Heroes of might and magic 3 complete

Might and Magic: Clash of Heroes

Might and Magic: Clash of Heroes

Hra Might and Magic Clash of Heroes se odehrává 40 let před ságou Heroes V. (mall.cz)

Heroes of Might & Magic III - HD Edtion (PC) DIGITAL (419694)

Heroes of Might & Magic III - HD Edtion (PC)  DIGITAL (419694)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: akční a strategie 85 % Spojení roleplaylingu, strategie a jedinečné atmosféry vás spolehlivě vtáhne i přes to, že jde o hru starou více než 15 let. Na co se můžete těšit ve hře Heroes of Might & Magic III - HD EdtionZnámý svět Heroes of Might and Magic na vás zapůsobí pestrobarevnější grafikou plnou propracovanějších detailůSvůj čas budete trávit stavbou měst, budováním armád, obchodováním se surovinami a souboji, které ve srovnání s jinými tahovkami nemají konkurenciCelkem sedm propracovaných scenárií doplňuje zábavný skirmish mód, ve budete v urputných bitvách zápasit s počítačem anebo s kamarády … (alza.cz)

Might & Magic: Clash of Heroes - PC

Might & Magic: Clash of Heroes - PC

Hra Might and Magic: Clash of Heroes se odehrává 40 let před ságou Heroes V. Pětice zvláštních hrdinů, kteří jsou roztroušeni v pěti různých oblastech Ashanu, musí podniknout velmi nebezpečnou cestu a zachránit svět ze spárů Chaosu. Ovládněte jedinečné a dynamické bojové mechanismy. (mall.cz)

Might & Magic Clash of Heroes (PC) DIGITAL (415245)

Might & Magic Clash of Heroes (PC) DIGITAL (415245)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: logická a strategie % Vydejte se na epické dobrodružství a prozkoumávejte vysoce detailní mapy ve stylu manga plné rytířů, elfů, čarodějů, necromancerů a démonů. Stávejte se silnějším s každou bitvou získáváním zkušenostních bodů a vylepšujte svého hrdinu. Hrajte 1 na 1, online až pro 4 hráče nebo v co-op režimu na Steamu. Praxe dělá mistra Zdokonalte… (alza.cz)

Might & Magic Heroes VI - PC

Might & Magic Heroes VI - PC

Dobrodružství hry Heroes VI začíná 400 let před událostmi Heroes V. Ve vzrušujícím epickém příběhu, kdy se Andělé snaží znovu rozpoutat nedokončenou válku, se střetne celá plejáda hrdinů. Došlo k oživení legendárního generála archandělů, který byl zabit během války ras Starších. (mall.cz)

Might & Magic Heroes VI (Gold Edition) (8595172604979)

Might & Magic Heroes VI (Gold Edition) (8595172604979)

Hra pro PC - krabicová verze, české titulky, žánr: strategie - obsahuje hru Heroes VI a datadisk Odstíny temnoty  Šesté vydání slavné ságy Might & Magic je opět nabité magií a kouzly. V jedinečné RPG fantasy strategii se opět střetne velké množství hrdinů. Po uplynutí 400 let došlo k oživení legendárního generála archandělů, který byl zabit během války ras Starších. Pod záminkou přípravy na invazi Démonů chce získat nazpátek své síly, zmocnit se Ashanu a vyhladit své dávné nepřátele. Tento generál však podcenil sílu, až příliš lidem podobné, dynastie Gryfů.Osud hrdinů z dynastie Gryfů spočine ve vašich rukáchHeroes VI nabídne propracovaný a oceňovaný herní systém, zpracovaný etablovanými vývojáři Black Hole ve spolupráci s početnou fandovskou… (alza.cz)

Might & Magic Heroes VI Gold (PC) DIGITAL (443070)

Might & Magic Heroes VI Gold (PC) DIGITAL (443070)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Uplay, žánr: RPG 77% Grafické vylepšení i malé změny herních hranic vedou k další skvělé hře v sérii Heroes of Might & Magic. Šesté vydání slavné ságy Might & Magic je opět nabité magií a kouzly. V jedinečné RPG fantasy strategii se opět střetne velké množství hrdinů. Zastavte zkázu Ashanu Po uplynutí 400 let došlo k oživení legendárního generála archandělů, který… (alza.cz)

Company of Heroes - Complete Pack (251730)

Company of Heroes - Complete Pack (251730)

Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a Strategie, pro uplatnění je vyžadována základní hra Několikrát oceněný herní titul Company of Heroes nyní přichází v edici Complete Pack, který obsahuje kromě základní hry i oba datadisky - Opposing Fronts a Tales of Valor.VypnutoVynechat z LightBoxuNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Několikrát oceněný herní titul Company of Heroes nyní přichází v edici Complete Pack, který obsahuje kromě základní hry i oba datadisky - Opposing Fronts a Tales of Valor. Vychutnejte si tuto válečnou strategii z období Druhé světové války vcelku.Company of HeroesPostavte se na stranu Spojenců a veďte své vojsko proti Německé říši. Děj hry začíná invazí do Normandie a provede vás… (alza.cz)

Might & Magic X: Legacy Cz - PC

Might & Magic X: Legacy Cz - PC

Nejlepší RPG ve své kategorii se znovu vrací na PC s hrou ze sv#ěta Might and Magic s typickým herním systémem obohaceným o novou sadu vybroušených pravidel. (mall.cz)

Heroes of Hellas 3: Athens (PC/MAC) PL DIGITAL (373836)

Heroes of Hellas 3: Athens (PC/MAC) PL DIGITAL (373836)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: strategie Po zkáze zůstaly Athény v troskách, zrekonstruuj je a zajisti si pomoc hrdinů z Olympu, protože povedeš bitvu se zlým bohem! Jelikož výroba hry Heroes of Hellas 3 zabrala dva roky, jedná se o velkolepý epos, u kterého se budou bavit všichni. Po zkáze zůstaly Athény v troskách, zrekonstruj je a zajisti si pomoc hrdinů z Olympu, protože povedeš bitvu se zlým bohem! Během této návykové spojovačky budeš v mezidobí stavět městské budovy, hledat zlato, plnit požadavky zdevastovaného obyvatelstva a hledat legendární medailony, díky kterým budeš moci přivolat bohy a požádat je o pomoc. Jsi připraven/a na setkání s bohy? (alza.cz)

MIGHT AND MAGIC: HEROES VI: ZLATÁ EDICE - PC

MIGHT AND MAGIC: HEROES VI: ZLATÁ EDICE - PC

Zladá edice Might & Magic Heroes VI obsahuje základní hru a rozšíření ODSTÍNY TEMNOTY Sledujte dobrodružství dynastie Gryfů a jejich činů, které změní svět. (mall.cz)

Monty and Sylvester: A Tale of Everyday Super Heroes (1408351757)

Monty and Sylvester: A Tale of Everyday Super Heroes (1408351757)

Kniha - 32 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná (alza.cz)

Heroes of the Frontier (0241979048)

Heroes of the Frontier (0241979048)

Kniha - autor Dave Eggers, 384 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná Now in paperback, this is the latest novel from the author of "A Hologram For The King" and "The Circle", which were both adapted into films. Follows the funny adventures of a dysfunctional family as they struggle to survive in the wilderness of Alaska. 'Whimsical, funny, enchanting...' "Daily Mail" (alza.cz)

Heroes of Normandie (PC) DIGITAL (382470)

Heroes of Normandie (PC) DIGITAL (382470)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: strategie Tři různé armády (plus francouzský odpor). Rychlé bitvy lze přehrát v režimu jednoho nebo více hráčů. Zvolte vám nejbližší hru Spousta způsobů, jak hrát: dokončete tři plnohodnotné kampaně, zapojte se do rychlého utkání nebo vyzvěte přítele v multiplayeru. Ujměte se… (alza.cz)

Eggers Dave: Heroes Of the Frontier

Eggers Dave: Heroes Of the Frontier

From the bestselling author of The Circle, a hilarious and heart-warming misadventure through modern America: it's time for the family vacation… (mall.cz)

Riordan Rick: Heroes Of Olympus: The Blood Of Olympus (book 5)

Riordan Rick: Heroes Of Olympus: The Blood Of Olympus (book 5)

Though the Greek and Roman crew members of the Argo II have made progress in their many quests, they still seem no closer to defeating the earth mother, Gaea. Her giants have risen – all of them – and they're stronger than ever. (mall.cz)

Heroes of the Storm (Starter Pack) - PC

Heroes of the Storm (Starter Pack) - PC

Úvodní balíček hry Heroes of the Storm obsahuje: 5 epických hrdinů: Zeratula, Li Li, Jainu, Zagaru a Sonyu.Doplněk pro hrdinu Ronin Zeratul.Jezdeckého zlatého tygra (Golden Tiger Mount). Akční týmová online hra Heroes of the Storm vám umožní hrát za oblíbené Blizzard postavy. (mall.cz)

Travelite Heroes of the City 4w S Pink

Travelite Heroes of the City 4w S Pink

Dětský skořepinový kufřík na čtyřech kolečkách s oblíbeným motivem postaviček ze seriálu Statečná autíčka. (mall.cz)

Pixel Heroes: Byte & Magic (PC) Steam DIGITAL (789547)

Pixel Heroes: Byte & Magic (PC)  Steam DIGITAL (789547)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: adventura a RPG % Hra Pixel Heroes: Byte & Magic přináší RPG / Roguelike zážitek v náhodném světě plném vzrušujícího dobrodružství. Starobylý kult The Sons of Dawn vstoupil na vaše území a vyznává temné božstvo. Snaží se přesvědčit lidi z vaší země, aby se přidali k nim. Co mají za lubem? O co jim jde? Snaží se vyvolat nějaké staré temné mocné… (alza.cz)

Soldiers: Heroes of World War II (PC) DIGITAL (252719)

Soldiers: Heroes of World War II (PC) DIGITAL (252719)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: strategie Hráči dostanou možnost ujmout se velení amerických, britských, ruských nebo německých jednotek a probojovat se bitvami ze 2. světové války. Hra je hlavně strategie, ale můžete se přepnout do jakékoliv jednotky a ovládat ji přímo klávesnicí a myší. (alza.cz)

Company of Heroes - Tales of Valor (251732)

Company of Heroes - Tales of Valor (251732)

Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a Strategie, pro uplatnění je vyžadována základní hra Tales of Valor je datadisk k úspěšné a oceňované hře Company of Heroes. Přináší nové kampaně, jednotky, schopnosti a bojiště. VypnutoVynechat z LightBoxu Tales of Valor je datadisk k úspěšné a oceňované hře Company of Heroes. Přináší nové kampaně, jednotky, schopnosti a bojiště. Dočkáte se vylepšené herní mechaniky a třech nových epizod o devíti misích. Chybět nebudou ani tři zbrusu nové multiplayerové režimy. První epizoda se jmenuje Tiger Ace a budete ovládat Tiger Tank esa Hauptmanna Vosse proti britské 7. pancéřové divizi. Druhá nese název Causeway a vaším úkolem bude velet jednotce parašutistů v hodinách… (alza.cz)

Company of Heroes (251729)

Company of Heroes (251729)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: akční a strategie Postavte se na stranu Spojenců a veďte své vojsko proti Německé říši. Děj hry začíná invazí do Normandie a provede vás nejpodstatnějšími bitvami a událostmi Druhé světové války.VypnutoVynechat z LightBoxu Postavte se na stranu Spojenců a veďte své vojsko proti Německé říši. Děj hry začíná invazí do Normandie a provede vás nejpodstatnějšími bitvami a událostmi Druhé světové války. Propracovaná umělá inteligence dodává pestrost a variabilitu celé hře. Vojáci se intuitivně kryjí, přirozeně reagují na měnící se prostředí a dělají pokročilé taktické manévry. Díky realistické fyzice zničíte v bojišti i to, o čem jste si mysleli, že zničit nepůjde. Využijte všech budov, mantinelů, opevnění a scenérie k bojovým… (alza.cz)

Company of Heroes 2 (251613)

Company of Heroes 2 (251613)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: akční a strategie Company of Heroes je jedna z nejlépe ohodnocených strategií z uplynulých let a nyní přichází její dlouho očekávány druhý díl. V něm se vžijete do role velitele Rudé armády a povedete ji vstříc německým vojskům.VypnutoVynechat z LightBoxu Company of Heroes je jedna z nejlépe ohodnocených strategií z uplynulých let a nyní přichází její dlouho očekávány druhý díl. V něm se vžijete do role velitele Rudé armády a povedete ji vstříc německým vojskům. Děj hry se odehrává okolo roku 1941 a pojednává o jednom z nejkrutějších období samotné Druhé světové války, ve kterém padlo přes 14 milionů vojáků. Seberte odvahu a vydejte se na zasněženou východní frontu, coby nejdrsnější bojiště vůbec.Stejně… (alza.cz)

Travelite Dětský kabinový kufr Heroes of the City 4w Pink 28 l

Travelite Dětský kabinový kufr Heroes of the City 4w Pink 28 l

Dětský kabinový cestovní kufr s oblíbeným motivem postaviček ze seriálu Statečná autíčka. (mall.cz)

Fry Stephen: Heroes : Mortals and Monsters, Quests and Adventures

Fry Stephen: Heroes : Mortals and Monsters, Quests and Adventures

There are Heroes – and then there are Greek Heroes. (mall.cz)

Company of Heroes 2 CZ - PC

Company of Heroes 2 CZ - PC

PC hra Company of Heroes 2 s CZ titulky, nyní v edici Kolekce Klasiky.Je rok 1941 a právě začal jeden z nejbrutálnějších konfliktů 2. světové války. Německo zahájilo invazi do zamrzlé tundry Sovětského svazu. Převezmete velení sovětské Rudé armády s cílem osvobodit matičku Rus od nacistů. (mall.cz)

Company of Heroes - Opposing Fronts (251731)

Company of Heroes - Opposing Fronts (251731)

Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a Strategie, pro uplatnění je vyžadována základní hra Původní herní titul Company of Heroes se dočkal pokračování v podobě datadisku s názvem Opposing Fronts. V něm si zahrajete za dvě nové armády, britskou 2. armádu a německou tankovou elitu.VypnutoVynechat z LightBoxu Původní herní titul Company of Heroes se dočkal pokračování v podobě datadisku s názvem Opposing Fronts. V něm si zahrajete za dvě nové armády, Britskou 2. armádu a Německou tankovou elitu. Za každou z nich stojí nová plnohodnotná kampaň, která vás velmi rychle vtáhne do děje. Velte Britské 2. armádě při osvobozování klíčových strategických pozic v Caen ve Francii nebo komandujte Německé tankové elitě při… (alza.cz)

Men of War: Condemned Heroes (250921)

Men of War: Condemned Heroes (250921)

Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a Strategie, pro uplatnění je vyžadována základní hra Men of War: Condemned Heroes je dalším členem populární a velmi úspěšné série Men of War. Vydává se však trochu jiným směrem, než předchozí hry a svým konceptem se velmi blíží populární sérii Commandos.VypnutoVynechat z LightBoxuMen of War: Condemned Heroes je dalším členem populární a velmi úspěšné série Men of War. Vydává se však trochu jiným směrem, než předchozí hry a svým konceptem se velmi blíží populární sérii Commandos. Hra zaujme napínavým příběhovým módem, v němž do boje povedete jednu z nechvalně známých sovětských speciálních jednotek. Jde o jednotky, které vznikaly na přímý Stalinův příkaz a jejich činnost je dodnes opředena… (alza.cz)

Worlds of Magic

Worlds of Magic

Worlds of Magic je tahová strategie typu 4X. (mall.cz)

Complete Works of William Shak

Complete Works of William Shak

Hamlet. Romeo and Juliet. Henry V. Macbeth. A Midsummer Night's Dream. King Lear. (mall.cz)

Company of Heroes 2: Ardennes Assault (252199)

Company of Heroes 2: Ardennes Assault (252199)

Herní doplněk / DLC - elektronická licence, žánr: Strategie, pro uplatnění je vyžadována základní hra Zúčastněte se velkolepé Bitvy o Ardeny. Zažijte strhující dobrodružství v rozmanitém terénu a překazte plány německému vojsku při ofenzívním tažení v Bitvě o výběžek.VypnutoVynechat z LightBoxu Zúčastněte se velkolepé Bitvy o Ardeny, která byla klíčovou součástí Druhé světové války. Zažijte strhující dobrodružství v rozmanitém terénu a překazte plány německému vojsku při ofenzívním tažení v Bitvě o výběžek. Čeká na vás 18 fascinujících scénářů, z toho 11 misí a 7 střetnutí. O různorodost obsahu se postarají dynamické bonusové úkoly, které se s každým hraním mění, což umocňuje herní zážitek.Hra využívá nelineární kampaň, kde si hráč… (alza.cz)

Worlds of Magic - PC

Worlds of Magic - PC

V tahové strategii Worlds of Magic odehrávající se ve fantasy světě budete mít k dispozici prakticky neomezený počet procedurálné generovaných světů k objevování a dobývání, ve kterých své nepřátele můžete ničit pomocí vojenských i magických sil. (mall.cz)

Worlds of Magic (252112)

Worlds of Magic (252112)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: strategie  Spolu s Worlds of Magic se vám dostává do rukou unikátní možnost vyzkoušet super strategickou hru plnou napětí, dobrodružství a adrenalinu. Vaším úkolem bude nejen prozkoumávat, ale i dobývat téměř neomezené množství procedurálně generovaných světů. K porážce nepřátel nemáte po ruce pouze silou armádu, ale i něco magičtějšího – kouzla. S jejich pomocí budete schopni zakládat města, najímat mocné hrdiny a vytvářet kouzelné artefakty. Zničte nepřátele za využití armády a kouzel. Zakládejte města, budujte armády, zkoumejte a využívejte kouzla, najímejte chrabré hrdiny a vytvářejte mocné magické artefakty. Klíčové vlastnosti7 speciálních rovin existenceVíce než 40 typů vlastností světaPřes 50 různých budov pro vylepšení vaší… (alza.cz)

Mapa Arma 3 - Republic of Altis and Stratis

Mapa Arma 3 - Republic of Altis and Stratis

Pokud se neradi ztracíte a nechcete ve hře neustále zapínat mapu, pořiďte si tuto klasickou papírovou turistickou mapu ze hry Arma 3 základní mapy, tedy Republiky Altis a Stratis. (mall.cz)

The Complete Works of William Shakespeare

The Complete Works of William Shakespeare

Set in clear, easy-to-read type, this low budget, slim, lightweight volume is a favourite study text with students. It also features a glossary of obsolete words and words which vary from their ordinary established meaning. (mall.cz)

Pillars of Eternity - Complete Edition (PS4)

Pillars of Eternity - Complete Edition (PS4)

Nechte si učarovat světem, kde volby, které učiníte, a cesty, po kterých se vydáte, určují váš osud. (mall.cz)

Hearts of Iron II Complete (252257)

Hearts of Iron II Complete (252257)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: strategie a závodní  Speciální edice obsahuje Hearts of Iron II a dva datadisky Doomsday a Armageddon.VypnutoVynechat z LightBoxuSpeciální edice obsahuje Hearts of Iron II a dva datadisky Doomsday a Armageddon. Když se podařilo v roce 1945 porazit Německo, Spojenci a Sovětský svaz zahájili boj o prvenství ve světě. Rodí se 3. světová válka. Hrajte za vládce jednoho ze 175 zemí na světě během 2. a 3. světové války. Jak se Spojenci a Sovětský svaz střetávají v boji o Evropu, osud světa visí na vlásku.Klíčové vlastnostiDetailní diplomatický systém a systém produkce s pomocnými funkcemi, které dovolují vyhnout se mikromanagementu.Bojový systém "Pohyb je útok" vytváří realističtější bojiště.Vzdušný a námořní systém založený na… (alza.cz)

Company of Heroes 2: The British Forces (252669)

Company of Heroes 2: The British Forces (252669)

Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: Strategie, pro uplatnění je vyžadována základní hra Samostatný multiplayerový přídavek The British Forces zapadá do celistvé série populární hry Company of Heroes 2. Poznejte neohrožené Brity a jejich rozmanitou posádku.VypnutoVynechat z LightBoxuNení vyplněn Alternativní text k fotografii! Samostatný multiplayerový přídavek The British Forces zapadá do celistvé série populární hry Company of Heroes 2. Poznejte neohrožené Brity a jejich rozmanitou posádku. Vojsko je velmi různorodé a zahrnuje Angličany, Skoty, Velšany a Iry. Prozkoumejte nový strom technologií, profesionální pěchotu, vozidla, zbraně a nové velitele s unikátními schopnostmi. Vyzvěte nepřátelé ostatních… (alza.cz)

Company of Heroes Franchise Edition (PC) DIGITAL (366555)

Company of Heroes Franchise Edition (PC) DIGITAL (366555)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a strategie Company of Heroes Franchise Edition to pakiet zawierający: Grę Company of Heroes, Grę Company of Heroes 2, DLC CoH 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West, DLC CoH 2 - The Western Front Armies: US Forces, DLC Company of Heroes 2 - Case Blue Mission Pack, DLC Company of Heroes 2 - Southern Fronts Mission Pack, DLC Company of Heroes 2 - Victory at Stalingrad Mission Pack, DLC Company of Heroes: Opposing Fronts, DLC Company of Heroes: Tales of Valor. (alza.cz)

Funko POP Heroes: Birds of Prey - Huntress (889698443739)

Funko POP Heroes: Birds of Prey - Huntress (889698443739)

Figurka vhodná pro holky i kluky, výška figurky: 10 cm, vhodné od 3 let Pokud patříte mezi sběratele figurek, které ztvárňují postavy superhrdinů ze známých a populárních filmů, televizních seriálů, videoher či komiksů, pak máte skvělou příležitost, jak opět rozšířit svou sbírku. Čeká na vás sběratelská krabička s figurkou Funko Pop Heroes: Birds of Prey - Huntress. Objednejte si svou novou sběratelskou figurku, která představuje Huntress, jednu z oblíbených superhrdinek z dílny DC Comics. Figurka je vyrobená z kvalitního, měkkého vinylu, je příjemná na dotek a dosahuje výšky 10 cm. Tato hrdinka patřící do série populárních vinylových figurek Funko POP by neměla v žádné sbírce chybět.   Klíčové vlastnosti figurky Funko Pop Heroes: Birds… (alza.cz)

MAX and MOLLY vodítko HEROES - M: 2cm/1,2m

MAX and MOLLY vodítko  HEROES - M: 2cm/1,2m

Hledáte jedinečné vodítko pro psa? Max a Molly vodítka nejsou jen cool, ale také super bezpečné a pohodlné! Vy i váš pes si užijete unikátní "sendvičovou" konstrukci - široká vrstva extra silného polyesteru nahoře, měkké polstrování uvnitř pro lepší uchopení a moderní snadno schnoucí antialergický neoprenový materiál na spodní straně. (krmeni.cz)

Lords of the Fallen Complete Edition - PS4

Lords of the Fallen Complete Edition - PS4

Complete edition obsahuje veškerý dodatečný obsah: Ancient Labyrinth, Demonic Weapons Pack, The Monks Decipher, Lionheart Pack, The Foundation Boost, The Arcade Boost.Lord Of the Fallen je svižná akční RPG hra s vynikajícím komplexním a náročným systémem pro boj zblízka. (mall.cz)

Kafka Franz: The Complete Novels of Kafka

Kafka Franz: The Complete Novels of Kafka

Includes novels which are intended to be read as allegories of totalitarian government in whatever guise it appears. (mall.cz)

The Complete Works of William Shakespeare (9781855349971)

The Complete Works of William Shakespeare (9781855349971)

Kniha - 752 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá Set in clear, easy-to-read type, this low budget, slim, lightweight volume is a favourite study text with students. It also features a glossary of obsolete words and words which vary from their ordinary established meaning. William Shakespeare (1564–1616), the greatest English dramatist and poet, was born in Stratford-upon-Avon. His surviving works consist of 38 plays, 154 sonnets, two long narrative poems, and a number of other poems. His plays have been translated into every major language and are performed more often than those of any other playwright. This volume contains the complete dramatic works of the literary genius whose work has enthralled audiences since Elizabethan times. (alza.cz)

Sword of the Stars: Complete Collection (251288)

Sword of the Stars: Complete Collection (251288)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: strategie  Ve Sword of the Stars: Complete Collection najdete původní hru Sword of the Stars a tři její rozšíření Born of Blood, A Murder of Crows a Argos Naval Yard.VypnutoVynechat z LightBoxuVe Sword of the Stars: Complete Collection najdete původní hru Sword of the Stars a tři její rozšíření Born of Blood, A Murder of Crows a Argos Naval Yard. Píše se rok 2405 a vědci objevili novou technologii, která umožňuje cestovat od hvězdy ke hvězdě rychleji než světlo. Ale tragédie na sebe nenechá dlouho čekat a Země je zpustošena mimozemskou armádou. Začátek nové éry je zmařen novou děsivou realitou...Sword of the Stars4 různé rasy - Lidstvo, Hiver, Tarkas a LiirPropracovaný engine přináší dechberoucí grafiku a masivní hru… (alza.cz)

Franz Kafka: The Complete Novels of Kafka

Franz Kafka: The Complete Novels of Kafka

Includes novels which are intended to be read as allegories of totalitarian government in whatever guise it appears. (mall.cz)

Company of Heroes 2 - Case Blue DLC Pack (251617)

Company of Heroes 2 - Case Blue DLC Pack (251617)

Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: Strategie, pro uplatnění je vyžadována základní hra V rámci velké letní ofenzívy s krycím názvem Operation Blau, kterou spustil Wermacht v červnu 1942, mělo dojít k zabrání kavkazských ropných polí. Operace postupovala velmi dobře, až do té doby, než německá vojska dorazila ke Stalingradu, kde se setkala se silným odporem.VypnutoVynechat z LightBoxu V rámci velké letní ofenzívy s krycím názvem Operation Blau, kterou spustil Wermacht v červnu 1942, mělo dojít k zabrání kavkazských ropných polí. Operace postupovala velmi dobře, až do té doby, než německá vojska dorazila ke Stalingradu, kde se setkala se silným odporem. Velte německým vojskům a veďte je vstříc vítězství. V tomto DLC… (alza.cz)

Company of Heroes 2 - The Western Front Armies (251947)

Company of Heroes 2 - The Western Front Armies (251947)

Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: Strategie, pro uplatnění je vyžadována základní hra  The Western Front Armies je první multiplayerový datadisk pro základní hru Company of Heroes 2. Součástí datadisku jsou i dvě nové frakce - americká US Forces a německá Oberkommando West.VypnutoVynechat z LightBoxu The Western Front Armies je první multiplayerový datadisk pro základní hru Company of Heroes 2. Součástí datadisku jsou i dvě nové frakce - americká US Forces a německá Oberkommando West. Každá frakce je zcela unikátní, specializuje se na jiný typ boje a využívá odlišné taktiky. Utkejte se ve velkolepých bitvách na celkem osmi multiplayerových mapách Západní fronty. Noví hráči rovněž… (alza.cz)

Company of Heroes 2 Master Collection (PC) DIGITAL (2834)

Company of Heroes 2 Master Collection (PC) DIGITAL (2834)

Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: Strategie, pro uplatnění je vyžadována základní hra Company of Heroes 2 v mnohém navazuje na první díl, takže spíše, než soustředění se na stavbu základny a její udžování, se boj bude odehrávat realisticky - zabíráním důležitých bodů na mapě, z nichž vám budou plynout body, za které posléze bude možno přivolat posily, či vylepšit stávající jednotky. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 80% Jedna z nejlépe hodnocených strategií z období 2. světové války přichází v jedinečné kolekci, která vám zprostředkuje desítky hodin unikátní hratelnosti. Vylepšujte jednotky, procházejte slavnými bitvami a přechytračte… (alza.cz)

MAX and MOLLY vodítko přepínací HEROES - S: 1,5cm/2m

MAX and MOLLY vodítko přepínací  HEROES - S: 1,5cm/2m

Hledáte unikátní vodítko pro psa a nejvyšší flexibilitu? Milujeme toto multifunkční vodítko, protože se přizpůsobuje každé situaci. (krmeni.cz)

1967: A Complete Rock Music History of the Summer of Love (1454920521)

1967: A Complete Rock Music History of the Summer of Love (1454920521)

Kniha - autor Harvey Kubernik, 256 stran, anglicky, Pevná bez přebalu lesklá A collection of exclusive interviews with 1967's scene-makers and musicians, tying-in with the 50th anniversary of the Summer of Love. With memorabilia and photos. (alza.cz)

Roxy Dámská osuška Made Of Magic

Roxy Dámská osuška Made Of Magic

Luxusní dámská osuška Made Of Magic od značky Roxy je vyrobená ze 100% bavlny v růžové barvě a třásněmi v koncích. Osuška je v rozměru 149 × 149 cm. (mall.cz)

Terry Pratchett: The Colour of Magic

Terry Pratchett: The Colour of Magic

On a world supported on the back of a giant turtle (sex unknown), a gleeful, explosive, wickedly eccentric expedition sets out. (mall.cz)

Deborah Johnson: The Secret of Magic

Deborah Johnson: The Secret of Magic

In 1946 Regina Robichard is a rarity. A young New York civil rights lawyer, working for Thurgood Marshall, Reggie stumbles across a letter asking her boss to investigate the case of a young black soldier whose body has been found floating in the river in Mississippi. It fires her zeal. (mall.cz)

Queen: A Kind Of Magic - CD

Queen: A Kind Of Magic - CD

Jedno z nejslavnějších alb legendární britské rockové kapely s frontmanem Freddiem Mercurym. Najdete na něm nesmrtelné hity jako One Vision, Friends Will Be Friend nebo titulní A Kind Of Magic. (mall.cz)

Queen: A Kind Of Magic - LP

Queen: A Kind Of Magic - LP

Jedno z nejslavnějších alb legendární britské rockové kapely s frontmanem Freddiem Mercurym. Najdete na něm nesmrtelné hity jako One Vision, Friends Will Be Friend nebo titulní A Kind Of Magic. (mall.cz)

Rieu André: Magic Of Musicals - CD

Rieu André: Magic Of Musicals - CD

André Rieu je nizozemský houslista, skladatel, kapelník a hudební producent, který se specializuje na lehkou klasiku. Hraje skladby krále valčíku – Johanna Strausse, ale i jeho otce. Díky tomu se stal jedním z nejúspěšnějších zástupců svého žánru. (mall.cz)

Pratchett Terry: The Colour of Magic

Pratchett Terry: The Colour of Magic

On a world supported on the back of a giant turtle (sex unknown), a gleeful, explosive, wickedly eccentric expedition sets out. (mall.cz)

Warlock: Master of the Arcane - Complete Edition (252207)

Warlock: Master of the Arcane - Complete Edition (252207)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: strategie a závodní Staňte se nejmocnějším čarodějem a vládněte celé Ardanii!VypnutoVynechat z LightBoxuMaster of the Arcane Budujte říši, rozšiřujte hranice, zkoumejte nová kouzla a hlavně - porazte své nepřátele! Warlock: Master of the Arcane Complete Collection spojuje všechny zkoušky a strasti mágů. Staňte se nejmocnějším čarodějem a vládněte celé Ardanii! Vyzkoumejte a ovládněte tucty kouzel, vyvolávejte mocná očarování a objevujte úžasné kombinace kouzel. Velte široké škále jednotek s unikátními schopnostmi. Mobilizujte síly tří ras společně se… (alza.cz)

Sam and Max Complete Pack (PC) DIGITAL (452102)

Sam and Max Complete Pack (PC) DIGITAL (452102)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: adventura % Complete Pack zahrnuje Sam & Max Season One, Sam & Max Season Two a Sam & Max Season The Devil Playhouse. Epizoda 1: Kulturní šokDíky temným silám dětské hvězdy Soda Poppers způsobují zmatek po celém okolí. Je na vás, abyste zachránili den.  Epizoda 2: Situace: KomediePublikum je drženo jako rukojmí. Dokažte, že jste hodni patnáctiminutové slávy a zachraňte je. Epizoda 3:… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít