GP LR03 (AAA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009411402)

GP LR03 (AAA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009411402)

GP LR03 (AAA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009411402)

Jednorázová baterie mikrotužková (AAA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 5 v balení Baterie, které dlouho vydrží, jsou kvalitní, ekologické a naprosto spolehlivé? Přesně to lze říct o těchto AAA bateriích o napětí 1,5 V, výrobku odborníků na baterie, společnosti GP. A co tyto baterie odlišuje od všech ostatních? Jsou to oblíbení filmoví hrdinové, žlutí Mimoni a jejich nikdy nekončící láska k banánům. Každá baterie má odlišný design s jednou z těchto postaviček. Díky tomu se stanou ideálním zdrojem energie pro hračky vašich dětí. Klíčové vlastnosti AAA baterie GP LR03Kvalitní výrobek spolehlivé značky GPTyp AAA - mikrotužková baterie, napětí 1,5 VAlkalický akumulátor vhodný pro napájení hraček a podobných zařízeníBalení čtyř kusů + jeden zdarmaLimitovaná edice… (alza.cz)

Alkalická baterie GP LR03 (AAA), limit. edice MIMONI 4 plus 1

Alkalická baterie GP LR03 (AAA), limit. edice MIMONI 4 plus 1

Technické údajeprodejní obal: 5 ks, blistrmožnost nabíjení: necena za množství: cena za 1 ksnapětí: 1,5 Vpočet nabíjecích cyklů: nenabíjecítypové označení: LR03 (mikrotužka, AAA)kategorie/řada: Minion alkalinechemické složení: alkalickérozměr: 10,5 × 44,5 mmminimální kapacita: neuvádí seŘada opravdu výkonných baterií z dílny Dr. Nefaria. Mimořádná energie ukrytá uvnitř baterií je přímo propojena s našimi banánovými hrdiny. Spojuje je neznavitelnost, jedinečnost a originalita. Staň se i Ty součástí velkého příběhu. (kupzarovky.cz)

GP LR6 (AA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009421402)

GP LR6 (AA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009421402)

Jednorázová baterie tužková (AA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 5 v balení Baterie, které dlouho vydrží, jsou kvalitní, ekologické a naprosto spolehlivé? Přesně to lze říct o těchto AA bateriích o napětí 1,5 V, výrobku odborníků na baterie, společnosti GP. A co tyto baterie odlišuje od všech ostatních? Jsou to oblíbení filmoví hrdinové, žlutí Mimoni a jejich nikdy nekončící láska k banánům. Každá baterie má odlišný design s jednou z těchto postaviček. Díky tomu se stanou ideálním zdrojem energie pro hračky vašich dětí. Klíčové vlastnosti AA baterie GP LR03Kvalitní výrobek spolehlivé značky GPTyp AA - tužková baterie, napětí 1,5 VAlkalický akumulátor vhodný pro napájení hraček a podobných zařízeníBalení čtyř kusů + jeden zdarmaLimitovaná edice v designu… (alza.cz)

Alkalická baterie GP Super LR03 (AAA), 4 ks

Alkalická baterie GP Super LR03 (AAA), 4 ks

Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7let a ochranou proti vytečení. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Parametry produktu: možnost nabíjení: ne chemické složení: alkalické napětí: 1,5 V kategorie/řada: Super Alkaline minimální kapacita: neuvádí se počet nabíjecích cyklů: nenabíjecí typové označení: LR03 (mikrotužka, AAA rozměr: 10,5 × 44,5 mm (velkykosik.cz)

GP Ultra LR03 (AAA) 4+2ks v blistru (1014119012)

GP Ultra LR03 (AAA) 4+2ks v blistru (1014119012)

Jednorázová baterie mikrotužková (AAA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 6 v balení Alkalické baterie GP Ultra LR03 jsou známé svým vysokým výkonem a mimořádnou výdrží až 7 let. Své upotřebení naleznou ve všech přístrojích se středním a vyšším odběrem elektrického proudu, jako jsou například externí blesky, hračky, svítilny, modely na dálkové ovládání, meteostanice a další. KalkulačkyDálkové ovladačeZdravotnické přístrojeTV ovladačeBudíkyVysílačkyMeteostaniceKlávesnice Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníNejlepší využití mají baterie GP Ultra LR03 v přístrojích se středním a vyšším odběrem proudu. Hodí se tedy pro externí blesky, hračky, meteostanice nebo svítilny… (alza.cz)

Alkalická baterie GP Ultra LR03 (AAA) fólie

Alkalická baterie GP Ultra LR03 (AAA) fólie

Technické údajekategorie/řada: Ultra Alkalinetypové označení: LR03 (mikrotužka, AAA)napětí: 1,5 Vmožnost nabíjení: neprodejní obal: 2 ks, fóliecena za množství: cena za 1 kschemické složení: alkalickérozměr: 10,5 × 44,5 mmpočet nabíjecích cyklů: nenabíjecíminimální kapacita: neuvádí seVýkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.:, různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Tyto baterie disponují skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. , Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 30 procent více energie. (kupzarovky.cz)

Alkalická baterie GP Super LR03 (AAA), blistr

Alkalická baterie GP Super LR03 (AAA), blistr

Technické údajetypové označení: LR03 (mikrotužka, AAA)prodejní obal: 4 ks, blistrrozměr: 10,5 × 44,5 mmkategorie/řada: Super Alkalinepočet nabíjecích cyklů: nenabíjecíminimální kapacita: neuvádí senapětí: 1,5 Vmožnost nabíjení: nechemické složení: alkalickécena za množství: cena za 1 ksZákladní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: , dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. (kupzarovky.cz)

Alkalická baterie GP Super LR03 (AAA) fólie

Alkalická baterie GP Super LR03 (AAA) fólie

Technické údajechemické složení: alkalickékategorie/řada: Super Alkalineminimální kapacita: neuvádí sepočet nabíjecích cyklů: nenabíjecímožnost nabíjení: neprodejní obal: 2 ks, fólienapětí: 1,5 Vcena za množství: cena za 1 ksrozměr: 10,5 × 44,5 mmtypové označení: LR03 (mikrotužka, AAA)Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: , dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. (kupzarovky.cz)

Alkalická baterie GP Ultra LR03 (AAA), blistr

Alkalická baterie GP Ultra LR03 (AAA), blistr

Technické údajeprodejní obal: 4 ks, blistrkategorie/řada: Ultra Alkalinenapětí: 1,5 Vtypové označení: LR03 (mikrotužka, AAA)možnost nabíjení: nechemické složení: alkalickérozměr: 10,5 × 44,5 mmminimální kapacita: neuvádí secena za množství: cena za 1 kspočet nabíjecích cyklů: nenabíjecírůzná příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Tyto baterie disponují skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. , Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 30 procent více energie. , Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.: (kupzarovky.cz)

Alkalická baterie GP Alkaline LR03 (AAA) fólie

Alkalická baterie GP Alkaline LR03 (AAA) fólie

Technické údajeprodejní obal: 12 ks, fóliecena za množství: cena za 1 ksmožnost nabíjení: neminimální kapacita: neuvádí serozměr: 10,5 × 44,5 mmpočet nabíjecích cyklů: nenabíjecítypové označení: LR03 (mikrotužka, AAA)napětí: 1,5 Vkategorie/řada: Alkalinechemické složení: alkalickéZákladní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: , dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 54 °C. (kupzarovky.cz)

Alkalická baterie GP Super LR03 (AAA) fólie

Alkalická baterie GP Super LR03 (AAA) fólie

Technické údajemožnost nabíjení: netypové označení: LR03 (mikrotužka, AAA)kategorie/řada: Super Alkalineprodejní obal: 10 ks, fólienapětí: 1,5 Vcena za množství: cena za 1 kschemické složení: alkalickérozměr: 10,5 × 44,5 mmpočet nabíjecích cyklů: nenabíjecíminimální kapacita: neuvádí seZákladní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: , dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. (kupzarovky.cz)

Alkalická baterie GP Super LR03 (AAA), blistr

Alkalická baterie GP Super LR03 (AAA), blistr

Technické údajemožnost nabíjení: nechemické složení: alkalickénapětí: 1,5 Vkategorie/řada: Super Alkalineminimální kapacita: neuvádí sepočet nabíjecích cyklů: nenabíjecítypové označení: LR03 (mikrotužka, AAA)rozměr: 10,5 × 44,5 mmcena za množství: cena za 1 ksprodejní obal: 6 plus 2 ks, blistr (kupzarovky.cz)

Alkalická baterie GP Ultra Plus LR03 (AAA), blistr

Alkalická baterie GP Ultra Plus LR03 (AAA), blistr

Technické údajekategorie/řada: Ultra Plus Alkalinechemické složení: alkalickémožnost nabíjení: netypové označení: LR03 (mikrotužka, AAA)prodejní obal: 4 ks, blistrrozměr: 10,5 × 44,5 mmnapětí: 1,5 Vminimální kapacita: neuvádí secena za množství: cena za 1 kspočet nabíjecích cyklů: nenabíjecíNejvyšší řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nejnáročnějších zařízeních požadujících maximální výkon. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 60 procent více energie. , Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s velkým a nárazovým odběrem proudu jako např.: , digitální fotoaparáty, fotografické blesky, MP3/MP4, dálkově ovládané hračky. Tyto baterie disponují skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. (kupzarovky.cz)

GP Super LR03 (AAA) 20ks v blistru (1013100210)

GP Super LR03 (AAA) 20ks v blistru (1013100210)

Jednorázová baterie mikrotužková (AAA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 20 v balení Alkalické baterie GP Super jsou skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Pokud požadujete maximální výkon a dlouhou dobu provozu, jsou tyto baterie určené přesně pro vás. Jsou vyrobené pokročilými postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Špičková výkonnost je patrná zejména při použití v přístrojích s nízkým a dlouhodobým odběrem proudu.Dálkové ovladačeBudíkyMyšiSvítilnyKalkulačkyHračkyMeteostaniceZdravotnické přístrojeVysílačkyKlávesnice Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníBaterie GP Super nejlíp využijete v přístrojích s nízkým… (alza.cz)

GP Ultra LR03 (AAA) 4ks v blistru (1014114000)

GP Ultra LR03 (AAA) 4ks v blistru (1014114000)

Jednorázová baterie mikrotužková (AAA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 4 v balení Alkalická baterie GP Ultra LR03 (AAA) spadá do řady baterií navržených pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodá až o 30 % více energie. Výkonnost této baterie nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu, jakými jsou např. různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Baterie obsahuje ochranu proti vytečení a umožňuje skladovatelnost až 7 let. Pracovní teplota je -20 °C až +60 °C.Parametry a specifikace:Typ: LR03 (mikrotužka, AAA), 1,5 VRozměry: 10,5 x 44,5 mmProdejní obal: 4 ks, blistr (alza.cz)

GP Super LR03 (AAA) 10ks v blistru (1013100109)

GP Super LR03 (AAA) 10ks v blistru (1013100109)

Jednorázová baterie mikrotužková (AAA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 10 v balení Alkalické baterie z nejvyšší řady GP Super jsou skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Pokud požadujete maximální výkon a dlouhou dobu provozu, jsou tyto baterie určené přesně pro vás. Jsou vyrobené pokročilými postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Špičková výkonnost je patrná zejména při použití v přístrojích s nízkým a dlouhodobým odběrem proudu.Zdravotnické přístrojeVysílačkyMeteostaniceSvítilnyKalkulačkyKlávesniceMyšiHračkyDálkové ovladačeBudíky Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníBaterie GP Super nejlíp využijete v… (alza.cz)

Alkalická baterie GP Ultra Plus LR03 (AAA), blistr

Alkalická baterie GP Ultra Plus LR03 (AAA), blistr

Technické údajechemické složení: alkalicképrodejní obal: 2 ks, blistrmožnost nabíjení: nerozměr: 10,5 × 44,5 mmpočet nabíjecích cyklů: nenabíjecíkategorie/řada: Ultra Plus Alkalinetypové označení: LR03 (mikrotužka, AAA)napětí: 1,5 Vminimální kapacita: neuvádí secena za množství: cena za 1 ksNejvyšší řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nejnáročnějších zařízeních požadujících maximální výkon. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 60 procent více energie. , Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s velkým a nárazovým odběrem proudu jako např.: , digitální fotoaparáty, fotografické blesky, MP3/MP4, dálkově ovládané hračky. Tyto baterie disponují skladovatelností až 7 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. (kupzarovky.cz)

GP Ultra LR03 (AAA) 6+2ks v blistru (1014118000)

GP Ultra LR03 (AAA) 6+2ks v blistru (1014118000)

Jednorázová baterie mikrotužková (AAA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 8 v balení Alkalická baterie z nejvyšší řady GP Ultra je skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Pokud požadujete maximální výkon a dlouhou dobu provozu, je tato baterie určena právě pro vás. Je vyrobena pokročilými postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Špičková výkonnost je patrná zejména při použití v přístrojích s velkým a nárazovým odběrem proudu. Baterie přináší podstatně delší dobu provozu a oproti běžným alkalickým bateriím poskytuje až o 60% více energie, což vám umožní více si užít s vašimi elektronickými miláčky. Jedná se o baterii typu LR03 s napětím 1,5 V, v blistru se nachází 8(6+2) kusů. Baterie obsahuje ochranu proti vytečení a lze… (alza.cz)

GP Ultra Plus LR03 (AAA) 4ks v blistru (1017114000)

GP Ultra Plus LR03 (AAA) 4ks v blistru (1017114000)

Jednorázová baterie mikrotužková (AAA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 4 v balení Alkalické baterie GP Ultra Plus LR03 jsou známé svým vysokým výkonem a mimořádnou výdrží až 7 let. Své upotřebení naleznou ve všech přístrojích se středním a vyšším odběrem elektrického proudu, jako jsou například externí blesky, hračky, svítilny, modely na dálkové ovládání, meteostanice a další.SvítilnyHračkyMeteostaniceZdravotnické přístrojeKlávesniceMyšiBudíkyDálkové ovladače Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníNejlepší využití mají baterie GP Ultra Plus LR03 v přístrojích se středním a vyšším odběrem proudu. Hodí se tedy pro externí blesky, hračky, meteostanice nebo svítilny a… (alza.cz)

GP Super Alkaline AAA 1,5V LR03 1ks

GP Super Alkaline AAA 1,5V LR03 1ks

Baterie GP Super Alkaline LR03 (AAA, mikrotužka) jsou nenabíjecí alkalické baterie. (smarty.cz)

Baterie lithiová GP Raver AAA, LR03, blistr 2ks

Baterie lithiová GP Raver AAA, LR03, blistr 2ks

Baterie lithiová GP Raver AAA, LR03, blistr 2ks (euronics.cz)

Baterie Grundig LR03 AAA 1,5 V Alkaline 4 ks

Baterie Grundig LR03 AAA 1,5 V Alkaline 4 ks

Baterie Grundig LR03 AAA 1,5V Alkaline Balení 4 kusů alkalických baterií 950 mAh LR03 1,5V balených v blistru. Dospělí je mohou dětem vložit do hraček, do budíků, hodin, kalkulaček nebo třeba do dálkových ovladačů. Zajistěte potřebné příslušentví pro hračky a dlaší přístroje! Typ baterie: AAA,mikrotužka Počet: 4 ks (hracky-4kids.cz)

Titanic (4 BLU-RAY) - speciální limitovaná edice

Titanic (4 BLU-RAY) - speciální limitovaná edice

Poprvé na BLU-RAY ve 3D! Milostný příběh na nejznámější lodi světa! Poslechněte si příběh ženy, která katastrofu přežila a poznala se na právě nalezeném obrázku, který ležel po mnoho let na dně oceánu. Film získal 11 Oscarů za rok 1998! Rose (Kate Winslet) je mladá dáma z vyšší společnosti, která se trápí pod nadvládou arogantního snoubence. Jack (Leonardo DiCaprio) je volnomyšlenkářský umělec, který Rose otevírá oči a získává její srdce. Když loď narazí do ledovce v mrazivém severním Atlantiku, cesta mladých milenců se mění v dech beroucí souboj o holé pře&… (dvd-premiery.cz)

Varta Longlife AAA Micro LR03 Alkaline Batteries 4 pack

Varta Longlife AAA Micro LR03 Alkaline Batteries 4 pack

Sada alkalických baterii značky Varta ze série Long Life. Baterie ze série long life nabízejí dlouhodobou životnost při použití s energeticky nenáročnými zařízeními. Baterie jsou proto vhodné zejména pro použití s různými ovladači, nástěnnými hodinami nebo rozhlasovým. Vš (muziker.cz)

Cizinka 1.-3. série kolekce (16 DVD) - limitovaná edice

Cizinka 1.-3. série kolekce (16 DVD) - limitovaná edice

Kompletní kolekce obsahuje 1.-3. sérii oblíbeného seriálu. Cizinka 1. sérieSeriál CIZINKA vznikl podle série bestsellerů autorky Diany Gabaldon v produkci Ronalda D. Moorea a pohybuje se na pomezí historické romance, sci-fi a dobrodružství. Vypráví příběh Claire Randall, vdané zdravotní sestry, která se na konci druhé světové války omylem propadne v čase do roku 1743. Tady ji okolnosti donutí provdat se za horala Jamieho Frasera a ona musí své city rozdělit mezi dva muže žijící v různých historických dobách. Navíc se bude muset přizpůsobit světu v 18. stolet… (dvd-premiery.cz)

Sidolux UNI Soda Power vánoční limitovaná edice - 1 l DOPRODEJ

Sidolux UNI Soda Power vánoční limitovaná edice - 1 l DOPRODEJ

Sidolux UNI vánoční - parfemovaný univerzální prostředek je všestranným a krásně voňavým čistícím prostředkem v každé domácnosti a to na všechny typy omyvatelných povrchů. Funkce Soda Power si poradí s každou nečistotou a mastnotou a aktivuje se naplno při smíchání čistícího přípravku s teplou nebo horkou vodou. Soda power v prostředku Sidolux následně změkčí vodu, díky čemuž se povrch odmastí a nečistoty se snadno odstraní. Uklízejte rychle, efektivně a mějte krásně provoněnou domácnost se Sidoluxem! Šťavnatá vůně pomerančů a dalších citrusových plodů doplněná o silný tón skořice, který v kombinaci s vůní pomerančové kůry navozuje jedinečnou vánoční atmosféru. (vybaveniprouklid.cz)

LED svítilna GP LCE205 + 1 x AAA baterie GP Ultra

LED svítilna GP LCE205 + 1 x AAA baterie GP Ultra

LED svítilna GP LCE205 + 1 x AAA baterie GP Ultra (tipa.eu)

LED svítilna GP LCE202 + 1 x AAA baterie GP Ultra

LED svítilna GP LCE202 + 1 x AAA baterie GP Ultra

LED svítilna GP LCE202 + 1 x AAA baterie GP Ultra (tipa.eu)

Polštář limitovaná edice

Polštář limitovaná edice

. Vytvořte si domov, dle svých představ s polštářem 40x40 cm. Je krásně měkoučký, hypoalergenní výplň, 100% polyester. Potah je na zip a pratelný. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 10 dní. (belabel.cz)

Popelník limitovaná edice

Popelník limitovaná edice

. Keramický popelník o průměru 8cm a výšce 4cm. Pro váš originální potisk. (belabel.cz)

Papuče limitovaná edice

Papuče limitovaná edice

. Heboučké a měkké papuče z froté polyesteru s protiskluzovou podrážkou a uzavřenou špičkou pro skutečné teplo vašich nohou. Délka papučí je 27,5cm (belabel.cz)

Rohožka limitovaná edice

Rohožka limitovaná edice

. Velká dekorační rohožka o rozměrech 40x60 cm. Materiál: 100% nylon, spodní část je z černé gumy. (belabel.cz)

Placka limitovaná edice

Placka limitovaná edice

. Vyjádři svůj názor originální plackou se špendlíkem. Výrazné množstevní slevy pro placky se stejným designem. Upozornění: Neumisťujte text nebo části vašeho motivu k samotnému okraji. Počítejte s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. Počítejte prosím také s tím, že špendlík je orientován různě, není vždy ve vodorovné poloze. (belabel.cz)

Zrcátko limitovaná edice

Zrcátko limitovaná edice

. Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm. (belabel.cz)

Baterie GP Greencell R03(AAA),4 ks

Baterie GP Greencell R03(AAA),4 ks

Zinkochloridové baterie, které jsou ekonomickým zdrojem elektrické energie vhodným pro energeticky nenáročná zařízení. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým až středním odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, meteostanice, bezdrátová čidla či svítilny. Jejich doba skladování je až 3 roky a pracovní teplota -20 °C až +40 °C. Parametry produktu: možnost nabíjení: ne chemické složení:zink - chloridové napětí: 1,5 V kategorie/řada: Greencell minimální kapacita: neuvádí se počet nabíjecích cyklů: nenabíjecí typové označení: R03 (mikrotužka, AAA) rozměr: 10,5 × 44,5 mm (velkykosik.cz)

Bateria Slaný CZ Baterie Grada LR03 AAA 1,5V 4ks

Bateria Slaný CZ Baterie Grada LR03 AAA 1,5V 4ks

Bateria Slaný CZ Baterie Grada LR03/AAA 1,5V 4ks Alkalické baterie v setu čtyř kusů s výhodou dlouhé životnosti. Objednejte si k hračkám, ke kterým patří. Děti si budou hned hrát. Označení LR03/AAA. Chemické složení : Zn/MnO2 Značení : LR03, AAA, mikrotužka Napětí : 1,5 V Provozní teplota : -15°C - +50°C Průměrná kapacita : 1050 mAh (při zatížení 25 mA, vybíjeno do 0,9 V) Průměrná váha : 8 g Minimální životnost : 7 let (hracky-4kids.cz)

Pokladnička limitovaná edice

Pokladnička limitovaná edice

. Keramická pokladnička do které se bez problémů vejdou všechny mince i papírové bankovky. Ve spodní části je otvor uzavřený plastovým uzávěrem, který slouží pro vyprázdnění pokladničky. Celková výška je 95mm a průměr 82mm. (belabel.cz)

Šerpa limitovaná edice

Šerpa limitovaná edice

. Taftová šerpa s možností vlastního potiksu o délce 185 cm a šířce 11cm. Šerpu je možné zpíchnou plackou, kterou si u nás můžeš také navrhnot přesně podle sebe. (belabel.cz)

Veronika se rozhodla zemřít: limitovaná edice (978-80-257-1219-1)

Veronika se rozhodla zemřít: limitovaná edice (978-80-257-1219-1)

Kniha – autor Paulo Coelho, 216 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Mladá Slovinka Veronika se z omrzelosti nad stále stejným životem i z pocitu vlastní zbytečnosti rozhodne spáchat sebevraždu. Ve svém dosavadním životě se vždy snažila dělat to, co od ní očekávali druzí, neměla odvahu naplnit svou vnitřní touhu a riskovat neúspěch. Teprve když se v sanatoriu pro duševně choré dozví po nezdařené sebevraždě, že má poškozené srdce a že pomalu umírá, probudí se v ní instinktivní vůle k přežití a Veronika začne o svůj život bojovat v prostředí lidí, kteří jsou úředně potvrzenými „blázny”. Při vyprávění Veroničina příběhu se světoznámý brazilský autor opírá o vlastní zážitky z dospívání z riodejaneirské psychiatrické léčebny. Kniha nyní vychází v limitované edici. (alza.cz)

Peněženka limitovaná edice

Peněženka limitovaná edice

. rozměry 117x75 mm,černá (belabel.cz)

Vizitkář limitovaná edice

Vizitkář limitovaná edice

. Rozměr: 97 x 68 mm, místo pro 10 klasických vizitek. (belabel.cz)

Penál limitovaná edice

Penál limitovaná edice

. ideální na tužky, pastelky, ale i brýle, makeup apod. rozměry: 230x90x70 mm (belabel.cz)

Bryndák limitovaná edice

Bryndák limitovaná edice

. Dětský bryndák se suchým zipem za krkem jsou perfektním dárkem pro ty nejmenší. Vnější povrch je příjemný a hladký, takže tisk na něm je opravdu kvalitní. Odolný a dlouhotrvající materiál zaručují polyetserová a bavlněná vlákna. Zadní část je tvořena měkkým froté materiálem. (belabel.cz)

Prstýnek limitovaná edice

Prstýnek limitovaná edice

. Materiál: kov (belabel.cz)

Katapult: 1978/2018 Limitovaná jubilejní edice (CD+LP) - limitovaná…

Katapult: 1978/2018 Limitovaná jubilejní edice (CD+LP) - limitovaná edice

Čtyřicetileté album slaví: skvělé vzpomínky v luxusním balení! Balení obsahuje: LP/Original 1978, CD/1978 Album, Photo Booklet LP size, Historical Autograph Cards, Historical Poster. Rok 2018 je pro Oldřicha Říhu a skupinu Katapult v několika ohledech jubilejní. Čerstvý květnový sedmdesátník je koncertně obdivuhodně k nezastavení, jarní 3CD kompilace Essential již potěšila mnoho fanoušků a teď je tady další velké výročí: 40 let od vydání debutového živáku. Ten obsahuje všechny zásadní hity z prvního tvůrčího období Katapultu natočen… (dvd-premiery.cz)

AlzaPower Super Alkaline LR03 (AAA) 10ks v eko-boxu (APW-BAAA10BX)

AlzaPower Super Alkaline LR03 (AAA) 10ks v eko-boxu (APW-BAAA10BX)

Jednorázová baterie mikrotužková (AAA), alkalický (RAM) článek, napětí až 1,5 V, 10 v balení AAAčko mezi bateriemiKvalitní AAA baterie pro každodenní použití. Zapomeňte na nekvalitní baterky ze supermarketů, jakmile zkusíte AlzaPower, jiné už nikdy nekoupíte.10 bateriíJen pár korunVelké eko balení baterií vhodných pro jakékoliv zařízení; od klávesnic, přes myši až po nástěnné hodiny a fotoaparáty.Šťáva jim nedojdena Sibiři ani na SahařeKonstrukce a složení baterií umožňuje jejich bezproblémový provoz v teplotách od -20 °C do 60 °C.Go greenwith AlzaJsme šetrní k životnímu prostředí, a proto naše baterie dodáváme v recyklovatelném frustration-free balení. Buď green s produkty Alzapower.Rodina produktů AlzaPowerProdukty AlzaPower jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy. I… (alza.cz)

Batoh limitovaná edice

Batoh limitovaná edice

. velikost 450 x 300 x 170 mm - nastavitelny popruh s kapsou pro mobil - chytré přihrádky i na dokumenty - 2 hlavní velké přihrádky s kapsičkou na drobnosti uvnitř + 1 menší přední přihrádka - objem : 20L (belabel.cz)

Chňapka limitovaná edice

Chňapka limitovaná edice

. Materiál: 100% polyester, s poutkem, bez magnetu. Potisk je pouze na jedné straně, horké předměty se uchopují pouze druhou stranou - chňapka je pouze na pravou ruku. Je nutné počítat s tím, že v oblasti ohybu mezi palcem a ukazováčkem může vzniknout cca 1cm dlouhý proužek přeložené nepotištěné látky. (belabel.cz)

GP Recyko HR03 (AAA) 930mAh 4+2ks (1032112088)

GP Recyko HR03 (AAA) 930mAh 4+2ks  (1032112088)

Nabíjecí baterie mikrotužková (AAA), nikl-metal hydridový (NiMH) článek, 300 nabíjecích cyklů, napětí až 1,2 V, 930 mAh, 6 v balení Akumulátory GP z řady ReCyko+ patří mezi speciální nabíjecí baterie s chemickým složením NiMH, které jsou určeny pro zařízení vyžadující dlouhou výdrž. Obecně přitom vydrží více než 2000 mAh a lze je nabít až 1 000×.Nové, lepší, silnějšíV roce 2016 uvedla společnost GP Batteries na trh novou generaci nabíjecích baterií pod označením ReCyko+ a ReCyko+Pro. Všechny tyto baterie využívají nejmodernějších výrobních technologií a navazují na úspěšné a mnoha oceněními ověnčené předchozí řady nabíjecích baterií. Proti svým předchůdcům nabízejí mnohem lepší vlastnosti. Například novou technologii EnergyLock, která disponuje nízkým samovybíjením běžným u nenabíjecích… (alza.cz)

Pánská peněženka limitovaná edice

Pánská peněženka limitovaná edice

. 100% polyester, vnitřní přihrádky na kreditní karty a bankovky, potisk z obou stran (belabel.cz)

Polštář MAX limitovaná edice

Polštář MAX limitovaná edice

. 50x50 cm polštář, krásně měkoučký, hypoalergenní výplň, 100% polyester. Potah na zip. Možno prát v pračce. Polštář je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 7-10 dní. (belabel.cz)

Neonový hrnek limitovaná edice

Neonový hrnek limitovaná edice

. Kvalitní keramický hrnek s neonovým glazováním hrnek, 320 ml. U nás v ceně i krásný panoramatický potisk. Ukažte se s vlastním potiskem v práci, nebo jen relaxujte doma.Na hrnek je možné tisknout pouze černou barvou, která se prolíná s barvou hrnku. Veškeré potisky jsou tedy vytištěny v odstínech barvy hrnku. (belabel.cz)

Placka magnet limitovaná edice

Placka magnet limitovaná edice

. Placka s magnetem. Skvělá např. na ledničku. Výrazné množstevní slevy. Upozornění: Neumisťujte prosím text nebo důležité části vašeho motivu k samotnému okraji placky. Je nutné počítat s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. (belabel.cz)

Dámská polokošile limitovaná edice

Dámská polokošile limitovaná edice

. Cenově dostupné a přitom velmi kvalitní Polo. 100% česaná piqué bavlna. Gramáž 180g/m2 (belabel.cz)

Omalovánkový batoh limitovaná edice

Omalovánkový batoh limitovaná edice

. Rozměry: 30 x 40 x 11 cm. Materiál: polyester, nastavitelné popruhy, chytré přihrádky i na dokumenty - 2 hlavní velké přihrádky s kapsičkou na drobnosti uvnitř, 2 boční kapsy ze síťoviny (belabel.cz)

Pánská polokošile limitovaná edice

Pánská polokošile limitovaná edice

. Cenově dostupné a přitom velmi kvalitní Polo. 100% česaná piqué bavlna. Gramáž 180g/m2 (belabel.cz)

Dětské dupačky limitovaná edice

Dětské dupačky limitovaná edice

. Dětské dupačky ze 100% česané bavlny. Zapínají se mezi nožičkama na patentky bez obsahu niklu. Zejmána maminky s citlivými dětmi toto ocení. Dlouhý rukáv i nohavičky umožňují dupačky nosit i v chladnějším období (belabel.cz)

Zamilovaná klíčenka limitovaná edice

Zamilovaná klíčenka limitovaná edice

. Klíčenka, která se skládá ze dvou částí, které do sebe přesně zapadnou. Je vyrobená z lehkého hliníku a její rozměry jsou cca 80x73mm ve spojeném stavu. Součástí klíčenky je také kovový kroužek pro uchycení na klíče (belabel.cz)

Dětské tepláky limitovaná edice

Dětské tepláky limitovaná edice

. Dětské tepláky s elastickým pasem a se stahovací šňůrkou ve stejné barvě. Kalhoty se švy jsou elasticky ukončeny gumou a mají dvě hluboké postranní kapsy. Materiál: 70% ring spun bavlna, 30% polyester Gramáž: 280 g / m² (belabel.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít