HOMESAFE HV25K (HOMV25K)

HOMESAFE HV25K (HOMV25K)

HOMESAFE HV25K (HOMV25K)

Sejf s klíčovým zámkem, síla materiálu 1.5 mm silné stěny, 3mm silné dveře, možnost uchycení k podlaze či ke zdi, náhradní klíč součástí balení, ocelový Domácí sejf, se kterým budete mít v bezpečí své cennosti. Je vyroben z kvalitního ocelového plechu s vynikající práškovou úpravou odolnou proti poškrábání. Sejf se může pochlubit silnými stěnami a ještě silnějšími dveřmi. Zámek je klíčový a odemyká se "motýlkovým" klíčem. Zámek je dále vybaven trojicí silných ocelových západek a panty dvířek jsou schované uvnitř prostoru sejfu, což ještě více zvyšuje jeho bezpečnost. Klíčové vlastnosti domácího sejfu… (alza.cz)

HOMESAFE HV15K (HOMV15K)

HOMESAFE HV15K (HOMV15K)

Sejf s klíčovým zámkem, možnost uchycení k podlaze či ke zdi, náhradní klíč součástí balení Domácí sejf, se kterým budete mít v bezpečí své cennosti. Je vyroben z kvalitního ocelového plechu s vynikající práškovou úpravou odolnou proti poškrábání. Sejf se může pochlubit silnými stěnami a ještě silnějšími dveřmi. Zámek je klíčový a odemyká se "motýlkovým" klíčem. Zámek je dále vybaven trojicí silných ocelových západek a panty dvířek jsou schované uvnitř prostoru sejfu, což ještě více zvyšuje jeho bezpečnost. Klíčové vlastnosti domácího sejfu HV15kKlasický design a bytelné provedeníStěny ze silného plechuSilnostěnné… (alza.cz)

HOMESAFE HV20K (HOMV20K)

HOMESAFE HV20K (HOMV20K)

Sejf s klíčovým zámkem, síla materiálu 1.5 mm silné stěny, 3mm silné dveře, možnost uchycení k podlaze či ke zdi, náhradní klíč součástí balení, ocelový Domácí sejf, se kterým budete mít v bezpečí své cennosti. Je vyroben z kvalitního ocelového plechu s vynikající práškovou úpravou odolnou proti poškrábání. Sejf se může pochlubit silnými stěnami a ještě silnějšími dveřmi. Zámek je klíčový a odemyká se "motýlkovým" klíčem. Zámek je dále vybaven trojicí silných ocelových západek a panty dvířek jsou schované uvnitř prostoru sejfu, což ještě více zvyšuje jeho bezpečnost. Klíčové vlastnosti domácího sejfu HV20kKlasický… (alza.cz)

HOMESAFE HV25E (HOMV25E)

HOMESAFE HV25E (HOMV25E)

Sejf s elektronickým zámkem, síla materiálu 1.5mm silné stěny, 3mm silné dveře, možnost uchycení k podlaze či ke zdi, nouzové otevření přiloženým klíčkem, AA baterie jsou součástí balení, ocelový Domácí sejf, se kterým budete mít v bezpečí své cennosti. Je vyroben z kvalitního ocelového plechu s vynikající práškovou úpravou odolnou proti poškrábání. Sejf se může pochlubit silnými stěnami a ještě silnějšími dveřmi. Zámek sejfu je elektronický, ovládaný membránovou klávesnicí a napájen je 4 AA bateriemi (jsou součástí). Kód je možné nastavit 3—8místný a při zadávání vydávají… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít