Hishell tpu pro samsung galaxy s21+ čirý (hisha253)

Produkt Hishell tpu pro samsung galaxy s21+ čirý (hisha253) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Hishell tpu pro samsung galaxy s21+ čirý (hisha253) upraviť a produkt hľadať znova.

Hishell TPU pro Samsung Galaxy S21+ čirý (HISHa253)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy S21+ čirý (HISHa253)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S21+, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! URČENO PROSamsung Galaxy S21+ BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Není vyplněn Alternativní text k fotografii! K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy S21+ čirý (HISHa253) , Hishell tpu pro samsung galaxy s21+ čirý (hisha253)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy A31 čirý (HISHa192)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy A31 čirý (HISHa192)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A31, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy A31 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy A31 čirý (HISHa192) , Hishell tpu pro samsung galaxy m31s čirý (hisha228)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy A20e čirý (HISHa189)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy A20e čirý (HISHa189)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A20e, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy A20e BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy A20e čirý (HISHa189) , Hishell tpu pro samsung galaxy a02s čirý (hisha260)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy A20s čirý (HISHa190)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy A20s čirý (HISHa190)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A20s, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! URČENO PROSamsung Galaxy A20s BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Není vyplněn Alternativní text k fotografii! K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy A20s čirý (HISHa190) , Hishell tpu pro samsung galaxy m11 čirý (hisha242)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy M21 čirý (HISHa227)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy M21 čirý (HISHa227)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy M21, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy M21 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy M21 čirý (HISHa227) , Hishell tpu pro samsung galaxy m51 čirý (hisha229)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy A21s čirý (HISHa191)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy A21s čirý (HISHa191)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A21s, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy A21s BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy A21s čirý (HISHa191) , Hishell tpu pro samsung galaxy a31 čirý (hisha192)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy M51 čirý (HISHa229)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy M51 čirý (HISHa229)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy M51, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy M51 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy M51 čirý (HISHa229) , Hishell tpu pro samsung galaxy a20e čirý (hisha189)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy M11 čirý (HISHa242)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy M11 čirý (HISHa242)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy M11, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt kompatibilnís bezdrátovým nabíjenímDodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu. Hishell TPU ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Povrch je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. URČENO PROSamsung Galaxy M11 BARVAčirá MATERIÁLsilikon Je kompatibilní s bezdrátovým nabíjenímHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. Samozřejmostí je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením. K... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy M11 čirý (HISHa242) , Hishell tpu pro samsung galaxy a20s čirý (hisha190)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy M31s čirý (HISHa228)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy M31s čirý (HISHa228)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy M31s, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy M31s BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy M31s čirý (HISHa228) , Hishell tpu pro samsung galaxy a21s čirý (hisha191)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy A02s čirý (HISHa260)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy A02s čirý (HISHa260)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A02s, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon pomocí ochranného krytu Hishell TPU pro Samsung Galaxy A02s čirý. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil Hishell zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu a dalším ovládacím prvkům potřebným pro klidné užívání mobilního telefonu. Jeho oceňovanou předností je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které je ve stále větší míře využíváno u mobilních telefonů. Kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A02s zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Zajímavé vlastnosti ochranného krytu na mobil Hishell TPU pro Samsung Galaxy A02s čirý Odolná ochrana telefonu Samsung Galaxy A02s Pružné tělo zaručuje jednoduchou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy A02s čirý (HISHa260) , Hishell tpu pro samsung galaxy m21 čirý (hisha227)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy Note 20 čirý (HISHa197)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy Note 20 čirý (HISHa197)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy Note 20, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy Note 20 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy Note 20 čirý (HISHa197) , Hishell tpu shockproof pro samsung galaxy a10 čirý (hisha17)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab S7 čirý (HISHb20)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab S7 čirý (HISHb20)
Detail

Pouzdro na tablet Samsung Galaxy Tab S7 11", TPU, měkké, výřezy pro konektory a tlačítka Odolný silikonový kryt pro tablet Flexibilní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš tablet před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří s tabletem nezachází v rukavičkách, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PRO Samsung Galaxy Tab S7 BARVA transparentní MATERIÁL TPU Ochrání, ale zachová veškerou funkčnost Hishell TPU je navržen přesně na daný typ tabletu a samozřejmostí jsou tak přesné výřezy na konektory, fotoaparát a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K tabletu perfektně přilne Silikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře drží, z ruky neklouže a navíc je tenký... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab S7 čirý (HISHb20) , Hishell tpu shockproof pro samsung galaxy s20+ čirý (hisha24)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab S6 10.5 čirý (HISHb9)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab S6 10.5 čirý (HISHb9)
Detail

Pouzdro na tablet Samsung Galaxy Tab S6 10,5, TPU Odolný silikonovýkryt pro tabletFlexibilní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš tablet před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří s tabletem nezachází v rukavičkách, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy Tab S6 10.5 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Ochrání, ale zachová veškerou funkčnostHishell TPU je navržen přesně na daný typ tabletu a samozřejmostí jsou tak přesné výřezy na konektory, fotoaparát a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K tabletu perfektně přilneSilikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře drží, z ruky neklouže a navíc je tenký a lehký, díky čemuž nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab S6 10.5 čirý (HISHb9) , Hishell tpu shockproof pro samsung galaxy a51 čirý (hisha21)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab A 8.0 čirý (HISHb7)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab A 8.0 čirý (HISHb7)
Detail

Pouzdro na tablet Samsung Galaxy Tab A 8,0 2019, TPU Odolný silikonovýkryt pro tabletFlexibilní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš tablet před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří s tabletem nezachází v rukavičkách, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy Tab A 8.0 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Ochrání, ale zachová veškerou funkčnostHishell TPU je navržen přesně na daný typ tabletu a samozřejmostí jsou tak přesné výřezy na konektory, fotoaparát a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K tabletu perfektně přilneSilikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře drží, z ruky neklouže a navíc je tenký a lehký, díky čemuž nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab A 8.0 čirý (HISHb7) , Hishell tpu pro samsung galaxy tab s7 čirý (hishb20)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 čirý (HISHb6)

Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 čirý (HISHb6)
Detail

Pouzdro na tablet Samsung Galaxy Tab A 2019, TPU Odolný silikonovýkryt pro tabletFlexibilní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš tablet před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří s tabletem nezachází v rukavičkách, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROGalaxy Tab A 2019 10.1 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Ochrání, ale zachová veškerou funkčnostHishell TPU je navržen přesně na daný typ tabletu a samozřejmostí jsou tak přesné výřezy na konektory, fotoaparát a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K tabletu perfektně přilneSilikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře drží, z ruky neklouže a navíc je tenký a lehký, díky čemuž nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 čirý (HISHb6) , Hishell tpu shockproof pro samsung galaxy a31 čirý (hisha153)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A31 čirý (HISHa153)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A31 čirý (HISHa153)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A31, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy A31 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A31 čirý (HISHa153) , Hishell tpu shockproof pro samsung galaxy m21 čirý (hisha154)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy M21 čirý (HISHa154)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy M21 čirý (HISHa154)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy M21, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy M21 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy M21 čirý (HISHa154) , Hishell tpu shockproof pro samsung galaxy a21s čirý (hisha152)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A21s čirý (HISHa152)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A21s čirý (HISHa152)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A21s, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy A21s BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A21s čirý (HISHa152) , Hishell tpu pro samsung galaxy note 20 čirý (hisha197)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A20e čirý (HISHa18)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A20e čirý (HISHa18)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A20e, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy A20e BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A20e čirý (HISHa18) , Hishell tpu shockproof pro samsung galaxy a20e čirý (hisha18)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A41 čirý (HISHa20)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A41 čirý (HISHa20)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A41, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy A41 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A41 čirý (HISHa20) , Hishell tpu shockproof pro samsung galaxy a41 čirý (hisha20)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A10 čirý (HISHa17)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A10 čirý (HISHa17)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A10, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy A10 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A10 čirý (HISHa17) , Hishell tpu pro samsung galaxy tab a 8.0 čirý (hishb7)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy S20+ čirý (HISHa24)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy S20+ čirý (HISHa24)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S20+, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy S20+ BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy S20+ čirý (HISHa24) , Hishell tpu pro samsung galaxy tab s6 10.5 čirý (hishb9)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A51 čirý (HISHa21)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A51 čirý (HISHa21)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A51, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy A51 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A51 čirý (HISHa21) , Hishell tpu shockproof pro samsung galaxy note 20 čirý (hisha155)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy Note 20 čirý (HISHa155)

Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy Note 20 čirý (HISHa155)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy Note 20, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROSamsung Galaxy Note 20 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy Note 20 čirý (HISHa155) , Hishell tpu pro samsung galaxy tab a 2019 10.1 čirý (hishb6)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S21 FIXTCC-631, čiré

Detail

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S21 FIXTCC-631 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S21 FIXTCC-631, čiré , Hishell tpu pro nokia 2.2 čirý (hisha218)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S21+ FIXTCC-654, čiré

Detail

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S21+ FIXTCC-654 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S21+ FIXTCC-654, čiré , Hishell tpu pro vivo y70 čirý (hisha263)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S21 FE, čiré FIXTCC-722

Detail

Dedikované pouzdro z odolného materiálu padne vašemu telefonu jako ulité. FIXED gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S21 FE, čiré FIXTCC-722 s lehkým a odolným TPU složením. Přesně kopíruje tvar telefonu. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům včetně nabíjecího portu. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S21 FE, čiré FIXTCC-722 , Hishell tpu pro huawei y6p čirý (hisha215)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S21 Ultra FIXTCC-632, čiré

Detail

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S21 Ultra FIXTCC-632 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy S21 Ultra FIXTCC-632, čiré , Hishell tpu pro lg k51s čirý (hisha216)

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy S21+, 0,6 mm FIXTCS-654, čiré

Detail

Ultratenký zadní gelový kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy S21+, 0,6 mm FIXTCS-654 chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,6 mm nijak nenarušuje design telefonu. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy S21+, 0,6 mm FIXTCS-654, čiré , Hishell tpu pro realme 7 čirý (hisha225)

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy S21, 0,6 mm FIXTCS-631, čiré - zánovní

Detail

Ultratenký zadní gelový kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy S21, 0,6 mm FIXTCS-631 chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,6 mm nijak nenarušuje design telefonu. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy S21, 0,6 mm FIXTCS-631, čiré - zánovní , Hishell tpu pro nokia 3.4 čirý (hisha258)

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy S21 Ultra, 0,6 mm FIXTCS-632, čiré

Detail

Ultratenký zadní gelový kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy S21 Ultra, 0,6 mm FIXTCS-632 chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,6 mm nijak nenarušuje design telefonu. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy S21 Ultra, 0,6 mm FIXTCS-632, čiré

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy S21 FE, 0,6 mm, čiré FIXTCS-722

Detail

Dedikované pouzdro z odolného materiálu padne vašemu telefonu jako ulité. FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy S21 FE, 0,6 mm, čiré FIXTCS-722 s lehkým a odolným TPU složením. Přesně kopíruje tvar telefonu. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům včetně nabíjecího portu. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy S21 FE, 0,6 mm, čiré FIXTCS-722

FIXED pro Samsung Galaxy S21 čiré (FIXTCC-631)

FIXED pro Samsung Galaxy S21 čiré (FIXTCC-631)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S21, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození pomocí ochranného krytu FIXED pro Samsung Galaxy S21 čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním jistotou velice dobré odolnosti. Povrch je příjemný a drží se dobře v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i k ostatním tlačítkům nutným pro snadné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky čemuž je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S21 zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Důležité vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Samsung Galaxy S21 čiré Praktická ochrana telefonu Samsung Galaxy S21 Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál ochranného krytu: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Samsung Galaxy S21 čiré (FIXTCC-631)

FIXED pro Samsung Galaxy S21+ čiré (FIXTCC-654)

FIXED pro Samsung Galaxy S21+ čiré (FIXTCC-654)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S21+, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého telefonu díky ochrannému krytu FIXED pro Samsung Galaxy S21+ čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a výborně se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru a k ostatním tlačítkům nutným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je měkký a tudíž je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S21+ ochrání váš telefon před poškozením. Podstatné vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Samsung Galaxy S21+ čiré Praktická ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy S21+ Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Samsung Galaxy S21+ čiré (FIXTCC-654)

Nillkin Nature TPU Kryt pro Samsung Galaxy S21+ Grey

Nillkin Nature TPU Kryt pro Samsung Galaxy S21+ Grey
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Nillkin Nature TPU Kryt pro Samsung Galaxy S21+ Grey

FIXED pro Samsung Galaxy S21 FE čiré (FIXTCC-722)

FIXED pro Samsung Galaxy S21 FE čiré (FIXTCC-722)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Samsung Galaxy S21 FE 5G, materiál TPU, výřezy pro konektory a tlačítka Měkké pouzdro na mobilní telefon skýtá řádnou ochranu vůči odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. TPU obstarává pouzdru FIXED pro Samsung Galaxy S21 FE čiré ohebnost a tuhost, díky které je hrozba poškození např. při pádu mnohem nižší. Nepostradatelné jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Pouzdro na mobil na Samsung Galaxy S21 FE 5G bez problémů ochrání váš telefon. Zajímavé přednosti flipového pouzdra na mobil FIXED pro Samsung Galaxy S21 FE čiré Výřezy pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Materiál pouzdra FIXED pro Samsung Galaxy S21 FE čiré: TPU Flipové pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S21 FE 5G (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Samsung Galaxy S21 FE čiré (FIXTCC-722)

Forever Silikonové TPU pouzdro pro Samsung Galaxy S21 Ultra transparentní GSM104390

Detail

Silikonový zadní kryt určený telefonům Samsung S21. Ochrání váš telefon před škrábanci, nečistotami a pády. Vnitřní vložka z mikrovlákna pro maximální ochranu. Pogumovaný povlak v matném provedení. Přesné výřezy na míru danému modelu. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. (mall.cz)

Podobné produkty ako Forever Silikonové TPU pouzdro pro Samsung Galaxy S21 Ultra transparentní GSM104390

Forever Silikonové TPU pouzdro pro Samsung Galaxy S21 Plus GSM104389, transparentní

Detail

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu mobilnímu telefonu perfektně přilne. Forever Silikonové TPU pouzdro pro Samsung Galaxy S21 Plus GSM104389 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. (mall.cz)

Podobné produkty ako Forever Silikonové TPU pouzdro pro Samsung Galaxy S21 Plus GSM104389, transparentní

FIXED Skin pro Samsung Galaxy S21 FE0,6 mm čiré (FIXTCS-722)

FIXED Skin pro Samsung Galaxy S21 FE0,6 mm čiré (FIXTCS-722)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Samsung Galaxy S21 FE 5G, materiál TPU, výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé pouzdro na mobilní telefon přináší solidní ochranu proti častým poškozením, jako je například poškrábání. TPU poskytuje pouzdru FIXED Skin pro Samsung Galaxy S21 FE0,6 mm čiré vysokou pružnost a vyšší tuhost, díky které je váš mobilní telefon např. při pádech mnohem odolnější. Nutností jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by bylo běžné užívání velmi omezené a prakticky nemožné. Pouzdro na mobil na Samsung Galaxy S21 FE 5G se postará o ochranu vašeho telefonu. Ústřední výhody flipového pouzdra na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy S21 FE0,6 mm čiré Otvory pro tlačítka Materiál pouzdra FIXED Skin pro Samsung Galaxy S21 FE0,6 mm čiré: TPU Pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S21 FE 5G (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Skin pro Samsung Galaxy S21 FE0,6 mm čiré (FIXTCS-722)

Forever Silikonové TPU pouzdro pro Samsung Galaxy S21 Plus GSM104389, transparentní - zánovní

Detail

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu mobilnímu telefonu perfektně přilne. Forever Silikonové TPU pouzdro pro Samsung Galaxy S21 Plus GSM104389 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. (mall.cz)

Podobné produkty ako Forever Silikonové TPU pouzdro pro Samsung Galaxy S21 Plus GSM104389, transparentní - zánovní

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21+ 5G (AGD-PCT0116Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21+ 5G (AGD-PCT0116Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S21+, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21+ 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21+ 5G (AGD-PCT0116Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy S21 FE (AGD-PCT0129Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy S21 FE (AGD-PCT0129Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S21 FE 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 FE dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy S21 FE (AGD-PCT0129Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 5G (AGD-PCT0114Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 5G (AGD-PCT0114Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S21, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 5G (AGD-PCT0114Z)

Hishell TPU pro Honor 9X čirý (HISHa175)

Hishell TPU pro Honor 9X čirý (HISHa175)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 9X, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROHonor 9X BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Honor 9X čirý (HISHa175)

Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý (HISHa261)

Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý (HISHa261)
Detail

Kryt na mobil - pro Vivo Y11s, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon před poškozením díky ochrannému krytu Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a dobře se v ruce drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Hishell zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i k dalším tlačítkům potřebným pro klidné užívání vašeho telefonu. Jeho velmi ceněnou výhodou je možnost bezdrátového dobíjení, které se čím dál využívá u mobilních telefonů. Kryt na mobilní telefon je pružný a proto je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Vivo Y11s zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Zásadní přednosti ochranného krytu na mobil Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý Zaručená ochrana mobilního telefonu Vivo Y11s Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý (HISHa261)

Hishell TPU pro Vivo Y20s čirý (HISHa262)

Hishell TPU pro Vivo Y20s čirý (HISHa262)
Detail

Kryt na mobil - pro Vivo Y20s, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu Hishell TPU pro Vivo Y20s čirý. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a dobře se v ruce drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Hishell nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru i ovládacím prvkům potřebným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. K jeho výhodám se řadí možnost bezdrátového dobíjení, které se u mobilních telefonů objevuje ve stále větší míře. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky tomu jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Vivo Y20s zaručí vašemu telefonu ochranu. Podstatné parametry ochranného krytu na mobil Hishell TPU pro Vivo Y20s čirý Zaručená ochrana mobilního telefonu Vivo Y20s Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt Hishell obsahuje otvory pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Vivo Y20s čirý (HISHa262)

Hishell TPU pro Nokia 5.3 čirý (HISHa220)

Hishell TPU pro Nokia 5.3 čirý (HISHa220)
Detail

Kryt na mobil - pro Nokia 5.3, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PRONokia 5.3 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Nokia 5.3 čirý (HISHa220)

Hishell TPU pro Nokia 2.2 čirý (HISHa218)

Hishell TPU pro Nokia 2.2 čirý (HISHa218)
Detail

Kryt na mobil - pro Nokia 2.2, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PRONokia 2.2 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Nokia 2.2 čirý (HISHa218)

Hishell TPU pro Realme C11 čirý (HISHa187)

Hishell TPU pro Realme C11 čirý (HISHa187)
Detail

Kryt na mobil - pro Realme C11, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PRORealme C11 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Realme C11 čirý (HISHa187)

Hishell TPU pro Huawei Y6p čirý (HISHa215)

Hishell TPU pro Huawei Y6p čirý (HISHa215)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei Y6p, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! URČENO PROHuawei Y6p BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Není vyplněn Alternativní text k fotografii! K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Huawei Y6p čirý (HISHa215)
Hishell TPU pro Samsung Galaxy S21+ čirý (HISHa253), Hishell TPU pro Samsung Galaxy M31s čirý (HISHa228), Hishell TPU pro Samsung Galaxy A02s čirý (HISHa260), Hishell TPU pro Samsung Galaxy M11 čirý (HISHa242), Hishell TPU pro Samsung Galaxy M51 čirý (HISHa229), Hishell TPU pro Samsung Galaxy A31 čirý (HISHa192), Hishell TPU pro Samsung Galaxy A20e čirý (HISHa189), Hishell TPU pro Samsung Galaxy A20s čirý (HISHa190), Hishell TPU pro Samsung Galaxy A21s čirý (HISHa191), Hishell TPU pro Samsung Galaxy M21 čirý (HISHa227), Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A10 čirý (HISHa17), Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy S20+ čirý (HISHa24), Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A51 čirý (HISHa21), Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab S7 čirý (HISHb20), Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A31 čirý (HISHa153), Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy M21 čirý (HISHa154), Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A21s čirý (HISHa152), Hishell TPU pro Samsung Galaxy Note 20 čirý (HISHa197), Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A20e čirý (HISHa18), Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy A41 čirý (HISHa20), Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab A 8.0 čirý (HISHb7), Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab S6 10.5 čirý (HISHb9), Hishell TPU Shockproof pro Samsung Galaxy Note 20 čirý (HISHa155), Hishell TPU pro Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 čirý (HISHb6), Hishell TPU pro Nokia 2.2 čirý (HISHa218), Hishell TPU pro Vivo Y70 čirý (HISHa263), Hishell TPU pro Huawei Y6p čirý (HISHa215), Hishell TPU pro LG K51S čirý (HISHa216), Hishell TPU pro Realme 7 čirý (HISHa225), Hishell TPU pro Nokia 3.4 čirý (HISHa258)