G21 dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21)

Produkt G21 dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu G21 dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21) upraviť a produkt hľadať znova.

G21 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21)

G21 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21)
Detail

Dětské nářadí pro kluky, vhodné od 3 let Velký kufřík s nářadím nesmí chybět ve výbavě žádného malého kutila! Tento set můžete pohodlně rozložit jako praktický pracovní stoleček, který poté nabízí dostatek prostoru pro hraní a skladování nářadí. Najdete v něm spoustu zajímavých věcí, mezi nimiž nechybí například vrtačka, kladívko, šroubovák a další. Vše je vyrobeno z kvalitního a nezávadného plastu. Vhodné pro děti od 3 let. Parametry a specifikace: Materiál:Plast Rozměry:91 x 42 x 37,5 cm Obsah balení:1x vrtačka1x kladívko1x klíč prstencový1x ráčna1x pilka1x šroubovák s výměnným nástavcem1x nasazovací nástrčný klíč1x posuvné měřítko2x francouzský klíčHáčky na zavěšení nářadíSamolepky na polep stolku Doporučený věk:3+ Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. (alza.cz)

Podobné produkty ako G21 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21) , G21 dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21)

G21 24456 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl

G21 24456 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl
Detail

Dětské nářadí G21 kufřík a pracovní stůl je sada pro malé kutily. Je to kufřík plný nářadí, který se lehko rozloží jako pracovní stoleček, stačí přidat nohy a je hotovo. Ve stěně kufříku jsou umístěny otvory, na kterých jsou háčky na zavěšení nářadí. Nářadí se tak na stůl krásně vejde a vše je po ruce.Tenhle kufřík si mohou sebou malí kutilové brát úplně všude.Set obsahuje:1x Vrtačku (2x AA baterie) - Baterie nejsou součástí balení!1x Kladívko1x Klíč prstencový oboustranný1x Ráčnu1x Pilku1x Šroubovák s výměnným nástavcem1x Nasazovací nástrčný klíč1x Posuvné měřítko2x Francouzský klíčHáčky na zavěšení nářadíParametry:Baterie: 2x AA (nejsou součástí)Rozměry: 91 x 42 x 37.5cmHračka není vhodná pro děti do 3 let! (kokiskashop.cz)

Podobné produkty ako G21 24456 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl , Kik mozaika dětské plastové bloky, stůl, židle + nářadí 296 dílků (16099)

Dětské nářadí G21 kufřík a pracovní stůl

Dětské nářadí G21 kufřík a pracovní stůl
Detail

Máte doma kutila, který pořád do něčeho tluče a hraje si, že montuje, šroubuje a vrtá, ale fyzicky má v ruce vařečku a kyblík? Tak mu pořiďte dětské nářadí G21 kufřík a pracovní stůl. Kufřík plný nářadí se lehce rozloží. Ve stěně kufříku jsou umístěny otvory, na kterých jsou háčky na zavěšení nářadí. Nářadí se tak na stůl krásně vejde a vše je po ruce. Vychytávka je v tom, že přidáním nohou ke kufříku máte rázem pracovní ponk. A skvělá zpráva na závěr - vaše dítko už nebude muset vrčet za vrtačku, tento aku šroubovák je totiž na baterky a se zpětným chodem. Kufřík je pro kutily, kterým už byly 3 roky. Specifikace Značka: G21 Model: dětské nářadí a pracovní stůl Určení: hrací stolky Materiál: kvalitní PVC Rozměry: 91 cm x 42 cm x 37,5 cm Váha: 1,80 kg Věkové doporučení: od 3 let Obsah balení 1x vrtačka (potřebné 2x AA baterie nejsou součástí balení) 1x kladivo 1x klíč prstencový oboustranný 1x ráčna 1x pilka 1x šroubovák s výměnným nástavcem 1x nasazovací nástrčný klíč 1x posuvné měřítko 2x francouzský klíč Háčky na zavěšení nářadí (patro.cz)

Podobné produkty ako Dětské nářadí G21 kufřík a pracovní stůl , G21 dětský obchod s příslušenstvím (008-85)

Dětské nářadí G21 pracovní stůl s nářadím žluto-šedý

Dětské nářadí G21 pracovní stůl s nářadím žluto-šedý
Detail

Sada nářadí G21 ukrývá celou dílnu! Touto krabicí plnou nářadí zaručeně potěšíte každého malého domácího kutila. Set obsahuje přesnou kopii nářadí, které má ve své dílně tatínek nebo dědeček. Navíc k nářadí dostanete i vlastní pracovní stůl s odkládacím prostorem a šroubovací deskou. V sadě najdete vrtačku s vrtáky, hřebíkovačku, klíče, šroubky, matky, kladivo, šroubovák, pily, podložky na vrtání, metr, úhloměr, kleště, ochranné brýle a mnoho dalšího. Zkrátka vše, co je v dílně potřeba. Hra s nářadím zlepšuje dětem motoriku, cvičí jejich trpělivost a hlavně jim přinese spoustu zábavy. Všechny součásti jsou vyrobeny z plastu. Jedná se pouze o repliky. Specifikace: Sada 70 ks Materiál: plast Barva: žluto šedá V balení pracovní stůl Vhodné od 3 let Rozměry rozloženého stolu: 57 x 91 x 38,5 cm Rozměry balení: 39 x 79 x 11 cm Hmotnost: 3 kg (patro.cz)

Podobné produkty ako Dětské nářadí G21 pracovní stůl s nářadím žluto-šedý , G21 industrial cube 21 x 21 x 21 (6392724)

Dětské nářadí v kufříku

Dětské nářadí v kufříku
Detail

Dětské nářadí v kufříku je roztomilá sada pro malé kutily, která poskytne chlapcem kreativní hru. Hra má vliv na manuální rozvoj a zdokonalování dovednosti. Sada bude neuvěřitelně zábavná pro všechny malé kutily. Celá souprava je vyrobena z plastu.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Souprava obsahuje:Vrtačka: 24 cm x 14 cm délka x VáškaOchranné brýle: 12 cmochranná maska3 černé šrouby2 šedé šrouby3 x šroubovací bity3 x plastové dřevo2 maticeRozměry balení:délka: 34 cmšířka: 10 cmvýška: 28 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Dětské nářadí v kufříku , Cattara - grilovací nářadí sada 11ks alu kufřík 13105

Dětské nářadí ve žlutém kufříku

Dětské nářadí ve žlutém kufříku
Detail

Dětské nářadí v kufříku je důležitá souprava pro malé kutily, která obsahuje ty nejpotřebnější nástroje. Díky tomu, že nástroje jsou uloženy v kufříku, může si je vždy po ukončení práce poskládat zpět na místo. Každý malý mistr by měl mít takové nástroje, aby se mohl stát dobrým pomocníkem v domácnosti a v případě poruchy ji rychle odstranit. Sada bude neuvěřitelně zábavná pro všechny malé pomocníky. Celá souprava je vyrobena z plastu. K funkčnosti vrtačky jsou potřeba 2 ks baterií typu AA 1,5V - nejsou součástí balení.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Souprava obsahuje:kufříkvrtačka na bateriekladivo3 šrouby3 matice3 konektoryRozměry balení:délka: 30,5 cmšířka: 7,5 cmvýška: 22 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Dětské nářadí ve žlutém kufříku , Cattara grilovací nářadí sada 18ks alu kufřík (13103)

Dětské nářadí G21 Deluxe 44 dílů žluto-šedé

Dětské nářadí G21 Deluxe 44 dílů žluto-šedé
Detail

Sada nářadí Deluxe G21 ukrývá celou dílnu! Touto krabicí plnou nářadí zaručeně potěšíte každého malého domácího kutila. Set obsahuje přesnou kopii nářadí, které má ve své dílně tatínek nebo dědeček. V sadě najdete vrtačku s vrtáky, klíče, šroubky, matky, kladivo, šroubovák, svěrák, pily, podložky na vrtání, metr, úhloměr, posuvné měřítko, kleště, ochrannou přilbu a mnoho dalšího. Zkrátka vše, co je v dílně potřeba. Hra s nářadím zlepšuje dětem motoriku, cvičí jejich trpělivost a hlavně jim přinese spoustu zábavy. Všechny součásti jsou vyrobeny z plastu. Jedná se pouze o repliky. Specifikace: Sada 44 ks nářadí Materiál: plast Barva: žluto šedá Vhodné od 3 let Rozměry balení: 58,5 x 45,5 x 6,5 cm Hmotnost: 1,4 kg (patro.cz)

Podobné produkty ako Dětské nářadí G21 Deluxe 44 dílů žluto-šedé , G21 háčky pro grilovací nářadí (635401)

G21 nářadí pracovní stůl s nářadím žlutošedý

G21 nářadí pracovní stůl s nářadím žlutošedý
Detail

G21 Pracovní stůl s nářadím DELUXE TOOLS Sada nářadí G21 ukrývá celou dílnu! Že je to nemožné? Uvidíte sami. Kufrem plným nářadí potěšíte každého malého řemeslníka, který rozbité věci bere jako výzvu, jak ukázat svoji šikovnost. Set obsahuje přesnou kopii nářadí, které mohou děti vidět u tatínka v dílně. Navíc k nářadí dostanete i vlastní pracovní stůl s odkládacím prostorem a šroubovací deskou. . Zkrátka vše, co je v dílně potřeba. Hra s nářadím zlepšuje dětem motoriku, cvičí jejich trpělivost a hlavně jim přinese spoustu zábavy. Všechny součásti jsou vyrobeny z plastu. Jedná se pouze o repliky. Parametry: - Sada 70 ks - Materiál: plast - Barva: žluto šedá - V balení pracovní stůl - Vhodné od 3 let Obsah balení: - vrtačka s vrtáky - hřebíkovačka - klíče, šroubky, matky - kladivo - šroubovák - pily - podložky na vrtání - metr - úhloměr - kleště - ochranné brýle - a mnoho dalšího (hawaj.cz)

Podobné produkty ako G21 nářadí pracovní stůl s nářadím žlutošedý , G21 grilovací nářadí 6 ks (rst2011)

G21 nářadí s vrtačkou v kufříku žlutošedé

G21 nářadí s vrtačkou v kufříku žlutošedé
Detail

G21 Dětské nářadí s vrtačkou v kufříku žluto-šedé Máte doma malého kutila, který rád pomáhá tatínkovi v dílně? Aku vrtačka, stejná, jakou má ve své dílně tatínek nebo dědeček, v sadě, doplněné o další nářadí, které se rozhodně bude hodit. Vrtačka je napájena 2x AA bateriemi, které jsou součástí balení. Parametry: - Materiál: plast - Barva: žluto šedá - Vhodné od 3 let - Napájení vrtačky: AA baterie - Rozměry kufříku: 28 x 24 x 8,5 cm - Hmotnost: 0,6 kg Balení obsahuje: - vrtačka na baterie - vrtáky - klíč - kladivo - šroubovák - řezák - šrouby - matky - podložky - hasák (hawaj.cz)

Podobné produkty ako G21 nářadí s vrtačkou v kufříku žlutošedé , Dětské zahradní nářadí, sada 4 ks

G21 Dětský kosmetický kufřík s příslušenstvím s projekcí (008-809)

G21 Dětský kosmetický kufřík s příslušenstvím s projekcí (008-809)
Detail

Dětské nářadí - pro holky, vhodné od 3 let Tento kufřík potěší každou malou princeznu. Díky němu může holčička napodobovat maminku, když se upravuje. Kufřík je v růžové barvě a obsahuje vše důležité, jako je fén, rtěnka, hřebínek, prstýnky a zrcadlo. Jeho součástí je navíc i projekce. Kosmetický kufřík má praktické držadlo, díky kterému si jej může dítě vzít kamkoliv s sebou. Klíčové vlastnosti dětského kosmetického kufříku s příslušenstvím s projekcí G21Kosmetický kufřík vhodný pro všechny malé princezny Z kvalitního plastového materiálu S projekcí Malé parádnice v něm najdou vše potřebné Díky praktické rukojeti jej lze vzít všude s sebou Všechna líčidla jsou plastová Napájení:3 × AAA baterieRozměry: 41 × 36 × 6 cmVýška s otevřeným poklopem: 32 cmRozměry balení: 35,5 × 40 × 8 cmHmotnost: 1,2 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako G21 Dětský kosmetický kufřík s příslušenstvím s projekcí (008-809) , Keter skládací pracovní stůl 237005

Ihrisko detské Marimex Play Basic 008

Ihrisko detské Marimex Play Basic 008
Detail

Detské ihrisko MARIMEX PLAY Basic 008 je ideálne hlavne pre menšie deti, pretože podesta pre šmykľavku je vo výške iba 90 cm. Ihrisko Basic 008 spĺňa normy EN 71 Bezpečnosti hračiek. Drevený materiál použitý na detskom ihrisku je opracovaný tak, aby znižoval riziko zranenia detí. Zároveň je impregnovaný na dlhú životnosť a vysokú odolnosť celého ihriska. Detské ihriská Marimex Play Basic sú oproti klasickým Marimex Play rozmerovo menšie. Disponujú impregnáciou KDI, alebo tzv. "zelenou impregnáciou". Certifikát FSC® Produkt disponuje certifikátom FSC®, ktorý zaručuje, že pri výrobe bolo šetrne zaobchádzané s prírodnými zdrojmi. Organizácia Forest Stewardship Council všeobecne podporuje ekologické, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov. Výbava: šmykľavka 1,75 m s integrovanou prípojkou na vodu (farba zelená) 2x hojdacie sedadlo s povrazmi a upevnením (červené) plátená strecha drevené stúpacie stupne kotvy upevňujúce zostavu k zemi plastové kryty skrutiek sada náradia na zostavenie Parametre: maximálna záťaž: 250 kg určené pre max. 5 detí drevený materiál: borovica spojovací materiál: kov impregnácia: KDI Výhody detských ihrísk Kvalitné materiály Všetky komponenty sú vyrobené z robustného plastu, odolného kovu a borovicového dreva, ktoré je povrchovo ošetrené proti nepriaznivým vplyvom počasia. Zábava pre všetkých Ihriská sa skladajú z rozličných prvkov v podobe domčekov, veží, šmykľaviek, hojdačiek, rebríkov, lezeckých stien, šplhacích lán a tyčí. Stačí si vybrať vhodnú zostavu podľa veku dieťaťa. Bezpečnosť Bezstarostné užívanie je pre nás prioritou, preto všetky detské ihriská prešli náročnými testami akosti i bezpečnosti a spĺňajú normy EN 71 Bezpečnosti hračiek. Rozmery: rozmery celej zostavy: 310 x 245 x 275 cm rozmer podesty - 70 x 70 cm výška podesty - 90 cm POZOR: farba šmykľavky je dodávaná podľa skladovej zásoby - nemožno požadovať zaslanie konkrétnej farby. Impregnácia dreva a ochranný náter Drevo našich výrobkov je ošetrené tlakovou hĺbkovou impregnáciou. Táto impregnácia sa niekedy môže na povrchu dreva prejaviť zelenými či bielymi škvrnami, ktoré po určitom čase v dôsledku klimatických podmienok zmiznú a vzhľad dreva sa zjednotí. Rovnako tak sa môže vbalení objaviť kondenzovaná vlhkosť. Vobou prípadoch sa nejedná o výrobné vady, ale o normálny technologický postup. Pred zostavením produktu odporúčame drevo očistiť jemným brúsnym papierom alebo suchou handrou a natrieť lazúrou alebo farbou na drevo. Vhodný prípravok vám odporučí v každom hobbymarkete. Ihriská sú určené iba na súkromné účely. Nesmú byť využívané pre komerčné využitie. Je určené na vonkajšie použitie. Varovanie: Len na domáce použitie. (marimex.cz)

Podobné produkty ako Ihrisko detské Marimex Play Basic 008 , G21 dětská kuchyňka superior s příslušenstvím červená (008-55a)

Dětské nářadí Klein Bosch - sluchátka,rukavice,brýle

Dětské nářadí Klein Bosch - sluchátka,rukavice,brýle
Detail

Dětské nářadí Klein Bosch - sluchátka, rukavice, brýle je sada dětských ochranných pomůcek Bosch. Děti se tak naučí používat ochranné pomůcky na práci, přesně tak jak dospěláci. Brýle, sluchátka a pracovní rukavice. Parametry: Barva: zelená-žlutá Materiál: plast Velikost balení: 19 x 7 x 33cm Věk: 3+ (patro.cz)

Podobné produkty ako Dětské nářadí Klein Bosch - sluchátka,rukavice,brýle , Cattara grilovací nářadí grey line sada 11ks alu kufřík (8591686131062)

Matematika A - pracovní sešit

Matematika A - pracovní sešit
Detail

Pracovní sešit k učebnicím matematiky pro 2. stupeň a víceletá gymnázia. První z dílů A-G. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Matematika A - pracovní sešit , Cattara - grilovací nářadí grey line sada 11ks alu kufřík 13106

Puzzle Pracovití řemeslníci 40 dílků + dětské nářadí (4001504563752)

Puzzle Pracovití řemeslníci 40 dílků + dětské nářadí (4001504563752)
Detail

Puzzle - 40 dílků v balení, téma lidé, vhodné od 4 let Dlouhé zimní večery lze zkrátit skládáním puzzle. I přes různé modifikace se princip nemění, a tak může tato aktivita bavit po generace. Kvalitní puzzle Schmidt je určeno od 4 let. V balení na děti čeká 40 dílků, jejichž skládání zvládnou i méně trpěliví jedinci. Nabízené puzzle každým komponentem odkrývá kousek svého vzoru. K jeho výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je konkrétně papír. Hlavní přednosti puzzle Puzzle Pracovití řemeslníci 40 dílků + dětské nářadí Puzzle se skvěle hodí pro rozvíjení jemné motoriky, představivosti a koncentrace Skládání puzzle umožňuje relaxovat Zajímavé puzzle Schmidt je svým motivem vhodné pro děti od 4 let Téma: lidé Balení celkem obsahuje 40 dílků Řadí se mezi klasické puzzle, které všichni dobře známe K jeho výrobě slouží papír (alza.cz)

Podobné produkty ako Puzzle Pracovití řemeslníci 40 dílků + dětské nářadí (4001504563752) , G21 grilovací nářadí sada 3 ks, nerezové (635404)

Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203)

Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203)
Detail

Elektronická kniha - autor Petra Sládková, 102 stran, česky Publikace přináší informace o pomoci, kterou nabízí sociálně-zdravotní systém v nepříznivé životní situaci způsobené nemocí nebo stářím. Rehabilitace tvoří most, který spojuje zdravotnictví se sociálním systémem. Pro každého pacienta představují sociální a pracovní rehabilitace důležitou část interprofesní komplexní rehabilitace, která mu umožňuje vrátit se co nejdříve k rodině a práci. Čtenáři jistě ocení aktuální informace z oblasti legislativy o prostředcích a cílech pracovní i sociální rehabilitace. Pacienti a jejich rodiny najdou v publikaci stručný návod i konkrétní příklady, jak postupovat při podání žádosti o dávky (invalidní důchod, příspěvek na péči apod). (alza.cz)

Podobné produkty ako Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203) , G21 lovely letní kuchyňka s grilem na kolečkách (008-37a)

Dětské nářadí na opasku s přilbou se světlem - žltá

Dětské nářadí na opasku s přilbou se světlem - žltá
Detail

Souprava nářadí na opasku je hračka, která poskytne skvělou zábavu všem malým mistrům, kteří rádi pořád něco vymýšlejí a montují. Nyní díky této soupravě může mít své vlastní nářadí, které bude mít po ruce, když bude chtít postavit něco nového ze dřeva např.: altán, psí budku nebo i zahradní domek. Hra s tímto nářadím podporuje rozvíjet dovednost, představivost, kreativitu a schopnost samostatně myslet. Celá sada je vyrobena z plastu, se zaměřením na detaily a barvami. Všechny nástroje jsou uloženy na opasku o délce 70 cm a součástí je také ochranná přilba se světlem. K funkčnosti světla jsou zapotřebí 2 ks baterií typu AA1,5V. Baterie nejsou součástí balení. Výběr varianty je dle barvy přilby.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Sada obsahuje:Helma s obvodem 14,5 cmOpasek: dlouhý cca 70 cmSekyrka: 14 cmKladívko: 13 cmHasák : 15 cmKřížový šroubovák: 14 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Dětské nářadí na opasku s přilbou se světlem - žltá , G21 ostřič carbide, ceramic (g-21-ostdcc)

Dětské nářadí na opasku s přilbou se světlem - červená

Dětské nářadí na opasku s přilbou se světlem - červená
Detail

Souprava nářadí na opasku je hračka, která poskytne skvělou zábavu všem malým mistrům, kteří rádi pořád něco vymýšlejí a montují. Nyní díky této soupravě může mít své vlastní nářadí, které bude mít po ruce, když bude chtít postavit něco nového ze dřeva např.: altán, psí budku nebo i zahradní domek. Hra s tímto nářadím podporuje rozvíjet dovednost, představivost, kreativitu a schopnost samostatně myslet. Celá sada je vyrobena z plastu, se zaměřením na detaily a barvami. Všechny nástroje jsou uloženy na opasku o délce 70 cm a součástí je také ochranná přilba se světlem. K funkčnosti světla jsou zapotřebí 2 ks baterií typu AA1,5V. Baterie nejsou součástí balení. Výběr varianty je dle barvy přilby.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Sada obsahuje:Helma s obvodem 14,5 cmOpasek: dlouhý cca 70 cmSekyrka: 14 cmKladívko: 13 cmHasák : 15 cmKřížový šroubovák: 14 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Dětské nářadí na opasku s přilbou se světlem - červená , Puzzle pracovití řemeslníci 40 dílků + dětské nářadí (4001504563752)

G21 Cukrárna v kufříku

G21 Cukrárna v kufříku
Detail

Hračka G21 Cukrárna v kufříku V kufříku najdete krásné barevné plastové zákusky a cukrovinky a také nástroje na výrobu sladkostí a servírování. Součástí kufříku je také držadlo, díky kterému může mít vaše malá cukrářka svoji oblíbenou hračku u sebe i na cestách. Všechny potraviny i příslušenství jsou vyrobeny z plastu. Jedná se pouze o repliky. Parametry: - Barva: modrá - Vhodné od 3 let - Držadlo a bezpečné zavírání - Rozměry kufříku: 21,5 x 14 x 15 cm - Hmotnost: 0,35 kg Balení obsahuje: - Kufřík s držadlem - 2x krabička surovin - 2x roláda - 2x ovocný dort - 2x dort - 2x donut - 2x talířek - 7x příbor - 1x hrneček (hawaj.cz)

Podobné produkty ako G21 Cukrárna v kufříku , G21 ocílka keramická 44 cm (g-21-ockkr44)

kufřík na nářadí, 450x330x150mm

kufřík na nářadí, 460x330x150mm

Zahradní nářadí v kufříku

Zahradní nářadí v kufříku
Detail

V tomto praktickém kufříku najdete nejdůležitější drobné zahradní nářadí. Ideální pro kopání, kypření půdy, přesazování, kultivaci, odplevelení. Sada obsahuje: zahradní lopatku malou lopatičku nůžky roli zahradního drátu vypichovač plevele zahradnické nůžky kultivátor (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Zahradní nářadí v kufříku , Tulimi dětské mini nářadí v kufříku bagr, červený (95725801)

Dřevěný kufřík s nářadím

Dřevěný kufřík s nářadím
Detail

Máte doma malého kutila, který potřebuje nutné vlastní nářadí jako má například oblíbený pohádkový hrdina Bořek Stavitel? Pak mu udělejte radost tímto dřevěným nářadím, které je naprosto bezpečné, a navíc vypadá přesně jako to, které má jeho tatínek. Děti rády napodobují nás dospělé, tím se nejlépe učí, rozvíjí fantazii i jemnou motoriku. Dřevěné hračky jsou navíc oblíbené už po mnoho generací. Nejenže jsou krásné, ale také odolné. V této praktické sadě nic nechybí. Váš malý kutil bude mít vše, co potřebuje a možná i něco navíc. Skvělý dárek, co říkáte? (familium.cz)

Podobné produkty ako Dřevěný kufřík s nářadím , G21 vodítko pro ostření na kameni (g-21-vdkrt)

G21 Cukrárna v kufříku (HSP993197)

G21 Cukrárna v kufříku (HSP993197)
Detail

Jídlo do dětské kuchyňky - sada potravin a nádobí na hraní, 22 kusů v sadě, vhodná od 3 let Potěšte své malé cukráře a cukrářky spoustou lákavých dobrot, které při prodeji v cukrárně jistě rádi využijí. Set G21 Cukrárna v kufříku obsahuje donuty, rolády, řezy a dortíky. Součástí je samozřejmě i nůž na krájení a příbory a nechybí ani zdobení, abyste dali sladkostem ten správný šmrnc. Set G21 Cukrárna je zabalen v praktickém kufříku, takže se hračky dají pohodlně uschovat nebo vzít s sebou na cesty. Nechte děti, ať svým živým nebo plyšovým kamarádům udělají skvělou hostinu. Klíčové vlastnosti setu G21 Cukrárna v kufříkuSet G21 Cukrárna v kufříku pro vaše nejmenšíSkvělá hra na cukráře a cukrářkyDonuty, rolády, řezy, dortíkyNůž na krájení, příbory, potřeby k pečení a zdobeníPraktický kufřík s držadlem k uschování a na cesty Set je vyroben z plastuHračka G21 Cukrárna v kufříku je vhodná pro děti od 3 let Obsah... (alza.cz)

Podobné produkty ako G21 Cukrárna v kufříku (HSP993197) , Esschert design stůl zahradní pracovní, šedý ng75 (421294)

Djeco Kufřík s dřevěným nářadím

Djeco Kufřík s dřevěným nářadím
Detail

Dřevěný kufřík nabízí chlapcům prostor, ve kterém mají připraveno dřevěné nářadí. Kartičky znázorňují věci připravené k opravě. Děti mohou přikládat ke kartičkám správné nářadí určené pro opravu. Obsah balení: kufřík, kleště, vrtačka, pila, kladívko šroubovák, kartičky s vyobrazením rozbitých věcí Kupte chlapcům kufřík s nářadím! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: dřevo (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Djeco Kufřík s dřevěným nářadím , Esschert design zahradní pracovní stůl bílý cf29w (404624)

Kufřík na nářadí Keter 17186819

Kufřík na nářadí Keter 17186819
Detail

Organizér Cantilever 18 značky Keter se stane perfektním řešením pro nadšence i profesionály. Ať už potřebujete ukládat malé a střední komponenty v práci nebo v dílně, s těmito 18 odnímatelnými přihrádkami budete mít vše roztříděné. Konzolový systém udržuje všechny dílky v perfektním pořádku. Zároveň však nezvětšuje rozměry organizéru, který zůstává kompaktní a přehledný. Kvalitní materiály Robustní kovová rukojeť s měkčenou částí pro dlaň a kovové přezky dotvářejí souhru všech materiálů. Její součástí je i téměř nerozbitné polykarbonátové víko v čiré barvě, díky kterému ihned uvidíte, co je uvnitř. Hlavní přednosti Konzolový design pro snadný přístup k veškerému obsahu Průhledné víko umožňuje okamžitý pohled na obsah Zadní nohy poskytují optimální oporu i při otevřeném boxu Pohodlná rukojeť s měkkou částí pro dlaň zpříjemní přepravu Robustní téměř nerozbitné polykarbonátové průhledné víko Specifikace Značka Keter Model Cantilever 18 Určení přenosný organizér Funkce Přihrádky odnímatelné, dvě velikosti Design konzolový - dvě úrovně Víko čiré Opěrky zadní Materiály Organizér plast Víko odolný polykarbonát Západky kov Rukojeť kov + měkké polstrování Ostatní Barva černá / červená / průhledná Kapacita 5,8 litrů Hmotnost 4,4 kg Rozměry (Š x V x H) 45,8 x 24 x 14,5 mm (patro.cz)

Podobné produkty ako Kufřík na nářadí Keter 17186819 , Sencor stx 008 (stx 008)

Lamps Kufřík nářadí s vrtačkou

Detail

Velká sada nářadí potěší každého malého kutila. Obsahuje spoustu druhů nářadí z kvalitního plastu, například vrtačku na baterie, šroubovák, kladívko, nůž, klíč, hasák, šroubky a dřívka. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamps Kufřík nářadí s vrtačkou , Grilovací nářadí g21 sada 5 ks, hliníkový kufr (gsd-05-alp)

Viga Dřevěné nářadí v kufříku

Detail

Dřevěné nářadí baleno v praktickém dřevěném kufříku. Balení obsahuje celkem 10 druhů nářadí. Tento cestovní kufřík je vhodný pro každého malého kutila, který rád pomáhá tatínkovi třeba v dílně. (mall.cz)

Podobné produkty ako Viga Dřevěné nářadí v kufříku , Grilovací nářadí g21 sada 3 ks, hliníkový kufr (gsd-03-alp)

Kovové nářadí v dřevěném kufříku

Kovové nářadí v dřevěném kufříku
Detail

Kovové nářadí je reálnou kopií skutečného nářadí pro dospělé. Praktický dřevěný kufřík s panty, v němž je nářadí umístěno, je opatřen dvěma kovovými přeskami a kovovým uhem pro možnost přenášení. Uvnitř kufříku jsou instalovány západky a speciální otvory, které zajistí jednotlivé kusy nářadí tak, aby při manipulaci nevypadly. Sada obsahuje 16 ks nářadí. Věk: 5+ | Rozměr otevřeného kufříku: 45 × 3,5 × 32 cm (bambule.cz)

Podobné produkty ako Kovové nářadí v dřevěném kufříku , Kufřík s nářadím a vrtačkou (js022593)

SET 4 Zahradní nářadí GARDEN PINK 10 + Dětské nářadí KIDS 12 + Čepice s čelovkou, růžová SIXTOL

SET 4 Zahradní nářadí GARDEN PINK 10 + Dětské nářadí KIDS 12 + Čepice s čelovkou, růžová SIXTOL
Detail

SET 4 Zahradní nářadí GARDEN PINK 10 + Dětské nářadí KIDS 12 + Čepice s čelovkou B-HAT, růžová Potěšte celou rodinu dárkovým setem, který obsahuje: Praktickou 10dílnou sadu zahradního nářadí GARDEN PINK pro každého zahrádkáře. Snadný přenos nářadí v brašně s kapsami a vodotěsným vnitřkem, který poslouží i jako kýbl na vodu, hlínu, odpad ze záhonu nebo cokoli dalšího. Součástí sady jsou také zahradní rukavice a čtyři plastové „drápy“, se kterými je možné snadno vydloubnout plevel z hlíny nebo vyhrabat důlek v záhonu. „Drápy“ chrání vaše nehty a prsty před poraněním o ostré kamínky a jiné ostré a tvrdé předměty v hlíně. Jedinečnou sadu dětského nářadí SIXTOL KIDS s 12 díly nejpoužívanějšího nářadí pro každého malého kutila od 3 let. V sadě je plastová imitace vrtačky s mechanickým systémem otáčení a třemi vrtáky, plastové kladívko, hasák, SIKO kleště, kombinované kleště, šroubovák s vyměnitelnými nástavci a očkoplochý klíč. Veškeré nářadí je uloženo v průhledném plastovém kufříku s praktickým madlem a zavíráním, který snadno uklidíte, když si s nářadím dítě přestane hrát. Díky této sadě vás mohou děti bezpečně napodobovat při domácích pracích nebo opravách a nemusí tak sedět nečinně v koutě. Potěšte vaše děti naší sadou SIXTOL KIDS a rozvíjejte tak jejich zručnost a fantazii. Zdarma unikátní bavlněnou čepici se zabudovanou LED čelovkou o svítivosti 180 lm, kterou lze snadno vyjmou a čepici poté vyprat. LED čelovka disponuje svítivostí 4x45 lm a lze ji jednoduše dobíjet přes USB vstup. Čelovka svítí ve třech režimech na 100%, 75% a 50%. Doba, po kterou můžete nechat LED čelovku svítit je až 4 hodiny. Čepice je vhodná pro snadné přisvícení ve tmě, při sportu, večerních procházkách či výletech. Hlavní výhody zahradního nářadí: Snadný přenos nářadí díky brašně s kapsami Nářadí je z odolné nerezové oceli Vodotěsný vnitřek brašny Součástí zahradní rukavice se čtyřmi plastovými „drápy“ Obsah sady zahradního nářadí: Textilní brašna s kapsami a vodotěsným vnitřkem - materiál: oxfordská látka Pracovní rukavice - velikost: 10“/XL - materiál: PE + polomáčené v latexu Plastové „drápy“ Skládací pilka na větve - délka zavřené pilky: 230 mm - délka rozevřené pilky: 400 mm - materiál: stainless steel (nerez. ocel) Zahradní nůžky - délka nůžek: 200 mm - max rozevření čelistí: 45 mm - materiál: stainless steel (nerez. ocel) Zahradní lopatka - délka: 360 mm - materiál: stainless steel (nerez. ocel) Kultivátor se třemi hroty - délka: 280 mm - materiál: stainless steel (nerez. ocel) Malé hrabičky - délka: 175 mm - materiál: hliník Malý rýč - délka: 200 mm - materiál: hliník Malá lopatka - délka: 200 mm - materiál: hliník Nůž ulamovací - délka nože: 160 mm 10 náhradních břitů do nože - délka břitu: 105 mm - šířka břitu: 18 mm Technické parametry zahradního nářadí: Materiál nářadí: nerezová ocel Počet kusů v sadě: 10 Rozměry balení: 10 x 32 x 32 cm Hmotnost: 2 kg Doporučení k plastovým drápům: Plastové drápy jsou dodávány odděleně, každý uživatel si je tak může upevnit na rukavici své preference (pravou nebo levou). Doporučujeme drápy nalepit na rukavici na nedominantní ruku, kterou poté budete rýt do hlíny. Pro nalepení doporučujeme do každého drápu vlepit čtvereček oboustranné lepící pásky nebo kápnou kapku lepidla, poté drápy nasadit na prsty rukavice a nechat zaschnout. Hlavní výhody dětského nářadí: Nářadí vhodné pro kluky i holky od 3 let 12 kusů nejpoužívanějšího nářadí Udělá radost každému malému kutilovi Vrtačka s mechanickým systémem otáčení, bez elektrických součástí Hračka vhodná pro rozvoj dětské šikovnosti a fantazie Praktický kufřík pro přenos a uložení nářadí, když si s ním už dítě nehraje Obsah sady dětského nářadí: 1 x vrtačka s mechanickým systémem otáčení 1 x kladívko 1 x kleště kombinované 1 x SIKO kleště 1 x hasák 1 x klíč očkoplochý 1 x rukojeť šroubováku 2 x nástavec do šroubováku: křížový a plochý šroubovák 3 x nástavec do vrtačky 1 x plastový kufřík 1 x návod k použití Technické parametry dětského nářadí: Materiál: Polypropylen + ABS plast Rozměr kufříku: 30 x 28 x 8 cm Počet kusů v sadě: 12 Věkové omezení: Nevhodné pro děti do tří let! Hlavní výhody čepice s čelovkou: Díky světlu v čepici máte volné ruce Snadné dobíjení přes USB Pro vaši bezpečnost má čepice vzadu odrazku Světlo lze jednoduše vyjmout a čepici vyprat Široká škála barevných provedení Příjemný materiál Technické parametry čepice s čelovkou: Počet LED: 4 x 45 lm Doba svícení: 100 min - 150 min - 4 h Módy světla: 100 % - 75 % - 50 % Jmenovité napětí: 3,7 V Proud max: 300 mAh USB nabíjení: 2 - 3 h Hmotnost s baterií: 140 g Rozměr balení: 13 x 18,5 x 5 cm Velikost: univerzální (obvod hlavy 58 cm) Materiál: 73 % bavlna / 27 % polyester (torriacars.cz)

Podobné produkty ako SET 4 Zahradní nářadí GARDEN PINK 10 + Dětské nářadí KIDS 12 + Čepice s čelovkou, růžová SIXTOL , Dětský kufřík - krteček a mašinka (8592190991036)

Led čtecí a pracovní lupa v rámečku

Led čtecí a pracovní lupa v rámečku
Detail

Pokud je písmo stále menší a menší a čtení už vás téměř nebaví, pomůže vám LED lupa. Praktická LED lupa na čtení drobného písma je ideálním společníkem do domácnosti, kanceláře i na pracoviště. Lupa zvětšuje až o 300 %. Čtení malých písmen ve smlouvách, novinách, časopisech, knihách nebo dokonce mapách se opět stává bezproblémovou záležitostí. Jasná světla LED optimálně osvětlují čtený text a popruh na krk umožňuje volný pohyb rukou. Lupu LED na čtení se stabilními nožičkami lze také umístit nad text. Provoz na baterie 2x AAA (nejsou součástí). (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Led čtecí a pracovní lupa v rámečku , Batman - plechový kufřík batman - kufřík (m00320)

KN Učebnice harmonie (učebnice a pracovní sešit)

KN Učebnice harmonie (učebnice a pracovní sešit)
Detail

Hudební nauka Učebnice harmonie (učebnice a pracovní sešit). (kytary.cz)

Podobné produkty ako KN Učebnice harmonie (učebnice a pracovní sešit)

Grilovací nářadí sada 18ks ALU kufřík

Grilovací nářadí sada 18ks ALU kufřík
Detail

Profesionální sada grilovacího nářadí, se vším, co pro grilování potřebujete. Sada obsahuje veškeré nástroje pro přípravu nejrůznějších pokrmů, ale i následnou údržbu grilu. Veškeré nástroje jsou navíc kvalitně zpracovány z nerezové oceli. Sada je úhledně umístěna v transportním kufru a hodí se pro náročné uživatele. Výčet jednotlivých nástrojů ocení kdokoliv. Sada je primárně určena k využití doma na zahradě, ale i na cestách. Obsah sady Obracečka Kleště Dvouzubá vidlice Mašlovací štětec Porcovací nůž Drátěnný kartáč 4x Grilovací jehlice 8x Držák kukuřice Technická data Sada 18ks Pouzdro aluminiový kufr Materiál nástrojů nerezová ocel Rozměr sady 45 x 24 x 8 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Grilovací nářadí sada 18ks ALU kufřík

Grilovací nářadí sada 30ks ALU kufřík

Grilovací nářadí sada 30ks ALU kufřík
Detail

Profesionální sada grilovacího nářadí, se vším, co pro grilování potřebujete. Sada obsahuje veškeré nástroje pro přípravu a konzumaci nejrůznějších pokrmů, ale i následnou údržbu grilu. Veškeré nástroje jsou navíc kvalitně zpracovány z nerezové oceli. Sada je úhledně umístěna v transportním kufru a hodí se pro ty nejnáročnější vyznavače dobrého jídla. Výčet jednotlivých nástrojů ocení kdokoliv. Sada je primárně určena k využití doma na zahradě, ovšem užitečná je i na cestách. Obsah sady Obracečka Kleště Dvouzubá vidlice Mašlovací štětec Porcovací nůž Drátěnný kartáč 4x Grilovací jehlice 10x Držák kukuřice 4x Příborový nůž 4x Příborová vidlička Slánka Pepřenka Technická data Sada 30ks Pouzdro aluminiový kufr Materiál nástrojů nerezová ocel Rozměr sady 47 x 28 x 8,5 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Grilovací nářadí sada 30ks ALU kufřík

Viga Dřevěné nářadí v kufříku 3888

Viga Dřevěné nářadí v kufříku 3888
Detail

Kufřík ukrývá sadu dřevěného nářadí, se kterým mohou malí kutilové montovat a šroubovat. Každé nářadí má svoje místo. Obsah balení: kufřík, celkem 12 druhů náředí kleště, vrtačka, pila, kladívko, metr šroubovák, klíč, jiné potřebné nářadí Kupte dětem dřevěný kufřík s nářadím! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměr balení: 31,5 x 24 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Viga Dřevěné nářadí v kufříku 3888

Güde kufřík s nářadím GWZK 104

Detail

Kufřík s nářadím GWZK 104 od značky Güde. Celkem 104-dílná sada nářadí z chromvanadiové oceli. Balení zahrnuje 2 ráčny (1/2" a 1/4" se 72 zuby) s prodlouženími a nástrčkovými klíči, široký sortiment bitů, bitový šroubovák s ráčnovou funkcí, potřebné adaptéry, očko-ploché klíče. Baleno v plastovém kufříku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Güde kufřík s nářadím GWZK 104

Güde kufřík s nářadím GWZK 157

Detail

Kufřík s nářadím GWZK 157 od značky Güde. Celkem 157-dílná sada nářadí z chromvanadiové oceli. Balení zahrnuje 3 ráčny (1/2", 3/8", 1/4"), prodloužení, kardanové klouby, očko-ploché klíče, inbusové klíče, nástrčkové klíče, posuvné T-rukojeti, bitové adaptéry, šroubovák s ráčnovou funkcí, soupravy bitů, nástrčkové klíče na rázový utahovák. Baleno v plastovém kufříku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Güde kufřík s nářadím GWZK 157

KWB kufřík s 65 ks nářadí

Detail

Kufřík s 65 ks nářadí od značky KWB. Ideální jako základní dílenské vybavení. Praktický plastový kufřík pro mobilní použití. Kvalitní materiál pro dlouhodobou funkci. Obsahuje štípací i kombinované kleště, nůž, nůžky, kleště, imbusy, pilku, očkové klíče. (mall.cz)

Podobné produkty ako KWB kufřík s 65 ks nářadí

Bigjigs Toys Dřevěný Kufřík s nářadím

Bigjigs Toys Dřevěný Kufřík s nářadím
Detail

Dřevěný kufřík s nářadím nabízí klukům hru na řemeslné dovednosti. Každé z náředí má v kufříku své místo. Značka BigJigs reprezentuje anglickou rodinnou firmu jak na evropském trhu, tak i v dalších zemích světa, např. v USA. Tato firma vyrábějící od svého založení roku 1985 především dřevěné puzzle, rozšířila svoji výrobu na mnohé další hračky, s důrazem na kvalitu materiálů i kvalitu výroby. Přednosti: rozvíjí představivost, podporuje jemný motorický rozvoj zdravotně bezpečná hračka splňující evropské normy Obsah balení: dřevěný kufřík, celkem 13 dílů nářadí kladivo, kleště, vrtačka, klíče na matice, atd. Vyberte dětem kvalitní hračku značky BigJigs! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry: 25,5 x 31,5 x 6 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Bigjigs Toys Dřevěný Kufřík s nářadím

Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku

Detail

Pořádné nářadí v dřevěném boxu v přírodní barvě nabízí malým kutilům 14 kusů nářadí! Vše je prakticky uloženo v uzavíratelném kufříku a díky madlu na horní části si může malý kutil nářadí nosit s sebou kamkoli. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku

Small foot Kufřík s nářadím Nordic

Detail

S touto dřevěnou sadou nástrojů ve skandinávském designu se mladí řemeslníci skutečně stanou profesionály. Detailní příslušenství, jako je pravítko s integrovanou vodováhou a praktický akumulátorový šroubovák s hroty, které lze vyměnit pomocí magnetů, splní všechna jejich přání. (mall.cz)

Podobné produkty ako Small foot Kufřík s nářadím Nordic

Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku

Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku
Detail

Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku Praktický dřevěný kufřík s nářadím, který se dobře přenáší. Kufřík má pantíky, dvě kovové přesky a kovové ouško. Po otevření kufříku jsou viditelné instalované západky a speciální otvory pro jednotlivé kusy nářadí. Zajišťují pevné umístnění nářadí, tak aby nevypadlo při přenášení. Kovové nástroje potěší určitě nejednoho kutila. Kupte chlapcům kufřík s nářadím! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: dřevo, kov Počet příslušenství: 16 ks Rozměr otevřeného kufříku: 45 x 3,5 x 32 cm Rozměr zavřeného kufříku: 32 x 7,5 x 22,5 cm Rozměry balení: 33 x 8,5 x 27 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku

Bigjigs Toys Kufřík s nářadím Junior

Bigjigs Toys Kufřík s nářadím Junior
Detail

Dřevěný kufřík nabízí chlapcům nářadí, uložené pěkně v poličkách. Kluci co rádi montují, šroubují a něco kutí, zajisté ocení takovéto dřevěné nářadí. Značka BigJigs reprezentuje anglickou rodinnou firmu jak na evropském trhu, tak i v dalších zemích světa, např. v USA. Tato firma vyrábějící od svého založení roku 1985 především dřevěné puzzle, rozšířila svoji výrobu na mnohé další hračky, s důrazem na kvalitu materiálů i kvalitu výroby. Přednosti: rozvíjí zručnost, obratnost a koordinaci zdravotně bezpečná hračka splňující evropské normy Obsah balení: kufřík, celkem 28 dílků jako šroubovák, pila, klíč, kladivo Vyberte dětem kvalitní hračku značky BigJigs! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo, kov Rozměry: 37 x 24 x 8 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Bigjigs Toys Kufřík s nářadím Junior

Kufřík s nářadím a vrtačkou (JS022593)

Kufřík s nářadím a vrtačkou (JS022593)
Detail

Dětské nářadí - pro holky i kluky, vhodné od 3 let Pořiďte dětem vlastní cestovní kufřík pro kutily. Kufřík s nářadím a vrtačkou je vyroben ve stylu cestovního zavazadla s madlem na kolečkách, tak může jet s dítětem kamkoliv. Všechny potřebné věci bude mít vždy při ruce. Při otevření kufříku vznikne malá dílna. Herní set je vyroben z kvalitních materiálů, tak vydrží po dlouhou dobu. Kufřík s nářadím a vrtačkou je vhodný pro děti od tří let. Klíčové vlastnosti herního setu Kufřík s nářadím a vrtačkouHerní set Kufřík s nářadím a vrtačkou plní funkci cestovního zavazadlaKufřík snadno rozložíte na malou dílnuNajdete zde spoustu nářadí a pracovních nástrojůKufřík je vyroben z kvalitních materiálůHerní set je vhodný pro děti od tří letRozměry:23,6 × 11,5 × 33,8 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Kufřík s nářadím a vrtačkou (JS022593)

Ardon Montérky s laclem a pracovní blůza - 48

Ardon Montérky s laclem a pracovní blůza - 48
Detail

Montérky s laclem a pracovní blůza - 48 od výrobce Ardon. Produkt je skladem. (dobrytextil.cz)

Podobné produkty ako Ardon Montérky s laclem a pracovní blůza - 48

G21 Dětský doktor sedátko (008-91A)

G21 Dětský doktor sedátko (008-91A)
Detail

Dětské nářadí - pro holky i kluky, vhodné od 3 let Sadou Dětský doktor sedátko uděláte radost každému malému doktorovi. Ať už doma máte doktora či lékařku, doplňte jeho vybavení v podobě lékařského sedátka s příslušenstvím pro doktory. Hračka G21 Dětský doktor sedátko nabízí dětskou židličku a lékařské vybavení v jedné hračce. Hračka je vhodná pro větší batolata. Herní set je kompletně vyroben z plastu. Lékařské sedátko obsahuje: stetoskop, kukátko, nůžky, kladívko, zrcátko, teploměr, pinzetu, injekci, brýle. V sedátku je vložen odnímatelný kufřík s rukojetí pro snadný přenos. Barevné provedení setu je modro-bílé. Klíčové vlastnosti herního setu G21 Dětský doktor sedátko - pro kluky i holkyHerní set G21 Dětský doktor sedátko je určen pro holky i klukyHračka je vhodná i pro malé děti od tří let věkuSet pro malé doktory je hračkou 2 v 1, sedátkem a lékařským kufříkem v jednomHerní set G21 Dětský doktor sedátko obsahuje: stetoskop, kukátko,... (alza.cz)

Podobné produkty ako G21 Dětský doktor sedátko (008-91A)

G21 Hamburger a zmrzlina v kufříku (HSP993196)

G21 Hamburger a zmrzlina v kufříku (HSP993196)
Detail

Jídlo do dětské kuchyňky - sada potravin a nádobí na hraní, 17 kusů v sadě, vhodná od 3 let Potěšte své malé prodavače a prodavačky spoustou zajímavých pochutin, které ve stánku s rychlým občerstvením jistě rádi využijí. Set G21 Hamburger a zmrzlina v kufříku obsahuje zmrzliny, nanuk, maso, vařenou kukuřici, hamburger, hranolky a kelímek s pitím. Součástí jsou samozřejmě i příbory a nádobí, aby se hladovci mohli najíst. Set G21 Hamburger a zmrzlina je zabalen v praktickém kufříku, takže se hračky dají pohodlně uschovat nebo vzít s sebou na cesty. Nechte děti, ať svým živým nebo plyšovým kamarádům postaví skvělý stánek. Klíčové vlastnosti setu G21 Hamburger a zmrzlina v kufříkuSet G21 Hamburger a zmrzlina v kufříku pro vaše nejmenšíSkvělá hra na prodavače ve stánkuZmrzliny, nanuk, maso, vařená kukuřice, hranolky, hamburger, pitíSoučástí jsou také příbory a nádobíPraktický kufřík s držadlem k uschování a na cesty Set je vyroben z plastuHračka... (alza.cz)

Podobné produkty ako G21 Hamburger a zmrzlina v kufříku (HSP993196)

G21 Ovoce a zelenina v kufříku (HSP993198)

G21 Ovoce a zelenina v kufříku (HSP993198)
Detail

Jídlo do dětské kuchyňky - sada potravin a nádobí na hraní, 22 kusů v sadě, vhodná od 3 let Potěšte své malé kuchaře a kuchařky spoustou ovoce a zeleniny, které při vaření jistě rádi využijí. Set G21 Ovoce a zelenina v kufříku obsahuje devět různých druhů ovoce a zeleniny, například meloun, jahodu, lilek, mrkev, pomeranč a další. Vše se dá rozkrojit a zase spojit díky suchému zipu. Součástí je samozřejmě i nůž na krájení a nechybí ani dvě krabičky se sladkostmi, pokud by někdo měl chuť na něco jiného. Set G21 Ovoce a zelenina je zabalen v praktickém kufříku, takže se hračky dají pohodlně uschovat nebo vzít s sebou na cesty. Nechte děti, ať svým živým nebo plyšovým kamarádům udělají skvělou hostinu. Klíčové vlastnosti setu G21 Ovoce a zelenina v kufříkuSet G21 Ovoce a zelenina v kufříku pro vaše nejmenšíSkvělá hra na kuchaře nebo prodavačeDevět různých druhů ovoce a zeleniny, nůž, krabičky se sladkostmiOvoce a zeleninu lze nožem rozkrojit a... (alza.cz)

Podobné produkty ako G21 Ovoce a zelenina v kufříku (HSP993198)

Grilovací nářadí sada 11 ks ALU kufřík

Grilovací nářadí sada 11 ks ALU kufřík
Detail

Profesionální sada 11 ks nářadí, se vším potřebným pro grilování i následnou údržbu grilu. V sadě se nachází obracečka s precizně zabroušenou hranou vybavená zoubkovaným ostřím, otvírákem zátek a otvory pro odtok. Kleště, speciálně tvarované pro jistý úchop nejrůznějších pokrmů, kartáč pro údržbu grilu, kdy samotná kartáčová část je z mosazi. Nepostradatelnou částí grilovcího nářadí je i dvouzubá vidlička, štětec se štětinami z nylonu, pro potírání, či mašlování pokrmů, porcovací nůž a 4x grilovací jehlice s hroty broušenými do špičky. Veškeré nářadí je kvalitně zpracováno z nerezové oceli, není nijak zbytečně tvarováno, což významně usnadňuje čištění. Rukojeti jednotlivých nástrojů jsou kruhového průřezu a výborně padnou do ruky. Veškeré nástroje lze pověsit na háček. Sada je úhledně umístěna v transportním kufru, hodí se zejména u náročnějších uživatelů, její přehlednost a výčet jednotlivých nástrojů však ocení kdokoliv. Sada je primárně určena k využití doma na zahradě. Obsah sady Obracečka Kleště Dvouzubá vidlice Mašlovací štětec Porcovací nůž Drátěnný kartáč 4x Grilovací jehlice Technická data sada 11 ks pouzdro aluminiový kufřík materiál nástrojů nerezová ocel rozměr sady 46 x 23 x 8,5 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Grilovací nářadí sada 11 ks ALU kufřík

Grilovací nářadí sada 11ks ALU kufřík CATTARA

Grilovací nářadí sada 11ks ALU kufřík CATTARA
Detail

Grilovací nářadí sada 11ks ALU kufřík Profesionální sada 11 ks nářadí, se vším potřebným pro grilování i následnou údržbu grilu. V sadě se nachází obracečka s precizně zabroušenou hranou vybavená zoubkovaným ostřím, otvírákem zátek a otvory pro odtok. Kleště, speciálně tvarované pro jistý úchop nejrůznějších pokrmů, kartáč pro údržbu grilu, kdy samotná kartáčová část je z mosazi. Nepostradatelnou částí grilovcího nářadí je i dvouzubá vidlička, štětec se štětinami z nylonu, pro potírání, či mašlování pokrmů, porcovací nůž a 4x grilovací jehlice s hroty broušenými do špičky. Veškeré nářadí je kvalitně zpracováno z nerezové oceli, není nijak zbytečně tvarováno, což významně usnadňuje čištění. Rukojeti jednotlivých nástrojů jsou kruhového průřezu a výborně padnou do ruky. Veškeré nástroje lze pověsit na háček. Sada je úhledně umístěna v transportním kufru, hodí se zejména u náročnějších uživatelů, její přehlednost a výčet jednotlivých nástrojů však ocení kdokoliv. Sada je primárně určena k využití doma na zahradě. Technické parametry: sada: 11ks pouzdro: aluminiový kufřík materiál nástrojů: nerezová ocel rozměr sady: 46 x 23 x 8,5 cm Obsah sady: Obracečka Kleště Dvouzubá vidlice Mašlovací štětec Porcovací nůž Drátěnný kartáč 4x Grilovací jehlice (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Grilovací nářadí sada 11ks ALU kufřík CATTARA

Grilovací nářadí sada 18ks ALU kufřík CATTARA

Grilovací nářadí sada 18ks ALU kufřík CATTARA
Detail

Grilovací nářadí sada 18ks ALU kufřík, CATTARA Tato profesionální sada 18ks nářadí, obsahuje vše potřebné pro správné grilování i následnou údržbu grilu. Obracečka délky 44 cm, s precizně broušenou hranou, vybavená zoubkovaným ostřím, otvírákem zátek a otvory pro odtok. Kleště, speciálně tvarované pro jistý úchop nejrůznějších pokrmů, délky 43 cm. Kartáč délky 42 cm pro údržbu grilu, kdy samotná kartáčová část z mosazi má rozměry 7 x 5,5 cm. Nepostradatelnou částí grilovcího nářadí je i dvouzubá vidlička délky 43,5 cm. Štětec délky 44 cm se 4,5 cm štětinami z nylonu, pro potírání, či mašlování pokrmů. Porcovací nůž délky 42 cm, kde ostří je délky 16 cm. 4x grilovací jehlice celkové délky 42 cm, kde na pokrmy lze využít celých 30 cm, hroty jehlic jsou broušené do špičky. Poslední součástí nářadí je 8x napichovátko délky 7 cm, určené pro držení kukuřice. Veškeré nářadí je kvalitně zpracováno z nerezové oceli, není nijak zbytečně tvarováno, což významně usnadňuje čištění. Rukojeti jednotlivých nástrojů jsou kruhového průřezu a výborně padnou do ruky. Mimo napichovátek kuřice, se dají veškeré nástroje pověsit za háček. Sada je úhledně umístěna v přenosném kufru, hodí se zejména u náročnějších uživatelů, její přehlednost a výčet jednotlivých nástrojů však ocení kdokoliv. Sada je primárně určena k využití doma na zahradě. Technická data sada 18ks pouzdro hliníkový kufřík materiál nástrojů nerezová ocel rozměr sady 45 x 24 x 8 cm (torriacars.cz)

Podobné produkty ako Grilovací nářadí sada 18ks ALU kufřík CATTARA
G21 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21), KIK Mozaika dětské plastové bloky, stůl, židle + nářadí 296 dílků (16099), G21 Dětský obchod s příslušenstvím (008-85), G21 Industrial Cube 21 x 21 x 21 (6392724), Cattara - Grilovací nářadí sada 11ks ALU kufřík 13105 , CATTARA Grilovací nářadí sada 18ks ALU kufřík (13103), G21 Háčky pro grilovací nářadí (635401), G21 Grilovací nářadí 6 ks (RST2011), Dětské zahradní nářadí, sada 4 ks, KETER Skládací pracovní stůl 237005, G21 Dětská kuchyňka Superior s příslušenstvím červená (008-55A), CATTARA Grilovací nářadí GREY LINE sada 11ks ALU kufřík (8591686131062), Cattara - Grilovací nářadí GREY LINE sada 11ks ALU kufřík 13106, G21 Grilovací nářadí sada 3 ks, nerezové (635404), G21 Lovely letní kuchyňka s grilem na kolečkách (008-37A), G21 Ostřič Carbide, Ceramic (G-21-OSTDCC), Puzzle Pracovití řemeslníci 40 dílků + dětské nářadí (4001504563752), G21 Ocílka keramická 44 cm (G-21-OCKKR44), G21 Ostřící sada Profi, Diamant (G-21-PRostS), Krteček a hruška - Kufřík (8595049422866), Tulimi Dětské mini nářadí v kufříku Bagr, červený (95725801), G21 Vodítko pro ostření na kameni (G-21-VDKRT), ESSCHERT DESIGN Stůl zahradní pracovní, šedý NG75 (421294), Esschert Design zahradní pracovní stůl bílý CF29W (404624), SENCOR STX 008 (STX 008), Grilovací nářadí G21 sada 5 ks, hliníkový kufr (GSD-05-ALP), Grilovací nářadí G21 sada 3 ks, hliníkový kufr (GSD-03-ALP), Kufřík s nářadím a vrtačkou (JS022593), Dětský kufřík - Krteček a mašinka (8592190991036), Batman - Plechový kufřík Batman - kufřík (M00320)