Hartmann Veroval Inteligentní osobní váha (4052199272757) + ZDARMA Test Hartmann CRP test

Hartmann Veroval® inteligentní osobní digitální váha (9253740)

Hartmann Veroval® inteligentní osobní digitální váha (9253740)

Osobní váha diagnostická pro přesné zjištění tělesné hmotnosti, hmotnosti kostí, BMI, podílu tělesného tuku, svalové tkáně a vody v těle, automaticky určí ideální hmotnost a vhodný kalorický příjem, zdarma aplikace Veroval medi.connect s možností propojení dalších Veroval zařízení, kompatibilní s PC přes USB, oddělitelný přehledný bezdrátový displej, přesné měření až do 180kg, paměť pro 4 osoby, záruka 5 let Osobní váha Hartmann Veroval pro optimální analýzu hmotnosti a tělaOsobní váha Hartmann Veroval dokáže detailně analyzovat složení lidského těla. Kromě klasického zjištění hmotnosti je váha Hartmann Veroval schopná na principu biometrické impedance zjistit také hmotnost kostí, BMI, podíl tělesného tuku a svalové tkáně, množství vody v těle. … (alza.cz)

Hartmann Veroval domácí test CRP (9241471)

Hartmann Veroval domácí test CRP (9241471)

Test 1ks, nyní můžete rychle a spolehlivě zjistit, zda je u Vás infekce způsobena bakteriemi a zda má smysl použití antibiotik, jakmile budete znát výsledek, můžete se poradit s lékařem o dalším postupu Veroval domácí test CRP je rychlý pomocník sloužící k rozlišení virové a bakteriální infekce. Test byl vyvinut  s cílem zvýšit přesnost a spolehlivost diagnostiky pro osobní použití doma. Díky tomuto testu CRP nyní můžete rychle a především spolehlivě zjistit, zda je u vás infekce zapříčiněna bakteriemi a zda tedy má smysl použití antibiotik. Test je vhodný i pro děti, což ocení především rodiče. Hodnota CRP totiž podává informaci o odpovědi imunitního systému na počínající zánět bakteriálního původu. Jakmile budete znát výsledek, můžete se snadno poradit s vaším lékařem o… (alza.cz)

Hartmann Veroval test na chlamydie (924407)

Hartmann Veroval test na chlamydie (924407)

Test výsledek do 15min Test Veroval na chlamydie je domácí test, díky němuž si rychle a spolehlivě v pohodlí domova můžete otestovat, zda jste infikována bakterií Chlamydia trachomatis. Tato bakterie se přenáší pohlavním stykem a způsobuje infekci urogenitálního ústrojí, která většinou probíhá zákeřně bez příznaků, avšak může vyvolat záněty očí, močového traktu i artritidu. Následkem neléčené infekce může dojít k vyššímu riziku mimoděložního těhotenství, předčasným porodům, ovšem i k neplodnosti. Díky tomuto rychlému a spolehlivému testu můžete přítomnost této bakterie včas indikovat již po 15 minutách a konzultovat tak následnou léčbu se svým lékařem.  Klíčové vlastnosti spolehlivého testu Veroval na chlamydieRychlý a spolehlivý test pro domácí použitíOvěří, zda… (alza.cz)

Hartmann-Rico Inteligentní digi. váha VEROVAL

Veroval CRP domácí test

Veroval CRP domácí test

Veroval ® - Pomohou vám k léčení antibiotika? Rychlý CRP test ke zjištění bakteriální infekce při nachlazení. (pilulka.cz)

Uživatele, kteří hledají "Hartmann Veroval Inteligentní osobní váha (4052199272757) + ZDARMA Test Hartmann CRP test " se dívají také na:

Siemens wt48y7w4 test
C-tech lexis test
Sodastream výměna bombičky zdarma

Veroval CRP domácí test

Veroval CRP domácí test pro zjištění bakteriální infekce

Veroval CRP domácí test pro zjištění bakteriální infekce

Virová nebo bakteriální infekce? – to je ta otázka Antibiotika jsou velmi účinné léčivé přípravky. Účinkují ale pouze na bakterie – ne na viry. Pomocí Veroval® testu „Pomohou vám k léčení antibiotika?“ nyní můžete rychle a spolehlivě zjistit, zda je u Vás infekce způsobena bakteriemi a zda má smysl použití antibiotik. Jakmile budete znát výsledek, můžete se poradit s lékařem o dalším postupu. Výhody domácího CRP testu: Šetří čas – výsledek znáte do 5 minut Nehrozí nákaza v čekárně lékaře – vy možná bakteriální infekci nemáte, ale pacient v čekárně vedle vás ji mít může Neužíváte zbytečně antibiotika – bez CRP testu mohou být antibiotika nasazena i v případech, kdy nejsou potřeba Vysoká přesnost – přesnost vyšší než 95 % byla prokázána studií funkčnosti Bezbolestný odběr – stačí pouze… (drmax.cz)

Hartmann Veroval Mužská plodnost (924367)

Hartmann Veroval Mužská plodnost (924367)

Test domácí test Domácí test Veroval Mužská plodnost představuje rychlý a spolehlivý test mužské plodnosti určený pro domácí použití. Páry, které touží po miminku a potýkají se s obtížemi s oplodněním, si díky tomuto testu mohou rychle a spolehlivě v pohodlí domova ověřit, zda problém s oplodněním vajíčka spočívá na straně muže či nikoliv. Test Veroval Mužská plodnost domácí test totiž otestuje, zda sperma testovaného muže obsahuje dostatečný počet spermií potřebný k oplodnění vajíčka. K otestování postačí pouze malé množství ejakulátu (spermatu) a sedm minut vašeho času pro odečtení výsledku. Klíčové vlastnosti domácího testu Veroval Mužská plodnostSpolehlivý domácí test pro otestování mužské plodnostiTest rychle ověří, zda sperma muže obsahuje dostatečný počet… (alza.cz)

Hartmann Veroval Cholesterol (924047)

Hartmann Veroval Cholesterol (924047)

Test pro sledování hodnot cholesterolu ve vašem těle, výsledek se dozvíte již za 3min Rychlý test Veroval Cholesterol slouží ke sledování hodnot cholesterolu ve vašem těle, konkrétně ke stanovení nízké hodnoty cholesterolu v pohodlí domova. Díky tomuto domácímu testu rychle a především spolehlivě zjistíte, zda cholesterol ve vašem těle vykazuje normální hodnoty, nebo naopak zda jsou hodnoty neuspokojivé a potřebujete změnu životního stylu včetně stravovacích návyků. Evaluační studie testu Veroval Cholesterol potvrzují více než 96% přesnost produktu a výsledek navíc zjistíte pomocí jediné kapky krve ze špičky prstu již za pouhé 3 minuty. Klíčové vlastnosti domácího testu Veroval CholesterolRychlý a spolehlivý domácí test pro sledování hodnot cholesterolu ve vašem… (alza.cz)

Hartmann Veroval Prevence žaludečních onemocnění (924007)

Hartmann Veroval Prevence žaludečních onemocnění (924007)

Test domácí test k ověření přítomnosti žaludeční bakterie Helicobakter pylori v těle Test Veroval Prevence žaludečních onemocnění je rychlý a spolehlivý test, díky kterému si v pohodlí domova můžete ověřit, zda je ve vašem těle přítomna žaludeční bakterie Helicobakter pylori. Tato bakterie představuje značný rizikový faktor při žaludečních onemocněních jako je například zánět žaludeční sliznice (gastritida) či žaludeční vředy. Tato onemocnění se projevují zejména bolestmi žaludku či žaludeční nevolností. Díky testu Veroval Prevence žaludečních onemocnění tak zjistíte, zda je potřeba zahájit prevenci. Pro otestování postačí jedna kapka krve ze špičky prstu a pouhých 10 minut vašeho času. Klíčové vlastnosti testu Veroval Prevence žaludečních onemocněníTest rychle a… (alza.cz)

Hartmann Veroval Prevence střevních onemocnění (924027)

Hartmann Veroval Prevence střevních onemocnění (924027)

Test domácí test Domácí test Veroval Prevence střevních onemocnění je test, díky kterému v pohodlí domova rychle a spolehlivě zjistíte, zda se vaší stolici skrývá krev, která může být projevem střevních zdravotních komplikací jako jsou střevní polypy, diverkulitida, ba dokonce rané stadium rakoviny. Díky tomuto domácímu testu, jehož spolehlivost převyšuje 98 %, tak můžete včas odhalit, zda je potřeba zahájit preventivní léčbu či nikoliv. Výsledek lze odečíst již po 5 minutách. Klíčové vlastnosti testu Veroval Prevence střevních onemocněníRychlý test pro odhalení krve ve vaší stolici, jež může být projevem i vážných střevních obtížíSpolehlivý test pro domácí užití prokáže výsledky již po 5 minutáchTest Veroval Prevence střevních onemocnění včas pomůže odhalit, zda je… (alza.cz)

Hartmann Veroval Nesnášenlivost lepku (924207)

Hartmann Veroval Nesnášenlivost lepku (924207)

Test výsledek do 10min, domácí test Domácí test Veroval Nesnášenlivost lepku je rychlý a spolehlivý test, díky kterému si v pohodlí domova můžete ověřit, zda jsou vaše trávicí obtíže způsobeny intolerancí lepku, tak zvanou celiakií. Nesnášenlivost lepku se může projevovat nadýmáním, průjmem či opakujícími se obtížemi neznámého původu. Zda je příčinou těchto potíží právě celiakie, můžete díky domácímu testu Veroval Nesnášenlivost lepku zjistit během pouhých 10 minut vašeho času pomocí jediné kapky krve z prstu. Test funguje na principu vyhodnocení množství látek proti transglutamináze (IgA protilátek), které jsou projevem celiakie. Rodiče jistě ocení, že test je vhodný i pro děti. Klíčové vlastnosti rychlého testu Veroval Nesnášenlivost lepkuRychlý a spolehlivý domácí… (alza.cz)

Hartmann Veroval zápěstní digitální tlakoměr (9253240)

Hartmann Veroval zápěstní digitální tlakoměr (9253240)

Tlakoměr změří přesné hodnoty systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Data z aplikace Veroval® medi.connect můžete konzultovat s lékařem, aplikace propojená s dalšími Veroval zařízeními, kompatibilní s PC přes USB Přesné měření systolického a diastolického krevního tlakuPraktický tlakoměr na zápěstí Hartmann Veroval vás překvapí jednoduchostí použití a kompaktními rozměry, které se hodí zejména na cestování. Během jednoho měření získáte informace o hodnotách vašeho systolického a diastolického tlaku a tepové frekvenci. Hartmann Veroval je vhodný i pro osoby s arytmií, protože dokáže rozpoznat i poruchy srdečního rytmu. Hartmann Veroval se velmi snadno a… (alza.cz)

Hartmann Veroval Zánět močových cest (924127)

Hartmann Veroval Zánět močových cest (924127)

Test výsledek do 1min, domácí test Test Veroval Zánět močových cest vám v pohodlí domova rychle a spolehlivě pomůže ověřit, zda jsou nepříjemné palčivé pocity při močení a bolest v podbřišku způsobeny infekcí ve vašem močovém traktu. Zánět močových cest či pouhé krátkodobé podráždění močového měchýře se totiž může projevovat především nepříjemným pocitem pálení při močení a palčivou bolestí v podbřišku. A právě přítomnost látek způsobujících infekci ve vašem močovém ústrojí pomůže otestovat rychlý a spolehlivý test Veroval Zánět močových cest, a to již během 1 minuty. Klíčové vlastnosti testu Veroval Zánět močových cestRychlý domácí test pro ověření přítomnosti látek způsobující infekci močových cestVýsledek testu Veroval Zánět močových cest lze odečíst již… (alza.cz)

Hartmann Veroval digitální tlakoměr s EKG (9253470)

Hartmann Veroval digitální tlakoměr s EKG (9253470)

Tlakoměr s EKG měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Pomůže s odhalením srdeční arytmie. Data z aplikace Veroval® medi.connect můžete konzultovat s lékařem, propojení s dalšími Veroval zařízeními, kompatibilní přes Bluetooth s iOS, Android i PC přes USB Praktický pažní tlakoměr 2v1 Hartmann VerovalHartmann Veroval je ideálním pomocníkem pro pravidelnou kontrolu vašeho krevního tlaku a srdečního tepu. Kombinuje v sobě tonometr a mobilní kontrolu EKG. Během jednoho měření získáte informace o hodnotách vašeho systolického a diastolického tlaku a tepové frekvenci. Přístroj je vhodný i pro osoby s arytmií, protože dokáže rozpoznat i poruchy srdečního rytmu, a proto je výbornou prevencí mozkové mrtvice. Orientaci ve výsledcích měření… (alza.cz)

Hartmann Veroval digitální pažní tlakoměr (9253040)

Hartmann Veroval digitální pažní tlakoměr (9253040)

Tlakoměr změří přesné hodnoty systolického, diastolického krevního tlaku a tepové frekvence, data z aplikace Veroval medi.connect můžete konzultovat s lékařem, propojení s dalšími Veroval zařízeními, kompatibilní s PC přes USB Pažní tlakoměr Hartmann Veroval pro přesné a šetrné měřeníPraktický pažní tlakoměr Hartmann Veroval je ideálním pomocníkem pro pravidelnou kontrolu vašeho krevního tlaku a srdečního tepu. Během jednoho měření získáte informace o hodnotách vašeho systolického a diastolického tlaku a tepové frekvenci. Pažní tlakoměr Hartmann Veroval je vhodný i pro osoby s arytmií, protože dokáže rozpoznat i poruchy srdečního rytmu. Přehledné zobrazení veškerých naměřených… (alza.cz)

Hartmann Veroval compact digitální tlakoměr (9254230)

Hartmann Veroval compact digitální tlakoměr (9254230)

Tlakoměr plně automatický tlakoměr Veroval Compact měří krevní tlak a tepovou frekvenci, upozorní i na poruchy srdečního rytmu, ukládá výsledky pro dva uživatele Mějte svůj tlak pod kontrolou s vysoce kvalitním tlakoměrem Veroval Compact, který je plně automatický, a tak se na něj můžete bez problémů spolehnout. Tlakoměr Veroval stačí připevnit na paži a pomocí jednoduchého ovládání a velkého displeje spustit měření. Kapacita přístroje umožňuje uložit až 200 měření pro dvě osoby. Tlakoměr na základě naměřených výsledků spočítá průměrnou hodnotu a při čtení výsledků vám pomůže barevný indikátor umístěný na levé straně přístroje. Klíčové vlastnosti tlakoměru Veroval CompactTechnologie Comfort Air pro pohodlné měření bez bolestiDetekce srdeční arytmiePřehledný displej a… (alza.cz)

Hartmann Veroval síťový AC/DC Adapter (9253910)

Hartmann Veroval síťový AC/DC Adapter (9253910)

Adaptér pro připojení tlakoměrů Hartmann Veroval do napájení z elektrické sítě (alza.cz)

Veroval Inteligentní digitální váha

Veroval Inteligentní digitální váha

Veroval Inteligentní digitální váha s tělesnou analýzou poskytuje cenné informace všem, kdo chtějí snížit svou tělesnou hmotnost. Pokud hodně cvičíte, ale na váze stále neubýváte, tělesná analýza může odhalit, že sice ztrácíte tělesný tuk, ale zároveň nabíráte svalovou hmotu. Při vážení můžete displej vzít do rukou a snadno tak ovládat analytické funkce. Pomocí softwaru Veroval® medi.connect pak můžete veškerá data ukládat, analyzovat a porovnávat. Měření a analýzy: tělesná hmotnost BMI procento tělesného tuku procento svalů kostní hmota procento vody Princip měření Tato osobní váha funguje na principu analýzy bioelektrické impedance (BIA), která dokáže analyzovat složení těla během několika vteřin. Pomocí měření elektrického odporu (impedance) a zohlednění konstant a individuálních… (drmax.cz)

Hartmann Veroval digitální infračervený dotykový teploměr 2v1 …

Hartmann Veroval digitální infračervený dotykový teploměr 2v1 (9254630)

Teploměr infračervený dotykový teploměr Veroval® 2v1 změří teplotu již za 1s, má velmi jednoduché ovládání a baterie vydrží bez výměny až 1000 měření Teploměr Veroval 2 v 1 je ideálním pomocníkem v případě onemocnění malých dětí i dospělých. Dotyková infračervená technologie dovoluje změřit tělesnou teplotu na čele i v uchu během velmi krátké doby, takže nehrozí probuzení miminka. Po přiložení na čelo oznámí těploměr výsledky již za 3 s, v uchu dokáže odečíst výsledky dokonce již za jedinou sekundu. Teploměr Veroval 2 v 1 oceníte pro jeho snadné ovládání a bleskovou rychlost. Klíčové vlastnosti teploměru Veroval 2 v 1Měří teplotu na čele i v uchuVýsledky zobrazí během několika sekundKonec měření je doprovázen optickým a akustickým signálemTeploměr Veroval má paměť pro… (alza.cz)

Veroval Veroval Domácí test na nesnášenlivost lepku

Veroval Veroval Domácí test na nesnášenlivost lepku

(prodejparfemu.cz)

Inteligentní digitální váha VEROVAL

Inteligentní digitální váha VEROVAL

Analýza optimálního složení těla a měření hmotnosti. (pilulka.cz)

Veroval drogy domácí test

Veroval Cholesterol domácí test

Veroval Cholesterol domácí test

Vysoká hladina cholesterolu představuje hlavní rizikový faktor pro vznik aterosklerózy a s ní souvisejících onemocnění, např. vysokého krevního tlaku a infarktu myokardu. Hladina cholesterolu se může zvyšovat s věkem, vlivem nezdravé stravy a nedostatkem pohybu. Pomocí domácího testu Veroval® – Cholesterol rychle a spolehlivě zjistíte, zda jsou vaše hodnoty cholesterolu v normě, nebo naopak potřebujete změnu stravovacích návyků a životního stylu. Stačí jedna kapka krve ze špičky prstu a tři minuty vašeho času. Hodnotící studie potvrzují více než 96% přesnost. Zdravotní testy k domácímu použití. (drmax.cz)

Veroval Chlamydie domácí test

Veroval Chlamydie domácí test

Rychlý test na chlamydie umožní rychle určit, zda jste infikováni bakterií Chlamydia trachomatis. Při pozitivním výsledku testu projednejte další postup s lékařem. Rychlý test na chlamydie byl vyvinut tak, aby i v domácím použití mohl být proveden s přesností a spolehlivostí moderní diagnostiky. Spočívá ve zjištění bakterie Chlamydia trachomatis (mezní hodnota: přibližně 2,5 μg EB/ml) po stěru z vaginálního traktu a tím odpovídá nejmodernějšímu stavu lékařského výzkumu. Přesnost prokázaná studií funkčnosti je vyšší než 97 %. Obsah balení: (1) Tampon na stěr (2) Nádobka s ředícím roztokem (3) Testovací kazeta a vysušovací prostředek ve fóliovém sáčku (drmax.cz)

Veroval Veroval Domácí test na mužskou plodnost

Veroval Veroval Domácí test na mužskou plodnost

(prodejparfemu.cz)

Veroval Veroval Domácí test na nedostatek železa

Veroval Veroval Domácí test na nedostatek železa

(prodejparfemu.cz)

Veroval Veroval Domácí test na zánět močových cest

Veroval Veroval Domácí test na zánět močových cest

(prodejparfemu.cz)

Veroval drogy domácí test

Veroval drogy domácí test

Drogy jsou psychoaktivní látky, které ovlivňují chování a náladu svých uživatelů. Užívání jednoho nebo více druhů návykových látek s sebou nese významná rizika. Konzumace drog má dlouhodobý negativní dopad na fyzické zdraví jedince a může způsobovat např. paralýzu, selhání ledvin, poškození srdce nebo plic nebo oslabení imunitního systému. Kromě těchto zdravotních komplikací mohou v závislosti způsobovat také psychosociální problémy, jako je osamělost, zanedbávání práce, ztráta přátel a rodiny a další. Pokud dochází ke konzumaci drog při řízení automobilu, ohrožuje tak jejich uživatel silniční provoz, čímž ohrožuje život svůj i druhých. Nebezpečné jsou zejména pro mladé lidi, kteří mají tendenci být odvážnější a rádi zkoušejí nové věci. Jejich užívání s sebou přináší řadu rizik - vzniká… (pilulka.cz)

Veroval Nedostatek železa domácí test

Veroval Mužská plodnost domácí test

Veroval Mužská plodnost domácí test

Rychlý test určení koncentrace spermií v spermatu. (pilulka.cz)

Veroval Nesnášenlivost lepku domácí test

Veroval Nesnášenlivost lepku domácí test

Projevy potíží: • opakující se zažívací potíže neznámého původu • nadýmání • průjem Možná příčina: • intolerance na lepek – bílkovinu, která se vyskytuje ve velkém množství potravin. Pomocí domácího testu Veroval® – Nesnášenlivost lepku rychle a spolehlivě zjistíte, zda jsou vaše obtíže zapříčiněny nesnášenlivostí lepku, a můžete je okamžitě zmírnit změnou stravovacích návyků. Stačí jedna kapka krve ze špičky prstu a deset minut vašeho času. Hodnotící studie potvrzují až 98% přesnost. Zdravotní testy k domácímu použití. (drmax.cz)

Veroval Veroval Domácí test na prevenci žaludečních onemocnění

Veroval Veroval Domácí test na prevenci žaludečních onemocnění

(prodejparfemu.cz)

Veroval Štítná žláza domácí test

Veroval Mužská plodnost domácí test

Veroval Mužská plodnost domácí test

Páry, které se pokoušejí o dítě, se často samy sebe ptají, proč to nejde. Pokud je problém na straně muže, důvodem může být podprůměrný počet spermií ve spermatu. Pomocí domácího testu Veroval® – Mužská plodnost muži rychle a spolehlivě zjistí, zda jejich sperma obsahuje dostatečný počet spermií na to, aby oplodnilo vajíčko. Stačí malé množství ejakulátu (spermatu) a sedm minut vašeho času. Hodnotící studie potvrzují více než 95% přesnost. Zdravotní testy k domácímu použití. (drmax.cz)

Veroval Nedostatek železa domácí test

Veroval Nedostatek železa domácí test

Projevy potíží: • letargie • pobledlost • bolesti hlavy Možná příčina: • nedostatek železa Pomocí domácího testu Veroval® – Nedostatek železa rychle a spolehlivě zjistíte, zda jsou výše zmíněné příznaky zapříčiněny nízkou koncentrací železa v krvi. Stačí jedna kapka krve ze špičky prstu a deset minut vašeho času. Hodnotící studie potvrzují více než 95% přesnost. Zdravotní testy k domácímu použití. (drmax.cz)

Veroval Nesnášenlivost lepku domácí test

Veroval Nesnášenlivost lepku domácí test

Rychlý test ke zjištění celiakie. (pilulka.cz)

Veroval Nedostatek železa domácí test

Veroval Nedostatek železa domácí test

Rychlý test pro zjištění nízké koncentrace železa. (pilulka.cz)

Veroval Zánět močových cest domácí test

Veroval Zánět močových cest domácí test

Rychlý test ke zjištění bílých krvinek, nitrátů a bílkovin v moči. (pilulka.cz)

Veroval Prevence žaludečních onemocnění domácí test

Veroval Prevence žaludečních onemocnění domácí test

Rychlý test ke zjištění bakterie Helicobacter pylori. (pilulka.cz)

Veroval Domácí test na nesnášenlivost lepku

Veroval Domácí test na nesnášenlivost lepku

Popis Veroval domácí test Nesnášenlivost lepku - Rychlý test ke zjištění celiakie. Zdravotní testy k domácímu použití. (ageo.cz)

Veroval Zánět močových cest domácí test

Veroval Zánět močových cest domácí test

Projevy potíží: • pocity pálení při močení • bolesti v podbřišku Možná příčina: • infekce močových cest nebo jen přechodné podráždění močového měchýře Pomocí domácího testu Veroval® – Infekce močových cest rychle a spolehlivě zjistíte přítomnost látek signalizujících infekci ve vašem močovém traktu. Stačí jen malé množství moči a jedna minuta vašeho času. Hodnotící studie potvrzují více než 97% spolehlivost. Zdravotní testy k domácímu použití. (drmax.cz)

Veroval Štítná žláza domácí test - II.jakost

Veroval Štítná žláza domácí test - II.jakost

(benu.cz)

Veroval Prevence střevních onemocnění domácí test

Veroval Nesnášenlivost lepku domácí test

Veroval Mužská plodnost domácí test

Veroval Domácí test na mužskou plodnost

Veroval Domácí test na mužskou plodnost

Popis Veroval domácí test Mužská plodnost - Rychlý test ke zjištění koncentrace spermií ve spermatu pro páry, které se poušejí o dítě. Zdravotní testy k domácímu použití. (ageo.cz)

Veroval Domácí test na nedostatek železa

Veroval Domácí test na nedostatek železa

Popis Veroval domácí test Nedostatek železa - Rychlý test ke zjištění nízké hladiny železa. Zdravotní testy k domácímu použití. (ageo.cz)

Veroval Prevence střevních onemocnění domácí test

Veroval Prevence střevních onemocnění domácí test

Rychlý test pro zjištění skryté krve ve stolici. (pilulka.cz)

Veroval Zánět močových cest domácí test

Veroval Prevence žaludečních onemocnění domácí test

Veroval Prevence žaludečních onemocnění domácí test

Projevy potíží: • bolesti žaludku • nevolnost Možná příčina: • přítomnost žaludeční bakterie Helicobacter pylori představující významný rizikový faktor při vzniku zánětu žaludeční sliznice (gastritidy) a žaludečních vředů. Pomocí domácího testu Veroval® – Žaludeční prevence rychle a spolehlivě zjistíte, zda je v těle bakterie přítomna, a je proto třeba zahájit prevenci. Stačí jedna kapka krve ze špičky prstu a deset minut vašeho času. Hodnotící studie potvrzují více než 96% přesnost. Zdravotní testy k domácímu použití. (drmax.cz)

Veroval Domácí test na zánět močových cest

Veroval Domácí test na zánět močových cest

Popis Veroval domácí test Zánět močových cest - Rychlý test ke zjištění bílých krvinek, nitritů a bílkovin. Zdravotní testy k domácímu použití. (ageo.cz)

Veroval Domácí test na prevenci žaludečních onemocnění

Veroval Domácí test na prevenci žaludečních onemocnění

Popis Veroval domácí test Prevence žaludečních onemocnění - Rychlý test ke zjištění Helicobacter pylori. Zdravotní testy k domácímu použití. (ageo.cz)

Hartmann Veroval Duo Control digitální tlakoměr s Comfort Air…

Hartmann Veroval Duo Control digitální tlakoměr s Comfort Air manžetou M 22-32cm (9255040)

Tlakoměr s tlakoměrem Veroval® DUO Control budete mít krevní tlak i tepovou frekvenci pod kontrolou, kombinuje dvě metody měření, zaručuje přesné výsledky Pohodlné a jednoduché měřeníS technologií Comfort Air už nebudete při měření zažívat nepříjemné pocity spojené s nafukováním manžety. Tlakoměr automaticky detekuje hodnotu systolického tlaku a na základě těchto výsledků nastaví tlak manžety, takže měření probíhá naprosto bezbolestně.Mějte svůj tlak pod kontrolouTlakoměr Veroval duo control medium SK4 P1 byl ověřen Evropskou společností pro hypertenzi, od které získal pečeť kvality. Vysoce kvalitní tlakoměr Veroval Duo ControlMějte svůj tlak pod kontrolou s vysoce kvalitním tlakoměrem… (alza.cz)

Hartmann Veroval Duo Control tlakoměr s Comfort Air manžetou L 32…

Hartmann Veroval Duo Control tlakoměr s Comfort Air manžetou L 32-42cm (9255240)

Tlakoměr s tlakoměrem Veroval® DUO Control budete mít krevní tlak i tepovou frekvenci pod kontrolou kombinuje dvě metody měření, zaručuje přesné výsledky Pohodlné a jednoduché měřeníS technologií Comfort Air už nebudete při měření zažívat nepříjemné pocity spojené s nafukováním manžety. Tlakoměr automaticky detekuje hodnotu systolického tlaku a na základě těchto výsledků nastaví tlak manžety, takže měření probíhá naprosto bezbolestně.Mějte svůj tlak pod kontrolouTlakoměr Veroval duo control large SK4 P1 byl ověřen Evropskou společností pro hypertenzi, od které získal pečeť kvality. Vysoce kvalitní tlakoměr Veroval Duo ControlMějte svůj tlak pod kontrolou s vysoce kvalitním tlakoměrem… (alza.cz)

Procvičovací a zdokonalovací testy: Inteligentní čtení v internetovém…

Procvičovací a zdokonalovací testy: Inteligentní čtení v internetovém věku (9788085625052)

Kniha – autor David Gruber, česky, (alza.cz)

Hartmann Veroval Duo Control digitální tlakoměr s Comfort Air…

Hartmann Veroval Duo Control digitální tlakoměr s Comfort Air manžetou M 22-32cm a L 32-42cm + síťov (7034940)

Tlakoměr 5 let záruka, dárkové balení, duo sensor technologie, přesné měření i v případě arytmií, velký a přehledný displej, propojení s aplikací Mediconnect, Dárkové balení obsahuje dvě manžety vel. M a L + síťový adaptér zdarma Pažní tlakoměrMěří správně i v případě srdečních arytmií. Mějte své zdraví pod kontrolou s pažním tlakoměrem Hartmann Veroval duo control. Tlakoměr dokáže přesně měřit váš tlak i v případě, že máte srdeční arytmii. Patentovaná technologie využívá poslechovou i oscilometrickou metodu měření, čímž dosáhnete profesionálním výsledků. Přehledné ikony a velký podsvícený displej jsou jednoduché a přehledné na ovládání. Můžete si uložit až 100 výsledků měření pro dvě osoby a díky propojení s aplikací Mediconnect kontrolovat a vyhodnocovat výsledky… (alza.cz)

Teorie a základní testy racionálního čtení a vnímání: Inteligentní…

Teorie a základní testy racionálního čtení a vnímání: Inteligentní čtení v internetovém věku (9788085625034)

Kniha – autor David Gruber, česky, (alza.cz)

Autolékárnička HARTMANN

Autolékárnička HARTMANN

Originální autolékárnička HARTMANN odpovídá Vyhlášce č. 341/2002 Sb. – ve znění Vyhlášky č. 283/2009 Sb., Vyhlášky č. 216/2010 Sb. a Vyhlášky č. 182/2011 Sb. Složení autolékárničky 1 x nylonová taška 1 x pár latexových rukavic 1 x příručka první pomoci 1 x izotermická fólie 1 x rouška plastová 3 x obvaz hotový s dvěma polštářky 6 x náplast s polštářkem (velikost 8 cm x 4 cm) 2 x šátek trojcípý 1 x obinadlo škrtící pryžové (velikost 60 x 1250 mm) 1 x náplast hladká cívková (2,5cm x 5m) 3 x obvaz hotový s jedním polštářkem 1 x nůžky zahnuté se sklonem s antikorozní úpravou Zdroj: Hartmann-Rico (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít