Hnědá vaková kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Černá vaková kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Černá vaková kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Na vědomí se dává, že se našla kabelka pro vás ta pravá. Typ: vaková kabelka přes rameno s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: černá, zlatá Zapínání: patentka, stahovací šňůrka Úložný prostor: jeden hlavní, jedna kapsa na zip, organizér, jedna vnější kapsa na zip Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný, hladký Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: 27 x 28 x 14 cm max. délka odnímatelného popruhu - 130 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Tmavě šedá vaková kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Tmavě šedá vaková kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Na vědomí se dává, že se našla kabelka pro vás ta pravá. Typ: vaková kabelka přes rameno s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: tmavě šedá, zlatá Zapínání: patentka, stahovací šňůrka Úložný prostor: jeden hlavní, jedna kapsa na zip, organizér, jedna vnější kapsa na zip Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný, hladký Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: 27 x 28 x 14 cm max. délka odnímatelného popruhu - 130 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Šedo-hnědá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Šedo-hnědá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Originálními kousky se značka Bessie London jenom pyšní. Však pohleďte na tuto crossbody kabelku. Pyšní se výjimečným tvarem a elegantním vzhledem. Typ: hranatá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě, detailem v semišové úpravě a hadím vzorem na bocích Barva: hnědá, šedá, vínová, zlatá Vzor: hadí Zapínání: zip ve zlaté barvě Úložný prostor: dva hlavní na zip, jedna vnitřní kapsa na zip, tři sloty na karty Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: 22 x 15 x 7,5 cm max. délka popruhu - 130 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Tmavě modrá kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Sbalte se elegantně na celý víkend nebo prožijte nákupní horečku s jednou velkou kabelkou. Její obsah vás překvapí. Typ: kabelka s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: tmavě modrá, zlatá Vzor: jemně strukturovaný Zapínání: zip Úložný prostor: jeden hlavní, jedna kapsa na zip, jedna kapsa na patentku, dvě volné Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: 32 x 37 x 17 cm výška ucha - 11 cm max. délka odnímatelného popruhu - 120 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Tmavě zelený batoh/kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Tmavě zelený batoh/kabelka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Ideální kombinace elegance a pohodlí je tento batoh, který nejen dobře vypadá, ale také se dobře nosí. Ať už na zádech nebo jako crossbody přes rameno. Typ: elegantní batoh/kabelka s detaily ve zlaté barvě a klopou v semišové úpravě Barva: tmavě zelená, zlatá Zapínání: patentka, zip Úložný prostor: - jeden hlavní, jedna vnitřní kapsa na zip, organizér na drobnosti Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný, odolný Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: 25 x 22 x 18 cm max. délka odnímatelných popruhů - 90 cm A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Hnědá vzorovaná peněženka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Hnědá vzorovaná peněženka s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Proč mít k peněžence ještě jiná pouzdra na karty a další věci, když existují i takové, do kterých se vejde prostě všechno najednou? Proč? Odpověď neexistuje. Typ: velká vzorovaná peněženka s detaily v semišové úpravě a detaily ve zlaté barvě Barva: hnědá , zlatá, černá Zapínání: zip, patentka Úložný prostor: - jedna kapsa na zacvakávací sponu s dvěma přihrádkami na bankovky - dvě větší přihrádky na bankovky - čtrnáct slotů na karty, z toho jedna průhledná na fotografii - jedna kapsa na zip na drobné Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný Něco skvělého: peněženku dostanete v papírové krabičce Rozměry: 19 x 10 x 3,5 cm (ZOOT.cz)

Černý shopper s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Černý shopper s detaily ve zlaté barvě Bessie London

Barva: černá, zlatá Typ: přes rameno Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa se dvěma přihrádkami - jedna větší vnitřní kapsa na zip - jedna menší vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní menší přihrádky Zapínání hlavní kapsy: magnetická patentka Materiál: vnější část - 100 % polyuretan vnitřní část - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný odolný, stálobarevný Údržba: otřít vlhkým hadříkem Něco praktického: protiprachový obal Rozměry: 27 x 35 x 13 cm výška ucha - 22 cm (ZOOT.cz)

Hnědá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Mozami

Hnědá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Mozami

Vkusně elegantní. Minimalisticky šmrncovní a maximálně funkční. Ani miniaturní, ani olbřímí. S křišťálově průzračnými liniemi. S oslňujícím půvabem, který ovšem nikdy nedokáže zastínit váš půvab. Ano. Přesně takový je tenhle skvost z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, vaše mistrovské dílo s vybroušenými detaily. Typ: koženková kabelka do ruky/crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: hnědá, zlatá Zapínání: zip ve zlaté barvě Úložný prostor: - hlavní úložný prostor na zip - dvě malé vnitřní kapsy na drobnosti - jedna vnitřní kapsa na zip Materiál: vnější - 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) vnitřní - 90 % polyester, 10 % bavlna Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, stálobarevný Něco extra: odnímatelný popruh s… (ZOOT.cz)

Hnědá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Lilza

Hnědá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Lilza

Nevtíravě elegantní. Minimalisticky šmrncovní a maximálně funkční. Menší, ale o to šikovnější. S průzračně čistými liniemi. S okouzlujícím půvabem, který ovšem nikdy nedokáže přečarovat ten váš půvab. Ano. Přesně takový je tenhle skvost z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, vaše mistrovské dílo s vybroušenými detaily. Typ: koženková kabelka do ruky/crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: hnědá, zlatá Zapínání: patentky, zip ve zlaté barvě a magnetka Úložný prostor: - hlavní úložný prostor na magnetku - ten obklopují dvě velké vnitřní kapsy na zip - dvě malé přihrádky a jedna kapsa na zip uvnitř hlavní kapsy Materiál: vnější - 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) vnitřní - 90 % polyester, 10 % bavlna Vlastnosti materiálu:… (ZOOT.cz)

Černá kabelka s detaily ve stříbrné barvě Bessie London

Černá kabelka s detaily ve stříbrné barvě Bessie London

Nač tahat nezbytnosti po kapsách, když potřebujete tolik věcí, a navíc můžete mít takhle velkou a takhle stylovou kabelku? Odpověď je nasnadě. Bessie London. Typ: kabelka s uchy, odnímatelným popruhem a přívěskem Barva: černá, stříbrná Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip s dvěma kapsami na zip a dvěma otevřenými - dvě vnější (přední a zadní) na zip Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco navíc: decentní přívěsek a protiprachová taška Rozměry: kabelka - 31 x 24 x 12 cm pouzdro - 12 x 8 cm výška ucha - 15 cm max. délka popruhu - 125 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Krémová kabelka s detaily ve stříbrné barvě Bessie London

Krémová kabelka s detaily ve stříbrné barvě Bessie London

Nač tahat nezbytnosti po kapsách, když potřebujete tolik věcí, a navíc můžete mít takhle velkou a takhle stylovou kabelku? Odpověď je nasnadě. Bessie London. Typ: kabelka s uchy, odnímatelným popruhem a přívěskem Barva: krémová, stříbrná Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip s dvěma kapsami na zip a dvěma otevřenými - dvě vnější (přední a zadní) na zip Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco navíc: decentní přívěsek a protiprachová taška Rozměry: kabelka - 31 x 24 x 12 cm pouzdro - 12 x 8 cm výška ucha - 15 cm max. délka popruhu - 125 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Hnědá vzorovaná crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě DKNY Bryant

Hnědá vzorovaná crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě DKNY Bryant

Přiznejme si to. Malá crossbody kabelka je něco jako malé černé šaty ve vašem šatníku. V tom případě se vždy vyplatí vybrat to nejlepší. Značka DKNY je to nejlepší. Barva: hnědá, zlatá Vzor: pravidelný, logo značky Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní přihrádky - jedna vnější kapsa na zip ve stříbrné barvě Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % PVC s detaily z kravské kůže Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco praktického: nastavitelná délka popruhu Rozměry: 23 x 24 x 7 cm maximální délka popruhu - 129 cm (ZOOT.cz)

Černá peněženka se střapcem a detaily ve zlaté barvě Bessie London

Černá peněženka se střapcem a detaily ve zlaté barvě Bessie London

Nemít prachy? Nevadí. Nemít elegantní a povedenou peněženku? To vadí. Jó, to vadí. A řešení? Bessie London. I malé doplňky dokážou vykouzlit velké zázraky. Typ: peněženka s detaily ve zlaté barvě, přívěskem se střapcem a kapsou na přední straně Barva: černá , zlatá Zapínání: zip, patentka Úložný prostor: - jedna velká přihrádka na bankovky - osm přihrádek na karty - jedna na zip na drobné - jedna malá na patentku na přední klopě Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco extra: přívěsek se střapcem (odnímatelný) Rozměry: ve složeném stavu - 11 x 9 x 2,5 cm v rozloženém stavu - 11 x 18 x 1,5 cm (ZOOT.cz)

Černá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Monda

Černá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Monda

Hladce elegantní. Minimalisticky šmrncovní a maximálně funkční. Ani malá, ani olbřímí. S křišťálově průzračnými liniemi. S dechberoucím půvabem, který ovšem nikdy nedokáže vzít dech vašemu živoucímu půvabu. Ano, přesně taková je tahle kabelka z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, váš majstrštyk s titěrnými detaily pro pyramidální celek. Typ: koženková kabelka do ruky/crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: černá, zlatá Zapínání: zip ve zlaté barvě Úložný prostor: - hlavní úložný prostor na zip - dvě malé vnitřní kapsy na drobnosti Materiál: 100 % syntetická kůže Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, stálobarevný Něco extra: odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou Rozměry: kabelka - 34 x 28 x 14 cm max. délka popruhu … (ZOOT.cz)

Černá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Mozami

Černá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Mozami

Vkusně elegantní. Minimalisticky šmrncovní a maximálně funkční. Ani miniaturní, ani olbřímí. S křišťálově průzračnými liniemi. S oslňujícím půvabem, který ovšem nikdy nedokáže zastínit váš půvab. Ano. Přesně takový je tenhle skvost z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, vaše mistrovské dílo s vybroušenými detaily. Typ: koženková kabelka do ruky/crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: černá, zlatá Zapínání: zip ve zlaté barvě Úložný prostor: - hlavní úložný prostor na zip - dvě malé vnitřní kapsy na drobnosti - jedna vnitřní kapsa na zip Materiál: vnější - 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) vnitřní - 90 % polyester, 10 % bavlna Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, stálobarevný Něco extra: odnímatelný popruh s… (ZOOT.cz)

Červená crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Nalí

Červená crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Nalí

Už od pradávna se říká, že kabelek není nikdy dost. Nenechte se zahanbit a pořiďte si další kousek do své sbírky. Typ: crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Barva: červená Zapínání: magnetický patentek Kapsy: dvě velké hlavní, jedna vnitřní bez zapínání, jedna vnitřní na zip Materiál: vnější – 100 % polyuretan vnitřní – 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, stálobarevný, odolný Něco navíc: detaily ve zlaté barvě Rozměry: kabelka - 19 x 27 x 6 cm délka popruhu - 115 cm A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Nalí

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Nalí

Barva: černá, zlatá, krémová, šedá Vzor: pruhovaný na všitém vaku Typ: crossbody, do ruky Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip Zapnání hlavní kapsy: na stahování Materiál: vnější část - 100 % polyurethan vnitřní část - 100 % polyester Vlastnosti materiáu: pevný, odolný, stálobarevný Údržba: otřít vlhkým hadříkem Něco hezkého: - kulatá ucha ve zlaté barvě - zajímavý design - protiprachový obal Rozměry: 24 x 21 x 21 cm výška ucha - 12 cm (ZOOT.cz)

Krémovo-modrá kabelka s detaily ve zlaté barvě Nalí

Krémovo-modrá kabelka s detaily ve zlaté barvě Nalí

Barva: světle modrá, krémová, černá Typ: přes rameno Formát A4: vejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa se dvěma velkými přihrádkami - jedna vnitřní kapsa na zip ve zlaté barvě Zapínání hlavní kasy: magnetická patentka Materiál: vnější část - 100 % polyurethan vnitřní část - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, Údržba: otřít vlhkým hadříkem Něco, co se hodí: - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - protiprachový obal - minimalistický design Rozměry: 30 x 27 x 20 cm výška ucha - 20 cm max. délka popruhu - 132 cm (ZOOT.cz)

Černá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Lilza

Černá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Lilza

Nevtíravě elegantní. Minimalisticky šmrncovní a maximálně funkční. Menší, ale o to šikovnější. S průzračně čistými liniemi. S okouzlujícím půvabem, který ovšem nikdy nedokáže přečarovat ten váš půvab. Ano. Přesně takový je tenhle skvost z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, vaše mistrovské dílo s vybroušenými detaily. Typ: koženková kabelka do ruky/crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: černá, zlatá Zapínání: patentky, zip ve zlaté barvě a magnetka Úložný prostor: - hlavní úložný prostor na magnetku - ten obklopují dvě velké vnitřní kapsy na zip - dvě malé přihrádky a jedna kapsa na zip uvnitř hlavní kapsy Materiál: vnější - 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) vnitřní - 90 % polyester, 10 % bavlna Vlastnosti materiálu:… (ZOOT.cz)

Šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Monda

Šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Monda

Hladce elegantní. Minimalisticky šmrncovní a maximálně funkční. Ani malá, ani olbřímí. S křišťálově průzračnými liniemi. S dechberoucím půvabem, který ovšem nikdy nedokáže vzít dech vašemu živoucímu půvabu. Ano, přesně taková je tahle kabelka z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, váš majstrštyk s titěrnými detaily pro pyramidální celek. Typ: koženková kabelka do ruky/crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: šedá, zlatá Zapínání: zip ve zlaté barvě Úložný prostor: - hlavní úložný prostor na zip - dvě malé vnitřní kapsy na drobnosti Materiál: 100 % syntetická kůže Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, stálobarevný Něco extra: odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou Rozměry: kabelka - 34 x 28 x 14 cm max. délka popruhu -… (ZOOT.cz)

Černá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Pia

Černá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Pia

K dokonalosti že už vám chybí pouze slušivá kabelka? Se značkou Gionni žádný problém. Hleďte. Typ: kabelka s odepínacím popruhem a detaily ve zlaté barvě Barva: černá , zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: vnitřní - jeden hlavní, jedna kapsa na zip, organizér vnější - dvě kapsy na zip Materiál: vnější - 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, snadný na údržbu, hladký Rozměry: kabelka - 34 x 37 x 16 cm maximální délka popruhu - 134 cm výška ucha - 14 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Růžovo-krémová kabelka s detaily ve zlaté barvě Nalí

Růžovo-krémová kabelka s detaily ve zlaté barvě Nalí

Barva: krémová, šedá, černá Typ: přes rameno Formát A4: vejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa se dvěma velkými přihrádkami - jedna vnitřní kapsa na zip ve zlaté barvě Zapínání hlavní kasy: magnetická patentka Materiál: vnější část - 100 % polyurethan vnitřní část - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, Údržba: otřít vlhkým hadříkem Něco, co se hodí: - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - protiprachový obal - minimalistický design Rozměry: 30 x 27 x 20 cm výška ucha - 20 cm max. délka popruhu - 132 cm (ZOOT.cz)

Šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Mozami

Šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Mozami

Vkusně elegantní. Minimalisticky šmrncovní a maximálně funkční. Ani miniaturní, ani olbřímí. S křišťálově průzračnými liniemi. S oslňujícím půvabem, který ovšem nikdy nedokáže zastínit váš půvab. Ano. Přesně takový je tenhle skvost z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, vaše mistrovské dílo s vybroušenými detaily. Typ: koženková kabelka do ruky/crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: šedá, zlatá Zapínání: zip ve zlaté barvě Úložný prostor: - hlavní úložný prostor na zip - dvě malé vnitřní kapsy na drobnosti - jedna vnitřní kapsa na zip Materiál: vnější - 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) vnitřní - 90 % polyester, 10 % bavlna Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, stálobarevný Něco extra: odnímatelný popruh s… (ZOOT.cz)

Šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Lilza

Šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Lilza

Nevtíravě elegantní. Minimalisticky šmrncovní a maximálně funkční. Menší, ale o to šikovnější. S průzračně čistými liniemi. S okouzlujícím půvabem, který ovšem nikdy nedokáže přečarovat ten váš půvab. Ano. Přesně takový je tenhle skvost z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, vaše mistrovské dílo s vybroušenými detaily. Typ: koženková kabelka do ruky/crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: šedá, zlatá Zapínání: patentky, zip ve zlaté barvě a magnetka Úložný prostor: - hlavní úložný prostor na magnetku - ten obklopují dvě velké vnitřní kapsy na zip - dvě malé přihrádky a jedna kapsa na zip uvnitř hlavní kapsy Materiál: vnější - 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) vnitřní - 90 % polyester, 10 % bavlna Vlastnosti materiálu: odolný… (ZOOT.cz)

Béžová kabelka s detaily ve zlaté barvě Dorothy Perkins

Béžová kabelka s detaily ve zlaté barvě Dorothy Perkins

Barva: béžová, zlatá Typ: přes rameno Formát: vejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna malá vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní přihrádky Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Údržba: neprat Něco praktického: odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou Rozměry: 30 x 34 x 15 cm výška ucha - 22 cm max. délka popruhu - 114 cm (ZOOT.cz)

Světle šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě LYDC

Světle šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě LYDC

Řadíte-li se mezi osoby, kterým na běžný pracovní či běžný volný den rozhodně nestačí jedna žvýkačka, spínací špendlík a duhová skleněnka, máme pro vás žhavý tip. Opatřete si poctivou a stylovou kabelku nevídaných rozměrů a bude vymalováno. Typ: kabelka s detaily ve zlaté barvě Barva: světle šedá, zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip s vnitřní kapsou na zip a dvěma dalšími kapsičkami - jedna zadní vnější kapsa na zip Materiál: polyuretan, technická kůže, kov Materiál: pevný, odolný, stálobarevný Něco noblesního: detaily ve zlaté barvě Rozměry: kabelka - 40 x 27 x 14 cm výška ucha - 26 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Černá kabelka s detaily ve zlaté barvě Dorothy Perkins

Černá kabelka s detaily ve zlaté barvě Dorothy Perkins

Na všechno se dostane. Místa je dost, stačí vše do kabelky jen ladně uspořádat. Typ: kabelka s detaily ve zlaté barvě Barva: černá, zlatá Zapínání: na zip Úložný prostor: - uvnitř dvě pořadové kapsy a jedna na zip - vnější kapsa na otočný zámek Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, omyvatelný Něco na ozdobu: zámeček Rozměry: kabelka - 23 x 30 x 16 cm výška ucha - 13 cm formát A4 – nevejde se maximální délka odnímatelného popruhu - 120 cm (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Pieces Ivanka

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Pieces Ivanka

Jestli jen tak náhodou sháníte kvalitní, dobře vypadající kabelku, která není jen módním výstřelkem, ale bude vás doprovázet třeba i několik let, tak pro vás máme dobrou zprávu. Jednu takovou totiž máme. Barva: černá Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna malá vnitřní kapsa na zip Zapínání hlavní kapsy: přezka ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu : pevný, odolný Praní: neprat Něco praktického: odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou Rozměry: 15 x 23 x 7 cm maximální délka popruhu - 130 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Ava

Tmavě modrá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Ava

Barva: tmavě modrá, bílá, hnědá Typ: přes rameno Formát A4: vejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní přihrádky - jedna vnější zadní kapsa na zip Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Specifikace: - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - detaily v hnědé a zlaté barvě Rozměry: 29 x 45 x 15 cm výška ucha - 22 cm max. délka popruhu - 131 cm (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Tessa

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Tessa

Barva: černá, zlatá Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní přihrádky - dvě vnější kapsy na zip Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Specifikace: - detaily ve zlaté barvě - nastavitelná délka popruhu Rozměry: 24 x 23 x 3,5 cm max. délka popruhu - 141 cm (ZOOT.cz)

Černá prošívaná kabelka s detaily ve zlaté barvě Miss Selfridge

Černá prošívaná kabelka s detaily ve zlaté barvě Miss Selfridge

Pokud sháníte vysoce elegantní kabelku pro velké množství věcí, máme pro vás lukrativní nabídku od Miss Selfridge , která se jen těžko odmítá. Typ: koženková prošívaná kabelka s detaily ve zlaté barvě a třásňovým přívěskem Barva: černá, zlatá Vzor: prošívaný Zapínání: bez zapínání Úložný prostor: - jeden hlavní - jedna vnitřní kapsa na zip - jedna vnitřní kapsa bez zapínání Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: odolný, jemně strukturovaný Rozměry: kabelka - 43 x 30 x 16 cm výška ucha - 25 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Bílo-šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Zelene

Bílo-šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Zelene

Barva: šedá, bílá, zlatá Typ: přes rameno Formát A4: vejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa s jednou vnitřní kapsou na zip a dvěma přihrádkami - dvě boční kapsy na magnetické patentky Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Specifikace: - odnímatelný přívěšek ve zlaté a stříbrné barvě s třásní - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - detaily v zlaté barvě Rozměry: 26 x 34 x 13 cm výška ucha - 26 cm max. délka popruhu - 133 cm (ZOOT.cz)

Tmavě šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Giselle

Tmavě šedá kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Giselle

K ženě neodmyslitelně patří kabelka. Zvolte si takovou, která vystihne váš půvab a šarm. Typ: koženková větší kabelka do ruky Barva: šedá, zlatá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: tři vnitřní, tři vnější Zapínání: zip Materiál: syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný, snadný na údržbu Rozměry: kabelka - 29 x 28 x 11 cm výška ucha - 19cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Khaki crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě ONLY Kamma

Khaki crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě ONLY Kamma

Tahle jedinečná kabelka totiž pokaždé perfektně doladí váš osobitý styl a zaručeně se stane vaší nepostradatelnou součástí. Typ: kožená crossbody kabelka s odepínacím popruhem a s plastickými detaily ve zlaté barvě Barva: khaki, zlatá Zapínání: magnetový patent Úložný prostor: dvě hlavní kapsy, jedna malá vnější Materiál: vnější - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný, jemný na dotek, hladký Něco praktického: prostorné kapsy Rozměry: kabelka - 21 x 16 x 8,5 cm délka odepínacího popruhu - 122 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Miss Selfridge

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Miss Selfridge

Vážně jste si ještě nepořídila kabelku, kterou využijete téměř na každou párty? Prosím. Máte ji na dosah ruky. Typ: malá crossbody kabelka s ozdobnými cvoky a odnímatelným řetízkem Barva: černá, zlatá Zapínání: magnetická patentka Úložný prostor: - dvě hlavní kapsy, jedna malá na zip Materiál: vnější část - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, stálobarevný, odolný proti oděru Něco originálního: řetízek je odepínatelný Rozměry: batoh - 16 x 10 x 7 cm popruh - 120 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Krémová prošívaná kabelka s detaily ve zlaté barvě Miss Selfridge

Krémová prošívaná kabelka s detaily ve zlaté barvě Miss Selfridge

Pokud sháníte vysoce elegantní kabelku pro velké množství věcí, máme pro vás lukrativní nabídku od Miss Selfridge , která se jen těžko odmítá. Typ: koženková prošívaná kabelka s třásňovým přívěskem Barva: krémová, zlatá Vzor: prošívaný Zapínání: bez zapínání Úložný prostor: - jeden hlavní - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní přihrádky Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: odolný, jemně strukturovaný Rozměry: kabelka - 43 x 30 x 16 cm výška ucha - 25 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Krémová crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Miss Selfridge

Krémová crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Miss Selfridge

Vážně jste si ještě nepořídila kabelku, kterou využijete téměř na každou párty? Prosím. Máte jí na dosah ruky. Typ: malá crossbody kabelka s ozdobnými cvoky a řetízkem Barva: krémová, zlatá, bílá Zapínání: spona na zacvaknutí Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa, jedna malá na zip Materiál: vnější část - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, stálobarevný, odolný proti oděru Rozměry: batoh - 17 x 13 x 5 cm řetízek - 124 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě ONLY Linea

Černá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě ONLY Linea

Dámská volenka vás odjakživa jen stresovala? Už nemusí, požádejte o tanec tento stylový kousek z dílny ONLY a buďte za královnu všech dnů. Typ: malá crossbody kabelka se sponou a řetízkem Barva: černá, zlatá Úložný prostor: - jeden hlavní vnitřní prostor - jedna vnitřní kapsa bez zapínání Zapínání: spona na zacvaknutí Materiál: vnější část - 100 % polyuretan vnitřní část - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: odolný, pevný Údržba: neprat Něco skvělého: řetízek místo popruhu Rozměry: kabelka - 14 x 20 x 5,5 cm délka řetízku - 125 cm (ZOOT.cz)

Krémová crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Tessa

Krémová crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Tessa

Barva: krémová s růžovými metalickými odlesky, zlatá Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní přihrádky - dvě vnější kapsy na zip Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Specifikace: - detaily ve zlaté barvě - nastavitelná délka popruhu Rozměry: 24 x 23 x 3,5 cm max. délka popruhu - 141 cm (ZOOT.cz)

Šedá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě VERO MODA Rina

Šedá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě VERO MODA Rina

Dámská volenka vás odjakživa jen stresovala? Už nemusí, požádejte o tanec tento stylový kousek z dílny ONLY a buďte za královnu každého dne. Typ: malá crossbody kabelka s třásněmi a detaily ve zlaté barvě Barva: šedá, zlatá Vzor: jemný imitující kůži Zapínání: magnetické patentky Úložný prostor: - jeden hlavní vnitřní prostor - jedna menší vnitřní kapsa na zip Materiál: hlavní část - 100 % polyuretan podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: odolný, pevný Údržba: neprat, otřít vlhkým hadříkem Rozměry: kabelka - 18 x 25 x 8 cm maximální délka popruhu - 122 cm (ZOOT.cz)

Červená kožená crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě DKNY Elissa

Červená kožená crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě DKNY Elissa

Přiznejme si to. Malá crossbody kabelka je něco jako malé černé šaty ve vašem šatníku. V tom případě se vždy vyplatí vybrat to nejlepší. Značka DKNY je to nejlepší. Barva: červená, zlatá Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip - jedna vnitřní přihrádka - jedna vnější kapsa na magnetickou patentku Zapínání hlavní kapsy: magnetická patentka Materiál: 100 % kravská kůže Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco hezkého: - ozdobné aplikace ve zlaté barvě - součástí je protiprachový sáček Rozměry: 19 x 27 x 8 cm maximální délka popruhu - 121 cm (ZOOT.cz)

Černá kožená crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě DKNY Bryant

Černá kožená crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě DKNY Bryant

Přiznejme si to. Malá černá crossbody kabelka je něco jako malé černé šaty ve vašem šatníku. V tom případě se vždy vyplatí vybrat to nejlepší. Značka DKNY je to nejlepší. Barva: černá, zlatá Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě vnitřní přihrádky - jedna vnější kapsa Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % kravská kůže Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco praktického: - součástí je protiprachový sáček - přívěšek ve zlaté barvě - nastavitelná délka popruhu Rozměry: 22 x 25 x 9 cm maximální délka popruhu - 133 cm (ZOOT.cz)

Černá prošívaná crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni…

Černá prošívaná crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Trina

Kabelka, kterou nebudete chtít odložit. Typ: koženková prošívaná crossbody kabelka Barva: černá, zlatá Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - tři vnitřní - jedna vnější Zapínání: otočné, zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Něco skvělého: třásně Rozměry: kabelka - 27 x 23 x 8 cm max. délka popruhu - 130 cm formát A4 – nevejde se (ZOOT.cz)

Světle modrá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Tessa

Světle modrá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Tessa

Barva: světle modrá, zlatá Typ: crossbody Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - jedna vnitřní kapsa na zip - jedna vnitřní přihrádka - jedna vnější kapsa na zip Zapínání hlavní kapsy: zip, magnetická patentka Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný. odolný, stálobarevný Specifikace: - detaily ve zlaté barvě - nastavitelná délka popruhu Rozměry: 20 x 25,5 x 9 cm max. délka popruhu - 150 cm (ZOOT.cz)

Světle modrá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Miss Selfridge

Světle modrá crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě Miss Selfridge

Vážně jste si ještě nepořídila kabelku, kterou využijete téměř na každou párty? Prosím. Máte ji na dosah ruky. Typ: malá crossbody kabelka s ozdobnými cvoky a řetízkem Barva: světle modrá, zlatá, bílá Zapínání: spona na zacvaknutí Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa, jedna malá na zip Materiál: vnější část - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, stálobarevný, odolný proti oděru Rozměry: batoh - 17 x 13 x 5 cm řetízek - 124 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá velká kožená kabelka s detaily ve zlaté barvě DKNY Barbara

Černá velká kožená kabelka s detaily ve zlaté barvě DKNY Barbara

Kvalitní, kreativní a neotřelá, taková je DKNY . A kabelky stejné značky jakbysmet. Lákavé že? Barva: černá, zlatá Typ: přes rameno Formát A4: vejde se Úložný prostor: -jedna hlavní kapsa s dvěma přihrádkami, dvěma vnitřními kapsami na zip a dvěma menšími přihrádkami - jedna boční kapsa na magnetickou patentku Zapínání hlavní kapsy: magnetické patentky Materiál: 100 % jehněčí kůže Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, měkký Něco zajímavého: - detaily ve zlaté barvě - součásti je protiprachový sáček Rozměry: 26 x 35 x 12 cm délka ucha - 69 cm (ZOOT.cz)

Černo-krémová vzorovaná kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Bess

Černo-krémová vzorovaná kabelka s detaily ve zlaté barvě Gionni Bess

Barva: krémová, černá, hnědá, zlatá Typ: přes rameno Formát A4: nevejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa s přepážkou, která slouží jako kapsa na zip - jedna vnitřní kapsa na zip - dvě malé vnitřní přihrádky Zapínání hlavní kapsy: zip ve zlaté barvě Materiál: 100 % PU Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Specifikace: - odnímatelný přívěšek ve zlaté barvě - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - lesklé detaily a detaily v zlaté barvě Rozměry: 23 x 31 x 13 cm výška ucha - 13 cm max. délka popruhu - 137 cm (ZOOT.cz)

Hnědé sandály s detaily ve zlaté barvě Tamaris

Hnědé sandály s detaily ve zlaté barvě Tamaris

Typ: sandály s ozdobnými detaily ve zlaté barvě Barva: hnědá, zlatá Zapínání: přezka Materiál: vnější část - syntetika vnitřní část - textil (v semišové úpravě) stélka - textil (v semišové úpravě), syntetika podrážka - syntetika Specifikace: - technologie Touch it feel soft : extra měkká stélka, která se přizpůsobí vašemu chodidlu a zprostředkuje vám tak absolutní komfort (ZOOT.cz)

Černý dlouhý lehký kabát s detaily ve zlaté barvě Mela London

Černý dlouhý lehký kabát s detaily ve zlaté barvě Mela London

Někdy k velkému úspěchu stačí minimum úsilí. Třeba přes sebe přehodit slušivý kabátek. Takový, který pokaždé perfektně doplní váš outfit a povznese váš styl zase o kus výš. Typ: dlouhý lehký kabát s ozdobnými detaily ve zlaté barvě a odnímatelným zavazováním v pase Barva: černá, zlatá Materiál : 95 % polyester, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: stálobarevný, mírně pružný Praní: 30 °C Něco, co vám dodá patřičný glanc: ozdobné detaily ve zlaté barvě Rozměry pro vel. M: délka - 125 cm (ZOOT.cz)

Hnědý kožený pásek s detaily ve zlaté barvě Pieces Ilse

Hnědý kožený pásek s detaily ve zlaté barvě Pieces Ilse

Upoutejte kalhoty, upoutejte pozornost. S páskem od dánské značky Pieces , která si zakládá na detailech. Typ: kožený vzorovaný pásek s detaily ve zlaté barvě Barva: hnědá, zlatá Vzor: květovaný Zapínání: přezka Materiál: 90 % hovězí kůže, 10 % kov Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, omyvatelný Něco extra: kvalitní kožený materiál Rozměry pro vel. 80: celková délka - 98 cm šířka - 2,3 cm Velikosti odpovídají délce pásku ke třetí dírce. (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít