Gps tracker bentech tk102b gsm/gprs/gps

Produkt Gps tracker bentech tk102b gsm/gprs/gps sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Gps tracker bentech tk102b gsm/gprs/gps upraviť a produkt hľadať znova.

GPS Tracker Bentech TK102B GSM/GPRS/GPS

GPS Tracker Bentech TK102B GSM/GPRS/GPS
Detail

GPS lokátor do auta a na motorku, voděodolný, výdrž až 2,0 d GPS lokátor Bentech zajistí dokonalý přehled o pohybu pomocí klasické, velmi spolehlivé technologie. Svou konstrukcí bude vhodný do auta a na motorku. Na jedno nabití vám vydrží 2 dny. Jedná-li se o samotnou konstrukci, GPS lokátor Bentech vám nabídne rozměry 1,7 × 4,6 × 6,4 cm a hmotnost nedosahuje více, než 50 g. Rozhodující funkce GPS lokátoru GPS Tracker Bentech TK102B GSM/GPRS/GPS Jednoduché a spolehlivé zabezpečení GPS lokátor určený k použití do auta a na motorku Výdrž lokátoru GPS Tracker Bentech TK102B GSM/GPRS/GPS činí 2 dny Určitě oceníte i jeho voděodolnost Rozměry GPS lokátoru 1,7 × 4,6 × 6,4 cm Dosahuje hmotnosti pouhých 50 g (alza.cz)

Podobné produkty ako GPS Tracker Bentech TK102B GSM/GPRS/GPS

GPS Tracker Bentech TK103 GSM/GPRS/GPS

GPS Tracker Bentech TK103 GSM/GPRS/GPS
Detail

GPS lokátor do auta a na motorku, poplatek za službu: ne, světelná indikace, tlačítko SOS, nastavení hesla, notifikace při opuštění předvolené oblasti a externí napájení, výdrž až 2,0 d GPS lokátor Bentech vám pomůže zajistit díky jednoduché technologii dokonalý přehled o pohybu. Jeho konstrukce je vhodná do auta a na motorku. Mezi jeho nejpraktičtější funkce počítáme notifikaci, jestliže lokátor opustí definovanou oblast. Představuje tedy komplexní bezpečnostní řešení. Ke zvýšení ochrany přispívá vybavení SOS tlačítkem pro přivolání pomoci. Komunikaci s GPS lokátorem máte možnost zabezpečit heslem a mít nad ním maximální kontrolu. Jestliže zařízení ztratí signál, upozorní vás na to notifikace. Po nabití se můžete spolehnout na dobu provozu 2 dny. Celá služba, kterou lokátor využívá a se kterou pracuje, nepatří mezi zpoplatněné. Co se týče samotné konstrukce, GPS lokátor Bentech má rozměry 0,26 × 0,54 × 0,83 cm a váží pouze 120 g. Rozhodující funkce GPS... (alza.cz)

Podobné produkty ako GPS Tracker Bentech TK103 GSM/GPRS/GPS

GPS Tracker Bentech TK108 GSM/GPRS/GPS

GPS Tracker Bentech TK108 GSM/GPRS/GPS
Detail

GPS lokátor do auta a na motorku, IP67, výdrž až 60,0 d GPS lokátor Bentech slouží k dokonalému přehledu o pohybu díky jednoduché technologii. Svým provedením je vhodný do auta a na motorku. Po nabití můžete počítat s dobou provozu 60 dní. Jestliže jde o samotnou konstrukci, GPS lokátor Bentech má rozměry 3,75 × 10,6 × 6,3 cm a váží pouhých 343 g. Za kvalitu provedení a odolnost ručí stupeň krytí IP67. Základní přednosti GPS lokátoru GPS Tracker Bentech TK108 GSM/GPRS/GPS Elegantní, spolehlivé a přitom dostupné zabezpečení GPS lokátor určený k použití do auta a na motorku Výdrž lokátoru GPS Tracker Bentech TK108 GSM/GPRS/GPS je až 60 dní Rozměry GPS lokátoru 3,75 × 10,6 × 6,3 cm Jeho hmotnost bude 343 g Jeho odolnost zajišťuje stupeň krytí IP67 (alza.cz)

Podobné produkty ako GPS Tracker Bentech TK108 GSM/GPRS/GPS , Gps tracker bentech tk103 gsm/gprs/gps

GPS Tracker Bentech 303G GSM/GPRS/GPS

GPS Tracker Bentech 303G GSM/GPRS/GPS
Detail

GPS lokátor do auta a na motorku, poplatek za službu: ne, světelná indikace, tlačítko SOS, nastavení hesla, notifikace při opuštění předvolené oblasti, externí napájení a voděodolný GPS lokátor Bentech slouží k dokonalému přehledu o pohybu díky jednoduché technologii. Jeho provedení je vhodné do auta a na motorku. Na opuštění definované oblasti vás upozorní funkce notifikace. Dohromady s klasickou funkcí sledování představuje ideální bezpečnostní řešení. Do jeho výbavy patří i SOS tlačítko pro přivolání pomoci. Zabezpečení lokátoru heslem je samozřejmostí a mít nad ním maximální kontrolu. Pokud bude vaše zařízení v oblasti bez signálu, oceníte funkci, která v takových případech odesílá notifikaci. Službu, kterou pomocí lokátoru získáte, se nabízí zdarma. Pokud vás zajímá samotná konstrukce, GPS lokátor Bentech má rozměry 1,8 × 5,4 × 9,7 cm a hmotnost je pouze 80 g. Základní parametry GPS lokátoru GPS Tracker Bentech 303G GSM/GPRS/GPS Elegantní, spolehlivé a... (alza.cz)

Podobné produkty ako GPS Tracker Bentech 303G GSM/GPRS/GPS , Invoxia gps mini tracker – smart gps lokátor (ix-90037)

Invoxia GPS Tracker

Detail

Malý a nenápadný GPS lokátor na hlídání věcí i osob. Invoxia GPS Tracker pohlídá vaše zavazadla, vozidlo, cennosti i dítě. Jeho polohu můžete sledovat v přehledné mapě, stejně jako historii pohybu. Upozorní vás na opuštění bezpečné zóny, varuje vás před krádeží a jeho baterie vydrží až 6 měsíců. (mall.cz)

Podobné produkty ako Invoxia GPS Tracker , Tractive gps tracker pro kočky (trkat1)

Invoxia GPS Tracker - zánovní

Detail

Malý a nenápadný GPS lokátor na hlídání věcí i osob. Invoxia GPS Tracker pohlídá vaše zavazadla, vozidlo, cennosti i dítě. Jeho polohu můžete sledovat v přehledné mapě, stejně jako historii pohybu. Upozorní vás na opuštění bezpečné zóny, varuje vás před krádeží a jeho baterie vydrží až 6 měsíců. (mall.cz)

Podobné produkty ako Invoxia GPS Tracker - zánovní , Invoxia gps tracker (ix-lwt1-ivx-001)

Tractive GPS Tracker pro kočky (TRKAT1)

Tractive GPS Tracker pro kočky (TRKAT1)
Detail

GPS lokátor pro zvířata, kompatibilní s Android a iOS, poplatek za službu: ano, světelná indikace, notifikace při opuštění předvolené oblasti a včetně SIM karty, výdrž až 5,0 d Sledujte pohyb vaší kočky odkudkolivVytvořte GPS lokátoru Tractive GPS Tracker můžete v reálném čase sledovat pohyb vašeho domácího mazlíčka a zobrazit jeho změnu umístění na displeji chytrého mobilního zařízení v internetovém provedení. GPS lokátor Tractive využívá řadou pokročilých funkcí s možností nastavení virtuálního plotu, zobrazení historie pohybu nebo monitorování denní aktivity kočky.Klíčové vlastnosti lokátoru Tractive GPS Tracker pro kočkyGPS lokátor domácích mazlíčků s integrovanou SIM kartou a GPS modulemTractive GPS Tracker nabízí funkční funkci virtuálního plotu s upozorněním Prostředí zařízení umožňuje sledovat polohu zvířete v reálném časeVýdrž baterie až 5 dní na jedno nabití, jeho nabíjení probíhá přes USB kabelTractive GPS filtruje světelnou signalizaci a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tractive GPS Tracker pro kočky (TRKAT1) , Vimron personal gps tracker nb-iot, černý (vim0002)

Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, černý

Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, černý
Detail

GPS zařízení pro ochranu všeho, na čem Vám záleží s nejdelší výdrží baterie na trhu. Mějte vše pod kontrolou – od Vašeho vozidla, věci prarodičů, dětí až po domácí mazlíčky. Spolehněte se na nejdelší výdrž baterie v aktivním stavu díky nejnovější technologií NB-IoT. Se zařízením Vimron můžete hlídat vašeho koně, stádo krav čí ovcí.... Klíčové vlastnosti Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT: Až 10× delší výdrž oproti zařízením s 2G technologií Vysoká přesnost určování polohy díky příjmu až 3 satelitních systémů současně Sledování polohy a pohybu v reálném čase, nebo z historie v přehledné mapě Upozorňuje na zvolené události pomocí notifikací (pohyb, vybíjení baterie, SOS a jiné) Možnost vytvářet bezpečnostní zóny a body SOS tlačítko pro vyvolání individuální oznámení Přístup do platformy Vimron pomocí prohlížeče v telefonu, nebo PC Individuální nastavení parametrů zařízení, podle potřeb uživatele Dobíjecí baterie s nejdelší výdrží na jedno nabití na trhu SIM karta operátora Telekom nebo Vodafone s roční službou v ceně zařízení Malé rozměry a váha pouze 90 gramů s odolností IP 65 Vyráběné v EU, obsahuje kvalitní švýcarské komponenty Parametry: Sledovanie pozície cez satelit Typ prijímača 72-kanálový GNSS GPS, QZSS, GLONASS, Galileo Presnosť zameriavania 2.5 m CEP Citlivosť -165 dBm Súbežné sledovanie GNSS (concurrent) 3 Sledovanie pozície cez mobilné siete LTE Cat NB1 (NB-IoT) 3GPP Release 13 Pokrytie Globálne (Deutsche Telekom / Vodafone) SIM karta nano SIM 4FF / eSIM MFF2 Bluetooth Low Energy Bluetooth kvalifikácia 5.0 (Bluetooth Low Energy) Maximálny dosah 300 m Citlivosť prijímača -97 dBm Napájanie a batéria Napájanie Nabíjateľná Li-Ion batéria Kapacita 2000 mAh Nabíjanie USB Micro-B Veľkosť a váha Váha spolu s batériou 90 gramov Materiál ABS Farba Čierna / Biela Veľkosť 78×48×29 mm Obsah balení: Zařízení Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT Nabíjecí kabel microUSB Aktivní sim karta NB-IoT Předpaltné služeb na 1rok v tarifu Pro Uživatelský návod k použití Předplatné služeb v druhém a dalším roce: Součástí balíčku je předplatné služeb na jeden rok v tarifu Pro. V následujících letech si uživatel může předplatit tyto služby vždy na jeden rok: Tarif Basic 14,99 EUR / Rok - sledování GPS polohy v reálném čase Tarif Standart 49,99 EUR / Rok - Sledování GPS polohy v reálném čase, Historie GPS polohy za 365 dnů Tarif Pro 89,99 EUR / Rok - Sledování GPS polohy v reálném čase, Historie GPS polohy za 365 dnů, Upozornění na uživatelsky nastavitelné události pohyb, zóny, POI Uživatel si tyto služby platí na internetu online přímo výrobci. O společnosti Vimron: Společnost Vimron s. r. o. již více než 15 let pomáhá chránit vše, na čem Vám záleží. Vývoj a výroba probíhá přímo na Slovensku ve společnosti Vimron. GPS monitorovací zařízení, které pro Vás vyvíjíme si našly široké uplatnění. Jsme připraveni flexibilně reagovat na různé situace, které život neustále přináší. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, černý , Vimron personal gps tracker nb-iot, bílá (vim0001)

Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, bílá

Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, bílá
Detail

GPS zařízení pro ochranu všeho, na čem Vám záleží s nejdelší výdrží baterie na trhu. Mějte vše pod kontrolou – od Vašeho vozidla, věcí, prarodičů, dětí až po domácí mazlíčky. Spolehněte se na nejdelší výdrž baterie v aktivním stavu díky nejnovější technologií NB-IoT. Klíčové vlastnosti Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT: Až 10× delší výdrž oproti zařízením s 2G technologií Vysoká přesnost určování polohy díky příjmu až 3 satelitních systémů současně Sledování polohy a pohybu v reálném čase, nebo z historie v přehledné mapě Upozorňuje na zvolené události pomocí notifikací (pohyb, vybíjení baterie, SOS a jiné) Možnost vytvářet bezpečnostní zóny a body SOS tlačítko pro vyvolání individuální oznámení Přístup do platformy Vimron pomocí prohlížeče v telefonu, nebo PC Individuální nastavení parametrů zařízení, podle potřeb uživatele Dobíjecí baterie s nejdelší výdrží na jedno nabití na trhu SIM karta operátora Telekom nebo Vodafone s roční službou v ceně zařízení Malé rozměry a váha pouze 90 gramů s odolností IP 65 Vyráběné v EU, obsahuje kvalitní švýcarské komponenty Parametry: Sledovanie pozície cez satelit Typ prijímača 72-kanálový GNSS GPS, QZSS, GLONASS, Galileo Presnosť zameriavania 2.5 m CEP Citlivosť -165 dBm Súbežné sledovanie GNSS (concurrent) 3 Sledovanie pozície cez mobilné siete LTE Cat NB1 (NB-IoT) 3GPP Release 13 Pokrytie Globálne (Deutsche Telekom / Vodafone) SIM karta nano SIM 4FF / eSIM MFF2 Bluetooth Low Energy Bluetooth kvalifikácia 5.0 (Bluetooth Low Energy) Maximálny dosah 300 m Citlivosť prijímača -97 dBm Napájanie a batéria Napájanie Nabíjateľná Li-Ion batéria Kapacita 2000 mAh Nabíjanie USB Micro-B Veľkosť a váha Váha spolu s batériou 90 gramov Materiál ABS Farba Čierna / Biela Veľkosť 78×48×29 mm Obsah balení: Zařízení Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT Nabíjecí kabel microUSB Aktivní sim karta NB-IoT Předpaltné služeb na 1rok v tarifu Pro Uživatelský návod k použití Předplatné služeb v druhém a dalším roce: Součástí balíčku je předplatné služeb na jeden rok v tarifu Pro. V následujících letech si uživatel může předplatit tyto služby vždy na jeden rok: Tarif Basic 14,99 EUR / Rok - sledování GPS polohy v reálném čase Tarif Standart 49,99 EUR / Rok - Sledování GPS polohy v reálném čase, Historie GPS polohy za 365 dnů Tarif Pro 89,99 EUR / Rok - Sledování GPS polohy v reálném čase, Historie GPS polohy za 365 dnů, Upozornění na uživatelsky nastavitelné události pohyb, zóny, POI Uživatel si tyto služby platí na internetu online přímo výrobci. O společnosti Vimron: Společnost Vimron s. r. o. již více než 15 let pomáhá chránit vše, na čem Vám záleží. Vývoj a výroba probíhá přímo na Slovensku ve společnosti Vimron. GPS monitorovací zařízení, které pro Vás vyvíjíme si našly široké uplatnění. Jsme připraveni flexibilně reagovat na různé situace, které život neustále přináší. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, bílá , Eltrinex ls500 gps ls500 gps

Invoxia GPS Mini Tracker – Smart GPS lokátor

Detail

Smart GPS mini lokátor perfektní pro ochranu vašeho cenného majetku. Sleduje polohu předmětů a přes mobilní aplikaci vás včas upozorní při opuštění sledované oblasti. Zařízení je vodotěsné s certifikací IP67, GPS funguje v řadě evropských zemí. Baterie vydrží na jedno nabití až 6 měsíců a nabije se méně než za 1 hodinu. Předplatné v síti SigFox na 3 roky ZDARMA. (mall.cz)

Podobné produkty ako Invoxia GPS Mini Tracker – Smart GPS lokátor , Helmer gps anténa (gps antena helmer)

Invoxia GPS Tracker (IX-LWT1-IVX-001)

Invoxia GPS Tracker (IX-LWT1-IVX-001)
Detail

GPS lokátor univerzální, kompatibilní s Android a iOS, bez nutnosti použití SIM karty, výdrž až 182,6 d Tento GPS lokátor se hodí pro všechny lidi, kteří si chtějí pojistit své věci před krádeží nebo ztrátou. Invoxia GPS Tracker funguje na principu síti Sigfox, což znamená, že do něj nemusíte vkládat SIM kartu. Využívání této sítě máte na tři roky zajištěné zdarma, pak poplatek činí pouze 29,95 € ročně. V celé České Republice a na Slovensku má lokátor plné pokrytí, v jiných než těchto zemích se to liší. Dostane-li se zařízení pod 20 % baterie, přijde vám upozornění. Samotné nabití přes microUSB kabel (obsažen v balení) trvá pouze jednu hodinu. GPS lokátor Invoxia najde mnohá uplatnění, a to nejen v nejrůznějších činnostech podnikání, ale přijde vhod prakticky kdekoli. V případě potřeby můžete zapnout alarm proti krádeži, který vám bude v reálném čase předávat informace např. o podezřelém pohybu. S pomocí aplikaci si lze nastavit i "Bezpečné zóny". Pokud... (alza.cz)

Podobné produkty ako Invoxia GPS Tracker (IX-LWT1-IVX-001) , Gps lokator

Invoxia GPS Pet Tracker

Invoxia GPS Pet Tracker
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Invoxia GPS Pet Tracker , Ddpai z40 gps dual (z40 gps dual)

Invoxia GPS Pet Tracker

Detail

GPS lokátor pro zvířata. Invoxia GPS Pet Tracker umožňuje sledovat polohu vašeho zvířecího miláčka v pravidelných intervalech, zobrazit si historii jeho pohybu, záznam jeho aktivit, index spánku i překonané vzdálenosti. Upozorní vás, když mazlíček překročí virtuální plot, je vodotěsný, velmi malý a lehký a vydrží na jedno nabití až 1–3 měsíce. (mall.cz)

Podobné produkty ako Invoxia GPS Pet Tracker , Gsm bezdrátový alarm bentech o2

Invoxia GPS Bike Tracker

Detail

Alarm na kolo s GPS. Invoxia Bike Tracker vás upozorňuje na podezřelý pohyb kola a umožňuje vám sledovat jeho polohu i historii pohybu. Můžete v něm vyznačit bezpečné zóny, při jejichž překročení budete upozorněni. Tracker je vodotěsný, baterie mu vydrží až 3 měsíce, před odmontováním ho chrání speciální tvar šroubů. A přes zimu může fungovat i jako GPS tracker pro psa nebo kočku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Invoxia GPS Bike Tracker , Eltrinex ls500 gps

Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, bílá (VIM0001)

Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, bílá (VIM0001)
Detail

GPS lokátor univerzální, kompatibilní s Android a Windows, poplatek za službu: ano, tlačítko SOS, včetně SIM karty a voděodolný, IP65, výdrž až 182,6 d GPS lokátor VIMRON slouží k dokonalému přehledu o pohybu prostřednictvím velmi spolehlivé technologie. Jedná se o výrobek, který se neobejde bez SIM karty. Nechybí mu ani SOS tlačítko ke snadnému přivolání pomoci. Celková doba provozu dělá celkem 183 dní. GPS lokátor Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, bílá bude kompatibilní s operačními systémy Android a Windows. Služba, kterou vám lokátor poskytuje se nabízí za poplatek. Jestliže jde o samotnou konstrukci, GPS lokátor VIMRON měří pouze 7,8 × 4,8 × 2,9 cm a hmotnost se vyšplhá na pouhých 90 g. Velkou odolnost a kvalitu provedení značí stupeň krytí IP65. Podstatné funkce GPS lokátoru Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, bílá Spolehlivé a dostupné řešení zabezpečení Je určen k práci se systémy Android a Windows Patří do zpoplatněných služeb Výdrž lokátoru Vimron... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, bílá (VIM0001) , Gps pro auta

Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, černý (VIM0002)

Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, černý (VIM0002)
Detail

GPS lokátor univerzální, kompatibilní s Android a Windows, poplatek za službu: ano, tlačítko SOS, včetně SIM karty a voděodolný, IP65, výdrž až 182,6 d GPS lokátor VIMRON slouží k dokonalému přehledu o pohybu díky jednoduché technologii. Jde o model, k němuž je třeba SIM karta. K většímu pocitu ochrany přispívá SOS tlačítko k rychlému přivolání pomoci. Při plném nabití vydrží v provozu 183 dní. GPS lokátor Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, černý pracuje se zařízeními, jež mají nainstalovaný systém Android a Windows. Služba, které je tento model součástí, je zpoplatněna. Ptáte-li se na samotnou konstrukci, GPS lokátor VIMRON měří pouze 7,8 × 4,8 × 2,9 cm a váží pouhých 90 g. Kvalitu provedení a vysokou odolnost máte zaručenu stupněm krytí IP65. Podstatné přednosti GPS lokátoru Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, černý Jednoduché a elegantní řešení bezpečnosti Pracuje se systémy Android a Windows Je součástí zpoplatněných služeb Výdrž lokátoru Vimron Personal... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, černý (VIM0002) , Hodinky s gps

Invoxia GPS Mini Tracker – Smart GPS lokátor (IX-90037)

Invoxia GPS Mini Tracker – Smart GPS lokátor (IX-90037)
Detail

GPS lokátor univerzální, kompatibilní s Android, iOS a Windows, poplatek za službu: ano, bez nutnosti použití SIM karty a voděodolný, výdrž až 30,4 d Mějte svá zavazadla, klíče, kola a další předměty či vozidla neustále pod dohledem díky lokátoru Invoxia GPS Mini Tracker. Přesné údaje o poloze můžete sledovat pomocí aplikace, která je dostupná pro iOS, Android a Windows. Navíc lze v aplikaci zapnout sledování přesné vzdálenosti v dosahu 20 metrů, nebo novou funkci varování při krádeži. Lokátor Invoxia GPS Mini nevyžaduje žádnou kartu SIM, funguje totiž v síti Sigfox, ke které získáte při koupi lokátoru předplatné na tři roky zdarma. Tato síť má pokrytí po celé České republice a většině zemích západní Evropy (bližší informace o pokrytí naleznete na stránkách Sigfox). Klíčové vlastnosti lokátoru Invoxia GPS Mini TrackerLokátor Invoxia GPS Mini Tracker posílá přesné údaje o své poloze do aplikace pro iOS, Android a WindowsV aplikaci je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Invoxia GPS Mini Tracker – Smart GPS lokátor (IX-90037) , Gps huawei fit

Invoxia GPS Bike Tracker - použité

Detail

Alarm na kolo s GPS. Invoxia Bike Tracker vás upozorňuje na podezřelý pohyb kola a umožňuje vám sledovat jeho polohu i historii pohybu. Můžete v něm vyznačit bezpečné zóny, při jejichž překročení budete upozorněni. Tracker je vodotěsný, baterie mu vydrží až 3 měsíce, před odmontováním ho chrání speciální tvar šroubů. A přes zimu může fungovat i jako GPS tracker pro psa nebo kočku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Invoxia GPS Bike Tracker - použité , Lezyne mega xl gps black (1-gps-megaxl-v104)

Lokátor pro psy BENTECH A700 GPS

Lokátor pro psy BENTECH A700 GPS
Detail

NakupteLokátor pro psy BENTECH A700 GPSz kategorieDům a zahrada > Chovatelství > Chovatelské potřeby pro psy > Potřeby na výcvik psa > Výcvikové obojky pro psyza1399.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Lokátor pro psy BENTECH A700 GPS , Lezyne macro plus gps black (1-gps-macro-v204)

GPS tracker do auta Secutek SGT-209 - výdrž 200 dní

GPS tracker do auta Secutek SGT-209 - výdrž 200 dní
Detail

Robustní GPS lokátor do auta s vysokou citlivostí a extrémní výdrží až 200 dní. Online mapový podklad s uchováváním historie + aplikace pro Android telefony za příplatek. (spyobchod.cz)

Podobné produkty ako GPS tracker do auta Secutek SGT-209 - výdrž 200 dní , Thinkware gps tw pro f70 a f200pro (gps tw)

Invoxia GPS Bike Tracker (IX-90067)

Invoxia GPS Bike Tracker (IX-90067)
Detail

GPS lokátor na jízdní kolo, kompatibilní s Android a iOS, notifikace při opuštění předvolené oblasti, bez nutnosti použití SIM karty a voděodolný, výdrž až 90,0 d Lokátor Invoxia GPS Bike Tracker zamezí krádeži vašeho jízdního kola. Při podezřelém pohybu kola vám přijde upozornění na váš smartphone skrze aplikaci Invoxia GPS app. Přesný lokátor a aktualizace polohy po každých 5 minutách zaručí, že budete vždy vědět kde se vaše kolo nachází. Funkce geofencing umožňuje nastavit bezpečné zóny, jejichž překročení pošle upozornění do aplikace. Lokátor Invoxia GPS Bike Tracker disponuje baterií s výdrží až 3 měsíce. Upozornění o vybité baterii vám přijde, pokaždé když se dostane pod úroveň 20 %. Nabití baterie je možné pomocí přibaleného micro USB kabelu a zabere pouhých 90 minut.Klíčové vlastnosti lokátoru Invoxia GPS Bike TrackerInvoxia GPS Bike Tracker je přesný lokátor aktualizující polohu vašeho jízdního kola každých 5... (alza.cz)

Podobné produkty ako Invoxia GPS Bike Tracker (IX-90067) , Rexbike gps zabezpečení kola

Tractive GPS CAT 4 LTE – Tracker a monitor aktivity pro kočky – půlnoční modrá (TRAMINDB)

Tractive GPS CAT 4 LTE – Tracker a monitor aktivity pro kočky – půlnoční modrá (TRAMINDB)
Detail

GPS lokátor pro zvířata, kompatibilní s Android a iOS, poplatek za službu: ano, světelná indikace, notifikace při opuštění předvolené oblasti a včetně SIM karty, výdrž až 5,0 d Sledujte pohyb vaší kočky odkudkolivVytvořte GPS lokátoru Tractive GPS Tracker můžete v reálném čase sledovat pohyb vašeho domácího mazlíčka a zobrazit jeho změnu umístění na displeji chytrého mobilního zařízení v internetovém provedení. GPS lokátor Tractive využívá řadou pokročilých funkcí s možností nastavení virtuálního plotu, zobrazení historie pohybu nebo monitorování denní aktivity kočky.Klíčové vlastnosti lokátoru Tractive GPS Tracker pro kočkyGPS lokátor domácích mazlíčků s integrovanou SIM kartou a GPS modulemTractive GPS Tracker nabízí funkční funkci virtuálního plotu s upozorněním Prostředí zařízení umožňuje sledovat polohu zvířete v reálném časeVýdrž baterie až 5 dní na jedno nabití, jeho nabíjení probíhá přes USB kabelTractive GPS filtruje světelnou signalizaci a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tractive GPS CAT 4 LTE – Tracker a monitor aktivity pro kočky – půlnoční modrá (TRAMINDB) , Wahoo elemnt gps cyklopocitac

Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy Solar LED (CIP398)

Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy Solar LED (CIP398)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, napájení bateriemi Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy Solar LED je výbornou volbou jak ohlídat svou domácnost. Klíčové funkce IP kamery Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy Solar LED Připravena na vnitřní i venkovní použití Napájení prostřednictvím baterií Konektivita kamery Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy Solar LED IP kameru pohání baterie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy Solar LED (CIP398) , Gps lokator na kolo

Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy3 s blikající LED (CIP002)

Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy3 s blikající LED (CIP002)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, napájení bateriemi Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy3 s blikající LED je výbornou volbou jak ohlídat svou domácnost. Klíčové funkce síťové kamery Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy3 s blikající LED Připravena na vnitřní i venkovní potřebu Napájení prostřednictvím baterií Konektivita kamery Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy3 s blikající LED IP kamera je napájena bateriemi. (alza.cz)

Podobné produkty ako Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy3 s blikající LED (CIP002) , Eltrinex ls600 gps (eltrinex_ls600_gps)

Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy3-IR s infrapřísvitem (CIP005)

Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy3-IR s infrapřísvitem (CIP005)
Detail

IP kamera vnitřní a venkovní, napájení bateriemi Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy3-IR s infrapřísvitem je výbornou volbou jak ohlídat svou domácnost. Vynikající rysy IP kamery Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy3-IR s infrapřísvitem Připravena na vnitřní i venkovní potřebu Napájení prostřednictvím baterií Konektivita kamery Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy3-IR s infrapřísvitem Napájení IP kamery řeší baterie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Bentech venkovní atrapa bezpečnostní kamery Bentech Dummy3-IR s infrapřísvitem (CIP005) , Gps obojek garmin bazar

Fotopast BENTECH 3.0CG

Fotopast BENTECH 3.0CG
Detail

Fotopast BENTECH 3.0CG (tipa.eu)

Podobné produkty ako Fotopast BENTECH 3.0CG , Lezyne gps o-ring mount kit black (1-gps-ormcmk-v104)

Fotopast BENTECH Mini

Fotopast BENTECH Mini
Detail

Fotopast BENTECH Mini (tipa.eu)

Podobné produkty ako Fotopast BENTECH Mini , Tractive gps dog 4 – gps sledování polohy a aktivity pro psy (trnjawh)

Fotopast BENTECH TC03

Fotopast BENTECH TC03
Detail

NakupteFotopast BENTECH TC03z kategorieDům a zahrada > Monitorovací a zabezpečovací technika > Fotopastiza1990.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Fotopast BENTECH TC03 , Lamax s9 dual gps (lmxs9d)

Bentech TC03 (OS172)

Bentech TC03 (OS172)
Detail

Fotopast - s dosahem senzoru 20 m, maximální kvalita fotografie 12 Mpx, rozlišení snímače 2 Mpx, maximální rozlišení videa Full HD (1920 × 1080), rozlišení displeje 480 × 234 Mpx, IR přísvit 940 nm, 90° pozorovací úhel, kompatibilní s paměťovou kartou SD do velikosti 31,25 GB,, maximální výdrž 180 d, krytí IP66, hmotnost 260 g Potřebujete zachytit pohyb ve vámi určené oblasti? Pak určitě využijete fotopast Bentech. Ta vám pomůže zachytit jakýkoliv pohyb v zorném poli. Mohlo by se jednat třeba o oblast v okolí krmeliště. Než ji umístíte, je třeba si uvědomit, že její senzory mohou fungovat na vzdálenost 20 m. Tento model fotopasti dokáže pořizovat fotografie v maximální kvalitě 12 Mpx. Jestliže mluvíme o snímači, ten bude pracovat s rozlišením 2 Mpx. Zachycený snímek můžete sledovat na displeji s rozlišením 480 × 234 px. V její výbavě najdete i IR přísvit, proto může snímač pořizovat záznamy i v naprosté tmě. Při výběru fotopasti si musíte uvědomit to, kam ji... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bentech TC03 (OS172) , Dogtrace dog gps x30 (8595221014131)

Bentech Mini (OS214)

Bentech Mini (OS214)
Detail

Fotopast - s dosahem senzoru 15 m, maximální kvalita fotografie 16 Mpx, rozlišení snímače 2 Mpx, maximální rozlišení videa Full HD (1920 × 1080), rozlišení displeje 480 × 234 Mpx, IR přísvit 940 nm, 90° pozorovací úhel, kompatibilní s paměťovou kartou SD do velikosti 31,25 GB,, maximální výdrž 150 d, krytí IP65, hmotnost 190 g Máte potřebu spolehlivě zachytit pohyb ve vybrané oblasti? V takovém případě by pro vás mohla být tím pravým řešením fotopast Bentech. Ta umí zachytit jakýkoliv pohyb v předem určeném zorném úhlu. Jednalo by se třeba o oblast před chatou a v jejím okolí. Při jejím umísťováním si musíte uvědomit to, že její senzory jsou schopny pracovat na vzdálenost 15 m. Tato fotopast umí pořídit fotografie v maximální kvalitě 16 Mpx. Ptáte-li se na snímač, ten využívá rozlišení 2 Mpx. Zachycené fotografie můžete sledovat na displeji s rozlišením 480 × 234 px. Do její výbavy patří i IR přísvit, se kterým snímač dokáže pořídit fotografie i v naprosté tmě.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bentech Mini (OS214) , Gps hodinky helmer lk 705

Bentech 3.0C (OS114)

Bentech 3.0C (OS114)
Detail

Fotopast - s dosahem senzoru 20 m, maximální kvalita fotografie 12 Mpx, rozlišení snímače 5 Mpx, maximální rozlišení videa Full HD (1920 × 1080), rozlišení displeje 480 × 234 Mpx, IR přísvit 940 nm, 110° pozorovací úhel, kompatibilní s paměťovou kartou SD do velikosti 31,25 GB,, maximální výdrž 180 d, krytí IP54, hmotnost 404 g Jste myslivec či milovních přirody a snažíte se zachytit pohyb v libovolné oblasti? Váš problém ideálně vyřeší fotopast Bentech. Díky ní dokážete zachytit jakýkoliv pohyb zaměřeném poli. Například by mohlo jít o oblast v okolí krmeliště. Před jejím umístěním je dobré vzít v úvahu, že její senzory jsou použitelné na dosah 20 m. Tento model fotopasti umí pořizovat fotografie v maximální kvalitě 12 Mpx. Mluvíme-li o snímači, ten zajišťuje rozlišení 5 Mpx. Zachycené fotografie můžete sledovat na displeji s rozlišením 480 × 234 px. V její výbavě dokonce naleznete i IR přísvit, se kterým snímač dokáže pořídit fotografie i v naprosté tmě. Před... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bentech 3.0C (OS114)

Bentech 3.0CG (OS112)

Bentech 3.0CG (OS112)
Detail

Fotopast - s dosahem senzoru 20 m, s 3G, maximální kvalita fotografie 12 Mpx, rozlišení snímače 5 Mpx, maximální rozlišení videa Full HD (1920 × 1080), rozlišení displeje 480 × 234 Mpx, IR přísvit 940 nm, 110° pozorovací úhel, kompatibilní s paměťovou kartou SD do velikosti 31,25 GB, posílání foto pomocí MMS a e-mail,, maximální výdrž 180 d, krytí IP54, hmotnost 404 g Je pro vás důležité zachytit pohyb ve vámi určené oblasti? Potom je pro vám ideálním řešením fotopast Bentech. Ta dokáže zachytit jakýkoliv pohyb v zorném poli. Mohlo by jít třeba o oblast krmeliště či okolí chaty. Při jejím umísťováním je nutné vzít v úvahu, že její senzory jsou použitelné na vzdálenost 20 m. Tato fotopast dokáže pořizovat fotografie v maximální kvalitě 12 Mpx. Jde-li o snímač, k němu patří rozlišení 5 Mpx. Pořízené fotografie lze sledovat na displeji o rozlišení 480 × 234 px. Její výbava je doplněna i IR přísvitem, díky tomu může snímač pořídit záznam i v naprosté tmě. Než si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bentech 3.0CG (OS112)

Polyend Tracker

Polyend Tracker
Detail

MIDI kontroler, groove software Tracker je nová produkční stanice od Polyend nabízející velkou přehlednou obrazovku, 48 ultra citlivých Gridů, víceúčelový knob a mechanický keyboard pro snadné nahrávání a následnou postprodukci. Tracker v sobě kombinuje moderní design, technologie reagující na nejnovější trendy a typickou kvalitu, na kterou jste u této inovativní firmy zvyklí. Uzavřete se do světa zvukových stop a hudebních smyček Tracker je velmi kompaktní zařízení, které si sbalíte do batohu a odjede kamkoli, kde se můžete nabíjet vesmírnou energií a nechávat se obklopovat múzami. Tracker pracuje v sedmi módech, ve kterých můžete vytvářet nové nápady, upravovat již vzniklé stopy a přidávat k nim nespočet efektů nebo upravovat jejich frekvenční nastavení. Naleznete zde režimy Instrument, Sampler, Slicer, Wavetable, Granular, Sample Editor, Sample Recorder. Zvuková knihovna, FM rádio… Na vyčerpání zvukové databáze Trackeru byste museli žít několik životů, a když k tomu přidáte možnost tvorby vlastních smyček a samplů, získáte tím nekonečno harmonických a zvukových variant, které zrealizují vaše kreativní hudební nápady. A pokud si potřebujete od hudby na chvíli odpočinout, můžete si poslechnout zprávy nebo dopravní zpravodajství na vaší oblíbené stanici prostřednictvím vestavěného FM rádia. Týmový hráč s otevřenou náručí Tracker navíc skvěle pracuje s dalšími zařízeními, díky široké kompatibilitě tak připojíte MIDI klávesy nebo kontrolér pro ještě optimálnější využití Trackeru. Vzniklé tracky můžete následně upravovat, krášlit různými efekty, využít micro časovače a micro ladičky pro alternativní či orientální hudbu. Tracker navíc můžete využít i pro mixování vašich nahrávek na cestách. Toto univerzální zařízení by mělo být v arsenálu každého hudebního producenta, kreativce a milovníka moderní hudby. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Polyend Tracker

Obojek elektronický BENTECH T05L

Obojek elektronický BENTECH T05L
Detail

Obojek elektronický BENTECH T05L (tipa.eu)

Podobné produkty ako Obojek elektronický BENTECH T05L

Obojek elektronický BENTECH T04L

Obojek elektronický BENTECH T04L
Detail

Obojek elektronický BENTECH T04L (tipa.eu)

Podobné produkty ako Obojek elektronický BENTECH T04L

Obojek elektronický BENTECH P610

Obojek elektronický BENTECH P610
Detail

NakupteObojek elektronický BENTECH P610z kategorieDům a zahrada > Chovatelství > Chovatelské potřeby pro psy > Potřeby na výcvik psa > Výcvikové obojky pro psyza2290.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Obojek elektronický BENTECH P610

Bentech 4.0CG LTE (OS189)

Bentech 4.0CG LTE (OS189)
Detail

Fotopast - s dosahem senzoru 20 m, se 4G, maximální kvalita fotografie 16 Mpx, rozlišení snímače 5 Mpx, maximální rozlišení videa Full HD (1920 × 1080), rozlišení displeje 480 × 234 Mpx, IR přísvit 940 nm, 100° pozorovací úhel, kompatibilní s paměťovou kartou SD do velikosti 31,25 GB, posílání foto pomocí MMS a e-mail,, maximální výdrž 240 d, krytí IP66, hmotnost 448 g Je pro vás důležité zachytit pohyb ve vámi určené oblasti? Pak by pro vás mohla být ideálním řešením fotopast Bentech. Ta vám pomůže zachytit jakýkoliv pohyb v zorném poli. Zachytíte například oblast v prostoru kolem chaty. Než ji umístíte, je nutné si uvědomit to, že její senzory mají funkčnost na vzdálenost 20 m. Tento model fotopasti dokáže pořizovat fotografie v maximální kvalitě 16 Mpx. Pokud mluvíme o snímači, můžete se spolehnout na rozlišení 5 Mpx. Pořízené fotografie můžete prohlížet na displeji s rozlišením 480 × 234 px. Má k dispozici i IR přísvit, proto snímač dokáže pořídit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bentech 4.0CG LTE (OS189)

IP kamera Bentech CS16

IP kamera Bentech CS16
Detail

IP kamera venkovní, detekce pohybu, napájení ze sítě, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 92 °, noční vidění s max. dosvitem 15 m, slot pro MicroSD kartu max. 128 GB připojení přes WiFi 2,4 GHz a ethernet, aplikace pro Android, Windows a iOS v angličtině IP kamera Bentech CS16 je výbornou volbou jak ohlídat svou domácnost. Tato IP kamera venkovní pro vás získá kvalitní záběry v rozlišení až 1920 × 1080 px. Objektiv snímá v úhlu 92°. Zařízení dokáže ukládat pořízené záběry také na paměťovou kartu typu MicroSD. IP kamera Bentech CS16 má funkci nočního vidění, díky čemuž bude perfektně chránit váš majetek 24/7. Max. dosvit nočního vidění činí 15m. Rozměry kamery odpovídají hodnotám 67mm×126mm×42mm. Jde o klasickou bullet verzi kamery. Výjimečné rysy IP kamery IP kamera Bentech CS16 Možnost uložit pořízené záběry na paměťovou kartu a také cloudové uložiště Konektivita: WiFi 92° úhel natáčení IP kamera dokáže zaznamenat podezřelý pohyb Noční vidění až do... (alza.cz)

Podobné produkty ako IP kamera Bentech CS16

IP kamera Bentech CS17

IP kamera Bentech CS17
Detail

IP kamera venkovní, detekce pohybu, napájení ze sítě, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 92 °, noční vidění s max. dosvitem 15 m, slot pro MicroSD kartu max. 128 GB připojení přes WiFi 2,4 GHz a ethernet, aplikace pro Android, Windows a iOS v angličtině IP kamera Bentech CS17 je výbornou volbou jak ohlídat svůj majetek. Tato IP camera venkovní pro vás získá kvalitní záběry, a to díky maximálnímu rozlišení 1920 × 1080 px. Objektiv snímá v úhlu 92°. Zařízení dokáže záběry také ukládat na paměťové karty typu MicroSD. IP kamera Bentech CS17 dovede pořizovat i noční záběry, díky tomu je jak stvořená pro nepřetržitou práci a ochranu vašeho majetku. Největší dosvit nočního vidění je 15m. Rozměry kamery odpovídají hodnotám 60mm×165mm×60mm. Jedná se o oblíbenou verzi v tzv. bullet tvaru. Důležité rysy síťové kamery IP kamera Bentech CS17 Schopnost uložení pořízených záběrů na cloudové úložiště a paměťovou kartu Konektivita: WiFi 92° snímání IP kamera má schopnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako IP kamera Bentech CS17

Bentech WF1039 WiFi (OS246)

Bentech WF1039 WiFi (OS246)
Detail

Fotopast - s dosahem senzoru 20 m, s Wi-Fi, maximální kvalita fotografie 30 Mpx, rozlišení snímače 5 Mpx, maximální rozlišení videa 4K (4096 × 2160), IR přísvit 940 nm, 120° pozorovací úhel, kompatibilní s paměťovou kartou SD do velikosti 250 GB, posílání foto pomocí aplikace,, maximální výdrž 180 d, krytí IP66, hmotnost 309 g Potřebujete zachytit pohyb v určené oblasti? Pak určitě využijete fotopast Bentech. S ní se vám podaří zachytit jakýkoliv pohyb v zorném poli. Jednalo by se třeba o oblast stezky v lese či okolí chaty. Než ji umístíte, je třeba si uvědomit, že její senzory jsou schopny pracovat na vzdálenost 20 m. Tento druh fotopasti dokáže pořizovat fotografie v maximální kvalitě 30 Mpx. Pokud mluvíme o snímači, ten má rozlišení 5 Mpx. V její výbavě neschází ani IR přísvit a tak dokáže snímač pořizovat záznamy i v naprosté tmě. Při výběru té správné fotopasti je třeba zvážit i to, kde se vám bude hodit ji umístit. Tento typ fotopasti se hodí i do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bentech WF1039 WiFi (OS246)

IP kamera Bentech CS61

IP kamera Bentech CS61
Detail

IP kamera vnitřní, detekce pohybu a vestavěný mikrofon, napájení ze sítě, s rozlišením 1280 × 720 px, zorný úhel 180 °, noční vidění s max. dosvitem 10 m, slot pro MicroSD kartu max. 128 GB připojení přes WiFi 2,4 GHz a ethernet, aplikace pro Android, Windows a iOS v angličtině IP kamera Bentech CS61 je výbornou volbou jak ohlídat svou domácnost. Tato IP kamera vnitřní pořizuje kvalitní záběry v rozlišení až 1280 × 720 px. Čočka snímá v úhlu 180°. Zařízení dovede snímky ukládat také na paměťové karty typu MicroSD. IP kamera Bentech CS61 dokáže také pořizovat i noční záběry, tím pádem je předurčená pro nepřetržitou práci a ochranu vašeho majetku. Maximální vzdálenost nočního vidění činí 10m. Rozměry kamery odpovídají hodnotám 165mm×32mm×154mm. Podstatné parametry IP kamery IP kamera Bentech CS61 Schopnost ukládat záběry na cloud i paměťovou kartu Konektivita: WiFi 180° úhel snímání IP kamera je schopná detekovat pohyb Ve výbavě kamery je noční vidění do... (alza.cz)

Podobné produkty ako IP kamera Bentech CS61

Bentech M3 - červený (OS263)

Bentech M3 - červený (OS263)
Detail

Bluetooth reproduktor - aktivní, o výkonu 5W, frekvenční rozsah od 280 Hz do 16000 Hz, 3,5mm jack, Bluetooth, výdrž baterie 5 h Máte rádi hudbu a chtěli byste ji poslouchat, kdykoliv vás napadne? Ideálním společníkem vám bude tento Bluetooth reproduktor Bentech. Coby aktivní reproduktor má v sobě zabudovaný zesilovač, snadno proto přehraje hudbu přímo ze zdroje. O spojení se postará moderní technologie Bluetooth. Hudbu tak můžete snadno přehrát bez kabelů přímo z telefonu. Výkon neurčuje jeho maximální hlasitost, ale odkazuje na vestavěný zesilovač reproduktoru. Tento model Bluetooth reproduktoru disponuje nejvyšším výkonem 5 W a snadno tak ozvučí menší místnosti. Významnou roli hraje také frekvence s rozpětím od 280 do 16000 Hz. Bluetooth reproduktor s vlastní baterií dokáže hrát celých 5 h. Nabíjení je velmi jednoduché přes konektor micro USB. Hlavní vlastnosti Bluetooth reproduktoru Bentech M3 - červený Bluetooth reproduktor Bentech pro poslech hudby, ať... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bentech M3 - červený (OS263)

Bentech M3 - černý (OS260)

Bentech M3 - černý (OS260)
Detail

Bluetooth reproduktor - aktivní, o výkonu 5W, frekvenční rozsah od 280 Hz do 16000 Hz, 3,5mm jack, Bluetooth, výdrž baterie 5 h Chcete mít hudbu kdykoliv na dosah? Potom se vám bude hodit tento Bluetooth reproduktor Bentech. Coby aktivní reproduktor má v sobě zabudovaný zesilovač, a tak přehraje hudbu přímo ze zdroje. Propojení zajistí moderní technologie Bluetooth. Muziku tak můžete snadno přehrát bez kabelů rovnou z vašeho telefonu. Výkon nedefinuje jeho maximální hlasitost, ale odkazuje na vestavěný zesilovač reproduktoru. Tento Bluetooth reproduktor má nejvyšší výkon 5 W, a proto zvládne ozvučení menších místností. Důležitou roli hraje i hodnota frekvence, ta je v rozmezí od 280 do 16000 Hz. Bluetooth reproduktor s integrovanou baterií dokáže hrát celých 5 h. Nabíjení je snadné a provádí se přes konektor micro USB. Klíčové vlastnosti Bluetooth reproduktoru Bentech M3 - černý Bluetooth reproduktor Bentech pro poslech hudby, kdykoli budete chtít Podporuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bentech M3 - černý (OS260)

Bentech M3 - zelený (OS262)

Bentech M3 - zelený (OS262)
Detail

Bluetooth reproduktor - aktivní, o výkonu 5W, frekvenční rozsah od 280 Hz do 16000 Hz, 3,5mm jack, Bluetooth, výdrž baterie 5 h Přáli byste si poslouchat hudbu, kdykoliv vás napadne? Výborným společníkem pro vás bude tento Bluetooth reproduktor Bentech. Jakožto aktivní reproduktor má již integrovaný zesilovač, a tak přehrajete hudbu jednoduše přímo ze zdroje. O spojení se postará moderní technologie Bluetooth. Muziku tak můžete snadno přehrát bez kabelů rovnou z vašeho telefonu. Výkon nevymezuje jeho maximální hlasitost, odkazuje ale na vestavěný zesilovač reproduktoru. Tento model Bluetooth reproduktoru disponuje nejvyšším výkonem 5 W a ozvučí tak menší místnosti. Důležitá je i frekvence, jež se pohybuje od 280 do 16000 Hz. Bluetooth reproduktor s vlastní baterií vydrží celých 5 h. Nabíjení je velmi jednoduché přes konektor micro USB. Hlavní vlastnosti Bluetooth reproduktoru Bentech M3 - zelený Bluetooth reproduktor Bentech k poslechu hudby na cestách i doma... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bentech M3 - zelený (OS262)

IP kamera Bentech CS48

IP kamera Bentech CS48
Detail

IP kamera vnitřní, detekce pohybu, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor a obousměrný zvuk, napájení ze sítě, s rozlišením 1920 × 1080 px, zorný úhel 88 °, rotace, noční vidění s max. dosvitem 10 m, slot pro MicroSD kartu max. 256 GB připojení přes WiFi 2,4 GHz a ethernet, aplikace pro Android, Windows a iOS v angličtině IP kamera Bentech CS48 je výbornou volbou jak ohlídat svou domácnost. Tato vnitřní IP camera vám poskytne prvotřídní záběry s maximálním rozlišením 1920 × 1080 px. Čočka snímá v úhlu 88°. Funkce otočení garantuje maximální adaptabilitu. Zařízení umí ukládat pořízené záběry také na paměťovou kartu typu MicroSD. IP kamera Bentech CS48 dokáže také pořizovat i noční záběry, tím pádem je ideální pro nepřetržitou práci a ochranu vašeho majetku. Max. dosvit nočního vidění činí 10m. Rozměry sestavy činí 85mm×75mm×125mm. Nejdůležitější přednosti IP kamery IP kamera Bentech CS48 Možnost ukládání pořízených záběrů na cloud i paměťovou kartu... (alza.cz)

Podobné produkty ako IP kamera Bentech CS48

Polyend Tracker (použité)

Polyend Tracker (použité)
Detail

MIDI kontroler, groove software Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční. Tracker je nová produkční stanice od Polyend nabízející velkou přehlednou obrazovku, 48 ultra citlivých Gridů, víceúčelový knob a mechanický keyboard pro snadné nahrávání a následnou postprodukci. Tracker v sobě kombinuje moderní design, technologie reagující na nejnovější trendy a typickou kvalitu, na kterou jste u této inovativní firmy zvyklí. Uzavřete se do světa zvukových stop a hudebních smyček Tracker je velmi kompaktní zařízení, které si sbalíte do batohu a odjede kamkoli, kde se můžete nabíjet vesmírnou energií a nechávat se obklopovat múzami. Tracker pracuje v sedmi módech, ve kterých můžete vytvářet nové nápady, upravovat již vzniklé stopy a přidávat k nim nespočet efektů nebo upravovat jejich frekvenční nastavení. Naleznete zde režimy Instrument, Sampler, Slicer, Wavetable, Granular, Sample Editor, Sample Recorder. Zvuková knihovna, FM rádio… Na vyčerpání zvukové databáze Trackeru byste museli žít několik životů, a když k tomu přidáte možnost tvorby vlastních smyček a samplů, získáte tím nekonečno harmonických a zvukových variant, které zrealizují vaše kreativní hudební nápady. A pokud si potřebujete od hudby na chvíli odpočinout, můžete si poslechnout zprávy nebo dopravní zpravodajství na vaší oblíbené stanici prostřednictvím vestavěného FM rádia. Týmový hráč s otevřenou náručí Tracker navíc skvěle pracuje s dalšími zařízeními, díky široké kompatibilitě tak připojíte MIDI klávesy nebo kontrolér pro ještě optimálnější využití Trackeru. Vzniklé tracky můžete následně upravovat, krášlit různými efekty, využít micro časovače a micro ladičky pro alternativní či orientální hudbu. Tracker navíc můžete využít i pro mixování vašich nahrávek na cestách. Toto univerzální zařízení by mělo být v arsenálu každého hudebního producenta, kreativce a milovníka moderní hudby. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Polyend Tracker (použité)

Polyend Tracker (použité)

Polyend Tracker (použité)
Detail

MIDI kontroler, groove software Zboží jeví drobné známky používání. Jinak v pořádku a plně funkční. Tracker je nová produkční stanice od Polyend nabízející velkou přehlednou obrazovku, 48 ultra citlivých Gridů, víceúčelový knob a mechanický keyboard pro snadné nahrávání a následnou postprodukci. Tracker v sobě kombinuje moderní design, technologie reagující na nejnovější trendy a typickou kvalitu, na kterou jste u této inovativní firmy zvyklí. Uzavřete se do světa zvukových stop a hudebních smyček Tracker je velmi kompaktní zařízení, které si sbalíte do batohu a odjede kamkoli, kde se můžete nabíjet vesmírnou energií a nechávat se obklopovat múzami. Tracker pracuje v sedmi módech, ve kterých můžete vytvářet nové nápady, upravovat již vzniklé stopy a přidávat k nim nespočet efektů nebo upravovat jejich frekvenční nastavení. Naleznete zde režimy Instrument, Sampler, Slicer, Wavetable, Granular, Sample Editor, Sample Recorder. Zvuková knihovna, FM rádio… Na vyčerpání zvukové databáze Trackeru byste museli žít několik životů, a když k tomu přidáte možnost tvorby vlastních smyček a samplů, získáte tím nekonečno harmonických a zvukových variant, které zrealizují vaše kreativní hudební nápady. A pokud si potřebujete od hudby na chvíli odpočinout, můžete si poslechnout zprávy nebo dopravní zpravodajství na vaší oblíbené stanici prostřednictvím vestavěného FM rádia. Týmový hráč s otevřenou náručí Tracker navíc skvěle pracuje s dalšími zařízeními, díky široké kompatibilitě tak připojíte MIDI klávesy nebo kontrolér pro ještě optimálnější využití Trackeru. Vzniklé tracky můžete následně upravovat, krášlit různými efekty, využít micro časovače a micro ladičky pro alternativní či orientální hudbu. Tracker navíc můžete využít i pro mixování vašich nahrávek na cestách. Toto univerzální zařízení by mělo být v arsenálu každého hudebního producenta, kreativce a milovníka moderní hudby. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Polyend Tracker (použité)

Obojek proti štěkání BENTECH T40S/V

Obojek proti štěkání BENTECH T40S/V
Detail

Obojek proti štěkání BENTECH T40S/V (tipa.eu)

Podobné produkty ako Obojek proti štěkání BENTECH T40S/V

Obojek proti štěkání BENTECH T90

Obojek proti štěkání BENTECH T90
Detail

NakupteObojek proti štěkání BENTECH T90z kategorieDům a zahrada > Chovatelství > Chovatelské potřeby pro psy > Potřeby na výcvik psa > Obojky proti štěkáníza1499.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Obojek proti štěkání BENTECH T90

Ohradník elektronický BENTECH 023 neviditelný

Ohradník elektronický BENTECH 023 neviditelný
Detail

NakupteOhradník elektronický BENTECH 023 neviditelnýz kategorieDům a zahrada > Chovatelství > Chovatelské potřeby pro psy > Potřeby na výcvik psa > Elektronické ohradníky pro psyza1290.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Ohradník elektronický BENTECH 023 neviditelný
GPS Tracker Bentech TK103 GSM/GPRS/GPS, Invoxia GPS Mini Tracker – Smart GPS lokátor (IX-90037), Tractive GPS Tracker pro kočky (TRKAT1), Invoxia GPS Tracker (IX-LWT1-IVX-001), Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, černý (VIM0002), Vimron Personal GPS Tracker NB-IoT, bílá (VIM0001), eltrinex ls500 gps ls500 gps, Helmer GPS anténa (GPS antena Helmer), gps lokator, DDPai Z40 GPS DUAL (Z40 GPS DUAL), GSM Bezdrátový alarm BENTECH O2, eltrinex ls500 gps, gps pro auta, hodinky s gps, gps huawei fit, Lezyne Mega XL GPS Black (1-GPS-MEGAXL-V104), Lezyne MACRO PLUS GPS BLACK (1-GPS-MACRO-V204), THINKWARE GPS TW pro F70 a F200PRO (GPS TW), REXbike GPS zabezpečení kola, wahoo elemnt gps cyklopocitac, gps lokator na kolo, Eltrinex LS600 GPS (eltrinex_ls600_gps), gps obojek garmin bazar, Lezyne GPS O-RING MOUNT KIT BLACK (1-GPS-ORMCMK-V104), Tractive GPS DOG 4 – GPS sledování polohy a aktivity pro psy (TRNJAWH), LAMAX S9 Dual GPS (LMXS9D), Dogtrace DOG GPS X30 (8595221014131), gps hodinky helmer lk 705