Hydrocortison Léčiva 1% mast 10 g

Mumio: Tradiční přírodní léčivo (80-7336-302-X)

Mumio: Tradiční přírodní léčivo (80-7336-302-X)

Kniha – autor Wolfgang Windmann, 108 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pro obyvatele horských oblastí střední Asie je mumio „černým zlatem“, pro západní znalce alternativní medicíny patří k nejzajímavějším přírodním léčebným prostředkům. Mumio obsahuje všechny ochranné a stimulační látky, které dnes nezbytně potřebujeme pro stabilizaci a zachování zdraví i k boji proti „civilizačním“ chorobám. Chemik a farmakolog dr. Windman procestoval odlehlé části Asie, aby se s těžbou i úpravou této pozoruhodné přírodní substance podrobně seznámil. Do podrobností a s odbornou fundovaností popisuje její blahodárné účinky a zprostředkovává tak důležité informace o potenciálu téměř zázračné látky, která dnes pomáhá již statisícům lidí na celém světě. (alza.cz)

Přehled nejužívanějších léčiv (978-80-7333-131-3)

Přehled nejužívanějších léčiv (978-80-7333-131-3)

Kniha - autor Svatava Kocinová; Zdeňka Šterbáková; Šárka Erbanová, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Přehled v současnosti nejužívanějších léčiv spolu se základními informacemi o jednotlivých skupinách, jejich indikacích a zvláštnostech. (alza.cz)

MAKEUP OBSESSION Committed 10 g (5057566105477)

MAKEUP OBSESSION Committed 10 g (5057566105477)

Rozjasňovač v kompaktní paletce obsahuje: 4 rozjasňovače Doveďte váš makeup k dokonalosti. Pudrový rozjasňovač MAKEUP OBSESSION Committed rozjasní vaši tvář. Paletka obsahuje 4 rozjasňovače, kde najdete studené i teplé odstíny. Tmavší barvy vám pomohou opticky zúžit obličej a zamaskovat nedokonalosti. Světlé barvy zvýrazní váš obličej. Vaše tvář získá vitalitu a zdravý vzhled. Dopřejte vaší pleti péči, kterou si zaslouží.  Klíčové vlastnosti rozjasňovače makeupu OBSESSION Committed Rozjasňovač makeupu Obsession Committed dodá pleti vitalitu a zdravý vzhled Paletka obsahuje 4 odstíny Světlé barvy zvýrazní vybrané partieTmavší odstíny opticky zúží obličej Jednoduchá aplikace Složení:SHADE 1: MICA, TALC, DIMETHICONE, HYDROGENATED… (alza.cz)

MAKEUP OBSESSION Dedicated 10 g (5057566105538)

MAKEUP OBSESSION Dedicated 10 g (5057566105538)

Rozjasňovač v kompaktní paletce obsahuje: 4 rozjasňovače Doveďte váš makeup k dokonalosti. Pudrový rozjasňovač MAKEUP OBSESSION Dedicated rozjasní vaši tvář. Paletka obsahuje 4 odstíny. Tmavší barvy vám pomohou opticky zúžit obličej a zamaskovat nedokonalosti. Světlé barvy zvýrazní váš obličej. Vaše tvář získá vitalitu a zdravý vzhled. Dopřejte vaší pleti péči, kterou si zaslouží.  Klíčové vlastnosti rozjasňovače makeupu OBSESSION Dedicated  Rozjasňovač makeupu Obsession Dedicated dodá pleti vitalitu a zdravý vzhled Paletka obsahuje 4 odstíny Světlé barvy zvýrazní vybrané partieTmavší odstíny opticky zúží obličej Jednoduchá aplikace Složení:SHADES 1,4: MICA, TALC, DIMETHICONE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, PENTAERYTHRITYL… (alza.cz)

Individuálně připravovaná léčiva pro pediatrii (978-80-7492-064-6)

Individuálně připravovaná léčiva pro pediatrii (978-80-7492-064-6)

Kniha – autor Sylva Klovrzová; Petr Horák, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Individuální příprava léčiv v lékárnách nepatří zdaleka do historie medicíny, naopak význam »magistraliter« přípravy se s narůstajícími požadavky na individualizaci farmakoterapie spíše zvětšuje. Přestože moderní výzkum a průmysl umějí vyrobit lék na prakticky jakoukoliv nemoc, nadále existují skupiny pacientů, jimž se lék na jejich onemocnění nedostává. Nejčastějšími důvody mohou být např. specifické populace pacientů, pacienti dětští nebo malý výskyt daného onemocnění. To vše způsobuje, že pro průmyslové výrobce není vývoj léku rentabilní. Individuální příprava léků pak nabízí možnosti, jak tyto mezery v portfoliu dostupných léčiv zacelit a připravit léky na míru třeba tříkilogramovému dítěti. … (alza.cz)

DERMACOL Iconic Lips č.02 10 g (85966420)

DERMACOL Iconic Lips č.02 10 g (85966420)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Hydratační rtěnka a konturovací tužka 2v1 DERMACOL Iconic Lips s odstínem 02 perfektně zjemní a opticky zvětší vaše rty, které vyniknou i díky přesně vykresleným konturám. Praktická dřevěná tužka nabízí na jedné straně konturovací tužku a na druhé straně rtěnku. Jednoduchým způsobem tak získáte dokonale vytvarované rty zvýrazněné bohatou saténovou barvou. Krémová textura obou přípravků obsahuje vysoký podíl barevných pigmentů, které jsou dokonale sladěné. Složení rtěnky 2v1 je navíc obohacené o panthenol, vitamín E a bambucké máslo, takže rty získají i potřebnou hydrataci a výživu. Díky přírodním voskům a olejům nanesete barvu jednoduše, jedním tahem.  Klíčové vlastnosti rtěnky a konturovací tužky 2v1… (alza.cz)

SCHWARZKOPF Professional Osis+ Dust It 10 g (4045787314199)

SCHWARZKOPF Professional Osis+ Dust It 10 g (4045787314199)

Pudr na vlasy s matným efektem, pro dodání objemu, lehká fixace   SCHWARZKOPF Dust It je luxusní lehký matující pudr, který je vhodný pro všechny typy vlasů. Tento unikátní pudr svou jemnou texturou dodá Vašim vlasům jemně matující efekt, maximální objem od kořínků až po konečky, velmi jemně Vaše vlasy zafixuje, zvýrazní jednotlivé partie a dodá Vašemu účesu maximálně objemná vzhled. Použití: Aplikujte dle potřeby na suché vlasy. Účinky:Výsledkem aplikace je okamžitě zmatněný, maximálně objemný a svěží účes, který je jemně zafixovaný. Specifikace: Výrobek je vhodný pro všechny typy vlasů. Obsah: 10 g Složení: Aqua (Water)Silica SilylateSodium BenzoateOctylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate CopolymerCitric Acid (alza.cz)

DERMACOL Iconic Lips č.06 10 g (85966468)

DERMACOL Iconic Lips č.06 10 g (85966468)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Hydratační rtěnka a konturovací tužka 2v1 DERMACOL Iconic Lips s odstínem 06 perfektně zjemní a opticky zvětší vaše rty, které vyniknou i díky přesně vykresleným konturám. Praktická dřevěná tužka nabízí na jedné straně konturovací tužku a na druhé straně rtěnku. Jednoduchým způsobem tak získáte dokonale vytvarované rty zvýrazněné bohatou saténovou barvou. Krémová textura obou přípravků obsahuje vysoký podíl barevných pigmentů, které jsou dokonale sladěné. Složení rtěnky 2v1 je navíc obohacené o panthenol, vitamín E a bambucké máslo, takže rty získají i potřebnou hydrataci a výživu. Díky přírodním voskům a olejům nanesete barvu jednoduše, jedním tahem.  Klíčové vlastnosti rtěnky a konturovací tužky 2v1… (alza.cz)

I HEART REVOLUTION Angel HEART 10 g (5060495302121)

I HEART REVOLUTION Angel HEART 10 g (5060495302121)

Rozjasňovač srdcový, s 5-ti třpytivými odstíny Nové odstíny srdcových rozjasňovačů pro každou ženu. Rozjasňovač I HEART REVOLUTION Angel HEART 10 g se postará o rozjasnění vaší tváře za každé okolnosti. Dokonalý rozjasňovač v originálním balení ve tvaru srdce obsahuje pět nevinně andělských odstínů, které můžete použít samostatně nebo je mezi sebou kombinovat. Rozjasňovač je možné použít také na oči, kde vytvoří nevšední andělský třpytivý efekt. Rozjasňovač skvěle doplní paletku očních stínů Angel Heart. Klíčové vlastnosti rozjasňovače I HEART REVOLUTION Angel HEARTSrdcový rozjasňovač pro ženyRozjasňovač I HEART REVOLUTION nabízí pět teplých odstínůUpoutá na první pohledOriginální design ve tvaru srdcePro všechny typy pletiSložení:MICA, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE,… (alza.cz)

DERMACOL Iconic Lips č.03 10 g (85966437)

DERMACOL Iconic Lips č.03 10 g (85966437)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Hydratační rtěnka a konturovací tužka 2v1 DERMACOL Iconic Lips s odstínem 03 perfektně zjemní a opticky zvětší vaše rty, které vyniknou i díky přesně vykresleným konturám. Praktická dřevěná tužka nabízí na jedné straně konturovací tužku a na druhé straně rtěnku. Jednoduchým způsobem tak získáte dokonale vytvarované rty zvýrazněné bohatou saténovou barvou. Krémová textura obou přípravků obsahuje vysoký podíl barevných pigmentů, které jsou dokonale sladěné. Složení rtěnky 2v1 je navíc obohacené o panthenol, vitamín E a bambucké máslo, takže rty získají i potřebnou hydrataci a výživu. Díky přírodním voskům a olejům nanesete barvu jednoduše, jedním tahem.  Klíčové vlastnosti rtěnky a konturovací tužky 2v1… (alza.cz)

DERMACOL Iconic Lips č.04 10 g (85966444)

DERMACOL Iconic Lips č.04 10 g (85966444)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Hydratační rtěnka a konturovací tužka 2v1 DERMACOL Iconic Lips s odstínem 04 perfektně zjemní a opticky zvětší vaše rty, které vyniknou i díky přesně vykresleným konturám. Praktická dřevěná tužka nabízí na jedné straně konturovací tužku a na druhé straně rtěnku. Jednoduchým způsobem tak získáte dokonale vytvarované rty zvýrazněné bohatou saténovou barvou. Krémová textura obou přípravků obsahuje vysoký podíl barevných pigmentů, které jsou dokonale sladěné. Složení rtěnky 2v1 je navíc obohacené o panthenol, vitamín E a bambucké máslo, takže rty získají i potřebnou hydrataci a výživu. Díky přírodním voskům a olejům nanesete barvu jednoduše, jedním tahem.  Klíčové vlastnosti rtěnky a konturovací tužky 2v1… (alza.cz)

DERMACOL Iconic Lips č.01 10 g (85966413)

DERMACOL Iconic Lips č.01 10 g (85966413)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Hydratační rtěnka a konturovací tužka 2v1 DERMACOL Iconic Lips s odstínem 01 perfektně zjemní a opticky zvětší vaše rty, které vyniknou i díky přesně vykresleným konturám. Praktická dřevěná tužka nabízí na jedné straně konturovací tužku a na druhé straně rtěnku. Jednoduchým způsobem tak získáte dokonale vytvarované rty zvýrazněné bohatou saténovou barvou. Krémová textura obou přípravků obsahuje vysoký podíl barevných pigmentů, které jsou dokonale sladěné. Složení rtěnky 2v1 je navíc obohacené o panthenol, vitamín E a bambucké máslo, takže rty získají i potřebnou hydrataci a výživu. Díky přírodním voskům a olejům nanesete barvu jednoduše, jedním tahem.  Klíčové vlastnosti rtěnky a konturovací tužky 2v1… (alza.cz)

DERMACOL Iconic Lips č.05 10 g (85966451)

DERMACOL Iconic Lips č.05 10 g (85966451)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Hydratační rtěnka a konturovací tužka 2v1 DERMACOL Iconic Lips s odstínem 05 perfektně zjemní a opticky zvětší vaše rty, které vyniknou i díky přesně vykresleným konturám. Praktická dřevěná tužka nabízí na jedné straně konturovací tužku a na druhé straně rtěnku. Jednoduchým způsobem tak získáte dokonale vytvarované rty zvýrazněné bohatou saténovou barvou. Krémová textura obou přípravků obsahuje vysoký podíl barevných pigmentů, které jsou dokonale sladěné. Složení rtěnky 2v1 je navíc obohacené o panthenol, vitamín E a bambucké máslo, takže rty získají i potřebnou hydrataci a výživu. Díky přírodním voskům a olejům nanesete barvu jednoduše, jedním tahem.  Klíčové vlastnosti rtěnky a konturovací tužky 2v1… (alza.cz)

MAKEUP OBSESSION Give Me Some Sun 10 g (5057566105569)

MAKEUP OBSESSION Give Me Some Sun 10 g (5057566105569)

Konturovací paletka obsahuje: 4 pudry pro bronzový třpyt a konturování Dekorativní značka MAKEUP OBSESSION si pro vás připravila překrásnou paletku MAKEUP OBSESSION Give Me Some Sun, která obsahuje 4  bronzující pudry - matný, třpytivý, mramorovaný třpytivý a matný pro konturování. Za pomoci velkého štětce na pudr dodáte vaší pleti atraktivní lehký bronzový nádech dotyku slunečních paprsků. Značka MAKEUP OBSESSION se stane i vaší posedlostí. Klíčové vlastnosti paletky pudrů MAKEUP OBSESSION Give Me Some SunPaletka obsahující 4 bronzující pudry - matný, třpytivý, mramorovaný třpytivý a matný pro konturováníMAKEUP OBSESSION Give Me Some Sun pro každodenní zkrášlení vaší pletiPomocí velkého štětce na pudr dodáte vaší pleti atraktivní bronzový… (alza.cz)

I HEART REVOLUTION Glow HEARTs Luminous Lightening 10 g …

I HEART REVOLUTION Glow HEARTs Luminous Lightening 10 g (5029066102683)

Rozjasňovač kolekce 3d rozjasňujících populárních revolution srdíček Rozjasňovač I HEART REVOLUTION Glow HEARTS Luminous Lightening 10 g se postará o rozjasnění vaší tváře za každé okolnosti. Dokonalý rozjasňovač v originálním balení ve tvaru srdce s jemným složením dokonale splyne s vaší pletí. Díky zapečené struktuře se rozjasňovač nedrolí a má skvělou pigmentaci. Rozjasňovač se studenými odlesky se používá především nad lícní kosti a na prozáření pod obočí, ale můžete ho použít i na prozáření jiných částí obličeje. Klíčové vlastnosti rozjasňovače I HEART REVOLUTION Angel HEARTSrdcový rozjasňovač pro ženy z 3D kolekceRozjasňovač I HEART REVOLUTION je třikrát zapečený se studenými odleskyUpoutá na první pohledOriginální design ve tvaru srdcePro všechny typy… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS True Match Minerals 6n Honey 10 g (3600523367306)

ĽORÉAL PARIS True Match Minerals 6n Honey 10 g (3600523367306)

Make-up kompaktní (pudrový), typ pleti: všechny typy Vyzkoušejte nový pudrový make-up Truematch Minerals od značky L'Oréal Paris, který neucpává póry a navíc obsahuje aktivní minerální složky pro zlepšení kvality pleti. Truematch Minerals zmenšuje viditelnost pórů, nevysušuje, perfektně kryje nedokonalosti a zanechává pleť přirozenou a krásnou. Je vhodný i pro citlivou a problematickou pokožku. Díky obsahu mořských minerálů a zinku redukuje tvorbu kožního mazu a redukuje zarudnutí. Klíčové vlastnosti Truematch Minerals - HoneyPudrový make-up s aktivními minerálními složkamiPerfektně kryje nedokonalosti a sjednocuje tón pletiTruematch Minerals pleť nevysušuje a zlepšuje její kvalituZmenšuje viditelnost pórů a redukuje zarudnutíJe vhodný i pro citlivou a problematickou… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS True Match Minerals 3n Creme Beige 10 g (3600523367276)

ĽORÉAL PARIS True Match Minerals 3n Creme Beige 10 g (3600523367276)

Make-up kompaktní (pudrový), typ pleti: všechny typy Vyzkoušejte nový pudrový make-up Truematch Minerals od značky L'Oréal Paris, který neucpává póry a navíc obsahuje aktivní minerální složky pro zlepšení kvality pleti. Truematch Minerals zmenšuje viditelnost pórů, nevysušuje, perfektně kryje nedokonalosti a zanechává pleť přirozenou a krásnou. Je vhodný i pro citlivou a problematickou pokožku. Díky obsahu mořských minerálů a zinku redukuje tvorbu kožního mazu a redukuje zarudnutí. Klíčové vlastnosti Truematch Minerals - Creme BeigePudrový make-up s aktivními minerálními složkamiPerfektně kryje nedokonalosti a sjednocuje tón pletiTruematch Minerals pleť nevysušuje a zlepšuje její kvalituZmenšuje viditelnost pórů a redukuje zarudnutíJe vhodný i pro citlivou a… (alza.cz)

I HEART REVOLUTION Hearts Blusher Peachy Keen Heart 10 g …

I HEART REVOLUTION Hearts Blusher Peachy Keen Heart 10 g (5029066027009)

Tvářenka unikátní, trojitá 3d Parfémovaná voda Versace Bright Crystal Absolu je nádherná ženská vůně, která je intenzivnější verzí velmi oblíbeného parfému Bright Crystal Versace. Svůdný, intenzivní a okouzlující parfém byl uveden na trh v roce 2013 a ihned si získal své nadšené příznivce. Jedná se o silnější parfém s dlouhou výdrží, jehož složení poskytuje zářivou vůni plnou lásky a pohody. Flakon si zachoval stejný tvar s ozdobou ve tvaru drahokamu, ale dostal tmavší, intenzivnější odstín.Svěží kombinace yuzu, šťavnatého granátového jablka a osvěžujících malin vytváří moderní vůni, kterou doplňují jemné květiny v doprovodu ambry. Pikantní pižmo se jemně prolíná s aromatickým mahagonovým dřevem a tvoří dlouhotrvající základ parfému. Pod složením tohoto jedinečného parfému je… (alza.cz)

I HEART REVOLUTION Blushing HEARTs Blusher Iced HEARTs 10 g …

I HEART REVOLUTION Blushing HEARTs Blusher Iced HEARTs 10 g (5029066053336)

Tvářenka 3d, s vášnivě perleťovými odstíny Sháníte tvářenku, která vás nezklame v žádné situaci? V tom případě zvolte tvářenku I HEART REVOLUTION. Najdete v ní trojkombinaci vášnivě perleťových odstínů. Tvářenka obsahuje 3 odstíny od ledové, růžově ledové až po lehce bronzový odstín. Tato tvářenka vás zvládne nalíčit pro všechny příležitosti. Obsahuje totiž profesionální a vysoce pigmentové barvy, které splynou s přirozeným odstínem vaši pleti. Tak budete nalíčena profesionálně a přitom vypadat přirozeně.  Klíčové vlastnosti tvářenky I HEART REVOLUTIONI HEART REVOLUTION obsahuje vášnivě perleťové odstínyMá 3 odstíny od ledové, růžově ledové až po lehce bronzový odstínTvářenka I HEART REVOLUTION dokáže nalíčit pro každou příležitostObsahuje… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS True Match Minerals 4d/4w Golden Natural 10 g …

ĽORÉAL PARIS True Match Minerals 4d/4w Golden Natural 10 g (3600523367290)

Make-up kompaktní (pudrový), typ pleti: všechny typy Vyzkoušejte nový pudrový make-up Truematch Minerals od značky L'Oréal Paris, který neucpává póry a navíc obsahuje aktivní minerální složky pro zlepšení kvality pleti. Truematch Minerals zmenšuje viditelnost pórů, nevysušuje, perfektně kryje nedokonalosti a zanechává pleť přirozenou a krásnou. Je vhodný i pro citlivou a problematickou pokožku. Díky obsahu mořských minerálů a zinku redukuje tvorbu kožního mazu a redukuje zarudnutí. Klíčové vlastnosti Truematch Minerals - Golden NaturalPudrový make-up s aktivními minerálními složkamiPerfektně kryje nedokonalosti a sjednocuje tón pletiTruematch Minerals pleť nevysušuje a zlepšuje její kvalituZmenšuje viditelnost pórů a redukuje zarudnutíJe vhodný i pro citlivou a… (alza.cz)

I HEART REVOLUTION Hearts Blusher Candy Queen of Hearts 10 g …

I HEART REVOLUTION Hearts Blusher Candy Queen of Hearts 10 g (5029066027016)

Tvářenka 3d tvářenku s vášnivě perleťovými odstíny Královská tvářenka ve tvaru srdíčka je pomyslnou poslední tečkou za vaším make-upem. Docílíte s ní přirozeného odstínu vaší tváře, která bude jemně zabarvená, aby váš obličej nepůsobil bledým a fádním dojmem. Vynechat z ColorBoxu Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Královská tvářenka ve tvaru srdíčka je pomyslnou poslední tečkou za vaším make-upem. Docílíte s ní přirozeného odstínu vaší tváře, která bude jemně zabarvená, aby váš obličej nepůsobil bledým a fádním dojmem. S touto jedinečnou tvářenkou budete královnou večera i všedních dní.Tvářenka je uložena do růžového srdce a bude proto skvělým dárkem zejména pro dívky a mladé ženy. Unikátní 3D… (alza.cz)

DERMACOL Magnetigue č.10 4,4 g (85964396)

DERMACOL Magnetigue č.10 4,4 g (85964396)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační, krytí: plné Hydratační rtěnka DERMACOL Magnetigue s odstínem 10 nádherně zvýrazní vaše rty a podtrhne vaše nalíčení. Díky lehké krémové textuře a vysokému obsahu barevných pigmentů zajistí vašim rtům intenzívní zbarvení a smyslnou plnost, přirozený lesk a svěží a zdravý vzhled. Na vašich rtech vytvoří tenkou, krémovou ochrannou vrstvičku, vyhladí je a dodá jim hedvábnou jemnost. Složení rtěnky, která se ukrývá v oblíbeném „klikacím“ obalu, je obohacené o pečující oleje a vitamín E a poskytne vašim rtům nejen krásu, ale i potřebnou hydrataci, a tak je ochrání před bolestivým popraskáním. Ať si z řady Magnetique vyberete kterýkoliv odstín, se rtěnkou od původní české značky nesáhnete vedle. Klíčové vlastnosti … (alza.cz)

I HEART REVOLUTION Blushing HEARTs Blusher Peachy Pink Kisses 10 g …

I HEART REVOLUTION Blushing HEARTs Blusher Peachy Pink Kisses 10 g (5029066053329)

Tvářenka 3d, s vášnivě perleťovými odstíny Sháníte tvářenku, která vás nezklame v žádné situaci? V tom případě zvolte tvářenku I HEART REVOLUTION. Najdete v ní trojkombinaci vášnivě perleťových odstínů. Tvářenka obsahuje 3 lehce bronzové a ledově narůžovělé až sněhové odstíny. Tato tvářenka vás zvládne nalíčit pro všechny příležitosti. Obsahuje totiž profesionální a vysoce pigmentové barvy, které splynou s přirozeným odstínem vaši pleti. Tak budete nalíčena profesionálně a přitom vypadat přirozeně.  Klíčové vlastnosti tvářenky I HEART REVOLUTIONI HEART REVOLUTION obsahuje vášnivě perleťové odstínyMá 3 lehce bronzové a ledově narůžovělé až sněhové odstínyTvářenka I HEART REVOLUTION dokáže nalíčit pro každou příležitostObsahuje profesionální a velmi… (alza.cz)

Chobotnice 10 - 1. část (DVD)

Chobotnice 10 - 1. část (DVD)

Legendární TV seriál. Vracíme se z minulosti a nacházíme stárnoucího a osamělého Tana Cariddiho v úkrytu ve starém hradu na svahu sopky Etny. Trápí ho minulost: matka, otec, sestra, manželka, ztracená láska, zločiny – to jsou noční přízraky, jímž se snaží uniknout. Profesor Ramont, označený soudkyní Silvií Contiovou za hlavního strůjce odporných zločinů, je nejvyšším soudem zproštěn viny. Po propuštění spěchá za Tanem, aby získal zpět tajný archív, na kterém celý život usilovně pracoval - nástroj vydírání a moci nad významnými lidmi. Cariddi ho sice má v úschově, ale disketu s přístupovým kódem vlastní senátor Mercuri. Tano se rozhodne vrátit na scénu s jasným cílem. Aby stanul v čele mafie, naplánuje smrt profesora Ramonta, a aby získal klíč k archívu, naplánuje únos senátorovy dcery… (dvd-premiery.cz)

I HEART REVOLUTION Blushing HEARTs Bronzer Hot Summer of Love 10 g …

I HEART REVOLUTION Blushing HEARTs Bronzer Hot Summer of Love 10 g (5029066053350)

Bronzer 3 odstíny v jednom 3d srdci Rozzařte svou tvář! Nový bronzer I HEART REVOLUTION Blushing Hearts Bronzer Hot Summer of Love dotónuje vaši pleť k dokonalosti, přičemž zachová její přirozený vzhled. Vysoce pigmentovaný bronzer se velmi snadno nanáší a dodá vaši pleti třpytivě bronzový nádech. S použitím bronzeru Hot Summer of Love zvýrazníte nejen lícní kosti, ale celkově oživíte celé líčení. 3D srdce v sobě ukrývá 3 žhavé odstíny, které jsou ideální na léto pro všechny typy pleti. Klíčové vlastnosti bronzeru I HEART REVOLUTION Blushing Hearts Bronzer Hot Summer of LoveBronzer od firmy REVOLUTIONVysoce pigmentované barvyRozzáří a podtrhne váš vzhled3 žhavé odstíny v 3D srdciBronzer Hot Summer of Love je vhodný pro všechny typy pleti Složení:Mica,… (alza.cz)

BOURJOIS Blush 10 Chataigne Doree 2,5 g (3614225613210)

BOURJOIS Blush 10 Chataigne Doree 2,5 g (3614225613210)

Tvářenka pro dokonalé nalíčení, velmi jemné odstíny, balení obsahuje štěteček i zrcátko Hledáte vhodný způsob jak oživit Vaše líčení, dodat obličeji přirozenou barvu a zdravý vzhled? Vyzkoušejte tvářenku BOURJOIS Blush. Díky mikrogranulím pudru tvářenka dlouho drží a vytváří jemný perleťový nádech. Součástí balení je i zrcátko a štěteček pro co nejpřesnější nanášení.Účinky:Oživí Váš make-up a Vaší tváři dodá přirozený a zdravý vzhled, zvýrazní jemné rysy obličeje.Použití:Po nalíčení zvýrazněte tenkou vrstvou tvářenky decentně okolí lícních kostí.Doporučení:Pro co nejlepší výsledky používejte Svěží přírodní pudr BOURJOIS Bio Détox Organic Perfecting Powder.Typ pleti:Vhodné pro všechny typy pleti.Hmotnost:2,5 gOdstín:10 Chataigne Doree (alza.cz)

Hrdinové 1-2. série (10 DVD)

Hrdinové 1-2. série (10 DVD)

Kompletní 1. a 2. série TV seriálu. Kompletní 1. a 2. série TV seriálu. (dvd-premiery.cz)

Xena 1/10 (DVD) (papírový obal)

Xena 1/10 (DVD) (papírový obal)

Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů nepokojem zmítaná zem zrodila hrdinku. Byla to Xena, mocná princezna bojovnice, zocelená žárem četných bitev. Síla, vášeň a nebezpečí… V daleké zemi vycházejícího slunce, v době dávných tradic a obyčejů, putuje odvážná princezna Xena starověkým světem, aby s věrnou přítelkyní Gabrielou po boku bojovala proti zlu a bezpráví. Díky dokonalému výcviku ovládá všechny druhy zbraní, a není tedy nepřítel, kterému by se nedokázala směle postavit. Všude, kam přijde, ji její sláva předchází a postupně se tak jméno Xena stává nesmrtelnou legendou, ke které se upínají naděje chudých a utlačovaných. (dvd-premiery.cz)

Tráva 1. sezóna - 2xDVD (10 dílů)

Tráva 1. sezóna - 2xDVD (10 dílů)

Opravdu chutná zakázané ovoce nejlépe? Ano! A v tomto případě i lépe voní! Komediální seriál o prodeji drog na předměstí. Když se z Nancy Botwin (Držitelka Zlatého glóbu® Mary-Louise Parker) ze dne na den stane vdova bez peněz, je odhodlaná udělat cokoliv, aby se svými dětmi mohla dále bydlet v domě na klidném předměstí. I kdyby kvůli tomu měla začít prodávat marihuanu. První sezóna průlomového seriálového hitu společnosti Showtime je podvratná, satirická a hlavně neskutečně zábavná!  (dvd-premiery.cz)

DERMACOL Longlasting Intense Colour č.10 1,6 g (85966499)

DERMACOL Longlasting Intense Colour č.10 1,6 g (85966499)

Oční stíny a linka 2v1, pro dokonalé kouřové ličení nebo pro přesně definovanou oční linku Vytvořte si dokonalé nalíčení očí jako z profesionálního kosmetického salonu. Díky dlouhotrvajícím očním stínům a lince 2v1 DERMACOL Longlasting Intense č. 10 to bude hračka. Perfektně nalíčené oči si můžete užít po celý den. S DERMACOL Longlasting Intense si v mžiku vytvoříte perfektní kouřové líčení či přesnou oční linku. Užijte si intenzivní a syté odstíny, díky vysokému množství pigmentů. Oční stíny a linka se snadno nanášejí, textura se navíc nedrolí a neopadává. Vašemu kočičímu pohledu jen tak někdo neodolá.  Klíčové vlastnosti očních stínů DERMACOL Longlasting Intense Colour č. 10 a linka 2v1Dlouhotrvající efektPro perfektní kouřové líčení a přesnou linkuOční… (alza.cz)

Terapie - 1. série DISK 2 - Epizody 6-10, 11-15 (10 dílů)

Terapie - 1. série DISK 2 - Epizody 6-10, 11-15 (10 dílů)

První původní seriál z produkce HBO Česká republika. V pondělí po proflámované noci vyzná nešťastná Sandra lásku svému terapeutovi, ke kterému dochází již půl roku. V úterý na svou první terapii přijde zdánlivě sebevědomý voják Igor vyprávějící o nevydařené misi v Afghánistánu. Ve středu zraněná gymnastka Linda neuspěje při pokusu získat od odborníka vyjádření o své psychické způsobilosti k dalším sportovním výkonům. Ve čtvrtek se Michal zlobí na Janu, že nikdy nedorazí včas na jejich společnou terapii. Jana je těhotná a nechce si nechat jejich vymodlené dítě. Psychoterapeut Marek poprvé navštíví svou kolegyni Ditu a požádá ji o radu. Seriál TERAPIE je výjimečný svou psychologickou hloubkou, propracovaností postav i neobvyklým ději&scaron… (dvd-premiery.cz)

Tajomstvo strašidelného zámku: Traja pátrači 1 (978-80-10-03218-1)

Tajomstvo strašidelného zámku: Traja pátrači 1 (978-80-10-03218-1)

Kniha - autor Robert Arthur, 128 stran, slovensky, Pevná bez přebalu lesklá Prvý diel zo série Traja pátrači zavedie Jupitera, Petra a Boba do starobylého opusteného zámku hrôzy, ktorý potrebuje slávny režisér Alfréd Hitchcock na natáčanie filmu. V zámku však už dvadsať rokov nikto nebýva a ozývajú sa z neho strašidelné stony, kvílenie a vrieskanie. Mnohí svedkovia videli "Modrý prízrak", ktorý hrá na starom organe a "Hmlu strachu", ktorá v ľuďoch vyvoláva takú hrôzu, že v panike vybiehajú zo zámku. Traja pátrači sa snažia vypátrať, čo sa v zámku deje. Je to vari prekliatie zámku jeho mŕtvym majiteľom? Alebo to má na svedomí záhadný muž, ktorý ich varoval, aby sa k zámku už nikdy nepriblížili? (alza.cz)

Windows 10 (978-80-247-5771-1)

Windows 10 (978-80-247-5771-1)

Elektronická kniha - autor Josef Pecinovský, Rudolf Pecinovský, 128 stran Potřebujete poradit s novou verzí Windows a nechcete u počítače trávit celé hodiny? Pak pro vás je tato kniha ta pravá. Známí čeští odborníci vás bleskově seznámí s novinkami tzv. desítek. (alza.cz)

Windows 10 (978-80-247-5700-1)

Windows 10 (978-80-247-5700-1)

Elektronická kniha - autor Josef Pecinovský, Rudolf Pecinovský, 232 stran Pořídili jste si nový stolní počítač nebo notebook s Windows 10 a chcete ho ovládnout co nejrychleji? Pak právě vám je určen podrobný průvodce tímto operačním systémem. (alza.cz)

Vidiecky život (978-80-89816-10-1)

Vidiecky život (978-80-89816-10-1)

Kniha – autor Louise Glücková, 168 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Louise Glücková, vynikajúca súčasná americká poetka s koreňmi v Strednej Európe, je autorkou dvanástich zbierok básní. S jej menom sa spájajú ocenenia ako Pulitzerova cena za poéziu (1993), United States Poet Laureate (2003 - 2004), National Book Award v kategórii Poézia (2014) a mnohé ďalšie. Zbierka Vidiecky život dostala Griffin Poetry Prize, najvyššie medzinárodné ocenenie v Kanade za poéziu písanú v anglickom jazyku. Touto knihou v preklade Jany Kantorovej-Bálikovej sa Louise Glücková uvádza na Slovensku po prvý raz. (alza.cz)

Do školy (978-80-10-02781-1)

Do školy (978-80-10-02781-1)

Kniha – autor Ľudmila Podjavorinská; Dávid Dzurňák, 10 stran, slovensky, prostorové pohádky, leporela Zhora a či oddola prišiel rozkaz do dvora, či sa páči, či sa nie, že sa začne učenie: Zavčas rána, za zory, všetky deti do školy! Klasické veršované dielko o tom, ako šli zvieratká po prvý raz do školy a čo všetko sa im prihodilo, prečítali svojim deťom už viaceré generácie rodičov a starých rodičov. Tentoraz vychádza v novom šate - ako rozkladacie leporelo s výstižnými ilustráciami. Malé deti si ho môžu pohodlne prezerať, ukazovať na obrázkoch zvieratká, o ktorých sa v básničkách hovorí a učiť sa ako zvieratká hovoria.   (alza.cz)

Hop Trop: Komplet (10 CD, 1 DVD)

Hop Trop: Komplet (10 CD, 1 DVD)

Ucelená diskografie legendární trampské skupiny Hop Trop, která slaví 40 let svého vzniku, nyní vychází v jedinečném kompletu 10CD a 1 DVD. Samozřejmě nechybí hity jako Tři kříže, Amazonka, Jonatán, Vodácká holka a mnoho dalších... Ucelená diskografie legendární trampské skupiny Hop Trop, která slaví 40 let svého vzniku, nyní vychází v jedinečném kompletu 10CD a 1 DVD. Samozřejmě nechybí hity jako Tři kříže, Amazonka, Jonatán, Vodácká holka a mnoho dalších písní, které u folkového publika již dávno zlidověly. Tracklist: CD 1 1. Říkal mi brácho 01:43 2. Poslední kroky 02:50 3. Aby nás voda nesla 02:07 4. Obchodník s deštěm 02:32 5. Dál šíny zvoní 02:17 6. Tři kříže 02:47 7. Po&scaron… (dvd-premiery.cz)

CARUN Univerzální konopná mast 100 ml (8594176010076)

CARUN Univerzální konopná mast 100 ml (8594176010076)

Mast obsahuje bio konopný olej a výtažek z celých rostlin Cannabis Sativa  Univerzální konopná mast v bio kvalitě obsahuje extrakt z celých rostlin Cannabis Sativa, který je v konopné péči nezbytný. Mast je zařazena mezi zdravotnické prostředky třídy I, vyráběné v ČR a splňující certifikační podmínky ISO 13485 (Výroba zdravotnických prostředků). Obsahuje výtažek z BIO konopí pěstovaném v českém ekologickém zemědělství. Jedná se o legálně pěstovanou odrůdu, která se vyznačuje nízkým obsahem tetrahydrocannabinolu (THC), ale vysokým obsahem ostatních účinných cannabinoidů, zejména Cannabidiolu (CBD). Univerzální konopná mast v bio kvalitě obsahuje extrakt z celých rostlin Cannabis Sativa, který je v konopné péči nezbytný. Mast je zařazena mezi zdravotnické… (alza.cz)

Microsoft Windows 10 (978-80-251-4595-1)

Microsoft Windows 10 (978-80-251-4595-1)

Elektronická kniha - autor Martin Herodek, 304 stran Průvodce z nejoblíbenější řady uživatelských příruček v České republice vám poskytne veškeré informace o instalaci, ovládání, správě, nastavení a především využití Windows 10 k efektivní a bezproblémové práci, zábavě a komunikaci. S názornými postupy krok za krokem se rychle naučíte přesně to, co budete ke každodennímu používání vašeho operačního systému potřebovat. Kniha je určena nejen pro začínající uživatele, nové poznatky v ní najdou i pokročilí, kteří již se systémy Windows mají zkušenost.Windows 10 v nejoblíbenější řadě uživatelských příručekChcete plně ovládnout Windows 10? Pořídili jste si nový počítač nebo tablet a potřebujete se v jeho systému rychle zorientovat? Přestupujete ze starších verzí Windows a chcete se… (alza.cz)

Philips 6F22L1B 1 ks v balení (6F22L1B/10)

Philips 6F22L1B 1 ks v balení (6F22L1B/10)

Jednorázová baterie devítivoltová (9 V), zinko-uhlíkový článek, napětí až 9 V   Zinkouhlíková baterie se svými vlastnostmi hodí zvlášť pro zařízení s nízkou spotřebou a trvajícím odběrem, jako jsou hodiny, rádiobudíky, kalkulačky či dálkové ovladače. Baterie byla zkonstruovaná s ohledem na životní prostředí. Výrobce Philips zaručuje nepřítomnost škodlivých těžkých kovů, jako je kadmium a rtuť. Parametry a specifikace:Typ baterie:6F22 / 9V zinkouhlíkováNapětí baterie:9,0 VSkladovatelnost:3 rokyEkologie:Chemické složení: Zinek + uhlíkTěžké kovy: Bez kadmia, Bez rtutiBalicí materiál: Karton, PET (alza.cz)

Philips 9VB1A17 1 ks v balení (9VB1A17/10)

Philips 9VB1A17 1 ks v balení (9VB1A17/10)

Nabíjecí baterie devítivoltová (9 V), nikl-metal hydridový (NiMH) článek, 1000 nabíjecích cyklů, napětí až 9 V, 170 mAh   Tato baterie Philips 9VB1A17 s kapacitou 170 mAh je naprosto ideálním řešením pro moderní domácnosti, které hledí jak na spotřebu energie, tak i peněz. Lze je totiž až 1000× nabít, čímž ušetříte oproti jednorázovým bateriím nemalou částku. Balení obsahuje 1 ks 9VB1A17 baterie v blistru. Baterie disponuje dlouhou výdrží a pracují při napětí 9 V.Tato baterie od společnosti Philips neobsahuje žádné škodlivé těžké kovy jako je kadmium, či rtuť. Je tedy nejen účinně, ale také ekologická. (alza.cz)

Jóga do batůžku (978-80-88024-10-1)

Jóga do batůžku (978-80-88024-10-1)

Kniha – autor Jaruška Sedláčková; Adéla Schovancová, 76 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha Jóga do batůžku je originální a hravý průvodce po osmi zemích. Je určena všem malým i velkým dobrodruhům, nadšencům a jogínům. O každé zemi se čtenář dozví nějakou zajímavost, může si zacvičit jógu podle básní a přečíst poutavý pohádkový příběh z daného prostředí. Vše je haleno do krásných ilustrací Adély Schovancové. Součástí knihy je i vložené DVD, na kterém autorka s dětmi cvičení názorně předvádí. Tato kniha známé jógové učitelky Jarušky Sedláčková je již jejím třetím dílem. Pod pseudonymem Róisín napsala básnické sbírky Krásu žádající a Siriuse už vidím. (alza.cz)

DERMACOL Toning Pearls č.1 25 g (85963436)

DERMACOL Toning Pearls č.1 25 g (85963436)

Tvářenka Pudrové perly s květinovou vůní, dodávají pleti barvu a zářivý vzhled, tónující Dodejte své pleti zářivý vzhled za pomoci tvářenky Toning Pearls od značky Dermacol v barvě číslo 1. Tato tvářenka s květinovou vůní funguje na principu pudrových perel a každá z nich je zde pro vaši krásu. Bílé a žluté perličky rozjasňují, ty zelené snižují zarudnutí pokožky. Tato harmonie tří barev zdokonalí krásu vaší pleti a přirozeně ji tónuje. Perly navíc obsahují vysoký podíl třpytivých mikro částeček, které odrážení světlo a napomáhají k dokonalému projasnění. Pudřenka Toning Pearls se snadno nanáší přiloženou labutěnkou nebo oblíbeným štětcem. Klíčové vlastnosti tvářenky Toning PearlsPředstavuje produkt značky DERMACOLTvářenka je v barvě číslo 1Pudrové perly mají… (alza.cz)

Florencie 1:10 000: Kapesní plnán města (9783707909883)

Florencie 1:10 000: Kapesní plnán města (9783707909883)

Kniha – česky, mapa Mapa z této ediční řady má praktický formát, takže se vejde do kapsy. Laminace ochrání mapu proti promočení a zároveň prodlouží životnost. V mapě najdete turistické informace v deseti jazycích, ... (alza.cz)

Manuál českého exportéra II.díl (80-86031-10-1)

Manuál českého exportéra II.díl (80-86031-10-1)

Kniha – autor Břetislav Ošťádal, 168 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

EVOLUTION GROUP 11174.3 (925/1000, 1 g) (8590962111866)

EVOLUTION GROUP 11174.3 (925/1000, 1 g) (8590962111866)

Náušnice , určení dětské, materiál stříbro, povrchová úprava rhodiování, osazení zirkony Dětské náušnice EVOLUTION GROUP 11174.3 jsou perfektní první náušničky pro všechny malé slečny. Každá náušnice má tvar květiny se zdobenými okvětními lístky, jejíž střed je osazen růžovým zirkonem. Náušnice jsou vyrobeny z pravého stříbra ryzosti 925/1000 a jsou opravdu lehoučké, váží pouze 1 gram. Antioxidační povrchová úprava rhodiování zajistí, že se šperk krásně leskne a chrání náušnice před poškrábáním. Díky praktickému zapínání pomocí brizury náušnice dobře drží na uchu. Klíčové vlastnosti dětských náušnic EVOLUTION GROUP 11174.3Dívčí stříbrné visací náušniceJsou vyrobeny ze stříbra 925/1000Náušnice mají motiv květiny se středem osázeným růžovým třpytivým zirkonemZapínání… (alza.cz)

Skleněná dóza T&G Woodware Ribbed, 1 l

Skleněná dóza T&G Woodware Ribbed, 1 l

Značka T&G Woodware se svým designem vrací k tradicím anglického venkova. Preferuje jednoduchou eleganci, jemný dekor a tradiční materiály, které dají vyniknout pokrmům. (bonami.cz)

Koaxiální kabel konektory F 10m (FH 1-10)

Koaxiální kabel konektory F 10m (FH 1-10)

Anténní kabel bílý, dvojité stínění Bílý koaxiální kabel s přímými F konektory využijete pro vedení signálu k širokému spektru satelitní techniky. Minimální rušení přenosu zajišťuje dvojité stínění vodiče.Parametry a specifikace:Barva: bíláDélka: 10 mVnitřní vodič: 0,65 mm1. stínění: Dvojitá hliníková fólie2. stínění: Hliníkové opředení 48 × 0,12 mmVnější průměr kabelu: 5 mmKonektory: F (alza.cz)

Philips 6F22L1F 1 ks v balení (6F22L1F/10)

Philips 6F22L1F 1 ks v balení (6F22L1F/10)

Jednorázová baterie devítivoltová (9 V), zinko-uhlíkový článek, napětí až 9 V   Zinkouhlíková baterie se svými vlastnostmi hodí zvlášť pro zařízení s nízkou spotřebou a trvajícím odběrem, jako jsou hodiny, rádiobudíky, kalkulačky či dálkové ovladače. Baterie byla zkonstruovaná s ohledem na životní prostředí. Výrobce Philips zaručuje nepřítomnost škodlivých těžkých kovů, jako je kadmium a rtuť. Parametry a specifikace:Typ baterie:6F22 / 9V zinkouhlíkováNapětí baterie:9,0 VSkladovatelnost:3 rokyEkologie:Chemické složení: Zinek + uhlíkTěžké kovy: Bez kadmia, Bez rtutiBalicí materiál: Karton (alza.cz)

Nejdem a basta! (978-80-10-02877-1)

Nejdem a basta! (978-80-10-02877-1)

Kniha - autor Gabriela Futová, 96 stran, slovensky, Pevná bez přebalu lesklá Evka bude čoskoro prváčka. Všetci ju odušu presviedčajú, že sa má tešiť , ale ona nie! O škole dávno vie svoje - je tam nuda, otrava a musíš čušať na mieste, aj keď ťa to nebaví... Evka sa teda rozhodla, že do žiadnej školy nejde a basta! V knižke sa dozvieme, prečo si Evka školu napokon obľúbila, aké rozprávky má najradšej a prečo sú všade obrázky vlkov - a prečo jej napokon neprekáža ani hnusná taška... Evkine trampoty so školou prváčikov určite pobavia, jej vlčie komixové rozprávky po novom ich určite prekvapia a môžu si aj zasúťažiť, pretože tam nájdu rôzne vtipné hádanky a úlohy. (alza.cz)

Dublin 1:10 000: Kapesní plán města (9783707909241)

Dublin 1:10 000: Kapesní plán města (9783707909241)

Kniha – česky, mapa Mapa z této ediční řady má praktický formát, takže se vejde do kapsy. Laminace ochrání mapu proti promočení a zároveň prodlouží životnost. V mapě najdete turistické informace v deseti jazycích, například kam za dobrodružstvím, dále o místních pamětihodnostech, kulturní nabídce, nejlepších místech pro nakupování, noční zábavu nebo pro labužníky. (alza.cz)

Macík rád pomáha (978-80-10-02202-1)

Macík rád pomáha (978-80-10-02202-1)

Kniha – autor Lee Krutop; Mária Gálová, 12 stran, slovensky, prostorové pohádky, leporela Jeden zo štyroch príbehov o Macíkovi, určený pre deti od troch rokov. Macík nechcel svojim kamarátom pomôcť a zostal sám. Keď mu bolo smutno, dostal nápad, ako všetkých poteší. (alza.cz)

Přátelé 1-10. série - kolekce (39 DVD) - seriál

Přátelé 1-10. série - kolekce (39 DVD) - seriál

Kompletní kolekce seriálu Přátelé obsahuje všech deset sérií na celkem 39 DVD discích. Přátelé 1. série 4DVD Přátel nemůžete mít nikdy dost. Tato luxusní čtyřdisková sada obsahuje kompletní první sezónou, kterou si vychutná každý fanoušek Přátel. Prožijte znovu první rok, kdy Rachel (Jennifer Aniston), Monika (Courtney Cox Arquette), Phoebe (Lisa Kudrow), Joey (Matt LeBlanc), Chandler (Matther Perry) a Ross (David Schwimmer) poprvé okouzlili diváky na celém světě. Budete ve skvělé společnosti. Přátelé 2. série 4DVD Přátelé v dobrém i zl… (dvd-premiery.cz)

Energie EFT: Dodejte svému životu energii od -10 do +10 (978-80-7263…

Energie EFT: Dodejte svému životu energii od -10 do +10 (978-80-7263-957-1)

Kniha – autor Silvia Hartmann, 272 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Zmírněte svůj stres a zlepšete si život pomocí energie těla EFT technika emoční svobody je moderní metoda využívající energii k eliminaci stresu, bolestivých emocí a změně bolesti, nemoci a utrpení k lepšímu tím, že pracuje přímo s energií těla, která byla až donedávna zcela opomíjena. Použitím EFT spolu s energií v mysli nyní můžete zažít rychlejší, soustředěnější a svépomocné ošetření a proniknout mnohem hlouběji do říše moci, mentální jasnosti a získat veškerou energii, kterou potřebujete k dosažení úspěchu v životě. Poznejte EFT a změňte svůj život Kniha Energie EFT doktorky Silvie Hartmann je nezbytným čtením pro každého, kdo chce změnit svůj život k lepšímu s EFT technikami emoční svobody (EFT… (alza.cz)

Havajské esence z ostrova Kauai: kniha a 34+1 karet (80-86766-10-1)

Havajské esence z ostrova Kauai: kniha a 34+1 karet (80-86766-10-1)

Kniha - autor Zuzana Sommer Michalová; Zuzana Sommer Michalová, 138 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Praktická příručka květových a drahokamových esencí z havajského ostrova Kauai je určena všem, kteří jednoduchým a hravým způsobem chtějí proniknout do svého nitra, podstoupit vzrušující cestu za poznáním vlastních strachů, obav a úzkosti a nalézt v sobě neomezenou radost ze života, lásky, sexuality a přítomného okamžiku. (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Stick Pro Tool 10 Ivory 7,5 g (30170735)

MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Stick Pro Tool 10 Ivory 7,5 g (30170735)

Make-up , typ pleti: všechny typy Sháníte make-up, který zvládne vše v jednom kroku? Zvolte Make-up MAYBELLINE NEW YORK SuperStay Stick Pro Tool. Tato víceúčelová make-up tyčinka zjednoduší vaše každodenní líčení. Zvládne funkci klasického make-upu, korektoru, konturovací tyčinky i rozjasňovače a zajistí tak perfektní make-up. Pro svou víceúčelovost je skvělá pro cestování. Můžete ji mít vždy s sebou. Klíčové vlastnosti make-upu MAYBELLINE NEW YORK - 10 IvoryMake-up MAYBELLINE NEW YORK je víceúčelová make-up tyčinkaZjednoduší vaše každodenní líčeníNahrazuje make-up, korektor, konturovací tyčinky i rozjasňovačZakryje nedokonalosti pleti a rozjasní jiSuperStay Stick Pro Tool má sametově matný vzhledSjednotí odstín pleti a nádherně ji… (alza.cz)

Select Chladící mast Cool Down Ice Gel 150ml (5703543172641)

Select Chladící mast Cool Down Ice Gel 150ml (5703543172641)

Emulze Cool Down Ice gel, chladící gel: 150ml Chladivá emulze Cool Down Ice Gel poskytuje okamžitou úlevu namoženým svalům. Pomáhá proti bolesti a navozuje příjemný pocit. Chladivý gel působí velmi rychle a jeho chladivý efekt je ideální pro namožené svalstvo, ale také pro masáž či pravidelnou péči po sportovním výkonu. Cool Down Ice Gel pomáhá s regenerací svalstva a lze jej využívat pro osvěžení končetin. Hlavní vlastnosti chladivé masti Cool Down Ice GelChladivý gel poskytuje okamžitou úlevu namoženým svalůmCool Down Ice Gel pomáhá proti bolestiChladivá mast navozuje příjemný pocitGel působí velmi rychleChladivý efekt je vhodný pro namožené svalyCool Down Ice Gel pomáhá s regenerací svalstvaChladivá emulze má objem 150 ml (alza.cz)

DERMACOL True Colour Lipliner č.1 2 g (85959057)

DERMACOL True Colour Lipliner č.1 2 g (85959057)

Konturovací tužka na rty, dlouhotrvající s krémovou texturou pro krásné vytvarování obrysů rtů Konturovací tužka na rty Dermacol True Color Lipliner obsahuje vysoké množství barevných pigmentů. Stačí jedna aplikace a obrysy vašich rtů budou nádherně vytvarované. Konturovací tužka na rty Dermacol True Color Lipliner obsahuje vysoké množství barevných pigmentů. Stačí jedna aplikace a obrysy vašich rtů budou nádherně vytvarované. Textura je krémová a dlouhotrvající. Snadno a přesně vykreslíte linii rtů, která na rtech zůstane opravdu dlouho a bude skvělou ozdobou vaší rtěnky. Tužka navíc udrží rtěnku na svém místě. Její stabilitu si můžete ověřit i v extrémně vysokých teplotách - odolává až do 50 °C. Tužkou obkreslete rty a poté aplikujte rtěnku. S tužkou můžete i… (alza.cz)

DYLON All-in-1 Intense Black 350 g (9000101093735)

DYLON All-in-1 Intense Black 350 g (9000101093735)

Barva na textil , použití už při 40 stupních, vkládá se přímo do bubnu pračkypro oživení nebo změnu barvy vašeho oblečení a bytového textilu, vystačí na plné obarvení 600 g suchého oblečení Již žádný vysypaný prášek na podlaze, obarvené ruce nebo zničené části koupelny! S novou moderní barvou na textil DYLON All-in-1 Intense Black 350 g dodáte život starším kouskům oblečení s vybledlou barvou a jako mávnutím kouzelného proutku změníte i doplňky z textilu ve vašem bytě. Potah na vašem oblíbeném křesle již vypadá, že má něco za sebou a barva je po každém vyprání bledší a bledší? Zachraňte jej s barvou DYLON All-in-1! Barvu lze použít na textil z bavlny, lnu a viskózy, směsné tkaniny se syntetickými vlákny se obarví světleji. Barva na textil DYLON zaručí dlouhotrvající barevný… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít