G21 cukrárna v kufříku (hsp993197)

Produkt G21 cukrárna v kufříku (hsp993197) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu G21 cukrárna v kufříku (hsp993197) upraviť a produkt hľadať znova.

G21 Cukrárna v kufříku (HSP993197)

G21 Cukrárna v kufříku (HSP993197)
Detail

Jídlo do dětské kuchyňky - sada potravin a nádobí na hraní, 22 kusů v sadě, vhodná od 3 let Potěšte své malé cukráře a cukrářky spoustou lákavých dobrot, které při prodeji v cukrárně jistě rádi využijí. Set G21 Cukrárna v kufříku obsahuje donuty, rolády, řezy a dortíky. Součástí je samozřejmě i nůž na krájení a příbory a nechybí ani zdobení, abyste dali sladkostem ten správný šmrnc. Set G21 Cukrárna je zabalen v praktickém kufříku, takže se hračky dají pohodlně uschovat nebo vzít s sebou na cesty. Nechte děti, ať svým živým nebo plyšovým kamarádům udělají skvělou hostinu. Klíčové vlastnosti setu G21 Cukrárna v kufříkuSet G21 Cukrárna v kufříku pro vaše nejmenšíSkvělá hra na cukráře a cukrářkyDonuty, rolády, řezy, dortíkyNůž na krájení, příbory, potřeby k pečení a zdobeníPraktický kufřík s držadlem k uschování a na cesty Set je vyroben z plastuHračka G21 Cukrárna v kufříku je vhodná pro děti od 3 let Obsah... (alza.cz)

Podobné produkty ako G21 Cukrárna v kufříku (HSP993197) , G21 cukrárna v kufříku (hsp993197)

G21 Cukrárna v kufříku

G21 Cukrárna v kufříku
Detail

Hračka G21 Cukrárna v kufříku V kufříku najdete krásné barevné plastové zákusky a cukrovinky a také nástroje na výrobu sladkostí a servírování. Součástí kufříku je také držadlo, díky kterému může mít vaše malá cukrářka svoji oblíbenou hračku u sebe i na cestách. Všechny potraviny i příslušenství jsou vyrobeny z plastu. Jedná se pouze o repliky. Parametry: - Barva: modrá - Vhodné od 3 let - Držadlo a bezpečné zavírání - Rozměry kufříku: 21,5 x 14 x 15 cm - Hmotnost: 0,35 kg Balení obsahuje: - Kufřík s držadlem - 2x krabička surovin - 2x roláda - 2x ovocný dort - 2x dort - 2x donut - 2x talířek - 7x příbor - 1x hrneček (hawaj.cz)

Podobné produkty ako G21 Cukrárna v kufříku , G21 hamburger a zmrzlina v kufříku (hsp993196)

Educa vymaľovánky Červená Čiapočka Colouring Activities v kufríku 20 dílků

Educa vymaľovánky Červená Čiapočka Colouring Activities v kufríku 20 dílků
Detail

Zábavná hra pro děti Domino s černobílými obrázky zvířátek z kolekce Colouring Activities . Dříve, než začnete hrát Vaši oblíbenou hru - vybarvěte si zvířátka podle vlastní fantazie! Domino by nemělo chybět v žádné domácnosti s dětmi. Hraní domina je pro děti zábavné a procvičuje postřeh a paměť. Balení obsahuje 14 dvojic obrázků, 6 fixů základních barev. Vhodné pro děti od 4 let. (patro.cz)

Podobné produkty ako Educa vymaľovánky Červená Čiapočka Colouring Activities v kufríku 20 dílků , Sada krásy v kufříku (8592193100145)

G21 nářadí s vrtačkou v kufříku žlutošedé

G21 nářadí s vrtačkou v kufříku žlutošedé
Detail

G21 Dětské nářadí s vrtačkou v kufříku žluto-šedé Máte doma malého kutila, který rád pomáhá tatínkovi v dílně? Aku vrtačka, stejná, jakou má ve své dílně tatínek nebo dědeček, v sadě, doplněné o další nářadí, které se rozhodně bude hodit. Vrtačka je napájena 2x AA bateriemi, které jsou součástí balení. Parametry: - Materiál: plast - Barva: žluto šedá - Vhodné od 3 let - Napájení vrtačky: AA baterie - Rozměry kufříku: 28 x 24 x 8,5 cm - Hmotnost: 0,6 kg Balení obsahuje: - vrtačka na baterie - vrtáky - klíč - kladivo - šroubovák - řezák - šrouby - matky - podložky - hasák (hawaj.cz)

Podobné produkty ako G21 nářadí s vrtačkou v kufříku žlutošedé , Bino farma v cestovním kufříku

G21 Hamburger a zmrzlina v kufříku (HSP993196)

G21 Hamburger a zmrzlina v kufříku (HSP993196)
Detail

Jídlo do dětské kuchyňky - sada potravin a nádobí na hraní, 17 kusů v sadě, vhodná od 3 let Potěšte své malé prodavače a prodavačky spoustou zajímavých pochutin, které ve stánku s rychlým občerstvením jistě rádi využijí. Set G21 Hamburger a zmrzlina v kufříku obsahuje zmrzliny, nanuk, maso, vařenou kukuřici, hamburger, hranolky a kelímek s pitím. Součástí jsou samozřejmě i příbory a nádobí, aby se hladovci mohli najíst. Set G21 Hamburger a zmrzlina je zabalen v praktickém kufříku, takže se hračky dají pohodlně uschovat nebo vzít s sebou na cesty. Nechte děti, ať svým živým nebo plyšovým kamarádům postaví skvělý stánek. Klíčové vlastnosti setu G21 Hamburger a zmrzlina v kufříkuSet G21 Hamburger a zmrzlina v kufříku pro vaše nejmenšíSkvělá hra na prodavače ve stánkuZmrzliny, nanuk, maso, vařená kukuřice, hranolky, hamburger, pitíSoučástí jsou také příbory a nádobíPraktický kufřík s držadlem k uschování a na cesty Set je vyroben z plastuHračka... (alza.cz)

Podobné produkty ako G21 Hamburger a zmrzlina v kufříku (HSP993196) , Cukrárna v paříži (978-80-271-2483-1)

G21 Ovoce a zelenina v kufříku (HSP993198)

G21 Ovoce a zelenina v kufříku (HSP993198)
Detail

Jídlo do dětské kuchyňky - sada potravin a nádobí na hraní, 22 kusů v sadě, vhodná od 3 let Potěšte své malé kuchaře a kuchařky spoustou ovoce a zeleniny, které při vaření jistě rádi využijí. Set G21 Ovoce a zelenina v kufříku obsahuje devět různých druhů ovoce a zeleniny, například meloun, jahodu, lilek, mrkev, pomeranč a další. Vše se dá rozkrojit a zase spojit díky suchému zipu. Součástí je samozřejmě i nůž na krájení a nechybí ani dvě krabičky se sladkostmi, pokud by někdo měl chuť na něco jiného. Set G21 Ovoce a zelenina je zabalen v praktickém kufříku, takže se hračky dají pohodlně uschovat nebo vzít s sebou na cesty. Nechte děti, ať svým živým nebo plyšovým kamarádům udělají skvělou hostinu. Klíčové vlastnosti setu G21 Ovoce a zelenina v kufříkuSet G21 Ovoce a zelenina v kufříku pro vaše nejmenšíSkvělá hra na kuchaře nebo prodavačeDevět různých druhů ovoce a zeleniny, nůž, krabičky se sladkostmiOvoce a zeleninu lze nožem rozkrojit a... (alza.cz)

Podobné produkty ako G21 Ovoce a zelenina v kufříku (HSP993198) , Souprava doktorská, v kufříku, 56x23cm (8590756003803)

Cukrárna v Paříži - Julie Caplinová

Cukrárna v Paříži - Julie Caplinová
Detail

V Paříži se skrývá jedna malá cukrárna, která má už ale své slavné dny za sebou. Vstupte a ochutnejte některý z dezertů. Třeba zjistíte, že minulost stačí jen oprášit, aby opět získala svůj lesk.Nině Hadleyové pomalu táhne na třicet. Pracuje jako servírka, ale už zkusila kdeco – učila ve školce, pracovala v zahradnictví, absolvovala také kuchařský kurz. Nic z toho ale nebylo to pravé. Krom toho je pro svou velkou hlučnou rodinu pořád jen malou holčičkou, kterou se všichni snaží chránit. A dobře jí radit. Nina by se ráda osamostatnila, jenže jak přijít na to, co by doopravdy chtěla dělat?Když na dva měsíce kvůli rekonstrukci zavřou restauraci, kde Nina pracuje, naskytne se jí šance odjet do Paříže. Měla by tam pomáhat s přípravou cukrářských kurzů pro amatéry. Zdá se, že je to přesně ta příležitost, na kterou čekala. Má to však háček. Kurzy vede rodinný přítel Sebastian, velmi úspěšný a také velmi protivný šéfkuchař. Nina se do něj navíc kdysi bláznivě a beznadějně zamilovala. Sebastian ovšem neměl zájem. Dokáže se Nina odpoutat od dřívějších citů a najde v malé pařížské cukrárně to, po čem opravdu touží? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Cukrárna v Paříži - Julie Caplinová , Rappa dřevěné zoo v kufříku (8590687215344)

Cukrárna v Paříži - Caplin Julie

Cukrárna v Paříži - Caplin Julie
Detail

Kdysi vyhlášená pařížská Cukrárna C se brzy zavře, ještě zbývá poslední cukrářský kurz. Právě na něj míří z anglického venkova i Nina Hadleyová. Kromě odpalovaného těsta se ale bude muset vypořádat ještě se Sebastianem, do kterého byla kdysi nešťastně zamilovaná. Postaví se Nina konečně za sebe a za to, po čem opravdu touží? (patro.cz)

Podobné produkty ako Cukrárna v Paříži - Caplin Julie , Rappa dřevěná farma v kufříku (8590687215368)

Cukrárna v Paříži - Julie Caplinová - e-kniha

Cukrárna v Paříži - Julie Caplinová - e-kniha
Detail

eBook:,Zakoupením 2 knih od Julie Caplinové získáte exkluzivní, jinak nedostupný dárek: https://www.grada.cz/nejkrasnejsi-darek-13666/ V Paříži se skrývá jedna malá cukrárna, která má už ale své slavné dny za sebou. Vstupte a ochutnejte některý z dezertů. Třeba zjistíte, že minulost stačí jen oprášit, aby opět získala svůj lesk. Nině Hadleyové pomalu táhne na třicet. Pracuje jako servírka, ale už zkusila kdeco – učila ve školce, pracovala v zahradnictví, absolvovala také kuchařský kurz. Nic z toho ale nebylo to pravé. Krom toho je pro svou velkou hlučnou rodinu pořád jen malou holčičkou, kterou se všichni snaží chránit. A dobře jí radit. Nina by se ráda osamostatnila, jenže jak přijít na to, co by doopravdy chtěla dělat? Když na dva měsíce kvůli rekonstrukci zavřou restauraci, kde Nina pracuje, naskytne se jí šance odjet do Paříže. Měla by tam pomáhat s přípravou cukrářských kurzů pro amatéry. Zdá se, že je to přesně ta příležitost, na kterou čekala. Má to však háček. Kurzy vede rodinný přítel Sebastian, velmi úspěšný a také velmi protivný šéfkuchař. Nina se do něj navíc kdysi bláznivě a beznadějně zamilovala. Sebastian ovšem neměl zájem. Dokáže se Nina odpoutat od dřívějších citů a najde v malé pařížské cukrárně to, po čem opravdu touží? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Cukrárna v Paříži - Julie Caplinová - e-kniha , Make-up sada v kufříku (8711866276455)

Playmobil Spirit Untamed 70696 Cukrárna v Miradero

Detail

Cukrárna v Miradero je nejlepším místem na sladkou odměnu po dlouhém dni. Koláče a sladké pečivo jsou voňavé a připravené na prodejním stole. S tak velkým výběrem není pro nikoho snadné se rozhodnout. Abigail miluje sladké, a tak by ráda vyzkoušela všechno. (mall.cz)

Podobné produkty ako Playmobil Spirit Untamed 70696 Cukrárna v Miradero , Dřevěná sada krásy v kufříku (6934510505318)

Cukrárna v Paříži (978-80-271-2483-1)

Cukrárna v Paříži (978-80-271-2483-1)
Detail

Elektronická kniha - Kdysi vyhlášená pařížská Cukrárna C se brzy zavře, ještě zbývá poslední cukrářský kurz. Právě na něj míří z anglického venkova i Nina Hadleyová. Kromě odpalovaného těsta se ale bude muset vypořádat ještě se Sebastianem, do kterého byla kdysi nešťastně zamilovaná. - ze série Romantické útěky, autor Julie Caplinová, 368 stran, česky Romantická cukrárna čeká na své objevení...Kdysi vyhlášená pařížská Cukrárna C se brzy zavře, ještě zbývá poslední cukrářský kurz. Právě na něj míří z anglického venkova i Nina Hadleyová. Kromě odpalovaného těsta se ale bude muset vypořádat ještě se Sebastianem, do kterého byla kdysi nešťastně zamilovaná. Postaví se Nina konečně za sebe a za to, po čem opravdu touží? (alza.cz)

Podobné produkty ako Cukrárna v Paříži (978-80-271-2483-1) , Playmobil zámecká cukrárna (4008789704511)

Cukrárna v Paříži (978-80-271-2483-1)

Cukrárna v Paříži (978-80-271-2483-1)
Detail

Kniha - autor Julie Caplin, 368 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Cukrárna v Paříži (978-80-271-2483-1) , Souprava kuchyňská, v kufříku 29ks, 26cm (8590756003797)

Cukrárna Poezie - Simona Čeledová

Cukrárna Poezie - Simona Čeledová
Detail

Předkládám vám básně, které jsem napsala v letech 2014 - 2015. Chtěla jsem se jimi dostat pod povrch ženského uvažování a zdůraznit především sílu jeho ducha, který je i přes zdánlivě křehkou skořápku velice výrazný. Cukrárna Poezie se nechce skrývat za leckdy až příliš zřetelnou racionalitu dnešní doby a lyricky něžnou formou vyjadřuje pocity, vzpomínky a úvahy napsané v životní etapě, kdy si čím dál víc uvědomuji důležitost jakéhosi zjemnění ve vnímání ženství. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Cukrárna Poezie - Simona Čeledová , Sada nářadí v kufříku busy builder (062243344181)

Sylvanian Families Vesnická cukrárna

Sylvanian Families Vesnická cukrárna
Detail

Fenečka, jako cukrářka v růžových šatičkách s pruhovanou zástěrou, čeká na holčičky, které jí pomohou v cukrárně s prodejem zákusků a dortů. Do takto zásobené cukrárny snadno zavítají členové Sylvanian rodiny. Sylvanian Families přišly do Evropy z Japonska již v roce 1985 a okouzlily malé děti i dospělé. Od té doby putují světem a rozdávajjí radost jako kreslené postavičky filmu, jako představitelé videoher nebo jako klasické figurky, s doplňky, které k nim patří. V Sylvanian Families můžete najít kočky, psy, králíčky, tučňáky, opice, koaly, surikaty a další zvířátka. Ke všem postavičkám je možné dokoupit v samostatných produktech různé vybavení. Funkčnost: figurky mají otočnou hlavu a pohyblivé končetiny dětem se budou dobře oblékat a vyslékat Obsah balení: figurka cukrářky, dorty, zákusky obchod, prodejní pult, kasa, stojany na zákusky krabičky na sladkosti, několik druhů sladkostí, talíře, ubrousky Vyberte dětem postavičky Sylvanian Families! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, textil, semiš Počet doplňků: 85 Výška figurky: cca 8 cm Rozměry balení: 39 x 26 x 19 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sylvanian Families Vesnická cukrárna , Sada nářadí 94ks v plastovém kufříku (4823037604395)

Djeco Cukrárna Charlotte a Tom

Djeco Cukrárna Charlotte a Tom
Detail

Sada Cukrárna Charlotte a Tom je kreativní přenosnou sadou určenou malým dětem, které rády připravují dobrůtky. Pro přípravu lahodných dortíků je připraveno v balení potřebné množství příslušentsví. Samotná krabička slouží jako podklad pro připravované pohoštění. Vše je v krásném barevném provedení. Obsah balení: dřevěné dortíky karta s možnostmi tvoření dortíků Kupte dětem kreativní sadu Djeco! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo, karton Rozměr balení: 20 x 17 x 6 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Djeco Cukrárna Charlotte a Tom , Orion 8dílná grilovací sada v kufříku, nerez

Cheva Stavebnice 18 - Cukrárna

Detail

Sestavte si dvoupatrovou cukrárnu s balkónem a předzahrádkou se zákaznicí a číšníkem pomocí stavebnice Cheva. Jednotlivé stavebnice lze vzájemně kombinovat. (mall.cz)

Podobné produkty ako Cheva Stavebnice 18 - Cukrárna , Teddies sada doktor v plastovém kufříku (8592190851378)

Playmobil Zámecká cukrárna (4008789704511)

Playmobil Zámecká cukrárna (4008789704511)
Detail

Stavebnice - 133 dílků v balení, materiál plast, vhodná od 4 let Chtěli byste s dětmi trávit čas u stavebnice? Stavebnice Playmobil bude nápomocná při rozvíjení kreativity, jemné motoriky nebo také logického myšlení. Učení díky ní bude zábava a dětem takováto forma vzdělávání určitě vadit nebude. V této variantě najdete celkem 133 dílků. K výrobě byl zvolen materiál, konkrétně plast. Stavebnice Playmobil se doporučuje dětem od 4 let. Zásadní přednosti stavebnice Playmobil Zámecká cukrárna Stavebnice představuje spoustu možností ke tvoření Přispívá k rozvoji dětské motoriky a fantazie Stavebnice má celkem 133 dílků Materiálem je plast Stavebnice Playmobil je přizpůsobena dětem od 4 let (alza.cz)

Podobné produkty ako Playmobil Zámecká cukrárna (4008789704511) , Nářadí dřevo 30ks v dřevěném kufříku (8592190852337)

Intex 57149 Hrací centrum cukrárna

Intex 57149 Hrací centrum cukrárna
Detail

Intex 57149 Hrací centrum cukrárna Cukrárna se stala námětem pro krásné hrací centrum, které může posloužit jako výborný svlažující a zábavný prvek při slunných dnech. Firma Intex obhajuje svoji kvalitu výrobků pro rekreaci a zábavu na celosvětovém trhu již několik desítek let. To platí jak pro bazény a krycí plachty, tak pro nafukovací hračky, matrace a drobné příslušenství do vody. Přednosti: vyrobeno z kvalitního vinylu opravná záplata přiložena Obsah balení: nafukovací základna 2 nafukovací lízátka, kolejnice pro kutálení míčků 6 míčků, otvor k připojení hadice k ovlažení, klouzačka Kupte dětem hrací centrum Intex! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: vinyl Délka: 295 cm Šířka: 191 cm Výška: 130 cm Nosnost: 81 kg Rozměry balení: 15,5 x 47,5 x 40,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Intex 57149 Hrací centrum cukrárna , Kik velká kuchyňka pro děti v kufříku (18373)

INTEX 57149NP Hrací centrum cukrárna

INTEX 57149NP Hrací centrum cukrárna
Detail

Hrací centrum cukrárna o rozměrech 2,95 m x 1,91 m x 1,30 m. Vyrobeno z kvalitního vinylu. Zahrnuje 2 nafukovací lízátka, kolejnice pro kutálení míčků, 6 míčků, otvor k připojení hadice k ovlažení, klouzačku. Maximální váhový limit 81 kg. (bambule.cz)

Podobné produkty ako INTEX 57149NP Hrací centrum cukrárna , Lékárnička v plastovém kufříku pro 5 osob (nlzm5_kufr)

Intex 57149 Hrací centrum Cukrárna

Detail

Dětský bazének Cukrárna je připraven pro vodní hrátky na zahradě. Je vyroben z pevného a předem testovaného vinylu. Součástí pro více zábavy při koupání jsou i nafukovací lízátka, míčky a klouzačka. Užijte si léto sladce a stylově. (mall.cz)

Podobné produkty ako Intex 57149 Hrací centrum Cukrárna , Buddy toys bgp 2012 dílna v kufříku (8590669222018)

Djeco Magické obrázky V cukrárně třpytky

Djeco Magické obrázky V cukrárně třpytky
Detail

Dobrůtky z cukrárny si mohou děti vyrobit s touto kreativní sadou, a to originálním způsobem. Dvanáct obrázků je připraveno pro doplnění třpytivými obtisky. Přednosti: vyráběním děti trénují svoje soustředění rozvíjí jemnou motoriku Obsah balení: 12 předloh 8 archů různých obrázků 8 archů se třpytivými papíry Kupte dětem kreativní sadu! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: papír (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Djeco Magické obrázky V cukrárně třpytky , Teleskop 375x/50 mm kovový v kufříku (4893669306622)

Bezlepková cukrárna - Zuzana Zachová - e-kniha

Bezlepková cukrárna - Zuzana Zachová - e-kniha
Detail

eBook:,Kniha plná receptů sladkých bezlepkových dobrot, jaké vás jen napadnou! Muffiny, makronky, pudingy, minicakes, cupcakes, dezerty z odpalovaného těsta, palačinky, clafoutis, lízátka, koláčky, rolády, tartaletky, bábovky, creme brulée, tiramisu, panettone, tartufo, galetky, kokosky, bublaniny, velikonoční mazanec, štrúdl, sušenky, jahelník, panna cotta, lívanečky, marcipán, brownies... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bezlepková cukrárna - Zuzana Zachová - e-kniha , Bino lékařský set v dřevěném kufříku, 16 ks

Kinetický / měsíční písek sada CUKRÁRNA (809555943424)

Kinetický / měsíční písek sada CUKRÁRNA (809555943424)
Detail

Kinetický písek - hmotnost 600 g, vícebarevný, téma potraviny, nevysychá, bábovky součástí balení, vhodný pro děti od 3 let Máte doma malého šikulu, který neustále něco tvoří? Pak ho jistě oslní kreativní sada, s níž se skvěle zabaví. S barevným tekutým pískem totiž vytvoří úžasné zákusky, dortíky, cookies a koláče. S pomocí bábovek tak z písku budou pod rukama malého kreativce vznikat nádherné výtvory. Zábava s kinetickým pískem tak nebude brát konce. Sadu si zamilují holky i kluci od 3 let. Klíčové vlastnosti kinetického / měsíčního písku sada CukrárnaSe sadou dítě vytvoří úžasné zákusky a dortíkyMalý kreativec má k dispozici bábovky a barevný písekDítě tvoří z kinetického pískuKreativní sadu si zamilují holky a kluci od 3 let (alza.cz)

Podobné produkty ako Kinetický / měsíční písek sada CUKRÁRNA (809555943424) , Woody kovové nářadí v dřevěném kufříku, 16 ks

Sun Pohádková cukrárna Zákusky a Pralinky samolepky

Sun Pohádková cukrárna Zákusky a Pralinky samolepky
Detail

V pohádkové cukrárně si mohou děti tentokrát na dvaceti šesti stranách pohrát se zákusky nebo sladkými pralinkami. Se zábavným samolepkovým učením si děti potrénují vizuální vnímání a představivost. Obsah knihy: 130 samolepek Vyberte dětem brožurku z Pohádkové cukrárny! Vhodné pro děti od 3 let Počet stran: 26 Vazba: brožovaná Rozměry: 25 x 24 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sun Pohádková cukrárna Zákusky a Pralinky samolepky , Malířská sada v kufříku 208 ks růžová (17239)

Bezlepková cukrárna (978-80-264-1440-7)

Bezlepková cukrárna (978-80-264-1440-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Zuzana Zachová, 124 stran Kniha plná receptů sladkých bezlepkových dobrot, jaké vás jen napadnou! Muffiny, makronky, pudingy, minicakes, cupcakes, dezerty z odpalovaného těsta, palačinky, clafoutis, lízátka, koláčky, rolády, tartaletky, bábovky, creme brulée, tiramisu, panettone, tartufo, galetky, kokosky, bublaniny, velikonoční mazanec, štrúdl, sušenky, jahelník, panna cotta, lívanečky, marcipán, brownies... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bezlepková cukrárna (978-80-264-1440-7) , Smg tlapková patrola 2x puzzle v kufříku (778988632581)

Gibsons Puzzle Stará cukrárna 1000 dílků (G6274)

Gibsons Puzzle Stará cukrárna 1000 dílků (G6274)
Detail

Puzzle - patří mezi náročnější, 1000 dílků v balení, rozměry sestaveného puzzle 49 × 68 cm (V׊) Skládání puzzlí se řadí mezi nejoblíbenější hry. A při jejich skládání se nebaví pouze děti. Dospělé bude také bavit hra s těmito malými dílky, které jim umožní vytvoření oblíbeného motivu. Tyto puzzle GIBSONS jsou určeny pro kohokoliv. Před koupí si musíte ujasnit, kdo je bude sestavovat. Tyto puzzle se celkem skládají z 1000 dílků. Řadíme je mezi klasické puzzle, které bez pochyby zná každý. K jejich výrobě byl vybrán materiál, kterým je papír. Základní funkce puzzlí Gibsons Puzzle Stará cukrárna 1000 dílků S puzzlemi si skvěle procvičíte jemnou motoriku, koncentraci a představivost. Při jejich skládání si odpočinete Puzzle Gibsons Puzzle Stará cukrárna 1000 dílků je možné koupit pro kluky i holky Téma: jiné téma a lidé V balení je celkem 1000 dílků Spadají mezi klasické puzzle, které znají opravdu všichni Materiál, ze kterého jsou vyrobeny je papír (alza.cz)

Podobné produkty ako Gibsons Puzzle Stará cukrárna 1000 dílků (G6274) , Kinetický / měsíční písek sada cukrárna (809555943424)

Bazénové hrací centrum Intex Cukrárna 295x191x130 cm (57149)

Bazénové hrací centrum Intex Cukrárna 295x191x130 cm (57149)
Detail

Hrací centrum je podle pokynů výrobce určeno pro děti od 3 let a jeho celkové rozměry činí 295 × 191 × 130 cm. Součástí balení je i nezbytný výpustný ventil a také praktická opravná sada. Osvěžení v cukrárně K hracímu centru Intex Candy Zone lze prostřednictvím speciálního otvoru připojit klasická zahradní hadice. Na vrcholu skluzavky tak vznikne sprcha, kterou se mohou vaše děti při dovádění hezky osvěžit. Vyrobeno z kvalitních materiálů Hlavním materiálem, z nějž je toto bazénové hrací centrum vyrobeno, je pevný vinyl o síle 0,28 mm. I díky němu se může atrakce pochlubit nosností až 81 kg. V nabídce máme tuto velmi výkonnou ruční pumpu na nafouknutí tohoto zboží. Přidejte si ji do košíku a ušetříte minimálně na poštovném. (nejlevnejsizbozi.cz)

Podobné produkty ako Bazénové hrací centrum Intex Cukrárna 295x191x130 cm (57149) , Verk 15794 sada nářadí v kufříku 15 dílů (2004)

Gibsons Puzzle Stará cukrárna XL 500 dílků (G3545)

Gibsons Puzzle Stará cukrárna XL 500 dílků (G3545)
Detail

Puzzle - 500 dílků v balení, rozměry sestaveného puzzle 49 × 68 cm (V׊) Mezi oblíbené hry pro děti se už dlouhou dobu řadí skládání puzzlí. A není to zábava pouze pro děti. I dospělí si užívají čas u těchto malých dílků, které jim dovolí si vytvořit oblíbený motiv. Tyto puzzle GIBSONS se hodí pro kohokoliv. Než je zakoupíte, musíte si ujasnit, komu je budete pořizovat. Složení puzzlí je celkem z 500 dílků. Spadají mezi takzvané klasické puzzle, které bez pochyby dobře znáte. Jsou zhotoveny z materiálu, kterým je papír. Klíčové funkce puzzlí Gibsons Puzzle Stará cukrárna XL 500 dílků Puzzle jsou dobré pro rozvoj jemné motoriky, koncentrace i představivosti Při jejich skládání si odpočinete Puzzle Gibsons Puzzle Stará cukrárna XL 500 dílků se díky svému vzhledu hodí pro kluky i holky Téma: jiné téma a lidé V balení najdete 500 dílků Spadají mezi klasické puzzle, které určitě znají všichni Materiál, ze kterého jsou vytvořeny je papír (alza.cz)

Podobné produkty ako Gibsons Puzzle Stará cukrárna XL 500 dílků (G3545) , Landmann náčiní grilovací v hliníkovém kufříku 5 ks (12099)

Zahradní nářadí v kufříku

Zahradní nářadí v kufříku
Detail

V tomto praktickém kufříku najdete nejdůležitější drobné zahradní nářadí. Ideální pro kopání, kypření půdy, přesazování, kultivaci, odplevelení. Sada obsahuje: zahradní lopatku malou lopatičku nůžky roli zahradního drátu vypichovač plevele zahradnické nůžky kultivátor (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Zahradní nářadí v kufříku , Puzzle playmobil 4v1 v plechovém kufříku (60,60,100,100 dílků) (4001504555993)

Sada zubař v kufříku

Sada zubař v kufříku
Detail

Sada ošetřujících pomůcek je určena pro děti, které si rády hrají na zubní lékaře. V kufřku mají připravený 12 dílný set. Přednosti: rozvíjí představivost trénuje jemnou motoriku Obsah balení: otevírací zuby, injekci, kartáček, pinzeta vrtačka, zrcátko a další doplňky praktický plastový kufřík Kupte dětem kufřík pro zubního lékaře! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: jsou součástí Rozměr: 26 x 24 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sada zubař v kufříku , Puzzle v kufříku prasátko peppa 4v1 (6,9,12,16 dílků) (8412668181120)

Dětské nářadí v kufříku

Dětské nářadí v kufříku
Detail

Dětské nářadí v kufříku je roztomilá sada pro malé kutily, která poskytne chlapcem kreativní hru. Hra má vliv na manuální rozvoj a zdokonalování dovednosti. Sada bude neuvěřitelně zábavná pro všechny malé kutily. Celá souprava je vyrobena z plastu.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Souprava obsahuje:Vrtačka: 24 cm x 14 cm délka x VáškaOchranné brýle: 12 cmochranná maska3 černé šrouby2 šedé šrouby3 x šroubovací bity3 x plastové dřevo2 maticeRozměry balení:délka: 34 cmšířka: 10 cmvýška: 28 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Dětské nářadí v kufříku

Liška Šiška v cukrárně (978-80-271-3228-7)

Liška Šiška v cukrárně (978-80-271-3228-7)
Detail

Kniha - autor Iva Gecková, 80 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Adélka má dnes velký den, je totiž Den dětí. S maminkou a tatínkem vyrazí do cukrárny, aby svátek pořádně oslavili. V cukrárně je tolik dobrot! Až z toho jde hlava kolem a Adélka netuší, co si vybrat. Odpoledne příjemně ubíhá, když tu se objeví kamarádka Natálka. Adélka spěchá, aby stihla program pro děti na náměstí. I paní cukrářka už zhasíná a obchod je prázdný… A jéje! Už je to tu zase! Na lišku Šišku se opět zapomnělo a ta si teď v cukrárně musí poradit sama. Jedí lišky dorty? A pijí horkou čokoládu nebo kafíčko? Všechno se dozvíte, když se začtete do třetího dobrodružství oblíbené lišky Šišky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Liška Šiška v cukrárně (978-80-271-3228-7)

Liška Šiška v cukrárně (978-80-271-3228-7)

Liška Šiška v cukrárně (978-80-271-3228-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Iva Gecková, 80 stran, česky Dnes je Den dětí a Adélka s maminkou a tatínkem jdou do cukrárny, aby svátek pořádně oslavili. Je tady tolik dobrot! Příjemné odpoledne v cukrárně ale končí a na děti ještě čeká na náměstí program plný soutěží. Adélka spěchá, aby vše stihla, také paní cukrářka už zamyká a obchod je prázdný… A jéje! Už je to tu zase! Na lišku Šišku se opět zapomnělo a ta si teď v cukrárně musí poradit sama. Jedí lišky dorty? A pijí horkou čokoládu, nebo kafíčko? Všechno se dozvíte, když se začtete do třetího dobrodružství oblíbené lišky Šišky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Liška Šiška v cukrárně (978-80-271-3228-7)

Eurographics Puzzle Cukrárna Cups, Cakes & Company 1000 dílků (628136655200)

Eurographics Puzzle Cukrárna Cups, Cakes & Company 1000 dílků (628136655200)
Detail

Puzzle - patří mezi náročnější, 1000 dílků v balení, téma Státy/Města, vhodné od 12 let Skládání puzzle je příjemnou rodinnou činností, při které dochází k rozvoji logického myšlení. I přes různé modifikace se princip nemění, a tak může tato aktivita bavit po generace. Kvalitní puzzle EUROGRAPHICS je vhodné od 12 let. V balení vás čeká 1000 dílků, jejich složení už je pro trpělivější hráče. Nabízené puzzle motivuje k jeho složení poutavým výsledným obrázkem.. Je zhotoveno z materiálu, kterým je karton. Hlavní přednosti puzzle Eurographics Puzzle Cukrárna Cups, Cakes & Company 1000 dílků Puzzle pomáhá procvičit koncentraci, jemnou motoriku i představivost Jeho skládání uklidňuje a je dobrým prostředkem k relaxaci Zajímavé puzzle EUROGRAPHICS se perfektně hodí pro děti od 12 let Téma: státy/města Obsahuje celkem 1000 dílků Řadí se mezi klasické puzzle, které zná zajisté každý K jeho výrobě slouží karton (alza.cz)

Podobné produkty ako Eurographics Puzzle Cukrárna Cups, Cakes & Company 1000 dílků (628136655200)

Woody Set v kufříku Doktorka

Woody Set v kufříku Doktorka
Detail

Woody Set v kufříku Doktorka Set příslušenství pro lékaře nebo lékařky, sloužící k diagnostice a případnému ošetření pacienta. Vše je uloženo v praktickém kufříku, který se snadno přenáší. Obsah kufříku: doktorská čepička, fonendoskop, injekce teploměr, obvaz, dřevěná tuba krému tuba na léky, lžička, tužka, špachtle Kupte dětem set pro ošetření Woody! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo, textil, kov Počet zdrav. materiálu: 10 ks Rozměry kufříku: 20 x 13 x 7 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Woody Set v kufříku Doktorka

Viga Dřevěné nářadí v kufříku

Detail

Dřevěné nářadí baleno v praktickém dřevěném kufříku. Balení obsahuje celkem 10 druhů nářadí. Tento cestovní kufřík je vhodný pro každého malého kutila, který rád pomáhá tatínkovi třeba v dílně. (mall.cz)

Podobné produkty ako Viga Dřevěné nářadí v kufříku

Woody Set v kufříku "Doktorka"

Detail

Každá správná doktorka by u sebe měla mít připravený doktorský kufřík, který je plný potřebných věcí k rychlému zásahu u nemocného. V praktickém kufříku naleznete 10 ks dřevěných nástrojů k léčení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Set v kufříku "Doktorka"

Dětská kosmetická souprava v kufříku

Dětská kosmetická souprava v kufříku
Detail

Hra s make-upem stimuluje kreativitu a představivost dívky. Dětská kosmetická sada v kufříku je úžasná sada pro všechny holčičky, které milují sledovat své maminky, jak si dělají make-up a chtěly by to také vyzkoušet. Krásný kosmetický set obsahuje spoustu doplňků, které dívkám umožní vytvářet různé styly. Kosmetika je umístěna v elegantním kufříku.Hračka je vhodná pro děti od 5 let.Obsahuje:Kufr se zrcadlem2x lak na nehty2 x rtěnka1 x štětec2 x maňásek1x houba4 x kulaté lesky na rty4 x obdélníkové lesky na rty9 x oční stíny9 x gelové nehtyRozměry:Rozměry kufříku (zavřený): 22 x 13,5 x 12 cm (18 cm s rukojetí)Rozměry kufříku (otevřený): 22 x 28 x 25 cmRozměr balení:délka: 25 cmšířka: 16,5 cmvýška: 16,5 cmPokyny:Použít pro suchou a čistou pokožkuOdstranění make up použitím jemného mýdla a vlažné vodyUchovávejte na čistém a suchém místě, daleko od světla a slunečního záření, aby se zachovaly všechny indikace.Upozornění:Make up používat pod dohledem dospělé osobyNeaplikujte přímo na oči a nedává) do úst / NejeztePoužité ingredience jsou bezpečné a nejsou jedovaté, ale některým lidem mohou vyvolat alergické reakce.V tomto případě okamžitě přestat používat.Nepoužívat textilní nebo porézní povrch, protože skvrny mohou zůstat natrvalo neodstranitelné. (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Dětská kosmetická souprava v kufříku

Mac Toys Mikroskop v kufříku

Detail

Tato sada s mikroskopem rozšíří dětem vědomosti a zájem o vědu a zároveň je zabaví na dlouhé hodiny. Mikroskop má rozlišení 100×, 600× a 1200×. Sada obsahuje 48 dílů. (mall.cz)

Podobné produkty ako Mac Toys Mikroskop v kufříku

Lamps Sada zubař v kufříku

Detail

Touží se stát vaše dítě zubařem? S tímto setem bude hra na zubaře ještě reálnější a zábavnější. V této sadě najde malý zubař vše potřebné na ošetření bolavého zoubku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamps Sada zubař v kufříku

Sada krásy v kufříku (8592193100145)

Sada krásy v kufříku (8592193100145)
Detail

Zkrášlovací sada pro malé slečny, vhodné od 3 let Pro malé parádnice, které chtějí být vždy skvěle upraveny a šik, je připravena sada krásy v kufříku na kolečkách. Po otevření kufříku vznikne kosmetický stoleček plný úžasných doplňků pro úpravu účesu či make-upu. V balení objevíte 18 kusů doplňků - např. oční stíny, rtěnku, fén, hřeben, sponky, zrcátko či flakonky na parfémy. Stačí si pozvat kamarádky nebo s kufříkem krásy vyrazit na návštěvu a zábavná hra na úžasný salón krásy může začít! Se sadou krásy zažijí děvčata hodiny báječné zábavy a legrace. Růžový kufřík a všechny doplňky jsou vyrobeny z plastu v pestrých barvách. Hračka rozvíjí dětskou fantazii a hravost. Sada krásy v kufříku je vhodná pro holčičky od 3 let. Klíčové vlastnosti sady krásy v kufříkuSada krásy v kufříku na kolečkáchPo otevření kufříku vznikne kosmetický stolečekDoplňky pro úpravu účesu či make-upuRůžový kufřík a všechny doplňky jsou vyrobeny z plastu v pestrých... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sada krásy v kufříku (8592193100145)

Pistole horkovzdušná ZD-510 v kufříku

Pistole horkovzdušná ZD-510 v kufříku
Detail

Pistole horkovzdušná ZD-510 v kufříku (tipa.eu)

Podobné produkty ako Pistole horkovzdušná ZD-510 v kufříku

Malý lékař - lékařská souprava v kufříku

Malý lékař - lékařská souprava v kufříku
Detail

Hra na lékaře, to je skvělý způsob, jak naučit Vaše dítě pomáhat druhým a také způsob, jak ho zbavit strachu z lékaře. Lékařské nástroje jsou napodobeniny skutečných lékařských nástrojů, které jsou vyrobeny v příjemných tvarech a barvách.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Sada obsahuje:Stetoskop (slyšet zvuk tlukotu srdce)Teploměr s regulací (zobrazuje teplotu pacienta)Průzor se svítící lampou (otoskop)KladivoNůžkyStříkačkaLaryngologicznDoktorský odznakNádoba pro tabletyZrcadlo s osvětlenímKufrRozměr kufříku:délka: 25 cmšířka: 8 cmvýška: 17 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Malý lékař - lékařská souprava v kufříku

Viga Dřevěné nářadí v kufříku 3888

Viga Dřevěné nářadí v kufříku 3888
Detail

Kufřík ukrývá sadu dřevěného nářadí, se kterým mohou malí kutilové montovat a šroubovat. Každé nářadí má svoje místo. Obsah balení: kufřík, celkem 12 druhů náředí kleště, vrtačka, pila, kladívko, metr šroubovák, klíč, jiné potřebné nářadí Kupte dětem dřevěný kufřík s nářadím! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměr balení: 31,5 x 24 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Viga Dřevěné nářadí v kufříku 3888

Mac Toys Mikroskop v kufříku - rozbaleno

Detail

Tato sada s mikroskopem rozšíří dětem vědomosti a zájem o vědu a zároveň je zabaví na dlouhé hodiny. Mikroskop má rozlišení 100×, 600× a 1200×. Sada obsahuje 48 dílů. (mall.cz)

Podobné produkty ako Mac Toys Mikroskop v kufříku - rozbaleno

Malý doktor - interaktivní souprava v kufříku

Malý doktor - interaktivní souprava v kufříku
Detail

Malý doktor - interaktivní souprava v kufříku je vzdělávací sada pro děti. Velmi dobře vybavená souprava mladého lékaře pomůže při mnoha lékařských ošetřeních. Hra na lékaře je skvělým způsobem, jak se vaše dítě naučí pomáhat druhým a také způsobem, jak překonat strach z návštěvy lékaře.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Sada obsahuje 10 prvků:Fonendoskop s bijícím srdcem a blikajícím srdcemPrůzor se světlemBaterka se světlemkladivoTeploměr s podsvícenou teplotouNádoba na lékystříkačkabrýlelékařský odznakPouzdro na příslušenstvíPrezentované lékařské nástroje jsou napodobeninami skutečných lékařských nástrojů, které dostaly přátelské tvary a živé barvy. Sada je ideálním dárkem pro malých zdravotníků. Určitě přinese hodně radosti ze společného hraní, malých i velkých. Kufr s příslušenstvím pro první pomoc bude fungovat v mnoha domácích zdravotních střediscích. Hračky jsou vybaveny startovacími bateriemi AG13.Rozměr kufříku:délka: 27 cmšířka: 9 cmvýška: 25 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Malý doktor - interaktivní souprava v kufříku

Malý lékař - souprava lékaře v kufříku

Malý lékař - souprava lékaře v kufříku
Detail

Děti jsou přirozeně zvědavé na svět a rádi napodobují dospělé. Učí se pozorováním a hrou. Souprava lékaře v kufříku je skvělá hračka, která je také formou učení a jistě potěší každé dítě. Bude honit nudu a umožní muspoznať lidské tělo. Se soupravou se může hrát sám nebo s kamarády. Dítě může hrát roli lékaře nebo pacienta. Souprava obsahuje 10 prvků, jejichž funkce umožňují velkou zábavu a rozvíjejí tvořivost. Děti při hře se seznámí s lékařskou profesí a o potřebě péče o své zdraví. Všechny nástroje jsou umístěny v praktickém, lehkém a malém kufříku s rukojetí a uzávěrem s 2 západkami, aby dítě mohlo hračku snadno vzít do mateřské školy, k příteli, na procházku nebo výlet. Imitace zdravotnických prostředků umožní kreativní zábavu. Celá souprava je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu, zaoblené hrany nepředstavují nebezpečí pro dítě. Stetoskop při stisknutí vydává srdeční rytmus a světlo ve tvaru srdce se rozsvítí. Špičky na uši v přístroji jsou gumové a proto bezpečné pro dítě, které je chce vložit do uší. Kladivo se používá k odposlechu a kontrolu času nepodmíněných reflexů. Injekční stříkačka se hladce pohybuje nahoru a dolů, takže dítě může realisticky simulovat píchání injekcí. Otoskop s osvětlením se používá ke shlédnutí do ucha. Osvětlené zrcadlo dětem pomůže zkontrolovat, zda jsou zuby pacienta zdravé. Teploměr ukazuje 3 různé teploty a má jezdec na nastavení měření. Po stisknutí červené špičky se displej rozsvítí. Osvětlovací zařízení jsou napájeny z dodaných baterií. Teploměr, otoskop a zubní zrcátko obsahují 2 baterie LR1130, zatímco stetoskop obsahuje 2 baterie LR44.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Souprava obsahuje:KufříkStetoskopNeurologické kladívkoStříkačkaLaryngologický otoskop / na baterieTeploměr / na baterieZubní zrcadlo / na bateriemiBrýle bez čočekLáhev se šroubovacím uzávěremIdentifikátor PINRozměr kufříku:délka: 27 cmšířka: 8 cmvýška: 24 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Malý lékař - souprava lékaře v kufříku

Klein Kadeřnický salon v kufříku Braun

Detail

Kadeřnický salon pro malé parádnice od značky Braun. Příslušenství je baleno v praktickém kufříku. Obsahuje zrcátko, vysoušeč vlasů, kartáč, hřeben, sponky a další. (mall.cz)

Podobné produkty ako Klein Kadeřnický salon v kufříku Braun

Woody Set v kufříku "Doktorka" - zánovní

Detail

Každá správná doktorka by u sebe měla mít připravený doktorský kufřík, který je plný potřebných věcí k rychlému zásahu u nemocného. V praktickém kufříku naleznete 10 ks dřevěných nástrojů k léčení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Set v kufříku "Doktorka" - zánovní

Sada 6 aut Cars v kufříku

Sada 6 aut Cars v kufříku
Detail

Sada aut CARS je hračka, která potěší všechny milovníky této pohádky a kteří se zatajeným dechem sledují jejich příběhy. Jedná se o pěknou sadu 6 aut uloženou v plastovém kufříku. Při hře s auty a při zapojení fantazie zažije dítě velká dobrodružství a spoustu hodin skvělé zábavy. Auta Cars jsou vyrobena z plastu a jsou poháněna mechanicky.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Délka aut je 6 cm.Rozměr balení:délka: 27 cmšířka: 9 cmvýška: 16 cm (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Sada 6 aut Cars v kufříku
G21 Cukrárna v kufříku (HSP993197), G21 Hamburger a zmrzlina v kufříku (HSP993196), Sada krásy v kufříku (8592193100145), Bino Farma v cestovním kufříku, Cukrárna v Paříži (978-80-271-2483-1), Souprava doktorská, v kufříku, 56x23cm (8590756003803), Rappa dřevěné ZOO v kufříku (8590687215344), Rappa dřevěná farma v kufříku (8590687215368), Make-up sada v kufříku (8711866276455), Dřevěná sada krásy v kufříku (6934510505318), Playmobil Zámecká cukrárna (4008789704511), Souprava kuchyňská, v kufříku 29ks, 26cm (8590756003797), Sada nářadí v kufříku Busy Builder (062243344181), Sada nářadí 94ks v plastovém kufříku (4823037604395), Orion 8dílná grilovací sada v kufříku, nerez, Teddies Sada doktor v plastovém kufříku (8592190851378), Nářadí dřevo 30ks v dřevěném kufříku (8592190852337), KIK Velká kuchyňka pro děti v kufříku (18373), Lékárnička v plastovém kufříku pro 5 osob (NLZM5_kufr), Buddy Toys BGP 2012 Dílna v kufříku (8590669222018), Teleskop 375x/50 mm kovový v kufříku (4893669306622), Bino Lékařský set v dřevěném kufříku, 16 ks, Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku, 16 ks, Malířská sada v kufříku 208 ks růžová (17239), SMG Tlapková patrola 2x puzzle v kufříku (778988632581), Kinetický / měsíční písek sada CUKRÁRNA (809555943424), Verk 15794 Sada nářadí v kufříku 15 dílů (2004), Landmann Náčiní grilovací v hliníkovém kufříku 5 ks (12099), Puzzle Playmobil 4v1 v plechovém kufříku (60,60,100,100 dílků) (4001504555993), Puzzle v kufříku Prasátko Peppa 4v1 (6,9,12,16 dílků) (8412668181120)