Hyperx cloud mix gunmetal (4p5k9aa)

Produkt Hyperx cloud mix gunmetal (4p5k9aa) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Hyperx cloud mix gunmetal (4p5k9aa) upraviť a produkt hľadať znova.

HyperX Cloud MIX Gunmetal (4P5K9AA)

HyperX Cloud MIX Gunmetal (4P5K9AA)
Detail

Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, Bluetooth 4.2, pro PC, PlayStation 4, Xbox ONE a Nintendo Switch, podpora AAC, aptX a SBC, herní režim, Hi-Res audio, frekvenční rozsah 10-40000 Hz, impedance 40 Ohm, měnič 40 mm, kabel 1,3 m, výdrž baterie až 20 h Chcete posunout své hráčské vybavení o level výš? Pak si oblíbíte herní sluchátka HyperX, s kterými vám neunikne sebemenší detail. Sluchátka jsou velmi pohodlná, padnou dokonale okolo uší, drží a skvěle hrají. Uzavřená konstrukce téměř nepropouští zvuk ven a tlumí okolní hluk a šum. Zvuk je izolovaný, čímž dochází ke zvýšení kvality a přenosu 3D audia, a vy tak můžete být o krok napřed před svými spoluhráči. Nabízený model umožňuje jak bezdrátové připojení, tak za pomoci kabelu, který v případě potřeby kdykoliv odejmete. Přívodní kabel je dlouhý 1,3 m a ten ústí do jedné mušle. Frekvenční rozsah zaručí silné basy i výšky a cokoliv přes něj už lidské... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud MIX Gunmetal (4P5K9AA) , Hyperx cloud mix gunmetal (4p5k9aa)

HyperX Cloud II Gunmetal (4P5L9AA)

HyperX Cloud II Gunmetal (4P5L9AA)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, USB-A, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, herní režim, prostorový zvuk 7.1, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 15-25000 Hz, citlivost 98 dB/mW, impedance 60 Ohm, měnič 53 mm, kabel 1 m Drátová herní sluchátka HyperX Cloud II Gunmetal s prostorovým zvukemHyperX Cloud II Gunmetal je profesionální drátový headset pro náročné hráče, kteří hledají komfort, lehkost, odolnost, špičkovou kvalitu zvuku a další pokročilé funkce. Díky měkkému polstrování sluchátka HyperX Cloud II Gunmetal zaručují maximální komfort i při dlouhodobém nošení. Ve výbavě nechybí flexibilní mikrofon s potlačením okolního šumu nebo podpora virtuálního prostorového zvuku 7.1.Pohodlná herní sluchátkaNáhlavní souprava Cloud II Gunmetal se dále vyznačuje pohodlím, kterým je značka HyperX proslulá. Stará se o ně špičková červená... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud II Gunmetal (4P5L9AA) , Hyperx cloud ii gunmetal (4p5l9aa)

HyperX Cloud MIX Buds (4P5D9AA)

HyperX Cloud MIX Buds (4P5D9AA)
Detail

Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, True Wireless špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.2, radiofrekvenční připojení, podpora A2DP, AVRCP, HFP a HSP, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 10-20400 Hz, citlivost 106,5 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 12 mm, výdrž baterie až 33 h (10 h+23 h) Toužíte získat výhodu nad ostatními hráči a mít lepší herní výsledky? Pak by vás mohla zaujmout herní sluchátka HyperX, s kterými nedáte jiným týmům šanci vyhrát. Tato sluchátka jsou ve velmi oblíbeném provedení špuntů, které se může pochlubit nízkou hmotností. Uzavřená konstrukce nepustí zvuk ven, vaše okolí neuslyší, co posloucháte a vy neuslyšíte okolní šum. Izolace zvuku značně zvyšuje přesnost 3D audia a kvalitu, a vy tak budete znát každý protivníkův krok. Tento typ má bezdrátové provedení, a tak se během hry nezamotáte do přebytečných kabelů. Frekvenční rozsah obstará silné výšky i basy a nic víc přes něj lidské ucho... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud MIX Buds (4P5D9AA) , Hyperx cloud mix buds (4p5d9aa)

HyperX Cloud Flight PS5 (4P5H6AA)

Detail

Špičková bezdrátová herní sluchátka HyperX Cloud Flight PS5 nabízí vysoce kvalitní zvuk díky kvalitním 50mm neodymovým měničům se širokým frekvenčním rozsahem, odnímatelnému mikrofonu s potlačením okolního hluku a redukcí šumu, nastavitelnému hlavovému mostu a jemně polstrovaným náušníkům. Odolná a zároveň velmi lehká konstrukce zajišťuje maximální komfort při hraní. Vhodné pro použití s PC a herními konzolemi Playstation 5/Playstation 4. (mall.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Flight PS5 (4P5H6AA) , Hyperx cloud core 7.1 (4p4f2aa)

HyperX Cloud Stinger (4P5L7AM#ABB)

Detail

Drátová herní sluchátka HyperX Cloud Stinger vhodná pro každodenní využití. Disponují kvalitními 50mm neodymovými měniči s frekvenčním rozsahem 18 Hz až 23 kHz, sklápěcím mikrofonem, odolnou konstrukcí a pohodlnými otočnými náušníky. Intuitivní ovládání hlasitosti je umístěno přímo na sluchátku. Kompatibilní s PC a řadou dalších zařízení (herní konzole Playstation/Xbox, Nintendo Switch, mobilní zařízení). (mall.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Stinger (4P5L7AM#ABB) , Hyperx cloud stinger s (4p4f1aa)

HyperX Cloud II červené (4P5M0AA)

Detail

Herní drátová sluchátka HyperX Cloud II, červená (4P5M0AA). Kvalitní 53mm měniče a nastavitelný odnímatelný mikrofon. Ergonomický uzavřený design perfektně chrání od okolního hluku. Frekvenční rozsah 15 Hz až 25 kHz, impedance 60 Ohm. Odolná konstrukce a pohodlné náušníky. Odolný kabel s délkou 1 m s 2m prodlužovacím kabelem. (mall.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud II červené (4P5M0AA) , Hyperx cloud orbit s (4p5m2aa)

HyperX Cloud Earbuds Red (4P5J5AA)

HyperX Cloud Earbuds Red (4P5J5AA)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, špunty, otevřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox ONE, herní režim, přijímání hovorů, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 116 dB/mW, impedance 65 Ohm, měnič 14 mm, kabel 1,2 m Chcete mít vždy náskok před protivníkem? Objevte herní sluchátka HyperX, s kterými nedáte jiným týmům šanci vyhrát. Sluchátka mají nenápadné, ale komfortní provedení špuntů, které se vyznačuje svou lehkostí a snadnou přenositelností. Otevřená konstrukce nabízí kvalitnější hudební reprodukci. Délka přívodního kabelu činí 1,2 m a ten je zapojen do obou mušlí. Frekvenční rozsah obstará silné výšky i basy a nic víc přes něj lidské ucho již neuslyší. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 20 do 20000 Hz a vy můžete mít jistotu, že uslyšíte tóny jen v té nejlepší kvalitě. Citlivost má dopad i na akustický výkon, obzvláště pak na vyšší hlasitost a reprodukci zvuku. Herní sluchátka HyperX disponují citlivostí 116... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Earbuds Red (4P5J5AA) , Hyperx cloud revolver 7.1 (4p5k5aa)

HyperX Cloud Core Wireless (4P5D5AA)

HyperX Cloud Core Wireless (4P5D5AA)
Detail

Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, přes hlavu, na uši, uzavřená konstrukce, radiofrekvenční připojení, pro PC, frekvenční rozsah 10-21000 Hz, citlivost 99 dB/mW, impedance 60 Ohm, měnič 53 mm, výdrž baterie až 20 h Cítíte, že vaše hra potřebuje vylepšit nějakým doplňkem? Pak si oblíbíte herní sluchátka HyperX, s kterými vám neunikne sebemenší detail. Sluchátka na uši představují odlehčenou variantu. Dostatečně ucho zakryjí, ale zůstávají kompaktní. S uzavřenou konstrukcí neuslyšíte okolní hluk a zvuk neprojde ven. Izolace zvuku zvyšuje kvalitu a přesnost 3D audia, a vy tak můžete být o krok napřed před svými spoluhráči. Jedná se o velmi oblíbené bezdrátové provedení, čímž se vyhnete přebytečným kabelům. Frekvenční rozsah obstará silné výšky i basy a nic víc přes něj lidské ucho již neuslyší. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 10 do 21000 Hz, a tak máte jistotu, že uslyšíte tóny jen v té nejlepší kvalitě. Citlivost má dopad i na akustický výkon,... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Core Wireless (4P5D5AA) , Hyperx cloud flight (4p5l4am#abb)

HyperX Cloud II Red (4P5M0AA)

HyperX Cloud II Red (4P5M0AA)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, USB-A, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, podpora AAC a SBC, herní režim, prostorový zvuk 7.1, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 15-25000 Hz, citlivost 98 dB/mW, impedance 60 Ohm, měnič 53 mm, kabel 1 m Chcete mít vždy náskok před protivníkem? Pak se vám jistě budou líbit herní sluchátka HyperX, s kterými se už nemusíte bát prohry. Sluchátka jsou velice komfortní, zakryjí celé ucho a skvěle hrají. S uzavřenou konstrukcí neuslyšíte okolní hluk a zvuk neprojde ven. Kvalita a přesnost 3D audia je zvýšena izolací zvuku, a vy tak budete znát každý protivníkův krok. Délka přívodního kabelu činí 1 m a ten ústí do jedné mušle. Frekvenční rozsah zaručí silné basy i výšky a cokoliv přes něj už lidské uši nerozeznají. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 15 do 25000 Hz a vy můžete mít jistotu, že... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud II Red (4P5M0AA) , Hyperx cloud flight ps5 (4p5h6aa)

HyperX Cloud II Wireless (4P5K4AA)

HyperX Cloud II Wireless (4P5K4AA)
Detail

Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, radiofrekvenční připojení, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch, herní režim, prostorový zvuk 7.1, frekvenční rozsah 15-20000 Hz, citlivost 104 dB/mW, impedance 60 Ohm, měnič 53 mm, výdrž baterie až 30 h Bezdrátová herní sluchátka HyperX Cloud II Wireless s prostorovým zvukem a výdrží až 30 hodinHyperX Cloud II Wireless je profesionální bezdrátový headset pro náročné hráče, kteří hledají komfort, lehkost, odolnost, špičkovou kvalitu zvuku a další pokročilé funkce. Díky měkkému polstrování sluchátka HyperX Cloud II Wireless zaručují maximální komfort i při dlouhodobém nošení. Ve výbavě nechybí flexibilní mikrofon s potlačením okolního šumu nebo podpora virtuálního prostorového zvuku 7.1.Pohodlná herní sluchátkaNáhlavní souprava Cloud II Wireless se dále vyznačuje pohodlím, kterým je značka HyperX proslulá. Stará se o ně špičková červená paměťová pěna,... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud II Wireless (4P5K4AA) , Hyperx cloud earbuds red (4p5j5aa)

HyperX Cloud Buds Red (4P5H7AA)

HyperX Cloud Buds Red (4P5H7AA)
Detail

Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, špunty, otevřená konstrukce, Bluetooth 5.0, pro PC, přepínání skladeb, přijímání hovorů, měnič 14 mm, výdrž baterie až 10 h Nechcete být nikým během hry rušeni a užit si hraní naplno? Objevte herní sluchátka HyperX, s kterými budete vždy o krok napřed. Tato sluchátka jsou ve velmi oblíbeném provedení špuntů, které se může pochlubit nízkou hmotností. Díky otevřené konstrukci poskytnou lepší hudební reprodukci. Jedná se o populární bezdrátové provedení, a tak při hraní nepřekáží žádné kabely. Nesmíme zapomenout ani na velikost měniče, ta je 14 mm. Bezdrátová herní sluchátka s integrovanou baterií umí hrát až 10 h. Nabíjení není složité, stačí je připojit na USB-C. Zásadní přednosti herních sluchátek HyperX Cloud Buds Red S bezdrátovými herními sluchátky HyperX vám neunikne sebemenší detail O velikosti měniče 14 mm Otevřená konstrukce herních sluchátek Typ připojení: bluetooth Herní sluchátka HyperX se hravě spárují s... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Buds Red (4P5H7AA) , Hyperx cloud ii wireless (4p5k4aa)

HyperX Cloud Flight (4P5L4AM#ABB)

HyperX Cloud Flight (4P5L4AM#ABB)
Detail

Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, radiofrekvenční připojení, pro PC, PlayStation 4 a PlayStation 5, herní režim, přepínání skladeb, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 15-23000 Hz, citlivost 106 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 50 mm, výdrž baterie až 30 h Bezdrátová herní sluchátka HyperX Cloud Flight s výdrží až 30 hodinHyperX Cloud Flight je profesionální drátový headset pro náročné hráče, kteří hledají komfort, lehkost, odolnost, špičkovou kvalitu zvuku a další pokročilé funkce. Díky nízké hmotnosti 315 gramů a měkkému polstrování sluchátka HyperX Cloud Flight zaručují maximální komfort i při dlouhodobém nošení. Ve výbavě nechybí flexibilní mikrofon s potlačením okolního šumu nebo kompatibilita s herními konzolemi PlayStation.Pohodlná herní sluchátkaNáhlavní souprava Cloud Flight se dále vyznačuje pohodlím, kterým je značka HyperX proslulá. Stará se o ně špičková červená paměťová pěna,... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Flight (4P5L4AM#ABB) , Hyperx cloud buds red (4p5h7aa)

HyperX Cloud Flight PS5 (4P5H6AA)

HyperX Cloud Flight PS5 (4P5H6AA)
Detail

Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, přes hlavu, na uši, uzavřená konstrukce, radiofrekvenční připojení, pro PlayStation 4 a PlayStation 5, herní režim, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 106 dB/mW, impedance 32 Ohm, výdrž baterie až 30 h Nechcete být nikým během hry rušeni a užit si hraní naplno? Objevte herní sluchátka HyperX, s kterými se už nemusíte bát prohry. Sluchátka na uši představují odlehčenou variantu. Dostatečně ucho zakryjí, ale zůstávají kompaktní. S uzavřenou konstrukcí neuslyšíte okolní hluk a zvuk neprojde ven. Izolace zvuku značně zvyšuje přesnost 3D audia a kvalitu, a vy tak můžete být o krok napřed před svými spoluhráči. Tento typ má bezdrátové provedení, a tak při hraní nepřekáží žádné kabely. Připojit je můžete jak bezdrátově, tak pomocí kabelu, který lze v případě potřeby odejmout. Frekvenční rozsah zaručí silné basy i výšky a cokoliv přes něj už lidské uši nerozeznají. Frekvenční rozsah těchto... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Flight PS5 (4P5H6AA) , Hyperx cloud chat ps5 (4p5j3am#abb)

HyperX Cloud Revolver 7.1 (4P5K5AA)

HyperX Cloud Revolver 7.1 (4P5K5AA)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, USB-A, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE, Xbox Series a Nintendo Switch, herní režim, prostorový zvuk 7.1, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 10-23200 Hz, citlivost 98 dB/mW, impedance 60 Ohm, měnič 53 mm, kabel 3 m Toužíte získat výhodu nad ostatními hráči a mít lepší herní výsledky? Pak si oblíbíte herní sluchátka HyperX, s kterými nedáte jiným týmům šanci vyhrát. Sluchátka jsou velice komfortní, zakryjí celé ucho a skvěle hrají. S uzavřenou konstrukcí neuslyšíte okolní hluk a zvuk neprojde ven. Izolace zvuku značně zvyšuje přesnost 3D audia a kvalitu, a vy tak můžete být o krok napřed před svými spoluhráči. Oproti ostatním sluchátkům se mohou chlubit dlouhým 3m kabelem, který ústí do jedné mušle. Frekvenční rozsah zaručí silné basy i výšky a cokoliv přes něj už lidské uši nerozeznají. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 10 do 23200 Hz a... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Revolver 7.1 (4P5K5AA) , Hyperx cloud alpha s black (4p5l2aa)

HyperX Cloud Core 7.1 (4P4F2AA)

HyperX Cloud Core 7.1 (4P4F2AA)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, herní režim, prostorový zvuk 7.1, frekvenční rozsah 15-25000 Hz, citlivost 98 dB/mW, impedance 60 Ohm, měnič 53 mm, kabel 1 m Chcete získat výhodu před ostatními hráči a dosáhnout lepších herních výsledků? Pak si určitě zamilujete herní sluchátka HyperX, s kterými budete vždy o krok napřed. O pohodlí se postarají dokonale padnoucí sluchátka, která opravdu skvěle hrají. Díky uzavřené konstrukci téměř neprojde zvuk ven, a navíc tlumí okolní hluk. Kvalita a přesnost 3D audia je zvýšena izolací zvuku, a vy tak můžete být o krok napřed před svými spoluhráči. Délka přívodního kabelu činí 1 m a ten je zapojen do jedné mušle. Frekvenční rozsah obstará silné výšky i basy a nic víc přes něj lidské ucho již neuslyší. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 15 do 25000 Hz a vy můžete mít jistotu, že vaše uši... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Core 7.1 (4P4F2AA) , Hyperx cloud stinger ps5 (4p5k0am#abb)

HyperX Cloud Stinger S (4P4F1AA)

HyperX Cloud Stinger S (4P4F1AA)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, herní režim, prostorový zvuk 7.1, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 18-23000 Hz, citlivost 95,5 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 50 mm, kabel 2,5 m Chcete mít vždy náskok před protivníkem? Vyzkoušejte herní sluchátka HyperX, s kterými vám neunikne sebemenší detail. Sluchátka jsou velmi pohodlná, padnou dokonale okolo uší, drží a skvěle hrají. Uzavřená konstrukce téměř nepropouští zvuk ven a tlumí okolní hluk a šum. Kvalita a přesnost 3D audia je zvýšena izolací zvuku, a vy tak můžete být napřed před svými spoluhráči. Tato sluchátka se mohou chlubit netradičně dlouhým 2,5m kabelem, který je veden do jedné mušle. Frekvenční rozsah obstará silné výšky i basy a nic víc přes něj lidské ucho již neuslyší. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 18 do 23000 Hz, a tak máte jistotu, že vaše uši uslyší jen... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Stinger S (4P4F1AA) , Hyperx cloud alpha s blue (4p5l3aa)

HyperX Cloud Orbit S (4P5M2AA)

HyperX Cloud Orbit S (4P5M2AA)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, USB-A, USB-C, pro PC, PlayStation 4, Xbox ONE a Nintendo Switch, herní režim, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 10-50000 Hz, citlivost 120 dB/mW, měnič 100 mm, odnímatelný kabel 1,2 m Cítíte, že vaše hra potřebuje vylepšit nějakým doplňkem? Pak si oblíbíte herní sluchátka HyperX, s kterými budete vždy o krok napřed. Sluchátka jsou velmi pohodlná, padnou dokonale okolo uší, drží a skvěle hrají. Díky uzavřené konstrukci téměř neprojde zvuk ven, a navíc tlumí okolní hluk. Zvuk je izolovaný, čímž dochází ke zvýšení kvality a přenosu 3D audia, a vy tak můžete být o krok napřed před svými spoluhráči. Přívodní kabel je dlouhý 1,2 m a ten je veden do jedné mušle. Frekvenční rozsah zaručí silné basy i výšky a cokoliv přes něj už lidské uši nerozeznají. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 10 do 50000 Hz a vy můžete mít jistotu, že každý tón uslyšíte v té... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Orbit S (4P5M2AA) , Hyperx cloud alpha wireless gaming headset (4p5d4aa)

HyperX Cloud Stinger - Gaming Headset (Black)

HyperX Cloud Stinger - Gaming Headset (Black)
Detail

HyperX Cloud Stinger™ Lehké pohodlí. Výrazný zvuk. HyperX Cloud Stinger™ je ideální náhlavní souprava pro hráče, kteří hledají komfort, lehkost, skvělou kvalitu zvuku a další funkce navrch. Při hmotnosti 275 gramů zaručuje souprava pohodlí, zvlášť když jsou náušníky výkyvné až o 90 stupňů, aby lépe seděly. 50mm směrové měniče vysílají zvuk přímo do ucha, čímž dosahují přesného a vysoce kvalitního zvuku, jak to hráči potřebují. Naprosté pohodlí i při delším hraní zajišťuje kvalitní paměťová pěna charakteristická pro HyperX. Nastavitelný ocelový posuvník, intuitivní ovládání hlasitosti na náušníku náhlavní soupravy a mikrofon potlačující šumy, který se vypíná otočením - to vše přispívá k tomu, že se náhlavní souprava snadno používá. Kompatibilita s více platformami je pak zárukou, že si budeš moci užívat stejné pohodlí a dokonalý zvukový zážitek na počítačích i konzolích. o Lehká náhlavní souprava s náušníky výkyvnými až o 90 stupňů o 50mm směrové měniče pro přesný zvuk o Paměťová pěna charakteristická pro HyperX o Nastavitelný ocelový posuvník o Intuitivní ovládání hlasitosti na náušníku náhlavní soupravy o Mikrofon potlačující šumy, který se vypíná otočením o Kompatibilita s různými platformami FEATURES/BENEFITS >>90-degree rotating ear cups . HyperX Cloud Stingerfs ear cups rotate in a 90-degree angle to fit better around your neck, so you can play in comfort for hours. >>Lightweight comfort . At just 275 grams, HyperX Cloud Stinger wonft weight you down, making it ideal for prolonged gaming sessions. >>50mm directional drivers for audio precision . The 50mm drivers are parallel to the ear, to position sound directly into the ear for gaming-grade sound quality. >>HyperX Signature Memory Foam . Play in comfort for hours with HyperX signature memory foam. >>Adjustable steel slider . HyperX Cloud Stingerfs high-quality, adjustable solid steel slider is built for long-lasting durability and stability. >>Intuitive volume control on headset ear cup . The volume slider is located on the bottom of the right ear cup, making it easy to access and adjust the audio volume. >>Swivel-to-mute noise-cancellation microphone . Conveniently mute the microphone by flipping it vertically against your head. HyperX Cloud Stingerfs built-in passive noise cancellation reduces background noise for clearer voice quality. The headset is certified by TeamSpeak and Discord, and compatible with other leading chat programs, including Skype, RaidCall and Ventrilo. >>Multi-platform compatibility . HyperX Cloud Stinger is compatible with PC, Xbox One1, PS4., Wii U. and mobile devices2 and has a single 3.5mm stereo plug (4 pole) and PC extension cable with dual 3.5mm stereo and mic plugs. Enjoy the same comfort and enhanced audio experience on PC or console, or just plug into your mobile device2 and wear it on the go. SPECIFICATIONS Headphone >>Driver dynamic, 50mm with neodymium magnets >>Type circumaural, closed back >>Frequency response 18Hz.23,000 Hz >>Impedance 30 ƒ¶ >>Sound pressure level 102 } 3dBSPL/mW at 1kHz >>T.H.D. . 2% >>Input power rated 30mW, maximum 500mW >>Weight 275g >>Cable length and type headset (1.3m) + extension Y-cable (1.7m) >>Connection headset - 3.5mm plug (4 pole) + extension cable - 3.5mm stereo and mic plugs Microphone >>Element electret condenser microphone >>Polar pattern uni-directional, noise-cancelling >>Frequency response 50Hz.18,000 Hz >>Sensitivity -40 dBV (0dB=1V/Pa,1kHz) (patro.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Stinger - Gaming Headset (Black) , Pierre cardin festival gunmetal (b0102200ip3)

HyperX Cloud Stinger Red (4P5L7AM#ABB)

HyperX Cloud Stinger Red (4P5L7AM#ABB)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, herní režim, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 18-23000 Hz, citlivost 102 dB/mW, impedance 30 Ohm, měnič 50 mm, odnímatelný kabel 1,3 m Cítíte, že vaše hra potřebuje vylepšit nějakým doplňkem? Pak by vás mohla zaujmout herní sluchátka HyperX, s kterými se už nemusíte bát prohry. Sluchátka mají velké a komfortní náušníky, které budou vyhovovat opravdu každému. Navíc poskytnou skvělý zvuk. S uzavřenou konstrukcí neuslyšíte okolní hluk a zvuk neprojde ven. Kvalita a přesnost 3D audia je zvýšena izolací zvuku, a vy tak můžete být napřed před svými spoluhráči. Délka přívodního kabelu činí 1,3 m a ten ústí do jedné mušle. Frekvenční rozsah zaručí silné basy i výšky a cokoliv přes něj už lidské uši nerozeznají. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 18 do 23000 Hz a vy můžete mít jistotu, že každý tón... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Stinger Red (4P5L7AM#ABB) , Pierre cardin renee gunmetal (b0300201ip3)

HyperX Cloud Alpha Red (4P5L1AM#ABB)

HyperX Cloud Alpha Red (4P5L1AM#ABB)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, herní režim, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 13-27000 Hz, citlivost 98 dB/mW, impedance 65 Ohm, měnič 50 mm, odnímatelný kabel 1,3 m Drátová herní sluchátka HyperX Cloud Alpha RedHyperX Cloud Alpha Red je profesionální drátový headset pro náročné hráče, kteří hledají komfort, lehkost, odolnost, špičkovou kvalitu zvuku a další pokročilé funkce. Díky nízké hmotnosti 298 gramů a měkkému polstrování sluchátka HyperX Cloud Alpha Red zaručují maximální komfort i při dlouhodobém nošení. Ve výbavě nechybí flexibilní mikrofon s potlačením okolního šumu nebo speciální konstrukci dvoukomorových měničů.Pohodlná herní sluchátkaNáhlavní souprava Cloud Alpha Red se dále vyznačuje pohodlím, kterým je značka HyperX proslulá. Stará se o ně špičková červená paměťová pěna, rozšířený hlavový pásek a měkčí a... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Alpha Red (4P5L1AM#ABB) , Pierre cardin renee gunmetal (b0500301ip3)

HyperX Cloud Blue PS5 (4P5H9AM#ABB)

HyperX Cloud Blue PS5 (4P5H9AM#ABB)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 15-25000 Hz, citlivost 98 dB/mW, impedance 41 Ohm, měnič 53 mm, kabel 1,3 m Nechcete být nikým během hry rušeni a užit si hraní naplno? Pak by vás mohla zaujmout herní sluchátka HyperX, s kterými vám neunikne sebemenší detail. O pohodlí se postarají dokonale padnoucí sluchátka, která opravdu skvěle hrají. Uzavřená konstrukce téměř nepropouští zvuk ven a tlumí okolní hluk a šum. Izolace zvuku značně zvyšuje přesnost 3D audia a kvalitu, a vám tak neuteče sebemenší detail protivníkovy taktiky. Délka přívodního kabelu činí 1,3 m a ten ústí do jedné mušle. Frekvenční rozsah zajistí silné basy i výšky a cokoliv dalšího přes něj lidské uši už neslyší. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 15 do 25000 Hz a vy si můžete být jistí, že uslyšíte zvuk v té nejvyšší... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Blue PS5 (4P5H9AM#ABB) , Pierre cardin espace gunmetal (b0100102ip3)

HyperX Cloud Alpha S Blue (4P5L3AA)

HyperX Cloud Alpha S Blue (4P5L3AA)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, USB-A, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, herní režim, prostorový zvuk 7.1, frekvenční rozsah 13-27000 Hz, citlivost 99 dB/mW, impedance 65 Ohm, měnič 50 mm, kabel 2 m Chcete získat výhodu před ostatními hráči a dosáhnout lepších herních výsledků? Objevte herní sluchátka HyperX, s kterými uslyšíte každý krok. Tato velmi pohodlná sluchátka vám padnou dokonale okolo uší, budou držet, a ještě navíc skvěle hrát. Díky uzavřené konstrukci téměř neprojde zvuk ven, a navíc tlumí okolní hluk. Zvuk je izolovaný, čímž dochází ke zvýšení kvality a přenosu 3D audia, a vy tak budete znát každý protivníkův krok. Tato sluchátka se mohou chlubit netradičně dlouhým 2m kabelem, který je veden do jedné mušle. Frekvenční rozsah obstará silné výšky i basy a nic víc přes něj lidské ucho již neuslyší. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 13 do 27000 Hz a vy... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Alpha S Blue (4P5L3AA) , Jbl xtreme 2 gunmetal (jblxtreme2gm)

HyperX Cloud Stinger PS5 (4P5K0AM#ABB)

HyperX Cloud Stinger PS5 (4P5K0AM#ABB)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, herní režim, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 18-23000 Hz, citlivost 102 dB/mW, impedance 30 Ohm, měnič 50 mm, kabel 1,3 m Chcete získat výhodu před ostatními hráči a dosáhnout lepších herních výsledků? Vyzkoušejte herní sluchátka HyperX, s kterými nedáte jiným týmům šanci vyhrát. Sluchátka jsou velice komfortní, zakryjí celé ucho a skvěle hrají. Díky uzavřené konstrukci téměř neprojde zvuk ven, a navíc tlumí okolní hluk. Izolace zvuku zvyšuje kvalitu a přesnost 3D audia, a vám tak neuteče sebemenší detail protivníkovy taktiky. Přívodní kabel je dlouhý 1,3 m a ten je veden do jedné mušle. Frekvenční rozsah zajistí silné basy i výšky a cokoliv dalšího přes něj lidské uši už neslyší. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 18 do 23000 Hz a vy si můžete být jistí, že uslyšíte zvuk v té nejvyšší... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Stinger PS5 (4P5K0AM#ABB) , Hyperx solocast black (4p5p8aa)

HyperX Cloud Alpha S Black (4P5L2AA)

HyperX Cloud Alpha S Black (4P5L2AA)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, herní režim, prostorový zvuk 7.1, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 13-27000 Hz, citlivost 99 dB/mW, impedance 65 Ohm, měnič 50 mm, odnímatelný kabel 1 m Chcete mít vždy náskok před protivníkem? Pak by vás mohla zaujmout herní sluchátka HyperX, s kterými vám neunikne sebemenší detail. Sluchátka jsou velmi pohodlná, padnou dokonale okolo uší, drží a skvěle hrají. S uzavřenou konstrukcí neuslyšíte okolní hluk a zvuk neprojde ven. Izolace zvuku značně zvyšuje přesnost 3D audia a kvalitu, a vy tak můžete být o krok napřed před svými spoluhráči. Přívodní kabel je dlouhý 1 m a ten ústí do jedné mušle. Frekvenční rozsah zajistí silné basy i výšky a cokoliv dalšího přes něj lidské uši už neslyší. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 13 do 27000 Hz a vy můžete mít jistotu, že uslyšíte zvuk v té... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Alpha S Black (4P5L2AA) , Hyperx cloudx flight (4p5j6aa)

HyperX Cloud Chat PS5 (4P5J3AM#ABB)

HyperX Cloud Chat PS5 (4P5J3AM#ABB)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, handsfree jednostranný modul, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PlayStation 4, herní režim, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 50-10000 Hz, citlivost 85 dB/mW, impedance 16 Ohm, měnič 40 mm, kabel 1,3 m Potřebujete mít přehled o hře a být o krok napřed před protivníkem? Dejte šanci herním sluchátkům HyperX, s kterými budete vždy o krok napřed. Sluchátka s handsfree jsou podobná těm kolem uší, ale zvuk uslyšíte pouze z jednoho náušníku. Uzavřená konstrukce téměř nepropouští zvuk ven a tlumí okolní hluk a šum. Izolace zvuku značně zvyšuje přesnost 3D audia a kvalitu, a vy tak můžete být napřed před svými spoluhráči. Přívodní kabel je dlouhý 1,3 m a ten je zapojen do jedné mušle. Frekvenční rozsah zaručí silné basy i výšky a cokoliv přes něj už lidské uši nerozeznají. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 50 do 10000 Hz a vy můžete mít jistotu, že uslyšíte tóny jen v té nejlepší kvalitě.... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Chat PS5 (4P5J3AM#ABB) , Hyperx stinger core (4p4f4aa)

HyperX Cloud Alpha černá/červená (4P5L1AM#ABB)

Detail

Špičková herní sluchátka HyperX Cloud Alpha nabízí mimořádně impozantní zvuk díky vysoce kvalitním 50mm měničům reproduktorů se širokým frekvenčním rozsahem, odnímatelnému mikrofonu s potlačením okolního hluku a měkkým pohodlným náušníkům z prémiové paměťové pěny. Odolná, vysoce pevná a zároveň velmi lehká hliníková konstrukce zajišťuje maximální komfort. Sluchátka disponují certifikací Teamspeak a Discord. (mall.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Alpha černá/červená (4P5L1AM#ABB) , Hyperx cloudx silver (4p5h8aa)

HyperX Cloud Alpha Wireless Gaming Headset (4P5D4AA)

HyperX Cloud Alpha Wireless Gaming Headset (4P5D4AA)
Detail

Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, radiofrekvenční připojení, pro PC, herní režim, prostorový zvuk 7.1, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 15-21000 Hz, citlivost 103 dB/mW, impedance 62 Ohm, měnič 50 mm, výdrž baterie až 300 h Bezdrátová herní sluchátka HyperX Cloud Alpha Wireless s výdrží až 300 hodinHyperX Cloud Alpha Wireless je profesionální drátový headset pro náročné hráče, kteří hledají komfort, lehkost, odolnost, špičkovou kvalitu zvuku a další pokročilé funkce. Díky nízké hmotnosti 335 gramů a měkkému polstrování sluchátka HyperX Cloud Alpha Wireless zaručují maximální komfort i při dlouhodobém nošení. Ve výbavě nechybí flexibilní mikrofon s potlačením okolního šumu, DTS Headphone:X, HyperX Dual Chamber nebo garantovaná kompatibilita s PC a notebooky se systémem Windows.Pohodlná herní sluchátkaNáhlavní souprava Cloud Alpha Wireless se dále vyznačuje pohodlím, kterým je značka HyperX proslulá.... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Alpha Wireless Gaming Headset (4P5D4AA) , Hyperx cloudx stinger (4p5k1aa)

HyperX Cloud II, gun metal (KHX-HSCP-GM)

Detail

Kvalitní uzavřená poslechová nebo herní sluchátka s mikrofonem a externí zvukovou kartou do portu USB, odolná konstrukce, pasivní potlačení okolního hluku, pohodlné náušníky, frekvenční rozsah 15 – 25 000 Hz, impedance 60 ohmů, citlivost 98dB, 53mm dynamické měniče, délka kabelu 1m + 2m prodlužovací kabel, konektor 3,5mm jack, elegantní HyperX design. (mall.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud II, gun metal (KHX-HSCP-GM) , Freestyle koloběžka movino thor gunmetal (h-344)

HyperX Cloud Flight, černá (HX-HSCF-BK/EM)

Detail

HyperX Cloud Flight jsou bezdrátová herní sluchátka, široký frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz, impedance 32 Ohmů, 50 mm neodymiové měniče, hmotnost 315 g. Mikrofon: frekvenční rozsah 100 – 7 000 Hz, citlivost –45 dBV. Lze použít k PC, PS4 a Xbox ONE (pouze drátově) (mall.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Flight, černá (HX-HSCF-BK/EM) , Gunnar maverick gunmetal, jantarová skla (mav-05001)

HyperX Cloud Stinger Core Wireless, bílá (HHSS1C-KB-WT/G)

Detail

Herní sluchátka s kvalitními 40mm měniči. Sluchátka Cloud Stinger Core Wireless, bílá (HHSS1C-KB-WT/G) od značky HyperX fungují na bezdrátovém připojení Wi-Fi v pásmu 2,4 GHz. Hráčům nabízejí komfort v podobě měkkých náušníků a zaobleného tvaru konstrukce. Sklápěcí mikrofon je vysoce citlivý s všesměrovým snímáním, který potlačuje okolní ruch. Ovládání hlasitosti a ztlumení mikrofonu najdete na sluchátku. (mall.cz)

Podobné produkty ako HyperX Cloud Stinger Core Wireless, bílá (HHSS1C-KB-WT/G) , Hyperx pulsefire dart black (4p5q4aa)

Cloud Earbuds (Red-Black) HYPERX

Cloud Earbuds (Red-Black) HYPERX
Detail

Sluchátka HyperX Cloud Earbuds Red/Black PN 4P5J5AA Kabelová sluchátka ideální pro hráče Nintendo Switch Pogumovaný kabel se zástrčkou zahnutou pod úhlem 90 stupňů Pouzdro (v balení) ideální pro přenosnost a bezpečné skladování Tři velikostmi patentovaných silikonových koncovek do uší Vylepšené basy a křišťálově čisté výšky a středy In-line mikrofon s multifunkčním tlačítkem (přijímání hovorů, ovládání médií) Délka kabelu 1,2 m Připojení pomocí 3,5 mm (4pólové CTIA) 14mm měniče s neodymovými magnety Citlivost (sluchátka) 116 dB SPL/mW at 1 kHz Elektretový všesměrový kondenzátorový in-line mikrofon Frekvenční odezva 20 Hz – 20 kHz Citlivost (mikrofon) -42 dBV (0 dB = 1 V/Pa, 1 kHz) Kompatibilita PC, Mobile, Nintendo Switch Hmotnost 19 g Barva červená Obsah balení Sluchátka 3 nástavce do uší v různých velikostech Pouzdro na přenášení (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Cloud Earbuds (Red-Black) HYPERX

Dynamite baits zig mix cloud milky mix 2 kg

Dynamite baits zig mix cloud milky mix 2 kg
Detail

Oblak krmení láká ryby křižující a krmící se ve středních hloubkách vodního sloupce. Vynikající krmení pro lov technikou zig-rig. Nový 2 kg znovu uzavíratelný sáček. Fotografie výrobku je ilustrační, raketa není součástí. (parys.cz)

Podobné produkty ako Dynamite baits zig mix cloud milky mix 2 kg

Nash mix spod cloud 2 kg

Nash mix spod cloud 2 kg
Detail

Obsahuje pomalu potápivé a neutrálně plovoucí částice, které udrží kapry v pozoru a donutí je neustále hledat potravu. Stačí jen přidat vodu a dostanete směs, která vypouští neuvěřitelnou, bezkonkurenční kombinaci chute, vůně a vizuální atrakce. Balení 2 kg (parys.cz)

Podobné produkty ako Nash mix spod cloud 2 kg

Dynamite baits zig mix cloud sweet tiger 1,8 kg

Dynamite baits zig mix cloud sweet tiger 1,8 kg
Detail

Oblak krmení láká ryby křižující a krmící se ve středních hloubkách vodního sloupce. Vynikající krmení pro lov technikou zig-rig. (parys.cz)

Podobné produkty ako Dynamite baits zig mix cloud sweet tiger 1,8 kg

HyperX QuadCast (4P5P6AA)

HyperX QuadCast (4P5P6AA)
Detail

Mikrofon - stolní, připojení skrze USB, délka kabelu 3 m, kondenzátorový, směrové snímání, frekvence od 20 do 20000 Hz, impedance 32 Ohm, ochrana proti větru (vindšus) a stojánek v balení, vhodný pro mluvené slovo Prémiový mikrofon HyperX QuadCast s červeným podsvícenímPokud hledáte kvalitní mikrofon k nahrávání vašich podcastů, hudebních skladeb nebo streamování herních relací, je HyperX QuadCast vynikající volbou. Tento špičkový streamovací mikrofon posune vaše nahrávky na novou úroveň díky vynikající kvalitě záznamu a extrémně snadnému používání. Zařízení je dodáváno včetně prvotřídního antivibračního držáku a stabilního stojanu s kovovou čepelí. Mikrofon je rovněž certifikován pro použití ve službách Discord nebo TeamSpeak. Současně je mikrofon HyperX QuadCast kompatibilní s PC, PS5, PS4, Mac i s hlavními streamovacími platformami, jako jsou Streamlabs OBS, OBS Studio a XSplit.Optimalizované snímání zvukuMikrofon HyperX QuadCast disponuje trojitou... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX QuadCast (4P5P6AA)

HyperX Stinger Core (4P4F4AA)

HyperX Stinger Core (4P4F4AA)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, herní režim, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 99 dB/mW, impedance 16 Ohm, měnič 40 mm, kabel 1,3 m Cítíte, že vaše hra potřebuje vylepšit nějakým doplňkem? Vyzkoušejte herní sluchátka HyperX, s kterými budete vždy o krok napřed. O pohodlí se postarají dokonale padnoucí sluchátka, která opravdu skvěle hrají. Uzavřená konstrukce nepustí zvuk ven, vaše okolí neuslyší, co posloucháte a vy neuslyšíte okolní šum. Kvalita a přesnost 3D audia je zvýšena izolací zvuku, a vám tak neuteče sebemenší detail protivníkovy taktiky. Přívodní kabel je dlouhý 1,3 m a ten ústí do obou mušlí. Frekvenční rozsah zajistí silné basy i výšky a cokoliv dalšího přes něj lidské uši už neslyší. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 20 do 20000 Hz a vy si můžete být jistí, že uslyšíte tóny jen v té... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Stinger Core (4P4F4AA)

HyperX CloudX Silver (4P5H8AA)

HyperX CloudX Silver (4P5H8AA)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 15-25000 Hz, citlivost 95 dB/mW, impedance 41 Ohm, měnič 53 mm, kabel 1,3 m Chcete získat výhodu před ostatními hráči a dosáhnout lepších herních výsledků? Pak si oblíbíte herní sluchátka HyperX, s kterými se už nemusíte bát prohry. Sluchátka mají velké a komfortní náušníky, které budou vyhovovat opravdu každému. Navíc poskytnou skvělý zvuk. Uzavřená konstrukce téměř nepropouští zvuk ven a tlumí okolní hluk a šum. Izolace zvuku značně zvyšuje přesnost 3D audia a kvalitu, a vy tak budete znát každý protivníkův krok. Přívodní kabel je dlouhý 1,3 m a ten ústí do jedné mušle. Frekvenční rozsah zajistí silné basy i výšky a cokoliv dalšího přes něj lidské uši už neslyší. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 15 do 25000 Hz, a tak máte jistotu, že každý tón bude mít... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX CloudX Silver (4P5H8AA)

HyperX CloudX Stinger (4P5K1AA)

HyperX CloudX Stinger (4P5K1AA)
Detail

Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox ONE a Xbox Series, herní režim, Hi-Res audio, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 18-23000 Hz, citlivost 102 dB/mW, impedance 30 Ohm, měnič 50 mm, kabel 1,3 m Nechcete být nikým během hry rušeni a užit si hraní naplno? Dejte šanci herním sluchátkům HyperX, s kterými nedáte jiným týmům šanci vyhrát. Sluchátka mají velké a komfortní náušníky, které budou vyhovovat opravdu každému. Navíc poskytnou skvělý zvuk. Uzavřená konstrukce téměř nepropouští zvuk ven a tlumí okolní hluk a šum. Izolace zvuku značně zvyšuje přesnost 3D audia a kvalitu, a vy tak můžete být napřed před svými spoluhráči. Přívodní kabel je dlouhý 1,3 m a ten ústí do jedné mušle. Frekvenční rozsah zaručí silné basy i výšky a cokoliv přes něj už lidské uši nerozeznají. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 18 do 23000 Hz, a tak máte jistotu, že vaše... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX CloudX Stinger (4P5K1AA)

HyperX SoloCast Black (4P5P8AA)

HyperX SoloCast Black (4P5P8AA)
Detail

Mikrofon - stolní, připojení skrze USB, délka kabelu 2 m, kondenzátorový, směrové snímání, frekvence od 20 do 20000 Hz, stojánek v balení, vhodný pro mluvené slovo Podcastový mikrofon HyperX SoloCast s flexibilním stojánkemPokud hledáte kvalitní mikrofon k nahrávání vašich podcastů, hudebních skladeb nebo streamování herních relací, je HyperX SoloCast vynikající volbou. Tento špičkový streamovací mikrofon posune vaše nahrávky na novou úroveň díky vynikající kvalitě záznamu a extrémně snadnému používání. Mikrofon je rovněž certifikován pro použití ve službách Discord nebo TeamSpeak. Současně je mikrofon HyperX SoloCast kompatibilní s PC, PS5, PS4, Mac i s hlavními streamovacími platformami, jako jsou Streamlabs OBS, OBS Studio a XSplit.Dobře nastavitelný stojánekSnadno polohovatelný stojan mikrofonu HyperX SoloCast je otočný a podporuje různá nastavení. Můžete jej dokonce umístit pod monitor, pokud jste prostorově omezeni.Mikrofon HyperX SoloCast se snadným... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX SoloCast Black (4P5P8AA)

HyperX CloudX Flight (4P5J6AA)

HyperX CloudX Flight (4P5J6AA)
Detail

Herní sluchátka - bezdrátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, Bluetooth s donglem, radiofrekvenční připojení, pro Xbox ONE a Xbox Series, herní režim, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, impedance 32 Ohm, měnič 50 mm, výdrž baterie až 30 h Cítíte, že vaše hra potřebuje vylepšit nějakým doplňkem? Pak si oblíbíte herní sluchátka HyperX, s kterými budete vždy o krok napřed. Sluchátka jsou velice komfortní, zakryjí celé ucho a skvěle hrají. Uzavřená konstrukce téměř nepropouští zvuk ven a tlumí okolní hluk a šum. Zvuk je izolovaný, čímž dochází ke zvýšení kvality a přenosu 3D audia, a vy tak budete znát každý protivníkův krok. Mají oblíbené bezdrátové provedení, a tak vám při hraní nebudou překážet žádné další zbytečné kabely. Frekvenční rozsah zajistí silné basy i výšky a cokoliv dalšího přes něj lidské uši už neslyší. Frekvenční rozsah těchto sluchátek je od 20 do 20000 Hz a vy si můžete být jistí, že vaše uši uslyší jen ty nejkvalitnější... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX CloudX Flight (4P5J6AA)

HyperX SoloCast White (519T2AA)

HyperX SoloCast White (519T2AA)
Detail

Mikrofon - stolní, připojení skrze USB-C, délka kabelu 2 m, kondenzátorový, směrové snímání, frekvence od 20 do 20000 Hz, tlačítko Mute, stojánek v balení, vhodný pro mluvené slovo Podcastový mikrofon HyperX SoloCast White s flexibilním stojánkemPokud hledáte kvalitní mikrofon k nahrávání vašich podcastů, hudebních skladeb nebo streamování herních relací, je HyperX SoloCast White vynikající volbou. Tento špičkový streamovací mikrofon posune vaše nahrávky na novou úroveň díky vynikající kvalitě záznamu a extrémně snadnému používání. Mikrofon je rovněž certifikován pro použití ve službách Discord nebo TeamSpeak. Současně je mikrofon HyperX SoloCast White kompatibilní s PC, PS5, PS4, Mac i s hlavními streamovacími platformami, jako jsou Streamlabs OBS, OBS Studio a XSplit.Dobře nastavitelný stojánekSnadno polohovatelný stojan mikrofonu HyperX SoloCast White je otočný a podporuje různá nastavení. Můžete jej dokonce umístit pod monitor, pokud jste prostorově... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX SoloCast White (519T2AA)

HyperX CloudX, černá/stříbrná (4P5H8AA)

Detail

Herní drátová sluchátka HyperX CloudX, černá/stříbrná (4P5H8AA). Kvalitní 53mm měniče a nastavitelný odnímatelný mikrofon. Ergonomický uzavřený design perfektně chrání od okolního hluku. Frekvenční rozsah 15 Hz až 25 kHz, impedance 41 Ohm. Odolná konstrukce a pohodlné náušníky. Odolný kabel s délkou 1,3 m. (mall.cz)

Podobné produkty ako HyperX CloudX, černá/stříbrná (4P5H8AA)

Wrist Rest - Keyboard - TKL HYPERX

Wrist Rest - Keyboard - TKL HYPERX
Detail

Opěrka zápěstí Wrist Rest Keyboard Tenkeyless PN 4Z7X1AA HyperX Wrist Rest poskytuje pohodlné odpružení zápěstí pro použití s myší nebo klávesnicí různých velikostí. Má protiskluzovou spodní stranu z přírodního kaučuku vytvořenou tak, aby zůstala stabilní, zatímco vaše prsty létají po klávesách. Opěrka na zápěstí HyperX je vyrobena tak, aby vydržela, má prošívání proti třepení a je konstruována s důrazem na kvalitu, takže poskytuje dlouhodobé pohodlí po sezení. Chladivá gelová paměťová pěna Stabilní, protiskluzová rukojeť Odolná konstrukce s prošíváním proti třepení Dostupné možnosti pro myš a klávesnice Barva černá Rozměry 22 × 280 × 88 mm Hmotnost 250 g (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Wrist Rest - Keyboard - TKL HYPERX

Pulsefire Raid Gaming Mouse HYPERX

Pulsefire Raid Gaming Mouse HYPERX
Detail

Ultra lehká HyperX Pulsefire Raid™ je ergonomická myš, která dává více příkazů přímo na dosah vašich prstů; ušetříte drahocenný čas, když se účastníte bitev při budování, vyměňujete zbraně nebo se snažíte rabovat a utéct. Pulsefire Raid je lehká programovatelná myš s 11 tlačítky a má pohodlné boční úchopy, díky čemuž je perfektním ukazatelem pro hráče Battle Royale, MOBA a MMO. Prémiový snímač Pixart 3389 poskytuje osvědčenou přesnost při nativním nastavení až do 16 000 DPI. Využívá design rozdělených tlačítek pro hlavní levé a pravé tlačítko pro citlivější kliknutí, ať stisknete kdekoli, a spolehlivé přepínače Omron, které používají, poskytují ostrou, hmatovou zpětnou vazbu, takže budete vědět, že vaše kliknutí byla registrována. Pomocí softwaru pro přizpůsobení HyperX NGENUITY nastavte makra, upravte DPI a přizpůsobte osvětlení RGB. Velké kluznice a flexibilní pletený kabel spolupracují a zajišťují hladké a kontrolované klouzání. Je kompatibilní s více platformami, takže můžete využívat výhodu Pulsefire Raid a dominovat na PC nebo konzoli. Číslo produktu 4P5Q3AA Název produktu HyperX Pulsefire Raid – Herní myš (černá) Zrychlení: 40G Tlačítka: 11 Délka kabelu (metrický): 1,8m Typ kabelu: Pletený Kompatibilní s: PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X|S™ a Xbox One™. Softwarová kompatibilita: HyperX NGENUITY Typ připojení: USB 2.0 Předvolby DPI: 800/1600/3200 DPI Odolnost spínačů: 20 milionů kliknutí Levé/pravé tlačítko: Přepínače Omron Světelné efekty: 1 zóna osvětlení RGB Ergonomický tvar myši Barva: Černá Rozlišení: Až 16000 DPI Snímač: Pixart PMW3389 Rychlost: 450 IPS Hmotnost (bez kabelu): 95g Hmotnost (s kabelem): 125g. Délka: 127,8 mm Výška: 71 mm Šířka: 41,5 mm Obsah balení: Myš, rychlý průvodce (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Pulsefire Raid Gaming Mouse HYPERX

Pulsefire Haste Gaming Mouse HYPERX

Pulsefire Haste Gaming Mouse HYPERX
Detail

HyperX Pulsefire Haste je stvořen pro elitní hráče, kteří chtějí získat každý zlomek vteřiny ve své snaze být nejlepší. Tato plně vybavená, citlivá voštinová myš s hmotností 59 gramů má vše, co potřebujete, jen bez přídavné hmotnosti. Mikrospínače TTC Golden poskytují uspokojivá a spolehlivá kliknutí a jsou dimenzovány na 60 milionů kliknutí, takže se nemusíte bát chybějících vstupů. Flexibilní USB kabel HyperFlex a prvotřídní PTFE brusle spolupracují, aby vám poskytly hladký a snadný skluz, aby bylo ovládání hry jednoduché. Provedení drátové Rozhraní USB 2.0 Technologie Optická Typ použití herní Barva černá Typ napájení kabel Podsvícení Maximální rozlišení 16000 DPI Počet tlačítek 6 Velikost standardní Tlačítko pro změnu dpi Tichá tlačítka Ne Značky HyperX Kompatibilní s Windows 10, 8.1, 8, 7; PS4/PS5; Xbox One; Xbox Series X|S Životnost spínačů 60 milionů kliknutí Hmotnost 59g (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Pulsefire Haste Gaming Mouse HYPERX

Pulsefire Surge Gaming Mouse HYPERX

Pulsefire Surge Gaming Mouse HYPERX
Detail

HyperX Pulsefire Surge™ poskytuje hráčům to nejlepší ze stylu i podstaty, poskytuje špičkovou přesnost díky svému nejmodernějšímu snímači Pixart 3389 a velkolepé 360° RGB světelné efekty s jedinečným světelným prstencem. Pulsefire Surge má nativní nastavení DPI až 16 000 DPI pro přesnost, která uspokojí i ty nejnáročnější digitální odstřelovače. Responzivní přepínače Omron s hodnocením 50 milionů kliknutí zajišťují, že jakmile budete mít tento headshot seřazený, vaše kliknutí se určitě zaregistruje. Přizpůsobte si DPI myši, nastavte jednotlivé barvy LED, přiřaďte makra a uložte je přímo do myši pomocí softwaru HyperX NGENUITY. Pulsefire Surge je také vybaven velkými kluznicemi, které umožňují hladký a kontrolovaný skluz. Číslo produktu 4P5Q1AA Název produktu HyperX Pulsefire Surge – Herní myš (černá) Zrychlení: 50G Tlačítka: 6 Délka kabelu (metrický): 1,8m Typ kabelu: Připojený, Opletený Kompatibilní s: PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X|S™ a Xbox One™. Softwarová kompatibilita: HyperX NGENUITY Typ připojení: USB 2.0 Předvolby DPI: 800/1600/3200 DPI Výška (metrická): 40,70 mm Odolnost spínačů: 50 milionů kliknutí Levé/pravé tlačítko: Přepínače Omron Délka: 120,24 mm Světelné efekty: Per-LED RGB osvětlení a 4 úrovně jasu Tvar myši: symetrický Profily integrované paměti: 3 Barva: Černá Rozlišení: Až 16000 DPI Snímač: Pixart PMW3389 Rychlost: 450 IPS Hmotnost: 100g Hmotnost (s kabelem): 130g Obsah balení: Myš, rychlý průvodce (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Pulsefire Surge Gaming Mouse HYPERX

Pulsefire Core Gaming Mouse HYPERX

Pulsefire Core Gaming Mouse HYPERX
Detail

HyperX Pulsefire Core™ přináší to nejnutnější pro hráče, kteří hledají pevnou, pohodlnou, kabelovou RGB herní myš. Optický senzor Pixart 3327 poskytuje hráčům přesné, plynulé snímání bez hardwarové akcelerace a má nativní nastavení DPI až do 6200 DPI. Ergonomicky navržené tělo Pulsefire Core má texturované boční rukojeti pro pohodlný, neklouzavý úchop a jeho symetrický tvar je vhodný pro všechny styly úchopu myši. Vyznačuje se vysoce kvalitními spínači s ostrou hmatovou zpětnou vazbou s odolností až 20 milionů kliknutí. Přizpůsobte si podsvícení, nastavení DPI a makra pro 7 programovatelných tlačítek pomocí softwaru HyperX NGENUITY a nastavte si myš přesně tak, jak chcete. Velké kluznice na těle Pulsefire Core pomáhají zajistit přesné míření tím, že vám při pohybu myší poskytují plynulý a kontrolovaný skluz. Číslo produktu 4P4F8AA Název produktu HyperX Pulsefire Core – Herní myš (černá) Zrychlení: 30G Tlačítka: 7 Délka kabelu: 1,8m Typ kabelu: Opletený Kompatibilní s: PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X|S™ a Xbox One™. Softwarová kompatibilita: HyperX NGENUITY Typ připojení: USB 2.0 Předvolby DPI: 800/1600/2400/3200 DPI Odolnost spínačů: 20 milionů kliknutí Světelné efekty: 1 zóna osvětlení a 4 úrovně jasu Tvar myši symetrický Barva: Černá Rozlišení: Až 6 200 DPI Snímač: Pixart PAW3327 Rychlost: 220 IPS Výška: 41,30 mm Délka: 119,30 mm Šířka: 63,90 mm Hmotnost: 87g Hmotnost (s kabelem): 123g Obsah balení: Myš, rychlý průvodce (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Pulsefire Core Gaming Mouse HYPERX

HyperX Alloy MKW100 (4P5E1AA#ABA)

HyperX Alloy MKW100 (4P5E1AA#ABA)
Detail

Herní klávesnice , mechanická, drátová, klasické (vysokoprofilové) klávesy, dynamické podsvícení, makro programovatelné klávesy, americká lokalizace kláves, USB, vyměnitelná tlačítka, kovové tělo, černá HyperX Alloy MKW100 herní klávesnice je bezkonkurenční nástroj pro každého hráče, který by chtěl v nejdůležitějších okamžicích zdolat i toho nejtěžšího nepřítele. Pohotová responzivita herní klávesnice a odolné klávesy vám zaručí neuvěřitelně rychlé reakce, takže vám žádný protivník neuteče. Ekonomické rozměry herní klávesnice navíc nechají dostatek místa pro promyšlené tahy myší. Mechanické klávesy je radost používat a to jak u hraní her, tak psaní, přičemž výhodou je i jejich značná odolnost. Klíčové znaky herní klávesnice HyperX Alloy MKW100 Programovatelné klávesy poskytují možnost namapování řady složitých kombinací Bytelná konstrukce klávesnice zaručuje to, že tlačítka vydrží i soustavné bušení Připojení k výkonnému miláčkovi pomocí rozhraní USB... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Alloy MKW100 (4P5E1AA#ABA)

HyperX ChargePlay Quad NS (4P5M7AA)

HyperX ChargePlay Quad NS (4P5M7AA)
Detail

Dobíjecí stanice - pro 4 ovladače Nintendo Switch Joy-Con, bezpečné dokování, indikátory nabíjení, napájecí kabel o délce 2 m Pro ovladače konzole Nintendo Switch Joy-Con zde máme nachystanou dobíjecí stanici HyperX ChargePlay Quad NS. Stanice zvládá najednou nabíjet hned čtyři ovladače. Základna je vybavena indikátory nabíjení pro každý ovladač zvlášť. Tak budete vždy vědět, které ovladače jsou připraveny k použití. Základna HyperX ChargePlay Quad NS je stabilní a bezpečná díky bezpečnému dokování HyperX ChargePlay Quad NS. O její stabilitu se starají gumové podložky na spodní straně základny. Součástí balení je 2 metry dlouhý USB nabíjecí kabel. Klíčové vlastnosti dobíjecí stanice HyperX ChargePlay Quad NSDobíjecí stanice HyperX ChargePlay Quad NS je určena pro ovladače Joy-Con konzole Nintendo SwitchNajednou dobíjí hned 4 ovladačeKaždý ovladač má svůj vlastní indikátor nabíjeníStabilitu základny HyperX ChargePlay... (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX ChargePlay Quad NS (4P5M7AA)

HyperX Plusefire Mat - 2XL (4Z7X6AA)

HyperX Plusefire Mat - 2XL (4Z7X6AA)
Detail

Herní podložka pod myš - velikost XXL, materiál: textil a guma, rozměry 122,0×0,3×61,0cm, černá Herní podložka pod myš HyperX Plusefire Mat - 2XL umožňuje přesněji pohybovat myší, a k tomu vizuálně doplní myš a klávesnici. Celá horní strana je potažena textilem, takže se myší pohybuje přesněji a navíc působí lépe na dotek. Protože je spodní část gumová, nikdy vám neujede po stole. Jestliže se rozhodujete podle velikosti, herní podložka pod myš HyperX má 122 × 0,3 cm. Rozhodující parametry herní podložky pod myš HyperX Plusefire Mat - 2XL Pomůže vám dosáhnout nejlepších výsledků Materiál podložky HyperX: textil a guma Formát podložky bude 122 × 0,3 cm Velikost: XXL Byla pro ni zvolena černá barva HyperX Plusefire Mat - 2XL má protiskluzovou spodní vrstvu (alza.cz)

Podobné produkty ako HyperX Plusefire Mat - 2XL (4Z7X6AA)
HyperX Cloud MIX Gunmetal (4P5K9AA), HyperX Cloud II Gunmetal (4P5L9AA), HyperX Cloud MIX Buds (4P5D9AA), HyperX Cloud Core 7.1 (4P4F2AA), HyperX Cloud Stinger S (4P4F1AA), HyperX Cloud Orbit S (4P5M2AA), HyperX Cloud Revolver 7.1 (4P5K5AA), HyperX Cloud Flight (4P5L4AM#ABB), HyperX Cloud Flight PS5 (4P5H6AA), HyperX Cloud Earbuds Red (4P5J5AA), HyperX Cloud II Wireless (4P5K4AA), HyperX Cloud Buds Red (4P5H7AA), HyperX Cloud Chat PS5 (4P5J3AM#ABB), HyperX Cloud Alpha S Black (4P5L2AA), HyperX Cloud Stinger PS5 (4P5K0AM#ABB), HyperX Cloud Alpha S Blue (4P5L3AA), HyperX Cloud Alpha Wireless Gaming Headset (4P5D4AA), PIERRE CARDIN FESTIVAL gunmetal (B0102200IP3), PIERRE CARDIN RENEE gunmetal (B0300201IP3), PIERRE CARDIN RENEE gunmetal (B0500301IP3), PIERRE CARDIN ESPACE gunmetal (B0100102IP3), JBL XTREME 2 gunmetal (JBLXTREME2GM), HyperX SoloCast Black (4P5P8AA), HyperX CloudX Flight (4P5J6AA), HyperX Stinger Core (4P4F4AA), HyperX CloudX Silver (4P5H8AA), HyperX CloudX Stinger (4P5K1AA), Freestyle koloběžka MOVINO Thor Gunmetal (H-344), GUNNAR Maverick Gunmetal, jantarová skla (MAV-05001), HyperX Pulsefire Dart Black (4P5Q4AA)