Hydrocortison Léčiva 1% mast 10 g

Hydrocortison Léčiva 1% mast 10 g

Hydrocortison Léčiva 1% mast 10 g

Hydrocortison mast má protizánětlivý účinek na kůži, potlačuje alergické projevy, svědění a zarudnutí kůže. Přípravek Hydrocortison mast je vhodná při místních zánětlivých a alergických kožních onemocněních neinfekčního původu. Používá se např. při ekzémech, při podráždění kůže kosmetickými a čisticími prostředky, při bodnutí hmyzem, menších spáleninách 1. a 2. stupně, při kožních zánětech po slunění a ozáření. Mast Hydrocortison mohou používat dospělí a děti. Jak se přípravek Hydrocortison mast používá: Mast se aplikuje na postižená místa 1-2x denně v malém množství. Pokud obtíže neustoupí během týdne, poraďte se s lékařem. Aplikace v obličeji nemá přesáhnout 10 dní. Bez porady s lékařem nemá aplikace přípravku u dětí přesáhnout 14 dní. Složení: Léčivou látkou je hydrocortisoni acetas 10… (drmax.cz)

HYDROCORTISON LÉČIVA 10MG/G UNG 10G

HYDROCORTISON LÉČIVA 10MG/G UNG 10G

(benu.cz)

Fungicidin mast 10 g

Fungicidin mast 10 g

Fungicidin mast působí proti kvasinkám a některým dalším nižším houbám. Tlumí a zastavuje jejich růst. Přípravek Fungicidin se používá k léčbě Kvasinkového onemocnění kůže (kandidóza), které vzniká nejčastěji v místech zapářky (mezi prsty u nohou, v oblasti třísel, na trupu nebo rukou) a projevuje se nejčastěji zčervenáním, svěděním, olupováním kůže s nepříjemným zápachem. Kvasinkového zánětu nehtového lůžka, který se projevuje otokem a zarudnutím nehtových valů. Kvasinkových infekcí pochvy, které se projevují výtokem z pochvy, svěděním, pálením pochvy nebo vulvy, otokem a bolestivostí tkání pochvy a vulvy. Fungicidin mast mohou používat dospělí, dospívající i děti od novorozeneckého věku. Jak se přípravek Fungicidin mast používá: Dospělí, dospívající i děti nanáší mast v tenké vrstvě na… (drmax.cz)

Dr.Max Nosní mast 10 g

Dr.Max Nosní mast 10 g

Dr.Max Nosní mast je nosní mastička s eukalyptovou a mátovou silicí a olejem z čajovníku australského. Chrání pokožku v okolí nosu při rýmě a nachlazení. Neobsahuje kyselinu boritou. Použití: Aplikujte mast v přiměřené vrstvě několikrát denně podle potřeby. Složení: Petrolatum,Hydrogenated Coconut Oil, Paraffinum Liquidum, Zinc Oxide, Lanolin, Cetearyl Alcohol, Mentha Piperita Oil, Mentha Arvensis Herb Oil,Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Methyl Salicylate, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, D-Limonene. Upozornění: Jen na vnější použití. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let. (drmax.cz)

Nisita nosní mast 10 g

Nisita nosní mast 10 g

Nosní mast k podpůrné léčbě ucpaného nosu k čištění a zvlhčování suché sliznice, k uvolňování zaschlých hlenů a strupů, proti usazování alergenů. zvlhčuje nosní sliznici uvolňuje zaschlý hlen a stroupky zabraňuje vzniku alergické rýmy pro podpůrnou léčbu rýmy u dětí zlepšuje dýchání nosem, a může díky tomu vést k potlačení chrápání podporuje regeneraci podrážděné a poškozené nosní sliznice při rýmě, při krvácení z nosu, po operacích Nisita® nosní mast: vhodná již pro každodenní péči o kojence praktický aplikátor dobrá přilnavost na sliznici díky masťovému základu (vazelína) Účinné látky: Chlorid sodný, Hydrogenuhličitan sodný. Vhodná i pro kojence. Balení: 10 g Zdroj: http://www.prospan.cz/dalsi-pripravky.html (drmax.cz)

Suppositoria Glycerini Léčiva 2,06 g 10 čípků

Suppositoria Glycerini Léčiva 2,06 g 10 čípků

Suppositoria Glycerini Léčiva obsahují účinnou látku glycerin, který na sebe váže vodu, změkčuje stolici, zvětšuje její objem v dolní části tlustého střeva a tím usnadňuje její odchod při zácpě. Účinek čípků nastupuje za 10-20 minut po použití. Přípravek Suppositoria Glycerini Léčiva se používá při zácpě různého původu, např. při změně prostředí, životosprávy, při dlouhodobém upoutání na lůžku, po operaci, při zahuštěné a zatvrdlé stolici, v těhotenství, v šestinedělí a při kojení, při dlouhodobé zácpě k nácviku pravidelného odchodu stolice. Suppositoria Glycerini Léčiva mohou používat dospělí, dospívající a děti od 10 let. Dávkování: Dospělí, dospívající a děti od 10 let si podle potřeby zavádějí 1 čípek do konečníku. Vyprázdnění stolice nastává za 10-20 minut po zavedení čípku. Bez… (drmax.cz)

Heparoid Léčiva krém 30 g

Heparoid Léčiva krém 30 g

Heparoid Léčiva krém napomáhá k rozpuštění malých krevních sraženin a zlepšuje prokrvení pokožky. Je to přípravek tlumící krevní srážlivost, po aplikaci na kůži zmírňuje bolesti a záněty, podporuje hojení zánětů žil včetně bércových vředů. Přípravek Heparoid Léčiva zlepšuje krevní oběh po podlitinách, hematomech nebo poranění měkkých tkání, urychluje vstřebávání krevních výronů a snižuje tvorbu otoků. Krém Heparoid Léčiva mohou používat dospělí, dospívající i děti od kojeneckého věku. Dávkování: Přípravek se aplikuje na postižené oblasti 2-3x denně většinou po dobu 1-2 týdnů. Neaplikujte krém na sliznice, do očí a na otevřené rány. Složení: Léčivou látkou je heparinoidum S 2 mg (což odpovídá 200 IU) v jednom gramu krému. Pomocnými látkami jsou tekutý parafin, propylenglykol, tvrdý parafin… (drmax.cz)

HEPAROID LÉČIVA 2MG/G CRM 30G

HEPAROID LÉČIVA 2MG/G CRM 30G

(benu.cz)

SUPPOSITORIA GLYCERINI LÉČIVA 1,81G SUP 10

SUPPOSITORIA GLYCERINI LÉČIVA 1,81G SUP 10

(benu.cz)

FUNGICIDIN LÉČIVA 100000IU/G UNG 10G

FUNGICIDIN LÉČIVA 100000IU/G UNG 10G

(benu.cz)

Hemopropin mast 20 g

Hemopropin mast 20 g

Hemopropin mast s propolisem působí proti nepříjemným příznakům způsobených hemoroidy (otok, bolest, pálení, svrbění), které jsou častým důsledkem následného zánětu v oblasti konečníku. Hemopropin® mast tvoří ochrannou vrstvu na podrážděné rektální sliznici. Vytvořená ochranná vrstva zabraňuje kontaktu stolice a poraněné sliznice. Sliznice se tak může při ulehčeném vyprazdňování (bez bolestí a napětí) rychle zahojit. Dávkování: V akutních obdobích aplikujte mast pomocí aplikátoru ráno a večer do očištěné oblasti konečníku. Později, když se příznaky zlepší, aplikujte pouze večer. Složení: Petrolatum, lanolin cera, propolis cera, alcohol, agua, anthemis nobilis. Upozornění: Tento přípravek by neměli používat osoby alergické na propolis. Pouze pro vnější použití. (drmax.cz)

Excipial MAST 100 g

Excipial MAST 100 g

Excipial mast je určená k ošetřování trvale velmi suché pokožky. Příbalová informace - Informace pro uživatele Excipial mast Mast Držitel rozhodnutí o registraci / Výrobce Galderma-Spirig Česká a Slovenská republika, a.s. Složení: Léčivá látka: Excipial je skupina masťových základů, neobsahujících léčivou látku Pomocné látky: Excipial mast: bílá vazelína, polysorbát 80, polysorbát 40, sorbimakrogol 2000 peroleát tuky bez konzervačních a bez aromatických přísad v množství 100 % obsahu Indikační skupina: Dermatologikum Charakteristika: Masťové základy Excipial jsou kožní přípravky k zevnímu použití, které zlepšují stav pokožky tím, že dodávají vodu a tuky. Jednotlivé přípravky se liší druhem emulze, obsahem vody a tuků, což umožňuje individuální výběr masťového základu pro každý stav… (drmax.cz)

Konopná mast 100 g

Konopná mast 100 g

Popis Konopná mast, která obsahuje 55 % konopí, přispívá k normální funkci pokožky. (ageo.cz)

Infadolan mast 100 g

Infadolan mast 100 g

Infadolan mast urychluje hojení a obnovuje poškozenou pokožku. Používá se: k promazávání suché pokožky u chronických ekzémů a u pacientů s atopickou dermatitidou na neinfikované drobné rány, oděrky na popáleniny I. stupně na suchou popraskanou kůži a na trhliny v kožních rýhách jako prevence opruzenin u dětí i dospělých. Mast Infadolan je určena pro dospělé, dospívající i děti od novorozeneckého věku. Jak se přípravek Infadolan používá: Dospělí i děti nanáší mast v tenké vrstvě 1-3x denně na postižená místa nebo na suchou pokožku. Délka léčby bez porady s lékařem by neměla přesáhnout 2 týdny. Složení: Léčivými látkami jsou retinoli acetas 1 600 m.j. (1,0665 mg) a ergocalciferolum 300 m.j. (0,0075 mg) v jednom gramu masti. Pomocné látky (masťový základ) jsou bílý vosk, tuk z ovčí vlny … (drmax.cz)

Pityzol mast 30 g

Pityzol mast 30 g

Pityzol mast se používá k ošetření problematické kůže. Použití: Mast naneste v přiměřené vrstvě na určené místo 1-3x denně podle potřeby. Složení: Paraffin, Zinc Oxide, Glyceryl Stearate SE, Ichthammol, Aqua, Boric Acid, Guaiazulene, Vanillin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Methylparaben, Propylparaben, Benzaldehyde, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Eugeno, Linalool. Upozornění: Mast nesmí přijít do styku s oční spojivkou a nesmí se aplikovat na rozsáhlé plochy porušené pokožky. (drmax.cz)

Herpasan mast 5 g

Herpasan mast 5 g

Mast Herpasan se výborně hodí na vysušenou, suchou, mírně podrážděnou a začervenalou pokožku rtů a také k léčbě drobných poranění. Vytváří ochrannou vrstvu díky, které urychluje přirozený proces hojení drobných poranění, škrábanců a mírných popálenin. Zklidňuje podrážděnou a popraskanou pokožku. Použití: Naneste mast 2-3x denně na problematickou oblast, aby se vytvořila ochranná vrstva. Složení: PETROLATUM, LANOLIN CERA, ALCOHOL, AQUA, PROPOLIS CERA. Pomocné látky: Alternifolia Melaleuca Alternifolia (Tea Tree), Leaf Oil (čajovníkový olej), Hypericum Perforatum Oil, Isopropyl Myristate, Melissa Officinalis Leaf Extract (meduňka lékařská), Calendula Officinalis (Marigold) Flower Extract (měsíček lékařský), Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil (hřebíček), Ravensara Aromatica Oil,… (drmax.cz)

Kittlova mast 125 g

Ichtoxyl mast 30 g

Ichtoxyl mast 30 g

Ichtoxyl mast působí proti svědění, snižuje tvorbu mazu, má protizánětlivý a mírný dezinfekční účinek, zvyšuje kožní prokrvení. Přípravek Ichtoxyl je určen k zevnímu použití na kůži: při infekčních a hnisavých kožních onemocněních při drobných infikovaných poraněních při plísňových onemocněních u omrzlin, proleženin u akné Mast Ichtoxyl mohou používat dospělí. Děti od 1 roku pak pouze na doporučení lékaře. Jak se přípravek Ichtoxyl používá: Dospělí nanáší mast v tenké vrstvě 2-3x denně na postižená místa. Délka léčby je různá, v závislosti na druhu, rozsahu a rychlosti hojení onemocnění. Přípravek nepoužívejte bez porady s lékařem déle než 2 týdny. Děti starší než 1 rok mohou používat Ichtoxyl mast pouze na doporučení lékaře. Místa ošetřená Ichtoxylem není vhodné vystavovat slunečnímu… (drmax.cz)

Dermazulen mast 30 g

Dermazulen mast 30 g

Dermazulen mast obsahuje heřmánkovou silici. Má hojivý, protizánětlivý a mírný dezinfekční účinek. Přípravek Dermazulen je vhodný při infekcích nezávažných povrchových poranění kůže (např. oděrky, drobná poranění), na ošetření kůže před a po ozáření rentgenovými a radiovými paprsky. Dále se mast používá k promaštění suché pokožky, při opruzeninách a jejich prevenci. Mast Dermazulen mohou používat děti i dospělí. Dávkování: Děti i dospělí nanáší mast na postižené místo 1-2x denně a podle potřeby se převáže. Bez porady s lékařem nepoužívejte déle než 2 týdny. Složení: Léčivou látkou je Guaiazulenum 60 mg a Matricariae etheroleum 30 mg ve 30 g masti. Pomocnými látkami jsou tuk z ovčí vlny (lanolin), bílý vosk, bílá vazelína. Upozornění: Přípravek Dermazulen obsahuje tuk z ovčí vlny, který… (drmax.cz)

Opticleaner mast 15 g

Kerasal mast 50 g

Kerasal mast 50 g

Urea a kyselina salicylová v ojedinělém amfifilním masťovém základu. Aditivní keratolytický efekt urey a kyseliny salicylové. Bezpečné keratolytikum, které má vyšší účinnost při nižší resorpci kyseliny salicylové. Vhodný na léčbu hyperkeratóz a odšupení psoriatických ložisek před terapií. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE KERASAL Mast acidum salicylicum, urea Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce: Galderma-Spirig Česká a Slovenská republika, a.s. Složení: Léčivá látka: acidum salicylicum 50mg, urea 100mg v 1 g masti Pomocné látky:polysorbát 80, makrogol stearát 2000, sorbimakrogol-2000 peroleát, glycerol, makrogol 400, bílá vazelína Indikační skupina: Dermatologikum Charakteristika: KERASAL mast je přípravek k ošetření kožních onemocnění projevujících se nadměrně… (drmax.cz)

BETADINE mast 20 g

BETADINE mast 20 g

Betadine mast má antiseptický a dezinfekční účinek. Je účinná proti bakteriím, virům, plísním a prvokům. Přípravek Betadine se používá na popáleniny, řezné a tržné rány, odřeniny. Mast Betadine mohou používat dospělí, dospívající a děti od 6 měsíců. Novorozenci a kojenci do 6 měsíců pak jen na doporučení lékaře. Jak se přípravek Betadine mast používá: Mast se aplikuje v tenké vrstvě na čistou suchou kůži 3-4x denně. V případě silně zanícené nebo hnisající rány lze mast aplikovat 4-6x denně. Intervaly mezi jednotlivými dávkami mají být minimálně 4 hodiny. Ránu lze dle potřeby zakrýt obvazem podle rozsahu a závažnosti zranění. Léčba může trvat několik dní. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek Betadine mast déle než 7 dní. Složení: Léčivou látkou je povidonum iodinatum (jodovaný povidon… (drmax.cz)

Apipol mast 20 g

Apipol mast 20 g

Mast Apipol se výborně hodí na vysušenou, mírně podrážděnou a začervenalou pokožku. Vytváří ochrannou vrstvu díky, které se urychluje hojení drobných zranění, škrábanců a popálenin. Zklidňuje podrážděnou pokožku po delším pobytu na slunci. V případě porušených kapilár (jemné cévy) snižuje svědění a nepříjemný pocit. Mast doporučujeme při plenkové dermatitidě po štípnutí hmyzem a popálení medúzou při drobných poraněních na povrchu kůže při mírných popáleninách při zhrublé kůži na loktech a patách Použití: Mast naneste na postižené místo 2-3x denně, abyste vytvořili ochrannou vrstvu. Pokud jsou kapiláry (jemné cévy) porušené, nanášejte mast zlehka. Při plenkové dermatitidě se doporučuje aplikace většího množství masti. Složení: Petrolatum, lanolin cera, alcohol, aqua, propolis cera.… (drmax.cz)

BETADINE mast 100 g

BETADINE mast 100 g

Betadine mast má antiseptický a dezinfekční účinek. Je účinná proti bakteriím, virům, plísním a prvokům. Přípravek Betadine se používá na popáleniny, řezné a tržné rány, odřeniny. Mast Betadine mohou používat dospělí, dospívající a děti od 6 měsíců. Novorozenci a kojenci do 6 měsíců pak jen na doporučení lékaře. Dávkování: Mast se aplikuje v tenké vrstvě na čistou suchou kůži 3-4x denně. V případě silně zanícené nebo hnisající rány lze mast aplikovat 4-6x denně. Intervaly mezi jednotlivými dávkami mají být minimálně 4 hodiny. Ránu lze dle potřeby zakrýt obvazem podle rozsahu a závažnosti zranění. Léčba může trvat několik dní. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek Betadine mast déle než 7 dní. Složení: Léčivou látkou je povidonum iodinatum (jodovaný povidon) 100 mg, což odpovídá 10 mg… (drmax.cz)

Traumaplant mast 100 g

Traumaplant mast 100 g

Traumaplant je mast obsahující šťávu a extrakt z čerstvé nati kostivalu cizího. Má protizánětlivé účinky. Přípravek Traumaplant je určen k léčbě pohmožděnin a vymknutí (při sportovních a jiných poraněních). Je vhodný i při bolesti svalů a kloubů. Mast Traumaplant mohou používat dospělí i děti. Jak se přípravek Traumaplant mast používá: Mast se nanáší na postižené místo jednou až několikrát denně. Bez porady s lékařem nepoužívejte déle než 2 týdny. Složení: Léčivá látka je šťáva a extrakt (40 : 60) z čerstvé nati druhu Symphytum x uplandicum NYMAN 2-3:1 10 g ve 100 g masti. Extrakční rozpouštědlo: ethanol 30% (V/V). Pomocné látky jsou glyceromakrogol-1000-monostearát, glycerol-monodistearát, oktyldodekanol, izopropyl-myristát, dimetikon, propylenglykol, rozmarýnová silice, kyselina sorbová… (drmax.cz)

Cicaderma mast 30 g

Cicaderma mast 30 g

Cicaderma mast je tradiční rostlinný léčivý přípravek, který se používá při poštípání hmyzem, drobných popáleninách, při podráždění kůže slunečním zářením. Dále je přípravek vhodný při povrchových poraněních malého rozsahu typu řezných ran, trhlin, prasklin, odřenin a při podráždění kůže. Přípravek Cicaderma mast mohou používat dospělí, dospívající a děti od 3 let. Jak se přípravek Cicaderma mast používá: Mast se obvykle nanáší 1-2x denně na postižené místo. Složení: Extractum herbarum vaselinum pro Cicaderma, Ledum palustre-tinctura basica, Pulsatilla vulgaris-tinctura basica, Calendulae herba recens, Hyperici herba recens, Millefolii herba recens, Vaselinum album. Upozornění: Z důvodu obsahu třezalky tečkované nevystavujte místa ošetřená mastí Cicaderma přímému slunečnímu záření nebo… (drmax.cz)

Dr.Max Zinková mast 30 g

Dr.Max Zinková mast 30 g

Zinková mast tvoří na pokožce ochrannou bariéru s jemným krycím účinkem. Chrání a udržuje pokožku v dobrém stavu. Mast je také vhodná k péči o pokožku v místech, kde dochází k častějšímu pocení. Dávkování: Aplikujte na postižená místa několikrát denně dle potřeby. Složení: Hydrogenated C12-18 Triglycerides, Petrolatum, Olea Europaea Fruit Oil, Zinc Oxide, Cera Alba. (drmax.cz)

Bepanthen Care mast 100 g

Bepanthen Care mast 100 g

Bepanthen Care mast je kosmetický přípravek s obsahem dexpanthenolu, který přispívá k obnově kožní bariéry. Pomáhá regenerovat suchou a namáhanou pokožku. Je vhodný ke každodennímu používání. Bepanthen Care mast pečuje o citlivou pokožku dětí i dospělých. Pomáhá předcházet vzniku opruzenin a je vhodný také k ošetření bradavek kojících žen. Dodává pokožce potřebnou vlhkost a pružnost. Pokožku nevysušuje. Lehce se roztírá. Neobsahuje konzervační přísady, parfémy, dezinfekční látky ani barviva. Použití: Na čistý a suchý zadeček i jeho okolí aplikujte tenkou vrstvu ochranné masti při každém přebalení. Na celý zadeček děťátka stačí aplikovat množství masti velikosti hrášku. Na suchou pokožku aplikujte několikrát denně na suchá místa podle potřeby, můžete použít jako ochrannou mast. (drmax.cz)

Terezia Calcium pantothenicum mast 30 g

Terezia Calcium pantothenicum mast 30 g

Mast se používá ke zklidnění a regeneraci podráždené kůže po nadměrném slunění, na suchou a drsnou pokožku. Je vhodná pro ošetření pokožky prsních bradavek kojících žen a v péči o jemnou kůži kojenců při každém přebalení (pokožky se sklonem k opruzení). Složení: Aqua, Paraffinum Liquidum, Calcium Pantothenate, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Cera Alba, Petrolatum, Polyacrylate-13, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Paraffin, Polyisobutene, Polysorbate 20, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate. (drmax.cz)

Medpharma Nosní mast NATURAL 12 g

Medpharma Nosní mast NATURAL 12 g

Nosní mast pečuje o pokožku kolem nosu, která je obvykle podrážděna od častého smrkání při rýmě a nachlazení. Pomáhá předcházet suché a šupinaté kůži v blízkém okolí nosu. Nosní mast obsahuje: panthenol aloe vera eukalyptus mandlový olej Informace pro alergiky: bez parfémů a barviv. Použití: Přípravek natřete dle potřeby pod nos a kolem něj, i opakovaně během dne. (drmax.cz)

Faktu rektální mast 20 g

Faktu rektální mast 20 g

Hemeroidy poznal na vlastní kůži každý třetí dospělý Čech a každý druhý ve věku nad 50 let. Hemeroidy nejčastěji vznikají nedostatkem pohybu a vlákniny, v období těhotenství a určitou úlohu hraje i dědičnost. Pokud máte problémy s hemeroidy, je třeba je co nejdříve řešit! Příznaky pálení nebo svědění konečníku bolest při stolici krvácení při stolici uzlíky v řitním otvoru mokvání Faktu rektální mast rychle zastavuje krvácení, svědění a pálení při hemoroidech a jiných obtížích v oblasti konečníku. Má protizánětlivý a místně znecitlivující účinek. Přípravek Faktu rektální mast se používá k léčbě vnitřních i vnějších hemoroidů, dále při vyrážkách a svědění v oblasti konečníku a u povrchových trhlin v oblasti řitního otvoru. Rektální mast Faktu je určena pro dospělé. Jak se přípravek Faktu… (drmax.cz)

Thajská tygří mast 8 g

Thajská tygří mast 8 g

Thajská tygří mast vyrobena tradičními postupy pouze z přírodních surovin a její příznivý vliv na zdraví člověka jí zajistily světovou proslulost. Určena k lokálnímu použití. Složení: Methyl Salicylate, Camphor, Eucalyptus Globulus, Menthol, Mentha Piperita, Melaleuca Cajeputi, Cinnamonum Cassia, Eugenia Caryophyllus. Obsažené látky napomáhají při svalových obtížích, vedou k uvolnění napětí způsobeného stresem a únavou, aktivují kožní buňky a přispívají k jejich lepšímu prokrvení. Obsah: 8g (drmax.cz)

Thajská tygří mast 22 g

Thajská tygří mast 22 g

Thajská tygří mast vyrobena tradičními postupy pouze z přírodních surovin a její příznivý vliv na zdraví člověka jí zajistily světovou proslulost. Určena k lokálnímu použití. Složení: Methyl Salicylate, Camphor, Eucalyptus Globulus, Menthol, Mentha Piperita, Melaleuca Cajeputi, Cinnamonum Cassia, Eugenia Caryophyllus. Obsažené látky napomáhají při svalových obtížích, vedou k uvolnění napětí způsobeného stresem a únavou, aktivují kožní buňky a přispívají k jejich lepšímu prokrvení. Obsah: 22g (drmax.cz)

Thajská tygří mast 50 g

Thajská tygří mast 50 g

Thajská tygří mast vyrobena tradičními postupy pouze z přírodních surovin a její příznivý vliv na zdraví člověka jí zajistily světovou proslulost. Určena k lokálnímu použití. Složení: Methyl Salicylate, Camphor, Eucalyptus Globulus, Menthol, Mentha Piperita, Melaleuca Cajeputi, Cinnamonum Cassia, Eugenia Caryophyllus. Obsažené látky napomáhají při svalových obtížích, vedou k uvolnění napětí způsobeného stresem a únavou, aktivují kožní buňky a přispívají k jejich lepšímu prokrvení. Obsah: 50g (drmax.cz)

Preparation H mast 25 g

Preparation H mast 25 g

Léčivý přípravek Preparation H mast je určen ke zmírnění příznaků, které provází hemoroidy – bolest, podráždění, svědění. Pomáhá zmírnit otok vyvolaný zánětem v oblasti konečníku a zároveň usnadnit bolestivé vyprazdňování, které mohou hemoroidy provázet. Preparation H mast je určena pro dospívající a dospělé od 18 let. Kojící matky a těhotné ženy mohou přípravek užívat pouze po dohodě s lékařem. Dávkování: Přípravek je určen k místnímu podání a k podání do konečníku. Po šetrném omytí a osušení konečníku naneste rektální mast v tenké vrstvě na citlivé místo v okolí konečníku. Je-li třeba, přípravek je možno nanést přímo do konečníku za použití přibaleného aplikátoru. Přípravek se aplikuje vždy ráno, večer a po každém vyprázdnění střev. Neukončujte léčbu ihned při prvních známkách zlepšení,… (drmax.cz)

Zentiva Pityzol mast 30 g

Zentiva Pityzol mast 30 g

(benu.cz)

Zinková mast Eryzink 75 g

Zinková mast Eryzink 75 g

Funguje jako hojivá mast při opruzeninách. Výtažek z leknínu, pupečníku asijského, mandlový olej a oxid zinku napomáhá k rychlé regeneraci podrážděné pokožky. Má antibakteriální účinky a nelepí. (pilulka.cz)

MedPharma Konopná mast 100 g

MedPharma Konopná mast 100 g

POPIS Speciálně vyvinutá receptura Konopné masti s vysokým obsahem konopného oleje a vyváženým obsahem aktivních látek je vhodná na extremně suchou, podrážděnou,  problematickou pokožku s projevy prasklin, drsných, svědících anebo šupinatých kožních ploch např. při atopii a lupénce u dospělých i dětí. JAK POUŽÍVAT Mast vtírejte  2–3x denně do míst se suchou, drsnou, šupinatou anebo popraskanou pokožkou. BALENÍ 100 g UPOZORNĚNÍ Určeno pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Bez parabenů, konzervantů PEG, EDTA, minerálních olejů, silikonového oleje, parafínů, parfémů a barviv. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Skladujte při pokojové teplotě do 25 °C. PŘÍDATNÉ LÁTKY Glyceryl stearate, Butyrospermum parkii butter, Tocopheryl acetate, Tocopherol DALŠÍ SDĚLENÍ V… (prodejparfemu.cz)

Bepanthen Care mast 30 g

Bepanthen Care mast 30 g

Bepanthen Care mast je kosmetický přípravek s obsahem dexpanthenolu, který přispívá k obnově kožní bariéry. Pomáhá regenerovat suchou a namáhanou pokožku. Je vhodný ke každodennímu používání. Bepanthen Care mast pečuje o citlivou pokožku dětí i dospělých. Pomáhá předcházet vzniku opruzenin a je vhodný také k ošetření bradavek kojících žen. Dodává pokožce potřebnou vlhkost a pružnost. Pokožku nevysušuje. Lehce se roztírá. Neobsahuje konzervační přísady, parfémy, dezinfekční látky ani barviva. Použití: Na čistý a suchý zadeček i jeho okolí aplikujte tenkou vrstvu ochranné masti při každém přebalení. Na celý zadeček děťátka stačí aplikovat množství masti velikosti hrášku. Na suchou pokožku aplikujte několikrát denně na suchá místa podle potřeby, můžete použít jako ochrannou mast. (drmax.cz)

Thajská tygří mast 12 g

Thajská tygří mast 12 g

Thajská tygří mast vyrobena tradičními postupy pouze z přírodních surovin a její příznivý vliv na zdraví člověka jí zajistily světovou proslulost. Určena k lokálnímu použití. Složení: Methyl Salicylate, Camphor, Eucalyptus Globulus, Menthol, Mentha Piperita, Melaleuca Cajeputi, Cinnamonum Cassia, Eugenia Caryophyllus. Obsažené látky napomáhají při svalových obtížích, vedou k uvolnění napětí způsobeného stresem a únavou, aktivují kožní buňky a přispívají k jejich lepšímu prokrvení. Obsah: 12g (drmax.cz)

Thajská tygří mast 2 g

Thajská tygří mast 2 g

Thajská tygří mast vyrobena tradičními postupy pouze z přírodních surovin a její příznivý vliv na zdraví člověka jí zajistily světovou proslulost. Určena k lokálnímu použití. Složení: Methyl Salicylate, Camphor, Eucalyptus Globulus, Menthol, Mentha Piperita, Melaleuca Cajeputi, Cinnamonum Cassia, Eugenia Caryophyllus. Obsažené látky napomáhají při svalových obtížích, vedou k uvolnění napětí způsobeného stresem a únavou, aktivují kožní buňky a přispívají k jejich lepšímu prokrvení. Obsah: 2g (drmax.cz)

Medpharma Konopná mast 100 g

Medpharma Konopná mast 100 g

Konopná mast s vysokým podílem konopného oleje (55 %) pečuje o extrémně suchou, drsnou, ztvrdlou nebo šupinatou pokožku. Hlavní vlastnosti: napomáhá při obnově narušené kožní bariéry zvláčňuje a hydratuje suchou i citlivou pokožku s vysokým obsahem přírodních olejů, včelího vosku, nenasycených mastných kyselin a vitaminu E mast se dobře roztírá Složení: Cannabis Sativa Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter, Cera Alba, Tocopheryl Acetate, Tocopherol. Informace pro alergiky: bez parabenů, konzervantů*, PEG, EDTA, minerálních olejů, silikonového oleje, parafínů, parfémů a barviv. *Neobsahuje konzervanty definované nařízením ES 1223/2009. Použití: Mast vtírejte 2–3× denně do míst se suchou, drsnou, šupinatou anebo popraskanou pokožkou. Upozornění:… (drmax.cz)

DOBEXIL H rektální mast 20 g

DOBEXIL H rektální mast 20 g

Dobexil H Ung je určen na léčbu hemoroidů, které se mohou projevit zduřením, bolestí, pálením, svěděním nebo krvácením a dále se používá na bolestivé trhliny kůže a svědění v okolí konečníku. Obsahuje léčivé látky kalcium-dobesilát, která upravuje porušenou funkci stěn hemoroidálních žil, zvyšuje jejich odolnost, snižuje tvorbu otoků a lidokain, který místně znecitlivuje sliznici a kůži a tím snižuje svědění a bolest. Přípravek je vhodný pro dospělé a dospívající od 15 let. Jak se přípravek Dobexil H Ung mast používá: Mast se aplikuje pomocí aplikátoru do konečníku nebo nanáší do okolí konečníku 2x denně (ráno a večer). Před každým ošetřením, a zvláště po stolici, je nutné místo v okolí konečníku pečlivě omýt či lépe osprchovat studenou vodou. Přípravek používejte nejdéle 14 dnů. Tento… (drmax.cz)

EREVIT sensitive mast 50 g Generica

Excipial MAST S MANDLOVÝM OLEJEM 100 g

Excipial MAST S MANDLOVÝM OLEJEM 100 g

Excipial mast s mandlovým olejem pečuje o suchou až velmi suchou pokožku. Intenzivně promašťuje, neobsahuje vodu a není smývatelná vodou. Zlepšuje stav pokožky dodáváním vody a tuků. Přípravek Excipial mast s mandlovým olejem je vhodný zejména pro dětskou pokožku. Lze ho použít i jako masťový základ. Excipial mast s mandlovým olejem mohou používat dospělí, dospívající i děti všech věkových skupin. Jak se přípravek Excipial mast s mandlovým olejem používá: Mast se nanáší v tenké vrstvě 2-3x denně na postižená místa. Složení: Excipial mast s mandlovým olejem je masťový základ bez obsahu léčivé látky. Pomocnými látkami jsou čištěný mandlový olej, oxid zinečnatý, hydrogenovaný ricinový olej, glycerol-monostearát, bílá vazelína, parfém, koncentrovaný olejový roztok tokoferolů. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK… (drmax.cz)

Medpharma Calcium Pantothenicum NATURAL mast 30 g

Medpharma Calcium Pantothenicum NATURAL mast 30 g

Calcium pantothenicum mast pečuje o podrážděnou, suchou až extrémně suchou, nebo popraskanou pokožku dětí i dospělých. Vhodná už od prvních dnů života. Vhodná i pro zvlášť citlivou pokožku. Hlavní vlastnosti: obsahuje vysoký podíl přírodních olejů, vitamínů a včelího vosku, které napomáhají při obnově narušené kožní bariéry a potlačují svědění pokožky pomáhá uklidnit podrážděná a začervenalá místa kůže pečuje o citlivou pokožku, zvláčňuje ji a udržuje její celistvost nezatěžuje pokožku zbytečnými chemickými látkami Složení: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Calcium Pantothenate, Cera Alba, Glycerin, Phenoxyethanol, Niacinamide, Magnesium Stearate, Tocopherol, Olive Oil Decyl Esters, Squalene, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Lavandula Angustifolia Oil.… (drmax.cz)

Mucoplant Eukalyptový balzám mast 50 g

Mucoplant Eukalyptový balzám mast 50 g

Mucoplant Eukalyptový balzám je mast s obsahem eukalyptové a borovicové silice s kafrem. Zvyšuje tvorbu sekretu, který rozpouští a tím usnadňuje jeho vykašlávání. Přípravek Mucoplant Eukalyptový balzám se používá jako podpůrná léčba při onemocnění dýchacích cest ke vtírání na kůži nebo k inhalaci při kašli při nachlazení a chřipkovém onemocnění.Mucoplant Eukalyptový balzám mohou ke vtírání na kůži používat dospělí, dospívající a děti od 2 let věku, k inhalaci pak dospělí, dospívající a děti od 6 let věku. Dávkování: Ke vtírání na kůži se mast několikrát denně (nejčastěji ráno a večer) nanese na hruď a na záda v tenké vrstvě. Poté se ošetřené místo překryje flanelem nebo vlněnou látkou. Pro inhalaci u dospělých a dětí od 10 let se rozmíchají 2 lžičky masti v nádobě s 0,5 l horké (ne vařící… (drmax.cz)

VitA POS oční mast 5 g

Ophthalmo-Azulen oční mast 5 g

Ophthalmo-Azulen oční mast 5 g

Ophthalmo-Azulen oční mast podporuje hojení, má protizánětlivý a dezinfekční účinek. Obsahuje látky izolované z heřmánku - azuleny. Přípravek Ophthalmo-Azulen je vhodný použít při drobných poraněních očních víček, spojivky a rohovky a k urychlení hojivého procesu po odstranění cizích tělísek z rohovky. Oční mast Ophthalmo-Azulen je určena pro dospělé i děti. Přípravek je možno používat v těhotenství a při kojení. Jak se přípravek Ophthalmo-Azulen oční mast používá: Dospělí a děti vnáší oční mast do spojivkového vaku nebo nanáší na kůži víček a okolí oka 3–5x denně až do úplného zhojení. Je vhodné po vnesení masti do oční štěrbiny nechat zavřené oko na 2-3 minuty, aby účinná látka neodtekla se slzami a mohla se vstřebat rohovkou a spojivkou. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle… (drmax.cz)

LIVSANE Mast na hemoroidy 30 g

Cannaderm Promašťující mast Konopka 75 g

Cannaderm Promašťující mast Konopka 75 g

JAK POUŽÍVAT Vetřete mast lokálně do míst se suchou, zdrsnělou nebo popraskanou pokožkou. Mast účinkuje okamžitě, ihned dochází ke zklidnění a k revitalizaci ošetřené pokožky. Případné zčervenání pokožky není na závadu a samo vymizí. POPIS Promašťující mast Konopkaje vhodná i pro ošetření pokožkys projevy atopie a lupénky a pro lokální promaštění extrémně suché, svědivé nebo popraskané pokožky. Díky přírodnímu složení nezamezuje přístupu vzduchu k pokožce. Mast Konopka se dobře roztírá, pokožka je po aplikaci výrazně zklidněná, rozjasněná, pružná a hladká. Obsažený čistý konopný olej, výtažky z máslovníku a yzop podporují přirozenou regenerační schopnost kožních buněk, obnovují hydratační a pH rovnováhu pokožky a vytváří ochranný mikrofilm, účinný proti nadměrnému vysušování pokožky. … (prodejparfemu.cz)

Kalciová mast Calcium pantothenicum 30 g

Kalciová mast Calcium pantothenicum 30 g

Popis Mast CALCIUM PANTOTHENICUM se používá ke zklidnění a regeneraci podráždené kůže po nadměrném slunění, na suchou a drsnou pokožku. (ageo.cz)

PARIN-POS oční mast 5 g

Bepanthen Care mast proti opruzeninám 3,5 g

Bepanthen Care mast proti opruzeninám 3,5 g

(benu.cz)

Steriwund Bebea mast na zadeček 30 g

Steriwund Bebea mast na zadeček 30 g

Bebea mast na zadeček je přípravek vhodný pro citlivou jemnou dětskou pokožku. Chrání pokožku proti vlhkosti a účinně ji regeneruje, působí jako prevence proti opruzeninám. Je vhodný ke každodenní péči. Bebea mast na zadeček obsahuje 3 druhy olejů (slunečnicový, kokosový a mandlový) a přírodní lanolín, které vytváří na pokožce jemný a prodyšný ochranný film. Výtažky z aloe vera, alantoin a provitamin B5 pomáhají udržovat pokožku zdravou a vláčnou. Použití: Na čistou pokožku naneste tenkou vrstvu přípravku, nejlépe při každé výměně plenky. (drmax.cz)

Oftagel oph.gel. 1 x 10 g/25mg

Zinková mast ve spreji (10% zinkoxid) 100 ml

MedPharma Calcium pantothenicum Natural mast 30 g

MedPharma Calcium pantothenicum Natural mast  30 g

Calcium pantothenicum je mast, která obsahuje 5% Calcium pantothenicum. Sůl kyseliny pantothenové je důležitá pro regeneraci pokožky. Speciálně vyvinutá receptura na suchou až extrémně suchou, podrážděnou a popraskanou pokožku dětí a dospělých. Pečuje o citlivou pokožku, zvláčňuje ji a udržuje její celistvost.PopisKalciová mast je vhodná na uklidnění podrážděné a začervenalé kůže. Vysoký obsah přírodních olejů, včelího vosku a vitaminů napomáhá při obnově narušené kožní bariéry. Obsahuje přírodní hydratační látky, které napomáhají obnovit hydrataci suché pokožky a potlačuje svědění pokožky. Podporuje správné fungování kožní bariéry a nezatěžuje pokožku zbytečnými chemikáliemi. Calcium pantothenicum mast obsahuje navíc včelí vosk, kokosový olej, vitamín E a vitamín B3. Vhodná i pro… (ageo.cz)

Hemorex Přírodní mast na hemoroidy 28,3 g

Hemorex Přírodní mast na hemoroidy 28,3 g

Hemorex přírodní mast obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních látek s rychlou úlevou a účinkem při hemoroidech. Mast má lehkou krémovou texturu, snadno se vstřebává a nezanechává stopy. Je vhodná také na jakékoliv kožní poranění a oděrky. Balení obsahuje aplikátor pro vnitřní použití. Hlavní vlastnosti: přináší úlevu a zklidnění pokožky podporuje hojení a regeneraci zklidňuje při zánětu, otoku, pálení a svědění zvláčňuje suchou, popraskanou, podrážděnou pokožkou Hemoroidy jsou zanícené a oteklé žíly v blízkosti análního otvoru nebo přímo v něm. Nejčastější příznaky hemoroidů jsou svědění, krvácení, pálení, zánět, otok a bolest. Při onemocnění konečníku je zvlášť důležité dbát o hygienu a pečovat o pravidelnou stolici. Je proto nutné pít dostatečné množství tekutin, jíst málo kořeněnou… (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít