Hnědá velká semišová kabelka Pieces Japille

Hnědá semišová crossbody kabelka Pieces Vonne

Hnědá semišová crossbody kabelka Pieces Vonne

Malá, kožená a jednoduše bezvadná kabelka přímo pro vás. Typ: malá, kožená kabelka s nastavitelnou délkou popruhu Barva: hnědá, zlatá Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa Materiál: hlavní - 85 % hovězí kůže (v semišové úpravě) 15 % hovězí kůže podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, jemný Rozměry: kabelka - 16 x 11 x 5 cm délka popruhu - max. 120 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Tmavě hnědá velká kožená kabelka Pieces Ida

Tmavě hnědá velká kožená kabelka Pieces Ida

Jestli jen tak náhodou sháníte kvalitní, dobře vypadající kabelku, která není jen módním výstřelkem, ale bude vás doprovázet třeba i několik let, tak pro vás máme dobrou zprávu. Jednu takovou totiž máme. Barva: tmavě hnědá Typ: přes rameno Formát A4: vejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna malá vnitřní kapsa na zip - dvě malé vnitřní přihrádky Zapínání hlavní kapsy: zip Materiál: 100 % pravá kůže Vlastnosti materiálu : pevný, odolný Praní: neprat Něco praktického: kvalitní materiál, který vás jen tak neopustí Rozměry: 34 x 40 x 11 cm délka ucha - 44 cm (ZOOT.cz)

Černá semišová kabelka Pieces Jael

Černá semišová kabelka Pieces Jael

Typ: malá kabelka s aplikací připomínající perly a masivním popruhem Barva: černá, perleťová Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa Zapínání: magnetický patent Materiál: 100 % pravá kůže (v semišové úpravě) Rozměry: kabelka - 22 x 17 x 5 cm délka popruhu - 115 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Růžová semišová crossbody kabelka Pieces Leana

Růžová semišová crossbody kabelka Pieces Leana

Pokud toužíte po roztomilém pohlazení, pořiďte si semišovou crossbody kabelku. Na co ještě čekáte? Typ: semišová crossbody kabelka se zipy ve zlaté barvě Barva: růžová Zapínání: magnetická patentka, zip Kapsy: - dvě hlavní na zip a s klopou na magnetickou patentku - dvě vnitrní z toho jedna na zip Materiál: kabelka - 100 % hovězí kůže v semišové úpravě podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, hladký Něco navíc: pomocí zipů lze zvětšit prostor v kabelce Rozměry: kabelka - 16 x 24 x 8 cm max. délka popruhu - 130 cm (ZOOT.cz)

Černá semišová crossbody kabelka Pieces Leana

Černá semišová crossbody kabelka Pieces Leana

Pokud toužíte po roztomilém pohlazení, pořiďte si semišovou crossbody kabelku. Na co ještě čekáte? Typ: semišová crossbody kabelka se zipy ve zlaté barvě Barva: černá Zapínání: magnetická patentka, zip Kapsy: - dvě hlavní na zip a s klopou na magnetickou patentku - dvě vnitřní, z toho jedna na zip Materiál: kabelka - 100 % hovězí kůže v semišové úpravě podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, hladký Něco navíc: pomocí zipů lze zvětšit prostor v kabelce Rozměry: kabelka - 16 x 24 x 8 cm max. délka popruhu - 130 cm (ZOOT.cz)

Uživatele, kteří hledají "Hnědá velká semišová kabelka Pieces Japille" se dívají také na:

Guess bobbi kabelka
Umí prase létat velká hra

Červená semišová crossbody kabelka Pieces Tahira

Červená semišová crossbody kabelka Pieces Tahira

Barva : červená Typ: crossbody Formát A4 : nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip Zapínání hlavní kapsy: magnetická patentka Materiál: vnější část - 30 % pravá hovězí kůže, 70 % pravá hovězí kůže v semišové úpravě vnitřní část - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Něco hezkého: řetízkový popruh Rozměry: 27 x 20 x 8 cm délka popruhu - 100 cm (ZOOT.cz)

Světle zelená semišová crossbody kabelka Pieces Vonne

Světle zelená semišová crossbody kabelka Pieces Vonne

Malá, kožená a jednoduše bezvadná kabelka přímo pro vás. Typ: malá, kožená kabelka s nastavitelnou délkou popruhu Barva: zelená, zlatá Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa Materiál: hlavní - 85 % hovězí kůže (v semišové úpravě) 15 % hovězí kůže podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, jemný Rozměry: kabelka - 16 x 11 x 5 cm délka popruhu - max. 120 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Světle růžová semišová crossbody kabelka Pieces Vonne

Světle růžová semišová crossbody kabelka Pieces Vonne

Malá, kožená a jednoduše bezvadná kabelka přímo pro vás. Typ: malá, kožená kabelka s nastavitelnou délkou popruhu Barva: růžová, zlatá Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa Materiál: hlavní - 85 % hovězí kůže (v semišové úpravě) 15 % hovězí kůže podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, jemný Rozměry: kabelka - 16 x 11 x 5 cm délka popruhu - max. 120 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Hnědý semišový pásek Pieces Issa

Hnědý semišový pásek Pieces Issa

Upoutejte kalhoty, upoutejte pozornost. S páskem od dánské značky Pieces, která si zakládá na detailech. Typ: semišový pásek s všitou gumou uprostřed Barva: hnědá Zapínání: přezka Materiál: 65 % hovězí kůže (v semišové úpravě), 35 % elastan Vlastnosti materiálu: pevný, příjemný, odolný Něco extra: kvalitní kožený materiál Rozměry pro vel. 70: celková délka - 80 cm šířka - 5,8 cm Velikosti odpovídají délce pásku ke třetí dírce. (ZOOT.cz)

Hnědá crossbody kabelka Pieces Alice

Hnědá crossbody kabelka Pieces Alice

Čeho je moc, toho je příliš. A co je příliš malé, je sice hezké, ale zase na druhou stranu mírně nepraktické. Ovšem to, co není ani příliš malé, ani příliš velké, je logicky tak akorát. Takže ideální. A to se počítá. Typ: menší koženková kabelka Barva: hnědá, zlatá Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - hlavní kapsa na magnetku s malou vnitřní kapsou na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco, co oceníte: kovový úchyt na přední klopě pro snadné otevírání Rozměry: kabelka - 21 x 17 x 8 cm max. délka popruhu - 130 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá velká kožená kabelka Pieces Ida

Černá velká kožená kabelka Pieces Ida

Jestli jen tak náhodou sháníte kvalitní, dobře vypadající kabelku, která není jen módním výstřelkem, ale bude vás doprovázet třeba i několik let, tak pro vás máme dobrou zprávu. Jednu takovou totiž máme. Barva: černá Typ: přes rameno Formát A4: vejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna malá vnitřní kapsa na zip - dvě malé vnitřní přihrádky Zapínání hlavní kapsy: zip Materiál: 100 % pravá kůže Vlastnosti materiálu : pevný, odolný Praní: neprat Něco praktického: kvalitní materiál, který vás jen tak neopustí Rozměry: 34 x 40 x 11 cm délka ucha - 44 cm (ZOOT.cz)

Světle hnědý semišový pásek Pieces Daryn

Světle hnědý semišový pásek Pieces Daryn

Pokud si výslovně nepřejete, aby vám z kalhot koukalo to, na co by se neměl koukat jen tak ledaskdo, dávejte si dobrý pozor. Anebo si pořiďte kvalitní a vkusný opasek. Ten se totiž jen tak neokouká. Typ: tenký semišový pásek Barva: světle hnědá Zapínání: klasická přezka ve stříbrné barvě Materiál: 100 % pravá kůže v semišové úpravě (kravská) Vlastnosti materiálu: pevný, příjemný na omak, odolný Něco, co oceníte: kvalitní kožený materiál, decentní design Rozměry pro vel. 80: délka k první dírce - 75 cm délka k poslední dírce - 86 cm šířka - 2 cm (ZOOT.cz)

Černá kožená kabelka se semišovou částí Pieces Ileana

Černá kožená kabelka se semišovou částí Pieces Ileana

Praktické využití, prvotřídní kvalita. Byla by chyba tento sofistikovaný kousek s částí v semišové úpravě nemít doma. Typ: velká kožená kabelka se semišovou částí Barva: černá, zlatá Zapínání: zip ve zlaté barvě Úložný prostor: - vnitřní - jeden hlavní, tři kapsy, z toho jedna na zip - vnější - dvě na zip Materiál: vnější - 50 % hovězí kůže, 50 % hovězí kůže v semišové úpravě podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Něco exkluzivního: kvalitní kožený materiál Rozměry: kabelka - 36 x 40 x 14 cm výška ucha - 19 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Hnědé vysoké kozačky v semišové úpravě Pieces Petra

Hnědé vysoké kozačky v semišové úpravě Pieces Petra

Boty vysoké až do nebe! Ok, do nebe až ne, ale váš půvab takových výšin dosáhne hravě. Typ: vysoké kozačky v semišové úpravě na podpatku Barva: hnědá Zapínání: zip Materiál: vnější část - textil vnitřní část - textil, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: odolný, hebký Rozměry pro vel. 37: výška podpatku - 7,7 cm (ZOOT.cz)

Hnědá kabelka v semišové úpravě Gionni

Hnědá kabelka v semišové úpravě Gionni

Typ : koženková crossbody kabelka v semišové úpravě Barva : hnědá, zlatá Úložný prostor: - jeden hlavní - dvě vnitřní pořadové přihrádky - jedna vnitřní kapsa na zip - jedna vnější kapsa na zip - jedna vnější kapsa na patentky Zapínání : zip, patentky Materiál : polyuretan Rozměry : kabelka - 26 x 24 x 5 cm maximální délka popruhu - 127 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Hnědá velká kožená kabelka Zanti

Hnědá velká kožená kabelka Zanti

Velká hlavní kapsa uzamykatelná magnetickým zámečkem, 1 vnitřní větší zipová kapsa, 2 vnitřní kapsičky. Vhodná pro A4. (Kandoo.cz)

Přírodně hnědá velká crossbody kabelka Kalie

Přírodně hnědá velká crossbody kabelka Kalie

Velká dámská kabelka přes tělo od Tapple  je v prošívaném designu a z kvalitní pevné broušené ekokůže . Nápadité jsou boční kapsy na zip na obou stranách tašky. Kování je v netypické černé, lesklé barvě. Otvírání tašky je na zip. Díky velkému rozměru je vnitřní prostor rozdělený textilní přepážkou na dvě části. Vnitřní boční přihrádky jsou dvě otevřené a jedna větší a na zip. Podšívkou kabelky je černá pevná polyesterová tkanina , takže Vás nemusí trápit, že se podšív (Kandoo.cz)

Tmavě hnědá velká crossbody kabelka Kalie

Tmavě hnědá velká crossbody kabelka Kalie

Velká dámská kabelka přes tělo od Tapple  je v prošívaném designu a z kvalitní pevné broušené ekokůže . Nápadité jsou boční kapsy na zip na obou stranách tašky. Kování je v netypické černé, lesklé barvě. Otvírání tašky je na zip. Díky velkému rozměru je vnitřní prostor rozdělený textilní přepážkou na dvě části. Vnitřní boční přihrádky jsou dvě otevřené a jedna větší a na zip. Podšívkou kabelky je černá pevná polyesterová tkanina , takže Vás nemusí trápit, že se podšív (Kandoo.cz)

Světle hnědá velká dámská kabelka Sibien

Světle hnědá velká dámská kabelka Sibien

Rozměrově opravdu VELKÁ dámská kabelka přes tělo od Tapple je vyrobena z pevné eko kůže. Na přední části má kabelka výrazné prošívání. Otvírání tašky je na zip. Díky velkému rozměru je vnitřní prostor rozdělený textilní přepážkou na dvě části. Uvnitř najdete jednu kapsu na zip a 2 kapsy bez zipu. Pásek přes tělo je nastavitelný až do délky 130 cm. Na zádech kabelky najdete praktickou přihrádku se zipem. (Kandoo.cz)

Tmavě hnědá velká dámská kabelka Sibien

Tmavě hnědá velká dámská kabelka Sibien

Rozměrově opravdu VELKÁ dámská kabelka přes tělo od Tapple je vyrobena z pevné eko kůže. Na přední části má kabelka výrazné prošívání. Otvírání tašky je na zip. Díky velkému rozměru je vnitřní prostor rozdělený textilní přepážkou na dvě části. Uvnitř najdete jednu kapsu na zip a 2 kapsy bez zipu. Pásek přes tělo je nastavitelný až do délky 130 cm. Na zádech kabelky najdete praktickou přihrádku se zipem. (Kandoo.cz)

Hnědá velká dámská praktická kabelka Babel

Hnědá velká dámská praktická kabelka Babel

Moderní crossbody taška větších rozměrů je vyrobena z kvalitní ekokůže, má pravidelný čtvercový tvar. Krásný design jí dodávají stříbrné doplňky, především z bočního pohledu. Kabelka je uzavřena na zip. Hlavní část není dělená, obsahuje dvě otevřené boční přihrádky, jednu větší na zip a ještě jednu větší volnou kapsu se zipem. Kabelka pojme formáty A4. (Kandoo.cz)

Hnědá malá kabelka/crossbody kabelka v semišové úpravě ALDO

Hnědá malá kabelka/crossbody kabelka v semišové úpravě ALDO

Typ: dámská malá kabelka/crossbody kabelka v semišové úpravě a detaily ve zlaté barvě Barva: hnědá, zlatá Úložný prostor: - jeden hlavní s jednou vnitřní kapsou na zip, dvě pořadové Materiál: vnější - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Rozměry: kabelka - 22 x 18 x 17 cm max. délka popruhu - 110 cm výška ucha - 13 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Tmavě hnědá semišová pohodlná kabelka do ruky Fennel

Tmavě hnědá semišová pohodlná kabelka do ruky Fennel

Kabelka je vyrobena z vyztuženého , tvrdého materiálu , díky kterému si stále drží svůj půvabný tvar. Materiál je z čelní strany v semišovém designu , jinak je v designu matném. Kabelka má dvě pevné ucha vysoká 16 cm pro pohodlné nošení v ruce. Dodává se s přídavným páskem, který lze nastavit až do délky 130 cm, takže ji můžete nosit také na rameni.   Otvírá se zipem. Vnitřní prostor je rozdělený na dvě části přepážkou, která zároveň slouží jako přihrádka na zip. Na bočních stranách pak najdete dvě vol (Kandoo.cz)

Přírodně hnědá semišová pohodlná kabelka do ruky Fennel

Přírodně hnědá semišová pohodlná kabelka do ruky Fennel

Kabelka je vyrobena z vyztuženého , tvrdého materiálu , díky kterému si stále drží svůj půvabný tvar. Materiál je z čelní strany v semišovém designu , jinak je v designu matném. Kabelka má dvě pevné ucha vysoká 16 cm pro pohodlné nošení v ruce. Dodává se s přídavným páskem, který lze nastavit až do délky 130 cm, takže ji můžete nosit také na rameni.   Otvírá se zipem. Vnitřní prostor je rozdělený na dvě části přepážkou, která zároveň slouží jako přihrádka na zip. Na bočních stranách pak najdete dvě vol (Kandoo.cz)

Hnědá velká crossbody kabelka s ornamenty Loliel

Hnědá velká crossbody kabelka s ornamenty Loliel

Velká crossbody taška moderního vzhledu. Díky velkému rozměru se vám do této crossbody kabelky vejde opravdu vše, co budete během dne potřebovat. Popruh je nastavitelný až do 130 cm. Crossbody kabelka se otevírá zipem, stejně jako zadní kapsa. Uvnitř najdete vnitřní přihrádky na všechny potřebné drobnosti. Nevšední ornamenty dodávají kabelce opravdu luxusní vzhled. (Kandoo.cz)

Světle hnědá velká dámská praktická kabelka Babel

Světle hnědá velká dámská praktická kabelka Babel

Moderní crossbody taška větších rozměrů je vyrobena z kvalitní ekokůže, má pravidelný čtvercový tvar. Krásný design jí dodávají stříbrné doplňky, především z bočního pohledu. Kabelka je uzavřena na zip. Hlavní část není dělená, obsahuje dvě otevřené boční přihrádky, jednu větší na zip a ještě jednu větší volnou kapsu se zipem. Kabelka pojme formáty A4. (Kandoo.cz)

Kávově hnědá velká dámská praktická kabelka Babel

Kávově hnědá velká dámská praktická kabelka Babel

Moderní crossbody taška větších rozměrů je vyrobena z kvalitní ekokůže, má pravidelný čtvercový tvar. Krásný design jí dodávají stříbrné doplňky, především z bočního pohledu. Kabelka je uzavřena na zip. Hlavní část není dělená, obsahuje dvě otevřené boční přihrádky, jednu větší na zip a ještě jednu větší volnou kapsu se zipem. Kabelka pojme formáty A4. (Kandoo.cz)

Hnědá velká dámská kabelka přes rameno Sebie

Hnědá velká dámská kabelka přes rameno Sebie

V jednoduchosti je krása, tak by se dala definovat kabelka na rameno od výrobce Tapple. Kabelka je to opravdu velká a pojme daleko víc, než žena potřebuje v kabelce mít, takže se s ní můžete vydat i v klidu na nákupy. Jedno ramínko na rameno je na černých lesklých kovových proužcích přichyceno pomocí řemínku, je tedy možné toto ramínko odepnout a připnout přídavný pásek, čímž se z kabelky stane velká crossbody. Otvírání kabelky je pomocí zipu. Uvnitř je podšívka černé barvy. Vnitřní p (Kandoo.cz)

Světle hnědá velká crossbody kabelka s ornamenty Loliel

Světle hnědá velká crossbody kabelka s ornamenty Loliel

Velká crossbody taška moderního vzhledu. Díky velkému rozměru se vám do této crossbody kabelky vejde opravdu vše, co budete během dne potřebovat. Popruh je nastavitelný až do 130 cm. Crossbody kabelka se otevírá zipem, stejně jako zadní kapsa. Uvnitř najdete vnitřní přihrádky na všechny potřebné drobnosti. Nevšední ornamenty dodávají kabelce opravdu luxusní vzhled. (Kandoo.cz)

Šedo hnědá velká dámská kabelka přes rameno Sebie

Šedo hnědá velká dámská kabelka přes rameno Sebie

V jednoduchosti je krása, tak by se dala definovat kabelka na rameno od výrobce Tapple. Kabelka je to opravdu velká a pojme daleko víc, než žena potřebuje v kabelce mít, takže se s ní můžete vydat i v klidu na nákupy. Jedno ramínko na rameno je na černých lesklých kovových proužcích přichyceno pomocí řemínku, je tedy možné toto ramínko odepnout a připnout přídavný pásek, čímž se z kabelky stane velká crossbody. Otvírání kabelky je pomocí zipu. Uvnitř je podšívka černé barvy. Vnitřní p (Kandoo.cz)

Světle hnědá velká dámská kabelka přes rameno Rollie

Světle hnědá velká dámská kabelka přes rameno Rollie

(Kandoo.cz)

Hnědá velká kožená crossbody kabelka Royal RepubliQ Raf Curve

Hnědá velká kožená crossbody kabelka Royal RepubliQ Raf Curve

Symbióza tradiční kvality s dokonale klasickým, leč neokoukaným designem. To je to, co dává doplňkům jedinečnou moc dotvářet dokonale harmonickou auru vašich outfiů. A to se přece počítá nejvíc. Royal RepubliQ . Královské čarování s královskými doplňky. Typ: velká kožená crossbody kabelka Barva: hnědá, zlatá Zapínání: zip, magnetka Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip a magnetku s jednou vnitřní kapsou na zip a jednou otevřenou Materiál: vnější - 100 % pravá kůže podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: odolný, kvalitní, příjemný na dotek Něco skvělého: odzbrojující design a dlouhá životnost doplňků (díky koženému materiálu) Rozměry: kabelka - 25 x 17 x 7,5 cm max. délka popruhu - 140 cm A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá kabelka Pieces Danica

Černá kabelka Pieces Danica

Typ: malá koženková kabelka s nastavitelným popruhem, který lze odepnout Barva: černá, modrá, červená Zapínání: magnetické Úložný prostor: - dvě vnitřní kapsy - jedna vnitřní kapsa na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu : pevný, odolný Něco úžasného: kabelka lze nosit jako psaníčko Rozměry: kabelka - 17 x 20 x 7 cm maximální délka popruhu - 110 cm formát A4: nevejde se (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka Pieces

Černá crossbody kabelka Pieces

Typ: croosbody kabelka s dvěma odepínatelnými popruhy Barva: černá Zapínání: zip Úložný prostor: - jeden hlavní s jednou vnitřní kapsou na zip a dvěma volnými Materiál : 100 % polyuretan Rozměry: velikost batohu - 30 x 43 x 14 cm formát A4 - vejde se maximální délka ramenních popruhů - 110 cm délka kratšího popruhu - 56 cm (ZOOT.cz)

Žlutá kabelka Pieces Julie

Žlutá kabelka Pieces Julie

Typ: malá koženková, strukturovaná kabelka s nastavitelnou délkou popruhu Barva: žlutá Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip Zapínání: magnetický patent Materiál: 100 % polyuretan Rozměry: kabelka - 23 x 16 x 7 cm délka popruhu - 105 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Pieces - Kabelka

Pieces - Kabelka

Velká kabelka z kolekce Pieces. Model se zapínáním vyroben z eko-kůže. (Answear.cz)

Modré semišové pantofle Pieces Marnie

Modré semišové pantofle Pieces Marnie

Znáte květinku Hrachor luční, které se lidově říká pantoflíček ? Je to něžná rostlinka, stejně jako pantoflíčky od Pieces . Typ: kožené pantofle s překříženými pásky Barva: modrá Materiál: vnější část - pravá kůže v semišové úpravě vnitřní část - pravá kůže, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hebký, pevný, přírodní, kvalitní (ZOOT.cz)

Černý semišový pásek Pieces Fern

Černý semišový pásek Pieces Fern

Dokonalý styl doladí dokonalý opasek. A to samozřejmě z toho nejkvalitnějšího materiálu. Typ: kožený pásek v semišové úpravě se sponou a dírkami ve stříbrné barvě Barva: černá, stříbrná Zapínání: spona Materiál: 70 % hovězí kůže v semišové úpravě, 30 % kov Vlastnosti materiálu: pevný, hebký, kvalitní Něco kvalitního: přírodní materiál Rozměry pro vel. 70: délka - 109 cm (ZOOT.cz)

Černý semišový pásek Pieces Daryn

Černý semišový pásek Pieces Daryn

Pokud si výslovně nepřejete, aby vám z kalhot koukalo to, na co by se neměl koukat jen tak ledaskdo, dávejte si dobrý pozor. Anebo si pořiďte kvalitní a vkusný opasek. Ten se totiž jen tak neokouká. Typ: tenký semišový pásek Barva: černá Zapínání: klasická přezka ve stříbrné barvě Materiál: 100 % pravá kůže v semišové úpravě (kravská) Vlastnosti materiálu: pevný, příjemný na omak, odolný Něco, co oceníte: kvalitní kožený materiál, decentní design Rozměry pro vel. 80: délka k první dírce - 75 cm délka k poslední dírce - 86 cm šířka - 2 cm (ZOOT.cz)

Černé semišové pantofle Pieces Marnie

Černé semišové pantofle Pieces Marnie

Znáte květinku Hrachor luční, které se lidově říká pantoflíček ? Je to něžná rostlinka, stejně jako pantoflíčky od Pieces . Typ: kožené pantofle s překříženými pásky Barva: černá Materiál: vnější část - pravá kůže v semišové úpravě vnitřní část - pravá kůže, syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hebký, pevný, přírodní, kvalitní (ZOOT.cz)

Černé semišové sandály Pieces Nantale

Černé semišové sandály Pieces Nantale

Bohémské léto už klepe na dveře. Obujte sandoše a hurá na fesťák. Typ: kožené sandály s ozdobnými patentkami a pyramidkami a se zapínáním na přezku Barva: černá, stříbrná Zapínání: přezka Materiál: vnější část - pravá kůže v semišové úpravě vnitřní část - syntetika podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: hebký, lesklý, přírodní (ZOOT.cz)

Starorůžový semišový pásek Pieces Issa

Starorůžový semišový pásek Pieces Issa

Upoutejte kalhoty, upoutejte pozornost. S páskem od dánské značky Pieces, která si zakládá na detailech. Typ: semišový pásek s všitou gumou uprostřed Barva: starorůžová Zapínání: přezka Materiál: 65 % hovězí kůže (v semišové úpravě), 35 % elastan Vlastnosti materiálu: pevný, příjemný, odolný Něco extra: kvalitní kožený materiál Rozměry pro vel. 70: celková délka - 80 cm šířka - 5,8 cm Velikosti odpovídají délce pásku ke třetí dírce. (ZOOT.cz)

Černý semišový pásek Pieces Issa

Černý semišový pásek Pieces Issa

Upoutejte kalhoty, upoutejte pozornost. S páskem od dánské značky Pieces, která si zakládá na detailech. Typ: semišový pásek s všitou gumou uprostřed Barva: černá Zapínání: přezka Materiál: 65 % hovězí kůže (v semišové úpravě), 35 % elastan Vlastnosti materiálu: pevný, příjemný, odolný Něco extra: kvalitní kožený materiál Rozměry pro vel. 70: celková délka - 80 cm šířka - 5,8 cm Velikosti odpovídají délce pásku ke třetí dírce. (ZOOT.cz)

Růžový semišový pásek Pieces Grio

Růžový semišový pásek Pieces Grio

Dokonalý styl doladí dokonalý opasek. A to samozřejmě z toho nejkvalitnějšího materiálu. Typ: kožený pásek v semišové úpravě a se sponou ve stříbrné barvě Barva: růžová, stříbrná Zapínání: spona Materiál: 100 % hovězí kůže v semišové úpravě Vlastnosti materiálu: pevný, kvalitní, hebký Něco kvalitního: přírodní materiál Rozměry pro vel. 80: délka k první dírce - 76 cm délka k páté dírce - 86 cm šířka - 2 cm (ZOOT.cz)

Černý semišový pásek Pieces Grio

Černý semišový pásek Pieces Grio

Dokonalý styl doladí dokonalý opasek. A to samozřejmě z toho nejkvalitnějšího materiálu. Typ: kožený pásek v semišové úpravě a se sponou ve zlaté barvě Barva: černá, zlatá Zapínání: spona Materiál: 100 % hovězí kůže v semišové úpravě Vlastnosti materiálu: pevný, kvalitní, hebký Něco kvalitního: přírodní materiál Rozměry pro vel. 80: délka k první dírce - 76 cm délka k páté dírce - 86 cm šířka - 2 cm (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka Pieces Maribel

Černá crossbody kabelka Pieces Maribel

Pieces. Snové kabelky prvotřídního designu a praktičnosti. Vysněné kousky, nošení, o kterém se vám ani nesní. Typ: crossbody kabelka s řetězovým popruhem Barva: černá, stříbrná Zapínání: patentka Úložný prostor: - vnitřní - dva hlavní, jedna kapsa na zip Materiál: vnější - 100 % polyuretan podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Něco exkluzivního: tvar psaníčka Rozměry: kabelka - 34 x 25 x 3 cm délka popruhu - 110 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Červená crossbody kabelka Pieces Milla

Červená crossbody kabelka Pieces Milla

K čemu obří kabelky, ve kterých máme akorát spoustu zbytečností? Pokud jdete na párty či na večeři stačí vám crossbody kabelka, kam dáte jen to vaše nejnutnější. Typ: crossbody kabelka s nastavitelným popruhem Barva: červená Zapínání: zip, magnetická patentka Kapsy: dvě hlavní kapsy s klopou a na magnetickou patentku, jedna vnitřní na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, stálobarevný Rozměry: 15 x 19 x 10 cm max. délka popruhu - 125 cm A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka Pieces Dana

Černá crossbody kabelka Pieces Dana

Stačí jen tato crossbody a váš outfit bude dokonalý. Typ: crossbody kabelka s kovovým kruhem ve zlaté barvě na popruhu Barva: černá, zlatá Zapínání: patentky Úložný prostor: jeden hlavní na patentky s malou kapsou Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Rozměry: kabelka - 20 x 15 x 5 cm délka popruhu - max. 110 cm (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka Pieces Iben

Černá crossbody kabelka Pieces Iben

Tahle kamarádka vás doprovodí do práce, na rande i do baru. Svěřte jí své cennosti a užívejte si její přítomnosti. Typ: koženková crossbody kabelka s odepínacím, nastavitelným popruhem Barva: černá Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - vnitřní kapsa na zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, příjemný, hladký Něco skvělého: prošívání Rozměry: kabelka - 25 x 15 x 7 cm max. délka odepínacího popruhu - 125 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Šedá malá kabelka Pieces Naomi

Šedá malá kabelka Pieces Naomi

Glamour, sexy, městská kočka. Vezměte, vyražte, ulovte. Typ: malá kabelka s odnímatelným popruhem a kruhovými uchy ve zlaté barvě Barva: šedá, zlatá Zapínání: magnetická patentka, karabiny Úložný prostor: jedna hlavní kapsa se zapínáním na magnetickou patentku Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: hladký, lehce strukturovaný, pevný Něco navíc: zajímavě vyřešená ucha ve tvaru kruhů Rozměry: 22,5 x 27 x 15 cm výška ucha - 7 cm max. délka popruhu - 120 cm A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít