Fontána heissner zylinder led, antrazit (016608-03)

Produkt Fontána heissner zylinder led, antrazit (016608-03) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Fontána heissner zylinder led, antrazit (016608-03) upraviť a produkt hľadať znova.

Fontána Heissner ZYLINDER LED, Antrazit (016608-03)

Fontána Heissner ZYLINDER LED, Antrazit (016608-03)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla Vytvoří příjemnou relaxační atmosféruHledáte vkusný doplněk na terasu, zahradu či do interiéru? Designová fontána Heissner ZYLINDER LED vytvoří díky uklidňujícímu zvuku a LED nasvícení vody příjemnou relaxační atmosféru. Tato fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který na první pohled nerozeznáte od přírodního kamene. Polystone se také vyznačuje nižší hmotností v porovnání v přírodním kamenem a svou velmi dlouhou životností. Fontána Heissner ZYLINDER LED je dodávána jako kompletní set – součástí balení je tak kromě samotné fontány i sběrná nádržka na vodu, čerpadlo na vodu s kabelem o délce 5 metrů a LED osvětlení. Do sběrné nádržky stačí nalít voda, která poté pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a stéká zpět do sběrné nádržky.Klíčové vlastnosti fontány Heissner ZYLINDER LEDVhodná do interiéru i exteriéruFontána funguje jako... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner ZYLINDER LED, Antrazit (016608-03) , Fontána heissner zylinder led, antrazit (016608-03)

Fontána Heissner ZYLINDER LED, antrazit

Fontána Heissner ZYLINDER LED, antrazit
Detail

Fontána Heissner ZYLINDER LED, antrazit Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem na každou terasu, zahradu, do haly, či kamkoliv do interiéru. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány se sběrnou nádržkou na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Zapojení i zprovoznění fontány je velmi jednoduché a zabere pár minut. K fontáně je možné dokoupit podstavec. Parametry: Materiál Polystone Barva antracit LED osvětlení ano Rozměr v cm (DxŠxV) 41 x 41 x 45 Výkon čerpadla 250 l/h Příkon čerpadla 2,2 W Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner ZYLINDER LED, antrazit , Fontána heissner zylinder led, white (016608-04)

Fontána Heissner ZYLINDER LED, White (016608-04)

Fontána Heissner ZYLINDER LED, White (016608-04)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner ZYLINDER LED, White (016608-04) , Fontána heissner neptun led, antrazit (016616-03)

Fontána Heissner ZYLINDER LED, white

Fontána Heissner ZYLINDER LED, white
Detail

Fontána Heissner ZYLINDER LED, white Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem na každou terasu, zahradu, do haly, či kamkoliv do interiéru. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány se sběrnou nádržkou na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Zapojení i zprovoznění fontány je velmi jednoduché a zabere pár minut. Parametry: Materiál Polystone Barva bílá LED osvětlení ano Rozměr v cm (DxŠxV) 41 x 41 x 45 Výkon čerpadla 250 l/h Příkon čerpadla 2,2 W Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner ZYLINDER LED, white , Fontána heissner ball led malá, antrazit (016607-03)

Fontána Heissner NEPTUN LED, Antrazit (016616-03)

Fontána Heissner NEPTUN LED, Antrazit (016616-03)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner NEPTUN LED, Antrazit (016616-03) , Fontána heissner half ball led, antrazit (016602-03)

Fontána Heissner Half BALL LED, Antrazit (016602-03)

Fontána Heissner Half BALL LED, Antrazit (016602-03)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner Half BALL LED, Antrazit (016602-03) , Fontána heissner mocca led, antrazit, grey, polystone (016810-09)

Fontána Heissner BALL LED malá, Antrazit (016607-03)

Fontána Heissner BALL LED malá, Antrazit (016607-03)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla Vytvoří příjemnou relaxační atmosféruHledáte vkusný doplněk na terasu, zahradu či do interiéru? Designová fontána Heissner BALL LED vytvoří díky uklidňujícímu zvuku a LED nasvícení vody příjemnou relaxační atmosféru. Tato fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který na první pohled nerozeznáte od přírodního kamene. Polystone se také vyznačuje nižší hmotností v porovnání v přírodním kamenem a svou velmi dlouhou životností. Fontána Heissner BALL LED je dodávána jako kompletní set – součástí balení je tak kromě samotné fontány i sběrná nádržka na vodu, čerpadlo na vodu s kabelem o délce 5 metrů a LED osvětlení. Do sběrné nádržky stačí nalít voda, která poté pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a stéká zpět do sběrné nádržky.Klíčové vlastnosti fontány Heissner BALL LEDVhodná do interiéru i exteriéruFontána funguje jako uzavřený okruhZapojení i... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner BALL LED malá, Antrazit (016607-03) , Podstava fontány heissner tower, antrazit (016612-03)

Fontána Heissner NEPTUN LED, antrazit

Fontána Heissner NEPTUN LED, antrazit
Detail

Fontána Heissner NEPTUN LED, antrazit Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem do každé zahrady. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány a podzemní sběrné nádržky na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Parametry: Materiál Polystone Barva antracit LED osvětlení ano, 3x Rozměr věží v cm 12 x 12 Výška věží v cm 15 / 25 / 40 Výkon čerpadla 800 l/h Příkon čerpadla 17 W Objem sběrného koše 45 l Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner NEPTUN LED, antrazit , Fontána heissner ball led, granit (016601-09)

Fontána Heissner Half BALL LED, antrazit

Fontána Heissner Half BALL LED, antrazit
Detail

Fontána Heissner Half BALL LED, antrazit Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem na každou terasu, zahradu, do haly, či kamkoliv do interiéru. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány se sběrnou nádržkou na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Zapojení i zprovoznění fontány je velmi jednoduché a zabere pár minut. K fontáně je možné dokoupit podstavec (podstavec na fotkách není součástí balení). Parametry: Materiál Polystone Barva antracit LED osvětlení ano Rozměr v cm (DxŠxV) 50 x 50 x 25 Výkon čerpadla 250 l/h Příkon čerpadla 2,2 W Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner Half BALL LED, antrazit , Fontána heissner stone led, grey (016634-09)

Fontána Heissner MOCCA LED, antrazit, grey

Fontána Heissner MOCCA LED, antrazit, grey
Detail

Fontána Heissner MOCCA LED, antrazit, grey Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem na každou terasu, zahradu, do haly, či kamkoliv do interiéru. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány se sběrnou nádržkou na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Zapojení i zprovoznění fontány je velmi jednoduché a zabere pár minut. Parametry: Materiál Polystone Barva šedá / antracit LED osvětlení ano Rozměr v cm (DxŠxV) 31 x 31 x 65 Výkon čerpadla 250 l/h Příkon čerpadla 2,2 W Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner MOCCA LED, antrazit, grey , Fontána heissner ball led, rusty (016601-17)

Fontána Heissner BALL LED malá, antrazit

Fontána Heissner BALL LED malá, antrazit
Detail

Fontána Heissner BALL LED malá, antrazit Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem na každou terasu, zahradu, do haly, či kamkoliv do interiéru. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány se sběrnou nádržkou na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Zapojení i zprovoznění fontány je velmi jednoduché a zabere pár minut. Parametry: Materiál Polystone Barva šedá LED osvětlení ano Rozměr v cm (DxŠxV) 44 x 44 x 36 Výkon čerpadla 250 l/h Příkon čerpadla 2,2 W Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner BALL LED malá, antrazit , Fontána heissner half ball led, rusty (016602-17)

Fontána Heissner MOCCA LED, Antrazit, Grey, Polystone (016810-09)

Fontána Heissner MOCCA LED, Antrazit, Grey, Polystone (016810-09)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla Fontána Heissner MOCCA vytvoří příjemnou relaxační atmosféruHledáte vkusný doplněk na terasu, zahradu či do interiéru? Designová fontána Heissner MOCCA vytvoří díky uklidňujícímu zvuku a LED nasvícení vody příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobená z materiálu Polystone, který na první pohled nerozeznáte od přírodního kamene. Polystone se také vyznačuje nižší hmotností v porovnání s přírodním kamenem a svou velmi dlouhou životností. Fontána Heissner MOCCA je dodávána jako kompletní set – součástí balení je tak kromě samotné fontány i sběrná nádržka na vodu, čerpadlo na vodu s kabelem o délce 5 metrů a LED osvětlení. Do sběrné nádržky stačí nalít voda, která poté pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a stéká zpět do sběrné nádržky.Klíčové vlastnosti fontány Heissner MOCCA LEDFontána vhodná do interiéru i exteriéruFunguje jako uzavřený... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner MOCCA LED, Antrazit, Grey, Polystone (016810-09) , Blumfeldt ayana, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 12w čerpadlo, ocel, led

Podstava fontány Heissner TOWER, Antrazit (016612-03)

Podstava fontány Heissner TOWER, Antrazit (016612-03)
Detail

Zahradní fontána Oblíbený doplněk k fontánám Heissner. Podstavec má v sobě průchodku na protáhnutí kabelu od fontány. (alza.cz)

Podobné produkty ako Podstava fontány Heissner TOWER, Antrazit (016612-03) , Blumfeldt bloomingstone, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 20 w, čerpadlo, zinek, led

Fontána Heissner ORION LED

Fontána Heissner ORION LED
Detail

Fontána Heissner ORION LED Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem na každou terasu, zahradu, do haly, či kamkoliv do interiéru. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány se sběrnou nádržkou na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Zapojení i zprovoznění fontány je velmi jednoduché a zabere pár minut. Parametry: Materiál Polystone Barva antracit / šedá LED osvětlení ano Rozměr v cm (DxŠxV) 54 x 54 x 42 Výkon čerpadla 250 l/h Příkon čerpadla 2,2 W Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner ORION LED , Blumfeldt triumvirat, zahradní fontána, pokojová fontána, led, pozinkovaná, tmvohnědá

Fontána Heissner STONE LED, grey

Fontána Heissner STONE LED, grey
Detail

Fontána Heissner STONE LED, grey Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem na každou terasu, zahradu, do haly, či kamkoliv do interiéru. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány se sběrnou nádržkou na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Zapojení i zprovoznění fontány je velmi jednoduché a zabere pár minut. Parametry: Materiál Polystone Barva šedá LED osvětlení ano Rozměr v cm (DxŠxV) 50 x 47 x 30 Výkon čerpadla 250 l/h Příkon čerpadla 2,2 W Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner STONE LED, grey , Blumfeldt skyriver, záhradní fontána, pokojová fontána, vnitřní i venkovní prostředí, led, 10 m kabel

Fontána Heissner BALL LED, rusty

Fontána Heissner BALL LED, rusty
Detail

Fontána Heissner BALL LED, rusty Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem na každou terasu, zahradu, do haly, či kamkoliv do interiéru. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány se sběrnou nádržkou na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Zapojení i zprovoznění fontány je velmi jednoduché a zabere pár minut. K fontáně je možné dokoupit podstavec. Parametry: Materiál Polystone Barva cihla / rezavá LED osvětlení ano Rozměr v cm (DxŠxV) 50 x 50 x 43 Výkon čerpadla 250 l/h Příkon čerpadla 2,2 W Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner BALL LED, rusty , Blumfeldt magic tree, solární fontána, led osvětlení, polyresin

Fontána Heissner NEPTUN LED, grey

Fontána Heissner NEPTUN LED, grey
Detail

Fontána Heissner NEPTUN LED, grey Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem do každé zahrady. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány a podzemní sběrné nádržky na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Parametry: Materiál Polystone Barva šedá LED osvětlení ano, 3x Rozměr věží v cm 12 x 12 Výška věží v cm 15 / 25 / 40 Výkon čerpadla 800 l/h Příkon čerpadla 17 W Objem sběrného koše 45 l Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner NEPTUN LED, grey , Blumfeldt noblino, zahradní fontána, 7 w, led-osvětlení, polyresin

Fontána Heissner SAPHIRA LED, grey

Fontána Heissner SAPHIRA LED, grey
Detail

Fontána Heissner SAPHIRA LED, grey Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem do každé zahrady. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány a podzemní sběrné nádržky na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Parametry: Materiál Polystone Barva šedá LED osvětlení ano, 3x Průměr koulí v cm 15 / 23 / 28 Výkon čerpadla 800 l/h Příkon čerpadla 17 W Objem sběrného koše 45 l Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner SAPHIRA LED, grey , Blumfeldt speyer, kaskádová fontána, solární fontána, zahradní fontána, 4 úrovně, akumulátorový provoz

Fontána Heissner Half BALL LED, granit

Fontána Heissner Half BALL LED, granit
Detail

Fontána Heissner Half BALL LED, granit Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem na každou terasu, zahradu, do haly, či kamkoliv do interiéru. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polystone, který se často označuje jako umělý kámen. Na první pohled je od kamene neroznatelný, vyniká v dlouhé životnosti, ale je lehčí než přírodní kámen. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány se sběrnou nádržkou na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Zapojení i zprovoznění fontány je velmi jednoduché a zabere pár minut. K fontáně je možné dokoupit podstavec (podstavec na fotkách není součástí balení). Parametry: Materiál Polystone Barva šedá LED osvětlení ano Rozměr v cm (DxŠxV) 50 x 50 x 25 Výkon čerpadla 250 l/h Příkon čerpadla 2,2 W Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner Half BALL LED, granit , Blumfeldt montpellier, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 8 w, čerpadlo, zinek, rezavý vzhled

Fontána Heissner BALL LED, Rusty (016601-17)

Fontána Heissner BALL LED, Rusty (016601-17)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner BALL LED, Rusty (016601-17) , Blumfeldt stonehenge, solární fontána, led osvětlení, polyresin, lithium-iontový akumulátor

Fontána Heissner BALL LED, Granit (016601-09)

Fontána Heissner BALL LED, Granit (016601-09)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner BALL LED, Granit (016601-09) , Blumfeldt genesis, zahradní fontána, 7 w, led osvětlení, polyresin, antracitová

Fontána Heissner STONE LED, Grey (016634-09)

Fontána Heissner STONE LED, Grey (016634-09)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner STONE LED, Grey (016634-09) , Blumfeldt sagrada familia, zahradní fontána, 7 w, led osvětlení, polyresin

Fontána Heissner NEPTUN LED, Grey (016616-09)

Fontána Heissner NEPTUN LED, Grey (016616-09)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner NEPTUN LED, Grey (016616-09) , Blumfeldt schönbrunn, solární fontána, kulovitá, led, 20 l/h, čedič

Fontána Heissner TREE TRUNK LED 2, kmen stromu

Fontána Heissner TREE TRUNK LED 2, kmen stromu
Detail

Fontána Heissner TREE TRUNK LED 2, kmen stromu Designová zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem do každé zahrady. Uklidňující zvuk vody a nasvícení vody pomocí LED osvětlení vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polyresin, což je pryskyřicový materiál, který je velmi odolný vůči mechanickému poškození a vlivům počasí. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány a podzemní sběrné nádržky na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem a LED osvětlení. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Parametry: Materiál Polyresin Barva dekor dřeva LED osvětlení ano, 2x Rozměr v cm (DxŠxV) 55 x 40 x 40 Výkon čerpadla 600 l/h Příkon čerpadla 17 W Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner TREE TRUNK LED 2, kmen stromu , Blumfeldt königsbrunn, solární fontána, 200 l/h, led, čedičový design

Fontána Heissner Half BALL LED, Rusty (016602-17)

Fontána Heissner Half BALL LED, Rusty (016602-17)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner Half BALL LED, Rusty (016602-17) , Fontána - tank (pyrodp1ta)

Fontána Heissner Half BALL LED, Granit (016602-09)

Fontána Heissner Half BALL LED, Granit (016602-09)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner Half BALL LED, Granit (016602-09) , Blumfeldt blumquell, solární fontána, led, 5m, kabel, syntetický kámen, solární panel

Fontána Heissner TREE TRUNK LED 2, Kmen stromu (016588-00)

Fontána Heissner TREE TRUNK LED 2, Kmen stromu (016588-00)
Detail

Zahradní fontána Designová fontána s LED osvětlením, vhodná do interiéru i exteriéru, kompletní set vč. čerpadla (alza.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner TREE TRUNK LED 2, Kmen stromu (016588-00) , Blumfeldt rocky waters, zahradní fontána, 2,5 w, led osvětlení, polyresin, antracitová

Fontána Heissner RAVENNA

Fontána Heissner RAVENNA
Detail

Fontána Heissner RAVENNA Zahradní fontána Heissner je vkusným doplňkem do každé zahrady. Uklidňující zvuk vody vytvoří vždy příjemnou relaxační atmosféru. Fontána je vyrobena z materiálu Polyresin, což je pryskyřicový materiál, který je velmi odolný vůči mechanickému poškození a vlivům počasí. Fontána je dodávána jako kompletní set. Kromě těla fontány a podzemní sběrné nádržky na vodu je součástí balení čerpadlo s 5 m dlouhým kabelem. Fontána funguje jako uzavřený okruh, kdy se do sběrné nádržky naleje voda, která pomocí čerpadla vyvěrá z fontány a poté přes fontánu stéká zpět do sběrné nádržky. Parametry: Materiál Polyresin Rozměr v cm (DxŠxV) 59 x 59 x 112 Výkon čerpadla 400 l/h Příkon čerpadla 7 W Délka kabelu 5 m (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Fontána Heissner RAVENNA , Blumfeldt stonehenge xl, solární fontána, led osvětlení, polyresin, lithium-iontová baterie

Podstava fontány Heissner TOWER, granit

Podstava fontány Heissner TOWER, granit
Detail

Podstava fontány Heissner TOWER, granit Oblíbený doplněk k fontánám Heissner. Podstavec má v sobě průchodku na protáhnutí kabelu od fontány. Parametry: Materiál Polystone Barva šedá Rozměr v cm (DxŠxV) 34 x 34 x 71 Středová průchodka na kabel ano (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Podstava fontány Heissner TOWER, granit , Blumfeldt korinth, zahradní fontána, solární panel, 3 w, led, pískovcová optika

Podstava fontány Heissner CUBE, granit

Podstava fontány Heissner CUBE, granit
Detail

Podstava fontány Heissner CUBE, granit Oblíbený doplněk k fontánám Heissner. Podstavec má v sobě průchodku na protáhnutí kabelu od fontány. Parametry: Materiál Polystone Barva šedá Rozměr v cm (DxŠxV) 31 x 31 x 31 Středová průchodka na kabel ano (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Podstava fontány Heissner CUBE, granit , Blumfeldt le tournesol, fontána, kaskádová fontána, slnečnica, 8w, čerpadlo, pozinkovaná

Podstava fontány Heissner CUBE, rusty

Podstava fontány Heissner CUBE, rusty
Detail

Podstava fontány Heissner CUBE, rusty Oblíbený doplněk k fontánám Heissner. Podstavec má v sobě průchodku na protáhnutí kabelu od fontány. Parametry: Materiál Polystone Barva cihla / rezavá Rozměr v cm (DxŠxV) 31 x 31 x 31 Středová průchodka na kabel ano (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Podstava fontány Heissner CUBE, rusty

Podstava fontány Heissner TOWER, rusty

Podstava fontány Heissner TOWER, rusty
Detail

Podstava fontány Heissner TOWER, rusty Oblíbený doplněk k fontánám Heissner. Podstavec má v sobě průchodku na protáhnutí kabelu od fontány. Parametry: Materiál Polystone Barva cihla / rezavá Rozměr v cm (DxŠxV) 34 x 34 x 71 Středová průchodka na kabel ano (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Podstava fontány Heissner TOWER, rusty

Podstava fontány Heissner TOWER, Rusty (016612-17)

Podstava fontány Heissner TOWER, Rusty (016612-17)
Detail

Zahradní fontána Oblíbený doplněk k fontánám Heissner. Podstavec má v sobě průchodku na protáhnutí kabelu od fontány. (alza.cz)

Podobné produkty ako Podstava fontány Heissner TOWER, Rusty (016612-17)

Podstava fontány Heissner CUBE, Granit (016611-09)

Podstava fontány Heissner CUBE, Granit (016611-09)
Detail

Zahradní fontána Oblíbený doplněk k fontánám Heissner. Podstavec má v sobě průchodku na protáhnutí kabelu od fontány. (alza.cz)

Podobné produkty ako Podstava fontány Heissner CUBE, Granit (016611-09)

Podstava fontány Heissner TOWER, Granit (016612-09)

Podstava fontány Heissner TOWER, Granit (016612-09)
Detail

Zahradní fontána Oblíbený doplněk k fontánám Heissner. Podstavec má v sobě průchodku na protáhnutí kabelu od fontány. (alza.cz)

Podobné produkty ako Podstava fontány Heissner TOWER, Granit (016612-09)

Podstava fontány Heissner CUBE,Rusty (016611-17)

Podstava fontány Heissner CUBE,Rusty (016611-17)
Detail

Zahradní fontána Oblíbený doplněk k fontánám Heissner. Podstavec má v sobě průchodku na protáhnutí kabelu od fontány. (alza.cz)

Podobné produkty ako Podstava fontány Heissner CUBE,Rusty (016611-17)

Blumfeldt Ayana, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 12W čerpadlo, ocel, LED

Blumfeldt Ayana, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 12W čerpadlo, ocel, LED
Detail

Jemně ševelící voda v kombinaci s moderním vzhledem: to je okrasná fontána Blumfeldt Ayana. Sloupová fontána je poháněna 12W čerpadlem, které umožňuje nepřetržité stoupání vody z nádrže fontány nahoru do sloupu. Odtud voda teče zpět do nádrže. Díky konceptu LoopFlow Concept není nutná vodovodní přípojka ani doplňování vody, mini čerpadlo udržuje naplněnou vodu v neustálém oběhu. Teplé bílé LED osvětlení v nádrži fontány a na horní ploše sloupu působí skutečně příjemně. Okrasná fontána Ayana je vyrobena z nerezavějící oceli a je skutečnou ozdobou každé zahrady, balkonu nebo obývacího pokoje.S fontánou Ayana od společnosti Blumfeldt získáte do svého domova moderní a dekorativní doplněk. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Blumfeldt Ayana, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 12W čerpadlo, ocel, LED

Led fontána antik

Led fontána antik
Detail

V této amfoře ožívá malý svět fantazie. Tiché šumění tekoucí vody je ozářeno teplým světlem a chuchvalce mlhy dodávají idyle mystickou atmosféru. Tento nádherný dekorační doplněk ve vašem domově během chvilky rozproudí relaxační atmosféru, vodní tok má pozitivní vliv na klima v místnosti. Dekorativní amfora z litého kamene, uvnitř přírodní skalní krajina (litý kámen) s dekorativními rostlinami (plast). Integrované osvětlení se 2 teplými bílými diodami LED. Včetně vodního čerpadla, síťový provoz, 5 m přívodního kabelu. Včetně samostatného mlhovače s LED diodami, provoz ze sítě (je umístěn uvnitř ve vodě). Velikost amfory, d x š x v: 35 x 25 x 32 cm. Vhodné pro provoz v interiéru. (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Led fontána antik

Led fontána kbelíky

Led fontána kbelíky
Detail

Dokonalá iluze! Výjimečná zahradní fontána, která vytváří dojem vody tekoucí z kohoutku do kbelíků. Voda vyvěrá pomocí průhledné trubičky do kohoutku a zároveň stéká po jejím povrchu zpět do horního kbelíku, z něj pak dále přetéká do dolního kbelíku. Navíc je dno horního kbelíku efektně osvětlováno 4 LED diodami. S uzavřeným vodním okruhem. Vhodné pro venkovní použití. Vyrobeno z pozinkovaného plechu. Délka kabelu cca 205 cm. Provozní napětí 12 V. (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Led fontána kbelíky

Led fontána buddha

Led fontána buddha
Detail

Tento krásný dekorativní prvek nabízí vše, co může vytvořit příjemnou atmosféru doma i na zahradě. Uklidňující šumění vody v osvětleném jezírku s uzavřeným vodním okruhem, květináč na osázení a sošku. Síťový provoz s venkovní zástrčkou. Materiál: umělý kámen Rozměry: 34 x 21,5 x 40 cm (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Led fontána buddha

Led fontána amfora

Led fontána amfora
Detail

Fontána ve stylu antické amfory harmonicky doplní jakékoliv venkovní prostory, ale hodí se i do bytu. Zároveň je to malá oáza pohody: tiché šplouchání vody navozuje uvolněnou atmosféru a LED osvětlení krásně dotváří pohodu vodního toku. Květináč můžete osadit, misku v horní části amfory lze ozdobit nebo použít jako ptačí lázeň. Zahradní fontána je vyrobena z umělého kamene odolného vůči povětrnostním vlivům. - osvětlení 3 teplými bílými LED, - včetně květináče s otvorem pro odvod vody, výška 11 cm, Ø 8,5 cm, - síťový provoz s venkovní zástrčkou IP44; délka přívodního kabelu 300 cm. (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Led fontána amfora

Blumfeldt Bloomingstone, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 20 W, čerpadlo, zinek, LED

Blumfeldt Bloomingstone, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 20 W, čerpadlo, zinek, LED
Detail

Země a voda se dokonale sjednocují v dekorativní fontáně blumfeldt Bloomingstone. Okrasná fontána v moderním designu má na horní straně integrovaný květináč. Odtok vody pod květináčem způsobuje, že voda shora kape jako déšť do sběrné nádoby. Z tohoto patra teče chladná voda jako vodopád zpět do vodojemu. Dešťová fontána je poháněna 20 W čerpadlem, které umožňuje nepřetržité stoupání vody nahoru. Díky konceptu LoopFlow Concept není nutná vodovodní přípojka ani doplňování vody, mini čerpadlo udržuje naplněnou vodu v neustálém oběhu. Teplé bílé LED osvětlení v nádrži fontány a při odtoku vody z vodopádu působí skutečně příjemně. Dekorativní fontána Bloomingstone je vyrobena ze zinku a zaujme svou teracových povrchovou úpravou. Díky kabelu o délce 10 metrů je její umístění mimořádně flexibilní a představuje skutečnou ozdobu balkonu, zahrady nebo obývacího pokoje.S fontánou Bloomingstone od společnosti blumfeldt získáš do svého domova moderní a dekorativní doplněk. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Blumfeldt Bloomingstone, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 20 W, čerpadlo, zinek, LED

Blumfeldt Bloomingstone, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 20 W, čerpadlo, zinek, LED

Blumfeldt Bloomingstone, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 20 W, čerpadlo, zinek, LED
Detail

Země a voda se dokonale sjednocují v dekorativní fontáně blumfeldt Bloomingstone. Okrasná fontána v moderním designu má na horní straně integrovaný květináč. Odtok vody pod květináčem způsobuje, že voda shora kape jako déšť do sběrné nádoby. Z tohoto patra teče chladná voda jako vodopád zpět do vodojemu. Dešťová fontána je poháněna 20 W čerpadlem, které umožňuje nepřetržité stoupání vody nahoru. Díky konceptu LoopFlow Concept není nutná vodovodní přípojka ani doplňování vody, mini čerpadlo udržuje naplněnou vodu v neustálém oběhu. Teplé bílé LED osvětlení v nádrži fontány a při odtoku vody z vodopádu působí skutečně příjemně. Dekorativní fontána Bloomingstone je vyrobena ze zinku a zaujme svou teracových povrchovou úpravou. Díky kabelu o délce 10 metrů je její umístění mimořádně flexibilní a představuje skutečnou ozdobu balkonu, zahrady nebo obývacího pokoje.S fontánou Bloomingstone od společnosti blumfeldt získáš do svého domova moderní a dekorativní doplněk. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Blumfeldt Bloomingstone, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 20 W, čerpadlo, zinek, LED

Blumfeldt Triumvirat, zahradní fontána, pokojová fontána, LED, pozinkovaná, tmvohnědá

Blumfeldt Triumvirat, zahradní fontána, pokojová fontána, LED, pozinkovaná, tmvohnědá
Detail

Mystický vodní svět fontány Blumfeldt Triumvirat přeměňuje zahradu, terasu, obývací pokoj nebo zimní zahradu na rekreační prostředí pro oči a uši - okouzlující kombinace prýštící proudu vody a čisté formy.S jemným šplouchání okrasné fontány Blumfeldt Triumvirat bude odpočívání ještě hezčí. Ze tří koulí z kartáčované ušlechtilé oceli vycházejí tři fontány a s jemným šplouchání padají zpět do fontánové nádrže, čímž se postarají o meditativní relaxaci. Jako uklidňující kontrast má kovová nádrž fontány tmavohnědé provedení s reminiscencí tmavého bronzu. Fontána triumvirát potěší mysl opticky i akusticky. Je nejen mimořádně robustní a díky kovu odolná vůči povětrnostním vlivům, ale je také plně pozinkovaná: bez rzi a poškození se dokonale začlení do různorodých prostředí. Aby se vodní hra nikdy unavila, je udržována v nepřetržitém oběhu pomocí čerpadla s výkonem 16 W. Jemné šumění zajišťuje maximální meditační účinek a osvěžuje své okolí.Díky extrémně dlouhému 2,5m kabelu může být pokojová fontána Blumfeldt Triumvirat umístěna skutečně libovolně. Všechny části jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mohou zůstat v exteriéru i v nepříznivém počasí.Středobod ve Vaší zahradě s krásným tvarem a vodou: se zahradní fontánou Blumfeldt triumvirát uděláte ze své zahrady nebo bytu mystické místo odpočinku. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Blumfeldt Triumvirat, zahradní fontána, pokojová fontána, LED, pozinkovaná, tmvohnědá

Led kovová fontána les

Led kovová fontána les
Detail

LED zahradní fontána Les - jako šumivý vodopád v pohádkovém lese. U této venkovní fontány poskytují siluety lesa pohled na osvětlený vodní tok. Různé motivy vytvářejí krásný 3D efekt. Voda stéká po průhledných nitkách, které vypadají jako jemná vodní clona, a zároveň vedle fontány nestříkají téměř žádné kapky vody. LED fontána Les bude kouzelným doplňkem nejen přes den, ale i večer: zlatavé světlo způsobuje, že se tekoucí voda nádherně třpytí a leskne. Ať už na terase, na balkoně nebo na útulném místě v zahradě – kovová fontána je skvělým dekoračním prvkem a zaručuje dobrý pocit. Jemné bublání vody vytvoří uvolněnou atmosféru ve vašem venkovním ráji. • vyrobeno z kovu s nerezovou povrchovou úpravou • přední a zadní část s odlišně navrženými lesními siluetami • průhledná plastová vlákna pro kontrolovaný průtok vody • osvětlení shora pomocí 12 teplých bílých LED • integrované vodní čerpadlo a uzavřený vodní okruh • síťový provoz s venkovní zástrčkou IP44, délka kabelu 3 metry (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Led kovová fontána les

Led zahradní fontána cascato

Led zahradní fontána cascato
Detail

Díky svému klasickému tvaru je tato zahradní kašna stylovým doplňkem pro váš venkovní prostor, např. na terase a balkoně nebo na odlehlém místě v zahradě. Umístit ji ale můžete také doma v hale nebo zimní zahradě. Teple bílé LED diody vytváří kouzelnou scénu a dělají z fontány nádhernou dekoraci také ve večerních hodinách. Pozorujte vodu, jak plynule přetéká z jedné misky do druhé, naslouchejte tichému šumění a nechte své myšlenky bloudit. Takto si odpočinete od každodenního života... Detaily: · Vyrobeno z umělého kamene se starožitnou povrchovou úpravou. · 3 misky na vodu · 2 teplé bílé LED · Integrované čerpadlo pro uzavřený okruh vody · Síťový provoz s venkovní zástrčkou IP44, délka přívodního kabelu 3 m (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Led zahradní fontána cascato

Intex 28089 Vodní fontána LED - zánovní

Detail

Vodní fontána s měnitelnou barvou světla v odstínu červené, modré a zelené s cca 10 sekundovými intervaly. S vodním generátorem není nutné použít baterie ani elektrické přípojky. Fontána se šroubuje přímo na rámovou konstrukci bazénu. Vhodné pro bazény Intex Frame. (mall.cz)

Podobné produkty ako Intex 28089 Vodní fontána LED - zánovní

Blumfeldt Skyriver, záhradní fontána, pokojová fontána, vnitřní i venkovní prostředí, LED, 10 m kabel

Blumfeldt Skyriver, záhradní fontána, pokojová fontána, vnitřní i venkovní prostředí, LED, 10 m kabel
Detail

Mystický vodní svět fontány Blumfeldt Skyriver přemění zahradu, terasu, obývací pokoj nebo zimní zahradu na rekreační prostředí pro oči a uši - okouzlující kombinace prýštící proudu vody, čisté formy a zářivých odrazů světla.S jemným šploucháním okrasné fontány Blumfeldt Skyriver bude relaxování ještě hezčí. Z její velké brány se vylévá 20 cm široká kaskáda jemně prýštící vodní hry do vodní nádrže, díky které se postará fontána o meditativní relaxaci. Fontána však vizuálně potěší nejen stálým proudem vody: přímo v nádrži způsobuje 20 cm široký LED pás, že voda září odrazy teplého bílého světla. Kubistické inspirovaný fontánový oblouk z pozinkovaného kovu má bronzové provedení. Fontána Skyriver potěší mysl opticky i akusticky. Je nejen mimořádně robustní a díky kovu odolná vůči povětrnostním vlivům, ale je také plně pozinkovaná: bez rzi a poškození se dokonale začlení do různorodých prostředí. Aby se vodní hra nikdy unavila, je udržována v nepřetržitém oběhu pomocí čerpadla s výkonem 12 W. Jemně šumící odhaluje maximální meditační účinek a osvěžuje své okolí.Díky extrémně dlouhému 10 m kabelu může být fontána Blumfeldt Skyriver umístěna skutečně libovolně. Všechny části jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mohou zůstat v exteriéru i v nepříznivém počasí.Středobod ve Vaší zahradě s krásným tvarem a vodou: se zahradní fontánou Blumfeldt Skyriver uděláte ze své zahrady nebo bytu mystické místo odpočinku. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Blumfeldt Skyriver, záhradní fontána, pokojová fontána, vnitřní i venkovní prostředí, LED, 10 m kabel

Blumfeldt Skyriver, záhradní fontána, pokojová fontána, vnitřní i venkovní prostředí, LED, 10 m kabel

Blumfeldt Skyriver, záhradní fontána, pokojová fontána, vnitřní i venkovní prostředí, LED, 10 m kabel
Detail

Mystický vodní svět fontány Blumfeldt Skyriver přemění zahradu, terasu, obývací pokoj nebo zimní zahradu na rekreační prostředí pro oči a uši - okouzlující kombinace prýštící proudu vody, čisté formy a zářivých odrazů světla.S jemným šploucháním okrasné fontány Blumfeldt Skyriver bude relaxování ještě hezčí. Z její velké brány se vylévá 20 cm široká kaskáda jemně prýštící vodní hry do vodní nádrže, díky které se postará fontána o meditativní relaxaci. Fontána však vizuálně potěší nejen stálým proudem vody: přímo v nádrži způsobuje 20 cm široký LED pás, že voda září odrazy teplého bílého světla. Kubistické inspirovaný fontánový oblouk z pozinkovaného kovu má bronzové provedení. Fontána Skyriver potěší mysl opticky i akusticky. Je nejen mimořádně robustní a díky kovu odolná vůči povětrnostním vlivům, ale je také plně pozinkovaná: bez rzi a poškození se dokonale začlení do různorodých prostředí. Aby se vodní hra nikdy unavila, je udržována v nepřetržitém oběhu pomocí čerpadla s výkonem 12 W. Jemně šumící odhaluje maximální meditační účinek a osvěžuje své okolí.Díky extrémně dlouhému 10 m kabelu může být fontána Blumfeldt Skyriver umístěna skutečně libovolně. Všechny části jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mohou zůstat v exteriéru i v nepříznivém počasí.Středobod ve Vaší zahradě s krásným tvarem a vodou: se zahradní fontánou Blumfeldt Skyriver uděláte ze své zahrady nebo bytu mystické místo odpočinku. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Blumfeldt Skyriver, záhradní fontána, pokojová fontána, vnitřní i venkovní prostředí, LED, 10 m kabel

Blumfeldt Magic Tree, solární fontána, LED osvětlení, polyresin

Blumfeldt Magic Tree, solární fontána, LED osvětlení, polyresin
Detail

Solární fontána Blumfeldt Mystic Tree působí uklidňujícím jako strom a osvěžující jako malý vodopád. Dopřej si hodiny odpočinku a vytvoř si prostředí s mimořádně přírodním nádechem.Rafinovaný design solární fontány Blumfeldt Mystic Tree je podobný tvaru skutečného kmene stromu, přes který živě proudí čerstvá voda. Záchytné nádoby se prolínají jedna přes druhou a vytvářejí tak harmonickou hru vody. Imitace vodopádu je vybavena LED světly pro velmi příjemnou atmosféru, což dotváří nádhernou světelnou hru.Díky nízké hmotnosti a odolnému materiálu můžeš tuto krásnou fontánu umístit v zahradě, na terase nebo v interiérech, dokonce i v zimě. Díky lithium-iontové baterii funguje zařízení i tehdy, když příslušný solární panel není vystaven přímému slunečnímu záření. Napájení je tehdy poskytované během několika hodin. Díky výkonnému čerpadlu a koncepci LoopFlow se voda pohybuje přes kaskády v neustálém oběhu.Ekologická a úsporná: na zásobování fontány energií stačí čistá solární energie. Má totiž k dispozici externí solární panel, který můžeš díky dlouhému kabelovému připojení optimálně umístit na slunce. Přes den nebo v noci je v provozu díky 7,4 V iontovému akumulátoru až do 5 hodin i bez přímého slunečního záření.Zažij chvíle blahodárného odpočinku a rekreace a poslouchej uklidňující šplouchání solární fontány Blumfeldt Mystic Tree. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Blumfeldt Magic Tree, solární fontána, LED osvětlení, polyresin
Fontána Heissner ZYLINDER LED, Antrazit (016608-03), Fontána Heissner ZYLINDER LED, White (016608-04), Fontána Heissner NEPTUN LED, Antrazit (016616-03), Fontána Heissner BALL LED malá, Antrazit (016607-03), Fontána Heissner Half BALL LED, Antrazit (016602-03), Fontána Heissner MOCCA LED, Antrazit, Grey, Polystone (016810-09), Podstava fontány Heissner TOWER, Antrazit (016612-03), Fontána Heissner BALL LED, Granit (016601-09), Fontána Heissner STONE LED, Grey (016634-09), Fontána Heissner BALL LED, Rusty (016601-17), Fontána Heissner Half BALL LED, Rusty (016602-17), Blumfeldt Ayana, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 12W čerpadlo, ocel, LED, Blumfeldt Bloomingstone, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 20 W, čerpadlo, zinek, LED, Blumfeldt Triumvirat, zahradní fontána, pokojová fontána, LED, pozinkovaná, tmvohnědá, Blumfeldt Skyriver, záhradní fontána, pokojová fontána, vnitřní i venkovní prostředí, LED, 10 m kabel, Blumfeldt Magic Tree, solární fontána, LED osvětlení, polyresin, Blumfeldt Noblino, zahradní fontána, 7 W, LED-osvětlení, polyresin, Blumfeldt Speyer, kaskádová fontána, solární fontána, zahradní fontána, 4 úrovně, akumulátorový provoz, Blumfeldt Montpellier, fontána, zahradní fontána, okrasná fontána, 8 W, čerpadlo, zinek, rezavý vzhled, Blumfeldt Stonehenge, solární fontána, LED osvětlení, polyresin, lithium-iontový akumulátor, Blumfeldt Genesis, zahradní fontána, 7 W, LED osvětlení, polyresin, antracitová, Blumfeldt Sagrada Familia, zahradní fontána, 7 W, LED osvětlení, polyresin, Blumfeldt Schönbrunn, solární fontána, kulovitá, LED, 20 l/h, čedič, Blumfeldt Königsbrunn, solární fontána, 200 l/h, LED, čedičový design, Fontána - Tank (PYRODP1TA), Blumfeldt Blumquell, solární fontána, LED, 5m, kabel, syntetický kámen, solární panel, Blumfeldt Rocky Waters, zahradní fontána, 2,5 W, LED osvětlení, polyresin, antracitová, Blumfeldt Stonehenge XL, solární fontána, LED osvětlení, polyresin, lithium-iontová baterie, Blumfeldt Korinth, zahradní fontána, solární panel, 3 W, LED, pískovcová optika, Blumfeldt Le Tournesol, fontána, kaskádová fontána, slnečnica, 8W, čerpadlo, pozinkovaná