Fytopharma Mateřídouška 20x1g

Pohádková mateřídouška (978-80-00-04859-8)

Pohádková mateřídouška (978-80-00-04859-8)

Kniha – 176 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Časopis Mateřídouška, který dobře zná už několik generací čtenářů, měl 60. letech minulého století šťastné období. Přispívali do něj nejlepší čeští spisovatelé, básníci a ilustrátoři. V té době Dagmar Lhotová založila Knihovničku Mateřídoušky – drobné pohádkové sešitky. Jen malý, zato reprezentativní výběr předkládá dětem tato knížka. Na mateřídouškových květech vykvetly např. pohádky L. Aškenazyho, V. Čtvrtka, H. Doskočilové, M. Macourka, H. Šmahelové, ale i B. Hrabala či I. Vyskočila. Jen přivonět! (alza.cz)

Interiérový vonný sprej s vůní ambry a mateřídoušky Bahoma London Art…

Interiérový vonný sprej s vůní ambry a mateřídoušky Bahoma London Art, 100 ml

Stačí několik lehkých stisknutí a celou místnost zahalí kouzelná vůně. Interiérové spreje mají okamžitý efekt a jistě vám pomohou dotvořit příjemný dojem, když právě čekáte návštěvu nebo chcete vytvořit uvolňující atmosféru pro chvíle relaxace. O značce Bahoma London Za londýnskou značkou prémiových svíček stojí nerozlučná dvojka - Margaret Strug a James Bruce. Celý projekt vznikl v Jamesově kuchyni, kde také vznikla první svíčka Bahoma London. Ta přátele nadchla natolik, že odstartovali svou vlastní značku. Vůně svíček Bahoma London se tak nezastavitelně začala šířit do domovů po celém světě ♥ (bonami.cz)

Vonná svíčka v plechové dóze s vůní ambry a mateřídoušky Bahoma…

Vonná svíčka v plechové dóze s vůní ambry a mateřídoušky Bahoma London, 35 hodin hoření

Neumíte si život bez vonných svíček představit? Ani my, a proto tak milujeme tyhle vonné svíčky od značky Bahoma London ♥ Autentické vůně příjemně polechtají váš nosík a vyklidní mysl. O značce Bahoma London Za londýnskou značkou prémiových svíček stojí nerozlučná dvojka - Margaret Strug a James Bruce. Celý projekt vznikl v Jamesově kuchyni, kde také vznikla první svíčka Bahoma London. Ta přátele nadchla natolik, že odstartovali svou vlastní značku. Vůně svíček Bahoma London se tak nezastavitelně začala šířit do domovů po celém světě ♥ (bonami.cz)

Pražák v poli (978-80-7287-225-1)

Pražák v poli (978-80-7287-225-1)

Kniha - autor Jiří Koflák, 88 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Sbírka poezie básníka a hudebníka, klávesisty skupiny Pod Černý vrch. V rozličných obdobích své životní pouti působil též v hudebních skupinách Mateřídouška a vřes, 2zzex, A bude hůř a MCh band. Je varhaníkem ve sboru Alberta Schweitzera církve Československé husitské v Praze - Michli. S doslovem Vratislava Brabence. (alza.cz)

Ježíškova košilka (978-80-00-04680-8)

Ježíškova košilka (978-80-00-04680-8)

Kniha – autor Jan Zahradníček, 64 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Tato rozsahem nevelká sbírka veršů křesťansky orientovaného básníka, který se stal obětí komunistických perzekucí, se poněkud vymyká jeho ostatním dílům. Je totiž určena dětskému čtenáři. V deseti epických skladbičkách nám autor odhaluje veliká tajemství. Nevěříte? Nu tak jistě nevíte, kde se na světě vzaly vši, slavík, mateřídouška a chudobky, včely a vosy… Básničky této roztomilé knížky vám dají odpověď. (alza.cz)

Komisař Vrťapka 2: Sebrané spisy 2 (978-80-204-2040-4)

Komisař Vrťapka 2: Sebrané spisy 2 (978-80-204-2040-4)

Kniha – autor Petr Morkes; Pavla Etrychová; RNDr. Tomáš Etrych, PhD., 112 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá A je to tady! Komisař Vrťapka se rozhodl zveřejnit druhý díl svých sebraných spisů, kde seznamuje čtenáře se svými nejzajímavějšími případy. V knize se objeví nejenom záhady, které vycházely na pokračování v časopise Mateřídouška, ale také zbrusu nové, dosud nepublikované texty! Podaří se i vám vyřešit všechny případy? (alza.cz)

Říkadla pro celý den: a taky navečer (80-86283-56-9)

Říkadla pro celý den: a taky navečer (80-86283-56-9)

Kniha – autor František Hrubín; Lucie Lomová, 50 stran, česky, pevná bez přebalu matná František Hrubín patří již po několik generací mezi nejoblíbenější a také nejvyhledávanější tvůrce poezie pro děti. Zatímco některé jeho texty mají pevné místo na stránkách slabikářů a čítanek pro naše nejmenší, jiné, neméně půvabné básně upadly v zapomnění. Tento nový výbor veršů, ilustrovaný Lucií Lomovou, přináší mnohá pozapomenutá říkadla, která vyšla dosud pouze v časopise Mateřídouška, o jejíž vznik se v roce 1945 František Hrubín zasloužil. Knižně však vycházejí poprvé. (alza.cz)

Bylinářství svaté Hildegardy z Bingenu: výživa jako lék,léčení a…

Bylinářství svaté Hildegardy z Bingenu: výživa jako lék,léčení a léčebné prostředky,rady pro různé n (978-80-7336-974-3)

Kniha - autor Peter Pukownik, česky Podstata 1000 let staré léčitelské nauky. Učení svaté Hildegardy z Bingenu je dnes stejně aktuální jako před 1000 lety. K nejdůležitějším léčebným prostředkům patří i správná výživa – a také způsob, jakým je tělu dodávána strava. Základem léčitelské nauky svaté Hildegardy je špalda, fenykl a dále koření – galgán, mateřídouška a bertrám. Člověk může získat a udržet si zdraví na základě duchovního postoje k sobě samému, ke svému okolí a ke Stvořiteli a také pomocí správné míry (discretio). Důležitá je také očista těla a ducha pomocí léčebného půstu, pouštění žilou a baňkování, meditace, modlitby a relaxace.   (alza.cz)

Suri & Kata, agenti s.r.o.: Dobrodružství ve Velrybí zátoce (978-80…

Suri & Kata, agenti s.r.o.: Dobrodružství ve Velrybí zátoce (978-80-204-3129-5)

Kniha – autor Libor Drobný, 56 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jen dvě surikaty na světě dokážou zároveň chodit do školy a působit jako tajní agenti, kteří řeší nejrůznější případy a záhady – jsou to Suri a Kata, dva noví hrdinové detektivního komiksu, který vychází na pokračování v časopise Mateřídouška. Aby si děti mohly trénovat své mozkové závity častěji než jednou měsíčně, je tu pro ně zbrusu nová knížka plná luštění, hádanek, labyrintů, spojovaček a jiných zábavných úkolů, které budou se Surim a Katou řešit během jejich pátrání po původu surikat. Mise zavede naše dva agenty až do Afriky, a tam na ně bude čekat nejedno překvapení, a dokonce i boj s padouchem! (alza.cz)

Titeuf Svět je krutej (978-80-204-2446-4)

Titeuf Svět je krutej (978-80-204-2446-4)

Kniha – autor ZEP, 48 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Písemka je nuda. Titeuf z ní raději natrhá kuličky a střílí je po spolužácích. Učitelka je určitě mimozemšťan. Dokonce mu zakazuje koukat se při vyučování z okna. Asi nechce, aby viděl tajnou ufounskou základnu. Lyžařský výcvik mohl být skvělá zábava, ale na Titeufa zbyly jen staré, trapné lyže, zatímco jeho kamarádi fičeli na snowboardech. A rodiče jsou vůbec divní, berou mu staré hračky a dávají je chudým dětem. A teď mu dokonce maminka oznámila, že čeká děťátko. Svět je zkrátka krutý, naštěstí se mu ovšem Titeuf dokáže pořádně vysmát. Titeufovy patálie jsou humorné, neobyčejně upřímné, otevřeně a s nadhledem ukazují, co si dnešní děti myslí a co je baví. Titeuf je nejúspěšnějším dětským komiksem ve Francii. Dobře ho znají i… (alza.cz)

Konopný balzám 30 druhů bylin 250 ml

MedPharma Konopný balzám je přírodní produkt, který obsahuje čistý konopný olej a dalších 29 speciálně vybraných horských rostlin. Jedinečné složení bylinných a rostlinných extraktů zajišťuje intenzivní účinek.PopisU některých bylin je známý jejich blahodárný a regenerační vliv, který mohou mít na pokožku, klouby, svaly, páteř i stavy spojené se svalovou únavou, bolestí, otoky a pozitivní efekt na průběh a délku rekonvalescence. Konopný balzám obsahuje navíc vitamin E, panthenol a alantoin, které dodají vaší pokožce hladkost, jemnost a napomáhají ji chránit. Obsah mentolu vytváří na pokožce pocit příjemného chladivého efektu. Konopný balzám obsahuje 30 druhů bylinných a rostlinných extraktů: konopí seté, řepík lékařský, kontryhel obecný, lopuch větší, lopuch menší, lopuch… (ageo.cz)

Clarins dárková sada pro ženy Kit Tonicité

Popis Sada obsahuje: Zpevňující tělový peeling Tonic  250 g Zpevňující tělové mléko  30 ml Rostlinný olej 100 % Tonic  30 ml Kosmetická taška Popis Odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty a zároveň bere ohled na hydrolipidický film. Dodává pokožce jemnost. Stimuluje a osvěžuje tělo a ducha a dodává příjemný pocit pohody. Aktivní látky: krystalky mořské soli z Camargue a krystalky cukru - zajišťují peelingový efekt a čistí do hloubky, olej z lískových ořechů a máslo karité - zjemňují a vyživují, stoprocentně přírodní esenciální oleje (máta, rozmarýn, růžové dřevo a pelargónie) - osvěžují a stimulují.   Jak používat: Přípravkem jednou až dvakrát týdně jemně masírujte čistou vlhkou kůži. Obzvláštní péči věnujte zdrsnělým partiím: loktům,… (ageo.cz)

Babička Agafia – Vyživující šampon pro normální a mastné vlasy - 350…

Aktivní složky: Mydlice lékařská obsahuje přírodní saponiny, pěnící složky, které jemně čistí pokožku a vlasy. Od nepaměti se na Sibiři používá kořen mydlice lékařské jako mýdlo. Máčel se ve vodě a roztokem se umývalo tělo a vlasy. Kořen mydlice lekářské je přírodní jemná báze na umývání vlasů a těla, která sa výrazně líši od bází používaných v bežných šamponech a mýdlech. Extrakty bylin rostoucích v okolí jezera Bajkal: rojovník bahenní, oman pravý, šišák bajkalský, lopuch, plicník lekařský, medvědice lekařská a mateřídouška. Způsob použití: šampon naneseme na mokré vlasy, vytvoříme pěnu. Opláchneme vodou. Objem: 350 ml Upozornění: nepoužívat při individuální nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Země původu: rusko Složení: Aqua, Lauryl ether sulfát sodný, kokoamidopropylbetain kokamid… (herbatica.cz)

DÁRKOVÉ VÍNO 0,75 L - DOBRÝ SPÁNEK

BOHEMIA DÁRKOVÉ VÍNO 0,75 L - DOBRÝ SPÁNEK Dárkové víno DOBRÝ SPÁNEK dodávané se směsí bylin určených k maceraci (vyluhování). Originální dárek nejen pro babičku. Nová kolekce vín a směsí bylin vám umožní připravit si doma své vlastní unikátní bylinné víno, které můžete sami užívat nebo svým vínem obdarovat své blízké. Byliny, které pomáhají proti stresu - vyvážená směs bylin, které svými účinnými látkami působí mírně sedativně a zklidňuje nervovou soustavu při přepracování, vyčerpání a období stresové zátěže. Směs bylin můžete ve víně macerovat (doba macerace 24 hod) a vytvořit tak unikátní dárek pro vaše blízké a přátele. Složení směsi bylin: meduňka nať, mateřídouška nať, heřmánek květ, třezalka nať, pomerančový květ, kozlík kořen, chmelové šištice. UPOZORNĚNÍ: směs obsahuje třezalku … (obchodnisa.cz)

Dr.Max Urologický s brusinkami bylinný čaj 20x1,5 g

Složení: ibišek krvavý (květ), kopřiva dvoudomá (nať), bříza bradavičnatá (list), přeslička rolní (nať), brusnice brusinka (plod a list), meduňka lékařská (nať), mateřídouška (nať), vrbovka malokvětá (nať), len setý (semeno). Použití: Směs bylin s plody a listy brusinek. Bříza podporuje normální funkci močových cest. Přeslička podporuje vylučování. Kopřiva podporuje vylučování vody z organismu. Obsah brusinek: 14 % hm. Příprava: 1 sáček zalijte 0,25l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Pije se maximálně 2x denně. Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 12 let. Působení bylin konzultujte s… (drmax.cz)

Dědek Kořenář Šalvějová směs LPK+ 200 ml

Popis Šalvějová směs LPK+ je díky obsahu šalvěje, heřmánku, echinacey a zlatobýlů určena pro podporu zdravé imunity. Především vlivem yzopu, měsíčku, řebříčku, kopřivy působí cíleně na podporu zdraví dýchacích cest. Dávkování ½-2 lžičky do 1-3 dcl vody nebo jiných vařených čajů (například heřmánek, mateřídouška, divizna, sléz). Pít 1-3× denně mimo jídla, aby přišel do prázdného žaludku. Obsahuje menší množství hořčin, kvůli nimž není moc chutný. Upozornění Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přídatné látky etanol, voda Balení 200 ml (ageo.cz)

Dr.Max Dýchací cesty bylinný čaj 20x1,5 g

Složení: Mateřídouška (nať), meduňka lékařská (nať), dobromysl obecná (nať), proskurník lékařský (kořen), ibišek krvavý (květ), jitrocel kopinatý (list), sléz maurský (květ), pukléřka islandská. Příprava: 1 sáček zalijte 0,25l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Pije se obvykle 2-3x denně. Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Působení bylin konzultujte s lékárníkem. Vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce. Obsah: 20 sáčků (drmax.cz)

StopKašel sirup dr. Weiss pro děti 100 ml + 50 ml ZDARMA

Popis StopKašel sirup Dr. Weiss pro děti od 1 roku s výbornou chutí obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů Herbalicum (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz) s násobným efektem na všechny druhy kašle a k normální činnosti imunitního systému dětí. (ageo.cz)

StopKašel sirup dr. Weiss pro děti 200 ml + 100 ml ZDARMA

Popis StopKašel sirup Dr. Weiss pro děti od 1 roku s výbornou chutí obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů Herbalicum (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz) s násobným efektem na všechny druhy kašle a k normální činnosti imunitního systému dětí. (ageo.cz)

Vůně do auta Mr&Mrs Fragrance (Black Tea, béžová)

Osvěžovač vzduchu Mr&Mrs Fragrance ve tvaru postavičky se pomocí ručiček snadno uchytí do mřížky ventilace automobilu. Za návrhem jedinečného designu vůně Mr&Mrs je Italský designér Luca Trazzi. Postavička je vkusným doplňkem interiérů automobilů. Vůně aromatizovaného černého čaje je složena z následujících komponent: Hlava pomeranč, listové silice, skořice Srdce levandule, černý čaj, kardamovník, mateřídouška Základ santalové dřevo, vanilka, kumarýn, pižmo (autohotarek.cz)

Tyčinky versele-laga crispy s bylinami pro králíky a činčily 110g

Tyčinky s bylinami pro králíky a činčily - doplňkové krmivo. Krmný návod: umístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena, med, cukr, paprika (1%), pampeliška (1%), mateřídouška (1%), petržel (1%), oleje a tuky. (superzoo.cz)

Spánek Bylinný čaj 50 g

Spánek Bylinný čaj napomáhá díky směsi meduňky, mateřídoušky, šalvěje, heřmánku, třezalky, fenyklu a levandule rychlejšímu usínání a kvalitnějšímu spánku.SloženíMeduňka, mateřídouška, šalvěj, heřmánek, třezalka, fenykl, levandule.Balení50 gNáš tipV naší nabídce naleznete další bylinné čaje.  (ageo.cz)

Fytopharma NEPHROSAL + brusinky bylinný čaj na močové cesty 20x1,5 g

NEPHROSAL® + Brusinky Bylinný čaj na močové cesty Plod brusinky a zlatobýl přispívají k normální funkci močových cest. List břízy, kopřiva a přeslička podporují vylučovací funkci ledvin. Šípky přispívají k normální funkci ledvin a močového měchýře. Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma UNGOLEN bylinný čaj na játra a žlučník 20x1,5 g

UNGOLEN® Byl. čaj na játra a žlučník Ostropestřec pomáhá udržet správnou funkci jater a následně podporuje trávení a pročištění organizmu Smetánka přispívá ke správné činnosti jater a žlučovodů Artyčok pomáhá podporovat vylučování trávicích šťáv Řepík přispívá k regulaci vylučování žluče do střeva Máta, řebříček, fenykl přispívají k podpoře trávení Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Bylinná směs pro diabetiky se sladidlem ze stévie 20x1,5 g

Bylinná směs pro diabetiky se sladidlem ze stévie Borůvková nať přispívá ke správnému metabolizmu cukrů, tuků a bílkovin Truskavec ovlivňuje metabolizmus a chuť do jídla Mochna má stahující, antibakteriální a protizápalové vlastnosti Směs obsahuje glykozidy steviolu, přírodní sladidlo bez kalorií. Neobsahuje cukr. Obsah: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Bylinný drops Tatranská průdušková směs dóza 240 g

Tvrdé bonbony s obsahem extraktu z čaje Tatranská průduškové směs® a přírodního mentolu. Složení: cukr, glukózový sirup, extrakt bylin1% (proskurník lékařský, sléz maurský, nať tymiánu, máta peprná, pukléřka islandská), kyselina citronová, sůl, borovicová aroma, přírodní mentol. Energetická hodnota: 1671 kJ / 100g. Nutriční složení v 100g výrobku: 97g sacharidy, 0 g tuk, 0 g bílkoviny. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Balení: 240g v dóze (drmax.cz)

Fytopharma Bylinná směs na žíly a cévy 20x1,25 g

Bylinná směs na žíly a cévy Pohanka přispívá ke zdravým žílám a cévám, čím pomáhá udržovat zdravé srdce Řebříček pomáhá udržovat správnou funkci cévního systému Obsah: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Ungolen bylinný čaj na játra a žlučník 50 g

UNGOLEN® obsahuje Ostropestřec pomáhá udržet správnou funkci jater a následně podporuje trávení a pročištění organizmu Smetánka přispívá ke správné činnosti jater a žlučovodů Artyčok pomáhá podporovat vylučování trávicích šťáv Řepík přispívá k regulaci vylučování žluče do střeva Máta, řebříček, fenykl přispívají k podpoře trávení Balení: 50g (drmax.cz)

ISOLDA krém na ruce včelí vosk s mateřídouškou pro dávkovač…

ISOLDA krém na ruce včelí vosk s mateřídouškou pro loketní dávkovač MEDISPENDER nebo dávkovací pumpičku - 500 ml - klinicky testovaný krém pro účinnou hydrataci pokožky s obsahem včelího vosku a výtažkem z mateřídoušky. Při pravidelné aplikaci zůstává pokožka vláčná a hebká. Příjemný pocit je umocněn jemnou bylinnou parfemací. VČELÍ VOSKje přírodní produkt včel. Čištěný včelí vosk se stává stále populárnější v oblasti kosmetiky, kde je využíván pro své hydratační a ochranné vlastnosti. Díky své struktuře je schopen vytvářet na pokožce ochranný film, který chrání před nepříznivými vlivy prostředí. Vosk pokožku zvláčňuje, proto se používá zejména pro výrobu balzámů na rty. MATEŘÍDOUŠKA OBECNÁje již mnoho let velmi ceněná aromatická bylina. Využívá se pro vnitřní, inhalační i vnější aplikaci… (vybaveniprouklid.cz)

Fytopharma Figuran Neo bylinný čaj pro štíhlou linii 20x2 g

FIGURAN® NEO Bylinná směs pro pěknou linii Ibišek pomáhá udržovat pravidelnou funkci střev Smetánka stimuluje trávení, podporuje detoxikaci Květ bezu černého pomáhá k úbytku hmotnosti jako doplněk diety Meduňka přispívá k normální funkci střevního systému Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Nephrosal bylinný čaj na ledviny 40 g

NEPHROSAL® Bylinný čaj na ledviny Bříza, kopřiva, přeslička, jehlice podporují vylučovací funkcii ledvin Šípky přispívají ke správné funkci ledvin a močového měchýře Máta přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu Balení: 40g (drmax.cz)

Fytopharma Ovocno-bylinný čaj jahoda & echinacea 20x2 g

Jahoda & Echinacea Složení: květ ibišku, jablečná dužina, šípky, plod černého rybízu, ostružinový list, jahodové aroma, plod červené řepy, nať třapatky (5%), plod jahody (3%), kyselina jablečná. Příprava: 1 sáček se přelije ¼ l vroucí vody a nechá se 6 - 8 minut vyluhovat. Podle chuti se může osladit. Čaje jsou chutné teplé i chlazené. Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma PEROSPIR bylinný čaj při nachlazení 20x1,5 g

PEROSPIR® Bylinný čaj při nachlazení Květ lípy přináší úlevu při škrabání v krku a hltanu, usnadňuje vykašlávání Květ bezu má příznivé účinky při rýmě a chraptění Květ lípy a bezu podporují pocení při horečkových stavech Šípky, květ lípy a bezu podporují obranyschopnost organizmu Ibišek přispívá k posilnění organizmu Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Bylinný čaj na vysoký tlak 20x1,25 g

Bylinný čaj na vysoký tlak Jmelí může snižovat krevní tlak vlivem vazodilatačního účinku, přispívá ke zdravým žílám a cévám Srdečník posiluje cévy a normalizuje krevní tlak Řebříček pomáha udržovat správnou funkci cévního systému Meduňka podporuje zdravý krevní oběh Obsah: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Bylinná směs na dobrý zrak 20x1,5 g

Bylinná směs na dobrý zrak Světlík přispívá k zachování správné funkce zraku a sítnice Květ měsíčku díky provitamínu A, esenciálním aminokyselinám a antibakteriálním látkám má protiplísňové, antibakteriální a hojivé vlastnosti Květ bezu obsahuje antioxidanty, přispívá k zlepšení cirkulace krvi Heřmánek obsahuje antioxidanty, keoré přispívají k ochraně před volnými radikály Obsah: 20 sáčků (drmax.cz)

Bylinná směs na hrdlo a hltan 20x1.5g Fytopharma

(benu.cz)

Melaton tobolky pro dobrý spánek tob.30 Fytopharma

(benu.cz)

Fytopharma HEMORAL Vlhčené hygienické ubrousky na hemoroidy 20 ks

Ubrousky s obsahem speciálních rostlinných olejů a extraktů jemně ošetřují podrážděnou pokožku, napomáhají zpevňování cévních stěn. Použití: místo toaletního papíru nebo jako obklad. Složení: AQUA, glycerin, Arctium Lapp OIL EXTRACT, Melilotus OFFICINALIS EXTRACT, vilínu virginiana EXTRACT, TILIA Cordis OIL EXTRACT, LECITHIN, DIMETHICONE, SODIUM HYDROXIDE, Carbomer, methylparaben, Ocimum basilicum OIL, EUGENIA caryophyllus OIL, propylparaben, Theobroma cacao BUTTER. (drmax.cz)

Fytopharma Bylinná směs na podporu imunity dětí 20x1,5 g

Bylínná směs na podporu imunity pro děti Šípky přispívají k odolnosti proti zdraví nebezpečným mikroorganizmům Echinacea přispívá ke správnému fungování imunitního systému Květ lípy a kořen lékořice podporují imunitní systém Obsah: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Gynastan Meno bylinný čaj při menopauze 20x1.5 g

GYNASTAN MENO bylinná směs při menopauze Jetel pomáhá ženám zvládat projevy spojené s menopauzou jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost Meduňka pomáhá podporovat relaxaci a duševní a fyzickou pohodu Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Kotvičník + Schizandra tobolky na podporu vitality 30 ks

Tobolky s obsahem rostlinných extraktů. Kotvičník pomáhá udržovat tělesný a svalový tonus a energii, podporuje zdraví reprodukčních orgánů a sexuální touhu, schizandra má adaptogenní vlastnosti, může zvyšovat schopnost odolávat stresu. Složení: 1 kapsle obsahuje 250 mg extraktu z kotvičníku (Tribulus) a 50 mg extraktu ze semen schizandry. Pomocné látky: uhličitan hořečnatý (látka protispékává), želatina, barviva E122 a E171. Obsah: 30 ks tvrdých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu: 12,0 g + 5% Dávkování: 1-2 tobolky denně polykat celé, zapít přiměřeným množstvím tekutiny. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte… (drmax.cz)

Fytopharma MATERNITEA bylinný čaj pro kojící matky 20x1,5 g

MATERNITEA® Bylinný čaj pro kojící matky Jeřabina, fenykl, kmín a anýz podporují produkci mateřského mléka. Fenykl a kmín pomáhají při břišních křečích. Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

PM Medový sirup s jitrocelem, tymiánem, mateřídouškou a vitamínem C…

Popis Medový sirup s jitrocelem, mateřídouškou a tymiánem pro normální činnost horních cest dýchacích. (ageo.cz)

Fytopharma Ovocno-bylinný čaj granátové jablko & acaí 20x2 g

Granátové jablko & Acai Složení: plod černého bezu, květ ibišku, šipky, jablečná dužina, aroma granátové jablko, ostružinový list, plod červené řepy, plod acai (3%), plod granátového jablka (3%), kyselina jablečná. Příprava: 1 sáček se přelije ¼ l vroucí vody a nechá se 6 - 8 minut vyluhovat. Podle chuti se může osladit. Čaje jsou chutné teplé i chlazené. Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Bylinný čaj na klouby a svaly 20x1,25 g

Bylinná směs na klouby a svaly List břízy podporuje pohyblivost a ohebnost kloubů Přeslička pomáhá zmírňovat zápaly kloubů a podporuje odolnost kloubních chrupavek Vrbová kůra přispívá ke zdravým svalům a kloubům Žihľava Zmírňuje bolesti svalů a kloubů, má protizápalové působení pomáhá posilovať pohybový systém organizmu a udržovat ohebné klouby, svaly a šlachy Obsah: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Přeslička bylinný čaj sypaný 30 g

Přeslička podporuje vylučovací funkci ledvin obsažený křemík pomáhá udržovat vlasy, nehty a pokožku v optimálním stavu udržuje elasticitu cév pomáhá zmírňovat zápaly kloubů a podporuje odolnost kloubních chrupavek je bohatá na látky, které chrání játra před toxickými látkami Balení: 30g (drmax.cz)

Byl. čaj na lymfatický systém 20x1.5g Fytopharma

(benu.cz)

Bylinná směs na dobrý zrak 20x1.5g Fytopharma

(benu.cz)

Ovocno-bylinný čaj Hruška +Ginkgo 20x2g Fytopharma

(benu.cz)

Bylinná směs na žíly a cévy 20x1.25g Fytopharma

(benu.cz)

Fytopharma Ovocno-bylinný MIX čajů dárkový 60x2 g

Výběr ovocno-bylinných čajů. Složení Brusinka & Guarana: květ ibišku, jablečná dužina, plod černého rybízu, šipky, plod červené řepy, brusinková aroma, ostružinový list, plod guarany (4%), plod brusinky (3%), kyselina jablečná. Granátové jablko & Acai: plod černého bezu, květ ibišku, šipky, jablečná dužina, aroma granátové jablko, ostružinový list, plod červené řepy, plod acai (3%), plod granátového jablka (3%), kyselina jablečná. Hruška & Ginkgo: šipky, jablečná dužina, ostružinový list, citronová tráva, škoricovníková kůra, hrušková aroma, kořen čekanky pražený, kořen lékořice, plod hrušky (4%), list ginkga (3%), kyselina jablečná. Jahoda & Echinacea: květ ibišku, jablečná dužina, šipky, plod černého rybízu, ostružinový list, jahodové aroma, plod červené řepy, nať třapatky (5%), plod… (drmax.cz)

Fytopharma Ovocno-bylinný čaj brusinka & guarana 20x2 g

Brusinka & Guarana Složení: květ ibišku, jablečná dužina, plod černého rybízu, šipky, plod červené řepy, brusinková aroma, ostružinový list, plod guarany (4%), plod brusinky (3%), kyselina jablečná. Příprava: 1 sáček se přelije ¼ l vroucí vody a nechá se 6 - 8 minut vyluhovat. Podle chuti se může osladit. Čaje jsou chutné teplé i chlazené. Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma NEPHROSAL bylinný čaj na ledviny 20x1.5 g

NEPHROSAL® Bylinný čaj na ledviny Bříza, kopřiva, přeslička, jehlice podporují vylučovací funkcii ledvin Šípky přispívají ke správné funkci ledvin a močového měchýře Máta přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Ovocno-bylinný čaj hruška & ginkgo 20x2 g

Hruška & Ginkgo Složení: šípky, jablečná dužina, ostružinový list, citronová tráva, skořicovníková kůra, hruškové aroma, kořen čekanky pražený, kořen lékořice, plod hrušky (4%), list ginkga (3%), kyselina jablečná. Příprava: 1 sáček se přelije ¼ l vroucí vody a nechá se 6 - 8 minut vyluhovat. Podle chuti se může osladit. Čaje jsou chutné teplé i chlazené Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Bylinný čaj na pálení žáhy 20x1,5 g

Bylinný čaj na pálení žáhy Heřmánek pomáhá při zažívacích potížích a nadýmání Máta a skořice pomáhají udržovat zdravý žaludek a žaludeční pohodu Máta a fenykl pomáhají při nadýmání a břišních křečích Anýz pomáhá podporovat vylučování trávících šťáv, zmírňuje střevní křeče Levandule používá se ke zlepšení trávení při dočasném stresu Obsah: 20 sáčků (drmax.cz)

Figuran Neo byl. čaj štíhlá linie 20x2g Fytopharma

(benu.cz)

Fytopharma Pu-erh s citrónovou trávou 20x1,5 g

Černý čaj s citronovou trávou. Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Ovocno-bylinný čaj mandarinka & zázvor 20x2 g

Mandarinka & Zázvor Složení: jablečná dužina, šípky, ostružinový list, květ ibišku, plod černého bezu, mandarinková aroma, plod černého rybízu, kořen zázvoru (4%), mandarinková kůra (3%), kyselina jablečná. Příprava: 1 sáček se přelije ¼ l vroucí vody a nechá se 6 - 8 minut vyluhovat. Podle chuti se může osladit. Čaje jsou chutné teplé i chlazené. Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma EUDIABEN bylinný čaj se skořicí 20x1.5 g

Bylinný čaj se skořicí Skořice pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi Borůvková nať přispívá ke správnému metabolizmu cukrů, tuků a bílkovin Čekanka snižuje hladinu krevního cukru. Složení: kůra skořicovníku (30%), fazolový plod bez semen, borůvková nať, jestřabinová ňať, čekankový kořen. Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Fytopharma Eugastrin bylinný čaj na zažívání 20x1 g

EUGASTRIN® bylinný čaj na trávení Máta pomáhá pri zažívacích potížích a nadýmání Smetánka, heřmánek pomáhají podporovat zažívání Atryčok, puškvorec přispívají k normální funkci střevního traktu Řepík přispívá k regulaci vylučování žluče do střeva Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít