Gareth bale kopačky

Našli jsme pro tebe Gareth bale kopačky. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Gareth bale kopačky

Gareth Bale Velšský drak - Čermák Petr

Gareth Bale Velšský drak - Čermák Petr

“Ronaldo je nejlepší hráč na světě, i proto hraju za Real Madrid. Cristiano je šéf a já se chci od něj učit.” Nadaný “žák” Gareth se u svého jen o čtyři roky staršího “profesora” zdokonaluje opravdu viditelně. Při zachování rychlosti a dělové levačky zlepšil techniku a pohyb, je úžasný ve hře hlavou, ohromuje také trestnými kopy. A určitě nikoliv proto, že “Bale” v angličtině znamená neštěstí, pohromu a dokonce zlo, hrůzné symboly, které k rodákovi z Cardiffu sedí vlastně jako ulité, pokud máme mysli jeho zničující účinky na soupeře, devastaci obránců a zoufalost gólmanů. Ano, tento velšský fotbalový drak ve svých sedmadvaceti letech patří po boku géniů Ronalda a Messiho a také Neymara do čtyřlístku nejlepších plejerů současnosti. Společně s Brazilcem náleží k… (patro.cz)

Gareth Bale Velšský drak - Petr Čermák

Gareth Bale Velšský drak - Petr Čermák

“Ronaldo je nejlepší hráč na světě, i proto hraju za Real Madrid. Cristiano je šéf a já se chci od něj učit.” Nadaný “žák” Gareth se u svého jen o čtyři roky staršího “profesora” zdokonaluje opravdu viditelně. Při zachování rychlosti a dělové levačky zlepšil techniku a pohyb, je úžasný ve hře hlavou, ohromuje také trestnými kopy. A určitě nikoliv proto, že “Bale” v angličtině znamená neštěstí, pohromu a dokonce zlo, hrůzné symboly, které k rodákovi z Cardiffu sedí vlastně jako ulité, pokud máme mysli jeho zničující účinky na soupeře, devastaci obránců a zoufalost gólmanů. Ano, tento velšský fotbalový drak ve svých sedmadvaceti letech patří po boku géniů Ronalda a Messiho a také Neymara do čtyřlístku nejlepších plejerů současnosti. Společně s Brazilcem náleží k nejvážnějším adeptům na trůn… (knihydobrovsky.cz)

Gareth Bale Kluk co roztančil bílý balet - Oldfield Matt

Gareth Bale Kluk co roztančil bílý balet - Oldfield Matt

Velšská superhvězda. Vyniká svou rychlostí a umí dávat góly z trestných kopů. A v současnosti nosí bílý dres. Přečtěte si, jak se k němu Gareth Bale propracoval, co všechno mu stálo v cestě a co musel překonat. Uvidíte, že neměl ušlapanou cestičku, že nestačilo jenom kopat do míče jako na dvorcích ve velšském Cardiffu. Sledujte ho od jeho prvního gólu až po ten první za Galácticos (patro.cz)

Gareth Bale: chlapec, čo roztancoval (SK) (978-80-566-0042-9)

Gareth Bale: chlapec, čo roztancoval (SK) (978-80-566-0042-9)

Elektronická kniha - autor Matt Oldfield, Tom Oldfield, 160 stran Waleská superhviezda Gareth Bale vyniká svojou rýchlosťou a umením dávať góly z trestných kopov. A v súčasnosti nosí biely dres. Prečítajte si, ako sa k nemu prepracoval, čo všetko mu stálo v ceste a čo musel prekonať. Dozviete sa, že nemal vyšliapanú cestičku, nestačilo iba kopať do lopty ako na dvorcoch Cardiffu vo Walese. Sledujte ho od jeho úplne prvého gólu až po ten prvý za Galácticos.   (alza.cz)

Gareth Bale: kluk co roztančil bílý balet - Tom Oldfield, Matt…

Gareth Bale: kluk co roztančil bílý balet - Tom Oldfield, Matt Oldfield

Velšská superhvězda. Vyniká svou rychlostí a umí dávat góly z trestných kopů. A v současnosti nosí bílý dres. Přečtěte si, jak se k němu Gareth Bale propracoval, co všechno mu stálo v cestě a co musel překonat. Uvidíte, že neměl ušlapanou cestičku, že nestačilo jenom kopat do míče jako na dvorcích ve velšském Cardiffu. Sledujte ho od jeho prvního gólu až po ten první za Galácticos. (knihydobrovsky.cz)

Gareth Bale: chlapec, čo roztancoval - Tom Oldfield, Matt Oldfield -…

Gareth Bale: chlapec, čo roztancoval - Tom Oldfield, Matt Oldfield - e-kniha

eBook:,Waleská superhviezda Gareth Bale vyniká svojou rýchlosťou a umením dávať góly z trestných kopov. A v súčasnosti nosí biely dres. Prečítajte si, ako sa k nemu prepracoval, čo všetko mu stálo v ceste a čo musel prekonať. Dozviete sa, že nemal vyšliapanú cestičku, nestačilo iba kopať do lopty ako na dvorcoch Cardiffu vo Walese. Sledujte ho od jeho úplne prvého gólu až po ten prvý za Galácticos. (knihydobrovsky.cz)

Gareth Bale Kluk co roztančil bílý balet (978-80-7505-403-6)

Gareth Bale Kluk co roztančil bílý balet (978-80-7505-403-6)

Kniha – autor Matt Oldfield, 160 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Velšská superhvězda. Vyniká svou rychlostí a umí dávat góly z trestných kopů. A v současnosti nosí bílý dres. Přečtěte si, jak se k němu Gareth Bale propracoval, co všechno mu stálo v cestě a co musel překonat. Uvidíte, že neměl ušlapanou cestičku, že nestačilo jenom kopat do míče jako na dvorcích ve velšském Cardiffu. Sledujte ho od jeho prvního gólu až po ten první za Galácticos (alza.cz)

Petr Čermák: Gareth Bale Velšský drak - Jedna z největších hvězd…

Petr Čermák: Gareth Bale Velšský drak - Jedna z největších hvězd světového fotbalu

“Ronaldo je nejlepší hráč na světě, i proto hraju za Real Madrid. Cristiano je šéf a já se chci od něj učit.” Nadaný “žák” Gareth se u svého jen o čtyři roky staršího “profesora” zdokonaluje opravdu viditelně. (mall.cz)

Gareth Bale Velšský drak: Jedna z největších hvězd světového fotbalu …

Gareth Bale Velšský drak: Jedna z největších hvězd světového fotbalu (978-80-87685-52-5)

Kniha – autor Petr Čermák, 192 stran, česky, pevná s přebalem lesklá “Ronaldo je nejlepší hráč na světě, i proto hraju za Real Madrid. Cristiano je šéf a já se chci od něj učit.” Nadaný “žák” Gareth se u svého jen o čtyři roky staršího “profesora” zdokonaluje opravdu viditelně. Při zachování rychlosti a dělové levačky zlepšil techniku a pohyb, je úžasný ve hře hlavou, ohromuje také trestnými kopy. A určitě nikoliv proto, že “Bale” v angličtině znamená neštěstí, pohromu a dokonce zlo, hrůzné symboly, které k rodákovi z Cardiffu sedí vlastně jako ulité, pokud máme mysli jeho zničující účinky na soupeře, devastaci obránců a zoufalost gólmanů. Ano, tento velšský fotbalový drak ve svých sedmadvaceti letech patří po boku géniů Ronalda a Messiho a také Neymara do čtyřlístku… (alza.cz)

Tolkienův svět - Hanrahan Gareth

Tolkienův svět - Hanrahan Gareth

Vydejte se na neuvěřitelnou cestu Středozemí, plnou kouzel, legend a hrdinů s čistým srdcem. Poznejte svobodné národy, od moudrých a krásných elfů, přes odvážné muže a trpasličí válečníky až po nenápadné, ale dobrosrdečné a kurážné hobity. Projděte se s nimi po travnatých svazích Kraje, obdivujte bílé hradby Minas Tirith, a máte-li odvahu, pohlédněte na strašlivou Barad-dur nebo okřídleného nazgula. Neoficiální průvodce Tolkienovou Středozemí (patro.cz)

Rabalux 4524 GARETH stojací lampa

Rabalux 4524 GARETH stojací lampa

RABALUX 4524 stojací lampa ze série GARETH. PARAMETRY: Výška – 1715 mm Šířka – 280 mm Patice – E27 Max. příkon – 1×40W Typ zdroje – klasická žárovka (lze nahradit led zdrojem) Materiál – kov Barva – šedá, měděná Napájení - 230V Zdroj součástí – ne Výrobce – RABALUX (mall.cz)

Rabalux 4523 GARETH stojací lampa

Rabalux 4523 GARETH stojací lampa

RABALUX 4523 stojací lampa ze série GARETH. PARAMETRY: Výška – 1715 mm Šířka – 280 mm Patice – E27 Max. příkon – 1×40W Typ zdroje – klasická žárovka (lze nahradit led zdrojem) Materiál – kov Barva – matná černá, měděná Napájení - 230V Zdroj součástí – ne Výrobce – RABALUX (mall.cz)

Rabalux 4525 GARETH stojací lampa

Rabalux 4525 GARETH stojací lampa

RABALUX 4525 stojací lampa ze série GARETH. PARAMETRY: Výška – 1715 mm Šířka – 280 mm Patice – E27 Max. příkon – 1×40W Typ zdroje – klasická žárovka (lze nahradit led zdrojem) Materiál – kov Barva – matná bílá, měděná Napájení - 230V Zdroj součástí – ne Výrobce – RABALUX (mall.cz)

Powell Gareth L.: Jiskry války

Powell Gareth L.: Jiskry války

Inteligentní válečná kosmická loď Vrtošivá fena byla zkonstruována pro boj, ale je znechucena svou účastí na genocidě během poslední války. Zbavená výzbroje se snaží odčinit, co spáchala. Recept na nápravu účasti na válečné genocidě? (mall.cz)

Lucidní sny - Gareth - e-kniha

Lucidní sny - Gareth - e-kniha

eBook:,Kniha „Lucidní sny - naučte se vědomě snít“ je praktickým návodem, jak se naučit „probudit se“ ve snu (tedy uvědomit si, že se nejedná o realitu, ale o sen). Odhalí vám také zákonitosti snové reality a poradí, jak s ní pracovat a spoluutvářet ji. Kniha je souborem zkušeností autora, který má za sebou mnoho let praktikování lucidních snů a zná proto nejen cestu k nim, ale také rozličná úskalí, která na své cestě vědomými sny můžete potkat. (knihydobrovsky.cz)

Gareth L. Powell: Jiskry války

Gareth L. Powell: Jiskry války

Inteligentní válečná kosmická loď Vrtošivá fena byla zkonstruována pro boj, ale je znechucena svou účastí na genocidě během poslední války. Zbavená výzbroje se snaží odčinit, co spáchala. Recept na nápravu účasti na válečné genocidě? (mall.cz)

Gareth Moore: Alenčina zapeklitá dobrodružství

Gareth Moore: Alenčina zapeklitá dobrodružství

"Už jste vyluštili hádanku?“ řekl Kloboučník a obrátil se k Alence. Připojte se k Alence, Bílému Králíkovi, kočce Šklíbě i mnoha dalším prazvláštním obyvatelům říše Divů a k jejím zapeklitým dobrodružstvím. (mall.cz)

Jiskry války - Powell Gareth L.

Jiskry války - Powell Gareth L.

Inteligentní válečná kosmická loď Vrtošivá fena byla zkonstruována pro boj, ale je znechucena svou účastí na genocidě během poslední války. Zbavená výzbroje se snaží odčinit, co spáchala. Recept na nápravu účasti na válečné genocidě? Nechat se zaměstnat Záchranným sborem, organizací, která stojí mimo všechny mocenské struktury, nepodléhá žádné civilizaci a jejím posláním je pomáhat lodím v tísni. Vaše viny budou smazány. To platí jak pro inteligentní válečnou kosmickou loď, tak i pro její posádku. Když se v soustavě plné starobylých artefaktů, vyrobených z celých planet, ztratí civilní loď, vydává se Vrtošivá fena s posádkou samotářů pod velením kapitánky Konstanzové na záchrannou výpravu. Nejsou ale jediní, kdo po ztracené lodi pátrá. Kniha získala cenu BSFA v kategorii Best Novel 2018. (knihydobrovsky.cz)

Alenčina zapeklitá dobrodružství - Gareth Moore

Alenčina zapeklitá dobrodružství - Gareth Moore

„Už jste vyluštili hádanku?“ řekl Kloboučník a obrátil se k Alence. Připojte se k Alence, Bílému Králíkovi, kočce Šklíbě i mnoha dalším prazvláštním obyvatelům říše Divů a k jejím zapeklitým dobrodružstvím. S více než 35 logickými hádankami k rozlousknutí, jejichž zamotanost je stále podivnější! Kniha je s asistencí dospělého vhodná pro čtenáře od 8 let. (knihydobrovsky.cz)

Rabalux Stojací lampa Gareth, šedá

Rabalux Stojací lampa Gareth, šedá

Stojací lampa | výška 171,5 cm | Patice E27 1 × 40 W | žárovka není součástí balení | materiál: kov | napětí 230 V (mall.cz)

Rabalux Stojací lampa Gareth, bílá

Rabalux Stojací lampa Gareth, bílá

Stojací lampa | výška 171,5 cm | Patice E27 1 × 40 W | žárovka není součástí balení | materiál: kov | napětí 230 V (mall.cz)

Dědictví rodu Trnhoffů - Jones Gareth P.

Dědictví rodu Trnhoffů - Jones Gareth P.

Leontýna a Felix Trnhoffovi nejsou jen tak obyčejní třináctiletí sourozenci. Žijí v obrovském ponurém šlechtickém sídle, nechodí do školy a za pár let zdědí nesmírné bohatství. Od svých vrstevníků se však liší hlavně neustálou snahou zavraždit jeden druhého! Když se svou smrtící sourozeneckou rivalitu rozhodnou hodit za hlavu, brzy se ukáže, že jeden z nich prostě nedokáže přestat... Anebo ve skutečnosti stojí za příšernými léčkami někdo jiný? Podaří se jim přežít dostatečně dlouho na to, aby mohli vypátrat, odkud to opravdové nebezpečí přichází? Příběh plný nástrah a strašlivých záhad, v němž se setkáte se zabijáckými včelami, rozzuřenými medvědy, ale hlavně s děsivým tajemstvím, které těm dvěma navždycky změní život… (patro.cz)

Gareth P. Jones: Dědictví rodu Trnhoffů

Gareth P. Jones: Dědictví rodu Trnhoffů

Leontýna a Felix Trnhoffovi nejsou jen tak obyčejní třináctiletí sourozenci. Žijí v obrovském ponurém šlechtickém sídle, nechodí do školy a za pár let zdědí nesmírné bohatství. Od svých vrstevníků se však liší hlavně neustálou snahou zavraždit jeden druhého! (mall.cz)

Gareth P. Jones: Kletba rodu Bardulfů

Gareth P. Jones: Kletba rodu Bardulfů

Čtrnáctiletá Mariel se poprvé od chvíle, kdy ji matka jako miminko odvezla na druhý konec světa, vrací do rodné Anglie, a to rovnou na pohřeb babičky, kterou nikdy nepoznala. Rod Bardulfů ovšem není jen tak obyčejná rodina a setkání s ní vyvolává řadu zapeklitých otázek. (mall.cz)

Jones Gareth P.: Dědictví rodu Trnhoffů

Jones Gareth P.: Dědictví rodu Trnhoffů

Leontýna a Felix Trnhoffovi nejsou jen tak obyčejní třináctiletí sourozenci. Žijí v obrovském ponurém šlechtickém sídle, nechodí do školy a za pár let zdědí nesmírné bohatství. (mall.cz)

Jones Gareth P.: Zrada rodu Trnhoffů

Jones Gareth P.: Zrada rodu Trnhoffů

Ve vypálených ruinách panství rodu Trnhoffů nastalo opatrné příměří. Po životě stráveném ustavičnými pokusy zabít svého sourozence se totiž dvojčata Felix a Leontýna rozhodla přestat bojovat. (mall.cz)

Gareth P. Jones: Zrada rodu Trnhoffů

Gareth P. Jones: Zrada rodu Trnhoffů

Ve vypálených ruinách panství rodu Trnhoffů nastalo opatrné příměří. Po životě stráveném ustavičnými pokusy zabít svého sourozence se totiž dvojčata Felix a Leontýna rozhodla přestat bojovat. (mall.cz)

Jones Gareth P.: Kletba rodu Bardulfů

Jones Gareth P.: Kletba rodu Bardulfů

Čtrnáctiletá Mariel se poprvé od chvíle, kdy ji matka jako miminko odvezla na druhý konec světa, vrací do rodné Anglie, a to rovnou na pohřeb babičky, kterou nikdy nepoznala. (mall.cz)

Alenka v Říši divů - Gareth Moore

Alenka v Říši divů - Gareth Moore

Cestujte s Alenkou králičí dírou přímo do fantastického světa říše divů, kde žije plno neobvyklých obyvatel. Nechte se inspirovat neuvěřitelným světem Lewise Carrolla a pomozte Alence vyřešit množství hlavolamů, hádanek a záhad. (knihydobrovsky.cz)

Dědictví rodu Trnhoffů - Gareth P. Jones

Dědictví rodu Trnhoffů - Gareth P. Jones

Leontýna a Felix Trnhoffovi nejsou jen tak obyčejní třináctiletí sourozenci. Žijí v obrovském ponurém šlechtickém sídle, nechodí do školy a za pár let zdědí nesmírné bohatství. Od svých vrstevníků se však liší hlavně neustálou snahou zavraždit jeden druhého! Když se svou smrtící sourozeneckou rivalitu rozhodnou hodit za hlavu, brzy se ukáže, že jeden z nich prostě nedokáže přestat... Anebo ve skutečnosti stojí za příšernými léčkami někdo jiný? Podaří se jim přežít dostatečně dlouho na to, aby mohli vypátrat, odkud to opravdové nebezpečí přichází? Příběh plný nástrah a strašlivých záhad, v němž se setkáte se zabijáckými včelami, rozzuřenými medvědy, ale hlavně s děsivým tajemstvím, které těm dvěma navždycky změní život… (knihydobrovsky.cz)

Kletba rodu Bardulfů - Jones Gareth P.

Kletba rodu Bardulfů - Jones Gareth P.

Čtrnáctiletá Mariel se poprvé od chvíle, kdy ji matka jako miminko odvezla na druhý konec světa, vrací do rodné Anglie, a to rovnou na pohřeb babičky, kterou nikdy nepoznala. Rod Bardulfů ovšem není jen tak obyčejná rodina a setkání s ní vyvolává řadu zapeklitých otázek. Proč se její máma tehdy před lety s babičkou tak osudově nepohodla? Proč Amélie vždycky voní jako by se koupala v parfému? Nad čím se tajemně usmívá Mona Lisa ve starobylém rodinném sídle, vile Louvre? Proč Geralda tolik děsí bratrova nezdolná chuť k jídlu? Vážně si babička zlomila vaz pádem ze schodů? A hlavně – jaké temné tajemství ukrývá její prapodivná staronová rodina? (patro.cz)

Zrada rodu Trnhoffů - Jones Gareth P.

Zrada rodu Trnhoffů - Jones Gareth P.

Ve vypálených ruinách panství rodu Trnhoffů nastalo opatrné příměří. Po životě stráveném ustavičnými pokusy zabít svého sourozence se totiž dvojčata Felix a Leontýna rozhodla přestat bojovat. Leontýna si našla nové kamarádky a zkouší se věnovat úplně normálním aktivitám, jako je třeba holčičí pyžamová party. A její bratr dokonce randí s řezníkovou dcerkou! Když se ovšem na panství zničehonic objeví zapomenutý strýček Harry a dojde k celé řadě téměř smrtelných „nehod“, zdá se, že je vražda opět na pořadu dne… Že by se Felix s Leontýnou vrátili ke starým způsobům? Anebo stojí za zradou rodu Trnhoffů někdo docela jiný? (patro.cz)

Sada 2 vánočních dekorací Dakls Gareth

Sada 2 vánočních dekorací Dakls Gareth

Toužíte po harmonických a na duši hřejivých vánočních svátcích? Máme pro vás jeden tip - vyzdobte si domov vánočně laděnými dekoracemi české značky Dakls. Ty jsou podmanivé a laděné do rustikálního stylu, který zahřeje na duši ♥ (bonami.cz)

Rees Gareth: New Language Leader Elementary Coursebook

Rees Gareth: New Language Leader Elementary Coursebook

New Language Leader takes an intelligent approach to building the confidence and skills students need to succeed in academic study and use English in a globalised world. (mall.cz)

Science Puzzles for Clever Kids - Gareth Moore

Science Puzzles for Clever Kids - Gareth Moore

A new title in the hugely successful Clever Kids series, this book is brimming with games to test children's knowledge of STEM subjects - science, technology, engineering and mathematics - in an interdisciplinary and applied approach.Can you use the arrows to code the computer? Or work out which plane flies fastest? Or match the animals to their habitats? From chemistry conundrums and mathematical mazes to technology teasers and engineering enigmas, there are plenty of puzzles to keep your brain in shape away from the lab.Created by bestselling puzzle book author Gareth Moore, author of the chart-topping success Brain Games for Clever Kids. (knihydobrovsky.cz)

Doctor Who Shada - Adams Douglas, Roberts Gareth

Doctor Who Shada - Adams Douglas, Roberts Gareth

Shada. Dobrodružství čtvrtého Doktora, které se nikdy nedostalo na televizní obrazovku. Scénář k němu však v roce 1979 psal Douglas Adams a Gareth Roberts nyní původní text dotvořil do podoby příběhu plného zvratů, zmatků a časoprostorových paradoxů. Doktor se společnicí Romanou obdrží naléhavou žádost o pomoc od svého dávného přítele profesora Chronotise z Cambridge. Když se ale Doktorova TARDIS roku 1979 zhmotní v knihami přeplněné univerzitní pracovně roztržitého starého profesora, který o žádné zprávě nic neví, zdá se, že Doktora s Romanou nečeká nic než projížďky po řece a spousty šálků čaje. To by ovšem nesměli zaslechnout jakési mrazivě nelidské úpění přicházející zdánlivě odnikud. Navíc profesora tíží jedna záhadná ztracená kniha… Než se Doktor naděje, pronásleduje ho létající… (patro.cz)

Pánské tričko adidas Graphic Gareth Bale Wales L

Pánské tričko adidas Graphic Gareth Bale Wales L

(SportObchod.cz)

Gareth: Vědomé sny - Aktivní život v jiné dimenzi

Gareth: Vědomé sny - Aktivní život v jiné dimenzi

Kniha je stručným návodem pro osvojení si schopnosti vědomých (lucidních) snů a učení se práci s nimi. Doslov: Alice de Silva Lago. (mall.cz)

Moore Gareth: 441 hádanek, rébusů a logických her

Moore Gareth: 441 hádanek, rébusů a logických her

Kniha obsahuje přes 400 logických her, které jsou rozděleny podle obtížnosti do sedmi stupňů od začátečníků až po mistrovskou úroveň. V úvodu autor popisuje základní systém her, jejich strategii a na konci knihy pak doplňuje řešení. (mall.cz)

Gareth Moore: 441 hádanek, rébusů a logických her

Gareth Moore: 441 hádanek, rébusů a logických her

Kniha obsahuje přes 400 logických her, které jsou rozděleny podle obtížnosti do sedmi stupňů od začátečníků až po mistrovskou úroveň. V úvodu autor popisuje základní systém her, jejich strategii a na konci knihy pak doplňuje řešení. (mall.cz)

Gareth Moore: Extrémní bludiště - výzva pro váš mozek

Gareth Moore: Extrémní bludiště - výzva pro váš mozek

Procvičte svůj mozek a pobavte se řešením ďábelsky složitých bludišť. Projít pečlivě promyšlené labyrinty je skutečná výzva, která před vás postaví celou řadu obtížných problémů. (mall.cz)

Doctor Who Město smrti - Roberts Gareth, Adams Douglas

Doctor Who Město smrti - Roberts Gareth, Adams Douglas

Doktor vezme Romanu na prázdniny do Paříže, města, jež má, tak jako dobré víno, vlastní buket. Zvlášť pokud ho navštívíte v archivním ročníku. Tardis je ale zanese do roku 1979 – ročníku stolního vína, ročníku, který zkysnul kvůli prasklinám – ne v jejich sklenkách, ale v samotném předivu času. Pánové času se zapletou do mimozemšťanského spiknutí, ve kterém hrají roli po domácku vyrobené stroje času, krádež Mony Lisy, zmrtvýchvstání obávané rasy Jagarothů i začátek (a dost možná také konec) života na Zemi. Pokud má lidstvo přežít, musí Doktor s Romanou za pomoci britského policisty, který pro ránu nejde daleko, překazit pletichy záhadného hraběte Scarlioniho (všech dvanácti). Inu, takhle vypadá Doktorova obvyklá dovolená... (patro.cz)

Doctor Who: Město smrti - Douglas Adams; Gareth Roberts

Doctor Who: Město smrti - Douglas Adams; Gareth Roberts

Doktor vezme Romanu na prázdniny do Paříže, města, jež má, tak jako dobré víno, vlastní buket. Zvlášť pokud ho navštívíte v archivním ročníku. Tardis je ale zanese do roku 1979 – ročníku stolního vína, ročníku, který zkysnul kvůli prasklinám – ne v jejich sklenkách, ale v samotném předivu času. Pánové času se zapletou do mimozemšťanského spiknutí, ve kterém hrají roli po domácku vyrobené stroje času, krádež Mony Lisy, zmrtvýchvstání obávané rasy Jagarothů i začátek (a dost možná také konec) života na Zemi. Pokud má lidstvo přežít, musí Doktor s Romanou za pomoci britského policisty, který pro ránu nejde daleko, překazit pletichy záhadného hraběte Scarlioniho (všech dvanácti). Inu, takhle vypadá Doktorova obvyklá dovolená... (knihydobrovsky.cz)

Rébusy pro děti: Velká hradní záhada - Gareth Moore

Rébusy pro děti: Velká hradní záhada - Gareth Moore

Tajné zprávy, podivné šifry, uzavřené cesty, hlavolamy a rébusy a bludiště, tak tohle všechno na tebe čeká na každé stránce této knihy. Odvážně se vypořádej s maléry, do kterých se dostaneš na dobrodružných toulkách s kamarády Tomem, Sárou a Rexem. Prozkoumej situaci. Zamysli se, jak by se dala zvládnout. A udělej to! Každý problém má své řešení. Uniknout ze zakletého hradu, vyřešit záhadu tajemného lesa, osvobodit kamarády a najít nejeden poklad, to je ta pravá výzva. Hra může začít! (knihydobrovsky.cz)

Zrada rodu Trnhoffů - Gareth P. Jones - e-kniha

Zrada rodu Trnhoffů - Gareth P. Jones - e-kniha

eBook:,Ve vypálených ruinách panství rodu Trnhoffů nastalo opatrné příměří. Po životě stráveném ustavičnými pokusy zabít svého sourozence se totiž dvojčata Felix a Leontýna rozhodla přestat bojovat. Leontýna si našla nové kamarádky a zkouší se věnovat úplně normálním aktivitám, jako je třeba holčičí pyžamová party. A její bratr dokonce randí s řezníkovou dcerkou! Když se ovšem na panství zničehonic objeví zapomenutý strýček Harry a dojde k celé řadě téměř smrtelných "nehod", zdá se, že je vražda opět na pořadu dne… Že by se Felix s Leontýnou vrátili ke starým způsobům? Anebo stojí za zradou rodu Trnhoffů někdo docela jiný? (knihydobrovsky.cz)

441 hádanek, rébusů a logických her - Gareth Moore

441 hádanek, rébusů a logických her - Gareth Moore

Kniha obsahuje přes 400 logických her, které jsou rozděleny podle obtížnosti do sedmi stupňů od začátečníků až po mistrovskou úroveň. V úvodu autor popisuje základní systém her, jejich strategii a na konci knihy pak doplňuje řešení. Všechny hry jsou stejně jako populární sudoku založeny na čtvercové mřížce, tvořené jednotlivými buňkami, a nabízejí velké množství variací. Na své si tak přijdou všichni, kdo mají rádi sudoku a moderní logické hry. (knihydobrovsky.cz)

Gareth Roberts: Doctor Who Shada - Ztracené dobrodružství Douglase…

Gareth Roberts: Doctor Who Shada - Ztracené dobrodružství Douglase Adamse

Shada. Dobrodružství čtvrtého Doktora, které se nikdy nedostalo na televizní obrazovku. Scénář k němu však v roce 1979 psal Douglas Adams a Gareth Roberts nyní původní text dotvořil do podoby příběhu plného zvratů, zmatků a časoprostorových paradoxů. (mall.cz)

Spojovačky dot to dot Souhvězdí - Moore Gareth, Learmonthová Amanda

Spojovačky dot to dot Souhvězdí - Moore Gareth, Learmonthová Amanda

Lidé po celá staletí spojovali hvězdy na obloze a vytvářeli z nich obrazy nazývané souhvězdí – od lovce Oriona až po princeznu Andromedu a znamení zvěrokruhu, jako jsou například Lev a Beran. Tyto obrazy inspirovaly vypravěče, astrology i autory této knihy. Další podoba oblíbených spojovaček vás zavede na noční oblohu. Udělejte si chvilku volno, pusťte nepříjemnosti všedního dne z hlavy a pospojujte si 29 známých souhvězdí. Po doplnění spojovaček, jakmile spojíte hvězdu ke hvězdě, odhalíte povahu postav z mýtů z legend. Přečtěte si jejich magické příběhy a zjistěte fascinující fakta o nebeských tělesech, která vytvářejí každou konstelaci. Zkuste se zadívat se na jasnou noční oblohu a pokuste se některá souhvězdí sami najít . (patro.cz)

Gareth Moore: Hlavolamy, hádanky a rébusy pro chytré děti

Gareth Moore: Hlavolamy, hádanky a rébusy pro chytré děti

Lámete si rádi hlavu nad zapeklitou hádankou? Potrápíte občas s chutí své šedé buňky? Pak je tato knížka přesně pro vás – mezi stovkou rébusů a tajenek najdete i spousty netradičních úkolů pro chytré hlavičky, například kalkudoku, futošiki a další druhy hlavolamů. (mall.cz)

Moore Gareth: Alenčina zapeklitá dobrodružství - Hádanky v říše Divů

Moore Gareth: Alenčina zapeklitá dobrodružství - Hádanky v říše Divů

„Už jste vyluštili hádanku?“ řekl Kloboučník a obrátil se k Alence. Připojte se k Alence, Bílému Králíkovi, kočce Šklíbě i mnoha dalším prazvláštním obyvatelům říše Divů a k jejím zapeklitým dobrodružstvím. (mall.cz)

Moore Gareth: Hlavolamy, hádanky a rébusy pro chytré děti

Moore Gareth: Hlavolamy, hádanky a rébusy pro chytré děti

Lámete si rádi hlavu nad zapeklitou hádankou? Potrápíte občas s chutí své šedé buňky? (mall.cz)

Hlavolamy, hádanky a rébusy pro chytré děti - Gareth Moore

Hlavolamy, hádanky a rébusy pro chytré děti - Gareth Moore

Lámete si rádi hlavu nad zapeklitou hádankou? Potrápíte občas s chutí své šedé buňky? Pak je tato knížka přesně pro vás – mezi stovkou rébusů a tajenek najdete i spousty netradičních úkolů pro chytré hlavičky, například kalkudoku, futošiki a další druhy hlavolamů. Postupujte od nejlehčích po nejtěžší a procvičte si nejen aritmetiku a logické myšlení, ale i prostorovou představivost, jazykovou hravost či paměť. Tak hurá provětrat mozkové závity! (knihydobrovsky.cz)

441 hádanek, rébusů a logických her - Moore Gareth, Murinová Dita

441 hádanek, rébusů a logických her - Moore Gareth, Murinová Dita

Kniha obsahuje přes 400 logických her, které jsou rozděleny podle obtížnosti do sedmi stupňů od začátečníků až po mistrovskou úroveň. V úvodu autor popisuje základní systém her, jejich strategii a na konci knihy pak doplňuje řešení. Všechny hry jsou stejně jako populární sudoku založeny na čtvercové mřížce, tvořené jednotlivými buňkami, a nabízejí velké množství variací. Na své si tak přijdou všichni, kdo mají rádi sudoku a moderní logické hry. (patro.cz)

Rees Gareth: Language Leader Elementary Coursebook w/ CD-ROM Pack

Rees Gareth: Language Leader Elementary Coursebook w/ CD-ROM Pack

It contains: * Motivating and informative texts which improve reading and listening skills * Scenario lessons that focus on key language and work towards a final communicative task. (mall.cz)

Moore Gareth: Spojovačky dot to dot Souhvězdí od hvězdy ke hvězdě

Moore Gareth: Spojovačky dot to dot Souhvězdí od hvězdy ke hvězdě

Lidé po celá staletí spojovali hvězdy na obloze a vytvářeli z nich obrazy nazývané souhvězdí – od lovce Oriona až po princeznu Andromedu a znamení zvěrokruhu, jako jsou například Lev a Beran. (mall.cz)

Gareth Moore: Spojovačky dot to dot Souhvězdí od hvězdy ke hvězdě

Gareth Moore: Spojovačky dot to dot Souhvězdí od hvězdy ke hvězdě

Lidé po celá staletí spojovali hvězdy na obloze a vytvářeli z nich obrazy nazývané souhvězdí – od lovce Oriona až po princeznu Andromedu a znamení zvěrokruhu, jako jsou například Lev a Beran. Tyto obrazy inspirovaly vypravěče, astrology i autory této knihy. (mall.cz)

Vodní bomba - bal. 36/bal

Vodní bomba - bal. 36/bal

Balení obsahuje cca 100 ks vodních balonků - vodní bomby.Zábava do horních letních dnů. (mrakyhracek.cz)

Vodní bomba - bal. 36/bal

Vodní bomba - bal. 36/bal

Balení obsahuje cca 100 ks vodních balonků - vodní bomby.Zábava do horních letních dnů. (mrakyhracek.cz)

Lamps Vodní bomba - bal. 36/bal

Lamps Vodní bomba - bal. 36/bal

Balení obsahuje cca 100 ks vodních balonků – vodní bomby.Zábava do horních letních dnů. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít