Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi 9, černé (fixgfa-516-bk)

Produkt Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi 9, černé (fixgfa-516-bk) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi 9, černé (fixgfa-516-bk) upraviť a produkt hľadať znova.

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 9, černé (FIXGFA-516-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 9, černé (FIXGFA-516-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi 9, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, aplikační tekutina a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se vždy může i přes velkou opatrnost a pozornost jednoduše pošramotit, třeba tak, že se vám povede jej nechtěně upustit na zem. Pro takové situace je vhodné tvrzené sklo FIXED. Ochranné tvrzené sklo bylo vytvořené akorát pro model Xiaomi Redmi 9. Právě zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm pořádně ochraňuje obrazovku proti roztříštění při pádu. Zevní povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude vaše zařízení stále bezpečně chráněn. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,aplikační tekutina a samolepka na... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 9, černé (FIXGFA-516-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi 9, černé (fixgfa-516-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 9 černé (FIXGFA-517-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 9 černé (FIXGFA-517-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 9, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se eventuálně může i přes velkou opatrnost a pozornost zčistajasna roztříštit, nemusí se přihodit nic víc, než že se vám podaří jej nechtěně shodit na zem. Pro tyto případy se dá pořídit tvrzené sklo FIXED. Toto tvrzené krycí sklo pasuje pro displej Xiaomi Redmi Note 9. Zásluhou tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,33 mm pořádně chrání displej vůči poškození při pádu. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík a samolepka na... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 9 černé (FIXGFA-517-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi 9t černé (fixgfa-680-bk)

FIXED Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 9, přes celý displej, černé, FIXGFA-516-BK

Detail

Pavučina na displeji? Tak té se rozhodně nemusíte bát, pokud na svůj smartphone přilepíte ochranné tvrzené sklo Fixed Full-Cover pro Xiaomi Redmi 9 FIXGFA-516-BK se speciálním 2,5D designem, který kryje displej až k okrajům. Sklo se lepí po celé ploše displeje, takže lépe drží a netvoří mapy. (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 9, přes celý displej, černé, FIXGFA-516-BK , Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi 7 černé (fixgfa-385-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 7 černé (FIXGFA-385-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 7 černé (FIXGFA-385-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi 7, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se dá i přes maximální rozvážnost zčistajasna roztříštit, stačí jej pouze nechtěně shodit na zem. Pro omezení rizika je připraveno ochranné sklo FIXED. Toto krycí sklo bylo vytvořeno akorát pro model Xiaomi Redmi 7. Právě díky tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm dobře chrání displej vůči poškození všeho druhu. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík a samolepka na odstranění prachu. Podstatné parametry ochranného skla FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 7 černé Sklo na Xiaomi Redmi 7 Ochranné sklo je pevnější než běžná ochranná fólie Citlivost na dotyk... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 7 černé (FIXGFA-385-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi 10 černé (fixgfa-764-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 10 černé (FIXGFA-764-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 10 černé (FIXGFA-764-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi 10 (2021), zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se kdykoli může i přes pozornost znenadání porušit, nejde o nic víc než jej nechtěně upustit na zem. K tomu abyste takové situaci předešli, je vhodné tvrzené sklo FIXED. Tvrzené ochranné sklo je zaměřené na míru Xiaomi Redmi 10 (2021). Díky tvrdosti o hodnotě 9H a síle skla 0,33 mm bezchybně uchrání displej proti téměř jakémukoliv poškození. Vnější povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zanechávání otisků. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, které hezky splývají s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení stále jako nová. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 10 černé (FIXGFA-764-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi note 8 černé (fixgfa-470-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 10C černé (FIXGFA-907-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 10C černé (FIXGFA-907-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi 10C, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se může i přes velkou opatrnost a pozornost z ničeho nic poničit, stačí když se vám podaří jej upustit. K prevenci podobné nehody se vám může hodit ochranné sklo FIXED. Tvrzené ochranné sklo je určeno akorát na míru Xiaomi Redmi 10C. Díky tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm dobře ochraňuje obrazovku vůči poškození při pádu nebo jiné nehodě. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude vaše zařízení v bezpečí za všech okolností. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, protože má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 10C černé (FIXGFA-907-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi note 11 černé (fixgfa-932-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 9T černé (FIXGFA-680-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 9T černé (FIXGFA-680-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi 9T, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se dá i přes obezřetnost znenadání poškrábat, stačí k tomu jenom jej upustit z větší výšky. K předcházení takových situací slouží tvrzené ochranné sklo FIXED. Ochranné krycí sklo bylo vyhotoveno pro obrazovku Xiaomi Redmi 9T. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a síle skla 0,33 mm vzorně uchrání displej zařízení proti poškození všeho druhu. Zevní povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje riziko zanechávání otisků. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále v dokonalém stavu. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 9T černé (FIXGFA-680-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi 10 (2022) černé (fixgfa-892-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8T černé (FIXGFA-455-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8T černé (FIXGFA-455-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 8T, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, aplikační tekutina a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se vždy může i přes všechnu obezřetnost nenadále zničit, nemusí se stát nic víc, než že se vám jej podaří upustit. K zabránění takové nehodě je určeno ochranné tvrzené sklo FIXED. Toto tvrzené sklo je vyrobeno pro displej Xiaomi Redmi Note 8T. Vlivem tvrdosti 9H a tloušťce 0,33 mm neústupně ochraňuje obrazovku zařízení proti poškrábání. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání otisků. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude vaše zařízení stále jako v bavlnce. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,aplikační... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8T černé (FIXGFA-455-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi note 8 pro černé (fixgfa-463-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 10 (2022) černé (FIXGFA-892-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 10 (2022) černé (FIXGFA-892-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi 10 (2022), zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka vašeho zařízení se vždy může nehledě na prozíravost nečekaně poškodit, stačí k tomu jenom jej upustit na zem. Ke zmenšení pravděpodobnosti takové situace je vhodné ochranné sklo FIXED. Toto tvrzené sklo je vyrobeno na displej Xiaomi Redmi 10 (2022). Zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm úctyhodně ochraňuje obrazovku vůči všemožnému poškození. Zevní povrchová úprava tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení dokonale chráněna. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Hlavní... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 10 (2022) černé (FIXGFA-892-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi note 10 pro černé (fixgfa-708-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 černé (FIXGFA-470-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 černé (FIXGFA-470-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 8, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se může i přes všechnu opatrnost a pozornost jednoduše pošramotit, stačí k tomu pouze malá nehoda, jako jej např. nedopatřením upustit. Pro takové případy se dá pořídit ochranné tvrzené sklo FIXED. Tvrdé krycí sklo bylo vytvořené pro rozměr Xiaomi Redmi Note 8. Vlivem tvrdosti 9H a tloušťce 0,33 mm solidně kryje displej zařízení vůči roztříštění nebo poškrábání. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude vaše zařízení stále jako v bavlnce. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 černé (FIXGFA-470-BK) , Fixed fullglue-cover pro realme 9 5g černé (fixgfa-982-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 11 černé (FIXGFA-932-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 11 černé (FIXGFA-932-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 11, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se dá nehledě na veškerou pozornost ve vteřině narušit, stačí jej akorát upustit na zem. Ke zmenšení pravděpodobnosti takové situace bylo vyvinuto ochranné tvrzené sklo FIXED. Toto krycí sklo je koncipované na obrazovku Xiaomi Redmi Note 11. Právě vlivem tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,33 mm spolehlivě ochrání displej proti poškození při pádu. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje zanechávání otisků prstů. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nenarazíte prstem na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení stále jako nová. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 11 černé (FIXGFA-932-BK) , Fixed fullglue-cover pro asus zenfone 9 černé (fixgfa-1058-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 11T černé (FIXGFA-981-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 11T černé (FIXGFA-981-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 11T, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se kdykoli může nehledě na všechnu prozíravost ve vteřině pošramotit, stačí k tomu jej upustit na zem. K prevenci podobných případů se hodí tvrzené sklo FIXED. Ochranné sklo sedí pro rozměr Xiaomi Redmi Note 11T. Zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,33 mm skvěle ochrání obrazovku zařízení proti roztříštění při pádu. Vnější povrchová úprava skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nenarazíte prstem na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude vaše zařízení v bezpečí za všech okolností. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Uvnitř balení je navíc alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Klíčové znaky ochranného skla FIXED FullGlue-Cover... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 11T černé (FIXGFA-981-BK) , Fixed fullglue-cover pro realme 9 4g černé (fixgfa-983-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro černé (FIXGFA-708-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro černé (FIXGFA-708-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se eventuálně může nehledě na prozíravost jednoduše poškodit, stačí k tomu akorát jej upustit z větší výšky. Pro tyto případy je vhodné tvrzené sklo FIXED. Toto tvrzené krycí sklo bylo vytvořeno akorát na míru Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Právě zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm efektivně ochrání displej zařízení vůči poškození při pádu. Zevní povrchová úprava skla snižuje zanechávání otisků. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je navíc... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro černé (FIXGFA-708-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi note 8 (2021) černé (fixgfa-770-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro černé (FIXGFA-463-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro černé (FIXGFA-463-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se dá i přes maximální obezřetnost jednoduše poničit, stačí jej jen nechtěně shodit na zem. K prevenci tohoto rizika se hodí tvrzené ochranné sklo FIXED. Tvrzené sklo pasuje na displej Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce skla 0,33 mm perfektně ochraňuje displej proti škrábancům a jinému poškození. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků. Díky ochrannému sklu FIXED si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Základní funkce ochranného skla FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro černé Ochranné sklo na Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ochranné sklo poskytne vašemu zařízení až třikrát větší ochranu než běžná fólie Citlivost na dotyk není aplikací skla omezena Sklo o tvrdosti 9H Tloušťka ochranného skla... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro černé (FIXGFA-463-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi redmi note 11s 5g černé (fixgfa-951-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 (2021) černé (FIXGFA-770-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 (2021)  černé (FIXGFA-770-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 8 (2021), zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se vždy může i přes velkou opatrnost a pozornost snadno porušit, stačí když se vám podaří jej omylem upustit na podlahu. Pro tyto případy si můžete pořídit ochranné sklo FIXED. Ochranné krycí sklo pasuje na displej Xiaomi Redmi Note 8 (2021). Díky tvrdosti o hodnotě 9H a síle skla 0,33 mm perfektně uchrání displej zařízení vůči poškození při pádu nebo jiné nehodě. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje riziko zanechávání otisků. Příjemné jsou 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 (2021) černé (FIXGFA-770-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi poco f4 černé (fixgfa-911-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G černé (FIXGFA-951-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G černé (FIXGFA-951-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se kdykoli dá i přes veškerou pozornost nečekaně poškrábat, stačí jen, když se vám jej podaří upustit na zem. Pro tyto nehody se hodí tvrzené sklo FIXED. Sklo bylo vyhotoveno akorát pro model Xiaomi Redmi Note 11S 5G. Vlivem tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm bezpečně uchrání obrazovku vůči všemožnému poškození. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které hezky splývají s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude vaše zařízení vždy v bezpečí. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Podstatné funkce ochranného skla FIXED FullGlue-Cover... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G černé (FIXGFA-951-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi poco m3 černé (fixgfa-621-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S černé (FIXGFA-531-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S černé (FIXGFA-531-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max a Redmi Note 9S, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, aplikační tekutina a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se dá i přes maximální obezřetnost nenadále pošramotit, stačí jej jen nechtěně upustit. Ke zmenšení pravděpodobnosti takové situace se vyrábí ochranné sklo FIXED. Tvrdé krycí sklo je určené pro obrazovku Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max a Redmi Note 9S. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce 0,33 mm řádně ochrání obrazovku proti škrábancům. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje riziko zanechávání otisků. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, má lepící vrstvu po celé... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S černé (FIXGFA-531-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi poco f3 černé (fixgfa-720-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 9A Sport/9i Sport černé (FIXGFA-850-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 9A Sport/9i Sport černé (FIXGFA-850-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi 9A Sport a Redmi 9i Sport, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se dá i skrz obezřetnost snadno poškrábat, někdy jej stačí pouze nechtěně shodit ze stolu. Pro takové případy je vhodné tvrzené sklo FIXED. Toto tvrzené sklo bylo vytvořené akorát na míru Xiaomi Redmi 9A Sport a Redmi 9i Sport. Zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,33 mm bezchybně ochrání displej zařízení proti poškození všeho druhu. Zevní povrchová úprava skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Příjemné jsou 2.5D hrany, které hezky splývají s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 9A Sport/9i Sport černé (FIXGFA-850-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi poco m4 pro černé (fixgfa-959-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 10/Note 10S černé (FIXGFA-618-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 10/Note 10S černé (FIXGFA-618-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 10 a Redmi Note 10S, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se může nehledě na opatrnost znenadání roztříštit, stačí jen, když se vám jej podaří nedopatřením shodit na podlahu. Ke zmenšení pravděpodobnosti takové situace si můžete pořídit ochranné tvrzené sklo FIXED. Toto ochranné sklo pasuje pro displej Xiaomi Redmi Note 10 a Redmi Note 10S. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce 0,33 mm mimořádně jistí displej zařízení proti poškození všeho druhu. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje zanechávání otisků prstů. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, vrstva lepidla je totiž... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 10/Note 10S černé (FIXGFA-618-BK) , Fixed fullglue-cover pro xiaomi 11t pro/11t černé (fixgfa-765-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Poco M3 černé (FIXGFA-621-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Poco M3 černé (FIXGFA-621-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Poco M3, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se může i přes maximální rozvážnost znenadání narušit, stačí k tomu jenom jej nedbale pohodit na stůl. Pro takové situace bylo vyvinuto ochranné tvrzené sklo FIXED. Tvrzené ochranné sklo je zaměřené přesně na míru Xiaomi Poco M3. Právě vlivem tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm perfektně jistí obrazovku proti škrábancům. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nenarazíte prstem na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Poco M3 černé (FIXGFA-621-BK) , Fixed fullglue-cover pro huawei nova 9 se černé (fixgfa-925-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO F3 černé (FIXGFA-720-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO F3 černé (FIXGFA-720-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Poco F3, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se může i přes prozíravost jednoduše roztříštit, nejde o nic víc než jej nedopatřením shodit na zem. Pro omezení rizika si můžete pořídit ochranné tvrzené sklo FIXED. Tvrdé krycí sklo bylo vytvořeno na displej Xiaomi Poco F3. Právě díky tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm perfektně kryje obrazovku proti poškození při pádu nebo jiné nehodě. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje zanechávání otisků prstů. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO F3 černé (FIXGFA-720-BK) , Fixed fullglue-cover pro motorola g60s černé (fixgfa-820-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO F4 černé (FIXGFA-911-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO F4 černé (FIXGFA-911-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Poco F4, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka vašeho zařízení se dá i přes maximální rozvážnost náhodně poškodit, stačí jej přitom pouze omylem pustit na podlahu. K prevenci podobných případů se vám může hodit ochranné sklo FIXED. Toto ochranné sklo bylo zhotoveno pro model Xiaomi Poco F4. Právě vlivem tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm vzorně ochraňuje obrazovku zařízení vůči škrábancům a jiným poškozením. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků prstů. Příjemné jsou 2.5D hrany, díky kterým nenarazíte prstem na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu FIXED se tak už o výbornou kondici obrazovky vašeho zařízení nebudete muset strachovat. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Zajímavé parametry ochranného skla FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO F4 černé Ochranné sklo... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO F4 černé (FIXGFA-911-BK) , Fixed fullglue-cover pro nokia 2.4 černé (fixgfa-606-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO X3 GT černé (FIXGFA-777-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO X3 GT černé (FIXGFA-777-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Poco X3 GT, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se vždy může i přes prozíravost nenadále poškrábat, třeba tak ,že se vám jej podaří omylem upustit na podlahu. K prevenci tohoto rizika se hodí ochranné tvrzené sklo FIXED. Toto tvrzené krycí sklo bylo vyrobeno přesně pro model Xiaomi Poco X3 GT. Právě vlivem tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm solidně chrání obrazovku zařízení vůči škrábancům. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Součástí balení je také... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO X3 GT černé (FIXGFA-777-BK) , Fixed fullglue-cover pro vivo y35 černé (fixgfa-993-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO F4 GT černé (FIXGFA-972-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO F4 GT černé (FIXGFA-972-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Poco F4 GT, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se vždy může i přes maximální rozvážnost snadno rozbít, stačí jej akorát upustit z větší výšky. K tomu abyste takové situaci předešli, přijde vhod tvrzené ochranné sklo FIXED. Tvrzené krycí sklo bylo zhotoveno pro rozměr Xiaomi Poco F4 GT. Právě zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm dobře ochrání obrazovku vůči poškrábání a při pádu na zem. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nenarazíte prstem na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu FIXED si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO F4 GT černé (FIXGFA-972-BK) , Fixed fullglue-cover pro realme c33 černé (fixgfa-1001-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi 11T Pro/11T černé (FIXGFA-765-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi 11T Pro/11T černé (FIXGFA-765-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi 11T a 11T Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se kdykoli dá i přes všechnu opatrnost jednoduše zničit, stačí k tomu akorát jej nechtěně shodit ze stolu. Pro tyto případy se hodí ochranné tvrzené sklo FIXED. Toto tvrzené ochranné sklo sedí přímo pro model Xiaomi 11T a 11T Pro. Vlivem tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,33 mm nekompromisně kryje displej proti všemožnému poškození. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi 11T Pro/11T černé (FIXGFA-765-BK) , Fixed fullglue-cover pro vivo y16 černé (fixgfa-1043-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO M4 Pro černé (FIXGFA-959-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO M4 Pro černé (FIXGFA-959-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Poco M4 Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se může i přes maximální opatrnost snadno zničit, stačí jej jen upustit na zem. K omezení tohoto problému se vyrábí ochranné tvrzené sklo FIXED. Toto krycí sklo bylo vyrobeno pro obrazovku Xiaomi Poco M4 Pro. Právě zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm efektivně ochrání obrazovku proti poškrábání, roztříštění nebo jiným poškozením. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude vaše zařízení stále jako v bavlnce. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO M4 Pro černé (FIXGFA-959-BK) , Fixed fullglue-cover pro nokia g21 černé (fixgfa-936-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO X4 Pro 5G černé (FIXGFA-942-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO X4 Pro 5G černé (FIXGFA-942-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Poco X4 Pro 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se kdykoli dá nehledě na pozornost nenadále porušit, třeba tak, že se vám povede jej nechtěně upustit. K prevenci tohoto rizika bylo vyvinuto ochranné sklo FIXED. Ochranné sklo bylo vytvořené na míru Xiaomi Poco X4 Pro 5G. Právě díky tvrdosti 9H a tloušťce 0,33 mm řádně kryje displej vůči škrábancům. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO X4 Pro 5G černé (FIXGFA-942-BK) , Fixed fullglue-cover pro honor x8 černé (fixgfa-976-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Poco M3 Pro 5G černé (FIXGFA-760-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Poco M3 Pro 5G  černé (FIXGFA-760-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Poco M3 Pro 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se může nehledě na veškerou prozíravost náhle poškrábat, stačí jen, když se vám jej podaří upustit při vystupování z auta. K zabránění takové nehodě se vyrábí tvrzené ochranné sklo FIXED. Toto ochranné sklo bylo vytvořeno na displej Xiaomi Poco M3 Pro 5G. Díky tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm vzorně ochrání displej zařízení proti škrábancům a jiným poškozením. Vnější povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zanechávání otisků prstů. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, protože má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Poco M3 Pro 5G černé (FIXGFA-760-BK) , Fixed fullglue-cover pro tcl 305i černé (fixgfa-1061-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi 12 Lite 5G NE černé (FIXGFA-1078-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi 12 Lite 5G NE černé (FIXGFA-1078-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi 12 Lite 5G NE, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka vašeho zařízení se eventuálně může nehledě na obezřetnost jednoduše poškodit, stačí k tomu pouze jej omylem upustit. Pro tyto případy se vám může hodit tvrzené sklo FIXED. Toto tvrzené ochranné sklo je vyrobeno pro obrazovku Xiaomi 12 Lite 5G NE. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a síle sklíčka 0,33 mm bezpečně uchrání obrazovku zařízení proti téměř jakémukoliv poškození. Vnější povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zanechávání otisků. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi 12 Lite 5G NE černé (FIXGFA-1078-BK) , Fixed fullglue-cover pro honor x6 černé (fixgfa-1052-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Realme 9 černé (FIXGFA-857-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Realme 9 černé (FIXGFA-857-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Realme 9, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se eventuálně může nehledě na všechnu pozornost nepředvídatelně poničit, stačí k tomu pouze jej nechtěně upustit na zem. K zabránění takové nehodě se vyrábí tvrzené sklo FIXED. Tvrdé krycí sklo sedí na obrazovku Realme 9. Právě zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm skvěle uchrání displej zařízení proti roztříštění nebo poškrábání. Vnější povrchová úprava skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, které hezky splývají s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení dokonale chráněna. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Významné... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Realme 9 černé (FIXGFA-857-BK) , Fixed fullglue-cover pro nokia x30 černé (fixgfa-1068-bk)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro černé (FIXGFA-432-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro černé (FIXGFA-432-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro Displej zařízení s dotykovou plochou se dá i přes velkou pozornost snadno rozbít, stačí k tomu pouze jej upustit na zem. K prevenci podobné nehody slouží ochranné sklo FIXED. Toto ochranné sklo je vhodné přesně na míru Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro. Vnější povrchová úprava skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude vaše zařízení stále jako v bavlnce. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Rozhodující přednosti ochranného skla FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro černé Sklo na Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro Ochranné sklo zajišťuje větší stupeň ochrany než klasická fólie Citlivost dotyku není aplikací skla omezena FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro černé lze velmi snadno nainstalovat Dokonalá reakce na dotyk díky lepidlu po celé ploše (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro černé (FIXGFA-432-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro ASUS Zenfone 9 černé (FIXGFA-1058-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro ASUS Zenfone 9  černé (FIXGFA-1058-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Asus Zenfone 9, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro ASUS Zenfone 9 černé (FIXGFA-1058-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Mi 10T/10T Pro/10T Lite černé (FIXGFA-622-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Mi 10T/10T Pro/10T Lite černé (FIXGFA-622-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi 10T, 10T Pro a Mi 10T Lite, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se eventuálně může i přes veškerou opatrnost a pozornost nenadále pošramotit, nemusí se přihodit nic víc, než že se vám podaří jej nedopatřením shodit na podlahu. Ke zmenšení pravděpodobnosti takové situace se hodí ochranné sklo FIXED. Ochranné krycí sklo je koncipované přesně na míru Xiaomi 10T, 10T Pro a Mi 10T Lite. Právě díky tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,33 mm nekompromisně ochrání obrazovku zařízení proti poškrábání a při pádu na zem. Vnější povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu FIXED si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Nijak nezhorší... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Mi 10T/10T Pro/10T Lite černé (FIXGFA-622-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Realme 9 4G černé (FIXGFA-983-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Realme 9 4G černé (FIXGFA-983-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Realme 9, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se kdykoli může nehledě na veškerou opatrnost náhodně narušit, stačí k tomu pouze jej upustit při vystupování z auta. Jako prevence pro tyto nehody se vyrábí ochranné sklo FIXED. Toto tvrzené krycí sklo je určeno na displej Realme 9. Vlivem tvrdosti 9H a tloušťce 0,33 mm dobře ochraňuje displej zařízení vůči poškození při pádu. Zevní povrchová úprava tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků prstů. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Realme 9 4G černé (FIXGFA-983-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Realme 9 5G černé (FIXGFA-982-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Realme 9 5G černé (FIXGFA-982-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Realme 9 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se může nehledě na maximální obezřetnost zčistajasna poškodit, stačí k tomu jenom jej upustit z větší výšky. K předcházení takových situací je určeno tvrzené sklo FIXED. Toto tvrzené sklo je vhodné pro model Realme 9 5G. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce 0,33 mm efektivně chrání obrazovku vůči poškození při pádu nebo jiné nehodě. Vnější povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zanechávání otisků. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude vaše zařízení vždy v bezpečí. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Důležité parametry... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Realme 9 5G černé (FIXGFA-982-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Huawei Nova 9 SE černé (FIXGFA-925-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Huawei Nova 9 SE černé (FIXGFA-925-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Huawei nova 9 SE, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se vždy může i skrz rozvážnost znenadání porušit, stačí jej akorát nedbale pohodit na stůl. K prevenci tohoto rizika se hodí tvrzené sklo FIXED. Tvrzené ochranné sklo je vhodné pro model Huawei nova 9 SE. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce skla 0,33 mm pořádně ochraňuje displej zařízení vůči poškození při pádu nebo jiné nehodě. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Podstatné parametry ochranného skla FIXED FullGlue-Cover pro Huawei Nova 9 SE... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Huawei Nova 9 SE černé (FIXGFA-925-BK)

FIXED Full-Glue Cover pro Xiaomi Redmi A1 černé (FIXGFA-1033-BK)

FIXED Full-Glue Cover pro Xiaomi Redmi A1 černé (FIXGFA-1033-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi A1, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se eventuálně může nehledě na všechnu rozvážnost najednou poškrábat, stačí jej pouze nedopatřením upustit. K prevenci podobné nehody je vhodné tvrzené sklo FIXED. Tvrzené krycí sklo bylo vytvořeno na míru Xiaomi Redmi A1. Právě vlivem tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,33 mm nekompromisně ochraňuje displej vůči poškození při pádu nebo jiné nehodě. Vnější povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Uvnitř balení je navíc čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED Full-Glue Cover pro Xiaomi Redmi A1 černé (FIXGFA-1033-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro TCL 305i černé (FIXGFA-1061-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro TCL 305i černé (FIXGFA-1061-BK)
Detail

Ochranné sklo pro TCL 305i, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se kdykoli může nehledě na všechnu pozornost nečekaně poškodit, stačí k tomu pouze malá nehoda, jako jej např. nedopatřením shodit na podlahu. Pro tyto nehody je zde ochranné sklo FIXED. Tvrzené ochranné sklo se hodí přesně na míru TCL 305i. Právě zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm neústupně ochraňuje displej zařízení vůči poškrábání a při pádu na zem. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje zanechávání otisků. Příjemné jsou 2.5D hrany, které hezky splývají s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále v perfektní kondici. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Zajímavé... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro TCL 305i černé (FIXGFA-1061-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Realme C21 černé (FIXGFA-701-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Realme C21 černé (FIXGFA-701-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Realme C21, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se dá i přes veškerou pozornost zčistajasna porušit, třeba tak ,že se vám jej podaří omylem shodit na zem. Pro takové případy je příhodné tvrzené sklo FIXED. Toto krycí sklo se hodí pro model Realme C21. Zásluhou tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,33 mm perfektně chrání obrazovku zařízení proti poškrábání a při pádu na zem. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále v perfektní kondici. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Podstatné funkce... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Realme C21 černé (FIXGFA-701-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Oppo A54s černé (FIXGFA-848-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Oppo A54s černé (FIXGFA-848-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Oppo A54s, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se kdykoli může i přes veškerou opatrnost snadno poškrábat, stačí k tomu akorát jej nechtěně upustit na zem. K prevenci tohoto rizika se hodí ochranné tvrzené sklo FIXED. Tvrzené ochranné sklo bylo zhotoveno pro displej Oppo A54s. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a síle sklíčka 0,33 mm perfektně ochraňuje displej zařízení vůči poškrábání a při pádu na zem. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, díky kterým nenarazíte prstem na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení dokonale chráněna. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Oppo A54s černé (FIXGFA-848-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Nokia G21 černé (FIXGFA-936-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Nokia G21 černé (FIXGFA-936-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Nokia G21, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka vašeho zařízení se kdykoli dá i přes všechnu prozíravost zčistajasna narušit, stačí jej přitom pouze omylem shodit na zem. K tomu abyste takové situaci předešli, slouží ochranné sklo FIXED. Tvrdé ochranné sklo bylo vytvořené na displej Nokia G21. Právě zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,33 mm dobře ochraňuje obrazovku zařízení vůči škrábancům. Zevní povrchová úprava skla snižuje riziko zanechávání otisků. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, protože má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Základní funkce ochranného skla FIXED... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Nokia G21 černé (FIXGFA-936-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Realme C21Y černé (FIXGFA-890-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Realme C21Y černé (FIXGFA-890-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Realme C21Y, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se kdykoli dá i přes všechnu obezřetnost najednou poškodit, stačí jej jen nedopatřením shodit na podlahu. K prevenci podobných případů se vyrábí tvrzené ochranné sklo FIXED. Tvrzené krycí sklo je zaměřené na obrazovku Realme C21Y. Právě zásluhou tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,33 mm spolehlivě uchrání obrazovku zařízení vůči škrábancům. Vnější povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu FIXED se tak už o výbornou kondici obrazovky vašeho zařízení nebudete muset strachovat. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Uvnitř balení je navíc čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Realme C21Y černé (FIXGFA-890-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Nokia 5.4 černé (FIXGFA-662-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Nokia 5.4 černé (FIXGFA-662-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Nokia 5.4, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se kdykoli může i přes veškerou opatrnost a pozornost nečekaně pošramotit, stačí jen, když se vám jej podaří nechtěně upustit na zem. Pro tyto případy si můžete pořídit ochranné sklo FIXED. Toto tvrzené ochranné sklo je vyrobeno na displej Nokia 5,4. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a síle sklíčka 0,33 mm dobře ochrání displej zařízení vůči poškození při pádu nebo jiné nehodě. Zevní povrchová úprava krycího skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení dokonale chráněna. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Nokia 5.4 černé (FIXGFA-662-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Nokia 2.4 černé (FIXGFA-606-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Nokia 2.4 černé (FIXGFA-606-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Nokia 2.4, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se dá nehledě na všechnu opatrnost ve vteřině poničit, nejde o nic víc než jej nedbale pohodit na stůl. Pro takové nehody je zde ochranné sklo FIXED. Tvrdé krycí sklo bylo zhotoveno pro displej Nokia 2,4. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a síle skla 0,33 mm bezpečně kryje displej vůči škrábancům a jinému poškození. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Podstatné... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Nokia 2.4 černé (FIXGFA-606-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Honor 20 černé (FIXGFA-406-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Honor 20 černé (FIXGFA-406-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Honor 20, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm Displej vašeho zařízení se kdykoli může nehledě na prozíravost jednoduše zničit, nemusí se přihodit nic víc, než že se vám podaří jej upustit. K prevenci tohoto rizika se vám může hodit tvrzené ochranné sklo FIXED. Toto ochranné sklo je dělané pro obrazovku Honor 20. Vzhledem k tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,33 mm pořádně uchrání obrazovku zařízení vůči poškození všeho druhu. Vnější povrchová úprava skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Zajímavé vlastnosti ochranného skla FIXED FullGlue-Cover pro Honor 20 černé Ochranné sklo Honor 20 Ochranné sklo je oproti tenké fólii silnější a efektivnější ochranou Citlivost na dotyk se aplikací skla neomezuje Vysoká tvrdost 9H Tloušťka tvrzeného skla FIXED činí 0,33 mm... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Honor 20 černé (FIXGFA-406-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Oppo A16s černé (FIXGFA-836-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Oppo A16s černé (FIXGFA-836-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Oppo A16s, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se dá i přes maximální obezřetnost znenadání zničit, stačí k tomu pouze jej nedbale pohodit na stůl. Jako řešení tohoto problému existuje ochranné sklo FIXED. Tvrdé krycí sklo je zaměřené přesně pro model Oppo A16s. Zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm pořádně kryje displej zařízení proti poškrábání, roztříštění nebo jiným poškozením. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude vaše zařízení vždy v bezpečí. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Rozhodující přednosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Oppo A16s černé (FIXGFA-836-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Vivo Y01, černé (FIXGFA-898-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Vivo Y01, černé (FIXGFA-898-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Vivo Y01, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se vždy může i přes veškerou pozornost z ničeho nic roztříštit, někdy jej stačí pouze upustit při vystupování z auta. K zabránění takové nehodě slouží tvrzené sklo FIXED. Ochranné sklo bylo vyhotoveno na obrazovku Vivo Y01. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a síle skla 0,33 mm nekompromisně uchrání displej zařízení proti všemožnému poškození. Zevní povrchová úprava krycího skla snižuje zanechávání otisků. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které hezky splývají s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Vivo Y01, černé (FIXGFA-898-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Motorola G60s černé (FIXGFA-820-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Motorola G60s černé (FIXGFA-820-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Motorola Moto G60s, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se dá nehledě na všechnu pozornost náhodně poničit, stačí k tomu jenom jej nedbale pohodit na stůl. K tomu abyste se do takové situace nedostali, si můžete pořídit ochranné tvrzené sklo FIXED. Tvrzené sklo bylo vyrobeno pro displej Motorola Moto G60s. Zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm mimořádně uchrání obrazovku proti poškrábání, roztříštění nebo jiným poškozením. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky ochrannému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Součástí balení je také čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Motorola G60s černé (FIXGFA-820-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Realme C33 černé (FIXGFA-1001-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Realme C33 černé (FIXGFA-1001-BK)
Detail

Ochranné sklo pro Realme C33, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se dá i přes veškerou rozvážnost snadno zničit, nejde o nic víc než jej nechtěně upustit na zem. K zabránění podobné situaci si můžete pořídit tvrzené ochranné sklo FIXED. Toto ochranné sklo se hodí na míru Realme C33. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce skla 0,33 mm solidně uchrání obrazovku proti roztříštění nebo poškrábání. Vnější povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků prstů. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, které hezky splývají s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení stále jako nová. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro Realme C33 černé (FIXGFA-1001-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro TCL 30SE černé (FIXGFA-1060-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro TCL 30SE černé (FIXGFA-1060-BK)
Detail

Ochranné sklo pro TCL 30SE, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se kdykoli dá i přes maximální opatrnost snadno narušit, stačí k tomu pouze malá nehoda, jako jej např. nechtěně shodit ze stolu. K zabránění takové nehodě se hodí ochranné tvrzené sklo FIXED. Tvrzené ochranné sklo je vyrobeno na míru TCL 30SE. Právě zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,33 mm efektivně uchrání displej zařízení proti poškrábání. Zevní povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED FullGlue-Cover pro TCL 30SE černé (FIXGFA-1060-BK)
FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 9, černé (FIXGFA-516-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 9T černé (FIXGFA-680-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 7 černé (FIXGFA-385-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 10 černé (FIXGFA-764-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 černé (FIXGFA-470-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 11 černé (FIXGFA-932-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi 10 (2022) černé (FIXGFA-892-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro černé (FIXGFA-463-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro černé (FIXGFA-708-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Realme 9 5G černé (FIXGFA-982-BK), FIXED FullGlue-Cover pro ASUS Zenfone 9 černé (FIXGFA-1058-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Realme 9 4G černé (FIXGFA-983-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 8 (2021) černé (FIXGFA-770-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Redmi Note 11S 5G černé (FIXGFA-951-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO F4 černé (FIXGFA-911-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi Poco M3 černé (FIXGFA-621-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO F3 černé (FIXGFA-720-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi POCO M4 Pro černé (FIXGFA-959-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Xiaomi 11T Pro/11T černé (FIXGFA-765-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Huawei Nova 9 SE černé (FIXGFA-925-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Motorola G60s černé (FIXGFA-820-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Nokia 2.4 černé (FIXGFA-606-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Vivo Y35 černé (FIXGFA-993-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Realme C33 černé (FIXGFA-1001-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Vivo Y16 černé (FIXGFA-1043-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Nokia G21 černé (FIXGFA-936-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Honor X8 černé (FIXGFA-976-BK), FIXED FullGlue-Cover pro TCL 305i černé (FIXGFA-1061-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Honor X6 černé (FIXGFA-1052-BK), FIXED FullGlue-Cover pro Nokia X30 černé (FIXGFA-1068-BK)