Hishell tpu pro honor 10 lite čirý (hisha172)

Produkt Hishell tpu pro honor 10 lite čirý (hisha172) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Hishell tpu pro honor 10 lite čirý (hisha172) upraviť a produkt hľadať znova.

Hishell TPU pro Honor 10 Lite čirý (HISHa172)

Hishell TPU pro Honor 10 Lite čirý (HISHa172)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROHonor 10 Lite BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Honor 10 Lite čirý (HISHa172) , Hishell tpu pro honor 10 lite čirý (hisha172)

Hishell TPU Shockproof pro Honor 10 Lite čirý (HISHa139)

Hishell TPU Shockproof pro Honor 10 Lite čirý (HISHa139)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROHonor 10 Lite BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Honor 10 Lite čirý (HISHa139) , Hishell tpu shockproof pro honor 10 lite čirý (hisha139)

Hishell TPU pro Honor 9X Lite čirý (HISHa240)

Hishell TPU pro Honor 9X Lite čirý (HISHa240)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 9X Lite 2020, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt kompatibilnís bezdrátovým nabíjenímDodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu. Hishell TPU ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Povrch je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. URČENO PROHonor 9X Lite BARVAčirá MATERIÁLsilikon Je kompatibilní s bezdrátovým nabíjenímHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. Samozřejmostí je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením. K... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Honor 9X Lite čirý (HISHa240) , Hishell tpu pro honor 20 lite čirý (hisha174)

Hishell TPU pro Honor 20 Lite čirý (HISHa174)

Hishell TPU pro Honor 20 Lite čirý (HISHa174)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 20 Lite, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROHonor 20 Lite BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Honor 20 Lite čirý (HISHa174) , Hishell tpu shockproof pro honor 20 lite čirý (hisha141)

Hishell TPU Shockproof pro Honor 20 Lite čirý (HISHa141)

Hishell TPU Shockproof pro Honor 20 Lite čirý (HISHa141)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 20 Lite, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROHonor 20 Lite BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Honor 20 Lite čirý (HISHa141) , Hishell tpu pro honor 9x čirý (hisha175)

Hishell TPU pro Honor 9X čirý (HISHa175)

Hishell TPU pro Honor 9X čirý (HISHa175)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 9X, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROHonor 9X BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Honor 9X čirý (HISHa175) , Hishell tpu shockproof pro honor 9x čirý (hisha142)

Hishell TPU Shockproof pro Honor 9X čirý (HISHa142)

Hishell TPU Shockproof pro Honor 9X čirý (HISHa142)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 9X, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROHonor 9X BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Honor 9X čirý (HISHa142) , Hishell tpu pro huawei p40 lite čirý (hisha214)

Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10 Lite 5G čirý (HISHa243)

Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10 Lite 5G čirý (HISHa243)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Mi 10 Lite, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt kompatibilnís bezdrátovým nabíjenímDodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu. Hishell TPU ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Povrch je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! URČENO PROXiaomi Mi 10 Lite 5G BARVAčirá MATERIÁLsilikon Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Je kompatibilní s bezdrátovým nabíjenímHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Xiaomi Mi 10 Lite 5G čirý (HISHa243) , Hishell tpu pro huawei p40 lite e čirý (hisha213)

Hishell TPU Shockproof pro Honor 8A / Huawei Y6s čirý (HISHa2)

Hishell TPU Shockproof pro Honor 8A / Huawei Y6s čirý (HISHa2)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor a Huawei 8A a Y6s, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROHonor 8A BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně přilneKryt je navržen přesně na daný typ mobilního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU Shockproof pro Honor 8A / Huawei Y6s čirý (HISHa2) , Hishell tpu pro huawei mediapad t5 10 čirý (hishb1)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Honor 10 Lite růžový (HISHa114)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Honor 10 Lite růžový (HISHa114)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál silikon, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Odolný silikonovýzadní krytHishell Premium Liquid Silicone ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. URČENO PROHonor 10 Lite BARVArůžová MATERIÁLsilikon Ochrání, ale zachová veškerou funkčnostHishell Premium Liquid Silicone je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K telefonu perfektně přilneSilikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře drží, z ruky neklouže a lze jej snadno omýt pod tekoucí vodou. Navíc je tenký... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell Premium Liquid Silicone pro Honor 10 Lite růžový (HISHa114) , Hishell tpu pro nokia 2.2 čirý (hisha218)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Honor 10 Lite černý (HISHa89)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Honor 10 Lite černý (HISHa89)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál silikon, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Odolný silikonovýzadní krytHishell Premium Liquid Silicone ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. Vypnuto URČENO PROHonor 10 Lite BARVAčerná MATERIÁLsilikon Vypnuto Ochrání, ale zachová veškerou funkčnostHishell Premium Liquid Silicone je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K telefonu perfektně přilneSilikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře drží, z ruky neklouže a lze jej snadno omýt pod tekoucí vodou.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell Premium Liquid Silicone pro Honor 10 Lite černý (HISHa89) , Hishell tpu pro vivo y70 čirý (hisha263)

Hishell TPU pro Huawei P40 Lite čirý (HISHa214)

Hishell TPU pro Huawei P40 Lite čirý (HISHa214)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei P40 Lite, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! URČENO PROHuawei P40 Lite BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Není vyplněn Alternativní text k fotografii! K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Huawei P40 Lite čirý (HISHa214) , Hishell tpu pro huawei y6p čirý (hisha215)

iSaprio BeYouTiful pro Honor 10 Lite (BYT-TPU-Hon10lite)

iSaprio BeYouTiful pro Honor 10 Lite (BYT-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál silikon a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu iSaprio BeYouTiful pro Honor 10 Lite. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením jistotou solidní odolnosti. Povrch krytu je příjemný a drží se dobře v ruce. Silikon je populární pro svoji praktičnost, odolnost proti nárazům a absorpci vibrací. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu a tlačítkům nutným pro pohodlné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky tomu jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Zajímavé přednosti ochranného krytu na mobil iSaprio BeYouTiful pro Honor 10 Lite Odolná ochrana telefonu Honor 10 Lite Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál krytu:... (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio BeYouTiful pro Honor 10 Lite (BYT-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro lg k51s čirý (hisha216)

iSaprio Poppies pro Honor 10 Lite (pop-TPU-Hon10lite)

iSaprio Poppies pro Honor 10 Lite (pop-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, za pomoci ochranného krytu iSaprio Poppies pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou zárukou odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a dobře se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio kryt nezakryje přístup ke konektoru na nabíjení i tlačítkům nezbytným pro bezstarostné používání telefonu. Kryt je pružný a tudíž je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Rozhodující funkce ochranného krytu na mobil iSaprio Poppies pro Honor 10 Lite Praktická ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt iSaprio nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Poppies pro Honor 10 Lite (pop-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro realme 7 čirý (hisha225)

iSaprio Blossom pro Honor 10 Lite (blos01-TPU-Hon10lite)

iSaprio Blossom pro Honor 10 Lite (blos01-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, s pomocí ochranného krytu iSaprio Blossom pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a dobře se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio kryt nezakryje přístup ke konektoru na nabíjení i k dalším tlačítkům potřebným pro pohodlné používání mobilního telefonu. Ochranný kryt je měkký a tudíž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu. Zajímavé funkce ochranného krytu na mobil iSaprio Blossom pro Honor 10 Lite Praktická ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Blossom pro Honor 10 Lite (blos01-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro nokia 3.4 čirý (hisha258)

iSaprio Bench pro Honor 10 Lite (bench01-TPU-Hon10lite)

iSaprio Bench pro Honor 10 Lite (bench01-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu za pomoci ochranného krytu iSaprio Bench pro Honor 10 Lite. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou velice dobré odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru a dalším ovládacím prvkům nutným pro snadné používání vašeho telefonu. Ochranný kryt je měkký a tudíž je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Rozhodující vlastnosti ochranného krytu na mobil iSaprio Bench pro Honor 10 Lite Odolná ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál ochranného krytu: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Bench pro Honor 10 Lite (bench01-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro nokia 5.3 čirý (hisha247)

iSaprio Cracked pro Honor 10 Lite (crack-TPU-Hon10lite)

iSaprio Cracked pro Honor 10 Lite (crack-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu iSaprio Cracked pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Povrch je příjemný a výborně se drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio bude zachován přístup k nabíjecímu portu a ovládacím prvkům nezbytným pro klidné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky čemuž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Významné parametry ochranného krytu na mobil iSaprio Cracked pro Honor 10 Lite Zaručená ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Cracked pro Honor 10 Lite (crack-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro nokia 2.3 čirý (hisha219)

iSaprio Bee pro Honor 10 Lite (bee01-TPU-Hon10lite)

iSaprio Bee pro Honor 10 Lite (bee01-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál silikon a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození pomocí ochranného krytu iSaprio Bee pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Silikon je populární pro svoji tenkost a odolnost proti vibracím či nárazům. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane nezakryt přístup k nabíjení a k ostatním tlačítkům nezbytným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je měkký a tudíž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Důležité vlastnosti ochranného krytu na mobil iSaprio Bee pro Honor 10 Lite Skvělá ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt iSaprio má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky... (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Bee pro Honor 10 Lite (bee01-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro oneplus 8t čirý (hisha222)

iSaprio Charming pro Honor 10 Lite (fash-TPU-Hon10lite)

iSaprio Charming pro Honor 10 Lite (fash-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon s pomocí ochranného krytu iSaprio Charming pro Honor 10 Lite. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiál je příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru a k dalším ovládacím prvkům potřebným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky čemuž je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Zásadní vlastnosti ochranného krytu na mobil iSaprio Charming pro Honor 10 Lite Skvělá ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Charming pro Honor 10 Lite (fash-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro realme 5 čirý (hisha183)

iSaprio Poker pro Honor 10 Lite (poke-TPU-Hon10lite)

iSaprio Poker pro Honor 10 Lite (poke-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození s pomocí ochranného krytu iSaprio Poker pro Honor 10 Lite. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním jistotou vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a dobře se drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a tlačítkům nezbytným pro snadné používání mobilního telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí vašemu telefonu ochranu. Podstatné parametry ochranného krytu na mobil iSaprio Poker pro Honor 10 Lite Odolná ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Poker pro Honor 10 Lite (poke-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro nokia 4.2 čirý (hisha179)

iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite (aut03-TPU-Hon10lite)

iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite (aut03-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon s pomocí ochranného krytu iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou odolnosti. Povrch krytu je příjemný a výborně se drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio nebude zakryt přístup k nabíjecímu portu a k dalším ovládacím prvkům nezbytným pro komfortní užívání telefonu. Kryt je pružný a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite ochrání váš telefon před poškozením. Rozhodující parametry ochranného krytu na mobil iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite Odolná ochrana telefonu Honor 10 Lite Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Použité materiály: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite (aut03-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro vivo y11s čirý (hisha261)

iSaprio Astronaut pro Honor 10 Lite (ast02-TPU-Hon10lite)

iSaprio Astronaut pro Honor 10 Lite (ast02-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu iSaprio Astronaut pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru a ostatním tlačítkům nutným pro snadné používání telefonu. Ochranný kryt je měkký, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu. Stěžejní parametry ochranného krytu na mobil iSaprio Astronaut pro Honor 10 Lite Praktická ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál: TPU Jeho barva je černá a motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Astronaut pro Honor 10 Lite (ast02-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro realme 6i čirý (hisha224)

iSaprio BOHO pro Honor 10 Lite (boh-TPU-Hon10lite)

iSaprio BOHO pro Honor 10 Lite (boh-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte ochranu vašemu telefonu pomocí ochranného krytu iSaprio BOHO pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení a k ovládacím prvkům potřebným pro snadné užívání mobilního telefonu. Kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí ochranu vašeho telefonu. Zajímavé přednosti ochranného krytu na mobil iSaprio BOHO pro Honor 10 Lite Zaručená ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio BOHO pro Honor 10 Lite (boh-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro realme 7 pro čirý (hisha226)

iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite (aut01-TPU-Hon10lite)

iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite (aut01-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou solidní odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a výborně se drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru i k dalším tlačítkům nutným pro plynulé užívání telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí vašemu telefonu ochranu. Významné parametry ochranného krytu na mobil iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite Praktická ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite (aut01-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro oneplus nord n10 čirý (hisha248)

iSaprio Gunshots pro Honor 10 Lite (gun-TPU-Hon10lite)

iSaprio Gunshots pro Honor 10 Lite (gun-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození za pomoci ochranného krytu iSaprio Gunshots pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k dalším ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné používání telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky tomu jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Klíčové funkce ochranného krytu na mobil iSaprio Gunshots pro Honor 10 Lite Zaručená ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt iSaprio má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Gunshots pro Honor 10 Lite (gun-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro xiaomi redmi 7a čirý (hisha201)

iSaprio Vendeta pro Honor 10 Lite (ven-TPU-Hon10lite)

iSaprio Vendeta pro Honor 10 Lite (ven-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon pomocí ochranného krytu iSaprio Vendeta pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil iSaprio bude zachován přístup k nabíjecímu portu a dalším ovládacím prvkům potřebným pro klidné používání vašeho telefonu. Kryt je měkký, díky čemuž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Základní přednosti ochranného krytu na mobil iSaprio Vendeta pro Honor 10 Lite Odolná ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Vendeta pro Honor 10 Lite (ven-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro samsung galaxy m31s čirý (hisha228)

iSaprio Wildflowers pro Honor 10 Lite (wil-TPU-Hon10lite)

iSaprio Wildflowers pro Honor 10 Lite (wil-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš mobilní telefon za pomoci ochranného krytu iSaprio Wildflowers pro Honor 10 Lite. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou zárukou odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a dobře se v ruce drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a ostatním tlačítkům potřebným pro plynulé používání telefonu. Ochranný kryt je měkký, díky čemuž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Důležité parametry ochranného krytu na mobil iSaprio Wildflowers pro Honor 10 Lite Praktická ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Wildflowers pro Honor 10 Lite (wil-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro samsung galaxy a02s čirý (hisha260)

iSaprio Rowanberry pro Honor 10 Lite (rowb-TPU-Hon10lite)

iSaprio Rowanberry pro Honor 10 Lite (rowb-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu iSaprio Rowanberry pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio kryt nezakryje přístup k nabíjení i k ostatním tlačítkům nezbytným pro snadné používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a proto je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Důležité parametry ochranného krytu na mobil iSaprio Rowanberry pro Honor 10 Lite Skvělá ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál krytu: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Rowanberry pro Honor 10 Lite (rowb-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro samsung galaxy m11 čirý (hisha242)

iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite (aut02-TPU-Hon10lite)

iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite (aut02-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio kryt nezakryje přístup k napájecímu konektoru a tlačítkům potřebným pro klidné užívání vašeho telefonu. Kryt je měkký, díky tomu jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí ochranu vašeho telefonu. Zásadní funkce ochranného krytu na mobil iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite Praktická ochrana telefonu Honor 10 Lite Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál krytu: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Autumn pro Honor 10 Lite (aut02-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro realme 6 / 6s čirý (hisha185)

iSaprio Lavender pro Honor 10 Lite (lav-TPU-Hon10lite)

iSaprio Lavender pro Honor 10 Lite (lav-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození pomocí ochranného krytu iSaprio Lavender pro Honor 10 Lite. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiál krytu je příjemný a nebude klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane volný přístup k nabíjení i dalším tlačítkům potřebným pro pohodlné používání telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu. Hlavní vlastnosti ochranného krytu na mobil iSaprio Lavender pro Honor 10 Lite Praktická ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Lavender pro Honor 10 Lite (lav-TPU-Hon10lite) , Hishell tpu pro xiaomi redmi 8 čirý (hisha202)

iSaprio BlueMarble pro Honor 10 Lite (bm15-TPU-Hon10lite)

iSaprio BlueMarble pro Honor 10 Lite (bm15-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon za pomoci ochranného krytu iSaprio BlueMarble pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou velice dobré odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu a k ovládacím prvkům nezbytným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Kryt na mobil je pružný a proto je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Hlavní vlastnosti ochranného krytu na mobil iSaprio BlueMarble pro Honor 10 Lite Skvělá ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio BlueMarble pro Honor 10 Lite (bm15-TPU-Hon10lite)

iSaprio Leopard 10 pro Honor 10 Lite (leop10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Leopard 10 pro Honor 10 Lite (leop10-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození za pomoci ochranného krytu iSaprio Leopard 10 pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním pojistkou velice dobré odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil iSaprio bude zachován přístup k dobíjecímu portu a tlačítkům potřebným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky čemuž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Důležité vlastnosti ochranného krytu na mobil iSaprio Leopard 10 pro Honor 10 Lite Skvělá ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Využitý materiál: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Leopard 10 pro Honor 10 Lite (leop10-TPU-Hon10lite)

iSaprio RoseGold 10 pro Honor 10 Lite (rg10-TPU-Hon10lite)

iSaprio RoseGold 10 pro Honor 10 Lite (rg10-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu iSaprio RoseGold 10 pro Honor 10 Lite. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením pojistkou velice dobré odolnosti. Povrch je příjemný a dobře se v ruce drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup k nabíjení i tlačítkům potřebným pro komfortní používání telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a proto je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Podstatné vlastnosti ochranného krytu na mobil iSaprio RoseGold 10 pro Honor 10 Lite Zaručená ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt iSaprio má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Použité materiály: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio RoseGold 10 pro Honor 10 Lite (rg10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Vendeta 10 pro Honor 10 Lite (ven10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Vendeta 10 pro Honor 10 Lite (ven10-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu díky ochrannému krytu iSaprio Vendeta 10 pro Honor 10 Lite. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou odolnosti. Materiál je příjemný a dobře se drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil iSaprio nebude zakryt přístup k napájecímu konektoru a k dalším tlačítkům nutným pro komfortní používání telefonu. Kryt je pružný a proto je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Podstatné funkce ochranného krytu na mobil iSaprio Vendeta 10 pro Honor 10 Lite Odolná ochrana telefonu Honor 10 Lite Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Vendeta 10 pro Honor 10 Lite (ven10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Donuts 10 pro Honor 10 Lite (donuts10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Donuts 10 pro Honor 10 Lite (donuts10-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš mobilní telefon díky ochrannému krytu iSaprio Donuts 10 pro Honor 10 Lite. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu i tlačítkům nutným pro komfortní používání mobilního telefonu. Ochranný kryt je měkký a tudíž je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Důležité parametry ochranného krytu na mobil iSaprio Donuts 10 pro Honor 10 Lite Odolná ochrana telefonu Honor 10 Lite Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Donuts 10 pro Honor 10 Lite (donuts10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Flowers 10 pro Honor 10 Lite (flowers10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Flowers 10 pro Honor 10 Lite (flowers10-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon díky ochrannému krytu iSaprio Flowers 10 pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením jistotou vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane volný přístup k dobíjecímu konektoru i ovládacím prvkům nezbytným pro klidné užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky tomu jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí ochranu vašeho telefonu. Důležité vlastnosti ochranného krytu na mobil iSaprio Flowers 10 pro Honor 10 Lite Odolná ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál krytu: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Flowers 10 pro Honor 10 Lite (flowers10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Lion 10 pro Honor 10 Lite (lion10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Lion 10 pro Honor 10 Lite (lion10-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého telefonu díky ochrannému krytu iSaprio Lion 10 pro Honor 10 Lite. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou vysoké odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru a k ostatním tlačítkům nezbytným pro snadné používání telefonu. Ochranný kryt je měkký, díky čemuž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Zajímavé přednosti ochranného krytu na mobil iSaprio Lion 10 pro Honor 10 Lite Skvělá ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Lion 10 pro Honor 10 Lite (lion10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Car 10 pro Honor 10 Lite (car10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Car 10 pro Honor 10 Lite (car10-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál silikon a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, díky ochrannému krytu iSaprio Car 10 pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a výborně se drží. Silikon je oblíbený pro svou praktičnost, jednoduchost a zvýšenou odolnost. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio nebude zakryt přístup k nabíjení a tlačítkům potřebným pro plynulé používání vašeho telefonu. Ochranný kryt je pružný a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Důležité parametry ochranného krytu na mobil iSaprio Car 10 pro Honor 10 Lite Praktická ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité... (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Car 10 pro Honor 10 Lite (car10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Orange 10 pro Honor 10 Lite (or10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Orange 10 pro Honor 10 Lite (or10-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon s pomocí ochranného krytu iSaprio Orange 10 pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním pojistkou velice dobré odolnosti. Povrch krytu je příjemný a dobře se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru i k ovládacím prvkům nutným pro komfortní užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a proto je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí vašemu telefonu ochranu. Klíčové funkce ochranného krytu na mobil iSaprio Orange 10 pro Honor 10 Lite Skvělá ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál ochranného krytu: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Orange 10 pro Honor 10 Lite (or10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Pineapple 10 pro Honor 10 Lite (pin10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Pineapple 10 pro Honor 10 Lite (pin10-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození s pomocí ochranného krytu iSaprio Pineapple 10 pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou pojistkou odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení a dalším ovládacím prvkům nutným pro bezstarostné používání telefonu. Kryt je pružný, díky čemuž je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Zásadní přednosti ochranného krytu na mobil iSaprio Pineapple 10 pro Honor 10 Lite Zaručená ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál ochranného krytu: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Pineapple 10 pro Honor 10 Lite (pin10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Motorcycle 10 pro Honor 10 Lite (moto10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Motorcycle 10 pro Honor 10 Lite (moto10-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon s pomocí ochranného krytu iSaprio Motorcycle 10 pro Honor 10 Lite. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Materiál je příjemný a drží se dobře v ruce. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení a dalším ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné používání telefonu. Kryt je pružný, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Klíčové funkce ochranného krytu na mobil iSaprio Motorcycle 10 pro Honor 10 Lite Odolná ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál ochranného krytu: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Motorcycle 10 pro Honor 10 Lite (moto10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Mountains 10 pro Honor 10 Lite (mount10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Mountains 10 pro Honor 10 Lite (mount10-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, za pomoci ochranného krytu iSaprio Mountains 10 pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením zárukou velice dobré odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a dobře se drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil iSaprio nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru a dalším tlačítkům nezbytným pro plynulé používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí ochranu vašeho telefonu. Nejdůležitější funkce ochranného krytu na mobil iSaprio Mountains 10 pro Honor 10 Lite Praktická ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Mountains 10 pro Honor 10 Lite (mount10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Wood 10 pro Honor 10 Lite (wood10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Wood 10 pro Honor 10 Lite (wood10-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození díky ochrannému krytu iSaprio Wood 10 pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou solidní odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a dobře se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio kryt nezakryje přístup k dobíjecímu portu i ostatním tlačítkům nezbytným pro klidné užívání telefonu. Kryt je měkký, díky čemuž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite ochrání váš telefon před poškozením. Důležité parametry ochranného krytu na mobil iSaprio Wood 10 pro Honor 10 Lite Skvělá ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Wood 10 pro Honor 10 Lite (wood10-TPU-Hon10lite)

iSaprio Forrest 01 pro Honor 10 Lite (forrest01-TPU-Hon10lite)

iSaprio Forrest 01 pro Honor 10 Lite (forrest01-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu iSaprio Forrest 01 pro Honor 10 Lite. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a dobře se drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane nezakryt přístup k dobíjecímu portu a k dalším ovládacím prvkům potřebným pro bezstarostné používání mobilního telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky čemuž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Hlavní vlastnosti ochranného krytu na mobil iSaprio Forrest 01 pro Honor 10 Lite Skvělá ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Forrest 01 pro Honor 10 Lite (forrest01-TPU-Hon10lite)

iSaprio Lazy Day pro Honor 10 Lite (lazda-TPU-Hon10lite)

iSaprio Lazy Day pro Honor 10 Lite (lazda-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození díky ochrannému krytu iSaprio Lazy Day pro Honor 10 Lite. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou velice dobré odolnosti. Materiál krytu je příjemný a drží se dobře v ruce. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu i dalším ovládacím prvkům potřebným pro komfortní používání mobilního telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu. Stěžejní parametry ochranného krytu na mobil iSaprio Lazy Day pro Honor 10 Lite Skvělá ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt iSaprio má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Lazy Day pro Honor 10 Lite (lazda-TPU-Hon10lite)

iSaprio Better Day pro Honor 10 Lite (betday01-TPU-Hon10lite)

iSaprio Better Day pro Honor 10 Lite (betday01-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu díky ochrannému krytu iSaprio Better Day pro Honor 10 Lite. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil iSaprio bude zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k ostatním tlačítkům potřebným pro snadné používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky čemuž je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Základní přednosti ochranného krytu na mobil iSaprio Better Day pro Honor 10 Lite Odolná ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Jeho barva... (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Better Day pro Honor 10 Lite (betday01-TPU-Hon10lite)

iSaprio Wood 11 pro Honor 10 Lite (wood11-TPU-Hon10lite)

iSaprio Wood 11 pro Honor 10 Lite (wood11-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu iSaprio Wood 11 pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Povrch je příjemný a nebude klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil iSaprio kryt nezakryje přístup k dobíjecímu portu i dalším tlačítkům nutným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí vašemu telefonu ochranu. Důležité funkce ochranného krytu na mobil iSaprio Wood 11 pro Honor 10 Lite Praktická ochrana mobilního telefonu Honor 10 Lite Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Použité materiály: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Wood 11 pro Honor 10 Lite (wood11-TPU-Hon10lite)

iSaprio Sir Giraffe pro Honor 10 Lite (sirgi-TPU-Hon10lite)

iSaprio Sir Giraffe pro Honor 10 Lite (sirgi-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte ochranu vašemu telefonu pomocí ochranného krytu iSaprio Sir Giraffe pro Honor 10 Lite. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio kryt nezakryje přístup ke konektoru na nabíjení a k tlačítkům nezbytným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Zásadní funkce ochranného krytu na mobil iSaprio Sir Giraffe pro Honor 10 Lite Odolná ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál ochranného krytu: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Sir Giraffe pro Honor 10 Lite (sirgi-TPU-Hon10lite)

iSaprio Text 01 pro Honor 10 Lite (text01-TPU-Hon10lite)

iSaprio Text 01 pro Honor 10 Lite (text01-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození díky ochrannému krytu iSaprio Text 01 pro Honor 10 Lite. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením jistotou velice dobré odolnosti. Povrch je příjemný a neklouže v ruce. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane volný přístup k nabíjecímu portu i k dalším tlačítkům nezbytným pro plynulé používání telefonu. Ochranný kryt je měkký, díky čemuž je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zajistí ochranu vašeho telefonu. Rozhodující přednosti ochranného krytu na mobil iSaprio Text 01 pro Honor 10 Lite Praktická ochrana telefonu Honor 10 Lite Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Využitý materiál: TPU Jeho barva je motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Text 01 pro Honor 10 Lite (text01-TPU-Hon10lite)

iSaprio Autumn Leaves pro Honor 10 Lite (autlea01-TPU-Hon10lite)

iSaprio Autumn Leaves pro Honor 10 Lite (autlea01-TPU-Hon10lite)
Detail

Kryt na mobil - pro Honor 10 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého telefonu díky ochrannému krytu iSaprio Autumn Leaves pro Honor 10 Lite. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou zárukou velice dobré odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a výborně se drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil iSaprio zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu i ostatním tlačítkům nezbytným pro pohodlné užívání vašeho telefonu. Kryt je měkký, díky tomu jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Honor 10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Zajímavé parametry ochranného krytu na mobil iSaprio Autumn Leaves pro Honor 10 Lite Odolná ochrana telefonu Honor 10 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt iSaprio obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál krytu: TPU Barva: motiv (alza.cz)

Podobné produkty ako iSaprio Autumn Leaves pro Honor 10 Lite (autlea01-TPU-Hon10lite)
Hishell TPU pro Honor 10 Lite čirý (HISHa172), Hishell TPU Shockproof pro Honor 10 Lite čirý (HISHa139), Hishell TPU pro Honor 20 Lite čirý (HISHa174), Hishell TPU Shockproof pro Honor 20 Lite čirý (HISHa141), Hishell TPU pro Honor 9X čirý (HISHa175), Hishell TPU Shockproof pro Honor 9X čirý (HISHa142), Hishell TPU pro Huawei P40 Lite čirý (HISHa214), Hishell TPU pro Huawei P40 Lite E čirý (HISHa213), Hishell TPU pro Huawei MediaPad T5 10 čirý (HISHb1), Hishell TPU pro Nokia 2.2 čirý (HISHa218), Hishell TPU pro Vivo Y70 čirý (HISHa263), Hishell TPU pro Huawei Y6p čirý (HISHa215), Hishell TPU pro LG K51S čirý (HISHa216), Hishell TPU pro Realme 7 čirý (HISHa225), Hishell TPU pro Nokia 3.4 čirý (HISHa258), Hishell TPU pro Nokia 5.3 čirý (HISHa247), Hishell TPU pro Nokia 2.3 čirý (HISHa219), Hishell TPU pro OnePlus 8T čirý (HISHa222), Hishell TPU pro Realme 5 čirý (HISHa183), Hishell TPU pro Nokia 4.2 čirý (HISHa179), Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý (HISHa261), Hishell TPU pro Realme 6i čirý (HISHa224), Hishell TPU pro Realme 7 Pro čirý (HISHa226), Hishell TPU pro OnePlus Nord N10 čirý (HISHa248), Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 7A čirý (HISHa201), Hishell TPU pro Samsung Galaxy M31s čirý (HISHa228), Hishell TPU pro Samsung Galaxy A02s čirý (HISHa260), Hishell TPU pro Samsung Galaxy M11 čirý (HISHa242), Hishell TPU pro Realme 6 / 6s čirý (HISHa185), Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 8 čirý (HISHa202)