Hnědá peněženka Esoria Finesa

Hnědá peněženka Esoria Finesa

Hnědá peněženka Esoria Finesa

Představte si mozaiku, která při pohledu z dálky vykresluje obraz čarokrásné ženy. Nádhera. Jenže. Podíváte-li se zblízka, jeden dílek chybí. Tvář. Jeden by až řekl: „Jaká škoda.“ A co když ten jeden jediný dílek najdete právě vy? A právě tady a teď? Heuréka. Co myslíte, je to dílo náhody? Esoria. Váš outfit, váš majstrštyk s titěrnými detaily pro pyramidální celek. Typ: velká dámská koženková peněženka s detaily ve zlaté barvě Barva: hnědá, zlatá Zapínání: magnetka, zip Úložný prostor: - hlavní zapínání na magnetku - uvnitř jedna kapsa na drobné (na zip) - dvě velké přihrádky na bankovky - tři velké přihrádky na průkazy atp. - celkem dvanáct malých přihrádek na karty a jiné drobnosti Materiál: 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, jemně… (ZOOT.cz)

Šedá peněženka Esoria Finesa

Šedá peněženka Esoria Finesa

Představte si mozaiku, která při pohledu z dálky vykresluje obraz čarokrásné ženy. Nádhera. Jenže. Podíváte-li se zblízka, jeden dílek chybí. Tvář. Jeden by až řekl: „Jaká škoda.“ A co když ten jeden jediný dílek najdete právě vy? A právě tady a teď? Heuréka. Co myslíte, je to dílo náhody? Esoria. Váš outfit, váš majstrštyk s titěrnými detaily pro pyramidální celek. Typ: velká dámská koženková peněženka s detaily ve zlaté barvě Barva: šedá, zlatá Zapínání: magnetka, zip Úložný prostor: - hlavní zapínání na magnetku - uvnitř jedna kapsa na drobné (na zip) - dvě velké přihrádky na bankovky - tři velké přihrádky na průkazy atp. - celkem dvanáct malých přihrádek na karty a jiné drobnosti Materiál: 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, jemně… (ZOOT.cz)

Černá peněženka Esoria Finesa

Černá peněženka Esoria Finesa

Představte si mozaiku, která při pohledu z dálky vykresluje obraz čarokrásné ženy. Nádhera. Jenže. Podíváte-li se zblízka, jeden dílek chybí. Tvář. Jeden by až řekl: „Jaká škoda.“ A co když ten jeden jediný dílek najdete právě vy? A právě tady a teď? Heuréka. Co myslíte, je to dílo náhody? Esoria. Váš outfit, váš majstrštyk s titěrnými detaily pro pyramidální celek. Typ: velká dámská koženková peněženka s detaily ve zlaté barvě Barva: černá, zlatá Zapínání: magnetka, zip Úložný prostor: - hlavní zapínání na magnetku - uvnitř jedna kapsa na drobné (na zip) - dvě velké přihrádky na bankovky - tři velké přihrádky na průkazy atp. - celkem dvanáct malých přihrádek na karty a jiné drobnosti Materiál: 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, jemně… (ZOOT.cz)

Hnědá peněženka na zip Esoria Elisa

Hnědá peněženka na zip Esoria Elisa

Představte si pestrobarevnou mozaiku, která při pohledu z dálky vykresluje obraz čarokrásné ženy. Nádhera. Jenže. Podíváte-li se zblízka, jeden dílek chybí. Tvář. Jeden by až řekl: „Jaká škoda.“ A co když ten jeden jediný dílek najdete právě vy? A právě tady a teď? Heuréka. Co myslíte, je to dílo náhody? Esoria. Váš outfit, váš majstrštyk s titěrnými detaily pro pyramidální celek. Typ: velká dámská koženková peněženka s detaily a zipem ve zlaté barvě Barva: hnědá, zlatá Zapínání: zip ve zlaté barvě Úložný prostor: - hlavní zapínání na zip - uvnitř jedna velká kapsa na drobné (na zip) - tři velké přihrádky na bankovky - dvě velké přihrádky na průkazy atp. - celkem dvanáct malých přihrádek na karty a jiné drobnosti Materiál: 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) Vlastnosti materiálu:… (ZOOT.cz)

Hnědá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Mozami

Hnědá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Mozami

Vkusně elegantní. Minimalisticky šmrncovní a maximálně funkční. Ani miniaturní, ani olbřímí. S křišťálově průzračnými liniemi. S oslňujícím půvabem, který ovšem nikdy nedokáže zastínit váš půvab. Ano. Přesně takový je tenhle skvost z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, vaše mistrovské dílo s vybroušenými detaily. Typ: koženková kabelka do ruky/crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: hnědá, zlatá Zapínání: zip ve zlaté barvě Úložný prostor: - hlavní úložný prostor na zip - dvě malé vnitřní kapsy na drobnosti - jedna vnitřní kapsa na zip Materiál: vnější - 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) vnitřní - 90 % polyester, 10 % bavlna Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, kvalitní, stálobarevný Něco extra: odnímatelný popruh s… (ZOOT.cz)

Hnědá kabelka se zipy ve zlaté barvě Esoria Polines

Hnědá kabelka se zipy ve zlaté barvě Esoria Polines

Roztomile elegantní. Minimalisticky šmrncovní a maximálně funkční. Menší, ale o to šikovnější. Se sympaticky zaoblenými liniemi. S okouzlujícím půvabem, který ovšem nikdy nedokáže zastínit ten váš půvab. Tak. A přesně takový je tenhle skvost z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, vaše mistrovské dílo s vybroušenými detaily. Typ: koženková kabelka do ruky/crossbody kabelka s detaily a zipy ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: hnědá, zlatá Zapínání: zip ve zlaté barvě Úložný prostor: - dva hlavní úložné prostory na zip - uvnitř předního prostoru dvě malé pořadové kapsy - uvnitř zadního prostoru jedna malá kapsa na zip Materiál: vnější - 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) vnitřní - 90 % polyester, 10 % bavlna Vlastnosti materiálu: odolný, pevný,… (ZOOT.cz)

Hnědá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Lilza

Hnědá kabelka s detaily ve zlaté barvě Esoria Lilza

Nevtíravě elegantní. Minimalisticky šmrncovní a maximálně funkční. Menší, ale o to šikovnější. S průzračně čistými liniemi. S okouzlujícím půvabem, který ovšem nikdy nedokáže přečarovat ten váš půvab. Ano. Přesně takový je tenhle skvost z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, vaše mistrovské dílo s vybroušenými detaily. Typ: koženková kabelka do ruky/crossbody kabelka s detaily ve zlaté barvě a odnímatelným popruhem Barva: hnědá, zlatá Zapínání: patentky, zip ve zlaté barvě a magnetka Úložný prostor: - hlavní úložný prostor na magnetku - ten obklopují dvě velké vnitřní kapsy na zip - dvě malé přihrádky a jedna kapsa na zip uvnitř hlavní kapsy Materiál: vnější - 100 % syntetická kůže (Saffiano PU kůže) vnitřní - 90 % polyester, 10 % bavlna Vlastnosti materiálu:… (ZOOT.cz)

Vlček Basses Fineso 5

Vlček Basses Fineso 5

Elektrická baskytara Tento precizně zpracovaný nástroj pochází z dílny českého stavitele baskytar Miroslava Vlčka. Použití výběrového dřeva a vlastní výroba elektroniky, snímačů a hardwaru (kromě ladících mechanik) mu dává absolutní kontrolu při tvorbě výsledného charakteru zvuku. Nástroje jsou originálně tvarované za účelem maximálního pohodlí, ale také funkčnosti. Konstrukční zajímavostí, která napomáhá konkrétněji nadefinovat zvuk je javorový tónový blok umístěný mezi křídly z olše, celé tělo kryje javorový top. Do jasanového bloku je zasazen krk z kanadského javoru, hmatník tvoří méně známé exotické dřevo Pau Ferro. To se zvukově podobá palisandru, ale je o něco výraznější a brilantnější. Konkrétnost tónu také podporuje mosazný nultý pražec a masivní ocelová kobylka. Snímače… (Kytary.cz)

Carne Bollente Parties Fines Black S

Carne Bollente Parties Fines Black S

Carne Bollente Parties Fines - mikina od francouzského brandu, který klade důraz na basic střihy. Jeho hlavní chloubou jsou kvalitně zpracované výšivky. (Freshlabels.cz)

Carne Bollente Parties Fines Black M

Carne Bollente Parties Fines Black M

Carne Bollente Parties Fines - mikina od francouzského brandu, který klade důraz na basic střihy. Jeho hlavní chloubou jsou kvalitně zpracované výšivky. (Freshlabels.cz)

s.Oliver Dámská hnědá peněženka

s.Oliver Dámská hnědá peněženka

s.Oliver Dámská hnědá peněženka. (Vivantis.cz)

Hnědá peněženka se střapcem Nalí

Hnědá peněženka se střapcem Nalí

Aby si bankovky ve vaší peněžence pěkně notovaly, dopřejte jim pohodlí. Tento kvalitní a hlavně elegantní kousek je s největší radostí přijme. Typ: velká peněženka s detaily ve zlaté barvě a střapcem Barva: hnědá Zapínání: na zip Úložný prostor: dvě přihrádky na bankovky, jedna uzavíratelná kapsa na drobné, osm přihrádek na karty a další dvě na ostatní věci Materiál : vnější - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, snadná údržba, efektní struktura Něco navíc: detaily ve zlaté barvě a střapec na zipu Rozměry: 20 x 11 x 2,5 cm (ZOOT.cz)

Tmavě hnědá peněženka Bellroy Note Sleeve

Tmavě hnědá peněženka Bellroy Note Sleeve

Naplněná, a přesto tenká. Ranní příprava na den nabitý schůzkami . Hladce oholit, nahodit formální košili, vlněné sako , oblíbené chino kalhoty . A do nich peněženku naplněnou kartami, hotovostí a dalšími nezbytnostmi. Výsledkem je formální elegán s nevzhlednou obří boulí v kapse od kalhot. Co teď? Vylaďte se k dokonalosti s tenkou peněženkou Bellroy . Vejde se do ní nejméně pět karet, dostatek mincí a také bankovky. Za koženým vnitřním lemem se skrývá jedna kapsa pro tajnůstkáře. Materiál : pravá kůže Rozměry : 9 x 10 x 0,8 cm (ZOOT.cz)

Bulaggi Elegantní hnědá peněženka 10292-25

Bulaggi Elegantní hnědá peněženka 10292-25

Bulaggi Elegantní hnědá peněženka 10292-25. (Vivantis.cz)

Hnědá peněženka s klopou Bessie London

Hnědá peněženka s klopou Bessie London

Detaily, které dodají peněžence na jedinečnosti se pyšní tato peněženka značky Bessie London . Typ: peněženka s detaily ve zlaté barvě, pruhem v semišové úpravě na klopě a jemným vzorem Barva: hnědá, zlatá Zapínání: zip, patentka Úložný prostor: - čtyři přihrádky na bankovky - devět přihrádek na karty, z toho jedna s průsvitnou částí na fotografie - jedna na zip na drobné Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, hladký Něco skvělého: peněženku dostanete v papírové krabičce Rozměry: ve složeném 17 x 10 x 4 cm v rozloženém stavu - 27 x 17 x 1,5 cm (ZOOT.cz)

Levi's Peněženka Hnědá

Levi's Peněženka Hnědá

Materiál: 100% kůže Rozměry: 9,5x1,5x13 cm Vzor: logo Barva: tmavě hnědá Zboží je z aktuální kolekce podzim/zima 2018 (BIBLOO.cz)

Coach Peněženka Hnědá

Coach Peněženka Hnědá

Materiál: 75% PVC, 20% polyester, 5% bavlna Rozměry: 9x1,5x20 cm Vzor: hladký, vzorovaný Zapínání: na patentku a zip Barva: hnědá Detail: kovové doplňky zlaté barvy Zboží je z aktuální kolekce podzim/zima 2018 (BIBLOO.cz)

Hnědá dámská peněženka

Hnědá dámská peněženka

Stylová dámská peněženka má spoustu zipových kapes a zároveň prostor na bankovky a karty. Zamilujete si její jednoduchý design a hnědý svršek, který ladí ke každé kabelce. Peněženka má odnímatelné poutko a můžete ji tak nosit i místo psaníčka.; material: syntetika (Bata - CZ)

DKNY Peněženka Hnědá

DKNY Peněženka Hnědá

Materiál: 100% kůže Rozměry: 9,5x2x19 cm Vzor: hladký Zapínání: na zip Barva: hnědá Detail: kovové doplňky zlaté barvy Zboží je z kolekce podzim/zima 2017 (BIBLOO.cz)

Hnědá kožená peněženka

Hnědá kožená peněženka

Stylová kožená peněženka na všechny vaše karty. Peněženka je z hnědé kůže a na přední straně má vyražené logo finské značky Makia, která tuto peněženku připravila přesně pro vás. (Vemzu.cz)

Materiál:
kůže
Barva:
odstíny hnědé
Rozměr:
24 x 9 cm
Pohlaví:
Dámy

Pánská peněženka - hnědá

Pánská peněženka - hnědá

Vyrobeno z pravé kůže Kvalitní zpracování Na přední straně logo Solier (kvalitní evropský výrobce) 4 přihrádky na karty 1 transparentní přihrádka Výška 12,5 cm, šířka 9 cm (TAXIDO.CZ)

Peněženka Bird hnědá

Peněženka Bird hnědá

Zpestřete obsah své kabelky tímto originálním kouskem, který ochráni vaše peníze i kreditní karty. Tato stylová peněženka vás překvapí svojí kvalitou, designem i tvarem. (Dedoles.cz)

Dámské hodinky ve stříbrné barvě Esoria Akyla

Dámské hodinky ve stříbrné barvě Esoria Akyla

Mají dokonale hladký design a žádné příliš barokní kudrlinky. Jsou průzračně elegantní a mají křišťálově čisté linie. Jejich kvalita je špičková a funkčnost maximální. Jejich krása sahá až do nebes, ale přesto nikdy nedokáže vrhnout stín na tu vaši. Přesně takové jsou tyto hodinky z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, váš majstrštyk s perfektně promyšlenými tahy. Typ: dámské hodinky z nerezové oceli Barva ciferníku: bílá Barva těla: stříbrná Barva pásku: stříbrná Typ ciferníku: analogový Typ strojku: Japan Miyota Zapínání: přezka na zacvaknutí Napájení: baterie Vodotěsnost: 3 ATM - déšť či mytí rukou Materiál: sklo - minerální sklo tělo - nerezová ocel pásek – nerezová ocel pouzdro - tvrzený papír Něco extra: hodinky obdržíte v hezké dárkové krabičce Rozměry: průměr… (ZOOT.cz)

Dámské hodinky ve zlaté barvě Esoria Akyla

Dámské hodinky ve zlaté barvě Esoria Akyla

Mají dokonale hladký design a žádné příliš barokní kudrlinky. Jsou průzračně elegantní a mají křišťálově čisté linie. Jejich kvalita je špičková a funkčnost maximální. Jejich krása sahá až do nebes, ale přesto nikdy nedokáže vrhnout stín na tu vaši. Přesně takové jsou tyto hodinky z dílny českých a slovenských designerů. Esoria. Váš outfit, váš majstrštyk s perfektně promyšlenými tahy. Typ: dámské hodinky z nerezové oceli Barva ciferníku: černá Barva těla: zlatá Barva pásku: zlatá Typ ciferníku: analogový Typ strojku: Japan Miyota Zapínání: přezka na zacvaknutí Napájení: baterie Vodotěsnost: 3 ATM - déšť či mytí rukou Materiál: sklo - minerální sklo tělo - nerezová ocel pásek – nerezová ocel pouzdro - tvrzený papír Něco extra: hodinky obdržíte v hezké dárkové krabičce Rozměry: průměr… (ZOOT.cz)

Hnědá peněženka s jemným vzorem Roxy Motel

Hnědá peněženka s jemným vzorem Roxy Motel

Typ: velká vzorovaná peněženka Barva: hnědá Vzor: jemný květovaný Zapínání: otočný cvok Počet kapes: na karty - osm na bankovky - tři na mince - jedna na zip Materiál: vnější část - 100 % polyuretan vnitřní část - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: jemný, pevný, nemačkavý Rozměry: 12 x 19 x 3 cm (ZOOT.cz)

Tommy Hilfiger Pánská hnědá peněženka York Bifold

Tommy Hilfiger Pánská hnědá peněženka York Bifold

Tommy Hilfiger Pánská hnědá peněženka York Bifold. (Vivantis.cz)

Tmavě hnědá peněženka s výšivkou Desigual Siara

Tmavě hnědá peněženka s výšivkou Desigual Siara

Typ: velká peněženka s výšivkou Barva: tmavě hnědá, zelená Vzor výšivky: květiny Zapínání: zip, patent Úložný prostor: - jedna kapsa na mince - tři kapsy na bankovky - šest přihrádek na platební karty Materiál: vnější - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Rozměry: 20 x 10 x 2 cm (ZOOT.cz)

Pánská hnědá peněženka DAAG - p91a velikost: univerzální

Pánská peněženka. Vyrobená z vysoce kvalitní hovězí kůže. Uvnitř: 6 přihrádek na karty, 2 průhledné kapsy, 5 bočních kapes, 3 kapsy na bankovky, kapsa na mince. Rozměry: šířka 12 cm, hloubka 3 cm, výška 9,5 cm. (Londonclub.cz)

Coach Peněženka Černá Hnědá

Coach Peněženka Černá Hnědá

Materiál: kůže, syntetika Rozměry: 9x1,5x20 cm Vzor: hladký, vzorovaný Zapínání: na patentku a zip Barva: černá, hnědá Detail: kovové doplňky zlaté barvy Zboží je z aktuální kolekce podzim/zima 2018 (BIBLOO.cz)

Hnědá kožená peněženka ZOOT

Hnědá kožená peněženka ZOOT

Udělejte si radost novou peněženkou a vychutnejte si každé placení. Typ: kožená peněženka na zip Barva: hnědá Zapínání: zip Kapsy: - pět vnitřních přihrádek na bankovky - osm vnitřních přihrádek na platební karty - jedna vnitřní kapsa na drobné mince se zapínáním na zip Materiál: 100 % pravá kůže Vlastnosti materiálu: odolný, pevný, příjemný na omak Něco nečekaného: peněženku dostanete v plátěném pytlíku Rozměry: 20 x 11 x 3 cm (ZOOT.cz)

Hnědá kožená dámská peněženka

Hnědá kožená dámská peněženka

Velbloudí hnědá je stále velmi in, tak proč si tuto barvu nedopřát třeba na své nové kožené peněžence? Uvnitř najdete praktické přihrádky na bankovky, platební i zákaznické karty a samostatnou zipovou kapsu na mince. Zapínání řeší pásek s kovovým cvočkem.; material: kůže (Bata - CZ)

Kožená dámská peněženka hnědá

Kožená dámská peněženka hnědá

Tato dámská peněženka značky Gabor má svršek z hladké kůže. Jednoduchý design dotváří vyražené logo značky na úřední straně. Podélný zip otevře hlavní kapsu, která je předělená kapsičkou se zipem na mince a dalšími dvěma přepážkami. Po obou stranách pak najdete dostatek přihrádek pro vaše karty.; material: kůže (Bata - CZ)

Dámská kožená peněženka hnědá

Dámská kožená peněženka hnědá

Tato dámská peněženka podlouhlého tvaru je vyrobena z hladké hnědé kůže. Je zdobena zlatou decentní sponou. Zapíná se pomocí magnetického druku. Uvnitř má několik kapes na karty a prostor oddělený zipem.; material: kůže (Bata - CZ)

Pánská kožená peněženka hnědá

Pánská kožená peněženka hnědá

Pánská peněženka Bugatti je vyrobená z kůže ve světle hnědém odstínu. Přední stranu a hřbet zdobí vytlačené logo značky. Uvnitř najdete kapsičku na mince, přihrádky na karty i oddíl pro bankovky.; material: kůže (Bata - CZ)

Hnědá kožená pánská peněženka

Hnědá kožená pánská peněženka

Pánská kožená peněženka má klasický obdélníkový tvar na přeložení a mladistvou hnědou barvu. Uvnitř najdete praktické přihrádky na bankovky, platební i zákaznické karty a samostatnou kapsičku na mince. Kombinujte s kotníčkovou obuví nebo opaskem ve stejném odstínu.; material: kůže (Bata - CZ)

Hnědá kožená peněženka pánská

Hnědá kožená peněženka pánská

Pánská kožená peněženka má zajímavý mramorově hnědý odstín. Uvnitř je kromě klasické kapsy na mince také zipová kapsička. Nechybí prostor pro bankovky ani rozevírací přihrádky na karty.; material: kůže (Bata - CZ)

Tommy Hilfiger Peněženka Hnědá

Tommy Hilfiger Peněženka Hnědá

Materiál: 100% kůže Rozměry: 9x1,5x13 cm Vzor: hrubý Barva: hnědá Zboží je z aktuální kolekce jaro/léto 2018 (BIBLOO.cz)

Calvin Klein Peněženka Hnědá

Calvin Klein Peněženka Hnědá

Materiál: 100% kůže Rozměry: 9,5x1,5x12 cm Vzor: hladký Barva: tmavě hnědá Zboží je z aktuální kolekce jaro/léto 2018 (BIBLOO.cz)

Coccinelle Metallic Peněženka Hnědá

Coccinelle Metallic Peněženka Hnědá

Materiál: 100% saffiano kůže Rozměry: 11,5x3x19 cm Vzor: hladký Zapínání: na zip Barva: světle hnědá Detail: kovové doplňky zlaté barvy Zboží je z kolekce podzim/zima 2017 (BIBLOO.cz)

HJP dámská peněženka, hnědá

HJP dámská peněženka, hnědá

Kvalitní peněženka z pravé kůže s broušenou úpravou a zavíráním na širokou přezku. Velká přihrádka na mince uzavíratelná na zip, který je podél celých tří stran peněženky. Vybavena je mnoha přihrádkami - 9 přihrádek na karty • velká přihrádka s okýnkem na doklady • přihrádky na bankovky • Rozměry: 14 x 9 x 3 cm. (Velkykosik.cz)

ELEMENT PENĚŽENKA DOGMA - hnědá

ELEMENT PENĚŽENKA DOGMA - hnědá

Model dogma od značky Element. Kolekce 2017. Barva hnědá. Materiál: 100% kůže. (Boardstar.cz)

velikost:
univerzální
barva:
hnědá
materiál:
100% kůže
vlastnosti:
S kapsičkou na drobné
rok:
2017

PENĚŽENKA CARHARTT Watch - hnědá

PENĚŽENKA CARHARTT Watch - hnědá

Model watch od značky Carhartt. Kolekce 2017. Barva hnědá. Materiál: 100% polyester. (Boardstar.cz)

velikost:
univerzální
barva:
hnědá
materiál:
100% polyester
vlastnosti:
S kapsičkou na drobné
rok:
2017

PENEZENKA HORSEFEATHERS BRAD - hnědá

PENEZENKA HORSEFEATHERS BRAD - hnědá

Model brad od značky Horsefeathers. Kolekce 2018. Barva hnědá. Materiál: 100% kůže. (Boardstar.cz)

barva:
hnědá
velikost:
univerzální
Pohlaví:
pánské
materiál:
100% kůže

PENEZENKA ELEMENT BOWO - hnědá

PENEZENKA ELEMENT BOWO - hnědá

Model bowo od značky Element. Kolekce 2018. Barva hnědá. (Boardstar.cz)

velikost:
univerzální
barva:
hnědá

DKNY Bryant Peněženka Hnědá

DKNY Bryant Peněženka Hnědá

Materiál: 100% syntetika Rozměry: 10x2x11 cm Vzor: logo Zapínání: na patentku Barva: hnědá Detail: kovové doplňky zlaté barvy Zboží je z aktuální kolekce podzim/zima 2018 (BIBLOO.cz)

Hnědá prošívaná dámská peněženka

Hnědá prošívaná dámská peněženka

Tato dámská peněženka podlouhlého tvaru má svršek v hnědé metalické barvě. Je zdobena trendy prošíváním do tvaru V. Po rozepnutí zipu uvnitř najdete dostatek přihrádek na karty a oddělenou kapsičku na mince.; material: syntetika (Bata - CZ)

ELEMENT SPICE PENĚŽENKA - hnědá

ELEMENT SPICE PENĚŽENKA - hnědá

Model spice od značky Element. Kolekce 2014. Barva hnědá. Materiál: 100% polyuretan. (Boardstar.cz)

velikost:
univerzální
barva:
hnědá
materiál:
100% polyuretan
vlastnosti:
S kapsičkou na drobné
rok:
2014

GLOBE KEELHAUL PENĚŽENKA - hnědá

GLOBE KEELHAUL PENĚŽENKA - hnědá

Model keelhaul od značky Globe. Kolekce 2016. Barva hnědá. Materiál: polyuretan. (Boardstar.cz)

velikost:
univerzální
barva:
hnědá
materiál:
polyuretan
vlastnosti:
S kapsičkou na drobné
rok:
2016

PENĚŽENKA ELEMENT ENDURE - hnědá

PENĚŽENKA ELEMENT ENDURE - hnědá

Model endure od značky Element. Kolekce 2017. Barva hnědá. (Boardstar.cz)

velikost:
univerzální
barva:
hnědá
rok:
2017

VANS SUFFOLK PENĚŽENKA - hnědá

VANS SUFFOLK PENĚŽENKA - hnědá

Model suffolk od značky Vans. Kolekce 2017. Barva hnědá. Materiál: 100% polyuretan. (Boardstar.cz)

velikost:
univerzální
barva:
hnědá
materiál:
100% polyuretan
vlastnosti:
S kapsičkou na drobné
rok:
2017

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít