GP LR03 (AAA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009411402)

GP LR03 (AAA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009411402)

GP LR03 (AAA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009411402)

Jednorázová baterie alkalická, 1.5V Baterie, které dlouho vydrží, jsou kvalitní, ekologické a naprosto spolehlivé? Přesně to lze říct o těchto AAA bateriích o napětí 1,5 V, výrobku odborníků na baterie, společnosti GP. A co tyto baterie odlišuje od všech ostatních? Jsou to oblíbení filmoví hrdinové, žlutí Mimoni a jejich nikdy nekončící láska k banánům. Každá baterie má odlišný design s jednou z těchto postaviček. Díky tomu se stanou ideálním zdrojem energie pro hračky vašich dětí. Klíčové vlastnosti AAA baterie GP LR03Kvalitní výrobek spolehlivé značky GPTyp AAA - mikrotužková baterie, napětí 1,5 VAlkalický akumulátor vhodný pro napájení hraček a podobných zařízeníBalení čtyř kusů + jeden zdarmaLimitovaná edice v designu populárních filmových Mimoňů … (alza.cz)

GP LR6 (AA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009421402)

GP LR6 (AA), limitovaná edice MIMONI 4+1 (1009421402)

Jednorázová baterie alkalická, 1.5V Baterie, které dlouho vydrží, jsou kvalitní, ekologické a naprosto spolehlivé? Přesně to lze říct o těchto AA bateriích o napětí 1,5 V, výrobku odborníků na baterie, společnosti GP. A co tyto baterie odlišuje od všech ostatních? Jsou to oblíbení filmoví hrdinové, žlutí Mimoni a jejich nikdy nekončící láska k banánům. Každá baterie má odlišný design s jednou z těchto postaviček. Díky tomu se stanou ideálním zdrojem energie pro hračky vašich dětí. Klíčové vlastnosti AA baterie GP LR03Kvalitní výrobek spolehlivé značky GPTyp AA - tužková baterie, napětí 1,5 VAlkalický akumulátor vhodný pro napájení hraček a podobných zařízeníBalení čtyř kusů + jeden zdarmaLimitovaná edice v designu populárních filmových Mimoňů (alza.cz)

GP Batteries Alkalická Baterie GP Ultra LR03 (AAA) 1 ks

GP Batteries Alkalická Baterie GP Ultra LR03 (AAA) 1 ks

Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. (parys.cz)

Alkalická baterie GP Super LR03 (AAA), 4 ks

Alkalická baterie GP Super LR03 (AAA), 4 ks

Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 7let a ochranou proti vytečení. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Parametry produktu: možnost nabíjení: ne chemické složení: alkalické napětí: 1,5 V kategorie/řada: Super Alkaline minimální kapacita: neuvádí se počet nabíjecích cyklů: nenabíjecí typové označení: LR03 (mikrotužka, AAA rozměr: 10,5 × 44,5 mm (velkykosik.cz)

GP Ultra LR03 (AAA) 4+2ks v blistru (1014119012)

GP Ultra LR03 (AAA) 4+2ks v blistru (1014119012)

Jednorázová baterie alkalická, 1.5V Alkalické baterie GP Ultra LR03 jsou známé svým vysokým výkonem a mimořádnou výdrží až 7 let. Své upotřebení naleznou ve všech přístrojích se středním a vyšším odběrem elektrického proudu, jako jsou například externí blesky, hračky, svítilny, modely na dálkové ovládání, meteostanice a další. KalkulačkyDálkové ovladačeZdravotnické přístrojeTV ovladačeBudíkyVysílačkyMeteostaniceKlávesnice Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníNejlepší využití mají baterie GP Ultra LR03 v přístrojích se středním a vyšším odběrem proudu. Hodí se tedy pro externí blesky, hračky, meteostanice nebo svítilny a bezdrátové mikrofony. Oproti běžným alkalickým… (alza.cz)

GP Super LR03 (AAA) 20ks v blistru (1013100210)

GP Super LR03 (AAA) 20ks v blistru (1013100210)

Jednorázová baterie alkalická, 1.5V Alkalické baterie z nejvyšší řady GP Super jsou skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Pokud požadujete maximální výkon a dlouhou dobu provozu, jsou tyto baterie určené přesně pro vás. Jsou vyrobené pokročilými postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Špičková výkonnost je patrná zejména při použití v přístrojích s nízkým a dlouhodobým odběrem proudu.Zdravotnické přístrojeVysílačkyMeteostaniceSvítilnyKalkulačkyKlávesniceMyšiHračkyDálkové ovladačeBudíky Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníBaterie GP Super nejlíp využijete v přístrojích s nízkým odběrem proudu. Hodí se pro dálková ovládání,… (alza.cz)

GP Ultra LR03 (AAA) 4ks v blistru (1014114000)

GP Ultra LR03 (AAA) 4ks v blistru (1014114000)

Jednorázová baterie alkalická, 1.5V Alkalická baterie GP Ultra LR03 (AAA) spadá do řady baterií navržených pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodá až o 30 % více energie. Výkonnost této baterie nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu, jakými jsou např. různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Baterie obsahuje ochranu proti vytečení a umožňuje skladovatelnost až 7 let. Pracovní teplota je -20 °C až +60 °C.Parametry a specifikace:Typ: LR03 (mikrotužka, AAA), 1,5 VRozměry: 10,5 x 44,5 mmProdejní obal: 4 ks, blistr (alza.cz)

GP Super AAA, LR03, fólie 10ks (GP 24A)

GP Super AAA, LR03, fólie 10ks (GP 24A)

GP Super Alkaline AAA, 10 ks Baterie jsou základ téměř veškeré moderní elektroniky. Mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale představují hlavní hnací sílu dokonce i u věcí, jež považujeme za samozřejmé a potřebujeme je každý den v kuchyni, obýváku, garáži či v dětském pokoji. Nemají nekonečnou výdrž, naopak čím častěji zařízení používáte, tím častěji bude nutné baterii vyměnit. A to v případě okamžité potřeby může být problém. Předejděte mu, pořiďte si baterie do zásoby a nic už vás nepřekvapí. Kvalita za pakatel Společnost GP patří mezi přední světové výrobce baterií. Vsaďte na značkovou kvalitu a dodejte svým přístrojům dlouhodobou energii, jež je nejen cenově příznivá, ale i ohleduplná k životnímu prostředí. Základní produktová řada Super je určena pro energeticky nenáročná zařízení, jež… (kasa.cz)

GP Ultra LR03 (AAA) 6+2ks v blistru (1014118000)

GP Ultra LR03 (AAA) 6+2ks v blistru (1014118000)

Jednorázová baterie alkalická, 1.5V Alkalická baterie z nejvyšší řady GP Ultra je skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Pokud požadujete maximální výkon a dlouhou dobu provozu, je tato baterie určena právě pro vás. Je vyrobena pokročilými postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Špičková výkonnost je patrná zejména při použití v přístrojích s velkým a nárazovým odběrem proudu. Baterie přináší podstatně delší dobu provozu a oproti běžným alkalickým bateriím poskytuje až o 60% více energie, což vám umožní více si užít s vašimi elektronickými miláčky. Jedná se o baterii typu LR03 s napětím 1,5 V, v blistru se nachází 8(6+2) kusů. Baterie obsahuje ochranu proti vytečení a lze ji využívat při teplotách v rozmezí -20° C až +60° C. (alza.cz)

GP Raver AAA, LR03, blistr 2ks

GP Raver AAA, LR03, blistr 2ks

Popularita přenosných elektronických zařízení přináší zvýšené požadavky na baterie s dlouhou životností. Lithiové baterie poskytují spolehlivý a dlouhý provozní výkon v náročných přístrojích. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s extrémně vysokým a nárazovým odběrem proudu, jako např. digitální fotoaparáty, fotografické blesky, MP3, CD a DVD přehrávače, elektronické hry a slovníky nebo dálkově ovládané hračky. Výhody a přidaná hodnota: • V přístrojích s vysokým proudovým odběrem vydrží až 7 x déle než běžné alkalické baterie a 24 x déle než obyčejné zinko chloridové. • Skvělé vlastnosti při nízkých teplotách – funkční v rozmezí -40°C do 60°C • Díky nové technologii velmi dlouhá skladovatelnost až 10 let • Baterie je zejména vhodná pro extrémně vysoké i… (euronics.cz)

GP AAA, LR03, Ultra, blistr 4ks

GP AAA, LR03, Ultra, blistr 4ks

Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 30% více energie. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.: různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Obsahují ochranu proti vytečení a disponují skladovatelností až 7let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Vlastnosti: * LR03 (mikrotužka, AAA), 1,5 V * rozměry: průměr 10,5 x 44,5 mm * prodejní obal: 4 ks, blistr (euronics.cz)

GP Ultra Plus LR03 (AAA) 4ks v blistru (1017114000)

GP Ultra Plus LR03 (AAA) 4ks v blistru (1017114000)

Jednorázová baterie alkalická, 1.5V Alkalické baterie GP Ultra Plus LR03 jsou známé svým vysokým výkonem a mimořádnou výdrží až 7 let. Své upotřebení naleznou ve všech přístrojích se středním a vyšším odběrem elektrického proudu, jako jsou například externí blesky, hračky, svítilny, modely na dálkové ovládání, meteostanice a další.SvítilnyHračkyMeteostaniceZdravotnické přístrojeKlávesniceMyšiBudíkyDálkové ovladače Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníNejlepší využití mají baterie GP Ultra Plus LR03 v přístrojích se středním a vyšším odběrem proudu. Hodí se tedy pro externí blesky, hračky, meteostanice nebo svítilny a bezdrátové mikrofony. Oproti běžným alkalickým bateriím… (alza.cz)

GP Super LR03 (AAA) 10ks v blistru (1013100109)

GP Super LR03 (AAA) 10ks v blistru (1013100109)

Jednorázová baterie alkalická, 1.5V Alkalické baterie z nejvyšší řady GP Super jsou skvělou volbou pro vaše přenosná elektronická zařízení. Pokud požadujete maximální výkon a dlouhou dobu provozu, jsou tyto baterie určené přesně pro vás. Jsou vyrobené pokročilými postupy z kvalitních materiálů a díky tomu je zaručen spolehlivý chod přístrojů. Špičková výkonnost je patrná zejména při použití v přístrojích s nízkým a dlouhodobým odběrem proudu.Zdravotnické přístrojeVysílačkyMeteostaniceSvítilnyKalkulačkyKlávesniceMyšiHračkyDálkové ovladačeBudíky Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníBaterie GP Super nejlíp využijete v přístrojích s nízkým odběrem proudu. Hodí se pro dálková ovládání,… (alza.cz)

GP AAA, LR03, Ultra, fólie 2ks

GP AAA, LR03, Ultra, fólie 2ks

Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 30% více energie. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.: různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Obsahují ochranu proti vytečení a disponují skladovatelností až 7let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Vlastnosti: * LR03 (mikrotužka, AAA), 1,5 V * rozměry: průměr 10,5 x 44,5 mm * prodejní obal: 2 ks, fólie (euronics.cz)

GP Ultra AAA, LR03, blistr 4ks (GP 24AU)

GP Ultra AAA, LR03, blistr 4ks (GP 24AU)

Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 30% více energie. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.: různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Obsahují ochranu proti vytečení a disponují skladovatelností až 7let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Vlastnosti: LR03 (mikrotužka, AAA), 1,5 V rozměry: průměr 10,5 x 44,5 mm prodejní obal: 4 ks, blistr (kasa.cz)

GP Ultra AAA, LR03, fólie 2ks (GP 24AU)

GP Ultra AAA, LR03, fólie 2ks (GP 24AU)

Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 30% více energie. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.: různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Obsahují ochranu proti vytečení a disponují skladovatelností až 7let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Vlastnosti: LR03 (mikrotužka, AAA), 1,5 V rozměry: průměr 10,5 x 44,5 mm prodejní obal: 2 ks, fólie (kasa.cz)

GP Ultra Plus AAA, LR03, blistr 4ks (GP 24AUP)

GP Ultra Plus AAA, LR03, blistr 4ks (GP 24AUP)

Nejvyšší řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nejnáročnějších zařízeních požadujících maximální výkon. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 60% více energie. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s velkým a nárazovým odběrem proudu jako např.: digitální fotoaparáty, fotografické blesky, MP3/MP4, dálkově ovládané hračky. Obsahují ochranu proti vytečení a disponují skladovatelností až 7let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Vlastnosti: LR03 (mikrotužka, AAA), 1,5 V rozměry: průměr 10,5 x 44,5 mm prodejní obal: 4 ks, blistr (kasa.cz)

GP Super Alkaline AAA 1,5V LR03 1ks

GP Super Alkaline AAA 1,5V LR03 1ks

Baterie GP Super Alkaline LR03 (AAA, mikrotužka) jsou nenabíjecí alkalické baterie. (smarty.cz)

GP Raver AAA, LR03, blistr 2ks (RLT FR03-B2)

GP Raver AAA, LR03, blistr 2ks (RLT FR03-B2)

Popularita přenosných elektronických zařízení přináší zvýšené požadavky na baterie s dlouhou životností. Lithiové baterie poskytují spolehlivý a dlouhý provozní výkon v náročných přístrojích. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s extrémně vysokým a nárazovým odběrem proudu, jako např. digitální fotoaparáty, fotografické blesky, MP3, CD a DVD přehrávače, elektronické hry a slovníky nebo dálkově ovládané hračky. Výhody a přidaná hodnota: V přístrojích s vysokým proudovým odběrem vydrží až 7 x déle než běžné alkalické baterie a 24 x déle než obyčejné zinko chloridové. Skvělé vlastnosti při nízkých teplotách – funkční v rozmezí -40°C do 60°C Díky nové technologii velmi dlouhá skladovatelnost až 10 let Baterie je zejména vhodná pro extrémně vysoké i nárazové… (kasa.cz)

Panasonic Evolta AAA, LR03, blistr 4+4ks (226839)

Panasonic Evolta AAA, LR03, blistr 4+4ks (226839)

Panasonic Evolta AAA, 4+4 ks Baterie jsou základ téměř veškeré moderní elektroniky. Mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale představují hlavní hnací sílu dokonce i u věcí, jež považujeme za samozřejmé a potřebujeme je každý den v celém domě. Nemají nekonečnou výdrž, naopak čím častěji zařízení používáte, tím častěji bude nutné baterii vyměnit. A to v případě okamžité potřeby může být problém. Předejděte mu, pořiďte si baterie do zásoby a nic už vás nepřekvapí. Kvalita za pakatel Vysoce kvalitní baterie Panasonic vynikají mimořádnou životností a pomáhají vám oživit domácnost, kterou dlouhodobě zásobují energií. Produktová řada Evolta je přímo stvořená pro spotřebiče se střední a vysokou energetickou náročností. Její vyšší účinnost znamená, že k napájení svých přístrojů budete potřebovat o… (kasa.cz)

Pokladnička limitovaná edice

Pokladnička limitovaná edice

. Keramická pokladnička do které se bez problémů vejdou všechny mince i papírové bankovky. Ve spodní části je otvor uzavřený plastovým uzávěrem, který slouží pro vyprázdnění pokladničky. Celková výška je 95mm a průměr 82mm. (belabel.cz)

Chňapka limitovaná edice

Chňapka limitovaná edice

. Materiál: 100% polyester, s poutkem, bez magnetu. Potisk je pouze na jedné straně, horké předměty se uchopují pouze druhou stranou - chňapka je pouze na pravou ruku. Je nutné počítat s tím, že v oblasti ohybu mezi palcem a ukazováčkem může vzniknout cca 1cm dlouhý proužek přeložené nepotištěné látky. (belabel.cz)

Batoh limitovaná edice

Batoh limitovaná edice

. velikost 450 x 300 x 170 mm - nastavitelny popruh s kapsou pro mobil - chytré přihrádky i na dokumenty - 2 hlavní velké přihrádky s kapsičkou na drobnosti uvnitř + 1 menší přední přihrádka - objem : 20L (belabel.cz)

Limitovaná edice - Grizzly Claus S

Limitovaná edice - Grizzly Claus S

Limitované dámské tričko s motivem Vánočního medvěda Grizzlyho je vyrobeno z kvalitní bavlny a díky svému přiléhavému střihu skvěle zvýrazní postavu. OMEZENÝ POČET KUSŮ - POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB. limitovaná edice příjemný, kvalitní materiál moderní, přiléhavý střih zpevněné švy odolný, kvalitní potisk vhodné na sport i volný čas vrácení a výměna zboží zdarma vyrobeno v EU  INFORMACE K ÚDRŽBĚ: - prát naruby do 30 stupňů, bez aviváže - sušit pouze na mírný stupeň - žehlit na nejnižší stupeň mimo potisk (grizzlygear.shop)

Chňapka čtverec limitovaná edice

Chňapka čtverec limitovaná edice

. Textilní kuchyňská chňapka ve tvaru čtverce o rozměrech 17x17cm. Využijete ji především při vašem kulinářském umění, kdy je potřeba si chránit ruce před horkým nádobím. (belabel.cz)

Svačinový box limitovaná edice

Svačinový box limitovaná edice

. Děti milují svačinky a ješte víc budou nadšené z boxu na svačinu se svým obrázekem. Stačí vložit jakoukoliv fotku i přidat text. Boxy mají na zadní straně i praktické malé průduchy pro zachování větší čerstvosti s svěžesti potravin. Nabízíme v barvách pro kluky i holky. Rozměr 18x12,5 cm (belabel.cz)

Srdíčkový medvídek limitovaná edice

Srdíčkový medvídek limitovaná edice

. Plyšový medvídek s tričkem na které vám vyhotovíme potisk podle vašich představ. Je omyvatelný a sedící výška medvídka je 20cm. Není vhodné pro děti do 3 let (belabel.cz)

Dětská zástěra limitovaná edice

Dětská zástěra limitovaná edice

. Materiál: 100% bavlna, Gramáž: 280g/m² (belabel.cz)

Dřevěný fotorámeček limitovaná edice

Dřevěný fotorámeček limitovaná edice

. Fotorámeček na zeď, vyrobený z třešňového dveřa. Lesklá potiskovaná plocha pro vaše fotky a designy v té nejlepší kvalitě. Moderní šikmé hrany a otvory pro pověšení na zeď na šířku i na výšku. Rozměry rámečku jsou 150 x 200 x 16 mm (belabel.cz)

Fotbalový hrnek limitovaná edice

Fotbalový hrnek limitovaná edice

. Keramický hrnek s motivem fotbalového míče, který se otáčí kolem své osy. 250 ml. (belabel.cz)

Srdcové těžítko limitovaná edice

Srdcové těžítko limitovaná edice

. Vlož vlastní fotku do tohoto magického těžítka. Dárek pro zamilované. Můžeš měnit i své vlastní fotky. (belabel.cz)

Medailonek obdélník limitovaná edice

Medailonek obdélník limitovaná edice

. Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 50 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také klasický řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. (belabel.cz)

Bryndák kluk limitovaná edice

Bryndák kluk limitovaná edice

. Bryndák pro chlapečky. Světle modrý lem. Hladký, satén, 100% polyester (belabel.cz)

Plyšový slon limitovaná edice

Plyšový slon limitovaná edice

. Plyšový slon s tričkem na které vám vyhotovíme potisk podle vašich představ. Je omyvatelný a sedící výška slona je 21cm. Není vhodné pro děti do 3 let (belabel.cz)

Pivní půllitr limitovaná edice

Pivní půllitr limitovaná edice

. 0,5l, bílá keramika (belabel.cz)

Kosmetická taška limitovaná edice

Kosmetická taška limitovaná edice

. Skvělá taška, kterou si zamilujete. Do koupelny, na cesty. S praktickým háčkem.Síťové kapsy. Rozměry 23x17x5 cm (belabel.cz)

Zrcátko srdce limitovaná edice

Zrcátko srdce limitovaná edice

. Kapesní zrcátko srdíčkového tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70 x70 mm. (belabel.cz)

Magický hrnek limitovaná edice

Magický hrnek limitovaná edice

. Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat. (belabel.cz)

Dámské tepláky limitovaná edice

Dámské tepláky limitovaná edice

. 280 g/m², 70% bavlna, 30% polyester, (belabel.cz)

Koupelnová sada limitovaná edice

Koupelnová sada limitovaná edice

. Kvalitní keramická sada dávkovače mýdla a držáku na kartáčky (můžete umístit až 4 kartáčky). (belabel.cz)

Luxusní peněženka limitovaná edice

Luxusní peněženka limitovaná edice

. Luxusní velká peněženka. S vašim potiskem bude vypadat přímo božsky. Rozměry 19x9 cm, zavírání na magnet, velké množství "uloženého prostoru" :-) Dodávané v krásné dárkové krabičce. materiál: syntetická kůže, velmi příjemný vzhled (belabel.cz)

Kulatý polštář limitovaná edice

Kulatý polštář limitovaná edice

. Kulatý 36x36 cm polštář, krásně měkoučký, hypoalergenní výplň, 100% polyester. Potah na zip. Možno prát v pračce. Je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 4-5 dní. (belabel.cz)

Maybelline Color Sensational ( limitovaná edice ) - Zvláčňující…

Maybelline Color Sensational ( limitovaná edice ) - Zvláčňující rtěnka  4 ml 4 ml - 900 Pink

Color Sensational ( limitovaná edice ) - Zvláčňující rtěnka - limitovaná edice rtěnky Maybelline Color Sensational exkluzivně navržená pro Vivantis nesmí chybět v žádné kabelce - vyberte si svůj odstín a buďte samy sebou - pro každou náladu, pro každou příležitost i každý váš styl - vaše rty budou smyslně matné, ale hebké na dotek (prodejparfemu.cz)

Rohožka limitovaná edice

Rohožka limitovaná edice

. Velká dekorační rohožka o rozměrech 40x60 cm. Materiál: 100% nylon, spodní část je z černé gumy. (belabel.cz)

Zrcátko limitovaná edice

Zrcátko limitovaná edice

. Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm. (belabel.cz)

Polštář limitovaná edice

Polštář limitovaná edice

. 40x40 cm polštář, krásně měkoučký, hypoalergenní výplň, 100% polyester. Potah na zip. Možno prát v pračce. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 10 dní. (belabel.cz)

Placka limitovaná edice

Placka limitovaná edice

. Vyjádři svůj názor originální plackou se špendlíkem. Výrazné množstevní slevy pro placky se stejným designem. Upozornění: Neumisťujte text nebo části vašeho motivu k samotnému okraji. Počítejte s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. Počítejte prosím také s tím, že špendlík je orientován různě, není vždy ve vodorovné poloze. (belabel.cz)

Popelník limitovaná edice

Popelník limitovaná edice

. Keramický popelník o průměru 8cm a výšce 4cm. Pro váš originální potisk. (belabel.cz)

Papuče limitovaná edice

Papuče limitovaná edice

. Heboučké a měkké papuče z froté polyesteru s protiskluzovou podrážkou a uzavřenou špičkou pro skutečné teplo vašich nohou. Délka papučí je 27,5cm (belabel.cz)

Peněženka limitovaná edice

Peněženka limitovaná edice

. rozměry 117x75 mm,černá (belabel.cz)

Vizitkář limitovaná edice

Vizitkář limitovaná edice

. Rozměr: 97 x 68 mm, místo pro 10 klasických vizitek. (belabel.cz)

[new product] limitovaná edice

[new product] limitovaná edice

. [new product description] (belabel.cz)

Puzzle A4 limitovaná edice

Puzzle A4 limitovaná edice

. Puzzle A4 - 120 dílků. (belabel.cz)

Keramická miska limitovaná edice

Keramická miska  limitovaná edice

. Těžká keramická miska. Využitelné jak pro dekoraci, ovoce, nebo jako miska pro domácí mazlíčky. Doporučeno ruční mytí. Velká miska: průměr 180 mm, 1000 g, 1300 ml Malá miska: průměr 150mm, 655g, 650ml (belabel.cz)

Chlapecká peněženka limitovaná edice

Chlapecká peněženka limitovaná edice

. Dětská peněženka hned s několika kapsami. Hlavni kapsa i menší kapsa na zip ukrytá pod kloupou, která je na suchý zip. na zadní části je pak ještě jedna průhledná kapsa. Součástí je taky sňůrka v délce 80cm, díky které se dá peněženka nosit na krku. Rozměry peněženky jsou rozměry: 120x100x10-40 mm a je vyrobena z polyesterového materiálu. (belabel.cz)

Dřevěná krabička limitovaná edice

Dřevěná krabička limitovaná edice

. Dřevěná památeční krabička v barvě kaštanu, která vám poslouží na šperky, hodinky a jiné drobnosti. Vnější nátěr je lesklý a vnitřek krabičky tvoří bílý samet. (belabel.cz)

Puzzle A3 limitovaná edice

Puzzle A3 limitovaná edice

. Puzzle rozměr A3 - 300 dílků. (belabel.cz)

Plyšový medvídek limitovaná edice

Plyšový medvídek limitovaná edice

. Měkoučký 20 cm veliký medvídek s tričkem, na které si můžeš potisknout cokoliv. Tričko je samozřejmě pratelné. Krásný dárek pro děti nebo pro zamilované. Hračka není vhodná pro děti do 3 let. (belabel.cz)

Náušnice visací limitovaná edice

Náušnice visací limitovaná edice

. Nerezové náušnice v barvě platiny s visacím háčkem, vnitřní průměr 20 mm. Dodávány v páru s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. Nedoporučujeme vkládat text, nebyl by čitelný. (belabel.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít