HyperDrive USB-C Pro Card Reader čtečka paměťových karet černá

HyperDrive USB-C Pro Card Reader čtečka paměťových karet černá

HyperDrive USB-C Pro Card Reader čtečka paměťových karet černá

Designová čtečka paměťových karet HyperDrive USB-C Pro Card Reader si poradí se všemi typy známých paměťových karet a nabídne jednu z nejrychlejších přenosových rychlostí. (smarty.cz)

HyperDrive USB-C Pro Card Reader (HY-D209-BLACK)

HyperDrive USB-C Pro Card Reader (HY-D209-BLACK)

Čtečka karet CF, SD a microSD karty, navrženo pro nové MacBooky s USB-C, slot pro microSD/SD kartu (až 300 MB/s UHS-II), slot pro CFast karty (až 525 MB/s), podpora starších paměťových karet Sháníte se po kvalitní a vysokorychlostní čtečce karet? Pak tu máme něco přesně pro vás! Designová čtečka karet HyperDrive USB-C Pro je určena pro Compact Flash, SD, microSD paměťové karty, a speciálně také pro nejnovější Macbook podporující USB-C porty. Nabízí rychlost přenosu až 300 MB/s UHS-II a až 525 MB/s rychlost přenosu fotografií do vašeho počítače. Není potřeba žádná instalace ovladačů, takže jí můžete využívat kdekoli a kdykoli. Díky svým kompaktním rozměrům zabere minimum prostoru a není tak problém jí mít neustále u sebe.  Klíčové vlastnosti vysokorychlostní čtečky… (alza.cz)

Čtečka paměťových karet i-tec USB 3.0 Dual Card Reader šedá

Čtečka paměťových karet i-tec USB 3.0 Dual Card Reader šedá

Čtečka paměťových karet i-tec USB 3.0 Dual Card Reader šedá (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Trust USB-C černá

Čtečka paměťových karet Trust USB-C černá

Čtečka paměťových karet Trust USB-C černá (euronics.cz)

Goobay čtečka paměťových karet USB-C

Goobay čtečka paměťových karet USB-C

Goobay čtečka paměťových karet přes konektror USB-C do mobilního telefonu nebo notebooku. (smarty.cz)

Čtečka paměťových karet ADATA s duálním konektorem (USB-C + USB 3.1)…

Čtečka paměťových karet ADATA s duálním konektorem (USB-C + USB 3.1) černá

ASATA ACMR3PL-OTG-RBKSnímky a videa z fotoaparátu nemusíte přenášet pouze do notebooku či počítače. S šikovnou čtečkou karet je můžete vysokou rychlostí přesunout např. také do tabletu či smartphonu, kde je snadno upravíte a nasdílíte na sociálních sítích. Pořiďte si čtečku ASATA ACMR3PL-OTG-RBK, vybavenou dvojicí rychlých konektorů USB-C a USB 3.1. S tímto pomocníkem lze data přenášet rychlostí až 5 Gbps. Ochranná krytka konektoru je ke čtečce připevněná, takže máte jistotu, že ji neztratíte. (euronics.cz)

goobay USB-C /USB 2.0 čtečka paměťových karet hnědá

goobay USB-C /USB 2.0 čtečka paměťových karet hnědá

Přeneste si soubory z paměťové karty pomocí miniaturní čtečky s dvěma konektory pro PC a chytrý telefon. Nabízí podporu vysokorychlostního přenosu dat, konektory USB a USB-C a kompatibilitu s Windows a Mac OS X. (smarty.cz)

Čtečka paměťových karet Trust USB 3.0 černá

Čtečka paměťových karet Trust USB 3.0 černá

Čtečka paměťových karet Trust USB 3.0 černá (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Speed Link Snappy Evo All in One, USB-C

Čtečka paměťových karet Speed Link Snappy Evo All in One, USB-C

SpeedLink Snappy Evo All in One, USB-CPod názvem SpeedLink Snappy Evo All in One se skrývá kompaktní zařízení, které vám umožní pracovat s mnoha rozličnými paměťovými kartami. Ke svému počítači, notebooku či jinému kompatibilnímu přístroji tuto čtečku připojíte pomocí moderního rozhraní USB-C a potom už máte k dispozici celkem 6 slotů na karty. Využívat můžete všechny následující typy karet: SD, MMC, miniSD, microSD, M2, CF, MS, MS Pro, MS Duo a MS Pro Duo. Těšit se přitom můžete na vysokou rychlost přenosu dat, která zde dosahuje až 5 Gbit/s. Díky integrovanému kabelu a menším rozměrům celého zařízení si čtečku můžete s sebou vzít v podstatě kamkoliv. (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Hama USB 3.1 typ C, OTG , microSD stříbrná

Čtečka paměťových karet Hama USB 3.1 typ C, OTG , microSD stříbrná

Hama čtečka paměťových karetPřenášejte fotografie, videa a další soubory a dokumenty do počítače, tabletu či smartphonu. Pořiďte si čtečku paměťových karet od společnosti Hama, která je kompatibilní s microSD, microSDHC a microSDXC kartami. Je vyrobena v kompaktním odolném provedení, můžete ji proto mít neustále po ruce. Disponuje oboustranným konektorem USB-C, který zajistí rychlý přenos dat, takže i velká a dlouhá videa ve vysokém rozlišení budete mít přesunuta či zkopírována v rekordně krátkém čase. (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet i-tec USB 3.0 OTG černý

Čtečka paměťových karet i-tec USB 3.0 OTG černý

i-tec USB 3.0 OTG, černáToto praktické zařízení z řady ADVANCE Series od společnosti i-tec vám může výrazně usnadnit práci s virtuálními daty. Jedná se totiž o kompaktní platformu, která vám umožní používat celou řadu přenosných paměťových médií. Jejím prostřednictvím můžete ke svému počítači připojit flashku či externí harddisk, ale taky paměťovou kartu. K dispozici tu totiž máte 3 USB vstupy a také 2 sloty na karty typu SD/SDHC/SDXC a microSD/SDHC/SDXC. Zařízení pracuje s moderním rozhraním USB 3.0, které vám přinese přenosovou rychlost až 5 Gbps. Využít navíc můžete i přiloženou OTG redukci na micro USB, díky níž přístroj připojíte nejen k počítači či notebooku, ale taky k mobilu nebo tabletu. (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet ADATA MicroReader Ver.3, MicroSD, USB 2.0…

Čtečka paměťových karet ADATA MicroReader Ver.3, MicroSD, USB 2.0 černá

ADATA MicroReader Ver.3Kompaktní čtečka karet ADATA MicroReader Ver.3 je ideální na cesty. Miniaturní rozměry vám umožní mít ji neustále zapojenou v notebooku, aniž by překážela při ukládání přístroje do tašky nebo do pouzdra. S její pomocí snadno a rychle přenesete data uložená na microSD kartě do počítače. Čtečka s rozhraním USB 2.0 nabízí přenosovou rychlost až 480 Mbps, takže i větší videa a další soubory budete mít zkopírované během chvilky. Po skončení používání můžete kartu ze čtečky vysunout a vložit zpět do telefonu či tabletu, abyste ji měli opět k dispozici k ukládání dat. (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet i-tec All in One USB 2.0 černá

Čtečka paměťových karet i-tec All in One USB 2.0 černá

i-tec All in One, černáČtečka paměťových karet je ideálním pomocníkem pro všechny, kteří nemají ve stolních počítačích nebo starších noteboocích integrovaný slot pro tyto karty. Umožní vám rychle a pohodlně přenášet pořízené snímky a videa do počítače k následným úpravám či sdílení. Společnost i-tec vytvořila All in one čtečku, která je kompatibilní s řadou formátů karet, a to včetně miniSD, pokud ji zapojíte v adaptéru. K počítači čtečku snadno připojíte prostřednictvím dodávaného 10cm USB kabelu. Po připojení není třeba nic instalovat, fotografie se vám ihned objeví na monitoru a vy je můžete okamžitě začít přenášet či kopírovat. (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Sandisk Extreme PRO, USB 3.0 černá/stříbrná +…

Čtečka paměťových karet Sandisk Extreme PRO, USB 3.0 černá/stříbrná + DOPRAVA ZDARMA

Sandisk Extreme PRO, černá/stříbrnáPomocí čtečky Sandisk Extreme PRO můžete do svého počítače či notebooku snadno přenést data, která máte uložená na paměťové kartě. Do čtečky stačí vložit kompatibilní kartu typu SD/SDHC/SDXC a poté celé zařízení zasunout do klasického USB portu. Čtečka používá vysokorychlostní rozhraní USB 3.0, samozřejmostí je však i její zpětná kompatibilita s USB 2.0. Jde o miniaturní zařízení, které můžete mít neustále při ruce. Když tak bude např. potřeba přenést snímky z fotoaparátu do PC, stačí vytáhnout čtečku a jde se na věc. (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Speed Link Carrea, USB 2.0

Čtečka paměťových karet Speed Link Carrea, USB 2.0

Speed Link CarreaStahujte pořízené fotografie i do starších notebooků bez sebemenších problémů. K modelům bez integrovaného slotu pro SD karty snadno připojíte čtečku paměťových karet Carrea. Zařízení nabízí hned čtyři sloty pro karty, je kompatibilní s SD i microSD kartami. Integrovaný USB kabel stačí připojit k počítači a o nic dalšího se nemusíte starat. Funkce Plug & Play čtečku okamžitě načte bez nutnosti jakýchkoliv instalací, takže se vám pořízené snímky ihned zobrazí na monitoru a vy je můžete přesunout nebo začít upravovat dle libosti. (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Connect IT + USB hub micro USB

Čtečka paměťových karet Connect IT + USB hub micro USB

Čtečka paměťových karet Connect IT + USB hub micro USB (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Kingston USB 3.0 High-Speed

Čtečka paměťových karet Kingston USB 3.0 High-Speed

Čtečka paměťových karet Kingston USB 3.0 High-Speed (euronics.cz)

Sandisk Extreme PRO čtečka paměťových karet černá

Sandisk Extreme PRO čtečka paměťových karet černá

USB čtečka paměťových karet Sandisk Extreme PRO s konektorem typu C a vysokou rychlostí přenosu až do 500 MB/s. (smarty.cz)

Čtečka paměťových karet Hama USB 3.0 All in One černá/stříbrná +…

Čtečka paměťových karet Hama USB 3.0 All in One černá/stříbrná + DOPRAVA ZDARMA

Hama USB 3.0 All in One, černá/stříbrnáProstřednictvím této šikovné věcičky můžete na svém počítači či notebooku bez problému pracovat i s daty ze svého foťáku, mobilu nebo třeba videokamery. Jde totiž o moderní čtečku, do které můžete vložit širokou škálu typů paměťových karet. Data pak můžete zapisovat i číst, a to opravdu nadstandardní rychlostí – zařízení využívá moderní standard USB 3.0, který přináší přenosovou rychlost až 5 Gbit/s. Skvělou vychytávkou je tu pak i technologie Hot swapping, díky níž můžete soubory přenášet nejen mezi paměťovou kartou a PC, ale také rovnou mezi dvěma kartami. (euronics.cz)

Externí čtečka paměťových karet renkforce cr22e-sim, usb 2.0,…

Externí čtečka paměťových karet renkforce cr22e-sim, usb 2.0,…

PopisV této čtečce můžete přečíst a popsat 54 různých typů paměťových karet. Pro paměťové karty do mobilních telefonů není nutný žádný adaptér. Všechny sloty jsou spravovány počítačem jako samostatné jednotky. Přes slot na SIM kartu můžete ve Windows® také pohodlně spravovat svoje kontakty.VybaveníPro všechny běžné paměťové kartyČte bez adaptéru také microSDUmožňuje čtení/zápis na SIM karty z mobilních telefonů ve Windows®Ideální pro notebooky díky krátkému USB kabeluRozsah dodávkyČtečka karetCD se softwaremTechnické parametryTyp paměťových médiíExterní čtečka paměťových karetRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka55 mmBarvaStříbrnávýška18 mmŠířka89 mmHmotnost55 gPodporované paměťové kartyCompactFlash Typ I/II · microSD · microSDHC · microSDXC · SD · SDHC · SDXC · M2 · MMC ·… (fonetip.cz)

I-TEC USB-C Slim 3-portový HUB se čtečkou paměťových karet (C31CR3HUB)

I-TEC USB-C Slim 3-portový HUB se čtečkou paměťových karet (C31CR3HUB)

USB Hub 3x USB 3.0, 1x SD/SDHC/SDXC, 1x microSD/microSDHC/microSDXC, kompatibilní s Thunderbolt 3 USB Hub I-TEC USB-C Slim se 3 standardními porty USB 3.0. Využijete ho, zejména pokud váš počítač nemá dostatek volných USB portů například pro připojení externí klávesnice nebo myši, ale i pro dobíjení tabletu nebo mobilu. Zařízení také podporuje vysokorychlostní přenos dat (až 5 GB / s). Součástí je čtečka paměťových karet.Hub se 3 standardními porty USB 3.0  a čtečkou paměťových karet využijete, zejména pokud vlastníte více externích zařízení s USB přípojkou typu C, ale váš notebook nemá dostatek volných portů. I-TEC USB - C Slim Hub je kompatibilní se zařízeními, která mají rozhraní… (alza.cz)

Čtečka paměťových karet i-tec All in One USB 2.0 bílá

Čtečka paměťových karet i-tec All in One USB 2.0 bílá

i-tec All in One, bíláČtečka paměťových karet je ideálním pomocníkem pro všechny, kteří nemají ve stolních počítačích nebo starších noteboocích integrovaný slot pro tyto karty. Umožní vám rychle a pohodlně přenášet pořízené snímky a videa do počítače k následným úpravám či sdílení. Společnost i-tec vytvořila All in one čtečku, která je kompatibilní s řadou formátů karet, a to včetně miniSD, pokud ji zapojíte v adaptéru. K počítači čtečku snadno připojíte prostřednictvím dodávaného 10cm USB kabelu. Po připojení není třeba nic instalovat, fotografie se vám ihned objeví na monitoru a vy je můžete okamžitě začít přenášet či kopírovat. (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Kingston MicroSD Gen 2 černá

Čtečka paměťových karet Kingston MicroSD Gen 2 černá

Čtečka paměťových karet Kingston MicroSD Gen 2 černá (euronics.cz)

PremiumCord USB 3.0 čtečka všech paměťových karet

PremiumCord USB 3.0 čtečka všech paměťových karet

PremiumCord USB 3.0 čtečka paměťových karet podporující SDHC a SDXC paměťové karty. (smarty.cz)

Čtečka paměťových karet Sandisk Mobile Mate Duo 4v1 černá

Čtečka paměťových karet Sandisk Mobile Mate Duo 4v1 černá

Čtečka paměťových karet Sandisk Mobile Mate Duo 4v1 černá (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Equip 128536

Čtečka paměťových karet Equip 128536

Provedení: externí Rozhraní: USB Model: 128536 Požadované vlastnosti: SD, MMC, Memory Stick, Compact Flash, Smart Media (odkarla.cz)

Čtečka paměťových karet Trust Robson Mini 36-in-1 černá/bílá

Čtečka paměťových karet Trust Robson Mini 36-in-1 černá/bílá

Čtečka paměťových karet Trust Robson Mini 36-in-1 černá/bílá (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Kingston MobileLite G4

Čtečka paměťových karet Kingston MobileLite G4

Čtečka paměťových karet Kingston MobileLite G4 (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Connect IT GEAR USB3.0

Čtečka paměťových karet Connect IT GEAR USB3.0

Čtečka paměťových karet Connect IT GEAR USB3.0 (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Transcend OTG microUSB 2.0

Čtečka paměťových karet Transcend OTG microUSB 2.0

Čtečka paměťových karet Transcend OTG microUSB 2.0 (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Connect IT ULTRA SLIM

Čtečka paměťových karet Connect IT ULTRA SLIM

Čtečka paměťových karet Connect IT ULTRA SLIM (euronics.cz)

Apple USB-C čtečka SD karet

Apple USB-C čtečka SD karet

Pomocí této čtečky můžete snadno stahovat fotky a videa z digitálního fotoaparátu do svého Macu či iPadu Pro 11"/12,9" (2018), abyste si je mohli prohlížet na větším skvělém displeji a sdílet je s rodinou a přáteli. (smarty.cz)

Hama čtečka karet, microsd, usb-c 3.1, usb 3.0 a, černá

Hama čtečka karet, microsd, usb-c 3.1, usb 3.0 a, černá

- čtečka karet USB 3.1 typ C a USB 3.0 A pro přímou výměnu dat mezi kartou a smartphonem, tabletem, PC nebo notebookem - USB typ C vidlici můžete připojit oboustranně- malá čtečka karet přečte karty microSD/microSDHC/microSDXC- integrovaný slot pro kartu uvnitř USB, po zasunutí kartu není vidět- jestliže chcete kartu vyjmout, stiskněte tlačítko na spodní straně- univerzálně použitelná díky kombinaci USB-A a USB typ C konektoru- pro smartphony, tablety, PC a notebooky s USB A nebo USB typ C připojením- testovaná pro USB 3.1 Gen 1, spolupracuje s USB 3.0 i USB 2.0- USB 3.1 Gen 1 je až 10x rychlejší než USB 2.0- SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) - včetně 6měsíční plné verze Kaspersky Total Security Multi Device: ochraňte tři koncová zařízení před internetovými hrozbami, např. při online Banking… (fonetip.cz)

Čtečka paměťových karet Kingston MobileLite Duo 3C stříbrná/modrá

Čtečka paměťových karet Kingston MobileLite Duo 3C stříbrná/modrá

Kingston MobileLite Duo 3C, stříbrná/modráKingston MobileLite Duo 3C je zajímavá pomůcka, kterou ocení každý, kdo je nucen pracovat často na cestách. Jde totiž o miniaturní čtečku paměťových karet, která se vám bez problému vejde i do menší kapsičky. Jejím prostřednictvím můžete na svém notebooku pracovat s daty ze svého mobilu, foťáku či kamery. Zařízení totiž dokáže číst karty microSD (vč. SDHC a SDXC) a jeho výhodou je také duální USB. Zastoupeny jsou zde zkrátka dva druhy tohoto rozhraní – klasické USB typu A, ale i modernější USB-C. Díky tomu čtečku snadno připojíte k takřka jakémukoliv počítači. Předností čtečky je navíc i její zvýšená odolnost, kterou zaručuje pevné kovové pouzdro. (euronics.cz)

Čtečka paměťových karet Connect IT SMART OTG MicroSD/HC

Čtečka paměťových karet Connect IT SMART OTG MicroSD/HC

Čtečka paměťových karet Connect IT SMART OTG MicroSD/HC (euronics.cz)

Redukce Apple USB-C čtečka SD karet bílá

Redukce Apple USB-C čtečka SD karet bílá

Redukce Apple USB-C čtečka SD karet, bíláS touto redukcí přeměníte USB-C port na vašem Macu, 11palcovém/12,9palcovém iPadu Pro (3. generace) na čtečku SD karet. Ta vám umožní přenášet fotografie a videa ve vysokém rozlišení rychlostí UHS-II. Vzhledem k tomu, že jde o originální příslušenství, je navržena tak, aby neomezovala okolní porty, je kompatibilní s UHS-II SD kartamia zpětně kompatibilní i s ostatními SD kartami a adaptéry. (euronics.cz)

Apple USB-C to SD Card Reader (MUFG2ZM/A)

Apple USB-C to SD Card Reader (MUFG2ZM/A)

Redukce Praktická redukce díky které budete moci využívat čtečky karet i na mobilním telefonu či notebooku. Zapojíte ji do portu USB-C a můžete používat SD čtečku. Hodí se například při přenosu dat z karty v mobilu na kartu ve čtečce. Značka Apple znamená vysokou kvalitu provedení. Klíčové vlastnosti redukce Apple USB-C na SD čtečku karetPraktická redukceUSB-C na SD čtečku karetPřenos z karty v mobilu na kartu ve čtečceVysoká kvalita značky Apple (alza.cz)

Čtečka paměťových karet Connect IT CI-1138, MS Pro Duo - 2x MicroSDHC

Čtečka paměťových karet Connect IT CI-1138, MS Pro Duo - 2x MicroSDHC

Čtečka paměťových karet Connect IT CI-1138, MS Pro Duo - 2x MicroSDHC (euronics.cz)

Hama usb 3.1 hub/čtečka karet s usb-c adaptérem

Hama usb 3.1 hub/čtečka karet s usb-c adaptérem

- pro připojení až tří USB zařízení (např. USB flashdisk, myš, klávesnice) a současně pro čtení/zápis na paměťovou kartu SD/micro SD- Super Speed přenos dat rychlostí až 5 Gbit/s- velké rozestupy mezi USB zásuvkami umožňují i více zařízení s velkým konektorem najednou- napájení z USB zásuvky počítače- USB kabel pro snadné připojení k počítači- LED indikace stavu zařízení- USB typ C adaptér pro zařízení s USB-C rozhraním (např. MacBook 12", Dell XPS 13")- standard USB 3.1 Gen 1, zpětně kompatibilní s USB 3.0 a USB 2.0 zařízeními- USB 3.1 Gen 1 je 10x rychlejší než USB 2.0USB hub:- 3x USB 3.1 zásuvkaČtečka karet:- SD/SDHC/SDXC- microSD/microSDHC/microSDXCSystémové požadavky:- OS Windows 10/8/7 nebo Mac OS od 10.8Technické parametry:- počet USB zásuvek: 3Obsah balení:- USB 3.1 hub- USB kabel… (fonetip.cz)

Huawei Original Čtečka Nano paměťových karet White (4071769)

Huawei Original Čtečka Nano paměťových karet White (4071769)

Čtečka karet určená pro karty Huawei NM a MicroSD karty. Připojení pomocí USB nebo USB-C s podporou kapacity až do 2TB a rychlostí přenosu až 100MB/s Jak nejrychleji přečíst paměťovou kartu? Řešením může být být čtečka karet Huawei Original Čtečka Nano paměťových karet White. Nabídne celkový počet 2 slotů a stane se tak skvělým pomocníkem pro čtení a přenos dat z vícero typů paměťových karet. Je kompatibilní s kartami micro SD. K počítači ji připojíte skrze moderní rozhraním USB 3.0, přenos dat tak může být až 10× vyšší, než u portu USB 2.0. Rozhraní USB 3.0 je zpětně kompatibilní i se starším rozhraním USB 2.0, proto čtečku Huawei Original Čtečka Nano paměťových karet White připojíte i k počítačům s porty USB 2.0. Pro široké možnosti využití a kompaktní rozměry čtečka HUAWEI snadno… (alza.cz)

Huawei Original čtečka nano/micro paměťových karet bílá

Huawei Original čtečka nano/micro paměťových karet bílá

Čtečka paměťových karet microSD a nanoSD od Huawei. Podpora až 2 TB. (smarty.cz)

SanDisk Extreme PRO SD Card USB-C Reader

SanDisk Extreme PRO SD Card USB-C Reader

Super-rychlá čtečka karet SD s konektorem USB-C. Pracuje s kartami UHS-II a je plně kompatibilní s ostatními SD kartami. Díky flexibilnímu designu neblokuje ostatní USB porty a přináší jednoduchou funkci plug-and-play. (muziker.cz)

BOX Products USB typu C - čtečka microSD karet stříbrný

BOX Products USB typu C - čtečka microSD karet stříbrný

Adaptér z USB typu C na microSD v kvalitním provedení od společnosti Box Products. (smarty.cz)

Čtečka karet usb 3.0 sd/microsd, černá

Čtečka karet usb 3.0 sd/microsd, černá

- čtečka karet pro čtení a zápis paměťových karet: microSD/ microSDHC/ microSDXC/SD/SDHC/SDXC- LED indikace stavu připojení- Hot swapping umožňuje přímý přenos dat mezi paměťovými kartami- vhodná pro UHS-I paměťové karty- podporuje USB 3.0 SuperSpeed 5Gbps- zpětně kompatibilní s USB 2.0 (480 Mbit/s) a USB 1.1 (12 Mbit/s)- vysoce kvalitní stabilní kryt- pro systémy: Windows XP/Vista/7/8 nebo Mac OS 9.x Upozornění pro spotřebitele:Čtečka karet funguje s SDXC kartami jen ve Windows 7 a Windows Vista (SP1). S dodatečným exFAT Update od Microsoftu se dá čtečka používat i ve Windows XP SP2.exFAt Update: http://www.microsoft.com/downloads/de-de/details.aspx?FamilyID=1cbe3906-ddd1-4ca2-b727-c2dff5e30f61Technické parametry:- přenos dat: až do 5 Gbit/s- USB standard: USB 3.0- pro paměťové karty:… (fonetip.cz)

HyperDrive USB-C to 4K60Hz Mini DisplayPort & HDMI adaptér černý

HyperDrive USB-C to 4K60Hz Mini DisplayPort & HDMI adaptér černý

USB C adaptér HyperDrive pro připojení staršího zařízení s novým MacBookem. Adaptér podporuje 4K rozlišení s frekvencí 60 Hz a je kompatibilní s macOS, Chrome OS a Windows 10. (smarty.cz)

Hama multi čtečka karet usb 3.0, sd/microsd/cf, černá

Hama multi čtečka karet usb 3.0, sd/microsd/cf, černá

- USB 3.0 multi čtečka karet pro čtení a zápis všech běžných typů a kapacit paměťových karet- umožňuje rychlý přenos dat mezi kartou a PC při používání CF karty s podporou UDMA- umožňuje rychlý přenos dat mezi kartou a PC při používání SD-/microSD karty UHS-I- USB kabel pro připojení k PC/Notebooku- podpora USB 3.0 SuperSpeed s rychlostí až do 5 Gb/s- zpětně kompatibilní s USB 2.0 (480 Mbit/s) a USB 1.1 (12 Mbit/s)- čte karty: CompactFlash Typ I/SD karty/SDHC/SDXC karty/microSDXC/microSD/microSDHC kartySystémové požadavky:- operační systém: Windows 10/8/7/Vista/XP a Mac OS 9.x nebo novějšíTechnické parametry:- připojení: USB-3.0-A vidlice- přenosová rychlost: až do 5 Gbit/s- USB standard: 3.0- rozměry: 55 x 9 x 55 mm- barva: černáObsah balení:USB 3.0 čtečka karetUSB kabelnávod k použití (fonetip.cz)

HyperDrive USB-C to Mini DisplayPort & HDMI Adapter - černý (HY-HD40C…

HyperDrive USB-C to Mini DisplayPort & HDMI Adapter - černý (HY-HD40C-BLACK)

USB Hub s porty podporujícími rozlišení 4K při 60Hz (alza.cz)

Hama usb 2.0 stolní hub/ čtečka karet

Hama usb 2.0 stolní hub/ čtečka karet

- pro připojení až tří USB zařízení (např. USB klíč, myš, klávesnice), ale současně také pro čtení i zápis na SD nebo micro SD karty- High Speed datový přenos do 480 Mbit/ s- USB konektor na vrchní straně umožňuje snadné připojení USB zařízení i shora- velký odstup mezi USB sloty umožňuje pohodlné připojení více zařízení s nadrozměrným USB konektorem- pro zabudování do stolu: USB hub / čtečka je skrytá ve stole, viditelné jsou pouze přístupy k USB portům a sloty pro karty- pro průměr od 60 mm do 80 mm- napájení z USB zásuvky počítače- integrovaný USB kabel pro propojení s PC nebo notebookem- testované a vhodné pro USB 2.0, zpětně kompatibilní s USB 1.1Systémové požadavky:- operační systém: Windows 10/8/7 / Vista / XP a Mac OS 10.xTechnické parametry:- USB standard: USB 2.0- připojení: USB… (fonetip.cz)

Usb čtečka karet pro smartphone/tablet renkforce otg302, usb 3.0,…

Usb čtečka karet pro smartphone/tablet renkforce otg302, usb 3.0,…

VybaveníPoporuje formáty FAT/FAT32Vhodná pro microSDHC a microSDXC kartyRozhraní USB 3.0Technické parametryTyp paměťových médiíUSB čtečka karet pro smartphone/tabletRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 3.0 · microUSB 2.0Rozměr, hloubka59 mmBarvaČernáVnější výška8 mmVhodný pro typ s AndroidemUSB OTGVnější šířka20 mmHmotnost6 gPodporované paměťové kartyMicroSD · microSDHC · microSDXC]]> (fonetip.cz)

Čtečka karet usb 3.0 sd/microsd, stříbrná

Čtečka karet usb 3.0 sd/microsd, stříbrná

- čtečka karet pro čtení a zápis paměťových karet: microSD/ microSDHC/ microSDXC/SD/SDHC/SDXC- LED indikace stavu připojení- Hot swapping umožňuje přímý přenos dat mezi paměťovými kartami- vhodná pro UHS-I paměťové karty- podporuje USB 3.0 SuperSpeed 5Gbps- zpětně kompatibilní s USB 2.0 (480 Mbit/s) a USB 1.1 (12 Mbit/s)- vysoce kvalitní stabilní kryt- pro systémy: Windows XP/Vista/7/8 nebo Mac OS 9.x Upozornění pro spotřebitele:Čtečka karet funguje s SDXC kartami jen ve Windows 7 a Windows Vista (SP1). S dodatečným exFAT Update od Microsoftu se dá čtečka používat i ve Windows XP SP2.exFAt Update: http://www.microsoft.com/downloads/de-de/details.aspx?FamilyID=1cbe3906-ddd1-4ca2-b727-c2dff5e30f61Technické parametry:- přenos dat: až do 5 Gbit/s- USB standard: USB 3.0- pro paměťové karty:… (fonetip.cz)

Hama čtečka karet usb 2.0 all in 1

Hama čtečka karet usb 2.0 all in 1

- čtečka karet pro čtení a zápis paměťových karet- rychlý datový přenos až do 480 Mbp/s- USB kabel pro připojení k počítači nebo notebooku- Hot swapping umožňuje přímý přenos dat mezi paměťovými kartami- LED indikace stavu připojení- zpětně kompatibilní s USB 1.1- čte karty: SD/SDHC/SDXC, microSD/microSDHC/microSDXC, MMC/MMC Plus/MMC 4.0, MS/MS Duo/MS PRO Duo/MS PRO-HG, CompactFlash I & II, xD karty, MS Micro (M2)Systémové požadavky:- operační systém: Windows 10/8/7/Vista/XP a Mac OS 10.xTechnické parametry:- připojení: USB 2.0 A vidlice- rychlost datového přenosu: až do 480 Mbit/s- rozměry: 76 x 52 x 16 mm- hmotnost: 37g- barva: černá/stříbrnáObsah balení:- USB 2.0 čtečka karet- USB kabel- návod na použití (fonetip.cz)

GOPRO Card Reader - Micro USB Connector (AMCRU-001)

GOPRO Card Reader - Micro USB Connector (AMCRU-001)

Čtečka karet přenosná , microSD, Micro USB, Plug and Play, pro telefony a tablety s operačním systémem Android s konektorem micro-USB Bleskově rychlý přístup k vaším datům? To zajistí čtečka karet GOPRO Card Reader Quik Key (Micro USB). Zařízení je plug-and-play, takže stačí zapojit do konektoru telefonu, tabletu nebo do jiného Micro USB kompatibilního přístroje, stáhnout si bezplatnou aplikaci GoPro Capture (která je nutná pro práci s produktem) a můžete GOPRO Card Reader ihned začít používat pro přenášení, vytváření a sdílení videí. Navíc šetří místo! Můžete totiž ukládat editovaná videa přímo na Quik Key. V balení naleznete také odolný kryt a karabinu.  Klíčové vlastnosti Čtečky karet GOPRO Card Reader (Micro USB)Rychlý a snadný přístup k… (alza.cz)

HyperDrive USB-C Hub s 7,5W bezdrátovou rychlonabíječkou

HyperDrive USB-C Hub s 7,5W bezdrátovou rychlonabíječkou

Kombinace USB-C 8v1 rozbočovače a bezdrátové nabíječky je unikátní příslušenství pro váš počítač i chytrý telefon. Snadno tak připojíte třeba váš MacBook Pro k množství příslušenství a ještě zajistíte pohodlné nabíjení pro smartphone. (smarty.cz)

Čtečka karet černá YCR 2001BK YENKEE

Čtečka karet černá YCR 2001BK YENKEE

Čtečka karet černá YCR 2001BK YENKEE (tipa.eu)

HyperDrive USB-C Hub + 7.5W Wireless Charger (HY-HD258B)

HyperDrive USB-C Hub + 7.5W Wireless Charger (HY-HD258B)

Dokovací stanice pro MacBook 12”, MacBook Pro, 8v1 a bezdrátová fast charge nabíječka, podporuje Apple fast charge (7.5V) a Samsung fast charge (9V), 3x USB-A (5 Gb/s), 1x HDMI (4K@30Hz), 1x Průchozí USB-C port s podporou napájení, 1x slot pro SD kartu, 1x slot pro microSD kartu, 1x Gigabit Ethernet, flexibilní kabel s USB-C konektorem HyperDrive USB-C v černém provedení je bezdrátová fast charge nabíječka pro váš Macbook, který pomocí bočního USB-C konektoru rozšíří zařízení o 8 portů. Vy tak získáte výkonnou pracovní stanici s téměř neomezenými možnostmi. Tento oblíbený hub nabízí porty HDMI s duální podporou 4K rozlišení či Gigabit Ethernet. Oba porty můžete navíc využívat současně. Kromě toho budete mít k dispozici 1× USB-C s podporou napájení, čtečku paměťových karet SD… (alza.cz)

i-TEC USB 3.0 Dual Card reader (U3CRDUO-GR)

i-TEC USB 3.0 Dual Card reader  (U3CRDUO-GR)

Čtečka karet externí, podpora SD, SDHC, SDXC, micro SD, micro SDHC, micro SDXC Využíváte často paměťové karty? Potom určitě oceníte přenosnou a spolehlivou čtečku karet i-Tec s rozhraním USB 3.0. Přenos dat je s ní velice rychlý a navíc veškerá manipulace s ní je jednoduchá - není ani potřeba ji instalovat. Podpora formátů SD, SDHC, SDXC, Micro SD, Micro SDHC a Micro SDXC. Jak nejjednodušeji přečíst paměťovou kartu? No přece použitím čtečky! A když už pořizovat čtečku, proč si nepořídit opravdu výkonnou? Tomuto popisu naprosto vyhovuje i-TEC USB 3.0 Dual Card reader, která je velmi rychlá a navíc rozměrově velice kompaktní. Navíc pomocí dvou slotů pro SD karty umožní číst až dvě karty zároveň. Díky využití moderního rozhraní USB 3.0 se rychlost přenosu dat vyšplhá až na 5… (alza.cz)

Leef Acces-C microSD čtečka karet pro Android

Leef Acces-C microSD čtečka karet pro Android

Leef čtečka s koncovkou - C. Čtečka je opatřena slotem pro microSD karty. Součástí balení je pryžová krytka s možností pro upnutí na klíče. (mrakyhracek.cz)

Sada příslušenství GoPro Micro SD Card Reader - Micro USB Connector

Sada příslušenství GoPro Micro SD Card Reader - Micro USB Connector

Sada příslušenství GoPro Micro SD Card Reader - Micro USB Connector (euronics.cz)

Leef acces-c microsd čtečka karet pro android

Leef acces-c microsd čtečka karet pro android

Leef čtečka s koncovkou - C. Čtečka je opatřena slotem pro microSD karty. Součástí balení je pryžová krytka s možností pro upnutí na klíče. (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít