IK Multimedia iRig Mic Lav černá

IK Multimedia iRig Mic (iRig Mic)

IK Multimedia iRig Mic (iRig Mic)

Mikrofon vokální kondenzátorový pro iPhone/iPod Touch/iPad, kompatibilní i s Android zařízeními, 100Hz - 15kHz, duální mini-jack, VocaLive iRig Mic je první kapesní kvalitní kondenzátorový mikrofon pro iPhone, iPod touch a iPad určený pro uspokojení vašich hudebních potřeb. Díky mikrofonu IK Multimedia iRig Mic si nyní si můžete vytvořit profesionální zvukové a hlasové nahrávky na jakémkoli zařízení se systémem iOS.iRig Mic je ideální pro zpěváky a hudebníky, ale také jej můžete použít pro velice kvalitní záznam řeči, pro záznamy hudebních představení či zkoušek. Mikrofon IK Multimedia iRig Mic využijete na jevišti, ve zkušebně i venku.iRig Mic je vybaven  kondenzátorovou elektretovou mikrofonní vložkou se směrovou charakteristikou, která poskytuje vysoce kvalitní… (alza.cz)

IK Multimedia iRig 2 (iRig 2)

IK Multimedia iRig 2 (iRig 2)

Převodník kytarový pro iPad/iPhone/iPod Touch/Android   Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! iRig 2 je nová vylepšená verze vysoce úspěšného kytarového a baskytarového rozhraní iRig. Obsahuje vše co jeho předchůdce, nabídne silný zvuk a snadné použití. Navíc obsahuje některá vylepšení, jako například všestrannou kontrolu zisku, 6,3mm výstup pro zesilovač a podporu chytrých zařízení s operačním systémem Android. Samozřejmostí je podpora iPhonu, iPadu, iPodu touch a počítačů Mac. Dokonalý parťák pro… (alza.cz)

IK Multimedia iRig Keys 25 (iRig Keys 25)

IK Multimedia iRig Keys 25 (iRig Keys 25)

MIDI kontroler 25 mini kláves s dynamikou úhozu, volume/Data knob (přiřaditelný), podsvětlená tlačítka Octave up/down, Core MIDI a USB class compliant (PC/Mac) – plug and play, napájení z USB, Obsahuje Lightning, OTG - microUSB a USB kabel pro PC/Mac, SW pro PC/Mac: SampleTank 3 SE, The Grid + 5 nástrojů, SW pro Android: iGrand Piano Free, iLectric Piano Free, SW pro iOS: SampleTank Free, iGrand Piano Free  iRig Keys 25 je univerzální přenosná klaviatura pro Mac, ale i Android a PC. S tímto přístrojem dostanete to nejlepší - kompaktní konstrukce dělá tento MIDI ovladač neuvěřitelně mobilním, takže jej můžete použít kdykoliv a kdekoliv. Celkově 25 rychlostně citlivých mini kláves zajistí realistický… (alza.cz)

IK Multimedia iRig Keys 37 (iRig Keys 37)

IK Multimedia iRig Keys 37 (iRig Keys 37)

MIDI kontroler 37 mini kláves s dynamikou úhozu, mudulation a pitch bend kolečka, volume/Data knob (přiřaditelný), podsvětlená tlačítka Octave up/down, tlačíto SET pro ukládání a volání presetů, vstup pro sustain nebo expression pedál, USB class compliant (PC/Mac) – plug and play, napájení z USB, obsahuje USB kabel pro PC/Mac, kompatibilní s iOS (vyžaduje Camera Connection Kit nebo Lightning to USB Camera Adapter), kompatibilní s Androidem (vyžaduje USB-OTG adaptér)  iRig Keys je univerzální přenosná klaviatura pro Apple zařízení (iPhone, iPad, iPod, Mac), ale i Android a PC. S tímto přístrojem dostanete to nejlepší - kompaktní konstrukce dělá tento MIDI ovladač neuvěřitelně mobilním, takže jej můžete použít kdykoliv a kdekoliv. Celkově 37… (alza.cz)

IK Multimedia iRig HD 2 (iRig HD 2)

IK Multimedia iRig HD 2 (iRig HD 2)

Zesilovač profesionální kytarový pro iPhone/iPod Touch/iPad, 24bit/96kHz, zpracovává linkový zdroj signálu, micro USB, sluchátkový výstup a výstup pro připojení aparátu, kompatabilní s Mac iRig HD 2 přináší přidání dvou výstupů a převodník, které nyní pracují až do 96kHz samplovací frekvence. To jej řadí na špičku ve své kategorii.Nová verze oblíbeného audio rozhraní iRig HD přináší vylepšení v kvalitě převodu analogu na digitální signál, ale také další konektory pro širší možnosti využívání. Nyní zde najdete dva výstupy. Samostatný sluchátkový s ovládáním hlasitosti a výstup pro přivedení zvuku do zesilovače nebo celé zvukové sestavy. Dokonce můžete posílat zpracovaný signál přímo do kytarového zesilovače, bez nutnosti použití nějakého adaptéru.… (alza.cz)

IK MULTIMEDIA iRig Micro Amp (SIKM787)

IK MULTIMEDIA iRig Micro Amp (SIKM787)

Zesilovač kytarový, výkon 15W, 4“ reproduktor, 3 samostatné kanály, integrovaný iRig HD obvod pro propojení s iOS s 24-bit/96 kHz rozlišení, možnost bateriového napájení, výstup pro externí reprobednu, Aux vstup pro připojení např. MP3 přehrávače (alza.cz)

IK Multimedia iRig Keys I/O 25 (SIKM856)

IK Multimedia iRig Keys I/O 25 (SIKM856)

MIDI kontroler a externí zvuková karta s 24bit/96kHz převodníky, symetrické výstupy, sluchátkový výstup, kombo XLR/jack vstup s fantomovým napájením (mikrofon, nástroj nebo linka), klávesový kontrolér s plnohodnotnými klávesami, dotykově citlivými multi barevnými pady, programovatelnými dotykovými slidery, tlačítky a otočnými knoflíky, napájení přes USB nebo AA bateriemi, SW výbava výrobce - SampleTank 3, Miroslav Philharmonik 2 CE, Syntronik Pro-V, T-RackS Deluxe (alza.cz)

Logitech Multimedia Speakers Z200 černé (980-000810)

Logitech Multimedia Speakers Z200 černé (980-000810)

Reproduktory 2.0, výkon 10W PMPO, konektor Jack 3.5mm, regulace basů  Malé, a přesto brilantně výkonné reproduktory s bohatým a čistým stereofonní zvukem. Vašemu počítačovému stolu přinesou vynikající akustiku s výrazným dynamickým zvukem. Přesnou zvukovou reprodukci s hlubokými basy poskytne i při vyšších hladinách hlasitosti. Otočením kolečka pro ovládání basů na boční straně multimediálních reproduktorů můžete regulovat hloubku tónů. Čelní panel je vybaven integrovanými ovládacími prvky hlasitosti včetně zdířky pro sluchátka a přídavným vstupem pro připojení MP3 přehrávače, telefonu či jiného zařízení přehrávají hudbu. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Není vyplněn… (alza.cz)

Logitech Multimedia Speakers Z213 černé (980-000942)

Logitech Multimedia Speakers Z213 černé (980-000942)

Reproduktory 2.1, subwoofer, 2 satelitní reproduktory, konektor Jack 3.5mm, regulace basů Neobětujte zbytečně mnoho místa pro skvělý zvuk. Logitech Z213 nabídnou kvalitní provedení měničů, stylový vzhled a prostorovou nenáročnost. Přesto jsou velmi efektivní při produkci zvukové kulisy filmů a her nebo pro poslech hudby z vašeho miláčka. Sestava je šikovně rozdělená do stereo reproduktorů a 10cm subwooferu, aby dokázala zajistit jak dobře podané výšky, tak řádně hluboké basy. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu … (alza.cz)

AVACOM MIC-120K microUSB 120cm černá (DCUS-MIC-120K)

AVACOM MIC-120K microUSB 120cm černá (DCUS-MIC-120K)

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 2,4 A, pozlacené konektory, opletený kabel, délka 1,2 m Společnost AVACOM si pro vás připravila datový kabel MIC-120K, který funguje jako propojovací kabel mezi klasickým USB a modernějším microUSB. Tento datový kabel AVACOM vám zaručí delší životnost a menší zamotávání díky plochému tvaru kabelu. Jeho délka činí 120 cm. Samozřejmostí je podpora plné rychlosti microUSB, která dosahuje 480 Mbit za vteřinu. Klíčové vlastnosti AVACOM MIC-120PDíky délce 120 cm je tento datový kabel vhodný k multifunkčnímu využitíPozlacené konektoryKvalitní nylonové opletení pro větší výdrž kabeluDélka dosahující jednoho… (alza.cz)

AVACOM MIC-40K microUSB 40cm černá (DCUS-MIC-40K)

AVACOM MIC-40K microUSB 40cm černá (DCUS-MIC-40K)

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 2,4 A, pozlacené konektory, opletený kabel, délka 0,4 m Společnost AVACOM si pro vás připravila datový kabel MIC-40K, který funguje jako propojovací kabel mezi klasickým USB a modernějším microUSB. Tento datový kabel AVACOM vám zaručí delší životnost a menší zamotávání díky plochému tvaru kabelu. Jeho délka činí 40 cm. Samozřejmostí je podpora plné rychlosti microUSB, která dosahuje 480 Mbit za vteřinu. Klíčové vlastnosti AVACOM MIC-40KDíky délce 40 cm je AVACOM MIC-40K ideální k powerbancePozlacené kontektoryKvalitní nylonové opletení pro větší výdrž kabeluDélka dosahující jednoho… (alza.cz)

Click And Grow Levandule (CNG R3P LAV)

Click And Grow Levandule (CNG R3P LAV)

Sazenice Sada 3ks náplní včetně semínek, nano Smart půda, úspora 95% Propadli jste kouzlu domácího pěstování ovoce, zeleniny a bylinek? Potom vaší pozornosti nesmí uniknout geniální systém Click and Grow Smart Garden. Náhradní kazeta se semínky pro pěstování v Click and Grow květináči obsahuje 3 kapsle s omamně vonící levandulí. Tato jedna z nejvíce aromatických rostlin na světě má široké možnosti využití. Můžete s ní provonět prádlo ve skříni či dozdobit svůj interiér. Levandule je také skvělou přísadou do sirupů, nápojů, do pečiva nebo do bylinkového másla. Vyniká svými antiseptickými a protizánětlivými vlastnostmi.   Klíčové vlastnosti sazenic Click and Grow levandule3 náhradní kazety se semínky… (alza.cz)

Steba IK 60 E (4011833301475)

Steba IK 60 E (4011833301475)

Indukční vařič 1 varná zóna, až 90% účinnost, 50% úspora elektrické energie, o 30 % rychlejší vaření, 10 výkonnostních stupňů (500 až 2000W), časovač 5-180 minut s následným vypnutím Jednozónový indukční vařič IK 60 Steba vyniká vysokou účinností a úsporou energie až o 50 %. Nabízí pohodlné dotykové ovládání a časovač až na 180 minut.  Úsporné a rychlé vaření Úspora energie a bezpečnost bez kompromisů 2000 wattů maximální příkon 10 stupňů nastavení teploty 50 % úspora energie … (alza.cz)

Steba IK 23 OT (4011833301253)

Steba IK 23 OT (4011833301253)

Indukční vařič 2000W, 1 varná zóna, 10 stupňů výkonu, časovač 0-180min Jednozónový indukční vařič IK 23 OT Steba vyniká vysokou účinností a úsporou energie až 50 %. Nabízí pohodlné ovládání a časovač nastavitelný až na 180 minut.  Úsporné a rychlé vaření Úspora energie a bezpečnost bez kompromisů VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxu 240 °C maximální teplota 10 stupňů nastavení teploty 50 % úspora energie Co vám… (alza.cz)

LAV Sklenice na koktejl 460ml 6ks FIESTA (FST593/6)

LAV Sklenice na koktejl 460ml 6ks FIESTA (FST593/6)

Sada sklenic z čirého skla, jen na studené nápoje, lze mýt v myčce Doplňte svou sadu nádobí o nové moderní sklenice jednoduchého designu, který se skvěle hodí k vašemu nádobí. Čiré sklo patří mezi nejvšestrannější kuchyňský materiál a nabízí široké možnosti využití. Sklenice z řady Fiesta mají objem 460 ml. Tak pozvěte někoho na skleničku! Sklenice jsou vhodné na studené nápoje a můžete je mýt v myčce nádobí. V sadě naleznete 6 kusů, ideální počet na posezení s přáteli! Klíčové vlastnosti sady sklenic Fiesta 6 ks 460 mlJednoduchý elegantní designVyrobeny z čirého sklaSklenice Fiesta jsou vhodné do myčky nádobíVhodné na studené nápoje6 ks v balení (alza.cz)

LAV Sklenice na vodu 190ml ELEGAN čirá 6ks (ELG353/6)

LAV Sklenice na vodu 190ml ELEGAN čirá 6ks (ELG353/6)

Sklenice na studené nápoje 6ks, z čirého skla, jen na studené nápoje, lze mýt v myčce Doplňte svou sadu nádobí o nové moderní sklenice jednoduchého designu, který se skvěle hodí k vašemu nádobí. Čiré sklo patří mezi nejvšestrannější kuchyňský materiál a nabízí široké možnosti využití. Sklenice z řady Elegan mají objem 190 ml. Tak pozvěte někoho na skleničku! Sklenice jsou vhodné na studené nápoje a můžete je mýt v myčce nádobí. V sadě naleznete 6 kusů, ideální počet na posezení s přáteli! Klíčové vlastnosti sady sklenic Elegan 6 ks 190 mlJednoduchý moderní designVyrobeny z čirého sklaSklenice Elegan jsou vhodné do myčky nádobíVhodné na studené nápoje6 ks v balení (alza.cz)

CONNECT IT CI-185 Multimedia (CI-185)

CONNECT IT CI-185 Multimedia (CI-185)

Set klávesnice a myši - bezdrátová klávesnice + optická myš 800/ 1200/ 1600dpi, 10 multimediálních kláves, 2.4GHz, 2x AAA + 2x AAA baterie, nano přijímač, USB Sada bezdrátové klávesnice a myši v celočerném elegantním provedení. Klávesnice je vybavena multimediálními klávesami, klávesami s nízkým profilem a pogumovanou opěrkou rukou pro pohodlné psaní. K napájení celého setu jsou potřeba čtyři AAA baterie. Černá eleganceSada bezdrátové klávesnice a myši v celočerném elegantním provedení. Klávesnice je vybavena multimediálními klávesami, klávesami s nízkým profilem a pogumovanou opěrkou rukou pro pohodlné psaní. K napájení celého setu jsou potřeba čtyři AAA baterie. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy… (alza.cz)

Logitech Multimedia Speakers Z200 bílé (980-000811)

Logitech Multimedia Speakers Z200 bílé (980-000811)

Reproduktory 2.0, výkon 10W PMPO, konektor Jack 3.5mm, regulace basů Malé, a přesto brilantně výkonné reproduktory s bohatým a čistým stereofonní zvukem. Vašemu počítačovému stolu přinesou vynikající akustiku s výrazným dynamickým zvukem. Přesnou zvukovou reprodukci s hlubokými basy poskytne i při vyšších hladinách hlasitosti. Otočením kolečka pro ovládání basů na boční straně multimediálních reproduktorů můžete regulovat hloubku tónů. Čelní panel je vybaven integrovanými ovládacími prvky hlasitosti včetně zdířky pro sluchátka a přídavným vstupem pro připojení MP3 přehrávače, telefonu či jiného zařízení přehrávají hudbu. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu … (alza.cz)

Černý stojan na míče YAMAZAKI Frame

Černý stojan na míče YAMAZAKI Frame

Designéři japonské značky Yamazaki jsou mistry minimalistické estetiky a stoprocentní funkčnosti výrobků, na které se budete moci spolehnout po dlouhá léta používání. Zkuste se také nechat inspirovat jednoduchým bydlením ve scandi stylu a nadčasovými doplňky, které budou skvělými pomocníky v každodenním životě. (bonami.cz)

Skullcandy JIB W/MIC červená/černá/červená (S2DUY-L676)

Skullcandy JIB W/MIC červená/černá/červená (S2DUY-L676)

Sluchátka s mikrofonem do uší, frekvenční rozsah 18Hz-20kHz, impedance 32ohm, měniče 10mm, jack 3.5mm, kabel 1.2m (alza.cz)

Černá stolní lampa s detaily ve stříbrné barvě Geese Mic

Černá stolní lampa s detaily ve stříbrné barvě Geese Mic

Výběr toho správného svítidla není radno podceňovat! I lampa totiž může být finální třešničkou na dortu, i lampa může dodat domovu tvář a svým designem jej vyšperkovat. Tenhle kousek od značky Geese má přesně tyhle ambice. (bonami.cz)

Černá stolní lampa s detaily v měděné barvě Geese Mic

Černá stolní lampa s detaily v měděné barvě Geese Mic

Výběr toho správného svítidla není radno podceňovat! I lampa totiž může být finální třešničkou na dortu, i lampa může dodat domovu tvář a svým designem jej vyšperkovat. Tenhle kousek od značky Geese má přesně tyhle ambice. (bonami.cz)

EVOLVEO MultiMedia Box M8, Octa Core (MMBX-M8-HDR)

EVOLVEO MultiMedia Box M8, Octa Core (MMBX-M8-HDR)

Multimediální centrum CPU 64bit Octa Core 2.0 GHz, 3 GB RAM, 16 GB vnitřní paměť/microSDHC karta, podpora Ultra HD 4K2K, Dolby Vision, DTS Digital Surround, HDR, HLG, VP9, H.265/HEVC až 60fps, Dual Band WiFi 802.11ac, Giga LAN, Bluetooth, Miracast, HDMI 2.0a, optický výstup, CEC, 3x USB port, Android 7.1 Multimediální centrum s podporou 4KVýkonné multimediální centrum EVOLVEO MultiMedia Box M8 přinese online zábavu přímo do vašeho obývacího pokoje. O vynikající obrazovou kvalitu se postará hardwarové dekódování videa ve vysokém rozlišení Utra HD 4K s nejnovějším kompresním formátem H.265/HEVC a podporou 60 sn./s. Nechybí ani podpora technologií Dolby Vision, DTS Digital Surround a kompatibilita s režimem HDR, který zajistí vynikající kontrast a úžasně živé barvy u přehrávaného… (alza.cz)

LAV Sklenice na whisky 310ml ELEGAN čirá 6ks (ELG360/6)

LAV Sklenice na whisky 310ml ELEGAN čirá 6ks (ELG360/6)

Sklenice na whisky 6ks, z čirého skla, jen na studené nápoje, lze mýt v myčce Doplňte svou sadu nádobí o nové moderní sklenice jednoduchého designu, který se skvěle hodí k vašemu nádobí. Čiré sklo patří mezi nejvšestrannější kuchyňský materiál a nabízí široké možnosti využití. Sklenice z řady Elegan mají objem 310 ml. Tak pozvěte někoho na skleničku whisky! Sklenice jsou vhodné na studené nápoje a můžete je mýt v myčce nádobí. V sadě naleznete 6 kusů, ideální počet na posezení s přáteli! Klíčové vlastnosti sady sklenic Elegan 6 ks 310 mlJednoduchý moderní designVyrobeny z čirého sklaSklenice Elegan jsou vhodné do myčky nádobíVhodné na studené nápoje, především whisky6 ks v balení (alza.cz)

Gembird MIC-205 (MIC-205)

Gembird MIC-205 (MIC-205)

Mikrofon stolní, vypínatelný, černý   Mluvte s rodinou, chatujte s přáteli a zůstaňte ve spojení s kolegy nebo online spoluhráči. S mikrofonem máte možnost té nejpřirozenější komunikace - mluvení. K počítači se připojuje pomocí 3,5mm jacku, který je standardní součástí počítačů, notebooků a jiné audiovizuální elektroniky. Mikrofon je možno použít nejen v jakémkoliv komunikačním programu, ale i pro nahrávání schůzí, poznámek a podobně. Ze stabilní základny vychází flexibilní krk, díky kterému si mikrofon lehce nastavíte do vyhovující polohy. (alza.cz)

EVOLVEO MultiMedia Box M4, Quad Core multimediální centrum (MMBX-M4…

EVOLVEO MultiMedia Box M4, Quad Core multimediální centrum (MMBX-M4-HDR)

Multimediální centrum - CPU 64bit QuadCore 2.0 GHz, GPU PentaCore Mali-450, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměť/microSDHC karta, podpora Ultra HD 4K2K, HDR, HLG, VP9, H.265/HEVC až 60fps, WiFi/LAN, Bluetooth, Miracast, HDMI 2.0a, optický výstup, CEC, 3x USB port, Android 7.1 Multimediální centrum Android Box H4 vám zajistí přístup k aplikacím na Google Play. K poslechu hudby využijete třeba Spotify, pro videa například YouTube.Přeměňte vaši Ultra HD televizi na multimediální okno do světa zábavy. Tento malý přehrávač EVOLVEO MultiMedia Box M4 má systém Google Android 7.1 Nougat, a tak ve vašem obýváku zprostředkuje i internetové stránky či přehrávání televizních archivů, ale vlastně má nekonečné možnosti. Flexibilní Android 7.1 Nougat během pár chvil doplníte aplikacemi, a získáte tak… (alza.cz)

LAV Sklenice na vodu HB 330ml ELEGAN čirá 6ks (ELG379/6)

LAV Sklenice na vodu HB 330ml ELEGAN čirá 6ks (ELG379/6)

Sklenice na studené nápoje 6ks, z čirého skla, jen na studené nápoje, lze mýt v myčce Doplňte svou sadu nádobí o nové moderní sklenice jednoduchého designu, který se skvěle hodí k vašemu nádobí. Čiré sklo patří mezi nejvšestrannější kuchyňský materiál a nabízí široké možnosti využití. Sklenice z řady Elegan mají objem 330 ml. Tak pozvěte někoho na skleničku! Sklenice jsou vhodné na studené nápoje a můžete je mýt v myčce nádobí. V sadě naleznete 6 kusů, ideální počet na posezení s přáteli! Klíčové vlastnosti sady sklenic Elegan 6 ks 330 mlJednoduchý moderní designVyrobeny z čirého sklaSklenice Elegan jsou vhodné do myčky nádobíVhodné na studené nápoje6 ks v balení (alza.cz)

C-TECH MIC-02 (MIC-02)

C-TECH MIC-02  (MIC-02)

Mikrofon s pozlaceným stereo konektorem 3.5mm, délka kabelu 2.5m, včetně redukce jack stereo 3-pin/4-pin, regulace hlasitosti, stativ Chcete při tvorbě vypadat jako profík? Při koupi mikrofonu MIC-02 od společnosti C-TECH toho nepochybně dosáhnete a ještě ušetříte. Tento mikrofon však nepůsobí kvalitně jen díky své vizuální stránce. MIC-02 nabídne frekvenční rozsah 50 Hz až 16 kHz. Mikrofon lze k zařízení připojit pomocí 2,5m kabelu s pozlaceným stereo konektorem jack 3,5 mm. Pokud vám však nevyhovuje běžný konektor, můžete využít přibalenou redukci jack stereo 3pin/4pin pro zařízení, která jsou vybavena sloučeným konektorem pro mikrofon a sluchátka. Pro umístění mikrofonu dle vlastních potřeb poslouží podstavec, který je také součástí balení. Na mikrofonu se nachází také… (alza.cz)

C-TECH MIC-03 (MIC-03)

C-TECH MIC-03 (MIC-03)

Mikrofon s pozlaceným stereo konektorem 3.5mm, délka kabelu 2.5m, včetně redukce jack stereo 3-pin/4-pin, regulace hlasitosti, stativ Zažijte pocit jako ve studiu díky C-TECH MIC-03. Jedná se o mikrofon nejvyšší kvality, který společnost C-TECH nabízí. Mimo kvalitní podání hlasu nabídne i prémiový vzhled. Nemusíte se bát ani rozsáhlé kabeláže, o tu se postará pouze jeden kabel o délce 2,5 m. Kabel je zakončený pozlaceným 3,5mm jackem. Nemusíte se však vázat pouze na 3,5mm jack, jelikož v balení naleznete i praktickou 3pin/4pin redukci, pro případ, že potřebujete mikrofon připojit do sloučeného konektoru pro mikrofon a sluchátka. V balení však kromě redukce naleznete i stabilní a široce nastavitelnou trojnožku. C-TECH MIC-03 a jeho klíčové vlastnostiMikrofon s… (alza.cz)

Aputure V-Mic D1 (V-MIC D1)

Aputure V-Mic D1 (V-MIC D1)

Mikrofon pro fotoaparát kondenzátorový Vysoce kvalitní mikrofon Aputure V-Mic D1 je vhodný pro většinu zrcadlovek a kamer. Disponuje superkardiodní charakteristikou pro co nejlepší směrový záznam.Ať už chcete natáčet lepší rodinná videa, videoklipy, vlogy nebo toužíte po vlastním filmu vlastní film, zvuk musí být kvalitní. S fotoaparáty, které jsou stavěné spíše pro fotografování než natáčení, a levnějšími kamerami mnohdy závratných zvukových kvalit nedosáhnete. Řešením je proto pořídit si tento kvalitní mikrofon V-Mic D1 společnosti Aputure.Klíčové vlastnostiHodí se pro většinu zrcadlovekKondenzátorový mikrofon se superkardoidní směrovou charakteristikouNízký vlastní šum a nízkopásmový filtrPřipevnění pomocí sáněk na blesk2× AAA… (alza.cz)

AVACOM MIC-40W microUSB 40cm bílá (DCUS-MIC-40W)

AVACOM MIC-40W microUSB 40cm bílá (DCUS-MIC-40W)

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 2,4 A, pozlacené konektory, opletený kabel, délka 0,4 m Společnost AVACOM si pro vás připravila datový kabel MIC-40W, který funguje jako propojovací kabel mezi klasickým USB a modernějším microUSB. Tento datový kabel AVACOM vám zaručí delší životnost a menší zamotávání díky plochému tvaru kabelu. Jeho délka činí 40 cm. Samozřejmostí je podpora plné rychlosti microUSB, která dosahuje 480 Mbit za vteřinu. Klíčové vlastnosti AVACOM MIC-40WDíky délce 40 cm je AVACOM MIC-40W ideální k powerbancePozlacené konektoryKvalitní nylonové opletení pro větší výdrž kabeluDélka… (alza.cz)

Skákací míč Legler Q

Skákací míč Legler Q

Hračky a doplňky Legler jsou dokonalým společníkem nádherné dětské fantazie. Dokáží rozvíjet jemnou motoriku, vzdělávat, ale i jen tak pobavit. A tyto vlastnosti jsou u dětských hraček k nezaplacení ♥ (bonami.cz)

Koss PORTA PRO MIC (PPROIMC)

Koss PORTA PRO MIC (PPROIMC)

Sluchátka s mikrofonem náhlavní, otevřená, frekvenční rozsah 15-25000Hz, impedance 60ohm, citlivost 101dB, jack 3.5mm, kabel 1.2m, 1-tlačítkové ovládání telefonu Užijte se vaše oblíbené interprety se sluchátky Koss PORTA PRO MIC. Díky dvěma opěrným místům (vlastní sluchadlo a molitanová opěrka nad ušima) sedí sluchátka perfektně na hlavě. Hodí se tak do všech podmínek. Zvládnou být společníkem aktivního člověka na cestách, domácího posluchače hudby nebo hráče počítačových her. Vybavena jsou in-line mikrofonem a 1dotykovým dálkovým ovládáním. Právě jejich univerzálnost je tak výbornou devizou do dnešní uspěchané doby.  Klíčové vlastnosti sluchátek Koss PORTA PRO MICPřenosná sluchátka na ušiIn-line mikrofonDálkové ovládání jedním dotykemRobustní kabelový… (alza.cz)

Míč Le Studio Ballon Vintage

Míč Le Studio Ballon Vintage

Nečekejte, že jakmile jednou vaši rodinní příslušníci objeví značku Le Studio, budete mít ještě někdy šanci jen tak lelkovat a nudit se! Stolní i venkovní hry všeho druhu od této značky lehce zabaví celou rodinu ♥ O značce: Le Studio je nekonvenční francouzská značka, která si vzala do parády vtipně pojaté dárky, které udělají radost vám i vašim nejbližším. Vsází nejen na hravost, ale také na praktickou stránku věci. Za vtipně pojatým kouskem tak zle najít šikovného pomocníka, který se bude do vaší domácnosti hodit. (bonami.cz)

CANDY MIC 201 EX (38900021)

CANDY MIC 201 EX (38900021)

Mikrovlnná trouba vestavná, mikrovlnný výkon 800W, výkon gril 1000W, objem 20l, 8 úrovní výkonu, gril, otočný talíř 24.5cm Kvalitní nerezová mikrovlnná trouba Candy MIC 201 EX disponuje výkonným grilem a nerezovým designem, díky čemuž zapadne do každé kuchyně.Moderní funkce a vlastnosti dělají z této mikrovlnné trouby nepostradatelného pomocníka do každé kuchyně. Trouba disponuje otočným talířem o průměru 24,5 cm a také dvířky s průhledným okénkem, které se otevírají pomocí tlačítka. Vnitřní  prostor vyniká objemem až 20 litrů a lze si vybrat z pěti úrovní výkonu. Jistě oceníte i výkonný gril, se kterým hravě připravíte krásně šťavnaté kuřátko.  Šest důvodů ke koupiŠpičková vestavná mikrovlnka za rozumnou… (alza.cz)

Dětské dřevěné hodiny - Modrý míč (8594155461042)

Dětské dřevěné hodiny - Modrý míč  (8594155461042)

Hodiny do dětského pokoje rozměr 30 cm Dřevěné, ručně malované hodiny s motivem modrého míče udělají velkou radost vašemu andílkovi a hezky ozdobí zeď jeho dětského pokojíčku. Vyráběny jsou v české chráněné dílně, zaměstnávající invalidní spoluobčany. Napájeny jsou tužkovou baterií, která není součástí balení. Přibližné rozměry:30 cm (alza.cz)

Fellowes A4 80 mic ImageLast (lampofela4080)

Fellowes A4 80 mic ImageLast (lampofela4080)

Laminovací fólie A4, 2×80 mikronů, 100 ks V každé kanceláři i domácnosti lze najít nepřeberné množství důležitých dokumentů, poznámek nebo fotografií, které je třeba ochránit před zkázou. Právě pro tyto případy jsou tu laminovací fólie Fellowes, které všem vašim dokumentům zajistí delší životnost. Fólie Fellowes ImageLast k vašim vzpomínkám na listu papíru nepropustí vlhkost, prach, ani jiné druhy nečistot a vy se z nich můžete radovat mnohem déle. Použití fólií Fellowes A4 80 mic je různorodé, hodí se k uchování jak již zmíněných dokumentů a fotografií, tak i například k prodloužení životnosti výkresů vašich dětí nebo na nejrůznější DIY projekty.  Klíčové vlastnosti laminovací fólie Fellowes A4 80 mic ImageLastDokonalá ochrana a vzhled vašich… (alza.cz)

Rugby míč Le Studio Rugby Vintage

Rugby míč Le Studio Rugby Vintage

Nečekejte, že jakmile jednou vaši rodinní příslušníci objeví značku Le Studio, budete mít ještě někdy šanci jen tak lelkovat a nudit se! Stolní i venkovní hry všeho druhu od této značky lehce zabaví celou rodinu ♥ O značce: Le Studio je nekonvenční francouzská značka, která si vzala do parády vtipně pojaté dárky, které udělají radost vám i vašim nejbližším. Vsází nejen na hravost, ale také na praktickou stránku věci. Za vtipně pojatým kouskem tak zle najít šikovného pomocníka, který se bude do vaší domácnosti hodit. (bonami.cz)

Apple EarPods with Remote and Mic (mnhf2zm/a)

Apple EarPods with Remote and Mic (mnhf2zm/a)

Sluchátka s mikrofonem pro iPhone a iPod, s 3.5mm sluchátkovým konektorem Stylový poslech pod záštitou nakousnutého jablka si dopřejete s těmito kvalitními sluchátky od společnosti Apple. Konstrukce sluchátek EarPods vychází z geometrie lidského ucha a nabízí opravdu nezapomenutelný zvukový přednes. Vychutnejte si každý detail poslouchané hudby s těmito kvalitními Apple sluchátky s mikrofonem a dálkovým ovládáním. Sluchátka mají profesionální zvukový výkon pro kvalitní poslech. Ovládání je po ruce a naleznete ho na kabelu. Obsahuje mikrofon a 3 tlačítka. Pomocí tohoto ovládání můžete nastavit hlasitost, ovládat přehrávání hudby a videa, nahrávat hlasové zprávy na podporovaných zařízeních a přijímat i ukončovat hovory. Klíčové vlastnostiKonstrukce sluchátek EarPods… (alza.cz)

Kouzelný míč (978-80-906425-0-8)

Kouzelný míč (978-80-906425-0-8)

Kniha – autor Miloslav Švandrlík; Jiří Winter-Neprakta, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Komiks autorů Jiřího Wintera – Neprakty a Miloslava Švandrlíka, dvou velkých postav československého výtvarného umění a literatury, v nevšední – kreativní podobě. Příběh o lásce k fotbalu, kdy trenér vlastnoručně ušije pro svůj tým “kouzelný” míč z kůže býčka Arnošta, věrného fanouška klubu Rapid Mrckov, “štiky čtvrté třídy”. Ten je odveden na jatka poté, co obrečí další prohru v řadě, protože borci nejsou ochotni trénovat – do páté třídy přeci již padnout nemohou… Příběh o tom, co vše je člověk ochoten udělat pro slávu svého klubu a také o tom, že nakonec je to stejně vždy jenom o poctivé práci a fotbalové dřině. Kreativní podoba knihy dává možnost čtenáři nejen přečíst celobarevný… (alza.cz)

Sluchátka XD Design Oova Mic Grey/White

Sluchátka XD Design Oova Mic Grey/White

Také si nechcete ani na cestách odpustit poslech své oblíbené muziky? Pak jsou pro vás sluchátka Oova Mic chytrým řešením. Mají plochý kabel, který se nezamotává, a součástí balení je i praktické plastové pouzdro. Dokonalý zvuk a pohodlí je samozřejmostí. - Rozměry: 1,6 x 1,6 x 3 cm - Vlastnosti: sluchátka mají plochý kabel, vestavěný mikrofon - Balení: součástí je i praktický cestovní obal (bonami.cz)

Plážový nafukovací míč npw™ YAY Beach Ball

Plážový nafukovací míč npw™ YAY Beach Ball

Léto je tady s ním i spousta zábavy - od plážového relaxu u moře až po oslavy a party na zahradě. Jak si takové chvíle užít ještě víc? S veselými kousky od npw™ si každého radostného momentu užijete naplno. Vtipné vychytávky této značky by neměly chybět tam, kde nuda nemá místo! (bonami.cz)

Energy Sistem Headphones Urban 3 Mic Red (446902)

Energy Sistem Headphones Urban 3 Mic Red (446902)

Sluchátka s mikrofonem drátová, uzavřená, měniče 40 mm, impedance 32ohm, frekvence 20Hz-20kHz, mikrofon a ovládání multimédií na kabelu 1,2m Nabízíme vám kvalitní a stylová drátová sluchátka od značky Energy Sistem. Headphones Urban 3 Mic v červeném provedení vynikají svou pohodlností i kvalitní zvukem s hlubokými basovými vibracemi. Sluchátka Energy Sistem Headphones Urban 3 Mic jsou vybavena vestavěným mikrofonem a multifunkčním tlačítkem. Vyřizování hovorů a veškeré nastavení sluchátek bude velmi jednoduché a rychlé. Rozhodně oceníte i kovovou konstrukci, která zajistí dlouhou životnost sluchátek a odnímatelný kabel s 3,5mm jack konektorem.  Sluchátka Energy Sistem Headphones Urban 3 Mic, RedDrátová sluchátka Headphones… (alza.cz)

Energy Sistem Headphones Urban 3 Mic Blue (446896)

Energy Sistem Headphones Urban 3 Mic Blue (446896)

Sluchátka s mikrofonem drátová, uzavřená, měniče 40 mm, impedance 32ohm, frekvence 20Hz-20kHz, mikrofon a ovládání multimédií na kabelu 1,2m Nabízíme vám kvalitní a stylová drátová sluchátka od značky Energy Sistem. Headphones Urban 3 Mic v modrém provedení vynikají svou pohodlností i kvalitní zvukem s hlubokými basovými vibracemi. Sluchátka Energy Sistem Headphones Urban 3 Mic jsou vybavena vestavěným mikrofonem a multifunkčním tlačítkem. Vyřizování hovorů a veškeré nastavení sluchátek bude velmi jednoduché a rychlé. Rozhodně oceníte i kovovou konstrukci, která zajistí dlouhou životnost sluchátek a odnímatelný kabel s 3,5mm jack konektorem.  Sluchátka Energy Sistem Headphones Urban 3 Mic, BlueDrátová sluchátka Headphones Urban 3… (alza.cz)

Screenshield MICROSOFT Surface Pro na displej (MIC-SURPRO-D)

Screenshield MICROSOFT Surface Pro na displej (MIC-SURPRO-D)

Ochranná fólie 100% garance proti poškrábání displeje, doživotní záruka, extrémní odolnost a plná průhlednost, fólie nezpůsobí změnu barev displeje, displej s aplikovanou fólií se bude méně mastit, zakryje již vzniklé drobné škrábance.  Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje vašeho přístroje v perfektní kondici. Samotné nanesení vám zabere jen několik okamžiků a ihned poté je vašemu přístroji zajištěna dokonalá ochrana před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je fólie zcela průhledná a navíc zakryje již existující drobné škrábance.Klíčové vlastnosti fólie ScreenShield pro MICROSOFT Surface Pro100% garance proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsobyExtrémní odolnost a plnou průhlednostZakrytí již vzniklých… (alza.cz)

ScreenShield Tempered Glass Microsoft Lumia 950 (MIC-TGL950-D)

ScreenShield Tempered Glass Microsoft Lumia 950 (MIC-TGL950-D)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany, Lifetime Warranty Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj mobilní telefon bez obalu, nebo se vám občas stane, že s ním někde zavadíte. Stačí chvilka a drobný škrábanec na displeji je tady. Právě pro tyto případy výrobci nabízí speciální ochranná skla na mobilní telefony. Ochranné sklo ScreenShield Tempered Glass je určeno pro mobilní telefon Microsoft Lumia 950.Nosíte svůj mobilní telefon bez obalu, nebo se vám občas stane, že s ním někde zavadíte. Stačí chvilka a drobný škrábanec na displeji je tady. Právě pro tyto případy výrobci nabízí speciální ochranná skla na mobilní telefony. Ochranné sklo ScreenShield Tempered Glass je… (alza.cz)

Srdce, míč a velryba (978-80-7211-294-4)

Srdce, míč a velryba (978-80-7211-294-4)

Kniha – autor Vlasta Pospíchalová, 120 stran, česky, pevná bez přebalu matná Příběhy splněných a nesplněných snů. Laskavé vzpomínání na dobu dávno i nedávno minulou, děj knihy začíná za první republiky, popisuje život za války i dobu "budování socialismu". Prakticky celou druhou část příběhu tvoří životní etapa, kterou autorka strávila po boku československé fotbalové legendy Tomáše Pospíchala. Čtenáři si tak znovu připomenou jeho obrovské úspěchy, kterých dosáhl jako trenér Bohemians Praha, stejně tak i jeho nekončící boj se zdravotními problémy. (alza.cz)

ScreenShield Tempered Glass Microsoft Lumia 950 XL (MIC-TGL950XL-D)

ScreenShield Tempered Glass Microsoft Lumia 950 XL (MIC-TGL950XL-D)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany, Lifetime Warranty Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj mobilní telefon bez obalu? Chcete mít jistotu, že se váš displej nepoškrábe a zároveň nemusíte řešit obal? Právě s tím vám pomůže ochranné sklo Tempered Glass Protector určené pro mobilní telefon Microsoft Lumia 950 XL.Nosíte svůj mobilní telefon bez obalu? Chcete mít jistotu, že se váš displej nepoškrábe a zároveň nemusíte řešit obal? Právě s tím vám pomůže ochranné sklo Tempered Glass Protector určené pro mobilní telefon Microsoft Lumia 950 XL.Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm zajistí displej před poškrábáním, absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí otisky prstů na… (alza.cz)

Hnědá deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 160 x 210 cm

Hnědá deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 160 x 210 cm

Jako v objetí velkého plyšáka se budete cítit v této heboučké dece DecoKing. Právě takovéto doplňky vytváří kouzlo domova a promění byt nebo dům v domov (bonami.cz)

Hnědá deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 70 x 150 cm

Hnědá deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 70 x 150 cm

Jako v objetí velkého plyšáka se budete cítit v této heboučké dece DecoKing. Právě takovéto doplňky vytváří kouzlo domova a promění byt nebo dům v domov (bonami.cz)

Krémová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 150 x 200 cm

Krémová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 150 x 200 cm

Toužíte po jemňoučké dece, do které se zachumláte třeba při sledování televize, nebo při čtení napínavé knihy? Tak to se vám tato deka DecoKing jistě zalíbí. Je vyrobena z jemného mikrovlákna, které je velice příjemné na dotek a také krásně hřeje. Můžete se tedy přikrýt, jak je libo. Nebo s ji použijte jako přehoz přes postel. Využití má víc než dost! (bonami.cz)

Hnědá deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 220 x 240 cm

Hnědá deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 220 x 240 cm

Jako v objetí velkého plyšáka se budete cítit v této heboučké dece DecoKing. Právě takovéto doplňky vytváří kouzlo domova a promění byt nebo dům v domov (bonami.cz)

Krémová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 220 x 240 cm

Krémová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 220 x 240 cm

Jako v objetí velkého plyšáka se budete cítit v této heboučké dece DecoKing. Právě takovéto doplňky vytváří kouzlo domova a promění byt nebo dům v domov (bonami.cz)

Hnědá deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 150 x 200 cm

Hnědá deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 150 x 200 cm

Jako v objetí velkého plyšáka se budete cítit v této heboučké dece DecoKing. Právě takovéto doplňky vytváří kouzlo domova a promění byt nebo dům v domov (bonami.cz)

Fialová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 220 x 240 cm

Fialová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 220 x 240 cm

Jako v obětí velkého plyšáka se budete cítit v této heboučké dece DecoKing. Právě takovéto doplňky vytváří koutlo domova a promění byt nebo dům v domov (bonami.cz)

Hnědá deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 200 x 220 cm

Hnědá deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 200 x 220 cm

Jako v objetí velkého plyšáka se budete cítit v této heboučké dece DecoKing. Právě takovéto doplňky vytváří kouzlo domova a promění byt nebo dům v domov (bonami.cz)

Červená deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 160 x 210 cm

Červená deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 160 x 210 cm

Zavrtejte se pod měkoučkou deku z mikrovlákna. To je nejen hebké a jemné, ale i skvěle zahřeje. DecoKing je jednoduše mistrem na odpočinek. (bonami.cz)

Krémová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 200 x 220 cm

Krémová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 200 x 220 cm

Jako v objetí velkého plyšáka se budete cítit v této heboučké dece DecoKing. Právě takovéto doplňky vytváří kouzlo domova a promění byt nebo dům v domov (bonami.cz)

HyperX In-Line Mic - Cloud Alpha Edition (HX-ILMICCA-BK)

HyperX In-Line Mic - Cloud Alpha Edition (HX-ILMICCA-BK)

Audio kabel , černá barva Speciální audio kabel HyperX In-Line Mic rozšíří vaše sluchátka Cloud Alpha o přídavný mikrofon. Tvoří tak jednoduché a cenově dostupné řešení pro chvíle, kdy se potřebujete se svými spoluhráči rychle dorozumívat a nechcete si kvůli tomu pořizovat úplně nový headset. Klíčové vlastnosti audio kabelu HyperX In-Line MicPřídavný mikrofon s 3,5mm jackemRozšiřuje funkcionalitu herních sluchátek Cloud AlphaOpletené provedení zaručuje dlouhou životnost Jednotlačítkové ovládání & prémiová životnost kabeluU mikrofonu vše ovládáte jedním tlačítkem, a to jak přijímání příchozích hovorů na Skypu nebo jiných platformách, tak i přehrávání multimédií. S HyperX In-Line Mic se složitostem spolehlivě vyhnete. Kromě toho si oblíbíte i… (alza.cz)

Krémová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 70 x 150 cm

Krémová deka z mikrovlákna DecoKing Mic, 70 x 150 cm

Toužíte po jemňoučké dece, do které se zachumláte třeba při sledování televize, nebo při čtení napínavé knihy? Tak to se vám tato deka DecoKing jistě zalíbí. Je vyrobena z jemného mikrovlákna, které je velice příjemné na dotek a také krásně hřeje. Můžete se tedy přikrýt, jak je libo. Nebo s ji použijte jako přehoz přes postel. Využití má víc než dost! (bonami.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít