Hnědý dřevěný vizitkovník BeWooden Red Note

Světle hnědý dřevěný vizitkovník BeWooden Linea Note

Světle hnědý dřevěný vizitkovník BeWooden Linea Note

Vizitka prezentuje vše. Prezentuje vaší osobnost společně s gesty a jednáním. Prezentujte se jako gentleman, co nejoriginálnějším způsobem. Typ: kožené/dřevěné pouzdro na vizitky s gravírovaným logem Barva: světle hnědá Úložný prostor: - vnější kapsa na vizitku - úložný prostor pro vizitky Materiál: pravá hovězí kůže, dřevo Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - dostatečně tenký a lehký - výjimečné spojení přírodních materiálů - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva zebrano - ruční práce Rozměry: 11 x 7 x 0,6 cm (zoot.cz)

Dřevěný vizitkovník Linea Note s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěný vizitkovník Linea Note s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěný vizitkovník Linea Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Dřevěný vizitkovník Rubi Note s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěný vizitkovník Rubi Note s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěný vizitkovník Rubi Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každou stylovou ženu. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Dřevěný vizitkovník Nox Note s doživotní zárukou a možnosti výměny či…

Dřevěný vizitkovník Nox Note s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěný vizitkovník Nox Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Dřevěný vizitkovník Virie Note s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěný vizitkovník Virie Note s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěný vizitkovník Virie Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Uživatele, kteří hledají "Hnědý dřevěný vizitkovník BeWooden Red Note" se dívají také na:

Dřevěný věšák na medaile
Plyšový kůň velký hnědý 100 cm

Dřevěný vizitkovník Liti Note s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěný vizitkovník Liti Note s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěný vizitkovník Liti Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každou stylovou ženu. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Dřevěný vizitkovník Deniq Note s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěný vizitkovník Deniq Note s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěný vizitkovník Deniq Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každou stylovou ženu. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Trio

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Trio

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek s textilním páskem kolem krku Barva: hnědá, béžová, mentolová Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Hrušeň Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 44 cm (zoot.cz)

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Buteo

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Buteo

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek s gumičkou kolem krku Barva: hnědá Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - dřevo je chráněno před vlhkostí, a pro zachování textury dřeva, přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Mahagon Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání (v nenataženém stavu) - 44 cm (zoot.cz)

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Cubo

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Cubo

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek s textilním páskem kolem krku Barva: hnědá, tmavě hnědá Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva mořený javor Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 44 cm (zoot.cz)

Tmavě hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek v dřevěné krabičce…

Tmavě hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek v dřevěné krabičce BeWooden Decorum

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek se saténovým páskem kolem krku Barva: hnědá, černá Zapínání: na háček Materiál: dřevo, satén Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Zebrano - zavírání krabičky je magnetické Rozměry: a motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 44 cm (zoot.cz)

Světle hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Virineo

Světle hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Virineo

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek s textilním páskem kolem krku Barva: světle hnědá Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Buk Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 44 cm (zoot.cz)

Hnědý dámský dřevěný motýlek s černou mašlí BeWooden Rosis

Hnědý dámský dřevěný motýlek s černou mašlí BeWooden Rosis

Něžnost a půvab. I takový je Bewooden. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek se gumovým páskem kolem krku a vázankou Barva: tmavě hnědá, černá Vzor: květovaný Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Mahagon Rozměry: motýlek - 10,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 37 cm (zoot.cz)

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek s puntíky BeWooden Dolo

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek s puntíky BeWooden Dolo

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek se gumovým páskem kolem krku Barva: světle hnědá Vzor: puntíky Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Hrušeň Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 44 cm (zoot.cz)

Tmavě hnědý dámský dřevěný motýlek s modrou mašlí BeWooden Triti

Tmavě hnědý dámský dřevěný motýlek s modrou mašlí BeWooden Triti

Něžnost a půvab. I takový je Bewooden. Typ: dřevěný motýlek se gumovým páskem kolem krku a vázankou Barva: tmavě hnědá Vzor: puntíky Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Mořený buk Rozměry: motýlek - 10,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 37 cm (zoot.cz)

Tmavě hnědý dámský dřevěný gravírovaný motýlek s mentolovou mašlí…

Tmavě hnědý dámský dřevěný gravírovaný motýlek s mentolovou mašlí BeWooden Denique

Něžnost a půvab. I takový je Bewooden. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek se gumovým páskem kolem krku a vázankou Barva: tmavě hnědá Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Mořený buk Rozměry: motýlek - 10,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 37 cm (zoot.cz)

Dřevěný motýlek BeWooden Virilem

Dřevěný motýlek BeWooden Virilem

Každý kus dřeva je svojí texturou originál a uchovává svůj vlastní příběh, stejně jako my všichni. Představujeme vám dřevěný motýlek BeWooden s bavlněnou látkou s modrobílým proužkem. Je to dokonalé ztělesnění moderního vzhledu spojeného s něčím opravdovým. S něčím, co bylo vyrobeno jenom pro vás. Filozofie této české značky spočívá ve výrobě nových módních produktů, které budou svým designem jedinečné. Rodáci z Beskyd vsadili na dřevo - obnovitelnou surovinu, kterou zná lidstvo po staletí. Měli byste vědět, že díky poměrně malým rozměrům výrobků využívají nadbytečného materiálu z řemeslných dílen. Proto není potřeba pokácet jediný strom. Druh dřeva: buk Váha: 30g Zápínání na háček najdete vzadu za krkem, pro větší flexibilitu je pásek i na gumičce. (zoot.cz)

Černá dřevěná peněženka BeWooden Nox Tenebra

Černá dřevěná peněženka BeWooden Nox Tenebra

Prezentujte se jako gentleman neotřelým způsobem. Typ: kožená/dřevěná peněženka s gravírovaným logem Barva: černá Úložný prostor: - jeden prostor na bankovky - tři pořadové kapsy na karty - kapsa na drobné (na patentku) Materiál: pravá kůže, dřevo Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - výjimečné spojení přírodních materiálů - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva mořený Jasan a Buk - ruční práce Rozměry: 11,5 x 9 x 2 cm (zoot.cz)

Bílý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Illa

Bílý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Illa

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek s gumičkou kolem krku Barva: bílá, krémová Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, jemně strukturovaný Specifikace: - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva mořený javor Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání (v nenataženém stavu) - 38 cm (zoot.cz)

Hnědý náramek BeWooden Tauris Bracelet

Hnědý náramek BeWooden Tauris Bracelet

Typ: náramek Barva: hnědá, tmavě hnědá Materiál: dřevo, kámen Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Specifikace: - náramek nenamáčejte ve vodě a nenechávejte ho ležet na přímém slunci - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva wenge - druh kamene býčí oko Rozměry pro vel. M: obvod - 17 cm (zoot.cz)

Dřevěná brož ve tvaru sovy BeWooden Owl Brooch

Dřevěná brož ve tvaru sovy BeWooden Owl Brooch

Moudrost, vznešenost a klid. Hrdým nošením sovy na klopě saka získáte pocit pevnosti a stability. Typ: dýhová gravírovaná brož ve tvaru sovy Barva: béžová, tmavě hnědá Motiv: sova Zapínání: jednobodové Materiál: dřevo, kov Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druhy dýh: buk Rozměry: 2 x 2,5 cm (zoot.cz)

Dřevěná brož ve tvaru jezevce BeWooden Badger Brooch

Dřevěná brož ve tvaru jezevce BeWooden Badger Brooch

Jezevec jako symbol odvahy bude i vaším symbolem. Jeho hrdým nošením na klopě saka získáte pocit pevnosti a stability. Typ: dýhová gravírovaná brož ve tvaru jezevce Barva: krémová, černá Motiv: jezevec Zapínání: jednobodové Materiál: dřevo, kov Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druhy dýh: javor Rozměry: 2 x 2,5 cm (zoot.cz)

Dřevěná dolarová peněženka Red Note s doživotní zárukou a možnosti…

Dřevěná dolarová peněženka Red Note s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěný vizitkovník Red Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Černo-hnědý náramek BeWooden Nox Wenge Bracelet

Černo-hnědý náramek BeWooden Nox Wenge Bracelet

Typ: náramek Barva: černá, tmavě hnědá Materiál: dřevo, kámen Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - náramek nenamáčejte ve vodě a nenechávejte ho ležet na přímém slunci - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva: wenge - druh kamene: černý onyx Rozměry pro vel. M: obvod - 17 cm (zoot.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Raccoon Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Raccoon Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Fox Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Fox Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Hare Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Hare Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Wolf Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Wolf Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Doe Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Doe Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Lynx Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Lynx Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Lion Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Lion Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Tiger Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Tiger Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Squirrel Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Squirrel Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Unicorn Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Unicorn Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Bear Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Bear Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Deer Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Deer Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Elephant Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Elephant Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Panda Pendant na krk s řetízkem zdarma

Dřevěný přívěsek BeWooden Panda Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (bewooden.cz)

Set dřevěných produktů - dřevěný motýlek, peněženka, vizitkovník,…

Set dřevěných produktů - dřevěný motýlek, peněženka, vizitkovník, knoflíčky a kožený opasek s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Pánský dřevěný motýlek Aliq od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Je vhodný pro ty, kteří se chtějí odlišit a nebojí se to dát najevo. Hodí se do města i na formální příležitosti. Luxusní peněženka má hřbet z pravé kůže, vejdou se do ní karty, mince i bankovky. Dřevěný vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Díky luxusním knoflíčkům můžete vyjádřit svou osobnost na pracovních schůzkách a formálních událostech. Pánský kožený opasek BeWooden, černé barvy, ručně vyráběný z pravé kůže a doplněný stylovou designovou kovovou sponou ocení každý, kdo hledá luxusní opasekdo saka nebo opasek na běžné nošení do práce. Společenský opasek vás překvapí svým zpracováním s skvělou životností, Na všechny produkty… (bewooden.cz)

Dřevěná ozdoba do klopy BeWooden Erb s možností výměny či vrácení do…

Dřevěná ozdoba do klopy BeWooden Erb s možností výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěná ozdoba do klopy BeWooden Erb je elegantním a minimalistickým doplňkem. Luxusní dřevěnou brož můžete připnou na sako, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Dřevěná ozdoba má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete. (bewooden.cz)

Dřevěné zrcátko BeWooden Vespa s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěné zrcátko BeWooden Vespa s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěné zrcátko Vespa od BeWooden je perfektním doplňkem pro každou stylovou ženu. Praktické zrcátko má elegantní design a je bezpečně uloženo v luxusním pouzdře z pravé kůže. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Dřevěné zrcátko BeWooden Deco s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěné zrcátko BeWooden Deco s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěné zrcátko Deco od BeWooden je perfektním doplňkem pro každou stylovou ženu. Praktické zrcátko má elegantní design a je bezpečně uloženo v luxusním pouzdře z pravé kůže. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Dřevěné zrcátko BeWooden Liti s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěné zrcátko BeWooden Liti s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěné zrcátko Liti od BeWooden je perfektním doplňkem pro každou stylovou ženu. Praktické zrcátko má elegantní design a je bezpečně uloženo v luxusním pouzdře z pravé kůže. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Dřevěné zrcátko BeWooden Api s doživotní zárukou a možnosti výměny či…

Dřevěné zrcátko BeWooden Api s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěné zrcátko Api od BeWooden je perfektním doplňkem pro každou stylovou ženu. Praktické zrcátko má elegantní design a je bezpečně uloženo v luxusním pouzdře z pravé kůže. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Dřevěné zrcátko BeWooden Caleo s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěné zrcátko BeWooden Caleo s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěné zrcátko Caleo od BeWooden je perfektním doplňkem pro každou stylovou ženu. Praktické zrcátko má elegantní design a je bezpečně uloženo v luxusním pouzdře z pravé kůže. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

BeWooden Knoflíčky manžetové Sull dřevěné s doživotní zárukou a…

BeWooden Knoflíčky manžetové Sull dřevěné s doživotní zárukou a možností výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěné manžetové knoflíčky Sull od BeWooden jsou elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Díky luxusním knoflíčkům můžete vyjádřit svou osobnost na pracovních schůzkách a formálních událostech. Navíc je nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Kožené šle Dolor Suspenders BeWooden s dřevěnými detaily a možností…

Kožené šle Dolor Suspenders BeWooden s dřevěnými detaily a možností výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Luxusní kšandy Dolor Suspenders z pravé kůže jsou trendy doplňkem, který by neměl chybět v šatníku každého muže. Elegantní šle se skvěle hodí na ples, rande, do práce i na posezení s přáteli. Minimalistický design zaručuje, že je vynosí rozverný divoch i dokonalý gentleman. (bewooden.cz)

Hnědý dřevěný fotorámeček SIFCON

Hnědý dřevěný fotorámeček SIFCON

Vytvořte z domu domov a ze svých vzpomínek umělecké dílo. Typ: dřevěný fotorámeček na fotografii 13 x 18 cm Barva: hnědá, krémová Materiál: dřevo, sklo Vlastnosti materiálu: pevný, lehký, odolný Rozměry: fotorámeček - 22 x 28 x 5 cm vhodné pro fotografii formátu - 13 x 18 cm (zoot.cz)

Nillkin Frosted pro Meizu M6 Note Red (8596311020964)

Nillkin Frosted pro Meizu M6 Note Red (8596311020964)

Kryt na mobil vyroben z pevného plastu přímo na míru telefonu, je protiskluzový (alza.cz)

NILLKIN QIN LEATHER Samsung Galaxy Note 8 hnědý

NILLKIN QIN LEATHER Samsung Galaxy Note 8 hnědý

NILLKIN QIN LEATHER Samsung Galaxy Note 8 hnědý Elegantní flipových pouzdro navrženo pro Váš Samsung Galaxy Note 8. Pouzdro je vyrobeno z PU kůže a tak dodá vašemu smartphonu elegantní vzhled, přičemž mu nepřidává zbytečně mnoho na tloušťce. Precizní detaily - například speciálně zpracována vnitřní strana s gravírovaným logem výrobce dodávají pouzdru luxusní vzhled. Pouzdro obsahuje všechny potřebné výřezy pro konektory a tak je jako stvořené pro každodenní používání. Pouzdro navíc obsahuje složku například pro platební karty nebo hotovost. luxusní zpracování pouzdro není příliš hrubé obsahuje všechny potřebné výřezy výřez na přední reproduktor obsahuje složku pro hotovost či platební karty (vsechnonamobil.cz)

Stylový ručně vyrobený dřevěný motýlek BeWooden Eguus s doživotní…

Stylový ručně vyrobený dřevěný motýlek BeWooden Eguus s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Pánský dřevěný motýlek Eguus od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Je vhodný pro ty, kteří se chtějí odlišit a nebojí se to dát najevo. Hodí se do města i na formální příležitosti. Navíc je na něj doživotní záruka. (bewooden.cz)

Dřevěná dolarová peněženka Tenebra Note s doživotní zárukou a…

Dřevěná dolarová peněženka Tenebra Note s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Dřevěný vizitkovník Tenebra Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (bewooden.cz)

Stylový ručně vyrobený dřevěný pánský motýlek BeWooden Lupus s…

Stylový ručně vyrobený dřevěný pánský motýlek BeWooden Lupus s doživotní zárukou a možnosti výměny či vrácení do 30 dnů zdarma

Pánský dřevěný motýlek Castore od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Je vhodný pro ty, kteří se chtějí odlišit a nebojí se to dát najevo. Hodí se do města i na formální příležitosti. Navíc je na něj doživotní záruka. (bewooden.cz)

Náramek s dřevěnými korálky BeWooden Corra Bracelet s možností výměny…

Náramek s dřevěnými korálky BeWooden Corra Bracelet s možností výměny či vrácení do 30 dnů zdarma - M = 17 - 18 cm

Luxusní korálkový náramek Corra Bracelet od BeWooden je perfektním doplňkem pro každého stylového muže i ženu. Elegantní módní doplněk, který se perfektně hodí na formální události, ale i jen tak do města, je vyrobený ze vzácných kamenů a dřeva. (bewooden.cz)

Náramek s dřevěnými korálky BeWooden Corra Bracelet s možností výměny…

Náramek s dřevěnými korálky BeWooden Corra Bracelet s možností výměny či vrácení do 30 dnů zdarma - L = 18 - 19 cm

Luxusní korálkový náramek Corra Bracelet od BeWooden je perfektním doplňkem pro každého stylového muže i ženu. Elegantní módní doplněk, který se perfektně hodí na formální události, ale i jen tak do města, je vyrobený ze vzácných kamenů a dřeva. (bewooden.cz)

FORCELL SKIN Ochranný obal Samsung Galaxy Note 9 hnědý

FORCELL SKIN Ochranný obal Samsung Galaxy Note 9 hnědý

SKIN Ochrann (vsechnonamobil.cz)

Hnědý dřevěný závěsný obal na květiny Dakls

Hnědý dřevěný závěsný obal na květiny Dakls

Typ: dřevěný závěsný obal na květiny Barva: hnědá Materiál: dřevo, kov Vlastnosti materiálu: matný, pevný Něco extra: vintage styl Rozměry: 18,5 x 18,5 x 16 cm (zoot.cz)

FORCELL BUSINESS Peňaženkový obal Xiaomi Redmi Note 5 hnědý

FORCELL BUSINESS Peňaženkový obal Xiaomi Redmi Note 5 hnědý

BUSINESS Peňaženkový obal Xiaomi Redmi Note 5 hnědý Ochranný peňaženkový obal ochrání Váš Xiaomi Redmi Note 5 před poškozením a znečištěním. Obal je vyroben z kvalitních materiálů - syntetické kůže a TPU vaničky. Obal je jako stvořený pro každodenní používání a obsahuje výřezy pro všechny důležité konektory a nabíječku, takže mobil vůbec nemusíte vybírat. Obal se ta také složit do stojanu, což zaručuje pohodlné prohlížení filmů a videí. Obal navíc obsahuje složky pro hotovost či kreditní karty. Díky elegantnímu designu syntetické kůže se stane zároveň i Vašim módním doplňkem. Ochrana smartphonu Prostor na hotovost, karty Možnost složit do stojanu Výřezy na všechny potřebné konektory Decentní a jednoduchý design syntetické kůže určený pro Xiaomi Redmi Note 5 (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN QIN LEATHER obal Samsung Galaxy Note 9 hnědý

NILLKIN QIN LEATHER obal Samsung Galaxy Note 9 hnědý

NILLKIN QIN LEATHER obal Samsung Galaxy Note 9 hnědý Elegantní flipových pouzdro navrženo pro Váš Samsung Galaxy Note 9. Pouzdro je vyrobeno z PU kůže a tak dodá Vašemu smartphonu elegantní vzhled, přičemž mu nepřidává zbytečně mnoho na tloušťce. Precizní detaily - například speciálně zpracována vnitřní strana s gravírovaným logem výrobce dodávají pouzdru luxusní vzhled. Pouzdro obsahuje všechny potřebné výřezy pro konektory a tak je jako stvořené pro každodenní používání. Pouzdro navíc obsahuje složku například pro platební karty nebo hotovost. luxusní zpracování pouzdro není příliš hrubé obsahuje všechny potřebné výřezy výřez na přední reproduktor obsahuje složku pro hotovost či platební karty určené pro Samsung Galaxy Note 9 (vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít