Hnědý dřevěný vizitkovník BeWooden Red Note

Hnědý dřevěný vizitkovník BeWooden Red Note

Hnědý dřevěný vizitkovník BeWooden Red Note

Vizitka prezentuje vše. Prezentuje vaší osobnost společně s gesty a jednáním. Prezentujte se jako gentleman, co nejoriginálnějším způsobem. Typ: kožené/dřevěné pouzdro na vizitky s gravírovaným logem Barva: hnědá Úložný prostor: - vnější kapsa na vizitku - úložný prostor pro vizitky Materiál: pravá hovězí kůže , dřevo Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - dostatečně tenký a lehký - výjimečné spojení přírodních materiálů - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva mahagon - ruční práce Rozměry: 11 x 7 x 0,6 cm (ZOOT.cz)

Světle hnědý dřevěný vizitkovník BeWooden Linea Note

Světle hnědý dřevěný vizitkovník BeWooden Linea Note

Vizitka prezentuje vše. Prezentuje vaší osobnost společně s gesty a jednáním. Prezentujte se jako gentleman, co nejoriginálnějším způsobem. Typ: kožené/dřevěné pouzdro na vizitky s gravírovaným logem Barva: světle hnědá Úložný prostor: - vnější kapsa na vizitku - úložný prostor pro vizitky Materiál: pravá hovězí kůže, dřevo Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - dostatečně tenký a lehký - výjimečné spojení přírodních materiálů - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva zebrano - ruční práce Rozměry: 11 x 7 x 0,6 cm (ZOOT.cz)

Dřevěná dolarová peněženka Red Note s doživotní zárukou a možnosti…

Dřevěný vizitkovník Red Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

Dřevěný vizitkovník Deniq Note s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěný vizitkovník Deniq Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každou stylovou ženu. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

Dřevěný vizitkovník Liti Note s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěný vizitkovník Liti Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každou stylovou ženu. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

Uživatele, kteří hledají "Hnědý dřevěný vizitkovník BeWooden Red Note" se dívají také na:

Dřevěný věšák na medaile
Plyšový kůň velký hnědý 100 cm

Dřevěný vizitkovník Rubi Note s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěný vizitkovník Rubi Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každou stylovou ženu. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

Dřevěná dolarová peněženka Brunn Note s doživotní zárukou a možnosti…

Dřevěný vizitkovník Brunn Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

Dřevěný vizitkovník Linea Note s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěný vizitkovník Linea Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

Dřevěný vizitkovník Nox Note s doživotní zárukou a možnosti výměny či…

Dřevěný vizitkovník Nox Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

Dřevěná dolarová peněženka Tenebra Note s doživotní zárukou a…

Dřevěný vizitkovník Tenebra Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

Dřevěný vizitkovník Virie Note s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěný vizitkovník Virie Note od BeWooden je elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Tento luxusní vizitkář je praktický a zadní část má z pravé kůže. Vejde se do něj až sedm karet a pětadvacet vizitek. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

Hnědá dřevěná peněženka BeWooden Virilia

Hnědá dřevěná peněženka BeWooden Virilia

Prezentujte se jako gentleman neotřelým způsobem. Typ: kožená/dřevěná peněženka s gravírovaným logem Barva: hnědá Úložný prostor: - jeden prostor na bankovky - tři pořadové kapsy na karty - kapsa na drobné (na patentku) Materiál: pravá hovězí kůže, dřevo Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - výjimečné spojení přírodních materiálů - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva: ořech a buk - ruční práce Rozměry: 11,5 x 9 x 2 cm (ZOOT.cz)

Hnědý pánský dřevěný motýlek BeWooden Dolor

Hnědý pánský dřevěný motýlek BeWooden Dolor

Není čas na změnu? Pojďme se postavit zavedeným konvencím. Pojďme být vidět, pojďme provokovat, pojďme osvěžit jednotvárná společenská pravidla. Je tady dřevěná renesance - přichází návrat k přírodě. Objevte v sobě to své jedinečné já a dejte okolí najevo, že to VY nejste ničím a nikým svazováni. Jste svobodní. Každý kus dřeva je svojí texturou originál a uchovává svůj vlastní příběh, stejně jako my všichni. Představujeme vám dřevěný motýlek BeWooden vyrobený ze vzácného dřeva zebrano a modrobílé vlněné látky . Je to dokonalé ztělesnění moderního vzhledu spojeného s něčím opravdovým. S něčím, co bylo vyrobeno jenom pro vás. Filozofie této české značky spočívá ve výrobě nových módních produktů, které budou svým designem jedinečné. Rodáci z Beskyd vsadili na dřevo - obnovitelnou surovinu,… (ZOOT.cz)

Světle hnědá dřevěná peněženka BeWooden Lineari

Světle hnědá dřevěná peněženka BeWooden Lineari

Prezentujte se jako gentleman neotřelým způsobem. Typ: kožená/dřevěná peněženka s gravírovaným logem Barva: světle hnědá Úložný prostor: - jeden prostor na bankovky - tři pořadové kapsy na karty - kapsa na drobné (na patentku) Materiál: pravá hovězí kůže, dřevo Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - výjimečné spojení přírodních materiálů - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva: zebrano a buk - ruční práce Rozměry: 11,5 x 9 x 2 cm (ZOOT.cz)

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Trio

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Trio

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek s textilním páskem kolem krku Barva: hnědá, béžová, mentolová Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Hrušeň Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 44 cm (ZOOT.cz)

Tmavě hnědá dřevěná peněženka BeWooden Nox Virilia

Tmavě hnědá dřevěná peněženka BeWooden Nox Virilia

Prezentujte se jako gentleman neotřelým způsobem. Typ: kožená/dřevěná peněženka s gravírovaným logem Barva: tmavě hnědá Úložný prostor: - jeden prostor na bankovky - tři pořadové kapsy na karty - kapsa na drobné (na patentku) Materiál: pravá hovězí kůže , dřevo Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - výjimečné spojení přírodních materiálů - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva ořech - ruční práce Rozměry: 11,5 x 9 x 2 cm (ZOOT.cz)

Světle hnědý pánský dřevěný motýlek BeWooden Corra

Světle hnědý pánský dřevěný motýlek BeWooden Corra

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný motýlek s detaily z eko kůže Barva: světle hnědá, tmavě hnědá Zapínání: na háček Materiál: dřevo, eko kůže Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva: zebrano Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 44 cm (ZOOT.cz)

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Cubo

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Cubo

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek s textilním páskem kolem krku Barva: hnědá, tmavě hnědá Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva mořený javor Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 44 cm (ZOOT.cz)

Tmavě hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Reame

Tmavě hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Reame

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek s gumičkou kolem krku Barva: hnědá Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, jemně strukturovaný Specifikace: - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva mahagon Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání (v nenataženém stavu) - 38 cm (ZOOT.cz)

Světle hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Virineo

Světle hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Virineo

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek s textilním páskem kolem krku Barva: světle hnědá Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Buk Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 44 cm (ZOOT.cz)

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek s puntíky BeWooden Dolo

Hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek s puntíky BeWooden Dolo

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek se gumovým páskem kolem krku Barva: světle hnědá Vzor: puntíky Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Hrušeň Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 44 cm (ZOOT.cz)

Hnědý dámský dřevěný motýlek s černou mašlí BeWooden Rosis

Hnědý dámský dřevěný motýlek s černou mašlí BeWooden Rosis

Něžnost a půvab. I takový je Bewooden. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek se gumovým páskem kolem krku a vázankou Barva: tmavě hnědá, černá Vzor: květovaný Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Mahagon Rozměry: motýlek - 10,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 37 cm (ZOOT.cz)

Tmavě hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek v dřevěné krabičce…

Tmavě hnědý pánský dřevěný gravírovaný motýlek v dřevěné krabičce BeWooden Decorum

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek se saténovým páskem kolem krku Barva: hnědá, černá Zapínání: na háček Materiál: dřevo, satén Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Zebrano - zavírání krabičky je magnetické Rozměry: a motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 44 cm (ZOOT.cz)

Tmavě hnědý dámský dřevěný motýlek s modrou mašlí BeWooden Triti

Tmavě hnědý dámský dřevěný motýlek s modrou mašlí BeWooden Triti

Něžnost a půvab. I takový je Bewooden. Typ: dřevěný motýlek se gumovým páskem kolem krku a vázankou Barva: tmavě hnědá Vzor: puntíky Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Mořený buk Rozměry: motýlek - 10,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 37 cm (ZOOT.cz)

Tmavě hnědý dámský dřevěný gravírovaný motýlek s mentolovou mašlí…

Tmavě hnědý dámský dřevěný gravírovaný motýlek s mentolovou mašlí BeWooden Denique

Něžnost a půvab. I takový je Bewooden. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek se gumovým páskem kolem krku a vázankou Barva: tmavě hnědá Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva Mořený buk Rozměry: motýlek - 10,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 37 cm (ZOOT.cz)

Dřevěný motýlek BeWooden Virilem

Dřevěný motýlek BeWooden Virilem

Není čas na změnu? Pojďme se postavit zavedeným konvencím. Pojďme být vidět, pojďme provokovat, pojďme osvěžit jednotvárná společenská pravidla. Je tady dřevěná renesance - přichází návrat k přírodě. Objevte v sobě to své jedinečné já a dejte okolí najevo, že to VY nejste ničím a nikým svazováni. Jste svobodní. Každý kus dřeva je svojí texturou originál a uchovává svůj vlastní příběh, stejně jako my všichni. Představujeme vám dřevěný motýlek BeWooden s bavlněnou látkou s modrobílým proužkem. Je to dokonalé ztělesnění moderního vzhledu spojeného s něčím opravdovým. S něčím, co bylo vyrobeno jenom pro vás. Filozofie této české značky spočívá ve výrobě nových módních produktů, které budou svým designem jedinečné. Rodáci z Beskyd vsadili na dřevo - obnovitelnou surovinu, kterou zná lidstvo po… (ZOOT.cz)

Černá dřevěná peněženka BeWooden Nox Tenebra

Černá dřevěná peněženka BeWooden Nox Tenebra

Prezentujte se jako gentleman neotřelým způsobem. Typ: kožená/dřevěná peněženka s gravírovaným logem Barva: černá Úložný prostor: - jeden prostor na bankovky - tři pořadové kapsy na karty - kapsa na drobné (na patentku) Materiál: pravá kůže, dřevo Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - výjimečné spojení přírodních materiálů - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva mořený Jasan a Buk - ruční práce Rozměry: 11,5 x 9 x 2 cm (ZOOT.cz)

Hnědý náramek BeWooden Tauris Bracelet

Hnědý náramek BeWooden Tauris Bracelet

Typ: náramek Barva: hnědá, tmavě hnědá Materiál: dřevo, kámen Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Specifikace: - náramek nenamáčejte ve vodě a nenechávejte ho ležet na přímém slunci - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva wenge - druh kamene býčí oko Rozměry pro vel. M: obvod - 17 cm (ZOOT.cz)

Bílý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Illa

Bílý pánský dřevěný gravírovaný motýlek BeWooden Illa

Jděte vlastní cestou. Cestou gentlemana. Typ: dřevěný gravírovaný motýlek s gumičkou kolem krku Barva: bílá, krémová Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, jemně strukturovaný Specifikace: - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva mořený javor Rozměry: motýlek - 12,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání (v nenataženém stavu) - 38 cm (ZOOT.cz)

Dřevěná brož ve tvaru lišky BeWooden Fox Brooch

Dřevěná brož ve tvaru lišky BeWooden Fox Brooch

Liška je zvídavá a vychytralá. Hrdým nošením této brože na klopě saka získáte patřičnou dávku noblesy. Typ: dýhová gravírovaná brož ve tvaru lišky Barva: krémová, tmavě hnědá Motiv: liška Zapínání: jednobodové Materiál: dřevo, kov Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druhy dýh: mahagon, javor, buk Rozměry: 2,3 x 2,5 cm (ZOOT.cz)

Dřevěná brož ve tvaru sovy BeWooden Owl Brooch

Dřevěná brož ve tvaru sovy BeWooden Owl Brooch

Moudrost, vznešenost a klid. Hrdým nošením sovy na klopě saka získáte pocit pevnosti a stability. Typ: dýhová gravírovaná brož ve tvaru sovy Barva: béžová, tmavě hnědá Motiv: sova Zapínání: jednobodové Materiál: dřevo, kov Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druhy dýh: buk Rozměry: 2 x 2,5 cm (ZOOT.cz)

Dřevěná brož ve tvaru zajíce BeWooden Hare Brooch

Dřevěná brož ve tvaru zajíce BeWooden Hare Brooch

Zajíc je synonymem hbitosti a rychlosti. Jeho hrdým nošením na klopě saka získáte patřičnou dávku noblesy. Typ: dýhová gravírovaná brož ve tvaru zajíce Barva: krémová, tmavě šedá Motiv: zajíc Zapínání: jednobodové Materiál: dřevo, kov Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druhy dýh: ořech, javor Rozměry: 1,5 x 3 cm (ZOOT.cz)

Dřevěná brož ve tvaru medvěda BeWooden Bear Brooch

Dřevěná brož ve tvaru medvěda BeWooden Bear Brooch

Medvěd je ztělesněním odvahy, bojovnosti a síly. Jeho hrdým nošením na klopě saka získáte patřičnou dávku odvahy. Typ: dýhová gravírovaná brož ve tvaru medvěda Barva: krémová, tmavě hnědá, hnědá Motiv: medvěd Zapínání: jednobodové Materiál: dřevo, kov Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druhy dýh: javor, mahagon, buk Rozměry: 2,5 x 2,5 cm (ZOOT.cz)

Dřevěná brož ve tvaru vlka BeWooden Wolf Brooch

Dřevěná brož ve tvaru vlka BeWooden Wolf Brooch

Vlk je vznešený a divoký. Má respekt ve světě zvířat i lidí. Jeho hrdým nošením na klopě saka získáte patřičnou dávku noblesy. Typ: dýhová gravírovaná brož ve tvaru vlka Barva: krémová, tmavě šedá Motiv: vlk Zapínání: jednobodové Materiál: dřevo, kov Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druhy dýh: ořech, javor Rozměry: 2 x 3 cm (ZOOT.cz)

Dřevěná brož ve tvaru veverky BeWooden Squirrel Brooch

Dřevěná brož ve tvaru veverky BeWooden Squirrel Brooch

Veverka je bystré a hbité stvoření, kterému nic neunikne. Jejím hrdým nošením na klopě saka získáte pocit svobody, jaký má ona sama. Typ: dýhová gravírovaná brož ve tvaru veverky Barva: krémová, tmavě hnědá Motiv: veverka Zapínání: jednobodové Materiál: dřevo, kov Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, hladký Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druhy dýh: javor, mahagon, buk Rozměry: 2 x 2,5 cm (ZOOT.cz)

Černo-hnědý náramek BeWooden Nox Wenge Bracelet

Černo-hnědý náramek BeWooden Nox Wenge Bracelet

Typ: náramek Barva: černá, tmavě hnědá Materiál: dřevo, kámen Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - náramek nenamáčejte ve vodě a nenechávejte ho ležet na přímém slunci - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva: wenge - druh kamene: černý onyx Rozměry pro vel. M: obvod - 17 cm (ZOOT.cz)

Krémovo-modrý dámský dřevěný motýlek s pruhovanou mašlí BeWooden Grea

Krémovo-modrý dámský dřevěný motýlek s pruhovanou mašlí BeWooden Grea

Typ: dřevěný motýlek se gumovým páskem kolem krku a vázankou Barva: krémová, bílá, modrá Vzor: pruhovaný Zapínání: na háček Materiál: dřevo, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, strukturovaný Specifikace: - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu Rozměry: motýlek - 10,5 x 4,5 x 0,5 cm max. obvod zapínání - 37 cm (ZOOT.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Hare Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (Bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Lynx Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (Bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Squirrel Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (Bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Wolf Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (Bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Bear Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (Bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Deer Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (Bewooden.cz)

Dřevěný přívěsek BeWooden Doe Pendant na krk s řetízkem zdarma

Přívěsek na krk od BeWooden je unikátní módní doplněk. Může se stát vaším každodenním talismanem, který budete mít stále při sobě. Vyjádřete skrze něj vaši úctu a obdiv k přírodě. Poctivá ruční výroba. (Bewooden.cz)

Červené pánské kšandy s koženými a dřevěnými detaily BeWooden Revio…

Červené pánské kšandy s koženými a dřevěnými detaily BeWooden Revio Suspenders

Kšandy by jednou za čas měly být součástí každého gentlemanského outfitu. Typ: kšandy s koženými a dřevěnými detaily Barva: světle hnědá, béžová, vínová, šedá Materiál: pravá hovězí kůže, dřevo, kov, textil Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - výjimečné spojení přírodních materiálů - dřevo je chráněno před vlhkostí a pro zachování textury dřeva přírodním matným lakem - mírná změna barvy dřeva je jeho přirozenou vlastností, vytváří tak osobitý charakter každého jednotlivého produktu - druh dřeva: mořený buk Rozměry: šířka - 2,5 cm délka (v nenataženém stavu) - 109 cm (ZOOT.cz)

Dřevěná ozdoba do klopy BeWooden Erb s možností výměny či vrácení do…

Dřevěná ozdoba do klopy BeWooden Erb je elegantním a minimalistickým doplňkem. Luxusní dřevěnou brož můžete připnou na sako, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Dřevěná ozdoba má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete. (Bewooden.cz)

Dřevěné zrcátko BeWooden Api s doživotní zárukou a možnosti výměny či…

Dřevěné zrcátko Api od BeWooden je perfektním doplňkem pro každou stylovou ženu. Praktické zrcátko má elegantní design a je bezpečně uloženo v luxusním pouzdře z pravé kůže. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

Dřevěné zrcátko BeWooden Deco s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěné zrcátko Deco od BeWooden je perfektním doplňkem pro každou stylovou ženu. Praktické zrcátko má elegantní design a je bezpečně uloženo v luxusním pouzdře z pravé kůže. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

Dřevěné zrcátko BeWooden Vespa s doživotní zárukou a možnosti výměny…

Dřevěné zrcátko Vespa od BeWooden je perfektním doplňkem pro každou stylovou ženu. Praktické zrcátko má elegantní design a je bezpečně uloženo v luxusním pouzdře z pravé kůže. Navíc ho nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

BeWooden Knoflíčky manžetové Sull dřevěné s doživotní zárukou a…

Dřevěné manžetové knoflíčky Sull od BeWooden jsou elegantním doplňkem pro každého stylového muže. Díky luxusním knoflíčkům můžete vyjádřit svou osobnost na pracovních schůzkách a formálních událostech. Navíc je nabízíme s doživotní zárukou. (Bewooden.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít