GP LR6 (AA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009421402)

GP LR6 (AA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009421402)

GP LR6 (AA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009421402)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 5 v balení Baterie, které dlouho vydrží, jsou kvalitní, ekologické a naprosto spolehlivé? Přesně to lze říct o těchto AA bateriích o napětí 1,5 V, výrobku odborníků na baterie, společnosti GP. A co tyto baterie odlišuje od všech ostatních? Jsou to oblíbení filmoví hrdinové, žlutí Mimoni a jejich nikdy nekončící láska k banánům. Každá baterie má odlišný design s jednou z těchto postaviček. Díky tomu se stanou ideálním zdrojem energie pro hračky vašich dětí. Klíčové vlastnosti AA baterie GP LR03Kvalitní výrobek spolehlivé značky GPTyp AA - tužková baterie, napětí 1,5 VAlkalický akumulátor vhodný pro napájení hraček a podobných zařízeníBalení čtyř kusů + jeden zdarmaLimitovaná edice v designu… (alza.cz)

GP LR03 (AAA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009411402)

GP LR03 (AAA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009411402)

Jednorázová baterie mikrotužková (AAA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 5 v balení Baterie, které dlouho vydrží, jsou kvalitní, ekologické a naprosto spolehlivé? Přesně to lze říct o těchto AAA bateriích o napětí 1,5 V, výrobku odborníků na baterie, společnosti GP. A co tyto baterie odlišuje od všech ostatních? Jsou to oblíbení filmoví hrdinové, žlutí Mimoni a jejich nikdy nekončící láska k banánům. Každá baterie má odlišný design s jednou z těchto postaviček. Díky tomu se stanou ideálním zdrojem energie pro hračky vašich dětí. Klíčové vlastnosti AAA baterie GP LR03Kvalitní výrobek spolehlivé značky GPTyp AAA - mikrotužková baterie, napětí 1,5 VAlkalický akumulátor vhodný pro napájení hraček a podobných zařízeníBalení čtyř kusů + jeden zdarmaLimitovaná edice… (alza.cz)

Alkalická baterie GP LR03 (AAA), limit. edice MIMONI 4 plus 1

Alkalická baterie GP LR03 (AAA), limit. edice MIMONI 4 plus 1

Technické údajeprodejní obal: 5 ks, blistrmožnost nabíjení: necena za množství: cena za 1 ksnapětí: 1,5 Vpočet nabíjecích cyklů: nenabíjecítypové označení: LR03 (mikrotužka, AAA)kategorie/řada: Minion alkalinechemické složení: alkalickérozměr: 10,5 × 44,5 mmminimální kapacita: neuvádí seŘada opravdu výkonných baterií z dílny Dr. Nefaria. Mimořádná energie ukrytá uvnitř baterií je přímo propojena s našimi banánovými hrdiny. Spojuje je neznavitelnost, jedinečnost a originalita. Staň se i Ty součástí velkého příběhu. (kupzarovky.cz)

Alkalická baterie GP Super LR6 (AA), 4 ks

Alkalická baterie GP Super LR6 (AA), 4 ks

Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7let a ochranou proti vytečení. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Parametry produktu: možnost nabíjení: ne chemické složení: alkalické napětí: 1,5 V kategorie/řada: Super Alkaline minimální kapacita: neuvádí se počet nabíjecích cyklů: nenabíjecí typové označení: LR6 (tužka, AA) rozměr: 14,5 × 50,5 mm (velkykosik.cz)

Alkalická baterie GP Ultra LR6 (AA) fólie

Alkalická baterie GP Ultra LR6 (AA) fólie

Technické údajecena za množství: cena za 1 ksprodejní obal: 2 ks, fólierozměr: 14,5 × 50,5 mmmožnost nabíjení: neminimální kapacita: neuvádí setypové označení: LR6 (tužka, AA)počet nabíjecích cyklů: nenabíjecíkategorie/řada: Ultra Alkalinechemické složení: alkalickénapětí: 1,5 VŘada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 30 procent více energie. , Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.: , různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Tyto baterie disponují skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. (kupzarovky.cz)

Alkalická baterie GP Ultra Plus LR6 (AA), blistr

Alkalická baterie GP Ultra Plus LR6 (AA), blistr

Technické údajeprodejní obal: 2 ks, blistrtypové označení: LR6 (tužka, AA)kategorie/řada: Ultra Plus Alkalinerozměr: 14,5 × 50,5 mmchemické složení: alkalickémožnost nabíjení: nepočet nabíjecích cyklů: nenabíjecícena za množství: cena za 1 ksminimální kapacita: neuvádí senapětí: 1,5 VNejvyšší řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nejnáročnějších zařízeních požadujících maximální výkon. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 60 procent více energie. , Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s velkým a nárazovým odběrem proudu jako např.: , digitální fotoaparáty, fotografické blesky, MP3/MP4, dálkově ovládané hračky. Tyto baterie disponují skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. (kupzarovky.cz)

GP Super LR6 (AA) 10ks v blistru (1013200108)

GP Super LR6 (AA) 10ks v blistru (1013200108)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 10 v balení Alkalické baterie z nejvyšší řady GP Super jsou skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Pokud požadujete maximální výkon a dlouhou dobu provozu, jsou tyto baterie určené přesně pro vás. Jsou vyrobené pokročilými postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Špičková výkonnost je patrná zejména při použití do přístrojů s nízkým odběrem proudu.BudíkyHračkyMyšiDálková ovládáníSvítilnyRádiaMeteostaniceModely na dál. ovl.Zdravotnické přístrojeFotoaparátyBleskKlávesnice Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníBaterie GP Super Alkaline nejlíp využijete v… (alza.cz)

GP Super LR6 (AA) 4ks v blistru (B1321)

GP Super LR6 (AA) 4ks v blistru (B1321)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 4 v balení Alkalické baterie GP Super jsou skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Pokud požadujete maximální výkon a dlouhou dobu provozu, jsou tyto baterie určené přesně pro vás. Jsou vyrobené pokročilými postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Špičková výkonnost je patrná zejména při použití do přístrojů s nízkým odběrem proudu.BudíkyDálková ovládáníHračkyMyšiSvítilnyKlávesniceMeteostaniceFotoaparátyBleskModely na dál. ovl.RádiaZdravotnické přístroje Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníBaterie GP Super Alkaline nejlíp využijete v přístrojích s… (alza.cz)

Alkalická baterie GP Super LR6 (AA), blistr

Alkalická baterie GP Super LR6 (AA), blistr

Technické údajerozměr: 14,5 × 50,5 mmchemické složení: alkalickémožnost nabíjení: nekategorie/řada: Super Alkalineminimální kapacita: neuvádí seprodejní obal: 4 ks, blistrcena za množství: cena za 1 ksnapětí: 1,5 Vpočet nabíjecích cyklů: nenabíjecítypové označení: LR6 (tužka, AA)Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: , dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. (kupzarovky.cz)

Alkalická baterie GP Super LR6 (AA) fólie

Alkalická baterie GP Super LR6 (AA) fólie

Technické údajerozměr: 14,5 × 50,5 mmtypové označení: LR6 (tužka, AA)počet nabíjecích cyklů: nenabíjecíkategorie/řada: Super Alkalineprodejní obal: 2 ks, fóliechemické složení: alkalickécena za množství: cena za 1 ksminimální kapacita: neuvádí semožnost nabíjení: nenapětí: 1,5 VZákladní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: , dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. (kupzarovky.cz)

Alkalická baterie GP Super LR6 (AA) fólie

Alkalická baterie GP Super LR6 (AA) fólie

Technické údajecena za množství: cena za 1 kstypové označení: LR6 (tužka, AA)počet nabíjecích cyklů: nenabíjecíchemické složení: alkalickérozměr: 14,5 × 50,5 mmmožnost nabíjení: neminimální kapacita: neuvádí seprodejní obal: 10 ks, fóliekategorie/řada: Super Alkalinenapětí: 1,5 VZákladní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: , dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. (kupzarovky.cz)

GP Ultra LR6 (AA) 4ks v blistru (1014214000)

GP Ultra LR6 (AA) 4ks v blistru (1014214000)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 4 v balení Alkalická baterie GP Ultra LR6 (AA) spadá do řady baterií navržených pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodá až o 30 % více energie. Výkonnost této baterie nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu, jakými jsou např. různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Baterie obsahuje ochranu proti vytečení a umožňuje skladovatelnost až 7 let. Pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. BleskyFotoaparátyModely na dál. ovl.Zdravotnické přístrojeMeteostaniceSvítilnyHračkyKlávesnice … (alza.cz)

GP Super LR6 (AA) 20ks v blistru (1013200210)

GP Super LR6 (AA) 20ks v blistru (1013200210)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 20 v balení Alkalické baterie GP Super jsou skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Pokud požadujete maximální výkon a dlouhou dobu provozu, jsou tyto baterie určené přesně pro vás. Jsou vyrobené pokročilými postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Špičková výkonnost je patrná zejména při použití do přístrojů s nízkým odběrem proudu.BudíkyRádiaDálková ovládáníHračkyMeteostaniceMyšiSvítilnyKlávesniceZdravotnické přístrojeFotoaparátyBleskModely na dál. ovl. Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníBaterie GP Super Alkaline nejlíp využijete v přístrojích s… (alza.cz)

Alkalická baterie GP Ultra Plus LR6 (AA), blistr

Alkalická baterie GP Ultra Plus LR6 (AA), blistr

Technické údajecena za množství: cena za 1 ksrozměr: 14,5 × 50,5 mmminimální kapacita: neuvádí sepočet nabíjecích cyklů: nenabíjecínapětí: 1,5 Vtypové označení: LR6 (tužka, AA)chemické složení: alkalickémožnost nabíjení: nekategorie/řada: Ultra Plus Alkalineprodejní obal: 4 ks, blistrVýkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s velkým a nárazovým odběrem proudu jako např.: , digitální fotoaparáty, fotografické blesky, MP3/MP4, dálkově ovládané hračky. Tyto baterie disponují skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. , Nejvyšší řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nejnáročnějších zařízeních požadujících maximální výkon. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 60 procent více energie. (kupzarovky.cz)

Alkalická baterie GP Ultra LR6 (AA), blistr Čirá

Alkalická baterie GP Ultra LR6 (AA), blistr Čirá

Technické údajetypové označení: LR6 (tužka, AA)kategorie/řada: Ultra Alkalinechemické složení: alkalickécena za množství: cena za 1 ksrozměr: 14,5 × 50,5 mmminimální kapacita: neuvádí seprodejní obal: 4 ks, blistrmožnost nabíjení: nenapětí: 1,5 Vpočet nabíjecích cyklů: nenabíjecíŘada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 30 procent více energie. , Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.: , různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Tyto baterie disponují skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. (kupzarovky.cz)

Alkalické baterie GP Super LR6(AA) 6+2 KS

Alkalické baterie GP Super LR6(AA) 6+2 KS

Alkalická baterie s napětím 1,5 V vhodná pro dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7let a ochranou proti vytečení. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. (velkykosik.cz)

GP Ultra Plus LR6 (AA) 4ks v blistru (1017214000)

GP Ultra Plus LR6 (AA) 4ks v blistru (1017214000)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 4 v balení Alkalické baterie GP Ultra Plus LR6 jsou známé svým vysokým výkonem a mimořádnou výdrží až 7 let. Své upotřebení naleznou ve všech přístrojích se středním a vyšším odběrem elektrického proudu, jako jsou například externí blesky, hračky, svítilny, modely na dálkové ovládání, meteostanice a další.BleskyFotoaparátyModely na dál. ovl.Zdravotnické přístrojeSvítilnyHračkyMeteostaniceRádia Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníNejlepší využití mají baterie GP Ultra Plus LR6 v přístrojích se středním a vyšším odběrem proudu. Hodí se tedy pro externí blesky, hračky, meteostanice nebo svítilny a… (alza.cz)

GP Super Alkaline LR6 (AA) 6+2ks v blistru (B13218)

GP Super Alkaline LR6 (AA) 6+2ks v blistru (B13218)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 8 v balení Alkalické baterie z GP Super jsou skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Pokud požadujete maximální výkon a dlouhou dobu provozu, jsou tyto baterie určené přesně pro vás. Jsou vyrobené pokročilými postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Špičková výkonnost je patrná zejména při použití do přístrojů s nízkým odběrem proudu.RádiaSvítilnyBudíkyHračkyDálková ovládáníMyšiKlávesniceMeteostaniceZdravotnické přístrojeFotoaparátyBleskModely na dál. ovl. Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníBaterie GP Super Alkaline nejlíp využijete v přístrojích s… (alza.cz)

GP Super Alkaline AA 1,5V LR6 1ks

GP Super Alkaline AA 1,5V LR6 1ks

Baterie GP Super Alkaline LR6 (AA, tužka) jsou nenabíjecí alkalické baterie. (smarty.cz)

Baterie lithiová GP Raver AA, LR6, blistr 2ks

Baterie lithiová GP Raver AA, LR6, blistr 2ks

Baterie lithiová GP Raver AA, LR6, blistr 2ks (euronics.cz)

Baterie Grundig LR6 AA 1,5 V Alkaline 4 ks

Baterie Grundig  LR6 AA 1,5 V Alkaline 4 ks

Baterie Grundig  LR6 AA 1,5V Alkaline Balení 4 kusů alkalických baterií 2100 Ah LR6 1,5V balených v blistru. Zajišťují chod zařízení s větším odběrem proudu. Dospělí mohou dětem vložit do hraček, do digitálních foťáků, svítilen, přístrojů MP3 nebo jiných přístrojů určených pro volnočasové aktivity. Zajistěte potřebné příslušentví pro hračky a dlaší přístroje! Typ baterie: AA, tužka Počet: 4 ks     (hracky-4kids.cz)

Titanic (4 BLU-RAY) - speciální limitovaná edice

Titanic (4 BLU-RAY) - speciální limitovaná edice

Poprvé na BLU-RAY ve 3D! Milostný příběh na nejznámější lodi světa! Poslechněte si příběh ženy, která katastrofu přežila a poznala se na právě nalezeném obrázku, který ležel po mnoho let na dně oceánu. Film získal 11 Oscarů za rok 1998! Rose (Kate Winslet) je mladá dáma z vyšší společnosti, která se trápí pod nadvládou arogantního snoubence. Jack (Leonardo DiCaprio) je volnomyšlenkářský umělec, který Rose otevírá oči a získává její srdce. Když loď narazí do ledovce v mrazivém severním Atlantiku, cesta mladých milenců se mění v dech beroucí souboj o holé pře&… (dvd-premiery.cz)

Westinghouse AA/LR6

Westinghouse AA/LR6

Baterie Čtveřice standardních tužkových baterií typu AA poslouží skvěle zejména pro napájení ladiček a dalších zařízení, zajisté však najde i mnoho jiných využití. Rozměry 14,5 x 50,5 mm. (kytary.cz)

Cizinka 1.-3. série kolekce (16 DVD) - limitovaná edice

Cizinka 1.-3. série kolekce (16 DVD) - limitovaná edice

Kompletní kolekce obsahuje 1.-3. sérii oblíbeného seriálu. Cizinka 1. sérieSeriál CIZINKA vznikl podle série bestsellerů autorky Diany Gabaldon v produkci Ronalda D. Moorea a pohybuje se na pomezí historické romance, sci-fi a dobrodružství. Vypráví příběh Claire Randall, vdané zdravotní sestry, která se na konci druhé světové války omylem propadne v čase do roku 1743. Tady ji okolnosti donutí provdat se za horala Jamieho Frasera a ona musí své city rozdělit mezi dva muže žijící v různých historických dobách. Navíc se bude muset přizpůsobit světu v 18. stolet… (dvd-premiery.cz)

Sidolux UNI Soda Power vánoční limitovaná edice - 1 l DOPRODEJ

Sidolux UNI Soda Power vánoční limitovaná edice - 1 l DOPRODEJ

Sidolux UNI vánoční - parfemovaný univerzální prostředek je všestranným a krásně voňavým čistícím prostředkem v každé domácnosti a to na všechny typy omyvatelných povrchů. Funkce Soda Power si poradí s každou nečistotou a mastnotou a aktivuje se naplno při smíchání čistícího přípravku s teplou nebo horkou vodou. Soda power v prostředku Sidolux následně změkčí vodu, díky čemuž se povrch odmastí a nečistoty se snadno odstraní. Uklízejte rychle, efektivně a mějte krásně provoněnou domácnost se Sidoluxem! Šťavnatá vůně pomerančů a dalších citrusových plodů doplněná o silný tón skořice, který v kombinaci s vůní pomerančové kůry navozuje jedinečnou vánoční atmosféru. (vybaveniprouklid.cz)

Polštář limitovaná edice

Polštář limitovaná edice

. Vytvořte si domov, dle svých představ s polštářem 40x40 cm. Je krásně měkoučký, hypoalergenní výplň, 100% polyester. Potah je na zip a pratelný. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 10 dní. (belabel.cz)

Popelník limitovaná edice

Popelník limitovaná edice

. Keramický popelník o průměru 8cm a výšce 4cm. Pro váš originální potisk. (belabel.cz)

Papuče limitovaná edice

Papuče limitovaná edice

. Heboučké a měkké papuče z froté polyesteru s protiskluzovou podrážkou a uzavřenou špičkou pro skutečné teplo vašich nohou. Délka papučí je 27,5cm (belabel.cz)

Rohožka limitovaná edice

Rohožka limitovaná edice

. Velká dekorační rohožka o rozměrech 40x60 cm. Materiál: 100% nylon, spodní část je z černé gumy. (belabel.cz)

Placka limitovaná edice

Placka limitovaná edice

. Vyjádři svůj názor originální plackou se špendlíkem. Výrazné množstevní slevy pro placky se stejným designem. Upozornění: Neumisťujte text nebo části vašeho motivu k samotnému okraji. Počítejte s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. Počítejte prosím také s tím, že špendlík je orientován různě, není vždy ve vodorovné poloze. (belabel.cz)

Zrcátko limitovaná edice

Zrcátko limitovaná edice

. Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm. (belabel.cz)

Pokladnička limitovaná edice

Pokladnička limitovaná edice

. Keramická pokladnička do které se bez problémů vejdou všechny mince i papírové bankovky. Ve spodní části je otvor uzavřený plastovým uzávěrem, který slouží pro vyprázdnění pokladničky. Celková výška je 95mm a průměr 82mm. (belabel.cz)

Šerpa limitovaná edice

Šerpa limitovaná edice

. Taftová šerpa s možností vlastního potiksu o délce 185 cm a šířce 11cm. Šerpu je možné zpíchnou plackou, kterou si u nás můžeš také navrhnot přesně podle sebe. (belabel.cz)

Veronika se rozhodla zemřít: limitovaná edice (978-80-257-1219-1)

Veronika se rozhodla zemřít: limitovaná edice (978-80-257-1219-1)

Kniha – autor Paulo Coelho, 216 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Mladá Slovinka Veronika se z omrzelosti nad stále stejným životem i z pocitu vlastní zbytečnosti rozhodne spáchat sebevraždu. Ve svém dosavadním životě se vždy snažila dělat to, co od ní očekávali druzí, neměla odvahu naplnit svou vnitřní touhu a riskovat neúspěch. Teprve když se v sanatoriu pro duševně choré dozví po nezdařené sebevraždě, že má poškozené srdce a že pomalu umírá, probudí se v ní instinktivní vůle k přežití a Veronika začne o svůj život bojovat v prostředí lidí, kteří jsou úředně potvrzenými „blázny”. Při vyprávění Veroničina příběhu se světoznámý brazilský autor opírá o vlastní zážitky z dospívání z riodejaneirské psychiatrické léčebny. Kniha nyní vychází v limitované edici. (alza.cz)

Peněženka limitovaná edice

Peněženka limitovaná edice

. rozměry 117x75 mm,černá (belabel.cz)

Vizitkář limitovaná edice

Vizitkář limitovaná edice

. Rozměr: 97 x 68 mm, místo pro 10 klasických vizitek. (belabel.cz)

Penál limitovaná edice

Penál limitovaná edice

. ideální na tužky, pastelky, ale i brýle, makeup apod. rozměry: 230x90x70 mm (belabel.cz)

Bryndák limitovaná edice

Bryndák limitovaná edice

. Dětský bryndák se suchým zipem za krkem jsou perfektním dárkem pro ty nejmenší. Vnější povrch je příjemný a hladký, takže tisk na něm je opravdu kvalitní. Odolný a dlouhotrvající materiál zaručují polyetserová a bavlněná vlákna. Zadní část je tvořena měkkým froté materiálem. (belabel.cz)

Prstýnek limitovaná edice

Prstýnek limitovaná edice

. Materiál: kov (belabel.cz)

Katapult: 1978/2018 Limitovaná jubilejní edice (CD+LP) - limitovaná…

Katapult: 1978/2018 Limitovaná jubilejní edice (CD+LP) - limitovaná edice

Čtyřicetileté album slaví: skvělé vzpomínky v luxusním balení! Balení obsahuje: LP/Original 1978, CD/1978 Album, Photo Booklet LP size, Historical Autograph Cards, Historical Poster. Rok 2018 je pro Oldřicha Říhu a skupinu Katapult v několika ohledech jubilejní. Čerstvý květnový sedmdesátník je koncertně obdivuhodně k nezastavení, jarní 3CD kompilace Essential již potěšila mnoho fanoušků a teď je tady další velké výročí: 40 let od vydání debutového živáku. Ten obsahuje všechny zásadní hity z prvního tvůrčího období Katapultu natočen… (dvd-premiery.cz)

Baterie GP Greencell R6 (AA), 4 ks

Baterie GP Greencell R6 (AA), 4 ks

Zinkochloridové baterie, které jsou ekonomickým zdrojem elektrické energie vhodným pro energeticky nenáročná zařízení. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým až středním odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, meteostanice, bezdrátová čidla či svítilny. Jejich doba skladování je až 3 roky a pracovní teplota -20 °C až +40 °C. Parametry produktu: možnost nabíjení: ne chemické složení:zink - chloridové napětí: 1,5 V kategorie/řada: Greencell minimální kapacita: neuvádí se počet nabíjecích cyklů: nenabíjecí typové označení: R6 (tužka, AA) rozměr: 14,5 × 50,5 mm (velkykosik.cz)

Batoh limitovaná edice

Batoh limitovaná edice

. velikost 450 x 300 x 170 mm - nastavitelny popruh s kapsou pro mobil - chytré přihrádky i na dokumenty - 2 hlavní velké přihrádky s kapsičkou na drobnosti uvnitř + 1 menší přední přihrádka - objem : 20L (belabel.cz)

Chňapka limitovaná edice

Chňapka limitovaná edice

. Materiál: 100% polyester, s poutkem, bez magnetu. Potisk je pouze na jedné straně, horké předměty se uchopují pouze druhou stranou - chňapka je pouze na pravou ruku. Je nutné počítat s tím, že v oblasti ohybu mezi palcem a ukazováčkem může vzniknout cca 1cm dlouhý proužek přeložené nepotištěné látky. (belabel.cz)

GP USB nabíječka baterií U421 + 4× AA GP ReCyko+ Pro (1604642102)

GP USB nabíječka baterií U421 + 4× AA GP ReCyko+ Pro (1604642102)

Nabíječka USB pro nabíjení článků AAA, AA, napájení USB 5V, 4 články ReCyko+ Pro 2000mAh uvnitř balení, 1 až 4 nabíjených baterií současně, napájecí kabel do auta, udržovací dobíjení, ochrana proti přepólování, detekce alkalických baterií, detekce poškozených baterií Kompaktní nabíječka s USB vstupem, díky kterému můžete baterie dobíjet na nejrůznějších místech a z různých zařízení. Využijete USB autorádia, notebooku, powerbanky a mnohé jiné.Nové, lepší, silnějšíV roce 2016 uvedla společnost GP Batteries na trh novou generaci nabíječek baterií. Tento typ USB nabíječek přináší spoustu výhod. Od menších rozměrů, hmotnosti a výrobních nákladů až po větší kompatibilitu s různými formami napájení.Tyto nabíječky jsou také vybaveny nejmodernější elektronikou řídící nabíjecí proces a spoustou… (alza.cz)

Pánská peněženka limitovaná edice

Pánská peněženka limitovaná edice

. 100% polyester, vnitřní přihrádky na kreditní karty a bankovky, potisk z obou stran (belabel.cz)

Polštář MAX limitovaná edice

Polštář MAX limitovaná edice

. 50x50 cm polštář, krásně měkoučký, hypoalergenní výplň, 100% polyester. Potah na zip. Možno prát v pračce. Polštář je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 7-10 dní. (belabel.cz)

Neonový hrnek limitovaná edice

Neonový hrnek limitovaná edice

. Kvalitní keramický hrnek s neonovým glazováním hrnek, 320 ml. U nás v ceně i krásný panoramatický potisk. Ukažte se s vlastním potiskem v práci, nebo jen relaxujte doma.Na hrnek je možné tisknout pouze černou barvou, která se prolíná s barvou hrnku. Veškeré potisky jsou tedy vytištěny v odstínech barvy hrnku. (belabel.cz)

Placka magnet limitovaná edice

Placka magnet limitovaná edice

. Placka s magnetem. Skvělá např. na ledničku. Výrazné množstevní slevy. Upozornění: Neumisťujte prosím text nebo důležité části vašeho motivu k samotnému okraji placky. Je nutné počítat s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. (belabel.cz)

Dámská polokošile limitovaná edice

Dámská polokošile limitovaná edice

. Cenově dostupné a přitom velmi kvalitní Polo. 100% česaná piqué bavlna. Gramáž 180g/m2 (belabel.cz)

Omalovánkový batoh limitovaná edice

Omalovánkový batoh limitovaná edice

. Rozměry: 30 x 40 x 11 cm. Materiál: polyester, nastavitelné popruhy, chytré přihrádky i na dokumenty - 2 hlavní velké přihrádky s kapsičkou na drobnosti uvnitř, 2 boční kapsy ze síťoviny (belabel.cz)

Pánská polokošile limitovaná edice

Pánská polokošile limitovaná edice

. Cenově dostupné a přitom velmi kvalitní Polo. 100% česaná piqué bavlna. Gramáž 180g/m2 (belabel.cz)

Dětské dupačky limitovaná edice

Dětské dupačky limitovaná edice

. Dětské dupačky ze 100% česané bavlny. Zapínají se mezi nožičkama na patentky bez obsahu niklu. Zejmána maminky s citlivými dětmi toto ocení. Dlouhý rukáv i nohavičky umožňují dupačky nosit i v chladnějším období (belabel.cz)

Zamilovaná klíčenka limitovaná edice

Zamilovaná klíčenka limitovaná edice

. Klíčenka, která se skládá ze dvou částí, které do sebe přesně zapadnou. Je vyrobená z lehkého hliníku a její rozměry jsou cca 80x73mm ve spojeném stavu. Součástí klíčenky je také kovový kroužek pro uchycení na klíče (belabel.cz)

Dětské tepláky limitovaná edice

Dětské tepláky limitovaná edice

. Dětské tepláky s elastickým pasem a se stahovací šňůrkou ve stejné barvě. Kalhoty se švy jsou elasticky ukončeny gumou a mají dvě hluboké postranní kapsy. Materiál: 70% ring spun bavlna, 30% polyester Gramáž: 280 g / m² (belabel.cz)

Konferenční desky limitovaná edice

Konferenční desky limitovaná edice

. Materiál: 50% polyester, lepenka 40%, 10% pravá kůže, zadní strana z černé polyesterové textilie, přípojení z umělé kůže. Obsahuje vnitřní kapsu a držák pro tužku. (belabel.cz)

Dřevěný podnos limitovaná edice

Dřevěný podnos limitovaná edice

. Dřevěný podnos z vysoce kvalitního dřeva. Potiskovanou plochu tvoří pevná MDF deska, která je vysoce odolná proti poškrábání. (belabel.cz)

Magický hrnek limitovaná edice

Magický hrnek limitovaná edice

. Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat. (belabel.cz)

Pivní půllitr limitovaná edice

Pivní půllitr limitovaná edice

. 0,5l, bílý keramický půllitr s ryskou skvěle padne do ruky a dodá vašemu pivu ten správný říz. Skvělý nevšední dárek pro milovníky piva. (belabel.cz)

Medailonek obdélník limitovaná edice

Medailonek obdélník limitovaná edice

. Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 50 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také klasický řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. (belabel.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít