsoby využití, a to hlavně díky voděodolnosti IP67. Pásek Immax NEO LITE Smart je vyroben z kombinace plastu a pryže a obsahuje celkem 360 diod. LED pásek umožňuje nastavení barvy i jasu světla, výsledné světlo si tak můžete maximálně přizpůsobit podle potřeby. Pásek je dlouhý 5 metrů a napájí se přímo ze sítě. Ovládat jej můžete i přes aplikaci Immax NEO PRO kompatibilní se zařízeními iOS i Android. Pásek Immax NEO LITE Smart je kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart pásek LED 5m, RGB, CCT, barevný, stmívatelný, wifi IP67, outdoor (07725L) , Immax neo lite smart vánoční led osvětlení - řetěz 40m, 400ks diod ww, wifi, tuya (07755l)

Immax NEO LITE Smart IR ovladač se senzory teploty a vlhkosti s LCD, WiFi (07757L)

Immax NEO LITE Smart IR ovladač se senzory teploty a vlhkosti s LCD, WiFi (07757L)
Detail

Ovladač světlo pro každéhoImmax NEO Smart IR ovladačUsnadněte si ovládání propojených zařízení pomocí chytrého IR ovladače v podobě malé krabičky s displejem. Všechna zařízení chytré domácnosti pak můžete jednoduše ovládat chytrým telefonem v aplikaci Immax NEO. Můžete si tak například snadno nastavit časové automatizace, nebo propojit s teplotním či pohybovým čidlem. Propojená zařízení lze ovládat i prostřednictvím hlasových asistentů Amazon Alexa či Google Home.Další videa o Immax NEO naleznete v záložce Foto a video.Proč Immax NEO Smart IR ovladačJednoduše nahradí všechny dálkové ovladače s IRImmax NEO Smart IR ovladač má displej zobrazující čas, datum, teplotu a vlhkostPropojeni s aplikací Immax NEO PRO v telefonuOvládání zařízení na dálkuPřipojení přes Wi-FiDosah IR činí až 12 metrůNastavení automatizacíMožnost ovládání přes hlasového asistenta Amazon Alexa či Google HomeObsah balení: IR ovladač, USB kabel, uživatelský manuálJak ovládat zařízení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart IR ovladač se senzory teploty a vlhkosti s LCD, WiFi (07757L) , Immax neo lite smart ir ovladač se senzory teploty a vlhkosti s lcd, wifi (07757l)

Immax NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 40m, 400ks diod WW, WiFi, TUYA (07755L)

Immax NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 40m, 400ks diod WW, WiFi, TUYA (07755L)
Detail

Světelný řetěz - délka 40 m, 400× LED, IP44, časovač, 8 režimů svícení, napájení do sítě, délka přívodu 3 m světlo pro každéhoImmax NEO LITE SmartPřipravte se na nadcházející Vánoce a pořiďte si dekorační světelný řetěz Immax NEO LITE Smart, kterým můžete vkusně ozdobit interiér i exteriér vaší domácnosti. Osvětlení se jednoduše ovládá pomocí aplikace Immax NEO PRO, kterou si stačí stáhnout do svého chytrého zařízení s operačním systémem iOS či Android. Prostřednictvím aplikace můžete následně měnit jas a teplotu bílé barvy v rozmezí 2700K až 6500K, nebo využít jeden z osmi přednastavených módů. Řetěz disponuje délkou 40 m a krytím IP44. Kompatibilní je přitom s Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant i Tuya. Balení obsahuje také dálkové ovládání, pomocí něhož lze řetěz rovněž ovládat. Dekorační světelný řetěz Immax NEO LITE Smart navodí tu správnou sváteční atmosféru.Další videa o Immax NEO naleznete v záložce Foto a video.Proč řetěz Immax NEO LITE... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 40m, 400ks diod WW, WiFi, TUYA (07755L) , Immax neo lite smart security kamera vall-i (07701l)

Immax NEO LITE Smart filamentová Vintage žárovka LED E27 7W teplá, studená bílá, stmív., WiFi (07713L)

Immax NEO LITE Smart filamentová Vintage žárovka LED E27 7W teplá, studená bílá, stmív., WiFi (07713L)
Detail

LED žárovka - chytrá, patice E27, příkon 7 W, 230 V, světelný tok 806 lm, nastavitelná barevná teplota světla (2700-6500 K), průměr 60 mm, WiFi 2,4 GHz, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky, Lidl Home, aplikace v angličtině a češtině, životnost 25000 h, energetický štítek F, 1 kus v balení světlo pro každéhoImmax NEO LITE Smart VintageVybavte vaši domácnost chytrými a stylovými filamentovými LED žárovkami Immax NEO LITE s paticí E27. Světelný tok žárovky dosahuje maximální hodnoty 806 lumenů a zajisté oceníte, že si lze upravit barevnou teplotu bílého světla — teplá bílá, přírodní bílá, studená bílá (2700K – 6500K) a rovněž světlo stmívat. Snadné ovládání je zajištěno prostřednictvím aplikace Immax NEO PRO, která je kompatibilní s iOS, Android a s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a dále se systémy TUYA, LIDL.Další videa o Immax NEO naleznete v záložce Foto a video.Není vyplněn... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart filamentová Vintage žárovka LED E27 7W teplá, studená bílá, stmív., WiFi (07713L)

Immax NEO LITE Smart žárovka LED E27 9W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi (07712L)

Immax NEO LITE Smart žárovka LED E27 9W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi (07712L)
Detail

LED žárovka - chytrá, patice E27, příkon 9 W, 230 V, světelný tok 806 lm, nastavitelná barevná teplota světla (2700-6500 K), průměr 60 mm, WiFi 2,4 GHz, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky, Lidl Home, energetický štítek F, 1 kus v balení světlo pro každéhoImmax NEO LITE SmartVybavte vaši domácnost chytrými a stylovými LED žárovkami Immax NEO LITE s paticí E27. Světelný tok žárovky dosahuje maximální hodnoty 806 lumenů a zajisté oceníte, že si lze upravit nejen barevnou teplotu bílého světla — teplá bílá, přírodní bílá, studená bílá (2700K – 6500K) a rovněž světlo stmívat, ale využít i barevného RGB osvětlení s možností kombinace základních barev modré, zelené a červené. Snadné ovládání je zajištěno prostřednictvím aplikace Immax NEO PRO, která je kompatibilní s iOS, Android a s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a dále se systémy TUYA, LIDL.Další videa o Immax NEO naleznete v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart žárovka LED E27 9W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi (07712L)

Immax NEO LITE Smart pásek LED 5m, RGB, CCT, barevný, stmívatelný, wifi, MUSIC, IR ovladač (07726L)

Immax NEO LITE Smart pásek LED 5m, RGB, CCT, barevný, stmívatelný, wifi, MUSIC, IR ovladač (07726L)
Detail

LED pásek - chytrý, 500 cm, stmívatelný, s dálkovým ovládáním, 360 LED, nastavitelná barva světla, napájení ze sítě, nastavitelná teplota světla (2700-6500 K), kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky a Lidl Home, podporované OS: Android a iOS, mobilní aplikace v češtině, energetický štítek G, jeden kus v balení světlo pro každéhoImmax NEO LITE SmartVyšperkujte interiér vaší domácnosti stylovým RGB LED páskem, který nabízí rozmanité způsoby využití. Pásek Immax NEO LITE Smart je vyroben z kombinace plastu a pryže a obsahuje celkem 360 diod. LED pásek umožňuje nastavení barvy i jasu světla, výsledné světlo si tak můžete maximálně přizpůsobit podle potřeby. Pásek je dlouhý 5 metrů a napájí se přímo ze sítě. Ovládat jej můžete i přes aplikaci Immax NEO PRO kompatibilní se zařízeními iOS i Android. Pásek Immax NEO LITE Smart je kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky a Lidl.Další videa o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart pásek LED 5m, RGB, CCT, barevný, stmívatelný, wifi, MUSIC, IR ovladač (07726L)

Immax NEO LITE Smart žárovka LED G9 4W CCT, teplá, studená bílá, stmívatelná, WiFi, TUYA (07763L)

Immax NEO LITE Smart žárovka LED G9 4W CCT, teplá, studená bílá, stmívatelná, WiFi, TUYA (07763L)
Detail

LED žárovka - chytrá, patice G9, příkon 4 W, 230 V, světelný tok 400 lm, nastavitelná barevná teplota světla (2700-6500 K), průměr 18 mm, WiFi 2,4 GHz, kompatibilní s Tuya, aplikace v češtině, životnost 25000 h, energetický štítek E, 1 kus v balení LED žárovka IMMAX je určena pro jakékoli svítidlo s paticí G9 a okruhem s napětím 230 V. Vaši peněženku jistě potěší, že je žárovka označena energetickou spotřebou třídy E, funguje tedy za výrazně přijatelnějších finančních podmínek ve srovnání s klasickými svítidly. Přitom nemůžeme zapomenout na její příkon 4 W a parádní životnost 25000 h, se kterou se svícení bezpochyby vyplatí. Patří mezi stmívatelné žárovky, můžete si tedy přizpůsobit sílu vyzařovaného světla. Jde rovněž o SMART výrobek, který vám nabídne všechny moderní funkce. Můžete ji dokonce ovládat hlasem. S pomocí toho lze ovládat i další zařízení v chytré domácnosti. Tato žárovka podporuje možnost připojení skrze WiFi 2,4 GHz. Podporuje operační systémy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart žárovka LED G9 4W CCT, teplá, studená bílá, stmívatelná, WiFi, TUYA (07763L)

Immax NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 40m, 400ks diod WW+RGB, WiFi, TUYA (07756L)

Immax NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 40m, 400ks diod WW+RGB, WiFi, TUYA (07756L)
Detail

Světelný řetěz - chytrý, délka 40 m, 400× LED, IP44, časovač, 10 režimů svícení, napájení do sítě, délka přívodu 3 m světlo pro každéhoImmax NEO LITE SmartPřipravte se na nadcházející Vánoce a pořiďte si dekorační světelný řetěz Immax NEO LITE Smart, kterým můžete vkusně ozdobit interiér i exteriér vaší domácnosti. Osvětlení se jednoduše ovládá pomocí aplikace Immax NEO PRO, kterou si stačí stáhnout do svého chytrého zařízení s operačním systémem iOS či Android. Prostřednictvím aplikace můžete následně měnit barvy, přičemž na výběr budete mít z teplé bílé (3000K) + RGB (červená, zelená, modrá), nebo využít jeden z desíti přednastavených světelných módů. Řetěz disponuje délkou 40 m a krytím IP44. Kompatibilní je přitom s Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant i Tuya. Balení obsahuje také dálkové ovládání, pomocí něhož lze řetěz rovněž ovládat. Dekorační světelný řetěz Immax NEO LITE Smart navodí tu správnou sváteční atmosféru.Další videa o Immax... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 40m, 400ks diod WW+RGB, WiFi, TUYA (07756L)

Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera ANGLE II 360°, RJ45, P/T HD 2MP,WiFi (07758L)

Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera ANGLE II 360°, RJ45, P/T HD 2MP,WiFi (07758L)
Detail

IP kamera venkovní, digitální zoom, detekce pohybu, detekce zvuku, PIR senzor, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor, cloud platforma a LED reflektor, napájení ze sítě, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 90 °, rotace, noční vidění s max. dosvitem 30 m, slot pro MicroSD kartu max. 128000 MB, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa a Tuya, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera ANGLE II 360°, RJ45, P/T HD 2MP,WiFi je výbornou volbou jak ohlídat svůj majetek. Tato IP camera venkovní pro vás pořídí kvalitní záběry, a to díky rozlišení maximálně 1920 × 1080 px. Čočka snímá v úhlu 90°. Funkce otočení vám zajistí přizpůsobivost zorného pole. Zařízení je schopné pořízené záběry také ukládat na paměťové karty typu MicroSD. Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera ANGLE II 360°, RJ45, P/T HD 2MP,WiFi dokáže pořizovat i noční záběry, a proto je schopná nepřetržité... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera ANGLE II 360°, RJ45, P/T HD 2MP,WiFi (07758L)

Immax NEO LITE Smart sada 3x filamentová žárovka LED E27 7W teplá, studená bílá, stm, WiFi (07713C)

Immax NEO LITE Smart sada 3x filamentová žárovka LED E27 7W teplá, studená bílá, stm, WiFi (07713C)
Detail

LED žárovka - chytrá, patice E27, příkon 7 W, 230 V, světelný tok 806 lm, nastavitelná barevná teplota světla (2700-6500 K), průměr 60 mm, WiFi 2,4 GHz a Bluetooth, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri zkratky, aplikace v angličtině a češtině, životnost 90000000 h, energetický štítek F, 3 kusy v balení LED žárovka IMMAX je určena pro světla s typem patice E27 a okruhem s napájecím napětím 230 V. Bezpochyby vás potěší, že tato žárovka disponuje energetickou třídou F, která pomůže uspořit náklady na elektřinu ve srovnání s klasickými žárovkami. A nezapomeňme ani na její příkon 7 W a životnost, která je skvělých 90000000 h, což je opravdu hodně. Řadíme ji mezi stmívatelné typy žárovek, můžete si tedy přizpůsobit výsledné světlo. Jedná se také o SMART výrobek, který nabízí všechny moderní funkce. Tato žárovka podporuje možnost připojení skrze WiFi 2,4 GHz a Bluetooth. Podporované operační systémy jsou Android a iOS. Tato stmívatelná LED... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart sada 3x filamentová žárovka LED E27 7W teplá, studená bílá, stm, WiFi (07713C)

Immax NEO LITE ANCORA Smart stropní svítidlo 45cm, 36W Tuya WiFi (07156-45)

Immax NEO LITE ANCORA Smart stropní svítidlo 45cm, 36W Tuya WiFi  (07156-45)
Detail

Stropní světlo - LED, výška 8 cm, šířka 45 cm, světlo pro každéhoImmax NEO LITE ANCORA 45 cmInteligentní stropní svítidlo Immax NEO LITE ANCORA se stane neocenitelným kusem pro jakýkoliv interiér. Každého zaujme elegantním, jednoduchým designem a možností úpravy teploty světla i jeho stmíváním. Chytré osvětlení lze ovládat pomocí dálkového ovladače nebo chytrou aplikací Immax NEO PRO v mobilním telefonu či tabletu. Osvětlení komunikuje skrze technologii ZigBee 3.0. Díky tomu je kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Philips HUE, TUYA, Tahoma, Lidl, Ikea.Další videa o Immax NEO naleznete v záložce Foto a video.Proč Immax NEO LITE ANCORAChytré, praktické a cenově dostupné osvětleníMožnost stmíváníOsvětlení vhodné do chodeb, dětských pokojů i ložnicDálkové ovládání součástí baleníImmax NEO LITE ANCORA poskytne až 80% energetickou úsporu oproti klasickým zdrojůmMožnost vzdáleného ovládání aplikací Immax NEO... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE ANCORA Smart stropní svítidlo 45cm, 36W Tuya WiFi (07156-45)

IMMAX NEO LITE SMART Security venkovní kamera na baterie, IP65, 100 °, HD, 1080p, micro USB, outdoor, WiFi, 07727L

IMMAX NEO LITE SMART Security venkovní kamera na baterie, IP65, 100 °, HD, 1080p, micro USB, outdoor, WiFi, 07727L
Detail

IMMAX NEO LITE Smart Security Chytrá venkovní kamera s detekcí pohybu disponuje zorným úhlem 100° a snímačem s rozlišením 2,0 Mpx. Je schopná snímat video ve Full HD rozlišení 1920 x 1080 obrazových bodů při 15 fps. Pro případ zhoršených světelných podmínek je přítomen IR přísvit. Součástí kamery je integrovaný reproduktor a mikrofon, který umožní kvalitní oboustrannou komunikaci. Připojení lze jednoduše realizovat bezdrátově skrze Wi-Fi. Natočené záznamy je možné ukládat i na microSD kartu o kapacitě až 128 GB. Ovládání pomocí aplikace IMMAX NEO PRO, fungující na globální platformě TUYA, umožní pohodlný vzdálený přístup, ovládání kamery, upozornění v případě detekce pohybu, pořizování záznamů či fotografií. Je kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky a Google Assistant. Součástí balení je držák kamery, baterie a USB kabel. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Rozlišení snímače: 2,0 Mpx Maximální rozlišení: 1920 x 1080 při 15 fps Den/Noc: ano Objektiv: úhel záběru 100° IR přísvit: ano Rozhraní: Wi-Fi Slot paměťových karet: microSD (až 128 GB) Stupeň krytí: IP65 Napájení: micro USB, nebo Li-Ion baterie 5400 mAh (součástí balení) Rozměry: 79,8 x 66,8 x 52,5 mm TuyaSmart: Aplikace pro Android Aplikace pro iOS (patro.cz)

Podobné produkty ako IMMAX NEO LITE SMART Security venkovní kamera na baterie, IP65, 100 °, HD, 1080p, micro USB, outdoor, WiFi, 07727L

IMMAX NEO LITE SMART Security venkovní kamera, IP65, 355°, P/T, HD, 2MP, 1080p, outdoor, ONVIF, WiFi, 07729L

IMMAX NEO LITE SMART Security venkovní kamera, IP65, 355°, P/T, HD, 2MP, 1080p, outdoor, ONVIF, WiFi, 07729L
Detail

IMMAX NEO LITE Smart Security 07729L Otočná chytrá venkovní kamera s detekcí pohybu, zorným úhlem 85°, snímačem s rozlišením 2,0 Mpx a podporou ONVIF. Je schopná snímat video ve Full HD rozlišení 1920 x 1080 obrazových bodů při 25 fps. Rotační mechanismus kamery umožnuje monitorovat prostor v zorném úhlu 355° (náklon 10-75°). Pro případ zhoršených světelných podmínek je přítomen IR přísvit do 10 m. Součástí kamery je integrovaný reproduktor a mikrofon, který umožní kvalitní oboustrannou komunikaci. Připojení lze jednoduše realizovat bezdrátově skrze Wi-Fi. Natočené záznamy je možné ukládat i na vestavěnou microSD kartu o kapacitě 16 GB. Je kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a Tuya. Součástí balení je napájecí adaptér. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Rozlišení snímače: 2,0 Mpx Maximální rozlišení: 1920 x 1080 při 25 fps Den/Noc: ano Objektiv: úhel záběru 85° IR přísvit: ano Rozhraní: Wi-Fi Slot paměťových karet: microSD (16 GB) Stupeň krytí: IP65 Napájení: externí adaptér DC 12 V (1 A), příkon do 5,5 W Rozměry: 106,6 x 76,21 x 76,2 mm (patro.cz)

Podobné produkty ako IMMAX NEO LITE SMART Security venkovní kamera, IP65, 355°, P/T, HD, 2MP, 1080p, outdoor, ONVIF, WiFi, 07729L

Immax NEO LITE VENTO SMART Stropní svítidlo s ventilátorem 26W, 2080lm, WiFi, Tuya (07142-W)

Immax NEO LITE VENTO SMART Stropní svítidlo s ventilátorem 26W, 2080lm, WiFi, Tuya (07142-W)
Detail

Stropní světlo - chytré, LED, stmívatelné, příkon 18 W, světelný tok 1500 lm, nastavitelná teplota světla (3000-6000K), ovládání pomocí aplikace v češtině, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya a Lidl Home, výška 29,5 cm, šířka 130 cm, materiál kov a plast, IP20, světlo pro každéhoImmax NEO LITE VENTO Smart 07142-WRozpruďte vzduch ve své domácnosti s pomocí ventilátoru Immax NEO LITE VENTO. Ten disponuje 5 rychlostmi otáčení a navíc i 3 režimy svícení. Všechny funkce ventilátoru můžete pohodlně ovládat pomocí dálkového ovladače nebo aplikace ve vašem chytrém telefonu či tabletu. Immax NEO LITE VENTO využívá platformu TUYA a pracuje na technologii Zigbee 3.0. Je plně kompatibilní se systémy iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Philips HUE, TUYA, Tahoma, Lidl, Ikea.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Proč zvolit Immax NEO LITE VENTO Smart 07142-WVýkonný ventilátor s LED osvětlením3 režimy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE VENTO SMART Stropní svítidlo s ventilátorem 26W, 2080lm, WiFi, Tuya (07142-W)

Immax NEO LITE FRESCO SMART Stropní svítidlo s ventilátorem 18W, 1500lm, WiFi,Tuya (07141-W)

Immax NEO LITE FRESCO SMART Stropní svítidlo s ventilátorem 18W, 1500lm, WiFi,Tuya (07141-W)
Detail

Stropní světlo - chytré, LED, stmívatelné, příkon 18 W, světelný tok 1500 lm, nastavitelná teplota světla (3000-6000K), ovládání pomocí aplikace v češtině, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya a Lidl Home, výška 41,5 cm, šířka 120 cm, materiál kov a plast, IP20, světlo pro každéhoImmax NEO LITE FRESCO Smart 07141-WRozpruďte vzduch ve své domácnosti s pomocí ventilátoru Immax NEO LITE FRESCO. Ten disponuje 5 rychlostmi otáčení a navíc i třemi režimy svícení. Všechny funkce ventilátoru můžete pohodlně ovládat pomocí dálkového ovladače nebo aplikace ve vašem chytrém telefonu či tabletu. Immax NEO LITE FRESCO využívá platformu TUYA a pracuje na technologii Zigbee 3.0. Je plně kompatibilní se systémy iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Philips HUE, TUYA, Tahoma, Lidl, Ikea.Proč zvolit Immax NEO LITE FRESCO Smart 07141-WVýkonný ventilátor s LED osvětlením3 režimy svícení a 5 režimů otáčeníDálkové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE FRESCO SMART Stropní svítidlo s ventilátorem 18W, 1500lm, WiFi,Tuya (07141-W)

Immax NEO LITE CUBE Smart LED nástěnné, venkovní svítidlo, 15W,RGB+CCT,Tuya WiFi (07901L)

Immax NEO LITE CUBE Smart LED nástěnné, venkovní svítidlo, 15W,RGB+CCT,Tuya WiFi (07901L)
Detail

Nástěnná lampa - LED, stmívatelná, příkon 15 W, výška 12 cm, šířka 16 cm, materiál: kov, IP67 světlo pro každéhoImmax NEO LITE CUBE SmartVenkovní svítidlo NEO LITE CUBE povznese osvětlení venkovních prostorů, balkonů i teras na vyšší úroveň. Barvu i intenzitu venkovního osvětlení Immax NEO LITE CUBE si můžete upravit podle vaší nálady nebo ji přizpůsobit tematice pořádané akce. Okolní prostor se tak rázem promění v příjemné místo pro trávení času. Snadné ovládání je zajištěno prostřednictvím aplikace Immax NEO PRO, která je kompatibilní s iOS, Android a s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a dále se systémy TUYA, LIDL.Další videa o Immax NEO naleznete v záložce Foto a video.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Proč Immax NEO LITE CUBE SmartElegantní venkovní svítidloMožnost nastavení požadované barvy i intenzity svíceníV aplikaci si lze nastavit vybrané scénáře osvětleníSvětelný tok až 900 lumenůOvládání přes... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE CUBE Smart LED nástěnné, venkovní svítidlo, 15W,RGB+CCT,Tuya WiFi (07901L)

Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera 360° v3, RJ45, P/T, HD 2MP,WiFi,ONVIF, NEW GUI (07702L-3)

Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera 360° v3, RJ45, P/T, HD 2MP,WiFi,ONVIF, NEW GUI (07702L-3)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, digitální zoom, detekce pohybu, detekce zvuku, sledování pohybu (Auto tracking), ONVIF, cloud platforma a obousměrný zvuk, napájení ze sítě, s rozlišením 1920 × 1200 px, zorný úhel 360 °, rotace, noční vidění s max. dosvitem 50 m, slot pro MicroSD kartu max. 128000 MB, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya a Lidl Home, připojení přes WiFi 2,4 GHz a ethernet, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera 360° v3, RJ45, P/T, HD 2MP,WiFi,ONVIF, NEW GUI je výbornou volbou jak ohlídat svou domácnost. Tato vnitřní i venkovní kamera pro vás získá prvotřídní záběry díky rozlišení max. 1920 × 1200 px. Objektiv snímá v úhlu 360°. Zařízení dovede snímky ukládat také na paměťovou kartu typu MicroSD. Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera 360° v3, RJ45, P/T, HD 2MP,WiFi,ONVIF, NEW GUI má funkci nočního vidění, díky čemuž je schopná nepřetržité ochrany. Největší dosvit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera 360° v3, RJ45, P/T, HD 2MP,WiFi,ONVIF, NEW GUI (07702L-3)

Smart zavlažovací systém NEDIS WIFIWP10GY WiFi Tuya

Smart zavlažovací systém NEDIS WIFIWP10GY WiFi Tuya
Detail

NakupteSmart zavlažovací systém NEDIS WIFIWP10GY WiFi Tuyaz kategorieDům a zahrada > Domácnost > SMART chytrá domácnost > SMART chytré ovládací a řídicí jednotkyza749.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Smart zavlažovací systém NEDIS WIFIWP10GY WiFi Tuya

Immax NEO LITE CUBE Smart LED zahradní lampa 10W, RGB+CCT,Tuya WiFi+BT,IP67 (07902L)

Immax NEO LITE CUBE Smart LED zahradní lampa 10W, RGB+CCT,Tuya WiFi+BT,IP67 (07902L)
Detail

Zahradní osvětlení - stojací lampa, LED, světelný tok 800 lm, teplé světlo, výška 20 cm, šířka 11 cm, IP67, napájení do sítě světlo pro každéhoImmax NEO LITE CUBE SmartZahradní lampa NEO LITE CUBE povznese osvětlení venkovních prostorů, balkonů i teras na vyšší úroveň. Barvu i intenzitu venkovního osvětlení Immax NEO LITE CUBE si můžete upravit podle vaší nálady nebo ji přizpůsobit tematice pořádané akce. Okolní prostor se tak rázem promění v příjemné místo pro trávení času. Snadné ovládání je zajištěno prostřednictvím aplikace Immax NEO PRO, která je kompatibilní s iOS, Android a s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a dále se systémy TUYA, LIDL.Další videa o Immax NEO naleznete v záložce Foto a video.Proč Immax NEO LITE CUBE SmartElegantní zahradní lampaMožnost nastavení požadované barvy i intenzity svíceníV aplikaci si lze nastavit vybrané scénáře osvětleníSvětelný tok až 800 lumenůOvládání přes aplikaci Immax NEO... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE CUBE Smart LED zahradní lampa 10W, RGB+CCT,Tuya WiFi+BT,IP67 (07902L)

Immax NEO LITE Smart security kamera VALL-I (07701L)

Immax NEO LITE Smart security kamera VALL-I (07701L)
Detail

IP kamera vnitřní, digitální zoom, detekce pohybu, sledování pohybu (Auto tracking), ONVIF, cloud platforma, odpojení od sítě a obousměrný zvuk, napájení ze sítě, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 360 °, rotace, noční vidění s max. dosvitem 10 m, slot pro MicroSD kartu max. 128000 MB, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa a Tuya, připojení přes WiFi 2,4 GHz, aplikace pro Android a iOS v češtině a v angličtině světlo pro každéhoKamera Immax NEO LITE Smart VALL-IPostarejte se o větší zabezpečení vaší domácnosti pomocí IP kamery Immax NEO LITE. Jejím prostřednictvím se můžete podívat na aktuální náhled dění ve svěřené oblasti a využít lze i oboustrannou komunikaci. Kamera je drobná, v moderním provedení a nabídne vysoké rozlišení a zorný úhel 360°. Součástí je noční vidění s dosvitem až 10 metrů a další. Propojení kamery pomocí aplikace Immax NEO PRO umožní vzdálený přístup ke kameře, ovládání, pořizování záznamů, či fotografií, při detekci pohybu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart security kamera VALL-I (07701L)

Immax NEO LITE Smart čidlo půdní vlhkosti a teploty (07509L)

Immax NEO LITE Smart čidlo půdní vlhkosti a teploty (07509L)
Detail

Čidlo monitoruje teplotu a vlhkost půdy v reálném čase, 3xAAA baterie, aplikace Immax NEO PRO v češtině a dalších 60 jazycích kompatibilní s iOS, Android, s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a dále se systémy TUYA, LIDL. NELZE POUŽÍT SAMOSTATNĚ! Komunikuje pouze se zavlažovacím systémem Immax NEO 07508L Čidlo nelze použít samostatně, komunikuje pouze s chytrým ventilem a základnovou stanicí (vnitřní jednotka). Je tedy nutné zakoupit 07508L - Immax NEO LITE Smart zavlažovací systém WiFi nebo sadu 07510L - Immax NEO LITE Smart zavlažovací systém + čidlo půdní vlhkosti, WiFi. (alza.cz)

Podobné produkty ako Immax NEO LITE Smart čidlo půdní vlhkosti a teploty (07509L)

Smart zásuvka IMMAX NEO 07715L WiFi Tuya

Smart zásuvka IMMAX NEO 07715L WiFi Tuya
Detail

Chytrá WiFi zásuvka IMMAX NEO SMART vnitřní (tipa.eu)

Podobné produkty ako Smart zásuvka IMMAX NEO 07715L WiFi Tuya

Smart videotelefon IMMAX NEO 07728L WiFi Tuya

Smart videotelefon IMMAX NEO 07728L WiFi Tuya
Detail

NakupteSmart videotelefon IMMAX NEO 07728L WiFi Tuyaz kategorieDům a zahrada > Monitorovací a zabezpečovací technika > Videotelefony a domovní interkomyza2799.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Smart videotelefon IMMAX NEO 07728L WiFi Tuya
Immax NEO LITE Smart zavlažovací systém WiFi (07508L), Immax NEO LITE Smart zavlažovací systém + čidlo půdní vlhkosti, WiFi (07510L), Immax NEO LITE Smart vnitřní zásuvka, WiFi (07715L), Immax NEO LITE Smart vypínač / switch 16A, WiFi (07731L), Immax NEO LITE Smart vnitřní dvojzásuvka, 16A, WiFi (07751L), Immax NEO LITE Smart venkovní vypínač 16A, IP68, WiFi (07746L), Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera na baterie, WiFi (07727L), Immax NEO LITE Smart Ovládání garážových vrat a automatických bran, WiFi (07706L), Immax NEO LITE Smart sada 3x vnitřní zásuvka, WiFi, 16A, 3680W (07715C), Immax NEO Smart vypínač 2-tlačítkový WiFi, 230V (07513L), Immax NEO LITE Smart venkovní dekorační světelný řetěz 15m, Tuya WiFi, IP65 (07900L), Immax NEO LITE Smart Security venkovní, SUN, WiFi, solární, HD, PIR, bílá (07753L), Immax NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 16m, RGB, WiFi, TUYA (07736L), Immax NEO LITE Smart IR ovladač se senzory teploty a vlhkosti, WiFi (07730L), Immax NEO LITE ANCORA Smart stropní svítidlo 45cm, 36W Tuya WiFi (07156-45), Immax NEO LITE SMART LED žárovka GU10 6W barevná a bílá WiFi (07724L), Immax NEO LITE Smart digitální LED pásek 5m, RGB, WiFi, TUYA, MUSIC, IP65 (07734L), Immax NEO LITE Smart žárovka LED E27 11W barevná a bílá, stmívatelná, WiFi (07733L), Immax NEO Smart sada 3x vypínač 1-tlačítkový WiFi, 230V (07512C), Immax NEO Smart sada 3x vypínač 2-tlačítkový WiFi, 230V (07513C), Immax NEO LITE SMART LED žárovka E14 6W barevná a bílá WiFi set 3ks (07716C), Immax NEO LITE FRESCO SMART Stropní svítidlo s ventilátorem 18W, 1500lm, WiFi,Tuya (07141-W), Immax NEO LITE Smart pásek LED 5m, RGB, CCT, barevný, stmívatelný, wifi IP67, outdoor (07725L), Immax NEO LITE Smart Security Venkovní kamera 355°, P/T, HD 2MP,WiFi,ONVIF (07729L), Immax NEO LITE VENTO SMART Stropní svítidlo s ventilátorem 26W, 2080lm, WiFi, Tuya (07142-W), Immax NEO LITE Smart Atmosphere lamp 3W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi (07739L), Immax NEO LITE CUBE Smart LED nástěnné, venkovní svítidlo, 15W,RGB+CCT,Tuya WiFi (07901L), Immax NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 40m, 400ks diod WW, WiFi, TUYA (07755L), Immax NEO LITE Smart IR ovladač se senzory teploty a vlhkosti s LCD, WiFi (07757L), Immax NEO LITE Smart security kamera VALL-I (07701L)