Hishell tpu pro xiaomi redmi 7a čirý (hisha201)

Produkt Hishell tpu pro xiaomi redmi 7a čirý (hisha201) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Hishell tpu pro xiaomi redmi 7a čirý (hisha201) upraviť a produkt hľadať znova.

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 7A čirý (HISHa201)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 7A čirý (HISHa201)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi 7A BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 7A čirý (HISHa201) , Hishell tpu pro xiaomi redmi 7a čirý (hisha201)

Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 7A čirý (HISHa26)

Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 7A čirý (HISHa26)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi 7A BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 7A čirý (HISHa26) , Hishell tpu shockproof pro xiaomi redmi 7a čirý (hisha26)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 9 čirý (HISHa203)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 9 čirý (HISHa203)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 9, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi 9 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 9 čirý (HISHa203) , Hishell tpu pro xiaomi redmi 8 čirý (hisha202)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 8 čirý (HISHa202)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 8 čirý (HISHa202)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 8, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi 8 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 8 čirý (HISHa202) , Hishell tpu pro xiaomi redmi 9 čirý (hisha203)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 9C čirý (HISHa205)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 9C čirý (HISHa205)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 9C, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi 9C BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 9C čirý (HISHa205) , Hishell tpu pro xiaomi redmi 9a čirý (hisha204)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 9A čirý (HISHa204)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 9A čirý (HISHa204)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 9A, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi 9A BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 9A čirý (HISHa204) , Hishell tpu shockproof pro xiaomi redmi 8 čirý (hisha27)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi Note 9 čirý (HISHa208)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi Note 9 čirý (HISHa208)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 9, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi Note 9 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Redmi Note 9 čirý (HISHa208) , Hishell tpu pro xiaomi redmi note 9 čirý (hisha208)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro čirý (HISHa206)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro čirý (HISHa206)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi Note 8 Pro BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro čirý (HISHa206) , Hishell tpu shockproof pro xiaomi redmi 9 čirý (hisha159)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S čirý (HISHa209)

Hishell TPU pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S čirý (HISHa209)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi Note 9 Pro BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S čirý (HISHa209) , Hishell tpu shockproof pro xiaomi redmi 8a čirý (hisha28)

Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 8 čirý (HISHa27)

Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 8 čirý (HISHa27)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 8, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi 8 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 8 čirý (HISHa27) , Hishell tpu pro xiaomi redmi note 8 pro čirý (hisha206)

Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 9 čirý (HISHa159)

Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 9 čirý (HISHa159)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 9, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi 9 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 9 čirý (HISHa159) , Hishell tpu pro xiaomi poco m3 čirý (hisha264)

Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 8A čirý (HISHa28)

Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 8A čirý (HISHa28)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 8A, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi 8A BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 8A čirý (HISHa28) , Hishell tpu pro xiaomi redmi note 9 pro / note 9s čirý (hisha209)

Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi Note 9 čirý (HISHa162)

Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi Note 9 čirý (HISHa162)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 9, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi Note 9 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi Note 9 čirý (HISHa162) , Hishell tpu pro xiaomi mi 10t pro čirý (hisha233)

Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S čirý (HISHa163)

Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S čirý (HISHa163)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Redmi Note 9 Pro BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S čirý (HISHa163) , Hishell tpu shockproof pro xiaomi redmi note 9 pro / note 9s čirý (hisha163)

Hishell TPU pro Xiaomi POCO M3 čirý (HISHa264)

Hishell TPU pro Xiaomi POCO M3 čirý (HISHa264)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Poco M3, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Hishell TPU pro Xiaomi POCO M3 čirý. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiál krytu je příjemný a neklouže v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil Hishell kryt nezakryje přístup k dobíjecímu portu a k dalším ovládacím prvkům potřebným pro klidné užívání mobilního telefonu. Jeho velkou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, se kterým se u mobilních telefonů setkáváme stále častěji. Ochranný kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Xiaomi Poco M3 zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Nejdůležitější přednosti ochranného krytu na mobil Hishell TPU pro Xiaomi POCO M3 čirý Odolná ochrana telefonu Xiaomi Poco M3 Pružné tělo zaručuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi POCO M3 čirý (HISHa264) , Hishell tpu pro nokia 2.2 čirý (hisha218)

Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10T čirý (HISHa232)

Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10T čirý (HISHa232)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi 10T, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Mi 10T BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10T čirý (HISHa232) , Hishell tpu pro vivo y70 čirý (hisha263)

Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10T Pro čirý (HISHa233)

Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10T Pro čirý (HISHa233)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi 10T Pro, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Mi 10T Pro BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10T Pro čirý (HISHa233) , Hishell tpu pro huawei y6p čirý (hisha215)

Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10 Lite 5G čirý (HISHa243)

Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10 Lite 5G čirý (HISHa243)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Mi 10 Lite, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt kompatibilnís bezdrátovým nabíjenímDodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu. Hishell TPU ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Povrch je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! URČENO PROXiaomi Mi 10 Lite 5G BARVAčirá MATERIÁLsilikon Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Je kompatibilní s bezdrátovým nabíjenímHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10 Lite 5G čirý (HISHa243) , Hishell tpu pro lg k51s čirý (hisha216)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Xiaomi Redmi 7A růžový (HISHa58)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Xiaomi Redmi 7A růžový (HISHa58)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A, materiál silikon, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Odolný silikonovýzadní krytHishell Premium Liquid Silicone ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. URČENO PROXiaomi Redmi 7A BARVArůžová MATERIÁLsilikon Ochrání, ale zachová veškerou funkčnostHishell Premium Liquid Silicone je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K telefonu perfektně přilneSilikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře drží, z ruky neklouže a lze jej snadno omýt pod tekoucí vodou. Navíc je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell Premium Liquid Silicone pro Xiaomi Redmi 7A růžový (HISHa58) , Hishell tpu pro realme 7 čirý (hisha225)

Hishell TPU pro Xiaomi Poco X3 / Poco X3 Pro čirý (HISHa235)

Hishell TPU pro Xiaomi Poco X3 / Poco X3 Pro čirý (HISHa235)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Poco X3 Pro, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROXiaomi Poco X3 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Poco X3 / Poco X3 Pro čirý (HISHa235) , Hishell tpu pro nokia 3.4 čirý (hisha258)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi A1 FIXTCC-1033, čiré

Detail

Čiré zadní pouzdro z pružného TPU perfektně přilne k vašemu telefonu Xiaomi Redmi A1 a spolehlivě ochrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Velkým plusem pouzdra jsou výřezy na míru, díky nimž zůstávají perfektně dostupné ovládací prvky, konektory, mikrofon i fotoaparát. Okraje pouzdra lehce přesahují displej, a přispívají tak k větší ochraně proti poškrábání. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi A1 FIXTCC-1033, čiré , Hishell tpu pro nokia 5.3 čirý (hisha247)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 10A, FIXTCC-908, čiré

Detail

Transparentní gelové pouzdro Fixed zajistí vašemu telefonu novou úroveň ochrany proti prachu, poškrábání i případným pádům. Kryt se může pochlubit minimalistickým designem a tenkým provedením, které nijak nezvětšuje rozměry telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát, konektory a ovládací prvky telefonu, takže vás při používání nebude tento stylový kryt nijak rušit. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 10A, FIXTCC-908, čiré , Hishell tpu pro nokia 2.3 čirý (hisha219)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 10C (FIXTCC-907) čiré

Detail

Tenký a velmi lehký kryt od značky FIXED poskytuje Vašemu mobilnímu telefonu Xiaomi Redmi 10C spolehlivou ochranu za všech okolností. Vyrobeno z pružného gelového TPU materiálu. Také zajistí, že se snadno a rychle dostanete ke všem ovládacím prvkům a konektorům telefonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 10C (FIXTCC-907) čiré , Hishell tpu pro honor 9x čirý (hisha175)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9C, čiré FIXTCC-568

Detail

Zadní pogumovaný kryt pro Xiaomi Redmi 9C chrání vaše zařízení před poškrábáním a poškozením způsobené pádem. Tenké provedení nijak nezvětšuje rozměry telefonu. Přesné výřezy na konektory umožňují přístup ke všem funkcím. Lehce přesahující okraje pouzdra chrání také displej. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9C, čiré FIXTCC-568 , Hishell tpu pro oneplus 8t čirý (hisha222)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9, čiré, FIXTCC-516

Detail

Žádné škrábance, žádné oděrky – gelové pouzdro Fixed TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9 FIXTCC-516 v čiré barvě účinně ochrání mobilní telefon a díky transparentnímu provedení nechá vyniknout jeho kráse. Pouzdro nezakrývá nabíjecí nebo sluchátkové konektory a okraje lehce přesahují displej pro záruku maximální ochrany. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9, čiré, FIXTCC-516 , Hishell tpu pro realme 5 čirý (hisha183)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 10, čiré FIXTCC-764

Detail

Dedikovaný kryt z odolného materiálu padne vašemu telefonu jako ulitý. FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 10, čiré FIXTCC-764 v transparentním provedení. Ochrání před nárazy, škrábanci i nečistotami. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 10, čiré FIXTCC-764 , Hishell tpu pro nokia 4.2 čirý (hisha179)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9A, čiré FIXTCC-518

Detail

Zadní kryt FIXED z TPU chrání váš telefon Xiaomi Redmi 9A při pádech a proti škrábanců. Průhledný materiál nechá nezastiňuje design telefonu. Kryt je navržen na míru danému typu telefonu – přesné výřezy umožňují přístup ke všem konektorům a tlačítkům. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9A, čiré FIXTCC-518 , Hishell tpu pro vivo y11s čirý (hisha261)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9T FIXTCC-680, čiré

Detail

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9T FIXTCC-680 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9T FIXTCC-680, čiré , Hishell tpu pro realme 6i čirý (hisha224)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP32S (5904808309271)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP32S (5904808309271)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A , flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za stoprocentní ochranu vůči prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Nezanedbatelné jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by nemohlo dojít k plnohodnotnému provozu. Pouzdru na mobil Mobiwear dal výrobce též stojánek, který se vám může hodit při sledování obsahu nebo čtení. Jeho konstrukce je navržena tak, aby dokázal uchránit displej před poškrábáním. Zavírání na magnet zabezpečuje, že se sám neotevře. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 7A bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Základní znaky pouzdra na mobilní telefon Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP32S Odklápěcí provedení ochraňuje zadní a boční strany i dislpej Vestavěný stojánek poslouží pro sledování videí či brouzdání po... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP32S (5904808309271) , Hishell tpu pro xiaomi poco x3 / poco x3 pro čirý (hisha235)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP31S (5904808304214)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP31S (5904808304214)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A , flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje poctivou ochranu vůči jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Zcela potřebné jsou výřezy pro důležité ovládací prvky telefonu, které umožňují plnohodnotný provoz. Pouzdru na mobilní telefon Mobiwear dal výrobce rovněž stojánek, jehož polohu můžete upravovat a sledovat tak jakýkoliv obsah co nejpohodlněji. Je vyroben tak, aby se díky němu displej nepoškrábal. Zavírá se na magnet a to vám zaručí, že se sám neotevře, a proto z něj nic nevypadne. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 7A zaručeně ochrání váš telefon. Základní znaky pouzdra na mobil Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP31S Flipové provedení uchrání celý smartphone včetně displeje Integrovaný stojánek využijete například při sledování videí či brouzdání po internetu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP31S (5904808304214) , Hishell tpu pro realme 7 pro čirý (hisha226)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP33S (5904808314336)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP33S (5904808314336)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A , flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje úplnou ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Nepostradatelné jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by bylo běžné užívání velmi omezené a prakticky nemožné. Pouzdru na mobil Mobiwear přidal výrobce také stojánek, se kterým můžete hýbat a sledovat tak videa v co největším pohodlí. Byl vyroben tak, aby poskytoval ochranu displeji před poškrábáním. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že jeho uzavření je naprosto bezpečné, sám se neotevře. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 7A zaručeně ochrání váš telefon. Základní vlastnosti flipového pouzdra na mobil Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP33S Vyklápěcí provedení střeží celé tělo telefonu Integrovaný stojánek se hodí ke sledování filmů... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP33S (5904808314336)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP37S (5904808334570)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP37S (5904808334570)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A , flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon přináší stoprocentní ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Nezanedbatelné jsou výřezy pro tlačítka telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Pouzdru na mobil Mobiwear dal výrobce dále i stojánek, se kterým můžete hýbat a sledovat tak videa v co největším pohodlí. Byl zhotoven tak, aby displej dokázal zabezpečit proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet se postará o to, že se sám neotvírá. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 7A zaručeně ochrání váš telefon. Důležité vlastnosti pouzdra na mobil Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP37S Zavírací provedení ochraňuje zadní část telefonu i displej Integrovaný stojánek vám poslouží při čtení a sledování videí Zajišťuje displeji ochranu před poškrábáním Zavírá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP37S (5904808334570)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP38S (5904808339636)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP38S (5904808339636)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A , flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon představuje naprostou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Nepostradatelné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Pouzdru na mobilní telefon Mobiwear přidal výrobce nadto i stojánek pro větší pohodlí při sledování obsahu nebo čtení. Vyrábí se tak, aby displej dokázal zabezpečit proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zajistí, že se sám neotevře, a proto z něj nic nevypadne. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 7A zaručeně ochrání váš telefon. Zajímavé znaky flipového pouzdra na mobil Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP38S Vyklápěcí provedení ochrání tělo mobilu zepředu i zezadu Integrovaný stojánek poslouží pro sledování filmů nebo prohlížení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP38S (5904808339636)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP36S (5904808329514)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP36S (5904808329514)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A , flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje solidní ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Nutné jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Pouzdru Mobiwear přidal výrobce též stojánek pro polohávání při sledování obsahu. Je vyroben tak, aby poskytoval ochranu displeji před poškrábáním. Zavírání na magnet zabezpečuje, že vám nehrozí jeho otevření. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 7A bez problémů ochrání váš telefon. Klíčové výhody pouzdra na mobilní telefon Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP36S Odklápěcí provedení schová celý smartphone včetně displeje Integrovaný stojánek vám poslouží při sledování videa nebo čtení Ochrání dokonce i displej před poškrábáním Disponuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP36S (5904808329514)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP34S (5904808319393)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP34S (5904808319393)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A , flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje řádnou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Nutností jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Pouzdru na mobil Mobiwear přidal výrobce dále i stojánek, se kterým můžete hýbat a sledovat tak videa v co největším pohodlí. Byl navržen tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Uzavírá se na magnet a tím máte jistotu, že nemá možnost se sám otevřít. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 7A bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Klíčové přednosti flipového pouzdra na mobil Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP34S Zavírací provedení ochrání obrazovku i zadní část mobilu Vestavěný stojánek využijete například při čtení a sledování videí (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP34S (5904808319393)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP35S (5904808324458)

Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP35S (5904808324458)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A , flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon přináší řádnou ochranu vůči vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Zcela samozřejmé jsou otvory určené pro významné ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Pouzdru na mobilní telefon Mobiwear dal výrobce nadto i stojánek, jehož pozici můžete upravovat pro pohodlnější sledování videí nebo čtení. Byl zkonstruován tak, aby chráníl displej před poškrábáním. Jeho zavírání na magnet zajistí, že se nedokáže sám otevřít. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 7A se postará o ochranu vašeho telefonu. Nejdůležitější vlastnosti pouzdra na mobil Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP35S Flipové provedení uchrání celé tělo telefonu Integrovaný stojánek využijete například při sledování filmů nebo prohlížení webu Zajišťuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear flip pro Xiaomi Redmi 7A - VP35S (5904808324458)

Mobiwear pro Xiaomi Redmi 7A - VP17S Cvičenkyně (5904808124850)

Mobiwear pro Xiaomi Redmi 7A - VP17S Cvičenkyně (5904808124850)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A , flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje maximální ochranu vůči jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Nepostradatelné jsou výřezy určené pro podstatné ovládací prvky telefonu, bez kterých by nemohlo dojít k plnohodnotnému provozu. Pouzdru na mobilní telefon Mobiwear přidal výrobce o stojánek pro polohávání při sledování obsahu. Je zkonstruován tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Prostřednictvím zavírání na magnet máte zajištěno, že jeho uzavření je naprosto bezpečné, sám se neotevře. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 7A bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Zajímavé přednosti pouzdra na mobil Mobiwear pro Xiaomi Redmi 7A - VP17S Cvičenkyně Flipové provedení ochrání zadní část telefonu i displej Vestavěný stojánek poslouží pro sledování videí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mobiwear pro Xiaomi Redmi 7A - VP17S Cvičenkyně (5904808124850)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 11, FIXTCC-932, čiré

Detail

Čiré zadní pouzdro z pružného TPU perfektně přilne k vašemu telefonu Xiaomi Redmi Note 11 a spolehlivě ochrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Velkým plusem pouzdra jsou výřezy na míru, díky nimž zůstávají perfektně dostupné ovládací prvky, konektory, mikrofon i fotoaparát. Okraje pouzdra lehce přesahují displej, a přispívají tak k větší ochraně proti poškrábání. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 11, FIXTCC-932, čiré

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 10 (2022), FIXTCC-892, čiré

Detail

Čiré zadní pouzdro z pružného TPU perfektně přilne k vašemu telefonu Xiaomi Redmi 10 (2022) a spolehlivě ochrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Velkým plusem pouzdra jsou výřezy na míru, díky nimž zůstávají perfektně dostupné ovládací prvky, konektory, mikrofon i fotoaparát. Okraje pouzdra lehce přesahují displej, a přispívají tak k větší ochraně proti poškrábání. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 10 (2022), FIXTCC-892, čiré

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 11S, FIXTCC-899, čiré

Detail

Čiré zadní pouzdro z pružného TPU perfektně přilne k vašemu telefonu Xiaomi Redmi Note 11S a spolehlivě ochrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Velkým plusem pouzdra jsou výřezy na míru, díky nimž zůstávají perfektně dostupné ovládací prvky, konektory, mikrofon i fotoaparát. Okraje pouzdra lehce přesahují displej, a přispívají tak k větší ochraně proti poškrábání. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 11S, FIXTCC-899, čiré

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 FIXTCC-517, čiré

Detail

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu Xiaomi Redmi Note 9 perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro FIXTCC-517 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 FIXTCC-517, čiré

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 8, čiré FIXTCC-470

Detail

TPU pouzdro pro chytrý telefon od značky Fixed v čiré barvě. Tělo z polyuretanu pro přesné přilnutí k tělu přístroje. Účinná ochrana před nečistotami a poškrábáním. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům. Transparentní provedení dá vyniknout vašemu přístroji. Určeno pro modelovou řadu Xiaomi Redmi Note 8. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 8, čiré FIXTCC-470

iSaprio Dance 01 pro Xiaomi Redmi 7A (dan01-TPU2_Rmi7A)

iSaprio Dance 01 pro Xiaomi Redmi 7A (dan01-TPU2_Rmi7A)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 7A, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození za pomoci ochranného krytu iSaprio Dance 01 pro Xiaomi Redmi 7A. Jde o zadní kryt, který je svým provedením pojistkou vysoké odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a neklouže v ruce. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i tlačítkům nezbytným pro komfortní užívání telefonu. Ochranný kryt je měkký a tudíž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi 7A zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Významné přednosti ochranného krytu na mobil iSaprio Dance 01 pro Xiaomi Redmi 7A Skvělá ochrana telefonu Xiaomi Redmi 7A Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Dance 01 pro Xiaomi Redmi 7A (dan01-TPU2_Rmi7A)

Hishell TPU pro Honor 9X čirý (HISHa175)

Hishell TPU pro Honor 9X čirý (HISHa175)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 9X, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROHonor 9X BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Honor 9X čirý (HISHa175)

Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý (HISHa261)

Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý (HISHa261)
Detail

Kryt na mobil - pro Vivo Y11s, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon před poškozením díky ochrannému krytu Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a dobře se v ruce drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Hishell zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i k dalším tlačítkům potřebným pro klidné užívání vašeho telefonu. Jeho velmi ceněnou výhodou je možnost bezdrátového dobíjení, které se čím dál využívá u mobilních telefonů. Kryt na mobilní telefon je pružný a proto je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Vivo Y11s zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Zásadní přednosti ochranného krytu na mobil Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý Zaručená ochrana mobilního telefonu Vivo Y11s Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý (HISHa261)

Hishell TPU pro Vivo Y20s čirý (HISHa262)

Hishell TPU pro Vivo Y20s čirý (HISHa262)
Detail

Kryt na mobil - pro Vivo Y20s, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu Hishell TPU pro Vivo Y20s čirý. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a dobře se v ruce drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Hishell nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru i ovládacím prvkům potřebným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. K jeho výhodám se řadí možnost bezdrátového dobíjení, které se u mobilních telefonů objevuje ve stále větší míře. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky tomu jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Vivo Y20s zaručí vašemu telefonu ochranu. Podstatné parametry ochranného krytu na mobil Hishell TPU pro Vivo Y20s čirý Zaručená ochrana mobilního telefonu Vivo Y20s Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt Hishell obsahuje otvory pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Vivo Y20s čirý (HISHa262)

Hishell TPU pro Nokia 5.3 čirý (HISHa220)

Hishell TPU pro Nokia 5.3 čirý (HISHa220)
Detail

Kryt na mobil - pro Nokia 5.3, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PRONokia 5.3 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Nokia 5.3 čirý (HISHa220)

Hishell TPU pro Nokia 2.2 čirý (HISHa218)

Hishell TPU pro Nokia 2.2 čirý (HISHa218)
Detail

Kryt na mobil - pro Nokia 2.2, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PRONokia 2.2 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Nokia 2.2 čirý (HISHa218)

Hishell TPU pro Realme C11 čirý (HISHa187)

Hishell TPU pro Realme C11 čirý (HISHa187)
Detail

Kryt na mobil - pro Realme C11, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PRORealme C11 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Realme C11 čirý (HISHa187)

Hishell TPU pro Huawei Y6p čirý (HISHa215)

Hishell TPU pro Huawei Y6p čirý (HISHa215)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei Y6p, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! URČENO PROHuawei Y6p BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Není vyplněn Alternativní text k fotografii! K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Huawei Y6p čirý (HISHa215)
Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 7A čirý (HISHa201), Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 7A čirý (HISHa26), Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 8 čirý (HISHa202), Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 9 čirý (HISHa203), Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 9A čirý (HISHa204), Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 8 čirý (HISHa27), Hishell TPU pro Xiaomi Redmi Note 9 čirý (HISHa208), Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 9 čirý (HISHa159), Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi 8A čirý (HISHa28), Hishell TPU pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro čirý (HISHa206), Hishell TPU pro Xiaomi POCO M3 čirý (HISHa264), Hishell TPU pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S čirý (HISHa209), Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10T Pro čirý (HISHa233), Hishell TPU Shockproof pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro / Note 9S čirý (HISHa163), Hishell TPU pro Nokia 2.2 čirý (HISHa218), Hishell TPU pro Vivo Y70 čirý (HISHa263), Hishell TPU pro Huawei Y6p čirý (HISHa215), Hishell TPU pro LG K51S čirý (HISHa216), Hishell TPU pro Realme 7 čirý (HISHa225), Hishell TPU pro Nokia 3.4 čirý (HISHa258), Hishell TPU pro Nokia 5.3 čirý (HISHa247), Hishell TPU pro Nokia 2.3 čirý (HISHa219), Hishell TPU pro Honor 9X čirý (HISHa175), Hishell TPU pro OnePlus 8T čirý (HISHa222), Hishell TPU pro Realme 5 čirý (HISHa183), Hishell TPU pro Nokia 4.2 čirý (HISHa179), Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý (HISHa261), Hishell TPU pro Realme 6i čirý (HISHa224), Hishell TPU pro Xiaomi Poco X3 / Poco X3 Pro čirý (HISHa235), Hishell TPU pro Realme 7 Pro čirý (HISHa226)