Hladinový spínač H-Tronic, modul bez krytu

Hladinový spínač H-Tronic, modul bez krytu

Hladinový spínač H-Tronic, modul bez krytu

Dodávka následuje bez pouzdra/vodního senzoru (conrad.cz)

Hladinový spínač h-tronic wps 1000

Hladinový spínač h-tronic wps 1000

U různých technických zařízení (nádrže, studny, sklepy, atd.) je nezbytné sledovat konstantní hladinu vody, nebo pronikání vody např. sklepním okénkem, nebo z poškozeného potrubí. Při prosakování vody, nebo při dosažení určité hladiny sepne relé a tím se zapne například čerpadlo, nebo varovné zařízení.Technické parametryHodnotaMateriálPlastTyp kontaktu1 spínací kontaktDélka kabelu2 mJmenovité napětí230 VSpínací proud (max.)4 ARozměr, délka60 mmTeplota (max.)40 °CTeplota (min.)-15 °CKrytíIP20Rozměr, výška80 mmRozměr, šířka160 mmVlastnostiJednoduchá instalaceVšechny připojené zásuvkyOkamžitě připravená k provozuBezproblémový, protože neobsahuje plovákový spínač.VybaveníSpínací bod při libovolné výšce hladinyDálkové měření až do 20 m přes dvoužilový kabel.Odolný senzorObsah baleníSpínač… (fonetip.cz)

Hladinový spínač h-tronic wps 3000 (1114455)

Hladinový spínač h-tronic wps 3000 (1114455)

PopisPokud dojde k zatopení sklepů, či technického zařízení, může dojít k rozsáhlým škodám, pokud se voda nezačne rychle odčerpávat. Také v jezírkách a vodních nádržích je nutné sledovat maximální hladinu vody. V takových případech pomůže plovákový spínač - při vniknutí vody nebo dosažení předem nastavené hladiny vody se aktivuje relé, které automaticky sepne varovné zařízení, čerpadlo nebo vypouštěcí ventil. Vhodné pro všechny betonové, plastové nebo kovové nádrže. Rychlá instalace díky zásuvným přípojkám. Nastavitelný bod sepnutí při dosažení určité hladiny vody Řídící jednotka je doplněna odolným senzorem. Díky absenci pohyblivého plovákového spínače pracuje WPS 3000 zcela tiše. LED kontrolky pro napájení, hladinu a zapnutí relé zobrazují aktuální stav. S dvěma potenciometry lze… (fonetip.cz)

Hladinový spínač, sestaveno bez krytu

Hladinový spínač, sestaveno bez krytu

Technické parametryHodnotaProvedeníHotový modulDodávka následuje bez pouzdra/vodního senzoru (fonetip.cz)

Teplotní spínač h-tronic, ts 125

Teplotní spínač h-tronic, ts 125

Je ideální pro všechny aplikace, kde je potřebná regulace teploty v topném a chladícím provozu. Externí, druhý pozlacený teplotní senzor zaznamenává rozsahy měření od -55 do +125 °C. Spínací teplota nastavena s krokem po 1 °C. 12,7 mm LED označují zapínací/vypínací teplotu a min./max. hodnotu aktuální teploty. Červené světlo LED signalizuje topení, žluté chlazení, další se rozsvítí při zapnutí relé. Teplotní spínač není jen jednoduchý na ovládání, ale také bezpečný při použití, zkrat čidla a jeho odpojení mohou být detekovány ihned. Lze používat nezávisle na sobě, ale také slouží jako náhrada za mechanické termostaty a teploměry.Technické parametryHodnotaRozměr, délka16 cmTeplota (max.)125 °CTeplota (min.)-55 °CPříkon3000 WKrytíIP20Provozní napětí230 VBarvaBílá · modrá · černáRozměr,… (fonetip.cz)

Teplotně řízená regulace ventilátoru H-Tronic, 12 V/DC (modul)

Teplotně řízená regulace ventilátoru H-Tronic, 12 V/DC (modul)

S tímto malým dodatečným regulátorem ventilátorů patří hlučné a často rušivé zvuky ventilátorů v přístrojích a zejm. počítačích minulosti. Ventilátory zabudované v síťových zdrojích PC jsou zpravidla dimenzovány pro maximální odváděný ztrátový výkon, a proto běží s nejvyšším počtem otáček. Elektronická, teplotně závislá regulace otáček podstatně přispívá k redukci hluku. Tímto zapojením se dosáhne optimalizace počtu otáček, a tím minimálního vzniku hluku ventilátoru PC. Max. výkon ventilátoru 5 W (conrad.cz)

Výkonový měřicí modul h-tronic, pm 4020 0 - 40 v/dc

Výkonový měřicí modul h-tronic, pm 4020 0 - 40 v/dc

Tento zobrazovací přístroj se vyznačuje mnohostranným využitím. Na podsvíceném, 2-řádkovém LCD displeji zobrazuje naměřené hodnoty proudu, napětí a výkonu. Měření proudu se provádí galavanicky oddělené. Lze provádět měření proudů v rozmezí -20 až +20 A. Měřič je proto vhodný pro síťová zařízení, nabíječky a solární zařízení a zejména také pro testování elektrických modelů letadel, ale i lodí, aut a dalších elektrických zařízení nebo spotřebitelů stejnosměrného proudu. Stanovení pro úspěšné fungování a optimalizaci ovládání letu a řízení nebo jiných důležitých informací z DC motorů je usnadněno díky tomuto výkoném a praktickém zařízení. Přístroj se připojí mezi baterii a ovladač motoru a měří stejnosměrné napětí a stejnosměrný proud motoru. Z takto získaných dat vypočítá výstupní výkon… (fonetip.cz)

Hladinový spínač

Hladinový spínač

Technické parametryHodnotaMateriálPolyamidTyp kontaktu1 spínací · 1 rozpínacíDélka kabelu0.50 mTyp (výrobce)BV 821 LEVELSENSORPřipojení (součástky)Kabel bez konektorůSpínací proud (max.)0.5 ATeplota (max.)+85 °CTeplota (min.)-10 °CPříkon10 WTyp spínače/tlačítka (kategorie)Plovákový spínačKrytíIP64Spínací napětí200 VRozměry závituM8VybaveníSpeciálně pro pitnou vodu (fonetip.cz)

Měřící modul výkonu h-tronic (wattmetr) lm 800, 8 - 15 v/dc

Měřící modul výkonu h-tronic (wattmetr) lm 800, 8 - 15 v/dc

PopisTento měřící modul se vyznačuje mnohostranným využitím. Na podsvíceném 2řádkovém LCD displeji se zobrazují naměřené hodnoty proudu, napětí a výkonu. Měření proudu se provádí galavanicky odděleně. Měření proudu lze provádět v rozmezí -20 až +20 A. Měřič je proto vhodný pro síťová zařízení, nabíječky a solární zařízení, zejména je určen k testování elektrických modelů letadel, lodí, aut a dalších elektrických zařízení nebo spotřebičů stejnosměrného proudu. Toto výkonné a praktické zařízení usnadňuje měření údajů nutných např. pro úspěšné fungování a optimalizaci ovládání letu a řízení modelů. Přístroj se připojí mezi baterii a ovladač motoru a měří stejnosměrné napětí a stejnosměrný proud motoru. Z takto získaných dat vypočítá vstupní výkon motoru ve watech.VybaveníProud, napětí, výkon… (fonetip.cz)

Sběrný a řídicí usb modul h-tronic 191030, 8kanálový, 66 x 55 mm

Sběrný a řídicí usb modul h-tronic 191030, 8kanálový, 66 x 55 mm

PopisTento systém pro sběr dat se jednoduše připojí k USB portu počítače. Po instalaci dodaného ovladače je přístroj k dispozici jako virtuální sériový port. Systém může ovládat až 8 analogových signálů v rozsahu napětí od 0 do 4095 mV a 8 digitálních výstupů. S přiloženým programem na CD lze provést ukázková měření.Technické parametryProvozní napětí (text)Přes USBVnější délka66 mmProvozní napětí5 V/DCProvedeníHotový modulVnější šířka55 mmPočet reléových výstupů1Typ stavebnice (kategorie)Karta USB rozhraní]]> (fonetip.cz)

Tepelný spínač h-tronic tsm 125, 70 x 101 x 47 mm, -55 až 125 °c,…

Tepelný spínač h-tronic tsm 125, 70 x 101 x 47 mm, -55 až 125 °c,…

PopisUniverzální teplotní spínač (termometr) se hodí především pro oblasti použití, kde je nezbytná teplotní regulace chlazení nebo topení. Externí, zásuvný teplotní senzor má rozsah měření od -55 do +125 °C. Spínací teplota se nastaví po 1 °C krocích. 12,7 mm velký 7segmentový displej zobrazuje spínací a vypínací teplotu, příp. aktuální teplotu. Červená LED signalizuje Horko, žlutá Chlad, další svítí při zapnutém relé. Elektronický termostat je pro ovládání přehledný a jednoduchý. Vestavěný modul může být nasazen samostatně, a nebo může sloužit jako záloha za defektní mechanické termostaty nebo digitální termometry. Připojovací kabel se dá prodloužit až na 50 m.VybaveníVolitelné nastavení spínací teplotyVýkonný a přehlednýNastavitelná funkce chlazení nebo vytápěníVlastnostiNastavitelná… (fonetip.cz)

Hladinový senzor s jazýčkovým spínačem standexmeder electronics…

Hladinový senzor s jazýčkovým spínačem standexmeder electronics…

Technické parametryMateriálPolypropylen · polyuretan · PVCPřipojení (senzory)Kabel, otevřené konceTyp kontaktu1 rozpínací kontaktDélka kabelu500 mmTyp (výrobce)LS02-1B66-PP-500Wvnější O24 mmSpínací proud (max.)0.5 AVnější délka72.5 mmSpínací napětí (max.)180 V/ACProvozní teplota (min.)-30 °Cspínací výkon (max.)10 WProvozní teplota (max.)+80 °CMnožství1 ks]]> (fonetip.cz)

Hladinový senzor s jazýčkovým spínačem standexmeder electronics…

Hladinový senzor s jazýčkovým spínačem standexmeder electronics…

Technické parametryMateriálPolypropylen · polyuretan · PVCPřipojení (senzory)Kabel, otevřené konceTyp kontaktu1 spínací kontaktDélka kabelu500 mmTyp (výrobce)LS03-1A66-PP-500Wvnější O21 mmSpínací proud (max.)0.5 AVnější délka83 mmSpínací napětí (max.)180 V/ACProvozní teplota (min.)-30 °Cspínací výkon (max.)10 WProvozní teplota (max.)+80 °CMnožství1 ks]]> (fonetip.cz)

Teplotní senzor h-tronic, kov

Teplotní senzor h-tronic, kov

Vhodné pro teplotní spínač TS 125 (obj. č. 551385). Tepelně vodivá kovová koncovka s upevňovacím úchytem (čidla zalitá). Pro měření v exteriéru, na parapetách, nebo v plynném neagresivním prostředí.Technické parametryHodnotaTyp vodní technologie (kategorie)Teplotní senzor pro řízení oběhuTeplota (max.)125 °CTeplota (min.)-55 °CBarvaČernáObsah baleníTeplotní senzor s 2 m kabelem a RJ45 zdířka. (fonetip.cz)

Teplotní senzor h-tronic, plast

Teplotní senzor h-tronic, plast

Vhodné pro teplotní spínač TS 125 (obj. č. 551385). Senzor zalitý v plastu. Pro měření v exteriéru, na parapetách, v plynném neagresivním prostředí, nebo v neagresivních kapalinách. Také vhodné např. pro akvária.Technické parametryHodnotaTyp vodní technologie (kategorie)Teplotní senzor pro řízení oběhuTeplota (max.)125 °CTeplota (min.)-55 °CBarvaČernáObsah baleníTeplotní senzor s 2 m kabelem a RJ45 zdířka. (fonetip.cz)

Hladinový senzor s jazýčkovým spínačem hamlin 59630-1-t-02-a

Hladinový senzor s jazýčkovým spínačem hamlin 59630-1-t-02-a

PopisSenzor pro sledování hladiny tekutin.Rozsah dodávkyHladinový senzor1x matice M8.Technické parametryPřipojení (senzory)Kabel, otevřené konceTyp kontaktu1 spínací kontaktDélka kabelu300 mmTyp (výrobce)59630-1-T-02-Avnější O23.7 mmSpínací proud (max.)0.5 AVnější délka43.7 mmSpínací napětí (max.)200 V/DCMnožství1 ks]]> (fonetip.cz)

Bezdrátový přijímač h-tronic ht3e, 1618255 200 m

Bezdrátový přijímač h-tronic ht3e, 1618255 200 m

PopisTříkanálový přijímač HT3E byl vyvinut pro dálkové ovládání odolné proti odposlechu. Spojení mezi vysílačem (HT8S - obj. č. 1273408 a HT5S - obj. č. 1273407) a přijímačem je zabezpečeno šifrováním AES128 a obsahuje takzvaný Rolling Code, který činí každý odeslaný paket unikátním a neopakovatelným. Přijímač umožňuje provoz s až 32 vysílači. Spojit se lze stisknutím tlačítka. Tři relé výstupy s vysokým spínacím výkonem jsou opatřeny přepínacím kontaktem a spínací nebo aretační funkcí.Vybavení3x výstup reléPro použití s až 32 vysílačišifrování AES128VlastnostiProvozní režim: spínací nebo aretační (nastavitelné)Rozsah dodávkyTříkanálový přijímač HT3E Technické parametryFrekvence868.35 MHzmax. dosah200 mProvozní napětí (text)12 V/DCOdběr prouduMax. 200 mAdélka93 mmTyp antény1x… (fonetip.cz)

Rozdílový regulátor teploty H-Tronic 110990, s čítačem

Rozdílový regulátor teploty H-Tronic 110990, s čítačem

Regulátor změny teploty pro ovládání tepelného solárního systému. Pro ovládání tepelného solárního systému·Paměť pro min. a max. teplotu, paměť pro doby zapnutí relé (conrad.cz)

Marimex Malá hladinová síťka bez alu tyče - 10962003

Marimex Malá hladinová síťka bez alu tyče - 10962003

Síťka  slouží ke sběru nečistot z hladiny bazénu. Upevnění na teleskopickou tyč, která není součástí dodávky. (marimex.cz)

Bezdrátový vysílač h-tronic osmikanálový vysílač ht8s, 1618180 200…

Bezdrátový vysílač h-tronic osmikanálový vysílač ht8s, 1618180 200…

PopisOsmikanálový vysílač HT8S byl vyvinut jako dálkové ovládání zabezpečené proti odposlechu. Data jsou zabezpečena šifrováním AES128 a obsahují takzvaný Rolling code, který činí každý odeslaný balíček jedinečným a neopakovatelným. Každý kanál má unikátní identifikační číslo, které slouží pro rozpoznání zařízení. Kopírování a duplikace jsou vyloučeny. Kanály (tlačítka) jsou paralelní a nezávislé, proto lze zařízení použít jako bezdrátový joystick. K tomu tento přístroj poskytuje dalších pět možných konfigurací nastavení. Přijímač lze spojit s až 32 vysílači pro velké množství různých aplikací. Vysílač je vyveden v kompaktním provedení.VybaveníVysoké zabezpečení díky standardu Rolling codeDosah: cca. 200 metrů za normálních provozních podmínek ve volném prostranstvíSynchronní řízení všech… (fonetip.cz)

Bezdrátový přijímač h-tronic ht1e, 1618260 spínací hodnoty 230…

Bezdrátový přijímač h-tronic ht1e, 1618260 spínací hodnoty 230…

PopisJednokanálový přijímač HT1E byl vyvinut pro dálkové ovládání zabezpečené proti odposlechu. Spojení mezi vysílačem (HT8S a HT5S) a přijímačem je zabezpečeno šifrováním AES128 a obsahuje takzvaný Rolling-Code, který činí každou zprávu pro přijímač jedinečnou a neopakovatelnou. Přijímač je vhodný pro spojení s až 32 různými vysílači řady HT a lze jej nastavit pomocí stisknutí tlačítka.VybaveníSpínací nebo aretační funkceŠifrování Rolling Code pro vysoký bezpečnostní standardZachování dat i při výpadku prouduVlastnostiOtevírání střešních a halových oken, markýzOvládání dveří, vrat nebo závorSpínání pump, klimatizací a zavlažovacích systémůOvládání elektrických, hydraulických a pneumatických systémů.Rozsah dodávky1kanálový přijímačTechnické parametryFrekvence868.35 MHzProvozní napětí … (fonetip.cz)

H-tronic pětikanálový vysílač ht5s, 1618160 bezdrátový vysílač 150…

H-tronic pětikanálový vysílač ht5s, 1618160 bezdrátový vysílač 150…

PopisPětikanálový vysílač HT5S byl vyvinut jako dálkové ovládání se zabezpečením proti odposlechu. Data jsou zabezpečena šifrováním AES128 a obsahují takzvaný Rolling code, který činí každý odeslaný balíček jedinečným a neopakovatelným. Každý kanál má unikátní identifikační číslo, které slouží pro rozpoznání zařízení. Kopírování a duplikace jsou vyloučeny. Kanály (tlačítka) jsou paralelní a nezávislé, proto lze zařízení použít jako bezdrátový joystick. K tomu tento přístroj poskytuje dalších pět možných konfigurací nastavení. Kompaktní velikost umožňuje mít jej stále u sebe např. na svazku klíčů, v kapse kalhot nebo nechat jej uložen v automobilu. Vhodný pro instalační a alarmovou techniku, nebo pro bezdrátové spínání různých elektronických zařízení v autě na zahradě, v kanceláři či v… (fonetip.cz)

Síťový zdroj do dps h-tronic 1190080, 12 vdc, 0.4 a

Síťový zdroj do dps h-tronic 1190080, 12 vdc, 0.4 a

Pro napájení nebo jako modul síťového zdroje pro montáž do DPS s pájecími hroty a široký rozsah vstupu. Spínaný síťový zdroj kompletně zapouzdřen v plastovém krytu lze připevnit přímo na DPS. Malá konstrukce modulu a ochrana proti zkratu a přetížení je optimálním řešením pro řadu aplikací v elektronice nebo jako malé náhradní trafo.Technické parametryHodnotaZbytkové vlnění< 100 mVrmsVýstupní proud 10.4 ATyp (výrobce)SP-12-401PCBPřipojení (součástky)Pájecí pinyTyp napájecího adaptéru (kategorie)AC/DC zdroj do DPSRozměr, délka52.40 mmPříkon4.8 WTyp síťového zdrojeSpínaný síťový zdrojRozměr, výška22 mmVýstupní napětí (max.)12 V/DCRozměr, šířka33.40 mmVýstupní proud (max.)0.4 AVýstupní napětí 112 V/DCVstupní napětí (min.)100 V/ACVstupní napětí (max.)240 V/ACVybaveníUniverzální vstup napětí… (fonetip.cz)

Řízení cirkulace h-tronic ts 2125, -55 - 125 °c, 4 výstupy

Řízení cirkulace h-tronic ts 2125, -55 - 125 °c, 4 výstupy

PopisSedm funkcí v jednom zařízení Nový 2kanálový teplotní spínač TS 2125 zahrnuje celkem sedm funkcí v jednom přístroji. Je přitom bezpečný, přehledný a se snadným ovládáním. Multifunkční přístroj lze použít samostatně, ale slouží také jako náhrada za vadné mechanické termostaty nebo digitální teploměry. TS 2125 je se čtyřmi beznapěťovými relé vhodný pro všechny aplikace, při kterých je nutná kontrola teploty a potřeba regulace teploty v topném nebo chladicím provozu. Přístroj se vyznačuje sedmi způsoby použití (částečně také s komfortní funkcí alarmu): teploměr a teplotní spínač jak pro Kanál 1, tak i pro Kanál 1 a 2, regulátor teploty, řízení oběhového čerpadla a samozřejmě disponuje také manuálním ovládáním. Balení obsahuje kovový teplotní senzor s upevňujícím úchytem, který… (fonetip.cz)

Přídavný modul spínač pohybu tm pro ventilátor icon

Přídavný modul spínač pohybu tm pro ventilátor icon

Přídavný modul pro servoregulaci ventilátoru iCON (obj. číslo 56 04 31, 56 04 32), který lze k ventilátoru snadno připevnit. Nastavitelná doba běhu 1 - 45 min. Zapnutí / vypnutí přes externí spínač, např. přes spínač světla.Technické parametryHodnotaProvedeníNastavitelná doba běhu 1 - 45 min. Zapnutí / vypnutí přes externí spínač, např. přes spínač světla (fonetip.cz)

2-kanálový spínač k rc soupravám, sestavený modul smd

2-kanálový spínač k rc soupravám, sestavený modul smd

Ovládejte prostřednictvím proporcionálních kanálů volitelně dva oddělené spotřebiče. Modul umožňuje spínání funkčních bloků, jako jsou například světlomety, sirény, vodní pumpy aj. Mezi kanály můžete přepínat pomocí páčkového přepínače. Pohyb vzad přepínán na kanále 2. Ve střední poloze jsou obě funkce vypnuty. Pro zařízení s pozitivním impulsem.Technické parametryHodnotaSpínací napětí5 - 24 V/DCDruh spínacího kontaktuElektronickýSpínací hodnoty3 AProvozní napětí (text)4.8 - 6 V/DCRozměr, délka55 mmProvedeníModulProvozní napětí (min.)4.8 VProvozní napětí (rozsah)4,8 V - 6 VPočet kanálů2FunkceFunkce tlačítkaProvozní napětí (max.)6 VRozměr, šířka35 mmVlastnostiFunkce tlačítka bez aretace.VybaveníKompletně sestavený modulObsah baleníPrvek je hotov - sestaven a vyzkoušen Návod. (fonetip.cz)

Modul GSM VARIO Bez baterie

Modul GSM VARIO Bez baterie

Exkluzivní GSM odposlechový modul s extra čistým zvukem a výdrží i více než 45 dní (dle zvolené varianty) v módu hlasové aktivace. (spyobchod.cz)

Soumrakový spínač kemo m197, 12 x 40 x 40 mm, 12 - 28 v/dc (modul)

Soumrakový spínač kemo m197, 12 x 40 x 40 mm, 12 - 28 v/dc (modul)

PopisPo setmění sepne libovolnou elektrickou zátěž (např. žárovka, motor, LED lampa a další) a po rozednění ji opět vypne.Technické parametryProvozní napětí (text)12-28 V/DCOdběr proudu (fonetip.cz)

NBB Nouzový modul EM4500 4-80W bez baterie 909509001

NBB Nouzový modul EM4500 4-80W bez baterie 909509001

Příkon: max. 80 W, Napětí: 220/240 V, Typ napětí: AC, Životnost: 50000 h, Rozměry: 28 x 30 x 160 mm, Krytí: IP20, Počet sepnutí: >20000, Startovací doba: <1Nouzový univerzální vestavný modul pro zářivkové zdroje světla. Bez baterie. (kupzarovky.cz)

Hladinový snímač série llelle102101

Hladinový snímač série llelle102101

Za plastovým vrchlíkem je LED a fototranzistor. Pokud se kapalina nedotýká plastového vrchlíku, pak se celý světelný paprsek LED odrazí zpět na fototranzistor. Jakmile se kapalina dotkne plastového vrchlíku, změní se index lomu a k tranzistoru dorazí méně světla. Na výstupu je generován digitální výstupní signál (high - vzduch).Technické parametryHodnotaTlak0 bar - 5 barMateriálPolysulfonProvozní napětí (text)5 - 12 V/DCTypLLE102101Teplotní rozsah-40 - 80 °CPřipojovací kabel250 mm, 0,22 mm2, konce pocínovanéZpůsob konstrukceRückseitiger Einbau, M12-Gewinde (fonetip.cz)

Hladinový senzor perry electric 1clsf010

Hladinový senzor perry electric 1clsf010

Vhodné pro obj. č. 55 12 49, 55 12 50, 55 12 51, 55 12 53.Technické parametryHodnotaMateriálPlastDruh připojeníKabel s otevřenými konciRozměr, délka85 mmTeplota (max.)80 °CRozměr, výška22 mmRozměr, šířka22 mm (fonetip.cz)

Hladinový regulátor entes, ssrc-04

Hladinový regulátor entes, ssrc-04

PopisRegulátor hladiny kapaliny pro ovládání úrovně plnění pomocí elektrody (LLS-01 obj. č. 507159 / LLS-02 obj. č. 507160) ve vodivých kapalinách.VybaveníProvozní napětí 230 V/ACZpoždění vypnutí1 výstup relé 8 ATechnické parametryTyp kontaktu1 přepínací kontaktTyp (výrobce)SSRC-04Teplota (max.)+50 °CTeplota (min.)-5 °CRozměr, hloubka58 mmProvozní napětí230 V/ACFuknce (relé)Kontrola naplněníVnější výška90 mmVnější šířka35 mmMnožství1 ks]]> (fonetip.cz)

Hladinový snímač série llnlln865172-1

Hladinový snímač série llnlln865172-1

Hladinový snímač pro náročné průmyslové použití. Přesné měření i za obtížných podmínek (šok, vibrace, teploty atd.). Vybaven ochranou proti přepólování a přepětí v nerezovém krytu. Tím je umožněna dlouhá provozuschopnost. Typ krytu navíc umožňuje snadné čištění.Technické parametryHodnotaTlak25 barMateriálKryt z polysulfonu, těleso z nerezuProvozní napětí (text)10 - 40 V/DCTypLLN865172-1Teplotní rozsah-40 - 125 °CProvedeníHigh - vzduchPřipojení3-pólová zástrčkaKrytíIP67Způsob konstrukceRückseitiger Einbau, 16,66 mm Gewinde (3/8 BSP) (fonetip.cz)

Hladinový snímač série llnlln865172-2

Hladinový snímač série llnlln865172-2

Hladinový snímač pro náročné průmyslové použití. Přesné měření i za obtížných podmínek (šok, vibrace, teploty atd.). Vybaven ochranou proti přepólování a přepětí v nerezovém krytu. Tím je umožněna dlouhá provozuschopnost. Typ krytu navíc umožňuje snadné čištění.Technické parametryHodnotaTlak25 barMateriálKryt z polysulfonu, těleso z nerezuProvozní napětí (text)10 - 40 V/DCTypLLN865172-2Teplotní rozsah-40 - 125 °CProvedeníLow - vzduchPřipojení3-pólová zástrčkaKrytíIP67Způsob konstrukceRückseitiger Einbau, 16,66 mm Gewinde (3/8 BSP) (fonetip.cz)

Modul časovače 9 - 15 v/dc, 2 8,4 ms - 19 h 30 min

Modul časovače 9 - 15 v/dc, 2 8,4 ms - 19 h 30 min

Digitálně nastavitelný časovač pro různé použití: řízení poplachového snímače, sirén, blikajících světel, klimatizačních zařízení, topení a větráků. Časovač můžete aktivovat tlačítkem (není součástí dodávky, objednejte zvlášť).Technické parametryHodnotaProvozní napětí (text)9 - 15 V/DCVýstupní výkon2 A/ 230 V/ACOdběr proudu30 mARozměr, délka80 mmČasový rozsah (min.)0.0084 sČasový rozsah (max.)19.5 hProvozní napětí9 V/DC · 12 V/DCProvedeníStavebniceRozměr, šířka50 mmČasové rozsahy8,4 ms - 19 h 30 minVlastnostiŘídící impuls: Zemnící impuls.VybaveníČasový rozsah 8,4 ms až 19 h 30 min (fonetip.cz)

Polohový spínač bez rtuti - zahnuté do DPS

Polohový spínač bez rtuti - zahnuté do DPS

Polohový spínač k rozeznání polohy pomocí kuličky. (conrad.cz)

Bezpečnostní kryt spínače

Bezpečnostní kryt spínače

Tyto vysoce kvalitní bezpečnostní kryty se využívají dokonce i ve vojenské technice.Technické parametryHodnotaMateriálOcelTyp příslušenství spínače (kategorie)Bezpečnostní krytPotisk (motiv)ŽádnýTyp (výrobce)CACHES 26 / CACHES 26BarvaČervenáMnožství1 ks (fonetip.cz)

Marimex Malá hladinová síťka De Lux - 10962005

Marimex Malá hladinová síťka De Lux - 10962005

Ruční hladinová síťka na sběr nečistot z hladiny vody v bazénu. Rozměry: 41,5 x 54 x 4,5 cmHmotnost: 0,4 kg (marimex.cz)

Tlakový spínač renkforce, 10 a, 4800 l/h

Tlakový spínač renkforce, 10 a, 4800 l/h

PopisTlakový spínač je vhodný pro ovládání čerpadla pro zásobování vodou. Provedení tlakového spínače pro čerpání sladké vody (dešťová voda z cisterny, spodní voda ze studně). Teplota čerpané vody může být až +55° C. Tlakový spínač musí být namontován na výstupu zahradního čerpadla. Tlakový spínač automaticky aktivuje nebo deaktivuje připojené zahradní čerpadlo v závislosti na tlaku vody.VybaveníMax. průtok 4800 l/hOchrana proti chodu nasuchoZahradní čerpadla pro dovybavení domovní vodárnyRozsah dodávkyTlakový spínač Technické parametryDruh připojeníZástrčka s ochranným kontaktemProvozní napětí230 VDélka kabelu2 mSpínací proud (max.)10 Adélka175 mmTeplota (max.)55 °CKrytíIP44Vnější závit1Vnitřní závit1výška173 mmŠířka109 mmPracovní tlak10 barVypínací tlak1.5 barZapínací tlak1 barTyp… (fonetip.cz)

Binární hladinový senzor ifm electronic li5141, ip65 / 67

Binární hladinový senzor ifm electronic li5141, ip65 / 67

Technické parametryPřipojení (senzory)M12, 4pólovéTyp (výrobce)LI5141vnější O16 mmVnější délka185 mmProvozní napětí (min.)10 V/DCKrytíIP65 / 67Provozní napětí (rozsah)10 - 36 V/DCProvozní teplota (min.)-25 °CProvozní teplota (max.)+80 °CProvozní napětí (max.)36 V/DCMnožství1 ks]]> (fonetip.cz)

Zahradní čerpadlo + el.tlakový spínač zdarma renkforce 3300 l/h,…

Zahradní čerpadlo + el.tlakový spínač zdarma renkforce 3300 l/h,…

PopisToto zahradní čerpadlo slouží např. k čerpání vody ze studny (spodní voda) do k tomu určených zařízení na zahradě nebo k přečerpávání obsahu nádrží na dešťovou vodu. Zabudovaný filtr chrání na čerpadle připojené přístroje na zalévání před ucpáním. Tlakový spínač na ovládání čerpadla pro zásobování domácnosti vodou. Čerpá pouze čistou sladkou vodu. Teplota čerpané vody může být maximálně +55° C. Tlakový spínač musí být namontován na výstupu zahradního čerpadla. Tam aktivuje nebo deaktivuje zahradní čerpadlo v závislosti na tlaku vody. Sada se skládá z obj. č. 1034067 + 1034029.VybaveníMax. průtok: 3300 l/hMax. čerpací výška: 38 mTechnické parametryDélka kabelu (max.)2 mDopravní výška (max.)38 mPřísavková spojka30,3 mm (1) vnitřní závitProvozní napětí230 VČerpací tlak (max.)3.8… (fonetip.cz)

Marimex Skládací malá hladinová síťka s alu. tyčí - 10962010

Marimex Skládací malá hladinová síťka s alu. tyčí - 10962010

Hladinová síťka na sběr nečistot z hladiny vody v bazénu. Délku tyče si volíte pomocí šroubovacích nástavců. Rozměr síťky: 30 x 33 cm Délka tyče: cca 1,2 m (marimex.cz)

Krabicový spínač s přídavným krytem - černý

Krabicový spínač s přídavným krytem - černý

Připevnění do dvou otvorů se provádí pomocí čelních kontaktních šroubů.Technické parametryHodnotaMateriálPlastTyp kontaktu1 rozpínací kontaktTyp (výrobce)5120 - 004,05Připojení (součástky)ŠroubovacíSpínací proud (max.)2 ATeplota (max.)+85 °CProvedení1pólový rozpínačTyp spínače/tlačítka (kategorie)Dveřní spínačTyp osvětleníŽádnéFunkce (přepínač/tlačítko)Bez aretaceSpínací napětí250 V/ACBarva pouzdro/knoflíkČernáMnožství1 ksDbejte na zabudování v souladu s normou VDE (např. našroubování pouze na plochy z izolačního materiálu - umělé hmoty). (fonetip.cz)

Krabicový spínač s přídavným krytem - bílý

Krabicový spínač s přídavným krytem - bílý

Připevnění do dvou otvorů se provádí pomocí čelních kontaktních šroubů.Technické parametryHodnotaMateriálPlastTyp kontaktu1 rozpínací kontaktTyp (výrobce)5120 - 003,05Připojení (součástky)ŠroubovacíSpínací proud (max.)2 ATeplota (max.)+85 °CProvedení1pólový rozpínačTyp spínače/tlačítka (kategorie)Dveřní spínačTyp osvětleníŽádnéFunkce (přepínač/tlačítko)Bez aretaceSpínací napětí250 V/ACBarva pouzdro/knoflíkBíláMnožství1 ksDbejte na zabudování v souladu s normou VDE (např. našroubování pouze na plochy z izolačního materiálu - umělé hmoty). (fonetip.cz)

Marimex Bazénový vysavač Star Vac Aku + hladinová síťka + vanička na…

Marimex Bazénový vysavač Star Vac Aku + hladinová síťka + vanička na oplach nohou - 19900023

Výhodná sada akumulátorového bazénového vysavače Star Vac AKU, skládací hladinové síťky a vaničky na oplach nohou. Udržujte svůj bazén v čistotě díky této výhodné sadě na údržbu bazénu. Výhodná sada obsahuje:Bazénový vysavač Star Vac AKUSkládací hladinovou síťku s alu tyčíVaničku na oplach nohou  (marimex.cz)

Univerzální spínací modul 24 v

Univerzální spínací modul 24 v

Spínací modul (dvoubodový regulátor) pro téměř všechny senzory a měřící čidla. Dle konkrétního použití může být vstup osazen nejrůznějšími senzory. Příslušné čidlo: Připraveno s přívodním kabelem 1 m, Western konektor a kabelovou průchodkou. Čidlo orosení (kontrola vzniku kondenzátu) Rozpozná hrozící orosení před jeho vznikem. Ideální do koupelny/sprchy, na venkovní zdi, chladící desky a skla výkladních skříní atd. Čidlo vodivosti: Sledování kvality vody (obsahu iontů), stavu hladiny, čidlo signalizující pěnu atd. čidlo prostorové vlhkosti: S ochranným slinutým krytem k regulaci relativní vlhkosti ve sklenících, teráriích, zdravotnických místnostech, skříňových rozvaděčích atd. Teplotní čidlo -40 do +80 °C: čidlo v trubičce z ušlechtilé oceli O 6 x 30 mm nebo jako zašroubovatelné čidlo… (fonetip.cz)

Hladinový senzor trafag 8438 21 2648 22 0000 0000 19 61 00 01 01,…

Hladinový senzor trafag 8438 21 2648 22 0000 0000 19 61 00 01 01,…

PopisHydrostatická hladinová sonda pro nepřetržité měření hladiny kapalin jako motorová nafta, topný olej, mazací olej, voda atd. Vysoká přesnost měření, snadná montáž. Vhodné příslušenství: šrouby pro nádrž včetně upevňovacího materiálu a kabelové spojky.Vybavení0,3% přesnost měřeníMěření relativního tlakuDobrá kompatibilita médiíRozsah dodávkyHydrostatická hladinová sonda vč. 6m kabeluŠroubový nástavec SERTOTechnické parametryPřipojení (senzory)Kabel, otevřené konceMěřicí přesnost0,3 %Typ (výrobce)8438 21 2648 22 0000 0000 19 61 00 01 01Výstupy (senzory)Analogový proudProvozní napětí (min.)9 V/DCProvozní napětí (rozsah)9 - 30 V/DCProvozní napětí (max.)30 V/DCMnožství1 ks]]> (fonetip.cz)

Univerzální spínací modul 230

Univerzální spínací modul 230

Spínací modul (dvoubodový regulátor) pro téměř všechny senzory a měřící čidla. Dle konkrétního použití může být vstup osazen nejrůznějšími senzory. Příslušné čidlo: Připraveno s přívodním kabelem 1 m, Western konektor a kabelovou průchodkou. Čidlo orosení (kontrola vzniku kondenzátu) Rozpozná hrozící orosení před jeho vznikem. Ideální do koupelny/sprchy, na venkovní zdi, chladící desky a skla výkladních skříní atd. Čidlo vodivosti: Sledování kvality vody (obsahu iontů), stavu hladiny, čidlo signalizující pěnu atd. čidlo prostorové vlhkosti: S ochranným slinutým krytem k regulaci relativní vlhkosti ve sklenících, teráriích, zdravotnických místnostech, skříňových rozvaděčích atd. Teplotní čidlo -40 do +80 °C: čidlo v trubičce z ušlechtilé oceli O 6 x 30 mm nebo jako zašroubovatelné čidlo… (fonetip.cz)

RENDL RINO zápustná bez krytu 230V LED 10W 36° IP65 3000K R11682

RENDL RINO zápustná bez krytu 230V LED 10W 36° IP65 3000K R11682

Průměr: 80 mm, Krytí: IP65, Světelný tok: 760 lm, Teplota barvy světla: 3000 K, Příkon: 10 W, Napětí: 230V, Průměr montážní otvor: 70 mm, Tvar montážního otvoru: kruh, Zápustná hloubka: 90 mm, Ra: 80Zápustné kovové svítidlo vhodné do vlhkého prostředí s možností výměných čelních krytek. Čelní krytku je nutné objednat samostaně. (kupzarovky.cz)

Univerzální modul předzesilovače Kemo M040N, 9 - 24 V/DC (modul)

Univerzální modul předzesilovače Kemo M040N, 9 - 24 V/DC (modul)

Pro mikrofony a univerzální použití (conrad.cz)

Zesilovací modul

Zesilovací modul

Odolný modul zesilovače pro univerzální použití jako zesilovač koncového stupně. Modul je v zalitém provedení kvůli odolnosti proti vlhkosti a otřesům. Zalévací hmota a pouzdro modulu ze speciálního, vysoce tepelně vodivého plastu. Přídavný chladič není vyžadován. Modul je elektronicky zajištěn proti přehřátí a přetížení.Technické parametryHodnotaProvozní napětí (text)8 - 20 V/DCVýstupní výkon18 WOdběr proudumax. 800 mARozměr, délka70 mmProvozní napětí9 V/DC · 12 V/DC · 18 V/DC · 20 V/DCProvedeníHotový modulRozměr, výška23 mmRozměr, šířka36 mmVybaveníZajištění proti přehřátí a přetíženíModuly zesilovače pro univerzální použití. (fonetip.cz)

Modul napěťového měniče

Modul napěťového měniče

Dodává při vstupním napětí 4 - 24 V/AC/DC nastavitelné výstupní napětí 1,2 - 20 V/DC. K napájení sad, modulů a jiných přístrojů.Technické parametryHodnotaVýstupní napětí1,2 - 12 V/DCVýstupní proudMax. 600 mARozměr, délka68 mmProvedeníHotový modulRozsah vstupního napětí4 - 24 V/AC/DCVýstupní napětí (min.)1.2 V/DCVýstupní napětí (max.)20 V/DCRozměr, šířka45 mmVstupní napětí (min.)4 V/DC · 4 V/ACVstupní napětí (max.)24 V/DC · 24 V/ACPožadované vstupní napětí cca. 3 V vyšší než požadované výstupní napětí. (fonetip.cz)

Vstupní síťový modul

Vstupní síťový modul

Vstupní síťový modul se zástrčkou, 2pólový Síťový vypínač a dvojitý držák pojistek (5 x 20 mm).Technické parametryHodnotaKapacita (elektrická)3300 pFJmenovitý proud4 AČíslo výrobceYQ04A1Typ (výrobce)YQ04A1Způsob montážeVestavnéJmenovité napětí250 V/ACPřipojení (součástky)Plochý konektor 6.3 mmRozměr, délka68 mmTeplota (max.)+85 °CTeplota (min.)-25 °CTyp indukce (kategorie)Síťový filtrL N2.5 mHVlastnosti indukceS IEC zásuvkou · se spínačem · se dvěma pojistkamiRozměr, výška61 mmRozměr, šířka52.5 mmMnožství1 ks (fonetip.cz)

Experimentální modul 260

Experimentální modul 260

Experimentální deska se základní děrovanou sítí velkou 260 pájených bodů k volnému spojení vašich vlastních aplikací. Všechna vedení BUS, která jsou k dispozici, jsou jak na osazovací, tak na pájecí straně popsány použitými jmény vedení na Unit v návodu k použití. Vhodné k: A · E.Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)198861C-Control I Unit-Bus rozšiřovací moduly. Rozšiřovací moduly se zprovozní jednoduše zasunutím do 40pol. BUS konektoru aplikace Board 2.0 a instalačního setu. Mohou se zasunout až 4 moduly současně, ostatně ne všechny moduly se mohou z důvodů místa zasunout na každou pozici. Všechny rozšiřovací moduly se mohou provozovat, pokud není uvedeno jinak, také M-Unit 1.2 nebo 1.1 a adaptérovým modulem 19 88 75. Právě tak, pokud není uvedeno jinak, je provoz možný s Micro a… (fonetip.cz)

Napájecí modul 400vac

Napájecí modul 400vac

Napájecí modul pro síťové napětí kontrolního relé řady GAMMA.Technické parametryHodnotaTypTR2-400VACProvedeníNapájecí modul pro 400 V/AC (fonetip.cz)

Univerzální modul předzesilovače

Univerzální modul předzesilovače

Pro mikrofony a univerzální použitíTechnické parametryHodnotaProvozní napětí (text)9 - 24 V/DCRozměr, délka25 mmProvedeníHotový modulRozměr, výška17 mmRozměr, šířka22 mm (fonetip.cz)

Vstupní síťový modul

Vstupní síťový modul

Vstupní síťový modul se zástrčkou, 2pólový Síťový vypínač a dvojitý držák pojistek (5 x 20 mm).Technické parametryHodnotaKapacita (elektrická)3300 pFJmenovitý proud1 AČíslo výrobceYQ01A1Typ (výrobce)YQ01A1Způsob montážeVestavnéJmenovité napětí250 V/ACPřipojení (součástky)Plochý konektor 6.3 mmRozměr, délka68 mmTeplota (max.)+85 °CTeplota (min.)-25 °CTyp indukce (kategorie)Síťový filtrL N10.5 mHVlastnosti indukceS IEC zásuvkou · se spínačem · se dvěma pojistkamiRozměr, výška61 mmRozměr, šířka52.5 mmMnožství1 ks (fonetip.cz)

Modul generátoru zvuku lokomotivy

Modul generátoru zvuku lokomotivy

Vytváří zvuk parní lokomotivy v závislosti na řídícím napětí modelové železnice.Technické parametryHodnotaOdběr proudu75 mAVěkové kategorieOd 15 letRozměr, délka130 mmProvedeníStavebniceRozměr, šířka50 mmVlastnostiDo modulu se přivádí provozní napětí (12 až 18 VAC nebo VDC) a řídící napětí (0 až 15 VAC nebo VDC). V závislosti na řídícím napětí nebo rychlosti je také pomalejší nebo rychlejší zvuk páry. Navíc lze také měnit zabarvení zvuku pomocí trimovacího potenciometru. Pro reproduktor 8 ?. (fonetip.cz)

Programovací modul rs232 2.0

Programovací modul rs232 2.0

S tímto modulem se mohou naprogramovat všechny jednotky C-Control I 2.0 přes připojení RS232. Vodivou svorkou je možné programování s modemovou náhradou nebo 1:1 modemovým kabelem.Technické parametryHodnotaProvozní napětí (text)9 - 12 V/DCTyp (výrobce)198834Rozhraní (součástky)RS-232Rozměr, délka42 mmProvedeníModul RS232Rozměr, výška17 mmRozměr, šířka47 mmVlastnostiDC ucpávka nízkého napětíPřipojovací svorky, Montážní úhelníky (pro upevnění v krytu)Aktivní údaj RXD a TXD s LED diodouVybaveníModul programovacího adaptéru a vestavby rozhraní pro C-Control I Unit-M 1.1,1.2, 2.0, Advanced.Obsah baleníMontážní úhelníky jsou volně připojeny Připojovací kabel C-Control I Instalační CD Návod k použití. (fonetip.cz)

Dcf modul wt 100

Dcf modul wt 100

DCF modul WT 100Tento rádiově řízený modul pro hodiny lze využít všude tam, kde potřebujete na vteřiny přesný čas. Díky rozměrům 23,5 x 48,5 mm jej můžete instalovat téměř kdekoliv a nahradit jím např. běžné moduly hodin Quartz. Vhodný pro zabudování. Technické parametry: Rozměry (Š x V x H): 50 x 26 x 16 mm Provedení: radiové Barva: černá Střední odchylka chodu: 1 s / 1 000 000 let Hřídelky ciferníkových ručiček: 0 Délka hřídelky ciferníkových ručiček: 0 Napájení: CR 2032 knoflíková baterie (je součástí dodávky) Provozní napětí: knoflíková baterie CR2032 Vybavení: - Displej 40 x 15 mm - Provozní napětí 1,5 V pomocí knoflíkové baterie CR2032 (součástí dodávky) - Kontrola příjmu - Kontrolka nízkého stavu baterie (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít