Ik multimedia irig mic cerna

IK Multimedia iRig Mic (iRig Mic)

IK Multimedia iRig Mic (iRig Mic)

Mikrofon vokální kondenzátorový pro iPhone/iPod Touch/iPad, kompatibilní i s Android zařízeními, 100Hz - 15kHz, duální mini-jack, VocaLive iRig Mic je první kapesní kvalitní kondenzátorový mikrofon pro iPhone, iPod touch a iPad určený pro uspokojení vašich hudebních potřeb. Díky mikrofonu IK Multimedia iRig Mic si nyní si můžete vytvořit profesionální zvukové a hlasové nahrávky na jakémkoli zařízení se systémem iOS.iRig Mic je ideální pro zpěváky a hudebníky, ale také jej můžete použít pro velice kvalitní záznam řeči, pro záznamy hudebních představení či zkoušek. Mikrofon IK Multimedia iRig Mic využijete na jevišti, ve zkušebně i venku.iRig Mic je vybaven  kondenzátorovou elektretovou mikrofonní vložkou se směrovou charakteristikou, která poskytuje vysoce kvalitní… (alza.cz)

IK Multimedia iRig MIC cast (iRig MIC cast)

IK Multimedia iRig MIC cast (iRig MIC cast)

Mikrofon mobilní miniaturní pro záznam interviews kompatibilní s iPhone/iPod touch/iPad, Mac a Android zařízení, 100Hz - 15kHz, stereo mini-jack sluchátkový výstup, přepínač Lo/Hi, součástí stolní stojánek pro iPhone/iPod touch a aplikace iRig Recorder a VocaLive, Voice-Over-IP Přenosný mikrofon iRig MIC Cast je dokonalým zařízením pro záznam podcastů, rozhovorů, interview, hlasových poznámek a podobné aplikace. Přes kompaktní rozměry pořizuje špičkové kvalitní zvuk, který je díky směrovému snímání prostý jakéhokoli okolního šumu. Vzorně vyrovnaná odezva v celém frekvenčním spektru se pak postará o minimalizaci zabarvení hlasu, abyste slyšeli záznam jako na originální nahrávce. Parametry a specifikace:Stereofonní sluchátkový výstup umožňuje monitoring v reálném čase… (alza.cz)

IK Multimedia iRig Mic

IK Multimedia iRig Mic

Ruční kondenzátorový mikrofon určený pro iPad, iPhone, iPod touch a Android. Mikrofon je ideálním řešením pro záznam jakéhokoliv zvuku. Pro iRig Mic není opravdu nic problém, díky němu si hudebníci nahrají své nápady, studenti přednášky, lekce, rozhovory, taktéž podcasting a projevy. Mikrofon disponuje kvalitní kondenzátorovou-elektretovou tobolkou, robustním kovovým tělem, duálním mini.jack konektorem umožňujícím odposlech přes sluchátka, reproduktor, nebo přes mixpult přímo do PA systému v reálném čase. Koupí iRig Mic získáte přístup pro stažení aplikací VocaLive, AmpliTube a iRig Recorder. (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Mic

IK Multimedia iRig Mic

Mikrofon pro iPhone/iPod/iPad IK Multimedia iRig Mic je první kvalitní kondenzátorový mikrofon pro iPhone®, iPod Touch® a iPad®. iRig Mic je ideální pro zpěváky, vokalisty a songwritery na cestách, ale i pro záznam mluveného slova, nástrojů, projevu, vystoupení nebo jakéhokoliv zdroje zvuku ve studiu, na pódiu a nebo kdekoliv jinde. Muzikanti budou moci nahrávat a přehrávat své akustické nástroje, elektrifikované nástroje nebo celé vystoupení kapely. Ne-muzikanti dostanou nástroj pro vysoce kvalitní podcasting, projevy, lekce, rozhovory, zvukové stopy k videu a nebo k záznamu libovolného zvuku do svého mobilního zařízení. iRig Mic v bodech Ideální pro práci s hlasem, ať již zpěv a nebo řeč. Skvělé pro všechny typy záznamu nebo zpracování zvuku v hudební a nebo jakékoliv jiné… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Mic HD2

IK Multimedia iRig Mic HD2

Digitální kondenzátorový USB mikrofon vhodný pro záznam zvuku. Mikrofon je zasazen v pevném a odolném těle, které je vybaveno pozlacenou kondenzátorovou tobolkou s širokou frekvenční odezvou. Mikrofon je kompatibilní s PC, Macem nebo zařízeními s operačním systémem iOS. Záznam zvuku probíhá v kvalitě 24 bit / 96 kHz. Na těle mikrofonu je možné najít dvojici ovládacích prvků, které slouží k nastavení výstupní hlasitosti nahrávání, jakož i výstupní hlaitosť pro přímý monitoring do sluchátek. Odposlech je možný díky vestavěnému konektoru 3,5 mm Jack pro sluchátka na zadní straně mikrofonu. iRig Mic HD 2 se dodává spolu s držákem a softwareovým balíkem. Barevné provedení: Black (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Mic Lav

IK Multimedia iRig Mic Lav

Profesionální a dostupný kondenzátorový kravatový mikrofon typu Lavalier. Je určen pro připojení k iPhone, iPad, iPod Touch a Android. Má možnost řetězení, která mu umožňuje spojit dva iRig Mic Lav k jednomu zařízení. Zaznamenává zvuk ve vysoké kvalitě, má vícesměrovou směrovou charakteristiku a pěnový pop filtr. Jeho používání je velmi komfortní díky monitorovacímu sluchátkovému vstupu. Mikrofon má odolný design, montážní klip pro snadné uchycení na šaty a kabel dlouhý 150 cm. Je kompatibilní se všemi audio aplikacemi, které akceptují audio z náhlavního-mikrofonního vstupu. Součástí balení je balíček nahrávacích aplikací iRig Recorder, VocaLive a EZ Voice. (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Mic Video (SIKM882)

IK Multimedia iRig Mic Video (SIKM882)

Mikrofon směrový (kardioidní), podpora zařízení Android, podpora zařízení iOS, frekvenční rozsah 20Hz-20kHz, výdrž baterie až 50h Velkoformátový mikrofon, který si zachovává mimořádně kompaktní rozměry a není delší nežli běžný mobilní telefon. Díky kondenzátorové mikrofonní zlacené kapsli dosahuje vysoké kvality záznamu. Je vhodný jak k nahrávání ve studiu, tak i kdekoli ve venkovním prostředí. Poradí si i s eliminací okolních ruchů mimo svou osu díky pevnému směrovému snímání. Všechny tyto parametry a dispozice z něj dělají vysoce kvalitní přístroj, který se navíc pohodlně vejde třeba do batohu s notebookem. Můžete jej pomocí magnetu během sekundy připevnit k telefonu i skrze kryt. Klíčové vlastnosti mikrofonu IK Multimedia iRig Mic VideoMimořádně kompaktní… (alza.cz)

IK Multimedia iRig Mic Cast 2

IK Multimedia iRig Mic Cast 2

Mikrofon pro iPhone/iPod/iPad/Android YouTubeři, mobilní novináři a další tvůrci obsahu vědí, jak důležitý je při jejich práci skvělý zvuk. Nicméně, pokud nahráváte nebo streamujete pomocí zařízení iPad, iPhone nebo Android, ne vždy je to snadné – zejména v terénu. Určitě znáte ty videa, kdy je zvuk zkomprimován na nepříjemnou úroveň, se šíleným šumem v pozadí, či nárazy větru, nebo je doprovázen otravnou ozvěnou. iRig Mic Cast2 naštěstí přináší řešení, jak dosáhnout čistého a nekomprimovaného zvuku v terénu. Cenově dostupný mikrofon kompaktních rozměrů jednoduše připojíte k vašemu zařízení a nahrávate. Umožní vám kdykoli a kdekoli dosáhnout těch nejlepších zvukových výsledků. Malý mikrofon s velkým zvukem je následovníkem původního inovativního modelu iRig Mic Cast společnosti IK… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Mic Cast HD (SIKM881)

IK Multimedia iRig Mic Cast HD (SIKM881)

Mikrofon přepínatelný kondenzátorový, podpora zařízení Android, podpora zařízení iOS, frekvenční rozsah 40Hz-20kHz, microUSB, 3.5mm Jack výstup pro snadný monitoring či přehrávání, magnetické uchycení k zařízení Velkoformátový mikrofon, který si zachovává mimořádně kompaktní rozměry a není delší nežli běžný mobilní telefon. Díky kondenzátorové mikrofonní zlacené kapsli dosahuje vysoké kvality záznamu. Je vhodný jak k nahrávání ve studiu, tak i kdekoli ve venkovním prostředí. Poradí si i s eliminací okolních ruchů mimo svou osu. Můžete si vybrat z obousměrného, předního či zadního nahrávání. Všechny tyto parametry a dispozice z něj dělají vysoce kvalitní přístroj, který se navíc pohodlně vejde třeba do batohu s notebookem. Můžete jej pomocí magnetu během sekundy připevnit k… (alza.cz)

IK Multimedia iRig Mic Cast 2 (SIKM880)

IK Multimedia iRig Mic Cast 2 (SIKM880)

Mikrofon přepínatelný kondenzátorový, podpora zařízení Android, podpora zařízení iOS, 3.5mm Jack, frekvenční rozsah 50Hz-18kHz Velkoformátový mikrofon, který si zachovává mimořádně kompaktní rozměry a není delší nežli běžný mobilní telefon. Díky kondenzátorové mikrofonní zlacené kapsli dosahuje vysoké kvality záznamu. Je vhodný jak k nahrávání ve studiu, tak i kdekoli ve venkovním prostředí. Poradí si i s eliminací okolních ruchů mimo svou osu. Můžete si vybrat z obousměrného, předního či zadního nahrávání. Všechny tyto parametry a dispozice z něj dělají vysoce kvalitní přístroj, který se navíc pohodlně vejde třeba do batohu s notebookem. Můžete jej pomocí magnetu během sekundy připevnit k telefonu i skrze kryt. Klíčové vlastnosti mikrofonu IK Multimedia iRig Mic… (alza.cz)

IK Multimedia iRig 2 (iRig 2)

IK Multimedia iRig 2 (iRig 2)

Převodník kytarový pro iPad/iPhone/iPod Touch/Android   Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! iRig 2 je nová vylepšená verze vysoce úspěšného kytarového a baskytarového rozhraní iRig. Obsahuje vše co jeho předchůdce, nabídne silný zvuk a snadné použití. Navíc obsahuje některá vylepšení, jako například všestrannou kontrolu zisku, 6,3mm výstup pro zesilovač a podporu chytrých zařízení s operačním systémem Android. Samozřejmostí je podpora iPhonu, iPadu, iPodu touch a počítačů Mac. Dokonalý parťák pro… (alza.cz)

IK Multimedia iRig Keys

IK Multimedia iRig Keys

Univerzální a vysoce mobilní MIDI klávesnice/kontrolér určena pro iOS, Mac a PC se standardní velikostí. Její velkou předností jsou ultra nízké rozměry, hmotnost, absolutní jednoduché ovládání a používání. Je vybavena 37 rychlostně citlivými mini klávesami a USB portem, díky kterému stačí klávesnici připojit k zařízení a můžete začít hrát. Také disponuje i velmi nízkou spotřebou energie a napájí se stejně pomocí USB konektoru, nebo ze zařízení, ke kterým je připojena. iRig Keys je Core MIDI a USB class compliant zařízení, což umožňuje plnohodnotné plug-and-play bez nutnosti instalací dalších aplikací, softwareu, nebo ovladačů. Dále disponuje modulačním a pitch kolečkem, vstupem pro připojení standardního sustain pedálu, ovládacím panelem s 5 podsvícenými tlačítky, jedním Volume/Data… (muziker.cz)

IK Multimedia iRig BlueBoard

IK Multimedia iRig BlueBoard

Mobilní bluetooth MIDI pedál určený pro iPhone, iPad a Mac umožňující bezdrátové ovládání mobilních hudebních aplikací. Také jej můžete použít pro rozšíření možností ovládání vašich oblíbených hudebních aplikací pomocí zapínání různých přednastavení, změn zvuku, nebo změnami parametrů efektu. (muziker.cz)

IK Multimedia iRig BlueTurn

IK Multimedia iRig BlueTurn

Bluetooth obraceč stránek pro iPhone, iPad, Mac a Android s podsvícenými tlačítky. Umožňuje snadno obracet stránky bez použití rukou. Zařízení je kompatibilní s iPhone, iPod Touch, iPad, Mac, a jakýmkoli Android zařízením podporujícím Bluetooth LE. Díky kompaktní velikosti a zároveň vysoké odolnosti je vhodným společníkem na cesty. Napájení je zajištěno pomocí dvou AAA baterií. Zařízení je možné používat v 3 různých módech - stránkování, posouvání, up-down / left-right. (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Acoustic

IK Multimedia iRig Acoustic

První, mobilní mikrofon/interface pro akustickou kytaru. Patentované zařízení od IK Multimedia, které umožňuje hráčům na akustickou kytaru využívat aplikace Amplitube. Jde o akustický snímač, který lze umístit do rezonančního otvoru kytary za pár vteřin. Poskytuje vysoce kvalitní zvuk při nahrávání na iPhone a iPad. Obsahuje MEMS mikrofon s vícesměrnou směrovou charakteristikou a velmi detailním zvukem. Jeho kalibrační proces optimalizuje kytarový zvuk tak, jakoby byl externě mixovaný s vysoce kvalitním studiovým mikrofonem. Mikrofon má pogumovanou úchytku na upevnění, tenký kabel a tělo, a vstup pro sluchátkový kabel. Je vyroben z měkkého gumového materiálu, který nepoškodí povrch akustických nástrojů. Je určen pro všechny strunové nástroje s kruhovým rezonančním otvorem. (muziker.cz)

IK Multimedia iRig PowerBridge

IK Multimedia iRig PowerBridge

nabíječka pro iRig produkty a iPad/iPhone/iPod touch (hudebnicentrum.cz)

IK Multimedia iRig Acoustic

IK Multimedia iRig Acoustic

Kytarový převodník iRig Acoustic je dalším inovativním počinem IK Multimedia. Jedná se o zcela nový patentovaný pickup mikrofon pro akustickou kytaru. Během několika sekund jej nacvaknete na kytaru a jste schopni živě nahrávat na iPhone, iPad, Mac. iRig Acoustic poskytuje profesionální vysoce kvalitní zvuk, jednoduchou instalaci a svobodu nahrávání. A s doprovodnou aplikací AmpliTube Acoustic budete mít na dlani světově první a nejvýkonnější akustické snímání kytary s možností použití kdekoliv a kdykoliv. Kvalita studiového mikrofonu Není pravdou, že nejlepší akustické reprodukce kytarového zvuku lze dosáhnout jen umístěním špičkového kondenzátorového studiového mikrofonu v přesné poloze přímo před kytarou. iRig Acoustic, společně s AmpliTube Acoustic, je navržen tak, aby dokonale… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig BlueBoard

IK Multimedia iRig BlueBoard

Bluetooth MIDI pedál iRig BlueBoard je bluetooth MIDI pedál pro iPhone, iPad a Mac. Tento pedál umožňuje kytaristům, basistům a klávesovým hráčům bezdrátové ovládání jejich mobilních iOS a Mac hudebních aplikací. Vlastnosti v bodech: -Bluetooth MIDI pedál (s rozsahem 10m).-4 podsvícené nožní spínače pro vysílání programu, banku a nebo jiných MIDI událostí.-Dva jack 6,3 vstupy pro připojení volitelného příslušenství – Expression pedálu, díky kterému je možné vysílat kontinuální MIDI události a nebo přepínače On/Off.-Bluetooth iOS aplikace běží na pozadí na bobilním iOS zařízení nebo na Macu a překládá Bluetooth události na MIDI.-Funguje na standardní AAA baterie. iRig BlueBoard může být použit tak, aby rozšířil možnosti ovládání vašich oblíbených hudebních aplikací pomocí spínání… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Keys 25 (iRig Keys 25)

IK Multimedia iRig Keys 25 (iRig Keys 25)

MIDI kontroler 25 mini kláves s dynamikou úhozu, volume/Data knob (přiřaditelný), podsvětlená tlačítka Octave up/down, Core MIDI a USB class compliant (PC/Mac) – plug and play, napájení z USB, Obsahuje Lightning, OTG - microUSB a USB kabel pro PC/Mac, SW pro PC/Mac: SampleTank 3 SE, The Grid + 5 nástrojů, SW pro Android: iGrand Piano Free, iLectric Piano Free, SW pro iOS: SampleTank Free, iGrand Piano Free  iRig Keys 25 je univerzální přenosná klaviatura pro Mac, ale i Android a PC. S tímto přístrojem dostanete to nejlepší - kompaktní konstrukce dělá tento MIDI ovladač neuvěřitelně mobilním, takže jej můžete použít kdykoliv a kdekoliv. Celkově 25 rychlostně citlivých mini kláves zajistí realistický… (alza.cz)

IK Multimedia iRig Keys 37 (iRig Keys 37)

IK Multimedia iRig Keys 37 (iRig Keys 37)

MIDI kontroler 37 mini kláves s dynamikou úhozu, mudulation a pitch bend kolečka, volume/Data knob (přiřaditelný), podsvětlená tlačítka Octave up/down, tlačíto SET pro ukládání a volání presetů, vstup pro sustain nebo expression pedál, USB class compliant (PC/Mac) – plug and play, napájení z USB, obsahuje USB kabel pro PC/Mac, kompatibilní s iOS (vyžaduje Camera Connection Kit nebo Lightning to USB Camera Adapter), kompatibilní s Androidem (vyžaduje USB-OTG adaptér)  iRig Keys je univerzální přenosná klaviatura pro Apple zařízení (iPhone, iPad, iPod, Mac), ale i Android a PC. S tímto přístrojem dostanete to nejlepší - kompaktní konstrukce dělá tento MIDI ovladač neuvěřitelně mobilním, takže jej můžete použít kdykoliv a kdekoliv. Celkově 37… (alza.cz)

IK Multimedia iRig HD 2 (iRig HD 2)

IK Multimedia iRig HD 2 (iRig HD 2)

Zesilovač profesionální kytarový pro iPhone/iPod Touch/iPad, 24bit/96kHz, zpracovává linkový zdroj signálu, micro USB, sluchátkový výstup a výstup pro připojení aparátu, kompatabilní s Mac iRig HD 2 přináší přidání dvou výstupů a převodník, které nyní pracují až do 96kHz samplovací frekvence. To jej řadí na špičku ve své kategorii.Nová verze oblíbeného audio rozhraní iRig HD přináší vylepšení v kvalitě převodu analogu na digitální signál, ale také další konektory pro širší možnosti využívání. Nyní zde najdete dva výstupy. Samostatný sluchátkový s ovládáním hlasitosti a výstup pro přivedení zvuku do zesilovače nebo celé zvukové sestavy. Dokonce můžete posílat zpracovaný signál přímo do kytarového zesilovače, bez nutnosti použití nějakého adaptéru.… (alza.cz)

IK Multimedia iRig PRE HD

IK Multimedia iRig PRE HD

Kompaktní a přenosné profesionální rozhraní pro kvalitní záznam zvuku přímo do mobilního zařízení. Tento miniaturní převodník pracuje se zvukem v kvalitě 24 bit / 96 kHz při frekvenční odezvě od 20 Hz do 20 kHz. Převodník je zasazen v pevném a kompaktním těle a vybaven několika přepínači a konektory pro využívání jeho funkci. K dispozici je ovladač vstupní úrovně hlasitosti Gain, přepínač pro phantom napájení 48V pro využití s ​​kondenzátorovým mikrofonem, ovladač výstupní hlasitosti pro přímý monitoring a přepínač pro zapínání nebo vypínání funkce přímého monitoringu. Díky standardnímu XLR konektoru lze zařízení využít s vaším oblíbeným mikrofonem. Propojení se smart zařízením zajistí USB konektor. Součástí balení je standardní USB kabel pro použití s ​​PC nebo Lightning kabel pro… (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Acoustic Stage

IK Multimedia iRig Acoustic Stage

Profesionální mobilní systém pro ozvučení akustické kytary pro studiové, domácí, ale i live použití. Systém se skládá z miniaturního kvalitního MEMS mikrofonu, který se umisťuje přímo do ozvučnice kytary, kde zabírá minimální místo. Mikrofon se připojuje ke přibalenému předzesilovači s vestavěným DSP, které dramaticky ovlpyvňuje snímání vašeho akustického zvuku. Součástí předzesilovače je i vestavěný AUX in vstup pro připojení piezo snímače, magnetického snímače nebo jiného elektronického systému, který je součástí vašeho nástroje. Předzesilovač je navíc vybaven vlastním ovládáním hlasitosti a tlačítkem pro aktivaci funkce Feedback Cancelling, která odstraňuje problémy se zpětnou vazbou. Kromě ní je na přední straně předzesilovače i ovladač pro přepínání 6 tónových presetů a tlačítko pro… (muziker.cz)

IK Multimedia iRIG Keys Pro

IK Multimedia iRIG Keys Pro

Univerzální a vysoce mobilní MIDI klávesnice/kontrolér určena pro iOS, Mac a PC se standardní velikostí. Její velkou předností jsou ultra nízké rozměry, hmotnost a absolutní jednoduché ovládání a používání. Je vybavena 37 rychlostně citlivými mini klávesami a USB portem, díky kterému stačí klávesnici připojit k zařízení a můžete začít hrát. Také disponuje i velmi nízkou spotřebou energie a napájí se stejně pomocí USB konektoru, nebo ze zařízení, ke kterým je připojena. iRig Keys je Core MIDI a USB class compliant zařízení, což umožňuje plnohodnotné plug-and-play bez nutnosti instalací dalších aplikací, softwareu, nebo ovladačů. Dále disponuje modulačním a pitch kolečkem, vstupem pro připojení standardního sustain pedálu, ovládacím panelem s 5 podsvícenými tlačítky, jedním Volume/Data… (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Midi 2

IK Multimedia iRig Midi 2

Jednoduché, malé MIDI rozhraní pro iPhone, iPod Touch, iPad, Mac a PC. iRig MIDI 2 disponuje Lighting konektorem, kapesní velikostí, MIDI in/out/thru porty. Napájení přímo z hostitelského zařízení. Součástí balení je také elegantní a odolné pouzdro. Možnost bezplatného stažení aplikací SampleTank Free, iGrand Piano free a SampleTank 3 SE. (muziker.cz)

IK Multimedia iRig PSU 3A

IK Multimedia iRig PSU 3A

Napájecí zdroj pro iRig Stomp I/O, iRig Pro I/O a iRig Keys I/O. (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Micro Amp

IK Multimedia iRig Micro Amp

Kompaktní kytarové kombo s možností napájení prostřednictvím baterií. Kombo nabízí výkon 15 W a je vybaveno 3 kanály: clean, drive, lead. Po připojení k iPhone, iPad, Mac a PC je možné přímo nahrávat nebo používat aplikace pro úpravu zvuku kytary. Zvuk je směrován přímo do 4" reproduktoru. Kombo je navrženo na základě uznávaného zařízení iRig HD 2 společnosti IK a nabízí rozlišení 24-bit/96 kHz pro vysokou kvalitu zvuku. Prostřednictvím aplikace/software AmpliTube přináší širokou paletu zvuků, efektů a nastavení. K dispozici je 10 simulací zesilovačů a 26 efektů - AmpliTube CS pro iPhone nebo iPad. AmpliTube 4 pro Mac/PC obsahuje 9 simulací zesilovačů a 10 efektů. Kombo je tak okamžitě připraveno pro univerzální tvorbu zvuku elektrické kytary.  (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Power Bridge

IK Multimedia iRig Power Bridge

Univerzální nabíjecí systém pro zařízení iPhone, iPad a iPod touch při používání produktů iRig. Dokáže nabíjet zařízení iOS a současně umožňuje používat produkty iRig. Zařízení je vybaveno Lighting konektorem a je ho možné připojit k produktům iRig s Micro-USB portem. Zařízení má LED signalizaci stavu nabíjení. Barevné provedení: Černá. (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Keys 37

IK Multimedia iRig Keys 37

Kompaktní USB kontrolér/klávesnice určen pro připojení k zařízením Mac a PC. Obsahuje 37 dynamicky citlivých mini kláves (3 oktávy plus 1 tón), kolečko ovládání Modulace a Pitch, Volume/Data ovladač, měkké a podsvícené knoflíky na ovládání Octave/Program a Up/Down, tlačítko SET na ukládání a vyvolávání čtyř upravených nastavení, vstup pro sustain nebo expression pedál, USB připojení typu Plug and Play a napájení ze zařízení PC/Mac pomocí USB připojení. Tento kláves přichází v jednom balíčku se softwarem SampleTank 3 SE, virtuální nástrojovou kolekcí The Grid a pěti kolekcemi ze série Beats a Elektronika (lze stáhnout z IK User Area). Součástí balení je USB kabel pro připojení k PC nebo Mac zařízením. Kontrolér je kompatibilní s operačními systémy iOS po propojení přes dodatečný Camera… (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Keys 37

IK Multimedia iRig Keys 37

USB/MIDI keyboard Výkonný. Přenosný. Výhodný. Potřebujete koncentrovanou kompaktní kreativitu? Odpovědí je iRig Keys 37 – ultra přenosný MIDI keyboard pro PC/Mac, který vám umožní cvičit, hrát a nahrávat s vaším oblíbeným softwarem kdykoliv a kdekoliv. Má 37 mini kláves s dynamikou úhozu, což je tak akorát pro mobilní muzikanty – 3 oktávy a kompaktní provedení. iRig Keys 37 se také snadno používá. Je dodán s USB kabelem a je plně class compliant s MIDI a USB, což znamená, že ho prostě zapojíte do PC nebo Mac, spustíte váš oblíbený software a prostě fungujete. Jakmile prostě iRig Keys 37 vybalíte z krabice, tak jste připraveni – žádné ovladače, žádný nutný podpůrný software. Jste klávesový hráč? Producent? Něco mezi? Pak zjistíte, že iRig Keys 37 je právě pro vás. iRig Keys 37 byl… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Keys 2

IK Multimedia iRig Keys 2

Kompaktní univerzální MIDI kontroler s audio výstupem. iRig Keys 2 nabízí flixibilné možnosti připojení a ovládání. Přináší kompatibilitu s nejnovějšími mobilními zařízeními, MIDI vstup/výstup, široké možnosti napájení, bezplatný software a stylový vzhled. iRig Keys 2 obsahuje klaviaturu s 37 dynamickými klávesami (3 oktávy). Umožňuje připojení k iPhone, iPad, Android, Mac, PC a jakémukoli zařízení s MIDI kompatibilitou. Design s kompaktním rozměrem představuje ideální řešení pro cestující hudebníky. (muziker.cz)

IK Multimedia iRig MIDI 2

IK Multimedia iRig MIDI 2

MIDI převodník iRig MIDI 2 je malé a jednoduché MIDI rozhraní pro iPhone/iPod Touch/iPad a Mac/PC. Základní charakteristika: Univerzální MIDI převodník pro iOS zařízení s Lighting konektorem, stejně jako všechny předchozí generace iPhone, iPad a iPod touch a navíc i pro Mac a PCKapesní velikostOdnímatelné kabely pro bezproblémovou univerzální konektivituSoučástí kabel s Lightning a USB konektorem (kabel s 30-pinem není součástí – možnost dokoupit)MIDI IN/OUT/THRU portyNapájeno z připojeného hostitelského zařízeníMožnost bezplatného stažení hudebních apps SampleTank Free, iGrand Piano Free a SampleTank 3 SEElegantní a odolné pogumované pouzdroNavrženo a vyrobeno v Itálii (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Keys 2

IK Multimedia iRig Keys 2

USB/MIDI keyboard Druhá generace klávesových kontrolérů iRig Keys 2 vám nabízí mnoho způsobů, jak připojit a ovládat veškeré vaše hardwarové či softvérové vybavení v jakékoli situaci. Díky vylepšené kompatibilitě pro nejnovější mobilní zařízení, fyzickým MIDI In/Out připojením, více možnostem napájení, dodávanému balíku softwaru a stylovému novému vzhledu je iRig Keys 2 připraven hrát v každé situaci. iRig Keys 2 obsahuje 3 oktávy 37 rýchlostně citlivých kláves s dynamikou a lze jej připojit ke všem vašim zařízením jako iPhone, iPad, Android a Mac / PC. Díky standardním MIDI konektorům ním lze ovládat i jakékoli jiné zařízení kompatibilní s MIDI. Ultra kompaktní velikost kontroléru jej předurčuje jako perfektní nástroj pro vaši kreativitu na cestách. Díky MIDI In/Out konektivitě je… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Blue Turn

IK Multimedia iRig Blue Turn

Bluetooth pedál Mnoho hudebníků dnes pro zobrazování hudebních podkladů, ať už se jedná o prostý text nebo partituru, používá tablet, počítač nebo nějaké chytré zařízení. Jak ale jednoduše a přesně otáčet při hře stránky? K tomu slouží právě iRig Blue Turn - pedál, který se připojuje přes Bluetooth a díky dvěma podsvíceným tlačítkům umožňuje snadné otáčení stránek nebo posouvání textu bez použití rukou. iRig Blue Turn je kompatibilní s iPhone/iPad, Mac a Android zařízeními. Tlačítka posílají HID zprávu do synchronizovaného zařízení pomocí Bluetooth LE technologie. Pracuje tak se všemi oblíbenými aplikacemi pro otáčení stránek nebo prohlížení dokumentů, včetně Adobe Reader nebo aplikace iKlip Stage přímo od IK. Tlačítka iRig Blue Turn mohou být používána ve třech módech. Mohou… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Nano Amp

IK Multimedia iRig Nano Amp

Přenosný monitor iRig Nano Amp je kompaktní kytarový zesilovač se zabudovaným reproduktorem a rozhraní pro iOS. Zařízení pracuje ve dvou módech. V režimu AMP funguje jako kytarové kombo s British tone obvodem. Pro preciznější nastavení charakteru zvuku slouží přepínač NORMAL/BRIGHT. Míra efektu overdrive narůstá současně se vzrůstajícím nastavením hlasitosti. Z integrovaného 3 palcového reproduktoru získáte výkon 3 W. Režim DEVICE umožňuje prostřednictvím dodávaného TRRS kabelu propojení s iPhonem nebo iPadem. Pokud je součástí vaší softwarové výbavy zvukové studio AmpliTube otevírá se vám svět kytarových a basových zvuků, aparátů a zesilovačů a můžete tak hrát, trénovat, nahrávat kdekoliv a kdykoliv. V obou režimech lze zařízení připojit k externímu kabinetu do maximální velikosti… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Acoustic Stage

IK Multimedia iRig Acoustic Stage

Kytarový převodník iRig Acoustic Stage je speciálně vyvinutý mikrofonní systém pro co nejpřirozenější snímaní akustické kytary, který je navíc vybavený rozhraním pro počítač nebo mobilní zařízení. Patentovaný mikrofonní systém se skládá z kompaktního MEMS mikrofonu a předzesilovače s DPS jednotkou. Ačkoliv vás to možná překvapí, špičková technologie MEMS mikrofonů se běžně používá i ve smartphonech. Tyto mikrofony jsou velmi efektivní a nabízejí vynikající spolehlivost a kvalitu snímání. Poskytují přesnou a plochou frekvenční odezvu, přičemž jsou odolné vůči mechanickým vibracím, které produkují nežádoucí zvuky, a tak poskytují čistý a otevřený zvuk. Samotný iRig mikrofon je všesměrový a jeho frekvenční rozsah je 30 Hz – 20 kHz. Instalace je velmi snadná. Pomocí klipu jej… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Voice - Green version

IK Multimedia iRig Voice - Green version

Ruční, kondenzátorový mikrofon určený pro smartphony a tablety poskytující profesionální zvukovou kvalitu. Mikrofon disponuje kulovou, respektive kardioidní směrovou charakteristikou, frekvenčním rozsahem 100Hz - 15kHz, maximálním SPL 105dB, zkreslením 3% THD a zabudovanou protivětrnou ochranou. Pracuje s iOS zařízeními, většinu zařízení se systémem Android a s Mac počítači. Je vyroben z odolného, lehkého termoplastu, je vybaven vypínačem přímo na těle a sluchátkovým vstupem. Dodává se s aplikací EZ Voice a spolupracuje s řadou karaoke a hudebními aplikacemi. Povrchová úprava: zelená, Délka kabelu: 2m, Rozměry: 215mm x 53mm x 53mm Hmotnost: 253g (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Voice - White version

IK Multimedia iRig Voice - White version

Ruční, kondenzátorový mikrofon určený pro smartphony a tablety poskytující profesionální zvukovou kvalitu. Mikrofon disponuje kulovou, respektive kardioidní směrovou charakteristikou, frekvenčním rozsahem 100Hz - 15kHz, maximálním SPL 105dB, zkreslením 3% THD a zabudovanou protivětrnou ochranou. Pracuje s iOS zařízeními, většinu zařízení se systémem Android a s Mac počítači. Je vyroben z odolného, lehkého termoplastu, je vybaven vypínačem přímo na těle a sluchátkovým vstupem. Dodává se s aplikací EZ Voice a spolupracuje s řadou karaoke a hudebními aplikacemi. Povrchová úprava: bílá, Délka kabelu: 2m, Rozměry: 215mm x 53mm x 53mm Hmotnost: 253g (muziker.cz)

Kytarový snímač IK Multimedia iRig Acoustic

Kytarový snímač IK Multimedia iRig Acoustic

Kytarový snímač IK Multimedia iRig Acoustic​ od výrobce IK Multimedia v kategorii Kytarové snímače zvuku za skvělou cenu u Conrada. (conrad.cz)

IK Multimedia iRig STOMP I/O

IK Multimedia iRig STOMP I/O

Kytarový převodník IK Multimedia iRig Stomp I/O je ovladač pro mobilní telefony, který zdobí parametry jako zabudovaná zvuková karta nebo MIDI vstupy, pomocí nichž ho lze využít také jako Midi kontrolér pro další vybavení. Samozřejmostí je kolébka pro tablet nebo mobil a možnost nabíjení. Pro přepínání efektů je k dispozici čtveřice přepínačů a expression pedál. Stompbox je vybaven kombinovaným vstupem XLR/Jack značky Neutrik, kterému nechybí ani fantomové napájení. K efektu tak snadno připojíte i profesionální mikrofon. Zabudovaná zvuková karta nabízí rozlišení až 96kHz/24-bit, přes USB port tak snadno můžete nahrávat přímo do počítače nebo chytrého zařízení. Ovladače gainu a hlasitosti, společně s VU metry, jsou lehce dostupné z předního panelu. Velkou devízou tohoto zařízení je… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Keys 2 Pro

IK Multimedia iRig Keys 2 Pro

Kompaktní univerzální MIDI kontroler s 37 klávesami v plné velikosti a audio výstupem. iRig Keys 2 Pro nabízí flixibilné možnosti připojení a ovládání. Přináší kompatibilitu s nejnovějšími mobilními zařízeními, MIDI vstup/výstup, široké možnosti napájení, bezplatný software a stylový vzhled. iRig Keys 2 Pro obsahuje klaviaturu s 37 dynamickými klávesami (3 oktávy) v plné velikosti. Umožňuje připojení k iPhone, iPad, Android, Mac, PC a jakémukoli zařízení s MIDI kompatibilitou. Design s kompaktním rozměrem představuje ideální řešení pro cestující hudebníky. (muziker.cz)

IK MULTIMEDIA iRig Micro Amp (SIKM787)

IK MULTIMEDIA iRig Micro Amp (SIKM787)

Zesilovač kytarový, výkon 15W, 4“ reproduktor, 3 samostatné kanály, integrovaný iRig HD obvod pro propojení s iOS s 24-bit/96 kHz rozlišení, možnost bateriového napájení, výstup pro externí reprobednu, Aux vstup pro připojení např. MP3 přehrávače Kompaktní rozměry a dostatečný výkon, tak přesně takový je kytarový zesilovač IK Multimedia iRig Micro Amp. O kvalitní reprodukci se stará 4“ reproduktor. Tento model toho zvládne víc, než byste čekali. Velkou předností je jeho možnost připojení k vašemu iPhonu, iPadu nebo Mac / PC. Najednou získáte možnost hrát přes 10 amp a 26 stompbox modelů díky nabízené aplikaci AmpliTube CS a s přiloženým AmpliTube 4 pro Mac / PC si užijete 9 amp a 10 stomp modelů. Po připojení k iPhone, iPad, Mac nebo PC je možné přímo nahrávat… (alza.cz)

IK Multimedia iRig Keys 2 Pro

IK Multimedia iRig Keys 2 Pro

USB/MIDI keyboard Druhá generace klávesových kontrolérů iRig Keys 2 vám nabízí mnoho způsobů, jak připojit a ovládat veškeré vaše hardwarové či softvérové vybavení v jakékoli situaci. Díky vylepšené kompatibilitě pro nejnovější mobilní zařízení, fyzickým MIDI In/Out připojením, více možnostem napájení, dodávanému balíku softwaru a stylovému novému vzhledu je iRig Keys 2 připraven hrát v každé situaci. iRig Keys 2 Pro obsahuje 3 oktávy 37 rýchlostně citlivých kláves s dynamikou a lze jej připojit ke všem vašim zařízením jako iPhone, iPad, Android a Mac / PC. Díky standardním MIDI konektorům ním lze ovládat i jakékoli jiné zařízení kompatibilní s MIDI. Ultra kompaktní velikost kontroléru jej předurčuje jako perfektní nástroj pro vaši kreativitu na cestách. Díky MIDI In/Out konektivitě… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig KEYS PRO Travel Bag

IK Multimedia iRig KEYS PRO Travel Bag

Velmi odolná, stylová přenosná taška určená pro iRig KEYS PRO. Je vyrobena ze 100% polyesteru, s nastavitelným ramenním popruhem, pevnými rukojeťmi, venkovním velkou kapsou určeným pro příslušenství a vyšitým logem iRig Keys. Povrchová úprava: černá, Rozměry: 635mm x 230mm x 90mm (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Keys I/O 49

IK Multimedia iRig Keys I/O 49

Kompaktní MIDI kontrolér s 24 bit / 96 kHz vestavěným převodníkem a klaviaturou so 49 klávesami. Kontrolér je vybaven čtveřicí dotykových slide barů pro kontrolu výšky tónu, modulace nebo pro změnu transpozice nebo parametrů pro jiné předprogramované funkce. Samozřejmostí je i čtveřice potenciometrů, které lze libovolně mapovat pro jakoukoli funkci a 8 dynamických podsvícených padů pro kontrolu nad sampalmi nebo perkuciami. Zařízení je vybaveno kvalitními vstupními a výstupními konektory značky Neutrik a může být napájeno pomocí USB, adaptéru nebo AA baterii. K dispozici je výstup pro sluchátka, dvojice výstupů pro main out s konektorem typu Jack 6,3 mm a XLR vstupní konektor pro připojení mikrofonu s vlastním ovládáním gainu a možností 48V phantom napájení. Součástí balení je také… (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Keys I/O 25

IK Multimedia iRig Keys I/O 25

Kompaktní MIDI kontrolér s 24 bit / 96 kHz vestavěným převodníkem a klaviaturou s 25 klávesami. Kontrolér je vybaven čtveřicí dotykových slide barů pro kontrolu výšky tónu, modulace nebo pro změnu transpozice nebo parametrů pro jiné předprogramované funkce. Samozřejmostí je i čtveřice potenciometrů, které lze libovolně mapovat pro jakoukoli funkci a 8 dynamických podsvícených padů pro kontrolu nad sampalmi nebo perkuciami. Zařízení je vybaveno kvalitními vstupními a výstupními konektory značky Neutrik a může být napájeno pomocí USB, adaptéru nebo AA baterii. K dispozici je výstup pro sluchátka, dvojice výstupů pro main out s konektorem typu Jack 6,3 mm a XLR vstupní konektor pro připojení mikrofonu s vlastním ovládáním gainu a možností 48V phantom napájení. Součástí balení je také… (muziker.cz)

IK Multimedia iRig Keys I/O 25

IK Multimedia iRig Keys I/O 25

USB/MIDI keyboard IK Multimedia iRig Keys I/O nabízí spojení MIDI kontroléru a zabudované zvukové karty a vynikající integraci s iPhony a iPady. A proč zvuková karta? Vzpomeňte si, že iPhone od verze 7 postrádá jakýkoliv audio výstup. Kontrolér se vyrábí ve verzi 25 a 49 (počet kláves) a i přes velmi kompaktní rozměry disponuje standardní klaviaturou. K dalšímu ovládání slouží několik dotekových senzorů, otočné knoby i dynamicky citlivé, podsvícené pady. Na zadním panelu pak najdeme vstup pro pedál, kombinovaný TRS/XLR vstup pro připojení mikrofonu nebo linkového vstupu (včetně fantomového napájení), ovladač hlasitosti, sluchátkový výstup a Mini DIN datový konektor. Napájení probíhá pomocí USB přímo z počítače, ale lze připojit i adaptér (není součástí balení) nebo nabíjet tužkovými… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Keys 30-pin cable

IK Multimedia iRig Keys 30-pin cable

MIDI kabel Propojovací kabel s konektory 30pin - Mini-DIN (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Keys I/O 49

IK Multimedia iRig Keys I/O 49

USB/MIDI keyboard IK Multimedia iRig Keys I/O nabízí spojení MIDI kontroléru a zabudované zvukové karty a vynikající integraci s iPhony a iPady. A proč zvuková karta? Vzpomeňte si, že iPhone od verze 7 postrádá jakýkoliv audio výstup. Kontrolér se vyrábí ve verzi 25 a 49 (počet kláves) a i přes velmi kompaktní rozměry disponuje standardní klaviaturou. K dalšímu ovládání slouží několik dotekových senzorů, otočné knoby i dynamicky citlivé, podsvícené pady. Na zadním panelu pak najdeme vstup pro pedál, kombinovaný TRS/XLR vstup pro připojení mikrofonu nebo linkového vstupu (včetně fantomového napájení), ovladač hlasitosti, sluchátkový výstup a Mini DIN datový konektor. Napájení probíhá pomocí USB přímo z počítače, ale lze připojit i adaptér (není součástí balení) nebo nabíjet tužkovými… (kytary.cz)

Ruční mikrofon kabelový IK Multimedia iRig Voice, spínač

Ruční mikrofon kabelový IK Multimedia iRig Voice, spínač

Ruční mikrofon kabelový IK Multimedia iRig Voice, spínač​ od výrobce IK Multimedia v kategorii Speciální mikrofony za skvělou cenu u Conrada. (conrad.cz)

Ruční mikrofon kabelový IK Multimedia iRig Voice, spínač

Ruční mikrofon kabelový IK Multimedia iRig Voice, spínač

Ruční mikrofon kabelový IK Multimedia iRig Voice, spínač​ od výrobce IK Multimedia v kategorii Speciální mikrofony za skvělou cenu u Conrada. (conrad.cz)

Zesilovač elektrické kytary IK Multimedia iRig Nano Amp černá

Zesilovač elektrické kytary IK Multimedia iRig Nano Amp černá

Zesilovač elektrické kytary IK Multimedia iRig Nano Amp černá​ od výrobce IK Multimedia v kategorii Kytarový zesilovač, zesilovač basů za skvělou cenu u Conrada. (conrad.cz)

Zesilovač elektrické kytary IK Multimedia iRig Nano Amp bílá

Zesilovač elektrické kytary IK Multimedia iRig Nano Amp bílá

Zesilovač elektrické kytary IK Multimedia iRig Nano Amp bílá​ od výrobce IK Multimedia v kategorii Kytarový zesilovač, zesilovač basů za skvělou cenu u Conrada. (conrad.cz)

IK Multimedia iLoud

IK Multimedia iLoud

Přenosný stereo monitor určený pro iOS a mobilní zařízení. Spojuje v sobě vynikající výkon s velkolepým, přesným audio rozlišením a úžasné, hutné basové pásmo. Nabízí vyladěný kryt bass-reflexu bez rezonance, optimální náklon pro správnou akustickou odezvu a malé rozměry. Díky těmto vlastnostem ideálně vyhoví potřebám každého muzikanta a umožňuje vytvářet vysoce kvalitní zvukový přenos kdekoli budete potřebovat. Monitor má zabudované čtyři zesilovače třídy D s celkovým výkonem 40W (2x 16W pro basové pásmo, 2x 4W pro výšky) a bi-amp systém zabezpečující kvalitní zvukový přenos obsahuje 2x 3" basový reproduktor s neodymovým magnetem a 2x 3/4" výškové reproduktory stejně s neodymovým magnetem. Dále disponuje 2-pásmovým systémem s časovou synchronizací, DSP jednotkou, frekvenčním rozsahem… (muziker.cz)

IK Multimedia SampleTron

IK Multimedia SampleTron

software, kompletní plug-in se zvuky nástrojů Mellotron, Chamberlin, Optigan, Orchestron z 60. let, celkem 17 různých nástrojů, 32 efektů, 50 ovladačů zvuku, 640 presetů, 2 GB, pracuje i pod Windows 10 (hudebnicentrum.cz)

IK Multimedia iRig Mic

IK Multimedia iRig Mic

kondenzátorový mikrofon pro iPhone, iPod Touch, iPad nebo Android, kovové tělo (hudebnicentrum.cz)

IK Multimedia iRig Mic Video

IK Multimedia iRig Mic Video

Mikrofon pro iPhone/iPod/iPad/Android iRig Mic Video je digitální „shotgun“ mikrofon, který poskytuje krystalicky čistý zvuk s potlačeným šumem a ruchem mimo osu mikrofonu. Nalezne uplatnění od vysílání zpravodajství, přes záznamy koncertů a všeho mezi tím. Mikrofon je kompatibilní s nejširším spektrem zařízení – smartphony, tablety, a díky adaptéru na „fotografickou botičku“ i s fotoaparáty a videokamerami, takže s několika možnostmi montáže můžete skákat z jedné scény na druhou. Díky profesionálním funkcím, nastavitelnými možnostmi monitoringu a flexibilitě při venkovní použití budete mít pokaždé zaznamenán skvělý zvuk. iRig Mic Video je vybaven kondenzátorovou pozlacenou mikrofonní kapsli s úzce směrovou charakteristikou, takže zaostřuje přímo na snímaný objekt a eliminuje rušivý… (kytary.cz)

IK Multimedia iRig Mic Lav

IK Multimedia iRig Mic Lav

klopový kondenzátorový mikrofon pro s iOS a Android, možnost řetězení dvou mikrofonů, všesměrová charakteristika, průměr kapsle 6 mm, sluchátkový monitorovací výstup, délka kabelu 1.5 metru, rozměry mikrofonu 24 x 7.5 mm, hmotnost 22 g, v ceně pouzdro, odnímatelný klip a protivětrná ochrana (hudebnicentrum.cz)

IK Multimedia iRig Mic Studio

IK Multimedia iRig Mic Studio

Mikrofon pro iPhone/iPod/iPad/Android iRig Mic HD-ACenově dostupný, ruční digitální kondenzátorový mikrofon pro záznam zvuku na cestáchOdnímatelné kabely pro OTG a USB kompatibilními konektoryKvalitní 24-bitová A/D konverzeOvládač gainu s LED indikátoremRuční design - kompatibilní se standardními mikrofonními stojanyObjímka a pouzdro součástí baleníSoučásti aplikace EZ Voice FREE for Android, iRig Recorder FREE for Android a AmpliTube FREE for AndroidSoučástí SW AmpliTube Custom Shop a T-RackS Custom Shop pro PC (kytary.cz)

IK Multimedia iKlip Xpand

IK Multimedia iKlip Xpand

Univerzální držák pro tablety určený pro připojení k mikrofonnemu tojanu. Je kompatibilní s většinou zařízení s úhlopříčkou od 7" do 12,1" včetně rámečku. Nabízí rozpětí: šířky 153,5mm - 220,8mm, polohovací systém s kulovým kloubem a pogumované dotykové body proti poškození smartphonu. (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít