Glukometr SD-CHECK GOLD komplet (+10 proužků + pero + 10 jehel)

Glukometr SD Codefree set (+ 10 proužků + pero + 10 jehel)

Glukometr SD Codefree set (+ 10 proužků + pero + 10 jehel)

Glukometr bez kódování ! Velmi snadná obsluha - odpadá nutnost kalibrace přístroje kódovacím čipem - při rozbalení každého nového balení testovacích (měřících) proužků. Velký a snadno čitelný displej Unikátní samonasávací sensor (měřící proužek) SD Codefree Stačí velmi malá kapka krve - cca 0,9 ul Měřící rozsah: 0,55 - 33,3 mmol/L Rychlé měření 5 vteřinové měření ! USB připojení k PC Paměť pro 500 naměřených hodnot, vč. datumu a času Označení symbolem "před jídlem" a "po jídle" (pro jasnější přehled naměřených výsledků) Měsíční, 14.ti-denní a týdenní průměr z naměřených hodnot před/po jídle Alarm pro měření po jídle (upozorní vás na měření 2 hodiny po jídle) Alarm (možnost nastavení až 4 časových alarmů - pro připomenutí, že je čas se změřit) Použitelnost proužků je 18 měsíců Lehce… (drmax.cz)

Glukometr SD-CHECK GOLD komplet(+10pr.+pero+10j.)

Glukometr SD-CHECK GOLD komplet(+10pr.+pero+10j.)

Glukometr s velmi rychlým měřením (5 sekund), se samonasávacím senzorem a pamětí pro 400 měření vč.datumu a času. (pilulka.cz)

Testovací proužky pro glukometr SD-CHECK GOLD 50 ks

Testovací proužky pro glukometr SD-CHECK GOLD 50 ks

Měřící (testovací) proužky pro SD-CHECK Gold Měřící (testovací) proužky Balení obsahuje 2x 25 ks Dlouhá použitelnost (expirace) proužků 18 měsíců Určený pouze pro model: SD-CHECK GOLD 0085483, Sk.11 - Plně hrazeno zdravotními pojišťovnami. Balení: 50 ks Zdroj: www.celimed.cz (drmax.cz)

Celimed glukometr SD-Check GOLD kompl. (10pr.per,

Celimed glukometr SD-Check GOLD kompl. (10pr.per,

Glukometr komplet SD-CHECK nový měřič krevní glukózy (glukometr) pro individální / profesionální použití z plné krve. Se zlatou elektridou pro přesné a spolehliví měření! Sada obsahuje: přístroj 10 x měřících (testovacích) proužků 1 x odběrové pero (autolancetu) jehličky (lancety) do odběrového pera 1x baterie 3V DC CR 2032 lithium 1 x kontrolní roztok 1 x cestovní pouzdro kompletní CZ návod CELIMED záruční list (4home.cz)

PROUŽKY DIAGNOSTICKÉ SD-CHECK GOLD (PRO ZP KÓD 0085482) INZULÍNOVÝ…

Uživatele, kteří hledají "Glukometr SD-CHECK GOLD komplet (+10 proužků + pero + 10 jehel)" se dívají také na:

Markeeta lte 10 xl
Vetoryl 10 mg cena
Minix neo z83-4 windows 10

Sd-codefree Testovací proužky pro glukometr SD-Codefree 50 ks

Sd-codefree Testovací proužky pro glukometr SD-Codefree 50 ks

Měřící (testovací) proužky pro SD Codefree Měřící (testovací) proužky Balení obsahuje 2x 25 ks Dlouhá použitelnost (expirace) proužků 18 měsíců Určený pouze pro model: SD Codefree Balení: 50 ks Zdroj: www.celimed.cz (drmax.cz)

Akční SET - Glukometr SD CODEFREE + 50 proužků (639)

Akční SET - Glukometr SD CODEFREE + 50 proužků (639)

Set glukometru SD CODEFREE + balení 50ks proužků Glukometr SD CODEFREE v akčním setu s balením obsahujícím 50 ks měřících proužků SD CODEFREE je skvělým pomocníkem pro stanovení hladiny glykemie – krevního cukru. Znát a kontrolovat stav cukru v krvi by měli všichni diabetici, aby měli svou nemoc lépe pod kontrolou a předcházeli tak závažným komplikacím tohoto onemocnění. Výhodou glukometru bez kódování je velmi snadná obsluha, kdy odpadá nutnost kalibrace přístroje kódovacím čipem. Samotné měření trvá pouhých pět vteřin, přičemž stačí jen velmi malá kapka krve cca 0,9 µl. Kromě měřiče krevní glukózy jsou nezbytné také testovací proužky s unikátním samonasávacím sensorem a odběrové pero s jehličkami na jedno použití. Klíčové vlastnosti … (alza.cz)

Glukometr AKCE SD-Codefree + 50 proužků navíc

Glukometr AKCE SD-Codefree + 50 proužků navíc

Velmi snadná obsluha - odpadá nutnost kalibrace přístroje kódovacím čipem - při rozbalení každého nového balení testovacích (měřících) proužků. Velký a snadno čitelný displej. Unikátní samonasávací sensor (měřící proužek) SD Codefree, Stačí velmi malá kapka krve -cca 0,9 ul Měřící rozsah: 0,55 - 33,3 mmol/L, Rychlé - 5 vteřinové měření! USB připojení k PC (volitelné příslušenství), Gluco DMS software ke stažení zdarma Paměť pro 500 naměřených hodnot, vč. datumu a času Označení symbolem "před jídlem" a "po jídle" (pro jasnější přehled naměřených výsledků) Měsíční, 14.ti-denní a týdenní průměr z naměřených hodnot před/po jídle Alarm pro měření po jídle (upozorní vás na měření 2 hodiny po jídle), alarm (možnost nastavení až 4 časových alarmů - pro připomenutí, že je čas se změřit)… (drmax.cz)

Akční SET - Glukometr SD Gluco Navii NFC + 50 proužků (9656)

Akční SET - Glukometr SD Gluco Navii NFC + 50 proužků (9656)

Set glukometru SD Gluco Navii NFC + balení 50ks proužků Glukometr SD Gluco Navii NFC s 50 testovacími proužky v akčním setu s balením obsahujícím 50 ks měřících proužků SD Gluco Navii NFC je díky moderní technologii skvělým pomocníkem pro měření glukózy pomocí enzymu GDH-FAD. Znát a kontrolovat stav cukru v krvi by měli všichni diabetici, aby měli svou nemoc lépe pod kontrolou a předcházeli tak závažným komplikacím tohoto onemocnění. Výhodou glukometru bez kódování je velmi snadná obsluha, kdy odpadá nutnost kalibrace přístroje kódovacím čipem. Samotné měření trvá pouhých pět vteřin, přičemž stačí jen velmi malá kapka krve cca 0,5 µl. Kromě měřiče krevní glukózy jsou nezbytné také testovací proužky s unikátním samonasávacím sensorem a odběrové pero s jehličkami na jedno použití. … (alza.cz)

Glukometr AKCE SD-Codefree +50 proužků navíc

Glukometr AKCE SD-CheckGOLD +50 proužků navíc

Glukometr AKCE SD-CheckGOLD + 50 proužků navíc

Glukometr AKCE SD-CheckGOLD + 50 proužků navíc

Jednoduchá obsluha - kódovací čip zajistí aktualní data v přístroji - při rozbalení každého nového balení testovacích (měřících) proužků. Snadná obsluha a bezúdržbový provoz. Velký čitelný displej. Unikátní samonasávací sensor (měřící proužek) SD Check GOLD. Velmi malá kapka krve -cca 0,9 ul. Měřící rozsah: 0,6 - 33,3 mmol/L, rychlé 5 vteřinové měření. Paměť pro 400 naměřených hodnot, vč. datumu a času. Měsíční, 14ti-denní a týdenní průměr z naměřených hodnot. Kalibrační křivka: automatická selekce s použitím kalibračního proužku. Teplotní kompenzace: automatická, s použitím kalibračního proužku. Použitelnost proužků je 24 měsíců. Lehce vyměnitelné a typizované baterie. Cenově velmi výhodný model. Hmotnost: přístroje bez baterií cca 50g. Rozměr přístroje: cca 44,0 (Š) x 92,0 (V) x 10,0 mm… (drmax.cz)

Jehly/lancety pro SD-odběrová pera kapilární krve 100ks

Jehly/lancety pro SD-odběrová pera kapilární krve 100ks

Náhradní jehly (lancety) pro SD - odběrová pera Balení: 100 ks Zdroj: www.celimed.cz (drmax.cz)

Glukometr EasyGluco + 25ks test. proužků

Glukometr EasyGluco + 25ks test. proužků

Kvalitní glukometr Easy Gluco v baleni s 25 ks testovacích proužků. Balení obsahuje elegantní pouzdro, odběrové pero a sadu 25ks lancet. Výrobek je certifikován značkou CE a schválen pro použití v zemích Evropské Unie. Špičkovou kvalitu glukometru dokládá též jeho schválení americkou FDA. (pilulka.cz)

Pero 10 barev Frozen

Pero 10 barev Frozen

Pero deseti barevné ve stylu filmu Ledové království. Velikost pera cca 16cm. Věk 2+ (mrakyhracek.cz)

Testovací proužky pro glukometr eBsensor

Testovací proužky pro glukometr eBsensor

Popis Testovací proužky pro glukometr eBsensor jsou určené pro měření hladiny cukru v krvi u glukometru eBsensor.PopisTestovací proužky pro glukometr eBsensor: samonasávací proužky, stačí malá kapka krve, určeny pro jednorázové použití, dlouhá expirace (použitelnost) proužků, kalibrační čip v každém balení. ParametryRozměry (D x Š x V): 40 x 45 x 70 mm Váha: 35 g Vzorek krve: plná čerstvá kapilární krev Objem vzorku: 2,5 µl Hct rozsah: 30 - 55% Měřící rozsah: 1,66 - 33,33 mmol/L Teplota pro používání: 10°C - 40°C Vlhkost pro používání: <85% Teplota skladování: 4 - 30 °C Napájení: 2ks 1,5V mikro tužkové AAA baterie Zaregistrováno v číselníku VZP 132004 CE… (ageo.cz)

Magnet 3Pagen 10 jehel na závitky

Magnet 3Pagen 10 jehel na závitky

Závitky a jarní rolky snadno zajistíte pomocí jehel z hygienické ušlechtilé oceli. (magnet-3pagen.cz)

Suretti Prošívací Jehla 10 cm

Suretti Prošívací Jehla 10 cm

Firma Suretti nabízí kvalitní prošívací jehlu o dvou možných délkách. Jehla je vhodná při přípravě montáží na dravce. (parys.cz)

Jehly/lancety pro SD-odběr.pera kapilár.krve 100ks

Jehly/lancety pro SD-odběr.pera kapilár.krve 100ks

Jehly (lancety) pro odběrová pera SD - standard diagnostics pro odběr kapilární krve pro sebetestování krevní glukózy. Balení po 100 ks jehliček. Jsou také součástí setů - u glukometrů SD Codefree a SD Check GOLD, v množství 10ks. (pilulka.cz)

Protective covers HC-B 10-SD-FQ/FS HC-B 10-SD-FQ/FS Phoenix Contact…

Protective covers HC-B 10-SD-FQ/FS HC-B 10-SD-FQ/FS Phoenix Contact Množství: 10 ks

HEAVYCON protective cover, series B10, for supporting base element with double locking latch, with retaining cord, IP54, PA (conrad.cz)

Jehla na závitky, 10 kusů

Jehla na závitky, 10 kusů

Vynikající pomocník pro přípravu závitků, ražniči, ptáčků, rolád či špízů. Zajistí, že vše zůstane na svém místě a těsně spojené. Lze mýt v myčce. Každá jehla 10 cm dlouhá. V balení 10 kusů. Materiál: nerez ocel Rozměry: 10 cm (velkykosik.cz)

Lancety pro pero ke glukometru Easygluco Glucolab 200ks

Lancety pro pero ke glukometru Easygluco Glucolab 200ks

Lancety - jehličky do oběrového pera glukometru Easygluco, Glucolab a Medisign. Balení sterilních lancet, balení obsahuje 200ks. (drmax.cz)

Protective covers HC-B 10-SD-MQ/FS HC-B 10-SD-MQ/FS Phoenix Contact…

Protective covers HC-B 10-SD-MQ/FS HC-B 10-SD-MQ/FS Phoenix Contact Množství: 10 ks

HEAVYCON protective cover, type B10, for sleeve housing without double locking latch, with retaining cord, IP54 (conrad.cz)

Protective covers HC-B 10-SD-FQU/FS-AL HC-B 10-SD-FQU/FS-AL Phoenix…

Protective covers HC-B 10-SD-FQU/FS-AL HC-B 10-SD-FQU/FS-AL Phoenix Contact Množství: 10 ks

HEAVYCON protective cover, type B10, for supporting base element with double locking latch, with retaining cord, IP65, ALU (conrad.cz)

GLUKOMETR GLUCOLAB INZULÍNOVÝ REŽIM,KOMPLETNÍ SET,25KS PROUŽKŮ,25KS L

Jehla na mas.závitky 10cm (10 ks) NR

Jehla na mas.závitky 10cm (10 ks) NR

Jehla na mas.závitky 10cm (10 ks) NR, kategorie: VAŘENÍ | KUCHYŇSKÉ NÁČINÍ A POMŮCKY | DOPLŇKY (kitos.cz)

TESCOMA jehla na závitky PRESTO, 10 ks

TESCOMA jehla na závitky PRESTO, 10 ks

Jehla na závitky PRESTO, 10 ks - Vynikající pro přípravu závitků. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. Ukládejte mimo dosah dětí. 3 roky záruka. (tescoma.cz)

Diamantová jehla ATS 10/11/12/UM8

Diamantová jehla ATS 10/11/12/UM8

Diamantová jehla ATS 10/11/12/UM8 (conrad.cz)

Tesa® Powerstrips® Large bílá, 10 proužků

Tesa® Powerstrips® Large bílá, 10 proužků

Chytrá alternativa vrtáku, kladiva a hřebíků: Díky inovativní technologii Powerstrips® Tesa lze menší předměty bez problémů upevnit a beze zbytku opět odstranit. (conrad.cz)

Glukometr EasyGluco s 25ks testovacích proužků + 25 lancet

Glukometr EasyGluco s 25ks testovacích proužků + 25 lancet

Balení obsahuje elegantní pouzdro, odběrové pero a sadu 25ks lancet. Výrobek je certifikován značkou CE a schválen pro použití v zemích Evropské Unie. Špičkovou kvalitu glukometru dokládá též jeho schválení americkou FDA. automatické kódování proužku moderní biosenzorová technologie extrémně levné testovací proužky přesné měření jednoduché ovládání kontrola a zobrazení okolní teploty rychlé zobrazení výsledku do 9 sekund rozdělení výsledků: před a po jídle či po pohybu až 100 uživatelských profilů velký čitelný displej paměť na 365 výsledků 36 měsíců záruka Typ vzorku Plná kapilární krev Provozní vlhkost 10~90% Objem vzorku min. 1,5 µl Teplota pro uchování proužků 2 °C~30 °C Rozsah testu 0,6~33,3 mmol/l Typ displeje LCD Doba vyhodnocení 5 sekund Rozměry 77 x 46 x 19 (mm) Kalibrace plazma… (drmax.cz)

Glukometr GlucoLab s 25ks testovacích proužků + 25 lancet

Glukometr GlucoLab s 25ks testovacích proužků + 25 lancet

Balení obsahuje elegantní pouzdro, odběrové pero a sadu 25ks lancet. Výrobek je certifikován značkou CE a schválen pro použití v zemích Evropské Unie. Špičkovou kvalitu glukometru dokládá též jeho schválení americkou FDA. automatické kódování proužku moderní biosenzorová technologie extrémně levné testovací proužky přesné měření jednoduché ovládání kontrola a zobrazení okolní teploty rychlé zobrazení výsledku do 5 sekund rozdělení výsledků: před a po jídle či po pohybu až 100 uživatelských profilů velký čitelný displej paměť na 250 výsledků 36 měsíců záruka Typ vzorku Plná kapilární krev Provozní vlhkost 10~90% Objem vzorku min. 1 µl Teplota pro uchování proužků 2 °C~30 °C Rozsah testu 0,6~33,3 mmol/l Typ displeje LCD Doba vyhodnocení 5 sekund Rozměry 85 x 51 x 20 (mm) Kalibrace plazma… (drmax.cz)

Glucolab Testovací proužky pro glukometr GlucoLab 50 ks

Glucolab Testovací proužky pro glukometr GlucoLab 50 ks

Sada testovacích proužků 50 ks vysoce kvalitních testovacích proužků GlucoLab s prověřenou kvalitou přesnosti mezinárodními certifikáty. Použití: Testovací proužky GLUCOLAB se používají spolu s glukometrem GLUCOLAB k měření hladiny glukózy v krvi. Systém GLUCOLAB je kalibrován na plazmu a umožňuje tedy snadné porovnání výsledků s laboratorními metodami. Testovací proužky GLUCOLAB jsou určeny pouze pro testování mimo tělo (diagnostické použití in vitro). Zdroj: www.meditest.cz (drmax.cz)

Easygluco Testovací proužky pro glukometr EasyGluco 50 ks

Easygluco Testovací proužky pro glukometr EasyGluco 50 ks

Sada testovacích proužků 50 ks vysoce kvalitních testovacích proužků EasyGluco s prověřenou kvalitou přesnosti mezinárodními certifikáty. Použití: Testovací proužky EasyGluco se používají spolu s glukometrem EasyGluco k měření hladiny glukózy v krvi. Systém EasyGluco je kalibrován na plazmu a umožňuje tedy snadné porovnání výsledků s laboratorními metodami. Testovací proužky EasyGluco jsou určeny pouze pro testování mimo tělo (diagnostické použití in vitro). EasyGluco je určeno pro kontrolu hladiny glukózy v krvi u pacientů s diabetem. Zdroj: www.meditest.cz (drmax.cz)

iHealth EGS-2003 testovací proužky pro iHealth glukometry

iHealth EGS-2003 testovací proužky pro iHealth glukometry

Testovací proužky pro glukometry. Balení obsahuje 50 kusů testovacích proužků. (smarty.cz)

Zfish Prošívací Jehla Baiting Needle 10 cm

Zfish Prošívací Jehla Baiting Needle 10 cm

Prošívací jehla na nástražní rybky Prošívací jehla k bezpečnému nastražení živé či mrtvé rybky. (parys.cz)

Giants Fishing Jehla Baiting Needle Blue 10 cm

Giants Fishing Jehla Baiting Needle Blue 10 cm

Velice kvalitní jehla se záklopkou, která je určená k nastražení boilies nebo pelet vlasovou metodou. (parys.cz)

STANDARD DIAGNOSTICS SD Proužky testovací pro SD Codefree …

STANDARD DIAGNOSTICS SD Proužky testovací pro SD Codefree (8806120072543)

Příslušenství pro glukometry SD Codefree, 2x 25ks Náhradní testovací proužky jsou určeny pro glukometr SD Codefree, tedy pro přístroj bez nutnosti kalibrace. Balení obsahuje 50 proužků (2x 25) se samonasávacím senzorem. Mají dlouhou výdrž – až 18 měsíců. Po otevření je třeba proužky spotřebovat do 3 měsíců. (alza.cz)

Micro SD paměťová karta 128GB class 10

Micro SD paměťová karta 128GB class 10

Paměťová karta micro SD Class 10 s kapacitou 128GB. (spyobchod.cz)

Micro SD paměťová karta 256GB class 10

Micro SD paměťová karta 256GB class 10

Paměťová karta micro SD Class 10 s kapacitou 256GB. (spyobchod.cz)

Micro SD paměťová karta 8GB class 10

Micro SD paměťová karta 8GB class 10

Paměťová karta micro SD Class 10 s kapacitou 8GB. (spyobchod.cz)

Sluchátka PBH-10, Bluetooth, SD, bezdrátová, černá

Sluchátka PBH-10,   Bluetooth,  SD, bezdrátová, černá

Ideální společník na cesty. Bezdrátová dobíjecí sluchátka stačí jen spárovat přes Bluetooth s chytrým přístrojem. Ovládání MP3 souborů pomocí tlačítek na okraji levého sluchátka. Přehrávání MP3 a WAV souborů přímo z mikro SD karty (max 32 GB, není součástí dodávky), která je uložena ve slotu ve sluchátku. Zabudované FM rádio a "hands free" pro telefonní hovory. Vnitřní dobíjecí baterie má kapacitu až 8 hodin. Sluchátka poskytují příjemný poslech s dynamickými basy. Funkce "redukce okolního hluku" zvyšuje poslechový komfort, proto se skvěle hodí na použití v dopravních prostředcích. Sluchátka jsou velmi lehká a pohodlná, po použití se dají složit do přepravního vaku.TECHNICKÁ DATANapájení: vnitřní dobíjecí baterie Lithium IonVýdrž baterie: přehrávání před Bluetooth - až 4 hodinyVýdrž… (tipa.eu)

Matis Paris Fill Up korekční pero 10 ml + dárek MATIS - kosmetická…

Matis Paris Fill Up korekční pero 10 ml + dárek MATIS - kosmetická taštička

Hlavní účinky:Vyplňuje viditelně linky a vrásky. Uvolňuje svaly, které se podílejí na tvorbě vrásek. Restrukturalizuje pokožku zevnitř.Složení:M2R+ - na uvolnění svalů – peptidový komplex Dehydrovaná kyselina hyaluronová – vyplňuje vráskyBCL- kolagen stimulující peptidyZpůsob použití:Aplikujte ráno po svém obvyklém denním krému. (fann.cz)

Sluchátka PBH-10, Bluetooth, SD, bezdrátová, bílá

Sluchátka PBH-10,   Bluetooth,  SD, bezdrátová, bílá

Ideální společník na cesty. Bezdrátová dobíjecí sluchátka stačí jen spárovat přes Bluetooth s chytrým přístrojem. Ovládání MP3 souborů pomocí tlačítek na okraji levého sluchátka. Přehrávání MP3 a WAV souborů přímo z mikro SD karty (max 32 GB, není součástí dodávky), která je uložena ve slotu ve sluchátku. Zabudované FM rádio a "hands free" pro telefonní hovory. Vnitřní dobíjecí baterie má kapacitu až 8 hodin. Sluchátka poskytují příjemný poslech s dynamickými basy. Funkce "redukce okolního hluku" zvyšuje poslechový komfort, proto se skvěle hodí na použití v dopravních prostředcích. Sluchátka jsou velmi lehká a pohodlná, po použití se dají složit do přepravního vaku.TECHNICKÁ DATANapájení: vnitřní dobíjecí baterie Lithium IonVýdrž baterie: přehrávání před Bluetooth - až 4 hodinyVýdrž… (tipa.eu)

Micro SD paměťová karta 64GB class 10

Micro SD paměťová karta 64GB class 10

Paměťová karta micro SD Class 10 s kapacitou 64GB. (spyobchod.cz)

Terminal adapter HC-B 10-A-DT-PER-F HC-B 10-A-DT-PER-F Phoenix…

Terminal adapter HC-B 10-A-DT-PER-F HC-B 10-A-DT-PER-F Phoenix Contact Množství: 5 ks

HEAVYCON terminal adapter socket insert, B10 series, 10-pos., for the right side of the control cabinet, push-in connection (conrad.cz)

Sluchátka PBH-10, Bluetooth, SD, bezdrátová, červená

Sluchátka PBH-10,   Bluetooth,  SD, bezdrátová, červená

Ideální společník na cesty. Bezdrátová dobíjecí sluchátka stačí jen spárovat přes Bluetooth s chytrým přístrojem. Ovládání MP3 souborů pomocí tlačítek na okraji levého sluchátka. Přehrávání MP3 a WAV souborů přímo z mikro SD karty (max 32 GB, není součástí dodávky), která je uložena ve slotu ve sluchátku. Zabudované FM rádio a "hands free" pro telefonní hovory. Vnitřní dobíjecí baterie má kapacitu až 8 hodin. Sluchátka poskytují příjemný poslech s dynamickými basy. Funkce "redukce okolního hluku" zvyšuje poslechový komfort, proto se skvěle hodí na použití v dopravních prostředcích. Sluchátka jsou velmi lehká a pohodlná, po použití se dají složit do přepravního vaku.TECHNICKÁ DATANapájení: vnitřní dobíjecí baterie Lithium IonVýdrž baterie: přehrávání před Bluetooth - až 4 hodinyVýdrž… (tipa.eu)

Micro SD paměťová karta 32GB class 10

Micro SD paměťová karta 32GB class 10

Paměťová karta micro SD Class 10 s kapacitou 32GB. (spyobchod.cz)

Terminal adapter HC-B 10-A-UT-PER-F HC-B 10-A-UT-PER-F Phoenix…

Terminal adapter HC-B 10-A-UT-PER-F HC-B 10-A-UT-PER-F Phoenix Contact Množství: 5 ks

HEAVYCON terminal adapter socket insert, B10 series, 10-pos., for the right side of the control cabinet, screw connection. (conrad.cz)

Stojánek na pájecí pero toolcraft zd-10

Stojánek na pájecí pero toolcraft zd-10

Cenově výhodný odkládací stojan na ruční páječku.Technické parametryHodnotaRozměr, délka129 mmPříslušenství (pájení)Pro odložení pájedlaRozměr, výška160 mmRozměr, šířka86 mmVybaveníOdolné provedeníVčetně čisticí houbičkyVhodné pro většinu páječekObsah baleníOdkládací stojan Čistící houbička. (fonetip.cz)

Proužky diagnost. Multi 10 UrineScreen 100ks

Daiwa Jehla Prorex Stinger Na Gumové Nástrahy 10 ks

Daiwa Jehla Prorex Stinger Na Gumové Nástrahy 10 ks

Stingová jehla nebo čep pro vyztužení ocelových drátů nebo stingers v gumových nástrahách. (parys.cz)

Terminal adapter HC-B 10-A-DT-PER-M HC-B 10-A-DT-PER-M Phoenix…

Terminal adapter HC-B 10-A-DT-PER-M HC-B 10-A-DT-PER-M Phoenix Contact Množství: 5 ks

HEAVYCON terminal adapter, pin insert, B10 series, 10-pos., for the right side of the control cabinet, push-in connection (conrad.cz)

Terminal adapter HC-B 10-A-UT-PER-M HC-B 10-A-UT-PER-M Phoenix…

Terminal adapter HC-B 10-A-UT-PER-M HC-B 10-A-UT-PER-M Phoenix Contact Množství: 5 ks

HEAVYCON terminal adapter, pin insert, B10 series, 10-pos., for the right side of the control cabinet, screw connection. (conrad.cz)

Micro SD paměťová karta 16GB class 10

Micro SD paměťová karta 16GB class 10

Paměťová karta micro SD Class 10 s kapacitou 16GB. (spyobchod.cz)

Diamantová jehla prvotřídní kvality ats 10/11/12/um8

Diamantová jehla prvotřídní kvality ats 10/11/12/um8

Technické parametryHodnotaProvedeníATS 10/11/12/UM8Vybavení1A rozšířená kvalitaProsím identifikujte Vaši zvukovou jehlu dle zobrazení. Označení se výrazně liší v závislosti na výrobci a vztahují se pouze na nejčastěji používané typy. (fonetip.cz)

Giants Fishing Jehla Boilie Hard Needle Yelow 10 cm

Giants Fishing Jehla Boilie Hard Needle Yelow 10 cm

Velice kvalitní jehla se záklopkou, která je určená k nastražení boilies nebo pelet vlasovou metodou. (parys.cz)

Ecocera Bronzer bronzer 10 g pro ženy Peru

Ecocera Bronzer bronzer 10 g pro ženy Peru

Ecocera Bronzer Bronzer pro ženy 10 g Odstín Peru (parfemy-elnino.cz)

JEHLY BD PRO INZULÍNOVÁ PERA 0,33MM(29G)X12,7MM,100KS

JEHLY PRO INZULÍNOVÁ PERA SUPER FINE,6MM 31G,100KS

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít