Gahan dave & soulsavers: imposter - cd (0194399259122)

Produkt Gahan dave & soulsavers: imposter - cd (0194399259122) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Gahan dave & soulsavers: imposter - cd (0194399259122) upraviť a produkt hľadať znova.

Gahan Dave & Soulsavers: Imposter - CD (0194399259122)

Gahan Dave & Soulsavers: Imposter - CD (0194399259122)
Detail

Hudební CD - Imposter je třetí společné studiové album anglického zpěváka Davea Gahana (Depeche Mode) a elektroniky Soulsavers z roku 2021. Imposter je třetí společné studiové album anglického zpěváka Davea Gahana (Depeche Mode) a elektroniky Soulsavers z roku 2021. Rok vydání : 2021 Seznam stop CD The Dark End Of The Street / Strange Religion / Lilac Wine / I Held My Baby Last Night / A Man Needs A Maid / Metal Heart / Shut Me Down / Where My Love Lies Asleep / Smile / The Desperate Kingdom Of Love / Not Dark Yet / Always On My Mind (alza.cz)

Podobné produkty ako Gahan Dave & Soulsavers: Imposter - CD (0194399259122) , Gahan dave & soulsavers: imposter - cd (0194399259122)

Gahan Dave & Soulsavers: Imposter - LP (0194399256015)

Gahan Dave & Soulsavers: Imposter - LP (0194399256015)
Detail

LP vinyl - Imposter je třetí společné studiové album anglického zpěváka Davea Gahana (Depeche Mode) a elektroniky Soulsavers z roku 2021. Imposter je třetí společné studiové album anglického zpěváka Davea Gahana (Depeche Mode) a elektroniky Soulsavers z roku 2021. Rok vydání : 2021 Seznam stop LP The Dark End Of The Street / Strange Religion / Lilac Wine / I Held My Baby Last Night / A Man Needs A Maid / Metal Heart / Shut Me Down / Where My Love Lies Asleep / Smile / The Desperate Kingdom Of Love / Not Dark Yet / Always On My Mind (alza.cz)

Podobné produkty ako Gahan Dave & Soulsavers: Imposter - LP (0194399256015) , Gahan dave & soulsavers: imposter - lp (0194399256015)

Cavalier: Jeden z davu - CD (CHMPS210-2)

Cavalier: Jeden z davu - CD (CHMPS210-2)
Detail

Hudební CD - Rapper Cavalier o sobě dává vědět. A přitom má Jakub Sokolowsky alias rapper Cavalier na YouTube písně, které si poslechly už milióny lidí. Rapper Cavalier o sobě dává vědět. A přitom má Jakub Sokolowsky alias rapper Cavalier na YouTube písně, které si poslechly už milióny lidí. Je tedy na čase ho představit i vám. Své texty zatím skládá v Novém Boru, odkud také pochází a kde i pracuje. Rok vydžní : 2017 Seznam stop Hořim / Story / Sny / Miluju svůj život / Nezvanej host / Vědomí ft.SasqWatch / Fakof / Samuraj / Nemůžu si dovolit ft. Ben Cristovao / U mě dobrý / Nemusim / Správnej chlap / Výheň ft. Ben Cristovao / Reset / Něco se musí zlomit / Namotaná / V temnotách / Děti svobody / Rutina / Těžký váhy (REMIX) (alza.cz)

Podobné produkty ako Cavalier: Jeden z davu - CD (CHMPS210-2) , Zildjian dave grohl (hn154869)

Nakladatelství KAZDA Dave Goulson: Divočina v zahradě Provedení: CD audiokniha

Nakladatelství KAZDA Dave Goulson: Divočina v zahradě Provedení: CD audiokniha
Detail

Divokou přírodu máme přímo pod nosem - v zahradách a parcích, v mezerách v chodníku a v zemi pod svýma nohama. Dave Goulson nahlíží do kompostu, vrtá se v hlíně a noří se do zahradního jezírka. Zaníceně vysvětluje, jak jsou naše životy a osud celého lidstva neoddělitelně propojené se životy škvorů, včel, zlatooček a pestřenek, nedoceňovaných hrdinů přírodního světa. Zásadní kniha pro každého, kdo má zahradu a není mu lhostejná naše planeta. „Vynikající průvodce ekologickým zahradničením.” - Guardian Autor: Dave Goulson vystudoval biologii na Oxfordské univerzitě a v současnosti působí jako profesor biologických věd na univerzitě v Sussexu. Posledních dvanáct let strávil studiem čmeláků a publikoval více než 250 vědeckých článků o jejich biologii. V roce 2006 založil organizaci na ochranu čmeláků Bumblebee Conservation Trust. Je autorem bestselleru Sunday Times s názvem A Sting in the Tale, jenž se v roce 2013 dostal do užšího výběru na Cenu Samuela Johnsona, a dále knih A Buzz in the Meadow a Bee Quest. Jeho knihy jsou poučné, zároveň čtivě a vtipně napsané, autor vypráví s nesmírným zaujetím a svůj výklad prokládá poznatky z vlastního života. (knihykazda.cz)

Podobné produkty ako Nakladatelství KAZDA Dave Goulson: Divočina v zahradě Provedení: CD audiokniha , Mason dave: alone together again - lp (4050538676266)

Psychologie davu

Psychologie davu
Detail

Audiokniha MP3 Gustave Le Bon, čte Jiří Schwarz - autor Gustave Le Bon, čte Jiří Schwarz Audiokniha Psychologie davu, přestože jde o víc než sto let starou látku, má dnešnímu člověku stále co nabídnoutPsychologie davu je dnes asi nejznámější knihou francouzského sociologa z konce 19. století Gustava Le Bona. Le Bon již na konci 19. století v této knize popsal změny v chování jednotlivců, kteří se stanou součástí davu. Jedinci v davu se neřídí vlastním svědomím, ale dělají to, co ostatní (novějším termínem řečeno – jsou konformní) a jsou tak mnohem snáze ovlivnitelní nějakým vůdcem. Jedinec, který je součástí davu je podle něj o několik stádií civilizačního vývoje níže.V minulosti byla tato kniha velice oblíbená (na přebalu se tvrdí, že ji rád četl i Adolf Hitler). Dnes, přestože je chápána jako překonaná, se zdá, že mnohé moderní sociálně-psychologické teorie pouze rozpracovávají již v této knize načrtnuté postřehy. Poprvé tato kniha vyšla v roce 1895 a do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Psychologie davu , Dave brubeck quartet: time out - lp (4260494435696)

Cyklokomiks - Dave Walker

Cyklokomiks - Dave Walker
Detail

Zábavné stripy ze světa cyklistiky pro všechny, kdo milují pohled z kola na svět – pro profíky i pro hobíky. Dozvíte se ledacos nového o své oblíbené outdoorové činnosti a zároveň si připomenete, co k ní neodmyslitelně patří. Například vychytávky pro rychlejší jízdu, tréninkové a nutriční rady, přehled taktických postupů, ať už pro jízdu v balíku, v úniku, ba dokonce v supermarketu! Nechybí ani periodická tabulka cyklistů. Vše podáno s nadhledem a jemným anglickým humorem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Cyklokomiks - Dave Walker , Mike i dave sháněj holku - dvd (d007460)

Bystrohlaví - Dave Asprey

Bystrohlaví - Dave Asprey
Detail

Vynálezce "Neprůstřelné kávy" (Bulletproof Coffee) a autor bestselleru The Bulletproof Diet přichází s revolučním plánem, jak vylepšit vaši schopnost myslet - a to už za dva týdny. Posledních deset let pracoval Dave Asprey, podnikatel ze Silicon Valley, se světově uznávanými lékaři a vědci, aby odhalili nejnovější a nejinovativnější metody, které by umožnily lidem podávat lepší výkony - tomuto procesu se říká biohacking. Ve své první knize The Bulletproof Diet se Asprey podělil o biohackingové tipy, jak v těle ovládat biologické procesy. V Bystrohlavých vám nyní ukáže, jak použít biohacking, abyste dosáhli bystřejšího, chytřejšího, rychlejšího a odolnějšího mozku. Představte si, že vaše mysl funguje tak jasně a bystře, že - pravděpodobně poprvé v životě - uděláte více práce v kratším čase. Co kdyby vám najednou šly ty nejtěžší věci mnohem jednodušeji? Co kdybyste si byli stoprocentně jistí svou inteligencí a už nikdy nebyli ti, kteří prostě nejsou dost chytří a nemůžou si vzpomenout na něco důležitého. Jak byste se chovali k lidem, kdyby vaše změny nálad, vznětlivost a chutě, které narušují váš den, jednoduše zmizely? V Bystrohlavých nám Asprey ukáže, že je tohle všechno - a ještě víc - možné. Zjistíte, že zavedením jednoduchých změn v životním stylu (neboli "hacků") můžete využít toho, jak funguje struktura mozku, a naučíte se posunout svou mentální výkonnost ještě dál. Asprey kombinuje nejnovější poznatky neurovědy a neurobiologie s přístupem "nic neodkládej" inspirovaným hackery a nabízí program postavený kolem klíčových oblastí mozkového výkonu, který vám pomůže: Dodat mozku přesně to, co potřebuje, aby celý den pracoval co nejlépe. Eliminovat původce vašeho "kryptonitu", který zpomaluje váš mozek - ať už jde o výživu nebo prostředí. Nabít na maximum mitochondrie, buněčné motory našeho mozku, abyste eliminovali chutě a zvýšili pozornost. Zvrátit záněty, abyste ihned dosáhli lepšího výkonu a zůstali bystří a plní energie i ve zralých letech. Podpořit růst neuronů, abyste zrychlili zpracování podnětů a podpořili učení - nastartujete svůj mozek k úspěchům. Aspreyho srozumitelný dvoutýdenní program nabízí detailní plán, jak zvýšit výkon mozku - které potraviny jíst a kterým se vyhnout, jak do vašeho dne zařadit správný druh fyzické aktivity, pravidla detoxu pro vaše tělo i domov, meditaci a dýchání pro dobrou výkonnost, doporučené výživové doplňky pro zlepšení mozkové činnosti a také jak přizpůsobit osvětlení doma i v práci, abyste mozku dodali světlo, které mu prospívá. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bystrohlaví - Dave Asprey , Rabalux - bodové svítidlo dave 4xe14/40w/230v (68840)

Dogman - Dav Pilkey

Dogman - Dav Pilkey
Detail

Hrdina s psí hlavou se představuje ve světově proslulém komiksu!Přichází nový obranář zákona a mstitel pes-práví. Má srdce hrdiny, silné paže, bystrý rozum… a hustou srst. Dokáže zatočit se zločinem ve svém rodném městě? Překoná nástrahy svých nepřátel i nelibost popudlivého velitele? Zvládne ovládnout svou nezkrocenou povahu? A blechy?Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší novou sérii o Dogmanovi, která se usídlila na předních místech v žebříčcích nejprodávanějších knih. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dogman - Dav Pilkey , Dave: we're all alone in this together (2x lp) - lp (4521465)

Dogman - Pilkey Dav

Dogman - Pilkey Dav
Detail

Hrdina s psí hlavou se představuje ve světově proslulém komiksu! Přichází nový obranář zákona a mstitel pes-práví. Má srdce hrdiny, silné paže, bystrý rozum…a hustou srst. Dokáže zatočit se zločinem ve svém rodném městě? Překoná nástrahy svých nepřátel i nelibost popudlivého velitele? Zvládne ovládnout svou nezkrocenou povahu? A blechy? Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší novou sérii o Pesodlakovi, která se usídlila na předních místech v žebříčcích nejprodávanějších knih. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dogman - Pilkey Dav , Dave clark five: all the hits: the 7'' collection (10x lp) - lp (4050538761818)

Bystrohlaví - Asprey Dave

Bystrohlaví - Asprey Dave
Detail

Vynálezce „Neprůstřelné kávy“ (Bulletproof Coffee) a autor bestselleru The Bulletproof Diet přichází s revolučním plánem, jak vylepšit vaši schopnost myslet – a to už za dva týdny. Posledních deset let pracoval Dave Asprey, podnikatel ze Silicon Valley, se světově uznávanými lékaři a vědci, aby odhalili nejnovější a nejinovativnější metody, které by umožnily lidem podávat lepší výkony – tomuto procesu se říká biohacking. Ve své první knize The Bulletproof Diet se Asprey podělil o biohackingové tipy, jak v těle ovládat biologické procesy. V Bystrohlavých vám nyní ukáže, jak použít biohacking, abyste dosáhli bystřejšího, chytřejšího, rychlejšího a odolnějšího mozku. Představte si, že vaše mysl funguje tak jasně a bystře, že – pravděpodobně poprvé v životě – uděláte více práce v kratším čase. Co kdyby vám najednou šly ty nejtěžší věci mnohem jednodušeji? Co kdybyste si byli stoprocentně jistí svou inteligencí a už nikdy nebyli ti, kteří prostě nejsou dost chytří a nemůžou si vzpomenout na něco důležitého. Jak byste se chovali k lidem, kdyby vaše změny nálad, vznětlivost a chutě, které narušují váš den, jednoduše zmizely? V Bystrohlavých nám Asprey ukáže, že je tohle všechno – a ještě víc – možné. Zjistíte, že zavedením jednoduchých změn v životním stylu (neboli „hacků“) můžete využít toho, jak funguje struktura mozku, a naučíte se posunout svou mentální výkonnost ještě dál. Asprey kombinuje nejnovější poznatky neurovědy a neurobiologie s přístupem „nic neodkládej“ inspirovaným hackery a nabízí program postavený kolem klíčových oblastí mozkového výkonu, který vám pomůže: Dodat mozku přesně to, co potřebuje, aby celý den pracoval co nejlépe. Eliminovat původce vašeho „kryptonitu“, který zpomaluje váš mozek – ať už jde o výživu nebo prostředí. Nabít na maximum mitochondrie, buněčné motory našeho mozku, abyste eliminovali chutě a zvýšili pozornost. Zvrátit záněty, abyste ihned dosáhli lepšího výkonu a zůstali bystří a plní energie i ve zralých letech. Podpořit růst neuronů, abyste zrychlili zpracování podnětů a podpořili učení – nastartujete svůj mozek k úspěchům. Aspreyho srozumitelný dvoutýdenní program nabízí detailní plán, jak zvýšit výkon mozku – které potraviny jíst a kterým se vyhnout, jak do vašeho dne zařadit správný druh fyzické aktivity, pravidla detoxu pro vaše tělo i domov, meditaci a dýchání pro dobrou výkonnost, doporučené výživové doplňky pro zlepšení mozkové činnosti a také jak přizpůsobit osvětlení doma i v práci, abyste mozku dodali světlo, které mu prospívá. Lepší mozek a šťastnější, jednodušší a produktivnější život už jsou na dosah. Buďte Bystrohlaví. (patro.cz)

Podobné produkty ako Bystrohlaví - Asprey Dave , Tascam cd-rw901mkii (cd-rw901mkii)

Pepe Jeans - Tričko Davy

Pepe Jeans - Tričko Davy
Detail

Tričko z kolekce Pepe Jeans. Model vyroben z tenké, lehce elastické látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Pepe Jeans - Tričko Davy , Tascam cd-rw900mkii (cd-rw900mkii)

The Circle - Dave Eggers

The Circle - Dave Eggers
Detail

Now a Major Motion Picture starring Emma Watson and Tom Hanks. A bestselling dystopian novel that tackles surveillance, privacy and the frightening intrusions of technology in our lives. When Mae Holland is hired to work for the Circle, the world’s most powerful internet company, she feels she’s been given the opportunity of a lifetime. The Circle, run out of a sprawling California campus, links users’ personal emails, social media, banking, and purchasing with their universal operating system, resulting in one online identity and a new age of civility and transparency. As Mae tours the open-plan office spaces, the towering glass dining facilities, the cozy dorms for those who spend nights at work, she is thrilled with the company’s modernity and activity. There are parties that last through the night, there are famous musicians playing on the lawn, there are athletic activities and clubs and brunches, and even an aquarium of rare fish retrieved from the Marianas Trench by the CEO. Mae can’t believe her luck, her great fortune to work for the most influential company in the world—even as life beyond the campus grows distant, even as a strange encounter with a colleague leaves her shaken, even as her role at the Circle becomes increasingly public. What begins as the captivating story of one woman’s ambition and idealism soon becomes a heart-racing novel of suspense, raising questions about memory, history, privacy, democracy, and the limits of human knowledge. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako The Circle - Dave Eggers , Catiga cd-2610 (cd-2610)

Obsahuji davy - Ed Yong

Obsahuji davy - Ed Yong
Detail

Přelomové, nádherně poučné a velmi zábavné pojednání o nejzásadnější revoluci v biologii od dob Darwina - pohled na svět „očima mikroba“, který odhaluje kouzelný a radikálně přestavěný obraz života na Zemi. Každý živočich, ať už člověk, sépie nebo vosa, je domovem milionů bakterií a dalších mikrobů. Ed Yong, jehož humor je stejně evidentní jako jeho vzdělání, nás ponouká k tomu, abychom se na sebe a své zvířecí společníky podívali v novém světle – ne jako na jedince, ale spíše jako na vzájemně propojené a závislé davy, kterými nepochybně jsme. Mikrobi v našem těle jsou součástí našeho imunitního systému a chrání nás před chorobami. V hlubokých oceánech se nacházejí záhadní tvorové bez úst a střev, kterým veškerou energii zajišťují mikrobi. Bakterie poskytují sépiím pláště neviditelnosti, pomáhají škůdcům likvidovat lesy a umožňují parazitům způsobovat nemoci postihující miliony lidí. Mnoho lidí mikroby považuje za patogeny předurčené k likvidaci, ale ti, kteří s námi žijí - mikrobiom - formují naše tělo, chrání naše zdraví, utvářejí naši identitu a zaručují nám neuvěřitelné schopnosti. V této ohromující knize vás Ed Yong zavede na velkolepou výpravu za našimi mikrobiálními partnery a představí vám vědce v předních liniích vývoje. Změní váš pohled na přírodu a zároveň i vnímání našeho místa v ní. Proč si knihu přečíst Pochopíte, jak bakterie upravují odezvu lidí na léky proti rakovině, jak vylaďují náš trávicí nebo imunitní systém a dokonce mění naši genetickou výbavu. Dozvíte se, jaké nečekané schopnosti mikrobi propůjčují živočichům, od pláště neviditelnosti sépiím po zajištění energie tvorům bez úst a střev. Dočtete se o neuvěřitelných schopnostech bakterií, které si dokážou vzájemně vyměňovat kusy DNA a stavět tak na hlavu naše dosavadní představy o evoluci. Dozvíte se o příčinách současné epidemie alergií, proč jimi méně trpí mladší sourozenci a jak vám pomůžou domácí mazlíčci. Zjistíte, že každá rodina má svůj jedinečný mikrobiom, kterým do 24 hodin přepíše mikrobiální prostředí bytu, do něhož se přestěhuje. Získáte radikálně nový pohled na život na Zemi. ED YONG je cenami ověnčený popularizátor vědy a pravidelný přispěvatel měsíčníku The Atlantic. Jeho oblíbený blog Not Exactly Rocket Science vychází v rámci National Geographic. Práce Eda Yonga se objevují v periodikách Wired, New York Times, Nature, New Scientist, Scientific American, Guardian, The Times a také v BBC. Žije v Londýně. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Obsahuji davy - Ed Yong , Tascam cd-200sb (cd-200sb)

The Parade - Dave Eggers

The Parade - Dave Eggers
Detail

From the bestselling author of The Monk of Mokha andThe Circle comes a taut, suspenseful story of two foreigners' role in a nation's fragile peace. 'Tightly written, carefully designed to wrong-foot preconceptions, and astute... An intensely gripping story' Evening Standard 'Certainly his best book since What is the What, The Parade may well be the sound of a major writer finding his mature voice' Spectator An unnamed country is leaving the darkness of a decade at war, and to commemorate the armistice the government commissions a new road connecting two halves of the state. Two men, foreign contractors from the same company, are sent to finish the highway. While one is flighty and adventurous, wanting to experience the nightlife and people, the other wants only to do the work and go home. But both men must eventually face the absurdities of their positions, and the dire consequences of their presence. With echoes of J. M. Coetzee and Graham Greene, this timeless novel questions whether we can ever understand another nation's war, and what role we have in forging anyone's peace. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako The Parade - Dave Eggers , Catiga cd-2776 (cd-2776)

Vprostřed davu - Zuzana Říhová

Vprostřed davu - Zuzana Říhová
Detail

Přestože avantgarda sebe sama prezentuje jako hnutí téměř bez uměleckých kořenů, povstávající ze sebe sama, reaguje na proměny moderního světa a postavení člověka v něm, na to, co bylo vnímáno a pojmenováno jako modernost.Autorka se v knize věnuje české poválečné avantgardě a její próze v širším evropském kontextu. Obohacení výkladu o nový žánr (povídka), a tím i o řadu autorů, jí dovoluje dynamizovat kanonický obraz dané epochy a zproblematizovat základní opozice expresionismus × avantgarda a především individualismus × kolektivismus. Druhou z nich představuje jako hlavní spojnici české poválečné avantgardy s evropským děním (kolektiv a jedna z jeho manifestací, dav, figuruje jako jedno z hlavních témat moderny a avantgardy). V rámci této opozice interpretuje rovněž prózy francouzského unanimismu jakožto hlavního inspiračního zdroje české poválečné avantgardy a její (kolektivistické) prózy.Vychází v edici Literární řada. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vprostřed davu - Zuzana Říhová , Catiga cd-8133 (cd-8133)

Hacknuté tělo - Dave Asprey

Hacknuté tělo - Dave Asprey
Detail

Dave Asprey je člověk, který už ve dvaceti pociťoval různé příznaky stáří: trpěl artrózou kolenních kloubů, měl problémy se soustředěním a pamětí, dokonce mu hrozil infarkt a mrtvice. Dnes je slavným biohackerem, který se chce dožít sto osmdesáti let. Hledáním vědecky podložených metod, jak vylepšit lidskou biologii strávil dvacet let svého života a jeho výsledky mluví samy za sebe. Nyní po čtyřicítce je chytřejší, šťastnější, schopnější a úspěšnější než kdykoli předtím. V knize se mj. dozvíte: Jaké jsou čtyři nemoci, které vás s největší pravděpodobností zabijí, a kterých sedm věcí způsobuje, že stárnete. Jak moc je důležitý spánek, jídlo a světlo v boji proti umírání. Proč je důležité nakopnout váš mozek a předejít úpadku kognitivních schopností v pozdějším věku. Jaké kovy jsou pro lidské tělo toxické a jak je bezpečně vyloučit pryč z těla Způsoby léčby ozonem a jak může ozonoterapie zachraňovat životy Důležitost hormonů, srovnaných čelistí a rovnováhy střevního mikrobiomu pro vaše omládnutí. Terapie kmenovými buňkami nepatří mezi sci-fi. Jak vyzrát na pleš, šediny a vrásky Přehled konkrétních nootropik, peptidů a látek SARM Hacknuté tělo ukazuje, jaká úroveň zdraví a výkonnosti je dostupná pro každého z nás. Většina lidí předpokládá, že svého vrcholu dosáhnou ve středním věku a pak začnou fyzicky i duševně upadat, ale Aspreyho výzkum ukazuje, že na buněčné úrovni je možné provést takové změny, které dramaticky prodlouží délku života. A věci, které vám v konečném důsledku umožní žít déle, vám poskytnou více energie a duševní bystrosti teď hned. Stárnutí už nemusí znamenat úpadek. Je to příležitost stát se superčlověkem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hacknuté tělo - Dave Asprey , Catiga cd-1182 (cd-1182)

Pod tlakem - Dave Alred

Pod tlakem - Dave Alred
Detail

Tlak představuje konstantu našeho života. Musíte stihnout uzávěrku, vystoupit před lidmi, ujmout se role hostitele na večírku - to všechno na vás vyvíjí tlak. Ale jak by se náš život změnil, kdybychom byli schopni využít tlak ke svému prospěchu a proměnit jej ve svou výhodu? Ovládněte tlak a získáte výhodu. Schopnost zvládat zátěž je dovednost jako každá jiná. I sportovní hvězdy se v situacích, kdy jde o hodně, spoléhají na vyzkoušené a prověřené strategie a postupy. Pro mnohé z nich je úspěch spojen se jménem jediného muže dr. Dava Alreda, MBE., který se těší všeobecnému uznání jako jeden z nejlepších trenérů planety. Tento průkopník nových cest v oboru psychologie schopnosti podat výkon udělal z ragbisty Jonnyho Wilkinsona jednoho z nejobávanějších exekutorů trestných kopů a napomohl řadě fotbalistů z Premier League, špičkovým hráčům golfu a reprezentantům Anglie v kriketu podávat výkony na vrcholové úrovni. Staňte se nejlepšími díky pochopení principu tlaku. A nyní nám Dave Alred v této inspirující knize objasňuje osm průkopnických principů, jak toho dosáhnout. Kniha Pod tlakem se zabývá jednotlivými aspekty špičkové výkonnosti, od mentálního nastavení "bez limitů" až po sílu a moc jazyka umožňující maximalizaci výkonu, a tak nám pomáhá být co nejúspěšnější v zaměstnání, při sportu i v soukromém životě. Přečtěte si ji - a už nikdy neminete cíl. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pod tlakem - Dave Alred , Rolling stones: tattoo you (cd box) (4x cd) - cd (3835531)

Vprostřed davu - Říhová Zuzana

Vprostřed davu - Říhová Zuzana
Detail

Přestože avantgarda sebe sama prezentuje jako hnutí téměř bez uměleckých kořenů, povstávající ze sebe sama, reaguje na proměny moderního světa a postavení člověka v něm, na to, co bylo vnímáno a pojmenováno jako modernost. Autorka se v knize věnuje české poválečné avantgardě a její próze v širším evropském kontextu. Obohacení výkladu o nový žánr (povídka), a tím i o řadu autorů, jí dovoluje dynamizovat kanonický obraz dané epochy a zproblematizovat základní opozice expresionismus × avantgarda a především individualismus × kolektivismus. Druhou z nich představuje jako hlavní spojnici české poválečné avantgardy s evropským děním (kolektiv a jedna z jeho manifestací, dav, figuruje jako jedno z hlavních témat moderny a avantgardy). V rámci této opozice interpretuje rovněž prózy francouzského unanimismu jakožto hlavního inspiračního zdroje české poválečné avantgardy a její (kolektivistické) prózy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vprostřed davu - Říhová Zuzana , A-ha: original album series cd (5x cd) - cd (8122797694)

Šílenství davů - Murray Douglas

Šílenství davů - Murray Douglas
Detail

Douglas Murray odvážně popisuje a jasně vysvětluje tragické problémy, které se vynořily v západním světě jako důsledek ztráty orientace a smyslu lidské existence. Vznikla nová utopická ideologie společenské spravedlnosti, jež nesmiřitelně prosazuje radikální přestavbu společnosti na základě domnělých práv rasových a sexuálních menšin (i většinových žen). Tato ideologie proniká do hlavního proudu politiky, ovládla veřejný diskurz a stala se novou státní legitimitou. Je však zmatená a absurdní, a tak vede doslova k masovému šílenství. Jak píše Murray: „Vypjaté projevy znechucení na veřejnosti i v soukromí se opakují stále častěji, lidé se chovají jako v horečce, reagují stádně, anebo jako by si potřebovali nepřetržitě a vulgárně ulevovat. Každodenní zprávy nám předkládají důsledky takového chování, ale příčiny nám unikají.“ Na straně „progresivistů“ vystupují globální americké firmy, zejména Google, Amazon, Twitter a Facebook, jež získaly moc „určovat lidem, co mají znát, o čem přemýšlet a mluvit”. Autor popisuje paradoxy a protimluvy tohoto šílenství, které se snaží potlačit normální zdravý rozum (např. výrokem, že ženy a muži jsou stejní). Murray rozebírá matoucí ideologii a její novořeč: „komunita LBGTQ“, „bělošské privilegium“, „toxické mužství“ nebo „transfobie“ a nabízí možnost, jak se nenechat ovládnout takzvanou „politickou korektností”, jež je naprosto scestná. Autor ukazuje, že pro záchranu západní civilizace rozumu a svobody je životně důležité, abychom uměli rozlišit, co je na emancipaci žen, homosexuálů a rasových menšin správné – a kdy už jednoznačně jsme na cestě k šílenství. (patro.cz)

Podobné produkty ako Šílenství davů - Murray Douglas , Kraftwerk: remixes (2x cd) - cd (9029650477)

Hacknuté tělo - Asprey Dave

Hacknuté tělo - Asprey Dave
Detail

Dave Asprey je člověk, který už ve dvaceti pociťoval různé příznaky stáří: trpěl artrózou kolenních kloubů, měl problémy se soustředěním a pamětí, dokonce mu hrozil infarkt a mrtvice. Dnes je slavným biohackerem, který se chce dožít sto osmdesáti let. Hledáním vědecky podložených metod, jak vylepšit lidskou biologii strávil dvacet let svého života a jeho výsledky mluví samy za sebe. Nyní po čtyřicítce je chytřejší, šťastnější, schopnější a úspěšnější než kdykoli předtím. V knize se mj. dozvíte: Jaké jsou čtyři nemoci, které vás s největší pravděpodobností zabijí, a kterých sedm věcí způsobuje, že stárnete. Jak moc je důležitý spánek, jídlo a světlo v boji proti umírání. Proč je důležité nakopnout váš mozek a předejít úpadku kognitivních schopností v pozdějším věku. Jaké kovy jsou pro lidské tělo toxické a jak je bezpečně vyloučit pryč z těla Způsoby léčby ozonem a jak může ozonoterapie zachraňovat životy Důležitost hormonů, srovnaných čelistí a rovnováhy střevního mikrobiomu pro vaše omládnutí. Terapie kmenovými buňkami nepatří mezi sci-fi. Jak vyzrát na pleš, šediny a vrásky Přehled konkrétních nootropik, peptidů a látek SARM Hacknuté tělo ukazuje, jaká úroveň zdraví a výkonnosti je dostupná pro každého z nás. Většina lidí předpokládá, že svého vrcholu dosáhnou ve středním věku a pak začnou fyzicky i duševně upadat, ale Aspreyho výzkum ukazuje, že na buněčné úrovni je možné provést takové změny, které dramaticky prodlouží délku života. A věci, které vám v konečném důsledku umožní žít déle, vám poskytnou více energie a duševní bystrosti teď hned. Stárnutí už nemusí znamenat úpadek. Je to příležitost stát se superčlověkem. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hacknuté tělo - Asprey Dave , Erasure: erasure (2x cd) - cd (4050538843231)

Game Changers - Dave Asprey

Game Changers - Dave Asprey
Detail

Slavný BIOHACKER Dave Asprey se s vámi podělí o převratné informace, které nashromáždil z rozhovorů s tzv. „game changers“, lidmi, kteří mění sebe, aby mohli měnit svět. Strach je zabiják mysli Získejte díky sexu ty nejlepší drogy Brzké vstávání z vás dobrého člověka nedělá Nejezte jako neandrtálec, jezte jako vaše babička Honem! Meditujte rychleji Dýchejte v lese, a ne ve vaně Vděčnost je silnější než strach Dave před několika lety založil podcast s názvem Bulletproof Radio s cílem dozvědět se něco užitečného od lidí, kteří jsou špičkami v tom, co dělají, aby sám dosáhl osobního růstu. Šel si pro radu za nekonformními vědci, špičkovými sportovci, biochemiky a lékaři, co se nebáli inovací. Zpovídal i výživové poradce olympijských sportovců, odborníky na meditaci, příslušníky námořních jednotek Navy SEALs nebo vůdčí osobnosti v oblasti osobního rozvoje – prostě každého, kdo měl nějaké neobvyklé schopnosti nebo znalosti, z nichž by mohl těžit. Vyzpovídal více než 450 lidí, mezi nimi např. Dr. Daniela Amena, Gabby Bernsteinovou, Wima Hofa, Alberta Villolda, dr. Davida Perlmuttera, Ariannu Huffingtonovou, Dr. Stanislava Grofa, Jacka Canfielda, Esther Perelovou nebo Tima Ferrise. Tito lidé mu změnili život. Namátkou – shodil 45 kilo; zvýšil si IQ; naučil se soustředit; zbavil se strachu, hanby, zlosti a dalších věcí, které jej v životě zpomalovaly; omládl. Dnes je Dave Asprey nejen majitel firmy Bulletproof v hodnotě několika miliónů dolarů, kterou sám od píky vybudoval, ale také autorem několika světových knižních bestsellerů. Jeho podcast má na iTunes přes 75 milionů posluchačů a patří mezi nejlepší ve své kategorii. Dosáhl takové výkonnosti, o které ani netušil, že je jí schopen. Kniha Game Changers nabízí celkem 46 vědecky podložených zákonů, které vám pomohou inspirovat se autorovou cestou k úspěchu. Nabízí praktické rady, které můžete okamžitě aplikovat ve svém životě a těžit z nich. Od zkrocení strachu a úzkosti přes rychlejší a efektivnější rozhodování až po vytváření užitečných návyků, cvičení vděčnosti a další postupy, které změní život i vám. Buďte chytřejší, rychlejší a šťastnější! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Game Changers - Dave Asprey , Yes: quest (2x cd) - cd (0194398788326)

Game Changers - Asprey Dave

Game Changers - Asprey Dave
Detail

Slavný BIOHACKER Dave Asprey se s vámi podělí o převratné informace, které nashromáždil z rozhovorů s tzv. „game changers“, lidmi, kteří mění sebe, aby mohli měnit svět. Strach je zabiják mysli Získejte díky sexu ty nejlepší drogy Brzké vstávání z vás dobrého člověka nedělá Nejezte jako neandrtálec, jezte jako vaše babička Honem! Meditujte rychleji Dýchejte v lese, a ne ve vaně Vděčnost je silnější než strach Dave před několika lety založil podcast s názvem Bulletproof Radio s cílem dozvědět se něco užitečného od lidí, kteří jsou špičkami v tom, co dělají, aby sám dosáhl osobního růstu. Šel si pro radu za nekonformními vědci, špičkovými sportovci, biochemiky a lékaři, co se nebáli inovací. Zpovídal i výživové poradce olympijských sportovců, odborníky na meditaci, příslušníky námořních jednotek Navy SEALs nebo vůdčí osobnosti v oblasti osobního rozvoje – prostě každého, kdo měl nějaké neobvyklé schopnosti nebo znalosti, z nichž by mohl těžit. Vyzpovídal více než 450 lidí, mezi nimi např. Dr. Daniela Amena, Gabby Bernsteinovou, Wima Hofa, Alberta Villolda, dr. Davida Perlmuttera, Ariannu Huffingtonovou, Dr. Stanislava Grofa, Jacka Canfielda, Esther Perelovou nebo Tima Ferrise. Tito lidé mu změnili život. Namátkou – shodil 45 kilo; zvýšil si IQ; naučil se soustředit; zbavil se strachu, hanby, zlosti a dalších věcí, které jej v životě zpomalovaly; omládl. Dnes je Dave Asprey nejen majitel firmy Bulletproof v hodnotě několika miliónů dolarů, kterou sám od píky vybudoval, ale také autorem několika světových knižních bestsellerů. Jeho podcast má na iTunes přes 75 milionů posluchačů a patří mezi nejlepší ve své kategorii. Dosáhl takové výkonnosti, o které ani netušil, že je jí schopen. Kniha Game Changers nabízí celkem 46 vědecky podložených zákonů, které vám pomohou inspirovat se autorovou cestou k úspěchu. Nabízí praktické rady, které můžete okamžitě aplikovat ve svém životě a těžit z nich. Od zkrocení strachu a úzkosti přes rychlejší a efektivnější rozhodování až po vytváření užitečných návyků, cvičení vděčnosti a další postupy, které změní život i vám. Buďte chytřejší, rychlejší a šťastnější! (patro.cz)

Podobné produkty ako Game Changers - Asprey Dave , Whitesnake: unzipped (2x cd) - cd (0349785678)

One Percenter - Nichols Dave

Obsahuji davy - Yong Ed

Obsahuji davy - Yong Ed
Detail

Přelomové, nádherně poučné a velmi zábavné pojednání o nejzásadnější revoluci v biologii od dob Darwina - pohled na svět „očima mikroba“, který odhaluje kouzelný a radikálně přestavěný obraz života na Zemi. Každý živočich, ať už člověk, sépie nebo vosa, je domovem milionů bakterií a dalších mikrobů. Ed Yong, jehož humor je stejně evidentní jako jeho vzdělání, nás ponouká k tomu, abychom se na sebe a své zvířecí společníky podívali v novém světle – ne jako na jedince, ale spíše jako na vzájemně propojené a závislé davy, kterými nepochybně jsme. Mikrobi v našem těle jsou součástí našeho imunitního systému a chrání nás před chorobami. V hlubokých oceánech se nacházejí záhadní tvorové bez úst a střev, kterým veškerou energii zajišťují mikrobi. Bakterie poskytují sépiím pláště neviditelnosti, pomáhají škůdcům likvidovat lesy a umožňují parazitům způsobovat nemoci postihující miliony lidí. Mnoho lidí mikroby považuje za patogeny předurčené k likvidaci, ale ti, kteří s námi žijí - mikrobiom - formují naše tělo, chrání naše zdraví, utvářejí naši identitu a zaručují nám neuvěřitelné schopnosti. V této ohromující knize vás Ed Yong zavede na velkolepou výpravu za našimi mikrobiálními partnery a představí vám vědce v předních liniích vývoje. Změní váš pohled na přírodu a zároveň i vnímání našeho místa v ní. (patro.cz)

Podobné produkty ako Obsahuji davy - Yong Ed , Soundtrack: interstellar (2x cd) - cd (0194397964721)

Pod tlakem - Alred Dave

Pod tlakem - Alred Dave
Detail

„Nastalo ticho. Všechny oči jsou upřené na vás. Jedna střela pro slávu. Vaše dlaně jsou vlhké, vaše tepová frekvence stoupá. Ale musíte to zvládnout. Budete házet papírové koule do odpadkového koše vůbec poprvé... " Ovládněte tlak a získáte výhodu Tlak je trvale přítomen v našich životech. Tlak stihnout poslední termín, přednést projev, připravit slavnostní večeři. Jak by náš život vypadal, kdybychom jej dokázali využít ve svůj prospěch? Zvládání tlaku je dovednost jako každá jiná. Dokonce i sportovní hvězdy spoléhají na osvědčenou a vyzkoušenou strategii, když je v sázce mnoho. Staňte se nejlepšími díky pochopení principu tlaku Mnozí vděčí za svůj úspěch jednomu muži: Dr. Davu Alredovi, všeobecně uznávanému a jednomu z nejlepších koučů na světě. Je průkopníkem ve výkonnostní psychologii, právě on vychoval Jonnyho Wilkinsona – nejobávanějšího ragbyového hráče, pomohl fotbalistům Premiership a britské hráče golfu a kriketu dostal do nejvyšších soutěží. Nyní je připraven podělit se o svých 8 průlomových principů. Svou celoživotní práci převedl do této přístupné a inspirativní knihy, přečtěte si ji a již nikdy nezmeškáte další střelu. Princip tlaku vám pomůže být těmi nejlepšími v práci i doma. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pod tlakem - Alred Dave , Pain: ksicht - cd (dots-cd-001)

ZILDJIAN Dave Grohl (HN154869)

ZILDJIAN Dave Grohl (HN154869)
Detail

Paličky na bicí - materiál hikor, materiál špičky dřevo, délka 425 mm, tloušťka 15,2 mm, v balení 2 paličky Pro hru na bicí jsou důležité kvalitní paličky. Paličky na bicí ZILDJIAN vás zcela jistě nadchnou. Řadí se ke klasickým paličkám, se kterými rozezníte celou bicí soupravu. Výrobce k jejich zhotovení zvolil severoamerické hikorové dřevo. Není to ale jen zvukomalebnost slova, proč mají bubeníci hickorové bicí paličky ve větší oblibě. Pyšní se totiž velkou tvrdostí, dlouhou životností a dokonalou absorpcí vibrací. Špičky ze dřeva se vyznačují jemným, přirozeně znějícím zvukem. Rozměry paliček jsou 425 × 15,2 mm. Uvnitř balení se nachází jeden pár paliček na bicí ZILDJIAN. Zásadní přednosti paliček na bicí ZILDJIAN Dave Grohl Paličky na bicí ZILDJIAN jsou základem pro dobrý zvuk bicích nástrojů V dodávce obdržíte klasické paličky na bicí K jejich výrobě bylo využité pevné a lehké dřevo z hikoru Příjemně pohlcují vibrace Špička paliček na bicí ZILDJIAN je... (alza.cz)

Podobné produkty ako ZILDJIAN Dave Grohl (HN154869) , P.o.d.: satellite (2x cd) - cd (0349784313)

LD systems DAVE 8 XS

LD systems DAVE 8 XS
Detail

Ozvučovací systém Řada Dave nabízí komplexní řešení pro ozvučení – tyto “all-in-one” systémy můžete v případě menších modelů použít pro domácí zvučení u multimediálních systémů, větší modely jsou vhodné na standardní zvučení. Jejich výhodou je, že jednotlivé komponenty jsou sladěny tak, aby výsledný zvuk byl opravdu co možná nejlepší. Model 8XS je vhodný pro domácí zvučení u multimediálních systémů, kde je vyžadována 2.1 soustava. Skládá se ze subwooferu o výkonu 150 W RMS osazeného 8palcovým reproduktorem a dvou satelitů, jejichž výkon 100 Wattů RMS zpracovávají dva woofery o průměru 4 palce a 1palcový tweeter. Tyto reproboxy nabídnou krystalicky čistý zvuk, jenž se dá využít prakticky jakkoli. Pokud jde o další technické údaje, tak frekvenční rozsah je 45 – 19 000 Hz, maximální SPL 117 dB, zařízení je chráněno proti zkratu a přepětí a obsahuje limiter. Pracovat jde s celkovou hlasitostí a hlasitostí subwooferu. Vstupy na subwooferu jsou v provedení XLR a RCA, k němu se pak pomocí speakonů připojují satelity. Zařízení je možné připevnit na zeď, postavit na stojany či na jakoukoli podložku. Kabely nejsou součástí balení! LD Systems Dave je ideální řešení pro mnoho aplikací. Díky němu si u Vás doma můžete dopřát ten nejkvalitnější zvuk. (kytary.cz)

Podobné produkty ako LD systems DAVE 8 XS , Beatles: revolver (2x cd) - cd (4538277)

Pánské pyžamo 125/169 dave

Pánské pyžamo 125/169 dave
Detail

Pánské pyžamo 125/169 dave Cornette je vyrobené z velmi kvalitní bavlny šedí tričko s dlouhými rukávy přední díl se zapínáním na knoflíky je ozdobený kapsičkou dlouhé kárované kalhoty (amiatex.cz)

Podobné produkty ako Pánské pyžamo 125/169 dave , Kreator: endorama (2x cd) - cd (0884860388429)

Pánské tričko Pepe Jeans DAVY S

Pánské tričko  Pepe Jeans DAVY  S
Detail

Model měří 186 cm, váží 80 kg a má na sobě velikost M. Složení: 100% bavlna (jeans-store.cz)

Podobné produkty ako Pánské tričko Pepe Jeans DAVY S , Thunder: dopamine (2x cd) - cd (4050538764338)

Pánské tričko Pepe Jeans DAVY S

Pánské tričko  Pepe Jeans DAVY  S
Detail

Model měří 186 cm, váží 80 kg a má na sobě velikost M. Složení: 100% bavlna (jeans-store.cz)

Podobné produkty ako Pánské tričko Pepe Jeans DAVY S , U.d.o.: legacy (2x cd) - cd (0884860473125)

Pánské tričko Pepe Jeans DAVY S

Pánské tričko  Pepe Jeans DAVY  S
Detail

Model měří 186 cm, váží 80 kg a má na sobě velikost M. Složení: 100% bavlna (jeans-store.cz)

Podobné produkty ako Pánské tričko Pepe Jeans DAVY S

Pánské tričko Pepe Jeans DAVE S

Pánské tričko  Pepe Jeans DAVE  S
Detail

Model měří 186 cm, váží 80 kg a má na sobě velikost M. Složení: 100% bavlna (jeans-store.cz)

Podobné produkty ako Pánské tričko Pepe Jeans DAVE S

LD systems DAVE 12 G3

LD systems DAVE 12 G3
Detail

Ozvučovací systém Aktivní 2.1 systém DAVE G3 poskytuje dostatečný výkon a kvalitu zvuku pro ozvučení živých vystoupení, multimediálních prezentací nebo pro stálou instalaci v klubu. Sestava složená ze dvou středovýškových reproboxů a jednoho subwooferu je velmi kompaktní a pro snadný transport je vybavená ergonomicky tvarovanými madly. Satelity i subwoofery jsou osazené hnízdy pro vertikální instalaci pomocí volitelných reproduktorových tyčí. DSP obsahuje všechny nezbytné funkce pro bezproblémový chod celého systému jako jsou separované EQ a limitery pro basy, středy i výšky, dynamický kompresor a ochranné okruhy. (kytary.cz)

Podobné produkty ako LD systems DAVE 12 G3

LD systems DAVE 15 G3

LD systems DAVE 15 G3
Detail

Ozvučovací systém Aktivní 2.1 systém DAVE G3 poskytuje dostatečný výkon a kvalitu zvuku pro ozvučení živých vystoupení, multimediálních prezentací nebo pro stálou instalaci v klubu. Sestava složená ze dvou středovýškových reproboxů a jednoho subwooferu je velmi kompaktní a pro snadný transport je vybavená ergonomicky tvarovanými madly. Satelity i subwoofery jsou osazené hnízdy pro vertikální instalaci pomocí volitelných reproduktorových tyčí. DSP obsahuje všechny nezbytné funkce pro bezproblémový chod celého systému jako jsou separované EQ a limitery pro basy, středy i výšky, dynamický kompresor a ochranné okruhy. (kytary.cz)

Podobné produkty ako LD systems DAVE 15 G3

LD systems DAVE 18 G3

LD systems DAVE 18 G3
Detail

Ozvučovací systém Aktivní 2.1 systém DAVE G3 poskytuje dostatečný výkon a kvalitu zvuku pro ozvučení živých vystoupení, multimediálních prezentací nebo pro stálou instalaci v klubu. Sestava složená ze dvou středovýškových reproboxů a jednoho subwooferu je velmi kompaktní a pro snadný transport je vybavená ergonomicky tvarovanými madly. Satelity i subwoofery jsou osazené hnízdy pro vertikální instalaci pomocí volitelných reproduktorových tyčí. DSP obsahuje všechny nezbytné funkce pro bezproblémový chod celého systému jako jsou separované EQ a limitery pro basy, středy i výšky, dynamický kompresor a ochranné okruhy. (kytary.cz)

Podobné produkty ako LD systems DAVE 18 G3

LD systems DAVE 8 ROADIE

LD systems DAVE 8 ROADIE
Detail

Ozvučovací systém Řada Dave od firmy LD Systems nabízí komplexní řešení pro ozvučení – tyto “all-in-one” systémy můžete v případě menších modelů použít pro domácí zvučení u multimediálních systémů, větší modely jsou vhodné na standardní zvučení. Jejich výhodou je, že jednotlivé komponenty jsou sladěny tak, aby výsledný zvuk byl opravdu co možná nejlepší. Model Dave 8 Roadie je ideálním řešením pro ozvučení středně velkých prostorů a akcí (přibližně pro 70 lidí). Jistě vás potěší svým masivním maximálním výkonem až 1400 W, který ve spojení s velice kvalitními měniči poskytne profesionální zvuk. Navíc je systém navržen tak, aby byl co nejkompaktnější, takže jeho převoz bude velice pohodlný. K dispozici pak máte tři různé vstupy, které můžete využívat zároveň. Pokud jde o další technické údaje, tak frekvenční rozsah je 45 – 19 000 Hz, maximální kontinuální SPL 117 dB, zařízení je chráněno proti zkratu a přepětí a obsahuje limiter. Pracovat jde s celkovou hlasitostí a hlasitostí subwooferu. Vstupy na subwooferu jsou v provedení XLR a RCA, k němu se pak pomocí speakonů připojují satelity. Zařízení je možné připevnit na zeď, postavit na stojany či na jakoukoli podložku. Kabely nejsou součástí balení! LD Systems Dave je ideální řešení pro mnoho aplikací. Díky němu si u Vás doma můžete dopřát ten nejkvalitnější zvuk. (kytary.cz)

Podobné produkty ako LD systems DAVE 8 ROADIE

Světový atlas whisky - Dave Broom

Světový atlas whisky - Dave Broom
Detail

Představujeme vám rozsáhlého průvodce světem whisky od oceňovaného autora, Dava Brooma. Nečekejte žádné suché analýzy palíren nebo značek. Dave vás provede světem whisky, palíren, chutí a vůní tohoto úžasného nápoje tak, že budete mít pocit, že jste přímo na místě. Objevte svět i příběhy palíren a whisky ve Skotsku, Irsku, Japonsku, Kanadě, ale i v Austrálii nebo Jižní Americe. Stranou nezůstaly ani bourbony z Kentucky nebo whiskey zTennessee. Kniha je doplněná o nádherné fotografie. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Světový atlas whisky - Dave Broom

Žabky HUGO Dave Thng pánské

Žabky HUGO Dave Thng pánské
Detail

Žabky z kolekce HUGO. Model vyroben ze syntetického materiálu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Žabky HUGO Dave Thng pánské

Divočina v zahradě - Dave Goulson

Divočina v zahradě - Dave Goulson
Detail

Divokou přírodu máme přímo pod nosem - v zahradách a parcích, v mezerách v chodníku a v zemi pod svýma nohama. Dave Goulson nahlíží do kompostu, vrtá se v hlíně a noří se do zahradního jezírka. Zaníceně vysvětluje, jak jsou naše životy a osud celého lidstva neoddělitelně propojené se životy škvorů, včel, zlatooček a pestřenek, nedoceňovaných hrdinů přírodního světa. Zásadní kniha pro každého, kdo má zahradu a není mu lhostejná naše planeta. "Vynikající průvodce ekologickým zahradničením.” - Guardian (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Divočina v zahradě - Dave Goulson

Dogman: Pán blech - Dav Pilkey

Dogman: Pán blech - Dav Pilkey
Detail

Nejlepší psolicajt na světě a obránce bezbranných musí opět do akce. Ve městě totiž řádí nová banda zloduchů, s kterými je potřeba udělat krátký proces. Naštěstí Dogman není sám – do boje se zlem se spolu s ním vydává jeho parťák Superkotě a robot RETARD. Ale co to? Že se spojí dokonce i s největším padouchem Péťou? To svět neviděl! Sledujte nová dobrodružství hrdiny s psí hlavou! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dogman: Pán blech - Dav Pilkey

Magoři - Dave Barry, Zweibel Alan

Magoři - Dave Barry, Zweibel Alan
Detail

Děj románu začíná v New Jersey, ale postupně se rozvíjí po celém světě, když se jeho dva protagonisté, kultivovaný Horkman a obhroublý Peckerman, kteří jsou vinou shody neuvěřitelných náhod považováni za nebezpečné teroristy, snaží nejprve vysvětlit svou nevinu a později už jen utíkají před policií. Kromě policie prchají i před skutečnými arabskými teroristy, před medvědy v zoologické zahradě, tajně plují nazaoceánském parníku, útočí s kubánskými revolucionáři na vládní palác, krmí hladové somálce, přispívají k zániku Hamásu, z hledaných teroristů se mění v obdivované hrdiny a nakonecshodou dalších neuvěřitelných náhod dokonce kandidují na úřad amerického prezidenta.Vyprávění je čtivé a děj má rychlý spád, občas prokládaný typickými vtipnými barryovskými úvahami o věcech, které s hlavním dějem vůbec nesouvisejí, ale které si člověk vždycky s potěšením přečte. kdo zná Barryho dřívější díla, toho tato kniha určitě nezklame, a kdo Barryho nezná, ten může se seznamováním začít třeba právě u ní. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Magoři - Dave Barry, Zweibel Alan

Modré kraťasy Jack & Jones Dave

Modré kraťasy Jack & Jones Dave
Detail

Model: DaveBarva: modráStřih: straight fitMateriál: 80 % bavlna, 18 % len, 2 % elastan (zoot.cz)

Podobné produkty ako Modré kraťasy Jack & Jones Dave

Khaki kraťasy Jack & Jones Dave

Khaki kraťasy Jack & Jones Dave
Detail

Model: DaveBarva: khakiStřih: straight fitMateriál: 80 % bavlna, 18 % len, 2 % elastan (zoot.cz)

Podobné produkty ako Khaki kraťasy Jack & Jones Dave

Khaki kraťasy Jack & Jones Dave

Khaki kraťasy Jack & Jones Dave
Detail

Model: DaveBarva: khakiStřih: straight fitMateriál: 80 % bavlna, 18 % len, 2 % elastan (zoot.cz)

Podobné produkty ako Khaki kraťasy Jack & Jones Dave

Krémové kraťasy Jack & Jones Dave

Krémové kraťasy Jack & Jones Dave
Detail

Model: DaveBarva: krémováStřih: straight fitMateriál: 80 % bavlna, 18 % len, 2 % elastan (zoot.cz)

Podobné produkty ako Krémové kraťasy Jack & Jones Dave

Modré kraťasy Jack & Jones Dave

Modré kraťasy Jack & Jones Dave
Detail

Model: DaveBarva: modráStřih: straight fitMateriál: 80 % bavlna, 18 % len, 2 % elastan (zoot.cz)

Podobné produkty ako Modré kraťasy Jack & Jones Dave

Modré kraťasy Jack & Jones Dave

Modré kraťasy Jack & Jones Dave
Detail

Model: DaveBarva: modráStřih: straight fitMateriál: 80 % bavlna, 18 % len, 2 % elastan (zoot.cz)

Podobné produkty ako Modré kraťasy Jack & Jones Dave

Khaki kraťasy Jack & Jones Dave

Khaki kraťasy Jack & Jones Dave
Detail

Model: DaveBarva: khakiStřih: straight fitMateriál: 80 % bavlna, 18 % len, 2 % elastan (zoot.cz)

Podobné produkty ako Khaki kraťasy Jack & Jones Dave

Khaki kraťasy Jack & Jones Dave

Khaki kraťasy Jack & Jones Dave
Detail

Model: DaveBarva: khakiStřih: straight fitMateriál: 80 % bavlna, 18 % len, 2 % elastan (zoot.cz)

Podobné produkty ako Khaki kraťasy Jack & Jones Dave

Krémové kraťasy Jack & Jones Dave

Krémové kraťasy Jack & Jones Dave
Detail

Model: DaveBarva: krémováStřih: straight fitMateriál: 80 % bavlna, 18 % len, 2 % elastan (zoot.cz)

Podobné produkty ako Krémové kraťasy Jack & Jones Dave
Gahan Dave & Soulsavers: Imposter - CD (0194399259122), Gahan Dave & Soulsavers: Imposter - LP (0194399256015), ZILDJIAN Dave Grohl (HN154869), Mason Dave: Alone Together Again - LP (4050538676266), Dave Brubeck Quartet: Time Out - LP (4260494435696), Mike i Dave sháněj holku - DVD (D007460), Rabalux - Bodové svítidlo DAVE 4xE14/40W/230V (68840), Dave: We're All Alone In This Together (2x LP) - LP (4521465), Dave Clark Five: All The Hits: The 7'' Collection (10x LP) - LP (4050538761818), Tascam CD-RW901MKII (CD-RW901MKII), Tascam CD-RW900MKII (CD-RW900MKII), CATIGA CD-2610 (CD-2610), Tascam CD-200SB (CD-200SB), CATIGA CD-2776 (CD-2776), CATIGA CD-8133 (CD-8133), CATIGA CD-1182 (CD-1182), Rolling Stones: Tattoo You (CD Box) (4x CD) - CD (3835531), A-ha: Original Album Series CD (5x CD) - CD (8122797694), Kraftwerk: Remixes (2x CD) - CD (9029650477), Erasure: Erasure (2x CD) - CD (4050538843231), Yes: Quest (2x CD) - CD (0194398788326), Whitesnake: Unzipped (2x CD) - CD (0349785678), Motorhead: Bomber (2x CD) - CD (0251785542), Soundtrack: Interstellar (2x CD) - CD (0194397964721), Pain: Ksicht - CD (DOTS-CD-001), P.O.D.: Satellite (2x CD) - CD (0349784313), Beatles: Revolver (2x CD) - CD (4538277), Kreator: Endorama (2x CD) - CD (0884860388429), Thunder: Dopamine (2x CD) - CD (4050538764338), U.D.O.: Legacy (2x CD) - CD (0884860473125)