Gliss Kur Ultimate Color regenerační balzám 200ml

Gliss Kur regenerační expres balzám Ultimate Color 200 ml

Gliss Kur regenerační expres balzám Ultimate Color 200 ml

Vlastnosti Okamžité rozčesání a zachování barvy Barvené vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Před použitím protřepejte! Nastříkejte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů. Neoplachujte! Používejte pravidelně. Nestříkejte do očí! SkladováníChraňte před přímým slunečním zářením a mrazem! Uchovávejte ve svislé poloze. Podrobná data … (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační balzám Ultimate Repair 200 ml

Gliss Kur regenerační balzám Ultimate Repair 200 ml

Vlastnosti Nová receptura Rozčesatelnost a regenerace Velmi poškozené a suché vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Balzám Varianta … (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační šampon Ultimate Color 250 ml

Gliss Kur regenerační šampon Ultimate Color 250 ml

Vlastnosti Novinka ochrana barvy až na 12 týdnů Intenzivní barva a lesk Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Vmasírujte do vlhkých vlasů. Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno -… (ageo.cz)

Gliss Kur Ultimate Resist Regenerační expres balzám pro slabé,…

Gliss Kur Ultimate Resist Regenerační expres balzám pro slabé, vyčerpané vlasy 200 ml

Vlastnosti Okamžitá rozčesatelnost, odolnost a bohatost účesu Slabé, vyčerpané vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Před použitím protřepejte! Nastříkejte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů po každém umytí. Neoplachujte! Používejte pravidelně. Nestříkejte do očí!SkladováníChraňte před přímým sluncem a mrazem! Uchovávejte ve svislé poloze. Podrobná data … (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační šampon Ultimate Color 400 ml

Gliss Kur regenerační šampon Ultimate Color 400 ml

Vlastnosti Intenzivní barva a lesk Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Vmasírujte do vlhkých vlasů. Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Pro barvené vlasy … (ageo.cz)

Gliss Kur Ultimate Color maska proti vyblednutí barvy 300 ml

Gliss Kur Ultimate Color maska proti vyblednutí barvy 300 ml

Popis Gliss Kur Ultimate Color maska proti vyblednutí barvy pro barvené, tónované a melírované vlasy. Receptura s krémovou texturou poskytuje vlasům efekt proti vyblednutí barvy a ochranu barvy až na 12 týdnů.* Regeneruje a uhlazuje vlasové vlákno pro zářivý lesk. *Při použití v kombinaci s Ultimate Color šamponem. Použití: Vmasírujte 2-3krát týdně do vlhkých vlasů a nechte působit 1 minutu. Opláchněte! Struktura: Aqua, Cetearyl alcohol, Isopropyl myristate, Behentrimonium chloride, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Magnesium citrate, Benzophenone-4, Prunus armeniaca kernel oil, Panthenol, Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed keratin, Hydrolyzed… (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační balzám Million Gloss 200 ml

Gliss Kur regenerační balzám Million Gloss 200 ml

Vlastnosti Nová receptura Rozčesatelnost, lesk a regenerace Matné vlasy bez lesku Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Balzám Varianta -… (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační balzám Total Repair 19 200 ml

Gliss Kur regenerační balzám Total Repair 19 200 ml

Vlastnosti Nová receptura Rozčesatelnost a hloubková regenerace Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Balzám Varianta - Pro suché a… (ageo.cz)

Gliss Kur Ultimate Repair regenerační sprej s oleji 100 ml

Gliss Kur Ultimate Repair regenerační sprej s oleji 100 ml

Popis Dvoufázový Ultimate Resist regenerační sprej s oleji poskytuje výsledek s dvojím efektem: 1 Zkrášlující olej pro lesk & pružnost 2 Regenerační receptura s Tri-Protein Infusion pro výrazně větší sílu a odolnost. Návod: Důkladně protřepejte. Nastříkejte rovnoměrně na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte! Nestříkejte do očí. Struktura: Aqua, Cyclomethicone, Phenyl trimethicone, Hydrolyzed keratin, Panthenol, Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed keratin, Prunus armeniaca kernel oil, Dimethiconol, Cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone, Polyquaternium-16, Parfum, Lactic acid, Cetrimonium chloride, Sodium benzoate, Linalool, Benzyl salicylate, Limonene, Alpha… (ageo.cz)

Gliss Kur Supreme Lenght regenerační balzám 200 ml

Gliss Kur Supreme Lenght regenerační balzám 200 ml

Popis Receptura Gliss Kur s Keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození, posiluje buněčnou strukturu a tím zabraňuje budoucímu poškození. Pro potřeby dlouhých vlasů náchylných k poškození a mastným kořínkům, šampon Supreme Length s Micro-repair lipidy a výtažkem z pivoněk odstraňuje přebytečnou mastnotu z kořínků a regeneruje poškozené vlasy po celé jejich délce. Vlastnosti Okamžité snadnější rozčesávání, hebkost vlasů Dlouhé vlasy náchylné k poškození a roztřepeným konečkům … (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační balzám Oil Nutritive 200 ml

Gliss Kur regenerační balzám Oil Nutritive 200 ml

Vlastnosti Rozčesatelnost, poddajnost a ochrana před třepením konečků Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníAngličtinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Balzám Varianta - Pro vlasy… (ageo.cz)

Gliss Kur Ultimate Resist Balzám pro slabé, vyčerpané vlasy 200 ml

Gliss Kur Ultimate Resist Balzám pro slabé, vyčerpané vlasy 200 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Vmasírujte do umytých vlasů. Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Balzám Varianta - Pro slabé vyčerpané vlasy (ageo.cz)

Gliss Kur Supreme Lenght regenerační expres balzám 200 ml

Gliss Kur Supreme Lenght regenerační expres balzám 200 ml

Popis Receptura Gliss Kur s Keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození, posiluje buněčnou strukturu a tím zabraňuje možnému poškození. Pro potřeby dlouhých vlasů náchylných k poškození a roztřepeným, Supreme Length Expres regenerační balzám s Micro-repair lipidy a výtažkem z pivoněk regeneruje poškozené vlasy po celé jejich délce, dodává jim hebkost a umožňuje okamžité snadnější rozčesávání. Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů po umytí. Neoplechujte! Používejte pravidelně. Nestříkejte do očí! Struktura: Aqua, Cyclomethicone, Phenyl trimethicone, Paeonia lactiflora root extract, Amodimethicone… (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační šampon Ultimate Repair 250 ml

Gliss Kur regenerační šampon Ultimate Repair 250 ml

Vlastnosti S pecujícím olejovým elixírem Regenerace bez kompromisů Velmi poškozené a suché vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno -… (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační šampon Ultimate Repair 400 ml

Gliss Kur regenerační šampon Ultimate Repair 400 ml

Vlastnosti Regenerace bez kompromisů Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Pro silně poškozené a suché vlasy … (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační expres balzám Oil Nutritive 200 ml

Gliss Kur regenerační expres balzám Oil Nutritive 200 ml

Vlastnosti Redukuje třepení konečků až o 95% Rozčesatelnost, poddajnost a ochrana před třepením konečků Vlasy se sklonem k třepení Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Před použitím protřepte! Nastříkejte do vlhkých nebo suchých vlasů. Neoplachujte! Používejte pravidelně. Nestříkejte do očí!SkladováníChraňte před přímým sluncem a mrazem! Uchovávejte ve svislé poloze. Podrobná data … (ageo.cz)

Gliss Kur Million Gloss regenerační expres balzám 200 ml

Gliss Kur Million Gloss regenerační expres balzám 200 ml

Vlastnosti Nová receptura Okamžitá rozčesatelnost a lesk Matné vlasy bez lesku Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Před použitím protřepte! Nastříkejte do vlhkých nebo suchých vlasů. Neoplachujte! Používejte pravidelně. Nestříkejte do očí!SkladováníChraňte před přímým sluncem a mrazem! Uchovávejte ve svislé poloze. Podrobná data … (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační expres balzám Total Repair 19 200 ml

Gliss Kur regenerační expres balzám Total Repair 19 200 ml

Vlastnosti Nová receptura Okamžitá rozčesatelnost a hloubková regenerace Suché a namáhané vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Před použitím protřepte! Nastříkejte do vlhkých nebo suchých vlasů. Neoplachujte! Používejte pravidelně.SkladováníChraňte před přímým sluncem a mrazem! Uchovávejte ve svislé poloze. Podrobná data … (ageo.cz)

Gliss Kur Ultimate Repair dárková sada 250 ml + 200 ml

Gliss Kur Ultimate Repair dárková sada 250 ml + 200 ml

Šampon Receptura Gliss Kur s keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození a předchází budoucímu poškození. Ultimate Repair Šampon pro silně poškozené a suché vlasy s 3x tekutým keratinem důkladně regeneruje poškození vlasu, až o 90% větší odolnost. Balzám Receptura Gliss Kurs s keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození a předchází budoucímu poškození. Ultimate Repair Balzám pro silně poškozené a suché vlasy s 3x tekutým keratinem důkladně regeneruje poškození vlasu a vyplňuje ztracený keratin, až o 90% větší odolnost a lesk. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte!Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Gliss Kur Ultimate Resist Šampon pro slabé, vyčerpané vlasy 400 ml

Gliss Kur Ultimate Resist Šampon pro slabé, vyčerpané vlasy 400 ml

Vlastnosti 1 Síla 2 Odolnost 3 Bohatost účesu Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Vmasírujte do vlhkých vlasů. Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Pro… (ageo.cz)

Gliss Kur Ultimate Resist šampon pro slabé vyčerpané vlasy 250 ml

Gliss Kur Ultimate Resist šampon pro slabé vyčerpané vlasy 250 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Vmasírujte do vlhkých vlasů. Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Pro slabé vyčerpané vlasy (ageo.cz)

Gliss Kur Ultimate Resist posilující maska pro slabé a vyčerpané…

Gliss Kur Ultimate Resist posilující maska pro slabé a vyčerpané vlasy 300 ml

Popis Až 20x silnější vlasy* Receptura s krémovou texturou pro až 20x silnější vlasy.* Chrání vlasy před možným poškozením. *Při použití v kombinaci s Ultimate Resist regeneračním balzámem ve spreji. Použití: Vmasírujte 2-3krát týdně do vlhkých vlasů a nechte působit 1 minutu. Opláchněte! Struktura: Aqua, Cetearyl alcohol, Isopropyl myristate, Behentrimonium chloride, Distearoylethyl hydroxyetylmonium methosulfate, Hydrolyzed keratin, Panthenol, Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed keratin, Stearamidopropyl dimethylamine, Cetyl palmitate, Dimethicone, Citric acid, Phenoxyethanol, Isopropyl alcohol, Methylparaben, Parfum, Cetrimonium chloride, Guar… (ageo.cz)

Gliss Kur Supreme Lenght regenerační maska 300 ml

Gliss Kur Supreme Lenght regenerační maska 300 ml

Popis Gliss Kur Supreme Length intenzivní maska s mikro-repair lipidy a výtažkem z pivoněk intenzivně regeneruje poškození, zabraňuje vysoušení a křehkosti a dodává vlasům poddajnost. Aplikujte 2-3 krát týdně do vlhkých vlasů a nechte působit 2-3 minuty. Opláchněte! Struktura: Aqua, Cetearyl alcohol, Isopropyl myristate, Behentrimonium chloride, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Paeonia Lactiflora Root Extract, Amodimethicone/morpholinomethyl silsesquioxane copolymer, Tocopheryl acetate, Panthenol, Hydrolyzed keratin, Prunus armeniaca kernel oil, Stearamidopropyl dimethylamine, Cetyl palmitate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Citric acid, Isopropyl alcohol,… (ageo.cz)

Gliss Kur Supreme Lenght regenerační šampon 400 ml

Gliss Kur Supreme Lenght regenerační šampon 400 ml

Popis Receptura Gliss Kur s Keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození, posiluje buněčnou strukturu a tím zabraňuje budoucímu poškození. Pro potřeby dlouhých vlasů náchylných k poškození a mastným kořínkům, šampon Supreme Length s Micro-repair lipidy a výtažkem z pivoněk odstraňuje přebytečnou mastnotu z kořínků a regeneruje poškozené vlasy po celé jejich délce. Struktura: Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, PEG-7 glyceryl cocoate, Sodium chloride, Paeonia lactiflora root extract, Amodimethicone/morpholinomethyl silsesquioxane copolymer, Tocopheryl acetate, Panthenol, Hydrolyzed keratin, Prunus armeniaca kernel oil, Disodium cocoamphodiacetate,… (ageo.cz)

Gliss Kur Fiber Therapy regenerační maska 300 ml

Gliss Kur Fiber Therapy regenerační maska 300 ml

Popis Dlouhotrvající kvalita vlasů* Gliss Kur Fiber Therapy Regenerační maska s technologií Omegaplex pro namáhané vlasy obnovuje narušené vazby se vlasové struktuře. Vlasové vlákno je tak dlouhodobě chráněno před budoucími negativními vlivy.* *až po dobu 24 umytí. Použití: Aplikujte 2-3x týdně do vlhkých vlasů a nechte působit 1 minutu. Opláchněte! Struktura: Aqua, Cetearyl alcohol, Isopropyl myristate, Behentrimonium chloride, Distearoylethyl hydroxyetylmonium methosulfate, Polyquaternium-37, Magnesium chloride, Magnesium citrate, Amodimethicone/morpholinomethyl silsesquioxane copolymer, Hydrolyzed keratin, Panthenol, Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed keratin,… (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační šampon Million Gloss 400 ml

Gliss Kur regenerační šampon Million Gloss 400 ml

Vlastnosti Pro miliony zářivých odlesků Lesk a hloubková regenerace Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Důkladně opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Pro… (ageo.cz)

Gliss Kur Supreme Fullness regenerační šampon 250 ml

Gliss Kur Supreme Fullness regenerační šampon 250 ml

Popis Šampon Gliss Kur Supreme Fullness pro slabé a jemné vlasy. Receptura s Fibrebond Komplexem obnovuje vnitřní vlasové vazby a je prvním řešením od Gliss Kur pro okamžitý objem od prvního použití díky zhuštěné a posílené vlasové struktuře. Použití: Naneste na mokré vlasy, vmasírujte a opláchněte. Struktura:  Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Magnesium chloride, Magnesium citrate, Panthenol, Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed keratin, Hydrolyzed keratin, Simmondsia chinensis seed oil, Disodium cocoamphodiacetate, Citric acid, Glycol distearate, Sodium benzoate, Cocamide MEA, Dimethicone, PEG-7 glyceryl cocoate, Laureth-4, Guar… (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační šampon Million Gloss 250 ml

Gliss Kur regenerační šampon Million Gloss 250 ml

Vlastnosti Pro miliony zářivých odlesků Lesk a hloubková regenerace Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Důkladně opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Pro… (ageo.cz)

Gliss Kur Supreme Lenght regenerační šampon 250 ml

Gliss Kur Supreme Lenght regenerační šampon  250 ml

Popis Receptura Gliss Kur s Keratin sérem regeneruje již vzniklá poškození, posiluje buněčnou strukturu a tím zabraňuje budoucímu poškození. Pro potřeby dlouhých vlasů náchylných k poškození a mastným kořínkům, šampon Supreme Length s Micro-repair lipidy a výtažkem z pivoněk odstraňuje přebytečnou mastnotu z kořínků a regeneruje poškozené vlasy po celé jejich délce. Struktura:  Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, PEG-7 glyceryl cocoate, Sodium chloride, Paeonia lactiflora root extract, Amodimethicone/morpholinomethyl silsesquioxane copolymer, Tocopheryl acetate, Panthenol, Hydrolyzed keratin, Prunus armeniaca kernel oil, Disodium cocoamphodiacetate,… (ageo.cz)

Gliss Kur Purify&Protect balzám na vlasy 200 ml

Gliss Kur Purify&Protect balzám na vlasy 200 ml

Vlastnosti Zlepšuje rozčesávání Regeneruje poškození způsobené volnými radikály Mastné kořínky, vlasy namáhané životem ve městech Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční… (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační šampon Oil Nutritive 400 ml

Gliss Kur regenerační šampon Oil Nutritive 400 ml

Vlastnosti Poddajnost, lesk a ochrana před třepením konečků Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Pro vlasy se sklonem k… (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační šampon Total Repair 19 400 ml

Gliss Kur regenerační šampon Total Repair 19 400 ml

Vlastnosti S komplexem tekutého keratinu Hloubková regenerace a lesk Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Pro suché a… (ageo.cz)

Gliss Kur regenerační šampon Total Repair 19 250 ml

Gliss Kur regenerační šampon Total Repair 19 250 ml

Vlastnosti Nová vylepšená receptura Hloubková regenerace a lesk Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Pro suché a… (ageo.cz)

Gliss Kur denní elixír s oleji Ultimate Repair 75 ml

Gliss Kur denní elixír s oleji Ultimate Repair 75 ml

Vlastnosti Poddajnost a lesk Poškozené a suché vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použití2 možnosti aplikace: Na ručníkem vysušené vlasy pro poddajnost. Závěrečná péče na suché vlasy. Naneste 1-2 kapky elixíru na střední délku a konečky vlasů.SkladováníChraňte před slunečním zářením. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu -… (ageo.cz)

Gliss Kur Fiber Therapy regenerační sprej s oleji 100 ml

Gliss Kur Fiber Therapy regenerační sprej s oleji 100 ml

Popis Dvoufázový Fiber Therapy regenerační sprej s oleji poskytne výsledek s dvojím efektem: 1 Zkrášlující olej pro lesk & pružnost 2 Regenerační receptura s technologií Fiber Bonding Omegaplex® obnovu vazeb ve vlasové struktuře. Návod: Důkladně protřepejte. Nastříkejte rovnoměrně na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte! Nestříkejte do očí. Struktura:  Aqua, Cyclomethicone, Phenyl trimethicone, Magnesium chloride, Magnesium citrate, Amodimethicone/morpholinomethyl silsesquioxane copolymer, Hydrolyzed keratin, Panthenol, Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed keratin, Prunus armeniaca kernel oil, Dimethiconol, Cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone, Polyquaternium… (ageo.cz)

Gliss Kur Oil Nutritive dárková sada

Gliss Kur Oil Nutritive dárková sada

Sada obsahuje: Gliss Kur Oil Nutritive šampon 250 ml Gliss Kur Oil Nutritive regenerační balzám 200 ml Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Gliss Kur Fiber Therapy šampon 250 ml

Gliss Kur Fiber Therapy šampon 250 ml

Popis Šampon pro namáhané vlasy barvením a stylingovými úpravami. Vlastnosti Vlasy namáhané barvením nebo stylingovými úpravami Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Vmasírujte do vlhkých vlasů. Opláchněte! Používejte pravidelně. … (ageo.cz)

Gliss Kur Fiber Therapy šampon 400 ml

Gliss Kur Fiber Therapy šampon 400 ml

Popis Složení s technologií OMEGAPLEX® obnovuje narušené vazby ve vlasové struktuře. Kvalita vlasů je obnovena a vlasové vlákno je dlouhodobě chráněno před budoucími negativními vlivy.* *až po dobu 24 umytí po aplikaci při použití v kombinaci s regenerační maskou Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Vmasírujte do vlhkých vlasů. Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data … (ageo.cz)

Gliss Kur Oil Nutritive šampon 250 ml

Gliss Kur Oil Nutritive šampon 250 ml

Vlastnosti Poddajnost, lesk a ochrana před třepením konečků Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Používejte pravidelně. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Šampon Varianta - Pro vlasy se sklonem k… (ageo.cz)

Gliss Kur Purify&Protect šampon 250 ml

Gliss Kur Purify&Protect šampon 250 ml

Vlastnosti Čistí vlasy od znečištěného vzduchu Regeneruje poškození způsobená volnými radikály Mastné kořínky, městem namáhané vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad… (ageo.cz)

Gliss Kur Purify&Protect šampon 400 ml

Gliss Kur Purify&Protect šampon 400 ml

Vlastnosti Čistí vlasy od znečištěného vzduchu Regeneruje poškození způsobená volnými radikály Mastné kořínky, městem namáhané vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Opláchněte! Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad… (ageo.cz)

Gliss Kur Fiber Therapy Express-Repair kondicionér 200 ml

Gliss Kur Fiber Therapy Express-Repair kondicionér 200 ml

Popis Složení s technologií OMEGAPLEX® obnovuje narušené vazby ve vlasové struktuře. Vlasové vlákno je tak dlouhodobě chráněno před budoucími negativními vlivy.* *až po dobu 24 umytí po aplikaci při použití v kombinaci s regenerační maskou Vlastnosti Okamžité rozčesávání a obnova vazeb ve vlasové struktuře Vlasy namáhané barvením nebo stylingovými úpravami Skladování a použití … (ageo.cz)

L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5 regenerační balzám na poškozené…

L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5 regenerační balzám na poškozené vlasy 200ml

Laboratoře L'Oréal Paris vytvořily svou 1. řadu s obsahem pokrokového regeneračního komplexu Sicamide + Pro-Keratin. Ultra jemné složení obohacené o Sicamide a Pro-Keratin splyne s vlasovým vláknem a tím ho pomáhá dlouhodobě regenerovat. 5 prokázaných účinků - vlasy jsou více 1. Regenerované 2. Plné života 3. Jemné 4. Posílené* 5. Zářivé *Instrumentální test šampon + balzám Použití: Aplikujte na mokré vlasy umyté šamponem Total Repair 5, zaměřte se zejména na délky a konce. Jednou týdně použijte místo balzámu vlasovou masku. Složení: Aqua/water, Cetearyl alcohol, Behentrimonium chloride, Cetyl esters, Quaternium-33, Lactic acid, Hydroxypropyltrimonium hydrolyzed wheat protein, Phenoxyethanol, Arginine, Behentrimonium methosulfate, Trideceth-6, Chlorhexidine digluconate, Limonene, Linalool… (drmax.cz)

Gliss Kur Fiber Therapy kondicionér pro namáhané vlasy 200 ml

Gliss Kur Fiber Therapy kondicionér pro namáhané vlasy 200 ml

Popis GLISS KUR FIBER THERAPY KONDICIONÉR pro namáhané vlasy barvením a stylingovými úpravami. Složení s technologií OMEGA-PLEX® obnovuje narušené vazby ve vlasové struktuře. Vlasové vlákno je tak dlouhodobě chráněno před budoucími negativními vlivy.* *až po dobu 24 umytí po aplikaci při použití v kombinaci s regenerační maskou Vlastnosti Snadné rozčesávání a obnova vazeb ve vlasové struktuře Vlasy namáhané barvením nebo stylingovými úpravami … (ageo.cz)

Gliss Kur Oil Nutritive péče proti roztřepeným konečkům 300 ml

Gliss Kur Oil Nutritive péče proti roztřepeným konečkům  300 ml

Popis Gliss Kur Nutritive péče proti roztřepeným konečkům pro vlasy náchylné k třepení. Receptura s krémovou texturou pro až o 95% méně roztřepených konečků* hloubkově regeneruje a zanechává vlasy zdravé a lesklé. *Ve srovnání s neošetřenými vlasy. Vlastnosti Vlasy náchylné k třepení Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití:… (ageo.cz)

Gliss Kur Thermo Protect Olej pro ochranu před teplem 150 ml

Gliss Kur Thermo Protect Olej pro ochranu před teplem 150 ml

Vlastnosti Ochrana před teplem a luxusní hebkost Namáhané vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Nastříkejte do ručníkem vysušených vlasů před fénováním. Nestříkejte do očí.SkladováníChraňte před sluncem a mrazem! Podrobná data CLP Regulationplamen - Žádné signální slovoBezpečnostní varováníHořlavá kapalina.Jazyk… (ageo.cz)

Regenerační balzám na nohy

Regenerační balzám na nohy

Důkladná péče pro krásná a zdravá chodidlaVaše chodidla jsou každý den namáhána a vystavována nejrůznějším vlivům. Dopřejte jim intenzivní a zaslouženou péči každý den s naší novou řadou. Vaše chodidla budou perfektně jemná, vyživená a chráněná.Péče o chodidla obsahuje levanduli organicky pěstovanou na polích ve Francii, která napomáhá hojení a hydrataci chodidel a zároveň má její aroma zklidňující účinky.Regenerační balzám na nohy je vhodný pro každodenní péči o nohy. Vyživuje a pečuje o citlivou a namáhanou… (yves-rocher.cz)

Gliss Kur Total Repair péče proti poškození vlasů pro suché a…

Gliss Kur Total Repair péče proti poškození vlasů pro suché a namáhané vlasy 300 ml

Popis Receptura s krémovou texturou pro až o 95% nižší lámavost* intenzivně regeneruje a zanechává vlasy poddajné a plné lesku. *Ve srovnání s neošetřenými vlasy. Použití: Vmasírujte 2-3krát týdně do vlhkých vlasů a nechte působit 1 minutu. Opláchněte! Struktura: Aqua, Cetearyl alcohol, Isopropyl myristate, Behentrimonium chloride, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Stearamidopropyl dimethylamine, Cetrimonium chloride, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Panax ginseng root extract, Arginine, Arctium majus root extract, Acetyl tyrosine, Hydrolyzed soy protein, Polyquaternium-11, PEG-12 dimethicone, Niacinamide, Ornithine HCI, Citrulinne, Biotin,… (ageo.cz)

L'Oréal Paris Elseve Color-Vive balzám s ochrannou péčí na barvené…

L'Oréal Paris Elseve Color-Vive balzám s ochrannou péčí na barvené vlasy 200ml

Tajemství zářivé barvy i po 28 umytích* Nové složení obohacené o elixír pro zachování barvy napomáhá prodloužit zářivost barvy. 1. Dlouhotrvající zářivá barva - Nové složení prodlužuje zářivost barvy díky zachycování barevných pigmentů uvnitř vlasu. 2. Intenzivnější výživa - Pečující složení obohacené o vyživující koncentrát intenzivně vyživuje vlasové vlákno, vlas je hebký. 3. Ochrana proti UV - UVA/UVB filtry chrání vlasové vlákno a barvu vlasů proti slunečním paprskům. Složení chrání zářivost barvy. Výsledek: Intenzivní barva, zářivé vlasy. Zachování 80% barvy i po 28 umytích*. *Instrumentální test po aplikaci šamponu, balzámu a hedvábného oleje pro barvené vlasy. Použití: Aplikujte na vlhké vlasy, jemně promasírujte a důkladně opláchněte. V případě zasažení očí okamžitě vypláchněte… (drmax.cz)

Regenerační balzám Gestil WONDER 500 ml

Regenerační balzám Gestil WONDER 500 ml

Popis Vyzkoušejte jedinečný vlasový balzám Gestil, který je vyhlášený svými blahodárnými regeneračními účinky.  Gestil Wonder se díky svému výjimečnému složení doporučuje na vlasy s poškozeným vláknem vlivem trvalé, barvení, melírování, smogu a na vlasy jemné se sklonem k padání. Regenerační balzám lze využít i jako masku. Gestil maska na vlasy je výjimečná svým složením, které obsahuje výtažek z bambusu. Výsledkem jsou krásně lesklé vlasy, jemné na dotek, hydratované do hloubky a zregenerované po celé délce.  Produkt můžete použít jako kondicionér po umytí vlasů, nebo jako výživnou masku, kterou necháte působit déle. Vlasy budou intenzivně vyživeny a snadno je rozčesáte.… (ageo.cz)

Regenerační balzám pro velmi suchou pokožku

Regenerační balzám pro velmi suchou pokožku

Objevte jedinečné opravné a vyživující účinky bambuckého másla v tající textuře balzámu vyvinutého speciálně pro potřeby extrémně suché pokožky. Okamžitě ulevuje a vyživuje intenzivně poškozené zóny těla. Intenzivně opravuje velmi suchou pokožku a navrací ji pocit pohodlí.Chrání pokožku a zabraňuje její dehydrataci. Pokožka je jemnější a hebčí na dotek.Po 28 dnech každodenního používání bylo zaznamenáno snížení tvorby šupin na pokožce o 69%. (yves-rocher.cz)

Ziaja Hydrating Care - Regenerační balzám 400 ml

Ziaja Hydrating Care - Regenerační balzám  400 ml

Hydrating Care - Regenerační balzám - doplňuje přirozenou strukturu lipidové bariéry pokožky - intenzivně regeneruje a vyživuje - důkladně změkčuje a zpružňuje pokožku - zlepšuje pevnost a hladkost pokožky - reguluje promaštění pokožky - učinně zklidňuje podráždění - dermatologicky testováno Použití: Naneste balzám na pokožku a jemně vmasírujte. (prodejparfemu.cz)

Regenerační balzám Gestil WONDER 300 ml

Regenerační balzám Gestil WONDER 300 ml

Popis Vyzkoušejte jedinečný vlasový balzám Gestil, který je vyhlášený svými blahodárnými regeneračními účinky.  Gestil Wonder se díky svému výjimečnému složení doporučuje na vlasy s poškozeným vláknem vlivem trvalé, barvení, melírování, smogu a na vlasy jemné se sklonem k padání. Regenerační balzám lze využít i jako masku. Gestil maska na vlasy je výjimečná svým složením, které obsahuje výtažek z bambusu. Výsledkem jsou krásně lesklé vlasy, jemné na dotek, hydratované do hloubky a zregenerované po celé délce.  Produkt můžete použít jako kondicionér po umytí vlasů, nebo jako výživnou masku, kterou necháte působit déle. Vlasy budou intenzivně vyživeny a snadno je rozčesáte.… (ageo.cz)

Eucerin Lip Repair - Regenerační balzám na rty 10 ml

Eucerin Lip Repair - Regenerační balzám na rty  10 ml

Lip Repair - Regenerační balzám na rty - výživný a regenerační balzám, zejména pro extrémně citlivé, suché a popraskané rty - chrání před škodlivými vlivy životního prostředí - hydratuje - regeneruje a vyživuje - bez parfému a konzervačních látek Použití: Aplikujte na rty dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Nivea Repair & Care Hand Balsam - Regenerační balzám na ruce

Nivea Repair & Care Hand Balsam - Regenerační balzám na ruce

Repair & Care Hand Balsam - Regenerační balzám na ruce - zajistí okamžitou úlevu extra suché a popraskané pokožce rukou - uleví suchým a popraskaným rukám okamžitě po nanesení Použití: Rovnoměrně vmasírujte do pokožky rukou. (prodejparfemu.cz)

Revitaplex - regenerační balzám na ruce a nehty

Revitaplex - regenerační balzám na ruce a nehty

Koncentrovaná terapie ideální pro namáhanou kůži na rukou a poškozené nehty (pilulka.cz)

Ostatní Gestil WONDER - Regenerační balzám 500 ml

Ostatní Gestil WONDER - Regenerační balzám  500 ml

Gestil WONDER - Regenerační balzám - regenerační zábalový vlasový krém Gestil Wonder se díky svému výjimečnému složení doporučuje na vlasy s poškozeným vláknem vlivem trvalé, barvení, melírování, smogu a vlasy jemné se sklonem k padání - dodává vlasům oslnivý lesk, hebkost a hydrataci - vlasy jsou po použití velmi dobře rozčesatelné Použití: Regenerační balzám Gestil Wonder se nechává působit po každém umytí 3 - 5 minut a potom se důkladně opláchne vodou. Je výborný také na zábaly na 30 - 60 minut. (prodejparfemu.cz)

EOLab - regenerační balzám na barvené a poškozené vlasy - 200 ml

EOLab - regenerační balzám na barvené a poškozené vlasy - 200 ml

Díky obsahu přírodních olejů a extraktů vlasový balzám účinně vyživuje, regeneruje a pomáhá udržovat správnou hydrataci. Posiluje přirozenou ochrannou bariéru vlasů, hluboce ji hydratuje a vyživuje. Má příjemnou světlou konzistenci, úžasnou vůni a obsahuje 97,2% přírodních složek. Aktivní látky: Jojobový olej je bohatým zdrojem vitamínů A, E a F a fytosterolů, zabraňuje vypadávání vlasů, urychluje regeneraci, vyživuje a hydratuje. Arganový olej obnovuje lesk vlasů, hojí vlasovou pokožku, urychluje růst vlasů a zabraňuje děleným koncem, chrání barvené vlasy. Olej z pšeničných klíčků je bohatý na vitamíny A, E a B, které zpomalují proces stárnutí vlasů, pomáhají obnovit jejich přirozenou strukturu. Způsob použití: Na mokré vlasy naneste zvlhčený krém a rozprostřete ho po celé délce vlasů.… (herbatica.cz)

L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5 Regenerační balzám 400 ml

L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5 Regenerační balzám 400 ml

Popis Elseve Total Repair 5 - Expertní péče, která bojuje s 5 příznaky poškozených vlasů - řídnutí, oslabení, drsnost na dotek, bez lesku a bez objemu. Tajemství Total Repair 5 Laboratoře L'Oréal Paris vytvořily svou 1. řadu s obsahem pokrokového regeneračního komplexu Sicamide + Pro-Keratin. Ultra jemné složení obohacené o Sicamide a Pro-Keratin splyne s vlasovým vláknem a tím ho pomáhá dlouhodobě regenerovat. 5 prokázaných účinků - vlasy jsou více 1 Regenerované 2 Plné života 3 Jemné 4 Posílené* 5 Zářivé *Instrumentální test šampon + balzám Použití: Aplikujte na mokré vlasy umyté šamponem Total Repair 5, zaměřte se zejména na délky a konce. Jednou… (ageo.cz)

L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5 Regenerační balzám 200 ml

L'Oréal Paris Elseve Total Repair 5 Regenerační balzám 200 ml

Popis Elseve Total Repair 5 - Expertní péče, která bojuje s 5 příznaky poškozených vlasů - řídnutí, oslabení, drsnost na dotek, bez lesku a bez objemu. Tajemství Total Repair 5 Laboratoře L'Oréal Paris vytvořily svou 1. řadu s obsahem pokrokového regeneračního komplexu Sicamide + Pro-Keratin. Ultra jemné složení obohacené o Sicamide a Pro-Keratin splyne s vlasovým vláknem a tím ho pomáhá dlouhodobě regenerovat. 5 prokázaných účinků - vlasy jsou více 1 Regenerované 2 Plné života 3 Jemné 4 Posílené* 5 Zářivé *Instrumentální test šampon + balzám Použití: Aplikujte na mokré vlasy umyté šamponem Total Repair 5, zaměřte se zejména na délky a konce. Jednou… (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít