Geko tester úniku válců v motoru (g02735)

Produkt Geko tester úniku válců v motoru (g02735) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Geko tester úniku válců v motoru (g02735) upraviť a produkt hľadať znova.

GEKO Tester úniku válců v motoru (G02735)

GEKO Tester úniku válců v motoru (G02735)
Detail

Servisní sada pro profesionály Tester úniku válců v motoru od společnosti GEKO se skvěle hodí nejen do autodílny, ale jistě najde využití i v domácích garážích. Pomocí této sady bude možno zkoumat stupeň opotřebení motoru a dále otestovat poškození pístních kroužků, sacího nebo výfukového ventilu a hlavy válců. Kompletní sada GEKO tester úniku válců v motoru je dodávána v praktickém a pohodlném kufříku. Hlavní přednosti GEKO testeru úniku válců v motoruTester úniku válců v motoru se skvěle hodí nejen do autodílenSada vhodná ke zkoumání stupně opotřebení motoruKompletní sada GEKO tester úniku válců v motoru je dodávána v praktickém a pohodlném kufříku (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Tester úniku válců v motoru (G02735) , Geko tester úniku válců v motoru (g02735)

Tester úniku válců v motoru GEKO

Tester úniku válců v motoru GEKO
Detail

Tester úniku válců v motoru, GEKO Umožňuje zkoumat stupeň opotřebení motoru.Testovat lze: Poškození pístních kroužků Poškození sacího ventilu nebo výfukového ventilu Poškození hlavy válců (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester úniku válců v motoru GEKO , Geko tester tlaku zážehového motoru, (g02503)

GEKO Tester komprese motoru (G02500)

GEKO Tester komprese motoru (G02500)
Detail

Nářadí pro automechaniky pro profesionály i amatérské automechaniky Tester komprese motoru od Geko si najde své místo především v servisech a dílnách. Je vybaven přehledným budíkem a vyroben z odolných materiálů odpovídajících účelu využití. Určen je pro benzínové motory s jiskrovým zapalováním. Sada je vhodná pro všechny typy svíček. Navíc je připraven v praktickém přepravním a ochranném pouzdře. Klíčové vlastnosti Testeru GekoPro měření komprese motoruIdeální do servisůOdolné materiályPřepravní pouzdroUrčeno pro benzínové motory s jiskrovým zapalovánímAnalogový manometr se stupnicí 0 - 21 bar (0-300 PSI)Ohebná hadice o délce přibližně 30 cmPevná kovová špička zakončená gumovým těsněním pro svíčku, určená pro měření pomocí ruční svorkyZávitové konce - M14 - M18Měřicí hroty lze snadno a pohodlně vyměnit pomocí rychlého konektoruSada je vhodná pro všechny svíčky (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Tester komprese motoru (G02500) , Geko tester tlaku zazehoveho motoru g02504

GEKO Tester tlaku zážehového motoru, (G02503)

GEKO Tester tlaku zážehového motoru,  (G02503)
Detail

Servisní sada pro profesionály i amatérské automechaniky Tester tlaku zážehového motoru od Geko je schopen spolehlivě pracovat až do tlaku 10 barů (140 PSI). Je vybaven analogovým manometrem, flexibilní hadicí, svorkami a řadou nástavců a celá sada je dodávána v praktickém transportním kufru. Ideální sada do každé dílny a servisu. (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Tester tlaku zážehového motoru, (G02503) , Bikeservice tester těsnosti válců s adaptéry (m016-042)

GEKO Tester tlaku zážehového motoru (G02504)

GEKO Tester tlaku zážehového motoru (G02504)
Detail

Měřič tlaku - rozsah 7 barů (0-100 PSI), manometr s gumovou ochranou Skvělý pomocník do každého servisu nebo dílny pro rychlou diagnostiku vozidel. Vhodný na testování tlaku vstřikování u benzínových motorů, měření tlaku olejové soustavy. Balení obsahuje několik nástavců pro různé použití. Sada je uložena v odolném plastovém kufru. Klíčové vlastnostiRozsah 0-7 barů/0-100 PSIUniverzální použití - vstřikovače, olejová soustavaPřesný manometr s ochranou gumouSada nástavcůPraktický kufřík (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Tester tlaku zážehového motoru (G02504) , Geko tester těsnění hlavice (g02661)

GEKO Tester tlaku zážehového motoru (G02501)

GEKO Tester tlaku zážehového motoru (G02501)
Detail

Servisní sada rozsah měření 7bar (0-100PSI), manometr s gumovou ochranou Testování tlaku zážehových motorů by mělo být co nejpřesnější. Proto vám doporučujeme tester Geko, který je vhodný do každého autoservisu. Tester Geko je určen k testování tlaku vstřikování do benzínových motorů, a to v rozsahu 7 bar (0–100 PSI). Neměl by tedy chybět v žádném autoservisu. Manometr je opatřen gumovou ochranou a v sadě navíc naleznete i extra příslušenství. Získáte tedy vše potřebné ke snadnému a zároveň přesnému testování. Klíčové vlastnostiKvalitní tester tlaku vstřikování do benzínových motorůRozsah měření 7 bar (0–100 PSI)Gumová ochrana manometruSoučástí sady extra příslušenství (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Tester tlaku zážehového motoru (G02501) , Geko tester tlaku s manometrem, (g02502)

GEKO Tester tlaku válce naftových motorů (G02510)

GEKO Tester tlaku válce naftových motorů (G02510)
Detail

Servisní sada pro profesionály i amatérské automechaniky Tester tlaku válce pro naftové motory od Geko si najde své místo především v servisech a dílnách. Je vybaven přehledným manometrem s rozsahem 0–70 barů a vyroben z odolných materiálů odpovídajících účelu využití. Sada dále obsahuje flexibilní 400mm hadici s rychlospojkou a sadu různých měřících koncovek, umožňujících měřit většinu typů dieselových motorů. Navíc je připraven v praktickém přepravním a ochranném pouzdře. Klíčové vlastnosti Geko tester tlaku válce pro naftové motoryPro měření tlaku válceKoncovky pro různé typy naftových motorůIdeální do servisůManometr s rozsahem 0–70 barů400mm flexibilní hadiceOdolné materiályPřepravní pouzdro (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Tester tlaku válce naftových motorů (G02510) , Geko tester tlaku, profi kufr (g02506)

Tester tlaku zážehového motoru GEKO

Tester tlaku zážehového motoru GEKO
Detail

Tester tlaku zážehového motoru, GEKO Specifikace: Rozsah měření: 0 - 7 barů (0-100 PSI) Maximální tlak. 7 barů Extra příslušenství v sadě Manometr s gumovou ochranou Hmotnost 1 kg Použít - automobilový servis, testování tlaku vstřikování do benzínových motorů. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester tlaku zážehového motoru GEKO , Geko kameny na honování válců, 32-90mm, 3ks (g02717)

Tester komprese benzínového motoru GEKO

Tester komprese benzínového motoru GEKO
Detail

Tester komprese benzínového motoru použití: servisy testování kompresního tlaku v motoru Určeno pro benzínové motory s jiskrovým zapalováním Analogový manometr se stupnicí 0 - 21 bar (0-300 PSI) Ohebná hadicová hadice o délce přibližně 30 cm Pevná kovová špička zakončená gumovým těsněním pro svíčku, určená pro měření pomocí ruční svorky Závitové konce - M14 - M18 Měřicí hroty lze snadno a pohodlně vyměnit pomocí rychlého konektoru Sada je vhodná pro všechny svíčky Umístěte v plastovém pouzdře (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester komprese benzínového motoru GEKO , Pripravek pro casovani naftovych motoru vw audi geko

Tester komprese motoru GEKO G02500

Tester komprese motoru GEKO G02500
Detail

Tester komprese motoru GEKO G02500 (tipa.eu)

Podobné produkty ako Tester komprese motoru GEKO G02500 , Geko mechanický nástroj na honování válců do vrtačky, 32-90mm (g02715)

Tester tlaku zážehového motoru GEKO

Tester tlaku zážehového motoru GEKO
Detail

Tester tlaku zážehového motoru, GEKO Specifikace: Maximální tlak: 20 barů Měřicí zařízení: analogové měřidlo se stupnici od 0-20 barů (0-300PSI) Kabely a adaptéry (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester tlaku zážehového motoru GEKO , Geko přípravek na časování motoru, volkswagen a škoda, motory 1,2 (g02841)

Tester tlaku válce naftových motorů GEKO

Tester tlaku válce naftových motorů GEKO
Detail

Tester tlaku válce naftových motorů, GEKO Specifikace: Manometr: rozsah 0 - 70 barů Flexibilní hadice o délce cca 400 mm s rychlospojkou Sada měřicích koncovek a adaptérů umožňuje testovat většinu dieselovým motorů (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester tlaku válce naftových motorů GEKO , Geko sada pro časování motoru, renault, motory 1.2-2.0 16v (g02844)

Tester tlaku benzínového motoru s manometrem GEKO

Tester tlaku benzínového motoru s manometrem GEKO
Detail

Tester tlaku benzínového motoru s manometrem specifikace: Tlak max. 20 bar Analogový manometr na stupnici 0-20 bar (0-300PSI) Flexibilní délka hadice cca. 49 cm 4 závitové konce:- M10x1,0- M12x1,25- M14x1,25- M18x1,25 (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester tlaku benzínového motoru s manometrem GEKO , Digitalni tester ph vody v bazenu

GEKO Tester těsnění hlavice (G02661)

GEKO Tester těsnění hlavice (G02661)
Detail

Servisní sada Tester těsnění hlavice Tester těsnění hlavice od společnosti GEKO se skvěle hodí nejen do autodílny, ale jistě najde využití i v domácích garážích. Pomocí této sady bude možno zkoumat přítomnost CO2 v chladicím systému a dále otestovat opotřebení hlav válců či jejich případnou deformaci. Kompletní sada GEKO je dodávána v praktickém a pohodlném kufříku. Klíčové vlastnosti testeru těsnění hlavice GEKO Tester těsnění hlavice GEKO se skvěle hodí nejen do autodílenSada vhodná ke zkoumání přítomnosti CO2 v chladicím systémuPři měření není nutno demontovat část motoruKompletní sada GEKO je dodávána v praktickém a pohodlném kufříku (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Tester těsnění hlavice (G02661) , Sada na aretaci nastaveni benzinovych motoru bmw 1 8 2 0 geko

GEKO Tester tlaku s manometrem, (G02502)

GEKO Tester tlaku s manometrem, (G02502)
Detail

Servisní sada na kontrolu tlaku motoru s manometrem. Měření do 20 bar, hadice 49 cm, 2 tuhé hroty, 13 cm dlouhé, zakončené gumou, 4 závitové konce: M10x1,0, M12x1,25, M14x1,25, M18x1,25 Tester tlaku od Geko si najde své místo především v servisech a dílnách. Je vybaven přehledným manometrem a vyroben z odolných materiálů odpovídajících účelu využití. Navíc je připraven v praktickém přepravním a ochranném pouzdře. Klíčové vlastnosti Tester tlaku s manometremPro měření tlakuIdeální do servisůOdolné materiályPřepravní pouzdro (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Tester tlaku s manometrem, (G02502) , Sparkly pool kapkový tester vody v bazénu - alkalita

GEKO Tester tlaku, profi kufr (G02506)

GEKO Tester tlaku, profi kufr (G02506)
Detail

Měřič tlaku oleje v motorech, v automatických převodovkách, pro kontrolu snímačů a baroskopů, rozsah měření 0-500 PSI, 12 adaptérů v sadě, ukazatel 63.5mm Víceúčelový měřič tlaku GEKO s rozsahem 0 až 35 barů, který nalezne využití v každém servisu nebo dílně. Díky velkému rozsahu je měřák univerzální a lze použít například při měření tlaků motoru, tlaku vstřikovačů atd. Sada obsahuje nástavce a propojovací hadici. Měřák je vhodný pro přesná měření. Vše je uložené v odolném plastovém kufru. Klíčové vlastnosti2,5" ukazatel s přesnou stupnicíhadice 600 mm se špičkou 1/8"sada obsahuje také 9 kusů adaptérů pro univerzální použitírozsah měření: 0 - 500 PSI / 0-35 barů. množství adaptérů v sadě: 12 použití: nákladní a osobní automobily (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Tester tlaku, profi kufr (G02506) , Geko přípravek na časování motoru, audi, vw, škoda, motory 2,5 a 3,3 v6/v8 (g02842)

GEKO Tester tlaku chladícího systému, 14ks (G02660)

GEKO Tester tlaku chladícího systému, 14ks (G02660)
Detail

Servisní sada pro profesionály Tester tlaku chladicího systému od společnosti GEKO se skvěle hodí nejen do autodílny, ale jistě najde využití i v domácích garážích. Tato sada obsahuje celkem 14 dílů, na které se budete moci kdykoli spolehnout, protože vám zaručí vždy precizní měření. Kompletní sada GEKO tester tlaku chladícího systému je dodávána v praktickém a pohodlném kufříku. Hlavní přednosti GEKO testeru tlaku chladicího systémuTester tlaku chladícího systému se skvěle hodí nejen do autodílenV sadě je celkem 14 dílů, které zaručí vždy precizní měřeníKompletní sada GEKO tester tlaku chladícího systému je dodávána v praktickém a pohodlném kufříku (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Tester tlaku chladícího systému, 14ks (G02660) , Perenio senzor úniku vody (pecls01 )

Tester baterií 12V GEKO

Tester baterií 12V GEKO
Detail

Tester baterií 12V Popis:12V tester baterií je vybaven 6 LED, první tři LED indikují stav nabití baterie, zatímco další tři LED umožňují zkontrolovat stav alternátoru.Vlastnosti produktu: vybavené LED indikátorem informujícím o stavu baterie kontrola výkonu baterie při zatížení není potřeba žádný další zdroj energie určené k testování olověných baterií Technická specifikace: Napětí: 12V Zkušební proud: 100 A Rozsah měření CCA (startovací proud se studeným motorem): 150–1400 Rozsah napětí: 8,5-25 V Rozsah provozních teplot: 0-40°C Rozsah teplot při skladování: 0-55°C (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester baterií 12V GEKO , Kappa rp3117k kryt motoru suzuki v-strom 1050 (20) (rp3117k)

Tester tlaku GEKO G02508

Tester tlaku GEKO G02508
Detail

Tester tlaku GEKO G02508 (tipa.eu)

Podobné produkty ako Tester tlaku GEKO G02508 , Tester autobaterii 3v1

Tester autobaterie zátěžový analogový, GEKO

Tester autobaterie zátěžový analogový, GEKO
Detail

Tester autobaterie zátěžový analogový, GEKO, G80028 Zátěžový tester pro důkladné prověření stavu autobaterie. Pomocí zátěže 100 Ampér umožní kontrolu stavu nabití a zároveň to, do jaké míry je akumulátor opotřebovaný. Tento tester nevyžaduje žádný napájecí zdroj (je napájen přímo z měřené autobaterie), takže jeho použití je velmi snadné a mobilní. Je osazen zátěžovým obvodem, dvěma svorkami pro připojení k akumulátoru a analogovým měřákem pro zobrazení výsledku měření. Tester umožňuje tato měření: zběžný test akumulátoru zátěžový test akumulátoru test nabíjecí soustavy test startéru Technická data Druh měřidla napětí analogový Měřící proudu při zátěžovém testu 100 A Provozní napětí 6/12 V = Druhy testovaných akumulátorů olověné kyselinové Časový režim zátěžového testu 10 s / 5 min Rozsah napětí 0 - 16 V proud při studeném startu CCA 200 - 1000 A Rozsah provozních teplot 0 - 40 °C (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester autobaterie zátěžový analogový, GEKO , Armani she tester

Tester tlaku motorového oleje GEKO

Tester tlaku motorového oleje GEKO
Detail

Tester tlaku motorového oleje, GEKO Určeno pro vozidla: VW, Audi, Seat, Škoda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia Peugeot, Ford, Opel, Toyota, Mercedes, Rover Specifikace: Kovový manometr o průměru 75mm chráněn gumovým těsněním s rozsahem 0-7 barů (0-100PSI) 3 měřicí adaptéry: 1/8 "1/4" 3/8 " Dlouhé, flexibilní hadice Ppraktický kufr (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester tlaku motorového oleje GEKO , Boucheron quatre tester

Tester tlaku motorového oleje GEKO

Tester tlaku motorového oleje GEKO
Detail

Tester tlaku motorového oleje, GEKO Obsah balení: Tlakoměr 0-10 barů s flexibilním kabelem, L = 1200 mm 10 měřících adaptérů Praktický kufřík (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester tlaku motorového oleje GEKO , Chodici pas bez motoru

Tester tlaku a palivového čerpadla GEKO

Tester tlaku a palivového čerpadla GEKO
Detail

Tester tlaku a palivového čerpadla, GEKO Specifikace: Rozsah měření: -1 až 0,7 barů Manometr: 3,5 "v průměru (čirý, barevný) Odstupňování: 0,05 bar Délka hadice: 0,6 m Hmotnost cca 1 kg. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester tlaku a palivového čerpadla GEKO , Aci tester 7p zásuvek a zástrček přívěsů 12 v (9908013)

Tester tlaku chladícího systému, 14ks GEKO

Tester tlaku chladícího systému, 14ks GEKO
Detail

Tester tlaku chladícího systému, 14ks, GEKO Sada pro testování tlaku chladícího systému. Složeno ze 14 kusů. Uloženo v praktickém kufru. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester tlaku chladícího systému, 14ks GEKO , Geko páková maznice 600cc v kufru (g02900)

Tester sledu fází a otáčení motoru Voltcraft VC36

Tester sledu fází a otáčení motoru Voltcraft VC36
Detail

Automatický tester kontroluje sled fáze vnějšího vodiče a směr otáčení pohonu v průmyslové elektroinstalaci. Zavěšením testeru na otáčivý 3fázový elektromotor může být směr otáčení zjištěn bezdotykově. Plně automatický test·Určení sledu fáze a zobrazení směru otáčení·Bezdotykové měření směru otáčení motoru 3 měřicí kabely · 3 krokosvorky · Pouzdro · (conrad.cz)

Podobné produkty ako Tester sledu fází a otáčení motoru Voltcraft VC36 , Avenli tester bazénový (290493)

Podpěra motoru, nosnost 450kg GEKO

Podpěra motoru, nosnost 450kg GEKO
Detail

Podpěra motoru, nosnost 450kg, GEKO SPECIFIKACE: Nosnost: 450 kg Výška: 850 mm Rotace: 360 stupňů Hmotnost: 20kg (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Podpěra motoru, nosnost 450kg GEKO , Tester zasuvky privesu 7polu

Motor do křovinořezu, 43cm3 GEKO

Motor do křovinořezu, 43cm3 GEKO
Detail

Motor do křovinořezu, 43cm3, GEKO Vlastnosti produktu: dvoutaktní motor ochlazený vzduchem kompletní, připraven k montáži vhodný pro křovinořezy takových značek jako jsou: SIXTOL, GEKO JOHN GARDENER, GAZELA, DEMON, NAC, OGAMA, CRAFT-MEN, BASS POLSKA, MAGNUM, POWERMAT, FALON TECH, MATRIX, BAVARIA, MASTIFF, WANDER, TEKSAS kompatibilní s křovinořezem zn. Sixtol a Geko Technická specifikace: Kapacita: 43 cm3 Maximální otáčky motoru: 8000 ot / min Převod pohonu: odstředivá spojka Rozteč montážních šroubů: 71 mm Kapacita palivové nádrže: 1200 ml Podíl směsi olej / benzín: 1:25 (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Motor do křovinořezu, 43cm3 GEKO , Boucheron quatre 100ml tester

Přípravek na časování motoru, Volkswagen a Škoda, motory 1,2 GEKO

Přípravek na časování motoru, Volkswagen a Škoda, motory 1,2 GEKO
Detail

Přípravek na časování motoru, Volkswagen a Škoda, motory 1,2, GEKO Vhodné pro zážehové motory s řetězem: Škoda Fabia 1,2 12V 3 válce AZQ a BME 2003- VW POLO 1,2 12V 3 válce AZQ a BME 2002 (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Přípravek na časování motoru, Volkswagen a Škoda, motory 1,2 GEKO , Tester zasuvky pro prives

Sada pro časování motoru, Renault, motory 1.2-2.0 16V GEKO

Sada pro časování motoru, Renault, motory 1.2-2.0 16V GEKO
Detail

Sada pro časování motoru, Renault, motory 1.2-2.0 16V, GEKO Použití: zážehové motory: (nástroje číslo 1, 2, 4) Renault Clio Clio Williams, Espace, Kangoo, Laguna, Mistře, Mégane, R18 Fuego, R19, R20, R21, R25, Safrane, Scenic, Sport, Doprava, Twingo 1.2 1.4 1,6 1,8 2,0 16V (98-06r). vznětové motory: (nástroje číslo 1, 2, 4) RENAULT Chamade, Clio Clio Van, Espace, Express, Extra, Fuego, Kangoo, Laguna, Master Megane, R5, R9, R11, R18, R19, R20, R21, R25, R30, Safrane Rapid, Scenic, Traffic 1,5DCi Nissan Micra 1.5dCi; Opel Vivaro 2.0 16V (01 až 06) zajišťovací nástroj číslo 3: Renault Clio, Laguna, Megane 1,4 1,6 16V Kódy motorů: K4J, K4M, F4R, F4P (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Sada pro časování motoru, Renault, motory 1.2-2.0 16V GEKO , Alkohol tester alcozero (8591686019056)

Tester tlaku oleje, profi kufr, sada 12ks GEKO

Tester tlaku oleje, profi kufr, sada 12ks GEKO
Detail

Tester tlaku oleje, profi kufr, sada 12ks, GEKO Přesný přístroj pro měření tlaku oleje v motorech osobních i nákladních automobilů, pro měření tlaku oleje v automatických převodovkách, pro kontrolu snímačů/baroskopů apod. Specifikace: 2,5" (63,5 mm) ukazatel s přesnou stupnicí hadice 600 mm s koncovkou 1/8" sada obsahuje také 9 kusů adaptérů pro univerzální použití rozsah měření: 0 - 500 PSI / 0-35 barů. množství adaptérů v sadě: 12 použití: nákladní a osobní automobily Sada obsahuje: manometr (ukazatel) 12 adaptérů profi kufr (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester tlaku oleje, profi kufr, sada 12ks GEKO , Gucci rush 2 tester

GEKO Přípravek na časování motoru, Volkswagen a Škoda, motory 1,2 (G02841)

GEKO Přípravek na časování motoru, Volkswagen a Škoda, motory 1,2 (G02841)
Detail

Aretační sada na časování motoru vozů značek VW a Škoda s motory 1,2. Přípravek na časování motoru od společnosti GEKO se skvěle hodí nejen do autodílny, ale jistě najde využití také v domácí garáži. Sada obsahuje vše potřebné pro precizní časování motorů, především u značek Volkswagen a Škoda. GEKO přípravek na časování motoru je použitelný u motorů s objemem 1,2 litru. Hlavní přednosti GEKO přípravku na časování motoru pro Volkswagen a ŠkodaPřípravek na časování motoru najde využití nejen v autodílněV sadě je obsaženo vše potřebné pro precizní časování motoruGEKO přípravek na časování motoru je vhodný pro motory s objemem 1,2 litru (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Přípravek na časování motoru, Volkswagen a Škoda, motory 1,2 (G02841)

GEKO Sada pro časování motoru, Renault, motory 1.2-2.0 16V (G02844)

GEKO Sada pro časování motoru, Renault, motory 1.2-2.0 16V (G02844)
Detail

Aretační sada pro časování motoru vybraných francouzských vozů s obsahem motoru 1,2-2,0 litrů. Neocenitelná pomůcka pro základní údržbu motoru. S aretací časování motoru GEKO snadno a rychle nastavíte svůj vůz Renault. Precizní provedení a vysoká přesnost je zárukou spolehlivé práce. Klíčové vlastnosti aretace časování GEKOAretace časování motoru GEKO pro vozy RenaultPrecizní provedení a vysoká přesnostKódy motorů:K4J, K4M, F4R, F4PModely:zážehové motory: (nástroje číslo 1, 2, 4) Renault Clio Clio Williams, Espace, Kangoo, Laguna, Mistře, Mégane, R18 Fuego, R19, R20, R21, R25, Safrane, Scenic, Sport, Doprava, Twingo 1.2 1.4 1,6 1,8 2,0 16V (98–06r)vznětové motory: (nástroje číslo 1, 2, 4) RENAULT Chamade, Clio Clio Van, Espace, Express, Extra, Fuego, Kangoo, Laguna, Master Megane, R5, R9, R11, R18, R19, R20, R21, R25, R30, Safrane Rapid, Scenic, Traffic 1,5DCi Nissan Micra 1.5dCi; Opel Vivaro 2.0 16V (01 až 06) zajišťovací nástroj číslo... (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Sada pro časování motoru, Renault, motory 1.2-2.0 16V (G02844)

Sada pro časování motoru, 8ks GEKO

Sada pro časování motoru, 8ks GEKO
Detail

Sada pro časování motoru, 8ks, GEKO Použití: zážehové a naftové motory značek Opel, Saab, ROver, Vw, Audi, Seat, Škoda, Citroën, Fiat, Peugeot, Renault Sada obsahuje 8 zajišťovacích nástrojů a umožňuje uzamknout setrvačníky pro načasování zařízení během servisu nebo výměna rozvodového řemene. Speciální tvar blokovacích nástrojů umožňuje nastavit kontrolní body vznícení. Zajišťovací nástroj zamkne setrvačník vačkového a klikové hřídele. Žlutá: VAUXHALL / OPEL: Astra ECOTEC, Frontiera, Sintra, Vectra, Omega 1,8 / 2,0 / 2,2 16V od 95R. Modrá: VAUXHALL / OPEL: ECOTEC Astra F, Corsa B, Tigra, Vectra 1,4 / 1,6 16V od 93R. Červená a zelená: SAAB 900 2,5: 3,0 V6 9000, VAUXHALL / OPEL: Calibra 2,5 / 2,5i / 2,6 V6, Cavalier 2,5i V6, Omega B 2,5 / 2,6 / 3,0 / 3,2 V6, Frontiera, Sintra 3,0 V6, Vectra 2,5 / 2,5L / 2,6 V6 Úzká modrá: ROVER: 25 1,4 / 1,6 / 1,8 VVC; 45 1,4 / 1,6 / 1,8; 75 1,8; 200 VI; 214 16V; 216 16 V Cabrio / Coupe; 218 Coupe; 414 16V; 416 16V tourner; BRM 1,8 VVC; Metro GTI / GTA 16V, MGF 1,8 VVC Černá: VW, Audi, Seat, Škoda s motory TDI OD 2000R. CITROËN: Synergie 2,0 / Turbo, ZX 1.9D / TD, Xantia 1.9D / TD, Berlingo 1.9D FIAT: Ulysse 2.0 / Turbo, Ducato 2.0FSO: 1.9DLDV: 200 1.9D, 1.9D Pilot PEUGEOT: 205, 305, 309, 405 s motory 1,6 / 1,9, 405 1,8 / 2,0 (92-), 605 2.0, 2.0 Boxer, 205, 305 s motorem 1,8 / 1.9D, 306 1.8 / 1.9D / TD, 309 1,8 /1.9D/1.8TD, 405 1.8TD / 1.9D, 406 1.9D, Partner 1.9D, Talbot / Horizon / Solara 1.9D, J5 / Talbot Express 1.9D, 605 1.9D / TD, 806 1.9TD, Expert 1.9D Boxer 1.9D / TD RENAULT: R5 1.6D, 1.6D R9, 411 1.6D, Express / Extra 1.6D - vznětové motory je F8M; Clio, Expresní / Extra, R19 1.9D - první motory Diesel'a F8Q; Espace 2.1D, 2.1D R21, R25 2.1D, Trafic / Master 2.1D - silniki Diesel'a J8S; Clio 1.2 / 1.4, Express / Extra, R19 1.4, Megane / Scenic 1.4 / 1.6 - silniki benzynowe E7F / E7J; R5 1,7, Clio 1,7 / 1,8, 1,7 R19, R21 1,7, Megane / Scenic 2.0, Laguna 1,8 / 2,0, Trafic 1.7 - zážehové motory F3N, F3P, F2R; Clio Williams, R19, Megane 2.0 16V - silniki F7P, F7R; Laguna / Safrane 2.0 16V - motory N7Q / N7U VAUXHALL / OPEL: zážehové motory 1,2 OHC, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0; naftové motory OHC 1.6D i 1.7D; naftové motory OHC (ISUZU) 1,5 D i 1.7D (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Sada pro časování motoru, 8ks GEKO

Tester rotace fází a indikátor otáček motoru UNI-T UT261A

Tester rotace fází a indikátor otáček motoru UNI-T UT261A
Detail

Tester rotace fází a indikátor otáček motoru UNI-T UT261A (tipa.eu)

Podobné produkty ako Tester rotace fází a indikátor otáček motoru UNI-T UT261A

Tester rotace fází a indikátor otáček motoru UNI-T UT261B

Tester rotace fází a indikátor otáček motoru UNI-T UT261B
Detail

Tester rotace fází a indikátor otáček motoru UNI-T UT261B (tipa.eu)

Podobné produkty ako Tester rotace fází a indikátor otáček motoru UNI-T UT261B

Tester těsnosti a úniku CO2 pod těsněním hlavy GEKO

Tester těsnosti a úniku CO2 pod těsněním hlavy GEKO
Detail

Tester těsnosti a úniku CO2 pod těsněním hlavy Popis:Sada umožňuje zjistit přítomnost CO2 v chladicím systému způsobenou opotřebením těsnění hlav, deformací hlav válců nebo zlomením bloku motoru.Nevyžaduje demontáž částí motoru.Vlastnosti produktu: Rychlé a přesné měření Kužel ve tvaru písmene V pro univerzální použití V balení není obsažena žádná pracovní kapalina! (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Tester těsnosti a úniku CO2 pod těsněním hlavy GEKO

Přípravek na časování motoru, Ford, Mazda, Volvo, motory 1,25-2,3 16V GEKO

Přípravek na časování motoru, Ford, Mazda, Volvo, motory 1,25-2,3 16V GEKO
Detail

Přípravek na časování motoru, Ford, Mazda, Volvo, motory 1,25-2,3 16V, GEKO FORD Fiesta, Puma, Focus, Focus C-MAX, Escort, Orion, Mondeo, Cougar, Courier, Tourneo Transit, Fusion, Connect (93-10) motory s rozvodovým řemenem a řetězové: 1,25 / 1,4 / 1,6 / 1,8 / 2,0 16 Kódy motorů: ALDA, Aoba, AOBC, Ehud, AODB, Aode, AOWA, AOWB, ASDA, ASDB, CDBB, CGBA, CGBB, CHBA, CHBB, CJBA, CJBB, CSDA, CSDB, DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG, DYDF, EDBA, EDBB, EDBC, EDBD, EDDB, EDDC, EDDD, EDDF, EYDB, EYDC, EYDD, Eyde, EYDF, EYDG, Eydie, EYDJ, EYDL, EYPA, EYPC, F8JA, F8JB, FHA, FHB, FHD, FHF, Fuja, FUJB, FXDA, FXDB, FXDC, FXDD, FXJA, FXJB, FXJC, Fyda, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH, FYJA, FYJB, FYJC, GZ, GZFA, GZFB, GZFC, HMDA, HWDA, HWDB, L1F, L1J, L1L, L1N, L1Q, L1T, L1V, L1W, M7JA, M7JB, N4JB, NGA, NGB, NGC, NGD, Q7DA, QQDA, QQDB, QQDC, RKA, RKB, RKF, RKH, RKJ, RKK, RTJA, RTJB, SEBA, SEWA, SHDA, SHDB, SHDC, SNJA, SNJB, SPJA, SPJC, STJA, STJB, Syd, TBBA, TBBB, TBWA, TBWB, útja, YF, MAZDA 121 (95-00), 2 (02-07), 3 (03-), 5 (05-), 6 (02-), MX-5 (05-), MPV (02-05) Tribute (01 -04) Motory: 1,25 / 1,4 / 1,6 / 1,8 / 2,0 / 2,3 16V. Motorové kódy: DHA, F8JA, F8JB, Fuja, FUJB, FXJA, FXJB, FYJA, L3, L8, LF, YF, VOLVO S40 / V50 (04-10), C30 (06-10) Motory: 1.6 / 1.8 / 2.0 16V. Motorové kódy: B4164S3, B4184S11, B42043S (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Přípravek na časování motoru, Ford, Mazda, Volvo, motory 1,25-2,3 16V GEKO

Olej 2T 100ml - pro dvoutaktní motory GEKO

Olej 2T 100ml - pro dvoutaktní motory GEKO
Detail

Olej pro dvoutaktní motory, 100ml, GEKO Olej GEKO je určen pro použití v dvoudobých motorech, na benzínové a individuální mazání. Typické dávkování je 1:50 (2% oleje v palivu) nebo vyšší, pokud je doporučeno výrobcem. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Olej 2T 100ml - pro dvoutaktní motory GEKO

Kultivátor s elektrickým motorem, záběr 32cm GEKO

Kultivátor s elektrickým motorem, záběr 32cm GEKO
Detail

Kultivátor s elektrickým motorem, záběr 32cm, GEKO, G83004 Parametry: Model: TC10501 Napětí: 230V, 50Hz Volnoběžné otáčky: 380/min Šířka záběru: 320mm Maximální pracovní hloubka: 200mm (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Kultivátor s elektrickým motorem, záběr 32cm GEKO

Přípravek pro časování naftových motorů GEKO G02537

Přípravek pro časování naftových motorů GEKO G02537
Detail

Přípravek pro časování naftových motorů GEKO G02537 (tipa.eu)

Podobné produkty ako Přípravek pro časování naftových motorů GEKO G02537

GEKO Sada pro časování motoru, 8ks (G02840)

GEKO Sada pro časování motoru, 8ks (G02840)
Detail

Aretační sada – 8 ks, benzinové i dieselové motory Opel, Saab, Rover, VW, Audi, Seat, Škoda, Citroën, Fiat, Peugeot, Renault (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Sada pro časování motoru, 8ks (G02840)

Přípravek na časování motoru, Audi, VW, Škoda, motory 2,5 a 3,3 V6/V8 GEKO

Přípravek na časování motoru, Audi, VW, Škoda, motory 2,5 a 3,3 V6/V8 GEKO
Detail

Přípravek na časování motoru, Audi, VW, Škoda, motory 2,5 a 3,3 V6/V8, GEKO AUDI A4, A6, A8, Allroad 2,5 TDI V6 (97-08) a A8 3.3 V8 TDI VW Passat 2,5 V6 TDI (98 - 05) Škoda Superb 2,5 V6 TDI (02 - 08) Kódy motorů: AFB, AKN, AKE, AYM, BAU, BCZ, bdg, BDH, BFC (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Přípravek na časování motoru, Audi, VW, Škoda, motory 2,5 a 3,3 V6/V8 GEKO

GEKO Přípravek na časování motoru, Audi, VW, Škoda, motory 2,5 a 3,3 V6/V8 (G02842)

GEKO Přípravek na časování motoru, Audi, VW, Škoda, motory 2,5 a 3,3 V6/V8 (G02842)
Detail

Aretační sada pro časování motorů koncernových vozidel s obsahem motoru 2,5 a 3,3 litrů. Neocenitelná pomůcka pro základní údržbu motoru. S aretací časování GEKO snadno a rychle nastavíte svůj vůz Audi, VW a Škoda. Precizní provedení a vysoká přesnost je zárukou spolehlivé práce. Klíčové vlastnosti aretace časování GEKOAretace časování GEKO pro vozy Audi, VW, ŠkodaPrecizní provedení a vysoká přesnostKódy motorů:AFB, AKN, AKE, AYM, BAU, BCZ, bdg, BDH, BFCModely:AUDI A4, A6, A8, Allroad 2,5 TDI V6 (97–08) a A8 3.3 V8 TDIVW Passat 2,5 V6 TDI (98 – 05)Škoda Superb 2,5 V6 TDI (02 – 08) (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Přípravek na časování motoru, Audi, VW, Škoda, motory 2,5 a 3,3 V6/V8 (G02842)

Přípravek na časování motorů, sada 7ks, VW/AUDI GEKO

Přípravek na časování motorů, sada 7ks, VW/AUDI GEKO
Detail

Přípravek na časování motorů, sada 7ks, VW/AUDI, GEKO Použití: AUDI A2, A3, A4, A5, A6, TT, Q5 (98-11) SEAT Arosa, Ibiza, Cordoba, Altea / XL, Leon, Toledo, Alhambra (99-11) ŠKODA Fabia (II), Roomster, Octavia (II), Superb (II) (00-11) VW Lupo, Fox, Polo, Golf, Golf Plus, Bora, Jetta, Beetle, Scirocco, Passat, Sharan, Touran, Tiguan, Caddy, Transporter (98-11) Kódy motoru: 1.2 TDi - ANY, AYZ 1.4 TDi - AMF, ATL, BAY, BHC, BNM, BNV 1.9 TDI - AJM, AMG, ANJ, ARL, ARX, ASZ, ATD, ATJ, AUY, AVB, AVF, AVQ, AWX, AXB, AXC, AXR, BEW, BJB, BKC, BKE BLS, BLT, BMT, BPX , BRB, BRM, BRU, BSU, BSV, BSW, BTB, BVK, BXE, BXF 2.0 TDI - AZV, BKD, BDJ, BDK, BGW, BHW, BKP, BLB, BMA, BMM, BMN, BMP, BMR, BNA BPW, BRC, BRE, Rámec, BRT, BSS, koupit, BUZ, BVE, BVF , BVG, BVH, BVW Nové motory Common Rail 1.6 TDi - CAYA, CAYB, CAYC 2.0 TDi - CagA CAGB, CAGC, Caha CAHB, CBAA, CBAB, CBAC, CBBA, CBDA, Cbdb, CBDCA, CBEA, CEGA. Obsah sady zamykání klikového hřídele 2 x zámek vačkového hřídele zámek hydraulického napínáku zámek vstřikovacího čerpadla nástroj napínače řemenice uzamykací kolík pro napínák (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Přípravek na časování motorů, sada 7ks, VW/AUDI GEKO

GEKO Přípravek pro časování naftových motorů, VW + Audi (G02537)

GEKO Přípravek pro časování naftových motorů, VW + Audi (G02537)
Detail

Aretační sada pro profesionály i amatérské automechaniky Přípravek na časování motoru, který je vyroben známou a ověřenou společnosti Geko, si jistě velmi rychle zamilujete a určitě by neměl chybět ve vaši autodílně. S touto sadou nástrojů provedete časování především na vozech značky Volkswagen, Audi, Seat a Škoda s motory 1,2, 1,4, 1,9 TDI PD a 1,6, 2,0 TDI Common Rail. Hlavní přednosti Geko přípravku na časování motoru pro VW, Audi, Seat, ŠkodaPřípravek na časování motoru je vyroben společností GekoSada je vhodná pro vozy značky VW, Audi, Seat, ŠkodaPro motory s objemem 1,2, 1,4, 1,9 TDI PD a 1,6, 2,0 TDI Common RailSkvělý doplněk i do vaši autodílny (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Přípravek pro časování naftových motorů, VW + Audi (G02537)

Sekačka na trávu G53 s pojezdem, benzínový motor, GEKO, G83053

Sekačka na trávu G53 s pojezdem, benzínový motor, GEKO, G83053
Detail

Sekačka na trávu s pojezdem, benzínový motor, GEKO, G83053 parametry: Naše sekačka s veškerými funkcemi a výhodami je ideální pro středně velké až velké travnaté plochy. Díky silnému, spolehlivému a odolnému 4-taktnímu motoru o obsahu 196cm3 je možné pohodlně sekat i ve svažitém nebo nerovném terénu. Můžete sekat a využít zadní nebo boční výhoz, nebo sbírat posečenou trávu s namontovaným velkým sběrným košem na trávu na 60 litrů. Velkou šířkou záběru 510 milimetrů získáte nepostradatelného pomocníka na svou zahradu. Nastavení výšky záběru probíhá v sedmi krocích. Další užitečnou vlastností sekačky je funkce mletí posekané trávy a skříňový mycí systém. Velká zadní kola umožňují prostupnost středním terénem. Nádoba na trávu disponuje funkcí indikace plnění. obsah motoru: 196 cm3 typ motoru: 4-taktní šířka řezu: 510 mm indikátor plnění nádoby 7-stupňové nastavení výšky velké zadní kola skříňový mycí systém boční a zadní výhoz mletí trávy koš na 60 litrů trávy výkon: 3,5 kW (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Sekačka na trávu G53 s pojezdem, benzínový motor, GEKO, G83053

Přípravek pro časování naftových motorů, Audi, Seat, Škoda, VW GEKO

Přípravek pro časování naftových motorů, Audi, Seat, Škoda, VW GEKO
Detail

Přípravek pro časování naftových motorů, Audi, Seat, Škoda, VW, GEKO Použití: VW Lupo, Fox, Polo, Golf, Golf Plus, Bora, Jetta, Beetle, Scirocco, Passat, Sharan, Touran, Tiguan, Caddy, Transporter (98-11) AUDI A2, A3, A4, A5, A6, TT, Q5 (98-11) Seat Arosa, Ibiza, Cordoba, Altea, Leon, Toledo, Alhambra (99-11) Škoda Fabia, Roomster, Octavia, Superb (00-11) a Ford Galaxy Motory: 1,2 / 1,4 / 1,9 TDI PD, 1,6 / 2,0 TDI Common Rail. (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Přípravek pro časování naftových motorů, Audi, Seat, Škoda, VW GEKO

Sada pro přizpůsobení vačkového / klikového hřídele, benzínové motory Volvo GEKO

Sada pro přizpůsobení vačkového / klikového hřídele, benzínové motory Volvo GEKO
Detail

Sada pro přizpůsobení vačkového / klikového hřídele, benzínové motory Volvo, GEKO Použití: VOLVO S80 (07-), V70 (08-), S80 (-06), XC90, V70 (00-08), V70 XC (01-) / XC70 (-07), S60, C30, C70 (06-) , S40 (04-), V50, S40 (-04), V40, 850, C70 Coupe (-05), S70, V70 (-00), V70 XC (-00), 960, S90, V90 Zážehové motory se čtyřmi, FICE a šesti válciKódy motoru: B41XX, B42XX, B52XX, B62XX, B63XX, GB5252S (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Sada pro přizpůsobení vačkového / klikového hřídele, benzínové motory Volvo GEKO

GEKO Přípravek na časování motorů, sada 7ks, VW/AUDI (G02538)

GEKO Přípravek na časování motorů, sada 7ks, VW/AUDI (G02538)
Detail

Aretační sada na časování motorů značek VW a Audi ve výhodném balení 7ks. Neocenitelná pomůcka pro základní údržbu motoru. S aretačním přípravkem GEKO snadno a rychle nastavíte časování motorů u značek VW a Audi. Precizní provedení a vysoká přesnost je zárukou spolehlivé práce. Klíčové vlastnosti přípravku na časování motorů GEKOAretační přípravek na časování motorů rozvodů GEKOPrecizní provedení a vysoká přesnostZnačky:AUDI A2, A3, A4, A5, A6, TT, Q5 (98–11)SEAT Arosa, Ibiza, Cordoba, Altea / XL, Leon, Toledo, Alhambra (99–11)ŠKODA Fabia (II), Roomster, Octavia (II), Superb (II) (00–11)VW Lupo, Fox, Polo, Golf, Golf Plus, Bora, Jetta, Beetle, Scirocco, Passat, Sharan, Touran, Tiguan, Caddy, Transporter (98–11)Kódy motoru:1.2 TDi – ANY, AYZ1.4 TDi – AMF, ATL, BAY, BHC, BNM, BNV1.9 TDI – AJM, AMG, ANJ, ARL, ARX, ASZ, ATD, ATJ, AUY, AVB, AVF, AVQ, AWX, AXB, AXC, AXR, BEW, BJB, BKC, BKE BLS, BLT, BMT, BPX , BRB, BRM, BRU, BSU, BSV, BSW, BTB,... (alza.cz)

Podobné produkty ako GEKO Přípravek na časování motorů, sada 7ks, VW/AUDI (G02538)

Sekačka na trávu G51 s pojezdem 6v1, benzínový motor, GEKO, G83051

Sekačka na trávu G51 s pojezdem 6v1, benzínový motor, GEKO, G83051
Detail

Sekačka na trávu s pojezdem 6v1, benzínový motor, GEKO, G83051 parametry: Naše sekačka s veškerými funkcemi a výhodami je ideální pro středně velké až velké travnaté plochy. Díky silnému, spolehlivému a odolnému 4-taktnímu motoru o obsahu 196cm3 je možné pohodlně sekat i ve svažitém nebo nerovném terénu. Maximální hodnota výkonu motoru je poté 3,6 kW. Můžete sekat a využít zadní nebo boční výhoz, nebo sbírat posečenou trávu s namontovaným velkým sběrným košem na trávu. Velkou šířkou záběru 510 milimetrů získáte nepostradatelného pomocníka na svou zahradu. Nastavení výšky záběru probíhá v sedmi krocích. Další užitečnou vlastností sekačky je funkce mletí posekané trávy a skříňový mycí systém. Velká zadní kola umožňují prostupnost středním terénem. Nádoba na trávu disponuje funkcí indikace plnění. obsah motoru: 196cc typ motoru: 4-taktní výkon: 3,6 kw šířka řezu: 510 mm indikátor plnění nádoby 7-stupňové nastavení výšky velké zadní kola skříňový mycí systém boční a zadní výhoz mletí trávy objem koše: 60 litrů (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Sekačka na trávu G51 s pojezdem 6v1, benzínový motor, GEKO, G83051
GEKO Tester úniku válců v motoru (G02735), GEKO Tester tlaku zážehového motoru, (G02503), geko tester tlaku zazehoveho motoru g02504, BIKESERVICE tester těsnosti válců s adaptéry (M016-042), GEKO Tester těsnění hlavice (G02661), GEKO Tester tlaku s manometrem, (G02502), GEKO Tester tlaku, profi kufr (G02506), GEKO Kameny na honování válců, 32-90mm, 3ks (G02717), pripravek pro casovani naftovych motoru vw audi geko, GEKO Mechanický nástroj na honování válců do vrtačky, 32-90mm (G02715), GEKO Přípravek na časování motoru, Volkswagen a Škoda, motory 1,2 (G02841), GEKO Sada pro časování motoru, Renault, motory 1.2-2.0 16V (G02844), digitalni tester ph vody v bazenu, sada na aretaci nastaveni benzinovych motoru bmw 1 8 2 0 geko, Sparkly POOL Kapkový tester vody v bazénu - alkalita, GEKO Přípravek na časování motoru, Audi, VW, Škoda, motory 2,5 a 3,3 V6/V8 (G02842), PERENIO Senzor úniku vody (PECLS01 ), Kappa RP3117K kryt motoru SUZUKI V-Strom 1050 (20) (RP3117K), tester autobaterii 3v1, armani she tester, boucheron quatre tester, chodici pas bez motoru, ACI Tester 7P zásuvek a zástrček přívěsů 12 V (9908013), GEKO Páková maznice 600cc v kufru (G02900), AVENLI Tester bazénový (290493), tester zasuvky privesu 7polu, boucheron quatre 100ml tester, tester zasuvky pro prives, Alkohol tester AlcoZero (8591686019056), gucci rush 2 tester