Fixed topic pro motorola moto e7 power/e7i power černé (fixtop-686-bk)

Produkt Fixed topic pro motorola moto e7 power/e7i power černé (fixtop-686-bk) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Fixed topic pro motorola moto e7 power/e7i power černé (fixtop-686-bk) upraviť a produkt hľadať znova.

FIXED Topic pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power černé (FIXTOP-686-BK)

FIXED Topic pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power černé (FIXTOP-686-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto E7 Power a Moto E7i Power, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 165 mm, max. šířka zařízení 75,9 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje patřičnou ochranu proti jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Nezbytné jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, bez kterých by plnohodnotný provoz nebyl možný. Nápaditou výhodou je přihrádka, která poslouží k uschování vaší platební či jiné karty. Pouzdru na mobil FIXED dodal výrobce též stojánek, který slouží jako podpěra. Jeho konstrukce je navržena tak, aby se díky němu displej nepoškrábal. Prostřednictvím zavírání na magnet máte zajištěno, že nehrozí možnost, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Motorola Moto E7 Power a Moto E7i Power obstará ochranu vašeho telefonu. Ústřední specifikace flipového... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power černé (FIXTOP-686-BK) , Fixed topic pro motorola moto e7 power/e7i power černé (fixtop-686-bk)

FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power FIXTOP-686-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power FIXTOP-686-BK má spolehlivé magnetické zavíraní a chrání před poškozením a znečištěním. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Nechybí kapsa na bankovky a kreditní karty. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power FIXTOP-686-BK, černé , Fixed fullglue-cover pro motorola moto e7 power/e7i power černé (fixgfa-686-bk)

FIXED Topic pro Motorola Moto E7 Plus černé (FIXTOP-591-BK)

FIXED Topic pro Motorola Moto E7 Plus černé (FIXTOP-591-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto E7 Plus, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 165,2 mm, max. šířka zařízení 75,7 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon přináší slušnou ochranu proti běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Samozřejmostí jsou výřezy určené pro podstatné ovládací prvky telefonu, které umožňují používání bez omezení. Šikovnou maličkostí je přihrádka vhodná např. pro uschování platební karty. Pouzdru na mobilní telefon FIXED dodal výrobce nadto i stojánek, o který můžete zařízení při sledování obsahu opřít. Jeho konstrukce je navržena tak, aby se díky němu displej nepoškrábal. Zavírání na magnet zabezpečuje, že se vám sám nikdy neotevře. Pouzdro na mobil na Motorola Moto E7 Plus obstará ochranu vašeho telefonu. Základní rysy pouzdra na mobil FIXED Topic pro Motorola... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Motorola Moto E7 Plus černé (FIXTOP-591-BK) , Fixed pro motorola moto e7 power/e7i power čiré (fixg-686)

FIXED Topic pro Motorola Moto G31 černé (FIXTOP-849-BK)

FIXED Topic pro Motorola Moto G31 černé (FIXTOP-849-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G31, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí maximální ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Nezbytné jsou otvory určené pro významné ovládací prvky telefonu, které umožňují používání bez omezení. Praktickou výhodou je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Pouzdru na mobilní telefon FIXED doplnil výrobce navíc i stojánek pro pohodlnější sledování videí nebo čtení. Je vyroben tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Zavírá se na magnet a to vám zaručí, že nemá možnost se sám otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G31 obstará ochranu vašeho telefonu. Klíčové vlastnosti flipového pouzdra na mobil FIXED Topic pro Motorola Moto G31 černé Odklápěcí provedení ochraňuje obrazovku i zadní část mobilu... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Motorola Moto G31 černé (FIXTOP-849-BK) , Fixed pro motorola moto e7 power/e7i power čiré (fixtcc-686)

FIXED Topic pro Motorola Moto E20 černé (FIXTOP-802-BK)

FIXED Topic pro Motorola Moto E20 černé (FIXTOP-802-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto E20, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí osvědčenou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Samozřejmostí jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Chytrou maličkostí je přihrádka, do které krásně pasuje např. platební karta. Pouzdru na mobilní telefon FIXED přidal výrobce dále i stojánek, se kterým můžete zařízení při sledování obsahu pohodlně podepřít. Je zkonstruován tak, aby zajistil ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že se sám neotevře, a proto z něj nic nevypadne. Pouzdro na mobil na Motorola Moto E20 obstará ochranu vašeho telefonu. Nejdůležitější parametry pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Motorola Moto E20 černé (FIXTOP-802-BK) , Fixed topic pro motorola moto e7 plus černé (fixtop-591-bk)

FIXED Topic pro Motorola Moto E40 černé (FIXTOP-847-BK)

FIXED Topic pro Motorola Moto E40 černé (FIXTOP-847-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto E40, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zajistí poctivou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Zcela potřebné jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Chytrou drobností je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Pouzdru FIXED přidal výrobce též stojánek, který se může hodit jako opora při sledování videí či jiného obsahu. Je zhotoven tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Zavírání na magnet zabezpečuje, že se sám neotevře. Pouzdro na mobil na Motorola Moto E40 bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Nejdůležitější vlastnosti pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Motorola Moto E40 černé Zavírací provedení ochraňuje celý... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Motorola Moto E40 černé (FIXTOP-847-BK) , Fixed topic pro motorola moto e30 černé (fixtop-846-bk)

FIXED Topic pro Motorola Moto G51 černé (FIXTOP-854-BK)

FIXED Topic pro Motorola Moto G51 černé (FIXTOP-854-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G51, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá naprostou ochranu proti odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Nepostradatelné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Chytrou drobností je přihrádka, do které se vejde platební či jiná karta. Pouzdru FIXED doplnil výrobce mimoto stojánek, jehož polohu můžete upravovat a sledovat tak jakýkoliv obsah co nejpohodlněji. Je vyroben tak, aby displej dokázal zabezpečit proti poškrábání. Zavírání na magnet zajistí, že nemá možnost se sám otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G51 bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Klíčové výhody flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Motorola Moto G51 černé Zavírací provedení... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Motorola Moto G51 černé (FIXTOP-854-BK) , Fixed topic pro motorola moto g32 černé (fixtop-966-bk)

FIXED Topic pro Motorola Moto E30 černé (FIXTOP-846-BK)

FIXED Topic pro Motorola Moto E30 černé (FIXTOP-846-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto E30, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří naprostou ochranu vůči vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Zcela potřebné jsou výřezy pro tlačítka telefonu, které umožňují plnohodnotný provoz. Chytrou drobností je přihrádka, která poslouží k uschování vaší platební či jiné karty. Pouzdru na mobilní telefon FIXED dodal výrobce také stojánek, který se vám může hodit při sledování obsahu nebo čtení. Je vyroben tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Díky zavírání na magnet budete mít jistotu, že nehrozí možnost, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Motorola Moto E30 obstará ochranu vašeho telefonu. Základní specifikace pouzdra na mobil FIXED Topic pro Motorola Moto E30 černé Zavírací provedení uchrání obrazovku i zadní část mobilu... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Motorola Moto E30 černé (FIXTOP-846-BK) , Fixed topic pro motorola moto g31 černé (fixtop-849-bk)

FIXED Topic pro Motorola Moto G32 černé (FIXTOP-966-BK)

FIXED Topic pro Motorola Moto G32 černé (FIXTOP-966-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G32, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zajistí úplnou ochranu proti jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Nutné jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, které jsou zásadní pro práci a provoz bez omezení. Pouzdru na mobilní telefon FIXED přidal výrobce dále i stojánek, o který můžete zařízení při sledování obsahu opřít. Byl zhotoven tak, aby zabezpečoval ochranu displeje před poškrábáním. Prostřednictvím zavírání na magnet máte zajištěno, že se sám nikdy nedokáže otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G32 bez problémů ochrání váš telefon. Nejdůležitější parametry flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Motorola Moto G32 černé Flipové provedení schová tělo mobilu zepředu i zezadu Vestavěný stojánek se hodí ke prohlížení webu nebo sledování... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Motorola Moto G32 černé (FIXTOP-966-BK) , Fixed topic pro motorola moto e32 černé (fixtop-960-bk)

FIXED Topic pro Motorola Moto E32 černé (FIXTOP-960-BK)

FIXED Topic pro Motorola Moto E32 černé (FIXTOP-960-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto E32, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří solidní ochranu vůči jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Nutností jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by bylo běžné užívání velmi omezené a prakticky nemožné. Nápaditou výhodou je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Pouzdru na mobil FIXED doplnil výrobce mimo jiné i stojánek pro polohávání při sledování obsahu. Vyrábí se tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Zavírá se na magnet a tím máte zaručeno, že vám nehrozí jeho otevření. Pouzdro na mobil na Motorola Moto E32 obstará ochranu vašeho telefonu. Důležité znaky flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Motorola Moto E32 černé Vyklápěcí provedení schová kompletně celý... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Motorola Moto E32 černé (FIXTOP-960-BK) , Fixed topic pro motorola moto e40 černé (fixtop-847-bk)

FIXED Full-Cover pro Motorola Moto E7 Power FIXGFA-686-BK

FIXED Full-Cover pro Motorola Moto E7 Power FIXGFA-686-BK
Detail

Ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Motorola E7 Power/E7i Power, lepení přes celý displej, černé (patro.cz)

Podobné produkty ako FIXED Full-Cover pro Motorola Moto E7 Power FIXGFA-686-BK , Fixed topic pro motorola moto e20 černé (fixtop-802-bk)

FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto E7 Plus FIXTOP-591-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto E7 Plus FIXTOP-591-BK má spolehlivé magnetické zavíraní a chrání před poškozením a znečištěním. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Nechybí kapsa na bankovky a kreditní karty. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto E7 Plus FIXTOP-591-BK, černé , Fixed topic pro motorola moto g51 černé (fixtop-854-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power černé (FIXGFA-686-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power černé (FIXGFA-686-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Motorola Moto E7 Power a Moto E7i Power, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se eventuálně může nehledě na všechnu opatrnost a pozornost nenadále rozbít, stačí když se vám podaří jej upustit při vystupování z auta. Pro takové případy se vám může hodit ochranné tvrzené sklo FIXED. Toto ochranné krycí sklo sedí na displej Motorola Moto E7 Power a Moto E7i Power. Vzhledem k tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm nekompromisně uchrání obrazovku proti škrábancům. Vnější povrchová úprava skla snižuje zanechávání otisků prstů. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude vaše zařízení stále bezpečně chráněn. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Součástí balení je také čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power černé (FIXGFA-686-BK) , Fixed topic pro tcl 30se černé (fixtop-1060-bk)

FIXED Tenké pouzdro flipové FIXED Topic pro Motorola Moto E20 (FIXTOP-802-BK) černé

Detail

Elegantní tenké flipové pouzdro FIXED Topic pro mobilní telefon Motorola Moto E20. Navrženo přesně na míru modelu telefonu. Zaručeně ochrání váš mobilní telefon před nárazy, otřesy a pády a to ze všech stran, včetně displeje. Vrchní obal vyroben z odolné syntetické kůže, která vydrží i hrubší zacházení. Snadný a rychlý přístup ke všem ovládácím prvkům a konektorům. Magnetická pojistka zajistí bezpečné otevření a uzavření pouzdra. Po odklopení najdete v pouzdru přihrádku na platební kartu. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Tenké pouzdro flipové FIXED Topic pro Motorola Moto E20 (FIXTOP-802-BK) černé , Fixed topic pro realme 9i černé (fixtop-889-bk)

FIXED Tenké pouzdro flipové FIXED Topic pro Motorola Moto E30 (FIXTOP-846-BK) černé

Detail

Elegantní tenké flipové pouzdro FIXED Topic pro mobilní telefon Motorola Moto E30. Navrženo přesně na míru modelu telefonu. Zaručeně ochrání váš mobilní telefon před nárazy, otřesy a pády a to ze všech stran, včetně displeje. Vrchní obal vyroben z odolné syntetické kůže, která vydrží i hrubší zacházení. Snadný a rychlý přístup ke všem ovládácím prvkům a konektorům. Magnetická pojistka zajistí bezpečné otevření a uzavření pouzdra. Po odklopení najdete v pouzdru přihrádku na platební kartu. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Tenké pouzdro flipové FIXED Topic pro Motorola Moto E30 (FIXTOP-846-BK) černé , Fixed topic pro oppo a54s černé (fixtop-848-bk)

FIXED Tenké pouzdro flipové FIXED Topic pro Motorola Moto G31 (FIXTOP-849-BK) černé

Detail

Elegantní tenké flipové pouzdro FIXED Topic pro mobilní telefon Motorola Moto G31. Navrženo přesně na míru modelu telefonu. Zaručeně ochrání váš mobilní telefon před nárazy, otřesy a pády a to ze všech stran, včetně displeje. Vrchní obal vyroben z odolné syntetické kůže, která vydrží i hrubší zacházení. Snadný a rychlý přístup ke všem ovládácím prvkům a konektorům. Magnetická pojistka zajistí bezpečné otevření a uzavření pouzdra. Po odklopení najdete v pouzdru přihrádku na platební kartu. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Tenké pouzdro flipové FIXED Topic pro Motorola Moto G31 (FIXTOP-849-BK) černé , Fixed topic pro honor x6 černé (fixtop-1052-bk)

FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G Power (2021) FIXTOP-675-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G Power (2021) FIXTOP-675-BK má spolehlivé magnetické zavíraní a chrání před poškozením a znečištěním. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Nechybí kapsa na bankovky a kreditní karty. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G Power (2021) FIXTOP-675-BK, černé , Fixed topic pro nokia 2.4 černé (fixtop-606-bk)

FIXED pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power čiré (FIXG-686)

FIXED pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power čiré (FIXG-686)
Detail

Ochranné sklo pro Motorola Moto E7 Power a Moto E7i Power, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se dá i přes veškerou pozornost snadno pošramotit, třeba tak ,že se vám jej podaří omylem upustit. Pro omezení rizika se vám může hodit ochranné tvrzené sklo FIXED. Tvrzené sklo pasuje na míru Motorola Moto E7 Power a Moto E7i Power. Zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,33 mm perfektně jistí obrazovku zařízení vůči téměř jakémukoliv poškození. Zevní povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power čiré (FIXG-686) , Fixed topic pro vivo y35 černé (fixtop-993-bk)

FIXED pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power čiré (FIXTCC-686)

FIXED pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power čiré (FIXTCC-686)
Detail

Kryt na mobil - pro Motorola Moto E7 Power a Moto E7i Power, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu FIXED pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a dobře se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane nezakryt přístup ke konektoru na nabíjení i k tlačítkům potřebným pro bezstarostné používání vašeho telefonu. Ochranný kryt je měkký a tudíž je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Motorola Moto E7 Power a Moto E7i Power ochrání váš telefon před poškozením. Rozhodující přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power čiré Odolná ochrana telefonu Motorola Moto E7 Power a Moto E7i Power Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power čiré (FIXTCC-686) , Fixed topic pro nokia c21 černé (fixtop-938-bk)

FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto E32 FIXTOP-960-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto E32 FIXTOP-960-BK, černé má spolehlivé magnetické zavíraní a chrání před poškozením a znečištěním. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Nechybí kapsa na bankovky a kreditní karty. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto E32 FIXTOP-960-BK, černé , Fixed topic pro honor x8 černé (fixtop-976-bk)

FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto E6i FIXTOP-709-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto E6i FIXTOP-709-BK je opatřené silným magnetem a chrání váš telefon jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Funguje i jako stojánek. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto E6i FIXTOP-709-BK, černé , Fixed topic pro realme 8i černé (fixtop-831-bk)

FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G32, FIXTOP-966-BK černé

Detail

Elegantní tenké pouzdro FIXED Topic pro mobilní telefon Motorola Moto G32. Navrženo přímo na míru modelu telefonu. Zaručeně ochrání váš mobilní telefon před nárazy, otřesy a pády a to ze všech stran, včetně displeje. Vrchní obal vyroben z kvalitní odolné syntetické PU kůže, která vydrží i hrubší zacházení a stále zachová jeho decentní vzhled. Snadný a rychlý přístup ke všem ovládácím prvkům a konektorům. Magnetická pojistka zajistí bezpečné otevření a uzavření pouzdra. Po odklopení najdete v pouzdru přihrádku na bankovky a platební karty. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G32, FIXTOP-966-BK černé , Fixed topic pro realme c30 černé (fixtop-988-bk)

FIXED Ochranné tvrzené sklo pro Motorola Moto E7 Power, čiré FIXG-686

Detail

Ochranné sklo pro váš chytrý telefon. FIXED Ochranné tvrzené sklo pro Motorola Moto E7 Power FIXG-686 chrání displej vašeho přístroje se zaoblením až k rohům. Tvrdost 9H. Oleofóbní úprava se 100% průhledností. Tloušťka 0,33 mm. Pomáhá před poškrábáním nebo prasknutím displeje. Vyrobeno na míru danému telefonu. Přesnost reakce na dotek prstu. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Ochranné tvrzené sklo pro Motorola Moto E7 Power, čiré FIXG-686 , Fixed topic pro realme c25y černé (fixtop-869-bk)

FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G9 Play FIXTOP-611-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G9 Play FIXTOP-611-BK, černé je opatřené silným magnetem a chrání váš telefon jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Funguje i jako stojánek. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G9 Play FIXTOP-611-BK, černé , Fixed topic pro realme 7, černé (fixtop-612-bk)

FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G Pure FIXTOP-830-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G Pure FIXTOP-830-BK je opatřené silným magnetem a chrání váš telefon jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Funguje i jako stojánek. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G Pure FIXTOP-830-BK, černé , Fixed topic pro samsung galaxy m13 černé (fixtop-992-bk)

FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G Play (2021) FIXTOP-674-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G Play (2021) FIXTOP-674-BK má spolehlivé magnetické zavíraní a chrání před poškozením a znečištěním. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Nechybí kapsa na bankovky a kreditní karty. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Tenké pouzdro typu kniha Topic pro Motorola Moto G Play (2021) FIXTOP-674-BK, černé , Fixed topic pro infinix smart 6 černé (fixtop-1045-bk)

FIXED Topic pro Realme 7, černé (FIXTOP-612-BK)

FIXED Topic pro Realme 7, černé (FIXTOP-612-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme 7, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 162,3 mm, max. šířka zařízení 75,4 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon představuje naprostou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Nezbytností jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Příjemnou výhodou je přihrádka vhodná pro platební kartu. Pouzdru na mobilní telefon FIXED doplnil výrobce též stojánek, jehož pozici můžete upravovat pro pohodlnější sledování videí nebo čtení. Je vyroben tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zajistí, že není možné, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Realme 7 se postará o ochranu vašeho telefonu. Ústřední parametry flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Realme 7,... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Realme 7, černé (FIXTOP-612-BK) , Fixed topic pro samsung galaxy a03 černé (fixtop-862-bk)

FIXED Topic pro Realme C25Y černé (FIXTOP-869-BK)

FIXED Topic pro Realme C25Y černé (FIXTOP-869-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme C25Y, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří znamenitou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Zcela potřebné jsou otvory náležící nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Důmyslnou drobností je přihrádka vhodná např. pro uschování platební karty. Jeho konstrukce je navržena tak, aby poskytoval ochranu displeji před poškrábáním. Díky zavírání na magnet budete mít jistotu, že vám nehrozí jeho otevření. Pouzdro na mobil na Realme C25Y se postará o ochranu vašeho telefonu. Nejdůležitější výhody pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Realme C25Y černé Flipové provedení chrání celé tělo telefonu K dispozici bude místo pro platební kartu Zabraňuje poškrábání displeje Díky magnetu je jeho zavírání... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Realme C25Y černé (FIXTOP-869-BK) , Fixed topic pro realme c11 (2021) černé (fixtop-844-bk)

FIXED Topic pro Realme C21 černé (FIXTOP-701-BK)

FIXED Topic pro Realme C21 černé (FIXTOP-701-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme C21, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za maximální ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Nutností jsou otvory náležící nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Chytrou maličkostí je přihrádka velikosti platební či jiné karty. Pouzdru na mobilní telefon FIXED přidal výrobce dále i stojánek, který slouží k většímu pohodlí při sledování videí nebo čtení. Byl zkonstruován tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že vám nehrozí jeho otevření. Pouzdro na mobil na Realme C21 bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Podstatné znaky pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Realme C21 černé Flipové provedení ochraňuje záda... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Realme C21 černé (FIXTOP-701-BK) , Fixed topic pro oneplus nord 2t černé (fixtop-984-bk)

FIXED Topic pro Realme C30 černé (FIXTOP-988-BK)

FIXED Topic pro Realme C30 černé (FIXTOP-988-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme C30, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá patřičnou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Nezbytností jsou otvory odpovídající důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by bylo běžné užívání velmi omezené a prakticky nemožné. Důmyslnou maličkostí je prostor pro platební kartu. Pouzdru na mobilní telefon FIXED doplnil výrobce navíc i stojánek, který se může hodit jako opora při sledování videí či jiného obsahu. Je vyroben tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že není možné, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Realme C30 zaručeně ochrání váš telefon. Klíčové vlastnosti flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Realme C30 černé Zavírací provedení střeží obrazovku... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Realme C30 černé (FIXTOP-988-BK) , Fixed topic pro xiaomi redmi 10c černé (fixtop-907-bk)

FIXED Topic pro Nokia 2.4 černé (FIXTOP-606-BK)

FIXED Topic pro Nokia 2.4 černé (FIXTOP-606-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Nokia 2,4, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 165,9 mm, max. šířka zařízení 76,3 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí znamenitou ochranu vůči odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Zcela potřebné jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Příjemnou výhodou je přihrádka, díky které můžete mít svou platební kartu stále u sebe. Pouzdru na mobilní telefon FIXED doplnil výrobce nadto i stojánek, díky kterému můžete sledovat videa nebo si číst s maximálním pohodlím. Vyrábí se tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že se sám neotevře, a proto z něj nic nevypadne. Pouzdro na mobil na Nokia 2,4 bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Klíčové... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Nokia 2.4 černé (FIXTOP-606-BK)

FIXED Topic pro Honor X8 černé (FIXTOP-976-BK)

FIXED Topic pro Honor X8 černé (FIXTOP-976-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Honor X8, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje solidní ochranu proti odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Nutné jsou otvory určené pro významné ovládací prvky telefonu, které umožňují používání bez omezení. Šikovnou maličkostí je přihrádka vhodná pro platební kartu. Pouzdru na mobilní telefon FIXED dal výrobce dále i stojánek, jehož polohu můžete upravovat a sledovat tak jakýkoliv obsah co nejpohodlněji. Byl navržen tak, aby se díky němu displej nepoškrábal. Zavírá se na magnet a to vám zaručí, že se sám neotvírá. Pouzdro na mobil na Honor X8 bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Klíčové výhody pouzdra na mobil FIXED Topic pro Honor X8 černé Zavírací provedení opatruje celý smartphone včetně displeje Integrovaný stojánek se hodí ke čtení... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Honor X8 černé (FIXTOP-976-BK)

FIXED Topic pro Realme 8i černé (FIXTOP-831-BK)

FIXED Topic pro Realme 8i černé (FIXTOP-831-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme 8i, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za znamenitou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Nutné jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Příjemnou maličkostí je přihrádka, která poslouží k uschování vaší platební či jiné karty. Byl vyroben tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Zavírání na magnet zajistí, že se sám neotvírá. Pouzdro na mobil na Realme 8i bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Klíčové specifikace flipového pouzdra na mobil FIXED Topic pro Realme 8i černé Zavírací provedení uchrání záda telefonu i displej Nechybí místo na kartu či občanku Disponuje ochranou displeje proti poškrábání Disponuje magnetem zabezpečujícím spolehlivé zavírání- Výřezy pro tlačítka a... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Realme 8i černé (FIXTOP-831-BK)

FIXED Topic pro Realme 9i černé (FIXTOP-889-BK)

FIXED Topic pro Realme 9i černé (FIXTOP-889-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme 9i, flipové, materiál silikon a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí poctivou ochranu vůči popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Zcela samozřejmé jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, které dovolují plnohodnotné používání. Důmyslnou výhodou je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Pouzdru na mobilní telefon FIXED dodal výrobce mimo jiné i stojánek, který se může hodit jako opora při sledování videí či jiného obsahu. Byl vyroben tak, aby zabezpečoval ochranu displeje před poškrábáním. Pouzdro na mobil na Realme 9i zaručeně ochrání váš telefon. Podstatné parametry flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Realme 9i černé Vyklápěcí provedení opatruje zadní část telefonu i displej Integrovaný stojánek vás nadchne při čtení nebo... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Realme 9i černé (FIXTOP-889-BK)

FIXED Topic pro Honor X6 černé (FIXTOP-1052-BK)

FIXED Topic pro Honor X6 černé (FIXTOP-1052-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Honor X6, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává solidní ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Zcela samozřejmé jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by plnohodnotný provoz nebyl možný. Důmyslnou maličkostí je přihrádka, ve které můžete pohodlně nosit svou platební kartu neustále u sebe. Pouzdru FIXED přidal výrobce dále i stojánek pro větší pohodlí při sledování obsahu nebo čtení. Je zhotoven tak, aby displej dokázal zabezpečit proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zajistí, že se sám nikdy nedokáže otevřít. Pouzdro na mobil na Honor X6 bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Základní rysy pouzdra na mobil FIXED Topic pro Honor X6 černé Flipové provedení opatruje celý telefon, včetně displeje... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Honor X6 černé (FIXTOP-1052-BK)

FIXED Topic pro Nokia C21 černé (FIXTOP-938-BK)

FIXED Topic pro Nokia C21 černé (FIXTOP-938-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Nokia C21, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří poctivou ochranu vůči vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Nezbytností jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by provoz nebyl plnohodnotný. Oblíbenou drobností je přihrádka, do které se vejde platební či jiná karta. Pouzdru FIXED dodal výrobce mimoto stojánek, se kterým můžete zařízení při sledování obsahu pohodlně podepřít. Vyrábí se tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že nehrozí možnost, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Nokia C21 bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Podstatné vlastnosti pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Nokia C21 černé Flipové provedení uchrání celý telefon, včetně... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Nokia C21 černé (FIXTOP-938-BK)

FIXED Topic pro Vivo Y35 černé (FIXTOP-993-BK)

FIXED Topic pro Vivo Y35 černé (FIXTOP-993-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Vivo Y35, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí znamenitou ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Zcela potřebné jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by nemohlo dojít k plnohodnotnému provozu. Oblíbenou maličkostí je přihrádka, do které můžete uložit svou platební kartu. Pouzdru FIXED dal výrobce také stojánek, jehož pozici můžete upravovat pro pohodlnější sledování videí nebo čtení. Je zhotoven tak, aby displej dokázal zabezpečit proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet se postará o to, že nemá možnost se sám otevřít. Pouzdro na mobil na Vivo Y35 bez problémů ochrání váš telefon. Nejdůležitější vlastnosti pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Vivo Y35 černé Odklápěcí provedení schová... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Vivo Y35 černé (FIXTOP-993-BK)

FIXED Topic pro Vivo Y16 černé (FIXTOP-1043-BK)

FIXED Topic pro Vivo Y16 černé (FIXTOP-1043-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Vivo Y16, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá řádnou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Zcela samozřejmé jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by provoz nebyl plnohodnotný. Důmyslnou výhodou je přihrádka, ve které můžete nosit platební kartu a mít ji tak neustále u sebe. Pouzdru FIXED přidal výrobce dále i stojánek, který se může hodit jako opora při sledování videí či jiného obsahu. Byl zkonstruován tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že jeho uzavření je naprosto bezpečné, sám se neotevře. Pouzdro na mobil na Vivo Y16 bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Ústřední vlastnosti flipového pouzdra na mobil FIXED Topic pro Vivo Y16 černé... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Vivo Y16 černé (FIXTOP-1043-BK)

FIXED Topic pro TCL 305 černé (FIXTOP-1059-BK)

FIXED Topic pro TCL 305 černé (FIXTOP-1059-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro TCL 305, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon představuje stoprocentní ochranu vůči odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Nezbytné jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Důmyslnou maličkostí je přihrádka, která poslouží k uschování vaší platební či jiné karty. Pouzdru na mobil FIXED přidal výrobce navíc i stojánek pro polohávání při sledování obsahu. Je zhotoven tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Prostřednictvím zavírání na magnet budete mít jistotu, že vám nehrozí jeho otevření. Pouzdro na mobil na TCL 305 zaručeně ochrání váš telefon. Důležité parametry pouzdra na mobil FIXED Topic pro TCL 305 černé Zavírací provedení opatruje zadní část telefonu i displej... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro TCL 305 černé (FIXTOP-1059-BK)

FIXED Topic pro Honor X7 černé (FIXTOP-978-BK)

FIXED Topic pro Honor X7 černé (FIXTOP-978-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Honor X7, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí patřičnou ochranu proti vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Zcela potřebné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, bez kterých by plnohodnotný provoz nebyl možný. Chytrou maličkostí je příhrádka, která může posloužit např. k uschování platební karty. Pouzdru na mobil FIXED doplnil výrobce navíc i stojánek, jehož pozici můžete upravovat pro pohodlnější sledování videí nebo čtení. Byl vyroben tak, aby zajistil ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že se nedokáže sám otevřít. Pouzdro na mobil na Honor X7 zaručeně ochrání váš telefon. Zajímavé rysy pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Honor X7 černé Zavírací provedení opatruje zadní část telefonu i displej... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Honor X7 černé (FIXTOP-978-BK)

FIXED Topic pro Oppo A54s černé (FIXTOP-848-BK)

FIXED Topic pro Oppo A54s černé (FIXTOP-848-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Oppo A54s, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí spolehlivou ochranu vůči odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Nezbytností jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Nápaditou drobností je přihrádka na kartu, nejčastěji platební. Pouzdru FIXED dodal výrobce mimo jiné i stojánek, který zvyšuje pohodlí třeba při sledování videí nebo filmu. Byl zkonstruován tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Jeho zavírání na magnet se postará o to, že není možné, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Oppo A54s bez problémů ochrání váš telefon. Základní specifikace pouzdra na mobil FIXED Topic pro Oppo A54s černé Flipové provedení opatruje záda telefonu i displej Vestavěný... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Oppo A54s černé (FIXTOP-848-BK)

FIXED Topic pro TCL 30SE černé (FIXTOP-1060-BK)

FIXED Topic pro TCL 30SE černé (FIXTOP-1060-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro TCL 30SE, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje poctivou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Nezbytné jsou výřezy pro tlačítka telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Praktickou maličkostí je přihrádka, díky které můžete mít svou platební kartu stále u sebe. Pouzdru FIXED dodal výrobce mimoto stojánek, jehož pozici můžete upravovat pro pohodlnější sledování videí nebo čtení. Byl zhotoven tak, aby chráníl displej před poškrábáním. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že se sám nikdy nedokáže otevřít. Pouzdro na mobil na TCL 30SE se postará o ochranu vašeho telefonu. Podstatné přednosti flipového pouzdra na mobil FIXED Topic pro TCL 30SE černé Flipové provedení ochrání celý telefon, včetně displeje Vestavěný stojánek oceníte při... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro TCL 30SE černé (FIXTOP-1060-BK)

FIXED Ochranné tvrzené sklo Full-Cover Motorola Moto E7 Power, přes celý displej, černé FIXGFA-686-BK

Detail

Ochranné tvrzené sklo perfektně ochránící displej u vašeho telefonu. FIXED Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola Moto E7 Power, lepení přes celý displej, černé FIXGFA-686-BK pro perfektní ochranu před poškrábáním a poškozením. Zaoblení 2,5D. Tloušťka 0,33 mm. Vyrobeno na míru danému telefonu. Pro celou plochu displeje až k okrajům. Vysoká citlivost a snadná instalace. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Ochranné tvrzené sklo Full-Cover Motorola Moto E7 Power, přes celý displej, černé FIXGFA-686-BK

FIXED Topic pro Samsung Galaxy M31 černé (FIXTOP-582-BK)

FIXED Topic pro Samsung Galaxy M31 černé (FIXTOP-582-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Samsung Galaxy M31, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 159,3 mm, max. šířka zařízení 74,4 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zajistí spolehlivou ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Umělá kůže dodává pouzdru FIXED Topic pro Samsung Galaxy M31 černé navíc k vyšší odolnosti i elegantní vzhled. Nutné jsou otvory určené pro významné ovládací prvky telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Praktickou drobností je příhrádka, která může posloužit např. k uschování platební karty. Je vyroben tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zajistí, že vám nehrozí jeho otevření. Pouzdro na mobil na Samsung Galaxy M31 bez problémů ochrání váš telefon. Hlavní výhody flipového pouzdra na mobil FIXED Topic pro Samsung Galaxy M31 černé Zavírací... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Samsung Galaxy M31 černé (FIXTOP-582-BK)

FIXED Topic pro Realme C11 (2021) černé (FIXTOP-844-BK)

FIXED Topic pro Realme C11 (2021) černé (FIXTOP-844-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Realme C11 (2021), flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří osvědčenou ochranu vůči poškrábání, odření nebo prasknutí. Nutností jsou otvory odpovídající důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by bylo běžné užívání velmi omezené a prakticky nemožné. Oblíbenou výhodou je přihrádka vhodná např. pro uschování platební karty. Byl navržen tak, aby dokázal uchránit displej před poškrábáním. Uzavírá se na magnet a tím se můžete spolehnout, že vám nehrozí jeho otevření. Pouzdro na mobil na Realme C11 (2021) bez problémů ochrání váš telefon. Zajímavé parametry flipového pouzdra na mobil FIXED Topic pro Realme C11 (2021) černé Odklápěcí provedení chrání kompletně celý smartphone K dispozici je místo na platební nebo jinou kartu Poskytuje displeji ochranu proti poškrábání Díky... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Realme C11 (2021) černé (FIXTOP-844-BK)

FIXED Topic pro Vivo Y11s/Y20s černé (FIXTOP-692-BK)

FIXED Topic pro Vivo Y11s/Y20s černé (FIXTOP-692-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Vivo Y11s a Y20s, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon představuje znamenitou ochranu vůči častým poškozením, jako je například poškrábání. Samozřejmostí jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Šikovnou vychytávkou je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Pouzdru FIXED přidal výrobce navíc i stojánek, díky kterému můžete sledovat videa nebo si číst s maximálním pohodlím. Byl zhotoven tak, aby chráníl displej před poškrábáním. Jeho zavírání na magnet se postará o to, že jeho uzavření je naprosto bezpečné, sám se neotevře. Pouzdro na mobil na Vivo Y11s a Y20s bez problémů ochrání váš telefon. Hlavní výhody flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Vivo Y11s/Y20s černé Zavírací provedení ochrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Vivo Y11s/Y20s černé (FIXTOP-692-BK)

FIXED Topic pro Xiaomi Redmi 10A černé (FIXTOP-908-BK)

FIXED Topic pro Xiaomi Redmi 10A černé (FIXTOP-908-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 10A, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří osvědčenou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Jistotou jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Nápaditou vychytávkou je přihrádka, ve které můžete nosit platební kartu a mít ji tak neustále u sebe. Pouzdru na mobil FIXED doplnil výrobce navíc i stojánek, o který můžete zařízení při sledování obsahu opřít. Byl navržen tak, aby zajistil ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet se postará o to, že se sám nemůže otevřít. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 10A bez problémů ochrání váš telefon. Hlavní přednosti pouzdra na mobil FIXED Topic pro Xiaomi Redmi 10A černé Vyklápěcí provedení ochrání zadní a boční... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Xiaomi Redmi 10A černé (FIXTOP-908-BK)

FIXED Topic pro Samsung Galaxy A22 černé (FIXTOP-744-BK)

FIXED Topic pro Samsung Galaxy A22 černé (FIXTOP-744-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Samsung Galaxy A22, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá úplnou ochranu vůči častým poškozením, jako je například poškrábání. Jistotou jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Důmyslnou maličkostí je přihrádka, ve které můžete nosit platební kartu a mít ji tak neustále u sebe. Pouzdru na mobil FIXED dodal výrobce mimoto stojánek, který zvyšuje pohodlí třeba při sledování videí nebo filmu. Byl navržen tak, aby displej dokázal zabezpečit proti poškrábání. Díky zavírání na magnet budete mít jistotu, že jeho uzavření je naprosto bezpečné, sám se neotevře. Pouzdro na mobil na Samsung Galaxy A22 zaručeně ochrání váš telefon. Důležité parametry flipového pouzdra na mobil FIXED Topic pro Samsung Galaxy... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Samsung Galaxy A22 černé (FIXTOP-744-BK)

FIXED Topic pro Samsung Galaxy A12, černé (FIXTOP-653-BK)

FIXED Topic pro Samsung Galaxy A12, černé (FIXTOP-653-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Samsung Galaxy A12, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 164 mm, max. šířka zařízení 75,8 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za spolehlivou ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Nezbytností jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by provoz nebyl plnohodnotný. Nápaditou maličkostí je přihrádka, do které můžete uložit svou platební kartu. Je zhotoven tak, aby displej dokázal zabezpečit proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zajistí, že se sám nikdy nedokáže otevřít. Pouzdro na mobil na Samsung Galaxy A12 bez problémů ochrání váš telefon. Důležité přednosti flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Topic pro Samsung Galaxy A12, černé Flipové provedení ochrání tělo mobilu zepředu i zezadu K dispozici bude místo na kartu či občanku... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Samsung Galaxy A12, černé (FIXTOP-653-BK)

FIXED Topic pro Xiaomi Redmi 9C černé (FIXTOP-568-BK)

FIXED Topic pro Xiaomi Redmi 9C černé (FIXTOP-568-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 9C, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 164,9 mm, max. šířka zařízení 77,07 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon přináší solidní ochranu vůči vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Umělá kůže dodává pouzdru FIXED Topic pro Xiaomi Redmi 9C černé ještě k odolnosti i elegantní vzhled. Nutností jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které jsou zásadní pro práci a provoz bez omezení. Chytrou výhodou je přihrádka, do které krásně pasuje např. platební karta. Jeho konstrukce je navržena tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Zavírá se na magnet a to vám zaručí, že se sám nikdy nedokáže otevřít. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 9C obstará ochranu vašeho telefonu. Zajímavé vlastnosti flipového pouzdra na mobil FIXED Topic pro Xiaomi Redmi 9C černé... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Xiaomi Redmi 9C černé (FIXTOP-568-BK)
FIXED Topic pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power černé (FIXTOP-686-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power černé (FIXGFA-686-BK), FIXED pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power čiré (FIXG-686), FIXED pro Motorola Moto E7 Power/E7i Power čiré (FIXTCC-686), FIXED Topic pro Motorola Moto E7 Plus černé (FIXTOP-591-BK), FIXED Topic pro Motorola Moto E30 černé (FIXTOP-846-BK), FIXED Topic pro Motorola Moto G32 černé (FIXTOP-966-BK), FIXED Topic pro Motorola Moto G31 černé (FIXTOP-849-BK), FIXED Topic pro Motorola Moto E32 černé (FIXTOP-960-BK), FIXED Topic pro Motorola Moto E40 černé (FIXTOP-847-BK), FIXED Topic pro Motorola Moto E20 černé (FIXTOP-802-BK), FIXED Topic pro Motorola Moto G51 černé (FIXTOP-854-BK), FIXED Topic pro TCL 30SE černé (FIXTOP-1060-BK), FIXED Topic pro Realme 9i černé (FIXTOP-889-BK), FIXED Topic pro Oppo A54s černé (FIXTOP-848-BK), FIXED Topic pro Honor X6 černé (FIXTOP-1052-BK), FIXED Topic pro Nokia 2.4 černé (FIXTOP-606-BK), FIXED Topic pro Vivo Y35 černé (FIXTOP-993-BK), FIXED Topic pro Nokia C21 černé (FIXTOP-938-BK), FIXED Topic pro Honor X8 černé (FIXTOP-976-BK), FIXED Topic pro Realme 8i černé (FIXTOP-831-BK), FIXED Topic pro Realme C30 černé (FIXTOP-988-BK), FIXED Topic pro Realme C25Y černé (FIXTOP-869-BK), FIXED Topic pro Realme 7, černé (FIXTOP-612-BK), FIXED Topic pro Samsung Galaxy M13 černé (FIXTOP-992-BK), FIXED Topic pro Infinix Smart 6 černé (FIXTOP-1045-BK), FIXED Topic pro Samsung Galaxy A03 černé (FIXTOP-862-BK), FIXED Topic pro Realme C11 (2021) černé (FIXTOP-844-BK), FIXED Topic pro OnePlus Nord 2T černé (FIXTOP-984-BK), FIXED Topic pro Xiaomi Redmi 10C černé (FIXTOP-907-BK)