Hishell tpu pro google pixel 3a čirý (hisha211)

Produkt Hishell tpu pro google pixel 3a čirý (hisha211) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Hishell tpu pro google pixel 3a čirý (hisha211) upraviť a produkt hľadať znova.

Hishell TPU pro Google Pixel 3a čirý (HISHa211)

Hishell TPU pro Google Pixel 3a čirý (HISHa211)
Detail

Kryt na mobil - pro Google Pixel 3a, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt, který neměnívzhled telefonuTransparentní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nosí telefon v kapse nebo kabelce společně např. s klíči a dalšími osobními věcmi, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROGoogle Pixel 3a BARVAtransparentní MATERIÁLTPU K telefonu perfektně přilneHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, zachovává tak maximální uživatelský komfort. Kryt se dobře drží, z ruky neklouže. Navíc je tenký a lehký – nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Google Pixel 3a čirý (HISHa211) , Hishell tpu pro google pixel 3a čirý (hisha211)

Hishell TPU pro Google Pixel 4a čirý (HISHa239)

Hishell TPU pro Google Pixel 4a čirý (HISHa239)
Detail

Kryt na mobil - pro Google Pixel 4a, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt kompatibilnís bezdrátovým nabíjenímDodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu. Hishell TPU ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Povrch je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. URČENO PROGoogle Pixel 4a BARVAčirá MATERIÁLsilikon Je kompatibilní s bezdrátovým nabíjenímHishell TPU je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. Samozřejmostí je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením. K... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Google Pixel 4a čirý (HISHa239) , Hishell tpu pro google pixel 4a čirý (hisha239)

Hishell TPU pro Google Pixel 4a 5G čirý (HISHa254)

Hishell TPU pro Google Pixel 4a 5G čirý (HISHa254)
Detail

Kryt na mobil - pro Google Pixel 4a 5G, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu pomocí ochranného krytu Hishell TPU pro Google Pixel 4a 5G čirý. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením zárukou vysoké odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Hishell zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu i k tlačítkům nutným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Jeho velkou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které je u mobilních telefonů stále více používáno. Kryt je pružný a tudíž je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Google Pixel 4a 5G zajistí vašemu telefonu ochranu. Nejdůležitější vlastnosti ochranného krytu na mobil Hishell TPU pro Google Pixel 4a 5G čirý Praktická ochrana telefonu Google Pixel 4a 5G Pružnost zaručuje velmi jednoduchou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Google Pixel 4a 5G čirý (HISHa254) , Hishell tpu pro google pixel 4a 5g čirý (hisha254)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 3a Black (DAB625_105)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 3a Black (DAB625_105)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Google Pixel 3a , flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 151,3 mm, max. šířka zařízení 70,1 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří naprostou ochranu vůči jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Nezanedbatelné jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Probíhá-li nabíjení vašeho telefonu indukcí, pouzdro se s touto funkcí nijak nevylučuje. Je zhotoven tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Pouzdro na mobil na Google Pixel 3a se postará o ochranu vašeho telefonu. Podstatné znaky pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 3a Black Vyklápěcí provedení střeží tělo mobilu zepředu i zezadu Dokáže uchránit displej před poškrábáním Otvory pro tlačítka a jiné prvky Pouzdro nijak neomezuje bezdrátové dobíjení telefonu... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 3a Black (DAB625_105) , Screenshield google pixel 3a na displej (goo-pix3a-d)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Google Pixel 6a FIXTCC-1014, čiré

Detail

Čiré zadní pouzdro z pružného TPU. Fixed TPU gelové pouzdro pro Google Pixel 6a FIXTCC-1014, čiré spolehlivě ochrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Velkým plusem pouzdra jsou výřezy na míru, díky nimž zůstávají perfektně dostupné ovládací prvky, konektory, mikrofon i fotoaparát. Okraje pouzdra lehce přesahují displej, a přispívají tak k větší ochraně proti poškrábání. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Google Pixel 6a FIXTCC-1014, čiré , Panzerglass google pixel 6 pro (tpu - fólie) (4768)

FIXED TPU gelové pouzdro Slim AntiUV pro Google Pixel 6, FIXTCC-865, čiré

Detail

Čiré zadní pouzdro z pružného TPU perfektně přilne k vašemu telefonu Google Pixel 6 a spolehlivě ochrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Velkým plusem pouzdra jsou výřezy na míru, díky nimž zůstávají perfektně dostupné ovládací prvky, konektory, mikrofon i fotoaparát. Okraje pouzdra lehce přesahují displej, a přispívají tak k větší ochraně proti poškrábání. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro Slim AntiUV pro Google Pixel 6, FIXTCC-865, čiré , Hishell tpu pro nokia 2.2 čirý (hisha218)

FIXED TPU gelové pouzdro Slim AntiUV pro Google Pixel 6, FIXTCC-865, čiré - zánovní

Detail

Čiré zadní pouzdro z pružného TPU perfektně přilne k vašemu telefonu Google Pixel 6 a spolehlivě ochrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Velkým plusem pouzdra jsou výřezy na míru, díky nimž zůstávají perfektně dostupné ovládací prvky, konektory, mikrofon i fotoaparát. Okraje pouzdra lehce přesahují displej, a přispívají tak k větší ochraně proti poškrábání. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro Slim AntiUV pro Google Pixel 6, FIXTCC-865, čiré - zánovní , Hishell tpu pro vivo y70 čirý (hisha263)

FIXED pro Google Pixel 6a čiré (FIXTCC-1014)

FIXED pro Google Pixel 6a čiré (FIXTCC-1014)
Detail

Kryt na mobil - pro Google Pixel 6a, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte ochranu vašemu telefonu za pomoci ochranného krytu FIXED pro Google Pixel 6a čiré. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup k dobíjecímu konektoru a k ostatním tlačítkům nutným pro snadné užívání telefonu. Kryt je pružný, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Google Pixel 6a zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Hlavní vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Google Pixel 6a čiré Zaručená ochrana mobilního telefonu Google Pixel 6a Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Google Pixel 6a čiré (FIXTCC-1014) , Hishell tpu pro huawei y6p čirý (hisha215)

FIXED Slim AntiUV pro Google Pixel 6 čiré (FIXTCC-865)

FIXED Slim AntiUV pro Google Pixel 6 čiré (FIXTCC-865)
Detail

Kryt na mobil - pro Google Pixel 6, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš mobilní telefon díky ochrannému krytu FIXED Slim AntiUV pro Google Pixel 6 čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu i dalším tlačítkům nezbytným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. Kryt je pružný a proto je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Google Pixel 6 zaručí vašemu telefonu ochranu. Zásadní funkce ochranného krytu na mobil FIXED Slim AntiUV pro Google Pixel 6 čiré Praktická ochrana telefonu Google Pixel 6 Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál krytu: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Slim AntiUV pro Google Pixel 6 čiré (FIXTCC-865) , Hishell tpu pro lg k51s čirý (hisha216)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Google Pixel 6 5G (AGD-PCT0157Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Google Pixel 6 5G (AGD-PCT0157Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Google Pixel 6, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Google Pixel 6 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři navrhování pouzder... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Google Pixel 6 5G (AGD-PCT0157Z) , Hishell tpu pro realme 7 čirý (hisha225)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Google Pixel 6a 5G (AGD-PCT0276Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Google Pixel 6a 5G (AGD-PCT0276Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Google Pixel 6a 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Google Pixel 6a 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Google Pixel 6a 5G (AGD-PCT0276Z) , Hishell tpu pro nokia 3.4 čirý (hisha258)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Google Pixel 6 Pro 5G (AGD-PCT0158Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Google Pixel 6 Pro 5G (AGD-PCT0158Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Google Pixel 6 Pro, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Google Pixel 6 Pro 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři navrhování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Google Pixel 6 Pro 5G (AGD-PCT0158Z) , Hishell tpu pro nokia 5.3 čirý (hisha247)

EPICO ochranné sklo pro Google Pixel 7 5G 72912151000001

Detail

Ochranné tvrzené sklo s tvrdostí 9H perfektně ochrání displej vašeho telefonu. EPICO ochranné sklo pro Google Pixel 7 5G 72912151000001 o tloušťce 0,3 mm zaručuje dokonalou průhlednost a vysokou citlivost na dotek. Nenarušuje design vašeho telefonu a velmi snadno se aplikuje. (mall.cz)

Podobné produkty ako EPICO ochranné sklo pro Google Pixel 7 5G 72912151000001 , Hishell tpu pro nokia 2.3 čirý (hisha219)

Epico Glass 2.5D pro Google Pixel 6 - černé (64912151300001)

Epico Glass 2.5D pro Google Pixel 6 - černé (64912151300001)
Detail

Ochranné sklo pro Google Pixel 6, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se kdykoli může i přes rozvážnost náhle zničit, třeba tak ,že se vám jej podaří nedopatřením shodit na podlahu. K prevenci podobných případů slouží tvrzené ochranné sklo Epico. Sklo je koncipované přesně na míru Google Pixel 6. Vzhledem k tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,3 mm solidně kryje obrazovku zařízení vůči téměř jakémukoliv poškození. Zevní povrchová úprava skla snižuje zanechávání otisků prstů. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky tvrzenému sklu Epico tak bude vaše zařízení stále bezpečně chráněn. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Součástí balení je také čisticí hadřík,stěrka,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Epico Glass 2.5D pro Google Pixel 6 - černé (64912151300001) , Hishell tpu pro honor 9x čirý (hisha175)

Epico ochranné sklo pro Google Pixel 7 5G (72912151000001)

Epico ochranné sklo pro Google Pixel 7 5G (72912151000001)
Detail

Ochranné sklo pro Google Pixel 7, zaoblení 2D, tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků a matné, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka vašeho zařízení se vždy může nehledě na maximální opatrnost a pozornost nepředvídatelně rozbít, nemusí se stát nic víc, než že se vám jej podaří upustit z větší výšky. K tomu abyste se do takové situace nedostali, je připraveno tvrzené ochranné sklo Epico. Tvrdé ochranné sklo pasuje na obrazovku Google Pixel 7. Právě zásluhou tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,3 mm neústupně ochraňuje obrazovku proti všemožnému poškození. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků. Díky tvrzenému sklu Epico tak bude displej vašeho zařízení stále v dokonalém stavu. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,stěrka,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění... (alza.cz)

Podobné produkty ako Epico ochranné sklo pro Google Pixel 7 5G (72912151000001) , Hishell tpu pro oneplus 8t čirý (hisha222)

Screenshield GOOGLE Pixel 3a na displej (GOO-PIX3A-D)

Screenshield GOOGLE Pixel 3a na displej (GOO-PIX3A-D)
Detail

Ochranná fólie - pro Google Pixel 3a , na displej přístroje, lesklý povrch, čisticí hadřík, stěrka a aplikační tekutina součástí balení Nedá vám spát strach z poškozeného displeje vašeho zařízení? V tom případě je pro vás ideální ochranná fólie ochranná fólie Screenshield GOOGLE Pixel 3a na displej, která je naprosto čirá a nijak na sebe nepoutá pozornost při obyčejném využívání. Je určena pro displej telefonu Google Pixel 3a a dodá praktickou ochranu před odřením. Protože je udělána právě pro konkrétní zařízení, má výřezy pro důležité prvky a dodává tím pocit, jako byste vlastně ani žádnou neměli. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Díky stěrce se zbavíte všech nežádoucích bublin při nalepování fólie. K ochranné fólii ScreenShield dostanete také aplikační tekutinu. Významné funkce ochranné fólie Screenshield GOOGLE Pixel 3a na displej Fólie na telefon Google Pixel 3a Po aplikaci je zachována... (alza.cz)

Podobné produkty ako Screenshield GOOGLE Pixel 3a na displej (GOO-PIX3A-D) , Hishell tpu pro realme 5 čirý (hisha183)

EPICO 2.5D ochranné sklo pro Google Pixel 7 5G 72912151300001

Detail

EPICO 2.5D ochranné sklo pro Google Pixel 7 5G 72912151300001 s tloušťkou 0,33, poskytuje maximální ochranu před poškozením při zachování krystalické průhlednosti a přesnosti dotyku. Disponuje velmi vysokou ochranou displeje a speciální 2.5D designem. (mall.cz)

Podobné produkty ako EPICO 2.5D ochranné sklo pro Google Pixel 7 5G 72912151300001 , Hishell tpu pro nokia 4.2 čirý (hisha179)

MojePouzdro "Láska" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXSLVS0022CAT-D)

MojePouzdro "Láska" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXSLVS0022CAT-D)
Detail

Ochranný kryt by Alza pro váš mobilní telefon MojePouzdro je naprosto originální designovka – ochranný zadní kryt pro váš mobilní telefon. A aby ochrana byla opravdu maximální, je součástí balení také ochranné sklo vyrobené přesně na míru pro displej daného modelu telefonu.MojePouzdro je naprosto originální designovka – ochranný zadní kryt pro váš mobilní telefon. A aby ochrana byla opravdu maximální, je součástí balení také ochranné sklo vyrobené přesně na míru pro displej daného modelu telefonu.Klíčové vlastnostiTrojitá ochrana telefonuLimitovaná edice motivůVyrobeno z velice odolných materiálůOriginální design by AlzaSoučástí je i ochranné sklo na displejTrojitá ochrana telefonuMojePouzdro bylo speciálně navrženo tak, aby byl zajištěn nejvyšší stupeň ochrany zařízení. Je totiž vyrobeno z materiálů, které se běžně využívají ve vesmíru, tudíž jejich kvalita dosahuje mimořádně vysoké úrovně a jsou téměř nezničitelné. MojePouzdro se... (alza.cz)

Podobné produkty ako MojePouzdro "Láska" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXSLVS0022CAT-D) , Hishell tpu pro vivo y11s čirý (hisha261)

MojePouzdro "Srdíčka" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXSLVS0021CAT-D)

MojePouzdro "Srdíčka" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXSLVS0021CAT-D)
Detail

Ochranný kryt by Alza pro váš mobilní telefon MojePouzdro je naprosto originální designovka – ochranný zadní kryt pro váš mobilní telefon. A aby ochrana byla opravdu maximální, je součástí balení také ochranné sklo vyrobené přesně na míru pro displej daného modelu telefonu.MojePouzdro je naprosto originální designovka – ochranný zadní kryt pro váš mobilní telefon. A aby ochrana byla opravdu maximální, je součástí balení také ochranné sklo vyrobené přesně na míru pro displej daného modelu telefonu.Klíčové vlastnostiTrojitá ochrana telefonuLimitovaná edice motivůVyrobeno z velice odolných materiálůOriginální design by AlzaSoučástí je i ochranné sklo na displejTrojitá ochrana telefonuMojePouzdro bylo speciálně navrženo tak, aby byl zajištěn nejvyšší stupeň ochrany zařízení. Je totiž vyrobeno z materiálů, které se běžně využívají ve vesmíru, tudíž jejich kvalita dosahuje mimořádně vysoké úrovně a jsou téměř nezničitelné.... (alza.cz)

Podobné produkty ako MojePouzdro "Srdíčka" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXSLVS0021CAT-D) , Hishell tpu pro realme 6i čirý (hisha224)

MojePouzdro "Colloseum" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXSLVS0002CAT-D)

MojePouzdro "Colloseum" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXSLVS0002CAT-D)
Detail

Ochranný kryt by Alza pro váš mobilní telefon MojePouzdro je naprosto originální designovka – ochranný zadní kryt pro váš mobilní telefon. A aby ochrana byla opravdu maximální, je součástí balení také ochranné sklo vyrobené přesně na míru pro displej daného modelu telefonu.MojePouzdro je naprosto originální designovka – ochranný zadní kryt pro váš mobilní telefon. A aby ochrana byla opravdu maximální, je součástí balení také ochranné sklo vyrobené přesně na míru pro displej daného modelu telefonu.Klíčové vlastnostiTrojitá ochrana telefonuLimitovaná edice motivůVyrobeno z velice odolných materiálůOriginální design by AlzaSoučástí je i ochranné sklo na displejTrojitá ochrana telefonuMojePouzdro bylo speciálně navrženo tak, aby byl zajištěn nejvyšší stupeň ochrany zařízení. Je totiž vyrobeno z materiálů, které se běžně využívají ve vesmíru, tudíž jejich kvalita dosahuje mimořádně vysoké úrovně a jsou téměř nezničitelné.... (alza.cz)

Podobné produkty ako MojePouzdro "Colloseum" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXSLVS0002CAT-D) , Iwill book pu leather case pro google pixel 3a black (dab625_105)

MojePouzdro "Jaro" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXSLVS0024CAT-D)

MojePouzdro "Jaro" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXSLVS0024CAT-D)
Detail

Ochranný kryt by Alza pro váš mobilní telefon MojePouzdro je naprosto originální designovka – ochranný zadní kryt pro váš mobilní telefon. A aby ochrana byla opravdu maximální, je součástí balení také ochranné sklo vyrobené přesně na míru pro displej daného modelu telefonu.MojePouzdro je naprosto originální designovka – ochranný zadní kryt pro váš mobilní telefon. A aby ochrana byla opravdu maximální, je součástí balení také ochranné sklo vyrobené přesně na míru pro displej daného modelu telefonu.Klíčové vlastnostiTrojitá ochrana telefonuLimitovaná edice motivůVyrobeno z velice odolných materiálůOriginální design by AlzaSoučástí je i ochranné sklo na displejTrojitá ochrana telefonuMojePouzdro bylo speciálně navrženo tak, aby byl zajištěn nejvyšší stupeň ochrany zařízení. Je totiž vyrobeno z materiálů, které se běžně využívají ve vesmíru, tudíž jejich kvalita dosahuje mimořádně vysoké úrovně a jsou téměř nezničitelné. MojePouzdro se... (alza.cz)

Podobné produkty ako MojePouzdro "Jaro" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXSLVS0024CAT-D) , Hishell tpu pro realme 7 pro čirý (hisha226)

Epico 2.5D ochranné sklo pro Google Pixel 7 5G (72912151300001)

Epico 2.5D ochranné sklo pro Google Pixel 7 5G (72912151300001)
Detail

Ochranné sklo pro Google Pixel 7, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků a matné, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka vašeho zařízení se kdykoli dá i přes maximální obezřetnost jednoduše rozbít, stačí jej jen upustit na zem. Nemusíte se ale bát, pro takové případy je příhodné ochranné sklo Epico. Sklo je dělané na displej Google Pixel 7. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce 0,3 mm dobře uchrání displej proti všemožnému poškození. Vnější povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu Epico tak bude vaše zařízení v bezpečí za všech okolností. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,stěrka,alkoholový hadřík a samolepka na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Epico 2.5D ochranné sklo pro Google Pixel 7 5G (72912151300001) , Hishell tpu pro oneplus nord n10 čirý (hisha248)

Tempered Glass Protector pro Google Pixel 6a (TGL-GP6A-BL)

Tempered Glass Protector pro Google Pixel 6a (TGL-GP6A-BL)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Google Pixel 6a, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Všichni se snažíme dostatečně chránit svůj mobilní telefon. Stejnou pozornost je ale dobré věnovat i čočce fotoaparátu. Ochranné sklo na objektiv Tempered Glass Protector využijete pro telefon Google Pixel 6a. Tvrdost skla 9H zajistí maximální odolnost před nechtěným poškozením fotoaparátu. Jste-li navyklí nosit mobil v kapse či kabelce, s ochranným sklem na objektiv Tempered Glass Protector nedojde k prasknutí fotomodulu při případném pádu ani k žádnému poškrábání čočky. Váš mobilní telefon bude chránit sklo s 2,5D zaoblením. Tloušťka skla je 0,3 mm. Ochranné sklo na objektiv Tempered Glass Protector neovlivňuje kvalitu pořízených fotografií či videozáznamů. Součástí balení je také čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Klíčové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Google Pixel 6a (TGL-GP6A-BL) , Hishell tpu pro xiaomi redmi 7a čirý (hisha201)

Tempered Glass Protector pro Google Pixel 7 (TGL-GPX7-03)

Tempered Glass Protector pro Google Pixel 7 (TGL-GPX7-03)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Google Pixel 7, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Každý si svůj mobilní telefon před poškozením opatruje, jak nejlépe to jde. Chráníte také čočku fotoaparátu? Ochranné sklo na objektiv Tempered Glass Protector je kompatibilní s telefonem Google Pixel 7. Tvrdost skla 9H zajistí maximální odolnost před nechtěným poškozením fotoaparátu. Pokud nosíte telefon jen tak v kapse či kabelce, s ochranným sklem na objektiv Tempered Glass Protector nedojde k prasknutí fotomodulu při případném pádu ani k žádnému poškrábání čočky. Tento typ skla na objektiv byl zhotovený s 2,5D zaoblením. Tloušťka skla činí 0,3 mm. Ochranné sklo pro objektiv Tempered Glass Protector v žádném případě negativně neovlivňuje kvalitu vámi pořízených fotografií či videí. Součástí balení je i čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Google Pixel 7 (TGL-GPX7-03) , Hishell tpu pro samsung galaxy m31s čirý (hisha228)

Tempered Glass Protector pro Google Pixel 6 (TGL-GOPXL6-BL)

Tempered Glass Protector pro Google Pixel 6 (TGL-GOPXL6-BL)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Google Pixel 6, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Všichni se snažíme dostatečně chránit svůj mobilní telefon. Chráníte také čočku fotoaparátu? Ochranné sklo objektivu Tempered Glass Protector je vhodné pro telefon Google Pixel 6. Sklo s tvrdostí 9H bude chránit fotomodul před poškrábáním a jiným poničením. Pokud jste si zvykli nosit mobil v kapse nebo tašce, s ochranným sklem Tempered Glass Protector se čočka nepoškrábe a ani fotomodul při případném pádu nepraskne. Váš mobilní telefon bude chránit sklo s 2,5D zaoblením. Tloušťka skla činí 0,3 mm. Ochranné sklo pro objektiv Tempered Glass Protector nijak neovlivňuje výslednou kvalitu vámi pořízených fotografií či videí. Součástí balení je také čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Klíčové vlastnosti ochranného skla na objektiv Tempered... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Google Pixel 6 (TGL-GOPXL6-BL) , Hishell tpu pro samsung galaxy a02s čirý (hisha260)

EPICO 3D+ ochranné sklo pro Google Pixel 7 Pro 5G 73012151300001

Detail

Ochranné tvrzené sklo perfektně kryje displej vašeho zařízení. Epico 3D+ ochranné sklo pro Google Pixel 7 Pro 5G 73012151300001 se snadnou aplikací. Standard tvrdosti 9H. Tenkost pouhých 0,3 mm. Jednoduchá instalace bez vzniku vzduchových bublin. Ochrana obrazovky až k okrajům. Přesnost reakce na dotyk prstu. (mall.cz)

Podobné produkty ako EPICO 3D+ ochranné sklo pro Google Pixel 7 Pro 5G 73012151300001 , Hishell tpu pro samsung galaxy m11 čirý (hisha242)

EPICO Ronny Gloss Case pro Google Pixel 6 Pro 65110101000001, transparentní

Detail

Průhledný plastový zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Epico Ronny Gloss Case pro Google Pixel 6 Pro 65110101000001 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je tenký a pružný a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

Podobné produkty ako EPICO Ronny Gloss Case pro Google Pixel 6 Pro 65110101000001, transparentní , Hishell tpu pro realme 6 / 6s čirý (hisha185)

AlzaGuard Lens Protector pro Google Pixel 6 Pro černé (AGD-TGL0026)

AlzaGuard Lens Protector pro Google Pixel 6 Pro černé (AGD-TGL0026)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Google Pixel 6 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Google Pixel 6 Pro černé ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Google Pixel 6 Pro černé, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Google Pixel 6 Pro černé (AGD-TGL0026) , Hishell tpu pro xiaomi redmi 8 čirý (hisha202)

MojePouzdro "Pod dozorem" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXCRA0002CAT-D)

MojePouzdro "Pod dozorem" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXCRA0002CAT-D)
Detail

Ochranný kryt by Alza pro váš mobilní telefon MojePouzdro je naprosto originální designovka – ochranný zadní kryt pro váš mobilní telefon. A aby ochrana byla opravdu maximální, je součástí balení také ochranné sklo vyrobené přesně na míru pro displej daného modelu telefonu.MojePouzdro je naprosto originální designovka – ochranný zadní kryt pro váš mobilní telefon. A aby ochrana byla opravdu maximální, je součástí balení také ochranné sklo vyrobené přesně na míru pro displej daného modelu telefonu.Klíčové vlastnosti Trojitá ochrana telefonu Limitovaná edice motivů Vyrobeno z velice odolných materiálů Originální design by Alza Součástí je i ochranné sklo na displej Trojitá ochrana telefonuMojePouzdro bylo speciálně navrženo tak, aby byl zajištěn nejvyšší stupeň ochrany zařízení. Je totiž vyrobeno z materiálů, které se běžně využívají ve vesmíru, tudíž jejich kvalita dosahuje mimořádně vysoké úrovně a jsou téměř... (alza.cz)

Podobné produkty ako MojePouzdro "Pod dozorem" + ochranné sklo pro Google Pixel (GOO-PIXCRA0002CAT-D) , Hishell tpu pro samsung galaxy m51 čirý (hisha229)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 5 Black (DAB625_179)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 5 Black (DAB625_179)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Google Pixel 5, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí spolehlivou ochranu proti vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Umělá kůže přidává pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 5 Black krom odolnosti i elegantní dojem. Samozřejmostí jsou otvory náležící nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by plnohodnotný provoz nebyl možný. Nápaditou výhodou je přihrádka, díky které můžete mít svou platební kartu stále u sebe. Byl zhotoven tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že jeho uzavření je naprosto bezpečné, sám se neotevře. Pouzdro na mobil na Google Pixel 5 bez problémů ochrání váš telefon. Nejdůležitější vlastnosti flipového pouzdra na mobilní telefon iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 5 Black... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 5 Black (DAB625_179) , Hishell tpu pro nokia 5.1 plus čirý (hisha180)

Epico Elite Flip pouzdro pro Google Pixel 7 5G - černé (72911131300001)

Epico Elite Flip pouzdro pro Google Pixel 7 5G - černé (72911131300001)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Google Pixel 7, flipové, materiál guma a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání a výřezy pro konektory a tlačítka Měkké flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje osvědčenou ochranu vůči odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Guma a Umělá kůže zajišťuje pouzdru Epico Elite Flip pouzdro pro Google Pixel 7 5G - černé mimo výrazné odolnosti i vytříbený vzhled. Nepostradatelné jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Vyrábí se tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Pouzdro na mobil na Google Pixel 7 se postará o ochranu vašeho telefonu. Nejdůležitější výhody flipového pouzdra na mobil Epico Elite Flip pouzdro pro Google Pixel 7 5G - černé Vyklápěcí provedení chrání záda telefonu i displej Poskytuje displeji ochranu proti poškrábání Otvory pro důležité prvky a tlačítka Materiál flipového pouzdra Epico Elite Flip pouzdro pro Google Pixel 7 5G - černé: guma a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Epico Elite Flip pouzdro pro Google Pixel 7 5G - černé (72911131300001)

Tempered Glass Protector pro Google Pixel 7 Pro (TGL-GPX7P-03)

Tempered Glass Protector pro Google Pixel 7 Pro (TGL-GPX7P-03)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Google Pixel 7 Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Zajisté se kromě užívání mobilního telefonu soustředíte i na jeho ochranu. Co ale čočka fotoaparátu? Ochranné sklo objektivu Tempered Glass Protector využijete pro telefon Google Pixel 7 Pro. Tvrdost skla 9H zajistí maximální odolnost před nechtěným poškozením fotoaparátu. Pokud mobil nosíte po kapsách nebo v kabelce, s ochranným sklem Tempered Glass Protector se čočka nepoškrábe a ani fotomodul při případném pádu nepraskne. Ochranné sklo na objektiv je opatřeno 2,5D zaoblením. Tloušťka skla činí 0,3 mm. Ochranné sklo na objektiv Tempered Glass Protector nijak neovlivňuje výslednou kvalitu vámi pořízených fotografií či videí. Součástí balení je také čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Klíčové vlastnosti ochranného skla na objektiv... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Google Pixel 7 Pro (TGL-GPX7P-03)

Epico 3D+ ochranné sklo pro Google Pixel 7 Pro 5G (73012151300001)

Epico 3D+ ochranné sklo pro Google Pixel 7 Pro 5G (73012151300001)
Detail

Ochranné sklo pro Google Pixel 7 Pro, zaoblení 3D, tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků a matné, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se kdykoli dá nehledě na všechnu prozíravost ve vteřině poničit, stačí jej jen upustit při vystupování z auta. Nemusíte se ale bát, pro takové případy je zde tvrzené ochranné sklo Epico. Ochranné tvrzené sklo bylo vyrobeno na míru Google Pixel 7 Pro. Právě zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,3 mm efektivně uchrání displej zařízení vůči roztříštění při pádu. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Hrany skla mají tzv. 3D zaoblení, velmi pěkně splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu Epico tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Epico 3D+ ochranné sklo pro Google Pixel 7 Pro 5G (73012151300001)

FIXED FullGlue-Cover pro Google Pixel 7 černé (FIXGFA-1015-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Google Pixel 7 černé (FIXGFA-1015-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Google Pixel 7, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm Displej dotykového zařízení se eventuálně může i přes všechnu opatrnost nenadále rozbít, stačí jej pouze upustit při vystupování z auta. K prevenci podobných případů si můžete pořídit ochranné tvrzené sklo FIXED. Tvrdé ochranné sklo pasuje přímo pro model Google Pixel 7. Vlivem tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm solidně jistí obrazovku proti škrábancům a jinému poškození. Vnější povrchová úprava skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Příjemné jsou 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále v perfektní kondici. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Zajímavé parametry ochranného skla FIXED FullGlue-Cover pro Google Pixel 7 černé Ochranné sklo na Google Pixel 7 Ochranné sklo je oproti tenké fólii silnější a... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Google Pixel 7 černé (FIXGFA-1015-BK)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Google Pixel 6 5G (AGD-TGB0061)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Google Pixel 6 5G (AGD-TGB0061)
Detail

Ochranné sklo - pro Google Pixel 6 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Google... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Google Pixel 6 5G (AGD-TGB0061)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_147)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_147)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Google Pixel 4a 5G, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon obstarává osvědčenou ochranu vůči popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Umělá kůže přináší pouzdru iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black navíc k odolnosti i vkusný vzhled. Samozřejmostí jsou výřezy pro tlačítka telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Šikovnou maličkostí je přihrádka, která poslouží k uschování vaší platební či jiné karty. Vyrábí se tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Prostřednictvím zavírání na magnet budete mít jistotu, že se sám nikdy nedokáže otevřít. Pouzdro na mobil na Google Pixel 4a 5G bez problémů ochrání váš telefon. Podstatné rysy flipového pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black Zavírací provedení ochrání obrazovku i zadní... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_147)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5 (AGD-TGC0060)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5 (AGD-TGC0060)
Detail

Ochranné sklo - pro Google Pixel 5, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5 (AGD-TGC0060)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5a (AGD-TGF0011)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5a (AGD-TGF0011)
Detail

Ochranné sklo - pro Google Pixel 5a, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 5a (AGD-TGF0011)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_106)

iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_106)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Google Pixel 4a 5G, flipové, materiál plast a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za řádnou ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Nezbytností jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které dovolují plnohodnotné používání. Pokud jde o indukční nabíjení, pouzdro tento proces nijak nenaruší. Byl vyroben tak, aby poskytoval ochranu displeji před poškrábáním. Pouzdro na mobil na Google Pixel 4a 5G se postará o ochranu vašeho telefonu. Zajímavé rysy flipového pouzdra na mobil iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black Odklápěcí provedení střeží tělo mobilu zepředu i zezadu Zabraňuje poškrábání displeje Výřezy pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Pouzdro podporuje wireless dobíjení telefonu Materiál flipového pouzdra iWill Book PU Leather Case pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 4a 5G Black (DAB625_106)

Epico Elite Flip pouzdro pro Google Pixel 7 Pro 5G - černé (73011131300001)

Epico Elite Flip pouzdro pro Google Pixel 7 Pro 5G - černé (73011131300001)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Google Pixel 7 Pro, flipové, materiál guma a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání a výřezy pro konektory a tlačítka Měkké flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí slušnou ochranu vůči prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Guma a Umělá kůže poskytuje pouzdru Epico Elite Flip pouzdro pro Google Pixel 7 Pro 5G - černé krom praktické odolnosti i pocit elegance. Nezbytné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Je zkonstruován tak, aby chráníl displej před poškrábáním. Pouzdro na mobil na Google Pixel 7 Pro obstará ochranu vašeho telefonu. Důležité specifikace pouzdra na mobilní telefon Epico Elite Flip pouzdro pro Google Pixel 7 Pro 5G - černé Vyklápěcí provedení uchrání celé tělo telefonu Dokáže uchránit displej před poškrábáním Výřezy pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Materiál flipového pouzdra Epico Elite Flip pouzdro pro Google Pixel 7 Pro 5G - černé: guma a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Epico Elite Flip pouzdro pro Google Pixel 7 Pro 5G - černé (73011131300001)

Epico Ronny Gloss kryt pro Google Pixel 7 5G - bílý transparentní (72910101000001)

Epico Ronny Gloss kryt pro Google Pixel 7 5G - bílý transparentní (72910101000001)
Detail

Kryt na mobil - pro Google Pixel 7, materiál guma a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Epico Ronny Gloss kryt pro Google Pixel 7 5G - bílý transparentní. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou vysoké odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a dobře se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil Epico kryt nezakryje přístup k napájecímu konektoru i k ostatním tlačítkům nezbytným pro pohodlné užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je pružný a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Google Pixel 7 zajistí vašemu telefonu ochranu. Významné funkce ochranného krytu na mobil Epico Ronny Gloss kryt pro Google Pixel 7 5G - bílý transparentní Zaručená ochrana mobilního telefonu Google Pixel 7 Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt Epico má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Použité materiály: guma a TPU... (alza.cz)

Podobné produkty ako Epico Ronny Gloss kryt pro Google Pixel 7 5G - bílý transparentní (72910101000001)

FIXED Full-Glue cover pro Google Pixel 6a černé (FIXGFA-1014-BK)

FIXED Full-Glue cover pro Google Pixel 6a černé (FIXGFA-1014-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Google Pixel 6a, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka vašeho zařízení se může nehledě na opatrnost a pozornost nenadále narušit, stačí když se vám podaří jej omylem upustit. Pro takové případy je připraveno ochranné sklo FIXED. Toto ochranné sklo bylo vytvořeno pro displej Google Pixel 6a. Zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,33 mm vzorně chrání obrazovku vůči škrábancům a jiným poškozením. Zevní povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje riziko zanechávání otisků. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení stále jako nová. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Důležité vlastnosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Full-Glue cover pro Google Pixel 6a černé (FIXGFA-1014-BK)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 7 (Case Friendly) (TGP-GP7P-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 7 (Case Friendly) (TGP-GP7P-03)
Detail

Ochranné sklo pro Google Pixel 7, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků, lesklé a na objektiv, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se může i přes veškerou prozíravost náhodně poškodit, stačí k tomu jenom jej nechtěně upustit. K tomu abyste se takovému problému vyhnuli, se hodí ochranné tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Toto ochranné krycí sklo je vhodné přímo pro model Google Pixel 7. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce 0,3 mm pořádně chrání displej zařízení proti škrábancům a jinému poškození. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků prstů. Příjemné jsou 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále v perfektní kondici. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, protože má lepící vrstvu po celé ploše.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 7 (Case Friendly) (TGP-GP7P-03)

Epico Ronny Gloss kryt pro Google Pixel 7 Pro 5G - bílý transparentní (73010101000001)

Epico Ronny Gloss kryt pro Google Pixel 7 Pro 5G - bílý transparentní (73010101000001)
Detail

Kryt na mobil - pro Google Pixel 7 Pro, materiál guma a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Epico Ronny Gloss kryt pro Google Pixel 7 Pro 5G - bílý transparentní. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a dobře se v ruce drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil Epico zůstane nezakryt přístup k dobíjecímu konektoru a tlačítkům potřebným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký a tudíž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Google Pixel 7 Pro zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Zásadní přednosti ochranného krytu na mobil Epico Ronny Gloss kryt pro Google Pixel 7 Pro 5G - bílý transparentní Skvělá ochrana telefonu Google Pixel 7 Pro Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt Epico disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory... (alza.cz)

Podobné produkty ako Epico Ronny Gloss kryt pro Google Pixel 7 Pro 5G - bílý transparentní (73010101000001)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 6a 5G (AGD-TGF0157)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 6a 5G (AGD-TGF0157)
Detail

Ochranné sklo - pro Google Pixel 6a 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Google Pixel 6a 5G (AGD-TGF0157)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6 + sklo na kameru (TGP-GP6-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6 + sklo na kameru (TGP-GP6-03)
Detail

Ochranné sklo pro Google Pixel 6, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6 je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Součástí balení je i ochranné sklo pro kameru fotoaparátu chytrého telefonu Google Pixel 6.Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6 se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6 + sklo na kameru (TGP-GP6-03)

Peak Design Everyday Case pro Google Pixel 6 Charcoal (M-MC-AM-CH-1)

Peak Design Everyday Case pro Google Pixel 6 Charcoal (M-MC-AM-CH-1)
Detail

Kryt na mobil - pro Google Pixel 6, materiál guma a polykarbonát, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu Peak Design Everyday Case pro Google Pixel 6 Charcoal. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením zárukou odolnosti. Povrch je příjemný a dobře se v ruce drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil Peak Design zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru a dalším ovládacím prvkům nutným pro snadné užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je pružný a tudíž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Google Pixel 6 zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Zajímavé vlastnosti ochranného krytu na mobil Peak Design Everyday Case pro Google Pixel 6 Charcoal Praktická ochrana mobilního telefonu Google Pixel 6 Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt Peak Design disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál: guma a polykarbonát... (alza.cz)

Podobné produkty ako Peak Design Everyday Case pro Google Pixel 6 Charcoal (M-MC-AM-CH-1)

Tempered Glass Protector rámečkové pro Google Pixel 7 + sklo na kameru (TGR-GP7-BL)

Tempered Glass Protector rámečkové pro Google Pixel 7 + sklo na kameru (TGR-GP7-BL)
Detail

Ochranné sklo pro Google Pixel 7, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé a na objektiv, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se vždy může i přes všechnu obezřetnost jednoduše pošramotit, stačí jej akorát upustit. Pro takové nehody je zde tvrzené ochranné sklo Tempered Glass Protector. Toto krycí sklo bylo vyhotoveno pro rozměr Google Pixel 7. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce skla 0,3 mm poctivě uchrání obrazovku vůči téměř jakémukoliv poškození. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje zanechávání otisků prstů. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Součástí balení je také... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector rámečkové pro Google Pixel 7 + sklo na kameru (TGR-GP7-BL)

Peak Design Everyday Case pro Google Pixel 6 Pro Charcoal (M-MC-AN-CH-1)

Peak Design Everyday Case pro Google Pixel 6 Pro Charcoal (M-MC-AN-CH-1)
Detail

Kryt na mobil - pro Google Pixel 6 Pro, materiál guma a polykarbonát, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého telefonu díky ochrannému krytu Peak Design Everyday Case pro Google Pixel 6 Pro Charcoal. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Peak Design zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a ovládacím prvkům nezbytným pro plynulé používání telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky čemuž je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Google Pixel 6 Pro ochrání váš telefon před poškozením. Základní přednosti ochranného krytu na mobil Peak Design Everyday Case pro Google Pixel 6 Pro Charcoal Odolná ochrana telefonu Google Pixel 6 Pro Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt Peak Design obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál: guma a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Peak Design Everyday Case pro Google Pixel 6 Pro Charcoal (M-MC-AN-CH-1)

Tempered Glass Protector Rámečkové pro Google Pixel 4a 4G, Černé + sklo na kameru (TGR-GP4A-BL)

Tempered Glass Protector Rámečkové pro Google Pixel 4a 4G, Černé + sklo na kameru (TGR-GP4A-BL)
Detail

Ochranné sklo pro Google Pixel 4a, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector Rámečkové pro Google Pixel 4a 4G, Černé + sklo na kameru (TGR-GP4A-BL)
Hishell TPU pro Google Pixel 3a čirý (HISHa211), Hishell TPU pro Google Pixel 4a čirý (HISHa239), Hishell TPU pro Google Pixel 4a 5G čirý (HISHa254), Screenshield GOOGLE Pixel 3a na displej (GOO-PIX3A-D), PanzerGlass Google Pixel 6 Pro (TPU - fólie) (4768), Hishell TPU pro Nokia 2.2 čirý (HISHa218), Hishell TPU pro Vivo Y70 čirý (HISHa263), Hishell TPU pro Huawei Y6p čirý (HISHa215), Hishell TPU pro LG K51S čirý (HISHa216), Hishell TPU pro Realme 7 čirý (HISHa225), Hishell TPU pro Nokia 3.4 čirý (HISHa258), Hishell TPU pro Nokia 5.3 čirý (HISHa247), Hishell TPU pro Nokia 2.3 čirý (HISHa219), Hishell TPU pro Honor 9X čirý (HISHa175), Hishell TPU pro OnePlus 8T čirý (HISHa222), Hishell TPU pro Realme 5 čirý (HISHa183), Hishell TPU pro Nokia 4.2 čirý (HISHa179), Hishell TPU pro Vivo Y11s čirý (HISHa261), Hishell TPU pro Realme 6i čirý (HISHa224), iWill Book PU Leather Case pro Google Pixel 3a Black (DAB625_105), Hishell TPU pro Realme 7 Pro čirý (HISHa226), Hishell TPU pro OnePlus Nord N10 čirý (HISHa248), Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 7A čirý (HISHa201), Hishell TPU pro Samsung Galaxy M31s čirý (HISHa228), Hishell TPU pro Samsung Galaxy A02s čirý (HISHa260), Hishell TPU pro Samsung Galaxy M11 čirý (HISHa242), Hishell TPU pro Realme 6 / 6s čirý (HISHa185), Hishell TPU pro Xiaomi Redmi 8 čirý (HISHa202), Hishell TPU pro Samsung Galaxy M51 čirý (HISHa229), Hishell TPU pro Nokia 5.1 Plus čirý (HISHa180)