Fixed opus pro motorola g8 černé (fixop-515-bk)

Produkt Fixed opus pro motorola g8 černé (fixop-515-bk) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Fixed opus pro motorola g8 černé (fixop-515-bk) upraviť a produkt hľadať znova.

FIXED Opus pro Motorola G8 černé (FIXOP-515-BK)

FIXED Opus pro Motorola G8 černé (FIXOP-515-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola G8, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 156 mm, max. šířka zařízení 75,8 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje naprostou ochranu proti častým poškozením, jako je například poškrábání. Umělá kůže přináší pouzdru FIXED Opus pro Motorola G8 černé navíc k vyšší odolnosti i elegantní nádech. Nutností jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Příjemnou drobností je přihrádka, do které se vejde platební či jiná karta. Je navržen tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet se postará o to, že se sám neotvírá. Pouzdro na mobil na Motorola G8 obstará ochranu vašeho telefonu. Základní parametry flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Motorola G8 černé Vyklápěcí provedení chrání tělo mobilu zepředu i... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola G8 černé (FIXOP-515-BK) , Fixed opus pro motorola g8 černé (fixop-515-bk)

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola G8, černé, FIXOP-515-BK

Detail

Uložte svůj krásný mobil Motorola G8 do oázy bezpečí, kterou představuje pouzdro typu kniha Opus FIXOP-515-BK od značky Fixed s elegantním designem, otevíráním přes magnet a řadou přihrádek na karty i bankovky. Nabízí ochranu před poškrábáním, pády, nečistotami a je vyrobené z odolné PU kůže. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola G8, černé, FIXOP-515-BK , Fixed opus pro huawei y6p černé (fixop-551-bk)

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola G8, černé, FIXOP-515-BK - rozbaleno

Detail

Uložte svůj krásný mobil Motorola G8 do oázy bezpečí, kterou představuje pouzdro typu kniha Opus FIXOP-515-BK od značky Fixed s elegantním designem, otevíráním přes magnet a řadou přihrádek na karty i bankovky. Nabízí ochranu před poškrábáním, pády, nečistotami a je vyrobené z odolné PU kůže. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola G8, černé, FIXOP-515-BK - rozbaleno , Fixed opus pro honor 20s černé (fixop-464-bk)

FIXED Opus pro Huawei Y6p černé (FIXOP-551-BK)

FIXED Opus pro Huawei Y6p černé (FIXOP-551-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Huawei Y6p, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 159,1 mm, max. šířka zařízení 74,1 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon obstarává řádnou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Umělá kůže dodává pouzdru FIXED Opus pro Huawei Y6p černé krom praktické odolnosti i ležerní eleganci. Nezbytností jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, které umožňují používání bez omezení. Nápaditou drobností je přihrádka velikosti platební či jiné karty. Byl navržen tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zajistí, že nemá možnost se sám otevřít. Pouzdro na mobil na Huawei Y6p zaručeně ochrání váš telefon. Základní rysy pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Huawei Y6p černé Flipové provedení opatruje celé tělo telefonu Nechybí místo na občanku nebo platební kartu... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Huawei Y6p černé (FIXOP-551-BK) , Fixed opus pro xiaomi mi10 lite černé (fixop-534-bk)

FIXED Opus pro Honor 20S černé (FIXOP-464-BK)

FIXED Opus pro Honor 20S černé (FIXOP-464-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Honor 20S, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon představuje slušnou ochranu vůči častým poškozením, jako je například poškrábání. Nezbytností jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by provoz nebyl plnohodnotný. Praktickou vychytávkou je příhrádka, která může posloužit např. k uschování platební karty. Pouzdru FIXED doplnil výrobce o stojánek, se kterým můžete hýbat a sledovat tak videa v co největším pohodlí. Je navržen tak, aby dokázal uchránit displej před poškrábáním. Prostřednictvím zavírání na magnet budete mít jistotu, že se sám nemůže otevřít. Pouzdro na mobil na Honor 20S obstará ochranu vašeho telefonu. Důležité specifikace flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Honor 20S černé Odklápěcí provedení uchrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Honor 20S černé (FIXOP-464-BK) , Fixed opus pro samsung galaxy a51 černé (fixop-483-bk)

FIXED Opus pro Samsung Galaxy A51 černé (FIXOP-483-BK)

FIXED Opus pro Samsung Galaxy A51 černé (FIXOP-483-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Samsung Galaxy A51, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje patřičnou ochranu vůči jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Umělá kůže přináší pouzdru FIXED Opus pro Samsung Galaxy A51 černé ještě k vyšší odolnosti i nádech elegance. Nutností jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Praktickou maličkostí je přihrádka na kartu, nejčastěji platební. Je zhotoven tak, aby zajistil ochranu displeje proti poškrábání. Zavírá se na magnet a to vám zaručí, že se vám sám nikdy neotevře. Pouzdro na mobil na Samsung Galaxy A51 zaručeně ochrání váš telefon. Klíčové specifikace flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Samsung Galaxy A51 černé Flipové provedení schová zadní a boční strany i dislpej Najdete také místo pro platební... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Samsung Galaxy A51 černé (FIXOP-483-BK) , Fixed opus pro samsung galaxy a40 černé (fixop-400-bk)

FIXED Opus pro Samsung Galaxy A40 černé (FIXOP-400-BK)

FIXED Opus pro Samsung Galaxy A40 černé (FIXOP-400-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Samsung Galaxy A40, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za patřičnou ochranu proti běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Umělá kůže dodává pouzdru FIXED Opus pro Samsung Galaxy A40 černé ještě k odolnosti i elegantní nádech. Nutné jsou výřezy pro tlačítka telefonu, bez kterých by plnohodnotné používání prakticky nebylo možné. Důmyslnou vychytávkou je přihrádka vhodná např. pro uschování platební karty. Je zhotoven tak, aby chráníl displej před poškrábáním. Pouzdro na mobil na Samsung Galaxy A40 bez problémů ochrání váš telefon. Zajímavé specifikace pouzdra na mobil FIXED Opus pro Samsung Galaxy A40 černé Flipové provedení chrání celé tělo telefonu Najdete také místo na kartu či občanku Poskytuje displeji ochranu proti poškrábání Výřezy pro tlačítka a důležité prvky Materiál flipového... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Samsung Galaxy A40 černé (FIXOP-400-BK) , Fixed opus pro apple iphone 11 černé (fixop-428-bk)

FIXED Opus pro Apple iPhone 11 černé (FIXOP-428-BK)

FIXED Opus pro Apple iPhone 11 černé (FIXOP-428-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Apple iPhone 11, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí osvědčenou ochranu proti běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Nezbytné jsou výřezy pro důležité ovládací prvky telefonu, které dovolují plnohodnotné používání. Příjemnou výhodou je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Pouzdru FIXED přidal výrobce mimo jiné i stojánek, se kterým můžete zařízení při sledování obsahu pohodlně podepřít. Jeho konstrukce je navržena tak, aby zajistil ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zajistí, že nehrozí možnost, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Apple iPhone 11 zaručeně ochrání váš telefon. Důležité rysy pouzdra na mobil FIXED Opus pro Apple iPhone 11 černé Vyklápěcí provedení schová tělo mobilu zepředu i zezadu... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Apple iPhone 11 černé (FIXOP-428-BK) , Fixed opus pro xioami redmi 9 černé (fixop-516-bk)

FIXED Opus pro Xioami Redmi 9 černé (FIXOP-516-BK)

FIXED Opus pro Xioami Redmi 9 černé (FIXOP-516-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 9, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 163,3 mm, max. šířka zařízení 77 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí solidní ochranu vůči prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Umělá kůže poskytuje pouzdru FIXED Opus pro Xioami Redmi 9 černé navíc k vyšší odolnosti i elegantní dojem. Nezbytností jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Šikovnou výhodou je přihrádka, díky které můžete mít svou platební kartu stále u sebe. Byl zkonstruován tak, aby zajistil ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet se postará o to, že se sám neotevře. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 9 bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Základní přednosti flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Xioami Redmi 9 černé Flipové provedení... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Xioami Redmi 9 černé (FIXOP-516-BK) , Fixed opus pro sony xperia 1 ii černé (fixop-525-bk)

FIXED Opus pro Xiaomi Mi10 Lite černé (FIXOP-534-BK)

FIXED Opus pro Xiaomi Mi10 Lite černé (FIXOP-534-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Mi 10 Lite, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 163,1 mm, max. šířka zařízení 74,7 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zajistí znamenitou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Umělá kůže obstarává pouzdru FIXED Opus pro Xiaomi Mi10 Lite černé ještě k vyšší odolnosti i působivou eleganci. Nezbytné jsou výřezy určené pro podstatné ovládací prvky telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Chytrou výhodou je přihrádka, díky které můžete mít svou platební kartu stále u sebe. Je zkonstruován tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Zavírání na magnet zabezpečuje, že nemá možnost se sám otevřít. Pouzdro na mobil na Xiaomi Mi 10 Lite bez problémů ochrání váš telefon. Základní parametry flipového pouzdra na mobil FIXED Opus pro Xiaomi Mi10 Lite černé Vyklápěcí... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Xiaomi Mi10 Lite černé (FIXOP-534-BK) , Fixed opus pro xiaomi redmi 9a/9a (2022) černé (fixop-518-bk)

FIXED Opus pro Sony Xperia 1 II černé (FIXOP-525-BK)

FIXED Opus pro Sony Xperia 1 II černé (FIXOP-525-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Sony Xperia 1 II, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za stoprocentní ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Umělá kůže zajišťuje pouzdru FIXED Opus pro Sony Xperia 1 II černé ještě k vyšší odolnosti i pocit elegance. Nezbytné jsou otvory náležící nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by plnohodnotný provoz nebyl možný. Nápaditou maličkostí je příhrádka, která může posloužit např. k uschování platební karty. Jeho konstrukce je navržena tak, aby zabezpečil ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že se vám sám nikdy neotevře. Pouzdro na mobil na Sony Xperia 1 II bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Hlavní vlastnosti pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Sony Xperia 1 II černé Flipové provedení ochraňuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Sony Xperia 1 II černé (FIXOP-525-BK) , Fixed opus pro motorola g60s černé (fixop2-820-bk)

FIXED Opus pro Xiaomi Redmi 9A/9A (2022) černé (FIXOP-518-BK)

FIXED Opus pro Xiaomi Redmi 9A/9A (2022) černé (FIXOP-518-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 9A, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 164,9 mm, max. šířka zařízení 77,1 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí maximální ochranu vůči prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Umělá kůže přidává pouzdru FIXED Opus pro Xiaomi Redmi 9A/9A (2022) černé krom odolnosti i působivou eleganci. Zcela samozřejmé jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Šikovnou maličkostí je příhrádka, která může posloužit např. k uschování platební karty. Jeho konstrukce je navržena tak, aby dokázal uchránit displej před poškrábáním. Zavírá se na magnet a tím máte zaručeno, že se sám neotvírá. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 9A bez problémů ochrání váš telefon. Podstatné znaky flipového pouzdra na mobil FIXED Opus pro Xiaomi Redmi 9A/9A (2022) černé... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Xiaomi Redmi 9A/9A (2022) černé (FIXOP-518-BK) , Fixed opus pro motorola moto g52 černé (fixop3-964-bk)

FIXED Opus Sony Xperia XA2 Plus, černé FIXOP-336-BK

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Oppo A91, černé FIXOP-566-BK

Detail

Pouzdro typu kniha FIXED Opus z odolné PU kůže obšité po okrajích chrání váš telefon Oppo A91 ze všech stran. Odklápěcí přední část je zajištěna zavíráním na magnet a vybavena kapsou na kartu. TPU kryt uvnitř pouzdra je vyroben přesně na míru danému typu telefonu, takže ovládací tlačítka a konektory zůstanou plně přístupná. Konstrukce umožňuje využít pouzdro také jako stojánek. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Oppo A91, černé FIXOP-566-BK , Fixed opus pro motorola moto g22 černé (fixop3-935-bk)

FIXED Opus pro Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S černé (FIXOP-531-BK)

FIXED Opus pro Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S černé (FIXOP-531-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Xiaomi Redmi 9 Pro Max, Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 165,75 mm, max. šířka zařízení 76,68 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí stoprocentní ochranu proti vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Umělá kůže obstarává pouzdru FIXED Opus pro Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S černé ještě k odolnosti i elegantní dojem. Nepostradatelné jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, které umožňují používání bez omezení. Chytrou maličkostí je příhrádka, která může posloužit např. k uschování platební karty. Byl navržen tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Uzavírá se na magnet a tím máte jistotu, že se vám sám nikdy neotevře. Pouzdro na mobil na Xiaomi Redmi 9 Pro Max, Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9S zaručeně ochrání váš telefon.... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S černé (FIXOP-531-BK) , Fixed opus pro motorola moto g41 černé (fixop3-918-bk)

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Apple iPhone 11, černé (FIXOP-428-BK)

Detail

Flipové pouzdro FIXED Opus pro Apple iPhone 11, černé (FIXOP-428-BK) ochrání váš telefon před poškrábáním a nečistotami a to včetně displeje díky odklápěcí přední straně na magnet. Pouzdro je vyrobeno na míru daného telefonu, takže umožňuje pohodlný přístup k ovládacím tlačítkům a konektorům. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Apple iPhone 11, černé (FIXOP-428-BK) , Fixed opus pro redmi note 9 pro/9 pro max/note 9s černé (fixop-531-bk)

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Xioami Redmi 9, černé FIXOP-516-BK

Detail

Pouzdro typu kniha FIXED Opus z odolné PU kůže obšité po okrajích chrání váš telefon Xioami Redmi 9 ze všech stran. Odklápěcí přední část je zajištěna zavíráním na magnet a vybavena kapsou na kartu. TPU kryt uvnitř pouzdra je vyroben přesně na míru danému typu telefonu, takže ovládací tlačítka a konektory zůstanou plně přístupná. Konstrukce umožňuje využít pouzdro také jako stojánek. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Xioami Redmi 9, černé FIXOP-516-BK , Fixed opus pro motorola edge 30 fusion černé (fixop3-1050-bk)

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Xioami Redmi 9, černé FIXOP-516-BK - rozbaleno

Detail

Pouzdro typu kniha FIXED Opus z odolné PU kůže obšité po okrajích chrání váš telefon Xioami Redmi 9 ze všech stran. Odklápěcí přední část je zajištěna zavíráním na magnet a vybavena kapsou na kartu. TPU kryt uvnitř pouzdra je vyroben přesně na míru danému typu telefonu, takže ovládací tlačítka a konektory zůstanou plně přístupná. Konstrukce umožňuje využít pouzdro také jako stojánek. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Xioami Redmi 9, černé FIXOP-516-BK - rozbaleno , Fixed opus pro motorola moto edge 30 černé (fixop3-961-bk)

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro, černé (FIXOP-463-BK)

Detail

Flipové pouzdro typu kniha FIXED Opus pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro, černé (FIXOP-463-BK) s magnetickým uzavíráním slouží jako ochrana vašeho mobilu a navíc má praktické kapsičky na kreditní karty nebo bankovky. Nebrání přístupu k ovládacím prvkům telefonu. Je vyrobeno z PU kůže a zajišťuje ochranu před pády a poškozením mobilu. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro, černé (FIXOP-463-BK) , Fixed opus pro motorola moto g200 5g černé (fixop3-878-bk)

FIXED Opus pro Motorola G60s černé (FIXOP2-820-BK)

FIXED Opus pro Motorola G60s černé (FIXOP2-820-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G60s, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje slušnou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Zcela potřebné jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Oblíbenou výhodou je příhrádka, která může posloužit např. k uschování platební karty. Je zkonstruován tak, aby dokázal uchránit displej před poškrábáním. Prostřednictvím zavírání na magnet máte zajištěno, že se sám neotvírá. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G60s bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Hlavní přednosti flipového pouzdra na mobil FIXED Opus pro Motorola G60s černé Flipové provedení ochraňuje celé tělo telefonu K dispozici bude místo na důležitou kartu Dokáže uchránit displej před poškrábáním... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola G60s černé (FIXOP2-820-BK) , Fixed opus pro motorola edge 30 ultra černé (fixop3-1051-bk)

FIXED Opus pro Motorola Moto G41 černé (FIXOP3-918-BK)

FIXED Opus pro Motorola Moto G41 černé (FIXOP3-918-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G41, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za naprostou ochranu vůči poškrábání, odření nebo prasknutí. Nezanedbatelné jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by bylo běžné užívání velmi omezené a prakticky nemožné. Chytrou výhodou je přihrádka vhodná pro platební kartu. Pouzdru FIXED dal výrobce mimo jiné i stojánek, který zvyšuje pohodlí třeba při sledování videí nebo filmu. Byl navržen tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Jeho zavírání na magnet zabezpečí, že nemá možnost se sám otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G41 bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Podstatné výhody pouzdra na mobil FIXED Opus pro Motorola Moto G41 černé Odklápěcí provedení střeží celý smartphone včetně displeje... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola Moto G41 černé (FIXOP3-918-BK) , Fixed opus pro motorola moto edge (2022) černé (fixop3-1012-bk)

FIXED Opus pro Motorola Moto G71 černé (FIXOP3-876-BK)

FIXED Opus pro Motorola Moto G71 černé (FIXOP3-876-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G71, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří spolehlivou ochranu vůči prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Nutností jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Příjemnou drobností je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Pouzdru na mobil FIXED přidal výrobce také stojánek pro polohávání při sledování obsahu. Je vyroben tak, aby displej dokázal zabezpečit proti poškrábání. Prostřednictvím zavírání na magnet máte zajištěno, že se nedokáže sám otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G71 zaručeně ochrání váš telefon. Klíčové rysy pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Motorola Moto G71 černé Vyklápěcí provedení ochraňuje obrazovku i zadní část mobilu Vestavěný stojánek je užitečný při... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola Moto G71 černé (FIXOP3-876-BK) , Fixed opus new edition pro motorola one fusion+ černé (fixop2-577-bk)

FIXED Opus pro Motorola Moto G22 černé (FIXOP3-935-BK)

FIXED Opus pro Motorola Moto G22 černé (FIXOP3-935-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G22, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří náležitou ochranu vůči popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Nezbytností jsou výřezy určené pro podstatné ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro práci a provoz bez omezení. Důmyslnou maličkostí je přihrádka, která poslouží k uschování vaší platební či jiné karty. Pouzdru na mobilní telefon FIXED přidal výrobce navíc i stojánek, který zvyšuje pohodlí třeba při sledování videí nebo filmu. Byl vyroben tak, aby zajistil ochranu displeje proti poškrábání. Jeho zavírání na magnet se postará o to, že se sám neotevře, a proto z něj nic nevypadne. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G22 bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Základní rysy flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola Moto G22 černé (FIXOP3-935-BK) , Fixed opus pro motorola moto g 5g (2022) černé (fixop3-950-bk)

FIXED Opus pro Motorola Moto G52 černé (FIXOP3-964-BK)

FIXED Opus pro Motorola Moto G52 černé (FIXOP3-964-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G52, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje řádnou ochranu proti odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Nutností jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Důmyslnou drobností je přihrádka vhodná např. pro uschování platební karty. Pouzdru na mobilní telefon FIXED přidal výrobce také stojánek, který se vám může hodit při sledování obsahu nebo čtení. Vyrábí se tak, aby poskytoval ochranu displeji před poškrábáním. Jeho zavírání na magnet se postará o to, že se nedokáže sám otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G52 se postará o ochranu vašeho telefonu. Základní rysy flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Motorola Moto G52 černé Odklápěcí provedení ochraňuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola Moto G52 černé (FIXOP3-964-BK) , Fixed opus pro motorola edge s/ moto g100 černé (fixop2-685-bk)

FIXED Opus pro Motorola EDGE 30 Ultra černé (FIXOP3-1051-BK)

FIXED Opus pro Motorola EDGE 30 Ultra černé (FIXOP3-1051-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Edge 30 Ultra, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje osvědčenou ochranu proti častým poškozením, jako je například poškrábání. Nepostradatelné jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Příjemnou výhodou je přihrádka, díky které můžete mít svou platební kartu stále u sebe. Pouzdru na mobil FIXED dodal výrobce navíc i stojánek, díky kterému můžete sledovat videa nebo si číst s maximálním pohodlím. Jeho konstrukce je navržena tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Prostřednictvím zavírání na magnet budete mít jistotu, že se nedokáže sám otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola Edge 30 Ultra bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Ústřední rysy pouzdra... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola EDGE 30 Ultra černé (FIXOP3-1051-BK) , Fixed opus pro honor 70 černé (fixop3-979-bk)

FIXED Opus pro Motorola Moto G200 5G černé (FIXOP3-878-BK)

FIXED Opus pro Motorola Moto G200 5G černé (FIXOP3-878-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G200 5G, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí úplnou ochranu proti téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Nepostradatelné jsou výřezy pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by nebyl možný normální provoz. Praktickou maličkostí je přihrádka, do které se vejde platební či jiná karta. Pouzdru na mobilní telefon FIXED dal výrobce rovněž stojánek, který zvyšuje pohodlí třeba při sledování videí nebo filmu. Jeho konstrukce je navržena tak, aby poskytl i displeji ochranu proti poškrábání. Zavírá se na magnet a tím máte zaručeno, že se nedokáže sám otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G200 5G bez problémů ochrání váš telefon. Nejdůležitější vlastnosti pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Motorola Moto G200 5G černé... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola Moto G200 5G černé (FIXOP3-878-BK) , Fixed opus pro honor 60 černé (fixop3-885-bk)

FIXED Opus pro Motorola Moto Edge (2022) černé (FIXOP3-1012-BK)

FIXED Opus pro Motorola Moto Edge (2022) černé (FIXOP3-1012-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto Edge (2022), flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává spolehlivou ochranu proti běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Samozřejmostí jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Chytrou výhodou je přihrádka vhodná pro platební kartu. Pouzdru na mobilní telefon FIXED doplnil výrobce navíc i stojánek, jehož pozici můžete upravovat pro pohodlnější sledování videí nebo čtení. Byl navržen tak, aby zajišťoval ochranu displeje proti poškrábání. Zavírá se na magnet a to vám zaručí, že nehrozí možnost, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Motorola Moto Edge (2022) obstará ochranu vašeho telefonu. Ústřední specifikace pouzdra na mobil FIXED Opus pro Motorola Moto Edge (2022) černé... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola Moto Edge (2022) černé (FIXOP3-1012-BK) , Fixed opus pro xiaomi mi12 černé (fixop3-860-bk)

FIXED Opus pro Motorola Moto Edge 30 černé (FIXOP3-961-BK)

FIXED Opus pro Motorola Moto Edge 30 černé (FIXOP3-961-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Edge 30, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje slušnou ochranu proti vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Nezbytností jsou otvory odpovídající důležitým ovládacím prvkům telefonu, které jsou zásadní pro práci a provoz bez omezení. Příjemnou vychytávkou je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Pouzdru na mobilní telefon FIXED dodal výrobce též stojánek, se kterým můžete zařízení při sledování obsahu pohodlně podepřít. Byl zhotoven tak, aby displej dokázal zabezpečit proti poškrábání. Zavírání na magnet zabezpečuje, že se nedokáže sám otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola Edge 30 se postará o ochranu vašeho telefonu. Klíčové specifikace flipového pouzdra na mobil FIXED Opus pro Motorola Moto Edge 30 černé Odklápěcí provedení... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola Moto Edge 30 černé (FIXOP3-961-BK) , Fixed opus pro realme 9 černé (fixop3-857-bk)

FIXED Opus pro Motorola EDGE 30 Fusion černé (FIXOP3-1050-BK)

FIXED Opus pro Motorola EDGE 30 Fusion černé (FIXOP3-1050-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Edge 30 Fusion, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří znamenitou ochranu vůči odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Jistotou jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Chytrou výhodou je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Pouzdru na mobilní telefon FIXED dodal výrobce také stojánek pro pohodlnější sledování videí nebo čtení. Je navržen tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Zavírá se na magnet a to vám zaručí, že se sám nemůže otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola Edge 30 Fusion se postará o ochranu vašeho telefonu. Nejdůležitější rysy flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Motorola EDGE 30 Fusion černé Zavírací... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola EDGE 30 Fusion černé (FIXOP3-1050-BK) , Fixed opus new edition pro motorola moto g 5g černé (fixop2-696-bk)

FIXED Opus pro Motorola Edge S/ Moto G100 černé (FIXOP2-685-BK)

FIXED Opus pro Motorola Edge S/ Moto G100 černé (FIXOP2-685-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G100, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 168,4 mm, max. šířka zařízení 74 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří znamenitou ochranu vůči častým poškozením, jako je například poškrábání. Nezbytné jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, bez kterých by nemohlo dojít k plnohodnotnému provozu. Oblíbenou maličkostí je přihrádka, díky které můžete mít svou platební kartu stále u sebe. Byl navržen tak, aby zabezpečoval ochranu displeje před poškrábáním. Zavírání na magnet zabezpečuje, že se sám nikdy nedokáže otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G100 zaručeně ochrání váš telefon. Klíčové vlastnosti pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Motorola Edge S/ Moto G100 černé Flipové provedení opatruje zadní část telefonu i displej K dispozici bude místo na platební... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola Edge S/ Moto G100 černé (FIXOP2-685-BK) , Fixed opus new edition pro motorola moto g10/g30 černé (fixop2-687-bk)

FIXED Opus pro Motorola Moto G 5G (2022) černé (FIXOP3-950-BK)

FIXED Opus pro Motorola Moto G 5G (2022) černé (FIXOP3-950-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G 5G, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje maximální ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Jistotou jsou otvory určené pro významné ovládací prvky telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Příjemnou maličkostí je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Pouzdru FIXED dodal výrobce též stojánek pro polohávání při sledování obsahu. Byl zhotoven tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Prostřednictvím zavírání na magnet budete mít jistotu, že není možné, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G 5G zaručeně ochrání váš telefon. Základní znaky pouzdra na mobilní telefon FIXED Opus pro Motorola Moto G 5G (2022) černé Vyklápěcí provedení opatruje... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus pro Motorola Moto G 5G (2022) černé (FIXOP3-950-BK)

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G41, FIXOP3-918-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže spolehlivě ochrání váš telefon před poškrábáním a nárazy. I přes svou pevnou konstrukci je pouzdro mimořádně tenké, a pohodlně se vám tak vejde do kapsy nebo kabelky. Mezi hlavní výhody pouzdra patří spolehlivá magnetická pojistka na přední straně, pevné zadní pouzdro a velká kapsa na bankovky, kterou doplňují 3 přihrádky na karty. Pouzdro navíc během chvilky proměníte v praktický stojánek, který oceníte třeba při sledování videa. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G41, FIXOP3-918-BK, černé

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G22, FIXOP3-935-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže má bezpečné magnetické zavíraní a spolehlivě chrání váš telefon před poškozením a znečištěním. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Pouzdro lze navíc využít jako praktický stojánek třeba pro sledování videa. Nechybí ani kapsa na bankovky a tři přihrádky na karty skryté uvnitř pouzdra. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G22, FIXOP3-935-BK, černé

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G52, FIXOP3-964-BK černé

Detail

Elegantní flipové pouzdro FIXED Opus pro mobilní telefon Motorola Moto G52. Navrženo přímo na míru modelu telefonu. Zaručeně ochrání váš mobilní telefon před nárazy, otřesy a pády a to ze všech stran, včetně displeje. Vrchní obal vyroben z odolné syntetické kůže, která vydrží i hrubší zacházení a stále zachová jeho decentní vzhled. Snadný a rychlý přístup ke všem ovládácím prvkům a konektorům. Magnetická pojistka zajistí bezpečné otevření a uzavření pouzdra. Po odklopení najdete v pouzdru přihrádku na bankovky a platební karty. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G52, FIXOP3-964-BK černé

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G50 5G FIXOP3-884-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G50 5G FIXOP3–884-BK kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G50 5G FIXOP3-884-BK, černé

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto Edge (2022) FIXOP3-1012-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto Edge (2022) FIXOP3–1012-BK, černé kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto Edge (2022) FIXOP3-1012-BK, černé

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Edge 20 Pro FIXOP2-811-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Edge 20 Pro FIXOP2–811-BK kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Edge 20 Pro FIXOP2-811-BK, černé

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G 5G FIXOP2-696-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G 5G FIXOP2–696-BK kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G 5G FIXOP2-696-BK, černé

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto Edge 30, FIXOP3-961-BK černé

Detail

Elegantní flipové pouzdro FIXED Opus pro mobilní telefon Motorola Moto Edge 30. Navrženo přesně na míru modelu telefonu. Zaručeně ochrání váš mobilní telefon před nárazy, otřesy a pády a to ze všech stran, včetně displeje. Vrchní obal vyroben z odolné syntetické kůže, která vydrží i hrubší zacházení a stále zachová jeho decentní vzhled. Snadný a rychlý přístup ke všem ovládácím prvkům a konektorům. Magnetická pojistka zajistí bezpečné otevření a uzavření pouzdra. Po odklopení najdete v pouzdru přihrádku na bankovky a platební karty. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto Edge 30, FIXOP3-961-BK černé

FIXED Opus New Edition pro Motorola One Fusion+ černé (FIXOP2-577-BK)

FIXED Opus New Edition pro Motorola One Fusion+ černé (FIXOP2-577-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola One Fusion+, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje slušnou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Nutností jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by plnohodnotné používání prakticky nebylo možné. Šikovnou výhodou je přihrádka velikosti platební či jiné karty. Vyrábí se tak, aby se postaral o ochranu displeje před poškrábání. Díky zavírání na magnet budete mít jistotu, že nemá možnost se sám otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola One Fusion+ obstará ochranu vašeho telefonu. Základní rysy flipového pouzdra na mobil FIXED Opus New Edition pro Motorola One Fusion+ černé Flipové provedení schová celý smartphone včetně displeje K dispozici je místo na kartu či občanku Ochrání dokonce i displej před poškrábáním (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus New Edition pro Motorola One Fusion+ černé (FIXOP2-577-BK)

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Edge S/Moto G100 FIXOP2-685-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Edge S/Moto G100 FIXOP2–685-BK kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Edge S/Moto G100 FIXOP2-685-BK, černé

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G 5G (2022), FIXOP3-950-BK černé

Detail

Elegantní flipové pouzdro FIXED Opus pro mobilní telefon Motorola Moto G 5G (2022). Navrženo přímo na míru modelu telefonu. Zaručeně ochrání váš mobilní telefon před nárazy, otřesy a pády a to ze všech stran, včetně displeje. Vrchní obal vyroben z odolné syntetické kůže, která vydrží i hrubší zacházení a stále zachová jeho decentní vzhled. Snadný a rychlý přístup ke všem ovládácím prvkům a konektorům. Magnetická pojistka zajistí bezpečné otevření a uzavření pouzdra. Po odklopení najdete v pouzdru přihrádku na bankovky a platební karty. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Moto G 5G (2022), FIXOP3-950-BK černé

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Edge 20 Pro FIXOP2-811-BK, černé - zánovní

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Edge 20 Pro FIXOP2–811-BK kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Motorola Edge 20 Pro FIXOP2-811-BK, černé - zánovní

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Huawei Y6p FIXOP-551-BK, černé - zánovní

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže vašemu Huawei Y6p padne jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus FIXOP-551-BK kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Huawei Y6p FIXOP-551-BK, černé - zánovní

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Huawei Y6p FIXOP-551-BK, černé - rozbaleno

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže vašemu Huawei Y6p padne jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus FIXOP-551-BK kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Huawei Y6p FIXOP-551-BK, černé - rozbaleno

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Huawei Y6p FIXOP-551-BK, černé - použité

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže vašemu Huawei Y6p padne jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus FIXOP-551-BK kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Huawei Y6p FIXOP-551-BK, černé - použité

FIXED Opus New Edition pro Motorola Moto G10/G30 černé (FIXOP2-687-BK)

FIXED Opus New Edition pro Motorola Moto G10/G30 černé (FIXOP2-687-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G10 a Moto G30, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje solidní ochranu proti jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Nezbytností jsou otvory příslušící zásadním ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by nemohlo dojít k plnohodnotnému provozu. Příjemnou vychytávkou je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Je navržen tak, aby zajišťoval ochranu displeje proti poškrábání. Uzavírá se na magnet a tím máte jistotu, že se sám nemůže otevřít. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G10 a Moto G30 bude ideální volbou pro ochranu vašeho telefonu. Zajímavé znaky pouzdra na mobil FIXED Opus New Edition pro Motorola Moto G10/G30 černé Flipové provedení ochraňuje celé tělo telefonu K dispozici je místo pro platební kartu Chrání displej proti poškrábání Magnet... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus New Edition pro Motorola Moto G10/G30 černé (FIXOP2-687-BK)

FIXED Opus New Edition pro Motorola Moto G 5G černé (FIXOP2-696-BK)

FIXED Opus New Edition pro Motorola Moto G 5G černé (FIXOP2-696-BK)
Detail

Pouzdro na mobil - pro Motorola Moto G 5G, flipové, materiál TPU a umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, integrovaný stojánek, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 165,3 mm, max. šířka zařízení 76,8 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí maximální ochranu vůči vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Zcela potřebné jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Příjemnou výhodou je přihrádka vhodná např. pro uschování platební karty. Pouzdru na mobil FIXED dodal výrobce mimoto stojánek, který slouží k většímu pohodlí při sledování videí nebo čtení. Je vyroben tak, aby zajišťoval ochranu displeje proti poškrábání. Prostřednictvím zavírání na magnet máte zajištěno, že nehrozí možnost, aby se sám otevřel. Pouzdro na mobil na Motorola Moto G 5G zaručeně ochrání váš telefon. Klíčové vlastnosti flipového pouzdra na mobilní telefon... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Opus New Edition pro Motorola Moto G 5G černé (FIXOP2-696-BK)

FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Sony Xperia 1 II FIXOP-525-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže vašemu Sony Xperia 1 II padne jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus FIXOP-525-BK kombinuje tradiční flip s pevným zadním krytem, takže váš telefon ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus pro Sony Xperia 1 II FIXOP-525-BK, černé

FIXED Pouzdro typu kniha Opus New Edition pro Motorola One Fusion+ FIXOP2-577-BK, černé

Detail

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus New Edition pro Motorola One Fusion+ FIXOP2–577-BK má spolehlivé magnetické zavíraní a chrání před poškozením a znečištěním. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Nechybí kapsa na bankovky a kreditní karty. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Pouzdro typu kniha Opus New Edition pro Motorola One Fusion+ FIXOP2-577-BK, černé
FIXED Opus pro Motorola G8 černé (FIXOP-515-BK), FIXED Opus pro Huawei Y6p černé (FIXOP-551-BK), FIXED Opus pro Honor 20S černé (FIXOP-464-BK), FIXED Opus pro Xiaomi Mi10 Lite černé (FIXOP-534-BK), FIXED Opus pro Samsung Galaxy A51 černé (FIXOP-483-BK), FIXED Opus pro Samsung Galaxy A40 černé (FIXOP-400-BK), FIXED Opus pro Apple iPhone 11 černé (FIXOP-428-BK), FIXED Opus pro Xioami Redmi 9 černé (FIXOP-516-BK), FIXED Opus pro Sony Xperia 1 II černé (FIXOP-525-BK), FIXED Opus pro Xiaomi Redmi 9A/9A (2022) černé (FIXOP-518-BK), FIXED Opus pro Motorola G60s černé (FIXOP2-820-BK), FIXED Opus pro Motorola Moto G52 černé (FIXOP3-964-BK), FIXED Opus pro Motorola Moto G71 černé (FIXOP3-876-BK), FIXED Opus pro Motorola Moto G22 černé (FIXOP3-935-BK), FIXED Opus pro Motorola Moto G41 černé (FIXOP3-918-BK), FIXED Opus pro Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S černé (FIXOP-531-BK), FIXED Opus pro Motorola EDGE 30 Fusion černé (FIXOP3-1050-BK), FIXED Opus pro Motorola Moto Edge 30 černé (FIXOP3-961-BK), FIXED Opus pro Motorola Moto G200 5G černé (FIXOP3-878-BK), FIXED Opus pro Motorola EDGE 30 Ultra černé (FIXOP3-1051-BK), FIXED Opus pro Motorola Moto Edge (2022) černé (FIXOP3-1012-BK), FIXED Opus New Edition pro Motorola One Fusion+ černé (FIXOP2-577-BK), FIXED Opus pro Motorola Moto G 5G (2022) černé (FIXOP3-950-BK), FIXED Opus pro Motorola Edge S/ Moto G100 černé (FIXOP2-685-BK), FIXED Opus pro Honor 70 černé (FIXOP3-979-BK), FIXED Opus pro Honor 60 černé (FIXOP3-885-BK), FIXED Opus pro Xiaomi Mi12 černé (FIXOP3-860-BK), FIXED Opus pro Realme 9 černé (FIXOP3-857-BK), FIXED Opus New Edition pro Motorola Moto G 5G černé (FIXOP2-696-BK), FIXED Opus New Edition pro Motorola Moto G10/G30 černé (FIXOP2-687-BK)