Hartke Bass Attack 2

Hartke Bass Attack 2

Hartke Bass Attack 2

Baskytarový efekt Bass Attack 2 je velmi praktický efektový pedál, který kombinuje předzesilovač, overdrive a D.I.Box. Panel rozdělený do tří sekci usnadňuje přehledné a intuitivní ovládání. Po pravé straně nalezneme předzesilovač s ovladači basů, výšek a výstupní hlasitostí. Dále navazuje sekce shape umožňující zvýraznění/potlačení frekvencí 200 Hz až 800 Hz a jejich intenzitu (+15/-25dB). Poslední sekcí před výstupem signálu je overdrive, který má klasické ovladače Drive, Tone a Mix. Bezpečně zde nastavíte jemné zkreslení lampového aparátu i silný fuzz. (kytary.cz)

Hartke Bass Attack 2

Hartke Bass Attack 2

Baskytarový předzesilovač a DI box v pedálové formě. Bass Attack 2 je zasazen v pevné a odolné kovové konstrukci a nabízí rozhraní pro detailní nastavení čistého nebo zkresleného zvuku pro živé hraní nebo studio. Pedál je vybaven trojicí přepínačů z nichž jeden slouží k (muziker.cz)

Hartke HD50 Bass Combo

Hartke HD50 Bass Combo

Basové kombo s výkonem 50W, osazené 10 "reproduktorem s hybridní HyDrive papírově-hliníkovou membránou a keramickým magnetem. O nastavení zvuku se stará 3-pásmový EQ s ovládáním pro výšky, středy a basy a Volume. Kombo disponuje zabudovaným limiterem, Jackovým vstupem pro aktivn (muziker.cz)

Hartke HD25 Bass Combo

Hartke HD25 Bass Combo

Basové kombo s výkonem 25W, osazené 8" reproduktorem s hybridní HyDrive papírově-hliníkovou membránou a keramickým magnetem. O nastavení zvuku se stará 3-pásmový EQ s ovládáním pro výšky, středy a basy a Volume. Kombo disponuje zabudovaným limiterem, Jackovým vstupem pro aktivn? (muziker.cz)

Hartke HD15 Bass Combo

Hartke HD15 Bass Combo

Malé basové kombo s výkonem 15W, osazené 6,5 "reproduktorem s hybridní HyDrive papírově-hliníkovou membránou. O nastavení zvuku se stará 3-pásmový EQ s ovládáním pro výšky, středy a basy a Volume. Kombo disponuje zabudovaným limiterem, Jackovým vstupem pro aktivní i pasivní ba (muziker.cz)

Uživatele, kteří hledají "Hartke Bass Attack 2" se dívají také na:

Britax smile 2 2018
Xiaomi mi mix 2
Jrc radar dsi 2+1

Hartke HD75 Bass Combo

Hartke HD75 Bass Combo

Univerzální baskytarové kombo vybavené reproduktorovou technologií HyDrive s kompaktními rozměry a výjimečně odolným kabinetem. Kombo je vybaveno zesilovačem s výkonem 75W. Přenos zvuku zajišťuje jeden 12" hybridní driver, vyroben z vyvážené kombinace papír/hliník a jeden 1" tw (muziker.cz)

Hartke HF44 Bass Fuzz Pedal

Hartke HF44 Bass Fuzz Pedal

Efektový pedál typu Fuzz určen pro baskytaristy. Pedál je zasazen v pevné kovové konstrukci a nabízí dravý zvuk klasického vintage Fuzz efektu, který byl frekvenčně speciálně přizpůsoben pro baskytaru. Efekt je vybaven 100% analogovým obvodem a čtveřicí ovládacích prvků. Leve (muziker.cz)

Hartke HC33 Analog Bass Chorus Pedal

Hartke HC33 Analog Bass Chorus Pedal

Efektový pedál typu Chorus určen pro baskytaristy. Pedál je zasazen v pevné kovové konstrukci a nabízí typický zvuk přirozeného a prostorově bohatého chorus efektu, který byl frekvenčně speciálně vyvinut pro baskytaru. Efekt je vybaven 100% analogovým obvodem a trojicí ovládací (muziker.cz)

Hartke HD150 Bass Combo (B-Stock) #917945

Hartke HD150 Bass Combo (B-Stock) #917945

Díra v postranním panelu, nemá vliv na funkčnost. Produkt je bez originálního obalu, pečlivě zabalený v náhradní krabici. (muziker.cz)

Nástraha na mravence Total attack 2 kusy

Nástraha na mravence Total attack 2 kusy

Nástraha na mravence Total attack 2 kusy (tipa.eu)

Hartke HD500

Hartke HD500

Baskytarové kombo se zesilovačem třídy D a dvojicí 10" reproduktorů. Kombo je zasazeno v pevné a odolné dřevěné konstrukci a o jeho zvuk se stará zesilovač třídy D s výkonem 500W, který doplňuje dvojice reproduktorů HyDrive s neodymiovými magnety a průměrem 10". Ovládací pane (muziker.cz)

Hartke VX410

Hartke VX410

Baskytarový reprobox VX SERIES CABINETSReproboxy z řady VX, což je zkratka slov „Very Extreme“, jsou určeny zejména pro baskytaristy, kteří požadují opravdu perfektní tón a zároveň preferují tradiční zvuk reproduktorů s papírovou membránou. Jejich zvuk je teple zabarvený, ale pořád má dostatek „šťávy“. Celý reproduktor je designován tak, aby se dosáhlo maximální účinnosti, výkon byl co největší a zároveň bylo zachováno dost „headroomu“. VX 410Konkrétně tento model je osazen čtyřmi 10 palcovými reproduktory, které mají, jak již bylo řečeno, papírovou membránu. Pro optimální zvukovou projekci i ve vyšších frekvencích jsou doplněny titanovou hornou o průměru 1 palce. Jeho výkon odpovídá rovným 400 Wattům a impedance je rovna 8 Ohmům. Kabinet reproboxu je zkonstruován ze silné překližky.… (kytary.cz)

Hartke HD410

Hartke HD410

Baskytarový reprobox  Deset let od uvedení série HyDrive na trh přichází firma Hartke s novou řadou těchto baskytarových kabinetů HD, které nabízí řadu vylepšení v podobě upraveného designu reproduktorů a optimalizované konstrukce, díky čemu jsou schopny produkovat ještě masivnější zvuk s čistým, jasně definovaným, tónem. Série HyDrive představuje jednu z největších inovací v historii basových aparatur. Obsahuje totiž reproduktory, jejichž konstrukce kombinuje výhody papírových i hliníkových membrán, díky čemuž mají reproduktory kvalitnější zvuk, lepší účinnost a vyšší spolehlivost. Membrána je totiž vyrobena z obou těchto materiálů a kombinuje tak teplý a barevný tón papíru s čistotou a rychlým attackem hliníku. Konkrétně tento model je osazen čtyřmi 10 palcovými reproduktory,… (kytary.cz)

Hartke HD50

Hartke HD50

Baskytarové tranzistorové kombo HARTKE HD50 Aparáty Hartke HD nabízí baskytaristům díky speciální konstrukci HyDrive baskytaristům kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a zároveň velký zvuk a kvalitní tón, díky čemuž můžete počítat se stejnou kvalitou, ať již hrajete doma nebo na koncertních pódiích. Tento model je vybaven 50Wattovým zesilovačem a využívá 10palcový reproduktor HyDrive. To znamená, že jde o reproduktor hybridní konstrukce, pracující s hliníkovou i papírovou memebránou, díky čemuž má tón příjemně teplý a kulatý, ale zároveň úderný a s rychlým attackem. Jde tak o velmi všestranný aparát, který oceníte zejména při hraní v menší kapele. Ovládání aparátu je umístěno na horní straně. Za vstupem pro Vaši baskytaru naleznete ovladač hlasitosti a 3pásmový ekvalizér nastavující… (kytary.cz)

Hartke 4.5XL

Hartke 4.5XL

Baskytarový reprobox XL SERIES CABINETSReproboxy z této řady bývají velmi často volbou profesionálních baskytaristů. Ti si je samozřejmě vybírají kvůli skvělému zvuku, který je dán skvěle designovaným a kalibrovaným kabinetem a samozřejmě typickými reproduktory s hliníkovou membránou. S ní reproduktory produkují zvuk v širším frekvenčním spektru s více výškami a basy, navíc mají rychlejší attack a čistší tón. Díky tomu jsou ideální pro široké spektrum hudebních žánrů. 4.5XLKonkrétně tento model je osazen čtyřmi 10 palcovými reproduktory, které mají, jak již bylo řečeno, hliníkovou membránu. Tyto reproduktory jsou doplněny hornou o průměru 5 palců, která má též hliníkovou membránu a skvěle poslouží pro lepší zvukovou projekci ve vyšších frekvencích. Výkon odpovídá rovným 400 Wattům a… (kytary.cz)

Hartke LH1000

Hartke LH1000

Baskytarový hybridní zesilovač HARTKE LH 1000Aparáty z řady LH byly vytvořeny jako ideální partner k reproboxům HyDrive, nicméně skvěle si rozumí i s jinými modely. Od HyDrive ale odvodily několik svých vlastností – perfektní zvuk i za těch nejvyšších hlasitostí, který je zabalený do poměrně malého balení, vysokou spolehlivost a hlavně velkou univerzálnost. Pro moderního baskytaristu jsou tou pravou volbou, protože umožňují vytvořit přesně takový zvuk, jaký hudebník vyžaduje. Zesilovač vychází z hybridní konstrukce, to znamená, že jeho preamp je lampový, zde obsahuje elektronky 12AX7, koncový zesilovač je tranzistorový. Do zátěže 4 Ohm je schopen dodat výkon 1000W v Bridge módu, při zvýšení zátěže na 8 Ohm se výkon sníží na 500W. Též dokáže pracovat ve stereo módu, kdy dodá 2x 500W… (kytary.cz)

Hartke HD210

Hartke HD210

Baskytarový reprobox  Deset let od uvedení série HyDrive na trh přichází firma Hartke s novou řadou těchto baskytarových kabinetů HD, které nabízí řadu vylepšení v podobě upraveného designu reproduktorů a optimalizované konstrukce, díky čemu jsou schopny produkovat ještě masivnější zvuk s čistým, jasně definovaným, tónem. Série HyDrive představuje jednu z největších inovací v historii basových aparatur. Obsahuje totiž reproduktory, jejichž konstrukce kombinuje výhody papírových i hliníkových membrán, díky čemuž mají reproduktory kvalitnější zvuk, lepší účinnost a vyšší spolehlivost. Membrána je totiž vyrobena z obou těchto materiálů a kombinuje tak teplý a barevný tón papíru s čistotou a rychlým attackem hliníku. Konkrétně tento model je osazen dvěma 10 palcovými reproduktory, které… (kytary.cz)

Hartke HD25

Hartke HD25

Baskytarové tranzistorové kombo HARTKE HD25 Aparáty Hartke HD nabízí baskytaristům díky speciální konstrukci HyDrive baskytaristům kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a zároveň velký zvuk a kvalitní tón, díky čemuž můžete počítat se stejnou kvalitou, ať již hrajete doma nebo na koncertních pódiích. Tento model je vybaven 25Wattovým zesilovačem a využívá 8palcový reproduktor HyDrive. To znamená, že jde o reproduktor hybridní konstrukce, pracující s hliníkovou i papírovou memebránou, díky čemuž má tón příjemně teplý a kulatý, ale zároveň úderný a s rychlým attackem. Jde tak o velmi všestranný aparát, který oceníte zejména při domácím hraní a cvičení či hraní s přáteli. Ovládání aparátu je umístěno na horní straně. Za vstupem pro Vaši baskytaru naleznete ovladač hlasitosti a 3pásmový… (kytary.cz)

Hartke HD115

Hartke HD115

Baskytarový reprobox  Deset let od uvedení série HyDrive na trh přichází firma Hartke s novou řadou těchto baskytarových kabinetů HD, které nabízí řadu vylepšení v podobě upraveného designu reproduktorů a optimalizované konstrukce, díky čemu jsou schopny produkovat ještě masivnější zvuk s čistým, jasně definovaným, tónem. Série HyDrive představuje jednu z největších inovací v historii basových aparatur. Obsahuje totiž reproduktory, jejichž konstrukce kombinuje výhody papírových i hliníkových membrán, díky čemuž mají reproduktory kvalitnější zvuk, lepší účinnost a vyšší spolehlivost. Membrána je totiž vyrobena z obou těchto materiálů a kombinuje tak teplý a barevný tón papíru s čistotou a rychlým attackem hliníku. Konkrétně tento model je osazen jedním 15 palcovým reproduktorem,… (kytary.cz)

Hartke HA3500

Hartke HA3500

Baskytarový hybridní zesilovač HA3500ATento model je spolu se svým předchůdcem HA3500 označován jako nejprodávanější zesilovač v baskytarovém průmyslu – a to již dosti svědčí o jeho kvalitách. Dodá výkon až 350W do zátěže 4 Ohm, do 8 Ohmů dokáže vytvořit až 240W. Je konstruován tak, že před tranzistorovým koncovým zesilovačem naleznete dva preampy, jeden čistě tranzistorový a jeden lampový. Máte tak možnost používat oba zvuky a případně je míchat dohromady. Z hlediska konstrukce je HA řešen velmi přehledně a jednoduše. Na předním panelu se zcela vlevo nachází dva vstupy, jeden pro aktivní, druhý pro pasivní nástroje. Za nimi jsou dva potenciometry, které ovlivňují gain u preampu A a preampu B. A je lampový předzesilovač, B je tranzistorový. Tyto ovladače následuje potenciometr… (kytary.cz)

Hartke 410XL

Hartke 410XL

Baskytarový reprobox XL SERIES CABINETSReproboxy z této řady bývají velmi často volbou profesionálních baskytaristů. Ti si je samozřejmě vybírají kvůli skvělému zvuku, který je dán skvěle designovaným a kalibrovaným kabinetem a samozřejmě typickými reproduktory s hliníkovou membránou. S ní reproduktory produkují zvuk v širším frekvenčním spektru s více výškami a basy, navíc mají rychlejší attack a čistší tón. Díky tomu jsou ideální pro široké spektrum hudebních žánrů. 410XLKonkrétně tento model je osazen čtyřmi 10 palcovými reproduktory, které mají, jak již bylo řečeno, hliníkovou membránu. Jeho výkon odpovídá rovným 400 Wattům a impedance je rovna 8 Ohmům. Mezi další technické specifikace patří to, že XL pracuje ve frekvenčním spektru od 30 do 5000 Hz, citlivost reproduktoru je 98… (kytary.cz)

Hartke VX3500

Hartke VX3500

Baskytarové hybridní kombo HARTKE VX 3500Toto kombo již na první pohled dává jasně vědět, k čemu je určeno – vždyť to ani tak není už kombo, jako spíše zesilovač HA3500, nejprodávanější baskytarová hlava vůbec, spojený s reproboxem VX410. VX3500 si můžete bez obav vzít do zkušebny či ho vytáhnout na jakékoli pódium, na něj se vždy můžete spolehnout. VX dodá výkon až 350W do čtyř 10 palcových reproduktorů, které mají, papírovou membránu. Pro optimální zvukovou projekci i ve vyšších frekvencích jsou doplněny titanovou hornou o průměru 1 palce. Zesilovač konstruován tak, že před tranzistorovým koncovým zesilovačem naleznete dva preampy, jeden čistě tranzistorový a jeden lampový. Máte tak možnost používat oba zvuky a případně je míchat dohromady. Z hlediska konstrukce je řešen velmi… (kytary.cz)

Hartke HD75

Hartke HD75

Baskytarové tranzistorové kombo HARTKE HD75Aparáty Hartke HD nabízí baskytaristům díky speciální konstrukci HyDrive baskytaristům kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a zároveň velký zvuk a kvalitní tón, díky čemuž můžete počítat se stejnou kvalitou, ať již hrajete doma nebo na koncertních pódiích. Tento model je vybaven 75Wattovým zesilovačem a využívá 12palcový reproduktor HyDrive. To znamená, že jde o reproduktor hybridní konstrukce, pracující s hliníkovou i papírovou membránou, díky čemuž má tón příjemně teplý a kulatý, ale zároveň úderný a s rychlým attackem. Jde tak o velmi všestranný aparát, který oceníte zejména při hraní v kapele. Ovládání aparátu je umístěno na horní straně. Za vstupem pro Vaši baskytaru naleznete ovladač hlasitosti a 7pásmový ekvalizér. HD je samozřejmě… (kytary.cz)

Hartke HD410b

Hartke HD410b

Baskytarový reprobox  Baskytarový box Hartke HD410b disponuje výkonem 400W díky čtveřici desetipalcových reproduktorů s patentovanou technologií HyDrive. Dvoudílná membrána reproduktorů je vyrobena z kombinace papíru a eloxovaného hliníku, což zaručuje vysoký výkon a výbornou zvukovou charakteristiku s vysokým frekvenčním rozsahem při současném zachování nízké váhy. Samotný box je vyroben z pevné překližky pokryté odolným vinylovým povrchem, o bezpečí reproduktorů se stará černá ocelová mřížka s otvory. Přenášení usnadní dvojice bočních madel, rohy jsou před poškozením chráněny ocelovými krytkami. (kytary.cz)

Hartke TX600

Hartke TX600

Hybridní baskytarový zesilovač se zesilovačem třídy D a výkonem 600 W. Na předním panelu hlavy se nachází ekvalizér typický pro baskytarové aparáty Hartke. Kromě toho nabízí zesilovač i kompresor ovládaný jedním tlačítkem, který se postará o srovnání dynamiky nebo zagres? (muziker.cz)

Hartke TX300

Hartke TX300

Tranzistorový zesilovač určený pro baskytaru. Disponuje nízkou hmotností, kompaktními rozměry a skvělým zvukem. Zesilovač nabízí výkon 300 W, flexibilní předzesilovač s klasickým Hartke obvodem, 3-pásmovým ekvalizérem, který poskytuje obrovskou kontrolu nad celkovým tónem. K (muziker.cz)

Hartke B300

Hartke B300

basové kombo, výkon: 30W, reproduktor: 1x 10" basový, papírová membrána, 2x vstup, 3-pásmový equalizer, efektová smyčka, linkový výstup, sluchátkový výstup, dvoupolohový box (muziker.cz)

Hartke TX600

Hartke TX600

Baskytarový hybridní zesilovač TX600 je kompaktní a lehký baskytarový zesilovač třídy D o výkonu 600 W s lampovým předzesilovačem a zabudovaným kompresorem. K úpravě tónu slouží okruh Tone Stack, jehož ekvalizační křivka byla pečlivě přizpůsobena baskytarovému zvuku. Střední pásmo lze detailně kontrolovat pomocí ovladačů Shape a Frequency a nechybí samostatné ovladače pro kontrolu basů a výšek. Celý zvuk lze také rychle zvýraznit pomocí přepínače Brite, který „nakopne“ vyšší frekvence. Předzesilovač třídy A s elektronkou 12AX7 je stejný, jako u oblíbené série Hartke LH. Díky němu produkuje zesilovač celou paletu vřelých tónů s přirozenou dynamikou. Tu lze, v případě potřeby, kontrolovat pomocí zabudovaného kompresoru s poměrem 10:1. Zesilovač je uložen v lehkém hliníkovém šasi a pro… (kytary.cz)

Hartke 115BXL

Hartke 115BXL

Baskytarový reprobox XL SERIES CABINETSReproboxy z této řady bývají velmi často volbou profesionálních baskytaristů. Ti si je samozřejmě vybírají kvůli skvělému zvuku, který je dán skvěle designovaným a kalibrovaným kabinetem a samozřejmě typickými reproduktory s hliníkovou membránou. S ní reproduktory produkují zvuk v širším frekvenčním spektru s více výškami a basy, navíc mají rychlejší attack a čistší tón. Díky tomu jsou ideální pro široké spektrum hudebních žánrů. 115XLKonkrétně tento model je osazen jedním 15 palcovým reproduktorem, který má, jak již bylo řečeno, hliníkovou membránu. Jeho výkon odpovídá rovným 200 Wattům a impedance je rovna 8 Ohmům. Mezi další technické specifikace patří to, že XL pracuje ve frekvenčním spektru od 30 do 2500 Hz, citlivost reproduktoru je 98 dB… (kytary.cz)

Hartke LH500

Hartke LH500

Baskytarový hybridní zesilovač HARTKE LH 500Aparáty z řady LH byly vytvořeny jako ideální partner k reproboxům HyDrive, nicméně skvěle si rozumí i s jinými modely. Od HyDrive ale odvodily několik svých vlastností – perfektní zvuk i za těch nejvyšších hlasitostí, který je zabalený do poměrně malého balení, vysokou spolehlivost a hlavně velkou univerzálnost. Pro moderního baskytaristu jsou tou pravou volbou, protože umožňují vytvořit přesně takový zvuk, jaký hudebník vyžaduje. Zesilovač vychází z hybridní konstrukce, to znamená, že jeho preamp je lampový, zde obsahuje elektronky 12AX7, koncový zesilovač je tranzistorový. Do zátěže 4 Ohm je schopen dodat výkon 500W, při zvýšení zátěže na 8 Ohm se výkon sníží na 350W. LH lze používat buď jako klasický zesilovač, nebo je možné ho… (kytary.cz)

Hartke HD150

Hartke HD150

Baskytarové tranzistorové kombo HARTKE HD150 Aparáty Hartke HD nabízí baskytaristům díky speciální konstrukci HyDrive baskytaristům kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a zároveň velký zvuk a kvalitní tón, díky čemuž můžete počítat se stejnou kvalitou, ať již hrajete doma nebo na koncertních pódiích. Tento model je vybaven 150Wattovým zesilovačem a využívá 15palcový reproduktor HyDrive. To znamená, že jde o reproduktor hybridní konstrukce, pracující s hliníkovou i papírovou membránou, díky čemuž má tón příjemně teplý a kulatý, ale zároveň úderný a s rychlým attackem. Jde tak o velmi všestranný aparát, který oceníte zejména při hraní v kapele. Ovládání aparátu je umístěno na horní straně. Za vstupem pro Vaši baskytaru naleznete ovladač hlasitosti a 7pásmový ekvalizér. HD je samozřejmě… (kytary.cz)

Hartke TX300

Hartke TX300

Baskytarový tranzistorový zesilovač Baskytarový zesilovač Hartke TX300 zaujme především hráče, kteří od aparátu kromě kvalitního zvuku požadují také maximální mobilitu. S váhou pouhých 2,3 kilogramu se jedná o jeden z nejmenších zesilovačů na trhu, výkon 300 wattů však stačí i na velká pódia. Kromě třípásmových korekcí s parametrickými středy a ovladačem Shape disponuje zesilovač také speciálním zkreslovacím obvodem s potenciometrem Drive, vestavěným kompresorem a přepínačem Mute. Na předním panelu se nachází praktický sluchátkový výstup pro tiché cvičení a Aux vstup pro zapojení přehrávače či mobilního telefonu. Zadní strana hliníkového šasi nabídne reproduktorové Jack a Speakon výstupy, efektovou smyčku a linkový Direct Out XLR konektor. (kytary.cz)

Hartke HD112

Hartke HD112

Baskytarový reprobox  Deset let od uvedení série HyDrive na trh přichází firma Hartke s novou řadou těchto baskytarových kabinetů HD, které nabízí řadu vylepšení v podobě upraveného designu reproduktorů a optimalizované konstrukce, díky čemu jsou schopny produkovat ještě masivnější zvuk s čistým, jasně definovaným, tónem. Série HyDrive představuje jednu z největších inovací v historii basových aparatur. Obsahuje totiž reproduktory, jejichž konstrukce kombinuje výhody papírových i hliníkových membrán, díky čemuž mají reproduktory kvalitnější zvuk, lepší účinnost a vyšší spolehlivost. Membrána je totiž vyrobena z obou těchto materiálů a kombinuje tak teplý a barevný tón papíru s čistotou a rychlým attackem hliníku. Konkrétně tento model je osazen jedním 12 palcovým reproduktorem,… (kytary.cz)

Hartke B900

Hartke B900

basové kombo, výkon: 90W, reproduktor: 1x 15" basový, papírová membrána, 2x vstup, 3-pásmový equalizer, nastavitelný obvod „Shape“, efektová smyčka, linkový výstup, sluchátkový výstup, dvoupolohový box (muziker.cz)

Hartke 5210C

Hartke 5210C

Basové kombo, výkon: 350W @ 8Ohm, nebo 500W @ 4Ohm (s externím boxem), reproduktory: 2x 10" basové, hybridní membrána, neodymový magnet + 1“ horna s titanovým driverem, zesilovač LH500 s lampovým předzesilovačem třídy A s 12AX7, 3-pásmový equalizer, spínatelný bright, spínateln? (muziker.cz)

Hartke VX 3500

Hartke VX 3500

basové kombo, výkon: 350W @ 4Ohm, reproduktory: 4x 10" basové, papírová membrána, + 1“ horna s titanovým driverem, zesilovač HA3500 s lampovým a fetovým předzesilovačem, 2 vstupy s různou citlivostí, otočné potenciometry pro basy a výšky, 10-pásmový grafický EQ, nastavitelný (muziker.cz)

Hartke VX 115

Hartke VX 115

Basový reprobox, výkon: 300W, reproduktory: 1 x 15" basový, papírová membrána + 1“ horna s titanovým driverem, impedance: 8 Ohm, vstup: 2 x jack. (muziker.cz)

Hartke HA 2500

Hartke HA 2500

Basový zesilovač, výkon: 250 W @ 4Ohm, 2 předzesilovače: emulace lampy/tranzistorový, 2 vstupy s různou citlivostí, otočné potenciometry pro basy a výšky, 10-pásmový grafický EQ, nastavitelný kompresor, symetrický XLR linkový výstup, efektová smyčka, ochranný obvod s relé na v (muziker.cz)

Hartke HyDrive HD410

Hartke HyDrive HD410

Baskytarový reprobox ze série Hydrive. Reprobox je zasazen v pevné a odolné konstrukci z laminovaného dřeva, které je pokryto vrstvou pevného texturovaného vinylu. Box je osazen čtveřicí basových reproduktorů s průměrem 10" a jedním 1" výškovým měničem. Reproduktory spolu produ (muziker.cz)

Hartke HyDrive HD112b

Hartke HyDrive HD112b

Baskytarový reprobox  Hartke HyDrive 112b je kompaktní dvanáctipalcový baskytarový reprobox cílený na koncertující hráče, kteří potřebují maximální výkon ve snadno přenosné podobě. Základem je patentovaný reproduktor Hartke s technologií HyDrive s membránou z kombinace papíru a hliníku, poskytující nepřekonatelnou čitelnost a hloubku tónu, a to s výkonem 300W. Stěny z vysoce kvalitní dřevotřísky s výztuhami a speciálními spoji poskytuje boxu dostatečnou odolnost při zachování nízké hmotnosti 15 kilogramů, samotný reprobox je chráněn černou perforovanou ocelovou mřížkou. (kytary.cz)

Hartke KB12

Hartke KB12

Baskytarové tranzistorové kombo Vylepšená verze uznávaného basového komba Kickbass 12, v odlehčeném designu a s vysokým výkonem, uvnitř kterého nyní najdete patentovaný HyDrive reproduktor. I přes 500 Wattů výkonu zůstává KB 12 přenosným aparátem s nekompromisním zvukem, který se prosadí v každém mixu. Dvanáctipalcový HyDrive reproduktor zaujme hybridními, kónickými měniči z kombinace hliníku a papíru, při jejichž výrobě nebyl opomenut žádný detail. Hybridní technologie se vyznačuje teplým zvukem a silným attackem, kterého s běžnými basovými reproduktory z papíru nedosáhnete. Díky použití vzácných neodymových magnetů zůstává kombo lehce přenosné, legendární Hartke attack však zůstává! Teplý a pevný tón zajistí třípásmový ekvalizér a speciální Shape knob. Když je aktivovaný, ovlivňuje… (kytary.cz)

Hartke KB15

Hartke KB15

Baskytarové tranzistorové kombo Vylepšená verze uznávaného basového komba Kickbass 15, v odlehčeném designu a s vysokým výkonem, uvnitř kterého nyní najdete patentovaný HyDrive reproduktor. I přes 500 Wattů výkonu zůstává KB 15 přenosným aparátem s nekompromisním zvukem, který se prosadí v každém mixu. Patnáctipalcový HyDrive reproduktor zaujme hybridními, kónickými měniči z kombinace hliníku a papíru, při jejichž výrobě nebyl opomenut žádný detail. Hybridní technologie se vyznačuje teplým zvukem a silným attackem, kterého s běžnými basovými reproduktory z papíru nedosáhnete. Díky použití vzácných neodymových magnetů zůstává kombo lehce přenosné, legendární Hartke attack však zůstává! Teplý a pevný tón zajistí třípásmový ekvalizér a speciální Shape knob. Když je aktivovaný, ovlivňuje… (kytary.cz)

Hartke HL77

Hartke HL77

Baskytarový efekt HL77 je kompaktní Looper pedál s velkou vnitřní pamětí a zabudovanými doprovodnými smyčkami. Nahrávat lze až šest hodin záznamu do 99 lokací. K dispozici je i funkce undo/redo a USB port pro export a import souborů ve formátu WAV. Úroveň playbacku lze ovládat pomocí velkého potenciometru. Pro doprovod lze využít 20 rytmů (4/4, 3/4) v rozsahu od jednoduchého kliku po celou bicí soupravu a v řadě hudebních žánrů. Samozřejmostí je nastavení hlasitosti, tempa a rytmu. Režimy Auto Record a tři různé možnosti ukončení smyčky poskytují další možnosti práce se smyčkami. Samozřejmostí je odolné kovové šasi a možnost napájet looper bateriemi. (kytary.cz)

Hartke 115TP

Hartke 115TP

Baskytarový reprobox TRANSPORTER SERIES CABINETSŘada Transporter nabízí reproboxy určené hlavně pro baskytaristy, kteří jsou neustále v pohybu mezi zkušebnou a jednotlivými vystoupeními – jde tedy o boxy poměrně malé a lehké, tedy mobilní, ale stále mající ten perfektní zvuk, kterým Harthe proslulo. Na něm se podílí hlavně reproduktory TP s pro Hartke typickou hliníkovou membránou, díky které produkují zvuk v širším frekvenčním spektru s více výškami a basy, navíc mají rychlejší attack a čistší tón. 115TPKonkrétně tento model je osazen jedním 15 palcovým reproduktorem, který má, jak již bylo řečeno, hliníkovou membránu. Jeho výkon odpovídá rovným 150 Wattům a impedance je rovna 8 Ohmům. Mezi další technické specifikace patří to, že TP pracuje ve frekvenčním spektru od 50 do 2500 Hz,… (kytary.cz)

Hartke ACR5

Hartke ACR5

Kombo pro akustické nástroje Firma Hartke uvádí na trh akustické kombo ACR5, které potěší věrným akustickým zvukem. Svými parametry je, při výkonu 50 wattů a váze pouhých 11 kg, vhodné jak do zkušebny, tak i do menších klubů. O zvuk aparátu se stará 6,5“ reproduktor a palcový tweeter dodávající potřebné výšky. ACR5 je dvoukanálové kombo s nástrojovým a mikrofonním XLR vstupem, které jsou, tak jako veškeré ovladače, umístěny na horní desce aparátu. Oba kanály mají vlastní ovladače hlasitosti, jsou vybaveny třípásmovými ekvalizéry, tlačítkem Contour přidávajícím středové frekvence a 24 bitovými efekty Chorus a Delay. Otravné zpětné vazby se snadno zbavíte stiskem tlačítka Notch a nastavením příslušného otočného ovladače Sweep. Dalším nesporným benefitem je zabudovaná ladička, kterou… (kytary.cz)

Hartke HA2500

Hartke HA2500

Bass Guitar Solid-State Amplifier Hartke HA2500 je zesilovač, který je svými dispozicemi ideální na vystoupení na menších nebo středně velkých akcích či samozřejmě na hraní ve zkušebně. Dodá výkon až 250W do zátěže 4 Ohm, do 8 Ohmů dokáže vytvořit až 180W. Je konstruován tak, že před tranzistorovým koncovým zesilovačem naleznete dva preampy, jeden čistě tranzistorový a jeden s obvodem simulující zvuk lampových zesilovačů. Z hlediska konstrukce je HA řešen velmi přehledně a jednoduše. Na předním panelu se zcela vlevo nachází dva vstupy, jeden pro aktivní, druhý pro pasivní nástroje. Za nimi jsou dva potenciometry, které ovlivňují gain u preampu A a preampu B. A je předzesilovač s emulací lampového zvuku, B je klasický tranzistorový. Tyto ovladače následuje potenciometr zabudovaného… (kytary.cz)

Hartke HD15

Hartke HD15

Baskytarové tranzistorové kombo HARTKE HD15 nabízí baskytaristům díky speciální konstrukci HyDrive baskytaristům kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a zároveň velký zvuk a kvalitní tón, díky čemuž můžete počítat se stejnou kvalitou, ať již hrajete doma nebo na koncertních pódiích. Tento model je vybaven 15Wattovým zesilovačem a využívá 6,5 palcový reproduktor HyDrive. To znamená, že jde o reproduktor hybridní konstrukce, pracující s hliníkovou i papírovou memebránou, díky čemuž má tón příjemně teplý a kulatý, ale zároveň úderný a s rychlým attackem. Jde tak o velmi všestranný aparát, který oceníte zejména při domácím hraní a cvičení či hraní s přáteli. Ovládání aparátu je umístěno na horní straně. Za vstupem pro Vaši baskytaru naleznete ovladač hlasitosti a 3pásmový ekvalizér… (kytary.cz)

Hartke HD500

Hartke HD500

Baskytarové tranzistorové kombo Aparáty Hartke HD nabízí baskytaristům díky speciální konstrukci HyDrive reproduktorům kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a zároveň velký zvuk a kvalitní tón, díky čemuž můžete počítat se stejnou kvalitou doma nebo na koncertních pódiích. Tento model je osazený dvěma reproduktory o průměru 10 palců a zesilovačem o výkonu 500 W. Konstrukce HyDrive pracuje s hliníkovou i papírovou membránou. Tato kombinace materiálů produkuje tón příjemně teplý, kulatý, ale zároveň úderný a s rychlým attackem. Jde tak o velmi všestranný aparát. Ovládání je umístěno na horní straně. Vedle vstupu pro baskytaru naleznete ovladač hlasitost, za kterým následuje Shape filtr. Ten slouží pro nastavení specifické EQ křivky v rozsahu 100 až 900 Hz. Třípásmovým ekvalizérem už… (kytary.cz)

Hartke HD410 (použité)

Hartke HD410 (použité)

Baskytarový reprobox  Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční. Deset let od uvedení série HyDrive na trh přichází firma Hartke s novou řadou těchto baskytarových kabinetů HD, které nabízí řadu vylepšení v podobě upraveného designu reproduktorů a optimalizované konstrukce, díky čemu jsou schopny produkovat ještě masivnější zvuk s čistým, jasně definovaným, tónem. Série HyDrive představuje jednu z největších inovací v historii basových aparatur. Obsahuje totiž reproduktory, jejichž konstrukce kombinuje výhody papírových i hliníkových membrán, díky čemuž mají reproduktory kvalitnější zvuk, lepší účinnost a vyšší spolehlivost. Membrána je totiž vyrobena z obou těchto materiálů a kombinuje tak teplý a barevný tón… (kytary.cz)

Hartke Hydrive 5410C

Hartke Hydrive 5410C

Baskytarové hybridní kombo HARTKE HYDRIVE SERIESSérie HyDrive představuje jednu z největších inovací v historii basových aparatur. Obsahuje totiž reproduktory, jejichž konstrukce kombinuje výhody papírových i hliníkových membrán, díky čemuž mají reproduktory kvalitnější zvuk, lepší účinnost a vyšší spolehlivost. Membrána je totiž vyrobena z obou těchto materiálů a kombinuje tak teplý a barevný tón papíru s čistotou a rychlým attackem hliníku. Též disponují skvělým poměrem váhy a výkonu, protože z těchto reproduktorů vytáhnete až 250W a přitom jejich hmotnost je o 40% nižší než u konkurence – na tom se podílí zejména užití neodymových magnetů. Sečteno a podtrženo, HyDrive reproboxy jsou ideální společník pro baskytaristy, kteří vyžadují opravdu perfektní tón i za těch nejvyšších… (kytary.cz)

Hartke Hydrive 5210C

Hartke Hydrive 5210C

Baskytarové hybridní kombo HARTKE HYDRIVE SERIESSérie HyDrive představuje jednu z největších inovací v historii basových aparatur. Obsahuje totiž reproduktory, jejichž konstrukce kombinuje výhody papírových i hliníkových membrán, díky čemuž mají reproduktory kvalitnější zvuk, lepší účinnost a vyšší spolehlivost. Membrána je totiž vyrobena z obou těchto materiálů a kombinuje tak teplý a barevný tón papíru s čistotou a rychlým attackem hliníku. Též disponují skvělým poměrem váhy a výkonu, protože z těchto reproduktorů vytáhnete až 250W a přitom jejich hmotnost je o 40% nižší než u konkurence – na tom se podílí zejména užití neodymových magnetů. Sečteno a podtrženo, HyDrive reproboxy jsou ideální společník pro baskytaristy, kteří vyžadují opravdu perfektní tón i za těch nejvyšších… (kytary.cz)

Hartke HA 3500

Hartke HA 3500

Basový zesilovač, výkon: 350W @ 4Ohm, 2 předzesilovače: lampový / tranzistorový, 2 vstupy s různou citlivostí, otočné potenciometry pro basy a výšky, 10-pásmový grafický EQ, nastavitelný kompresor, symetrický XLR linkový výstup s funkcí Pre/Post, efektová smyčka, ochranný obv (muziker.cz)

Hartke HyDrive 112b

Hartke HyDrive 112b

12'' basový reprobox. Určený pro fanoušky basů, kteří chtějí získat co největší energii ze svého zesilovače. Vybaven patentovanou papírovou/hliníkovou HyDrive Speaker technologií pro bezkonkurenční hloubku a čistotu tónů. Lehký reprobox poskytuje 300 W/4 Ω. Dokonalý reprobo (muziker.cz)

Hartke 115 BXL

Hartke 115 BXL

Basový reprobox, výkon: 200W, reproduktor: 1 x 15" basový, hliníková membrána, impedance: 8 Ohm, frekvenční rozsah: 30Hz-2,5kHz, cívka: 3“, citlivost: 98dB @ 1W/1m, paralelní vstupy 2 x jack. (muziker.cz)

Bílé závěsné svítidlo se 2 stínidly Bulb Attack Cinco

Bílé závěsné svítidlo se 2 stínidly Bulb Attack Cinco

Toužíte po minimalistickém, moderním osvětlení s nádechem industrialismu? Takovém, které úžasně ozvláštní každý interiér, aniž by od něj zbytečně odvádělo pozornost? Právě jste jej našli. Kreativci z Bulb Attack vyhlásili útok na všechna přezdobená světla a tohle je výsledek. (bonami.cz)

Hartke HyDrive HD112

Hartke HyDrive HD112

Baskytarový reprobox ze série Hydrive. Reprobox je zasazen v pevné a odolné konstrukci z laminovaného dřeva, které je pokryto vrstvou pevného texturovaného vinylu. Box je osazen jedním basovým reproduktorem o průměru 12" a jedním 1" výškovým měničem. Reproduktory spolu produkují (muziker.cz)

Hartke LH 500

Hartke LH 500

Basový zesilovač, výkon: 500W @ 4Ohm, lampový předzesilovač třídy A s 12AX7, 3-pásmový equalizer, spínatelný bright, spínatelný limiter s LED indikací, symetrický XLR výstup, efektová smyčka. (muziker.cz)

Hartke LH 1000

Hartke LH 1000

Basový zesilovač, výkon v režimu dvou paralelních výstupů: 2 x 225W @ 8 Ohm, 2 x 320W @ 4 Ohm, 2 x 545W @ 2 Ohm, výkon v můstku: 1 x 750W @ 8 Ohm, 1 x 1100W @ 4 Ohm, lampový předzesilovač třídy A s 12AX7, 3-pásmový equalizer, ovladače: basy, středy, výšky, spínatelný bright, sp (muziker.cz)

Hartke 115 TP

Hartke 115 TP

Basový reprobox, výkon: 150 W, reproduktor: 1 x 15" basový, hliníková membrána, impedance: 8 Ohm, frekvenční rozsah: 40Hz-2,5kHz, kmitací cívka: 2“, citlivost: 96dB @ 1W/1m, vstup: 2 x jack. (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít