Hama crystal clear kryt pro apple iphone 12 12 pro pruhledny

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro, průhledný

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro, průhledný

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro - ohebný kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - neklouzavý povrch pro pohodlné a bezpečné držení v ruce - design telefonu zůstává viditelný - jednoduché nasazení na telefon - mimořádně nízká hmotnost krytu - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná (patro.cz)

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max, průhledný

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max, průhledný

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max - ohebný kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - neklouzavý povrch pro pohodlné a bezpečné držení v ruce - design telefonu zůstává viditelný - jednoduché nasazení na telefon - mimořádně nízká hmotnost krytu - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná (patro.cz)

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12 mini, průhledný

Hama Crystal Clear, kryt pro Apple iPhone 12 mini, průhledný

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12 mini - ohebný kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - neklouzavý povrch pro pohodlné a bezpečné držení v ruce - design telefonu zůstává viditelný - jednoduché nasazení na telefon - mimořádně nízká hmotnost krytu - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná (patro.cz)

Hama Cross-Body, kryt se šňůrkou pre Apple iPhone 12/12 Pro, průhledný

Hama Cross-Body, kryt se šňůrkou pre Apple iPhone 12/12 Pro, průhledný

- stylová tečka pro Váš outfit: díky tomuto krytu se šňůrkou se Váš telefon stane stylovým doplňkem, který máte stále po ruce - trendy kryt se šňůrkou na zavěšení přes rameno (cross-body) - délkově nastavitelná šňůrka pro maximální komfort při nošení: telefon můžete mít zavěšen přes rameno, na krku nebo kolem zápěstí - ochrana před nárazy: zesílené rohy a tvrdá zadní strana pro maximální ochranu zařízení - vodoodpudivá průhledná zadní strana - díky karabince šňůrku snadno vyměníte, aby se hodila k Vašemu outfitu - snadné nasazení na telefon - vysoce kvalitní kovové prvky na šňůrce - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením (kryt při bezdrátovém nabíjení nemusíte sundávat) - materiál: kov, polykarbonát (PC), textil, termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná/ černá/ stříbrná (patro.cz)

FORCELL Silikonový kryt Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný

FORCELL Silikonový kryt Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný

Silikonový kryt Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný V jednoduchosti je krása. Silikonový průhledný kryt zachovává původní design Vašeho smartphonu Apple iPhone 12 / 12 Pro. přičemž ho chrání při pádech. Tento kryt ochrání Váš smartphone před prachem, škrábanci a jinými nečistotami. Kryt má všechny potřebné výřezy pro nabíjecí konektor, fotoaparát či sluchátka. Kryt je velmi lehký, flexibilní a nepřidává telefonu zbytečnou tloušťku. určený pro Apple iPhone 12 / 12 Pro kryt zachovává původní design telefonu je velmi lehký a flexibilní kryt je příjemný na dotek díky použitému materiálu neklouže v ruce ideální pro každodenní použití (vsechnonamobil.cz)

FORCELL SHOCK Extra odolný kryt Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný

FORCELL SHOCK Extra odolný kryt Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný

Extra odolný kryt Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný Kvalitní extra odolný kryt pro Apple iPhone 12 / 12 Pro poskytuje nekompromisní ochranu telefonu. Kryt je vyroben z kvalitního plastu a navíc má zesílené boky a tak chrání Váš telefon při pádech. Průhledná strana telefonu zachovává jeho původní design, zpevněný rám zároveň poskytuje spolehlivou ochranu při každodenním používání. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro sluchátka, nabíječku a fotoaparát. - nekompromisní ochrana z každé strany - kryt chrání i tlačítka - kvalitní odolný materiál - elegantní průhledný vzhled nechá vyniknout původní design telefonu - určený pro Apple iPhone 12 / 12 Pro (vsechnonamobil.cz)

WOZINSKY AIR BAG Extra odolný kryt Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný

WOZINSKY AIR BAG Extra odolný kryt Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný

AIR BAG Extra odolný kryt Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný AIR BAG Extra odolný kryt je spolehlivá ochrana pro Váš Apple iPhone 12 / 12 Pro . Kombinace pružného TPU materiálu a zpevněných rohů, které tlumí nárazy, chrání Váš smartphone při pádech. Zvýšené hrany krytu poskytují ochranu před škrábanci způsobenými kontaktem s různými povrchy. Díky průhlednému zpracování vynikne i design Vašeho smartphonu Apple iPhone 12 / 12 Pro a vy se tak nemusíte bát, že zůstane skrytý pod krytem. průhledný design Kombinace pružného TPU materiálu a zpevněných rohů Zvýšené hrany krytu pro ještě větší ochranu Obsahuje výřezy na všechny konektory a fotoaparát určený pro Apple iPhone 12 / 12 Pro (vsechnonamobil.cz)

Hama Finest Feel, kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro, černý

Hama Finest Feel, kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro, černý

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro - ohebný kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - obzvláště hebký povrch příjemný na dotek - měkký vnitřek pro ochranu citlivého povrchu zařízení - jednoduché nasazení na telefon - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) / textilní materiál - barva: černá (patro.cz)

Hama Premium Crystal Glass, ochranné sklo na displej pro Apple iPhone…

Hama Premium Crystal Glass, ochranné sklo na displej pro Apple iPhone 12/12 Pro

- optimální ochrana citlivého displeje před údery, nárazy, poškrábáním, otisky prstů - mimořádně odolná a pevná ochrana displeje vyrobená z tvrzeného skla - maximální ochrana před poškrábáním díky povrchové úpravě 10H Nano Tech - vysoce průhledný, ultra čirý materiál v HD kvalitě - povrchová úprava „Perfect touch“ proti otiskům prstů - připevnění bez lepidla (elektrostaticky), takže na displeji po odejmutí nezůstanou žádné zbytky - Easy On: fixační pomůcky pro snadnou aplikaci - Case-friendly: díky speciálnímu provedení vhodné pro všechny kryty, pouzdra a obaly - antistatická utěrka z mikrovlákna pro vyčištění displeje před aplikací ochranného skla - High-tech skutečné sklo: tloušťka pouze 0,33 mm - vyvinuto v Německu - bezpečnostní třída: 9 - tvrdost: 10H Informace pro uživatele: Pro… (patro.cz)

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný Extra odolný kryt SPIGEN ULTRA HYBRID pro nekompromisní ochranu Vašeho pro Apple iPhone 12 / 12 Pro . Kryt získal armádní certifikát odolnosti při pádech. Díky kombinaci materiálů - TPU rámečku a průhlednému zadnímu panelu z plastu tento kryt spolehlivě ochrání Váš Apple iPhone 12 / 12 Pro při pádech. Křišťálově čisté provedení na zadní straně je navrženo tak, aby byl zachován původní vzhled telefonu. Rohy jsou chráněny technologií Air Cushion, která ještě zlepšuje ochrannou funkci obalu. Dopřejte svému smartphonu ochranu od jedné z nejlepších značek ve výrobě obalů na smartphony. - Ur čený pro Apple iPhone 12 / 12 Pro - Kombinace kvalitních materiálů - TPU a plast - Křišťálově čisté a jednoduché provedení zachová původní vzhled… (vsechnonamobil.cz)

Hama Protector, kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max, černý

Hama Protector, kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max, černý

- přesně padnoucí kryt s rámem odolným vůči nárazům - obvodový rám absorbující otřesy a nárazy chrání zařízení před poškozením - mírně vyvýšený, zkosený okraj rámu z termoplastického polyuretanu pro ochranu displeje - vodě odolná průhledná zadní strana krytu; design zařízení zůstává videteľný - snadné nasazení na zařízení - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná/černá (patro.cz)

Hama Protector, kryt pro Apple iPhone 12 mini, černý

Hama Protector, kryt pro Apple iPhone 12 mini, černý

- přesně padnoucí kryt s rámem odolným vůči nárazům - obvodový rám absorbující otřesy a nárazy chrání zařízení před poškozením - mírně vyvýšený, zkosený okraj rámu z termoplastického polyuretanu pro ochranu displeje - vodě odolná průhledná zadní strana krytu; design zařízení zůstává viditelný - snadné nasazení na zařízení - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná/černá (patro.cz)

FORCELL SILICONE MagSafe Obal Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný

FORCELL SILICONE MagSafe Obal Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný

Silikonový kryt Apple iPhone 12 / 12 Pro průhledný Obal, který zanechává velikost Vašeho Apple iPhone 12 / 12 Pro díky své velmi malé tloušťce. Obal je průhledný, a tak se můžete těšit z originálního designu Vašeho smartphonu. Chrání ho před lehkými poškozeními, ke kterým může dojít při každodenním používání. Díky použitému materiálu má obal protiskluzové vlastnosti a jen tak lehce Vám nevypadne z rukou. Navíc je kryt vybaven magnetem, který podporuje funkci MagSafe. Určený pro Apple iPhone 12 / 12 Pro Obal zachovává štíhlost zařízení podporuje funkci MagSafe zvýrazňuje design Výřezy pro všechny konektory fotoaparát a reproduktory (vsechnonamobil.cz)

Hama Finest Touch, kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max, antracitový

Hama Finest Touch, kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max, antracitový

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max - kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - měkký povrch příjemný na dotek - měkký vnitřek pro ochranu citlivého povrchu zařízení - vysoko kvalitní materiály - jednoduché nasazení na telefon - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) / textilní materiál - barva: antracitová (patro.cz)

Hama Finest Touch, kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max, korálový

Hama Finest Touch, kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max, korálový

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max - kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - měkký povrch příjemný na dotek - měkký vnitřek pro ochranu citlivého povrchu zařízení - vysoko kvalitní materiály - jednoduché nasazení na telefon - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) / textilní materiál - barva: korálová (patro.cz)

Hama Finest Feel, kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max, černý

Hama Finest Feel, kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max, černý

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max - ohebný kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - obzvláště hebký povrch příjemný na dotek - měkký vnitřek pro ochranu citlivého povrchu zařízení - jednoduché nasazení na telefon - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) / textilní materiál - barva: černá (patro.cz)

Hama Finest Feel, kryt pro Apple iPhone 12 mini, černý

Hama Finest Feel, kryt pro Apple iPhone 12 mini, černý

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12 mini - ohebný kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - obzvláště hebký povrch příjemný na dotek - měkký vnitřek pro ochranu citlivého povrchu zařízení - jednoduché nasazení na telefon - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) / textilní materiál - barva: černá (patro.cz)

Hama Finest Touch, kryt pro Apple iPhone 12 mini, korálový

Hama Finest Touch, kryt pro Apple iPhone 12 mini, korálový

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12 mini - kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - měkký povrch příjemný na dotek - měkký vnitřek pro ochranu citlivého povrchu zařízení - vysoko kvalitní materiály - jednoduché nasazení na telefon - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) / textilní materiál - barva: korálová (patro.cz)

Hama Finest Touch, kryt pro Apple iPhone 12 mini, antracitový

Hama Finest Touch, kryt pro Apple iPhone 12 mini, antracitový

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 12 mini - kryt pro ochranu zadní části telefonu i jeho hran - měkký povrch příjemný na dotek - měkký vnitřek pro ochranu citlivého povrchu zařízení - vysoko kvalitní materiály - jednoduché nasazení na telefon - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením; kryt před nabíjením není nutné sundat - materiál: termoplastický polyuretan (TPU) / textilní materiál - barva: antracitová (patro.cz)

Hama Mirror, cross-body kryt s popruhem a zrcátkem, pro Apple iPhone…

Hama Mirror, cross-body kryt s popruhem a zrcátkem, pro Apple iPhone 12/12 Pro

- stylová tečka pro Váš outfit: díky tomuto krytu s popruhem se pro Vás stane telefon stylovým doplňkem, který máte neustále po ruce - trendy kryt s popruhem pro zavěšení přes rameno (cross-body) - vyklápěcí kosmetické zrcátko se skrytým magnetem, díky kterému budete vždy upravená - díky karabinkám popruh v případě potřeby snadno odstraníte nebo vyměníte, aby se hodil k Vašemu outfitu - délkově nastavitelný popruh (cca 144 cm) pro maximální komfort při nošení - přihrádka např. na vizitku nebo bankovky - měkký vnitřní materiál chrání citlivý povrch zařízení - snadné nasazení na telefon - otvory pro konektor, fotoaparát - mimořádně odolný materiál krytu i popruhu - materiál: polyuretan (PU) - barva: černá Upozornění: Integrovaný magnet může ovlivňovat některé funkce zařízení. (patro.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (6,1") ACS01698, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (6,1") ACS01698 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Hama Premium Crystal Glass, ochranné sklo na displej pro Apple iPhone…

Hama Premium Crystal Glass, ochranné sklo na displej pro Apple iPhone 12 mini

- optimální ochrana citlivého displeje před údery, nárazy, poškrábáním, otisky prstů - mimořádně odolná a pevná ochrana displeje vyrobená z tvrzeného skla - maximální ochrana před poškrábáním díky povrchové úpravě 10H Nano Tech - vysoce průhledný, ultra čirý materiál v HD kvalitě - povrchová úprava „Perfect touch“ proti otiskům prstů - připevnění bez lepidla (elektrostaticky), takže na displeji po odejmutí nezůstanou žádné zbytky - Easy On: fixační pomůcky pro snadnou aplikaci - Case-friendly: díky speciálnímu provedení vhodné pro všechny kryty, pouzdra a obaly - antistatická utěrka z mikrovlákna pro vyčištění displeje před aplikací ochranného skla - High-tech skutečné sklo: tloušťka pouze 0,33 mm - vyvinuto v Německu - bezpečnostní třída: 9 - tvrdost: 10H Informace pro uživatele: Pro… (patro.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 /12 Pro Avocado…

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 /12 Pro Avocado 2453827

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 /12 Pro Avocado 2453827 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je sametový na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 /12 Pro Maldives…

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 /12 Pro Maldives 2453468

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 /12 Pro Maldives 2453468 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je sametový na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 /12 Pro Banana…

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 /12 Pro Banana 2453467

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 /12 Pro Banana 2453467 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je sametový na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

Swissten Clear Jelly pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (32802833)

Swissten Clear Jelly pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (32802833)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka, pogumovaný povrch, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením Chraňte svůj telefon před poškozením díky ochrannému krytu Swissten Clear Jelly pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Swissten zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru a dalším tlačítkům nutným pro snadné užívání telefonu. Jeho nespornou předností je možnost bezdrátového dobíjení, které je ve stále větší míře využíváno u mobilních telefonů. Ochranný kryt je měkký a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Pogumovaná úprava zabraňuje… (alza.cz)

Hama Slim Pro, otevírací pouzdro pro Apple iPhone 12/12 Pro, černé

Hama Slim Pro, otevírací pouzdro pro Apple iPhone 12/12 Pro, černé

- dokonalá ochrana celého zařízení v tenkém provedení - otevírací pouzdro se skrytým magnetickým uzávěrem - funkce stojanu pro pohodlné sledování videí - přihrádky na vizitky, bankovky apod. - měkká vystýlka chránící citlivý displej zařízení - pogumovaný držák zařízení příjemný na dotek a chránící hrany zařízení před poškrábáním - jemně strukturovaný povrch pouzdra pro pevné a bezpečné uchopení v ruce - materiál: polyuretan (PU) - barva: černá Upozornění: Magnetický uzávěr může ovlivňovat některé funkce zařízení. (patro.cz)

Hama Guard Pro, otevírací pouzdro pro Apple iPhone 12/12 Pro, černé

Hama Guard Pro, otevírací pouzdro pro Apple iPhone 12/12 Pro, černé

- skládací pouzdro pro dokonalou ochranu celého zařízení v sofistikovaném designu - otevírací pouzdro se skrytým magnetickým uzávěrem - funkce stojanu pro pohodlné sledování videí - přihrádky na vizitky, bankovky apod. - měkká vystýlka chránící citlivý displej a zadní stranu zařízení - odolná umělá kůže v použitém vzhledu - materiál: umělá kůže - barva: černá Upozornění: Magnetický uzávěr může ovlivňovat některé funkce zařízení. (patro.cz)

Hama 360 ° ochranný kryt pro Apple iPhone 11, 2-dílný, průhledný

Hama 360 ° ochranný kryt pro Apple iPhone 11, 2-dílný, průhledný

- 2-dílný kryt pro 360° ochranu zařízení: kryt pro přední stranu a kryt pro zadní stranu - přední část a zadní část zaručují ochranu celého zařízení před poškrábáním, poškozením, znečištěním - mimořádně tenký materiál přední části zachovává citlivost displeje, takže jej můžete bez problémů ovládat dotykem - průhledná zadní část odolná vůči poškrábání - štíhlé a mimořádně lehké provedení - snadná instalace ve dvou krocích: nejprve připevněte přední část a pak zadní - otvory pro plný přístup ke konektorům a ovládacím prvkům - na displej už nepotřebujete aplikovat ochranné sklo ani ochrannou fólii, tento kryt udělá stejnou službu - kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami kryt před nabíjením nemusíte sundat - materiál: polykarbonát (PC)/termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná… (patro.cz)

Nillkin Frosted PRO kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Deep Green …

Nillkin Frosted PRO kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Deep Green (6902048205864)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, plast a TPU, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, díky ochrannému krytu Nillkin Frosted PRO kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Deep Green. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením pojistkou vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a výborně se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil Nillkin zůstane nezakryt přístup k dobíjecímu portu i ostatním tlačítkům nezbytným pro klidné používání mobilního telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale poté bude pevně držet. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Podstatné parametry ochranného krytu na mobil Nillkin Frosted PRO… (alza.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 /12 Pro Asphalt…

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 /12 Pro Asphalt 2453473 - zánovní

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Asphalt 2453473 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je sametový na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 Pro…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01614, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01614 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro…

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Black (3700740502600)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš mobilní telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Black. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a dobře se v ruce drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu a ostatním tlačítkům nezbytným pro plynulé používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a proto je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro ochrání váš telefon před poškozením. Nejdůležitější přednosti ochranného krytu na mobil Karl… (alza.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro…

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Silver (3700740502570)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Silver. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou velice dobré odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD nebude zakryt přístup k napájecímu konektoru a dalším ovládacím prvkům nutným pro bezstarostné užívání telefonu. Ochranný kryt je měkký a proto je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Základní funkce ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter… (alza.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro…

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Pink (3700740502662)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, díky ochrannému krytu Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Pink. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním provedením zárukou solidní odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD bude zachován přístup k nabíjecímu portu i k ostatním tlačítkům nutným pro klidné používání telefonu. Kryt na mobil je pružný a proto je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Nejdůležitější funkce ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld… (alza.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 mini …

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01741, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01741 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Hama Frame, kryt pro Apple iPhone 7/8/SE 2020, průhledný/černý

Hama Frame, kryt pro Apple iPhone 7/8/SE 2020, průhledný/černý

- přesně padnoucí kryt pro Apple iPhone 7/8/SE 2020 - inovativní design s pevnou zadní stranou a ohebným obvodovým rámem, který absorbuje otřesy a rovnoměrně je rozděluje - rám odolný vůči nárazům se zdrsněnými plochami po stranách pro bezpečné a pevné uchopení v ruce - design telefonu zůstává zřetelný - materiál: polykarbonát (PC), termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná/černá (patro.cz)

Hama Cross-Body, kryt se šňůrkou pre Apple iPhone 12 mini, průhledný

Hama Cross-Body, kryt se šňůrkou pre Apple iPhone 12 mini, průhledný

- stylová tečka pro Váš outfit: díky tomuto krytu se šňůrkou se Váš telefon stane stylovým doplňkem, který máte stále po ruce - trendy kryt se šňůrkou na zavěšení přes rameno (cross-body) - délkově nastavitelná šňůrka pro maximální komfort při nošení: telefon můžete mít zavěšen přes rameno, na krku nebo kolem zápěstí - ochrana před nárazy: zesílené rohy a tvrdá zadní strana pro maximální ochranu zařízení - vodoodpudivá průhledná zadní strana - díky karabince šňůrku snadno vyměníte, aby se hodila k Vašemu outfitu - snadné nasazení na telefon - vysoce kvalitní kovové prvky na šňůrce - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením (kryt při bezdrátovém nabíjení nemusíte sundávat) - materiál: kov, polykarbonát (PC), textil, termoplastický polyuretan (TPU) - barva: průhledná/ černá/ stříbrná (patro.cz)

Hama Hiflex, ochrana displeje pro Apple iPhone 12/12 Pro, nerozbitná,…

Hama Hiflex, ochrana displeje pro Apple iPhone 12/12 Pro, nerozbitná, bezpečnostní třída 13

- inovativní nerozbitná ochrana citlivého displeje kombinující výhody ochranného skla a ochranné fólie - dokonalá kombinace: optická průhlednost a maximální pokrytí až k okrajům displeje - nerozbitná ochrana pro dlouhé použití: ohebný materiál zajistí efektivní ochranu před poškrábáním, údery a nárazy - vysoce průhledný, ultra čirý materiál v HD kvalitě - Perfect touch: povrchová úprava proti otiskům prstů - Case-friendly: díky speciálnímu provedení vhodné pro všechny kryty, pouzdra a obaly - Easy On adaptér: fixační pomůcka pro snadnou aplikaci - precizní otvory pro reproduktor a fotoaparát - antistatická utěrka z mikrovlákna pro vyčištění displeje před aplikací ochrany na displej - jednoduchá aplikace a odejmutí bez zbytků na displeji - tloušťka jen 0,33 mm - vyvinuto v Německu - barva:… (patro.cz)

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro…

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Fluo Pink (3700740503089)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Fluo Pink. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním jistotou solidní odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a dobře se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD bude zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k tlačítkům nutným pro pohodlné používání telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro ochrání váš telefon před poškozením. Podstatné vlastnosti ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12… (alza.cz)

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro…

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Fluo Orange (3700740503119)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, díky ochrannému krytu Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Fluo Orange. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním pojistkou odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru a dalším ovládacím prvkům potřebným pro klidné užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Podstatné parametry ochranného krytu na mobil Karl… (alza.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12…

Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Light Pink (3700740499313)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu pomocí ochranného krytu Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Light Pink. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD nebude zakryt přístup ke konektoru na nabíjení i k tlačítkům potřebným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky čemuž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Rozhodující přednosti ochranného krytu… (alza.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12…

Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Light White (3700740499283)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Light White. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením pojistkou solidní odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a dobře se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD kryt nezakryje přístup k napájecímu konektoru a k dalším ovládacím prvkům nutným pro bezstarostné užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky tomu jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Hlavní přednosti ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro… (alza.cz)

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro…

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Fluo Blue (3700740503058)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého telefonu s pomocí ochranného krytu Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Fluo Blue. Jedná se o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním jistotou velmi vysoké odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD zůstane zachován přístup k nabíjení a dalším ovládacím prvkům potřebným pro snadné užívání vašeho telefonu. Kryt je měkký a tudíž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Podstatné přednosti ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12… (alza.cz)

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro…

Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Fluo Yellow (3700740503140)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého telefonu s pomocí ochranného krytu Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Fluo Yellow. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením zárukou vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD zůstane zachován přístup k nabíjení i k ovládacím prvkům potřebným pro plynulé používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky tomu jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Rozhodující funkce ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld TPU Choupette Head Kryt pro… (alza.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12…

Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Light Black (3700740499252)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození pomocí ochranného krytu Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Light Black. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiál krytu je příjemný a neklouže v ruce. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD zůstane volný přístup k dobíjecímu portu i ovládacím prvkům nutným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký a proto je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zaručí vašemu telefonu ochranu. Významné vlastnosti ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro… (alza.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12…

Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Light Red (3700740499344)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon s pomocí ochranného krytu Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Light Red. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením zárukou velice dobré odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a výborně se drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD bude zachován přístup ke konektoru na nabíjení a k tlačítkům potřebným pro snadné užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je pružný a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zajistí ochranu vašeho telefonu. Významné funkce ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Light Red… (alza.cz)

Guess PU 4G Metal Logo Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Grey …

Guess PU 4G Metal Logo Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Grey (3700740504574)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, polyuretan, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon díky ochrannému krytu Guess PU 4G Metal Logo Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Grey. Jde o zadní kryt, který je svým provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a dobře se v ruce drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil GUESS zůstane volný přístup k nabíjení i tlačítkům nutným pro klidné užívání telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zaručí vašemu telefonu ochranu. Stěžejní vlastnosti ochranného krytu na mobil Guess PU 4G Metal Logo Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Grey Odolná ochrana telefonu Apple… (alza.cz)

Guess PU 4G Metal Logo Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Brown …

Guess PU 4G Metal Logo  Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Brown (3700740504543)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, polyuretan, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Guess PU 4G Metal Logo Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Brown. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a dobře se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil GUESS bude zachován přístup k nabíjecímu portu a k dalším tlačítkům potřebným pro snadné používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale potom bude neochvějně držet. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Hlavní přednosti ochranného krytu na mobil Guess PU 4G Metal Logo Zadní Kryt… (alza.cz)

Guess PU 4G Printed Stripe Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro…

Guess PU 4G Printed Stripe Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Brown (3700740504482)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, polyuretan, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Guess PU 4G Printed Stripe Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Brown. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou odolnosti. Materiál krytu je příjemný a nebude klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil GUESS nebude zakryt přístup ke konektoru na nabíjení a ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Nejdůležitější parametry ochranného krytu na mobil Guess PU 4G Printed… (alza.cz)

Guess PU 4G Printed Stripe Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Grey…

Guess PU 4G Printed Stripe Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Grey (3700740504451)

Kryt na mobil Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, polyuretan, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte ochranu vašemu telefonu pomocí ochranného krytu Guess PU 4G Printed Stripe Zadní Kryt pro Apple iPhone 12/12 Pro Grey. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiál je příjemný a drží se dobře v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil GUESS zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení a k dalším ovládacím prvkům nutným pro snadné používání telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Důležité parametry ochranného krytu na mobil Guess PU 4G Printed Stripe Zadní Kryt pro… (alza.cz)

Magnetický zadní kryt Fidlock pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro

Magnetický zadní kryt Fidlock pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro

Pouzdro pro držák smartphonu VACUUM využívá důmyslné kombinace magnetické síly a podtlaku. Smartphone lze ovládat jednou rukou a je otočný o 360 °, zatímco západka mu během jízdy brání v otáčení - dokonce i na drsných stezkách!! Přednosti: Po namontování je otočný o 360 ° Tenký, elegantní design s nárazuvzdorným obalem Vložka proti poškrábání telefonu Žádné rušení elektroniky, ani rušení signálu Hodí se na všechny VAKUOVÉ držáky (urban-sport.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Sangria

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Sangria

Velvet Smoothie je prémiový kryt na záda smartphonu od renomované značky Tactical. Pouzdro je vyrobeno z na dotek velmi příjemného silikonového materiálu a je v ekologickém obalu z recyklovaného papíru. Kryt kryje rohy telefonu a v případě pádu je telefon maximálně chráněn. Další z plusů je vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna, aby chránila telefon při vniknutí prachu a jiných nečistot od poškrábání. Samozřejmostí jsou plně dostupné všechny ovládací prvky telefonu a konektory. Pouzdro je také plně kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. Navíc lehce vyvýšené okraje okolo displeje zamezí jeho poškrábání, pokud telefon pokládáte displejem dolů. Kryty jsou dostupné v široké škále barev a jsou skvělým módním doplňkem, pokud chcete sladit barvu telefonu s vaším outfitem, nebo prostě pokud… (patro.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Avocado

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Avocado

Velvet Smoothie je prémiový kryt na záda smartphonu od renomované značky Tactical. Pouzdro je vyrobeno z na dotek velmi příjemného silikonového materiálu a je v ekologickém obalu z recyklovaného papíru. Kryt kryje rohy telefonu a v případě pádu je telefon maximálně chráněn. Další z plusů je vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna, aby chránila telefon při vniknutí prachu a jiných nečistot od poškrábání. Samozřejmostí jsou plně dostupné všechny ovládací prvky telefonu a konektory. Pouzdro je také plně kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. Navíc lehce vyvýšené okraje okolo displeje zamezí jeho poškrábání, pokud telefon pokládáte displejem dolů. Kryty jsou dostupné v široké škále barev a jsou skvělým módním doplňkem, pokud chcete sladit barvu telefonu s vaším outfitem, nebo prostě pokud… (patro.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Maldives

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Maldives

Velvet Smoothie je prémiový kryt na záda smartphonu od renomované značky Tactical. Pouzdro je vyrobeno z na dotek velmi příjemného silikonového materiálu a je v ekologickém obalu z recyklovaného papíru. Kryt kryje rohy telefonu a v případě pádu je telefon maximálně chráněn. Další z plusů je vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna, aby chránila telefon při vniknutí prachu a jiných nečistot od poškrábání. Samozřejmostí jsou plně dostupné všechny ovládací prvky telefonu a konektory. Pouzdro je také plně kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. Navíc lehce vyvýšené okraje okolo displeje zamezí jeho poškrábání, pokud telefon pokládáte displejem dolů. Kryty jsou dostupné v široké škále barev a jsou skvělým módním doplňkem, pokud chcete sladit barvu telefonu s vaším outfitem, nebo prostě pokud… (patro.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Foggy

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Foggy

Velvet Smoothie je prémiový kryt na záda smartphonu od renomované značky Tactical. Pouzdro je vyrobeno z na dotek velmi příjemného silikonového materiálu a je v ekologickém obalu z recyklovaného papíru. Kryt kryje rohy telefonu a v případě pádu je telefon maximálně chráněn. Další z plusů je vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna, aby chránila telefon při vniknutí prachu a jiných nečistot od poškrábání. Samozřejmostí jsou plně dostupné všechny ovládací prvky telefonu a konektory. Pouzdro je také plně kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. Navíc lehce vyvýšené okraje okolo displeje zamezí jeho poškrábání, pokud telefon pokládáte displejem dolů. Kryty jsou dostupné v široké škále barev a jsou skvělým módním doplňkem, pokud chcete sladit barvu telefonu s vaším outfitem, nebo prostě pokud… (patro.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Avatar

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Avatar

Velvet Smoothie je prémiový kryt na záda smartphonu od renomované značky Tactical. Pouzdro je vyrobeno z na dotek velmi příjemného silikonového materiálu a je v ekologickém obalu z recyklovaného papíru. Kryt kryje rohy telefonu a v případě pádu je telefon maximálně chráněn. Další z plusů je vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna, aby chránila telefon při vniknutí prachu a jiných nečistot od poškrábání. Samozřejmostí jsou plně dostupné všechny ovládací prvky telefonu a konektory. Pouzdro je také plně kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. Navíc lehce vyvýšené okraje okolo displeje zamezí jeho poškrábání, pokud telefon pokládáte displejem dolů. Kryty jsou dostupné v široké škále barev a jsou skvělým módním doplňkem, pokud chcete sladit barvu telefonu s vaším outfitem, nebo prostě pokud… (patro.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Avocado

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Avocado

Velvet Smoothie je prémiový kryt na záda smartphonu od renomované značky Tactical. Pouzdro je vyrobeno z na dotek velmi příjemného silikonového materiálu a je v ekologickém obalu z recyklovaného papíru. Kryt kryje rohy telefonu a v případě pádu je telefon maximálně chráněn. Další z plusů je vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna, aby chránila telefon při vniknutí prachu a jiných nečistot od poškrábání. Samozřejmostí jsou plně dostupné všechny ovládací prvky telefonu a konektory. Pouzdro je také plně kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. Navíc lehce vyvýšené okraje okolo displeje zamezí jeho poškrábání, pokud telefon pokládáte displejem dolů. Kryty jsou dostupné v široké škále barev a jsou skvělým módním doplňkem, pokud chcete sladit barvu telefonu s vaším outfitem, nebo prostě pokud… (patro.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Banana

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro/12 Max Banana

Velvet Smoothie je prémiový kryt na záda smartphonu od renomované značky Tactical. Pouzdro je vyrobeno z na dotek velmi příjemného silikonového materiálu a je v ekologickém obalu z recyklovaného papíru. Kryt kryje rohy telefonu a v případě pádu je telefon maximálně chráněn. Další z plusů je vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna, aby chránila telefon při vniknutí prachu a jiných nečistot od poškrábání. Samozřejmostí jsou plně dostupné všechny ovládací prvky telefonu a konektory. Pouzdro je také plně kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. Navíc lehce vyvýšené okraje okolo displeje zamezí jeho poškrábání, pokud telefon pokládáte displejem dolů. Kryty jsou dostupné v široké škále barev a jsou skvělým módním doplňkem, pokud chcete sladit barvu telefonu s vaším outfitem, nebo prostě pokud… (patro.cz)

brit senior 12, pedigree 12 kg, brit puppy 12, purizon 12 kg, míček pro psy 12 cm, granule pro psy carnilove 12, kapsičky pro psy pedigree 12, granule pro stene 12 kg, granule pro psy 12 kg, autosedacka pro psa 12 kg

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít