Fixed pro huawei matepad 11 čiré (fixgt-823)

Produkt Fixed pro huawei matepad 11 čiré (fixgt-823) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Fixed pro huawei matepad 11 čiré (fixgt-823) upraviť a produkt hľadať znova.

FIXED pro Huawei Matepad 11 čiré (FIXGT-823)

FIXED pro Huawei Matepad 11 čiré (FIXGT-823)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Huawei MatePad 11, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se vždy může i přes všechnu prozíravost nepředvídatelně pošramotit, nemusí se přihodit nic víc, než že se vám podaří jej omylem upustit. Pro takové nehody si můžete pořídit tvrzené ochranné sklo FIXED. Vlivem tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm dobře chrání obrazovku proti poškození při pádu. Zevní povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Významné parametry ochranného skla FIXED pro Huawei Matepad 11 čiré Ochranné sklo zajišťuje větší stupeň ochrany než klasická fólie Aplikace skla nijak neomezuje citlivost na dotyk Tvrdost o hodnotě 9H Tloušťka tvrzeného skla FIXED... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Huawei Matepad 11 čiré (FIXGT-823) , Fixed pro huawei matepad 11 čiré (fixgt-823)

FIXED Ochranné tvrzené sklo pro Huawei Matepad 11 FIXGT-823, čiré

Detail

Ochranné tvrzené sklo perfektně ochrání displej vašeho zařízení. Fixed Ochranné tvrzené sklo pro Huawei Matepad 11 FIXGT-823 má tvrdost 9H, je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Ochranné tvrzené sklo pro Huawei Matepad 11 FIXGT-823, čiré , Fixed pro xiaomi redmi pad čiré (fixgt-1062)

FIXED pro Lenovo Tab P11 11“/P11 Plus 11“. čiré (FIXGT-896)

FIXED pro Lenovo Tab P11 11“/P11 Plus 11“. čiré (FIXGT-896)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Lenovo TAB P11, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se vždy může nehledě na maximální opatrnost a pozornost zčistajasna porušit, třeba tak ,že se vám jej podaří omylem shodit na zem. K omezení tohoto problému bylo vyvinuto tvrzené sklo FIXED. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a síle sklíčka 0,33 mm mimořádně uchrání displej zařízení proti škrábancům či jiným typům poškození. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude vaše zařízení stále bezpečně chráněn. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Důležité vlastnosti ochranného skla FIXED pro Lenovo Tab P11 11“/P11 Plus 11“. čiré Ochranné sklo skvěle nahrazuje tenkou fólii Aplikace skla nijak nesnižuje citlivost dotyku Sklo má tvrdost 9H... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Lenovo Tab P11 11“/P11 Plus 11“. čiré (FIXGT-896) , Fixed pro realme pad 10,4" čiré (fixgt-1026)

FIXED pro Realme Pad 10,4" čiré (FIXGT-1026)

FIXED pro Realme Pad 10,4" čiré (FIXGT-1026)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Realme Pad, zaoblení 2.5D, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se kdykoli může nehledě na opatrnost a pozornost nečekaně rozbít, nemusí se přihodit nic víc, než že se vám podaří jej nedbale pohodit na stůl. Ke zmenšení pravděpodobnosti takové situace existuje ochranné tvrzené sklo FIXED. Zevní povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Nejdůležitější vlastnosti ochranného skla FIXED pro Realme Pad 10,4" čiré Ochranné sklo je oproti tenké fólii silnější a efektivnější ochranou Citlivost na dotyk se aplikací skla neomezuje Tloušťka... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Realme Pad 10,4" čiré (FIXGT-1026) , Fixed pro apple ipad 10.9" (2022) čiré (fixgt-1000)

FIXED pro Xiaomi Redmi Pad čiré (FIXGT-1062)

FIXED pro Xiaomi Redmi Pad čiré (FIXGT-1062)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Xiaomi Redmi Pad, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se dá nehledě na maximální obezřetnost nečekaně porušit, třeba tak, že se vám povede jej upustit na zem. Pro tyto a podobné případy je zde ochranné sklo FIXED. Právě vlivem tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm nekompromisně uchrání obrazovku vůči poškrábání, roztříštění nebo jiným poškozením. Zevní povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Díky ochrannému sklu FIXED si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Klíčové funkce ochranného skla FIXED pro Xiaomi Redmi Pad čiré Ochranné sklo je efektivnější a bezpečnější variantou než fólie Citlivost dotyku zůstává po aplikaci skla totožná Sklo má tvrdost 9H Tloušťka ochranného skla... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Xiaomi Redmi Pad čiré (FIXGT-1062) , Fixed pro samsung galaxy tab s8 čiré (fixgt-879)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8 čiré (FIXGT-879)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8 čiré (FIXGT-879)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Samsung Galaxy Tab S8, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se vždy může i přes obezřetnost nenadále pošramotit, stačí k tomu pouze jej upustit z větší výšky. K zabránění podobné situaci přijde vhod tvrzené sklo FIXED. Vzhledem k tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm perfektně kryje displej vůči škrábancům či jiným typům poškození. Zevní povrchová úprava skla snižuje zanechávání otisků. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude vaše zařízení stále bezpečně chráněn. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Důležité parametry ochranného skla FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8 čiré Ochranné sklo je efektivnější a bezpečnější variantou než fólie Citlivost dotyku není aplikací skla nijak snížena Sklo má tvrdost s označením 9H Tloušťka ochranného skla FIXED je 0,33 mm Uvnitř balení:... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8 čiré (FIXGT-879) , Fixed pro samsung galaxy tab s8+ čiré (fixgt-880)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8+ čiré (FIXGT-880)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8+ čiré (FIXGT-880)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Samsung Galaxy Tab S8+, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se dá i přes všechnu rozvážnost najednou pošramotit, stačí k tomu pouze malá nehoda, jako jej např. nechtěně upustit na zem. K zabránění podobné situaci slouží tvrzené sklo FIXED. Díky tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,33 mm vzorně ochraňuje displej zařízení vůči poškození při pádu. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje zanechávání otisků prstů. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení dokonale chráněna. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Základní přednosti ochranného skla FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8+ čiré Ochranné sklo zaručuje třikrát větší ochranu než klasická fólie Citlivost dotyku není aplikací skla omezena Sklo o tvrdosti 9H Tloušťka ochranného skla FIXED je 0,33 mm V balení najdete... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8+ čiré (FIXGT-880) , Fixed pro samsung galaxy tab a7 10.4" čiré (fixgt-733)

FIXED pro Apple iPad 10.9" (2022) čiré (FIXGT-1000)

FIXED pro Apple iPad 10.9" (2022) čiré (FIXGT-1000)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Apple iPad 10,9" (2022), tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků a lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se kdykoli může i přes všechnu pozornost ve vteřině pošramotit, stačí k tomu pouze malá nehoda, jako jej např. omylem upustit. K tomu abyste se takovému problému vyhnuli, bylo vyvinuto tvrzené sklo FIXED. Právě zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm neústupně kryje displej vůči poškození při pádu. Zevní povrchová úprava skla snižuje zanechávání otisků. Díky ochrannému sklu FIXED si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Důležité funkce ochranného skla FIXED pro Apple iPad 10.9" (2022) čiré Ochranné sklo zaručuje třikrát větší ochranu než klasická fólie Po aplikaci skla je citlivost dotyku na stále stejné úrovni... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Apple iPad 10.9" (2022) čiré (FIXGT-1000) , Fixed pro samsung galaxy tab a7 lite čiré (fixgt-736)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab S7 FE čiré (FIXGT-772)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab S7 FE čiré (FIXGT-772)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se eventuálně může i přes všechnu pozornost nepředvídatelně roztříštit, stačí k tomu akorát jej upustit. Jako řešení tohoto problému je vhodné tvrzené sklo FIXED. Právě díky tvrdosti 9H a tloušťce 0,33 mm úctyhodně ochraňuje displej proti škrábancům či jiným typům poškození. Zevní povrchová úprava tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků prstů. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude vaše zařízení stále jako v bavlnce. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Rozhodující funkce ochranného skla FIXED pro Samsung Galaxy Tab S7 FE čiré Ochranné sklo je oproti tenké fólii silnější a efektivnější ochranou Citlivost na dotyk není po... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Samsung Galaxy Tab S7 FE čiré (FIXGT-772) , Fixed pro samsung galaxy tab s8 lite čiré (fixgt-882)

FIXED pro Lenovo TAB M10 FHD Plus čiré (FIXGT-729)

FIXED pro Lenovo TAB M10 FHD Plus čiré (FIXGT-729)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Lenovo TAB M10 Plus, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se může i přes všechnu opatrnost jednoduše poškodit, někdy jej stačí pouze nechtěně upustit. Pro tyto případy slouží ochranné sklo FIXED. Zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,33 mm poctivě chrání displej zařízení vůči poškrábání, roztříštění nebo jiným poškozením. Zevní povrchová úprava skla snižuje zanechávání otisků prstů. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky tvrzenému sklu FIXED se tak už o výbornou kondici obrazovky vašeho zařízení nebudete muset strachovat. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Podstatné funkce ochranného skla FIXED pro Lenovo TAB M10 FHD Plus čiré Ochranné sklo je pevnější než běžná ochranná fólie Aplikace skla nijak... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Lenovo TAB M10 FHD Plus čiré (FIXGT-729) , Fixed pro samsung galaxy tab s7 fe čiré (fixgt-772)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab A7 10.4" čiré (FIXGT-733)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab A7 10.4" čiré (FIXGT-733)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Samsung Galaxy Tab A7 10,4", zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se dá nehledě na maximální opatrnost a pozornost zčistajasna roztříštit, třeba tak, že se vám povede jej upustit z větší výšky. Pro tyto případy je vhodné tvrzené ochranné sklo FIXED. Vzhledem k tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm dobře ochrání displej proti škrábancům. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu FIXED se tak už o výbornou kondici obrazovky vašeho zařízení nebudete muset strachovat. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Zajímavé vlastnosti ochranného skla FIXED pro Samsung Galaxy Tab A7 10.4" čiré... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Samsung Galaxy Tab A7 10.4" čiré (FIXGT-733) , Fixed pro lenovo tab m10 fhd plus čiré (fixgt-729)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8 Lite čiré (FIXGT-882)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8 Lite čiré (FIXGT-882)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Samsung Galaxy Tab S8 Lite, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka vašeho zařízení se eventuálně může nehledě na maximální opatrnost najednou rozbít, stačí jej pouze nechtěně shodit ze stolu. Pro tyto a podobné případy je zde ochranné sklo FIXED. Vlivem tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,33 mm bezchybně jistí obrazovku vůči poškození při pádu. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Hlavní přednosti ochranného skla FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8 Lite čiré Ochranné sklo je třikrát silnější než běžné fólie Citlivost dotyku není aplikací skla omezena Tvrdost skla je 9H Tloušťka ochranného skla FIXED dělá 0,33 mm V balení je také... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8 Lite čiré (FIXGT-882) , Fixed pro samsung galaxy tab a8 (2021) čiré (fixgt-877)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab A8 (2021) čiré (FIXGT-877)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab A8 (2021) čiré (FIXGT-877)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Samsung Galaxy Tab A8 10,5" (2021), tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se kdykoli dá i přes veškerou obezřetnost náhodně poničit, stačí k tomu pouze malá nehoda, jako jej např. nechtěně upustit na zem. Pro tyto případy se dá pořídit ochranné sklo FIXED. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce 0,33 mm dobře uchrání obrazovku zařízení vůči poškrábání a při pádu na zem. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje zanechávání otisků. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále v perfektní kondici. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Zajímavé funkce ochranného skla FIXED pro Samsung Galaxy Tab A8 (2021) čiré Ochranné sklo je pevnější než běžná ochranná fólie Nijak neomezuje citlivost dotyku Tvrdost skla je 9H Tloušťka tvrzeného skla FIXED dělá 0,33 mm... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Samsung Galaxy Tab A8 (2021) čiré (FIXGT-877) , Fixed pro lenovo tab m10 plus 3 10.6" (2022) čiré (fixgt-940)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab A7 Lite čiré (FIXGT-736)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab A7 Lite čiré (FIXGT-736)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se eventuálně může nehledě na veškerou prozíravost nečekaně roztříštit, stačí k tomu pouze malá nehoda, jako jej např. upustit při vystupování z auta. K prevenci podobných případů je určeno ochranné tvrzené sklo FIXED. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a síle skla 0,33 mm bezchybně uchrání obrazovku zařízení vůči škrábancům. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude vaše zařízení vždy v bezpečí. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Nejdůležitější funkce ochranného skla FIXED pro Samsung Galaxy Tab A7 Lite čiré Ochranné sklo... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Samsung Galaxy Tab A7 Lite čiré (FIXGT-736) , Fixed pro huawei p50 pro čiré (fixtcc-888)

Huawei MatePad 11 (53012FCW)

Huawei MatePad 11 (53012FCW)
Detail

Tablet - displej 10,95" QHD 2560 × 1600 TFT, Qualcomm Snapdragon 865+ 2,84 GHz, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, WiFi, Bluetooth, GPS, OTG, zadní fotoaparát 13 Mpx (f/1,8), přední fotoaparát 8 Mpx (f/2), USB-C, rychlé nabíjení 22,5W, baterie 7250 mAh, HarmonyOS 2 Chcete si rychle něco vyřídit, aniž byste kvůli tomu museli zapínat počítač či notebook? V takovém případě vás zajisté osloví tablet HUAWEI. Nejdůležitější částí tabletu, která provádí veškeré programové operace, je Qualcomm Snapdragon 865+ procesor. Procesor tabletu Huawei MatePad 11 má 8 jader a pracuje na frekvenci 2,84 GHz. Paměť RAM při velikosti 6 GB poskytuje tabletu nadstandardní výkon vhodný pro grafické práce či náročné hry. Na veškerý obsah a stažené aplikace slouží 128 GB vnitřní paměti. Kapacita je perfektní pro ty nejnáročnější, kteří do tabletu budou ukládat větší množství dat a souborů. Tabletu dodá potřebnou energii baterie o kapacitě 7250 mAh. Zásadní vlastnosti tabletu Huawei MatePad 11 (alza.cz)

Podobné produkty ako Huawei MatePad 11 (53012FCW) , Fixed pro xiaomi mi 11, čiré (fixtcc-663)

FIXED pro Lenovo Tab M7 7" Gen 3 čiré (FIXGT-897)

FIXED pro Lenovo Tab M7 7" Gen 3 čiré (FIXGT-897)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Lenovo Tab M7 (3rd Gen), tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se vždy může nehledě na všechnu pozornost snadno porušit, stačí k tomu jej nedbale pohodit na stůl. Pro tyto a podobné případy se dá pořídit ochranné tvrzené sklo FIXED. Právě zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm skvěle chrání displej vůči škrábancům a jiným poškozením. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Základní vlastnosti ochranného skla FIXED pro Lenovo Tab M7 7" Gen 3 čiré Ochranné sklo je třikrát silnější než běžné fólie Aplikace skla nesnižuje citlivost dotyku Hodnota tvrdosti 9H Tloušťka tvrzeného skla FIXED dělá 0,33 mm V balení je také čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Lenovo Tab M7 7" Gen 3 čiré (FIXGT-897) , Fixed pro apple iphone 11 čiré (fixtcc-428)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2020/2022 čiré (FIXGT-732)

FIXED pro Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2020/2022 čiré (FIXGT-732)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se eventuálně může nehledě na všechnu prozíravost snadno poškrábat, stačí když se vám podaří jej upustit při vystupování z auta. Jako prevence pro tyto nehody slouží ochranné sklo FIXED. Právě zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,33 mm neústupně kryje obrazovku zařízení vůči škrábancům a jiným poškozením. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje zanechávání otisků. Příjemné jsou 2.5D hrany, které hezky splývají s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále v dokonalém stavu. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Hlavní parametry ochranného skla FIXED pro Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2020/2022 čiré Ochranné sklo poskytuje třikrát lepší ochranu než tenká fólie... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2020/2022 čiré (FIXGT-732) , Fixed pro apple iphone 11 pro čiré (fixtcc-426)

FIXED pro Lenovo Tab M10 Plus 3 10.6" (2022) čiré (FIXGT-940)

FIXED pro Lenovo Tab M10 Plus 3 10.6" (2022) čiré (FIXGT-940)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Lenovo Tab M10 Plus 3 10,6" (2022), zaoblení 2.5D, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík Obrazovka vašeho zařízení se může i přes veškerou rozvážnost jednoduše porušit, stačí k tomu jenom jej omylem upustit na podlahu. K tomu abyste se do takové situace nedostali, si můžete pořídit tvrzené ochranné sklo FIXED. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nenarazíte prstem na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále v dokonalém stavu. Součástí balení je také čisticí hadřík. Zásadní funkce ochranného skla FIXED pro Lenovo Tab M10 Plus 3 10.6" (2022) čiré Ochranné sklo je pevnější než běžná ochranná fólie Citlivost dotyku není aplikací skla omezena Tloušťka tvrzeného skla FIXED činí 0,33 mm V balení je také čisticí hadřík FIXED pro Lenovo Tab M10 Plus 3 10.6" (2022) čiré se... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Lenovo Tab M10 Plus 3 10.6" (2022) čiré (FIXGT-940) , Fixed pro huawei p40 lite čiré (fixtcc-505)

MatePad 11 6GB 128GB Wifi GR HUAWEI

MatePad 11 6GB 128GB Wifi GR HUAWEI
Detail

Tablet Huawei MatePad 11 PN 53012FCW Operační systém HarmonyOS 2 Procesor Qualcomm Snapdragon 865 Frekvence procesoru 1× 2,84 GHz + 3× 2,4 GHz + 4× 1,8 GHz Počet jáder 8 Grafický čip Adreno 650 587 MHz RAM 6 GB Úložiště 128 GB Podpora paměťové karty až 1 TB Úhlopříčka 10,95" Rozlišení WQXGA 2 560 × 1 600 IPS Jemnost displeje 275 PPI Obnovovací frekvence 120 Hz Přední fotoaparát 8 MPx Zadní fotoaparát 13 MPx HUAWEI Histen 7.0 Sound Effect Zvuk Harman Kardon 4 reproduktory / 4 mikrofony WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, 2,4 GHz/5 GHz , 2×2 MIMO Bluetooth 5.1 (podpora BLE, SBC, AAC a LDAC HD Audio) Podpora OTG USB-C Navigace GPS / Glonass / BeiDou / QZSS / Galileo Senzory Senzor okolního světla / Kompas / Gravitační senzor / Gyroskop / Hallův senzor Kapacita baterie 7 250 mAh 10V/2,25A rychlé nabíjení Rozměry 253,8 × 165,3 × 7,25 mm Hmotnost 485 g Barva Matte Grey Samostatně lze dokoupit klávesnice a HUAWEI M-Pen (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako MatePad 11 6GB 128GB Wifi GR HUAWEI , Fixed pro huawei nova 9 čiré (fixtcc-806)

Hishell TPU pro Huawei MatePad T8 čirý (HISHb15)

Hishell TPU pro Huawei MatePad T8 čirý (HISHb15)
Detail

Pouzdro na tablet Huawei MatePad T8, TPU, měkké, výřezy pro konektory a tlačítka Odolný silikonovýkryt pro tabletFlexibilní zadní kryt Hishell TPU představuje ideální způsob jak ochránit váš tablet před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří s tabletem nezachází v rukavičkách, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROHuawei MatePad T8 BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Ochrání, ale zachová veškerou funkčnostHishell TPU je navržen přesně na daný typ tabletu a samozřejmostí jsou tak přesné výřezy na konektory, fotoaparát a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K tabletu perfektně přilneSilikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře drží, z ruky neklouže a navíc je tenký a lehký, díky čemuž nijak zásadně nenavyšuje rozměry ani hmotnost přístroje.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell TPU pro Huawei MatePad T8 čirý (HISHb15) , Fixed pro huawei nova 8i čiré (fixtcc-807)

AlzaGuard Protective Flip Cover pro Huawei MatePad T8 (AGD-TCF0002B)

AlzaGuard Protective Flip Cover pro Huawei MatePad T8 (AGD-TCF0002B)
Detail

Pouzdro na tablet Huawei MatePad T8, plast a umělá kůže, zavírací, tvrdé, ochrana displeje proti poškrábání, zavírání na magnet, výřezy pro konektory a tlačítka a kompatibilní s funkcí Sleep and Wake Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Protective Flip Cover pro Huawei MatePad T8 dokonale splyne s tabletemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš tablet nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo.Zvyšuje odolnostUdělejte vše pro to, abyste váš tablet ochránili před poškozením. Aplikace tvrzeného skla na displej a uložení tabletu do odolného pouzdra je jednoduché. A vám to v případě nehody ušetří spoustu problémů a nečekaných nákladů souvisejících s opravou.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Protective Flip Cover pro Huawei MatePad T8 (AGD-TCF0002B) , Fixed pro huawei nova 10 čiré (fixtcc-1010)

Hishell Protective Flip Cover pro Huawei MatePad T8 černé (HISHb22)

Hishell Protective Flip Cover pro Huawei MatePad T8 černé (HISHb22)
Detail

Pouzdro na tablet Huawei MatePad T8, plast a umělá kůže, zavírací, tvrdé, ochrana displeje proti poškrábání, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Kryt na tablet astojánek v jednomSnažíte se najít elegantní řešení, jak šetřit tablet před odřenými hranami? Zavírací pouzdro Hishell Protective Flip Cover je správným řešením. Pouzdro ochrání váš tablet pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Povrch je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Toto pouzdro osloví každého, kdo hledá účinnou ochranu pro svůj tablet. URČENO PROHuawei MatePad T8 BARVAčerná MATERIÁLplast / umělá kůže Praktické výřezy pro konektoryPouzdro Hishell Protective Flip Cover je navrženo přesně na daný typ tabletu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na nabíjecí nebo sluchátkové konektory, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. Celkový dojem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hishell Protective Flip Cover pro Huawei MatePad T8 černé (HISHb22) , Huawei matepad t 32gb

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Huawei MatePad T8 (AGD-TCT0002Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Huawei MatePad T8 (AGD-TCT0002Z)
Detail

Pouzdro na tablet Huawei MatePad T8, TPU, měkké, výřezy pro konektory a tlačítka Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Huawei MatePad T8 dokonale splyne s tabletemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš tablet nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného tabletu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně tabletu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři navrhování pouzder jsme věnovali zvláštní pozornost i ochraně čoček fotoaparátu. Kolem fotomodulu jsou záda pouzdra lehce vystouplá, aby se čočky nikdy... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Huawei MatePad T8 (AGD-TCT0002Z) , Fixed pro huawei nova 10 pro čiré (fixtcc-1011)

Gecko Covers pro Huawei MatePad Pro 10.8" (2020) Easy-Click 2.0 černá (V32T10C1)

Gecko Covers pro Huawei MatePad Pro 10.8" (2020) Easy-Click 2.0 černá (V32T10C1)
Detail

Pouzdro na tablet Huawei MatePad Pro 10,8, textil a TPU, zavírací, tvrdé, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Vybíráte originální řešení, jak chránit svůj tablet před odřenými hranami? Zavírací pouzdro Gecko Covers bude určitě správným řešením. Pohodlně pojme tablet o maximální velikosti 10,8". Bytelné zpracování krytu Gecko Covers pro Huawei MatePad Pro 10.8" (2020) Easy-Click 2.0 černá je příslibem, že váš tablet bude v naprostém bezpečí. Samozřejmě vás ani trochu nesvazuje v používání tlačítek, fotoaparátu či reproduktorů. Černá varianta pouzdra na tablet je jen posledním kamínkem tvořícím pomyslný vrchol. Důležité přednosti pouzdra na tablet Gecko Covers pro Huawei MatePad Pro 10.8" (2020) Easy-Click 2.0 černá Zavírací typ pokrývá celé tělo tabletu Vestavěný stojánek oceníte při koukání na videa nebo čtení Je vhodné pro tablety do velikosti 10,8" (alza.cz)

Podobné produkty ako Gecko Covers pro Huawei MatePad Pro 10.8" (2020) Easy-Click 2.0 černá (V32T10C1) , Fixed pro xiaomi redmi note 11 čiré (fixtcc-932)

Gecko Covers pro Huawei MatePad T8 8" (2020) Easy-Click 2.0 černá (V32T13C1)

Gecko Covers pro Huawei MatePad T8 8" (2020) Easy-Click 2.0 černá (V32T13C1)
Detail

Pouzdro na tablet Huawei MatePad T8, textil a TPU, zavírací, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Snažíte se najít ideální možnost, kterak ušetřit svůj tablet před různými ťukanci nebo dokonce rozbitým displejem? Zavírací pouzdro Gecko Covers je tím nejlepším řešením. Bytelná konstrukce krytu Gecko Covers pro Huawei MatePad T8 8" (2020) Easy-Click 2.0 černá se postará o to, že váš tablet neohrozí ani sebevětší náraz. Ke všemu vás absolutně neomezuje v užívání nabíjecího ani sluchátkového konektoru. Černá barva pouzdra na tablet pak utváří kompletní a dokonalý celek. Zásadní vlastnosti pouzdra na tablet Gecko Covers pro Huawei MatePad T8 8" (2020) Easy-Click 2.0 černá Zavírací provedení střeží kompletně celý tablet (alza.cz)

Podobné produkty ako Gecko Covers pro Huawei MatePad T8 8" (2020) Easy-Click 2.0 černá (V32T13C1) , Fixed pro xiaomi redmi note 11 čiré (fixg-932)

Huawei Original Pouzdro s klávesnicí (US) Dark Grey pro MatePad 11 (EU Blister) (55034789)

Huawei Original Pouzdro s klávesnicí (US) Dark Grey pro MatePad 11 (EU Blister) (55034789)
Detail

Pouzdro s klávesnicí na tablet Chytrá magnetická klávesnice, automatické párování, magnetické uchycení, bezdrátové nabíjení, dvě nastavitelná polohy, ochrana celého obvodu tabletu, přesné výřezy, kvalitní provedení Pouzdro s klávesnicí Huawei Original Dark Grey je speciálně stvořeno pro MatePad 11. Velmi jednoduše ho magneticky připojíte k tabletu a spárujete. Díky chytré technologii magnetické indukce se tablet po odkrytí klávesnice okamžitě zapne a po zavření zase přejde do režimu spánku. Pouzdro je přitom vyrobeno z velmi kvalitního polyuretanového materiálu a skvěle tak chrání tablet při přenášení a převážení. Dvě polohy nastavení pouzdra umožní navíc zcela pohodlné sledování filmů či videí i procházení webových stránek. Klíčové vlastnosti pouzdra s klávesnicí (US) Huawei Original Dark Grey pro MatePad 11 (EU Blister) Pouzdro s klávesnicí stvořeno pro MatePad 11Velmi jednoduše se magneticky připojí k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Huawei Original Pouzdro s klávesnicí (US) Dark Grey pro MatePad 11 (EU Blister) (55034789) , Fixed pro apple iphone xr/11 čiré (fixg-334)

FIXED pro Huawei Nova 8i čiré (FIXTCC-807)

FIXED pro Huawei Nova 8i čiré (FIXTCC-807)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei Nova 8i, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, za pomoci ochranného krytu FIXED pro Huawei Nova 8i čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením spolehlivou zárukou velice dobré odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i dalším tlačítkům nutným pro plynulé užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky čemuž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Huawei Nova 8i zaručí vašemu telefonu ochranu. Základní přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Huawei Nova 8i čiré Skvělá ochrana mobilního telefonu Huawei Nova 8i Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Použité materiály: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Huawei Nova 8i čiré (FIXTCC-807) , Fixed pro apple iphone 11 pro max čiré (fixtcc-427)

FIXED pro Huawei P50 Pro čiré (FIXTCC-888)

FIXED pro Huawei P50 Pro čiré (FIXTCC-888)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei P50 Pro, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu za pomoci ochranného krytu FIXED pro Huawei P50 Pro čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou pojistkou solidní odolnosti. Materiál je příjemný a výborně se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru a tlačítkům nutným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. Kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Huawei P50 Pro zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Zajímavé přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Huawei P50 Pro čiré Zaručená ochrana telefonu Huawei P50 Pro Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál krytu: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Huawei P50 Pro čiré (FIXTCC-888) , Fixed pro huawei nova 9 se čiré (fixtcc-925)

FIXED pro Huawei Nova 9 čiré (FIXTCC-806)

FIXED pro Huawei Nova 9 čiré (FIXTCC-806)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei nova 9, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu FIXED pro Huawei Nova 9 čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Materiál je příjemný a nebude klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup k dobíjecímu portu i k dalším tlačítkům nezbytným pro komfortní užívání mobilního telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký a tudíž je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Huawei nova 9 zajistí ochranu vašeho telefonu. Rozhodující funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Huawei Nova 9 čiré Zaručená ochrana telefonu Huawei nova 9 Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Materiál krytu: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Huawei Nova 9 čiré (FIXTCC-806) , Fixed pro huawei p smart 2021 čiré (fixtcc-598)

FIXED pro Huawei P40 Lite čiré (FIXTCC-505)

FIXED pro Huawei P40 Lite čiré (FIXTCC-505)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei P40, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka S krytem FIXED v průhledném provedení ochráníte váš telefon Huawei P40 Lite. Kryt je tvořen z TPU, je měkký a brání poškození a poškrábání zařízení. Kryt FIXED disponuje otvory pro přístup ke konektorům a tlačítkům. Klíčové vlastnosti krytu FIXED pro Huawei P40 LiteKryt FIXED je určen pro telefon Huawei P40 LiteChrání váš telefon před poškozením a poškrábánímPrůhledné provedení nezakryje design vašeho telefonuFIXED kryt je tvořen TPU (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Huawei P40 Lite čiré (FIXTCC-505) , Fixed pro huawei nova y70 plus čiré (fixtcc-926)

FIXED pro Huawei Nova 10 čiré (FIXTCC-1010)

FIXED pro Huawei Nova 10 čiré (FIXTCC-1010)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei nova 10, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu FIXED pro Huawei Nova 10 čiré. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný a výborně se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED bude zachován přístup k nabíjecímu portu a k tlačítkům potřebným pro klidné používání vašeho telefonu. Kryt je měkký, díky čemuž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Huawei nova 10 zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Základní funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Huawei Nova 10 čiré Praktická ochrana mobilního telefonu Huawei nova 10 Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Materiál krytu: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Huawei Nova 10 čiré (FIXTCC-1010)

Huawei MatePad 10, 4GB/64GB, LTE

Detail

DÁREK: Digitální předplatné 4 titulů (Blesk, F.O.O.D., Lidé a Země a Reflex) v hodnotě 2 500 Kč při nákupu kteréhokoliv tabletu (platí do 31. 12. 2021 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. 10,4" IPS displej s rozlišením 2000×1200px, operační systém EMUI 10.0.1 (založeno na Androidu 10), 4 GB/64 GB, slot na 512GB paměťovou kartu, 1× nanoSIM. Baterie s kapacitou 7250 mAh, GPS, Wi-Fi. Přední 8Mpx a zadní 8Mpx fotoaparát, 4× reproduktor, dětský režim. Kompaktní rozměry, štíhlý design. (mall.cz)

Podobné produkty ako Huawei MatePad 10, 4GB/64GB, LTE

FIXED pro Huawei Nova 10 Pro čiré (FIXTCC-1011)

FIXED pro Huawei Nova 10 Pro čiré (FIXTCC-1011)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei nova 10 pro, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon s pomocí ochranného krytu FIXED pro Huawei Nova 10 Pro čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním jistotou solidní odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane nezakryt přístup k dobíjecímu portu i k dalším tlačítkům nutným pro snadné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky čemuž je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Huawei nova 10 pro zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Rozhodující přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Huawei Nova 10 Pro čiré Praktická ochrana telefonu Huawei nova 10 pro Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Použité materiály: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Huawei Nova 10 Pro čiré (FIXTCC-1011)

FIXED pro Huawei Nova 9 SE čiré (FIXTCC-925)

FIXED pro Huawei Nova 9 SE čiré (FIXTCC-925)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei nova 9 SE, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu FIXED pro Huawei Nova 9 SE čiré. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu i k dalším tlačítkům potřebným pro snadné užívání mobilního telefonu. Kryt na mobil je měkký a proto je jeho nandání otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Huawei nova 9 SE zaručí vašemu telefonu ochranu. Nejdůležitější parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Huawei Nova 9 SE čiré Praktická ochrana telefonu Huawei nova 9 SE Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Použité materiály: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Huawei Nova 9 SE čiré (FIXTCC-925)

FIXED pro Huawei P Smart Z čirý (FIXTCC-417)

FIXED pro Huawei P Smart Z čirý (FIXTCC-417)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei P Smart Z, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, za pomoci ochranného krytu FIXED pro Huawei P Smart Z čirý. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním provedením zárukou odolnosti. Materiál krytu je příjemný a výborně se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru i k dalším ovládacím prvkům potřebným pro pohodlné používání mobilního telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky čemuž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Huawei P Smart Z zajistí ochranu vašeho telefonu. Hlavní parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Huawei P Smart Z čirý Zaručená ochrana mobilního telefonu Huawei P Smart Z Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál krytu: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Huawei P Smart Z čirý (FIXTCC-417)

FIXED pro Huawei P Smart 2021 čiré (FIXTCC-598)

FIXED pro Huawei P Smart 2021 čiré (FIXTCC-598)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei P Smart 2021, materiál TPU, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon s pomocí ochranného krytu FIXED pro Huawei P Smart 2021 čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním jistotou odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane volný přístup ke konektoru na nabíjení i tlačítkům nezbytným pro bezstarostné používání vašeho telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale poté bude pevně držet. Kryt na mobil pro Huawei P Smart 2021 zaručí vašemu telefonu ochranu. Základní funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Huawei P Smart 2021 čiré Skvělá ochrana telefonu Huawei P Smart 2021 Tvrdé tělo krytu skvěle přilne k telefonu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Použité materiály: TPU Barva: čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Huawei P Smart 2021 čiré (FIXTCC-598)

FIXED pro Huawei Y9 Prime (2019), čiré (FIXTCC-439)

FIXED pro Huawei Y9 Prime (2019), čiré (FIXTCC-439)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei Y9 Prime (2019), materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Čirý gelový kryt originální značky FIXED pro telefon Huawei Y9 Prime (2019) spojuje jednoduchost s efektivní ochranou vašeho telefonu. Ochranný kryt je vyroben z netoxického TPU materiálu, který chrání boky a záda mobilního telefonu před poškrábáním, znečištěním prachem a tlumí případné pády a nárazy. Pouzdro FIXED je vyrobeno přímo na míru telefonu Huawei Y9 Prime (2019). Samozřejmostí je tak zachovaný přístup ke všem ovládacím prvkům, konektorům a fotoaparátu. Klíčové vlastnosti krytu FIXED pro Huawei Y9 Prime (2019) čiréOchranný kryt značky FIXED vyroben na míru telefonu Huawei Y9 Prime (2019)Ochrana boků a zad telefonu před poškrábáním, prachem, nárazy a případnými pádyTento praktický kryt má jemnou strukturu a protiskluzové provedeníVolný přístup k ovládacím prvkům, konektorům a fotoaparátuČiré provedení krytu FIXED zajistí zachování... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Huawei Y9 Prime (2019), čiré (FIXTCC-439)

FIXED pro Huawei Nova Y70 Plus čiré (FIXTCC-926)

FIXED pro Huawei Nova Y70 Plus čiré (FIXTCC-926)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei Nova Y70 Plus, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš mobilní telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu FIXED pro Huawei Nova Y70 Plus čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou vysoké odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i ostatním tlačítkům nezbytným pro klidné užívání telefonu. Jeho nespornou předností je možnost bezdrátového dobíjení, které u mobilních telefonů stále častěji vytlačuje to klasické. Ochranný kryt je měkký, díky čemuž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Huawei Nova Y70 Plus zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Stěžejní parametry ochranného krytu na mobil FIXED pro Huawei Nova Y70 Plus čiré Skvělá ochrana mobilního telefonu... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Huawei Nova Y70 Plus čiré (FIXTCC-926)

FIXED Opus pro Huawei Y6p černé (FIXOP-551-BK)

FIXED Opus pro Huawei Y6p černé (FIXOP-551-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Huawei Y6p, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 159,1 mm, max. šířka zařízení 74,1 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon obstarává řádnou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Umělá kůže dodává pouzdru FIXED Opus pro Huawei Y6p černé krom praktické odolnosti i ležerní eleganci. Nezbytností jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, které umožňují používání bez omezení. Nápaditou drobností je přihrádka velikosti platební či jiné karty. Byl navržen tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zajistí, že nemá možnost se sám otevřít. Pouzdro na mobil na Huawei Y6p zaručeně ochrání váš telefon. Základní rysy pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Huawei Y6p černé Flipové provedení opatruje celé tělo telefonu Nechybí místo na občanku nebo platební kartu... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Huawei Y6p černé (FIXOP-551-BK)

FIXED Story pro Huawei Nova 9 modrý (FIXST-806-BL)

FIXED Story pro Huawei Nova 9 modrý (FIXST-806-BL)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei nova 9, materiál guma a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu FIXED Story pro Huawei Nova 9 modrý. Jedná se o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním jistotou velice dobré odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup k dobíjecímu konektoru i k tlačítkům potřebným pro pohodlné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký a proto je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Huawei nova 9 zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Rozhodující funkce ochranného krytu na mobil FIXED Story pro Huawei Nova 9 modrý Zaručená ochrana mobilního telefonu Huawei nova 9 Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací prvky Použité materiály: guma a TPU Barva: modrá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Story pro Huawei Nova 9 modrý (FIXST-806-BL)

FIXED Opus pro Huawei P50 Pro černé (FIXOP3-888-BK)

FIXED Opus pro Huawei P50 Pro černé (FIXOP3-888-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Huawei P50 Pro, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje naprostou ochranu proti běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Zcela potřebné jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, které dovolují plnohodnotné používání. Chytrou drobností je přihrádka vhodná pro platební kartu. Je vyroben tak, aby zabezpečoval ochranu displeje před poškrábáním. Zavírání na magnet zajistí, že nehrozí možnost, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Huawei P50 Pro se postará o ochranu vašeho telefonu. Zajímavé rysy pouzdra na mobil FIXED Opus pro Huawei P50 Pro černé Odklápěcí provedení ochraňuje celý smartphone včetně displeje Najdete také místo na důležitou kartu Ochrání dokonce i displej před poškrábáním Zavírá se prostřednictvím spolehlivého magnetu Otvory pro tlačítka a... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Huawei P50 Pro černé (FIXOP3-888-BK)

FIXED Story pro Huawei Nova 8i růžový (FIXST-807-PK)

FIXED Story pro Huawei Nova 8i růžový (FIXST-807-PK)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei Nova 8i, materiál guma a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon díky ochrannému krytu FIXED Story pro Huawei Nova 8i růžový. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný a výborně se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k nabíjení a ovládacím prvkům nutným pro snadné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Kryt na mobil pro Huawei Nova 8i ochrání váš telefon před poškozením. Zajímavé vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED Story pro Huawei Nova 8i růžový Praktická ochrana mobilního telefonu Huawei Nova 8i Měkkost zaručuje snadnou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Materiál: guma a TPU Barva: růžová (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Story pro Huawei Nova 8i růžový (FIXST-807-PK)

FIXED Opus pro Huawei Nova 8i černé (FIXOP2-807-BK)

FIXED Opus pro Huawei Nova 8i černé (FIXOP2-807-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Huawei Nova 8i, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí osvědčenou ochranu proti častým poškozením, jako je například poškrábání. Nutné jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, bez kterých by plnohodnotný provoz nebyl možný. Oblíbenou maličkostí je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Je zhotoven tak, aby dokázal uchránit displej před poškrábáním. Uzavírá se na magnet a tím máte jistotu, že se sám nemůže otevřít. Pouzdro na mobil na Huawei Nova 8i bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Nejdůležitější výhody flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Huawei Nova 8i černé Zavírací provedení schová celé tělo telefonu K dispozici je místo na platební kartu Ochrání dokonce i displej před poškrábáním Magnet zabezpečuje spolehlivé zavírání Otvory pro tlačítka (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Huawei Nova 8i černé (FIXOP2-807-BK)

FIXED Story pro Huawei Nova 9 růžový (FIXST-806-PK)

FIXED Story pro Huawei Nova 9 růžový (FIXST-806-PK)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei nova 9, materiál guma a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu FIXED Story pro Huawei Nova 9 růžový. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a neklouže v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane nezakryt přístup ke konektoru na nabíjení i dalším tlačítkům nezbytným pro klidné užívání telefonu. Kryt na mobilní telefon je měkký, díky čemuž je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Huawei nova 9 zajistí ochranu vašeho telefonu. Zajímavé přednosti ochranného krytu na mobil FIXED Story pro Huawei Nova 9 růžový Zaručená ochrana telefonu Huawei nova 9 Pružnost zaručuje velmi jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED obsahuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál: guma a TPU Jeho barva je růžová (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Story pro Huawei Nova 9 růžový (FIXST-806-PK)

FIXED Story pro Huawei Nova 8i červený (FIXST-807-RD)

FIXED Story pro Huawei Nova 8i červený (FIXST-807-RD)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei Nova 8i, materiál guma a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, díky ochrannému krytu FIXED Story pro Huawei Nova 8i červený. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou pojistkou odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru a ostatním tlačítkům nutným pro pohodlné užívání vašeho telefonu. Kryt je měkký a tudíž je jeho nandání bezproblémové. Kryt na mobil pro Huawei Nova 8i zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Klíčové parametry ochranného krytu na mobil FIXED Story pro Huawei Nova 8i červený Odolná ochrana telefonu Huawei Nova 8i Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál ochranného krytu: guma a TPU Barva: červená (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Story pro Huawei Nova 8i červený (FIXST-807-RD)

FIXED Story pro Huawei Nova 9 černý (FIXST-806-BK)

FIXED Story pro Huawei Nova 9 černý (FIXST-806-BK)
Detail

Kryt na mobil - pro Huawei nova 9, materiál guma a TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon za pomoci ochranného krytu FIXED Story pro Huawei Nova 9 černý. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane nezakryt přístup ke konektoru na nabíjení a k tlačítkům nutným pro snadné užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Huawei nova 9 zaručí vašemu telefonu ochranu. Zásadní vlastnosti ochranného krytu na mobil FIXED Story pro Huawei Nova 9 černý Skvělá ochrana mobilního telefonu Huawei nova 9 Měkkost má na starosti snadné nasazení krytu Ochranný kryt FIXED nabízí otvory pro konektory a ovládací prvky Materiál ochranného krytu: guma a TPU Jeho barva je černá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Story pro Huawei Nova 9 černý (FIXST-806-BK)

FIXED USB pro Huawei/Honor Band 6 černý (FIXDW-728)

FIXED USB pro Huawei/Honor Band 6 černý (FIXDW-728)
Detail

Napájecí kabel - určený pro produkty značky Huawei, modelové řady Band 7, Band 6 a Watch Fit FIXED USB pro Huawei/Honor Band 6 černý je značen jako napájecí kabel pro přivádění energie do zařízení. (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED USB pro Huawei/Honor Band 6 černý (FIXDW-728)

FIXED Topic pro Huawei Nova Y90 černé (FIXTOP-996-BK)

FIXED Topic pro Huawei Nova Y90 černé (FIXTOP-996-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Huawei Nova Y90, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje stoprocentní ochranu vůči vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Nutné jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by provoz nebyl plnohodnotný. Chytrou drobností je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Pouzdru FIXED dodal výrobce navíc i stojánek, který slouží k většímu pohodlí při sledování videí nebo čtení. Je zkonstruován tak, aby chráníl displej před poškrábáním. Jeho zavírání na magnet zajistí, že se vám sám nikdy neotevře. Pouzdro na mobil na Huawei Nova Y90 obstará ochranu vašeho telefonu. Klíčové specifikace flipového pouzdra na mobil FIXED Topic pro Huawei Nova Y90 černé Odklápěcí provedení schová celý smartphone včetně displeje... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Topic pro Huawei Nova Y90 černé (FIXTOP-996-BK)

FIXED Ochranné tvrzené sklo pro Realme Pad 10.4" FIXGT-1026, čiré

Detail

Ochranné tvrzené sklo perfektně ochrání displej vašeho zařízení. Fixed Ochranné tvrzené sklo pro Realme Pad 10.4" FIXGT-1026, čiré má tvrdost 9H, je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Ochranné tvrzené sklo pro Realme Pad 10.4" FIXGT-1026, čiré

FIXED Ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Pad FIXGT-1062, čiré

Detail

Ochranné tvrzené sklo perfektně ochrání displej vašeho zařízení. Fixed Ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Pad FIXGT-1062, čiré má tvrdost 9H, je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Pad FIXGT-1062, čiré
FIXED pro Huawei Matepad 11 čiré (FIXGT-823), FIXED pro Xiaomi Redmi Pad čiré (FIXGT-1062), FIXED pro Realme Pad 10,4" čiré (FIXGT-1026), FIXED pro Apple iPad 10.9" (2022) čiré (FIXGT-1000), FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8 čiré (FIXGT-879), FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8+ čiré (FIXGT-880), FIXED pro Samsung Galaxy Tab A7 10.4" čiré (FIXGT-733), FIXED pro Samsung Galaxy Tab A7 Lite čiré (FIXGT-736), FIXED pro Samsung Galaxy Tab S8 Lite čiré (FIXGT-882), FIXED pro Samsung Galaxy Tab S7 FE čiré (FIXGT-772), FIXED pro Lenovo TAB M10 FHD Plus čiré (FIXGT-729), FIXED pro Samsung Galaxy Tab A8 (2021) čiré (FIXGT-877), FIXED pro Lenovo Tab M10 Plus 3 10.6" (2022) čiré (FIXGT-940), FIXED pro Huawei P50 Pro čiré (FIXTCC-888), FIXED pro Xiaomi Mi 11, čiré (FIXTCC-663), FIXED pro Apple iPhone 11 čiré (FIXTCC-428), FIXED pro Apple iPhone 11 Pro čiré (FIXTCC-426), FIXED pro Huawei P40 Lite čiré (FIXTCC-505), FIXED pro Huawei Nova 9 čiré (FIXTCC-806), FIXED pro Huawei Nova 8i čiré (FIXTCC-807), FIXED pro Huawei Nova 10 čiré (FIXTCC-1010), huawei matepad t 32gb, FIXED pro Huawei Nova 10 Pro čiré (FIXTCC-1011), FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 čiré (FIXTCC-932), FIXED pro Xiaomi Redmi Note 11 čiré (FIXG-932), FIXED pro Apple iPhone XR/11 čiré (FIXG-334), FIXED pro Apple iPhone 11 Pro Max čiré (FIXTCC-427), FIXED pro Huawei Nova 9 SE čiré (FIXTCC-925), FIXED pro Huawei P Smart 2021 čiré (FIXTCC-598), FIXED pro Huawei Nova Y70 Plus čiré (FIXTCC-926)