Fixed full cover tvrzene sklo 0 33mm motorola moto g5s plus bile

FIXED Full-Cover pro Motorola Moto G5S Plus černé (FIXGF-228-033BK)

FIXED Full-Cover pro Motorola Moto G5S Plus černé (FIXGF-228-033BK)

Ochranné sklo pro mobilní telefon Motorola Moto G5S Plus, tloušťka 0,33 mm, Chcete zanechat originální design svého smartphonu, ale bez krytu se bojíte o displej? Pak by vás mohlo zaujmout tvrzené ochranné sklo pro smartphone Motorola Moto G5S Plus, které doplní design vašeho telefonu o originální černé rámečky. Tvrzená skla jsou daleko oblíbenější než klasické fólie, protože umožňují vysokou citlivost dotyku a mají pevnost celých 9H, díky čemuž jsou odolná proti přímým nárazům, poškrábání a pádům. Nemusíte se tak strachovat o životnost vašeho displeje a pohodlně jej nosit v kabelce, kapse nebo kdekoliv jinde. Ochranné sklo Fixed Full-Cover pro Motorola Moto G5S Plus, černéTvrzená skla nezanechávají bublinkyTloušťka pouhých 0,33 mmPřesně vytvarované pro … (alza.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola Moto G7, černé,…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola Moto G7, černé, FIXGFA-425-BK

Vysoce kvalitní ochranné tvrzené sklo Fixed, FIXGFA-425-BK, pro Motorola Moto G7 v černé barvě zajistí maximální ochranu displeje vašeho zařízení. Díky 2,5 D Full-Cover provedení s lepením po celé ploše a zaoblenými okraji přilne sklo k displeji telefonu lépe než běžná skla a nijak nenaruší stylový vzhled vašeho telefonu. (mall.cz)

Ochranné sklo FIXED Full-Cover pro Motorola Moto E6 Play černé

Ochranné sklo FIXED Full-Cover pro Motorola Moto E6 Play černé

FIXED Full-Cover pro Motorola Moto E6 Play, černá Dopřejte vašemu telefonu dodatečnou ochranu v podobě temperovaného skla FIXED Full-Cover. To je navrženo tak, aby překrylo celou obrazovku až k okrajům. Díky tomu spolehlivě ochrání displej před nejrůznějšími nástrahami. Kvalitní a odolné Příslušenství je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který pochází z Japonska. Má tvrdost 9H, což znamená, že váš telefon bude v bezpečí i v případě pádu nebo nárazu. Tento model je navržen na míru telefonu Motorola Moto E6 Play. Zachovává citlivost Na sklíčko během chvilky zapomenete. Díky němu bude displej vašeho telefonu v naprostém bezpečí a zároveň si zachová svou citlivost. Jeho ovládání tak bude stejně jednoduché a bezproblémové jako bez nasazeného skla. Příslušenství má tloušťku pouze 0,33 mm.… (euronics.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola Moto E5 Play…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola Moto E5 Play černé, 0.33 mm FIXGF-355-BK

Tvrzené sklo k ochraně displeje vašeho telefonu o tloušťce 0,33 mm. Opatřené oleofobní ochranou pomáhá předcházet vzniku mastného povlaku. Určeno pro snadnou aplikaci na displeje modelu Motorola Moto E5 Play. Sklo se zaoblením 2,5 D obrazovku nejen chrání, ale má za následek i zachování citlivosti obrazovky při práci se smartphonem. (mall.cz)

Ochranné sklo FIXED Full-Cover pro Motorola Moto E6 Play černé …

Ochranné sklo FIXED Full-Cover pro Motorola Moto E6 Play černé (FIXGFA-480-BK)

temperované ochranné sklo na telefon • pro telefony Motorola Moto E6 Play • tvrdost 9H • vysoká citlivost • 100% průhlednost • oleofóbní úprava • tloušťka 0,33 mm Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola Moto G8 Play…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola Moto G8 Play FIXGFA-479-BK, lepení přes celý displej, černé

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Motorola Moto G8 Play. FIXED Ochranné tvrzené sklo Full-Cover FIXGFA-479-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Ochranné sklo FIXED Full-Cover pro Motorola E6 Plus černé

Ochranné sklo FIXED Full-Cover pro Motorola E6 Plus černé

FIXED Full-Cover pro Motorola E6 Plus, černá Dopřejte vašemu telefonu dodatečnou ochranu v podobě temperovaného skla FIXED Full-Cover. To je navrženo tak, aby překrylo celou obrazovku až k okrajům. Díky tomu spolehlivě ochrání displej před nejrůznějšími nástrahami. Kvalitní a odolné Příslušenství je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který pochází z Japonska. Má tvrdost 9H, což znamená, že váš telefon bude v bezpečí i v případě pádu nebo nárazu. Tento model je navržen na míru telefonu Motorola E6 Plus. Zachovává citlivost Na sklíčko během chvilky zapomenete. Díky němu bude displej vašeho telefonu v naprostém bezpečí a zároveň si zachová svou citlivost. Jeho ovládání tak bude stejně jednoduché a bezproblémové jako bez nasazeného skla. Příslušenství má tloušťku pouze 0,33 mm. Žádné… (euronics.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola E6 Plus FIXGFA…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola E6 Plus FIXGFA-494-BK, lepení přes celý displej, černé

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Motorola E6 Plus. FIXED Ochranné tvrzené sklo Full-Cover FIXGFA-494-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

FIXED Full-Cover pro Motorola Moto G6 Play černé (FIXGF-285-BK)

FIXED Full-Cover pro Motorola Moto G6 Play černé (FIXGF-285-BK)

Ochranné sklo pro mobilní telefon Motorola Moto G6 Play, Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se může i skrz pozornost ve vteřině roztříštit, nejde o nic víc než jej omylem upustit na podlahu. Pro tyto případy se vám může hodit ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Motorola Moto G6 Play černé. Tvrzené sklo bylo vyhotoveno pro obrazovku Motorola Moto G6 Play. Zevní povrchová úprava tvrdého ochranného skla brání zachycování šmouh. Díky FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení dokonale chráněna. Zajímavé funkce ochranného skla FIXED Full-Cover pro Motorola Moto G6 Play černé Ochranné sklo určeno pro Motorola Moto G6 Play Třikrát větší pevnost oproti běžné fólii Citlivost na dotyk se aplikací skla neomezuje FIXED Full-Cover pro Motorola Moto G6 Play černé lze velmi snadno… (alza.cz)

Unipha Tvrzené sklo Unipha 2,5D pro Lenovo Moto G5s Plus

Unipha Tvrzené sklo Unipha 2,5D pro Lenovo Moto G5s Plus

Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. Tvrzené sklo vyrobené ze speciálně zpracovaného průhledného skla o tloušťce 0,3 mm, které bylo vylepšeno pro zvýšení ochrany proti nárazům. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola One Vision/One…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola One Vision/One Action, FIXGFA-442-BK

Fixed Full-Cover FIXGFA-442-BK je tvrzené ochranné sklo navržené pro ochranu displeje mobilního telefonu Motorola One Vision/One Action. Toto vysoce kvalitní temperované sklo ochrání celou plochu displeje telefonu před poškrábáním a prasknutím. Vyniká vysokou tvrdostí 9H, je zcela průhledné a díky extrémní citlivosti neomezí funkci displeje. Oceníte i oleofóbní vrstvu odolnou proti otiskům prstů a mastnotě. (mall.cz)

Ochranné sklo FIXED Full-Cover pro Motorola One Macro černé

Ochranné sklo FIXED Full-Cover pro Motorola One Macro černé

FIXED Full-Cover pro Motorola One Macro, černá FIXED Full-Cover představuje způsob, jak spolehlivě ochránit displej vašeho telefonu před každodenními nástrahami. Toto tvrzené sklo je totiž tlusté 0,33 mm, a je vyrobeno z kvalitního materiálu z Japonska, který zajišťuje jeho vysokou odolnost. Extra bezpečí Příslušenství zajistí, že obrazovka vašeho zařízení bude v naprostém bezpečí před prachem, škrábanci, pády i nárazy. V tvrdosti dosahuje stupně 9H a sahá až k okrajům displeje, což znamená, že spolehlivě chrání celou jeho plochu. Navíc je navrženo tak, aby přesně pasovalo na smartphone Motorola One Macro. Nebude vás omezovat FIXED Full-Cover je zcela transparentní, takže za chvíli zapomenete, že ho máte. Samozřejmostí je také vysoká citlivost na dotek. Oleofóbní vrstva pak brání… (euronics.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola One Macro FIXGFA…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola One Macro FIXGFA-493-BK, lepení přes celý displej, černé

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Motorola One Macro. FIXED Ochranné tvrzené sklo Full-Cover FIXGFA-493-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola One, přes celý…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorola One, přes celý displej, černé, 0.33 mm FIXGF-346-BK

Ochranné sklo s tvrdostí 9H, kterou předčí už jen tvrdost diamantu. S tloušťkou 0,33 mm je sklo viditelné jen nepatrně. Jeho úprava skla zabraňuje zamaštění, a díky tomu na sebe neváže látky na bázi oleje. Zaoblení 2,5 D poskytuje ideální přilnutí. Určeno k snadné aplikaci na displeje modelu Motorola One. (mall.cz)

Ochranné sklo FIXED Full-Cover pro Motorola One Macro černé (FIXGFA…

Ochranné sklo FIXED Full-Cover pro Motorola One Macro černé (FIXGFA-493-BK)

ochranné tvrzené sklo na mobil • pro Motorola One Macro • vysoká citlivost dotyku • 100% průhlednost • oleofóbní úprava • tvrdost 9 H • tloušťka 0,33 mm Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Fixed 3D Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus/8…

Fixed 3D Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus/8 Plus, bílé FIXG3D-101-033WH

Velmi kvalitní 3D ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro mobilní telefon Apple iPhone 7 Plus/8 Plus, 3D technologie zajistí pokrytí celé přední plochy zaobleného displeje, tvrdost H9, tloušťka 0.33 mm, maximální ochrana displeje. Je 100% průhledné, vysoká citlivost doteku, snadno se instaluje, nedělá vzduchové bubliny, oleofóbní úprava, plné lepení. (mall.cz)

OEM Tvrzené sklo 2,5D pro Motorola Moto C Plus

OEM Tvrzené sklo 2,5D pro Motorola Moto C Plus

Je velmi pevné a tenké, tloušťka skla je pouhých 0,3 mm. Jeho tvrdost 9H je jedna z nejvyšších tvrdostí (10 je diamant), to znamená že nelze poškrábat jako běžný displej. Speciální tvrzené sklo dokonale chrání displej telefonu. (mall.cz)

Forever Tvrzené sklo pro Motorola Moto G7 Plus PN

Forever Tvrzené sklo pro Motorola Moto G7 Plus PN

Tvrzené sklo GSM042316 značky Forever zajistí efektivní ochranu vašeho zařízení před poškrábáním či jiným poškození povrchu displeje. Sklo je odolné vůči tekutým látkám a je zcela transparentní. Jeho tloušťka činí 0,33 mm. (mall.cz)

Fixed 3D Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus/8…

Fixed 3D Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus/8 Plus, bílé FIXG3D-101-033WH - rozbaleno

Velmi kvalitní 3D ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro mobilní telefon Apple iPhone 7 Plus/8 Plus, 3D technologie zajistí pokrytí celé přední plochy zaobleného displeje, tvrdost H9, tloušťka 0.33 mm, maximální ochrana displeje. Je 100% průhledné, vysoká citlivost doteku, snadno se instaluje, nedělá vzduchové bubliny, oleofóbní úprava, plné lepení. (mall.cz)

Fixed 3D Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus/8…

Fixed 3D Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 Plus/8 Plus, černé FIXG3D-101-033BK

Velmi kvalitní 3D ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro mobilní telefon Apple iPhone 7 Plus/8 Plus, 3D technologie zajistí pokrytí celé přední plochy zaobleného displeje, tvrdost H9, tloušťka 0.33 mm, maximální ochrana displeje. Je 100% průhledné, vysoká citlivost doteku, snadno se instaluje, nedělá vzduchové bubliny, oleofóbní úprava, plné lepení. (mall.cz)

Fixed Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Samsung Galaxy A8 (2018),…

Fixed Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Samsung Galaxy A8 (2018), černé FIXGF-261-033BK

Velmi kvalitní ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro celý displej mobilního telefonu Samsung Galaxy A8 (2018), tvrdost H9, tloušťka 0.33 mm, maximální ochrana displeje. Je 100% průhledné, vysoká citlivost doteku, snadno se instaluje, nedělá vzduchové bubliny, oleofóbní úprava, černé provedení. (mall.cz)

Fixed Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Samsung Galaxy J5 (2017),…

Fixed Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Samsung Galaxy J5 (2017), černé FIXGF-170-033BK

Velmi kvalitní ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro mobilní telefon Samsung Galaxy J5 (2017), tvrdost H9, tloušťka 0.33 mm, maximální ochrana displeje. Je 100% průhledné, vysoká citlivost doteku, snadno se instaluje, nedělá vzduchové bubliny, oleofóbní úprava. (mall.cz)

Fixed Full-cover ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 5 Global,…

Fixed Full-cover ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 5 Global, černé FIXGF-267-033BK

Ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Xiaomi Redmi 5 Global, tvrdost 9H, extra odolné s tloušťkou 0.33 mm, zajišťuje dokonalou ochranu displeje před poškrábáním, nečistotami, odštípnutím a tvrdými nárazy. Tenké zpracování se 100 % průhledností a oleofóbní vrstvou, která je odolná proti otiskům prstů a mastnotě, nabízí vysokou citlivost dotyku (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo 3D Full-Cover pro Apple iPhone 6/6S Plus,…

Fixed Ochranné tvrzené sklo 3D Full-Cover pro Apple iPhone 6/6S Plus, přes celý displej, černé

Vysoce kvalitní temperované 3D tvrzené sklo FIXED Full-Cover je ideální volbou pro ochranu displeje vašeho telefonu. Předejdete tak neštěstí v podobě škrábanců nebo prasklého displeje a budete mít jistotu, že dotyková obrazovka telefonu bude sloužit dlouho a spolehlivě. Speciální 3D technologie skla je určena přímo pro zaoblené displeje moderních smartphonů. Každé sklo je navrženo přesně na míru danému modelu telefonu, kryje celou plochu displeje až k okrajům a poskytne tak maximální ochranu. Se svou minimální tloušťkou 0,33 mm téměř nijak nezvětšuje rozměry telefonu. (mall.cz)

Fixed Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Samsung Galaxy J5 (2017),…

Fixed Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Samsung Galaxy J5 (2017), černé FIXGF-170-033BK - rozbaleno

Velmi kvalitní ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro mobilní telefon Samsung Galaxy J5 (2017), tvrdost H9, tloušťka 0.33 mm, maximální ochrana displeje. Je 100% průhledné, vysoká citlivost doteku, snadno se instaluje, nedělá vzduchové bubliny, oleofóbní úprava. (mall.cz)

Forever TVRZENÉ SKLO NA DISPLEJ PRO MOTOROLA G5s NFOLMOTG5S-HD

Forever TVRZENÉ SKLO NA DISPLEJ PRO MOTOROLA G5s NFOLMOTG5S-HD

Kvalitní ochranné sklo Forever pro displej vašeho smartphonu. Zajišťuje ochranu především proti škrábancům a odolnost vůči kapalným látkám. Aplikace skla na displej je velice snadná a intuitivní. Tloušťka výrobku je pouhých 0,33 mm. *Obrázek je pouze ilustrativní. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo 3D Full-Cover pro Apple iPhone 6/6S Plus,…

Fixed Ochranné tvrzené sklo 3D Full-Cover pro Apple iPhone 6/6S Plus, přes celý displej, černé - zánovní

Vysoce kvalitní temperované 3D tvrzené sklo FIXED Full-Cover je ideální volbou pro ochranu displeje vašeho telefonu. Předejdete tak neštěstí v podobě škrábanců nebo prasklého displeje a budete mít jistotu, že dotyková obrazovka telefonu bude sloužit dlouho a spolehlivě. Speciální 3D technologie skla je určena přímo pro zaoblené displeje moderních smartphonů. Každé sklo je navrženo přesně na míru danému modelu telefonu, kryje celou plochu displeje až k okrajům a poskytne tak maximální ochranu. Se svou minimální tloušťkou 0,33 mm téměř nijak nezvětšuje rozměry telefonu. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo 3D Full-Cover pro Apple iPhone 6/6S Plus,…

Fixed Ochranné tvrzené sklo 3D Full-Cover pro Apple iPhone 6/6S Plus, přes celý displej, černé - rozbaleno

Vysoce kvalitní temperované 3D tvrzené sklo FIXED Full-Cover je ideální volbou pro ochranu displeje vašeho telefonu. Předejdete tak neštěstí v podobě škrábanců nebo prasklého displeje a budete mít jistotu, že dotyková obrazovka telefonu bude sloužit dlouho a spolehlivě. Speciální 3D technologie skla je určena přímo pro zaoblené displeje moderních smartphonů. Každé sklo je navrženo přesně na míru danému modelu telefonu, kryje celou plochu displeje až k okrajům a poskytne tak maximální ochranu. Se svou minimální tloušťkou 0,33 mm téměř nijak nezvětšuje rozměry telefonu. (mall.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Lenovo Moto G5S Plus

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Lenovo Moto G5S Plus

Tvrzené ochranné sklo Lenovo Moto G5S Plus Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Lenovo Moto G5S Plus. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Z důvodu zaoblení přední strany telefonu, sklo neporkýva celou plochu displeje!   - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku - jednoduchá instalace bez bublin - tvrzené sklo je 100% průhledné - jednoduchá instalace - balení obsahuje vše potřebné k nalepení Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Lenovo Moto G5S Plus

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Lenovo Moto G5S Plus

Tvrzené ochranné sklo Xiaomi Redmi Note 7 Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Xiaomi Redmi Note 7. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Z důvodu zaoblení přední strany telefonu, sklo neporkýva celou plochu displeje!   - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku - jednoduchá instalace bez bublin - tvrzené sklo je 100% průhledné - jednoduchá instalace - balení obsahuje vše potřebné k nalepení Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal.… (vsechnonamobil.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorolu Moto G6 Play,…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Motorolu Moto G6 Play, přes celý displej, černé, 0,33 mm FIXGF-285-BK

Vysoce kvalitní tvrzené sklo, které vaši Motorolu Moto G6 Play ochrání před nárazem i poškrábáním. Ochranné sklo Fixed kryje celou plochu displeje až k okrajům, má tvrdost 9H, tloušťku 0,33 mm, vysokou citlivost dotyku a odpuzuje mastnotu. Je dokonale průhledné s černými okraji a nainstalujete ho snadno a bez bublin. (mall.cz)

Forever TVRZENÉ SKLO NA DISPLEJ PRO MOTOROLA G5s NFOLMOTG5S-HD -…

Forever TVRZENÉ SKLO NA DISPLEJ PRO MOTOROLA G5s NFOLMOTG5S-HD - rozbaleno

Kvalitní ochranné sklo Forever pro displej vašeho smartphonu. Zajišťuje ochranu především proti škrábancům a odolnost vůči kapalným látkám. Aplikace skla na displej je velice snadná a intuitivní. Tloušťka výrobku je pouhých 0,33 mm. *Obrázek je pouze ilustrativní. (mall.cz)

Fixed Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Mi 5C Global, na…

Fixed Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Mi 5C Global, na celý displej, bílé FIXGF-206-033WH

Kvalitní krycí ochranné sklo FIXED, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, maximální ochrana displeje vašeho mobilního telefonu Xiaomi Mi 5C Global. 100% průhledné, snadná instalace, nedělá vzduchové bubliny, oleofóbní vrstva, vysoká citlivost dotyku (mall.cz)

Fixed Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Mi 5C Global, na…

Fixed Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Mi 5C Global, na celý displej, černé FIXGF-206-033BK

Kvalitní krycí ochranné sklo FIXED, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, maximální ochrana displeje vašeho mobilního telefonu Xiaomi Mi 5C Global. 100% průhledné, snadná instalace, nedělá vzduchové bubliny, oleofóbní vrstva, vysoká citlivost dotyku (mall.cz)

Fixed Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Huawei Mate 10, přes celý…

Fixed Full-Cover ochranné tvrzené sklo pro Huawei Mate 10, přes celý displej, černé FIXGF-245-033BK - rozbaleno

Kvalitní krycí ochranné sklo FIXED, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, maximální ochrana displeje vašeho mobilního telefonu Huawei Mate 10. 100% průhledné, snadná instalace, nedělá vzduchové bubliny, oleofóbní vrstva, vysoká citlivost dotyku (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei P30 FIXGFA-382-BK,…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei P30 FIXGFA-382-BK, černé

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Huawei P30. FIXED Full-Cover FIXGFA-382-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Nokia 7.1 FIXGF-370-BK,…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Nokia 7.1 FIXGF-370-BK, černé

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Nokia 7.1. FIXED Full-Cover FIXGF-370-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Fixed Full-cover ochranné tvrzené sklo pro Huawei P20 Lite, přes celý…

Fixed Full-cover ochranné tvrzené sklo pro Huawei P20 Lite, přes celý displej, černé, 0.33 mm FIXGF-278-BK

Ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Huawei P20 Lite, přes celý displej, extra odolné s tloušťkou 0.33 mm, zajišťuje dokonalou ochranu před poškrábáním nebo popraskáním, tenké zpracování se 100 % průhledností, oleofóbní vrstva (mall.cz)

Fixed Full-cover ochranné tvrzené sklo pro Huawei P20 Pro, přes celý…

Fixed Full-cover ochranné tvrzené sklo pro Huawei P20 Pro, přes celý displej, černé, 0.33 mm FIXGF-279-BK

Ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Huawei P20 Pro, přes celý displej, extra odolné s tloušťkou 0.33 mm, zajišťuje dokonalou ochranu před poškrábáním nebo popraskáním, tenké zpracování se 100 % průhledností, oleofóbní vrstva (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei Y7 (2019) FIXGFA…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei Y7 (2019) FIXGFA-386-BK, černé

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Huawei Y7 (2019). FIXED Full-Cover FIXGFA-386-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Nokia 9 Pureview, černé,…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Nokia 9 Pureview, černé, FIXGFA-388-BK

Vysoce kvalitní ochranné tvrzené sklo FIXED, FIXGFA-388-BK, pro Nokia 9 Pureview v černé barvě zajistí maximální ochranu displeje vašeho zařízení. Díky 2,5 D Full-Cover provedení s lepením po celé ploše a zaoblenými okraji přilne sklo k displeji telefonu lépe než běžná skla a nijak nenaruší stylový vzhled vašeho telefonu. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Samsung Galaxy A20e, černé…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Samsung Galaxy A20e, černé, FIXGFA-399-BK

Vysoce kvalitní ochranné tvrzené sklo FIXED, FIXGFA-399-BK, pro Samsung Galaxy A20e v černé barvě zajistí maximální ochranu displeje vašeho zařízení. Díky 2,5 D Full-Cover provedení s lepením po celé ploše a zaoblenými okraji přilne sklo k displeji telefonu lépe než běžná skla a nijak nenaruší stylový vzhled vašeho telefonu. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Samsung Galaxy A80, černé,…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Samsung Galaxy A80, černé, FIXGFA-413-BK

Vysoce kvalitní ochranné tvrzené sklo FIXED, FIXGFA-413-BK, pro Samsung Galaxy A80 v černé barvě zajistí maximální ochranu displeje vašeho zařízení. Díky 2,5 D Full-Cover provedení s lepením po celé ploše a zaoblenými okraji přilne sklo k displeji telefonu lépe než běžná skla a nijak nenaruší stylový vzhled vašeho telefonu. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei Y9 Prime, černé,…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei Y9 Prime, černé, FIXGFA-439-BK

Vysoce kvalitní ochranné tvrzené sklo FIXED, FIXGFA-439-BK, pro Huawei Y9 Prime (2019) v černé barvě zajistí maximální ochranu displeje vašeho zařízení. Díky 2,5 D Full-Cover provedení s lepením po celé ploše a zaoblenými okraji přilne sklo k displeji telefonu lépe než běžná skla a nijak nenaruší stylový vzhled vašeho telefonu. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 7A, černé …

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 7A, černé (FIXGFA-423-BK)

Ochranné tvrzené sklo představující inovativní řešení ochrany displeje mobilu před nečistotami, poškrábáním a tvrdým nárazům. Vysoce odolné sklo Fixed Full-Cover s tvrdostí 9H o tloušťce pouhých 0,33 mm díky lepení po celé ploše a zaobleným okrajům přilne k mobilu lépe než běžná skla. Odpuzuje mastnotou a na displeji se tak nevytváří otisky prstů. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei P Smart Z, FIXGFA…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei P Smart Z, FIXGFA-417-BK

Fixed Full-Cover FIXGFA-417-BK je tvrzené ochranné sklo navržené pro ochranu displeje mobilního telefonu Huawei P Smart Z. Toto vysoce kvalitní temperované sklo ochrání celou plochu displeje telefonu před poškrábáním a prasknutím. Vyniká vysokou tvrdostí 9H, je zcela průhledné a díky extrémní citlivosti neomezí funkci displeje. Oceníte i oleofóbní vrstvu odolnou proti otiskům prstů a mastnotě. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Samsung Galaxy A40 FIXGFA…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Samsung Galaxy A40 FIXGFA-400-BK, černé

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Samsung Galaxy A40. FIXED Full-Cover FIXGFA-400-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei Y6 (2019) FIXGFA…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei Y6 (2019) FIXGFA-395-BK, černé

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Huawei Y6 (2019). FIXED Full-Cover FIXGFA-395-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei P30 Lite FIXGFA-383…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei P30 Lite FIXGFA-383-BK, černé

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Huawei P30 Lite. FIXED Full-Cover FIXGFA-383-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 7 FIXGFA-385…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 7 FIXGFA-385-BK, černé

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Xiaomi Redmi 7. FIXED Full-Cover FIXGFA-385-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Samsung Galaxy A70, černé…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Samsung Galaxy A70, černé FIXGFA-402-BK

Ochranné tvrzené sklo Full Cover pro Samsung Galaxy A70 FIXGFA-402-BK s lepením přes celý displej v provedení 2,5D ubrání váš telefon před škrábanci po celé ploše. Oleofobní úprava zamezuje otiskům prstů a ulpění dalších mastnot. (mall.cz)

Fixed tvrzené sklo FIXED 3D Full-Cover pro Apple iPhone 6/6S, s…

Fixed tvrzené sklo FIXED 3D Full-Cover pro Apple iPhone 6/6S, s lepením přes celý displej, bílé

Vysoce kvalitní temperované 3D tvrzené sklo FIXED Full-Cover je ideální volbou pro ochranu displeje vašeho telefonu. Předejdete tak neštěstí v podobě škrábanců nebo prasklého displeje a budete mít jistotu, že dotyková obrazovka telefonu bude sloužit dlouho a spolehlivě. Speciální 3D technologie skla je určena přímo pro zaoblené displeje moderních smartphonů. Každé sklo je navrženo přesně na míru danému modelu telefonu, kryje celou plochu displeje až k okrajům a poskytne tak maximální ochranu. Se svou minimální tloušťkou 0,33 mm téměř nijak nezvětšuje rozměry telefonu. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo 3D Full-Cover Samsung Galaxy A6+, černé…

Fixed Ochranné tvrzené sklo 3D Full-Cover Samsung Galaxy A6+, černé FIXG3D-317-BK - použité

Chraňte svůj Samsung Galaxy A6+ prémiovým temperovaným 3D tvrzeným sklem. Ochranné sklo Fixed Full-Cover 3D účinně kryje před nárazem i poškrábáním celou plochu displeje až k okrajům. Je velmi tenké, vysoce citlivé na dotek, odolné vůči mastnotě a dokonale průhledné s černými kraji. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Samsung Galaxy A70, černé…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Samsung Galaxy A70, černé FIXGFA-402-BK - rozbaleno

Ochranné tvrzené sklo Full Cover pro Samsung Galaxy A70 FIXGFA-402-BK s lepením přes celý displej v provedení 2,5D ubrání váš telefon před škrábanci po celé ploše. Oleofobní úprava zamezuje otiskům prstů a ulpění dalších mastnot. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei Y6 (2019) FIXGFA…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei Y6 (2019) FIXGFA-395-BK, černé - rozbaleno

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Huawei Y6 (2019). FIXED Full-Cover FIXGFA-395-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei P Smart Z, FIXGFA…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei P Smart Z, FIXGFA-417-BK - zánovní

Fixed Full-Cover FIXGFA-417-BK je tvrzené ochranné sklo navržené pro ochranu displeje mobilního telefonu Huawei P Smart Z. Toto vysoce kvalitní temperované sklo ochrání celou plochu displeje telefonu před poškrábáním a prasknutím. Vyniká vysokou tvrdostí 9H, je zcela průhledné a díky extrémní citlivosti neomezí funkci displeje. Oceníte i oleofóbní vrstvu odolnou proti otiskům prstů a mastnotě. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 7 FIXGFA-385…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 7 FIXGFA-385-BK, černé - zánovní

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Xiaomi Redmi 7. FIXED Full-Cover FIXGFA-385-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 7 FIXGFA-385…

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 7 FIXGFA-385-BK, černé - rozbaleno

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Xiaomi Redmi 7. FIXED Full-Cover FIXGFA-385-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 7A, černé …

Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Xiaomi Redmi 7A, černé (FIXGFA-423-BK) - rozbaleno

Ochranné tvrzené sklo představující inovativní řešení ochrany displeje mobilu před nečistotami, poškrábáním a tvrdým nárazům. Vysoce odolné sklo Fixed Full-Cover s tvrdostí 9H o tloušťce pouhých 0,33 mm díky lepení po celé ploše a zaobleným okrajům přilne k mobilu lépe než běžná skla. Odpuzuje mastnotou a na displeji se tak nevytváří otisky prstů. (mall.cz)

Fixed Ochranné tvrzené sklo 3D Full-Cover pro Samsung Galaxy A20e,…

Fixed Ochranné tvrzené sklo 3D Full-Cover pro Samsung Galaxy A20e, černé, FIXG3D-399-BK

Vysoce kvalitní ochranné 3D tvrzené sklo FIXED, FIXG3D-399-BK, pro Samsung Galaxy A20e v černé barvě zajistí maximální ochranu displeje vašeho zařízení. Díky 2,5 D Full-Cover provedení s lepením po celé ploše a zaoblenými okraji přilne sklo k displeji telefonu lépe než běžná skla a nijak nenaruší stylový vzhled vašeho telefonu. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít