Foliatec - ve spreji - černá matná 2x 400 ml (2060)

Produkt Foliatec - ve spreji - černá matná 2x 400 ml (2060) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Foliatec - ve spreji - černá matná 2x 400 ml (2060) upraviť a produkt hľadať znova.

FOLIATEC - ve spreji - černá matná 2x 400 ml (2060)

FOLIATEC - ve spreji - černá matná 2x 400 ml (2060)
Detail

Fólie ve spreji - černá, rychleschnoucí, objem 800 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá černou matnou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti černé matné ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 2× 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - černá matná 2x 400 ml (2060) , Foliatec - ve spreji - černá matná 2x 400 ml (2060)

FOLIATEC - ve spreji - černá matná 400 ml (2065)

FOLIATEC - ve spreji - černá matná 400 ml (2065)
Detail

Fólie ve spreji - černá, rychleschnoucí, objem 400 ml Fólie ve spreji (neboli plastidip) umožňuje měnit barvu kol, zpětných zrcátek či celé karoserie vozu. Stejně tak je kdykoli možné vrátit se k barvě původní bez jakéhokoli poškození povrchu. Fólie ve spreji (neboli plastidip) umožňuje měnit barvu kol, zpětných zrcátek či celé karoserie vozu. Stejně tak je kdykoli možné vrátit se k barvě původní bez jakéhokoli poškození povrchu. Lakování je velmi jednoduché pro každého uživatele s trochou cviku. Barevná paleta použitelných palet se neustále rozšiřuje. K dispozici jsou lesklé, matné a dokonce neonové či metalické. Klíčové vlastnostiVelice snadná aplikace pro každého uživateleRychle schne na každém povrchuStejně snadné sloupnutí a návrat k původnímu odstínuOdolnost proti vodě v rámci běžné údržby, na barvu je doporučen speciální čističŠiroké a neustále rostoucí spektrum barev i typů (matné, lesklé,... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - černá matná 400 ml (2065) , Foliatec - ve spreji - černá matná (20652)

FOLIATEC - ve spreji - modrá lesklá 2x 400 ml (2054)

FOLIATEC - ve spreji - modrá lesklá 2x 400 ml (2054)
Detail

Fólie ve spreji - modrá, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá modrou lesklou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti modré lesklé ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 2× 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - modrá lesklá 2x 400 ml (2054) , Foliatec - ve spreji - černá lesklá 400 ml (2036)

FOLIATEC - ve spreji - zelená toxic 2x 400 ml (2027)

FOLIATEC - ve spreji - zelená toxic 2x 400 ml (2027)
Detail

Fólie ve spreji - zelená, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá zelenou toxic fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti zelené toxic ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 2× 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - zelená toxic 2x 400 ml (2027) , Foliatec - ve spreji - neonově žlutá 2x 400 ml (2095)

FOLIATEC - ve spreji - zlatá metalická 2x 400 ml (2047)

FOLIATEC - ve spreji - zlatá metalická 2x 400 ml (2047)
Detail

Fólie ve spreji - zlatá, rychleschnoucí, objem 800 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá zlatou metalickou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti zlaté metalické ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 2× 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - zlatá metalická 2x 400 ml (2047) , Foliatec - ve spreji - červená lesklá 2x 400 ml (2059)

FOLIATEC - ve spreji - stříbrná metalická 2x 400 ml (2049)

FOLIATEC - ve spreji - stříbrná metalická 2x 400 ml (2049)
Detail

Fólie ve spreji - stříbrná, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá stříbrnou metalickou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti stříbrné metalické ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 2× 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - stříbrná metalická 2x 400 ml (2049) , Foliatec - ve spreji - bílá lesklá 2x 400 ml (2064)

FOLIATEC - ve spreji - bílá lesklá 2x 400 ml (2064)

FOLIATEC - ve spreji - bílá lesklá 2x 400 ml (2064)
Detail

Fólie ve spreji - bílá, objem 400 ml Fólie ve spreji (neboli plastidip) umožňuje měnit barvu kol, zpětných zrcátek či celé karoserie vozu. Stejně tak je kdykoli možné vrátit se k barvě původní bez jakéhokoli poškození povrchu. Fólie ve spreji (neboli plastidip) umožňuje měnit barvu kol, zpětných zrcátek či celé karoserie vozu. Stejně tak je kdykoli možné vrátit se k barvě původní bez jakéhokoli poškození povrchu. Lakování je velmi jednoduché pro každého uživatele s trochou cviku. Barevná paleta použitelných palet se neustále rozšiřuje. K dispozici jsou lesklé, matné a dokonce neonové či metalické. Klíčové vlastnostiVelice snadná aplikace pro každého uživateleRychle schne na každém povrchuStejně snadné sloupnutí a návrat k původnímu odstínuOdolnost proti vodě v rámci běžné údržby, na barvu je doporučen speciální čističŠiroké a neustále rostoucí spektrum barev i typů (matné, lesklé, neonové... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - bílá lesklá 2x 400 ml (2064) , Foliatec - ve spreji - zelená toxic 2x 400 ml (2027)

FOLIATEC - ve spreji - žlutá lesklá 2x 400 ml (2052)

FOLIATEC - ve spreji - žlutá lesklá 2x 400 ml (2052)
Detail

Fólie ve spreji - žlutá, objem 400 ml Fólie ve spreji (neboli plastidip) umožňuje měnit barvu kol, zpětných zrcátek či celé karoserie vozu. Stejně tak je kdykoli možné vrátit se k barvě původní bez jakéhokoli poškození povrchu. Fólie ve spreji (neboli plastidip) umožňuje měnit barvu kol, zpětných zrcátek či celé karoserie vozu. Stejně tak je kdykoli možné vrátit se k barvě původní bez jakéhokoli poškození povrchu. Lakování je velmi jednoduché pro každého uživatele s trochou cviku. Barevná paleta použitelných palet se neustále rozšiřuje. K dispozici jsou lesklé, matné a dokonce neonové či metalické. Klíčové vlastnostiVelice snadná aplikace pro každého uživateleRychle schne na každém povrchuStejně snadné sloupnutí a návrat k původnímu odstínuOdolnost proti vodě v rámci běžné údržby, na barvu je doporučen speciální čističŠiroké a neustále rostoucí spektrum barev i typů... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - žlutá lesklá 2x 400 ml (2052) , Foliatec - ve spreji - modrá lesklá 2x 400 ml (2054)

FOLIATEC - ve spreji - neonová červená 2x 400 ml (2025)

FOLIATEC - ve spreji - neonová červená 2x 400 ml (2025)
Detail

Fólie ve spreji - červená, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá neonově červenou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti neonově červené ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 2× 400 ml + 2× základní nástřikFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - neonová červená 2x 400 ml (2025) , Foliatec - ve spreji - žlutá lesklá 2x 400 ml (2052)

FOLIATEC - ve spreji - antracitová metalická 2x 400 ml (2062)

FOLIATEC - ve spreji - antracitová metalická 2x 400 ml (2062)
Detail

Fólie ve spreji - antracitová, rychleschnoucí, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá antracitovou metalickou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti antracitové metalické ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 2× 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - antracitová metalická 2x 400 ml (2062) , Foliatec - ve spreji - antracitová metalická 2x 400 ml (2062)

FOLIATEC - ve spreji - měděná metalická 2x 400 ml (2034)

FOLIATEC - ve spreji - měděná metalická 2x 400 ml (2034)
Detail

Fólie ve spreji - hnědá, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá měděnou metalickou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti měděné metalické ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 2× 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - měděná metalická 2x 400 ml (2034) , Foliatec - ve spreji - neonová červená 2x 400 ml (2025)

FOLIATEC - ve spreji - neonově žlutá 2x 400 ml (2095)

FOLIATEC - ve spreji - neonově žlutá 2x 400 ml (2095)
Detail

Fólie ve spreji - žlutá Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá neonově žlutou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti neonově žluté ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 2× 400 ml + 2× základní nástřikFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - neonově žlutá 2x 400 ml (2095) , Foliatec - ve spreji - stříbrná metalická 2x 400 ml (2049)

FOLIATEC - ve spreji - červená lesklá 2x 400 ml (2059)

FOLIATEC - ve spreji - červená lesklá 2x 400 ml (2059)
Detail

Fólie ve spreji - červená, rychleschnoucí, objem 800 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá červenou lesklou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti červené lesklé ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - červená lesklá 2x 400 ml (2059) , Foliatec - ve spreji - zlatá metalická 2x 400 ml (2047)

FOLIATEC - ve spreji - černá lesklá 400 ml (2036)

FOLIATEC - ve spreji - černá lesklá 400 ml (2036)
Detail

Fólie ve spreji - černá, rychleschnoucí, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá černou lesklou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti černé lesklé ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě odolné proti vodě (doporučuje se speciální čistič FOLIATEC č. 2100)Sloupnutí staré fólie a návrat k původnímu povrchuSnadná aplikace ze sprejeZjednodušený návod k použití (kompletní návod naleznete v... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - černá lesklá 400 ml (2036) , Foliatec - ve spreji - toxic zelená 400 ml (2026)

FOLIATEC - ve spreji - neonově žlutá 400 ml (2094)

FOLIATEC - ve spreji - neonově žlutá 400 ml (2094)
Detail

Fólie ve spreji - žlutá, rychleschnoucí a brousitelná, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá neonově žlutou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti neonově žluté ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 ml + základní nástřikFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - neonově žlutá 400 ml (2094) , Foliatec - ve spreji - neonově zelená 400 ml (2096)

FOLIATEC - ve spreji - zlatá metalická 400 ml (2046)

FOLIATEC - ve spreji - zlatá metalická 400 ml (2046)
Detail

Fólie ve spreji - žlutá, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá zlatou metalickou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti zlaté metalické ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě odolné proti vodě (doporučuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - zlatá metalická 400 ml (2046) , Foliatec - ve spreji - žlutá lesklá 400 ml (2051)

FOLIATEC - ve spreji - toxic zelená 400 ml (2026)

FOLIATEC - ve spreji - toxic zelená 400 ml (2026)
Detail

Fólie ve spreji - zelená, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá toxic zelenou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti toxic zelené ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě odolné proti vodě (doporučuje se... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - toxic zelená 400 ml (2026) , Foliatec - ve spreji - modrá lesklá 400 ml (2053)

FOLIATEC - ve spreji - neonově zelená 400 ml (2096)

FOLIATEC - ve spreji - neonově zelená 400 ml (2096)
Detail

Fólie ve spreji - zelená, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá neonově zelenou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti neonově zelené ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 ml + základní nástřikFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - neonově zelená 400 ml (2096) , Foliatec - ve spreji - neonově žlutá 400 ml (2094)

FOLIATEC - ve spreji - antracitová metalická 400 ml (2067)

FOLIATEC - ve spreji - antracitová metalická 400 ml (2067)
Detail

Fólie ve spreji - antracitová, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá antracitovou metalickou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti antracitové metalické ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě odolné... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - antracitová metalická 400 ml (2067) , Foliatec - ve spreji - neonová červená 400 ml (2024)

FOLIATEC - ve spreji - neonová červená 400 ml (2024)

FOLIATEC - ve spreji - neonová červená 400 ml (2024)
Detail

Fólie ve spreji - červená, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá neonově červenou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti neonově červené ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě odolné proti... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - neonová červená 400 ml (2024) , Foliatec - ve spreji - červená lesklá 400 ml (2058)

FOLIATEC - ve spreji - červená lesklá 400 ml (2058)

FOLIATEC - ve spreji - červená lesklá 400 ml (2058)
Detail

Fólie ve spreji - červená, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá červenou lesklou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti červené lesklé ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě odolné proti vodě (doporučuje se speciální... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - červená lesklá 400 ml (2058) , Foliatec - ve spreji - antracitová metalická 400 ml (2067)

FOLIATEC - ve spreji - žlutá lesklá 400 ml (2051)

FOLIATEC - ve spreji - žlutá lesklá 400 ml (2051)
Detail

Fólie ve spreji - žlutá, rychleschnoucí, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá žlutou lesklou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti žluté lesklé ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - žlutá lesklá 400 ml (2051) , Foliatec - ve spreji - černá lesklá (20362)

FOLIATEC - ve spreji - bílá lesklá 400 ml (2069)

FOLIATEC - ve spreji - bílá lesklá 400 ml (2069)
Detail

Fólie ve spreji - bílá, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá bílou lesklou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti bílé lesklé ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě odolné proti vodě (doporučuje se speciální čistič... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - bílá lesklá 400 ml (2069) , Foliatec fólie ve spreji (dip) 400 ml, barva šedá metalická (2029)

FOLIATEC - ve spreji - modrá lesklá 400 ml (2053)

FOLIATEC - ve spreji - modrá lesklá 400 ml (2053)
Detail

Fólie ve spreji - modrá, rychleschnoucí, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá modrou lesklou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti modré lesklé ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - modrá lesklá 400 ml (2053) , Foliatec - ve spreji - neonová modrá 400ml (2022)

FOLIATEC - ve spreji - stříbrná metalická 400 ml (2048)

FOLIATEC - ve spreji - stříbrná metalická 400 ml (2048)
Detail

Fólie ve spreji - stříbrná, rychleschnoucí, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá stříbrnou metalickou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti stříbrné metalické ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - stříbrná metalická 400 ml (2048) , Foliatec fólie ve spreji (dip) 800 ml, barva šedá metalická (2028)

FOLIATEC - ve spreji - černá matná (20652)

FOLIATEC - ve spreji - černá matná (20652)
Detail

Fólie ve spreji - černá, rychleschnoucí, objem 150 ml Fólie ve spreji (neboli plastidip) umožňuje měnit barvu kol, zpětných zrcátek či celé karoserie vozu. Stejně tak je kdykoli možné vrátit se k barvě původní bez jakéhokoli poškození povrchu. Fólie ve spreji (neboli plastidip) umožňuje měnit barvu kol, zpětných zrcátek či celé karoserie vozu. Stejně tak je kdykoli možné vrátit se k barvě původní bez jakéhokoli poškození povrchu. Lakování je velmi jednoduché pro každého uživatele s trochou cviku. Barevná paleta použitelných palet se neustále rozšiřuje. K dispozici jsou lesklé, matné a dokonce neonové či metalické. Klíčové vlastnostiVelice snadná aplikace pro každého uživateleRychle schne na každém povrchuStejně snadné sloupnutí a návrat k původnímu odstínuOdolnost proti vodě v rámci běžné údržby, na barvu je doporučen speciální čističŠiroké a neustále rostoucí spektrum barev i typů (matné, lesklé,... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - černá matná (20652) , Foliatec - barva na brzdy ve spreji - červená (2130)

FOLIATEC fólie ve spreji (dip) 400 ml, barva Měděná metalická (2033)

FOLIATEC fólie ve spreji (dip) 400 ml, barva Měděná metalická (2033)
Detail

Fólie ve spreji - měděná a metalická, rychleschnoucí, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá metalickou měděnou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti měděné metalické fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě odolné proti voděSloupnutí staré fólie a návrat k původnímu povrchuSnadná aplikace ze sprejeZjednodušený návod k použití (kompletní návod naleznete v balení)Základní pokyny:- pracujte při... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC fólie ve spreji (dip) 400 ml, barva Měděná metalická (2033) , Foliatec - barva na brzdy ve spreji - modrá (2133)

FOLIATEC fólie ve spreji (dip) 400 ml, barva Šedá metalická (2029)

FOLIATEC fólie ve spreji (dip) 400 ml, barva Šedá metalická (2029)
Detail

Fólie ve spreji - metalická a šedá, rychleschnoucí, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá metalickou šedou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti šedé metalické fólie ve spreji FOLIATEC 400 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě odolné proti voděSloupnutí staré fólie a návrat k původnímu povrchuSnadná aplikace ze sprejeZjednodušený návod k použití (kompletní návod naleznete v balení)Základní pokyny:- pracujte při teplotě... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC fólie ve spreji (dip) 400 ml, barva Šedá metalická (2029) , Foliatec interior color spray - černá matná (2002)

FOLIATEC - ve spreji - černá lesklá (20362)

FOLIATEC - ve spreji - černá lesklá (20362)
Detail

Fólie ve spreji - černá, rychleschnoucí, objem 150 ml Fólie ve spreji (neboli plastidip) umožňuje měnit barvu kol, zpětných zrcátek či celé karoserie vozu. Stejně tak je kdykoli možné vrátit se k barvě původní bez jakéhokoli poškození povrchu. Fólie ve spreji (neboli plastidip) umožňuje měnit barvu kol, zpětných zrcátek či celé karoserie vozu. Stejně tak je kdykoli možné vrátit se k barvě původní bez jakéhokoli poškození povrchu. Lakování je velmi jednoduché pro každého uživatele s trochou cviku. Barevná paleta použitelných palet se neustále rozšiřuje. K dispozici jsou lesklé, matné a dokonce neonové či metalické. Klíčové vlastnostiVelice snadná aplikace pro každého uživateleRychle schne na každém povrchuStejně snadné sloupnutí a návrat k původnímu odstínuOdolnost proti vodě v rámci běžné údržby, na barvu je doporučen speciální čističŠiroké a neustále rostoucí spektrum barev i typů (matné, lesklé, neonové... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - černá lesklá (20362) , Foliatec - barva na brzdy - černá matná (2176)

FOLIATEC - ve spreji - bilá lesklá (20692)

FOLIATEC - ve spreji - bilá lesklá (20692)
Detail

Fólie ve spreji - bílá, rychleschnoucí, objem 150 ml Fólie ve spreji (neboli plastidip) umožňuje měnit barvu kol, zpětných zrcátek či celé karoserie vozu. Stejně tak je kdykoli možné vrátit se k barvě původní bez jakéhokoli poškození povrchu. Fólie ve spreji (neboli plastidip) umožňuje měnit barvu kol, zpětných zrcátek či celé karoserie vozu. Stejně tak je kdykoli možné vrátit se k barvě původní bez jakéhokoli poškození povrchu. Lakování je velmi jednoduché pro každého uživatele s trochou cviku. Barevná paleta použitelných palet se neustále rozšiřuje. K dispozici jsou lesklé, matné a dokonce neonové či metalické. Klíčové vlastnostiVelice snadná aplikace pro každého uživateleRychle schne na každém povrchuStejně snadné sloupnutí a návrat k původnímu odstínuOdolnost proti vodě v rámci běžné údržby, na barvu je doporučen speciální čističŠiroké a neustále rostoucí spektrum barev i typů (matné, lesklé,... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - bilá lesklá (20692) , Hořčíkový olej ve spreji, 150 ml

FOLIATEC - ve spreji - neonová modrá 400ml (2022)

FOLIATEC - ve spreji - neonová modrá 400ml (2022)
Detail

Fólie ve spreji - modrá, rychleschnoucí a brousitelná, objem 400 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch (nutná pouze odolnost proti rozpouštědlům), i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá neonově modrou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti neonově modré ochranné fólie ve spreji FOLIATEC 400 ml + základní nástřikFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - ve spreji - neonová modrá 400ml (2022)

FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - černá (2131)

FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - černá (2131)
Detail

Barva na brzdy - černá, rychleschnoucí a žáruvzdorná, objem 400 ml Kvalitní černá barva na brzdové třmeny a bubny s vysokou odolností. Pokud chcete, aby vaše auto nebylo jen jedním z řady, pak je tato kvalitní barva pro vás. Kvalitní dvousložková barva na brzdové bubny a třmeny dodá vašemu vozu závodní vzhled. Černá barva rozzáří vaše zašlé auto. Sada je určena na 4 kusy brzdových třmenů, případně na přední třmeny a zadní bubny. Lze ale také požít na kola, motory a další díly. Klíčové vlastnostiOdolnost až do 300 stupňů celsiaVysoce kvalitní dvousložková barvaJednoduché nanášeníLehká údržba a skvělá odolnostSkvělý vzhled Snadné nanášeníLakování provádějte při teplotách mezi 15-25°C. V žádném případě nepoužívejte barvu na akční plochu brzdového kotouče nebo brzdového obložení.Demontujte koloOčistěte brzdový třmen / buben pomocí drátěného kartáče a přiloženého čističe brzdZakryjte okolí brzdového třmenu / bubnu vhodnou páskouPomocí... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - černá (2131)

Compass Sněhové řetězy ve spreji, 400 ml

Compass Sněhové řetězy ve spreji, 400 ml
Detail

Při použití v zimních podmínkách, dočasně poskytuje zvýšenou trakci a díky své vysoké počáteční přilnavosti zabraňuje prokluzu kol. Zároveň snižuje riziko nebezpečí smyku ošetřeného vozidla. Technické údaje: obsah: 400 ml barva: transparentní použití: zimní období Obsah balení: 1 x sprej (dilego.cz)

Podobné produkty ako Compass Sněhové řetězy ve spreji, 400 ml

Tekuté řetězy ve spreji DISTYK (400 ml)

Tekuté řetězy ve spreji DISTYK (400 ml)
Detail

Tekuté řetězy zvyšují přilnavost pneumatik k zasněženému nebo zledovatělému povrchu. Podle vnějších podmínek dojde ke zvýšení adheze na vzdálenost 50 - 1000m. Jednoduše povídání o sněhových řetězech. V článku Vás čeká seznámení se sněhovými řetězy v našem sortimentu. Řekneme Vám, kdy sněhové řetězy nutně potřebujete a kdy je dobré je mít ve vlastním zájmu. Poradíme, podle čeho bystě měli vybírat právě Vy a nakonec shrneme vlastnosti všech sněhových řetězů v přehledné tabulce. Doba čtení: 5 minut (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Tekuté řetězy ve spreji DISTYK (400 ml)

FOLIATEC fólie ve spreji (dip) 800 ml, Barva Šedá metalická (2028)

FOLIATEC fólie ve spreji (dip) 800 ml, Barva Šedá metalická (2028)
Detail

Fólie ve spreji - metalická a šedá, rychleschnoucí, objem 800 ml Fólie FOLIATEC je jedinečná možnost, jak lehce měnit design a chránit původní povrch. Materiál nanášený ze spreje se chytne na takřka jakýkoliv hladký povrch, i když je složitě tvarovaný. Po ztuhnutí (již za 30 minut) udělá metalickou šedou fólii, která dokonale izoluje od deště, soli a chrání proti oděrkám od odlétávajících kamínků. Pokud je již fólie poškozena nebo chcete změnu, lze ji lehce sloupnout bez zanechání trvalých stop po aplikaci. Klíčové vlastnosti šedé metalické fólie ve spreji FOLIATEC 800 mlFólie pro ochranu povrchu a změnu designuNa téměř jakýkoliv i složitě tvarovaný povrch (nutná odolnost proti rozpouštědlům)Při běžné údržbě odolné proti voděSloupnutí staré fólie a návrat k původnímu povrchuVčetně alternativní trysky, ubrousků a maskovacích karetSnadná aplikace ze sprejeObsah balení:2× 400 ml fólie ve spreji4× ubrousek pro odmaštěnísada maskovacích karet... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC fólie ve spreji (dip) 800 ml, Barva Šedá metalická (2028)

HygienFresh Vůně ve spreji Orchidea Selvatica 400 ml

HygienFresh Vůně ve spreji Orchidea Selvatica 400 ml
Detail

Vůně ve spreji Orchidea Selvatica od značky HygienFresh slouží k rychlému provonění a eliminování nežádoucího odéru v domácnosti, kanceláři, autě, nebo šatníku. (drmax.cz)

Podobné produkty ako HygienFresh Vůně ve spreji Orchidea Selvatica 400 ml

HygienFresh Vůně ve spreji Muschio Bianco 400 ml

HygienFresh Vůně ve spreji Muschio Bianco 400 ml
Detail

Vůně ve spreji Muschio Bianco od značky HygienFresh slouží k rychlému provonění a eliminování nežádoucího odéru v domácnosti, kanceláři, autě nebo šatníku. (drmax.cz)

Podobné produkty ako HygienFresh Vůně ve spreji Muschio Bianco 400 ml

Den Braven Měděná pasta ve spreji 400 ml

Den Braven Měděná pasta ve spreji 400 ml
Detail

Pro montáže a demontáže segmentů kotoučových či bubnových brzd, kloubových závěsů, čepů, výfuků, zapalovacích svíček, svorníků motorů nebo tepelných výměníků. Ochranný prostředek všech tepelně zatěžovaných mechanických dílů strojů a zařízení. Zamezuje zadření šroubů vlivem vysoké teploty, koroze nebo při jiném mechanickém namáhání, usnadňuje montáž či demontáž. Tepelná odolnost -30°C až +1100°C. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Den Braven Měděná pasta ve spreji 400 ml

Forever Stlačený vzduch ve spreji 400 ml TFO

Detail

Stlačený vzduch ve spreji je určený k odstraňování prachu z elektronických zařízení. Forever Stlačený vzduch ve spreji 400 ml TFO MEK011347 je opatřený speciálním aplikátorem pro použití na hůře dostupných místech. Ideální pro odstraňování prachu z klávesnic, notebooků či uvnitř počítačových skříní. (mall.cz)

Podobné produkty ako Forever Stlačený vzduch ve spreji 400 ml TFO

Forever Čistící pěna ve spreji 400 ml TFO

Detail

Čisticí pěna ve spreji je určená k odstraňování nečistot z plastových povrchů. Forever Čistící pěna ve spreji 400 ml TFO MEK011538 je vhodný k odstraňování mastnoty, prachu, nikotinu a dalších nečistot. Nezanechává šmouhy a příjemně voní po citronech. (mall.cz)

Podobné produkty ako Forever Čistící pěna ve spreji 400 ml TFO

HygienFresh Vůně ve spreji Node di Pulito 400 ml

HygienFresh Vůně ve spreji Node di Pulito 400 ml
Detail

Vůně ve spreji Node di Pulito od značky HygienFresh slouží k rychlému provonění a eliminování nežádoucího odéru v domácnosti, kanceláři, autě, nebo šatníku. (drmax.cz)

Podobné produkty ako HygienFresh Vůně ve spreji Node di Pulito 400 ml

Den Braven Tectane Tekuté stěrače ve spreji 400 ml

Den Braven Tectane Tekuté stěrače ve spreji 400 ml
Detail

Je vynikající přípravek na zvýšení účinku stékání vody. Zamezí stékající vodě, aby vznikaly mokré provazy na povrchu skel a zabrání tak vzniku následných map po jejím odpaření. Ideální na skla automobilů, sprchových koutů a výloh. (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Den Braven Tectane Tekuté stěrače ve spreji 400 ml

HygienFresh Vůně Bílý mech ve spreji víceúčelová 400 ml

HygienFresh Vůně Bílý mech ve spreji víceúčelová 400 ml
Detail

HygienFresh Vůně Bílý mech ve spreji víceúčelová 400 ml Slouží k rychlému provonění a eliminování nežádoucích pachů v domácnosti, kanceláři, autě, nebo šatníku. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako HygienFresh Vůně Bílý mech ve spreji víceúčelová 400 ml

FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - červená (2130)

FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - červená (2130)
Detail

Barva na brzdy - červená, rychleschnoucí a žáruvzdorná, objem 400 ml Kvalitní červená barva na brzdové třmeny a bubny s vysokou odolností. Pokud chcete, aby vaše auto nebylo jen jedním z řady, pak je tato kvalitní barva pro vás. Kvalitní dvousložková barva na brzdové bubny a třmeny dodá vašemu vozu závodní vzhled. Červená barva v odstínu Racing rosso rozzáří vaše zašlé auto. Sada je určena na 4 kusy brzdových třmenů případně na přední třmeny a zadní bubny. Klíčové vlastnostiOdolnost až do 300 stupňů celsiaVysoce kvalitní dvousložková barvaJednoduché nanášeníLehká údržba a skvělá odolnostSkvělý vzhled Snadné nanášeníLakování provádějte při teplotách mezi 15-25°C. V žádném případě nepoužívejte barvu na akční plochu brzdového kotouče nebo brzdového obložení.Demontujte koloOčistěte brzdový třmen / buben pomocí drátěného kartáče a přiloženého čističe brzdZakryjte okolí... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - červená (2130)

FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - modrá (2133)

FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - modrá (2133)
Detail

Barva na brzdy - modrá, rychleschnoucí a žáruvzdorná, objem 400 ml Kvalitní modrá barva na brzdové třmeny a bubny s vysokou odolností. Pokud chcete, aby vaše auto nebylo jen jedním z řady, pak je tato kvalitní barva pro vás. Kvalitní dvousložková barva na brzdové bubny a třmeny dodá vašemu vozu závodní vzhled. Modrá barva rozzáří vaše zašlé auto. Sada je určena na 4 kusy brzdových třmenů případně na přední třmeny a zadní bubny. Klíčové vlastnostiOdolnost až do 300 stupňů celsiaVysoce kvalitní dvousložková barvaJednoduché nanášeníLehká údržba a skvělá odolnostSkvělý vzhled Snadné nanášeníLakování provádějte při teplotách mezi 15-25°C. V žádném případě nepoužívejte barvu na akční plochu brzdového kotouče nebo brzdového obložení.Demontujte koloOčistěte brzdový třmen / buben pomocí drátěného kartáče a přiloženého čističe brzdZakryjte okolí brzdového třmenu / bubnu vhodnou... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - modrá (2133)

FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - žlutá (2132)

FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - žlutá (2132)
Detail

Barva na brzdy - žlutá, rychleschnoucí a žáruvzdorná, objem 400 ml Kvalitní žlutá barva na brzdové třmeny a bubny s vysokou odolností. Pokud chcete, aby vaše auto nebylo jen jedním z řady, pak je tato kvalitní barva pro vás. Kvalitní dvousložková barva na brzdové bubny a třmeny dodá vašemu vozu závodní vzhled. Žlutá barva rozzáří vaše zašlé auto. Sada je určena na 4 kusy brzdových třmenů případně na přední třmeny a zadní bubny. Klíčové vlastnostiOdolnost až do 300 stupňů celsiaVysoce kvalitní dvousložková barvaJednoduché nanášeníLehká údržba a skvělá odolnostSkvělý vzhled Snadné nanášeníLakování provádějte při teplotách mezi 15-25°C. V žádném případě nepoužívejte barvu na akční plochu brzdového kotouče nebo brzdového obložení.Demontujte koloOčistěte brzdový třmen / buben pomocí drátěného kartáče a přiloženého čističe brzdZakryjte okolí brzdového třmenu / bubnu vhodnou... (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - žlutá (2132)

HygienFresh DeoSpray Orchidea Selvatica Vůně ve spreji víceúčelová 400 ml

HygienFresh DeoSpray Orchidea Selvatica Vůně ve spreji víceúčelová 400 ml
Detail

HygienFresh DeoSpray Orchidea Selvatica Vůně ve spreji víceúčelová 400 ml Slouží k rychlému provonění a eliminování nežádoucích pachů v domácnosti, kanceláři, autě, nebo šatníku. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako HygienFresh DeoSpray Orchidea Selvatica Vůně ve spreji víceúčelová 400 ml

Bioderma Photoderm Sprej SPF 50+ ochranné opalovací mléko ve spreji SPF 50+ 400 ml

Bioderma Photoderm Sprej SPF 50+ ochranné opalovací mléko ve spreji SPF 50+ 400 ml
Detail

Bioderma Photoderm Sprej SPF 50+, 400 ml, Ochrana proti slunečnímu záření pro ženy, Ochranný opalovací přípravek Bioderma Photoderm Sprej SPF 50+ je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci. Vlastnosti: chrání kůži před UVA i UVB zářením lze použít na obličej i tělo přípravek je voděodolný přípravek je nekomedogenní lehce se roztírá a nezanechává mastný film nezanechává na kůži bílé fleky Složení: bez parfemace Jak používat: Před pobytem na slunci naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. (notino.cz)

Podobné produkty ako Bioderma Photoderm Sprej SPF 50+ ochranné opalovací mléko ve spreji SPF 50+ 400 ml

HygienFresh DeoSpray Node di Pulito Vůně ve spreji víceúčelová 400 ml

HygienFresh DeoSpray Node di Pulito Vůně ve spreji víceúčelová 400 ml
Detail

HygienFresh DeoSpray Node di Pulito Vůně ve spreji víceúčelová 400 ml Slouží k rychlému provonění a eliminování nežádoucích pachů v domácnosti, kanceláři, autě, nebo šatníku. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako HygienFresh DeoSpray Node di Pulito Vůně ve spreji víceúčelová 400 ml

FOLIATEC bezbarvý lak na porvchy lakované fólií ve spreji - shine effect (2108)

FOLIATEC bezbarvý lak na porvchy lakované fólií ve spreji - shine effect (2108)
Detail

Barva ve spreji , rychleschnoucí Potřebujete rychle upravit některé povrchy či je ochránit proti mechanickému poškození? Pokud je vaše odpověď „ano", řešením pro vás bude barva ve spreji Foliatec. Do řady nejdůležitějších parametrů patří u každé barvy skutečnost, jaký bude mít konečný vzhled. U tohoto spreje vás upoutá transparentní barva. Podstatné vlastnosti barvy ve spreji FOLIATEC bezbarvý lak na porvchy lakované fólií ve spreji - shine effect Rychlá úprava povrchů díky barvě ve spreji Vlastnosti barvy ve spreji Foliatec: rychleschnoucí Její barva je transparentní (alza.cz)

Podobné produkty ako FOLIATEC bezbarvý lak na porvchy lakované fólií ve spreji - shine effect (2108)
FOLIATEC - ve spreji - černá matná 2x 400 ml (2060), FOLIATEC - ve spreji - černá matná (20652), FOLIATEC - ve spreji - černá lesklá 400 ml (2036), FOLIATEC - ve spreji - neonově žlutá 2x 400 ml (2095), FOLIATEC - ve spreji - červená lesklá 2x 400 ml (2059), FOLIATEC - ve spreji - bílá lesklá 2x 400 ml (2064), FOLIATEC - ve spreji - zelená toxic 2x 400 ml (2027), FOLIATEC - ve spreji - modrá lesklá 2x 400 ml (2054), FOLIATEC - ve spreji - žlutá lesklá 2x 400 ml (2052), FOLIATEC - ve spreji - antracitová metalická 2x 400 ml (2062), FOLIATEC - ve spreji - neonová červená 2x 400 ml (2025), FOLIATEC - ve spreji - stříbrná metalická 2x 400 ml (2049), FOLIATEC - ve spreji - zlatá metalická 2x 400 ml (2047), FOLIATEC - ve spreji - toxic zelená 400 ml (2026), FOLIATEC - ve spreji - neonově zelená 400 ml (2096), FOLIATEC - ve spreji - žlutá lesklá 400 ml (2051), FOLIATEC - ve spreji - modrá lesklá 400 ml (2053), FOLIATEC - ve spreji - neonově žlutá 400 ml (2094), FOLIATEC - ve spreji - neonová červená 400 ml (2024), FOLIATEC - ve spreji - červená lesklá 400 ml (2058), FOLIATEC - ve spreji - antracitová metalická 400 ml (2067), FOLIATEC - ve spreji - černá lesklá (20362), FOLIATEC fólie ve spreji (dip) 400 ml, barva Šedá metalická (2029), FOLIATEC - ve spreji - neonová modrá 400ml (2022), FOLIATEC fólie ve spreji (dip) 800 ml, Barva Šedá metalická (2028), FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - červená (2130), FOLIATEC - barva na brzdy ve spreji - modrá (2133), FOLIATEC Interior Color Spray - černá matná (2002), FOLIATEC - barva na brzdy - černá matná (2176), Hořčíkový olej ve spreji, 150 ml