hamaka original single brčálovo-zeleno-brčálová (62)

Produkt hamaka original single brčálovo-zeleno-brčálová (62) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu hamaka original single brčálovo-zeleno-brčálová (62) upraviť a produkt hľadať znova.

Hamaka original single brčálovo-zeleno-brčálová (62)

 Hamaka original single brčálovo-zeleno-brčálová (62)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 110 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 235 cm; s připravenými oky k zavěšení Užíváte si relax doma i v přírodě? Potom by se vám mohla hodit hamaka Hamaka original single brčálovo-zeleno-brčálová, která má nosnost až 110 kg. K ležení můžete využít plochu o délce 235 cm a šířka odpovídá 140 cm. Materiálem sítě je polyester, a tak si můžete naplno užít pohodlí a příjemný dotyk. Hamaka se vyrábí s oky k zavěšení na háček, a tak jste schopni ji jednoduše zavěsit. K jejímu sestavení tedy bude potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Hodí se pro jednoho člověka. Houpací síť ve tvaru lehátka vám poskytne prostor pro spánek i venku. Houpací síť Hamaka original single brčálovo-zeleno-brčálová se stane vaším nejoblíbenějším místem. Materiál. z kterého byla vyrobena je polyester. Nejdůležitější parametry hamaky Hamaka original single brčálovo-zeleno-brčálová Díky této houpací síti můžete relaxovat kdekoliv Maximální... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original single brčálovo-zeleno-brčálová (62) , hamaka original single brčálovo-zeleno-brčálová (62)

Hamaka original double brčálovo-zeleno-brčálová (162)

 Hamaka original double brčálovo-zeleno-brčálová  (162)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 150 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 265 cm; s připravenými oky k zavěšení Nedáte dopustit na odpočinek v interiéru i exteriéru? Pak jistě oceníte hamaka Hamaka original double brčálovo-zeleno-brčálová , jejíž nosnost činí 150 kg. Délka plochy na ležení dosahuje 265 cm a nabízí šířku 225 cm. Materiálem je polyester, a tak můžete pohodlně ležet a cítit se příjemně. Hamaka se pyšní oky k zavěšení na háček, a tudíž se dá jednoduše zavěsit. Pro její sestavení tedy je potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. V síti se nachází dostatek místa dva lidi, a tak si můžete odpočinout i společně s blízkou osobou. Houpací síť ve tvaru lehátka vám nabídne prostor pro ležení kdekoliv. Hamaka Hamaka original double brčálovo-zeleno-brčálová se stane vaším nejoblíbenějším odpočinkovým místem. Materiál, který byl u této hamaky použit k výrobě je polyester. Nejdůležitější parametry hamaky Hamaka original double... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original double brčálovo-zeleno-brčálová (162) , hamaka original double brčálovo-zeleno-brčálová (162)

Hamaka original single zeleno-olivovo-zelená (47)

 Hamaka original single zeleno-olivovo-zelená (47)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 110 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 235 cm; s připravenými oky k zavěšení Toužíte po odpočinku doma i v přírodě? Potom se vám bude líbit houpací síť Hamaka original single zeleno-olivovo-zelená, jejíž nosnost se rovná 110 kg. Délka plochy, na kterou se můžete položit, je 235 cm a je široká 140 cm. Materiálem sítě je polyester, a proto si lze stoprocentně užít komfortní ležení i dotyk. Hamaka vám poskytne oka k zavěšení na háček, a tak ji zvládnete jednoduše zavěsit. K zprovoznění je tedy potřeba lano k upevnění nebo speciální konstrukce. Má dostatek prostoru pro jednoho člověka. Díky houpací síti ve tvaru lehátka si užijete relax kdekoliv. Houpací síť Hamaka original single zeleno-olivovo-zelená bude pro vás místem absolutního klidu. Materiál, který byl u této hamaky použit k výrobě je polyester. Rozhodující parametry hamaky Hamaka original single zeleno-olivovo-zelená Uvolněte se zásluhou této houpací... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original single zeleno-olivovo-zelená (47) , hamaka original single zeleno-olivovo-zelená (47)

Hamaka original single olivová (25)

 Hamaka original single olivová (25)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 110 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 235 cm; s připravenými oky k zavěšení Toužíte po odpočinku doma i v přírodě? Potom oceníte hamaka Hamaka original single olivová, jejíž nosnost je 110 kg. Délka plochy k ležení činí 235 cm a šířka se rovná 140 cm. Materiálem je polyester, a tak můžete pohodlně ležet a cítit se příjemně. Součástí hamaky sítě jsou oka k zavěšení na háček, a proto ji zvládnete jednoduše zavěsit. Pro její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné materiály k upevnění. Má zajištěný prostor pro jednoho člověka. Díky houpací síti ve tvaru lehátka se můžete vyspat i venku. Hamaka Hamaka original single olivová se stane vaším vyhledávaným místem pro relax. Materiál. z kterého byla vyrobena je polyester. Hlavní vlastnosti hamaky Hamaka original single olivová Užijte si relaxační chvilky díky této hamace Maximální nosnost hamaky Hamaka se rovná 110 kg Délka ložné plochy odpovídá 235 cm Šířka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original single olivová (25) , hamaka original double zeleno-olivovo-zelená (147)

Hamaka original single červeno-modro-červená (34)

 Hamaka original single červeno-modro-červená (34)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 110 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 235 cm; s připravenými oky k zavěšení Líbilo by se vám stylově relaxovat v interiéru i exteriéru? Potom oceníte hamaka Hamaka original single červeno-modro-červená, která disponuje nosností až 110 kg. Délka plochy, na kterou se lze položit, se rovná 235 cm a šířka činí 140 cm. Materiálem sítě je polyester, takže můžete pohodlně relaxovat a zároveň se cítit příjemně. Hamaka je dodána s oky k zavěšení na háček, tudíž ji bez starostí jednoduše zavěsíte. K jejímu postavení tedy bude potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Hodí se pro jednoho člověka. Díky houpací síti ve tvaru lehátka se můžete vyspat i venku. Houpací síť Hamaka original single červeno-modro-červená se stane vaším nejoblíbenějším místem. Materiál, který byl u této houpací sítě použit k výrobě je polyester. Klíčové znaky houpací sítě Hamaka original single červeno-modro-červená Uvolněte se díky této... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original single červeno-modro-červená (34) , hamaka original single olivová (25)

Hamaka original single modro-azurovo-modrá (70)

 Hamaka original single modro-azurovo-modrá (70)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 110 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 235 cm; s připravenými oky k zavěšení Líbí se vám představa odpočinku doma i v přírodě? Pak si zamilujete hamaka Hamaka original single modro-azurovo-modrá o nosnosti 110 kg. Délka plochy k ležení činí 235 cm a šířka se rovná 140 cm. Materiálem sítě je polyester, tudíž si můžete naplno vychutnat pohodlné ležení i dotyk. Hamaka má oka k zavěšení na háček, takže se může jednoduše zavěsit. K zprovoznění je tedy potřeba lano k upevnění nebo speciální konstrukce. Hodí se pro jednoho člověka. Hamaka má tvar lehátka a dá vám možnost si vychutnat spánek kdekoliv kde budete chtít. Hamaka Hamaka original single modro-azurovo-modrá bude pro vás nejmilovanějším místem. Jejím materiálem je polyester. Zajímavé přednosti hamaky Hamaka original single modro-azurovo-modrá Užijte si vaší chvilku klidu díky této hamace Maximální nosnost hamaky Hamaka dosahuje 110 kg Ložná plocha je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original single modro-azurovo-modrá (70) , hamaka original single modro-azurovo-modrá (70)

Hamaka original single růžovo-purpurovo-růžová (75)

 Hamaka original single růžovo-purpurovo-růžová (75)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 110 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 235 cm; s připravenými oky k zavěšení Chcete si vychutnat odpočinek v interiéru i exteriéru? Pak by pro vás mohla být ideální hamaka Hamaka original single růžovo-purpurovo-růžová, která unese až 110 kg. Délka plochy, na kterou se můžete položit, odpovídá 235 cm s šířkou 140 cm. Materiálem je polyester, a proto máte k dispozici pohodlné a útulné místo k ležení. Na hamace se nachází oka k zavěšení na háček, tudíž ji můžete jednoduše zavěsit. Pro její sestavení tedy budete muset dokoupit lano k upevnění nebo speciální konstrukci. Nabízí místo pro jednoho člověka. Houpací síť se vyrábí ve tvaru lehátka a ta vám poskytne prostor pro spánek i venku. Hamaka Hamaka original single růžovo-purpurovo-růžová se stane vaším nejmilejším místem pro zklidnění mysli i těla. Materiál, který byl u této hamaky použit k výrobě je polyester. Základní přednosti houpací sítě Hamaka original... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original single růžovo-purpurovo-růžová (75) , hamaka original single červeno-modro-červená (34)

Hamaka original single hnědo-tmav.modro-hnědá (19)

 Hamaka original single hnědo-tmav.modro-hnědá (19)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 110 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 235 cm; s připravenými oky k zavěšení Přejete si relaxovat doma i v přírodě? Pak byste mohli ocenit houpací síť Hamaka original single hnědo-tmav.modro-hnědá, jejíž nosnost odpovídá 110 kg. K ležení můžete využít plochu o délce 235 cm a je široká 140 cm. Materiálem je polyester, díky čemuž si můžete užít pohodlí a příjemného dotyku. Houpací síť je dodána s oky k zavěšení na háček, tudíž ji můžete jednoduše zavěsit. K jejímu sestavení tedy bude potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Do sítě se vejde jeden člověk. Houpací síť má tvar lehátka a umožní vám vychutnat si spánek i venku. Houpací síť Hamaka original single hnědo-tmav.modro-hnědá vám nabídne nejmilejší místo pro odpočinek. Materiál. z kterého byla vyrobena je polyester. Významné vlastnosti houpací sítě Hamaka original single hnědo-tmav.modro-hnědá Uvolněte se díky této houpací síti Maximální nosnost houpací... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original single hnědo-tmav.modro-hnědá (19) , hamaka original original modro-azurovo-modrá (170)

Hamaka original double zeleno-olivovo-zelená (147)

 Hamaka original double zeleno-olivovo-zelená (147)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 150 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 265 cm; s připravenými oky k zavěšení Přejete si relaxovat doma i v přírodě? Pak by vás mohla okouzlit hamaka Hamaka original double zeleno-olivovo-zelená, která disponuje nosností až 150 kg. Máte k dispozici plochu k ležení o délce 265 cm a šířka se rovná 225 cm. Materiálem sítě je polyester, díky čemuž si můžete dopřát pohodlí a příjemný dotyk. Houpací síť je dodána s oky k zavěšení na háček, a proto ji lze jednoduše zavěsit. K jejímu sestavení tedy bude potřeba koupě pomocného vybavení k upevnění. Je vhodná pro dvě osoby, takže si pohodu můžete užívat i ve dvou. Houpací síť má tvar lehátka a umožní vám vychutnat si spánek i venku. Hamaka Hamaka original double zeleno-olivovo-zelená se stane vaším nejmilejším místem pro zklidnění mysli i těla. Materiálem této hamaky je polyester. Stěžejní vlastnosti houpací sítě Hamaka original double zeleno-olivovo-zelená Dopřejte si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original double zeleno-olivovo-zelená (147) , Hamaka single layer1 (slfh)

Hamaka original original modro-azurovo-modrá (170)

 Hamaka original original modro-azurovo-modrá (170)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 110 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 235 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi byste si na chvíli oddechli doma či v přírodě? Potom se vám bude líbit hamaka Hamaka original original modro-azurovo-modrá, jejíž nosnost odpovídá 110 kg. Plocha, na kterou se můžete položit, je dlouhá 235 cm a disponuje šířkou 140 cm. Materiálem je polyester, díky čemuž si můžete dopřát pohodlí a příjemný dotyk. Na houpací síť byla umístěna oka k zavěšení na háček, tudíž ji můžete jednoduše zavěsit. Pro její sestavení tedy je potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Má prostor pro jednoho člověka. Díky houpací síti ve tvaru lehátka si lze lehnout kdekoliv. Hamaka Hamaka original original modro-azurovo-modrá vám nabídne nejmilejší místo pro odpočinek. Materiálem této hamaky je polyester. Zásadní parametry hamaky Hamaka original original modro-azurovo-modrá Uvolněte se díky této hamace Maximální nosnost houpací sítě Hamaka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original original modro-azurovo-modrá (170) , Umělá větev magnolie zeleno-šedá, 62 cm

HAMAKA Single layer1 (SLFH)

HAMAKA Single layer1 (SLFH)
Detail

Houpací síť - ; nosnost do 120 kg; délka ložné plochy 195 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi byste se na chvíli uvolnili doma i v přírodě? Pak byste si mohli zamilovat houpací síť HAMAKA Single layer1, která má nosnost až 120 kg. Délka plochy na ležení dosahuje 195 cm a široká je 105 cm. Houpací síť disponuje oky k zavěšení na háček, takže ji bez problému zavěsíte. K jejímu postavení tedy bude potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Houpací síť má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Hamaka HAMAKA Single layer1 se stane vaším nejoblíbenějším místem pro zklidnění mysli i těla. Klíčové přednosti hamaky HAMAKA Single layer1 Užijte si vaše volné chvilky díky této houpací síti Maximální nosnost hamaky Hamaka odpovídá 120 kg Ložná plocha nabízí 195 cm Šířka ložné plochy: 105 cm Typ závěsného systému HAMAKA Single layer1: oka k zavěšení na háček Barva: bílá a modrá (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA Single layer1 (SLFH) , Hamaka single layer2 zelená hnědá (lfh55)

Hamaka original double růžovo-purpurovo-růžová (175)

 Hamaka original double růžovo-purpurovo-růžová (175)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 150 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 265 cm; s připravenými oky k zavěšení Nedáte dopustit na odpočinek v interiéru i exteriéru? Pak byste mohli využít houpací síť Hamaka original double růžovo-purpurovo-růžová, jejíž nosnost odpovídá 150 kg. Délka ložné plochy dosahuje 265 cm a šířka odpovídá 225 cm. Materiálem sítě je polyester, tudíž si můžete naplno vychutnat pohodlné ležení i dotyk. Hamaka je zhotovena s oky k zavěšení na háček, a proto se dá lehce zavěsit. K jejímu sestavení tedy bude potřeba koupě pomocného vybavení k upevnění. Má zajištěný prostor pro dva lidi, takže si můžete odpočinout i se svými blízkými. Hamaka má tvar lehátka a dá vám možnost si vychutnat spánek kdekoliv kde budete chtít. Houpací síť Hamaka original double růžovo-purpurovo-růžová bude vaším oblíbeným místem pro relax. Jejím materiálem je polyester. Zásadní přednosti hamaky Hamaka original double růžovo-purpurovo-růžová Dopřejte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original double růžovo-purpurovo-růžová (175) , hamaka original double červeno-modro-červená (134)

Hamaka original double hnědo-tm.modro-hnědá (119)

 Hamaka original double hnědo-tm.modro-hnědá (119)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 150 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 265 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi byste se na chvíli uvolnili doma i v přírodě? Pak by pro vás mohla být ideální hamaka Hamaka original double hnědo-tm.modro-hnědá, která se může pochlubit nosností až 150 kg. Délka plochy na ležení dosahuje 265 cm a o šířce 225 cm. Materiálem je polyester, takže můžete pohodlně relaxovat a zároveň se cítit příjemně. Hamaka má oka k zavěšení na háček, takže ji můžete snadno zavěsit. K zprovoznění je tedy potřeba lano k upevnění nebo speciální konstrukce. Má dost prostoru pro dva lidi, a tak si pohodu můžete vychutnat společně. Houpací síť má tvar lehátka a poskytne vám místo pro ležení kdekoliv. Houpací síť Hamaka original double hnědo-tm.modro-hnědá se stane vaším nejmilejším místem. Materiálem této hamaky je polyester. Nejdůležitější vlastnosti houpací sítě Hamaka original double hnědo-tm.modro-hnědá Užijte si vaší chvilku... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original double hnědo-tm.modro-hnědá (119) , hamaka original double hnědo-tm.modro-hnědá (119)

Hamaka original double červeno-modro-červená (134)

 Hamaka original double červeno-modro-červená (134)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 150 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 265 cm; s připravenými oky k zavěšení Líbí se vám představa odpočinku doma i v přírodě? Pak byste dokázali ocenit houpací síť Hamaka original double červeno-modro-červená o nosnosti 150 kg. Délka ložné plochy má 265 cm s šířkou 225 cm. Materiálem je polyester, a tak si můžete naplno užít pohodlí a příjemný dotyk. Hamaka se nabízí s oky k zavěšení na háček, tudíž ji můžete jednoduše zavěsit. K její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné vybavení k upevnění. Houpací síť má dostatek prostoru pro dva lidi, takže si relax můžete vychutnat společně. Houpací síť má tvar lehátka a poskytne vám místo pro ležení kdekoliv. Houpací síť Hamaka original double červeno-modro-červená se stane vaším nejmilejším místem pro zklidnění mysli i těla. Materiál. z kterého byla vyrobena je polyester. Rozhodující přednosti houpací sítě Hamaka original double červeno-modro-červená Díky této... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original double červeno-modro-červená (134) , hamaka original double růžovo-purpurovo-růžová (175)

Hamaka inSPORTline Traveler Single SH

Hamaka inSPORTline Traveler Single SH
Detail

Lehká závěsná síť pro 1 osobu, ideální do přírody i na zahradu! S nosností 180 kg a cestovním obalem se výborně hodí na cesty.. Pokud rádi nocujete venku při měsíčku, je pro vás hamaka inSPORTline Traveler Sigle SH jako stvořená! Pevný materiál 20D Nylon je extra lehký a velmi příjemný na dotek. V cestovním obalu navíc nezabírá skoro žádné místo, takže si snadno najde místo v batohu. Obal navíc při rozložení poslouží jako kapsa na osobní věci. K upevnění v balení najdete 2 silné popruhy s oky, které upevníte silnými karabinami. Samotná instalace je velice jednoduchá - potřebujete k tomu pouze dva vhodné stromy v odpovídající vzdálenosti a máte vyhráno. Pak už stačí se jen uvelebit a užívat přírody! Žádný dobrodruh ale nespí pořád na tom stejném místě. Hamaku i s popruhy snadno složíte do kompaktních rozměrů 18 x 8 x 8 cm a můžete pokračovat v cestě. Popřípadě můžete si můžete síť zavěsit u sebe na zahradě a v klidu relaxovat!Technický popis: lehká venkovní hamaka pro jednoho praktický přenosný obal sloužící i jako kapsa pro osobní věci kompaktní rozměry příjemný rychleschnoucí materiál 2 popruhy k připevnění, každý s 10 oky zakončení karabinami skvělá pro pobyt v přírodě i na zahradě materiál: 20D Nylon rozměry: 260 x 140 cm rozměry ve složeném stavu: 18 x 8 x 8 cm délka popruhů: 2,8 m nosnost: 180 kg hmotnost: 400 g poznámka: Barevný odstín hamaky se na přírodním světle může lišit. (insportline.cz)

Podobné produkty ako Hamaka inSPORTline Traveler Single SH , Hamaka sportisimo

Tatonka HAMMOCK SINGLE red hamaka

Tatonka HAMMOCK SINGLE red hamaka
Detail

Specifikace: Rozměry: 290 x 150 cm Rozměry balení: Ø 10 x 17 cm Hmotnost: 0,445 kg. Materiál: T-Square Rip Light PD malý skladný ve stlačitelném sáčku včetně upevňovacího materiálu, jako je popruh (2 x 3 m) a karabiny (2 kusy) extrémně lehký materiál pro jednu osobu nosnost do max. 100 kg (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako Tatonka HAMMOCK SINGLE red hamaka , Pavouk pt1910-62 (pt1910-62)

Cocoon hamaka Travel Hammock Single sunshine

Tatonka HAMMOCK SINGLE titan grey hamaka

Tatonka HAMMOCK SINGLE titan grey hamaka
Detail

rozměry: 290 x 150 cm rozměry balení: Ø 10 x 17 cm hmotnost: 0,445 g materiál: T-Square Rip Light PD maximální zatížení: 100 kg upevňovací materiál: 2x 3m popruhy; 2 karabiny obal: ANO (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako Tatonka HAMMOCK SINGLE titan grey hamaka , Hamaka mexiko1 (mex-slps)

HAMAKA Single layer2 zelená hnědá (LFH55)

HAMAKA Single layer2 zelená hnědá (LFH55)
Detail

Houpací síť - ; nosnost do 180 kg; délka ložné plochy 208 cm; s připravenými oky k zavěšení Užíváte si relax doma i v přírodě? Potom by vám mohla přijít vhod hamaka HAMAKA Single layer2 zelená hnědá, jejíž nosnost odpovídá 180 kg. Délka plochy na ležení dosahuje 208 cm a nabízí šířku 140 cm. Houpací síť vám poskytne oka k zavěšení na háček, a tak jste schopni ji snadno zavěsit. K jejímu sestavení tedy bude potřeba koupě pomocného vybavení k upevnění. Hamaka má tvar lehátka a dá vám možnost si vychutnat spánek kdekoliv kde budete chtít. Hamaka HAMAKA Single layer2 zelená hnědá bude vaším nejoblíbenějším místem pro relax. Rozhodující vlastnosti houpací sítě HAMAKA Single layer2 zelená hnědá Uvolněte se díky této hamace Maximální nosnost hamaky Hamaka odpovídá 180 kg Délka ložné plochy odpovídá 208 cm Šířka ložné plochy dosahuje: 140 cm Typ závěsného systému HAMAKA Single layer2 zelená hnědá: oka k zavěšení na háček Barva: hnědá a zelená (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA Single layer2 zelená hnědá (LFH55) , Hamaka classic2 (dcrh-55)

Cocoon hamaka Travel Hammock Single blue moon

Cocoon hamaka Travel Hammock Single blue moon
Detail

-cestovní hamaka pro jednoho s maximální nosností 180 kg a zesíleným prošíváním-vyrobeno z pevného materiálu 70D Diamond Ripstop Nylon, který je příjemný na dotek -úložný kompresní vak může sloužit zároveň jako držák na láhev nebo drobné doplňky, které chcete mít po ruce-součástí balení jsou dvě hliníkové karabiny 12 KN (hmotnost navíc 40 g) -poutko pro zavěšení hamaky ve sbaleném stavu (patro.cz)

Podobné produkty ako Cocoon hamaka Travel Hammock Single blue moon , Hamaka macramé (mac-s)

Cocoon hamaka Travel Hammock Single island green

La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, růžová, velikost UNI

La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, růžová, velikost UNI
Detail

Cestovní houpací síť La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE si jistě zamilujete. Díky tomu, že je lehká jako pírko a vejde se snad do každého batohu, vás nebude zatěžovat. Je vyrobena z vysoce kvalitního padákového hedvábí, které je velmi pevné, ale přesto tenké a prodyšné. Díky jednoduchému závěsnému systému, skládajícího se z ultralehkých hliníkových spon a širokých upevňovacích popruhů, ji snadno zavěsíte i sundáte. Můžete ji taky využít jako plážovou deku, lehkou přikrývku či stínítko proti slunci. S pohodlnou hamakou COLIBRI si můžete v klidu vychutnat ta nejkrásnější místa na svých cestách. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, růžová, velikost UNI , Hamaka safari (saf-s)

La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, modrá, velikost UNI

La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, modrá, velikost UNI
Detail

Cestovní houpací síť La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE si jistě zamilujete. Díky tomu, že je lehká jako pírko a vejde se snad do každého batohu, vás nebude zatěžovat. Je vyrobena z vysoce kvalitního padákového hedvábí, které je velmi pevné, ale přesto tenké a prodyšné. Díky jednoduchému závěsnému systému, skládajícího se z ultralehkých hliníkových spon a širokých upevňovacích popruhů, ji snadno zavěsíte i sundáte. Můžete ji taky využít jako plážovou deku, lehkou přikrývku či stínítko proti slunci. S pohodlnou hamakou COLIBRI si můžete v klidu vychutnat ta nejkrásnější místa na svých cestách. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, modrá, velikost UNI , Hamaka queen hnědá (ih_qen)

La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, oranžová, velikost UNI

La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, oranžová, velikost UNI
Detail

Cestovní houpací síť La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE si jistě zamilujete. Díky tomu, že je lehká jako pírko a vejde se snad do každého batohu, vás nebude zatěžovat. Je vyrobena z vysoce kvalitního padákového hedvábí, které je velmi pevné, ale přesto tenké a prodyšné. Díky jednoduchému závěsnému systému, skládajícího se z ultralehkých hliníkových spon a širokých upevňovacích popruhů, ji snadno zavěsíte i sundáte. Můžete ji taky využít jako plážovou deku, lehkou přikrývku či stínítko proti slunci. S pohodlnou hamakou COLIBRI si můžete v klidu vychutnat ta nejkrásnější místa na svých cestách. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, oranžová, velikost UNI , Hamaka mexiko2 (mex-slpd)

La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, tmavě modrá, velikost UNI

La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, tmavě modrá, velikost UNI
Detail

Cestovní houpací síť La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE si jistě zamilujete. Díky tomu, že je lehká jako pírko a vejde se snad do každého batohu, vás nebude zatěžovat. Je vyrobena z vysoce kvalitního padákového hedvábí, které je velmi pevné, ale přesto tenké a prodyšné. Díky jednoduchému závěsnému systému, skládajícího se z ultralehkých hliníkových spon a širokých upevňovacích popruhů, ji snadno zavěsíte i sundáte. Můžete ji taky využít jako plážovou deku, lehkou přikrývku či stínítko proti slunci. S pohodlnou hamakou COLIBRI si můžete v klidu vychutnat ta nejkrásnější místa na svých cestách. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, tmavě modrá, velikost UNI , Hamaka camping modrá (80_camp_smod)

La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, světle zelená, velikost UNI

La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, světle zelená, velikost UNI
Detail

Cestovní houpací síť La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE si jistě zamilujete. Díky tomu, že je lehká jako pírko a vejde se snad do každého batohu, vás nebude zatěžovat. Je vyrobena z vysoce kvalitního padákového hedvábí, které je velmi pevné, ale přesto tenké a prodyšné. Díky jednoduchému závěsnému systému, skládajícího se z ultralehkých hliníkových spon a širokých upevňovacích popruhů, ji snadno zavěsíte i sundáte. Můžete ji taky využít jako plážovou deku, lehkou přikrývku či stínítko proti slunci. S pohodlnou hamakou COLIBRI si můžete v klidu vychutnat ta nejkrásnější místa na svých cestách. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako La Siesta COLIBRI 3.0 SINGLE Hamaka, světle zelená, velikost UNI , Hamaka camping (modrá) (180_camp_dmod)

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, vínová, velikost UNI

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, vínová, velikost UNI
Detail

Hamaky ORIGINAL od výrobce Ticket to the Moon jsou ideální na kempování, turistiku a veškeré outdoorové aktivity. Na výrobu se používá vysoce kvalitní padákový nylon, který se dokonale přizpůsobí tělu. Materiál je odolný, prodyšný, neplesniví a rychle schne. Hamaky splňují certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který zaručuje, že produkt je vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Hamaky jsou ideální všude tam, kde může být spaní ve stanu nepohodlné nebo dokonce nemožné, jako je skalnatý, vlhký, zasněžený či svažitý terén. Obvykle je jejich rozložení povoleno i tam, kde je kempování na divoko zakázáno. Na rozdíl od stanu jsou lehčí, skladnější a dají se postavit i za méně než minutu. Model Original je určen pro dvě osoby. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, vínová, velikost UNI , Hamaka brasil1 (brzh-s)

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, hnědá, velikost UNI

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, hnědá, velikost UNI
Detail

Hamaky ORIGINAL od výrobce Ticket to the Moon jsou ideální na kempování, turistiku a veškeré outdoorové aktivity. Na výrobu se používá vysoce kvalitní padákový nylon, který se dokonale přizpůsobí tělu. Materiál je odolný, prodyšný, neplesniví a rychle schne. Hamaky splňují certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který zaručuje, že produkt je vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Hamaky jsou ideální všude tam, kde může být spaní ve stanu nepohodlné nebo dokonce nemožné, jako je skalnatý, vlhký, zasněžený či svažitý terén. Obvykle je jejich rozložení povoleno i tam, kde je kempování na divoko zakázáno. Na rozdíl od stanu jsou lehčí, skladnější a dají se postavit i za méně než minutu. Model Original je určen pro dvě osoby. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, hnědá, velikost UNI , Merco hamaka comfort (sptrssit04nad)

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, modrá, velikost UNI

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, modrá, velikost UNI
Detail

Hamaky ORIGINAL od výrobce Ticket to the Moon jsou ideální na kempování, turistiku a veškeré outdoorové aktivity. Na výrobu se používá vysoce kvalitní padákový nylon, který se dokonale přizpůsobí tělu. Materiál je odolný, prodyšný, neplesniví a rychle schne. Hamaky splňují certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který zaručuje, že produkt je vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Hamaky jsou ideální všude tam, kde může být spaní ve stanu nepohodlné nebo dokonce nemožné, jako je skalnatý, vlhký, zasněžený či svažitý terén. Obvykle je jejich rozložení povoleno i tam, kde je kempování na divoko zakázáno. Na rozdíl od stanu jsou lehčí, skladnější a dají se postavit i za méně než minutu. Model Original je určen pro dvě osoby. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, modrá, velikost UNI , Hamaka classic1 (scrh-48)

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, fialová, velikost UNI

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, fialová, velikost UNI
Detail

Hamaky ORIGINAL od výrobce Ticket to the Moon jsou ideální na kempování, turistiku a veškeré outdoorové aktivity. Na výrobu se používá vysoce kvalitní padákový nylon, který se dokonale přizpůsobí tělu. Materiál je odolný, prodyšný, neplesniví a rychle schne. Hamaky splňují certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který zaručuje, že produkt je vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Hamaky jsou ideální všude tam, kde může být spaní ve stanu nepohodlné nebo dokonce nemožné, jako je skalnatý, vlhký, zasněžený či svažitý terén. Obvykle je jejich rozložení povoleno i tam, kde je kempování na divoko zakázáno. Na rozdíl od stanu jsou lehčí, skladnější a dají se postavit i za méně než minutu. Model Original je určen pro dvě osoby. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, fialová, velikost UNI , Merco hamaka garden (sptrssit01nad)

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, modrá, velikost UNI

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, modrá, velikost UNI
Detail

Hamaky ORIGINAL od výrobce Ticket to the Moon jsou ideální na kempování, turistiku a veškeré outdoorové aktivity. Na výrobu se používá vysoce kvalitní padákový nylon, který se dokonale přizpůsobí tělu. Materiál je odolný, prodyšný, neplesniví a rychle schne. Hamaky splňují certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který zaručuje, že produkt je vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Hamaky jsou ideální všude tam, kde může být spaní ve stanu nepohodlné nebo dokonce nemožné, jako je skalnatý, vlhký, zasněžený či svažitý terén. Obvykle je jejich rozložení povoleno i tam, kde je kempování na divoko zakázáno. Na rozdíl od stanu jsou lehčí, skladnější a dají se postavit i za méně než minutu. Model Original je určen pro dvě osoby. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, modrá, velikost UNI

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, modrá, velikost UNI

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, modrá, velikost UNI
Detail

Hamaky ORIGINAL od výrobce Ticket to the Moon jsou ideální na kempování, turistiku a veškeré outdoorové aktivity. Na výrobu se používá vysoce kvalitní padákový nylon, který se dokonale přizpůsobí tělu. Materiál je odolný, prodyšný, neplesniví a rychle schne. Hamaky splňují certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který zaručuje, že produkt je vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Hamaky jsou ideální všude tam, kde může být spaní ve stanu nepohodlné nebo dokonce nemožné, jako je skalnatý, vlhký, zasněžený či svažitý terén. Obvykle je jejich rozložení povoleno i tam, kde je kempování na divoko zakázáno. Na rozdíl od stanu jsou lehčí, skladnější a dají se postavit i za méně než minutu. Model Original je určen pro dvě osoby. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, modrá, velikost UNI

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, oranžová, velikost UNI

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, oranžová, velikost UNI
Detail

Hamaky ORIGINAL od výrobce Ticket to the Moon jsou ideální na kempování, turistiku a veškeré outdoorové aktivity. Na výrobu se používá vysoce kvalitní padákový nylon, který se dokonale přizpůsobí tělu. Materiál je odolný, prodyšný, neplesniví a rychle schne. Hamaky splňují certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který zaručuje, že produkt je vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Hamaky jsou ideální všude tam, kde může být spaní ve stanu nepohodlné nebo dokonce nemožné, jako je skalnatý, vlhký, zasněžený či svažitý terén. Obvykle je jejich rozložení povoleno i tam, kde je kempování na divoko zakázáno. Na rozdíl od stanu jsou lehčí, skladnější a dají se postavit i za méně než minutu. Model Original je určen pro dvě osoby. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, oranžová, velikost UNI

hamaka SEA TO SUMMIT Hammock Set Pro Single velikost: OS (UNI), barva: modrá

hamaka SEA TO SUMMIT Hammock Set Pro Single velikost: OS (UNI), barva: modrá
Detail

Hamaka Pro Hammock odráží vysoce kvalitní, a technický přístup, na kterém si značka Sea to Summit zakládá. Analyzovali jsme výrobky, které jsou dostupné na trhu a snažili jsme se zlepšit všechny jejich aspekty: materiály, konstrukce, hmotnost, objem a snadnost použití. Tato hamaka je vyrobena z měkkého, ripstop nylonu s vysoce pevnými ocelovými přezkami s kompresním obaem z nylonového materiálu Cordura. Toto je jedna z nejlehčích a nejskladnějších standardních hamak na trhu. Je navržena tak, aby bezproblémově fungovala v kombinaci s přezkami na zavěšení Suspension Straps a chrániče stromu Tree Protector, které ujednodušují její používání. Dodáváno se zavěšovacími popruhy Pro Suspension Straps s rychloupínací sponou. Pohodlný, prodyšný a měkký 70D nylonový ripstop je lehký a zajišťuje pevnost Voděodolná Vysoce pevná přezka, která funguje s popruhy Suspension Straps Pětkrát přešitá popruhová smyčka Vysoce prodyšný materiál, která odvádí vlhkost Dodatečná délka uvnitř kompresního obalu pro uložení zavěšovacích popruhů Zesílená nejvíce namáhá místa na kompresním obale Materiál: Hamaka: 100 % Nylon, Přezky: 100 % ocel, Popruhy: 100 % Polyester, Úložný obal: 100 % Nylon Hmotnost: 560 g Rozměry: (outdoorovybazar.cz)

Podobné produkty ako hamaka SEA TO SUMMIT Hammock Set Pro Single velikost: OS (UNI), barva: modrá

hamaka SEA TO SUMMIT Hammock Set Pro Single velikost: OS (UNI), barva: červená

hamaka SEA TO SUMMIT Hammock Set Pro Single velikost: OS (UNI), barva: červená
Detail

Hamaka Pro Hammock odráží vysoce kvalitní, a technický přístup, na kterém si značka Sea to Summit zakládá. Analyzovali jsme výrobky, které jsou dostupné na trhu a snažili jsme se zlepšit všechny jejich aspekty: materiály, konstrukce, hmotnost, objem a snadnost použití. Tato hamaka je vyrobena z měkkého, ripstop nylonu s vysoce pevnými ocelovými přezkami s kompresním obaem z nylonového materiálu Cordura. Toto je jedna z nejlehčích a nejskladnějších standardních hamak na trhu. Je navržena tak, aby bezproblémově fungovala v kombinaci s přezkami na zavěšení Suspension Straps a chrániče stromu Tree Protector, které ujednodušují její používání. Dodáváno se zavěšovacími popruhy Pro Suspension Straps s rychloupínací sponou. Pohodlný, prodyšný a měkký 70D nylonový ripstop je lehký a zajišťuje pevnost Voděodolná Vysoce pevná přezka, která funguje s popruhy Suspension Straps Pětkrát přešitá popruhová smyčka Vysoce prodyšný materiál, která odvádí vlhkost Dodatečná délka uvnitř kompresního obalu pro uložení zavěšovacích popruhů Zesílená nejvíce namáhá místa na kompresním obale Materiál: Hamaka: 100 % Nylon, Přezky: 100 % ocel, Popruhy: 100 % Polyester, Úložný obal: 100 % Nylon Hmotnost: 560 g Rozměry: (outdoorovybazar.cz)

Podobné produkty ako hamaka SEA TO SUMMIT Hammock Set Pro Single velikost: OS (UNI), barva: červená

hamaka SEA TO SUMMIT Hammock Set Ultralight Single velikost: OS (UNI), barva: šedá

hamaka SEA TO SUMMIT Hammock Set Ultralight Single velikost: OS (UNI), barva: šedá
Detail

Díky kombinaci materiálu a designu, jsou naše ultralehké hamaky dostatečně silné na to, aby udžely až 135 kg a zároveň tak lehké, že si je můžete s sebou přibalit na vaše dobrodružné cesty do divočiny. Vyznačují se speciálně navrženou, 20D nylonovou monofilovou tkaninou, která poskytuje působivý poměr síly k hmotnosti. Lehké a pevné hliníkové přezky řady 6 jsou připojeny k houpacím sítím 0,8 mm popruhem z polyesterové směsi Dyneema®, který je na každém konci pětkrát prošit pro dosažení maximální bezpečnosti. Dodáváno se zavěšovacími popruhy Pro Suspension Straps s rychloupínací sponou. Monofilová tkanina vytváří výjimečně lehkou hamaku, která po sbalení nezabírá skoro žádné místo. Voděodolná Hliníkové přezky jsou lehké a fungují s popruhy Suspension Straps Pětkrát přešitá popruhová smyčka Sbalí se do miniaturní velikosti Vysoce prodyšný materiál Kompresní obal Ultra-Sil™ pro snadné sbalení a ochranu hamaky Materiál: Hamaka: 100 % Nylon, Přezky: 100 % hliník, Popruh: 50 % Dyneema, 50 % Polyester, Kompresní vak: 100 % Nylon (outdoorovybazar.cz)

Podobné produkty ako hamaka SEA TO SUMMIT Hammock Set Ultralight Single velikost: OS (UNI), barva: šedá

hamaka SEA TO SUMMIT Hammock Set Pro Single velikost: OS (UNI), barva: khaki

hamaka SEA TO SUMMIT Hammock Set Pro Single velikost: OS (UNI), barva: khaki
Detail

Hamaka Pro Hammock odráží vysoce kvalitní, a technický přístup, na kterém si značka Sea to Summit zakládá. Analyzovali jsme výrobky, které jsou dostupné na trhu a snažili jsme se zlepšit všechny jejich aspekty: materiály, konstrukce, hmotnost, objem a snadnost použití. Tato hamaka je vyrobena z měkkého, ripstop nylonu s vysoce pevnými ocelovými přezkami s kompresním obaem z nylonového materiálu Cordura. Toto je jedna z nejlehčích a nejskladnějších standardních hamak na trhu. Je navržena tak, aby bezproblémově fungovala v kombinaci s přezkami na zavěšení Suspension Straps a chrániče stromu Tree Protector, které ujednodušují její používání. Dodáváno se zavěšovacími popruhy Pro Suspension Straps s rychloupínací sponou. Pohodlný, prodyšný a měkký 70D nylonový ripstop je lehký a zajišťuje pevnost Voděodolná Vysoce pevná přezka, která funguje s popruhy Suspension Straps Pětkrát přešitá popruhová smyčka Vysoce prodyšný materiál, která odvádí vlhkost Dodatečná délka uvnitř kompresního obalu pro uložení zavěšovacích popruhů Zesílená nejvíce namáhá místa na kompresním obale Materiál: Hamaka: 100 % Nylon, Přezky: 100 % ocel, Popruhy: 100 % Polyester, Úložný obal: 100 % Nylon Hmotnost: 560 g Rozměry: (outdoorovybazar.cz)

Podobné produkty ako hamaka SEA TO SUMMIT Hammock Set Pro Single velikost: OS (UNI), barva: khaki

Umělá větev Magnolie zeleno-šedá, 62 cm

Umělá větev Magnolie zeleno-šedá, 62 cm
Detail

Krásná větev magnolie s malými poupátky skvěle oživí interiér. Můžete si jí dát do vázy nebo jí použít do aranžmá s jinými rostlinami. (4home.cz)

Podobné produkty ako Umělá větev Magnolie zeleno-šedá, 62 cm

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, tmavě zelená, velikost UNI

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, tmavě zelená, velikost UNI
Detail

Hamaky ORIGINAL od výrobce Ticket to the Moon jsou ideální na kempování, turistiku a veškeré outdoorové aktivity. Na výrobu se používá vysoce kvalitní padákový nylon, který se dokonale přizpůsobí tělu. Materiál je odolný, prodyšný, neplesniví a rychle schne. Hamaky splňují certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který zaručuje, že produkt je vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Hamaky jsou ideální všude tam, kde může být spaní ve stanu nepohodlné nebo dokonce nemožné, jako je skalnatý, vlhký, zasněžený či svažitý terén. Obvykle je jejich rozložení povoleno i tam, kde je kempování na divoko zakázáno. Na rozdíl od stanu jsou lehčí, skladnější a dají se postavit i za méně než minutu. Model Original je určen pro dvě osoby. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, tmavě zelená, velikost UNI

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, tmavě modrá, velikost UNI

Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, tmavě modrá, velikost UNI
Detail

Hamaky ORIGINAL od výrobce Ticket to the Moon jsou ideální na kempování, turistiku a veškeré outdoorové aktivity. Na výrobu se používá vysoce kvalitní padákový nylon, který se dokonale přizpůsobí tělu. Materiál je odolný, prodyšný, neplesniví a rychle schne. Hamaky splňují certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který zaručuje, že produkt je vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Hamaky jsou ideální všude tam, kde může být spaní ve stanu nepohodlné nebo dokonce nemožné, jako je skalnatý, vlhký, zasněžený či svažitý terén. Obvykle je jejich rozložení povoleno i tam, kde je kempování na divoko zakázáno. Na rozdíl od stanu jsou lehčí, skladnější a dají se postavit i za méně než minutu. Model Original je určen pro dvě osoby. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Ticket To The Moon ORIGINAL HAMMOCK Hamaka, tmavě modrá, velikost UNI

Pánská blůza ORION OTAKAR, zeleno-černá, vel. 62

Pánská blůza ORION OTAKAR, zeleno-černá, vel. 62
Detail

Pánská montérková blůza, rukávy s nastavitelnou manžetou, na levém rukávu kapsička na tužky, kryté zapínání na zip a druky, multifunkční náprsní kapsy, boční kapsy, pas na bocích do gumy, poutka pro různá využití, reflexní doplňky. Doporučené použití: stavebnictví, strojírenství, lehký průmysl, automobilový průmysl, logistika, skladová manipulace, spedice, autoservisy, údržba, montáže, zemědělství, zahrada, hobby. Tabulka velikostí: (patro.cz)

Podobné produkty ako Pánská blůza ORION OTAKAR, zeleno-černá, vel. 62

Pánské kalhoty ORION TEODOR, zeleno-černé, vel. 62

Pánské kalhoty ORION TEODOR, zeleno-černé, vel. 62
Detail

Pánské montérkové kalhoty, pas s poutky na opasek, vzadu do gumy, přední kapsy s poutky na nářadí, multifunkční kapsy na obou stranách, kolena zesílena 600D polyesterem s možností vložení kolenních výztuh, dvě zadní kapsy, jedna na suchý zip, reflexní doplňky. Doporučené použití: stavebnictví, strojírenství, lehký průmysl, automobilový průmysl, logistika, skladová manipulace, spedice, autoservisy, údržba, montáže, zemědělství, zahrada, hobby. Tabulka velikostí: (patro.cz)

Podobné produkty ako Pánské kalhoty ORION TEODOR, zeleno-černé, vel. 62

Pánské zahradníky ORION KRYŠTOF, zeleno-černé, vel. 62

Pánské zahradníky ORION KRYŠTOF, zeleno-černé, vel. 62
Detail

Pánské montérkové kalhoty s náprsenkou. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Pánské zahradníky ORION KRYŠTOF, zeleno-černé, vel. 62

Pánská blůza ORION OTAKAR, zeleno-černá, vel. 62

Pánská blůza ORION OTAKAR, zeleno-černá, vel. 62
Detail

Pánská blůza, rukávy s nastavitelnou manžetou, na levém rukávu kapsička na tužky, kryté zapínání na zip a na druky, multifunkční náprsní kapsy, boční kapsy, pas na bocích do gumy, reflexní doplňky. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Pánská blůza ORION OTAKAR, zeleno-černá, vel. 62

Pánské kalhoty ORION TEODOR, zeleno-černé, vel. 62

Pánské kalhoty ORION TEODOR, zeleno-černé, vel. 62
Detail

Pánské montérkové kalhoty. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Pánské kalhoty ORION TEODOR, zeleno-černé, vel. 62

Pánské zahradníky ORION KRYŠTOF, zeleno-černé, vel. 62

Pánské zahradníky ORION KRYŠTOF, zeleno-černé, vel. 62
Detail

Pánské montérkové kalhoty s náprsenkou, náprsní kapsy s klopami, pas s poutky na opasek, vzadu do gumy, přední kapsy s poutky na nářadí, multifunkční kapsy na obou stranách, kolena zesílena 600D polyesterem s možností vložení kolenních výztuh, dvě zadní kapsy, jedna na suchý zip, šle s gumou vzadu, reflexní doplňky. Doporučené použití: stavebnictví, strojírenství, lehký průmysl, automobilový průmysl, logistika, skladová manipulace, spedice, autoservisy, údržba, montáže, zemědělství, zahrada, hobby. Tabulka velikostí: (patro.cz)

Podobné produkty ako Pánské zahradníky ORION KRYŠTOF, zeleno-černé, vel. 62

Zahradníky CXS LUXY ROBIN, pánské, zeleno-černé, vel. 62

Zahradníky CXS LUXY ROBIN, pánské, zeleno-černé, vel. 62
Detail

Pánské montérkové kalhoty s náprsenkou, náprsní kapsa na zip, pas vzadu do gumy, přední kapsy, boční kapsa na svinovací / skládací metr, boční kapsa na mobil / peněženku, zdvojená kolena, zadní kapsa s klopou, šle s gumou vzadu, reflexní doplňky. Doporučené použití: stavebnictví, lehký průmysl, logistika, skladová manipulace, autoservisy, údržba, montáže, zemědělství, zahrada, hobby. Tabulka velikostí: (patro.cz)

Podobné produkty ako Zahradníky CXS LUXY ROBIN, pánské, zeleno-černé, vel. 62

Kalhoty CXS LUXY BRIGHT, pánské, zeleno-černé, vel. 62

Kalhoty CXS LUXY BRIGHT, pánské, zeleno-černé, vel. 62
Detail

Pánské montérkové kalhoty, pas s poutky na opasek, vzadu do gumy, přední kapsy, boční kapsa na svinovací / skládací metr, boční kapsa na mobil / peněženku, zdvojená kolena, zadní kapsa s klopou, reflexní pruhy. Doporučené použití: strojírenství, stavebnictví, lehký průmysl, automobilový průmysl, logistika, skladová manipulace, spedice, autoservisy, údržba, montáže, zemědělství, zahrada, hobby. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kalhoty CXS LUXY BRIGHT, pánské, zeleno-černé, vel. 62

Blůza CXS LUXY EDA, pánská, zeleno-černá, vel. 62

Blůza CXS LUXY EDA, pánská, zeleno-černá, vel. 62
Detail

Pánská montérková blůza, odepínací rukávy s pružnou manžetou, kryté zapínání na zip a suché zipy, náprsní kapsy s klopami, skrytá náprsní kapsa na zip, jednoduché boční kapsy, spodní část na bocích do gumy, reflexní doplňky. Doporučené použití: stavebnictví, lehký průmysl, logistika, skladová manipulace, autoservisy, údržba, montáže, zemědělství, zahrada, hobby. Tabulka velikostí: (patro.cz)

Podobné produkty ako Blůza CXS LUXY EDA, pánská, zeleno-černá, vel. 62

Blůza CXS LUXY BRIGHT, pánská, zeleno-černá, vel. 62

Blůza CXS LUXY BRIGHT, pánská, zeleno-černá, vel. 62
Detail

Pánská montérková blůza, odepínací rukávy s pružnou manžetou, kryté zapínání na zip a suché zipy, náprsní kapsy s klopami, skrytá náprsní kapsa na zip, jednoduché boční kapsy, pas na bocích do gumy, reflexní pruhy. Doporučené použití: strojírenství, stavebnictví, lehký průmysl, automobilový průmysl, logistika, skladová manipulace, spedice, autoservisy, údržba, montáže, zemědělství, zahrada, hobby. (patro.cz)

Podobné produkty ako Blůza CXS LUXY BRIGHT, pánská, zeleno-černá, vel. 62
Hamaka original single brčálovo-zeleno-brčálová (62), Hamaka original double brčálovo-zeleno-brčálová (162), Hamaka original single zeleno-olivovo-zelená (47), Hamaka original double zeleno-olivovo-zelená (147), Hamaka original single olivová (25), Hamaka original single modro-azurovo-modrá (70), Hamaka original single červeno-modro-červená (34), Hamaka original original modro-azurovo-modrá (170), HAMAKA Single layer1 (SLFH), Umělá větev Magnolie zeleno-šedá, 62 cm, HAMAKA Single layer2 zelená hnědá (LFH55), Hamaka original double červeno-modro-červená (134), Hamaka original double hnědo-tm.modro-hnědá (119), Hamaka original double růžovo-purpurovo-růžová (175), hamaka sportisimo, Pavouk PT1910-62 (PT1910-62), Merco Hamaka Camp (SPTrssit07nad), HAMAKA Mexiko1 (MEX-SLPS), HAMAKA Classic2 (DCRH-55), HAMAKA Macramé (MAC-S), HAMAKA Brasil2 (BRZH-D), HAMAKA Safari (SAF-S), HAMAKA Queen hnědá (IH_QEN), HAMAKA Mexiko2 (MEX-SLPD), Hamaka Camping modrá (80_CAMP_SMOD), HAMAKA Camping (modrá) (180_CAMP_DMOD), HAMAKA Brasil1 (BRZH-S), Merco Hamaka Comfort (SPTrssit04nad), HAMAKA Classic1 (SCRH-48), Merco Hamaka Garden (SPTrssit01nad)