FIXED FIT pro iPhone X bílé (FIXFIT-230-WH )

FIXED FIT pro Apple iPhone XR bílé (FIXFIT-334-WH)

FIXED FIT pro Apple iPhone XR bílé (FIXFIT-334-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Potřebujete sehnat multifunkční prostředek, kterak zajistit svého miláčka před poničením následkem pádu? Potom je kryt ušité na míru telefonu Apple iPhone XR to pravé ořechové. Bytelná kostra krytu se postará o to, že váš chytré zařízení bude mít 100% orchranu. Stejně tak vás vůbec nelimituje v používání ovládacích prvků díky výřezům. (alza.cz)

FIXED FIT pro Apple iPhone 7/iPhone 8 bílé (FIXFIT-100-WH)

FIXED FIT pro Apple iPhone 7/iPhone 8 bílé (FIXFIT-100-WH)

Pouzdro na mobilní telefon - PU kůže, přístup ke všem ovládacím prvkům i slotům, zavírání na magnet Luxusní ručně šité pouzdro FIXED FIT v bílé barvě je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone 7. Díky použité PU kůži a perfektnímu kopírování tvaru telefonu vypadá velmi dobře. Flipové pouzdro bezpečně chrání displej i zadní část mobilního telefonu.Luxusní ručně šité pouzdro FIXED FIT v bílé barvě je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone 7. Díky použité PU kůži a perfektnímu kopírování tvaru telefonu vypadá velmi dobře. Flipové pouzdro bezpečně chrání displej i zadní část mobilního telefonu.Zároveň při jeho využití máte stále přístup ke všem ovládacím prvkům a výstupům. Např. při nabíjení nebo poslechu hudby je pouzdro stále bezpečně zavřeno magnetickou sponou.… (alza.cz)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone X/XS zlaté (FIXFIT-230-GD)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone X/XS zlaté (FIXFIT-230-GD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Vybíráte nadčasový prostředek, jak zajistit svého miláčka před neblahými následky případného pádu? Tím pádem je pouzdro pro mobil Apple iPhone X a iPhone XS perfektní volbou. Houževnatá konstrukce krytu zaručí, že váš smartphone bude v naprostém bezpečí. K tomu vás absolutně nezabraňuje v užívání nabíjecího ani sluchátkového konektoru.  (alza.cz)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone X/XS antracitové (FIXFIT-230-AN)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone X/XS antracitové (FIXFIT-230-AN)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Hledáte zajímavou cestu, kterak ochránit svého miláčka před pádem či poškozením? Pak je obal ušité na míru telefonu Apple iPhone X a iPhone XS skvělým východiskem. Kvalitní provedení obalu se postará o to, že váš chytrý mobil už nebude dán v sázku. Stejně tak vás nikterak nezabraňuje v používání konektorů ani tlačítek mobilu. (alza.cz)

FIXED FIT pro Honor 10 bílé (FIXFIT-310-WH)

FIXED FIT pro Honor 10 bílé (FIXFIT-310-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Nosíte svůj mobil neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Nosíte svůj Honor 10 neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Zajišťují totiž nejen odolnost proti mechanickému poškození i různým nečistotám, ale přední odklápěcí kryt zároveň zabraňuje poškození displeje. Kryt je samozřejmě vyroben tak, aby přesně seděl na váš Honor 10, který je v něm pevně uchycen. Zároveň umožňuje přístup ke všem ovládacím prvkům a disponuje jednoduchým zavíráním na magnet, jež zabraňuje náhodnému otevření. Kryt je bílé barvy… (alza.cz)

FIXED FIT pro Samsung Galaxy J6+ bílé (FIXFIT-352-WH)

FIXED FIT pro Samsung Galaxy J6+ bílé (FIXFIT-352-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, vyrobeno z prémiové PU kůže v metalických barvách, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří osvědčenou ochranu proti jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Nezanedbatelné jsou otvory pasující k důležitým ovládacím prvkům telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Šikovnou maličkostí je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Základní znaky pouzdra na mobilní telefon FIXED FIT pro Samsung Galaxy J6+ bílé Vyklápěcí provedení ochrání zadní část telefonu i displej Najdete také místo na občanku nebo platební kartu Otvory pro důležité prvky a tlačítka Materiál flipového pouzdra FIXED FIT pro Samsung Galaxy J6+ bílé: Umělá kůže a TPU Flipové… (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei Nova 3 bílé (FIXFIT-333-WH)

FIXED FIT pro Huawei Nova 3 bílé (FIXFIT-333-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, vyrobeno z prémiové PU kůže v metalických barvách, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon přináší poctivou ochranu proti jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Zcela samozřejmé jsou otvory pro důležité ovládací prvky telefonu, které umožňují plnohodnotný provoz. Důmyslnou maličkostí je přihrádka vhodná pro platební kartou. Hlavní rysy flipového pouzdra na mobil FIXED FIT pro Huawei Nova 3 bílé Zavírací provedení uchrání celý telefon, včetně displeje K dispozici bude místo na kartu či občanku Otvory pro důležité prvky a tlačítka Materiál pouzdra na mobil FIXED FIT pro Huawei Nova 3 bílé: Umělá kůže a TPU Flipové pouzdro na mobil Huawei Nova 3 (alza.cz)

FIXED FIT pro Samsung Galaxy A6 bílé (FIXFIT-311-WH)

FIXED FIT pro Samsung Galaxy A6 bílé (FIXFIT-311-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Nosíte svůj mobil neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Nosíte svůj Samsung Galaxy A6 neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Zajišťují totiž nejen odolnost proti mechanickému poškození i různým nečistotám, ale přední odklápěcí kryt zároveň zabraňuje poškození displeje. Kryt je samozřejmě vyroben tak, aby přesně seděl na váš Samsung Galaxy A6, který je v něm pevně uchycen. Zároveň umožňuje přístup ke všem ovládacím prvkům a disponuje jednoduchým zavíráním na magnet, jež zabraňuje náhodnému otevření. Kryt je… (alza.cz)

FIXED FIT pro Samsung Galaxy J4+ bílé (FIXFIT-351-WH)

FIXED FIT pro Samsung Galaxy J4+ bílé (FIXFIT-351-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, vyrobeno z prémiové PU kůže v metalických barvách, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje spolehlivou ochranu proti téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Nepostradatelné jsou otvory odpovídající důležitým ovládacím prvkům telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Praktickou výhodou je přihrádka vhodná pro platební kartou. Důležité vlastnosti flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED FIT pro Samsung Galaxy J4+ bílé Vyklápěcí provedení chrání záda telefonu i displej Nechybí místo na občanku nebo platební kartu Výřezy pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Materiál flipového pouzdra FIXED FIT pro Samsung Galaxy J4+ bílé:… (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei Nova 3i bílé (FIXFIT-338-WH)

FIXED FIT pro Huawei Nova 3i bílé (FIXFIT-338-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, vyrobeno z prémiové PU kůže v metalických barvách, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon skýtá osvědčenou ochranu vůči jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Samozřejmostí jsou výřezy pro tlačítka telefonu, které jsou zásadní pro práci a provoz bez omezení. Oblíbenou maličkostí je přihrádka, ve které můžete nosit platební kartu, a mít ji tak neustále u sebe. Zajímavé znaky pouzdra na mobilní telefon FIXED FIT pro Huawei Nova 3i bílé Vyklápěcí provedení ochraňuje tělo mobilu zepředu i zezadu Nechybí místo na důležitou kartu Otvory pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Materiál pouzdra na mobil FIXED FIT pro Huawei Nova 3i bílé: Umělá kůže a TPU… (alza.cz)

FIXED FIT pro Nokia 6.1 Plus bílé (FIXFIT-337-WH)

FIXED FIT pro Nokia 6.1 Plus bílé (FIXFIT-337-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, vyrobeno z prémiové PU kůže v metalických barvách, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří naprostou ochranu vůči poškrábání, odření nebo prasknutí. Umělá kůže přináší pouzdru FIXED FIT pro Nokia 6.1 Plus bílé ještě k vyšší odolnosti i pocit elegance. Nutností jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by plnohodnotné používání prakticky nebylo možné. Důmyslnou drobností je prostor pro platební kartu. Zajímavé vlastnosti pouzdra na mobilní telefon FIXED FIT pro Nokia 6.1 Plus bílé Vyklápěcí provedení opatruje kompletně celý smartphone Nechybí místo na důležitou kartu Výřezy pro správnou funkci tlačítek a jiných prvků Materiál… (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei P9 Lite Mini bílé (FIXFIT-244-WH)

FIXED FIT pro Huawei P9 Lite Mini bílé (FIXFIT-244-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Bílé pouzdro FIXED FIT ve stylu knihy představuje elegantní řešení ochrany pro mobilní telefon Huawei P9 Lite Mini. Pouzdro je vyrobeno z umělé kůže a pyšní se jedinečným zpracováním, neboť je ručně šité v Prostějově. Váš telefon bude chráněn před poškrábáním, nečistotami a pády. Čelní tvrzená část je odklápěcí a nabízí kapsu na karty. Pouzdro FIXED FIT má magnetické zavírání a díky zachování přístupu k fotoaparátu, reproduktoru i konektorům můžete svůj telefon bez omezení používat.  Klíčové vlastnosti bílého pouzdra FIXED FIT pro Huawei P9 Lite MiniPouzdro ve stylu knihy je ideální pro mobilní telefon Huawei P9 Lite… (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei Y6 Prime (2018) bílé (FIXFIT-294-WH)

FIXED FIT pro Huawei Y6 Prime (2018) bílé (FIXFIT-294-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Obstaráváte nadčasový prostředek, kterak zajistit svého miláčka před pádem či poškozením? V tom případě je obal pro mobil Huawei Y6 Prime 2018 správnou volbou. Pevné provedení obalu je zárukou, že váš smart telefon nepřijde k nejmenší úhoně. Zajisté vás absolutně nezabraňuje v užívání výstupních konektorů či tlačítek. (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei Mate 10 Lite bílé (FIXFIT-246-WH)

FIXED FIT pro Huawei Mate 10 Lite bílé (FIXFIT-246-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Ručně šité pouzdro typu kniha FIXED FIT disponuje perfektním tvarem, díky němuž je mobilní telefon v pouzdře stabilně uchycen, a je vyrobeno přesně na míru telefon Huawei Mate 10 Lite. Přední odklápěcí kryt chrání displej a celé pouzdro zajišťuje kompletní ochranu vašeho telefonu proti mechanickému poškození i proti nečistotám. Přístup ke všem ovládacím prvkům i slotům je snadný a rychlý bez nutnosti vyndávat telefon. Zavírání pouzdra je magnetické. Pouzdro v elegantním bílém provedení je vyrobeno z PU kůže. Pouzdra FIXED FIT jsou kompletně vyráběna v naší domovině ve městě Prostějov. Klíčové vlastnosti pouzdra FIXED… (alza.cz)

FIXED FIT pro Samsung Galaxy A7 (2018) bílé (FIXFIT-353-WH)

FIXED FIT pro Samsung Galaxy A7 (2018) bílé (FIXFIT-353-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže, vanička přesně na míru telefonu, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty, vyrobeno v České republice Ručně šité pouzdro typu kniha FIXED FIT disponuje perfektním tvarem, díky němuž je mobilní telefon v pouzdře stabilně uchycen a je vyrobeno přesně na míru telefonu Samsung Galaxy A7 (2018). Přední odklápěcí kryt chrání displej a celé pouzdro zajišťuje kompletní ochranu vašeho telefonu proti mechanickému poškození i proti nečistotám. Přístup ke všem ovládacím prvkům i slotům je snadný a rychlý bez nutnosti vyndávat telefon. Zavírání pouzdra je magnetické. Pouzdro v elegantním bílém provedení je vyrobeno z PU kůže. Pouzdra FIXED FIT jsou kompletně vyráběna v naší… (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei Y5 Prime (2018) bílé (FIXFIT-326-WH)

FIXED FIT pro Huawei Y5 Prime (2018) bílé (FIXFIT-326-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Sháníte exkluzivní způsob, kterak zajistit svého miláčka před ťukanci a škrábanci? Potom je obal pro smartphone Huawei Y5 Prime (2018) vás naprosto uchvátí. Pevná konstrukce pouzdra zaručí, že váš mobilní telefon už nic neohrozí. Ke všemu vás nikterak nelimituje v používání konektorů ani tlačítek mobilu. (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei Y7 Prime (2018) bílé (FIXFIT-309-WH)

FIXED FIT pro Huawei Y7 Prime (2018) bílé (FIXFIT-309-WH)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei Y5 (2017)/ Y6 (2017) bílé (FIXFIT-229-WH)

FIXED FIT pro Huawei Y5 (2017)/ Y6 (2017) bílé (FIXFIT-229-WH)

Pouzdro na mobilní telefon Flip Book s TPU krytem, PU kůže, zavírání na magnet, ručně vyrobeno v Prostějově Ručně šité pouzdro typu kniha FIXED FIT disponuje perfektním tvarem, díky němuž je mobilní telefon v pouzdře stabilně uchycen a je vyrobeno přesně na míru telefonu Huawei Y5 (2017)/ Y6 (2017). Přední odklápěcí kryt chrání displej a celé pouzdro zajišťuje kompletní ochranu vašeho telefonu proti mechanickému poškození i proti nečistotám. Přístup ke všem ovládacím prvkům i slotům je snadný a rychlý bez nutnosti vyndávat telefon. Zavírání pouzdra je magnetické. Pouzdro v elegantním bílém provedení je vyrobeno z PU kůže. Pouzdra FIXED FIT jsou kompletně vyráběna v naší domovině ve městě Prostějov. Klíčové vlastnosti pouzdra FIXED… (alza.cz)

FIXED pro iPhone X/XS čirý (FIXTCC-230 )

FIXED pro iPhone X/XS čirý (FIXTCC-230 )

Kryt na mobil vyroben z netoxického TPU, jemná a ultra tenká gelová struktura, protiskluzový, snadná aplikace Jednoduchá a efektivní ochrana vašeho Apple Iphonu X. Ultratenké gelové pouzdro FIXED v čirém provedení přináší skvělou ochranu mobilního telefonu. TPU materiál chrání boky a záda přístroje před poškrábáním, prachem a případnými pády. Pouzdro nezakrývá boční tlačítka, čočku fotoaparátu ani konektory a perfektně umožní pohodlné ovládání bez nutností vyndávat telefon z krytu. Klíčové vlastnosti zadního krytu FIXED Tenký zadní kryt v elegantním čirém provedení Ochrana proti mechanickému poškození telefonu i proti nečistotámUrčeno pro mobilní telefony Apple iPhone XPohodlné… (alza.cz)

FIXED pro iPhone X/XS (FIXG-230-033 )

FIXED pro iPhone X/XS (FIXG-230-033 )

Ochranné sklo 0.33mm, tvrdost 9H, 100% průhlednost, oleofóbní struktura, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublinek  Ochranný kryt na mobilní zařízení nabízí perfektní ochranu proti nárazům, škrábancům či jiným poškozením. Maximální ochranu displeje zařízení Apple iPhone X nabídne toto kvalitní tvrzené sklo. Pyšní se vysokou citlivostí dotyku, snadnou instalací bez vzduchových bublin a především 100% průhledností. Oleofóbní úprava skla ručí za perfektní odpudivost mastných materiálů a látek olejovitých charakterů. Rovněž ochrání váš telefon proti škrábancům, otiskům prstů a tvrdým nárazům o zem. Klíčové vlastnosti ochranného skla FIXED pro Apple iPhone XChrání před poškrábánímVyroben na míru pro daný telefonUmožňuje snadnou údržbuSnadná instalace bez… (alza.cz)

FIXED Opus pro iPhone X/XS motiv Dice (FIXOP-230-DI )

FIXED Opus pro iPhone X/XS motiv Dice (FIXOP-230-DI )

Pouzdro na mobilní telefon Flip Book s TPU krytem, PU kůže, zavírání na magnet, přístup ke všem ovládacím prvkům a slotům Ručně šité pouzdro FIXED Opus s motivem Dice (barevné kostky) sedí přesně na míru telefonu Apple iPhone X. Díky pečlivé výrobě je telefon v pouzdře stabilně uchycen. Všechna pouzdra FIXED Opus pocházejí z České republiky. Odklápěcí kryt z odolného materiálu TPU chrání pouzdro s motivem Dice před nečistotami, povětrnostními vlivy i mechanickým poškozením. Zbytek elegantního pouzdra tvoří PU kůže, která kombinuje výhody přírodních a syntetických materiálů. Ovládací prvky telefonu iPhone X i všechny vstupy a výstupy jsou snadno dostupné bez nutnosti vyndávat telefon z pouzdra. Pouzdro navíc disponuje kapsami na bankovky a platební… (alza.cz)

FIXED FIT pro Apple iPhone XS černé (FIXFIT-363-BK)

FIXED FIT pro Apple iPhone XS černé (FIXFIT-363-BK)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže, vanička přesně na míru telefonu, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty, vyrobeno v České republice  Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje naprostou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Umělá kůže přináší pouzdru FIXED FIT pro Apple iPhone XS černé mimo odolnosti i nádech elegance. Jistotou jsou otvory odpovídající důležitým ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by bylo běžné užívání velmi omezené a prakticky nemožné. Nápaditou drobností je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Pouzdru FIXED přidal výrobce rovněž stojánek pro pohodlnější sledování videí nebo čtení. Podstatné výhody pouzdra na mobil FIXED FIT pro Apple iPhone… (alza.cz)

FIXED FIT pro Apple iPhone 7/iPhone 8 černé (FIXFIT-100-BK)

FIXED FIT pro Apple iPhone 7/iPhone 8 černé (FIXFIT-100-BK)

Pouzdro na mobilní telefon - PU kůže, přístup ke všem ovládacím prvkům i slotům, zavírání na magnet Luxusní ručně šité pouzdro FIXED FIT v černé barvě je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone 7. Díky použité PU kůži a perfektnímu kopírování tvaru telefonu vypadá velmi dobře. Flipové pouzdro bezpečně chrání displej i zadní část mobilního telefonu.Luxusní ručně šité pouzdro FIXED FIT v černé barvě je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone 7. Díky použité PU kůži a perfektnímu kopírování tvaru telefonu vypadá velmi dobře. Flipové pouzdro bezpečně chrání displej i zadní část mobilního telefonu.Zároveň při jeho využití máte stále přístup ke všem ovládacím prvkům a výstupům. Např. při nabíjení nebo poslechu hudby je pouzdro stále bezpečně zavřeno magnetickou sponou.… (alza.cz)

FIXED FIT pro Apple iPhone 7/iPhone 8 červené (FIXFIT-100-RD)

FIXED FIT pro Apple iPhone 7/iPhone 8 červené (FIXFIT-100-RD)

Pouzdro na mobilní telefon - PU kůže, přístup ke všem ovládacím prvkům i slotům, zavírání na magnet Luxusní ručně šité pouzdro FIXED FIT v červené barvě je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone 7. Díky použité PU kůži a perfektnímu kopírování tvaru telefonu vypadá velmi dobře. Flipové pouzdro bezpečně chrání displej i zadní část mobilního telefonu.Luxusní ručně šité pouzdro FIXED FIT v červené barvě je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone 7. Díky použité PU kůži a perfektnímu kopírování tvaru telefonu vypadá velmi dobře. Flipové pouzdro bezpečně chrání displej i zadní část mobilního telefonu.Zároveň při jeho využití máte stále přístup ke všem ovládacím prvkům a výstupům. Např. při nabíjení nebo poslechu hudby je pouzdro stále bezpečně zavřeno magnetickou sponou.… (alza.cz)

FIXED FIT pro Apple iPhone XR červené (FIXFIT-334-RD)

FIXED FIT pro Apple iPhone XR červené (FIXFIT-334-RD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Potřebujete sehnat spolehlivou variantu, kterak šetřit svůj smartphone před různými ťukanci nebo dokonce rozbitým displejem? Tím pádem je pouzdro pro mobil Apple iPhone XR ideální odpovědí. Pevná kostra krytu se postará o to, že váš přístroj už nic neohrozí. Samozřejmě vás nikterak nesvazuje v používání ovládacích prvků díky výřezům. (alza.cz)

FIXED FIT pro Apple iPhone XS červené (FIXFIT-363-RD)

FIXED FIT pro Apple iPhone XS červené (FIXFIT-363-RD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže, vanička přesně na míru telefonu, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty, vyrobeno v České republice  Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí stoprocentní ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Umělá kůže obstarává pouzdru FIXED FIT pro Apple iPhone XS červené ještě k výrazné odolnosti i působivou eleganci. Nezbytné jsou výřezy určené pro podstatné ovládací prvky telefonu, které jsou zásadní pro plnohodnotný provoz. Bystrou vychytávkou je přihrádka, díky které můžete mít svou platební kartu stále u sebe. Pouzdru na mobilní telefon FIXED dodal výrobce o stojánek, díky kterému můžete sledovat videa nebo si číst s maximálním pohodlím. Hlavní vlastnosti… (alza.cz)

FIXED FIT pro Apple iPhone 6/6S černé (FIXFIT-003-BK)

FIXED FIT pro Apple iPhone 6/6S černé (FIXFIT-003-BK)

Pouzdro na mobilní telefon - PU kůže, přístup ke všem ovládacím prvkům i slotům, zavírání na magnet Nosíte svůj mobil neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Nosíte svůj mobil neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Zajišťují totiž nejen odolnost proti mechanickému poškození i různým nečistotám, ale přední odklápěcí kryt zároveň zabraňuje poškození displeje. Kryt je samozřejmě vyroben tak, aby přesně seděl na daný model, který je v něm pevně uchycen. Zároveň umožňuje přístup ke všem ovládacím prvkům a disponuje jednoduchým zavíráním na magnet, jež zabraňuje náhodnému otevření. Klíčové… (alza.cz)

FIXED FIT pro Apple iPhone 5/5S/SE červené (FIXFIT-002-RD)

FIXED FIT pro Apple iPhone 5/5S/SE červené (FIXFIT-002-RD)

Pouzdro na mobilní telefon - PU kůže, přístup ke všem ovládacím prvkům i slotům, zavírání na magnet Nosíte svůj mobil neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Nosíte svůj mobil neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Zajišťují totiž nejen odolnost proti mechanickému poškození i různým nečistotám, ale přední odklápěcí kryt zároveň zabraňuje poškození displeje. Kryt je samozřejmě vyroben tak, aby přesně seděl na daný model, který je v něm pevně uchycen. Zároveň umožňuje přístup ke všem ovládacím prvkům a disponuje jednoduchým zavíráním na magnet, jež zabraňuje náhodnému otevření. Klíčové… (alza.cz)

FIXED FIT pro Apple iPhone 5/5S/SE černé (FIXFIT-002-BK)

FIXED FIT pro Apple iPhone 5/5S/SE černé (FIXFIT-002-BK)

Pouzdro na mobilní telefon - PU kůže, přístup ke všem ovládacím prvkům i slotům, zavírání na magnet Nosíte svůj mobil neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Nosíte svůj mobil neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Zajišťují totiž nejen odolnost proti mechanickému poškození i různým nečistotám, ale přední odklápěcí kryt zároveň zabraňuje poškození displeje. Kryt je samozřejmě vyroben tak, aby přesně seděl na daný model, který je v něm pevně uchycen. Zároveň umožňuje přístup ke všem ovládacím prvkům a disponuje jednoduchým zavíráním na magnet, jež zabraňuje náhodnému otevření. Klíčové… (alza.cz)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone XS antracitové (FIXFIT-363-AN)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone XS antracitové (FIXFIT-363-AN)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže, vanička přesně na míru telefonu, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty, vyrobeno v České republice  Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za spolehlivou ochranu vůči jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Umělá kůže poskytuje pouzdru FIXED FIT Shine pro Apple iPhone XS antracitové navíc k vyšší odolnosti i elegantní dojem. Nutností jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Praktickou drobností je přihrádka tak akorát o velikosti platební či jiné karty. Pouzdru na mobil FIXED doplnil výrobce rovněž stojánek, se kterým můžete zařízení při sledování obsahu pohodlně podepřít. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone XR zlaté (FIXFIT-334-GD)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone XR zlaté (FIXFIT-334-GD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Potřebujete sehnat zajímavou cestu, kterak uchránit svůj chytrý telefon před veškerými nárazy, či poškrábáním? Tak potom je kryt kompatibilní s mobilem Apple iPhone XR ideálním řešením. Bytelná kostra pouzdra zajistí, že váš chytrý telefon bude mít 100% orchranu. K tomu vás za žádných okolností nezabraňuje v používání konektorů ani tlačítek mobilu. (alza.cz)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone XS zlaté (FIXFIT-363-GD)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone XS zlaté (FIXFIT-363-GD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže, vanička přesně na míru telefonu, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty, vyrobeno v České republice  Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí patřičnou ochranu vůči popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Umělá kůže zajišťuje pouzdru FIXED FIT Shine pro Apple iPhone XS zlaté navíc k vyšší odolnosti i nedbalou eleganci. Samozřejmostí jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by plnohodnotný provoz nebyl možný. Vynalézavou výhodou je přihrádka vhodná pro platební kartou. Pouzdru na mobil FIXED dal výrobce též stojánek pro polohávání při sledování obsahu. Důležité přednosti pouzdra na mobil FIXED FIT Shine pro Apple iPhone XS zlaté… (alza.cz)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone XR modré (FIXFIT-334-BL)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone XR modré (FIXFIT-334-BL)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže, vanička přesně na míru telefonu,zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty,vyrobeno v České republice  Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon dodává slušnou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Umělá kůže obstarává pouzdru FIXED FIT Shine pro Apple iPhone XR modré mimo vyšší odolnosti i pocit elegance. Nezanedbatelné jsou otvory určené pro významné ovládací prvky telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Důmyslnou výhodou je přihrádka určená pro platební či jinou kartu. Pouzdru FIXED doplnil výrobce rovněž stojánek, jehož pozici můžete upravovat pro pohodlnější sledování videí nebo čtení. Podstatné výhody pouzdra na… (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei Y6 bílé (FIXRP-FIT060-WH)

FIXED FIT pro Huawei Y6 bílé (FIXRP-FIT060-WH)

Pouzdro na mobilní telefon - PU kůže, přístup ke všem ovládacím prvkům i slotům, zavírání na magnet Nosíte svůj mobilní telefon v kapse a někdy přihodíte i klíče? Pak zvažte nákup ochranného pouzdra FIXED FIT pro mobilní telefon Huawei Y6 v bílé barvě. Elegantní pouzdro z PU kůže přesně kopíruje křivky mobilu.Nosíte svůj mobilní telefon v kapse a někdy přihodíte i klíče? Pak zvažte nákup ochranného pouzdra FIXED FIT pro mobilní telefon Huawei Y6 v bílé barvě. Elegantní pouzdro z PU kůže přesně kopíruje křivky mobilu.Díky praktickým otvorům máte i v uzavřeném stavu přístup ke všem ovládacím prvkům a slotům. Přední část pouzdra je upevněna magneticky. Ochraňte svůj mobilní telefon před škrábanci a nečistotou s tímto stylovým pouzdrem.Hlavní přednostiPřístup ke všem… (alza.cz)

FIXED FIT s Dušinkami pro Apple iPhone XR motiv Jasmínka (FIXFIT-334…

FIXED FIT s Dušinkami pro Apple iPhone XR motiv Jasmínka (FIXFIT-334-JAS)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově,originální motiv od české malířky Dušany Rapošové, vyrobeno z prémiové PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí znamenitou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Nutné jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, které umožňují plnohodnotný provoz. Nápaditou vychytávkou je prostor pro platební kartu. Základní parametry pouzdra na mobilní telefon FIXED FIT s Dušinkami pro Apple iPhone XR motiv Jasmínka Vyklápěcí provedení schová celý telefon, včetně displeje K dispozici bude místo na kartu či občanku Výřezy pro správnou funkci tlačítek a jiných prvků Materiál flipového pouzdra FIXED FIT s Dušinkami pro Apple iPhone XR motiv… (alza.cz)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone 5/5S/SE bronzové (FIXFIT-002-BR)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone 5/5S/SE bronzové (FIXFIT-002-BR)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, vyrobeno z prémiové PU kůže v metalických barvách, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Snažíte se najít nadčasový prostředek, kterak uchránit svůj telefon před poškrabáním, prachem a případnými pády? Pevné provedení krytu zaručí, že váš chytrý mobil si může s úlevou vydechnout. Zajisté vás vůbec neomezuje v používání tlačítek, či konektorů. (alza.cz)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone 5/5S/SE antracitové (FIXFIT-002-AN)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone 5/5S/SE antracitové (FIXFIT-002-AN)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, vyrobeno z prémiové PU kůže v metalických barvách, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Potřebujete multifunkční prostředek, kterak zachránit svůj telefon před různými oděrkami, nedejbože rozbitím? Odolná konstrukce pouzdra zabezpečí, že váš chytrý mobil si může s úlevou vydechnout. A také vás nikterak nezabraňuje v používání ovládacích prvků a slotů. (alza.cz)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone 5/5S/SE zlaté (FIXFIT-002-GD)

FIXED FIT Shine pro Apple iPhone 5/5S/SE zlaté (FIXFIT-002-GD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, vyrobeno z prémiové PU kůže v metalických barvách, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Obstaráváte prvotřídní cestu, jak uchránit svůj chytrý telefon před poničením následkem pádu? Kvalitní konstrukce pouzdra obstará, že váš chytrý mobil bude mimo ohrožení. Navíc vás absolutně nesvazuje v používání konektorů ani tlačítek mobilu. (alza.cz)

FIXED FIT pro Nokia 5.1 černé (FIXFIT-319-BK)

FIXED FIT pro Nokia 5.1 černé (FIXFIT-319-BK)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Rádi byste našli nadčasový prostředek, kterak zajistit svůj mobilní telefon před různými ťukanci nebo dokonce rozbitým displejem? Tak potom je kryt pro smartphone Nokia Nokia 5,1 koncem vašeho hledání. Odolné tělo pouzdra zabezpečí, že váš chytré zařízení si může s úlevou vydechnout. Samozřejmě vás ani trochu nesvazuje v používání konektorů ani tlačítek mobilu. (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei P30 červené (FIXFIT-382-RD)

FIXED FIT pro Huawei P30 červené (FIXFIT-382-RD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže, vanička přesně na míru telefonu, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty, vyrobeno v České republice  (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei P30 černé (FIXFIT-382-BK)

FIXED FIT pro Huawei P30 černé (FIXFIT-382-BK)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže, vanička přesně na míru telefonu, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty, vyrobeno v České republice  (alza.cz)

FIXED FIT pro Nokia 3.1 červené (FIXFIT-301-RD)

FIXED FIT pro Nokia 3.1 červené (FIXFIT-301-RD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Pátráte po povedenou možnost, kterak zachránit svůj mobilní telefon před poničením následkem pádu? Potom je obal pro mobil Nokia Nokia 3,1 skvělým východiskem. Bytelná konstrukce pouzdra zaručí, že váš přístroj už nic neohrozí. Navíc vás vůbec nelimituje v používání konektorů ani tlačítek mobilu. (alza.cz)

FIXED FIT pro Nokia 5.1 červené (FIXFIT-319-RD)

FIXED FIT pro Nokia 5.1 červené (FIXFIT-319-RD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Vybíráte originální řešení, jak zachránit svůj smartphone před poškrabáním, prachem a případnými pády? Tím pádem je obal na míru padnoucí smartphonu Nokia Nokia 5,1 tím nejlepším řešením. Bytelná konstrukce pouzdra zabezpečí, že váš smartphone si může s úlevou vydechnout. Ke všemu vás nikterak nezabraňuje v užívání nabíjecího ani sluchátkového konektoru.  (alza.cz)

FIXED FIT pro Honor 10 černé (FIXFIT-310-BK)

FIXED FIT pro Honor 10 černé (FIXFIT-310-BK)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Nosíte svůj mobil neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Nosíte svůj Honor 10 neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Zajišťují totiž nejen odolnost proti mechanickému poškození i různým nečistotám, ale přední odklápěcí kryt zároveň zabraňuje poškození displeje. Kryt je samozřejmě vyroben tak, aby přesně seděl na váš Honor 10, který je v něm pevně uchycen. Zároveň umožňuje přístup ke všem ovládacím prvkům a disponuje jednoduchým zavíráním na magnet, jež zabraňuje náhodnému otevření. Kryt je černé barvy… (alza.cz)

Puzdro na mobil flipové Fixed FIT pre Apple iPhone XR (Fixfit…

Puzdro na mobil flipové Fixed FIT pre Apple iPhone XR (Fixfit-334-AN)

Puzdro na mobil flipové Fixed FIT. (rozbaleno.cz)

FIXED FIT pro Huawei Nova 3 červené (FIXFIT-333-RD)

FIXED FIT pro Huawei Nova 3 červené (FIXFIT-333-RD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, vyrobeno z prémiové PU kůže v metalických barvách, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje slušnou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Nezbytností jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, bez kterých by provoz nebyl plnohodnotný. Důmyslnou výhodou je přihrádka na kartu, nejčastěji platební. Zajímavé vlastnosti flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED FIT pro Huawei Nova 3 červené Flipové provedení schová zadní a boční strany i dislpej Nechybí místo na platební nebo jinou kartu Výřezy pro tlačítka a jiné prvky Materiál flipového pouzdra FIXED FIT pro Huawei Nova 3 červené: Umělá kůže a TPU Flipové pouzdro na mobil… (alza.cz)

FIXED FIT pro Xiaomi Redmi 6 červené (FIXFIT-327-RD)

FIXED FIT pro Xiaomi Redmi 6 červené (FIXFIT-327-RD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Snažíte se najít designovou cestu, jak zachránit svého miláčka před poničením následkem pádu? Pak je kryt ušité na míru telefonu Xiaomi Redmi 6 ideálním řešením. Kvalitní provedení krytu je zárukou, že váš mobil bude mimo ohrožení. Samozřejmě vás absolutně nezabraňuje v užívání tlačítek, či konektorů. (alza.cz)

FIXED FIT pro Honor 6A Pro červené (FIXFIT-264-RD)

FIXED FIT pro Honor 6A Pro červené (FIXFIT-264-RD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Červené pouzdro FIXED FIT ve stylu knihy představuje elegantní řešení ochrany pro mobilní telefon Honor 6A. Pouzdro je vyrobeno z umělé kůže a pyšní se jedinečným zpracováním, neboť je ručně šité v Prostějově. Váš telefon bude chráněn před poškrábáním, nečistotami a pády. Čelní tvrzená část je odklápěcí a nabízí kapsu na karty. Pouzdro FIXED FIT má magnetické zavírání a díky zachování přístupu k fotoaparátu, reproduktoru i konektorům můžete svůj telefon bez omezení používat.  Klíčové vlastnosti červeného pouzdra FIXED FIT pro Honor 6APouzdro ve stylu knihy je ideální pro mobilní telefon Honor 6AOchrana telefonu před… (alza.cz)

FIXED FIT pro Honor View 20 černé (FIXFIT-379-BK)

FIXED FIT pro Honor View 20 černé (FIXFIT-379-BK)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže,vanička přesně na míru telefonu,zavírání na magnet,odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty,vyrobeno v České republice (alza.cz)

FIXED FIT pro Honor View 20 červené (FIXFIT-379-RD)

FIXED FIT pro Honor View 20 červené (FIXFIT-379-RD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže,vanička přesně na míru telefonu,zavírání na magnet,odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty,vyrobeno v České republice (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei Y9 (2019) černé (FIXFIT-358-BK)

FIXED FIT pro Huawei Y9 (2019) černé (FIXFIT-358-BK)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže, vanička přesně na míru telefonu, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty, vyrobeno v České republice  Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon poskytuje znamenitou ochranu vůči vnějšímu poškození, odření či poškrábání. Umělá kůže přidává pouzdru FIXED FIT pro Huawei Y9 (2019) černé navíc k odolnosti i nenucenou eleganci. Chytrou výhodou je přihrádka, do které se tak akorát vejde platební či jiná karta. Klíčové specifikace pouzdra na mobil FIXED FIT pro Huawei Y9 (2019) černé Zavírací provedení schová tělo mobilu zepředu i zezadu Najdete také místo na platební kartu Materiál pouzdra na mobil FIXED FIT pro Huawei Y9 (2019) černé: Umělá kůže Flipové pouzdro na smartphone Huawei Y9 … (alza.cz)

FIXED FIT pro Nokia 6.1 Plus červené (FIXFIT-337-RD)

FIXED FIT pro Nokia 6.1 Plus červené (FIXFIT-337-RD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, vyrobeno z prémiové PU kůže v metalických barvách, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí spolehlivou ochranu vůči poškrábání, odření nebo prasknutí. Umělá kůže přináší pouzdru FIXED FIT pro Nokia 6.1 Plus červené ještě k odolnosti i elegantní nádech. Zcela potřebné jsou otvory náležící nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, které dovolují plnohodnotné používání. Důmyslnou maličkostí je přihrádka, ve které můžete nosit platební kartu, a mít ji tak neustále u sebe. Pouzdru na mobilní telefon FIXED doplnil výrobce dále i stojánek pro větší pohodlí při sledování obsahu nebo čtení. Podstatné parametry pouzdra na mobilní telefon FIXED FIT pro Nokia 6… (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei P30 Lite černé (FIXFIT-383-BK)

FIXED FIT pro Huawei P30 Lite černé (FIXFIT-383-BK)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže, vanička přesně na míru telefonu, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty, vyrobeno v České republice  (alza.cz)

FIXED FIT pro Samsung Galaxy J6+ černé (FIXFIT-352-BK)

FIXED FIT pro Samsung Galaxy J6+ černé (FIXFIT-352-BK)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, vyrobeno z prémiové PU kůže v metalických barvách, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon zaručí řádnou ochranu vůči popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Nutností jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, které umožňují plnohodnotný provoz. Šikovnou vychytávkou je příhrádka, která může posloužit např. k uschování platební karty. Klíčové rysy flipového pouzdra na mobil FIXED FIT pro Samsung Galaxy J6+ černé Vyklápěcí provedení ochraňuje tělo mobilu zepředu i zezadu K dispozici je místo na občanku nebo platební kartu Otvory pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Materiál flipového pouzdra FIXED FIT pro Samsung Galaxy J6+… (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei Nova 3i černé (FIXFIT-338-BK)

FIXED FIT pro Huawei Nova 3i černé (FIXFIT-338-BK)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, vyrobeno z prémiové PU kůže v metalických barvách, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří řádnou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Nutné jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, které jsou nutné pro plnohodnotné používání. Hodící se maličkostí je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Klíčové vlastnosti flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED FIT pro Huawei Nova 3i černé Odklápěcí provedení ochrání obrazovku i zadní část mobilu K dispozici bude místo na kartu či občanku Otvory pro tlačítka a správnou funkci dalších prvků Materiál flipového pouzdra FIXED FIT pro Huawei Nova 3i… (alza.cz)

FIXED FIT pro Samsung Galaxy A6 černé (FIXFIT-311-BK)

FIXED FIT pro Samsung Galaxy A6 černé (FIXFIT-311-BK)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Nosíte svůj mobil neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Nosíte svůj Samsung Galaxy A6 neustále při sobě? Obáváte se o jeho bezpečí? Pouzdra na mobilní telefon Fixed Fit přinášejí kompletní ochranu. Zajišťují totiž nejen odolnost proti mechanickému poškození i různým nečistotám, ale přední odklápěcí kryt zároveň zabraňuje poškození displeje. Kryt je samozřejmě vyroben tak, aby přesně seděl na váš Samsung Galaxy A6, který je v něm pevně uchycen. Zároveň umožňuje přístup ke všem ovládacím prvkům a disponuje jednoduchým zavíráním na magnet, jež zabraňuje náhodnému otevření. Kryt je… (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei P30 motiv Dice (FIXFIT-382-DI)

FIXED FIT pro Huawei P30 motiv Dice (FIXFIT-382-DI)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže, vanička přesně na míru telefonu, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty, vyrobeno v České republice  (alza.cz)

FIXED FIT pro Xiaomi Pocophone F1 červené (FIXFIT-347-RD)

FIXED FIT pro Xiaomi Pocophone F1 červené (FIXFIT-347-RD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově z prémiové PU kůže, vanička přesně na míru telefonu, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty, vyrobeno v České republice  Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon ručí za maximální ochranu proti popraskání, poškrábání, či jiným častým poškozením. Umělá kůže zajišťuje pouzdru FIXED FIT pro Xiaomi Pocophone F1 červené krom odolnosti i elegantní dojem. Vynalézavou maličkostí je přihrádka na kartu, nejčastěji platební. Zajímavé znaky flipového pouzdra na mobil FIXED FIT pro Xiaomi Pocophone F1 červené Vyklápěcí provedení ochraňuje zadní a boční strany i dislpej Nechybí místo na kartu či jinou drobnost Materiál flipového pouzdra FIXED FIT pro Xiaomi Pocophone F1 červené: Umělá kůže Flipové pouzdro na… (alza.cz)

FIXED FIT pro Huawei P20 Lite červené (FIXFIT-278-RD)

FIXED FIT pro Huawei P20 Lite červené (FIXFIT-278-RD)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, ručně šité v Prostějově, PU kůže, zavírání na magnet, odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou na karty Ručně šité pouzdro typu kniha FIXED FIT disponuje perfektním tvarem, díky němuž je mobilní telefon v pouzdře stabilně uchycen a je vyrobeno přesně na míru telefonu Huawei P20 Lite. Přední odklápěcí kryt chrání displej a celé pouzdro zajišťuje kompletní ochranu vašeho telefonu proti mechanickému poškození i proti nečistotám. Přístup ke všem ovládacím prvkům i slotům je snadný a rychlý bez nutnosti vyndávat telefon. Zavírání pouzdra je magnetické. Pouzdro v elegantním černém provedení je vyrobeno z PU kůže. Pouzdra FIXED FIT jsou kompletně vyráběna v naší domovině ve městě Prostějov. Klíčové vlastnosti pouzdra FIXED FIT pro… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít