Hartmann Veroval Inteligentní osobní váha (4052199272757) + ZDARMA Test Hartmann CRP test

Hartmann Veroval domácí test CRP (9241471)

Hartmann Veroval domácí test CRP (9241471)

Test 1ks, nyní můžete rychle a spolehlivě zjistit, zda je u Vás infekce způsobena bakteriemi a zda má smysl použití antibiotik, jakmile budete znát výsledek, můžete se poradit s lékařem o dalším postupu Veroval domácí test CRP je rychlý pomocník sloužící k rozlišení virové a bakteriální infekce. Test byl vyvinut  s cílem zvýšit přesnost a spolehlivost diagnostiky pro osobní použití doma. Díky tomuto testu CRP nyní můžete rychle a především spolehlivě zjistit, zda je u vás infekce zapříčiněna bakteriemi a zda tedy má smysl použití antibiotik. Test je vhodný i pro děti, což ocení především rodiče. Hodnota CRP totiž podává informaci o odpovědi imunitního systému na počínající zánět bakteriálního původu. Jakmile budete znát výsledek, můžete se snadno poradit s vaším lékařem o… (alza.cz)

Hartmann Veroval® inteligentní osobní digitální váha (9253740)

Hartmann Veroval® inteligentní osobní digitální váha (9253740)

Osobní váha diagnostická pro přesné zjištění tělesné hmotnosti, hmotnosti kostí, BMI, podílu tělesného tuku, svalové tkáně a vody v těle, automaticky určí ideální hmotnost a vhodný kalorický příjem, zdarma aplikace Veroval medi.connect s možností propojení dalších Veroval zařízení, kompatibilní s PC přes USB, oddělitelný přehledný bezdrátový displej, přesné měření až do 180kg, paměť pro 4 osoby, záruka 5 let Osobní váha Hartmann Veroval pro optimální analýzu hmotnosti a tělaOsobní váha Hartmann Veroval dokáže detailně analyzovat složení lidského těla. Kromě klasického zjištění hmotnosti je váha Hartmann Veroval schopná na principu biometrické impedance zjistit také hmotnost kostí, BMI, podíl tělesného tuku a svalové tkáně, množství vody v těle. … (alza.cz)

Veroval CRP domácí test

Hartmann Veroval Cholesterol (924047)

Hartmann Veroval Cholesterol (924047)

Test pro sledování hodnot cholesterolu ve vašem těle, výsledek se dozvíte již za 3min Rychlý test Veroval Cholesterol slouží ke sledování hodnot cholesterolu ve vašem těle, konkrétně ke stanovení nízké hodnoty cholesterolu v pohodlí domova. Díky tomuto domácímu testu rychle a především spolehlivě zjistíte, zda cholesterol ve vašem těle vykazuje normální hodnoty, nebo naopak zda jsou hodnoty neuspokojivé a potřebujete změnu životního stylu včetně stravovacích návyků. Evaluační studie testu Veroval Cholesterol potvrzují více než 96% přesnost produktu a výsledek navíc zjistíte pomocí jediné kapky krve ze špičky prstu již za pouhé 3 minuty. Klíčové vlastnosti domácího testu Veroval CholesterolRychlý a spolehlivý domácí test pro sledování hodnot cholesterolu ve vašem… (alza.cz)

Hartmann Veroval zápěstní digitální tlakoměr (9253240)

Hartmann Veroval zápěstní digitální tlakoměr (9253240)

Tlakoměr změří přesné hodnoty systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Data z aplikace Veroval® medi.connect můžete konzultovat s lékařem, aplikace propojená s dalšími Veroval zařízeními, kompatibilní s PC přes USB Přesné měření systolického a diastolického krevního tlakuPraktický tlakoměr na zápěstí Hartmann Veroval vás překvapí jednoduchostí použití a kompaktními rozměry, které se hodí zejména na cestování. Během jednoho měření získáte informace o hodnotách vašeho systolického a diastolického tlaku a tepové frekvenci. Hartmann Veroval je vhodný i pro osoby s arytmií, protože dokáže rozpoznat i poruchy srdečního rytmu. Hartmann Veroval se velmi snadno a… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Hartmann Veroval Inteligentní osobní váha (4052199272757) + ZDARMA Test Hartmann CRP test " se dívají také na:

Siemens wt48y7w4 test
C-tech lexis test
Sodastream výměna bombičky zdarma

Hartmann Veroval Mužská plodnost (924367)

Hartmann Veroval Mužská plodnost (924367)

Test domácí test Domácí test Veroval Mužská plodnost představuje rychlý a spolehlivý test mužské plodnosti určený pro domácí použití. Páry, které touží po miminku a potýkají se s obtížemi s oplodněním, si díky tomuto testu mohou rychle a spolehlivě v pohodlí domova ověřit, zda problém s oplodněním vajíčka spočívá na straně muže či nikoliv. Test Veroval Mužská plodnost domácí test totiž otestuje, zda sperma testovaného muže obsahuje dostatečný počet spermií potřebný k oplodnění vajíčka. K otestování postačí pouze malé množství ejakulátu (spermatu) a sedm minut vašeho času pro odečtení výsledku. Klíčové vlastnosti domácího testu Veroval Mužská plodnostSpolehlivý domácí test pro otestování mužské plodnostiTest rychle ověří, zda sperma muže obsahuje dostatečný počet… (alza.cz)

Hartmann Veroval síťový AC/DC Adapter (9253910)

Hartmann Veroval síťový AC/DC Adapter (9253910)

Adaptér pro připojení tlakoměrů Hartmann Veroval do napájení z elektrické sítě (alza.cz)

Hartmann Veroval compact digitální tlakoměr (9254230)

Hartmann Veroval compact digitální tlakoměr (9254230)

Tlakoměr plně automatický tlakoměr Veroval Compact měří krevní tlak a tepovou frekvenci, upozorní i na poruchy srdečního rytmu, ukládá výsledky pro dva uživatele Mějte svůj tlak pod kontrolou s vysoce kvalitním tlakoměrem Veroval Compact, který je plně automatický, a tak se na něj můžete bez problémů spolehnout. Tlakoměr Veroval stačí připevnit na paži a pomocí jednoduchého ovládání a velkého displeje spustit měření. Kapacita přístroje umožňuje uložit až 200 měření pro dvě osoby. Tlakoměr na základě naměřených výsledků spočítá průměrnou hodnotu a při čtení výsledků vám pomůže barevný indikátor umístěný na levé straně přístroje. Klíčové vlastnosti tlakoměru Veroval CompactTechnologie Comfort Air pro pohodlné měření bez bolestiDetekce srdeční arytmiePřehledný displej a… (alza.cz)

Hartmann Veroval Prevence střevních onemocnění (924027)

Hartmann Veroval Prevence střevních onemocnění (924027)

Test domácí test Domácí test Veroval Prevence střevních onemocnění je test, díky kterému v pohodlí domova rychle a spolehlivě zjistíte, zda se vaší stolici skrývá krev, která může být projevem střevních zdravotních komplikací jako jsou střevní polypy, diverkulitida, ba dokonce rané stadium rakoviny. Díky tomuto domácímu testu, jehož spolehlivost převyšuje 98 %, tak můžete včas odhalit, zda je potřeba zahájit preventivní léčbu či nikoliv. Výsledek lze odečíst již po 5 minutách. Klíčové vlastnosti testu Veroval Prevence střevních onemocněníRychlý test pro odhalení krve ve vaší stolici, jež může být projevem i vážných střevních obtížíSpolehlivý test pro domácí užití prokáže výsledky již po 5 minutáchTest Veroval Prevence střevních onemocnění včas pomůže odhalit, zda je… (alza.cz)

Hartmann Veroval digitální infračervený dotykový teploměr 2v1 …

Hartmann Veroval digitální infračervený dotykový teploměr 2v1 (9254630)

Teploměr infračervený dotykový teploměr Veroval® 2v1 změří teplotu již za 1s, má velmi jednoduché ovládání a baterie vydrží bez výměny až 1000 měření Teploměr Veroval 2 v 1 je ideálním pomocníkem v případě onemocnění malých dětí i dospělých. Dotyková infračervená technologie dovoluje změřit tělesnou teplotu na čele i v uchu během velmi krátké doby, takže nehrozí probuzení miminka. Po přiložení na čelo oznámí těploměr výsledky již za 3 s, v uchu dokáže odečíst výsledky dokonce již za jedinou sekundu. Teploměr Veroval 2 v 1 oceníte pro jeho snadné ovládání a bleskovou rychlost. Klíčové vlastnosti teploměru Veroval 2 v 1Měří teplotu na čele i v uchuVýsledky zobrazí během několika sekundKonec měření je doprovázen optickým a akustickým signálemTeploměr Veroval má paměť pro… (alza.cz)

Hartmann Veroval digitální tlakoměr s EKG (9253470)

Hartmann Veroval digitální tlakoměr s EKG (9253470)

Tlakoměr s EKG měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Pomůže s odhalením srdeční arytmie. Data z aplikace Veroval® medi.connect můžete konzultovat s lékařem, propojení s dalšími Veroval zařízeními, kompatibilní přes Bluetooth s iOS, Android i PC přes USB Praktický pažní tlakoměr 2v1 Hartmann VerovalHartmann Veroval je ideálním pomocníkem pro pravidelnou kontrolu vašeho krevního tlaku a srdečního tepu. Kombinuje v sobě tonometr a mobilní kontrolu EKG. Během jednoho měření získáte informace o hodnotách vašeho systolického a diastolického tlaku a tepové frekvenci. Přístroj je vhodný i pro osoby s arytmií, protože dokáže rozpoznat i poruchy srdečního rytmu, a proto je výbornou prevencí mozkové mrtvice. Orientaci ve výsledcích měření… (alza.cz)

Veroval Cholesterol domácí test

Veroval Chlamydie domácí test

Veroval drogy domácí test

Hartmann Veroval Duo Control tlakoměr s Comfort Air manžetou L 32…

Hartmann Veroval Duo Control tlakoměr s Comfort Air manžetou L 32-42cm (9255240)

Tlakoměr s tlakoměrem Veroval® DUO Control budete mít krevní tlak i tepovou frekvenci pod kontrolou kombinuje dvě metody měření, zaručuje přesné výsledky Pohodlné a jednoduché měřeníS technologií Comfort Air už nebudete při měření zažívat nepříjemné pocity spojené s nafukováním manžety. Tlakoměr automaticky detekuje hodnotu systolického tlaku a na základě těchto výsledků nastaví tlak manžety, takže měření probíhá naprosto bezbolestně.Mějte svůj tlak pod kontrolouTlakoměr Veroval duo control large SK4 P1 byl ověřen Evropskou společností pro hypertenzi, od které získal pečeť kvality. Vysoce kvalitní tlakoměr Veroval Duo ControlMějte svůj tlak pod kontrolou s vysoce kvalitním tlakoměrem… (alza.cz)

Veroval Mužská plodnost domácí test

Veroval Nesnášenlivost lepku domácí test

Veroval Prevence střevních onemocnění domácí test

Veroval Prevence žaludeč.onemocnění domácí test

Veroval Nedostatek železa domácí test

Veroval Štítná žláza domácí test

Veroval Zánět močových cest domácí test

Veroval Domácí test na nesnášenlivost lepku

Veroval Domácí test na nesnášenlivost lepku

Popis Veroval domácí test Nesnášenlivost lepku - Rychlý test ke zjištění celiakie. Zdravotní testy k domácímu použití. (ageo.cz)

Veroval Domácí test na mužskou plodnost

Veroval Domácí test na mužskou plodnost

Popis Veroval domácí test Mužská plodnost - Rychlý test ke zjištění koncentrace spermií ve spermatu pro páry, které se poušejí o dítě. Zdravotní testy k domácímu použití. (ageo.cz)

Veroval Domácí test na nedostatek železa

Veroval Domácí test na nedostatek železa

Popis Veroval domácí test Nedostatek železa - Rychlý test ke zjištění nízké hladiny železa. Zdravotní testy k domácímu použití. (ageo.cz)

Hartmann Veroval Duo Control digitální tlakoměr s Comfort Air…

Hartmann Veroval Duo Control digitální tlakoměr s Comfort Air manžetou M 22-32cm (9255040)

Tlakoměr s tlakoměrem Veroval® DUO Control budete mít krevní tlak i tepovou frekvenci pod kontrolou, kombinuje dvě metody měření, zaručuje přesné výsledky Pohodlné a jednoduché měřeníS technologií Comfort Air už nebudete při měření zažívat nepříjemné pocity spojené s nafukováním manžety. Tlakoměr automaticky detekuje hodnotu systolického tlaku a na základě těchto výsledků nastaví tlak manžety, takže měření probíhá naprosto bezbolestně.Mějte svůj tlak pod kontrolouTlakoměr Veroval duo control medium SK4 P1 byl ověřen Evropskou společností pro hypertenzi, od které získal pečeť kvality. Vysoce kvalitní tlakoměr Veroval Duo ControlMějte svůj tlak pod kontrolou s vysoce kvalitním tlakoměrem… (alza.cz)

Veroval Domácí test na zánět močových cest

Veroval Domácí test na zánět močových cest

Popis Veroval domácí test Zánět močových cest - Rychlý test ke zjištění bílých krvinek, nitritů a bílkovin. Zdravotní testy k domácímu použití. (ageo.cz)

Veroval Domácí test na prevenci žaludečních onemocnění

Veroval Domácí test na prevenci žaludečních onemocnění

Popis Veroval domácí test Prevence žaludečních onemocnění - Rychlý test ke zjištění Helicobacter pylori. Zdravotní testy k domácímu použití. (ageo.cz)

Psychologie Speciál - Testy osobnosti

Psychologie Speciál - Testy osobnosti

Chcete se pobavit a přitom lépe poznat sebe sama? Pak je speciál Testy Mojí psychologie právě pro vás! Vyzkoušejte si naše testy osobnosti a dozvíte se o sobě něco víc. Co vás v životě motivuje? Jaký máte smysl pro humor? Čím je pro vás láska? Co můžete ve svém životě změnit k lepšímu? Otestujte se doma, cestou z práce, ve vlaku nebo na dovolené. Speciál Testy Mojí psychologie vám pomůže podívat se na sebe samé novýma očima. (knihydobrovsky.cz)

Bernhard Hartmann: Havana - Hartmann

Bernhard Hartmann: Havana - Hartmann

Havana. Just saying the name evokes images of bright Caribbean colors, American cars with fins from the 1950s, and once-glorious buildings fallen into ruin. Now that this socialist island country is open once more, this picture will soon change. Now is the time to pause for a moment and take a closer look at Cuba s capital city. Bernhard Hartmann starts on the streets, showing us cafes, shops, and boxing clubs, but he also takes us behind the facades of the mansions, whose well-worn charms immediately captivate the viewer. Crumbling plaster, cracked walls, worn stair treads we see all of this in the pictures, and yet these places are vibrant and alive. Traces of bourgeois life, dignified and stylish, survive despite the adversity, masterfully captured in brilliant photographs. (knihydobrovsky.cz)

Procvičovací a zdokonalovací testy: Inteligentní čtení v internetovém…

Procvičovací a zdokonalovací testy: Inteligentní čtení v internetovém věku (9788085625052)

Kniha – autor David Gruber, česky, (alza.cz)

Hartmann Veroval Duo Control digitální tlakoměr s Comfort Air…

Hartmann Veroval Duo Control digitální tlakoměr s Comfort Air manžetou M 22-32cm a L 32-42cm + síťov (7034940)

Tlakoměr 5 let záruka, dárkové balení, duo sensor technologie, přesné měření i v případě arytmií, velký a přehledný displej, propojení s aplikací Mediconnect, Dárkové balení obsahuje dvě manžety vel. M a L + síťový adaptér zdarma Pažní tlakoměrMěří správně i v případě srdečních arytmií. Mějte své zdraví pod kontrolou s pažním tlakoměrem Hartmann Veroval duo control. Tlakoměr dokáže přesně měřit váš tlak i v případě, že máte srdeční arytmii. Patentovaná technologie využívá poslechovou i oscilometrickou metodu měření, čímž dosáhnete profesionálním výsledků. Přehledné ikony a velký podsvícený displej jsou jednoduché a přehledné na ovládání. Můžete si uložit až 100 výsledků měření pro dvě osoby a díky propojení s aplikací Mediconnect kontrolovat a vyhodnocovat výsledky… (alza.cz)

HARTMANN Odličovací tampóny Hartmann 3 x 80 ks (7033751)

HARTMANN Odličovací tampóny Hartmann 3 x 80 ks (7033751)

Odličovací tampony Kulaté vatové tampony pro odličování očí, obličeje a dekoltu, které jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Odličovací tampony Hartmann v kulatém provedení představují ideální pomůcku pro každodenní odličování a čištění pleti v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Kvalitní, jemné a k pleti šetrné tampony jsou vyrobené ze 100% bavlny, díky níž jsou vhodné pro každý typ pokožky. Obšité kosmetické tampony nepouštějí vlákna a i během používání drží svůj tvar. Povrch kulatých tamponů je pevný také díky jednostranné ražbě. Potřebujete-li důkladně, ale přitom šetrně odstranit zbytky make-upu či jemně setřít další nečistoty, důvěřujte osvědčené značce. Kvalitní kosmetické tampony jsou v nabídce ve výhodném multibalení, takže je navíc můžete získat za velmi… (alza.cz)

Teorie a základní testy racionálního čtení a vnímání: Inteligentní…

Teorie a základní testy racionálního čtení a vnímání: Inteligentní čtení v internetovém věku (9788085625034)

Kniha – autor David Gruber, česky, (alza.cz)

Hartmann Thermoval Duo scan

Autolékárnička HARTMANN modrá

Lékárnička cestovní HARTMANN

Ovulační test COMFORT PROUŽEK 6ks+2ks TT zdarma

Autolékárnička HARTMANN červená NOVÁ VYHLÁŠKA

Autolékárnička HARTMANN červená NOVÁ VYHLÁŠKA

Asi není potřeba zdůrazňovat, že povinnou výbavou každého automobilu (ale i motocyklu, autobusu, nebo nákladního automobilu) je autolékárnička, jejíž obsah musí odpovídat požadavkům daným zákonem. Neposkytnutí první pomoci při automobilové nehodě, na níž jsme se podíleli, se trestá odnětím svobody až na dobu tří let. (pilulka.cz)

Těhotenský test Best-2 testy

Těhotenský test Best-2 testy

(benu.cz)

Těhotenský test ADEXUSDx hCG-krevní test

Těhotenský test hCG test 1ks

Těhotenský test hCG test 1ks

(benu.cz)

Těhotenský test Top Test baby 2ks

Těhotenský test Top Test baby 2ks

(benu.cz)

Hartmann OBINADLO ELASTICKÉ IDEAL NEO 8CMX5M,KRÁTKOTAŽNÉ,1KS

Hartmann OBINADLO ELASTICKÉ IDEAL NEO 8CMX5M,KRÁTKOTAŽNÉ,1KS

(benu.cz)

Practice Test Pack for the TOEFL Test

Practice Test Pack for the TOEFL Test

* Improve your score by working through realistic practice tests written by TOEFL experts* Feel completely confident about how the TOEFL Test worksThe Collins Practice Tests for the TOEFL Test Pack contains all the advice and practice you need to succeed in the TOEFL Test. It includes:- access to four online practice tests that replicate the real test experience. Find out your score and practise to target your weak spots through tutorials and practice exercises- a book containing two complete TOEFL tests (as featured online) with a key, audio scripts and model answers. Includes a mini-dictionary with COBUILD definitions of difficult words from the tests- a booklet with a detailed guide to every section of the test, with useful tips and strategies on how to get the best result- an MP3 CD… (knihydobrovsky.cz)

Osobní váha Tanita BC 587 + DOPRAVA ZDARMA

Osobní váha Tanita BC 587 + DOPRAVA ZDARMA

Tanita BC 587Kvalitní a velmi elegantní osobní váha, která vám kromě vaší hmotnosti sdělí také další důležité údaje, ať se jedná o měření viscerálního tuku, metabolického věku, nebo například měření bazálního metabolismu. Lze měřit také procento podílu tělesného tuku, svalové hmoty, tělesné vody či hmotnost kostí. Váha navíc množství změřeného tuku porovnává s hodnotami, které by měl mít člověk vašeho pohlaví, věku a váhy. Zváží celou rodinuDíky automatické detekci vážené osoby ví váha, kdo si na ní stoupl, není nutné tedy před každým vážením nastavovat vlastní profil. Váha vás pozná sama. Paměť váhy dokáže pojmout až 4 osoby a nechybí profil pro anonymní vážení, například pokud se chce zvážit někdo pouze jednorázově. Přesnost vážení je na 100 gramů. Displej na váze je podsvícený,… (euronics.cz)

Osobní váha Tanita BC 545N + DOPRAVA ZDARMA

Osobní váha Tanita BC 545N + DOPRAVA ZDARMA

Tanita BC-545NProfesionální digitální váha Tanita BC-545N vám nabízí špičkové možnosti vážení a analýzy těla, včetně možnosti analyzovat pět částí těla separátně – obě paže, obě nohy a trup. Dokáže měřit příjem kalorií, metabolický věk, hodnoty viscerálního tuku či váhu kostí a další hodnoty. Váha se vyznačuje perfektním a funkčním designem, kde můžete odejmout displej z váhy a po uchopení obou madel do dlaní váha začne analyzovat různé části těla separátně. Kromě vysoké funkčnosti tato váha upoutá také designem, který lze označit za čistý a velmi moderní. K tomu přispívá jednak kombinace tmavé barvy a stříbrných doplňků, ale také její tvary, které elegantně doplní každý moderní interiér. Váha Tanita BC-545N se odlišuje na první pohled dvojicí displejů. Horní displej zobrazuje číselné… (euronics.cz)

Těhotenský test Top Test baby tyčinka 2ks

Osobní váha Tanita BC 718S bílá + DOPRAVA ZDARMA

Osobní váha Tanita BC 718S bílá + DOPRAVA ZDARMA

Tanita BC 718S, bíláBěžné váhy vám kromě vaší hmotnosti mnoho neřeknou. Pokud se ale podíváte na Tanitu BC 718S, zjistíte, že se nejedná o klasickou váhu, ale spíše tělesný analyzátor. Nenahraditelná pomůcka pro každého, kdo chce zhubnout a žít zdravěKromě běžné váhy si tak můžete změřit BMI, procento vody v těle, svalovou hmotu, viscerální tuk (tuk v břišní dutině) či hmotnost minerálů v kostech a mnoho dalších atributů, o nichž se dozvíte více níže. Váha si dokáže zapamatovat až pět uživatelských profilů a nechybí ani anonymní vážení například pro ukázku návštěvě. Povrch váhy je tvořen podbarveným tvrzeným sklem, které v sobě integruje snímací elektrody. Váha vždy adekvátně vypočítává naměřené hodnoty vůči osobě, která na ní stojí, a to až do 150 kg. HmotnostZákladem je samozřejmě… (euronics.cz)

Hartmann obvazová vata skládaná 200 g

Hartmann obvazová vata skládaná  200 g

Popis Vata obvazová skládaná nesterilní ze směsi bavlny a viskózní střiže. Základní zdravotnický materiál vhodný pro lékařské, hygienické i kosmetické účely. (ageo.cz)

Osobní váha Tanita BC 718S hnědá + DOPRAVA ZDARMA

Osobní váha Tanita BC 718S hnědá + DOPRAVA ZDARMA

Tanita BC 718S, hnědáBěžné váhy vám kromě vaší hmotnosti mnoho neřeknou. Pokud se ale podíváte na Tanitu BC 718S, zjistíte, že se nejedná o klasickou váhu, ale spíše tělesný analyzátor. Nenahraditelná pomůcka pro každého, kdo chce zhubnout a žít zdravěKromě běžné váhy si tak můžete změřit BMI, procento vody v těle, svalovou hmotu, viscerální tuk (tuk v břišní dutině) či hmotnost minerálů v kostech a mnoho dalších atributů, o nichž se dozvíte více níže. Váha si dokáže zapamatovat až pět uživatelských profilů a nechybí ani anonymní vážení například pro ukázku návštěvě. Povrch váhy je tvořen podbarveným tvrzeným sklem, které v sobě integruje snímací elektrody. Váha vždy adekvátně vypočítává naměřené hodnoty vůči osobě, která na ní stojí, a to až do 150 kg. HmotnostZákladem je samozřejmě… (euronics.cz)

Sada těhotenských testů - 5x ADIEL SeeNow těhotenské testy hCG, 1x…

Sada těhotenských testů - 5x ADIEL SeeNow těhotenské testy hCG, 1x ADEXUS hCG krevní test

Obsahuje 5 ks SEE NOW těhotenských testů (jednorázové) a 1 ks ADEXUS hCG krevního testu. Díky spolehlivému krevnímu testu můžete zjistit své těhotenství již od 8. dne od početí, a to se statisticky dokázanou přesností 99,9%. Spolehlivost tohoto produktu je ověřená gynekology. (otehotnet.cz)

Test (DVD)

Test (DVD)

Důvěra. Zrada. Klam... Nic není tak, jak vypadá. Držitel Oscara Al Pacino (Vůně ženy, Nelítostný souboj), hollywoodský idol dívčích srdcí Colin Farrell (Minority Report, Hartova válka) a svůdná Bridget Moynahanová (The Sum of All Fears, Coyote Ugly) účinkují v tomto výbušném, sexem a akcemi nabitém psychologickém thrilleru. James Clayton (Farrell), jeden z nejchytřejších absolventů vysokých škol v USA, je právě tím, koho Walter Burke (Al Pacino) chce mít ve své tajné službě. James rychle postupuje směrem vzhůru a zamiluje se do své kolegyně Layly (B. Moynahanová). Právě v okamžiku, kdy začíná mít pochybnosti o své roli a o hře kočky s myší, kterou hraje se svým učitelem, pověřuje jej Burke úkolem objevit agenta ve vlastních řadách. S tím, jak ve spleti různých zvratů a náhlých změn… (dvd-premiery.cz)

HARTMANN Vata obvazová 3 x 200 g

HARTMANN Vata obvazová 3 x 200 g

Sada obsahuje: Obvazovou vatu 200 g 3x (alza.cz)

Donna ovulační test

Donna ovulační test

Opakovatelný Donna ovulační test  je určen pro každodenní zjištění ovulace ze slin. Přesnost ovulačního mikroskopu s až 70násobným zvětšením je až 98%. Test je malý, diskrétní a padne do ruky, díky možnosti opakovaného použití navíc ušetříte za jednorázové testy. (otehotnet.cz)

Chlamydie domácí test

Chlamydie domácí test

Popis Chlamydie domácí test slouží k rychlému a bezpečnému zjištění, zda jste infikováni bakterií Chlamydia trachomatis.Jak používatOdeberte tamponem stěr. Poté jej smíchejte s ředicím roztokem. Jemně směs krouživým pohybem protřepejte. Tampon můžete zlikvidovat. Nakapejte směs do testovací kazety. Po 15 minutách si budete moci přečíst výsledek.Balenídomácí testDalší sděleníV naší nabídce naleznete také další diagnostické testy. (ageo.cz)

COYOTE Alkohol test

COYOTE Alkohol test

COYOTE Alkohol test Slouží pro jednorázové orientační zjištění alkoholu ve vydechovaném vzduchu. Zabráníte tak zbytečným nepříjemnostem. (torriacars.cz)

Drogy domácí test

Drogy domácí test

Drogy domácí test je rychlým testem na základě vzorku moči, který bezpečně prokáže užívání amfetaminů, benzodiazepinů (uklidňující prostředky), kokainu, marihuany (THC), metadonu a opiátů. Test informuje o tom, které drogy byly užity.Jak používatVyjměte testovací kazetu z fóliového obalu. Následně sejměte ochranný kryt. Zachyťte čerstvou moč do pohárku. Ponořte test až po rysku do moči na nejméně 10 sekund. Nasaďte kryt zpět na testovací kazetu a položte ji na rovnou plochu. Výsledek můžete odečítat po 5 minutách.Balenídomácí testNáš tipV naší nabídce naleznete také další diagnostické testy. (ageo.cz)

Pexi IQ test

Pexi IQ test

Pexi IQ test Zkušební hlavolam, který si mohou vyzkoušet děti i dospělí v rozmezí 8 až 100 let. IQ test nabízí možnost zkusit sestavit 103 různých sestav podle přiloženého vzoru, a to s časovým limitem. Pro každou úroveň je sestavená jiná série vzorů s jiným časovým zadáním. Série jsou řazeny od nejjednodušších až po ty nejtěžší. Mnohé absolventy IQ testu překvapí, jak mnoho kombinací vzorů lze s těmito dílky poskládat. Obsah balení: 4 speciálně tvarované dílky plastový sáček pro uložení hlavolamu vícejazyčný návod se zobrazením všech vzorů sestav Kupte dětem IQ test! Vhodné pro děti od 8 let Rozměry balení: 25 x 9 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít