Fixed pro xiaomi 12/12x čiré (fixtcc-903)

Produkt Fixed pro xiaomi 12/12x čiré (fixtcc-903) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Fixed pro xiaomi 12/12x čiré (fixtcc-903) upraviť a produkt hľadať znova.

FIXED pro Xiaomi 12/12X čiré (FIXTCC-903)

FIXED pro Xiaomi 12/12X čiré (FIXTCC-903)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi 12 a 12X, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi 12/12X čiré. Jde o zadní kryt, který je svým provedením pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu a tlačítkům nezbytným pro klidné užívání vašeho telefonu. Kryt je pružný, díky čemuž je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Xiaomi 12 a 12X zajistí vašemu telefonu ochranu. Zajímavé parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi 12/12X čiré Zaručená ochrana telefonu Xiaomi 12 a 12X Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi 12/12X čiré (FIXTCC-903) , Fixed pro xiaomi 12/12x čiré (fixtcc-903)

FIXED pro Xiaomi 13 čiré (FIXTCC-1007)

 FIXED pro Xiaomi 13 čiré (FIXTCC-1007)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi 13, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte ochranu vašemu telefonu díky ochrannému krytu FIXED pro Xiaomi 13 čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED bude zachován přístup k dobíjecímu konektoru i dalším ovládacím prvkům nezbytným pro komfortní užívání telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky tomu jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Xiaomi 13 zajistí vašemu telefonu ochranu. Základní přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi 13 čiré Praktická ochrana mobilního telefonu Xiaomi 13 Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál krytu: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi 13 čiré (FIXTCC-1007) , Fixed pro xiaomi 12 lite čiré (fixtcc-948)

FIXED pro Xiaomi 12 Pro čiré (FIXTCC-904)

FIXED pro Xiaomi 12 Pro čiré (FIXTCC-904)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi 12 Pro, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu FIXED pro Xiaomi 12 Pro čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním zárukou velice dobré odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup k nabíjecímu portu a ovládacím prvkům nutným pro pohodlné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky tomu jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Xiaomi 12 Pro ochrání váš telefon před poškozením. Rozhodující parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi 12 Pro čiré Zaručená ochrana mobilního telefonu Xiaomi 12 Pro Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi 12 Pro čiré (FIXTCC-904) , Fixed opus pro xiaomi 12/12x černé (fixop3-903-bk)

FIXED pro Xiaomi Redmi 9C čiré (FIXTCC-568)

FIXED pro Xiaomi Redmi 9C čiré (FIXTCC-568)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 9C, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi 9C čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením pojistkou odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a neklouže v ruce. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup ke konektoru na nabíjení i ostatním tlačítkům nezbytným pro bezstarostné používání mobilního telefonu. Ochranný kryt je měkký a proto je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi 9C zajistí ochranu vašeho telefonu. Zajímavé funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi 9C čiré Odolná ochrana mobilního telefonu Xiaomi Redmi 9C Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Použité materiály: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi 9C čiré (FIXTCC-568) , Fixed story pro xiaomi 12/12x černý (fixst-903-bk)

FIXED pro Xiaomi Redmi 10 čiré (FIXTCC-764)

FIXED pro Xiaomi Redmi 10 čiré (FIXTCC-764)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 10 (2021), materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon díky ochrannému krytu FIXED pro Xiaomi Redmi 10 čiré. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a výborně se drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu a dalším tlačítkům potřebným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. Kryt je měkký a proto je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi 10 (2021) zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Rozhodující vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi 10 čiré Zaručená ochrana telefonu Xiaomi Redmi 10 (2021) Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi 10 čiré (FIXTCC-764) , fixed pro xiaomi redmi note 12 pro čiré (fixtcc-956)

FIXED pro Xiaomi POCO F3 čiré (FIXTCC-720)

FIXED pro Xiaomi POCO F3 čiré (FIXTCC-720)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Poco F3, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon za pomoci ochranného krytu FIXED pro Xiaomi POCO F3 čiré. Jde o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou odolnosti. Materiál je příjemný a neklouže v ruce. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru a k dalším ovládacím prvkům potřebným pro snadné užívání telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a proto je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Xiaomi Poco F3 zajistí vašemu telefonu ochranu. Významné vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi POCO F3 čiré Skvělá ochrana telefonu Xiaomi Poco F3 Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Využitý materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi POCO F3 čiré (FIXTCC-720) , fixed pro xiaomi 13 pro čiré (fixtcc-1008)

FIXED pro Xiaomi Redmi 9T čiré (FIXTCC-680)

FIXED pro Xiaomi Redmi 9T čiré (FIXTCC-680)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 9T, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi 9T čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením zárukou velice dobré odolnosti. Povrch je příjemný a dobře se v ruce drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup k dobíjecímu portu i ovládacím prvkům nezbytným pro bezstarostné užívání mobilního telefonu. Kryt je pružný, díky tomu jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi 9T zaručí vašemu telefonu ochranu. Důležité funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi 9T čiré Odolná ochrana mobilního telefonu Xiaomi Redmi 9T Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi 9T čiré (FIXTCC-680) , Fixed pro infinix note 12 pro čiré (fixtcc-1044)

FIXED pro Xiaomi Redmi 10C čiré (FIXTCC-907)

FIXED pro Xiaomi Redmi 10C čiré (FIXTCC-907)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 10C, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon s pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi 10C čiré. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním pojistkou solidní odolnosti. Povrch je příjemný a nebude klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i k dalším ovládacím prvkům nezbytným pro snadné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný, díky čemuž je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi 10C zajistí vašemu telefonu ochranu. Základní funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi 10C čiré Skvělá ochrana mobilního telefonu Xiaomi Redmi 10C Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi 10C čiré (FIXTCC-907) , Fixed pro xiaomi redmi a1 čiré (fixtcc-1033)

FIXED pro Xiaomi Mi 11, čiré (FIXTCC-663)

FIXED pro Xiaomi Mi 11, čiré (FIXTCC-663)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Mi 11, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Mi 11, čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou odolnosti. Povrch krytu je příjemný a výborně se drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru a k dalším tlačítkům nezbytným pro pohodlné používání mobilního telefonu. Ochranný kryt je pružný a tudíž je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Xiaomi Mi 11 zajistí vašemu telefonu ochranu. Zásadní vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Mi 11, čiré Zaručená ochrana telefonu Xiaomi Mi 11 Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Mi 11, čiré (FIXTCC-663) , Fixed pro xiaomi poco c40 čiré (fixtcc-974)

FIXED pro Xiaomi 13 Pro čiré (FIXTCC-1008)

 FIXED pro Xiaomi 13 Pro čiré (FIXTCC-1008)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi 13 Pro, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu FIXED pro Xiaomi 13 Pro čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou velmi vysoké odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a výborně se drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED bude zachován přístup k dobíjecímu portu i ovládacím prvkům nezbytným pro snadné používání telefonu. Ochranný kryt je měkký a tudíž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Xiaomi 13 Pro ochrání váš telefon před poškozením. Klíčové parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi 13 Pro čiré Zaručená ochrana mobilního telefonu Xiaomi 13 Pro Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál krytu: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi 13 Pro čiré (FIXTCC-1008) , Fixed pro xiaomi redmi 10c čiré (fixtcc-907)

FIXED pro Xiaomi POCO M5s čiré (FIXTCC-1031)

FIXED pro Xiaomi POCO M5s čiré (FIXTCC-1031)
Detail

Kryt na mobil - pro POCO M5s, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, za pomoci ochranného krytu FIXED pro Xiaomi POCO M5s čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením jistotou odolnosti. Povrch je příjemný a neklouže v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED bude zachován přístup k nabíjení i tlačítkům nezbytným pro komfortní používání vašeho telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky čemuž je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro POCO M5s zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Nejdůležitější přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi POCO M5s čiré Zaručená ochrana telefonu POCO M5s Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi POCO M5s čiré (FIXTCC-1031) , Fixed pro xiaomi poco m5 čiré (fixtcc-1030)

FIXED pro Xiaomi POCO C40 čiré (FIXTCC-974)

FIXED pro Xiaomi POCO C40 čiré (FIXTCC-974)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Poco C40, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu díky ochrannému krytu FIXED pro Xiaomi POCO C40 čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup k nabíjení a ovládacím prvkům nezbytným pro klidné používání mobilního telefonu. Kryt na mobil je pružný a proto je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Xiaomi Poco C40 zajistí ochranu vašeho telefonu. Nejdůležitější parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi POCO C40 čiré Odolná ochrana telefonu Xiaomi Poco C40 Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi POCO C40 čiré (FIXTCC-974) , Fixed pro xiaomi mi 11, čiré (fixtcc-663)

FIXED pro Xiaomi Redmi A1 čiré (FIXTCC-1033)

FIXED pro Xiaomi Redmi A1 čiré (FIXTCC-1033)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi A1, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon před poškozením pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi A1 čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením jistotou vysoké odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED nebude zakryt přístup k napájecímu konektoru a dalším ovládacím prvkům nutným pro snadné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi A1 zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Základní přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi A1 čiré Odolná ochrana mobilního telefonu Xiaomi Redmi A1 Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi A1 čiré (FIXTCC-1033) , Fixed pro xiaomi redmi 9t čiré (fixtcc-680)

FIXED pro Xiaomi 12S Ultra čiré (FIXTCC-949)

FIXED pro Xiaomi 12S Ultra čiré (FIXTCC-949)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi 12S Ultra, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš telefon před poškozením pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi 12S Ultra čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením jistotou solidní odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup k dobíjecímu portu a k tlačítkům potřebným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky tomu jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Xiaomi 12S Ultra zajistí ochranu vašeho telefonu. Zajímavé vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi 12S Ultra čiré Zaručená ochrana mobilního telefonu Xiaomi 12S Ultra Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Využitý materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi 12S Ultra čiré (FIXTCC-949) , Fixed pro xiaomi poco m5s čiré (fixtcc-1031)

FIXED pro Xiaomi POCO M5 čiré (FIXTCC-1030)

FIXED pro Xiaomi POCO M5 čiré (FIXTCC-1030)
Detail

Kryt na mobil - pro POCO M5, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon před poškozením pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi POCO M5 čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a ostatním tlačítkům potřebným pro komfortní používání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a proto je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro POCO M5 zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Hlavní přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi POCO M5 čiré Odolná ochrana telefonu POCO M5 Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi POCO M5 čiré (FIXTCC-1030) , Fixed pro xiaomi poco f3 čiré (fixtcc-720)

FIXED pro Xiaomi 12 Lite čiré (FIXTCC-948)

FIXED pro Xiaomi 12 Lite čiré (FIXTCC-948)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi 12 Lite, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu FIXED pro Xiaomi 12 Lite čiré. Jde o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup ke konektoru na nabíjení a k ovládacím prvkům nezbytným pro pohodlné používání mobilního telefonu. Ochranný kryt je měkký a proto je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Xiaomi 12 Lite zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Významné vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi 12 Lite čiré Skvělá ochrana telefonu Xiaomi 12 Lite Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál ochranného krytu: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi 12 Lite čiré (FIXTCC-948) , Fixed pro apple iphone 12 mini čiré (fixtcc-557)

FIXED pro Xiaomi POCO F4 čiré (FIXTCC-911)

FIXED pro Xiaomi POCO F4 čiré (FIXTCC-911)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Poco F4, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození za pomoci ochranného krytu FIXED pro Xiaomi POCO F4 čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Povrch je příjemný a nebude klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení a k tlačítkům nutným pro pohodlné používání mobilního telefonu. Kryt je pružný, díky tomu jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Xiaomi Poco F4 zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Zásadní parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi POCO F4 čiré Zaručená ochrana telefonu Xiaomi Poco F4 Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Využitý materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi POCO F4 čiré (FIXTCC-911) , Fixed pro xiaomi 11t pro/11t čiré (fixtcc-765)

FIXED pro Xiaomi Redmi 10 (2022) čiré (FIXTCC-892)

FIXED pro Xiaomi Redmi 10 (2022) čiré (FIXTCC-892)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 10 (2022), materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi 10 (2022) čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním zárukou odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru i k ostatním tlačítkům nezbytným pro bezstarostné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký a proto je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi 10 (2022) zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Nejdůležitější vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi 10 (2022) čiré Zaručená ochrana mobilního telefonu Xiaomi Redmi 10 (2022) Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Využitý materiál: TPU... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi 10 (2022) čiré (FIXTCC-892) , Fixed pro xiaomi 12t/12t pro čiré (fixtcc-1035)

FIXED pro Xiaomi POCO X3 GT čiré (FIXTCC-777)

FIXED pro Xiaomi POCO X3 GT čiré (FIXTCC-777)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Poco X3 GT, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon před poškozením díky ochrannému krytu FIXED pro Xiaomi POCO X3 GT čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením spolehlivou pojistkou odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a drží se dobře v ruce. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup k nabíjení a k ovládacím prvkům potřebným pro plynulé používání telefonu. Kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Xiaomi Poco X3 GT zajistí ochranu vašeho telefonu. Rozhodující funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi POCO X3 GT čiré Odolná ochrana telefonu Xiaomi Poco X3 GT Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi POCO X3 GT čiré (FIXTCC-777) , Fixed pro xiaomi poco m4 pro čiré (fixtcc-959)

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11S čiré (FIXTCC-899)

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11S čiré (FIXTCC-899)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 11S, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11S čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením pojistkou solidní odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení a ovládacím prvkům nutným pro klidné používání telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky tomu jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi Note 11S zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Rozhodující funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11S čiré Odolná ochrana telefonu Xiaomi Redmi Note 11S Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11S čiré (FIXTCC-899) , Fixed pro apple iphone 12 pro max čiré (fixtcc-560)

FIXED pro Xiaomi POCO M4 Pro čiré (FIXTCC-959)

FIXED pro Xiaomi POCO M4 Pro čiré (FIXTCC-959)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Poco M4 Pro, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu FIXED pro Xiaomi POCO M4 Pro čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením pojistkou velice dobré odolnosti. Materiál krytu je příjemný a neklouže v ruce. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane nezakryt přístup k dobíjecímu konektoru i ostatním tlačítkům nutným pro pohodlné používání telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky tomu jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Xiaomi Poco M4 Pro ochrání váš telefon před poškozením. Nejdůležitější parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi POCO M4 Pro čiré Praktická ochrana telefonu Xiaomi Poco M4 Pro Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi POCO M4 Pro čiré (FIXTCC-959) , Fixed pro xiaomi redmi note 11s čiré (fixtcc-899)

FIXED pro Xiaomi Redmi 10 5G čiré (FIXTCC-906)

FIXED pro Xiaomi Redmi 10 5G čiré (FIXTCC-906)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 10 5G, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš mobilní telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi 10 5G čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou odolnosti. Povrch krytu je příjemný a dobře se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup k nabíjení a ovládacím prvkům nutným pro komfortní používání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi 10 5G zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Zásadní vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi 10 5G čiré Odolná ochrana mobilního telefonu Xiaomi Redmi 10 5G Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi 10 5G čiré (FIXTCC-906) , Fixed pro xiaomi poco f4 gt čiré (fixtcc-972)

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 čiré (FIXTCC-932)

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 čiré (FIXTCC-932)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 11, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu s pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou zárukou odolnosti. Materiál je příjemný a nebude klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED nebude zakryt přístup k napájecímu konektoru i dalším ovládacím prvkům potřebným pro plynulé užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je měkký, díky tomu jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi Note 11 zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Zásadní parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 čiré Praktická ochrana telefonu Xiaomi Redmi Note 11 Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 čiré (FIXTCC-932) , Fixed pro xiaomi poco m4 5g čiré (fixtcc-912)

FIXED pro Xiaomi 11T Pro/11T čiré (FIXTCC-765)

FIXED pro Xiaomi 11T Pro/11T čiré (FIXTCC-765)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi 11T a 11T Pro, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, díky ochrannému krytu FIXED pro Xiaomi 11T Pro/11T čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou solidní odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a výborně se drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED bude zachován přístup k dobíjecímu konektoru a k dalším ovládacím prvkům potřebným pro komfortní užívání vašeho telefonu. Kryt je měkký a proto je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Xiaomi 11T a 11T Pro zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Významné vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi 11T Pro/11T čiré Zaručená ochrana telefonu Xiaomi 11T a 11T Pro Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi 11T Pro/11T čiré (FIXTCC-765) , Fixed pro xiaomi redmi 10 5g čiré (fixtcc-906)

FIXED pro Xiaomi POCO F4 GT čiré (FIXTCC-972)

FIXED pro Xiaomi POCO F4 GT čiré (FIXTCC-972)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Poco F4 GT, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš mobilní telefon s pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi POCO F4 GT čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu a dalším tlačítkům potřebným pro komfortní užívání telefonu. Kryt na mobil je měkký a tudíž je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Xiaomi Poco F4 GT ochrání váš telefon před poškozením. Podstatné vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi POCO F4 GT čiré Zaručená ochrana telefonu Xiaomi Poco F4 GT Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Využitý materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi POCO F4 GT čiré (FIXTCC-972) , Fixed pro xiaomi redmi note 11 čiré (fixtcc-932)

FIXED pro Xiaomi POCO X4 GT čiré (FIXTCC-1018)

FIXED pro Xiaomi POCO X4 GT čiré (FIXTCC-1018)
Detail

Kryt na mobil - pro POCO X4 GT, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon za pomoci ochranného krytu FIXED pro Xiaomi POCO X4 GT čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a dobře se v ruce drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup ke konektoru na nabíjení a k dalším tlačítkům nezbytným pro pohodlné užívání telefonu. Ochranný kryt je měkký, díky čemuž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro POCO X4 GT zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Podstatné přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi POCO X4 GT čiré Odolná ochrana mobilního telefonu POCO X4 GT Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi POCO X4 GT čiré (FIXTCC-1018) , Fixed pro xiaomi redmi 10 (2022) čiré (fixtcc-892)

FIXED pro Xiaomi POCO M4 5G čiré (FIXTCC-912)

FIXED pro Xiaomi POCO M4 5G čiré (FIXTCC-912)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Poco M4 5G, materiál TPU, výřezy pro konektory a tlačítka Měkké pouzdro na mobilní telefon tvoří solidní ochranu vůči častým poškozením, jako je například poškrábání. TPU zajišťuje pouzdru FIXED pro Xiaomi POCO M4 5G čiré výraznou pružnost a vysokou odolnost. Nutné jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro práci a provoz bez omezení. Pouzdro na mobil na Xiaomi Poco M4 5G obstará ochranu vašeho telefonu. Nejdůležitější přednosti flipového pouzdra na mobil FIXED pro Xiaomi POCO M4 5G čiré Výřezy pro tlačítka a jiné prvky Materiál pouzdra FIXED pro Xiaomi POCO M4 5G čiré: TPU Flipové pouzdro na smartphone Xiaomi Poco M4 5G (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi POCO M4 5G čiré (FIXTCC-912) , Fixed pro xiaomi poco x4 gt čiré (fixtcc-1018)

FIXED pro Xiaomi 12T/12T Pro čiré (FIXTCC-1035)

FIXED pro Xiaomi 12T/12T Pro čiré (FIXTCC-1035)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi 12T a 12T Pro, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození za pomoci ochranného krytu FIXED pro Xiaomi 12T/12T Pro čiré. Jde o zadní kryt, který je svým provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu i dalším tlačítkům nutným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky tomu jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Xiaomi 12T a 12T Pro ochrání váš telefon před poškozením. Klíčové přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi 12T/12T Pro čiré Zaručená ochrana telefonu Xiaomi 12T a 12T Pro Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi 12T/12T Pro čiré (FIXTCC-1035) , Fixed pro xiaomi poco x4 pro 5g čiré (fixtcc-942)

FIXED pro Xiaomi Redmi 9A/9A (2022) čiré (FIXTCC-518)

FIXED pro Xiaomi Redmi 9A/9A (2022) čiré (FIXTCC-518)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 9A, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi 9A/9A (2022) čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup ke konektoru na nabíjení i ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné používání telefonu. Kryt je pružný a proto je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi 9A zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Zajímavé přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi 9A/9A (2022) čiré Zaručená ochrana mobilního telefonu Xiaomi Redmi 9A Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál krytu: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi 9A/9A (2022) čiré (FIXTCC-518) , Fixed pro xiaomi poco x3/x3 pro čiré (fixtcc-620)

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 4G čiré (FIXTCC-886)

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 4G čiré (FIXTCC-886)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 11, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon před poškozením pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 4G čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním pojistkou vysoké odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a dobře se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru i k dalším ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné užívání telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky čemuž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi Note 11 zaručí vašemu telefonu ochranu. Základní parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 4G čiré Zaručená ochrana telefonu Xiaomi Redmi Note 11 Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 4G čiré (FIXTCC-886) , fixed pro nokia g11 čiré (fixtcc-1069)

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G čiré (FIXTCC-951)

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G čiré (FIXTCC-951)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození s pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G čiré. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou velice dobré odolnosti. Povrch je příjemný a dobře se drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k nabíjení i dalším tlačítkům potřebným pro komfortní užívání telefonu. Kryt je pružný a tudíž je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G zajistí vašemu telefonu ochranu. Stěžejní vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G čiré Odolná ochrana mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 11S 5G Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál krytu: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G čiré (FIXTCC-951)

FIXED pro Xiaomi Poco X3/X3 Pro čiré (FIXTCC-620)

FIXED pro Xiaomi Poco X3/X3 Pro čiré (FIXTCC-620)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Poco X3, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Poco X3/X3 Pro čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením pojistkou odolnosti. Materiál krytu je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru a tlačítkům potřebným pro plynulé používání telefonu. Kryt na mobil je pružný a proto je jeho nandání velmi snadné. Kryt na mobil pro Xiaomi Poco X3 zajistí ochranu vašeho telefonu. Zásadní vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Poco X3/X3 Pro čiré Odolná ochrana mobilního telefonu Xiaomi Poco X3 Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Poco X3/X3 Pro čiré (FIXTCC-620)

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 10 5G čiré (FIXTCC-707)

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 10 5G čiré (FIXTCC-707)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 10 5G, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi Note 10 5G čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním provedením jistotou solidní odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a dobře se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k nabíjení a k dalším ovládacím prvkům nutným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je měkký a tudíž je jeho nasazení velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi Note 10 5G ochrání váš telefon před poškozením. Zajímavé přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi Note 10 5G čiré Zaručená ochrana telefonu Xiaomi Redmi Note 10 5G Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi Note 10 5G čiré (FIXTCC-707)

FIXED pro Xiaomi POCO X4 Pro 5G čiré (FIXTCC-942)

FIXED pro Xiaomi POCO X4 Pro 5G čiré (FIXTCC-942)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Poco X4 Pro 5G, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi POCO X4 Pro 5G čiré. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a výborně se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane nezakryt přístup ke konektoru na nabíjení i k ovládacím prvkům nutným pro komfortní užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a tudíž je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Xiaomi Poco X4 Pro 5G zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Klíčové přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi POCO X4 Pro 5G čiré Skvělá ochrana mobilního telefonu Xiaomi Poco X4 Pro 5G Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: TPU Jeho... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi POCO X4 Pro 5G čiré (FIXTCC-942)

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 12 Pro čiré (FIXTCC-956)

 FIXED pro Xiaomi Redmi Note 12 Pro čiré (FIXTCC-956)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 12 Pro, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu díky ochrannému krytu FIXED pro Xiaomi Redmi Note 12 Pro čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou odolnosti. Materiál krytu je příjemný a drží se dobře v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k ostatním tlačítkům nezbytným pro komfortní užívání telefonu. Kryt je pružný a proto je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi Note 12 Pro zajistí vašemu telefonu ochranu. Rozhodující funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi Note 12 Pro čiré Odolná ochrana mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 12 Pro Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi Note 12 Pro čiré (FIXTCC-956)

FIXED pro Xiaomi Black Shark 4/4 Pro čiré (FIXTCC-743)

FIXED pro Xiaomi Black Shark 4/4 Pro čiré (FIXTCC-743)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Black Shark 4 a Black Shark 4 Pro, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš telefon před poškozením díky ochrannému krytu FIXED pro Xiaomi Black Shark 4/4 Pro čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Povrch je příjemný a neklouže v ruce. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu i dalším tlačítkům nutným pro bezstarostné užívání telefonu. Kryt na mobilní telefon je pružný a tudíž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Xiaomi Black Shark 4 a Black Shark 4 Pro zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Základní parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Black Shark 4/4 Pro čiré Praktická ochrana telefonu Xiaomi Black Shark 4 a Black Shark 4 Pro Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Black Shark 4/4 Pro čiré (FIXTCC-743)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi 12/12X, FIXTCC-903, čiré

Detail

Čiré zadní pouzdro z pružného TPU perfektně přilne k vašemu telefonu Xiaomi 12/12X a spolehlivě ochrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Velkým plusem pouzdra jsou výřezy na míru, díky nimž zůstávají perfektně dostupné ovládací prvky, konektory, mikrofon i fotoaparát. Okraje pouzdra lehce přesahují displej, a přispívají tak k větší ochraně proti poškrábání. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi 12/12X, FIXTCC-903, čiré

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9C, čiré FIXTCC-568

Detail

Zadní pogumovaný kryt pro Xiaomi Redmi 9C chrání vaše zařízení před poškrábáním a poškozením způsobené pádem. Tenké provedení nijak nezvětšuje rozměry telefonu. Přesné výřezy na konektory umožňují přístup ke všem funkcím. Lehce přesahující okraje pouzdra chrání také displej. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9C, čiré FIXTCC-568

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9, čiré, FIXTCC-516

Detail

Žádné škrábance, žádné oděrky – gelové pouzdro Fixed TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9 FIXTCC-516 v čiré barvě účinně ochrání mobilní telefon a díky transparentnímu provedení nechá vyniknout jeho kráse. Pouzdro nezakrývá nabíjecí nebo sluchátkové konektory a okraje lehce přesahují displej pro záruku maximální ochrany. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9, čiré, FIXTCC-516

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 10, čiré FIXTCC-764

Detail

Dedikovaný kryt z odolného materiálu padne vašemu telefonu jako ulitý. FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 10, čiré FIXTCC-764 v transparentním provedení. Ochrání před nárazy, škrábanci i nečistotami. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 10, čiré FIXTCC-764

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Poco M3, čiré FIXTCC-621

Detail

TPU dedikovaný kryt z plastového materiálu k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED TPU pro Xiaomi Poco M3, čiré chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Vyrobeno přesně na míru daného telefonu, takže zachovává přístup pro nabíjecí i sluchátkové konektory. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Poco M3, čiré FIXTCC-621

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9A, čiré FIXTCC-518

Detail

Zadní kryt FIXED z TPU chrání váš telefon Xiaomi Redmi 9A při pádech a proti škrábanců. Průhledný materiál nechá nezastiňuje design telefonu. Kryt je navržen na míru danému typu telefonu – přesné výřezy umožňují přístup ke všem konektorům a tlačítkům. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 9A, čiré FIXTCC-518

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S čiré (FIXTCC-531)

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S čiré (FIXTCC-531)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi 9 Pro Max,Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu pomocí ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou velice dobré odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup ke konektoru na nabíjení i dalším tlačítkům nezbytným pro pohodlné používání vašeho telefonu. Jeho velmi oceňovanou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které se u mobilních telefonů objevuje ve stále větší míře. Ochranný kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Xiaomi Redmi 9 Pro Max, Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S zajistí vašemu telefonu ochranu. Důležité parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S čiré (FIXTCC-531)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi POCO X3 GT, čiré FIXTCC-777

Detail

Dedikovaný kryt z odolného materiálu padne vašemu telefonu jako ulitý. FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi POCO X3 GT, čiré FIXTCC-777 v transparentním provedení. Ochrání před nárazy, škrábanci i nečistotami. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi POCO X3 GT, čiré FIXTCC-777

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi POCO M4 Pro, čiré, FIXTCC-959

Detail

Ochrání váš mobilní telefon před škrábanci a dalšími nepříjemnostmi – silikonové pouzdro Fixed TPU gelové pouzdro pro Xiaomi POCO M4 Pro, čiré, FIXTCC-959 se může pochlubit minimalistickým designem a tenkým provedením, které nijak nezvětšuje rozměry telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát, konektory a ovládací prvky telefonu, takže vás při používání nebude tento praktický kryt nijak rušit. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi POCO M4 Pro, čiré, FIXTCC-959

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 8, čiré FIXTCC-470

Detail

TPU pouzdro pro chytrý telefon od značky Fixed v čiré barvě. Tělo z polyuretanu pro přesné přilnutí k tělu přístroje. Účinná ochrana před nečistotami a poškrábáním. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům. Transparentní provedení dá vyniknout vašemu přístroji. Určeno pro modelovou řadu Xiaomi Redmi Note 8. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 8, čiré FIXTCC-470

FIXED gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 10T/10T Pro, čiré FIXTCC-542

FIXED gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 10T/10T Pro, čiré FIXTCC-542
Detail

Popis produktu: Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrábáním, pro maximální ochranu telefonu je však vhodné doplnit pouzdro sklem na displej. Vlastnosti: - TPU pouzdro přesně na míru daného telefonu - ochrana před poškrabáním, prachem a pády - plně transparentní - lehce přesahující okraje pouzdra pro ochranu displeje - nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory - protiskluzové provedení - snadná aplikace (patro.cz)

Podobné produkty ako FIXED gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 10T/10T Pro, čiré FIXTCC-542

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 4G, čiré FIXTCC-659

Detail

TPU dedikovaný kryt z plastového materiálu k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED TPU pro Xiaomi Redmi Note 9 4G, čiré chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Vyrobeno přesně na míru daného telefonu, takže zachovává přístup pro nabíjecí i sluchátkové konektory. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9 4G, čiré FIXTCC-659

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G, čiré, FIXTCC-951

Detail

Ochrání váš mobilní telefon před škrábanci a dalšími nepříjemnostmi – silikonové pouzdro Fixed TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G, čiré, FIXTCC-951 se může pochlubit minimalistickým designem a tenkým provedením, které nijak nezvětšuje rozměry telefonu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát, konektory a ovládací prvky telefonu, takže vás při používání nebude tento praktický kryt nijak rušit. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G, čiré, FIXTCC-951

FIXED pro Vivo Y01 čiré (FIXTCC-898)

FIXED pro Vivo Y01 čiré (FIXTCC-898)
Detail

Kryt na mobil - pro Vivo Y01, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon proti poškození díky ochrannému krytu FIXED pro Vivo Y01 čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a neklouže v ruce. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup k napájecímu konektoru a ostatním tlačítkům potřebným pro pohodlné užívání telefonu. Ochranný kryt je měkký a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Vivo Y01 zaručí vašemu telefonu ochranu. Klíčové funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Vivo Y01 čiré Praktická ochrana telefonu Vivo Y01 Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál ochranného krytu: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Vivo Y01 čiré (FIXTCC-898)
FIXED pro Xiaomi 12/12X čiré (FIXTCC-903), FIXED pro Xiaomi 12 Lite čiré (FIXTCC-948), FIXED Opus pro Xiaomi 12/12X černé (FIXOP3-903-BK), FIXED Story pro Xiaomi 12/12X černý (FIXST-903-BK), FIXED pro Xiaomi Redmi Note 12 Pro čiré (FIXTCC-956), FIXED pro Xiaomi 13 Pro čiré (FIXTCC-1008), FIXED pro Infinix Note 12 PRO čiré (FIXTCC-1044), FIXED pro Xiaomi Redmi A1 čiré (FIXTCC-1033), FIXED pro Xiaomi POCO C40 čiré (FIXTCC-974), FIXED pro Xiaomi Redmi 10C čiré (FIXTCC-907), FIXED pro Xiaomi POCO M5 čiré (FIXTCC-1030), FIXED pro Xiaomi Mi 11, čiré (FIXTCC-663), FIXED pro Xiaomi Redmi 9T čiré (FIXTCC-680), FIXED pro Xiaomi POCO M5s čiré (FIXTCC-1031), FIXED pro Xiaomi POCO F3 čiré (FIXTCC-720), FIXED pro Apple iPhone 12 Mini čiré (FIXTCC-557), FIXED pro Xiaomi 11T Pro/11T čiré (FIXTCC-765), FIXED pro Xiaomi 12T/12T Pro čiré (FIXTCC-1035), FIXED pro Xiaomi POCO M4 Pro čiré (FIXTCC-959), FIXED pro Apple iPhone 12 Pro Max čiré (FIXTCC-560), FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11S čiré (FIXTCC-899), FIXED pro Xiaomi POCO F4 GT čiré (FIXTCC-972), FIXED pro Xiaomi POCO M4 5G čiré (FIXTCC-912), FIXED pro Xiaomi Redmi 10 5G čiré (FIXTCC-906), FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 čiré (FIXTCC-932), FIXED pro Xiaomi Redmi 10 (2022) čiré (FIXTCC-892), FIXED pro Xiaomi POCO X4 GT čiré (FIXTCC-1018), FIXED pro Xiaomi POCO X4 Pro 5G čiré (FIXTCC-942), FIXED pro Xiaomi Poco X3/X3 Pro čiré (FIXTCC-620), FIXED pro Nokia G11 čiré (FIXTCC-1069)