Hurvínkova zlatá zebra

Produkt Hurvínkova zlatá zebra sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Hurvínkova zlatá zebra upraviť a produkt hľadať znova.

Hurvínkova zlatá zebra

Hurvínkova zlatá zebra
Detail

Audiokniha MP3 František Nepil,Helena Štáchová, čte Helena Štáchová,Martin Klásek Divadlo S+H má ve své fonotéce řadu tzv. edukačních, tedyvýchovných titulů. K nejslavnějším patřila Zlatá zebra (dopravní výchova pro nejmenší) natočená v 70. letech Milošem Kirschnerem a Helenou Štáchovou podle scénáře Františka Nepila. Získala dokonce ocenění UNICEF. Tématu se po letech ujala Helena Štáchová, aktualizovala je a natočila s Martinem Kláskem. Výsledkem je úsměvné, ale především velmi potřebné CD určené našim školáčkům s návodem jak se chránit před nebezpečím silničního provozu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkova zlatá zebra

Hurvínkova zlatá zebra - Štáchová Helena

Hurvínkova zlatá zebra - Štáchová Helena
Detail

Divadlo S+H má ve své fonotéce řadu tzv. edukačních, tedy výchovných titulů. K nejslavnějším patřila Zlatá zebra (dopravní výchova pro nejmenší) natočená v 70. letech Milošem Kirschnerem a Helenou Štáchovou podle scénáře Františka Nepila. Získala dokonce ocenění UNICEF. Tématu se po letech ujala Helena Štáchová, aktualizovala je a natočila s Martinem Kláskem. Výsledkem je úsměvné, ale především velmi potřebné poučení určené našim školáčkům s návodem jak se chránit před nebezpečím silničního provozu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkova zlatá zebra - Štáchová Helena , Divadlo s+h: hurvínkova zlatá zebra - cd (su5842-2)

Hurvínkova zlatá zebra (CD) - mluvené slovo

Hurvínkova zlatá zebra (CD) - mluvené slovo
Detail

Výsledkem je úsměvné, ale především velmi potřebné CD určené našim školáčkům s návodem jak se chránit před nebezpečím silničního provozu. Divadlo S+H má ve své fonotéce řadu tzv. edukačních, tedyvýchovných titulů. K nejslavnějším patřila Zlatá zebra (dopravní výchova pro nejmenší) natočená v 70. letech Milošem Kirschnerem a Helenou Štáchovou podle scénáře Františka Nepila. Získala dokonce ocenění UNICEF. Tématu se po letech ujala Helena Štáchová, aktualizovala je a natočila s Martinem Kláskem. Tracklist: CD Hurvínkova zlatá zebra - abeceda budoucího motoristy 1. Pravidla silničního provozu 09:18 2. Jak se oblékat 08:45 3. Jak se chovat na chodníku 10:17 4. Cesta do školy 07:02 5. Přechod pro chodce 12:24 6. Světelné signály 05:36 7. Železniční přejezd 08:02 8. Jízda na kole 05:48 9. Dopravní značky 05:40 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkova zlatá zebra (CD) - mluvené slovo

Hurvínkova zlatá zebra - František Nepil, Helena Štáchová - audiokniha

Hurvínkova zlatá zebra - František Nepil, Helena Štáchová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Divadlo S+H má ve své fonotéce řadu tzv. edukačních, tedyvýchovných titulů. K nejslavnějším patřila Zlatá zebra (dopravní výchova pro nejmenší) natočená v 70. letech Milošem Kirschnerem a Helenou Štáchovou podle scénáře Františka Nepila. Získala dokonce ocenění UNICEF. Tématu se po letech ujala Helena Štáchová, aktualizovala je a natočila s Martinem Kláskem. Výsledkem je úsměvné, ale především velmi potřebné CD určené našim školáčkům s návodem jak se chránit před nebezpečím silničního provozu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hurvínkova zlatá zebra - František Nepil, Helena Štáchová - audiokniha , Spejbl & hurvínek a zlatá zebra 2 ()

Divadlo S+H: Hurvínkova zlatá zebra - CD (SU5842-2)

Divadlo S+H: Hurvínkova zlatá zebra - CD (SU5842-2)
Detail

Audiokniha na CD - Divadlo S+H má ve své fonotéce řadu tzv. edukačních, tedyvýchovných titulů. K nejslavnějším patřila Zlatá zebra (dopravní výchova pro nejmenší) natočená v 70. letech Milošem Kirschnerem a Helenou Štáchovou podle scénáře Františka Nepila. Divadlo S+H má ve své fonotéce řadu tzv. edukačních, tedyvýchovných titulů. K nejslavnějším patřila Zlatá zebra (dopravní výchova pro nejmenší) natočená v 70. letech Milošem Kirschnerem a Helenou Štáchovou podle scénáře Františka Nepila. Získala dokonce ocenění UNICEF. Tématu se po letech ujala Helena Štáchová, aktualizovala je a natočila s Martinem Kláskem. Výsledkem je úsměvné, ale především velmi potřebné CD určené našim školáčkům s návodem jak se chránit před nebezpečím silničního provozu. Obsah: Hurvínkova zlatá zebra - abeceda budoucího motoristy Pravidla silničního provozu Jak se oblékat Jak se chovat na chodníku Cesta do školy Přechod pro chodce Světelné signály Dopravní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Divadlo S+H: Hurvínkova zlatá zebra - CD (SU5842-2) , Hurvínkova strašidýlka

Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra ()

Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra ()
Detail

Audiokniha MP3 Rozhlasová nahrávka Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra ()z roku 1977Pro děti 5-8 let a všechny starší, kteří si chtějí zavzpomínat na své dětství„Máš štěstí, ty i tvoji kamarádi, že vaším rozhlasovým učitelem bude jeden z nejlepších znalců všech předpisů na světě, a tedy i předpisů dopravních. Bude jím taťulda, Josef Spejbl. Pro případ, že by ti jeho výklad přece jenom nebyl docela úplně jasný, budu samozřejmě při tom i já, Hurvínek.“Mnozí rodiče dnešních dětí si určitě vzpomenou, jak za svých školních let (začínalo se v roce 1977, výuka pokračovala do druhé poloviny osmdesátých let) ze školního rozhlasu poslouchali lekce pro budoucí motoristy i malé chodce či cyklisty v podání Spejbla a Hurvínka a podle pokynu vyplňovali výukové sešity Zlatá zebra dle své věkové kategorie. Byla s tím spojena soutěž o odznak Zlatá zebra.Když jsme ve vydavatelství Radioservis Zlatou zebru poslouchali, s překvapením jsme zjistili, jak aktuální je. Proto jsme se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra () , Hurvínkova babička

Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra (CD)

Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra (CD)
Detail

Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra (2022) - Nové CD s oblíbeným Hurvínkem a Spejblem. Abeceda budoucího motoristy. Pro děti 5-8 let a všechny starší, kteří si chtějí zavzpomínat na své dětství. "Máš štěstí, ty i tvoji kamarádi, že vaším rozhlasovým učitelem bude jeden z nejlepších znalců všech předpisů na světě, a tedy i předpisů dopravních. Bude jím taťulda, Josef Spejbl. Pro případ, že by ti jeho výklad přece jenom nebyl docela úplně jasný, budu samozřejmě při tom i já, Hurvínek." Mnozí rodiče dnešních dětí si určitě vzpomenou, jak za svých školních let (začínalo se v roce 1977, výuka pokračovala do druhé poloviny osmdesátých let) ze školního rozhlasu poslouchali lekce pro budoucí motoristy i malé chodce či cyklisty v podání Spejbla a Hurvínka a podle pokynů vyplňovali výukové sešity Zlatá zebra dle své věkové kategorie. Byla s tím spojena i soutěž o odznak Zlatá zebra. Když jsme ve vydavatelství Radioservis Zlatou zebru poslouchali, s překvapením jsme zjistili, jak aktuální je. Proto jsme se rozhodli postupně celý cyklus vydat na třech CD, rodičům jako vzpomínku na dětská léta a dětem pro zábavu a poučení v jednom. Začínáme první sérií pro ty nejmenší. Ve zvuku zazní informace o maximální povolené rychlosti v obci 60 km/hod., dnes platí 50 km/hod. 1. Jak chodit po ulici a po silnici 04:59 2. Kde přecházet vozovku 04:46 3. Jak přecházet vozovku 04:33 4. Stále rychleji 04:35 5. I barva oděvu chrání 04:29 6. Dopravní značky 04:42 7. Cesta do školy 04:32 8. Železnice 04:43 9. Příslušníci Veřejné bezpečnosti (dnes Policisté) 04:35 10. Chováte se taky tak? 04:29 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra (CD) , Z hurvínkova kalendáře

Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra 2 ()

Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra 2 ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor František Nepil, čte Miloš Kirschner Rozhlasová nahrávka z roku 1977Pro děti 8–10 let a všechny starší, zvlášť pro malé cyklisty, i pro ty, kteří si chtějí zavzpomínat na své školní dětství s pořadem Zlatá zebra.„Máš štěstí, ty i tvoji kamarádi, že vaším rozhlasovým učitelem bude jeden z nejlepších znalců všech předpisů na světě, a tedy i předpisů dopravních. Bude jím taťulda, Josef Spejbl. Pro případ, že by ti jeho výklad přece jenom nebyl docela úplně jasný, budu samozřejmě při tom i já, Hurvínek.“Mnozí rodiče dnešních dětí si určitě vzpomenou, jak za svých školních let (začínalo se v roce 1977, výuka pokračovala do druhé poloviny osmdesátých let) ze školního rozhlasu poslouchali lekce pro budoucí motoristy i malé chodce či cyklisty v podání Spejbla a Hurvínka a podle pokynů vyplňovali výukové sešity Zlatá zebra dle své věkové kategorie. Byla s tím spojena i soutěž o odznak Zlatá zebra.Když jsme ve vydavatelství Radioservis slyšeli... (alza.cz)

Podobné produkty ako Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra 2 () , Hurvínkova abeceda slušného chování

Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra 2 (CD)

Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra 2 (CD)
Detail

Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra 2 (2022) - Nové CD s oblíbeným Hurvínkem a Spejblem. Abeceda budoucího motoristy. První CD s pořady pro předškoláky a nejmenší školáky vyšlo na jaře 2022, teď si můžete poslechnout pokračování pro děti trošku odrostlé, které jsou už také zkušenějšími cyklisty. Rozhlasová nahrávka z roku 1977. Pro děti 8–10 let a všechny starší, zvlášť pro malé cyklisty, i pro ty, kteří si chtějí zavzpomínat na své školní dětství s pořadem Zlatá zebra. „Máš štěstí, ty i tvoji kamarádi, že vaším rozhlasovým učitelem bude jeden z nejlepších znalců všech předpisů na světě, a tedy i předpisů dopravních. Bude jím taťulda, Josef Spejbl. Pro případ, že by ti jeho výklad přece jenom nebyl docela úplně jasný, budu samozřejmě při tom i já, Hurvínek.“ Mnozí rodiče dnešních dětí si určitě vzpomenou, jak za svých školních let (začínalo se v roce 1977, výuka pokračovala do druhé poloviny osmdesátých let) ze školního rozhlasu poslouchali lekce pro budoucí motoristy i malé chodce či cyklisty v podání Spejbla a Hurvínka a podle pokynů vyplňovali výukové sešity Zlatá zebra dle své věkové kategorie. Byla s tím spojena i soutěž o odznak Zlatá zebra. 1. Vidět a být viděn 04:58 2. V tramvaji, v autobusu, v automobilu 04:29 3. Dopravní nehody 04:14 4. Světelná signalizace 04:48 5. Dopravní značky 04:26 6. Máš své jízdní kolo v bezvadném pořádku? 04:41 7. Objíždíme překážku 04:43 8. Odbočujeme 04:49 9. Křižovatky bez nehod 04:13 10. Pozor, křižovatka! 04:24 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Spejbl a Hurvínek - Zlatá zebra 2 (CD) , Hurvínkova cesta do tramtárie

Magnet 3Pagen Obuv "Zebra" potisk zebra 37

Magnet 3Pagen Obuv "Zebra" potisk zebra 37
Detail

Vysoce módní textilní obuv se vzdušnými síťovanými vsadkami a bílou profilovanou podešví. Pohodlí s příjemným odpružením. Klínek cca 1,5 cm. (magnet-3pagen.cz)

Podobné produkty ako Magnet 3Pagen Obuv "Zebra" potisk zebra 37 , Spejblova a hurvínkova učebnice jazyka českého ()

Magnet 3Pagen Obuv "Zebra" potisk zebra 36

Magnet 3Pagen Obuv "Zebra" potisk zebra 36
Detail

Vysoce módní textilní obuv se vzdušnými síťovanými vsadkami a bílou profilovanou podešví. Pohodlí s příjemným odpružením. Klínek cca 1,5 cm. (magnet-3pagen.cz)

Podobné produkty ako Magnet 3Pagen Obuv "Zebra" potisk zebra 36 , Hurvínek v pohádkovém lese, z hurvínkova kalendáře

Magnet 3Pagen Obuv "Zebra" potisk zebra 38

Magnet 3Pagen Obuv "Zebra" potisk zebra 38
Detail

Vysoce módní textilní obuv se vzdušnými síťovanými vsadkami a bílou profilovanou podešví. Pohodlí s příjemným odpružením. Klínek cca 1,5 cm. (magnet-3pagen.cz)

Podobné produkty ako Magnet 3Pagen Obuv "Zebra" potisk zebra 38 , Maltex vanička zebra - šedá

ZEBRA čistící sada Zebra ZXP1, 4ks + 4ks karet

ZEBRA čistící sada Zebra ZXP1, 4ks + 4ks karet
Detail

Souprava na čištění tiskáren karet Zebra ZXP série 3: - 4ks tiskových karet na čištění motoru - 4ks karet na čištění podavače(1000 výtisků / kartu) (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako ZEBRA čistící sada Zebra ZXP1, 4ks + 4ks karet , Mojo - zebra mládě (5031923873940)

Seymour Duncan SH-2N Jazz Neck Humbucker Zebra Zebra

Seymour Duncan SH-2N Jazz Neck Humbucker Zebra Zebra
Detail

Snímač SH2 značky Seymour Duncan je jasnou volbou jazzových hráčů po celém světě. Snímač nabízí příjemný hřejivý zvuk, který zní jasně no zachovává si charakter i při zatlumení tónové clony. Output je středně silný, což snímači dodává vintage tón. Kromě toho SH2 vyniká rychlou odezvou a je přizpůsoben pro použití v poloze ke krku. Země původu: USA Pozice: Krk Typ: Humbucker Typ magnetu: Alnico V Barva podle výrobce: Zebra Barva: Černá Barva: Béžová (muziker.cz)

Podobné produkty ako Seymour Duncan SH-2N Jazz Neck Humbucker Zebra Zebra , Green apple zebra (ga_901536)

Zebra vyznačovací páska

Zebra vyznačovací páska
Detail

Samolepící výstražná páska Merco Zebra s diagonálními, vysoce viditelnými žlutočernými pruhy slouží jako interiérové podlahové značení k vymezení potenciálních nebezpečných oblastí na pracovišti, sportovišti, ale i v domácnosti.Parametry:Země původu:IndieCelní sazebník:39204990 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Zebra vyznačovací páska , Zebra zt411 (zt41143-t0e0000z)

Reisenthel Coolerbag Zebra

Reisenthel Coolerbag Zebra
Detail

Potřebujete, aby potraviny zůstaly po celou cestu z nákupu nebo při občerstvování venku chladné? Pokud ano, CoolerBag je to pravé řešení! Praktická chladící taška v moderním stylu, kterou můžete nosit samostatně nebo ji vložit do košíku CarryBag, vám ulehčí život. silná izolace spolehlivě poskytuje potřebný chlad víko lze pevně zavřít pomocí obousměrného zipu podšívka vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové fólie dvě držadla robustní odolné dno vyrobeno z prvotřídního polyesteru (bagalio.cz)

Podobné produkty ako Reisenthel Coolerbag Zebra , Reabags 9015 zebra (8594021929003)

Fender Thin Zebra

Fender Thin Zebra
Detail

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKS Tato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Fender Thin Zebra , Zlatá hora ()

Fender Heavy Zebra

Fender Heavy Zebra
Detail

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKS Tato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Fender Heavy Zebra , Zlatá priadka

Lamaze Zebra Sára

Lamaze Zebra Sára
Detail

Žlutá zebra Sára je milou závěsnou hračkou, kterou lze snadno zavěsit nad na kočárek, postýlku nebo autosedačku. Při pohybu vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu. Poutá děťátka svými sytými barvami. Zakomponování bílé a černé barvy je užitečné pro nejmenší miminka, která ještě nemají vyvinuto barevné vidění. Přednosti: stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku kousátka uleví od bolesti nateklých dásní testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963 Kupte dětem závěsnou hračku Lamaze! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Lamaze Zebra Sára , Branq košík zebra z3 (p1703)

Zebra - maňásková knížka

Zebra - maňásková knížka
Detail

Poutavá dětská knížka s prstovým maňáskem promění čtení s dětmi v zábavnou a interaktivní hru. Jaký je život na savaně? Ponořte se s dětmi do vyprávění, kde figuruje v hlavní roli prstový maňásek zebra, se kterým rodič odvypráví příběh podle své fantazie a dítě si vybuduje pozitivní přístup ke knihám na celý život. Knížka je v anglickém jazyce, proto si ji oblíbí rodiče, kteří chtějí své děti seznamovat s angličtinou od narození. Texty nejsou náročné a nemusí se jich obávat ani rodič se základní znalostí jazyka. Kniha je určena pro miminka a batolata. (profimed.cz)

Podobné produkty ako Zebra - maňásková knížka , Zebra zd230 dt (zd23042-d0ec00ez)

Skleněná váza Zebra

Skleněná váza Zebra
Detail

Na podrobném popisu k produktu Skleněná váza Zebra pracujeme. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Skleněná váza Zebra , Schleich zebra samice 14810 (4055744020780)

Křeslo Regency Zebra

Křeslo Regency Zebra
Detail

KARE DESIGN Křeslo Regency Zebra: Překrásné křeslo je zajímavým propojením antického designu s divokostí afrických barev a motivů zebry z indického sametu. Rám křesla z mangového dřeva je potažen tenkou vrstvou ručně tepaného cínu. To vše garantuje jedinečnost křesla, které bude strhávat pozornost v místnosti, kamkoliv jej umístíte. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Křeslo Regency Zebra , Ziko zebra šedá usínáček (8719066006162)

Didicar odrážedlo zebra

Didicar odrážedlo zebra
Detail

Odrážedla Diditrike jsou unikátní. Jsou navržena tak, aby dětem nabídla podporu a stabilitu, a zlepšilo tak jejich pohyblivost. Děti s jejich pomocí mohou cvičit a rozvíjet prostorovou orientaci, rovnováhu a hrubou motoriku. Řídítka s měkkými rukojeťmi spolu s hladkými kolečky zajišťují pohodlné a snadné ovládání. Odrážedla nabízí roztomilý a poutavý design v několika barevných provedeních. Umožňují provoz ve vnitřních i venkovních prostorech. Hlavní vlastnosti: pro děti od 12 měsícůvýška sedla 24 cmnosnost max. 20 kg (patro.cz)

Podobné produkty ako Didicar odrážedlo zebra , Zebra p1050667-017 (p1050667-017)

Povlečení bavlněné, Zebry

Povlečení bavlněné, Zebry
Detail

Povlečení bavlněné, Zebry Nádherný design a příjemná na dotek měkká 100 % bavlna je zárukou dobrého spánku. Povlečení odpovídá normě Oeko-Tex Standard 100 (zdravotně nezávadný materiál) Materiál: 100 % bavlna Rozměr: 1 ks 140 x 200 cm + 1 ks 70 x 90 cm Zapínání na zip Oboustranný vzor Barva: barevný Povlečení » Dětské povlečení » Povlečení bavlněné, Zebry (dekortextil.cz)

Podobné produkty ako Povlečení bavlněné, Zebry , Zebra zxp3 černá (800033-801)

Zebra Hand Strap

Zebra Hand Strap
Detail

Remienok na ruku, štandardný čierny s kolíkom, pre Zebra MC55A0, MC55N0, MC65, MC67. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Zebra Hand Strap , Zebra pen ola černé (13941)

Zebra USB cable

Zebra USB cable
Detail

USB cable, shielded, 2,1m, straight (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Zebra USB cable , Maltex zebra nočník, modrá (5903067009458)

Zebra spare baterie

Zebra spare baterie
Detail

Náhradná batéria, Li-On, 2500 mAh, vhodná pre: DS8178. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Zebra spare baterie , Cosing adam - zebra red (8595608803907)

PROHOME - Nočník ZEBRA

PROHOME - Nočník ZEBRA
Detail

(home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - Nočník ZEBRA , Konev zebra antracit, 10 l

Zebra&Me Kapsička na opakované použití + náustek zdarma, zebra + kosmonaut + kuchař 7 ks

Zebra&Me Kapsička na opakované použití + náustek zdarma, zebra + kosmonaut + kuchař 7 ks
Detail

Zebra&Me Kapsička na opakované použití + náustek zdarma, zebra + kosmonaut + kuchař 7 ks Plnitelné kapsičky na opakované použití. Naplňte oblíbeným kašovitým příkrmem, ovocným anebo zeleninovým pyré, smoothie, jogurtem, krémovým dezertem,... Použijte znova a znova. Ekonomická a ekologická alternativa k příkrmům v jednorázových kapsičkách. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Zebra&Me Kapsička na opakované použití + náustek zdarma, zebra + kosmonaut + kuchař 7 ks , Maltex zebra nočník, šedá (5903067009496)

Ať žije Spejbl! (CD) - mluvené slovo

Ať žije Spejbl! (CD) - mluvené slovo
Detail

Panu Spejblovi je letos 100 let - a tak to řádně slaví. Kompilace nejzajímavějších archivních nahrávek, doplněný úplnými novinkami a jedním vzácným objevem. Všichni tři historičtí interpreti slavného "taťuldy", tedy Josef Skupa, Miloš Kirschner a Martin Klásek, jsou tu debutově doplnění tím nejaktuálnějším představitelem obou postav, Ondřejem Lážnovským. Báječný Kirschnerův monolog O lásce (1980), u nás poprvé k dispozici v češtině, plus tři zbrusu nové nahrávky na speciální narozeninová a slavnostní témata. Téměř 75 minut znamenitého poslouchání, atraktivní booklet s přehlednou historií "života a díla" Josefa Spejbla a řadou vzácných fotografií. Jubilejní "stoprocentní" nutnost pro všechny přátele Divadla Spejbla a Hurvínka a jeho ikonických ušatců. Výběr, sestava a produkce Denisa Kirschnerová. Tracklist: CD 1. Užovky 05:59 2. Ranní tělocvik u Spejblů 03:25 3. Spejblův zeměpis 03:41 4. Spejblova árie 16:32 5. Nádraží u Spejblů 04:22 6. O lásce 04:02 Hurvínkovy večerníčky (jaro-léto) 7. Malý stan 13:12 Hurvínkova zlatá zebra - abeceda budoucího motoristy 8. Dopravní značky 05:23 9. Proč jsme se tu ocitli? 05:20 10. Novoroční přání 04:37 11. Hlas pro Spejbla a Hurvínka 07:39 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Ať žije Spejbl! (CD) - mluvené slovo , Small foot nafukovací hopsadlo zebra

Ať žije Spejbl (Vinyl LP) - mluvené slovo

Ať žije Spejbl (Vinyl LP) - mluvené slovo
Detail

Spejblovi je letos 100 let - a slaví to i tímto výjimečným LP. Po jarním narozeninovém cédéčku je tu do páru přizpůsobená vinylová kompilace nejzajímavějších archivních nahrávek, obohacených úplnými novinkami a jedním vzácným objevem. Všichni tři historičtí interpreti slavného "taťuldy", tedy Josef Skupa, Miloš Kirschner a Martin Klásek, jsou tu oficiálně studiově doplněni tím nejaktuálnějším představitelem obou postav Ondřejem Lážnovským. Najdete tu báječný Kirschnerův monolog O lásce (1980), u nás poprvé k dispozici v češtině, plus tři zbrusu nové nahrávky na speciální narozeninová a slavnostní témata. Více než 40 minut znamenitého poslouchání, atraktivní vnitřní sáček s přehlednou historií "života a díla" Josefa Spejbla a řadou vzácných fotografií. Jubilejní "stoprocentní" nutnost pro všechny přátele Divadla Spejbla a Hurvínka a jeho ikonických ušatců, po několika desítkách let nyní znovu také na vinylu. 1. Užovky 05:59 2. Spejblův zeměpis 03:41 3. Nádraží u Spejblů 04:22 4. O lásce 04:02 Hurvínkova zlatá zebra - abeceda budoucího motoristy 5. Dopravní značky 05:23 6. Proč jsme se tu ocitli? 05:20 7. Novoroční přání 04:37 8. Hlas pro Spejbla a Hurvínka 07:39 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Ať žije Spejbl (Vinyl LP) - mluvené slovo

Zlato (DVD)

Zlato (DVD)
Detail

Nikdo nezná pravdu. Natočeno podle skutečného příběhu těžebního skandálu Bre-X Mineral Corporation na počátku 90. let. Výpravný příběh muže na cestě za svým americkým snem. Kelly Wells (Matthew McConaughey) je prospektor, profesionální hledač nerostů, který touží narazit na zlatou žílu. Když se dá dohromady se stejně dychtivým geologem (Edgar Ramírez) a vyrazí do neprozkoumané džungle v Indonésii, začne to pravé dobrodružství. Ale pokud je těžké zlato nalézt, ještě obtížnější je si ho udržet a s úspěchem si proklestit cestu skrze neúprosnou Wall Street. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Zlato (DVD)

Veľký taliansko-slovenský frazeologický slovník - Zlata Sehnalová, Roman Sehnal - Sehnalová Zlata

Kendama Nokaic Zebra White

Kendama Nokaic Zebra White
Detail

Materiál: bukové dřevo.Výborná kednama pro začátečníky. Materiál kuličky a těla je buk. K této kendamě dostanete náhradní šňůrku. materiál: buk délka s koulí/bez koule: 185/160mm šířka: 70mm průměr koule: 60mm Parametry:Materiál:bukBarva:bílá (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Kendama Nokaic Zebra White

Kendama Nokaic Zebra Red

Kendama Nokaic Zebra Red
Detail

Materiál: bukové dřevo.Výborná kednama pro začátečníky. Materiál kuličky a těla je buk. K této kendamě dostanete náhradní šňůrku. materiál: buk délka s koulí/bez koule: 185/160mm šířka: 70mm průměr koule: 60mm Parametry:Materiál:bukBarva:červená (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Kendama Nokaic Zebra Red

Secrid Moneyband MB-ZEBRA

Secrid Moneyband MB-ZEBRA
Detail

Secrid Moneyband MB-ZEBRA (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Secrid Moneyband MB-ZEBRA

Reisenthel Allrounder Cross Zebra

Reisenthel Allrounder Cross Zebra
Detail

Moderní, kompaktní a přehledná – přesně taková je taška přes rameno Allrounder Cross ve stylovém designu typickém pro značku Reisenthel. Je ideální pro každodenní použití, ať už se vydáváte do práce, na procházku s přáteli nebo ve volném čase do města za zábavou. hlavní kapsa na zip 3 malé vnitřní přihrádky 2 vnější kapsy na zip odnímatelný ramenní popruh 2 ucha na přenášení v ruce vyztužená konstrukce v horní části kvalitní materiál odolný vůči vodě (bagalio.cz)

Podobné produkty ako Reisenthel Allrounder Cross Zebra

Běhoun Zebra (Rozměr : 44x140)

Běhoun Zebra (Rozměr : 44x140)
Detail

Elegantní oživení jídelního stolu díky praktickému běhounu. (fotodeky.cz)

Podobné produkty ako Běhoun Zebra (Rozměr : 44x140)

Běhoun Zebra (Rozměr : 44x220)

Běhoun Zebra (Rozměr : 44x220)
Detail

Elegantní oživení jídelního stolu díky praktickému běhounu. (fotodeky.cz)

Podobné produkty ako Běhoun Zebra (Rozměr : 44x220)

Sticker BIPP Zebra Star

Sticker BIPP Zebra Star
Detail

Výrobce: Evropský výrobce (bubulakovo.cz)

Podobné produkty ako Sticker BIPP Zebra Star

Gruvgear FretWraps Zebra Medium

Gruvgear FretWraps Zebra Medium
Detail

Tlumítko strun GRUVGEAR FRETWRAPS FW 1-PK ZEB MD Konec ponožkám, potítkům a čelenkám na hlavách kytary. Pokud potřebujete utlumit struny, pak použijte Fret Wraps od výrobce Gruv Gear. Fret Wrap vám pomůže efektivně utlumit „přezvuky“ a nechtěnou rezonanci strun při hraní. Velmi dobře poslouží při koncertu, a zejména pak ve studiu, kde je každý nechtěný zvuk slyšet. Každý Fret Wrap je vyrobený tak, abyste si sami mohli určit, jak silně struny stiskne. Jeho nasazení a případné sundání z kytary je rychlé a pohodlné. Už žádné nechtěné drnčení a nežádoucí zvuky. V balení najdete velikost MD (Medium). Ta je ideální pro klasické kytary a pětistrunné baskytary. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Gruvgear FretWraps Zebra Medium

Hailys Zebra Šaty Černá

Hailys Zebra Šaty Černá
Detail

Model: Zebra Barva: černá Vzor: zvířecí Délka: dlouhá Střih: áčkový Výstřih: véčkový Rukáv: dlouhý Zapínání: bez zapínání Materiál: 100% polyester (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Hailys Zebra Šaty Černá

Hailys Zebra Šaty Černá

Hailys Zebra Šaty Černá
Detail

Model: Zebra Barva: černá Vzor: zvířecí Délka: dlouhá Střih: áčkový Výstřih: véčkový Rukáv: dlouhý Zapínání: bez zapínání Materiál: 100% polyester (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Hailys Zebra Šaty Černá

Hailys Zebra Šaty Černá

Hailys Zebra Šaty Černá
Detail

Model: Zebra Barva: černá Vzor: zvířecí Délka: dlouhá Střih: áčkový Výstřih: véčkový Rukáv: dlouhý Zapínání: bez zapínání Materiál: 100% polyester (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Hailys Zebra Šaty Černá

Pečená zebra - Iva Pekárková

Pečená zebra - Iva Pekárková
Detail

Odkud se berou všechny ty podivné existence, černé jako noc, které se potloukají po Praze a zjevně dělají něco nekalého? Co české holky vidí na černoších a proč jim některé tolik nadbíhají? Iva Pekárková delší dobu sleduje černo-bílý cvrkot v naší zemi. V románu zobrazuje realitu takovou, jaká je, ovšem se svým obvyklým nadhledem, vtipem a pochopením. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pečená zebra - Iva Pekárková

Plyš Zebra 17 cm

Plyš Zebra 17 cm
Detail

Stojící zebra patří do skupiny malých hebkých plyšáků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáčci rozvíjí u dětí city a postupně i pudy k mateřství a otcovství. Vedle tohoto zvířátka můžete vybrat dětem i z jiných plyšáků, připravených v dalších samostatných produktech. Kupte svým dětem mazlíka domů i na cesty! Vhodné pro děti od narození Materiál: 100% polyester Rozměry: 17 x 24 cm Údržba: ruční praní (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Plyš Zebra 17 cm

Playgro Zebra s kroužky

Playgro Zebra s kroužky
Detail

Barevné kroužky zavěšené na zebře čekají na děti od 3 měsíců. Mají různé povrchové struktury, děti si tak mohou rozvíjet hmat. Také snadno rozložit a spojit v nové barevné kombinaci. Přednosti: rozvíjí vizuální vnímání stimuluje smyslové vjemy vyrobeno z kvalitního materiálu testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 Dopřejte miminku kvalitní hračku Playgro! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: plast Rozměry jednoho kroužku: cca 6,8 x 5,4 cm Údržba: omývejte čistou vodou (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Playgro Zebra s kroužky

Bullyland Zebra zvedlé kopýtko

Bullyland Zebra zvedlé kopýtko
Detail

Lichokopytník, s jedinečnou malbou černých pruhů ve své srsti, je jednou z detailně zpracovaných, ručně malovaných figurek. Materiálem pro tyto figurky je vysoce kvalitní termoplastový kaučuk. Holčičky a kluci si pomocí těchto zvířátek mohou rozvinout svoji hru a pomocí této hry proniknout hlouběji k zájmu o přírodu na naší planetě. Vyberte dětem některé z figurek značky Bullyland! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kaučuk Výška: 8 cm Délka: 12 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Bullyland Zebra zvedlé kopýtko

Manduca SLING LimitedEdition Zebra

Detail

Šátek na nošení dětí SLING LimitedEdition značky Manduca je skvělou volbou na nošení vašeho miminka již od narození do 10 kg. Měkký a příjemný šátek je elastický s dostatečnou oporou zároveň. Buďte svému miminku stále na blízku a zároveň využijte volné ruce jinde. Lemování na horním a spodním lemu je barevně odlišené pro lepší orientaci při vázání. (mall.cz)

Podobné produkty ako Manduca SLING LimitedEdition Zebra

Zvířátko figurka Flockies Zebra

Zvířátko figurka Flockies Zebra
Detail

Flockies je úžasná kolekce zvířecích figurek, které spojují zábavu se vzděláváním. V každém balení najdete jednu figurku a sběratelský letáček obsahující informace o celé kolekci a fakta o figurce (zvířeti). K sesbírání je 24 figurek (dvě z nich jsou dostupné pouze v sadě se sběratelským kufříkem) (bambule.cz)

Podobné produkty ako Zvířátko figurka Flockies Zebra
Divadlo S+H: Hurvínkova zlatá zebra - CD (SU5842-2), Spejbl & Hurvínek a Zlatá zebra 2 (), Hurvínkova strašidýlka, Hurvínkova Babička, Z Hurvínkova kalendáře, Hurvínkova abeceda slušného chování, Hurvínkova cesta do Tramtárie, Spejblova a Hurvínkova učebnice jazyka českého (), Hurvínek v pohádkovém lese, Z Hurvínkova kalendáře, Maltex Vanička Zebra - šedá, Mojo - Zebra mládě (5031923873940), Green Apple Zebra (GA_901536), Zebra ZT411 (ZT41143-T0E0000Z), REAbags 9015 Zebra (8594021929003), Zlatá hora (), Zlatá priadka, Branq Košík Zebra Z3 (P1703), Zebra ZD230 DT (ZD23042-D0EC00EZ), Schleich Zebra samice 14810 (4055744020780), Ziko Zebra šedá Usínáček (8719066006162), Zebra P1050667-017 (P1050667-017), Zebra ZXP3 černá (800033-801), ZEBRA PEN Ola černé (13941), MALTEX zebra nočník, modrá (5903067009458), COSING ADAM - Zebra Red (8595608803907), Konev Zebra antracit, 10 l, MALTEX zebra nočník, šedá (5903067009496), Small Foot Nafukovací hopsadlo zebra