Hamaka camping modrá (80_camp_smod)

Produkt Hamaka camping modrá (80_camp_smod) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Hamaka camping modrá (80_camp_smod) upraviť a produkt hľadať znova.

Hamaka Camping modrá (80_CAMP_SMOD)

Hamaka Camping modrá (80_CAMP_SMOD)
Detail

Houpací síť - ; nosnost do 120 kg; materiál: 100% nylon; délka ložné plochy 285 cm; s připravenými oky k zavěšení Toužíte po odpočinku doma i v přírodě? Pak by vám mohla vyhovovat hamaka Hamaka Camping modrá, jejíž nosnost je 120 kg. Délka ložné plochy dosahuje 285 cm a šířka činí 170 cm. Materiálem sítě je 100% nylon, a tak můžete pohodlně ležet a cítit se příjemně. Hamaka se nabízí s oky k zavěšení na háček, a tak jste schopni ji jednoduše zavěsit. Pro její sestavení tedy je potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Houpací síť ve tvaru lehátka vám poskytne prostor pro spánek i venku. Houpací síť Hamaka Camping modrá se stane vaším nejoblíbenějším místem pro zklidnění mysli i těla. Jejím materiálem je 100% nylon. Nejdůležitější přednosti houpací sítě Hamaka Camping modrá Uvolněte se díky této hamace Maximální nosnost houpací sítě Hamaka je 120 kg Délka ložné plochy se rovná: 285 cm K dispozici ložná plocha o šířce: 170 cm Typ závěsného systému Hamaka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka Camping modrá (80_CAMP_SMOD) , Hamaka camping modrá (80_camp_smod)

HAMAKA Camping (modrá) (180_CAMP_DMOD)

HAMAKA Camping (modrá) (180_CAMP_DMOD)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 200 kg; materiál: padákové hedvábí; délka ložné plochy 275 cm; s integrovaným závěsným systémem; s praktickou kapsou na těle sítě Rádi si odpočinete doma i venku? Pak jistě oceníte houpací síť HAMAKA Camping (modrá), jejíž nosnost je 200 kg. Délka ložné plochy má 275 cm s šířkou 200 cm. Materiálem je padákové hedvábí, díky čemuž si můžete dopřát pohodlí a příjemný dotyk. Předností tohoto modelu sítě je také kapsa, ta vám nabídne prostor kam si lze uložit vaše věci. Na houpací síti má své místo integrovaný závěsný systém, takže si ji můžete lehce zavěsit například uprostřed přírody a provedete to i bez háčků. Abyste ji mohli využívat, tak nepotřebujete žádné další materiály, vše na vás čeká v balení. Do sítě si mohou lehnout dva lidi, a tak můžete sdílet pohodu i společně s blízkou osobou. Pro zavěšení je nutné mít minimální prostor o délce 2,5 m. Hamaka ve tvaru lehátka vám poskytne prostor pro spánek i venku. Houpací síť... (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA Camping (modrá) (180_CAMP_DMOD) , Hamaka camping (modrá) (180_camp_dmod)

SET- Hamaka Camping (modrá)+Tree strap (83_SET Camping_SMOD+TS)

SET- Hamaka Camping (modrá)+Tree strap (83_SET Camping_SMOD+TS)
Detail

Houpací síť - ; nosnost do 120 kg; materiál: 100% nylon; délka ložné plochy 285 cm; s připravenými oky k zavěšení Nedáte dopustit na relax doma i v přírodě? Pak byste mohli využít hamaka SET- Hamaka Camping (modrá)+Tree strap, která se může pochlubit nosností až 120 kg. Délka plochy, na kterou se lze položit je 285 cm a má šířku 170 cm. Materiálem je 100% nylon, a tak se budete cítit jako v bavlnce s příjemným dotykem. Houpací síť poskytuje oka k zavěšení na háček , a tudíž se dá snadno zavěsit. Pro její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné materiály k upevnění. Díky houpací síti ve tvaru lehátka si užijete relax kdekoliv. Houpací síť SET- Hamaka Camping (modrá)+Tree strap se stane vaším nejmilejším místem. Materiálem této houpací sítě je 100% nylon. Základní vlastnosti houpací sítě SET- Hamaka Camping (modrá)+Tree strap Díky této hamace můžete odpočívat kdekoliv si zamanete Maximální nosnost hamaky Hamaka až 120 kg Ložná plocha dosahuje: 285 cm Šířka... (alza.cz)

Podobné produkty ako SET- Hamaka Camping (modrá)+Tree strap (83_SET Camping_SMOD+TS) , Set- hamaka camping (modrá)+tree strap (83_set camping_smod+ts)

HAMAKA Camping (modrá)+Tree strap SET (184_SET Camping_DMOD+TS)

HAMAKA Camping (modrá)+Tree strap SET (184_SET Camping_DMOD+TS)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 120 kg; materiál: padákové hedvábí; délka ložné plochy 275 cm; s integrovaným závěsným systémem; s praktickou kapsou na těle sítě Toužíte po odpočinku doma i v přírodě? Pak si oblíbíte houpací síť HAMAKA Camping (modrá)+Tree strap SET, jejíž nosnost činí 120 kg. Délka plochy k ležení činí 275 cm a široká je 200 cm. Materiálem sítě je padákové hedvábí, a proto si lze stoprocentně užít komfortní ležení i dotyk. Předností tohoto modelu sítě je také kapsa, do té si můžete dát vaše cennosti nebo třeba nápoj. K houpací síti byl dodán integrovaný závěsný systém, takže si ji můžete lehce zavěsit například uprostřed přírody a není potřeba ani háček. K sestavení tak nebudete potřebovat další materiál, vše je k dispozici v balení. Je vhodná pro dvě osoby, takže si odpočinek můžete společně s blízkou osobou. Při instalaci musíte počítat s minimálním prostorem 2,5 m. Hamaka HAMAKA Camping (modrá)+Tree strap SET vám poskytne... (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA Camping (modrá)+Tree strap SET (184_SET Camping_DMOD+TS) , Hamaka camping (modrá)+tree strap set (184_set camping_dmod+ts)

Hamaka Camping (oranžová) (179_CAMP_DORA)

 Hamaka Camping (oranžová) (179_CAMP_DORA)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 200 kg; materiál: 100% nylon; délka ložné plochy 275 cm; s připravenými oky k zavěšení Zamlouval by se vám stylový odpočinek doma i v přírodě? Pak by se vám mohl líbit houpací síť Hamaka Camping (oranžová), která se nabízí s nosností až 200 kg. Plocha, na kterou se můžete položit, je dlouhá 275 cm a disponuje šířkou 200 cm. Materiálem je 100% nylon, a tak si můžete naplno užít pohodlí a příjemný dotyk. Hamaka je dodána s oky k zavěšení na háček, a proto ji lze jednoduše zavěsit. Pro její sestavení tedy je potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Má dost prostoru pro dva lidi, takže si odpočinek můžete společně s blízkou osobou. Houpací síť má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Hamaka Hamaka Camping (oranžová) bude vaším milovaným místem pro odpočinek. Materiál, který byl u této hamaky použit k výrobě je 100% nylon. Podstatné přednosti houpací sítě Hamaka Camping (oranžová) Vychutnejte si vaše volné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka Camping (oranžová) (179_CAMP_DORA) , Set- hamaka camping (oranžová)+tree strap (183_set camping_dora+ts)

SET- Hamaka Camping (oranžová)+Tree strap (183_SET Camping_DORA+TS)

SET- Hamaka Camping (oranžová)+Tree strap (183_SET Camping_DORA+TS)
Detail

Houpací síť - ; nosnost do 120 kg; materiál: 100% nylon; délka ložné plochy 285 cm; s připravenými oky k zavěšení Přejete si relaxovat doma i v přírodě? Pak by se vám mohl líbit hamaka SET- Hamaka Camping (oranžová)+Tree strap o nosnosti 120 kg. Délka plochy, na kterou se lze položit, činí 285 cm a šířka činí 170 cm. Materiálem je 100% nylon, díky čemuž zažijete maximální pohodlí a příjemný dotyk. Hamaka je zhotovena s oky k zavěšení na háček, takže ji bez větších potíží zavěsíte. K jejímu postavení tedy bude potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Houpací síť má tvar lehátka a dovolí vám si užít spánek i venku. Hamaka SET- Hamaka Camping (oranžová)+Tree strap se stane vaším nejoblíbenějším místem pro zklidnění mysli i těla. Materiál, který byl u této houpací sítě použit k výrobě je 100% nylon. Důležité parametry houpací sítě SET- Hamaka Camping (oranžová)+Tree strap Díky této houpací síti můžete odpočívat v přírodě i doma Maximální nosnost hamaky Hamaka je (alza.cz)

Podobné produkty ako SET- Hamaka Camping (oranžová)+Tree strap (183_SET Camping_DORA+TS) , Fenica hamaka de luxe modrá (chpdp0122nad)

Hamaka NILS Camp NC9003 modro/zelená

Hamaka NILS Camp NC9003 modro/zelená
Detail

Hamaka nebo hupací síť NILS Camp NC9003 je ideálním nástrojem pro lenošení na zahradě, nebo pro odpočinek při kempování v lese. Model NC9003 je dodáván v praktickém transportním obalu spolu s dvěmi šňůrami pro zavěšení sítě mezi 2 body, nejčastěji mezi dva stromy. Jednotlivé lana jsou volná a do hamaky si tak uleháte jako do "kapsy", toto řešení zamezuje vypadnutí ze sítě a model NC9003 je tak vhodný ke spánku. Houpací síť je vyrobena z kombinace polyesteru a hustě tkané bavlny. Použité materiály zajišťují nejen prodyšnost a pohodlnost hamaky, ale také její dlouhou životnost a odolnost. O bezpečnost hamaky NC9003 se starají 5 milimetrů hrubé prameny jednotlivých lan, které se sbíhají do kotvícího oka. Nosnost celé sítě je 150 kilogramů. Parametry: Materiál: 65% polyester, 35% bavlna, 280 g/m2 Rozměry sítě: 200 x 120 cm Rozměry po zabalení: 30 x 16 cm Montážní lana: 2 kusy, 200 x 0,5 cm Transportní obal Nosnost: 150 kg Hmotnost: 1,2 kg Upozornění: Certifikát, norma: Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Hamaka NILS Camp NC9003 modro/zelená , hamaka original single modro-azurovo-modrá (70)

Hamaka NILS Camp NC9001 modro/zelená

Hamaka NILS Camp NC9001 modro/zelená
Detail

Hamaka nebo hupací síť NILS Camp NC9001 je ideálním nástrojem pro lenošení na zahradě, nebo pro odpočinek při kempování v lese. Model NC9001 je dodáván v praktickém transportním obalu spolu s dvěmi šňůrami pro zavěšení sítě mezi 2 body, nejčastěji mezi dva stromy. Dřevěné příčky s délkou 70 centimetrů zajišťují rovnoměrný rozestup mezi jednotlivými lany, toto řešení zaručuje rovnoměrné napnutí hamaky v celé její šíři a hodí se spíše k lenošení, nebo odpočinku. Houpací síť je vyrobena z kombinace polyesteru a hustě tkané bavlny. Použité materiály zajišťují nejen prodyšnost a pohodlnost hamaky, ale také její dlouhou životnost a odolnost. O bezpečnost hamaky NC9001 se starají 5 milimetrů hrubé prameny jednotlivých lan, které se sbíhají do kotvícího oka, které je staženo kolem kovové vložky. Nosnost celé sítě je 150 kilogramů. Parametry: Materiál: 65% polyester, 35% bavlna, 280 g/m2 Rozměry sítě: 200 x 100 cm Rozměry po zabalení: 72 x 11 cm Montážní lana: 2 kusy, 200 x 0,5 cm Transportní obal Nosnost: 150 kg Hmotnost: 1,1 kg Upozornění: Certifikát, norma: Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Hamaka NILS Camp NC9001 modro/zelená , hamaka original original modro-azurovo-modrá (170)

Hamaka original single červeno-modro-červená (34)

 Hamaka original single červeno-modro-červená (34)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 110 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 235 cm; s připravenými oky k zavěšení Líbilo by se vám stylově relaxovat v interiéru i exteriéru? Potom oceníte hamaka Hamaka original single červeno-modro-červená, která disponuje nosností až 110 kg. Délka plochy, na kterou se lze položit, se rovná 235 cm a šířka činí 140 cm. Materiálem sítě je polyester, takže můžete pohodlně relaxovat a zároveň se cítit příjemně. Hamaka je dodána s oky k zavěšení na háček, tudíž ji bez starostí jednoduše zavěsíte. K jejímu postavení tedy bude potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Hodí se pro jednoho člověka. Díky houpací síti ve tvaru lehátka se můžete vyspat i venku. Houpací síť Hamaka original single červeno-modro-červená se stane vaším nejoblíbenějším místem. Materiál, který byl u této houpací sítě použit k výrobě je polyester. Klíčové znaky houpací sítě Hamaka original single červeno-modro-červená Uvolněte se díky této... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original single červeno-modro-červená (34) , Naturehike hamaka pro 1 osobu modrá (6927595722169)

Hamaka original original modro-azurovo-modrá (170)

 Hamaka original original modro-azurovo-modrá (170)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 110 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 235 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi byste si na chvíli oddechli doma či v přírodě? Potom se vám bude líbit hamaka Hamaka original original modro-azurovo-modrá, jejíž nosnost odpovídá 110 kg. Plocha, na kterou se můžete položit, je dlouhá 235 cm a disponuje šířkou 140 cm. Materiálem je polyester, díky čemuž si můžete dopřát pohodlí a příjemný dotyk. Na houpací síť byla umístěna oka k zavěšení na háček, tudíž ji můžete jednoduše zavěsit. Pro její sestavení tedy je potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Má prostor pro jednoho člověka. Díky houpací síti ve tvaru lehátka si lze lehnout kdekoliv. Hamaka Hamaka original original modro-azurovo-modrá vám nabídne nejmilejší místo pro odpočinek. Materiálem této hamaky je polyester. Zásadní parametry hamaky Hamaka original original modro-azurovo-modrá Uvolněte se díky této hamace Maximální nosnost houpací sítě Hamaka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original original modro-azurovo-modrá (170) , Nils camp nc9004 modrá hamaka (15-03-066)

Hamaka original double červeno-modro-červená (134)

 Hamaka original double červeno-modro-červená (134)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 150 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 265 cm; s připravenými oky k zavěšení Líbí se vám představa odpočinku doma i v přírodě? Pak byste dokázali ocenit houpací síť Hamaka original double červeno-modro-červená o nosnosti 150 kg. Délka ložné plochy má 265 cm s šířkou 225 cm. Materiálem je polyester, a tak si můžete naplno užít pohodlí a příjemný dotyk. Hamaka se nabízí s oky k zavěšení na háček, tudíž ji můžete jednoduše zavěsit. K její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné vybavení k upevnění. Houpací síť má dostatek prostoru pro dva lidi, takže si relax můžete vychutnat společně. Houpací síť má tvar lehátka a poskytne vám místo pro ležení kdekoliv. Houpací síť Hamaka original double červeno-modro-červená se stane vaším nejmilejším místem pro zklidnění mysli i těla. Materiál. z kterého byla vyrobena je polyester. Rozhodující přednosti houpací sítě Hamaka original double červeno-modro-červená Díky této... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original double červeno-modro-červená (134) , Nils camp nc9092 modrá turistická hamaka (15-03-070)

Hamaka original single modro-azurovo-modrá (70)

 Hamaka original single modro-azurovo-modrá (70)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 110 kg; materiál: polyester; délka ložné plochy 235 cm; s připravenými oky k zavěšení Líbí se vám představa odpočinku doma i v přírodě? Pak si zamilujete hamaka Hamaka original single modro-azurovo-modrá o nosnosti 110 kg. Délka plochy k ležení činí 235 cm a šířka se rovná 140 cm. Materiálem sítě je polyester, tudíž si můžete naplno vychutnat pohodlné ležení i dotyk. Hamaka má oka k zavěšení na háček, takže se může jednoduše zavěsit. K zprovoznění je tedy potřeba lano k upevnění nebo speciální konstrukce. Hodí se pro jednoho člověka. Hamaka má tvar lehátka a dá vám možnost si vychutnat spánek kdekoliv kde budete chtít. Hamaka Hamaka original single modro-azurovo-modrá bude pro vás nejmilovanějším místem. Jejím materiálem je polyester. Zajímavé přednosti hamaky Hamaka original single modro-azurovo-modrá Užijte si vaší chvilku klidu díky této hamace Maximální nosnost hamaky Hamaka dosahuje 110 kg Ložná plocha je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hamaka original single modro-azurovo-modrá (70) , Naturehike ultralight hamaka pro 2 osoby 690 g, modrá

NILS Camp NC9003 modro/bílá hamaka (15-03-062)

NILS Camp NC9003 modro/bílá hamaka (15-03-062)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 150 kg; materiál: bavlna; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení; dodávána s obalem k přenášení Milujete relax doma i v přírodě? Pak by pro vás mohla být skvělou volbou hamaka NILS Camp NC9003 modro/bílá hamaka, jejíž nosnost odpovídá 150 kg. Délka ložné plochy je 200 cm a široká je 120 cm. Materiálem sítě je bavlna, takže můžete pohodlně relaxovat a zároveň se cítit příjemně. Pokud se vám líbí nápad, že byste si mohli síť sbalit kamkoliv s sebou, poté si zajisté oblíbíte obal k přenášení. Hamaka se pyšní oky k zavěšení na háček, takže ji můžete snadno zavěsit. Pro její sestavení tedy budete muset dokoupit lano k upevnění nebo speciální konstrukci. Má dostatek místa pro jednoho člověka. Tato cestovní houpací síť je neobvykle lehká a zvládne ji složit každý, díky čemuž ji můžete vzít kamkoliv. Houpací síť NILS Camp NC9003 modro/bílá hamaka vám nabídne nejmilejší místo pro odpočinek. Materiálem této... (alza.cz)

Podobné produkty ako NILS Camp NC9003 modro/bílá hamaka (15-03-062) , Alpen camping plynový vařič

HAMAKA ZÁVĚSNÁ HOUPAČKA PRO DĚTI modro/zelená (KNS-M)

HAMAKA ZÁVĚSNÁ HOUPAČKA PRO DĚTI modro/zelená (KNS-M)
Detail

Houpací vak Závěsné křeslo umožní dětem se lépe soustředit a usnadňuje učení. Nebo prostě nechte své děcko si jen hrát, houpat a odpočívat… Vysoce kvalitní bavlna a měkký polštář to umožní. Príma soukromí pro děti na zahradě nebo v pokoji. Sezení vyplněno měkkým polštářkem. Celková délka 150cm, rozměry 70x70cm. Nosnost: 60kg. Barvy: modrá, zelená, žlutá. Závěsná houpačka Hamaka v modrém provedení se zelenými detaily je určena pro děti. Disponuje nosností 50 kg a velmi jednoduše se instaluje v interiéru i exteriéru. Je vyrobena z prodyšných materiálů a jistě oceníte také měkký polštář, který je umístěn uvnitř houpačky. Klíčové vlastnosti závěsné houpačky pro děti Hamaka modro-zelenéZávěsná houpačka s nosností 50 kgJednoduchá instalace v interiéru i exteriéruVeselé modré provedení se zelenými detailyVčetně měkkého polštářeRozměry:70 × 70 × 150 cmNosnost:50 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA ZÁVĚSNÁ HOUPAČKA PRO DĚTI modro/zelená (KNS-M) , Camping sprcha redcliffs (17027)

NILS Camp NC9003 modro/zelená hamaka (15-03-063)

NILS Camp NC9003 modro/zelená hamaka (15-03-063)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 150 kg; materiál: bavlna; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení; dodávána s obalem k přenášení Rádi byste si stylově odpočinuli doma i v přírodě? Pak byste mohli ocenit hamaka NILS Camp NC9003 modro/zelená hamaka, která má nosnost až 150 kg. Plocha, na kterou se můžete položit, je dlouhá 200 cm a šířka činí 120 cm. Materiálem sítě je bavlna, a proto máte k dispozici pohodlné a útulné místo k ležení. Pokud přemýšlíte o tom, že nebyl problém si vzít houpací síť kamkoliv s sebou, poté vás potěší obal k přenášení. Houpací síť je dodána s oky k zavěšení na háček, a tak jste schopni ji snadno zavěsit. K její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné vybavení k upevnění. Má k dispozici dostatek prostoru pro jednoho člověka. Tato cestovní houpací síť vám nabídne nízkou hmotnost a dá se lehce složit, díky čemuž si ji můžete brát, kam chcete. Hamaka NILS Camp NC9003 modro/zelená hamaka bude vaším... (alza.cz)

Podobné produkty ako NILS Camp NC9003 modro/zelená hamaka (15-03-063) , Naturehike hamaka se systémem proti převrácení 1100g - tmavě modrá (nh22dc008m)

NILS Camp NC9001 modro/zelená hamaka (15-03-060)

NILS Camp NC9001 modro/zelená hamaka (15-03-060)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 150 kg; materiál: bavlna; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení; dodávána s obalem k přenášení Užíváte si relax doma i v přírodě? Potom by se vám mohla hodit hamaka NILS Camp NC9001 modro/zelená hamaka o maximální nosnosti 150 kg. Délka plochy, na kterou se lze položit, se rovná 200 cm a je široká 100 cm. Materiálem je bavlna, a tak se můžete pohodlně usadit a zároveň si užít jeho jemnost. Pokud se vám líbí nápad, že byste byli schopni vzít houpací síť i mimo domov, pak jistě oceníte obal k přenášení. Houpací síť se nabízí s oky k zavěšení na háček, a proto se dá lehce zavěsit. K jejímu sestavení tedy bude potřeba koupě pomocného vybavení k upevnění. Do sítě si může lehnout jeden člověk. Tato cestovní houpací síť vám nabídne nízkou hmotnost a není nijak náročné ji složit, a proto ji můžete vzít tam, kam budete chtít. Hamaka NILS Camp NC9001 modro/zelená hamaka bude vaším milovaným místem pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako NILS Camp NC9001 modro/zelená hamaka (15-03-060) , Hamaka sportisimo

Vícebarevné ponožky Camping

Vícebarevné ponožky Camping
Detail

Recept na dobrou náladu? Veselé ponožky! Nechte je vykouknout zpod lemu kalhot a zlepšete náladu i Vašim kolegům, rodině či přátelům. (secretavenue.cz)

Podobné produkty ako Vícebarevné ponožky Camping , Outdoorchef chelsea camping set (7611984022235)

Svítilna LED 300lm CAMPING

Svítilna LED 300lm CAMPING
Detail

Kompaktní, kempingová svítilna s mimořádně vysokou úrovní prostorového, 360° osvětlení a dlouhou provozní dobou díky použití úsporných LED svítidel. Svítilna je vybavena vysoce svítivou COB LED o světelném toku 300lm, která v kombinaci s vestavěným reflektorem vyzařuje vysoký optický výkon. Svítilna najde uplatnění kdekoliv v přírodě, ve stanu, ale i na zahradě u táboráku apod. navíc je možné po sejmutí krytu a zavěšení používat jako lampičku, například ke čtení. Svícení se přepíná vypínačem na čelní straně těla a to v režimu plného, úsporného a přerušovaného svitu. Napájení 3x LR20 bateriemi uloženými v těle, které nabídnou výdrž 3 hodiny svícení v režimu plného svitu. Baterie nejsou součástí balení. Svítilna je precizně vyrobená z plexiskla a odolného, z části, pogumovaného plastu. Dále je vybavena sklopnou rukojetí pro snadné přenášení, či zavěšení a navíc je odolná stříkající vodě. Technická data zdroj světla COB LED světelný tok 300lm napájení 3x D LR 20 baterie (nejsou přiloženy) hák k zavěšení ano voděodolná ano, IP44 rozměry 85 x 185 mm barva zelená, černá (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Svítilna LED 300lm CAMPING , Technisat camping-sat-stativ (t012c)

Nůž kapesní CAMPING 9cm

Nůž kapesní CAMPING 9cm
Detail

Skládací nožík, s nástroji z nožířské oceli. Ryzí pomocník pro camping a jiné outdoor využití. Nůž je v provedení z celokovu a rukojeť je doplněná o měkké plastové vložky, zpříjemňující držení. Nůž se rozděluje na dvě části a to povytažením jedné části vpřed. První část nože se skládá z vidličky, otvíráku na plechovky a víčka lahví, druhá část skrývá lžíci a samotnou čepel nože. Čepel je zhotovena z nožířské oceli 420J1, dosahuje tvrdosti HRC45-48, ostatní jmenované nástroje jsou zhotoveny z nožířské oceli 420J2. Oba materiály jsou obzvláště vhodné do nepříznivého prostředí, kde excelují svou korozivzdorností. Nůž je dále vybaven kroužkem, pro připevnění např. na klíčenku. Díky svým malým rozměrům se však vejde i do jakékoliv kapsy. Technická data délka zavřeného nože 8,8 cm délka čepele nože 6 cm tloušťka čepele nože 1,6 mm materiál čepele nože SS 420 J1 (2CR13) tvrdost čepele nože HRC 45-48 materiál ostatních nástrojů SS 420 J2 (3CR13) váha nože 88 g počet nástrojů 5 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Nůž kapesní CAMPING 9cm , Merco hamaka camp (sptrssit07nad)

Svítilna CATTARA 13149 Camping

Svítilna CATTARA 13149 Camping
Detail

Svítilna CATTARA 13149 (tipa.eu)

Podobné produkty ako Svítilna CATTARA 13149 Camping , Hamaka mexiko1 (mex-slps)

Vařič plynový CAMPING BASIC

Vařič plynový CAMPING BASIC
Detail

NakupteVařič plynový CAMPING BASICz kategorieDům a zahrada > Sport a outdoor > Kemping a outdoor > Outdoorové vařiče a příslušenství > Plynové vařičeza299.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Vařič plynový CAMPING BASIC , Hamaka single layer1 (slfh)

Alpen Camping plynový vařič

Alpen Camping plynový vařič
Detail

Kempingový přenosný vařič s piezo elekrickým zapalováním v praktickém cestovním kufříku.Vařič potěší všechny nadšence milující kempování, stanování, rybaření či pobyt v přírodě. Díky nízké hmotnosti je lehce přenosný. Už žádné hledání zapalovačů po kapsách, už vás nepřekvapí ani silný vítr, pouhým stlačením jednoho tlačítka při otevřeném ventilu plynu je vařič ihned k dispozici a můžete ohřívat a vařit vaše jídlo kdykoliv a kdekoliv. Vařič je určený pro turistické účely, ale lze jej využít i v rekreačních chatách, karavanech či zahradních domech k vaření po celý rok. Olíbený bude i jako doplněk do auta, na delší cestování a výlety bude skvělým a praktickým pomocníkem. Výhody vařiče: zdroj: jednorázová ventilová kartuše (KP02002) - není součátí balení váha 1,7 kg stabilní elektrické zapalování (nepotřebujete nosit zapalovač či zápalky) praktický kufřík předpokládaná výdrž: 1 hod 30 minut (4home.cz)

Podobné produkty ako Alpen Camping plynový vařič , Hamaka classic2 (dcrh-55)

Camping sprcha Redcliffs (17027)

Camping sprcha Redcliffs (17027)
Detail

Kempingová sprcha - solarní, objem 15 l (alza.cz)

Podobné produkty ako Camping sprcha Redcliffs (17027) , Hamaka macramé (mac-s)

Hamaka se stojanem

Hamaka se stojanem
Detail

Výška v cm: 75,00; Šířka v cm: 180,00; Délka v cm: 75,00; Váha brutto v kg: 21 (topprosteradla.cz)

Podobné produkty ako Hamaka se stojanem , Hamaka brasil2 (brzh-d)

HAMAKA Brasil1 (BRZH-S)

HAMAKA Brasil1 (BRZH-S)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: bavlna; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi si odpočinete doma i venku? Pak by se vám mohl líbit hamaka HAMAKA Brasil1, která disponuje nosností až 120 kg. Délka ložné plochy je 200 cm s šířkou 130 cm. Materiálem sítě je bavlna, díky čemuž si můžete užít pohodlí a příjemného dotyku. Hamaka se vyrábí s oky k zavěšení na háček, a proto se dá lehce zavěsit. Pro její sestavení tedy budete muset dokoupit lano k upevnění nebo speciální konstrukci. Má k dispozici prostor pro jednoho člověka. Houpací síť má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Hamaka HAMAKA Brasil1 bude vaším nejoblíbenějším místem pro relax. Materiálem této hamaky je bavlna. Zásadní vlastnosti houpací sítě HAMAKA Brasil1 Užijte si vaše volné chvilky díky této houpací síti Maximální nosnost houpací sítě Hamaka činí 120 kg Délka ložné plochy odpovídá 200 cm Ložná plocha je široká: 130 cm Typ závěsného... (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA Brasil1 (BRZH-S) , Hamaka safari (saf-s)

HAMAKA Cushion (CUSH-S)

HAMAKA Cushion (CUSH-S)
Detail

Houpací křeslo - (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA Cushion (CUSH-S) , Hamaka queen hnědá (ih_qen)

HAMAKA RIO1 (HB-S)

HAMAKA RIO1 (HB-S)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; délka ložné plochy 200 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi byste se na chvíli uvolnili doma i v přírodě? Potom by vám mohla přijít vhod hamaka HAMAKA RIO1, která disponuje nosností až 120 kg. K dispozici máte délku ložné plochy 200 cm s šířkou 100 cm. Na hamaku byla umístěna oka k zavěšení na háček, tudíž ji můžete jednoduše zavěsit. K její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné vybavení k upevnění. Skýtá místo pro jednoho člověka. Zásluhou houpací sítě ve tvaru lehátka si můžete pohodlně lehnout kdekoliv a kdykoliv. Hamaka HAMAKA RIO1 bude vaším oblíbeným místem. Podstatné vlastnosti hamaky HAMAKA RIO1 Užijte si vaší chvilku klidu díky této hamace Maximální nosnost hamaky Hamaka se rovná 120 kg Délka ložné plochy činí 200 cm Šířka ložné plochy dosahuje: 100 cm Typ závěsného systému HAMAKA RIO1: oka k zavěšení na háček Houpací síť vyrobena pro 1 osobu Barva: bílá a modrá (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA RIO1 (HB-S) , Hamaka mexiko2 (mex-slpd)

HAMAKA Safari (SAF-S)

HAMAKA Safari (SAF-S)
Detail

Houpací křeslo - (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA Safari (SAF-S) , Hamaka brasil1 (brzh-s)

HAMAKA Macramé (MAC-S)

HAMAKA Macramé (MAC-S)
Detail

Houpací křeslo - (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA Macramé (MAC-S) , Merco hamaka comfort (sptrssit04nad)

TORO Grilovací rošt CAMPING 18x8cm

TORO Grilovací rošt CAMPING 18x8cm
Detail

TORO Grilovací rošt CAMPING 18x8cm, kategorie: VAŘENÍ | GRILOVÁNÍ (kitos.cz)

Podobné produkty ako TORO Grilovací rošt CAMPING 18x8cm , Hamaka classic1 (scrh-48)

Lifesystems Camping First Aid Kit

Lifesystems Camping First Aid Kit
Detail

Velmi dobře vybavený set první pomoci, který vám umožní vypořádat se s většinou zranění. Je vyroben z Ripstop materiálu potaženého polyuretanem, který zvyšuje odolnost proti vlhkosti a má vodotěsný zip. Díky systému QuickFind najdete vše hned, bez přehrabování celé lékárny. Quick Find System byl vypracován na základě spolupráce se světově uznávanými týmy záchranářů a horské služby. Kompletně rozkládací systém poskytuje maximální orientaci a přehled v uspořádaných sekcích lékárny. Po jejím rozbalení tak máte k dispozici oddělené sekce s náplastmi, krytím, obvazy, atd. Rozbalená lékárnička se dá navíc snadno zavěsit pomocí vnitřního poutka. Doporučujeme lékárničku dovybavit o kartu na klíšťata a ALU fólii.Vlastnosti, obsah balení (40 položek): QuickFind SystemOdolnost proti vlhkostiVodotěsný zipNávod k ošetřeníNepřilnavé obvazy Oxid zinku Mikroporézní páskaGumové rukavice (vinyl) Tkané obinadlo Malé elastické obinadloMalý pruh polštářkových náplastí (rychloobvaz) Stahovací náplasti Látkové náplasti Středně velký obvazGel na popáleniny Trojcípý šátek Obvaz na poranění oka Oční kapky Nůžky Zavírací špendlíky Tampony Antiseptické ubrousky Lepící páskaPinzetaParametry:Záruční doba: 2 rokyHmotnost: 452gRozměr: 170x130x60mmMateriál:RipstopPolyuretan (bagalio.cz)

Podobné produkty ako Lifesystems Camping First Aid Kit

Nůž kapesní CAMPING 9cm CATTARA

Nůž kapesní CAMPING 9cm CATTARA
Detail

Nůž kapesní CAMPING 9cm, CATTARA Skládací nožík, s nástroji z nožířské oceli. Ryzí pomocník pro camping a jiné outdoor využití. Nůž je v provedení z celokovu a rukojeť je doplněná o měkké plastové vložky, zpříjemňující držení. Nůž se rozděluje na dvě části a to povytažením jedné části vpřed. První část nože se skládá z vidličky, otvíráku na plechovky a víčka lahví, druhá část skrývá lžíci a samotnou čepel nože. Čepel je zhotovena z nožířské oceli 420J1, dosahuje tvrdosti HRC45-48, ostatní jmenované nástroje jsou zhotoveny z nožířské oceli 420J2. Oba materiály jsou obzvláště vhodné do nepříznivého prostředí, kde excelují svou korozivzdorností. Nůž je dále vybaven kroužkem, pro připevnění např. na klíčenku. Díky svým malým rozměrům se však vejde i do jakékoliv kapsy. Technická data: délka zavřeného nože 8,8 cm délka čepele nože 6 cm tloušťka čepele nože 1,6 mm materiál čepele nože SS 420 J1 (2CR13) tvrdost čepele nože HRC 45-48 materiál ostatních nástrojů SS 420 J2 (3CR13) váha nože 88 g počet nástrojů 5 (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Nůž kapesní CAMPING 9cm CATTARA

Cattara Svítilna LED 300lm CAMPING

Cattara Svítilna LED 300lm CAMPING
Detail

Kompaktní, kempingová svítilna s mimořádně vysokou úrovní prostorového osvětlení a dlouhou provozní dobou díky použití úsporných LED svítidel. Svítilna je vybavena vysoce svítivou COB LED, která v kombinaci s vestavěným reflektorem vyzařuje vysoký optický výkon. Svícení se přepíná vypínačem na čelní straně těla a to v režimu plného, úsporného a přerušovaného svitu. Je vybavena sklopnou rukojetí pro snadné přenášení, či zavěšení a navíc je odolná stříkající vodě. Technické údaje: materiál: odolné plexisklo, pogumovaný plast zdroj světla: COB LED světelný tok: 300 lm napájení: 3 x D LR 20 baterie (nejsou součástí) hák k zavěšení voděodolnost: IP44 rozměry: 85 x 185 mm barva: zelená/černá prostorová úroveň: 360° Obsah balení: 1 x LED svítilna CAMPING 1 x hák k zavěšení (dilego.cz)

Podobné produkty ako Cattara Svítilna LED 300lm CAMPING

Nůž multifunkční CATTARA 13253 Camping

Nůž multifunkční CATTARA 13253 Camping
Detail

Nůž multifunkční CATTARA CAMPING (tipa.eu)

Podobné produkty ako Nůž multifunkční CATTARA 13253 Camping

Skládací křeslo Spartan Camping Sessel

Skládací křeslo Spartan Camping Sessel
Detail

Lehké a kompaktní křeslo pro venkovní využití, skvělé na chatu, k vodě i do kempu!. Skládací křeslo Spartan Camping Sessel je skvělý společník na venkovní posezení, kterého díky lehké a kompaktní konstrukci můžete navíc rovnou sbalit do přírody! Pevná kovová konstrukce unese až 75 kg a odolný plátěný potah je vodný i do nepříznivých povětrnostních podmínek. Pro pohodlnější posed je pak křeslo vybaveno rozšířenými plastovými opěrkami rukou. Ať už se tedy chystáte na ryby, k vodě nebo do kempu, lehká skládací židle určitě přijde vhod. Využijí ho určitě i chalupáři.Technický popis: zahradní a campingové křeslo se skládací konstrukcí pevný kovový rám voděodolný látkový potah rozšířené plastové opěrky vhodné pro venkovní využití kompaktní a skvělé na přenášení rozměry: 53 x 45 x 40/77 cm rozměry ve složeném stavu: 57 x 70 x 5 cm průměr trubky: 18 mm hmotnost: 1,2 kg nosnost: 75 kg (insportline.cz)

Podobné produkty ako Skládací křeslo Spartan Camping Sessel

Stůl 60x80 camping SEVELIT Dajar

Stůl 60x80 camping SEVELIT Dajar
Detail

Skládací kempingový stůl s deskou SEVELIT obdélníkového tvaru. Deska Sevelit je velice odolná vůči UV záření, proti povětrnostním vlivům či mechanickému poškození. Nízká hmotnost, vysoká stabilita.Barva:antracit kostra / bíláMateriál:sevelit / hliníkRozměry:Šířka: 80 cmHloubka: 60 cmVýška: 64 cmNosnost:40 kgHmotnost:2,5 kgDodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Stůl 60x80 camping SEVELIT Dajar

Cattara CAMPING Nůž kapesní 9cm

Cattara CAMPING Nůž kapesní 9cm
Detail

Skládací nožík, s nástroji z nožířské oceli. Ryzí pomocník pro camping a jiné outdoor využití. Nůž je v provedení z celokovu a rukojeť je doplněná o měkké plastové vložky, zpříjemňující držení. Nůž se rozděluje na dvě části a to povytažením jedné části vpřed. První část nože se skládá z vidličky, otvíráku na plechovky a víčka lahví, druhá část skrývá lžíci a samotnou čepel nože. Čepel je zhotovena z nožířské oceli 420J1, dosahuje tvrdosti HRC45-48, ostatní jmenované nástroje jsou zhotoveny z nožířské oceli 420J2. Oba materiály jsou obzvláště vhodné do nepříznivého prostředí, kde excelují svou korozivzdorností. Nůž je dále vybaven kroužkem, pro připevnění např. na klíčenku. Díky svým malým rozměrům se však vejde i do jakékoliv kapsy. Technické údaje délka zavřeného nože: 8,8 cm délka čepele nože: 6 cm tloušťka čepele: nože 1,6 mm materiál čepele: nože SS 420 J1 (2CR13) tvrdost čepele: nože HRC 45-48 materiál ostatních nástrojů: SS 420 J2 (3CR13) váha nože: 88 g počet nástrojů: 5 Obsah balení 1x Nůž kapesní CAMPING 9cm (dilego.cz)

Podobné produkty ako Cattara CAMPING Nůž kapesní 9cm

Lifesystems Camping First Aid Kit

Detail

Lifesystem Camping First Aid Kit je velmi dobře vybavená lékárnička pro táborníky. Obsahuje 40 součástí a pomůže Vám vypořádat se s celou řadou zranění. Balení je velmi kompaktní a přehledné díky systému Quick Find System. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lifesystems Camping First Aid Kit

DAJAR Stůl CAMPING 53x70 - zelený

Detail

Skládací stolek ideální ke stanování. Vybavený lehkou hliníkovou konstrukcí. Odkládací plocha vystačí na společnou snídani nebo na šachovou partii. Rojaplast Stůl CAMPING 53×70 – zelený s plastovou vrchní částí, ze které snadno setřete případné nečistoty, se skvěle hodí při cestování autem při kempingové sezóně. (mall.cz)

Podobné produkty ako DAJAR Stůl CAMPING 53x70 - zelený

Intex 67998 Nafukovací matrace Camping

Intex 67998 Nafukovací matrace Camping
Detail

Intex 67998 Nafukovací matrace Camping Nafukovací matrace je určena pro outdoorové aktivity. Postel je použitelná pro návštěvy do pokoje i na kempování, není však určená pro pro použití ve vodě, jako jsou běžná lehátka. Přednosti: rychlé a snadné nafouknutí splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy vodotěsný semišový povrch poskytuje pohodlí komory tvořící vlnky na povrchu postele se postarají o kvalitní a pohodlný spánek Kupte dětem matrace Camping! Vhodné pro děti od 3 let. Materiál: vinyl Nosnost: 136 kg Rozměry: 72 x 189 x 20 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Intex 67998 Nafukovací matrace Camping

Stůl 60x80 camping SEVELIT Dajar

Stůl 60x80 camping SEVELIT Dajar
Detail

Skládací kempingový stůl s deskou SEVELIT obdélníkového tvaru. Deska Sevelit je velice odolná vůči UV záření, proti povětrnostním vlivům či mechanickému poškození. Nízká hmotnost, vysoká stabilita.Barva:antracit kostra / bíláMateriál:sevelit / hliníkRozměry:Šířka: 80 cmHloubka: 60 cmVýška: 64 cmNosnost:40 kgHmotnost:2,5 kgDodáváno v demontu. (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Stůl 60x80 camping SEVELIT Dajar

OUTDOORCHEF CHELSEA CAMPING SET (7611984022235)

OUTDOORCHEF CHELSEA CAMPING SET (7611984022235)
Detail

Gril - plynový, zahradní, grilovací plocha 1213 cm2, rozměry 95 × 67 × 60 cm (V׊×H), materiál grilovací plochy ocel, materiál grilu smalt, nepřilnavý povrch, odkapávací plocha, poklop, regulace teploty, teploměr a vyjímatelný rošt součástí, hmotnost 12 kg Správné letní dny se neobejdou bez grilování, posezení s rodinou či přáteli a vůně připravovaných pokrmů. Kompaktní plynový gril CHELSEA CAMPING SET od švýcarské firmy OUTDOORCHEF je výbornou volbou. Díky úctyhodnému výkonu (4,3 kW) je plně srovnatelný s většími zahradními grily. Jeho skladnost a rozměry potěší zejména ty, kteří by rádi grilovali na balkoně, terase či gril převáželi v karavanu. Unikátní technologie Easy Flip umožňuje kombinovat přímé a nepřímé grilování. Aromatizační trychtýř pod grilovací mřížkou zabraňuje hoření odkapávajících šťáv. Nad čištěním grilu CHELSEA nestrávíte více než pár minut díky kombinaci nepřilnavých povrchů z keramického smaltu a jednoduchému, nečlenitému... (alza.cz)

Podobné produkty ako OUTDOORCHEF CHELSEA CAMPING SET (7611984022235)

TechniSat Camping-Sat-Stativ (T012c)

TechniSat Camping-Sat-Stativ (T012c)
Detail

Stativ - Pořizujte dokonale ostré fotografie a stabilní videa s pomocí praktického stativu TechniSat Camping-Sat-Stativ. (alza.cz)

Podobné produkty ako TechniSat Camping-Sat-Stativ (T012c)

Závěsná houpací síť hamaka

Závěsná houpací síť hamaka
Detail

Pohodlná barevná houpací síť je ideální na relaxaci na zahradě. Stačí zavěsit a upevnit přiloženými lany. Uloženo v přenosném vaku s popruhem. Rozměry: 190 x 80 cm Nosnost: 120 kg (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Závěsná houpací síť hamaka

Hojdacia hamaka so stojanom

Hojdacia hamaka so stojanom
Detail

voľne stojace hojdacia hamaka rozmery (ŠxVxD): 367 x 119 x 106 cm drevená stabilná konštrukcia z prírodného dreva (borovica) drevo je tlakovo impregnované ľahký presun na akékoľvek miesto max. nosnosť: 100 kg materiál: drevo (borovica) + textílie (materiál hamaky: polycotton) + spojovací materiál: montážne skrutky Certifikát FSC® Produkt disponuje certifikátom FSC®, ktorý zaručuje, že pri výrobe bolo šetrne zaobchádzané s prírodnými zdrojmi. Organizácia Forest Stewardship Council všeobecne podporuje ekologické, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov. Impregnácia dreva a ochranný náter Drevo našich výrobkov je ošetrené tlakovou hĺbkovou impregnáciou. Táto impregnácia sa niekedy môže na povrchu dreva prejaviť zelenými či bielymi škvrnami, ktoré po určitom čase v dôsledku klimatických podmienok zmiznú a vzhľad dreva sa zjednotí. Rovnako tak sa môže v balení objaviť kondenzovaná vlhkosť. V oboch prípadoch sa nejedná o výrobné chyby, ale o normálny technologický postup. Pred zostavením produktu odporúčame drevo očistiť jemným brúsnym papierom alebo suchou handrou a natrieť lazúrou alebo farbou na drevo. Vhodný prípravok vám odporučia v každom hobbymarkete. Hamaka je určená iba pre súkromné účely. Niesme byž používana na komerčné účely. (marimex.cz)

Podobné produkty ako Hojdacia hamaka so stojanom

HAMAKA Classic1 (SCRH-48)

HAMAKA Classic1 (SCRH-48)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; nosnost do 120 kg; materiál: bavlna; délka ložné plochy 195 cm; s připravenými oky k zavěšení Rádi byste si na chvíli oddechli doma či v přírodě? Pak si oblíbíte hamaka HAMAKA Classic1, která disponuje nosností až 120 kg. Délka plochy, na kterou se můžete položit, je 195 cm a má šířku 122 cm. Materiálem je bavlna, díky čemuž zažijete maximální pohodlí a příjemný dotyk. Hamaka se vyrábí s oky k zavěšení na háček, takže ji můžete snadno zavěsit. Pro její sestavení tedy budete muset dokoupit lano k upevnění nebo speciální konstrukci. V houpací síti se nachází dostatek místa pro jednoho člověka. Díky houpací síti ve tvaru lehátka si můžete pohodlně lehnout kdekoliv. Houpací síť HAMAKA Classic1 bude vaším nejoblíbenějším místem pro relax. Materiál. z kterého byla vyrobena je bavlna. Klíčové znaky hamaky HAMAKA Classic1 Dopřejte si relax díky této hamace kdekoliv Maximální nosnost hamaky Hamaka dělá 120 kg Ložná plocha dosahuje: 195... (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA Classic1 (SCRH-48)

Merco Hamaka Comfort (SPTrssit04nad)

Merco Hamaka Comfort (SPTrssit04nad)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; délka ložné plochy 80 cm; s připravenými oky k zavěšení; dodávána s obalem k přenášení Toužíte po odpočinku doma i v přírodě? Pak by pro vás mohla být ideální houpací síť Merco Hamaka Comfort. Pokud vás napadlo, že byste si jednoduše mohli vzít houpací síť kamkoliv, pak pro vás bude jistě užitečný obal k přenášení. Houpací síť se nabízí s oky k zavěšení na háček, takže ji bez problému zavěsíte. Pro její sestavení tedy je potřeba koupě dalších materiálů k upevnění. Má dost prostoru právě pro jednoho člověka. Pro zavěšení je nutné mít minimální prostor o délce 0,1 m. Hamaka má tvar lehátka a dá vám možnost si vychutnat spánek kdekoliv kde budete chtít. Hamaka Merco Hamaka Comfort vám poskytne nejoblíbenější prostor pro relax. Pro její zavěšení je nutná minimální výška 0,5 m. Klíčové parametry houpací sítě Merco Hamaka Comfort Díky této hamace můžete odpočívat v přírodě i doma Má k dispozici ložnou plochu o 80 cm Délka včetně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Hamaka Comfort (SPTrssit04nad)

HAMAKA Queen hnědá (IH_QEN)

HAMAKA Queen hnědá (IH_QEN)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 180 kg; délka ložné plochy 210 cm; s připravenými oky k zavěšení Milujete relax doma i v přírodě? Potom by vám mohla přijít vhod hamaka HAMAKA Queen hnědá, která se může pochlubit nosností až 180 kg. K dispozici máte délku ložné plochy 210 cm a nabízí šířku 140 cm. Houpací síť vám poskytne oka k zavěšení na háček, a proto je možné ji jednoduše zavěsit. Pro její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné materiály k upevnění. Skýtá místo pro dvě osoby, a tak nemusíte být pouze sami. Při instalaci musíte počítat s minimálním prostorem 3,1 m. Houpací síť má tvar lehátka a díky ní si můžete vychutnat spánek i venku. Hamaka HAMAKA Queen hnědá bude vaším oblíbeným místem. Musíte počítat s tím, že je potřeba ji zavěsit do minimální výšky 1 m. Stěžejní parametry hamaky HAMAKA Queen hnědá Užijte si vaší chvilku klidu díky této houpací síti Maximální nosnost hamaky Hamaka činí 180 kg Délka ložné plochy: 210 cm Šíře ložné plochy:... (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA Queen hnědá (IH_QEN)

HAMAKA Mexiko2 (MEX-SLPD)

HAMAKA Mexiko2 (MEX-SLPD)
Detail

Houpací síť - pro dvě osoby; nosnost do 180 kg; materiál: 100% nylon; délka ložné plochy 220 cm; s připravenými oky k zavěšení; dodávána s obalem k přenášení Rádi byste si stylově odpočinuli doma i v přírodě? Pak byste si mohli zamilovat houpací síť HAMAKA Mexiko2 o maximální nosnosti 180 kg. Můžete se položit na plochu o délce 220 cm a šířka odpovídá 150 cm. Materiálem sítě je 100% nylon, tudíž můžete prožít úžasný dotyk. Pokud se vám líbí představa, že byste brali houpací síť i mimo domov, poté můžete využít obal k přenášení,. Houpací síť se pyšní oky k zavěšení na háček, a proto ji lze jednoduše zavěsit. Pro její konstrukci tedy bude potřeba sehnat potřebné materiály k upevnění. Do sítě si mohou lehnout dva lidi, a tak si pohodu můžete vychutnat společně. Aby plnila funkci, je nutné ji zavěsit do prostoru o minimální délce 3,8 m. Houpací síť HAMAKA Mexiko2 se stane vaším nejoblíbenějším místem pro zklidnění mysli i těla. Materiál. z kterého byla vyrobena je... (alza.cz)

Podobné produkty ako HAMAKA Mexiko2 (MEX-SLPD)

Merco Hamaka Garden (SPTrssit01nad)

Merco Hamaka Garden (SPTrssit01nad)
Detail

Houpací síť - pro jednu osobu; délka ložné plochy 150 cm; s připravenými oky k zavěšení; dodávána s obalem k přenášení Rádi si dopřáváte relax doma i v přírodě? Pak by vás mohla okouzlit hamaka Merco Hamaka Garden. Pokud se vám zamlouvá představa, že byste brali houpací síť i mimo domov, poté vám může udělat radost obal k přenášení. Hamaka se nabízí s oky k zavěšení na háček, tudíž ji můžete lehce zavěsit. K zprovoznění je tedy potřeba lano k upevnění nebo speciální konstrukce. Má dost prostoru právě pro jednoho člověka. Aby plnila funkci, je nutné ji zavěsit do prostoru o minimální délce 0,1 m. Hamaka má tvar lehátka, v ní si můžete užít spánek kdekoliv. Houpací síť Merco Hamaka Garden bude vaším oblíbeným místem pro relax. Je potřeba počítat s minimální výškou zavěšení 0,5 m. Důležité vlastnosti hamaky Merco Hamaka Garden Uvolněte se zásluhou této houpací sítě Má k dispozici ložnou plochu o 150 cm Celková délka se závěsnými lany: 250 cm Součástí je obal k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco Hamaka Garden (SPTrssit01nad)
Hamaka Camping modrá (80_CAMP_SMOD), HAMAKA Camping (modrá) (180_CAMP_DMOD), SET- Hamaka Camping (modrá)+Tree strap (83_SET Camping_SMOD+TS), HAMAKA Camping (modrá)+Tree strap SET (184_SET Camping_DMOD+TS), SET- Hamaka Camping (oranžová)+Tree strap (183_SET Camping_DORA+TS), Fenica Hamaka De luxe modrá (CHPdp0122nad), Hamaka original single modro-azurovo-modrá (70), Hamaka original original modro-azurovo-modrá (170), Naturehike hamaka pro 1 osobu modrá (6927595722169), NILS Camp NC9004 modrá hamaka (15-03-066), NILS Camp NC9092 modrá turistická hamaka (15-03-070), Naturehike Ultralight hamaka pro 2 osoby 690 g, modrá, Alpen Camping plynový vařič, Camping sprcha Redcliffs (17027), Naturehike hamaka se systémem proti převrácení 1100g - tmavě modrá (NH22DC008M), hamaka sportisimo, OUTDOORCHEF CHELSEA CAMPING SET (7611984022235), TechniSat Camping-Sat-Stativ (T012c), Merco Hamaka Camp (SPTrssit07nad), HAMAKA Mexiko1 (MEX-SLPS), HAMAKA Single layer1 (SLFH), HAMAKA Classic2 (DCRH-55), HAMAKA Macramé (MAC-S), HAMAKA Brasil2 (BRZH-D), HAMAKA Safari (SAF-S), HAMAKA Queen hnědá (IH_QEN), HAMAKA Mexiko2 (MEX-SLPD), HAMAKA Brasil1 (BRZH-S), Merco Hamaka Comfort (SPTrssit04nad), HAMAKA Classic1 (SCRH-48)